Aile
Queer Eye
Tüm Bilgiler
Queer Eye   
1080p Kalitede Queer Eye izleOkuduğum küçük bir avuç olumsuz eleştiri, Jonathan'ın gösterişli yapısıyla sorun yaratıyor gibi görünüyor, ancak bu eleştirmenlerin çoğu, olumsuz stereotipler ile sorunları olan, kendi kendini ilan eden erkekler. Size, toplumumuzun kadınlıkla ilgili her şeyi aşağı sayması gerçeğinden başka, alevlilik hakkında doğuştan olumsuz bir şey olmadığını söylemek için buradayım. Peki ya Jonathan biraz fazladan ise? Onu sevecen bulmayı öğrenemezseniz, özür dilemeyen cesaretine hayran kalırsanız veya oyuncu kadrosunda sergilenen erkeklik yelpazesini gerçekten nasıl tamamladığını takdir edemezseniz, şovun temasının ne kadar önemli bir parçası olduğunu göremezsiniz. insan çeşitliliğinde kabul. Bunun yanı sıra, tasarım dönüşümleri estetik açıdan yerinde, inanılmaz derecede zevkli ve kahraman konulara özel olarak özenle hazırlanmış. Ve en iyi yanı şovun çok yürekli olması. Canlandırıcı ve motive edicidir. Kendine bakmayı, kendine saygıyı, kendine güveni ve özsaygıyı teşvik ettiği için dış güzelliği aşar, aynı zamanda zehirli bir kültürde sevgi ve kabulü de sağlar. Kaçış olmadan iyi hissettiren, katartik bir seyretme deneyimi sağlar. Genellikle bir film ya da şov seyretmeden önce çok araştırma yaparım ama bu şovu rastgele seçerim. Ve şunu söylemeliyim: Uzun zamandır seyrettiğim en iyi şey bu. Neden bu kadar şaşırdığımı merak ediyorum ve bunun gerçek olduğu için farkındayım. Elbette, kameraların önünde ekstrapolasyon veya rahatsızlık gibi bazı doğal olmayan sahneler var ve her neyse, ama Muhteşem Beşli profesyonel oyuncular değil, kendileri inandıkları şeyi yapıyorlar ve yaşıyorlar ve seçilen adamlar gerçek insanlar. sahneler arasında rüyalar ve korkular. Güldüm, merak ettim, bunu seyrederken kendimi canlı hissettim. Gösteriye katılan herkes için harika bir iş. Kapsayıcılık, çeşitlilik ve hepsine duyulan saygı inanılmaz. Bu grubun, örneğin erkekliğin ne olduğu ve olabileceği konusundaki görüşlerini genişletmekle kalmayıp, aynı zamanda şeyler hakkında kendi zihniyetlerini de genişletmek için ulaşma yolu gerçekten paha biçilemez.
 • IMDb 8.1
 • 429
 • 0
Alex Rider
Tüm Bilgiler
Alex Rider Aile, Aksiyon 
1080p Kalitede Alex Rider izleEleştirmen incelemesini okudum. Serinin çocuklar için olduğunu düşünüyorlar. Yine de bazılarının onu seyredemeyeceğimi hayal etmiyorum. Evet şiddet içeriyordu ama gereksiz değil. Bazıları yavaş dedi, sanırım tempo ilgiyi koruyacak kadar hızlı ayarlandı, ancak ayrıntıları kaçıracak kadar hızlı değildi ve ayrıntıya ihtiyaç vardı. Tamam o kadar inandırıcı değildi ama James Bond da değil. Peki ya Tira sürücüsünün kaç kez vurulmadığı aptalsa, eğlence gerçek değil. Bunu diğer aksiyon maceralarıyla karşılaştırın ve bir çocuğu seyretmek istediğinizi unutun. Bunu yaptığınızda, çoğunun daha iyi olduğunu ve en iyilerinden bazılarıyla iyi bir şekilde karşılaştırıldığını fark edersiniz. 