Kore
The Gangster The Cop The Devil
Tüm Bilgiler
The Gangster The Cop The Devil Aksiyon, Dram 
Türkçe Altyazılı
Tek Parça Halinde The Gangster The Cop The Devil izleEser, seri katillerin peşinden koşan gangsterlerle güçlerini birleştiren polisleri konu alıyor, oldukça benzersiz bir hikaye anlatıyor. Çoğunlukla polis ve gangster arasındaki dinamik etrafında dönen eğlenceli ve biraz cesur bir film. Bu sebeple, filmi izlerken aynı zamanda zevk alacağınızdan eminim. Çoğunuz benim gibi Asya filmlerine meraklı değilsiniz, yine de size bundan bahsetmek istiyorum. Güney Kore iyi gerilim yaratma ile ünlüdür ve bu film bir başka örnektir. Sinematografi, oyunculuk, aksiyon sahneleri ve dövüş koreografilerini de beğendim. Ayrıca beni şaşırttı ama çok hoş ve takdir komedi bir yönü var. Ma Dong-seok'un karakteri benim için en çok göze çarpan karakterdi, sonra polis. Dediğim gibi, filmin ana gücü aralarındaki dinamik. En azından ben böyle deneyimledim.
 • 2019
 • ABD,South Korea
 • HD
 • IMDb 7.4
 • 3.532
 • 4
Ben Anne
Tüm Bilgiler
Ben Anne Bilim Kurgu, Gerilim 
Türkçe Dublaj
Tek Parça Halinde Ben Anne izleGenç bir kız, insanlığın soyunun tükenmesinden sonra dünyayı tekrardan biçimlendirmek maksadıyla tasarlanmış nazik bir robot olan kişi tarafından yeraltına çekilir. Fakat, açıklanamayan bir yabancı, endişe verici haberlerle geldiğinde, onların muhteşem bağları tehdit altına girer. Eserin yönetmenliğini Grant Sputore üstleniyor. Senaryo yazarlığını ise Michael Lloyd Green ve Grant Sputore isimleri sahipleniyor. Eserin yapımını üstlenen ülke Avusturalya'dır ve 18 temmuz 2019'da yayın hayatına girmiştir. Film oldukça iyi bir bilimkurgu filmi. Kendim devasa bir bilimkurgu hayranı olarak ve bir Havacılık Mühendisi olarak, hem filmde sunulan şeylerden hem de filmde sunulanlarla ilgileniyorum. Açıkçası filmdeki bazı şeyler gerçekten bilim kurgu, ancak gördüğüm filmde hiçbir şey imkansız değildi. İzleyiciden başından sonuna kadar sürekli olarak kimin, robotun ya da insanın güvenileceğini tartışıyorsunuz.
 • 2019
 • Avusturalya
 • HD
 • IMDb 6.6
 • 2.239
 • 0
Bbaengban
Tüm Bilgiler
Bbaengban Aksiyon, Kore 
Türkçe Altyazılı
