Aksiyon ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR
Aksiyon
The Golden Eyes
Tüm Bilgiler
The Golden Eyes Aksiyon 
1080p Kalitede The Golden Eyes izleHayatım boyunca, bu filmin neden bu kadar kötü eleştiriler aldığını anlayamıyorum. Tiyatrodan oldukça memnun bir şekilde çıktım; bu film Oscar almasa bile biletimin bedelini kazandı. Kamp gibi, aptalca ve parlak ve güneşli adalarda bu kış mavilerini iyileştirmek için kabarık bir boğuşma gibisi yok. Kuşkusuz, bu uydurma, öngörülebilir bir gizem, ancak bu, tanıtılan romantik komediden çok odak noktası olduğunu kanıtlıyor. Ama Drew ve Boys'un ruhuna göre, bu tahmin edilebilir bir gizem. Hayır, karakterlerin hepsi karmaşık değildi, ama en azından onları eğlenceli ve hoş kılma zahmetine giren güçlerdi. Batık hazine arama fikrini beğendim. İyimser ada film müziğini beğendim. Komik karakterleri beğendim. Güzel sahneleri ve aptal replikleri beğendim. Rastgele patlamaları ve dövüş sahnelerini her ne kadar hoş ve gülünç olsalar da beğendim. Kate ve Matthew Bir Erkek On Günde Nasıl Kaybedilir filmindeki kimyaya sahipler. Akılsız ama eğlenceli bir hikayeyi ortaya çıkarmak ve çılgın bir oyuncu kadrosuyla çalışmak için güneşli eğilimleri var. Bu filmi çok eğlenceli buldum. Gemma oynayan Dziena'nın çok sevimli, masum, tatlı ve eğlenceli olduğunu düşünmüştüm. Filme çok fazla eğlence kattı ve çok yetenekli bir oyuncu kadrosunda, özellikle de deneyimli profesyoneller arasında kendine hakim oldu. Bu filmi görmek istemedim çünkü reklamları sıkıcı ve sıkıcı ve aynı zamanda aptalca buldum. Arkadaşlarımla birlikte gittiğim için mutluydum, hepimiz güldük, bazı yerlerde nefes nefese kaldık, iyi adamların bu kadar iyi olması için kök saldık. Kate Hudson birlikte iyi bir ekip ve gelecekte birlikte daha fazla film yapmayı umuyorlar. Komedide birlikte iyiler. Ayrıca görmek için hoş bir sürpriz olan oyuncular hakkında da konuşmaya devam edebilirim.
 • IMDb 9.3
 • 954
 • 0
My Strange Hero
Tüm Bilgiler
My Strange Hero Aksiyon 
1080p Kalitede My Strange Hero izleKötü adamlar istediklerini elde etmek için birbiri ardına taktikler denerken yazarlar ilgimi sonuna kadar korudular. Ayrıca Kore eğitim sistemi hakkında bazı keskin noktalara değiniyorlar: görünüşe göre zenginlerin lehine ağırlık veriyor ve çocuklar üzerindeki ebeveyn baskısı ne yazık ki Doğu Asya'da yaygın görünüyor. Ve bir şey seyrettiğimde şaşırmayı sevdiğim için, çeşitli zamanlarda bunlardan birkaçını görmek güzeldi. Deneyimli Kore Drama seyircilerinin bildiği gibi, başrol çifti sevilebilir ve aynı zamanda kimyaya sahip olmalıdır. Benim görüşüme göre JBA öne çıktığı için burada durum kesinlikle böyledir. O kadar tutku, enerji ve karizma dolu, ne zaman çıksa ekrana hükmediyor. Şımarık, kibirli, zengin bir kız olması gereken ve bunu iyi yaptığı çalışmasına kıyasla çok daha yuvarlak bir bölüm. Ve bu kadar sempatik olmayan bir bölümü kabul ettiği için ona da şükredin. Her neyse, bir aktörün ciddiye alınması için çok yönlü