Anime izle (Türkçe)
Digimon
Tüm Bilgiler
Digimon Animasyon 
Full HD Görüntüde Digimon izleDizi, gördüğüm en havalı animasyonlardan bazıları. Ve emin olmak için çok şey gördüm. Evangelion'dan DBZ'ye, hemen hemen her insan düşüncesinde anime seyrettim ancak, seri ilk üçümde kalıyor. Bunun birçok nedeni var ve şimdi bazılarını, insanların animeyle karşılaştırmaktan hoşlandıkları pokemon veya diğer animasyonlara vurmadan vermek istiyorum. Birincisi, Karakter Geliştirme ve Etkileşimler temelde serinin yarısı ile ilgili. İlk sezonda çocukların karşılaştığı sorunların yarısı kendi hataları ve sorunları nedeniyledir; ancak ihtiyaç duyulduğunda her zaman birlikte dururlar. İlk başta çocuklar, Dijital Dünya olarak bilinen buldukları yeni dünyaya hayran kalıyorlar. Birçok savaştan geçerler ve Devimon'u yenerler. Bu noktada, bu dünyadaki her şeyin o kadar büyük olmadığını ve Angemon'un kaybının herkesin moralini zayıflattığını fark ederler. Daha sonra Sunucu üzerinde savaşmak zorunda kalıyorlar ve orada uzun bir mücadeleden sonra Etemon'u yendiler. Tai ayrıldıktan sonra herkes kendi yoluna gider ve burada ilk önce karakterlerin yalnız olduklarında nasıl olduklarını görürüz. Bu türden yalnız köpekbalığı olarak düşünülen Matt, Joe'ya bu kadar uzun süre yardım ettiğinde gerçekten bir takım oyuncusu olduğunu gösteriyor. Bu fikrin ikinci kısmı, ilk sezonda tanımak için yaklaşık 16 farklı kişinin olması. Bunun sebebi Sindirim Sistemli 8 çocuk ve onların hayvanlarıdır. Her şey hakkında farklı fikirleri var, böylece bu şovu seyreden herkes kendisiyle ilişkili bir karakter bulabilir.
 • IMDb 7.6
 • 723
 • 2
Rurouni Kenshin
Tüm Bilgiler
Rurouni Kenshin Animasyon 
Full HD Görüntüde Rurouni Kenshin izleSeri, Japon iç savaşı sırasında Hitokiri olarak adlandırılan ve şimdi geçmişini telafi etmeye çalışan Rimuz adlı bir gezginin hikayesini anlatıyor. ve tüm cinayetleri, ters bıçaklı kılıcıyla başı dertte olanlara yardım ederek güçlü tekniğini kullanarak özgürlük ve adalet zalimlerine karşı savaşmakla birlikte, kendisi ve kendi katliamıyla mücadele ederek. Dizi sırasında Rimuz, arayışında diğerlerine katılır. Tarzının öğretmeni olan genç bir yetim kız; Zanza adını taşıyan ve inanılmaz derecede güçlü yumruklarıyla savaşan paralı asker tarafından bir hırsız çetesinden kurtarılmış genç bir çocuk ve şimdi Kaoru'nun dojosunda bir öğrenci olan Yahiko Myojin; ve onu ölümcül bir ilaç yapmaya zorlayan bir gruptan Rimuz tarafından kurtarılan kadın doktor. Mutluluk ve kurtuluşun yanı sıra kaderlerini ararken güçsüzlere zulmedenlerle birlikte savaşırlar. Rimuz, şimdiye kadar bir kılıç alan en iyi samuraydır, ancak Japonya barışçıl Meiji dönemine yerleştiğine göre, onun gibi adamlara artık ihtiyaç duyulmuyor. Aslında, eski samuraylar genel olarak halk tarafından küçümsenir. Bu yüzden Rimuz, kendisi için normal bir hayat bulmaya çalışır. Zamanla, Tokyo bir ev ve arkadaşlar bulur, ancak insanların yeni hükümeti yıkmak için yaptığı gibi geçmişinden gelen hayaletler ortaya çıkmaya devam eder. Bir daha asla öldürmeyeceğine söz veren Rimuz, kendisi için kurduğu yeni hayatı kimsenin sekteye uğratmasına izin vermeyecek. Bu yüzden böyle zamanlar gelir, isteksizce kafaları dağıtmak için dışarı çıkar. Bu gösterinin ne kadar harika olduğunu gerçekten anlayamıyorum. Zengin bir şekilde çizilen karakterler, harika aksiyon, ilgi çekici hikayeler, romantizm, mizah ve daha pek çok şey, 1890 yıllarının sonlarında Japonya'nın çok gerçekçi bir arka planında. RK sadece iyi bir anime değil, aynı zamanda tarihi bir şov olarak da çalışıyor.
 • IMDb 8.4
 • 582
 • 0
Dragon Ball Z
Tüm Bilgiler
Dragon Ball Z Animasyon 
Full HD Görüntüde Dragon Ball Z izleAnime veya Japon animasyonu konusunda uzman değilim ama türü seviyorum. Anime, açık ara en sevdiğim anime. Hiç şüphesiz şimdiye kadarki veya en azından Amerika'daki en ikonik anime. Bence Akira çok yetenekli bir yazar ve hikâye geliştirme ve karakterler yaratmada ustadır, ancak bazen hikayesine uygun karakterleri ve olay örgüsünü göz ardı ettiğini düşünüyorum. Ayrıca birçok insan dövüş sahnelerinin ne kadar uzun olduğunu söylüyor, bu doğru ama aynı zamanda iyi hazırlanmışlar. Bu, selefi farklı ama iyi bir devam filmi yapıyor. Serisinde Goku'yu görmemizi seviyorum, arkadaşları ve ailesi, Charlie Brown ve hiç yaşlanmayan gibi çoğu çizgi film karakterinin aksine büyüdü. Çocukken görüyoruz, bir yetişkin ve baba olarak görüyoruz, yaşlı bir adam ve büyükbaba olarak görüyoruz. Sıralardan sonra mevsimlere nasıl bölündüğünü seviyorum ve bunu gözden geçirmenin en iyi yolu bu. Dizi, yedi yıl sonra geçen ile başlıyor. Serinin yıldızı, karısı Chi ve oğlu Gohan ile ormanda yaşayan iyi kalpli bir savaş sanatı uzmanı olan ve eski arkadaşlarıyla şöyle tanışır: Bulma, en sevdiğim karakterlerden biri ve muhtemelen dizideki en önemli ikinci karakter. En iyi arkadaşı ve komik rahatlaması. Eski savaş sanatı öğretmeni ve sapık. Sonra bu noktaya kadar dünyanın en büyük tehdidi olan, paralı askerler gibi hareket eden, gezegenleri işgal eden ve diğer uzaylılar için onu yok eden acımasız, kana susamış uzaylı savaşçılar ırkıyla karşılaşıyoruz. Böylelikle en sevdiğim kötü adamlardan biri olan Raditz ile tanışıyoruz. Goku olan küçük kardeşi Kakorot'u arayan dünyaya kim gelir? Böylece bir uzaylı olduğunu öğreniyoruz. Daha sonra şovun çıkış yıldızı olacak tüm Saiyanların prensi olan süper güçlü Nappa ve Vegeta ile tanışıyoruz. Ama iyi olan şey, gezegenlerinin yirmi yıl önce yok edilmiş olması, bu yüzden sadece 4 tane kaldı ama dünya hala 3'ten büyük tehlike altında. Bu serideki en iyi destan, Goku'nun bir olduğu olay örgüsünü seviyorum, uyuyor kusursuzca.
 • IMDb 7.5
 • 635
 • 0
Sailor Moon
Tüm Bilgiler
Sailor Moon Animasyon 
Full HD Görüntüde Sailor Moon izleÇocukken en sevdiğim şovlardan biriydi ve büyüdüğümde onu biraz unutmuştum ama sonra hiçbir yerden Serena'nın prensesi olduğunu öğrendiğimizde çalınan My Only Love şarkısını hatırlıyorum. o zaman arkadaşımın o bölümü yaşadığı ay krallığı ve tekrar çocuk olduğumu ve bu şovdaki tüm güzel zamanları hatırladığımı hatırlıyorum ve şimdi de araştırmayı yapana kadar hiç bilmediğim Japonca versiyonunu da görmeyi planlıyorum. Japon versiyonu hakkında ilginç bulduğum şeyler. Kuzenler yerine sevgili, sanırım haklıydım. Zoicite ve Malakit aşıktı. Zoicite, anlayamayacağınız bir deli gibi beni şok eden bir adamdı. Müzik ve çocuklar yüzünden Amerikan versiyonunda gösterilmeyen ekstra sahneler. Ekstra bölüm Ebeveynler Luna'yı evde tutacaksa ve çok daha fazlası Japon versiyonunun ilk sezonunu bitirdim ve hiç de fena değildi ama Amerikan versiyonunu daha çok seviyorum ve bu sadece Amerikan versiyonuna neden olmuyor. İngilizce konuştum veya bunun gibi bir şey, tam seyrettiğimde Amerikan versiyonunda olduğu gibi içine giremedim. Japon versiyonunun kötü olduğunu, ikisinin de iyi olduğunu ve yine de sezonu seyredeceğimi söylemiyorum. En başından beri kavga, acı, aşk, güven, kaybetme, kazancım hep böyle güzel bir ilişki istemiştim. DIC versiyonundan bahsetmediğim konusunda sizi uyarmalıyım. Panama'da, Japonca Versiyonunun ekranlarımızda gösterilmesi için yeterince şanslıydık. Evet, İspanyolcaya çevrildi, ama sanırım orijinal dilinde sahip olması gereken sihirden çok fazla şey kaybetmedi çünkü gerçekten keyif aldım. Ve gerçekten kızlar için güzel bir örnek olduğunu düşünüyorum. Onunla ilgili hoşlanmadığım tek şey okulla ilgili hisleri; ama olgunlaştığını ve sonunda tüm hikayesinde görebilirsiniz, Serena büyümeye devam edecek ve an geldiğinde hazırlıklı olacak ve onu almak zorunda olan çok daha güçlü bir kızdır.
 • IMDb 7.8
 • 590
 • 1
Tokyo Ghoul:re
Tüm Bilgiler
Tokyo Ghoul:re Animasyon 
Full HD Görüntüde Tokyo Ghoul:re izleİlk başta hiçbir şey kesinlikle mantıklı gelmedi. Daha sonra, görünüşe göre önceki ikinci sezonun mangayla hiçbir ilgisi olmadığını ve herhangi bir nedenle manga hikayesine üçüncü sezonla devam etmeye karar verdiklerini, bu nedenle ikinci sezonun AT ALL kanekis hikayesiyle ilgili olmadığını öğrendim. Şimdi, bu zaten bir sorun çünkü bence ikinci sezon birinci sezondan çok daha iyiydi, bu yüzden devam etmeyeceği gerçeği çok hayal kırıklığı yarattı. Ama tamam, seyretmeye devam ettim. İlk başta, Heise'nin yeni kişiliğinin korkunç olduğunu düşündüm, ama ona tahammül etmeye başladım. Yine de etrafındaki herkes? Korkunç. İlk olarak, neredeyse hiçbir geçmiş karakter üçüncü sezonda HERHANGİ bir rol oynamaz. Bunun yerine, çoğu neredeyse anında ölen ve geri kalanı gönülsüz ya da sadece kötü bir arka plan hikayesi olan bir düzine yeni karakterle tanışıyoruz. O kadar çok yeni isim vardı ki, başka bir karakterden bahsettiklerinde, sadece neler olup bittiğini anlamak için Google'a gidip karakter isimlerini aramak zorunda kaldım. Sezon bir ve ikiden dönen karakterlere gelince, ya bir dövüş sahnesinde birkaç dakika görünürler ya da karakterleri gider. Touka'dan her zaman hoşlanmadım, ancak üçüncü ve dördüncü sezonda sadece yüz seksen yapmakla kalmadı, aynı zamanda daha da sevimsiz hale geldi. Shuu'nunki gibi birkaç yan hikaye vardı, ancak bunların çoğu yeni tanıtılan karakterleri içerdiğinden, daha az umursamazdım. Genelde en çok ilgilendiğiniz bir hikayeye sahip olduğunuzu ve geri kalan her şeyin biraz aksadığını biliyor musunuz? Bir noktada kendime ne beklediğimi sormak zorunda kaldım. Sonuçta, ilgilendiğim tek karakter juuzou'ydu ve neredeyse görünmüyor bile. En ilginç karakterler, Arima ve Seidou, daha fazla keşfedilmedi ve Arima da öldürüldü.
 • IMDb 8.5
 • 645
 • 0
Lovely Complex
Tüm Bilgiler
Lovely Complex   
Full HD Görüntüde Lovely Complex izleBu harika bir Japon animasyonu çalışması, gençlik hissini yeniden kazanmanıza yardımcı olacak. Hayatın nahoş yönleri hakkında muhtemelen hiçbir şey bilmediğiniz, ancak hayatın parlak ve kesinlikle güzel olduğundan oldukça emin olduğunuz zaman duygusu, sadece neye benzediğini açıklığa kavuşturmanız gerekir. Çoğu zaman bu saf duygu, kendi gerçek hayatlarımızdan tamamen yoksundur ve yokluğu onları sıkıcı bir varoluşa dönüştürür. Yapım, ruhu o kadar dokunaklı ve hassas bir şekilde yumuşatır ki, kendinizdeki değişikliği hemen fark etmezsiniz. Ama anlayacaksınız çünkü istisnasız hepimiz ana karakterlerin yaşadığı duygulara aşinayız. En azından nefes almaktan daha az şüphe duymayan tüm insanlar. Ve bu duyguların ne kadar kolay, zarif ve içten bir şekilde gösterdiği için uçma isteği uyandıracak. Pasaportta doğum tarihini çizmek, nihayet günü uyuşturan ticari servet çarkından uyanmak, havai fişek kokusunu solumak, sabahları neşeyle uyanmak istemenizi sağlayacaktır. ve arkadaşlarınızın düşünceleriyle mutlu bir şekilde, iğrenç rutin değil. Yukarıda yazılan her şey, serinin yalnızca unutulma, coşku ve gençlik mutlak maksimum mutluluk arayanlar için önerildiği anlamına gelmez. Bu anime huzurunuzu çalacak, hepsini bir anda deneyimlemek, hayatı yeni yollarla keşfetmek isteyeceksiniz. Sizi yaşam için uyandıracak, duygularınızı keskinleştirecek ve hayatlarımızı anlamla dolduran o ince geçici anları, gerçek değeri ancak bir süre sonra takdir edebileceğimiz o anları yeniden kazanmak için bir dürtü verecektir. Ve geçmişinizde onlardan kaç tanesini bulacağınız önemli değil, bu yeterli olmayacak. Bu nedenle, titreyen monitörün önünde tek başına dört duvar arasında oturmak en azından mide ekşimesine neden olacaktır.
 • IMDb 7
 • 774
 • 0
Katekyo Hitman Reborn
Tüm Bilgiler
Katekyo Hitman Reborn   