Tek Parça Halinde Bbaengban izleMükemmel sürüş ekibinde, sürüş için doğuştan yetenekli bir çaylak polis memuru olan Min-jae. Aynı zamanda, polis dedektifi Si-yeon için, haksız yere işini yapmak uğradığı bir yer. 2 takım, hız saplantısından dolayı suç işlediğinden şüphelenilen zengin, güçlü ve hız manyağı olan Jae-chul'u tutuklamaya çalışıyor. Hit and Run Squad'ın olay örgüsü hakkında güzel bir fikri vardı. Ancak, bu fikir kayboldu. Hikayenin ana bir ipucu ama gizli bir ipucu olduğunu sevdim. Ve tüm aktörlerin ve aktrislerin performansları gerçekten iyiydi. Ancak, bazı sahneler kafa karıştırıcıydı ve tüm hikayeyi anlamayı zorlaştırdılar. Ancak, aksiyon sahnelerinin yanı sıra heyecan verici ve eğlenceli sahneleri kovalayan araba da eğlenceliydi. Yani, her on kişiden altısı, çünkü sinematografi ve performanslar iyi olsa da, hikaye biraz kısa hissetti.
 • 2019
 • South Korea
 • HD
 • IMDb 6
 • 1.826
 • 0
Wu Kong
Tüm Bilgiler
Wu Kong Fantastik, Kore 
Türkçe Altyazılı
Tek Parça Halinde Wu Kong izleBaşrollerimiz Sun Wukong ve Erlang Shennin becerilerini daha da geliştirebilmek maksadıyla ölümsüz dağ dedikleri bir yere gidiyorlar. Bu süreçte bir çok aşamadan geçecekler. Yeni arkadaşlıklar edincekler, savaşlar verecekler ve dahası nankörlükler görecekler. Çinli yönetmen Derek Kwok yapımı olan film Aksiyon, Fantastik ve Macera türlerine hitap ediyor. Başka bir cheapo Asya dövüş sanatları hareketini bekleyenler hoş bir hayal kırıklığına uğrayacaklar. Maymun ipliğinin akıllıca bir uzantısıdır, ancak bazı dokunaklı sahneler ve sosyal yorumlarla birlikte güzel ve fantastik bir şekilde filme alınmıştır. Oyunculuk, göz şeker uçları tarafından iyi yapıldı ve aksiyon sekansları da ilginçti. CGI da normalden daha iyiydi. Sonuçta, çok eğlendim ve karakterler için gerçekten hissettim.
 • 2017
 • China
 • HD
 • IMDb 7.4
 • 2.520
 • 0
Like for Likes
Tüm Bilgiler
Like for Likes Komedi, Kore 
Türkçe Altyazılı
Tek Parça Halinde Like for Likes izleÜnlü bir TV dizisi yazarı ve her buluşmalarında kedi ve köpek gibi dövüşen Koreli bir yıldızı, ıspanaklı uçuş görevlisi ev sahibi ve meraklı bir şef kiracısı. Dahice bir ilişkide bakir bir besteci. Birbirlerinin topraklarına çarptıklarında hayat yaşar, acaba aşk olacak mı görelim. Yönetmen koltuğunda Park Hyun-gene oturuyor. Akıllı ve eğlenceli bu filmi en iyi anlatan kelimeler. Arsa, daha önce binlerce kez gördüğümüz çok temel bir şey olsa da, yüzünüzde bir gülümseme getirecek taze mizahı ile çoğu filme devam etmeyi başarıyor. Korece Aşk, Aslında olarak adlandırıldı ve neden bu filmin planına ilham verdiğinden, film devam ederken kendilerini karıştıran çeşitli alt planlarla nedenini hala İngiliz meslektaşından ayırabilir. Romantik bir komedi görmek için ruh halindeyseniz iyi bir saat.
 • 2016
 • South Korea
 • HD
 • IMDb 6
 • 4.377
 • 2
SON EKLENEN BİLİM KURGU FİLMLERİ

