Aile
Alex Rider
Tüm Bilgiler
Alex Rider Aile, Aksiyon 
Alex Rider dizi izle, Alex Rider Türkçe dublaj izle, Alex Rider Full izle, Alex Rider altyazılı izle, Yıllar önce bu diziyi bir film serisi yapmak için bir girişimde bulunuldu, ancak başarısız oldu ve şimdi Amazon bir şans aldı ve aynı karaktere sahip bir TV dizisi başlatmaya çalıştı ve işte ilk sezonun incelemesi. Sezonun konusu, amcasının gizemli bir şekilde öldürülmesinden sonra, Alex Rider bir okula sızmak ve oradaki niyetleri öğrenmek için karanlık bir organizasyon tarafından işe alınır. Ana Karakter Pek bilinmeyen aktör Otto Farrant, Alex Rider'ı oynuyor ve söyleyeceğim en iyi şey, rolde işlevsel olduğu.
 • IMDb 8.6
 • 749
 • 0
All Hail King Julien
Tüm Bilgiler
All Hail King Julien   
All Hail King Julien dizi izle, All Hail King Julien Türkçe dublaj izle, All Hail King Julien Full izle, All Hail King Julien altyazılı izle, Genelde şovları incelemeden önce bir şans veririm ve bunun için yaptım. Kral Julien'e odaklandığımız Madagaskar'ın bir prequel uyarlamasıdır. Şimdi birçok insanın Kral Julien'den nefret ettiğini biliyorum ama dürüst olmak gerekirse, onun neredeyse penguenler kadar komik bir karakter olduğunu düşünüyorum. Bu şovu izlemeye çalıştığımda çok eğlenceli başladı. Ancak bir süre sonra bölümler temelde çok hızlı bir şekilde bayatladı. Aynı şakayı tekrar tekrar yapmaya devam ediyorlar.
 • IMDb 6.4
 • 2.801
 • 13
A Series of Unfortunate Events
Tüm Bilgiler
A Series of Unfortunate Events   
A Series of Unfortunate Events dizi izle, A Series of Unfortunate Events Türkçe dublaj izle, A Series of Unfortunate Events Full izle, A Series of Unfortunate Events altyazılı izle, 'Talihsiz Bir Olaylar Dizisi'nin bu uyarlaması, ilk üç kitapta tıka basa dolu olan filme kıyasla on üç kitabın tamamını uyarlıyor, büyük bir girişim ve oldukça göz korkutucu olmalı. Birkaç dezavantajı olan ve birkaç bölüm daha iyi olabilirdi, tamamen mükemmel bir versiyon olmasa da, yine de çok eğlenceli, iyi yapılmış ve çok cesur. Karakter yazımı ve ilişkileri de çok iyi. Karakterlerin kişilik olarak daha da genişlediğini görmek harikaydı, daha küçük karakterler bile ilginç.
 • IMDb 6.9
 • 967
 • 0
Fuller House
Tüm Bilgiler
Fuller House   
Fuller House dizi izle, Fuller House Türkçe dublaj izle, Fuller House Full izle, Fuller House altyazılı izle, Netflix'te tesadüfen bu yapıma rastladım. Ne bekleyeceğimi bilemedim. Orijinal Full House dizisinden daha keskin, daha riskli ve komik bir TV şovu buldum. Orijinal dizinin oyuncu kadrosunun çoğunluğu burada her bölüm, diğer orijinal üyeler en azından şimdiye kadar tekrar eden rollerde düşerken. Tabii ki burada bazı yeni karakterler var (söylemek için çok fazla) temel olarak orijinal karakterlerin çocukları) bu şov yaklaşık yirmi dokuz yıl sonra gerçekleşiyor orijinal dizi ilk kez yayınlandı.
 • IMDb 5.7
 • 970
 • 0
Lost in Space
Tüm Bilgiler
Lost in Space   
Lost in Space dizi izle, Lost in Space Türkçe dublaj izle, Lost in Space Full izle, Lost in Space altyazılı izle, Orijinal dizi, üst düzey senaryolara sahip bir fanteziydi, her zaman arazisi düz olan bir gezegene iniyordu ve robotun üzerinde yuvarlanabilmesi için manikürlüydü. Netflix dizisi bilim kurguya taşındı. Karakterler daha derin ve daha karmaşık. Maureen şimdi rol değiştirmedeki beyindir. Kızı Judy, Afrikalı-Amerikalı ve biyolojik kızları değil, son bölüme kadar bahsedilmeyen bir şey. Dizi boyunca Robinsonlar birbirlerine hiç sevgi göstermediler.
 • IMDb 6.9
 • 2.013
 • 0
Doctor Who
Tüm Bilgiler
Doctor Who   
Doctor Who dizi izle, Doctor Who Türkçe dublaj izle, Doctor Who Full izle, Doctor Who altyazılı izle, On yıldır ekranlarımıza döndüğüne inanamıyorum, şov daha dün Rose ile geri döndü. IMDb'de insanlarla etkileşim kurma konusunda en çok sevdiğim şey, hiçbir dizinin görüşü Doctor Who'dan daha fazla bölmemesi, temelde hepimiz onu seviyoruz, bu yüzden her hafta neler olduğunu görmek için izliyoruz. İnişler ve çıkışlar yaşadık ve şüphesiz uzun yıllar boyunca aynı damarda devam edeceğiz. Her Doktor bir şey teklif etti, bazıları belki diğerlerinden daha fazla. Yapımcıları için de öyle, hem Moffat'ı hem de Davies'i seven ve ondan nefret eden insanlar var, ikisi de bize mükemmel ve çok mükemmel olmayan bölümler verdi.
 • IMDb 7
 • 6.752
 • 0

