1. Into the Night

  Into the Night

  İMDb : 7.4 1 Sezon  -   6 Bölüm

  Into the Night Altyazılı Online İzle


  Into the Night dizisinin özeti: Açıkçası, bu derecelendirmeleri veren iki tür insan var. Her şeyi aşırı analiz edenler ve olay örgüsündeki her boşluğu işaret etmek isteyenler ya da benim gibi eğlenceli bir şeyler seyretmek isteyenler. Bununla karşılaştım çünkü Netflix bana daha önce vereceğimi düşünerek eklendiğine dair bir bildirim gönderdi. 6 bölümün hepsini bir akşamda karıştırdım ve dürüst olmak gerekirse, olduğu gibi gerçekten keyif aldım. İnanılır mıydı? Tabii ki de hayır. Ama umursuyor muyum? Bir şey değil. Beni her bölümde tuttu ve ne kadar ileri götürüldüğüne, olay örgüsüne, bilime ya da hikayenin ya da karakterlerin inanılır olup olmadığına çok fazla kapılmadım. Gerçekten çok eğlendim ve hiç Oscar kazanmasa da, umarım 2. Sezon olur. Bu dizideki karakterlerin davranışları ve eylemleri tamamen inanılmaz. Makul bir inançsızlık var ve ardından pembe dizi draması var. Bu gösteri, dünyanın sonundan kaçmak yeterince heyecan verici olmadığı için hiç bitmeyen sebepsiz insanlar arasında çekişmekten ve kavga etmekten başka bir şey değil. Çoğu zaman gerçekten can sıkıcıdır. Dünyanın sonu senaryosunu tanımlamak için kullanılan tamamen tembel, araştırılmamış bilim dışı el sallamayı reddetmeye istekliydim, ancak karakterlerin de fevkalade sinir bozucu olduğu gerçeği göz önüne alındığında, kesinlikle bahsetmeye değer. Ve sonra, her bölümün başında size çoğu için hiçbir şey hissettirmeyen 2 dakikalık tembel tembel 2 dakikalık arka plan hikayeleri vererek sizi karakterleri önemsemeye zorlarlar. Yazar, uçuşun ilk birkaç saati içinde bunu sineklerin efendisi topraklarına indirmeye çalışır ve asla kalkmayız. Bu, sosyal olarak bilinçli olduğunu düşünen insanlar tarafından yazılan ortaokul öğrencileri gibi defalarca çıldıran bir sürü pis bipolar karanlık üçlü insanın olduğu bir uçakta bir pembe dizi. Stephen King'in The Langoliers'ının teması ilginç olsa da, sadece burada güneş ışınları yerine tuhaf gerçeklik yiyen yaratıklardan kaçmıyoruz, gerisi kötüydü. Filmlerdeki tüm kötü klişe anların bir listesi varsa, bu mini dizinin yaratıcıları onu alıp tutkuyla yediler. Çok az karakter gelişimi. Saçma, icat edilmiş sorunlar. Dünyadaki son insanlar ama herkes birlikte çalışmak yerine birbirini elde etmeye çalışıyor. Dikiş yok, yarayı yakalım mı? Asla gerçek hayatta işe yaramaz ama yine de yapalım, umalım yanan ölü etin enfekte olmamasını ve kişinin şoka girmemesini, hayatta kalmanın kilit kişisi. Youtube'dan nasıl uçak indirileceğini öğrenin? Efsane avcıları bile bunun imkansız olduğunu kanıtladı, hadi buraya koyalım. Into the Night izle

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      7.4   9

  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Tür: Bilim Kurgu , Dram , Gerilim
  •  Orjinal Adı: Into the Night
  •  İlk Yayın Tarihi: 01.05.2020
  •  Bölüm Süresi: 37 Dakika
  •  Kanal: Netflix
Background
 1. Into the Night 1. Sezonu
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı

Dizi izle


Aradığınız tüm dizileri dizi izleme sitemizde yüksek görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz. Global diziler genellikle dizi sevelerin en çok rağbet ettiği dizi kategorileri arasında yer alıyor. Amerika, İngiltere, Fransa, Kore ve daha pek çok dünyanın her yerinden yayınlanan yabancı dizilere tek bir adresten ulaşabilirsiniz. İçinizden bir ses dizi izle diyorsa ama ne izleyeceğinize karar veremiyorsanız, burada tüm bölümleriyle kategorilere ayrılmış bir şekilde dizilere ulaşabilirsiniz. Görüntü kalitesinin yüksek olması ve sorunsuz altyazı özellikleri sayesinde bir bölümden diğerine atlarken zamanın nasıl akıp gittiğini fark etmeyeceksiniz bile. Çağımızın en güzel vakit geçirmenin yollarından biri de dizi seyretmektir.


Dünya çapında bir furya haline dönüşmüş büyük ve meşhur yapımlar için ücret ödeyip izlemek zorunda değilsiniz. İşte tam olarak burada biz yani diziizle.blog ekibi devreye giriyor. Günümüzün değişen dünyasında internet ile artık bilgiye erişim sınırsız ve herkesin en doğal hakkı. Bilgiye olan sınırsız erişim, dolayısıyla eski ve yeni tüm dizi ve filmlerden haberdar olmamızı sağlıyor. Eskiden izlemek istediğimiz bir filmin günlerce DVD'ye gelmesini beklerdik. Veya kimi programlardan indirmeye çalışırken yüksek boyuttan dolayı sabahtan akşama kadar beklemek zorunda kalırdık. Online dizi izleme platformları sayesinde artık tüm bu sorunlar geride kaldı. En güncel ve en son diziler haliyle elinizin altında. Tek bir tıkla full hd 1080p görüntü kalitesindeki dizilere çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Özellikle bilim kurgu dizilerini izlemenizi tavsiye ederiz. Hatta dizi sektöründe en iyisi olduğumuzu iddaa ediyoruz.


İzlediğiniz bir bölümü çok sevdiğiniz takdirde tekrar tekrar başa alıp izlemenin keyfi başka nerede var? Tüm bu seyir zevkinin sizler için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve işimizi önemsiyoruz. Zaten dizi seyretme sitesini kurmamızın amacıda buydu, hizmeti seviyoruz! Sevdiğiniz dizilerin yanı sıra sitemize girdiğinizde belki de daha önce adını bile duymadığınız yeni diziler hakkında fikir sahibi olabilir, yepyeni bir dünyanın kapılarını aralayabilirsiniz. Yorumlara bakarak ve kısa açıklamaları okuyarak dizinin konusu ve senaryosu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Böylece o dizinin sizin zevkinize uygun olup olmadığına kadar vererek ilk bölümden başlayarak yeni bir dizi seyretme sürecine geçebilirsiniz. Dizilerin en güzel yanı filmler gibi hemen bitmemeleri ve heyecanlı bir süreklilik sağlamalarıdır.


1080p Kalitede ve Ultra Hızda Dizi izle


Dizi sektöründe olabildiğince kaliteli hizmet sunabilmek için dizileri sizlere reklamsız sunuyoruz. Birçok insan boş zamanlarını dizi, film seyrederek geçirir. Ancak dizi izlemeye karar vermek kolayken hangi diziyi izlemeye karar vermek, aradığınız diziyi aradığınız özelliklerde bulmak oldukça kolay bir iş değildir. Aradığınız diziyi buluyorsunuz alt yazılı bulamıyorsunuz, alt yazılı bulup istediğiniz görüntü kalitesinde bulamıyorsunuz derken bir de bakıyorsunuz bir sürü zamanınızı almış. Bunların yaşanmaması adına biz size istediğiniz tüm özellikleri sunuyoruz. Geniş izleme seçenekleriyle, istediğiniz dilde türkçe dublaj ve türkçe altyazılı imkanlarıyla izlediğiniz diziden tam tatmin sağlamanıza olanak veriyoruz. Diğer dil çevirileri için henüz çalışmalara başlamadık, fakat en kısa sürede başlayacağız.