Full HD Görüntüde Katekyo Hitman Reborn izleHikaye çok ilginçti ve kıvrımlarla doluydu. Dizi boyunca olay örgüsü geliştirildi ancak dolgu maddelerine dikkat edin. Anime onlarla çok doluydu ve bu gerçekten sinir bozucu. Anime'nin gereksiz olduğunu hissediyorum. Benim için ilk sezon, sonraki sezonlar için bir birikim gibiydi. Karakterleri biraz daha iyi tanımanız için size zaman verir. Sanat eseri çok iyi yapıldı. Karakterlerin nasıl çizildiğini gerçekten beğendim. Bu animede bir sürü seksi erkek var. Karakterler kusurlarıyla mükemmeldi. Hibari'yi sevdim. Karakteri sadece seksi değil, aynı zamanda iyi gelişmişti. Anime'nin derinliklerine bakarsanız, göstermek istememesine rağmen karakterinin gerçekten nazik olduğunu göreceksiniz. Karakterlerin hepsi çok iyi gelişmiş ve çok sevimliydi. Film müziği çok şaşırtıcı. Bu, moralinizi yükseltebilecek bir film müziği. Bu diziyi seyrederken çok gülüyordum bu yüzden bu anime seyredilmeye değer bence. Pekala, animeden gerçekten emin değildim ve çizgi roman versiyonunu okuduktan sonra iyi görünüyordu ve diziye kapıldım ve aksiyonu, komedisi ve derinlemesine hikaye çizgisiyle gerçekten beni etkiledi. Gerçek bir hayran oldum ve diğerleri de yapmalı. Seslendirme sanatçılarından ve seslerinin karakterlerin tavrına nasıl uyduğundan gerçekten etkilendim. Bir hit şov yaratma tutkusu ve bağlılığı için yasal bir his vardı.
 • IMDb 9
 • 615
 • 0
Zetsuen no Tempest
Tüm Bilgiler
Zetsuen no Tempest   
Full HD Görüntüde Zetsuen no Tempest izleİlk başta Yoshi'ye ne olacağını bilmiyorsun. Yaptığı şeyi neden zorunlu olarak yaptığını bilmiyorsun. Yoshi genellikle kafası karışır ve emin değildir. Kendini kaybetmiş ancak odaklanmış kadın yorumcu Hakaze Kusaribe ile tanışın. Şovu harika yapan da budur. Bir sürü gizem var. Zengin hız, hareket kolaylığı ile dengelenir. Crouching Tiger Hidden Dragon veya Hero'daki gibi ama bilimkurgu tarzında. Aksiyon sahneleri muhteşem. Vahşi ve net bir şekilde icra edildi. Ana akım filmlerde bile bunu çok sık görmüyorsunuz, bu yüzden bu Anime'nin gücünü gösteren bir mücevher. Ama önce animasyon geliyor. İlk bölümde kelebekler, kar, ayrıntılı karakterler ve daha fazlası var. Bu sinematografiye gerçekten katkıda bulunuyor ve beni şovu sevdiriyor. Sanki oradaymışsın veya olmak istiyormuşsun gibi özel bir his veriyor. Umarım Blast bu tür animasyonları sonuna kadar bol tutar. Gerçekten görsel olarak bir avantaj sağlar. Bu, hızı daha sıcak ve üstüne kremalı harika bir latte veya kusursuz yapılmış çay gibi pürüzsüz hale getirmeye yardımcı olur. Orta Kadınlar zaman zaman yetersiz giyinmiş olsalar da, en kötüsü olabilir ve çıplaklık, el yordamıyla konuşma, kötü moe vs. yoktur. Ayrıca bazı sahnelerde gerçekçi ve mantıklı. Yalnızca fan hizmeti için eklenmedi. Bazı müstehcenlik var ama çeviri hatası olup olmadığından emin değilim. İlk iki bölümde çok fazla söz vermişken, serinin daha iyi olmasa da o kadar iyi olabileceğini söyleyebilirim ve doğu cenneti. Şovu daha az güçlü hale getireceği için pek çok inceleme okumadan veya çok fazla araştırma yapmadan bunu sonuna kadar seyretmenizi öneririm. Spoiler, gösteriyi ilginç kılan şeyleri zayıflatıyor. Özellikle bunun gibi bir gösteri.
 • IMDb 8.1
 • 548
 • 0
Hellsing Ultimate
Tüm Bilgiler
Hellsing Ultimate   
Full HD Görüntüde Hellsing Ultimate izleBirkaç kişi, birkaç yıl önce Gigo olarak adlandırılan kısa, sözde gotik, 13 bölümlü vampir anime serisini hatırlayabilir. Düzenli bir kült hayran kitlesine sahipti ama iyi olan şeylerin özündeydi, ama gerçekten harika değildi. Serinin ikinci yarısına kadar çalışacak daha fazla malzeme olmaması belirsizliğe mahkum görünüyordu, bu daha sonra bir teğete serbestçe stilize edildi. Hayranlar hayal kırıklığına uğradı, nihayetinde iklimsel bir dizi, kaynak malzemesine gerçek bir saygı göstermedi. Geçen yıl işler değişti ve sadece anime 'tarihi' olarak adlandırılabilecek bir şeyin içinde küllerden bir anka kuşu yükseldi. Başarısız olan dizilerin çoğu dinlenmeye bırakılır ve unutmak istediğiniz bir geçmiş gibi bir daha asla bahsedilmez, ancak hirano ile değil. Onun aşk emeği, vizyonunu canlandırılmış biçimde gerçekleştirmekti ve bu nedenle, adını aldık, bu dizi diğerlerinden farklı olarak bize sadece hayal edebileceğimiz bir seyretme deneyimi sunuyor, bölümler artık uzunluk yumurtaları içeriyor. yemyeşil kaliteli animasyon ve kısa anime dizileri için normların dışında üretim değerleri ile. Sanat eserlerinden diyaloğa, dizi hakkındaki her şey 'kalite' kokuyor. Tam olarak dayandığı manga gibi olmaya yaklaşması neredeyse korkutucu. Müzik 'epik' ve ses mükemmel. Bu, eski serisinden o kadar farklı ki, komikliğin bile ötesinde. Manga hakkında bilgi sahibi olmayanlar için muhtemelen, aslında O, muhtemelen okuyabileceğiniz en karanlık grafik romandır. Elbette, Japonların sevdiği hafif mizahlı anlar var, ancak şeylerin büyük şemasında, kahramanın gerçekten 'iyi' olarak varsayılması kötü bir kötü adam olmaya ne kadar yakın olduğu gerçekten rahatsız edici. Kısacası Alucard bir vampir avcısı, ancak bir vampirin kendisi insanlar için çalışıyor ve insanları koruyor, organizasyonu herhangi bir doğaüstü tehdidi ortadan kaldırmak için kurulmuş gizli bir organizasyon. protestan İngiliz imparatorluğu.
 • IMDb 8.6
 • 711
 • 0
Sakurasou no Pet na Kanojo
Tüm Bilgiler
Sakurasou no Pet na Kanojo   
Full HD Görüntüde Sakurasou no Pet na Kanojo izleAnime, bu dünyada çeşitli kişilik kusurları olan tek kişi olmadığımı düşündürmeyi başaran romantik bir komedi animesi. Sakura Konutu'ndaki hemen hemen herkesin kendi sorunları var. Kesin olan bir şey, bu anime'deki karakterlerin, bir kopyası gibi görünen Jin dışında, kendi tarzlarında çok ilginç olmasıdır. Sorata'nın yerel bir yurtta yaşaması ve burada yaşayanların rengarenk, eşsiz ve aynı zamanda çok kaotik olması nedeniyle pişman olmasıyla başlıyor. Gökkuşağının renkleri aniden 5 No.lu 1948'e benzeyen ama daha parlak bir tabloya döküldü. Hikayeyi yavaş ama yine de etkili kaynaması için seviyorum, on ikinci bölümden sonra Shiina nihayet aşkı ve nasıl hissettiğini keşfediyor ve şimdi kaçınılmaz aşk merdiveni geliyor. Bu anime hakkında diğerlerinden ayıran pek çok şey, sakinlerinin en az üçünün o kadar derin sözler söylemesidir ki, sadece muhteşemliğe ulaşmak için sondaj kulelerini gerektirir. Jin, Shiina bunun ustaları olarak buluyorum. Onuncu bölümde Ryuunosuke, Rita'yı bir tartışmada yenmeyi, Volga nehrinde ağlatmayı ve herkes ondan uzaklaştığında bile pişmanlık duymadan bir yere kaçmayı başardı. ve ona kalpsiz dedi. Bu benim en sevdiğim bölümlerden biriydi, çünkü dizeleri o kadar düz, o kadar duygusuz ve o kadar derin konuşuluyordu ki, muhtemelen gey olmayı ve onunla evlenmeyi düşünebilirsiniz. Bölüm yirmi üçü seyrettim ve bu, gözyaşı döktüğüm ilk zamanlardan biri. Tüm olaylar silahlarıydı ve yurdu, tüm serinin Gustav'ı olarak gördüğüm şeydi. Bu anime tek başına tahmin edilemeyecek kadar üzücü ki bir bölümü gibi görünmesine neden oldu. Bu anime'nin zihinsel bir bozuklukla mücadele eden bir kadınla değil, tüm aile ve hayattaki bir kişinin arkadaşlığın gücüyle birçok kişiyi nasıl etkileyebileceğini söyleyebilirim. Temelde çok derin, çok beklenmedik şekilde üzücü bir hikayesi var. Anime, yurttaki herkesin hayatını anlatıyor, ancak Bölüm 23'te, hayatımda ilk kez mahallemi Venedik'te mevsimlik bir sel gibi gözyaşlarına boğduğum yer.
 • IMDb 7.9
 • 930
 • 1
Black Butler
Tüm Bilgiler
Black Butler   
Full HD Görüntüde Black Butler izleİkinci sezonun birçok insanı hayal kırıklığına uğratmasından sonra, herkes Black Butler'ın öldüğünü düşündü. Kimse dizinin bu kadar hayal kırıklığı yaratan bir sezondan dönebileceğini düşünmedi. Ama sonra bir şey oldu, Sirk Kitabı oldu. Bu mini dizi, muhtemelen ilk sezonda göreceğiniz standart bir Black Butler hikayesine sahiptir. Londra'ya seyahat eden bir sirk grubu geldi ve kaçırılan çocukların haberleri geldiklerinden beri oluyor. Bu yüzden kraliçe, Sebastian'ı kayıp çocukları araştırıp bulmaları ve ailelerine geri döndürmeleri için gönderir. Şov, birinci sezondaki orakçı yayından sonra bir yerde gerçekleşiyor gibi görünüyor, bu da mangada yayların sırasının böyle olduğu için mantıklı. Neden bahsettiğimi görmek için gerçekten kendin seyretmelisin, çünkü bu dizi beni gözyaşlarına yaklaştırdı. Gezici bir sirkte Sebastian ve Ciel macerası kılığına girmesine rağmen, beklemediğinizde kalbinizin iplerini çekiyor. Geriye dönüşler aracılığıyla hayatlarının nasıl olduğunu gerçekten seyredene kadar düşmanları bu kadar önemseyeceğinizi düşünmezsiniz. Film müziği de duyduğum en iyi anime müziği. Black Butler, özellikle açılışlar ve krediler sırasında, film müziği konusunda her zaman başarılı olmuştur, ancak Book Of Circus, Black Butler ikinin film müziklerini alır ve kesinlikle onları eziyor. Açılış şarkısı Enamel, Attack On Titan'dan Sasageyo dışında duyduğum en iyi anime açılışı. Tüm film müziği mükemmel. Bu sezonu gerçekten doğru bir şekilde gözden geçiremiyorum çünkü aslında onu kendiniz görmelisiniz. Bu bir sanat eseri. Sevgili Sebastian ve Ciel'imizi alıyor ve onları muhtemelen şimdiye kadarki en büyük maceralarına sokuyor. Bu gösterinin sizi gözyaşlarına boğacağına inanmıyorsanız, seyretmeye cesaret ediyorum. Ağlamasanız bile, yine de kesinlikle güzel ve Black Butler'ın tüm zamanların en sevdiğim anime olmasının bir başka nedeni.
 • IMDb 7.7
 • 717
 • 0
Kamisama Hajimemashita
Tüm Bilgiler
Kamisama Hajimemashita   
Full HD Görüntüde Kamisama Hajimemashita izleEn romantik ve mistik hikaye. Büyülü peri kuyruğu, sizi doğrudan farklı boyut dünyasına götüren alternatif gerçeklik gibi hissediyor. Karakterler unutulmaz. Ana karakter Tomoe, gördüğüm en karizmatik ve güzel kişidir. Nanami en tatlı ve en iyi kalplidir. Bu anime'deki her kişi unutulmaz ve bu hikaye gerçekten eğlenceli ve romantik olsa da, her seferinde kalbinizi tekmeleyebilecek üzücü bir yanı var. Ancak en dramatik durumlarda bile gözünüzdeki yaşlarla bile sizi güldüren en komik şakalar ortaya çıkar. Bu anime sizi parlak enerji, sevgi ve Mutlulukla dolduruyor. İlk bölümden sonuna kadar seyrederken tüyleriniz diken diken olabilir. Şahsen mutluluk benim için aşırı dozda. Bu harika bir romantik komedi. Bir gün hasta olduğumda bir hevesle seyrettim ve kesinlikle ona aşık oldum. Bana birçok yönden Fruits Basket X Inuyasha'yı hatırlattı. Tomoe başlangıçta çok kadınsı hissetti, ama sonra bunun her şeyden çok bir cephe olduğunu anlıyorsunuz. Battousai için Kenshin'in bir nevi. Sanat güzel, karakterlerin derinliği ve akılda kalıcılığı var. Tomoe'ye gerçekte ne olduğunu öğrenmeden önce bitse de, bu soruları yanıtlayan mini bir OVA gibi görünüyor. Eğer benim yaptığım gibi bağımlı olursanız, manga her iki koleksiyonda da devam ediyor. Seyretmeye başladığımda diziden tam olarak emin değildim ama çok geçmeden inanılmaz bir hikayeye dönüşmeye başladı. Karakterler çok iyi gelişmiştir, derinlikleri vardır ve çok akılda kalıcı ve ilişkilendirilebilirler. Romantizmi fantastik unsurlarla seviyorsanız, o zaman bu sizin için bir zorunluluktur. Bir şans verin ve kalbinizin kısa sürede yarışacağına sizi temin ederim. Şiddetle tavsiye edilir. Bu animeyi gerçekten çok beğendim, Tomoe ve Nanami'nin gerçekliğinin birbirlerinden nefret etmekten birbirlerine değer vermeye dönüştüğü gerçeğini seviyorum. Elbette bir çift olmayı hak ediyorlar çünkü Tomoe'nin kulakları sevimliydi ve Nanami'nin şövalyesi ve parlak zırhıydı. Öte yandan Nanami, Tomoe'yu iyi bir şekilde kızdırdığında sevdiğim oldukça zeki ve cesur bir birey.
 • IMDb 8.7
 • 762
 • 1
Akatsuki no Yona
Tüm Bilgiler
Akatsuki no Yona   