2006 filminin sahip olduğu birçok sorundan biri, bence serinin en kötü kitaplarından biri olan Stormbreaker ile başlaması gerektiğiydi. Açıkça hatalarından ders alarak dizinin ikinci kitabı Point blanc ile başladılar. Bu bence en iyi kitaplardan biri. Bu, iyi uyarlanmış bir dizi ile sonuçlandı, birkaç sorunu olsa da, kitapların hayranı olan veya olmayan herkese tavsiye ettiğim sağlam bir dizi. Büyürken bu romanların büyük bir hayranıydım, Point Blanc onların en iyilerinden biri. Bu o kadar iyi bir uyarlama ki, karavandan ve pazarlama eksikliğinden uzaklaştım, bunun ucuz bir girişim olacağını düşündüm ama bu şov çok iyi yapılmış. Sadece teknik olarak iyi yapılmış değil, her çekim bir öncekinden daha düzgün görünüyor, aynı zamanda temel aldığı orijinal romana da gerçekten yakın bir şekilde yapışırken, ihtiyaç duyulan alanları şekillendirmeyi başarıyor. Yazarların Stormbreaker'ı atlama kararının bu korkunç filmden sonra muhtemelen iyi bir karar olduğunu düşünüyorum, ancak umarım bu gelecek birçok sezon için alınır. Kitapların hayranları, şovun sonuna doğru isim düşüşünden kesinlikle keyif alacaklar, bu da bunu uzun soluklu bir başarı haline getirmek istediklerini açıkça ortaya koyuyor ve umarım öyle olur.
 • IMDb 8.6
 • 273
 • 0
All Hail King Julien
Tüm Bilgiler
All Hail King Julien   
1080p Kalitede All Hail King Julien izleKral Julien partiye geldi ve hiç kimse onu umursamıyormuş gibi el sallayarak havaya demir bir yumrukla hükmetmesini engelleyemedi. Seri, Madagaskar'ın vahşi dünyasını, ormanın sunduğu en çılgın maceralara kattığı, tamamen orijinal, tamamen eğlenceli ve tamamen çılgın bir serüveni konu alıyor. Fantastik, renkli karakterlerden oluşan yeni bir oyuncu adayı, ikinci komutanı Maurice ve uzun zamandır adanmışı Mort ile beraber Kral Julien'e katılıyor. Maurice, Mort, Fossa'nın yanı sıra, Julien'in Clover adındaki ultra koruyucu koruması gibi bu diziye özel bazı yeni karakterler eklenmiştir.
 • IMDb 6.4
 • 2.112
 • 12
A Series of Unfortunate Events
Tüm Bilgiler
A Series of Unfortunate Events   
1080p Kalitede A Series of Unfortunate Events izleBu 'televizyonun altın çağında', daha kaliteli şovlar genellikle daha karanlık, daha düşündürücü dizilerdir. Dizi, yetişkin ve çocuk dizileri arasında yer alıyor ve tüm aile için tuhaf, komik bir şov yaratıyor. Unutulabilir 2004 filminin sizi korkutmasına izin vermeyin, çünkü dizi, filmin yanlış yaptığı şeyi doğru yapar. Şimdiye kadar seriden gördüklerime göre, seriyi bir seyretmeye layık kılan renkli ama karanlık bir mizah anlayışı, bazı harika oyunculuk ve iyi hazırlanmış bir diyalog var. Daha uzun TV bölümü formatı, iki bölümden oluşan bir kitapla daha eksiksiz bir hikaye sağlar. Bu nedenle, fazladan sahneler ve diyalogların arka planı doldurması ve karakterlere derinlik katmasıyla filmden çok daha nüanslı. Evet, gösteri saçma; evet bazen neden seyrettiğinizi sorgulamanıza neden olabilecek şeyler olabilir. Kesinlikle belirli bir seyirci kitlesi için, ancak günün sonunda bu talihsiz olaylar dizisi sonuçta o kadar da talihsiz değil. Ebeveynlerini trajik bir şekilde kaybeden ve gizemli bir yangına ev sahipliği yapan Violet ve Klaus Baudelaire'in kaderinin korkunç derecede eğlenceli hikayesi. Büyüleyici yeniden parti başarılı müzik notaları ve mükemmel manzara, yalnızca özenle hazırlanmış hikaye anlatımı ve gerçekten pişiren performanslar tarafından geride bırakılıyor. Ancak kasvetli bir şekilde dışavurumcu. Neil Harris, Kont olarak, motivasyonu şüpheli olan yetenekli bir aktörün yetenekli bir portresini veriyor. Violet ve Klaus olarak Malina Weissman ve Louis Hynes, mansiyonu hak ediyor. Sonuç olarak, tamamen iyi yapılmış bir gösteri. Bununla birlikte, kötü koşullardan dolayı üzülüyorsanız, haksız durumlardan korkuyorsanız veya mutsuz sonlardan dolayı üzülüyorsanız, belki de Lemony Snicket'in giriş uyarısını yürekten almalısınız. Uyarı, uyarı anlamına gelir.