Online dizi izlemenin en keyifli yeri. Öncelikle sitemizde reklam, pop-up bulunmuyor. İstediğiniz diziyi izlerken sağda solda beliren reklamlar dikkatinizi dağıtıp zamanınızı çalmıyor. Dizi süresi boyunca sizi rahatsız edebilecek her şeyi düşündük ve sitemizi ona göre tasarladık. Yayınlamakta olan dizilerin yeni bölümleri yayınladığı günden itibaren sitemizde bulabilmeniz mümkün. Gündemi, yenilikleri oldukça yakından takip edip yeni bölümleri ara vermeden, beklemeden izlemenize olanak sağlıyoruz. İzleyicilerimiz dizinin kendi asıl şekli nasılda sitemizde o halde bulabiliyor. Herhangi bir sansür, kısıtlama yapmıyoruz bu konuda. Dizilerimizi tek part halinde yüklüyoruz. Bunun nedeni ara vermeden tek seferde dizi izlemenin daha keyifli olduğudur. Diğer parta geçerken zaman kaybetmeyip diziden kopma hissini yaşamıyorsunuz.


Yüklediğimiz dizilerin açıklama kısmına diziye ilişkin küçük notlar ekliyoruz. Söz konusu bölümün içeriğine dair açıklamalar gibi. Ayrıca; dizinin oyuncu kadrosunu, izleyici yorumlarını, izleyici puanlamalarını dizinin açıklamalar kısmına yazıyoruz. Kullanıcı yorumlarını ve puanlamalarını olduğu gibi, eklemeler veya çıkarmalar yapmadan direkt sizin erişiminize sunuyoruz. Bu sayede diziye dair fikirleri kolayca edinebiliyorsunuz. Yani özetle sunduğumuz hizmetler; güvenli ve kaliteli içerik, yüksek çözünürlük, telif haklarını gözetmek, reklamsız içerikler, istediğin zamanda seyretme gibi. Sitemizde yer alan dizilerin çözünürlük kaliteleri isteğinize bağlı olmakla birlikte çok kaliteli de olabilir normal kaliteli de. Bu çözünürlükleri internet hızınıza göre seçmeniz gerekir. İnternet hızınız çok yüksekse en kaliteli seçenekleri tercih edebilirsiniz. Blu-Ray, HD, 1080p gibi. Ayrıyeten; sitemizde bulunan dizilerin türü çok geniştir. Hangi türde dizi izlemek istiyorsanız bu sitede bulabilmeniz mümkündür. Bu dizileri istediğiniz dilde, istediğiniz kalitede tek part olarak izleyebilmeniz mümkün. Olabildiğince görüntü kalitesi düşük dizileri yüklememeye çalışıyoruz. Fakat bazen buna mecbur oluyoruz.


İzleyicilerimizin fikirleri bizim için her zaman önemli olmuştur ve bundan sonra da olacaktır. Onların fikirlerine başvurmak, onların tavsiyelerine uymak, yenilikleri uyarlamak izleyicilerimizin memnuniyeti açısından çok önemlidir. İzleyicilerimizi memnun etmek en öncelikli amaçlarımızdandır. Alt yazılı, dublajlı içeriklerimize kolayca erişim sağlayabilmelerinin yanında en güncel dizi içeriklerine de ulaşım sağlayabilmektedirler. Site temamız grafik tasarımcıları tarafından tasarlanmış olup en uyumlu renklerle dizayn edilmiştir. Kullanıcı ara yüzümüzü en sade şekilde yapmaya çalıştık, renk uyumuna özen gösterdik. Bize destek olmak isterseniz dizileri sosyal medya hesaplarınızda paylaşıp sitemizi arkadaşlarınızında görmesini sağlayabilirsiniz. En iyi dizi izleme yeri olan sitemizde keyifli vakitler geçirmenizi temenni ederiz.


Film İzle - Yabancı Dizi İzle - HD Film İzle - Yabancı Film İzle - Türkçe Anime İzle - Altyazılı Film İzle - Türkçe Dublaj Film İzle - film izle