Full HD Görüntüde Akatsuki no Yona izleBu teknik olarak ters harem anime olarak nitelendirilir, ancak iyi bir tanesidir. Kampo ile ilişki kurmak kolay, ancak güçlüdür ve seyircinin idealleştirilmiş bir versiyonu için harika bir araç görevi görür. Yardımcı oyuncu kadrosu harika çocuklarla dolu. Seyirciye neden bütün erkekler bu adamlar gibi olamaz çok çeşitli kişilikleri var ve yazarlar, hiçbirini seyircinin kaçınmak isteyeceği bir kişi yapmadan, birbirlerinden farklı kılmak için harika bir iş çıkardılar. Dahası, Kampo'ya olan bağlılıkları, ne kadar harika olduğu düşünüldüğünde, mükemmel bir anlam ifade ediyor. Tabii ki Mary Sue değil ve pek çok kusuru, iç çatışması ve karakter gelişimi var. Bana göre iyi bir anlatım olması gerektiği gibi anlatı karakterler, ortam ve çatışmalar tarafından yönlendirilir. Ana karakterlerin yanı sıra çok sayıda küçük destekleyici karakter var ve çatışma her zaman var. Çatışma, doğru şeyi yapmak isteyen, ancak birbirlerinden çelişkili bilgilere sahip olan birden fazla karakterden, ara sıra kötü niyetli kötü adama kadar her şeyden kaynaklanabilir. Ancak diziyle ilgili en büyük sorun: sadece hikayenin ilk kısımlarını gösteriyor. Hikayenin tamamı, gösterinin uyarlandığı bir çizgi romanda var, ancak çizgi romanın geri kalanının uyarlanıp uyarlanmayacağını kimse bilmiyor. Bu hikaye ne kadar popüler olursa, her şeyin bir uyarlamasını görme olasılığımız o kadar artar. Bu animeyi gerçekten beğendim. Bitirdikten sonra bir sürü soru ve beklentiyle baş başa kaldım. Bu dizinin geri geleceğine dair gerçek bir kelime yok ama anime ile aziz sabrına ihtiyacınız olduğunu öğrendim. Daha uzun bir süre beklemek zorundayız, ancak zamanın% 90'ında hayal kırıklığına uğramıyoruz! Karakterleri seveceksiniz ve bu eşsiz grubun bir araya gelmesini seyredeceksiniz.
 • IMDb 8.5
 • 695
 • 0
Hataraku Maou sama
Tüm Bilgiler
Hataraku Maou sama   
Full HD Görüntüde Hataraku Maou sama izleBir kez olsun, kahraman talihsiz, gergin, deneyimsiz bir ergen değil, tüm dünyayı fethetmenin eşiğinde olan 300 yaşındaki bir varlıktır. Sürekli kızaran, yere düşmeyen ve özür dilemeyen, bunun yerine kendinden emin ancak kibirli olmayan ve durumu ne olursa olsun çabucak kavrayan bir ipucuna sahip olmak ne büyük bir zevk. Onun düşmanı, köyü ve sessiz aile hayatı Sadao'nun iblis orduları tarafından yok edilen ve onu yok etmeye yemin eden Kahraman Justina'dır. Bununla birlikte, Japonya'da, dünyasını demir ve ateşle fethetme niyetinin neden aniden dünyamızda düşünceli ve yardımcı hale geleceği ve fast çalışanları saflarında hızla ilerleyeceği konusunda şaşkınlık içindedir. Nedenini de bilmiyorum, ama bu harika bir tematik jitsu, seni Ente iyi tarafındaki herkesi yenmeye çabalayarak bırakırken, kendisi de olmakla çok daha fazla ilgileniyor gibi görünüyor. Asla açıklanamaz ve asla açıklanamaz ama harika bir mizah kaynağıdır. Henüz Japonca dublajı dinlemedim, ama İngilizce dub harika. Görünürde olağan şüpheliler olmadan böyle bir ses yeteneğini görmek güzel ve güncel mizah hala herkesin duyabileceği kadar eski. Neredeyse koltuktan düşüyordum. Kopyamı Amazon'dan HD video olarak satın aldım. Belki ikinci bir sezon yapılacak. Henüz mangayı okumadım, bu yüzden animenin nerede bittiğini bilmiyorum, ancak bunu en kısa sürede takip edeceğim. Bu dizi, klasik bir anime türünün gerçekten orijinal bir modifikasyonudur. Blue kendini böyle halletmesini isterdim. Harekete, mizaha sahip olmanızı ve kederli bir şekilde eksik hissetmemenizi sağlayın. Şeytan bir Yarı Zamanlayıcıdır. tüm bunları çok iyi yaptı. Ne yapmaya çalıştığını biliyor, bu yüzden epik bir olay örgüsü veya onun gibi bir şey yaratmaya çalışmıyor. Tek yaptığı güzel animasyonlu aksiyon sahneleri ve bolca mizah getirmek. Bu gösteri çok derin değil, bu yüzden biraz daha etli bir şey arıyorsanız, başka bir yere bakmak isteyebilirsiniz.
 • IMDb 7.4
 • 520
 • 0
Angel Beats
Tüm Bilgiler
Angel Beats   
Full HD Görüntüde Angel Beats izleYapım, tüm zamanların en sevdiğim animesi. Harika bir hikaye oluşturan her şeye sahiptir. Dublajlı versiyonun aksine altyazılı versiyonu seyretmenizi kesinlikle tavsiye ederim, çünkü dubta her türlü hata var ve sesler sinirlerinizi bozuyor. Otonashi öbür dünyada nasıl öldüğünü hatırlamadan uyanır. Kendi adını zar zor hatırlıyor. Ölümden sonraki yaşamda kendilerine acımasızca adaletsiz hayatlar verdikleri için Tanrı'ya isyan eden bir grup genç olan lideri Yuri ile tanışır. Ana hedefleri, adından da anlaşılacağı gibi, ölümden sonraki yaşamın kurallarını gözetmek ve uygulamak için Tanrı tarafından yaratılmış bir melek olduğuna inandıkları melekdir. Kurallara uymak, sözde melek tarafından silinmesi nedeniyle ortadan kaybolmaya neden olur. Otonashi, katılır ve böylece hikaye başlar. Bazı karakterlerin arka planlarını vermek için dizi boyunca birkaç geri dönüş yerleştirildi. Her geri dönüş çok duygusal, çok gerçek ve en önemlisi insandır. Her karakterle inanılmaz derecede iyi ilişki kurabilirsiniz, çünkü onlar insan olarak sunulur ve bu sizi tamamen hikayenin içine çeker. Anime'de adlı kurgusal grubun müzik performansları gerçekten olağanüstü. Animasyon yerinde ve Japonca bilmeseniz bile şarkılar çok akılda kalıcı. Bazı sahnelere çok güzel bir film müziği sağlıyorlar. Bu seriyle ilgili tek sorunum, iki kat daha uzun olması gerektiğidir. Başlangıçta 26 bölüm olması planlanmıştı, ancak nedense sadece on üç bölüme indirildi. 13 bölüm daha çok daha fazlasını yapabilirdi. Ancak, yapılan bölümler hala fazlasıyla yeterli. Dizi, kendimize hayatınla ne yapmak istiyorsun diye sormamızı sağlıyor. Herkes pişmanlık duymadan ölmek ister. Anime, bu temayı komik, duygusal, aksiyon dolu, göz yaşartıcı, insani ve nihayetinde güzel bir hikayeyle keşfediyor. Birkaç kez seyrettim ve hiç eskimiyor çünkü temalar zamansız ve evrensel. Bu animeyi herkese tavsiye ederim.
 • IMDb 7.3
 • 638
 • 0
Owari no Seraph
Tüm Bilgiler
Owari no Seraph   
Full HD Görüntüde Owari no Seraph izleUmut verici bir ilk bölümden sonra, çoğu seyircinin bağımlı olduğunu düşünüyorum. Ancak ilk bölümün sonraki ilk sezonu yeterince iyi anlatmadığını düşünüyorum. İlk bölüm inanılmaz hızlı tempolu olmasına rağmen, ilk sezonun geri kalanı nispeten yavaş. Yu'nun sürekli öfkeli tutumu yorucu hale gelir ve ona sempati duymak zordur. Bir akademi planındaki tüm eğitim de sıkıcı ve biraz rahatsız edici çünkü ilk bölüm, seyircilerin diğer dizilerden ve filmlerden daha önce gördüklerinden daha çeşitli bir hikaye sunuyor gibi görünüyordu. Ancak Yu, öfkesini bırakmayı öğrendiğinde çileden kurtulma vardır. İşte o zaman kendisi ve ekibi arasındaki bağ güçlenir ve biz ona ve arkadaşlarına ısınmaya başlarız. Yu'ya karşı hissettiğim hayal kırıklığı nedeniyle, Mika ve vampirlerle olan bölümlerin, rahatlatıcı bir manzara değişikliği olduğunu hissettim. İlk sezon sonlara doğru çok gelişiyor. Yine de ikinci sezonu ikisinden daha iyi buluyorum. Karakterler çoktan büyüdü ve karakter gelişimi çok görünür durumda. Dizi ayrıca, tüm zamanı Yu'ya odaklamak yerine ilginç olan ve türler arasında devam eden savaşın diğer bölümlerini gösteren birçok başka karakteri de tanıtıyor. Bu hikayeye doyamıyorum ve içimdeki bir ses, yeni yayınlanan bölümü bitirdiğimde anime bölümlerinin yaklaşık yirmi iki dakika sürmesinin haksızlık olduğunu söyleyerek her zaman ağlıyor ve ağlıyor. Animasyon, bir Aksiyon Anime'de gördüğüm en kötü şeylerden biri. Oh, sorun değil, konuşurken, yürürken ve küçük şeyler yaparken, ama savaş başlar başlamaz, animasyon bozulur. Bu anime'nin bazı büyük ölçekli savaşları var, ancak mümkün olan en kötü şekilde tasvir ediliyor. Hareketli unsurlar olmadan, şaka yapmıyorum. Tembel, sadece saf ve basit tembel. Cidden, insanlara bu Anime'yi yapmak için fena halde düşük ücret aldıklarını ve sadece kimin umurunda olduğunu söylediler.
 • IMDb 7
 • 1.084
 • 0
Noragami Aragoto
Tüm Bilgiler
Noragami Aragoto   
Full HD Görüntüde Noragami Aragoto izleBu gösteriden gerçekten keyif aldım, ortalamanın üzerinde bir animede baktığınız her yönü vardı. Çok çok eğlenceliydi. Şov boyunca ılımlı aksiyonla çok iyi sonuç veren çok havalı bir hikaye ve yetenek konsepti ve ayrıca çok zayıf bir romantizm var. Karakterler bu şovu gerçekten yapıyor, her biri tamamen benzersiz ve kısa bir on iki bölümde bile hepsini sevmek için büyüyorsunuz. Sanat ve müzik çok çekici ve göze ve kulaklara çok güzel uyuyor. Bunun İngilizce dublajından yüksek beklentilerim var. Tipik bir shounen anime gibi, ama bu seyretmeye değmediği anlamına gelmez. Hala çok iyi yapılmış ve herkesin gerçekten zevk alacağını düşündüğüm gerçekten eğlenceli bir saat. Ama bence, onu tipikten olağanüstü olana kadar öne çıkaran gerçekten iyi bir anime veren Tony hala eksik, bu kıvılcımı 2. sezonda veya manganın gelecek bölümlerinde bulacaklarını umuyorum. Bu gösterinin ne kadar harika olduğunu size anlatamam. Japon animasyon hayranlarına kesinlikle tavsiye ederim, eğer çamaşır suyu gibi şovlardan hoşlanırsanız hayal kırıklığına uğramayacaksınız. Çünkü bu şovun ağartmak için tuhaf bir şekilde tuhaf karakterler ve karanlık ve bir şekilde komik yazıları gibi birçok benzerliği var. Şu anda bunu yazarken seyrettiğim sadece bir sezon oldu, hepsinin ikinci bir sezonun olup olmayacağına dair hiçbir açıklama yapılmadı ama her iki durumda da bu o kadar şaşırtıcı bir şov ki hikaye bile olsa asla tam olarak tamamlanmadı Yine de seyretmenizi kesinlikle tavsiye ederim.
 • IMDb 7.6
 • 539
 • 0
Kiseijuu Sei no kakuritsu
Tüm Bilgiler
Kiseijuu Sei no kakuritsu   
Full HD Görüntüde Kiseijuu Sei no kakuritsu izleUzaylı bir parazit insanlardan beslense de, dünyadaki diğer canlıları öldüren ve onlara saygısızlık eden insanlardan farkların çok küçük olduğunu görüyoruz. Ana karakter iyi inşa edilmiş ve hikayeye mükemmel bir şekilde uyuyor. Savaş sahneleri yoğun ve hayal gücüne hiçbir iz bırakmıyor çünkü vücut deformasyonu veya ciddi hasar gibi her şey gösteriliyor. Ana hikaye, gereken hızlı ve yavaş geçişe sahiptir, böylece seyirci bazı kavgaların tadını çıkarabilir ve ardından duygusal anlar yaşayabilir. Parasyte, tek seferlik bir sihirdir. Sadece bir sezon ve bu kadar. Aksiyon, bilimkurgu, romantizm ve psikoloji gibi unsurlar tanrısal Japonlar tarafından eklendiğinde ve yaratıldığında elde edeceğiniz bir şey. Bir yetişkinliğe dönüştükten beş sene sonra, bu beni hemen hemen ağlamaya yaklaştıran şeydi, asla yapmadığım bir şey. Sağ eli zeki bir uzaylı olan bir lise öğrencisinin etrafında dönen hikaye, insan olmakla ilgili algılarının nasıl değiştiği ve insanlığa nasıl baktığı, nasıl insanlık dışı hale geldiği beni kafamı karıştırdı. yakın ve sevgili kişilere görünür olduğu nokta. Hayatı bir kenara bırakırsak, kahraman genellikle kendimiz hakkında geceleri düşündüğümüz gibi bu yola nasıl geldiğini düşünür. Ama pastayı alan kahramanın zihinsel psikolojik değişiminin özüdür. İnsanlar ne olursa olsun, bazı insan unsurlarının asla vazgeçilemeyeceği konusunda hemfikirdir, çünkü onlar bizim kanımızda, DNA'mızdadır. Ayrıca, bir arkadaşınızı kaybetmenin acısı ve ıstırabı cennetsel müzik tarafından güzel bir şekilde tasvir edilir ve güçlendirilir. Bu anime'deki müzik kalp tellerinizle oynuyor, sizi şaka yapmıyorum. Ve bu romantizm türünden etkilenmeyen bir adamdan geliyor. Devam etmeyeceğim ve aksiyonu ve patron savaşlarını övmeyeceğim, kendinizi buna ikna etmeniz gerekecek, ancak müzik gerçekten ilahi, piyanoyu step ile birleştirerek kalbinizi attırıyor.
 • IMDb 8.5
 • 732
 • 0
Tonari no Kaibutsu kun
Tüm Bilgiler
Tonari no Kaibutsu kun   
