Hint
Hotel Mumbai
Tüm Bilgiler
Hotel Mumbai Gerilim, Hint 
Türkçe Altyazılı
Tek Parça Halinde Hotel Mumbai izleGerçek bir insanlık ve kahramanlık öyküsü olan bu film, Hindistan'ın Mumbai kentindeki bir grup terörist tarafından ünlü Taj Hotel'in 2008 kuşatmasını canlı bir şekilde anlatıyor. Özel otel personeli arasında ünlü şef Hemant Oberoi ve misafirlerini korumak maksadıyla yaşamlarını tehlikeye atacak bir garson bulunmaktadır. Dünya bu olayı izlerken, çaresiz bir çift, yeni doğan çocuklarını korumak için akıl ermez fedakarlıklar yapmaya zorlanır. Küçük bir şişme salda 12 genç erkekten oluşan bir grup geliyor. Dadı tarafından kurtarılan bebek gerçekten gerçek bir şeydi, ama Taj otelde değil, terör saldırılarının bir parçası olan şiddetli bir katliamın olduğu Chabad yerinde gerçekleşti. Bebek, Chabad'ın iki Yahudi sahibinin yerel dadı tarafından kurtarıldı.
 • 2019
 • ABD,Avusturalya,India,Singapore
 • HD
 • IMDb 7.2
 • 1.881
 • 0
Bahubali
Tüm Bilgiler
Bahubali Aksiyon, Dram 
Türkçe Dublaj
Tek Parça Halinde Bahubali izleSanga ve kocası, Mahismathi eyaletinin etrafında yaşayan bir kabilenin parçasıdır. O boğulan bir bebeği kurtardığında, bebeğin gelecekte kendisi için nelere sahip olduğunu az çok biliyorlar. Çocuk, dağları keşfetmek isteyen ve köklerini öğrenen özgür bir ruh olan Shivudu kadar büyür ve daha sonra yaşamının tüm amacını gerçekleştirir ve sonunda güçlü Bhallala Deva ile yüzleşecektir. Eser, Hindistan'ın Mahishmati Krallığı'ndaki 2 kuzenin öyküsünü konu alıyor. Balla taht için kuzeni ile savaşıyor. Rajamouli'nin kim olduğunu bilmiyordum, temelde Kuzey Hindistan'lı olduğum ve güney Hindistan sinemasını takip etmiyorum. Ama eminim ki senin bilmen gereken biri. SS Rajamouli inanılmaz. Gurur duyabileceğimiz bir şey yaptı. VFX'in iyi olacağından emindim, ancak hikaye hakkında bir şüphem vardı. Rajamouli bu filmde beni yanlış kanıtladı.
 • 2015
 • India
 • HD
 • IMDb 7.4
 • 2.203
 • 0
Benim Adım Khan
Tüm Bilgiler
Benim Adım Khan Dram, Hint 
Türkçe Dublaj
Tek Parça Halinde Benim Adım Khan izleRizvan Khan çocukluğunu zamanlarını anasıyla beraber geçiren hindu bir müslümandır. Anasının vefatının ardından Amerika’ya kardeşinin yanına gitmek için yola çıkar. Amerika'da gördüğü ve tutulduğu Mandira isminde dul ve hindistanlı bir bayan ile evlilik yapar. Rızvan Khan'ın bir de Asperger sendromu adında hastalığı vardır. Otizmli Rizwan Khan, ABD Başkanı ile görüşmek üzere yola çıktı, böylece isminin Khan olduğunu ve terörist olmadığını iletebilir. Film geleneksel olarak her şeyden çok bir aşk hikayesidir, ancak arkasındaki her zaman ilgili mesaj masumiyet ve suçluluk, nezaket ve insanlık dışı, gerçek ve dürüst olmayan, adalet ve adaletsizlik, aşk ve nefret gibi terimlerle harika bir şekilde aktarılır. Bütün bu zıtlıklar, 11 Eylül saldırıları sonrasında kendi suçlarından hiçbir suçlama yapmakla suçlanan masum sivillerin hikayesiyle akıllıca yer değiştiriyorlar. Bu trajik olayın sonucu, birçoğunun hayatını perişan etti. Bu gerçekten zor bir gözlemdi.
 • 2010
 • India
 • HD
 • IMDb 7.8
 • 3.612
 • 2
Hindistan Eşkiyaları
Tüm Bilgiler
Hindistan Eşkiyaları Aksiyon, Hint 
