1. Dexter

  Dexter

  İMDb : 8 8 Sezon  -   96 Bölüm

  Dexter dizisinin özeti: Miami Metro Polis Departmanı kan sıçrama analisti Morgan'ın iki yönlü hayatı vardır. Cinayet masasına cinayet çözme işini yapmadığında, vaktini insan avlayarak geçiriyor. Daha doğrusu adalet sisteminde hak ettiği cezayı almayan kötü adamları öldürerek geçiriyor. Güneşten arınmış günlerini suçları çözmek için harcıyor. Hatta güzel mehtaplı gecelerinide suç işleyerek harcıyor. Ama endişelenmeyin, soğukkanlı Morgan iyi insanları öldürmüyor. Cinayet işleme hobisini sadece diğer katillerin hayatlarını alma yönünde kullanıyor. dizi için düşüncelerinizi yorum yaparak belirtebilirsiniz. Dizimizin yönetmen koltuğunda James Manos, Jr. oturuyor. Morgan, kendisine hakaret eden insanlardan intikam almayı beimsemiş bir memurdur. Ona cinayet işlemeyi ustaca öğreten babasıdır. Daha doğrusu üvey babası demeliyim. Üvey babası ayrıca işinde çok iyi olan bir polis memuruydu. Artık yetişkin bir adam olan Morgan, Miami metro polis departmanı için çok sevilen bir adli tıp uzmanı ve adalet sisteminden kaçan failleri öldüren uyanık bir seri katil olarak ikili bir hayat sürdürüyordur.


  Buz kamyonu katili, trinity katili ve hatta kendisi gibi manşet katili olan seri katillerin incelemelerinde yer alan Morgan'ı seveceğinizden eminim. Unutmadan kız arkadaşı Rita ve kız kardeşi Debra'yıda seveceksiniz. Onlarda hikayeye güzellik katan karakterlerdir. Morgan yakın zamanda baba olacaktır. Ve baba olduğunda kaybedecek çok şeyi olduğunun farkına varacaktır. Morgan, polisin ve avladığı katillerin bir adım önünde durmaya devam edebilecekmidir görelim. Dizide yeniyim ve şovu ilk seyrettiğimde ne bekleyeceğimi bilmiyordum. Hiç endişelenmeden her hafta TV'de seyredebileceğim bir şey umuyordum. Şovu cd oynatıcı olarak almaya karar verdim, bu yüzden ilk iki sezonu aldım ve vay canına. Serinin ne olduğunu bilmiyorsanız, Morgan adlı bir Miami kan sıçraması analisti hakkındadır. Gün geçtikçe, daha önce de söylediğim gibi, Miami Metro Polis Departmanında çekici, eğlenceli ve oldukça popüler bir kan sıçraması analisti. Geceleri, kaçan suçluları öldüren bir seri katil. Ayrıca kız arkadaşı Rita ve iki çocuğu Astor ve Cody ile takılıyor. Tek ailesi, Morgan gibi Miami Polis Departmanında polis olarak çalışan kız kardeşi Deb. Bu gösteri harika. Her yerde oyunculuk harika. Diziyi tasvir etme şekli, herhangi bir seri katilin herhangi bir yerde tasvir edilmesi gerektiğidir. Yardımcı oyuncular da harika. Jennifer Carpenter, ağzı bozuk Deb kadar harika. Rita onu gerçek bir 3 boyutlu karakter haline getirdiği için Julie Benz harika. Harika komik kabartmalar, özellikle CS Lee. Gösterideki anlatım da harika. Hayatımda hiç bu kadar harika bir anlatım duymadım. Dexter izle

  6.8
  ( Toplamda 6 oy verildi. )

      8   4.470

  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Tür: Dram , Gerilim , Suç
  •  Orjinal Adı: Dexter
  •  İlk Yayın Tarihi: 01.10.2006
  •  Bölüm Süresi: 50 Dakika
  •  Ülke:
  •  Kanal: Showtime
Background
 1. Dexter Dizisinin 1.Sezonu
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Dexter Dizisinin 2.Sezonu
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Dexter Dizisinin 3.Sezonu
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Dexter Dizisinin 4.Sezonu
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Dexter Dizisinin 5.Sezonu
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Dexter Dizisinin 6.Sezonu
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Dexter Dizisinin 7.Sezonu
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Dexter Dizisinin 8.Sezonu
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı

Dizi izle


Aradığınız tüm dizileri dizi izleme sitemizde yüksek görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz. Global diziler genellikle dizi sevelerin en çok rağbet ettiği dizi kategorileri arasında yer alıyor. Amerika, İngiltere, Fransa, Kore ve daha pek çok dünyanın her yerinden yayınlanan yabancı dizilere tek bir adresten ulaşabilirsiniz. İçinizden bir ses dizi izle diyorsa ama ne izleyeceğinize karar veremiyorsanız, burada tüm bölümleriyle kategorilere ayrılmış bir şekilde dizilere ulaşabilirsiniz. Görüntü kalitesinin yüksek olması ve sorunsuz altyazı özellikleri sayesinde bir bölümden diğerine atlarken zamanın nasıl akıp gittiğini fark etmeyeceksiniz bile. Çağımızın en güzel vakit geçirmenin yollarından biri de dizi seyretmektir.


Dünya çapında bir furya haline dönüşmüş büyük ve meşhur yapımlar için ücret ödeyip izlemek zorunda değilsiniz. İşte tam olarak burada biz yani diziizle.blog ekibi devreye giriyor. Günümüzün değişen dünyasında internet ile artık bilgiye erişim sınırsız ve herkesin en doğal hakkı. Bilgiye olan sınırsız erişim, dolayısıyla eski ve yeni tüm dizi ve filmlerden haberdar olmamızı sağlıyor. Eskiden izlemek istediğimiz bir filmin günlerce DVD'ye gelmesini beklerdik. Veya kimi programlardan indirmeye çalışırken yüksek boyuttan dolayı sabahtan akşama kadar beklemek zorunda kalırdık. Online dizi izleme platformları sayesinde artık tüm bu sorunlar geride kaldı. En güncel ve en son diziler haliyle elinizin altında. Tek bir tıkla full hd 1080p görüntü kalitesindeki dizilere çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Özellikle bilim kurgu dizilerini izlemenizi tavsiye ederiz. Hatta dizi sektöründe en iyisi olduğumuzu iddaa ediyoruz.


İzlediğiniz bir bölümü çok sevdiğiniz takdirde tekrar tekrar başa alıp izlemenin keyfi başka nerede var? Tüm bu seyir zevkinin sizler için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve işimizi önemsiyoruz. Zaten dizi seyretme sitesini kurmamızın amacıda buydu, hizmeti seviyoruz! Sevdiğiniz dizilerin yanı sıra sitemize girdiğinizde belki de daha önce adını bile duymadığınız yeni diziler hakkında fikir sahibi olabilir, yepyeni bir dünyanın kapılarını aralayabilirsiniz. Yorumlara bakarak ve kısa açıklamaları okuyarak dizinin konusu ve senaryosu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Böylece o dizinin sizin zevkinize uygun olup olmadığına kadar vererek ilk bölümden başlayarak yeni bir dizi seyretme sürecine geçebilirsiniz. Dizilerin en güzel yanı filmler gibi hemen bitmemeleri ve heyecanlı bir süreklilik sağlamalarıdır.


1080p Kalitede ve Ultra Hızda Dizi izle


Dizi sektöründe olabildiğince kaliteli hizmet sunabilmek için dizileri sizlere reklamsız sunuyoruz. Birçok insan boş zamanlarını dizi, film seyrederek geçirir. Ancak dizi izlemeye karar vermek kolayken hangi diziyi izlemeye karar vermek, aradığınız diziyi aradığınız özelliklerde bulmak oldukça kolay bir iş değildir. Aradığınız diziyi buluyorsunuz alt yazılı bulamıyorsunuz, alt yazılı bulup istediğiniz görüntü kalitesinde bulamıyorsunuz derken bir de bakıyorsunuz bir sürü zamanınızı almış. Bunların yaşanmaması adına biz size istediğiniz tüm özellikleri sunuyoruz. Geniş izleme seçenekleriyle, istediğiniz dilde türkçe dublaj ve türkçe altyazılı imkanlarıyla izlediğiniz diziden tam tatmin sağlamanıza olanak veriyoruz. Diğer dil çevirileri için henüz çalışmalara başlamadık, fakat en kısa sürede başlayacağız.