Dizi izle


Aradığınız tüm dizileri dizi izleme sitemizde yüksek görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz. Global diziler genellikle dizi sevelerin en çok rağbet ettiği dizi kategorileri arasında yer alıyor. Amerika, İngiltere, Fransa, Kore ve daha pek çok dünyanın her yerinden yayınlanan yabancı dizilere tek bir adresten ulaşabilirsiniz. İçinizden bir ses dizi izle diyorsa ama ne izleyeceğinize karar veremiyorsanız, burada tüm bölümleriyle kategorilere ayrılmış bir şekilde dizilere ulaşabilirsiniz. Görüntü kalitesinin yüksek olması ve sorunsuz altyazı özellikleri sayesinde bir bölümden diğerine atlarken zamanın nasıl akıp gittiğini fark etmeyeceksiniz bile. Çağımızın en güzel vakit geçirmenin yollarından biri de dizi seyretmektir.


Dünya çapında bir furya haline dönüşmüş büyük ve meşhur yapımlar için ücret ödeyip izlemek zorunda değilsiniz. İşte tam olarak burada biz yani diziizle.blog ekibi devreye giriyor. Günümüzün değişen dünyasında internet ile artık bilgiye erişim sınırsız ve herkesin en doğal hakkı. Bilgiye olan sınırsız erişim, dolayısıyla eski ve yeni tüm dizi ve filmlerden haberdar olmamızı sağlıyor. Eskiden izlemek istediğimiz bir filmin günlerce DVD'ye gelmesini beklerdik. Veya kimi programlardan indirmeye çalışırken yüksek boyuttan dolayı sabahtan akşama kadar beklemek zorunda kalırdık. Online dizi izleme platformları sayesinde artık tüm bu sorunlar geride kaldı. En güncel ve en son diziler haliyle elinizin altında. Tek bir tıkla full hd 1080p görüntü kalitesindeki dizilere çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Özellikle bilim kurgu dizilerini izlemenizi tavsiye ederiz. Hatta dizi sektöründe en iyisi olduğumuzu iddaa ediyoruz.


İzlediğiniz bir bölümü çok sevdiğiniz takdirde tekrar tekrar başa alıp izlemenin keyfi başka nerede var? Tüm bu seyir zevkinin sizler için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve işimizi önemsiyoruz. Zaten dizi seyretme sitesini kurmamızın amacıda buydu, hizmeti seviyoruz! Sevdiğiniz dizilerin yanı sıra sitemize girdiğinizde belki de daha önce adını bile duymadığınız yeni diziler hakkında fikir sahibi olabilir, yepyeni bir dünyanın kapılarını aralayabilirsiniz. Yorumlara bakarak ve kısa açıklamaları okuyarak dizinin konusu ve senaryosu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Böylece o dizinin sizin zevkinize uygun olup olmadığına kadar vererek ilk bölümden başlayarak yeni bir dizi seyretme sürecine geçebilirsiniz. Dizilerin en güzel yanı filmler gibi hemen bitmemeleri ve heyecanlı bir süreklilik sağlamalarıdır.


1080p Kalitede ve Ultra Hızda Dizi izle


Dizi sektöründe olabildiğince kaliteli hizmet sunabilmek için dizileri sizlere reklamsız sunuyoruz. Birçok insan boş zamanlarını dizi, film seyrederek geçirir. Ancak dizi izlemeye karar vermek kolayken hangi diziyi izlemeye karar vermek, aradığınız diziyi aradığınız özelliklerde bulmak oldukça kolay bir iş değildir. Aradığınız diziyi buluyorsunuz alt yazılı bulamıyorsunuz, alt yazılı bulup istediğiniz görüntü kalitesinde bulamıyorsunuz derken bir de bakıyorsunuz bir sürü zamanınızı almış. Bunların yaşanmaması adına biz size istediğiniz tüm özellikleri sunuyoruz. Geniş izleme seçenekleriyle, istediğiniz dilde türkçe dublaj ve türkçe altyazılı imkanlarıyla izlediğiniz diziden tam tatmin sağlamanıza olanak veriyoruz. Diğer dil çevirileri için henüz çalışmalara başlamadık, fakat en kısa sürede başlayacağız.


Online dizi izlemenin en keyifli yeri. Öncelikle sitemizde reklam, pop-up bulunmuyor. İstediğiniz diziyi izlerken sağda solda beliren reklamlar dikkatinizi dağıtıp zamanınızı çalmıyor. Dizi süresi boyunca sizi rahatsız edebilecek her şeyi düşündük ve sitemizi ona göre tasarladık. Yayınlamakta olan dizilerin yeni bölümleri yayınladığı günden itibaren sitemizde bulabilmeniz mümkün. Gündemi, yenilikleri oldukça yakından takip edip yeni bölümleri ara vermeden, beklemeden izlemenize olanak sağlıyoruz. İzleyicilerimiz dizinin kendi asıl şekli nasılda sitemizde o halde bulabiliyor. Herhangi bir sansür, kısıtlama yapmıyoruz bu konuda. Dizilerimizi tek part halinde yüklüyoruz. Bunun nedeni ara vermeden tek seferde dizi izlemenin daha keyifli olduğudur. Diğer parta geçerken zaman kaybetmeyip diziden kopma hissini yaşamıyorsunuz.