Türkçe Dublaj
Tek Parça Halinde Hindistan Eşkiyaları izle1795 yılında, Hint yarımadasının hala Hindutan ya da Hindostan olarak bilindiği yıllarda, İngiliz Doğu Hindistan ortaklığı devrededir. Gittikçe genişleyen ve Hindistanın büyük bölümüne egemen olan İngiliz Doğu Hindistan ortaklığı engel tanımaz gibi görünmektedir. Ancak bu durumdan rahatsız olanlar vardır. Hindistanın ünlü haydut grubu mücadeleye hazırdır. Khudabaksh Azaad isimli bir haydutun liderliğindeki grup, Hindistanı İngilizlerden kurtarmak ve özgürlüğünü garantilemek adına zorlu bir mücadeleye atılırlar. Bu çok iyi bir saat, Bollywood'dan çıkan daha iyi filmlerden biri. Sadece izledim ve iyice zevk. Şükür kötü değerlendirme bakmaya karar verdi. Daha çok isyan ve ayaklanma hakkında bir film olduğu ve korsanlarla hiçbir ilgisi olmadığı için filmin neden Korsanlar ile karşılaştırıldığından emin değilim. Bir inceleme yazmaya karar vermeden önce lütfen filmi izleyin. İyi oyunculuk, iyi hikaye, güzel manzara.
 • 2018
 • India
 • 720P
 • IMDb 5.5
 • 7.258
 • 4
3 idiots
Tüm Bilgiler
3 idiots Hint, Komedi 
Türkçe Dublaj
Tek Parça Halinde 3 idiots izleAamir Khan'nın eseri sizlerle. Hindistan’da mühendislik okuyan Farhan, bu bölüme ailesinin zoruyla girmiştir. Farhanın asıl arzusu ise fotoğrafçılık eğitimi almaktır. Oda arkadaşı Raju ise fakir bir ailede büyümüş, bir an önce mesleğini eline alıp onlara bakmak için çırpınan bir mühendis adayıdır. Odalarına gelen Rancho (Aamir Khan) ise her ikisinden de tamamen farklı, tuhaf ve bir o kadar da zeki bir çocuktur. Birbirlerinin en yakın arkadaşı haline gelen Farhan, Raju ve Rancho, Rancho’nun içinde bulunduğu okulun biraz sorunlu bir yöneticisi vardır. Bu filmi incelemek benim için zor, çünkü çok sayıda Hint filmi görmedim - muhtemelen birkaç düzineden fazla değil. Gördüğümlerin çoğu harika eğlenceliydi ama Bollywood konusunda uzman değilim. Bu nedenle, bu filmin bu ülkedeki diğer filmlere göre ne kadar iyi olduğunu bilmekte zorlanıyorum. Bu nedenle, bu incelemeyi okurken bunu düşünün. Bu Hindistan'ın sunabileceği en iyi şeylerden biri olabilir ya da bana öyle geliyor.
 • 2009
 • India
 • 720P
 • IMDb 7.9
 • 5.679
 • 1
Pataakha
Tüm Bilgiler
Pataakha Dram, Hint 
Türkçe Altyazılı
Tek Parça Halinde Pataakha izleCharan Singh Pathiks'in kısa öyküsü Do Behnein'e dayanan Uloyi, birlikteliğinin gerçek doğasını ancak evlilikten ayırdıktan sonra  2 kanka kız kardeşin öyküsünü konu alıyor. Filmimizin yönetmen koltuğunda Vishal Bhardwaj oturuyor. Filmin başrollerinde Radhika Madan, Sunil Grover, Sanya Malhotra, Vijay Raaz ve Saanand Verma gibi hint sinemasında tanınan isimler yer alıyor. Eserin direktörlüğünü ve senaryo yazarlığını ise Vishal Bhardwaj sahipleniyor. Aksiyon, komedi ve dram konularını içeren bu Hint yapımı filmin süresi 2 saat uzunluğundadır. Hikaye oldukça ortalama ve her zaman çok tahmin edilebilir. Ama bu film hakkında çok fazla harika şey var, bunlar sizi rahatsız etmeyecek. 1. Oyunculuk: Tek bir filmde bu kadar büyük oyunculuk performanslarını son gördüğüm zamanı hatırlamıyorum.
 • 2018
 • India
 • 720P
 • IMDb 7
 • 2.008
 • 0
SON EKLENEN BİLİM KURGU FİLMLERİ

