1. Riverdale

  Riverdale

  İMDb : 8.6 4 Sezon  -   57 Bölüm

  Riverdale Altyazılı Çevirisiyle İzle


  Riverdale dizisinin özeti: En son sezona kadar bu şovu seyrettim. Yazarların her seferinde şovda yeni bir çatışma uygulamaya başlaması nedeniyle şov biraz kontrolden çıkmaya başladı. sezon, ama 3. sezonla birlikte nereden ilham aldıkları belli. Sadece üçüncü sezonun ilk dört bölümünü seyrettiğinizde, Esaretin kefaretinin Archie'nin içinde bulunduğu duruma yansıtıldığını görebilirsiniz. Müdürden, gardiyanların ofisinde çerçevelenen yazılı cümle bence kanıtın en açık şekli, incil'de bulunan kaya çekici Archi. İlk başta hayal kırıklığına uğradım, daha sonra bölümdeki bu küçük ayrıntıları görmezden gelmeye karar verdim. Sonra sonraki birkaç bölüm geldi. Yazarlar, zindanlar ve ejderhaları grifonlar ve çirkinler olarak değiştirerek bir tahta oyunu uygularken gösteriye heyecan verici bir oyun uygulamaya karar verirler. Daha sonra, 1980 senelerinin sonu veya 1990 yıllarının ortasındaki bir grubun yer aldığı, kahvaltı kulübü ninkine benzer gece kulübü adlı bir geri dönüş bölümü. Benzerlikler esrarengiz ve ne yazık ki bu örnekler, yazarların ilham aldıkları filmleri yansıtan diğer sahnelerde diyaloğu da içermiyor. Açıkçası hayal kırıklığına uğradım. Bu dizinin demografisinin, daha önce listelenen bu klasik filmlere aşina olabilecek insanlardan mı oluştuğundan emin değilim, ancak yazarların amacının geçmiş filmlerin başarılarından çalmak olduğunu düşünebiliriz. Kaç bölüm çıkardıkları karşısında şaşkına döndüm, pudingi yumurtlamaktan bahsettik. Karakterler açıklanamaz bir şekilde haftadan haftaya dönüşüyor ve her şey o kadar saçma ki, yüzde doksan dokuzunu anlamak imkansız. Yine de oldukça bağımlılık yapan bir şey var, kesinlikle güzel insanlarla dolu, ama gerçekten ilginç karakterler de var, özellikle Cheryl, çok eğlenceli. Seyretmeyi asla tekrar etmem ama her zaman yeni bir diziye oturacağım. Dürüst olmak gerekirse, oldukça hızlı bir şekilde özetlemek gerekirse: bu, isimleri değiştirilmiş herhangi bir korkunç CW genç draması olabilir. Kelimenin tam anlamıyla Archie'nin derisini giyen kötü bir gösteri. Bunun bir Archie gösterisi olması için gerçek bir neden yok. Hız berbat, karakterler donuk ve düz, gizem sıkıcı, gösteri kendisini çok ciddiye alıyor ve hepsinden önemlisi, Twin Peaks eksi tüm ilginç kısımları koparıyor. Bunun neden yapılması gerektiğini ya da bu yıkanmış boktan gençlik dramalarını neden devam ettirmemiz gerektiğini anlamıyorum. Tüm gençler bu kadar çekici değil ya da yirmili yaşlarının sonlarında gibi görünmüyor. Bu gençlik dizilerinin sayılara göre garip bir renk olduğunu hissediyorum. Bir seks skandalına, bir cinayete, bölüm başına en az bir ağlayan çocuğa, uyuşturucularla ilgili bir şeye, gerçekten karamsar bir karaktere ihtiyacınız varmış gibi, herkes son derece çekici olmalı, bazı nedenlerden dolayı çok sayıda reşit olmayan seks ve tabii ki kimse yaşına bakmıyor . IMDb, bunu on satıra kadar uzatmamı sağladı, ancak tüm şovda tamamen çöplük var. Riverdale izle

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      8.6   13

  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Tür: Dram , Gizem , Suç
  •  Orjinal Adı: Riverdale
  •  İlk Yayın Tarihi: 26.01.2017
  •  Bölüm Süresi: 45 Dakika
  •  Kanal: The CW
Background
 1. Riverdale 1. Sezonu
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Riverdale 2. Sezonu
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Riverdale 3. Sezonu
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Riverdale 4. Sezonu
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
  • Hiç İçerik bulunamadı!
Yorum Alanı