 • IMDb 6.9
 • 705
 • 0
Fuller House
Tüm Bilgiler
Fuller House   
1080p Kalitede Fuller House izleDiziyi seyretmeye başlamadan önce, bir sürü eleştiri okudum ve o kadar hayal kırıklığına uğradım ki, neredeyse hiç şans tanımıyordum, ama merak beni en iyi şekilde kapladı ve seyretmeye başladım. Diğer eleştirmenlerden bazılarını yankılamak için, evet, ilk bölüm inanılmaz derecede sevimsiz ve yeni bir şovun girişinden çok eski oyuncu kadrosuna bir saygı duruşu gibi geliyor, ancak serinin ana oyuncu kadrosu kaldıktan sonra, aslında onu buldum. oldukça harika. Bazıları bunun sadece orijinal şovu yeniden canlandırdığını ve birçok yönden son derece benzer bir hikayeye sahip olduklarını söylüyorlar, ancak bunun ötesinde tamamen kendine ait. Ama kesinlikle sevdiğim şey 90'ların sitcom'u gibi hissettirmesi. Girl Meets World çıktığında, bunun için de heyecanlandım ama sonuçta hayal kırıklığına uğradım. Bununla birlikte, dizi geçmişi olmadan kendi iki ayağı üzerinde durabilir ve çok hoş bir şekilde şaşırdım. Günümüzde televizyonda gerçekten aile dostu materyal yok; ima, dil, sevgi ve benzeri ile dolu olmayan çok az şov var. Ancak seri değerlerine sadık kalıyor ve bazen sevimsiz olsa da, her bölümün, birinin bir şey öğrendiği ve öğrendiği için daha iyi olduğu hikayeye bir ahlaki var. Seyircilere hayatta neyin gerçekten önemli olduğunu ve ailelerin ne kadar önemli olduğunu öğretir. Modern Aile tarzı bir şov arıyorsanız, bunu dizide bulamayacaksınız, ancak tüm insanlarla rahatça seyredebileceğiniz doksanların sitcom'larını kaçırıyorsanız, bu yapımı seveceksiniz. Tam evi seyrederek büyüdüm ve Stephanie ile aynı yaştayken, onunla biraz akraba oldum. Şovla büyümeyi ve yeni şovlar çıktığında onu görmeyi çok sevdim ve sonra iki kızım olduğunda, tüm tekrarlarını Nick'te seyrettik. Gösteriye de aşık oldular. Endişelenmeme gerek olmayan temiz, aile dostu bir gösteri olduğunu biliyordum.
 • IMDb 5.7
 • 726
 • 0
Lost in Space
Tüm Bilgiler
Lost in Space   
1080p Kalitede Lost in Space izleAnne yıllardır sadece aileye bakmakla yükümlüdür. Ailesini bir arada tutmak için zor ve kötü bir karar vermek zorunda kaldı. Ancak şimdi baba geri döndü ve ailedeki yerini almaya çalışıyor. Ancak, birçok incelemenin vasıfsız bir aile olarak görmezden geldiği ve reddettiği şey, ailesini aldatmasıdır; askere alınmadı, onlardan ayrılmak için gönüllü oldu ve bunun için ona içerlediler. Hala birbirlerini seviyorlar ve ilk sezon boyunca ilişkilerini tekrar bir araya getirmeye çalışıyorlar. İkinci sezon ise daha çok bireysel karakterin gelişimine odaklanıyor ve daha aksiyon dolu bir hikayeye sahip. Üçüncüsü, bu yalnızca isme ve bazı tesislere göre yeniden başlatmadır, bu nedenle 60'ların serisinin modern bir kopyasını isteyenler, daha iyi ve daha kötüsü bunu elde