Dizi izle


Aradığınız tüm dizileri dizi izleme sitemizde yüksek görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz. Global diziler genellikle dizi sevelerin en çok rağbet ettiği dizi kategorileri arasında yer alıyor. Amerika, İngiltere, Fransa, Kore ve daha pek çok dünyanın her yerinden yayınlanan yabancı dizilere tek bir adresten ulaşabilirsiniz. İçinizden bir ses dizi izle diyorsa ama ne izleyeceğinize karar veremiyorsanız, burada tüm bölümleriyle kategorilere ayrılmış bir şekilde dizilere ulaşabilirsiniz. Görüntü kalitesinin yüksek olması ve sorunsuz altyazı özellikleri sayesinde bir bölümden diğerine atlarken zamanın nasıl akıp gittiğini fark etmeyeceksiniz bile. Çağımızın en güzel vakit geçirmenin yollarından biri de dizi seyretmektir.


Dünya çapında bir furya haline dönüşmüş büyük ve meşhur yapımlar için ücret ödeyip izlemek zorunda değilsiniz. İşte tam olarak burada biz yani diziizle.blog ekibi devreye giriyor. Günümüzün değişen dünyasında internet ile artık bilgiye erişim sınırsız ve herkesin en doğal hakkı. Bilgiye olan sınırsız erişim, dolayısıyla eski ve yeni tüm dizi ve filmlerden haberdar olmamızı sağlıyor. Eskiden izlemek istediğimiz bir filmin günlerce DVD'ye gelmesini beklerdik. Veya kimi programlardan indirmeye çalışırken yüksek boyuttan dolayı sabahtan akşama kadar beklemek zorunda kalırdık. Online dizi izleme platformları sayesinde artık tüm bu sorunlar geride kaldı. En güncel ve en son diziler haliyle elinizin altında. Tek bir tıkla full hd 1080p görüntü kalitesindeki dizilere çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Özellikle bilim kurgu dizilerini izlemenizi tavsiye ederiz. Hatta dizi sektöründe en iyisi olduğumuzu iddaa ediyoruz.


İzlediğiniz bir bölümü çok sevdiğiniz takdirde tekrar tekrar başa alıp izlemenin keyfi başka nerede var? Tüm bu seyir zevkinin sizler için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve işimizi önemsiyoruz. Zaten dizi seyretme sitesini kurmamızın amacıda buydu, hizmeti seviyoruz! Sevdiğiniz dizilerin yanı sıra sitemize girdiğinizde belki de daha önce adını bile duymadığınız yeni diziler hakkında fikir sahibi olabilir, yepyeni bir dünyanın kapılarını aralayabilirsiniz. Yorumlara bakarak ve kısa açıklamaları okuyarak dizinin konusu ve senaryosu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Böylece o dizinin sizin zevkinize uygun olup olmadığına kadar vererek ilk bölümden başlayarak yeni bir dizi seyretme sürecine geçebilirsiniz. Dizilerin en güzel yanı filmler gibi hemen bitmemeleri ve heyecanlı bir süreklilik sağlamalarıdır.


1080p Kalitede ve Ultra Hızda Dizi izle


Dizi sektöründe olabildiğince kaliteli hizmet sunabilmek için dizileri sizlere reklamsız sunuyoruz. Birçok insan boş zamanlarını dizi, film seyrederek geçirir. Ancak dizi izlemeye karar vermek kolayken hangi diziyi izlemeye karar vermek, aradığınız diziyi aradığınız özelliklerde bulmak oldukça kolay bir iş değildir. Aradığınız diziyi buluyorsunuz alt yazılı bulamıyorsunuz, alt yazılı bulup istediğiniz görüntü kalitesinde bulamıyorsunuz derken bir de bakıyorsunuz bir sürü zamanınızı almış. Bunların yaşanmaması adına biz size istediğiniz tüm özellikleri sunuyoruz. Geniş izleme seçenekleriyle, istediğiniz dilde türkçe dublaj ve türkçe altyazılı imkanlarıyla izlediğiniz diziden tam tatmin sağlamanıza olanak veriyoruz. Diğer dil çevirileri için henüz çalışmalara başlamadık, fakat en kısa sürede başlayacağız.