Online dizi izlemenin en keyifli yeri. Öncelikle sitemizde reklam, pop-up bulunmuyor. İstediğiniz diziyi izlerken sağda solda beliren reklamlar dikkatinizi dağıtıp zamanınızı çalmıyor. Dizi süresi boyunca sizi rahatsız edebilecek her şeyi düşündük ve sitemizi ona göre tasarladık. Yayınlamakta olan dizilerin yeni bölümleri yayınladığı günden itibaren sitemizde bulabilmeniz mümkün. Gündemi, yenilikleri oldukça yakından takip edip yeni bölümleri ara vermeden, beklemeden izlemenize olanak sağlıyoruz. İzleyicilerimiz dizinin kendi asıl şekli nasılda sitemizde o halde bulabiliyor. Herhangi bir sansür, kısıtlama yapmıyoruz bu konuda. Dizilerimizi tek part halinde yüklüyoruz. Bunun nedeni ara vermeden tek seferde dizi izlemenin daha keyifli olduğudur. Diğer parta geçerken zaman kaybetmeyip diziden kopma hissini yaşamıyorsunuz.


Yüklediğimiz dizilerin açıklama kısmına diziye ilişkin küçük notlar ekliyoruz. Söz konusu bölümün içeriğine dair açıklamalar gibi. Ayrıca; dizinin oyuncu kadrosunu, izleyici yorumlarını, izleyici puanlamalarını dizinin açıklamalar kısmına yazıyoruz. Kullanıcı yorumlarını ve puanlamalarını olduğu gibi, eklemeler veya çıkarmalar yapmadan direkt sizin erişiminize sunuyoruz. Bu sayede diziye dair fikirleri kolayca edinebiliyorsunuz. Yani özetle sunduğumuz hizmetler; güvenli ve kaliteli içerik, yüksek çözünürlük, telif haklarını gözetmek, reklamsız içerikler, istediğin zamanda seyretme gibi. Sitemizde yer alan dizilerin çözünürlük kaliteleri isteğinize bağlı olmakla birlikte çok kaliteli de olabilir normal kaliteli de. Bu çözünürlükleri internet hızınıza göre seçmeniz gerekir. İnternet hızınız çok yüksekse en kaliteli seçenekleri tercih edebilirsiniz. Blu-Ray, HD, 1080p gibi. Ayrıyeten; sitemizde bulunan dizilerin türü çok geniştir. Hangi türde dizi izlemek istiyorsanız bu sitede bulabilmeniz mümkündür. Bu dizileri istediğiniz dilde, istediğiniz kalitede tek part olarak izleyebilmeniz mümkün. Olabildiğince görüntü kalitesi düşük dizileri yüklememeye çalışıyoruz. Fakat bazen buna mecbur oluyoruz.


İzleyicilerimizin fikirleri bizim için her zaman önemli olmuştur ve bundan sonra da olacaktır. Onların fikirlerine başvurmak, onların tavsiyelerine uymak, yenilikleri uyarlamak izleyicilerimizin memnuniyeti açısından çok önemlidir. İzleyicilerimizi memnun etmek en öncelikli amaçlarımızdandır. Alt yazılı, dublajlı içeriklerimize kolayca erişim sağlayabilmelerinin yanında en güncel dizi içeriklerine de ulaşım sağlayabilmektedirler. Site temamız grafik tasarımcıları tarafından tasarlanmış olup en uyumlu renklerle dizayn edilmiştir. Kullanıcı ara yüzümüzü en sade şekilde yapmaya çalıştık, renk uyumuna özen gösterdik. Bize destek olmak isterseniz dizileri sosyal medya hesaplarınızda paylaşıp sitemizi arkadaşlarınızında görmesini sağlayabilirsiniz. En iyi dizi izleme yeri olan sitemizde keyifli vakitler geçirmenizi temenni ederiz.


Film İzle - Yabancı Dizi İzle - HD Film İzle - Yabancı Film İzle - Türkçe Anime İzle - Altyazılı Film İzle - Türkçe Dublaj Film İzle - film izle - hd film izle