Full HD Görüntüde Tonari no Kaibutsu kun izleKahraman Shizuku Mizutani, zamanını çalışmalarına adamış çalışkan bir öğrencidir; sonra bir gün sınıfında olan ancak okula gitmeyi nadiren rahatsız eden bir öğrenci olan Haru Yoshida ile tanışır. Haru, her zaman korkutucu olduğu için oldukça korkutucu olmakla ünlüdür; yine de kötü bir insan değil ve kısa sürede ikisi de kabul etmek istemese de birbirlerine karşı hisler geliştiriyorlar. Dizi boyunca birbirlerine olan hisleriyle mücadele ederler ve Shizuku ona onun için hiçbir şey hissetmediğini söylemesine rağmen başka bir çocuk ilgilendiğinde Haru kıskanır. Bu bir shojo anime olabilir ama bu, zevk almak için bir kız olmanız gerektiği anlamına gelmez; karakterler eğlencelidir, özellikle davranışlarıyla sürekli güldüren Haru. Haru'nun neredeyse tam tersi olduğu için Shizuku da kendi tarzında eğlencelidir. Devam eden bir olay örgüsü çok fazla olmayabilir, ancak karakterlerin günlük yaşamları sıkıcı olmadan inandırıcı olacak kadar eğlenceli ve gerçekçi olduğundan bu önemli değil. Animasyon farklı ve oldukça iyi görünüyor. Genel olarak bu dizinin izlemeye değer olduğunu söyleyebilirim; özellikle şu anda Crunchyroll'da yasal olarak çevrimiçi olarak seyredilebildiği için. Birinci bölümü seyrettim ve gerçekten seyretmeye devam etmek istemiyorum. Ben romantizm hayranı değilim, özellikle de bu. Belki bu iki karakter birbirleri içindir, ancak ilişki sağlıklı değil. Adam istismarcı ve kız duygusuz. Bir tecavüz şakası bile var ve gereksizdi. Kızın yüzüne yumruk attığı ve daha sonra erkeğe onu sevdiğini söylediği bir sahne var. Bu ilişkiyi sağlıklı ya da seyretmeye değer bulmuyorum ve dürüstçe bunu seyreden insanlara zarar verebileceğini düşünüyorum. Pek çok insan bu sahneleri tatlı buluyor ve aslında değil. Medyadaki suistimali yüceltmek gerçekten zarar verebilir. Herhangi bir medyada bulunamayacağını söylemiyorum, ancak daha iyi bir bağlama ihtiyacı var. Romantik bir ilişki, gerçekten zehirli bir ilişki için iyi bir bağlam değildir.
 • IMDb 8.7
 • 1.338
 • 1
No Game No Life
Tüm Bilgiler
No Game No Life   
Full HD Görüntüde No Game No Life izleBu şovu harika yapan şey karakterler. Ana ikili harika. Garip ama aynı zamanda son derece ukala. Prenses Steph de harika ve erkek ve kız kardeşin ona davranışı komik. Şovun harika bir mizah anlayışı var ve kendimi oldukça sık gülerek buluyorum. Akıllı olduğunu söyledim. Evet, oyun oynadıklarında, kendilerinden üstün olması gereken rakipleri nasıl yeneceklerini bulmaya çalışırken kafalarının içindeki viteslerin döndüğünü gerçekten görebilirsiniz. Oyunu bitiren şey asla eski makineli bir aidat gibi hissettirmez. Gerçekten son derece zeki ve kurnaz gibi hissediyorsunuz. İlk başta tasarımları araştırmıyordum ama çok çabuk ısındım. Stil, fantezi Las Vegas ile buluşuyormuş gibi geliyor, bu mantıklı, dünyanın kumara dayandığı düşünüldüğünde. Yani evet, gerçekten beğendim. Kızlar da çok tatlı ve tepki yüzleri harika. Ed de çok iyidir. Sunum harika. Sanırım yeterli miktarda fan hizmetine sahip olduğundan bahsetmeye değer. Fan hizmetinden hoşlanmıyorsanız, şahsen bunun çok dikkat dağıtıcı olacağını düşünmüyorum ama bunu en iyi yargılayan ben değilim. Sizi rahatsız edeceğini düşünüyorsanız, geçmişe bakmaya çalışın. Bu dizideki topluluk, sürekli olarak tek bir erkek kahramanın etrafında dolanan, iğrenç anime yüz hareketleri yapan ve görünüşte hem yerçekimine hem de genetiğe meydan okuyan ve neredeyse giyim eşyalarını gevşeten sıska, iyi donanımlı vücutlarla hem yerçekimine hem de genetiğe meydan okuyan, fazla karakterize edilmiş dolgun kadınlardan oluşan bir kadro. sebep yok. İronik olarak, bu seride tek bir meme ucu veya kasık kılı gösterilmiyor, ancak ne kadar zaman harcanan eteğin altındaki külotlara bakıp göğüslerle ilgili şakalar yapıyor. Şimdi atı öldüresiye döven atı döven bir mecaz. Dünyadaki tüm cildi ve parlak göğüsleri, tamamen çıplak erkekleri ve kadınları, ancak zero hiçbir yerde gerçek çıplaklık olmadan göreceksiniz.
 • IMDb 8.6
 • 402
 • 0
Akame ga Kill
Tüm Bilgiler
Akame ga Kill   
Full HD Görüntüde Akame ga Kill izleBazı başkent askerlerini kötü adamlar olarak görmek zorlaşıyor çünkü güdüleriyle çok ilişkilendirilebilir. Ancak bu dizi, yalnızca televizyonda olmasını dilediğimiz hasta, sapkın kötüleri temsil etmekten yoksun değil. Hiçbir şey şekerle kaplı değildir, inançsızlığı daha da askıya almamızı ve bu kurgusal karakterlerle güçlü duygusal bağlantılar kurmamızı sağlar. Dikkat edin, bir favori seçmek tehlikeli yaşamaktır. Bu dizi, herhangi bir anime hayranı için mutlaka görülmesi gereken bir programdır. Şov, komik anlar yaşarken ve gönülsüz eğlenirken son derece karanlık ve üzücü. Bu temalar tam olarak dengeli değildir ve bazıları aşırı aydınlıktan aşırı karanlığa döndükten sonra kimi ciddiye almakta zorlanabilir. Bu gerçekten dizinin tek büyük kusuru. Serinin en iyi özelliği karakterleri olmasıdır. Çok çeşitli karakterler sunulur. Her karakter, kahraman ya da düşman, sağlıklı miktarda gelişim sağlıyor ve her biri kolayca zevkli. Hiçbir düşman çok kötü değildir ve çoğu ahlaki açıdan gri bölgededir. Çoğu karaktere özel güçler verilir. Güçlerde makul miktarda denge vardır, ancak bazıları zayıfken diğerleri aşırı güçlü olarak kabul edilebilir. Aksiyon sekansları ustaca yapılmış ve sadece güzel ve gösteri devam ettikçe giderek daha iyi hale geliyor. Romantizme hafifçe dokunulur, ancak kesinlikle önemli bir tema değildir. Arsa ve ortam harika. Ayar, olay örgüsüne ve karakterlere çok iyi uyuyor. Gösteri ilerledikçe gösterinin temposu hızlanırken kimileri hoşuna gidebilirken kimileri hoşuna gitmeyebilir. Şovun dengesizliği bazılarına uymayabilir, ancak şov kesinlikle görülmeye değer. Karanlık ve şiddetli temalar, son derece üzücü zamanlar ve tipik komik anime anlarınız için iyi bir yardım için hazırlanın. Bu anime, başkente para kazanmak ve köyünü kurtarmak için gelen, ancak bunun yerine çok fazla yozlaştığı için hükümeti devirmek isteyen bir grup isyancıya katılan genç bir adamın hikayesini anlatıyor.
 • IMDb 8.3
 • 494
 • 0
Kaichou wa Maid sama
Tüm Bilgiler
Kaichou wa Maid sama   
Full HD Görüntüde Kaichou wa Maid sama izleBu benim en sevdiğim anime biridir. hikayeyi ve mükemmel oldukları karakterleri seviyorum. hikaye basit ve sevimli, erkeklere karşı güçlü, güzel ve agresif olan liseli kız Misaki Ayuzawa'dan bahsediyor. o erkeklerden nefret ediyor çünkü babası onu ve annesini, kız kardeşi yalnız bırakıyordu. Okulunda çocuklara o kadar kötü davranıyor ki her erkek ondan nefret ediyor ama sonunda değil. usui, okuldaki her kızın istediği çok iyi görünümlü bir adamdır, Misaki Ayuzawa kızları ağlattığı için onu suçlamaya başladığında, onu takip edecek ve bir hizmetçi kafesinde hizmetçi olarak çalıştığını bilecek ve sonra hikaye devam ediyor, tüm hikayeyi anlatmayacağım. Bu animeyi tavsiye ederim. Hizmetçi Nic oldukça iyi başladı ve büyük umut verdi. Maalesef, Misaki'nin Usui'ye yönelik muamelesi, ona karşı defalarca nedensiz olarak tam bir pislik olarak, biraz fazla göründü. Kendini bir göt olmadan ifade edemiyormuş gibi çocukça bir hava verdi. Çok kötü, çünkü onun dışında ondan gerçekten hoşlandım. Güçlü bir kadın figürü gibi görünüyordu ve buna çok saygı duyuyorum. Keşke sezon boyunca onu daha çok geliştirselerdi. Bunun yerine, sonuna kadar inatçı kaldı, hemen hemen her romantizmi ayaklarının altında ezdi. Orada işler biraz daha iyiye gitmeye başladı ama artık çok geçti. Bu dizi çok eğlenceli, klişe, iç açıcı bir aşk gösterisi. Bol komedi, büyük dram yok. Şovu seyretmek oldukça eğlenceli. Bu anime, çok güçlü bir iradeli sınıf başkanı olan Misaki Ayuzawa'yı takip ediyor. Kısa bir öfkesi var ve şok edici erkekliğinden dolayı çoğunlukla her erkek ondan korkuyor. O çok güçlü ve çok korkutucu. Güçlü yanını göstermesine rağmen, kişisel meseleler söz konusu olduğunda çok savunmasızdır. Ailesi borçlu ve bir hizmetçi kafesinde çalışması gerekiyor.
 • IMDb 4
 • 748
 • 1
MushiShi
Tüm Bilgiler
MushiShi   
Full HD Görüntüde MushiShi izleDizi, Ginko adlı bir ve onun karadaki seyahatlerini ve görevlerini konu alıyor. İnsan duyguları bir tema olarak bir kenara bırakılır ve aşk sizi hikayeye dahil eden bir şeyden çok bir gerçektir. Bu, yazarların kendi yaşam görüşlerinden gelen bir şey mi bilmiyorum, ancak doğanın duygusal temel olduğu bir özelliğe yer açıyor ve sessiz fısıltı içinde yatan mucizelerden aldığınız duygular üzerinde güçlü duruyor. ağaçların arasında rüzgarın. Bu etkilenen karakterlerle karşılaşıyorsunuz. Birincisi sağ eliyle her şeyi çizebilen ve canlanan bir çocuk, diğeri ise gökkuşağının peşinde koşan bir adam ve hatta tohumdan doğan bir insan. Hikayelerin çoğu çevremizde doğada fark ettiğimiz şeyler üzerine inşa edilmiştir, ancak yıldızların kayması, gökkuşağının sonu ve yatağınızdan çıktığınızda ruhunuzun üçte birinin yastığınızda kaldığı gerçeği gibi açıklamayı zor buluyoruz. tüm hayallerinin yaşadığı yer. Seri, müziğin asla çok hevesli olmadığı ve telaş veya panik tavırlarında hiçbir şeyin çok heyecan verici olmadığı, yavaş ve yumuşak bir hızda ilerliyor. Bir şekilde uykuyu tetikleyebilir, ama iyi bir şekilde, ağaçların sallanması ya da her şeyin sessiz olduğu, parlak şöminenin olduğu soğuk, karlı bir gece gibi. Elbette, bu konuda kendi düşüncelerine sahip olmak herkesin elinde, ancak bence dizi bize hayatta insan olmaktan daha fazlası olduğunu söylemek istiyor. Etrafınıza bakarsanız ve arabaların ve yüksek binaların olmadığı yerlere bakarsanız, sizi dolduran ve sizi hiç düşünmediğiniz şekillerde etkileyen çok sayıda hayat fark edeceksiniz. Güzellik senin ve benden daha fazlasında var. Serinin sonuna doğru ortaya çıkacak daha büyük bir hikaye bulmayı bekliyordum, ama bu asla gelmedi. Olabilir, hikayeler sonlara doğru daha dramatik hale geldi, ancak her zaman olduğu gibi anlatılmayı asla bırakmadılar. Dizide hiçbir zaman kesin bir çözüm yoktu, sadece hipnotik davullarıyla yumuşak bir müziği vardı ve son bölümü seyrettiğinizde, dünyasındaki her şeyin daha önce olduğu gibi devam edeceğini biliyordunuz.
 • IMDb 8.2
 • 329
 • 0
Hajime no Ippo
Tüm Bilgiler
Hajime no Ippo   
Full HD Görüntüde Hajime no Ippo izleBu dizi tüm spor hayranları için bir zorunluluktur. Heck, bu seriyi herkese tavsiye ederim. Sporu seviyorsanız, animatörlerin boks kavramlarını ve gerçekçiliğini sunduğu özgünlüğü seveceksiniz, kahramanı Ippo Makunouchi'nin kademeli gelişiminden bahsetmeye gerek yok. Buna ek olarak, diğer tüm karakterler iyi gelişmiş, o kadar iyi gelişmiş ki, Ippo'nun dövüştüğü adamı bile alkışlayabilirsiniz. Genel olarak animé'yi seviyorsanız, bu dizide üstün bir animasyon var. Boksörün vücudunda ezilen yumrukları hissedebiliyordunuz. Eğer yeni biriyseniz, korkmayın. Bu dizi, gelmiş geçmiş en komik animasyonlardan biridir. Bu genel olarak üstün bir animé. Hayatınızda hiç animé seyretmediyseniz veya sadece seyretmek için iyi bir dizi arıyorsanız, işte budur. Peki ne diyebilirim? Bleach, Naruto gibi birçok Japon anime ve dövüş içeren hemen hemen her şeyi izliyorum. Kısa bir süre önce bununla karşılaştım ve gözlerimi bundan uzak tutamadım. Baştan sona, sadece harika bir eğitim, harika dövüşler, harika komedi ve gerçekten çok eğlenceli bir yolculuk. Karakterler mükemmel. Makunouchi Ippo, utangaç bir delikanlı ama ringde ana karakterimiz var. Ippo ve rakipleri arasındaki etkileşim de harika. Eğer bir anime hayranı değilseniz, sizi temin ederim ki bunu seyrettikten sonra dönüştürüleceksiniz. Bu gerçekten harika bir şey ve çoğunlukla yetişkinler için. Çizgi filmler çocuklar içindir, ama bu bunun çok ötesinde. İlk olarak, tüm büyük spor animasyonları temsil ettiği sporu satmalı ve spora çok fazla ilgi göstermemiş biri için bile onu biraz çekici hale getirmelidir. Boksta değildim ama Fighting Spirit'i seyrettikten sonra kendimi enerjik ve aksiyona hazır hissettim. Havaya yumruk attım ve gölge boks yapıyordum. Üstelik bu anime bana boks kurallarını öğretti ve bana biraz teknik bilgi sağladı. Beni daha önce hiç düşünmediğim bir şeye bağladığım için bu anime'ye Bravo.
 • IMDb 8.7
 • 413
 • 0
Code Geass
Tüm Bilgiler
Code Geass   