olması gerekiyor ve belki de kendine biraz daha meydan okuması gerekiyor. Burada, kadar sevimli, ama bu daha ilginç bir karakterdi ve bence daha maceracı olması gerekiyor. Onun okul sahibinin oğlunu oynadığını görmek ilginç olurdu ve gerektiğinde çok kötü biri. Bununla birlikte, bir değişiklik için onun kötülüğünün ötesini görüyoruz ve gösteri bunun için daha iyi. Hoş annesi için öyle değil. O tam bir canavar ve tüyler ürpertici bir tehditle oynadı. Jin, ilkeli yaşlı öğretmen olarak iyidir ve tüm çocuklar da iyi oynanır. Keyifli ve sahne çalan Park Ah In'den kahramanın kız arkadaşı olarak özel bir söz, çünkü ne zaman etrafta olursa olsun ekranı aydınlatıyor. Takım elbise notu: lütfen ona başrol verin. Sorun mu var acaba. Şey, önemli bir şey değil. Diğer öğretmenler daha ilginç olabilirdi. Yarı yürekli bir aşk ilişkisi yaşarız, ancak başka bir şey olmaz. Kötü Anne de daha eğlenceli olabilirdi.
 • IMDb 6.8
 • 992
 • 0
Fauda
Tüm Bilgiler
Fauda Aksiyon, Dram 
1080p Kalitede Fauda izleKendime karşı tamamen dürüst olduğum için bu diziyi gerçekçilik ya da ideolojik farklılıkların tasvirinin gerçek olup olmadığına göre inceleyemiyorum; Orta Doğu'dakiler gibi günlük olarak buna maruz kalmıyorum. İnceleyebileceğim şey, bu gösterinin Filistin çatışması hakkındaki fikrimi ve fikrimi nasıl değiştirdiği ve bana nasıl hissettirdiği. Bu görüntülemeye İsrail'i gururla takdir ederek girdim ve gizli operasyonlar hakkında aksiyon dolu bir gerilim filmi görmeyi bekliyordum. Anlıyorsun, beni yanlış anlama, ama gösterinin amacı bu değil. Bu diziden aldığınız şey, bu dizinin tasvir ettiği savaşta hissedilen fiziksel, duygusal, ruhsal ve ideolojik ücret hakkında çok dokunaklı bir ders. seyrettiğiniz şeyin gerçek olduğu hissine kapılıyorsunuz. Yazarlar, sizi en sarsılmaz Hamas destekçileri ve savaşçılarına ve onları avlamakla görevlendirilmiş İsraillilere bile sempati duymaya ikna etmek konusunda ustaca bir iş yapıyorlar. Tetikleyicilere bile açık olmayan nedenlerle her iki tarafın da gerçekleştirdiği sonsuz cinayete ön sıralarda yer alıyorsunuz. Göze göz, hangi amaçla? Hollywood romantizmi yan planları, gösterişli patlamalar veya yaklaşan trafikte yüksek hızlı araba kovalamacaları yok, sadece ölüm ve umutsuzluk var. Bu diziyi arkadaşlarıma ve aileme anlatmak benim için inanılmaz derecede zordu ve onlara sadece ne hakkında olduğunu ve gerçek savaşın önyargılı bir tasviri olmadığına inandığımı onlara anlatabilirim. Ama bu şovu seyrederken nasıl hissettiğini tarif edemem. Derin ve göz açıcı. Tek bildiğim, hepimizin insan olduğumuz, hepimizin aynı şekilde yas tuttuğumuz. Vay canına, söyleyebileceğim tek şey harika. Herhangi bir önyargı yok gibiydi. çatışmanın gerçekte ne kadar karmaşık olduğunu gösterdi. Her iki tarafta da ne kadar acı olduğunu göstermeleri harika. Ayrıca oyuncuların İbranice ve Arapça karışımı konuşmalarını da çok sevdim. Araplar ve Yahudiler bu gösteriyi yapmak için bir araya geldiler ve bence bu gerçekten harika.