Yüklediğimiz dizilerin açıklama kısmına diziye ilişkin küçük notlar ekliyoruz. Söz konusu bölümün içeriğine dair açıklamalar gibi. Ayrıca; dizinin oyuncu kadrosunu, izleyici yorumlarını, izleyici puanlamalarını dizinin açıklamalar kısmına yazıyoruz. Kullanıcı yorumlarını ve puanlamalarını olduğu gibi, eklemeler veya çıkarmalar yapmadan direkt sizin erişiminize sunuyoruz. Bu sayede diziye dair fikirleri kolayca edinebiliyorsunuz. Yani özetle sunduğumuz hizmetler; güvenli ve kaliteli içerik, yüksek çözünürlük, telif haklarını gözetmek, reklamsız içerikler, istediğin zamanda seyretme gibi. Sitemizde yer alan dizilerin çözünürlük kaliteleri isteğinize bağlı olmakla birlikte çok kaliteli de olabilir normal kaliteli de. Bu çözünürlükleri internet hızınıza göre seçmeniz gerekir. İnternet hızınız çok yüksekse en kaliteli seçenekleri tercih edebilirsiniz. Blu-Ray, HD, 1080p gibi. Ayrıyeten; sitemizde bulunan dizilerin türü çok geniştir. Hangi türde dizi izlemek istiyorsanız bu sitede bulabilmeniz mümkündür. Bu dizileri istediğiniz dilde, istediğiniz kalitede tek part olarak izleyebilmeniz mümkün. Olabildiğince görüntü kalitesi düşük dizileri yüklememeye çalışıyoruz. Fakat bazen buna mecbur oluyoruz.


İzleyicilerimizin fikirleri bizim için her zaman önemli olmuştur ve bundan sonra da olacaktır. Onların fikirlerine başvurmak, onların tavsiyelerine uymak, yenilikleri uyarlamak izleyicilerimizin memnuniyeti açısından çok önemlidir. İzleyicilerimizi memnun etmek en öncelikli amaçlarımızdandır. Alt yazılı, dublajlı içeriklerimize kolayca erişim sağlayabilmelerinin yanında en güncel dizi içeriklerine de ulaşım sağlayabilmektedirler. Site temamız grafik tasarımcıları tarafından tasarlanmış olup en uyumlu renklerle dizayn edilmiştir. Kullanıcı ara yüzümüzü en sade şekilde yapmaya çalıştık, renk uyumuna özen gösterdik. Bize destek olmak isterseniz dizileri sosyal medya hesaplarınızda paylaşıp sitemizi arkadaşlarınızında görmesini sağlayabilirsiniz. En iyi dizi izleme yeri olan sitemizde keyifli vakitler geçirmenizi temenni ederiz.


hd film izle - film izle - full hd film izle - bir başkadır izle - oleybet giriş - oslobet giriş - amqsports.com - meritroyalbet - süperbetin - grandpashabet - portbet - film izle - bahsegir - bahsegir - grandpashabet

grandpashabet - meritroyalbet - smart iptv - Twitter Takipçi Satın Al - Twitter Takipçi Hilesi - Juul Türkiye - İqos Türkiye - İqos - takipçi satın al - deneme bonusu - bedava sohbet - Jojobet
izmir escort eryaman escort izmit escort escort ankara porno malatya escort gaziantep rus escort mersin escort izmir escort kizlar diyarbakır escort