Dizi izle


Aradığınız tüm dizileri dizi izleme sitemizde yüksek görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz. Global diziler genellikle dizi sevelerin en çok rağbet ettiği dizi kategorileri arasında yer alıyor. Amerika, İngiltere, Fransa, Kore ve daha pek çok dünyanın her yerinden yayınlanan yabancı dizilere tek bir adresten ulaşabilirsiniz. İçinizden bir ses dizi izle diyorsa ama ne izleyeceğinize karar veremiyorsanız, burada tüm bölümleriyle kategorilere ayrılmış bir şekilde dizilere ulaşabilirsiniz. Görüntü kalitesinin yüksek olması ve sorunsuz altyazı özellikleri sayesinde bir bölümden diğerine atlarken zamanın nasıl akıp gittiğini fark etmeyeceksiniz bile. Çağımızın en güzel vakit geçirmenin yollarından biri de dizi seyretmektir.


Dünya çapında bir furya haline dönüşmüş büyük ve meşhur yapımlar için ücret ödeyip izlemek zorunda değilsiniz. İşte tam olarak burada biz yani diziizle.blog ekibi devreye giriyor. Günümüzün değişen dünyasında internet ile artık bilgiye erişim sınırsız ve herkesin en doğal hakkı. Bilgiye olan sınırsız erişim, dolayısıyla eski ve yeni tüm dizi ve filmlerden haberdar olmamızı sağlıyor. Eskiden izlemek istediğimiz bir filmin günlerce DVD'ye gelmesini beklerdik. Veya kimi programlardan indirmeye çalışırken yüksek boyuttan dolayı sabahtan akşama kadar beklemek zorunda kalırdık. Online dizi izleme platformları sayesinde artık tüm bu sorunlar geride kaldı. En güncel ve en son diziler haliyle elinizin altında. Tek bir tıkla full hd 1080p görüntü kalitesindeki dizilere çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Özellikle bilim kurgu dizilerini izlemenizi tavsiye ederiz. Hatta dizi sektöründe en iyisi olduğumuzu iddaa ediyoruz.


İzlediğiniz bir bölümü çok sevdiğiniz takdirde tekrar tekrar başa alıp izlemenin keyfi başka nerede var? Tüm bu seyir zevkinin sizler için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve işimizi önemsiyoruz. Zaten dizi seyretme sitesini kurmamızın amacıda buydu, hizmeti seviyoruz! Sevdiğiniz dizilerin yanı sıra sitemize girdiğinizde belki de daha önce adını bile duymadığınız yeni diziler hakkında fikir sahibi olabilir, yepyeni bir dünyanın kapılarını aralayabilirsiniz. Yorumlara bakarak ve kısa açıklamaları okuyarak dizinin konusu ve senaryosu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Böylece o dizinin sizin zevkinize uygun olup olmadığına kadar vererek ilk bölümden başlayarak yeni bir dizi seyretme sürecine geçebilirsiniz. Dizilerin en güzel yanı filmler gibi hemen bitmemeleri ve heyecanlı bir süreklilik sağlamalarıdır.


1080p Kalitede ve Ultra Hızda Dizi izle


Dizi sektöründe olabildiğince kaliteli hizmet sunabilmek için dizileri sizlere reklamsız sunuyoruz. Birçok insan boş zamanlarını dizi, film seyrederek geçirir. Ancak dizi izlemeye karar vermek kolayken hangi diziyi izlemeye karar vermek, aradığınız diziyi aradığınız özelliklerde bulmak oldukça kolay bir iş değildir. Aradığınız diziyi buluyorsunuz alt yazılı bulamıyorsunuz, alt yazılı bulup istediğiniz görüntü kalitesinde bulamıyorsunuz derken bir de bakıyorsunuz bir sürü zamanınızı almış. Bunların yaşanmaması adına biz size istediğiniz tüm özellikleri sunuyoruz. Geniş izleme seçenekleriyle, istediğiniz dilde türkçe dublaj ve türkçe altyazılı imkanlarıyla izlediğiniz diziden tam tatmin sağlamanıza olanak veriyoruz. Diğer dil çevirileri için henüz çalışmalara başlamadık, fakat en kısa sürede başlayacağız.