Online dizi izlemenin en keyifli yeri. Öncelikle sitemizde reklam, pop-up bulunmuyor. İstediğiniz diziyi izlerken sağda solda beliren reklamlar dikkatinizi dağıtıp zamanınızı çalmıyor. Dizi süresi boyunca sizi rahatsız edebilecek her şeyi düşündük ve sitemizi ona göre tasarladık. Yayınlamakta olan dizilerin yeni bölümleri yayınladığı günden itibaren sitemizde bulabilmeniz mümkün. Gündemi, yenilikleri oldukça yakından takip edip yeni bölümleri ara vermeden, beklemeden izlemenize olanak sağlıyoruz. İzleyicilerimiz dizinin kendi asıl şekli nasılda sitemizde o halde bulabiliyor. Herhangi bir sansür, kısıtlama yapmıyoruz bu konuda. Dizilerimizi tek part halinde yüklüyoruz. Bunun nedeni ara vermeden tek seferde dizi izlemenin daha keyifli olduğudur. Diğer parta geçerken zaman kaybetmeyip diziden kopma hissini yaşamıyorsunuz.


Yüklediğimiz dizilerin açıklama kısmına diziye ilişkin küçük notlar ekliyoruz. Söz konusu bölümün içeriğine dair açıklamalar gibi. Ayrıca; dizinin oyuncu kadrosunu, izleyici yorumlarını, izleyici puanlamalarını dizinin açıklamalar kısmına yazıyoruz. Kullanıcı yorumlarını ve puanlamalarını olduğu gibi, eklemeler veya çıkarmalar yapmadan direkt sizin erişiminize sunuyoruz. Bu sayede diziye dair fikirleri kolayca edinebiliyorsunuz. Yani özetle sunduğumuz hizmetler; güvenli ve kaliteli içerik, yüksek çözünürlük, telif haklarını gözetmek, reklamsız içerikler, istediğin zamanda seyretme gibi. Sitemizde yer alan dizilerin çözünürlük kaliteleri isteğinize bağlı olmakla birlikte çok kaliteli de olabilir normal kaliteli de. Bu çözünürlükleri internet hızınıza göre seçmeniz gerekir. İnternet hızınız çok yüksekse en kaliteli seçenekleri tercih edebilirsiniz. Blu-Ray, HD, 1080p gibi. Ayrıyeten; sitemizde bulunan dizilerin türü çok geniştir. Hangi türde dizi izlemek istiyorsanız bu sitede bulabilmeniz mümkündür. Bu dizileri istediğiniz dilde, istediğiniz kalitede tek part olarak izleyebilmeniz mümkün. Olabildiğince görüntü kalitesi düşük dizileri yüklememeye çalışıyoruz. Fakat bazen buna mecbur oluyoruz.


İzleyicilerimizin fikirleri bizim için her zaman önemli olmuştur ve bundan sonra da olacaktır. Onların fikirlerine başvurmak, onların tavsiyelerine uymak, yenilikleri uyarlamak izleyicilerimizin memnuniyeti açısından çok önemlidir. İzleyicilerimizi memnun etmek en öncelikli amaçlarımızdandır. Alt yazılı, dublajlı içeriklerimize kolayca erişim sağlayabilmelerinin yanında en güncel dizi içeriklerine de ulaşım sağlayabilmektedirler. Site temamız grafik tasarımcıları tarafından tasarlanmış olup en uyumlu renklerle dizayn edilmiştir. Kullanıcı ara yüzümüzü en sade şekilde yapmaya çalıştık, renk uyumuna özen gösterdik. Bize destek olmak isterseniz dizileri sosyal medya hesaplarınızda paylaşıp sitemizi arkadaşlarınızında görmesini sağlayabilirsiniz. En iyi dizi izleme yeri olan sitemizde keyifli vakitler geçirmenizi temenni ederiz.


hd film izle - film izle - full hd film izle - bir başkadır izle - oleybet giriş - oslobet giriş - amqsports.com - meritroyalbet - süperbetin - grandpashabet - portbet - film izle - bahsegir - bahsegir - grandpashabet

grandpashabet - meritroyalbet - smart iptv - Twitter Takipçi Satın Al - Twitter Takipçi Hilesi - Juul Türkiye - İqos Türkiye - İqos - takipçi satın al - deneme bonusu - bedava sohbet - Jojobet
izmir escort eryaman escort izmit escort escort ankara porno malatya escort gaziantep rus escort mersin escort izmir escort kizlar diyarbakır escort