 • IMDb 7.2
 • 549
 • 0
Warrior Nun
Tüm Bilgiler
Warrior Nun Aksiyon, Dram 
1080p Kalitede Warrior Nun izleGenel olarak şovu beğendim, ancak bitirdikten sonra çok daha fazlası olabileceğini hissettim. İyi kısımlar için, oyunculuk genel olarak iyi, özellikle Bayan Alba'dan. Gerçekten etkileyici ve çekici, ama benim için diyalogları çok sevimsiz ve genç sinirliydi. Ergenlik kaygısı bugünün şovlarında, özellikle de Netflix'te gerçekten yaygın olan bir şey çünkü hedef kitle çoğunlukla gençler ve yirmi tane. Evet, bölümler boyunca karakterlerin tutumunda bir evrim oldu ama o kadar değil. Çok fazla drama ve gençlik çatışması ve onun adına çok az aksiyon ve kavga. Umarım ikinci sezonda daha fazlasını yapma şansı bulur. Genel olay örgüsü yeterince ilginç, ancak ne hakkında olduğunu sadece son bölümde göstermeye başladı. Bu sezon ciddi tempo sorunları yaşadı. Genç drama ve romantizm için çok fazla zaman, gerçek olay örgüsünde çok az zaman harcandı. Birkaç diyalog beni korkuttu. Ufacık asi şakalar fazla kullanıldı. İşte bunlar benim için deneyime zarar veren şeylerdi, hızlanma, kötü diyaloglar, özellikle ana karakter için ve gençlik dramasına aşırı odaklanma. Bu, ikinci sezonda daha fazlasını görmek istemekten vazgeçtiğimi söyledi, bu yüzden işlerin daha iyi olmasını umuyorum. Muhteşem İspanyol mekanları ve sinematografi ile ilgi çekici bir hikaye, ancak bugünlerde uçurumun askıya alınması sezonunun sona ermesi için hiçbir bahane yok. Önümüzdeki yılın ne getireceğini kim bilebilir? Yazarlar, sezon sonunda hikayeyi tamamlayın ve gelecek yıl aynı dünyada yeni bir hikayeye başlayın. Hiç bir şehir fantezisi dizisini okumadın mı? Bir sezon bir kitaba eşit olmalıdır. Bir sezonu başka bir bölüm bekleyerek bitiremezsiniz. Bu çok daha iyi sonuçlanabilirdi. Konsepti beğendim, ancak geri dönüştürülmüş ergen diyalogları konsantre olmayı çok zorlaştırıyor. Hedef kitle on altı yaş arası gençler gibi görünse de, yaşlı gruplar için hala çok eğlenceli olabilir. Bu o değil. Çok alçak ve klişe.