Online dizi izlemenin en keyifli yeri. Öncelikle sitemizde reklam, pop-up bulunmuyor. İstediğiniz diziyi izlerken sağda solda beliren reklamlar dikkatinizi dağıtıp zamanınızı çalmıyor. Dizi süresi boyunca sizi rahatsız edebilecek her şeyi düşündük ve sitemizi ona göre tasarladık. Yayınlamakta olan dizilerin yeni bölümleri yayınladığı günden itibaren sitemizde bulabilmeniz mümkün. Gündemi, yenilikleri oldukça yakından takip edip yeni bölümleri ara vermeden, beklemeden izlemenize olanak sağlıyoruz. İzleyicilerimiz dizinin kendi asıl şekli nasılda sitemizde o halde bulabiliyor. Herhangi bir sansür, kısıtlama yapmıyoruz bu konuda. Dizilerimizi tek part halinde yüklüyoruz. Bunun nedeni ara vermeden tek seferde dizi izlemenin daha keyifli olduğudur. Diğer parta geçerken zaman kaybetmeyip diziden kopma hissini yaşamıyorsunuz.


Yüklediğimiz dizilerin açıklama kısmına diziye ilişkin küçük notlar ekliyoruz. Söz konusu bölümün içeriğine dair açıklamalar gibi. Ayrıca; dizinin oyuncu kadrosunu, izleyici yorumlarını, izleyici puanlamalarını dizinin açıklamalar kısmına yazıyoruz. Kullanıcı yorumlarını ve puanlamalarını olduğu gibi, eklemeler veya çıkarmalar yapmadan direkt sizin erişiminize sunuyoruz. Bu sayede diziye dair fikirleri kolayca edinebiliyorsunuz. Yani özetle sunduğumuz hizmetler; güvenli ve kaliteli içerik, yüksek çözünürlük, telif haklarını gözetmek, reklamsız içerikler, istediğin zamanda seyretme gibi. Sitemizde yer alan dizilerin çözünürlük kaliteleri isteğinize bağlı olmakla birlikte çok kaliteli de olabilir normal kaliteli de. Bu çözünürlükleri internet hızınıza göre seçmeniz gerekir. İnternet hızınız çok yüksekse en kaliteli seçenekleri tercih edebilirsiniz. Blu-Ray, HD, 1080p gibi. Ayrıyeten; sitemizde bulunan dizilerin türü çok geniştir. Hangi türde dizi izlemek istiyorsanız bu sitede bulabilmeniz mümkündür. Bu dizileri istediğiniz dilde, istediğiniz kalitede tek part olarak izleyebilmeniz mümkün. Olabildiğince görüntü kalitesi düşük dizileri yüklememeye çalışıyoruz. Fakat bazen buna mecbur oluyoruz.


İzleyicilerimizin fikirleri bizim için her zaman önemli olmuştur ve bundan sonra da olacaktır. Onların fikirlerine başvurmak, onların tavsiyelerine uymak, yenilikleri uyarlamak izleyicilerimizin memnuniyeti açısından çok önemlidir. İzleyicilerimizi memnun etmek en öncelikli amaçlarımızdandır. Alt yazılı, dublajlı içeriklerimize kolayca erişim sağlayabilmelerinin yanında en güncel dizi içeriklerine de ulaşım sağlayabilmektedirler. Site temamız grafik tasarımcıları tarafından tasarlanmış olup en uyumlu renklerle dizayn edilmiştir. Kullanıcı ara yüzümüzü en sade şekilde yapmaya çalıştık, renk uyumuna özen gösterdik. Bize destek olmak isterseniz dizileri sosyal medya hesaplarınızda paylaşıp sitemizi arkadaşlarınızında görmesini sağlayabilirsiniz. En iyi dizi izleme yeri olan sitemizde keyifli vakitler geçirmenizi temenni ederiz.


Film İzle - Yabancı Dizi İzle - HD Film İzle - Yabancı Film İzle - Türkçe Anime İzle - Altyazılı Film İzle - Türkçe Dublaj Film İzle