Full HD Görüntüde Code Geass izleKôdo giasu'nun ikinci sezonu, ilk sezonun karmaşık hikayesini güzel bir tarzda sürdürüyor. Seri, anılarının silinmesiyle etkisiz hale getirildi, ancak kimliğini gücünü hızla yeniden keşfediyor. Zaten tanıdık karakterlerin yardımıyla, yok etme ve kız kardeşi için yumuşak bir dünya yaratma arayışına bir kez daha başlar. Savaşta defalarca söylediği gibi, strateji her zaman gerçek zamanlı taktik kararlara üstün gelir. Bunu akılda tutarak, bazı seyirciler hikayeyi haklı olarak biraz kafa karıştırıcı bulabilir: Bir bıçakla ittifaklar değişir, ihanetler çoktur ve ilk sezonda çok ustaca geliştirilen karakterlerin çelişen motivasyonları ön plana çıkarak siyaset, taktikler ve ideallerin birdir. Dahası, ne yazık ki televizyonda ve filmde beklediğimiz iyi adamlar ve kötü adamlar ikilemi, birinci sezonda olduğu gibi bu sezon için tamamen uygulanamaz. Bu anlamda, Kôdo giasu rahatsız edici bir yolculuk olabilir mi? birkaç milyon insanın ölümüne içten gülümseme mi? Diğer tarafın haklı olabileceğine dair kemiren duyguyu sallayamıyorsun. Burada mülayim bir şey yok ve seyircinin bu koşullarda neyin kabul edilebilir olduğu konusunda kendi kararını vermesi gerekiyor. Lelouche'un aldatma maskesinin altında yatan gerçekten iyiliksever motivasyonları ortaya çıkaran son bölümde bile, seyirci amaçların araçları haklı çıkardığını kabul etmek zorunda değil. Bütün bunlar Gordian Düğümüne götürür: arsa, açıkça tanımlanmış başlangıç ​​ve bitiş noktalarına sahip bir dizi tel olarak hayal edilirken, ortada büyük bir karışık iplik yığını vardır. Bir yönetmenin seyircilerine bu konu boyunca liderlik etmesi ve onları aklı başında tutması kolay bir iş değildir. Her bölümün sonunda seyirciyi daha fazla aç tutacak şekilde böyle bir yolculuğa çıkmak, dahinin, aşırı sıkı çalışmanın veya her ikisinin ürününden daha az olamaz. Bunu yıldız animasyonu, fevkalade işlenmiş karakter tasarımları, inandırıcı bir mecha ve buna uygun bir film müziği ile birleştirin ve bunun neden anime'nin üst kademelerinde olduğu açık.
 • IMDb 8.3
 • 428
 • 0
Shigatsu wa Kimi no Uso
Tüm Bilgiler
Shigatsu wa Kimi no Uso   
Full HD Görüntüde Shigatsu wa Kimi no Uso izleİlk başta animenin iyi olacağını ama kaçınılmaz olarak klişelerle dolu olacağını düşünmüştüm: piyano çalan bir adam, aşık olduğu bir kız ama karakterler sunulduğunda bunun böyle bir şey olmadığını anladım. Ana karakterin derin kişisel ve hüzünlü bir hikayesi var, tanıştığı kız da tipik bir kıza hiç benzemiyor. Anime, doğal olarak bir aşk hikayesiyle gelen klişelerden kaçınıyor, orada da bir aşk üçgeni var mı yoksa aşk karesi mi demeliyim? Ses parçası mükemmel, müzisyenlerin performansları nefes kesici ve biraz şüpheyle çünkü nasıl gideceğini asla bilemezsiniz. Benim gibi hassassanız, sizi yırtıp atmanıza bile neden olur, ikincil karakterler bile araya giriyor ve iyi gelişiyor. Geçmişimize rağmen korkularımızın üstesinden gelme ve tutkumuzu takip etme cesaretine sahip olduğumuz bu güzel anime için hiçbir kusurum yok. Hey millet, bu herhangi bir şey için ilk kez bir inceleme yazdım, ancak bence çok az önem verilen bu anime için gerekli olduğunu hissettim. Tamam, öyleyse anime türünün sizi utandırmasına izin vermeyin, müzikle ilgilenmeseniz bile sizi kesinlikle kahkaha ve keder dünyasına sürükleyecektir. Eski bir ünlü piyanist olan ana karakter, yolunu kaybeder ve solmuş bir ateşi yeniden yakmak için ömür boyu süren bir yolculuğa çıkar, ancak yol boyunca beklenmedik zorluklar yaşar. Bu anime sizi tahmin etmeye devam ettirecek ve sizi daha fazlasını istemeye bırakacak. Bu senin tipik aşk hikayen değil kıza aşık oluyor, mutlu son, çok gerçek bir aşk üçgeni, derinliği ve içinde geçtiği durumu anlatıyor. Hayal kırıklığına uğramayacaksın. Ben de hiçbir şey için hiçbir inceleme yazmadım. Ama bence bu anime gerçek bir şaheserdi, bu yüzden onu adaletli yapmalıyım. Kalbime nasıl dokunduğunu açıklamaya bile başlayamıyorum. Anime romantizminden hoşlanmasanız veya müzikle ilgilenmeseniz bile, hatta anime ile ilgilenmeseniz bile, gerçekten seyretmelisiniz.
 • IMDb 8.9
 • 324
 • 0
Gintama
Tüm Bilgiler
Gintama   
Full HD Görüntüde Gintama izleÇok uzun süredir dizi, anime ve film izliyorum ve Seinfeld, Annenle Nasıl Tanıştığım, Arkadaşlar, Coşkunu Azalt, Tutuklanan Gelişim, İki buçuk adam ve daha pek çok şov seyrettim. Ancak seriyi seyrettikten sonra, bu şovun şimdiye kadar gördüğüm diğer komedi şovlarından daha iyi olduğunu söylemeliyim. Şakalar o kadar zekice yapılıyor ki yasal olarak sizi yüksek sesle güldürüyor. Dahası, her bir karaktere kişiliğine inanılmaz derecede uyan bir karakter verilmiştir. Gösterinin en iyi yanı, her karakterin ana karaktermiş gibi ele alınmasıdır. Biri bir süre görünmezse, onları özlemeye başlayacaksınız. Bu sadece komedi kısmı olsa da, gösteri ciddileştiğinde oğlum ciddileşiyor. Sanki tamamen farklı bir animeye taşınmışsınız gibi. Aksiyon sahneleri o kadar akıcı ve o kadar mükemmel hazırlanmış ki, her zaman koltuğunuzun kenarında olacaksınız. Bu aksiyon yayları yaklaşık iki ila beş bölüm sürer bir başlangıcı, orta noktası ve bir sonu vardır. Çoğu anime gibi sürüklenmiyorlar. Gösterinin her ciddi ya da aksiyon eğrisi karakterleri öne çıkarır ve hayatlarında geriye dönük görüş sağlayarak seyircilerin onları daha iyi tanımasına olanak tanır. Karakterlerle olan bu duygusal bağ, çoğu aksiyon filminde, TV şovunda ve animede eksik olan şeydir, ancak oldukça iyi yapılmıştır. Ayrıca, komedi ve aksiyon arasında bir denge vardır, bu yüzden her zaman tek bir türe bağlı kalmayacaksınız. Özellikle ilk birkaç bölümü seyrettikten sonra seyretme konusunda çekincelerim vardı. Ancak, onları atlattığımda, gösteri çok daha eğlenceli ve daha iyi olmaya başladı. Görünüşe göre yazar başlangıçta çalışmalarına pek güvenmiyordu ama çalışmalarının ne kadar iyi olabileceğini görmeye başladığında risk almaya başladı ve şimdiye kadar gördüğüm en iyi komedi ve aksiyon olaylarından bazılarını buldu. görüldü. Bir sürü TV şovu, film ve anime seyrettim. Dizinin hayatım boyunca seyrettiğim en iyi eğlence parçası olduğunu söylemeliyim.
 • IMDb 8
 • 474
 • 0
Haikyuu
Tüm Bilgiler
Haikyuu   
Full HD Görüntüde Haikyuu izleBu anime beni cidden suskun bırakıyor. Çok zekice yapıldı. Bazı bölümler gerçekten hızlı geçiyor çünkü onlardan çok keyif alıyorsun ve bazı bölümler şovların mükemmel hızı sayesinde iki kat daha uzun hissediyor. Bu anime muhteşem bir komediye sahip, yemin ederim pek çok kez güldüm. Ben de ağladım. Bu anime daha popüler olsaydı, yemin ederim en iyi anime olacak kaliteye sahiptir. Üzgün ​​olduğunuzda sizi güldüren ve sıkıldığınızda sizi neşelendiren bir Anime hayal edin, bu incelemeyi okumayı her kelimeye tamamen değer kılan bir anime hayal edin. Bu şovu seyretmemeye karar verirseniz, ciddi şekilde kaçırıyorsunuz demektir. Mükemmel diyebileceğim tek gösteri bu. Bu anime, tanıdık takım sporları anime mecazlarını geri dönüştürebilirken, uygulama o kadar cilalı ve cerrahidir ve o kadar zengin bir malzemeden alınmıştır ki, son ürün spor anime hakkında değer verdiğimiz her şeyi yorgun veya klişe olmadan başarıyla kutluyor. İnsanlık durumunun temel ve temel deneyimleri, zamanında ve tatmin edici bir şekilde araştırılır ve çözülür; Kibir, hırs, yoğunluk, kararlılık ve kazanma; güven, affetme, takım çalışması, işbirliği, birlik ve kayıp ile şekillenir. İlişkiler ve çatışmalar organik olarak şekillendirilir ve bir kez olsun uydurma ya da abartılı görünmedi. Sağlam animasyon Production. Hız belirlendi ve büyük olasılıkla sırf bundan sonra ne olacağını bilmek için tüm sezonu aşırı derecede seyretmek zorunda kalacaksınız. Konu basit olsa da etkilidir ve birincil motivasyonundan sapmaz, önemsiz aşk hikayeleri, yan hikayeler veya dolgularla bozulmaz. Karakterler iyi tasarlanmış ve sağlam bir geçmişe ve motivasyona sahip. Dehası hem lanet hem de lütuf olan somurtkan, küstah ama yetenekli Kageyama'nın köklerini atacaksın. Vücudu, coşkusunu ve coşkusunu zar zor zaptedebilen minik Hinata için tezahürat yapacaksınız. Karasuno Lisesi Voleybol takımının ayrılmaz bir parçası olan Tanaka, Nishinoya, Sugawara ve Sawamura'ya gülecek, ağlayacak ve hayran kalacaksınız.
 • IMDb 8.8
 • 682
 • 0
Blade Dance of Elementalers
Tüm Bilgiler
Blade Dance of Elementalers   
Full HD Görüntüde Blade Dance of Elementalers izleİlk seyrettiğimde son on dakikayı ağladım çünkü sonuna geliyordu ve bu güzel ilişkiye doymamıştım. Bu yavaş, ciddi bir aşk yazarın dediği gibi ve bundan daha mutlu olamazdım. Bu, genç kızlar veya gey erkekler için zorunlu değildir, saf bir aşkı tasvir eder, erkeklerin bakış açısına sahip olmasına rağmen, bir kadın için her iki karakteri de değiştirebilirsiniz ve duygu yine aynı olacaktır. Bununla ilgili her şeyi seviyorum, ne kadar kısa olduğu dışında, ancak hikayeyle ilgili tüm mangayı 3 günde bitirdim çünkü fazlası olmadan yaşayamadım. Belki de beklentileri çok yükseltiyorum, ancak bu konu hakkında düşünmeyi bırakamadığım ve bir şey söylemek zorunda olduğum için ilk incelememi hak ediyor. Umarım onu ​​benim kadar beğenirsiniz ve benim kadar çok seyredersiniz. Yazarın bunu okumayacağını biliyorum, ancak yine de tüm bu neşeyi hayatıma getirdiği için ona teşekkür etmek istiyorum. Bir filmin belirli hassas bir konuda seyirciyi nasıl yumuşatabileceğini biliyor musun? Başka yere bakmanıza gerek yok. Bu, eşcinsellik konusunda seyircinin kalbini yumuşatmak için en iyi anime. Sevdiğim ve taptığım şey, hepimizin karşılaştığı ortak ilişki mücadelelerini ancak eşcinsel çiftinin hayatında göstermesi. Eşcinsellik tamamen normalleştirilmiştir. Gelecekte gerçek dünyanın böyle olmasını diliyorum. Dürüst olmak gerekirse, sanat tarzı ilk başta ilgimi çekmedi; ancak fragmanda anlatılan hikaye beni kazandı. Hikaye sadece saf ve sevimli. Cinsellikle ilgili büyük bir jest ya da devasa bir drama yok.
 • IMDb 7
 • 534
 • 0
No 6
Tüm Bilgiler
No 6   
Full HD Görüntüde No 6 izleHikaye, altı numara olarak bilinen ideal ve mükemmel şehirde geçiyor. Evinin seçkin ve ayrıcalıklı ortamında büyümüş bir çocuk olan Shion, adını sadece olarak veren başka bir çocuğa barınak verir. Yol boyunca gizemli ölümler. Yıllar geçtikçe, tehlikeli zamanlarda hayatta kalmak için yeniden bir araya gelir. Güzel ilişkileri, şovun tonunu belirler ve şovun geri kalanı için çıtayı yükseltir. Heyecan verici ve büyüleyici bir animasyon şaheseri. Aşırı sevimsiz olmadan romantik. Karakterlerin aşklarını arkadaşlık üzerine kurmasını seviyorum. Birbirleri gibi karakterleri insan olarak görmek ve birbirlerini derinden sevmek gerçekten güzeldi. Heyecan verici ama aşırı karmaşık değil. Kötü bir 'hükümdar' bir şehri kontrol ederken, isyancılar sistemi yıkmak için savaşır. Fütüristik bilim kurgu ile eşcinsel romantizmi ve çarpıcı animasyonu birleştirmesi açısından orijinal. Şöyle söylersek, hiç iki erkek başrolün birbirine aşık olduğu bir aksiyon bilim kurgu filmi gördünüz mü? Öyle düşünmedim. Sanırım söylemeye çalıştığım şey: benim için mükemmeldi. Favorilerime gelince: En sevdiğim karakter kesinlikle kızdı. Başlangıçta ne kadar meydan okuyan, inatçı ve gururlu olmasını sevdim. Dahası, karakterinin korumasının yavaş yavaş Shion'un etrafına düşerek daha yumuşak bir taraf göstermesini sevdim. Ana karakterleri sevmek her zaman iyidir, ancak küçük karakterleri sevmek diziyi çok daha iyi hale getirir. En sevdiğim bölüm kesinlikle birinci bölümdü: Shion, Rat ile çocukken tanışıp ona yardım ettiğinde. Bütün bu sekans o kadar güzeldi ki, gösterinin ne hakkında olduğunu bilmeden önce gözyaşlarına karşı savaşmak zorunda kaldım. Görmek çok iç açıcıydı. Tema şarkıları ruhuma dokundu ve Shion ile Rat arasındaki ilişki kalbime dokundu. Gerçekten etkili bir kombinasyon olduğunu söylemeliyim. Bahsetmiyorum bile, güzel bilim kurgu animasyonu diğerlerinden üstün kılıyor. Bir bütün olarak, şovdaki her şeye gerçekten duygusal olarak bağlanmıştım. Dürüst olmak gerekirse, artık bittiğine çok üzüldüm.
 • IMDb 7.1
 • 1.092
 • 0
SON EKLENEN BİLİM KURGU FİLMLERİ