Dizi İzle (HD)


Dizi izleme sitemizde tüm içerikleri yüksek çözünürlükte izleyebilirsiniz. Türkçe dublaj ve altyazılı izle seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Sitemiz sayesinde dünya çapında bir furya haline dönüşmüş büyük ve meşhur yapımlar için ücret ödeyip izlemek zorunda değilsiniz. Günümüzün değişen dünyasında internet ile artık bilgiye erişim sınırsız ve herkesin en doğal hakkı. Bilgiye olan sınırsız erişim, dolayısıyla eski ve yeni tüm dizi ve filmlerden haberdar olmamızı sağlıyor. Eskiden izlemek istediğimiz bir filmin günlerce DVD'ye gelmesini beklerdik. Veya kimi programlardan indirmeye çalışırken yüksek boyuttan dolayı sabahtan akşama kadar beklemek zorunda kalırdık. Online dizi platformları sayesinde artık tüm bu sorunlar geride kaldı. En güncel ve en son diziler haliyle elinizin altında. Tek bir tıkla full hd 1080p görüntü kalitesindeki dizilere çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Özellikle bilim kurgu dizilerini izlemenizi tavsiye ederiz. Hatta dizi sektöründe en iyisi olduğumuzu iddaa ediyoruz. Sitemizde bir takım eksikliklerimizin olduğunun farkındayız, bu eksiklikleri en kısa süre içerisinde gidereceğimizden kesinlikle şüpheniz olmasın.


İzlediğiniz bir bölümü çok sevdiğiniz takdirde tekrar tekrar başa alıp izlemenin keyfi başka nerede var? Tüm bu seyir zevkinin sizler için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve işimizi çok önemsiyoruz. Bu sebepten dolayı dizi izle sitemizi sürekli olarak güncel tutmaya özen gösteriyoruz. Zaten çoğunlukla bilim kurgu dizilerinin bulunduğu sitesini kurmamızın amacıda buydu, hizmeti seviyoruz! Sevdiğiniz yabancı dizi izlemenin yanı sıra sitemize girdiğinizde belki de daha önce adını bile duymadığınız yeni diziler hakkında fikir sahibi olabilir, yepyeni bir dünyanın kapılarını aralayabilirsiniz. Yorumlara bakarak ve kısa açıklamaları okuyarak dizinin konusu ve senaryosu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Böylece o dizinin sizin zevkinize uygun olup olmadığına karar vererek birinci bölümden başlayarak yeni bir dizi seyretme sürecine geçebilirsiniz. Dizilerin en güzel yanı filmler gibi çabucak bitmemeleri ve süreklilik sağlamalarıdır. Bu sayede senaryodan kopma gibi durumları yaşamazsınız. Ve diziyi dikkatle takip edebilirsiniz.


Dizi sektöründe olabildiğince kaliteli hizmet sunabilmek için dizileri sizlere reklamsız sunuyoruz. Birçok insan boş zamanlarını anime, film veya hd dizi izleyerek geçirir. Ancak dizi seyretmeye karar vermek kolayken hangi diziyi seyretmeye karar vermek, aradığınız diziyi aradığınız özelliklerde bulmak oldukça kolay bir iş değildir. Aradığınız diziyi buluyorsunuz alt yazılı bulamıyorsunuz, alt yazılı bulup istediğiniz görüntü kalitesinde bulamıyorsunuz derken bir de bakıyorsunuz bir sürü zamanınızı almış. Bunların yaşanmaması adına biz size istediğiniz tüm özellikleri sunuyoruz. Geniş izleme seçenekleriyle, istediğiniz dilde türkçe dublaj ve türkçe altyazılı imkanlarıyla izlediğiniz diziden tam tatmin sağlamanıza olanak veriyoruz. Diğer dil çevirileri için henüz çalışmalara başlamadık, en kısa sürede bu durumu çözeceğiz.