edemeyecektir. Bazı karakterler farklı şekilde tasvir edilebilir ama kötü değildir. Oyuncular gerçekten çok iyi. Maxwell harika, Will ve Parker sosyopat bir Smith olmakta o kadar parlak ki, onu seyretmeye ne kadar duramadığım kadar katlanamıyorum. Diğer incelemelerden, gözden geçirenin orijinali o kadar çok sevdiğini, Judy'nin bu sürümde benimsendiğini ve karakterlerin sadece dahiler değil, aynı zamanda bazı şeylerde akıllı ve kusurlu olduğunu anlayabilirsiniz. diğer şeyler. Dördüncüsü, seriye eklenen kaliteyi hissedebilirsiniz; özellikle SGI ve oyuncularda kalite söz konusu olduğunda. Serideki humbughakkında bazı şikayetler geldi, ancak CSI şovları bile gerçek bilimi kullanmıyor. Şovlar her zaman bir şeyler uydurur. Soru sadece ondan ne kadar iyi sıyrıldıkları ile ilgili olmalı ve bu dizi diğer gezegenler hakkında bir bilim kurgu, böylece dünyadaki gibi pek iyi çalışmayan şeylerden kurtulabilirler. Kalite, The Orville, Start ve Stargate GH gibi oyunların üstüne sıçradı ve bunlar iyi şovlar, bu yüzden hiçbir şikayetim yok. Ancak, bu şovların geliştirilmesi için yıllar vardı.
 • IMDb 6.9
 • 1.594
 • 0
Doctor Who
Tüm Bilgiler
Doctor Who   
1080p Kalitede Doctor Who izleDizi, David ve Smith'in görevdeki birçok bölümüyle mutlak bir parlaklığa yükseldi. Her ikisini de ciddi olarak sevmeme rağmen, gerçek mükemmellik senaryolarda, karakterlerin ilginizi çekmesine, hatta sevmenize izin veren zekâ ve kaprislerle doluydu. Bazı hikayeler de iyiydi, ama biraz zayıf olsalar bile, hekim ve arkadaşlarının devam eden hikayeleri sizi devam ettirdi. Zaman atlama paradoksları ile birlikte hekimin muamması ana ilgi odağıdır. Ben sadece hırlayan canavarlara ve özel efektlere katlandım. Mevcut dizi tamamen zekadan ve kaprisli olmaktan yoksundur. Ona söyleyecek ilginç bir şey verilmediğinde, Jodie Whittaker'ı hekim olarak kim eleştirebilir? Hikayeler karmaşık ve eylem kıvrımlı. Onları bölümlerin sonuna kadar takip edemem ve takip etmiyorum ve sadece bu dizinin hayranı olarak uzun geçmişim beni seyretmeye devam ediyor. Yazar olarak Stephen Moffat'ı geri getir demiyorum çünkü en iyi halindeki mutlak parlaklığına rağmen ilgisini kaybettiğini düşünüyorum. Ama lütfen, lütfen hekimin ve arkadaşlarının ağzına eğlenceli bir şeyler koyabilecek yeni bir yazar bulun. İyi bir hikaye de zarar vermez. Bunlar başarısız olursa, korkarım serinin son serisine bakıyor olabiliriz. Ben 68 yaşındayım, bu yüzden başka bir canlanma görecek kadar uzun sürmeyebilir. Sezon on biri ve kadın hekimi sevmeye hazırdım. Ve aslında oyuncular fena değil ama yazı giderek kötüleşti. 1973 senesinde gençliğimden beri seriyi seyrettim ve sevdim. Şimdi artık seyretmemeyi düşünüyorum. Bu sezon dizinin her zaman sahip olduğu kaprisli ve eğlence duygusunu kaybetti. Geçmişte, hekim bazen ciddi temaları ele alırdı, ama bu asla vaaz vermez ya da mesajıyla sizi başınızdan savardı. Olsaydı, orijinal Daleklerin uçamayacağını bilirdi. Sıradaki adam gibi güvensizliği ertelemeye istekliyim, ama sebebimi askıya alamam. Gerçekten gitmek istediği söylentilerinin doğrudur umarım. Belki yeni bir gösteri koşucusu, daha önce olan her şeyi unutmadan orijinal bir şeyler yazabilirdi.
 • IMDb 7
 • 5.614
 • 0