Türkçe anime izle, Anime; Japonların ürettiği çizgi film sanatıdır. Mangaların televizyona veya beyaz perdeye uyarlanmasıyla animeler oluşur. Tüm dünyada her yaş grubundan anime izleyicisi vardır. Yalnız çocukların izlediği gibi bir algı oluşsa da her yaş grubu animeleri hayranlıkla izler. Web sitemizde sizler için anime film ve diziler paylaşmaktayız. Bu animeleri kolay dinleme ve izleme açısından Türkçe diline çeviriyoruz. Dilerseniz altyazılı dilerseniz seslendirmeli şekilde anime izleyebilirsiniz. Full Türkçe anime izle seçeneği sizler için web sitemizde aktif hale getirilmiştir.


Animeler büyük gözlü, uzun boylu Japon karkterlerdir. Web sitemizde bu karakterleri izlemek isterseniz sizlere birçok seçenek sunmaktayız. Neredeyse akla gelebilecek her anime film ve dizi web sitemizde mevcuttur. Animelerde abartılı mimikler ve hareketler olması onları izlemeye iten nedenlerden biridir. Tüm sürükleyici animeleri Türkçe anime izle ile bu platformda izlemelisiniz. Kore dizilerinin birçok farklı türü vardır. Bu animeler normal filmlerin karakterler haline bürünmüş hali olarak düşünülebilir. Romantik animeler, romantik komedi animeler, okul konulu animeler, kanlı animeler, doğaüstü animeler, psikolojik gerilim animeler ve aksiyon animeleri farklı türlere örnektir. Hangi anime türünü izlemek isterseniz isteyin hepsine web sitemiz üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Genel olarak bakıldığında Shoujo-Ai ve Shounen-Ai animeler vardır. Bu animeleden Shoujo olan kızsı, kızlara yönelik anlamını taşırken Shounen de erkeksi, erkeklere yönelik demektir.