Dizi İzle (Full HD Kalitede)


Dizi sitemizde rahatlıkla birçok seriyi bulabilirsiniz. Öncelikle sitemizde reklam, pop-up bulunmuyor. İstediğiniz diziyi izlerken sağda solda beliren reklamlar dikkatinizi dağıtıp zamanınızı çalmıyor. Dizi süresi boyunca sizi rahatsız edebilecek her şeyi düşündük ve sitemizi ona göre tasarladık. Yayınlamakta olan dizilerin yeni bölümleri yayınladığı günden itibaren sitemizde bulabilmeniz mümkün. Gündemi, yenilikleri oldukça yakından takip edip yeni bölümleri ara vermeden, beklemeden izlemenize olanak sağlıyoruz. İzleyicilerimiz dizinin kendi asıl şekli nasılda sitemizde o halde bulabiliyor. Herhangi bir sansür, kısıtlama yapmıyoruz bu konuda. Dizilerimizi tek part halinde yüklüyoruz. Bunun nedeni ara vermeden tek seferde dizi seyretmenin daha keyifli olduğudur. Bu sayede HD dizi izle, yani sitemiz aracılığıyla diğer parta geçiş yaparken zaman kaybetmiyorsunuz. Tek part özelliğinden ziyade, tüm bölümleri HD yüklemeye çalışıyoruz. Seyircilerimizin sitemizden memnun kalması bizler için gerçekten çok önemlidir.


Yüklediğimiz dizilerin açıklama kısmına diziye ilişkin küçük notlar ekliyoruz. Söz konusu bölümün içeriğine dair açıklamalar gibi. Ayrıca; dizinin oyuncu kadrosunu, izleyici yorumlarını, izleyici puanlamalarını dizinin açıklamalar kısmına yazıyoruz. Kullanıcı yorumlarını ve puanlamalarını olduğu gibi, eklemeler veya çıkarmalar yapmadan direkt sizin erişiminize sunuyoruz. Bu sayede diziye dair fikirleri kolayca edinebiliyorsunuz. Yani özetle sunduğumuz hizmetler; güvenli ve kaliteli içerik, yüksek çözünürlük, telif haklarını gözetmek, reklamsız içerikler, istediğin zamanda seyretme gibi. Sitemizde yer alan dizilerin çözünürlük kaliteleri isteğinize bağlı olmakla birlikte çok kaliteli de olabilir normal kaliteli de. Bu çözünürlükleri internet hızınıza göre seçmeniz gerekir. İnternet hızınız çok yüksekse en kaliteli seçenekleri tercih edebilirsiniz. Blu-Ray, HD, 1080p gibi. Ayrıyeten; sitemizde bulunan dizilerin türü çok geniştir. Dizi izle sitesi, sizlere hangi türde dizileri seyretmek istiyorsanız onu size sorunsuz bir şekilde sunar.


Bu dizileri istediğiniz dilde, istediğiniz kalitede tek part olarak izleyebilmeniz mümkün. Olabildiğince görüntü kalitesi düşük dizileri yüklememeye çalışıyoruz. Fakat bazen buna mecbur oluyoruz. Kalitemizden kesinlikle taviz vermiyoruz. Ziyaretçilerimizin fikirleri bizim için gerçekten önemlidir. Onların fikirlerine başvurmak, onların tavsiyelerine uymak, yenilikleri uyarlamak izleyicilerimizin memnuniyeti açısından çok mühimdir. İzleyicilerimizi memnun etmek en öncelikli amaçlarımızdandır, dizi platformumuzda memnun olabilmeniz için en iyisini yapmaktayız. Alt yazılı, dublajlı içeriklerimize kolayca erişim sağlayabilmelerinin yanında en güncel dizi içeriklerine de ulaşım sağlayabilmektedirler. Site temamız grafik tasarımcıları tarafından tasarlanmış olup en uyumlu renklerle dizayn edilmiştir. Kullanıcı ara yüzümüzü en sade şekilde yapmaya çalıştık, renk uyumuna özen gösterdik. Ek olarak, dizi izle blog adlı sitemize destek olmak isterseniz dizi ve filmleri sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.


bir başkadır izle  oleybet giriş  oslobet giriş  amqsports.com  meritroyalbet  film izle  iptv Almanya  tiktok takipçi satın al  deneme bonusu  Twitter Takipçi Satın Al  Jojobet  deneme bonusu  iQOS  film izle

bob frisuren  deneme bonusu veren siteler  canlı bahis siteleri  mobil ödeme bahis  deneme bonusu veren siteler  Juul Fiyat  deneme bonusu  evden eve nakliyat  film izle  Casino Siteleri  guvencehd.org

Deneme bonusu  Vbet  Deneme bonusu veren siteler  kalkinmaatolyesi.org  bodrum escort  izmit escort  escort ankara  porno  malatya escort  ankara escort  istanbul escort  beşiktaş escort  antalya escort  sirinevler escort  escort antalya