Dizi izle


Aradığınız tüm dizileri dizi izleme sitemizde yüksek görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz. Global diziler genellikle dizi sevelerin en çok rağbet ettiği dizi kategorileri arasında yer alıyor. Amerika, İngiltere, Fransa, Kore ve daha pek çok dünyanın her yerinden yayınlanan yabancı dizilere tek bir adresten ulaşabilirsiniz. İçinizden bir ses dizi izle diyorsa ama ne izleyeceğinize karar veremiyorsanız, burada tüm bölümleriyle kategorilere ayrılmış bir şekilde dizilere ulaşabilirsiniz. Görüntü kalitesinin yüksek olması ve sorunsuz altyazı özellikleri sayesinde bir bölümden diğerine atlarken zamanın nasıl akıp gittiğini fark etmeyeceksiniz bile. Çağımızın en güzel vakit geçirmenin yollarından biri de dizi seyretmektir.


Dünya çapında bir furya haline dönüşmüş büyük ve meşhur yapımlar için ücret ödeyip izlemek zorunda değilsiniz. İşte tam olarak burada biz yani diziizle.blog ekibi devreye giriyor. Günümüzün değişen dünyasında internet ile artık bilgiye erişim sınırsız ve herkesin en doğal hakkı. Bilgiye olan sınırsız erişim, dolayısıyla eski ve yeni tüm dizi ve filmlerden haberdar olmamızı sağlıyor. Eskiden izlemek istediğimiz bir filmin günlerce DVD'ye gelmesini beklerdik. Veya kimi programlardan indirmeye çalışırken yüksek boyuttan dolayı sabahtan akşama kadar beklemek zorunda kalırdık. Online dizi izleme platformları sayesinde artık tüm bu sorunlar geride kaldı. En güncel ve en son diziler haliyle elinizin altında. Tek bir tıkla full hd 1080p görüntü kalitesindeki dizilere çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Özellikle bilim kurgu dizilerini izlemenizi tavsiye ederiz. Hatta dizi sektöründe en iyisi olduğumuzu iddaa ediyoruz.


İzlediğiniz bir bölümü çok sevdiğiniz takdirde tekrar tekrar başa alıp izlemenin keyfi başka nerede var? Tüm bu seyir zevkinin sizler için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve işimizi önemsiyoruz. Zaten dizi seyretme sitesini kurmamızın amacıda buydu, hizmeti seviyoruz! Sevdiğiniz dizilerin yanı sıra sitemize girdiğinizde belki de daha önce adını bile duymadığınız yeni diziler hakkında fikir sahibi olabilir, yepyeni bir dünyanın kapılarını aralayabilirsiniz. Yorumlara bakarak ve kısa açıklamaları okuyarak dizinin konusu ve senaryosu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Böylece o dizinin sizin zevkinize uygun olup olmadığına kadar vererek ilk bölümden başlayarak yeni bir dizi seyretme sürecine geçebilirsiniz. Dizilerin en güzel yanı filmler gibi hemen bitmemeleri ve heyecanlı bir süreklilik sağlamalarıdır.


1080p Kalitede ve Ultra Hızda Dizi izle


Dizi sektöründe olabildiğince kaliteli hizmet sunabilmek için dizileri sizlere reklamsız sunuyoruz. Birçok insan boş zamanlarını dizi, film seyrederek geçirir. Ancak dizi izlemeye karar vermek kolayken hangi diziyi izlemeye karar vermek, aradığınız diziyi aradığınız özelliklerde bulmak oldukça kolay bir iş değildir. Aradığınız diziyi buluyorsunuz alt yazılı bulamıyorsunuz, alt yazılı bulup istediğiniz görüntü kalitesinde bulamıyorsunuz derken bir de bakıyorsunuz bir sürü zamanınızı almış. Bunların yaşanmaması adına biz size istediğiniz tüm özellikleri sunuyoruz. Geniş izleme seçenekleriyle, istediğiniz dilde türkçe dublaj ve türkçe altyazılı imkanlarıyla izlediğiniz diziden tam tatmin sağlamanıza olanak veriyoruz. Diğer dil çevirileri için henüz çalışmalara başlamadık, fakat en kısa sürede başlayacağız.