Anime İzleme Platformu (Türkçe Altyazılı Animeler)


Türkçe anime izle olarak en başarılı web sitelerden biriyiz. Animelerde geçen tüm konuşmaları Türkçe'ye çeviri yapıyoruz. Bu çeviriler son derece özenli ve dikkatli yapılıyor. Bu nedenle birçok kullanıcımız güvenle buradan anime izlemekte. Binlerce farklı anime film ve dizisi vardır. Bunların içinden hangisini izlemek istediğinize kararsız kalabilirsiniz. Bunun için web sitemizdeki anime bölümüne bakabilirsiniz. Her film ve dizinin altında hangi türe ait olduğu, konusu vb. birçok bilgi bulunur. Bu şekilde size uygun animeyi kolayca bulmanız mümkündür.


Her film ve dizi gibi animelerin de imdb puanları bulunur. Imdb puanı yüksek veya az olan animelere web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Imdb puanı en yüksek animeler, en son yüklenen animeler ve en çok izlenen animeler sitemiz üzerinden günlük olarak yayımlanır. Bu şekilde bir animeyi bitirdiğinizde hangi animeye başlayacağınıza kolayca karar verebilirsiniz. Tüm animeleri seçenek olarak Türkçe anime izle. Animeler genellikle Japonca veya İngilizce olabilir. Bu animeler hangi dilde olursa olsun Türkçe çevirisi mevcuttur. Uzun sürelere sahip film ve dizileri izlemek istemeyen kişiler için 3 dakika gibi kısa süreli animeler vardır. Bu animeler zamanınızı çalmadan kısa süreli eğlence ortamı sunar. Türkçe çeviri anime ya da Türkçe altyazılı anime izlemek için tek yapmanız gereken web sitemize girerek istediğiniz animeyi aratmaktır. Her animenin olduğu web sitemizde bağımlısı olduğunuz animeleri bulabilirsiniz.