Online dizi izlemenin en keyifli yeri. Öncelikle sitemizde reklam, pop-up bulunmuyor. İstediğiniz diziyi izlerken sağda solda beliren reklamlar dikkatinizi dağıtıp zamanınızı çalmıyor. Dizi süresi boyunca sizi rahatsız edebilecek her şeyi düşündük ve sitemizi ona göre tasarladık. Yayınlamakta olan dizilerin yeni bölümleri yayınladığı günden itibaren sitemizde bulabilmeniz mümkün. Gündemi, yenilikleri oldukça yakından takip edip yeni bölümleri ara vermeden, beklemeden izlemenize olanak sağlıyoruz. İzleyicilerimiz dizinin kendi asıl şekli nasılda sitemizde o halde bulabiliyor. Herhangi bir sansür, kısıtlama yapmıyoruz bu konuda. Dizilerimizi tek part halinde yüklüyoruz. Bunun nedeni ara vermeden tek seferde dizi izlemenin daha keyifli olduğudur. Diğer parta geçerken zaman kaybetmeyip diziden kopma hissini yaşamıyorsunuz.


Yüklediğimiz dizilerin açıklama kısmına diziye ilişkin küçük notlar ekliyoruz. Söz konusu bölümün içeriğine dair açıklamalar gibi. Ayrıca; dizinin oyuncu kadrosunu, izleyici yorumlarını, izleyici puanlamalarını dizinin açıklamalar kısmına yazıyoruz. Kullanıcı yorumlarını ve puanlamalarını olduğu gibi, eklemeler veya çıkarmalar yapmadan direkt sizin erişiminize sunuyoruz. Bu sayede diziye dair fikirleri kolayca edinebiliyorsunuz. Yani özetle sunduğumuz hizmetler; güvenli ve kaliteli içerik, yüksek çözünürlük, telif haklarını gözetmek, reklamsız içerikler, istediğin zamanda seyretme gibi. Sitemizde yer alan dizilerin çözünürlük kaliteleri isteğinize bağlı olmakla birlikte çok kaliteli de olabilir normal kaliteli de. Bu çözünürlükleri internet hızınıza göre seçmeniz gerekir. İnternet hızınız çok yüksekse en kaliteli seçenekleri tercih edebilirsiniz. Blu-Ray, HD, 1080p gibi. Ayrıyeten; sitemizde bulunan dizilerin türü çok geniştir. Hangi türde dizi izlemek istiyorsanız bu sitede bulabilmeniz mümkündür. Bu dizileri istediğiniz dilde, istediğiniz kalitede tek part olarak izleyebilmeniz mümkün. Olabildiğince görüntü kalitesi düşük dizileri yüklememeye çalışıyoruz. Fakat bazen buna mecbur oluyoruz.


İzleyicilerimizin fikirleri bizim için her zaman önemli olmuştur ve bundan sonra da olacaktır. Onların fikirlerine başvurmak, onların tavsiyelerine uymak, yenilikleri uyarlamak izleyicilerimizin memnuniyeti açısından çok önemlidir. İzleyicilerimizi memnun etmek en öncelikli amaçlarımızdandır. Alt yazılı, dublajlı içeriklerimize kolayca erişim sağlayabilmelerinin yanında en güncel dizi içeriklerine de ulaşım sağlayabilmektedirler. Site temamız grafik tasarımcıları tarafından tasarlanmış olup en uyumlu renklerle dizayn edilmiştir. Kullanıcı ara yüzümüzü en sade şekilde yapmaya çalıştık, renk uyumuna özen gösterdik. Bize destek olmak isterseniz dizileri sosyal medya hesaplarınızda paylaşıp sitemizi arkadaşlarınızında görmesini sağlayabilirsiniz. En iyi dizi izleme yeri olan sitemizde keyifli vakitler geçirmenizi temenni ederiz.


hd film izle - film izle - full hd film izle - bir başkadır izle - oleybet giriş - oslobet giriş - amqsports.com - meritroyalbet - süperbetin - grandpashabet - portbet - film izle - bahsegir - bahsegir - grandpashabet

grandpashabet - meritroyalbet - smart iptv - Twitter Takipçi Satın Al - Twitter Takipçi Hilesi - Juul Türkiye - İqos Türkiye - İqos - takipçi satın al - deneme bonusu - bedava sohbet - Jojobet
izmir escort eryaman escort izmit escort escort ankara porno malatya escort gaziantep rus escort mersin escort izmir escort kizlar diyarbakır escort ankara escort