Dizi izle


Aradığınız tüm dizileri dizi izleme sitemizde yüksek görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz. Global diziler genellikle dizi sevelerin en çok rağbet ettiği dizi kategorileri arasında yer alıyor. Amerika, İngiltere, Fransa, Kore ve daha pek çok dünyanın her yerinden yayınlanan yabancı dizilere tek bir adresten ulaşabilirsiniz. İçinizden bir ses dizi izle diyorsa ama ne izleyeceğinize karar veremiyorsanız, burada tüm bölümleriyle kategorilere ayrılmış bir şekilde dizilere ulaşabilirsiniz. Görüntü kalitesinin yüksek olması ve sorunsuz altyazı özellikleri sayesinde bir bölümden diğerine atlarken zamanın nasıl akıp gittiğini fark etmeyeceksiniz bile. Çağımızın en güzel vakit geçirmenin yollarından biri de dizi seyretmektir.


Dünya çapında bir furya haline dönüşmüş büyük ve meşhur yapımlar için ücret ödeyip izlemek zorunda değilsiniz. İşte tam olarak burada biz yani diziizle.blog ekibi devreye giriyor. Günümüzün değişen dünyasında internet ile artık bilgiye erişim sınırsız ve herkesin en doğal hakkı. Bilgiye olan sınırsız erişim, dolayısıyla eski ve yeni tüm dizi ve filmlerden haberdar olmamızı sağlıyor. Eskiden izlemek istediğimiz bir filmin günlerce DVD'ye gelmesini beklerdik. Veya kimi programlardan indirmeye çalışırken yüksek boyuttan dolayı sabahtan akşama kadar beklemek zorunda kalırdık. Online dizi izleme platformları sayesinde artık tüm bu sorunlar geride kaldı. En güncel ve en son diziler haliyle elinizin altında. Tek bir tıkla full hd 1080p görüntü kalitesindeki dizilere çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Özellikle bilim kurgu dizilerini izlemenizi tavsiye ederiz. Hatta dizi sektöründe en iyisi olduğumuzu iddaa ediyoruz.


İzlediğiniz bir bölümü çok sevdiğiniz takdirde tekrar tekrar başa alıp izlemenin keyfi başka nerede var? Tüm bu seyir zevkinin sizler için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve işimizi önemsiyoruz. Zaten dizi seyretme sitesini kurmamızın amacıda buydu, hizmeti seviyoruz! Sevdiğiniz dizilerin yanı sıra sitemize girdiğinizde belki de daha önce adını bile duymadığınız yeni diziler hakkında fikir sahibi olabilir, yepyeni bir dünyanın kapılarını aralayabilirsiniz. Yorumlara bakarak ve kısa açıklamaları okuyarak dizinin konusu ve senaryosu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Böylece o dizinin sizin zevkinize uygun olup olmadığına kadar vererek ilk bölümden başlayarak yeni bir dizi seyretme sürecine geçebilirsiniz. Dizilerin en güzel yanı filmler gibi hemen bitmemeleri ve heyecanlı bir süreklilik sağlamalarıdır.


1080p Kalitede ve Ultra Hızda Dizi izle


Dizi sektöründe olabildiğince kaliteli hizmet sunabilmek için dizileri sizlere reklamsız sunuyoruz. Birçok insan boş zamanlarını dizi, film seyrederek geçirir. Ancak dizi izlemeye karar vermek kolayken hangi diziyi izlemeye karar vermek, aradığınız diziyi aradığınız özelliklerde bulmak oldukça kolay bir iş değildir. Aradığınız diziyi buluyorsunuz alt yazılı bulamıyorsunuz, alt yazılı bulup istediğiniz görüntü kalitesinde bulamıyorsunuz derken bir de bakıyorsunuz bir sürü zamanınızı almış. Bunların yaşanmaması adına biz size istediğiniz tüm özellikleri sunuyoruz. Geniş izleme seçenekleriyle, istediğiniz dilde türkçe dublaj ve türkçe altyazılı imkanlarıyla izlediğiniz diziden tam tatmin sağlamanıza olanak veriyoruz. Diğer dil çevirileri için henüz çalışmalara başlamadık, fakat en kısa sürede başlayacağız.


Online dizi izlemenin en keyifli yeri. Öncelikle sitemizde reklam, pop-up bulunmuyor. İstediğiniz diziyi izlerken sağda solda beliren reklamlar dikkatinizi dağıtıp zamanınızı çalmıyor. Dizi süresi boyunca sizi rahatsız edebilecek her şeyi düşündük ve sitemizi ona göre tasarladık. Yayınlamakta olan dizilerin yeni bölümleri yayınladığı günden itibaren sitemizde bulabilmeniz mümkün. Gündemi, yenilikleri oldukça yakından takip edip yeni bölümleri ara vermeden, beklemeden izlemenize olanak sağlıyoruz. İzleyicilerimiz dizinin kendi asıl şekli nasılda sitemizde o halde bulabiliyor. Herhangi bir sansür, kısıtlama yapmıyoruz bu konuda. Dizilerimizi tek part halinde yüklüyoruz. Bunun nedeni ara vermeden tek seferde dizi izlemenin daha keyifli olduğudur. Diğer parta geçerken zaman kaybetmeyip diziden kopma hissini yaşamıyorsunuz.


Yüklediğimiz dizilerin açıklama kısmına diziye ilişkin küçük notlar ekliyoruz. Söz konusu bölümün içeriğine dair açıklamalar gibi. Ayrıca; dizinin oyuncu kadrosunu, izleyici yorumlarını, izleyici puanlamalarını dizinin açıklamalar kısmına yazıyoruz. Kullanıcı yorumlarını ve puanlamalarını olduğu gibi, eklemeler veya çıkarmalar yapmadan direkt sizin erişiminize sunuyoruz. Bu sayede diziye dair fikirleri kolayca edinebiliyorsunuz. Yani özetle sunduğumuz hizmetler; güvenli ve kaliteli içerik, yüksek çözünürlük, telif haklarını gözetmek, reklamsız içerikler, istediğin zamanda seyretme gibi. Sitemizde yer alan dizilerin çözünürlük kaliteleri isteğinize bağlı olmakla birlikte çok kaliteli de olabilir normal kaliteli de. Bu çözünürlükleri internet hızınıza göre seçmeniz gerekir. İnternet hızınız çok yüksekse en kaliteli seçenekleri tercih edebilirsiniz. Blu-Ray, HD, 1080p gibi. Ayrıyeten; sitemizde bulunan dizilerin türü çok geniştir. Hangi türde dizi izlemek istiyorsanız bu sitede bulabilmeniz mümkündür. Bu dizileri istediğiniz dilde, istediğiniz kalitede tek part olarak izleyebilmeniz mümkün. Olabildiğince görüntü kalitesi düşük dizileri yüklememeye çalışıyoruz. Fakat bazen buna mecbur oluyoruz.


İzleyicilerimizin fikirleri bizim için her zaman önemli olmuştur ve bundan sonra da olacaktır. Onların fikirlerine başvurmak, onların tavsiyelerine uymak, yenilikleri uyarlamak izleyicilerimizin memnuniyeti açısından çok önemlidir. İzleyicilerimizi memnun etmek en öncelikli amaçlarımızdandır. Alt yazılı, dublajlı içeriklerimize kolayca erişim sağlayabilmelerinin yanında en güncel dizi içeriklerine de ulaşım sağlayabilmektedirler. Site temamız grafik tasarımcıları tarafından tasarlanmış olup en uyumlu renklerle dizayn edilmiştir. Kullanıcı ara yüzümüzü en sade şekilde yapmaya çalıştık, renk uyumuna özen gösterdik. Bize destek olmak isterseniz dizileri sosyal medya hesaplarınızda paylaşıp sitemizi arkadaşlarınızında görmesini sağlayabilirsiniz. En iyi dizi izleme yeri olan sitemizde keyifli vakitler geçirmenizi temenni ederiz.


hd film izle - film izle - full hd film izle - bir başkadır izle - oleybet giriş - oslobet giriş - amqsports.com - meritroyalbet - süperbetin - grandpashabet - portbet - film izle - bahsegir - bahsegir - grandpashabet

grandpashabet - meritroyalbet - smart iptv - Twitter Takipçi Satın Al - Twitter Takipçi Hilesi - Juul Türkiye - İqos Türkiye - İqos - takipçi satın al - deneme bonusu - bedava sohbet - Jojobet
izmir escort eryaman escort izmit escort escort ankara porno malatya escort gaziantep rus escort mersin escort izmir escort kizlar diyarbakır escort