 • IMDb 8.2
 • 849
 • 0
From Dusk Till Dawn The Series
Tüm Bilgiler
From Dusk Till Dawn The Series Aksiyon, Korku 
1080p Kalitede From Dusk Till Dawn The Series izleBu diziye göz atıp atmamak konusunda çok kararsızdım, çünkü orijinal filmi gerçekten beğendim ve dizinin adalet yapmayacağını hissettim. Bunun nedeni, daha sonra hepsi başarısız olan birkaç başka film yapmaya teşebbüs etmeleridir. Yine de son birkaç film ile bu dizi arasındaki fark, Robert Rodriguez'in bu dizinin başkasından çok yöneticisi olmasıdır. Dizi, filmi televizyona uyarlamasıyla başarılı olduğunu kanıtladı. Dizide beş bölüm ve her biri filmin nostaljisi oldu. Şovun sevdiğim yanı orijinal hikayeyi dini olarak takip etmesi, ancak filmde olduğundan çok daha fazla detaya girmesi. Dizinin yakın zamanda yenilenmesinden sonra başka bir sezon için de hikayenin devam etmesi için sezon bitmeden önce filmden biraz farklı olacağını düşünüyorum. Şimdiye kadar, hikaye filmde olduğu gibi inşa ediliyor, çünkü Gecko kardeşler bir banka soyduktan sonra kaçıyorlar, Fuller Ailesi'ne onları rehin alarak polisten kaçabilmeleri için karavanda birleştirin. ve oraya El Rey için yol açın. Bölüm 5, şimdiye kadar gördüğüm en iyi bölümdü. Küçük bir özet, Gecko Kardeşler ve Fuller Ailesi'nin neredeyse Meksika'ya girdiği, ancak sınır kontrol noktasını geçmeleri gerektiğidir. Bu sahne filmden çok daha farklı, riskler çok daha tehlikeli ve daha yüksek. Söylemem gereken tek şey, bölümün sonunda, önümüzdeki haftalarda görmek isteyeceğiniz. El Rey kanalını, Netflix'i alırsanız veya indirmek için internetiniz varsa, kesinlikle diziyi takip etmenizi tavsiye ederim. Pazar günleri seyretmesi şaşırtıcı derecede eğlenceli bir gösteri. Robert Rodriguez, bu seriyle ve onu orijinal filmle kıyaslamak isteyenler için birinci sınıf bir eğlence sunmuştur: Buna dayanıyor. Onu yenmek anlamına gelmez ve gerçek olaylara dayanmaz. Elementler ve atmosfer orada ve saatlerce devam ediyor. karakterler eğlenceli ve iyi oyuncular. Titty Twister hala olması gereken yer ve Tarantula'nın orijinal tema şarkısı yenilendi.
 • IMDb 6.3
 • 575
 • 0
Cobra Kai
Tüm Bilgiler
Cobra Kai   
1080p Kalitede Cobra Kai izleSerinin fragmanını ilk gördüğümde, bu biraz hoş ama eminim berbattır. Oğlum yanılmışım, bu inanılmaz. Kefaret arayışında, talih çantasını aşağı indirmekte çok iyi. Bölümler, herhangi bir şey harika bir hikaye anlatıyorlarsa, aptal adam diye düşünmeniz için sizi şok edecek hiçbir şey yapmıyor. Karate Kid filmini alır ve döndürür. Çok fazla diziye, hatta sevdiğim dizilere bile gülmüyorum, ama Johnny kuru, kaba mizahıyla beni birkaç kez güldürdü. Bir Karate Kid hayranınız varsa, bu mutlaka seyredilmelidir. Karate Kid hayranınız değilseniz, bu mutlaka seyredilmelidir. O kadar iyi bir gösteri ki, youtube tarafından yapıldığına inanamıyorum. 1980 yıllarında bir gençtim ve bu filmi seyretmekten zevk aldım, benim yaşımdaki çoğu erkek gibi. Film bittikten otuz yıl sonra yeni bir dizi yaptıklarını görünce biraz şüpheliydim. Ancak fragmanları bir kez gördüğümde bir şeylerin peşinde olduklarını hissettim. Birkaç bölümü seyrettikten sonra başardıklarını söyleyebilirim. Bu oradaki en iyi gösteri her yerde. Fazla eylemde bulunulmamış. Ya bayat ya da aptalca değil. Burada ve oraya atılan 80'lerden birkaç aptallık veya referansla ciddiyetin mükemmel uyumu. Bu canlanma bir felaket olabilirdi ama görünüşe göre yazarlar, yönetmenler ve oyunculardan oluşan mükemmel bir kombinasyona sahipler. Komik, çünkü çocukken Johnny'nin boğazına elimden geldiğince sert bir şekilde yumruk atmak istedim. Ama kırk küsur yaşında biri olarak onu biraz destekliyorum. Bunu yapmaktan sorumlu olan insanlara harika bir iş çıkardılar ve tabii ki Ralph ve William olmasaydı bu olamazdı. Bu gösteriye ilişkin çok fazla beklentim yoktu ya da en azından yüksek beklentilerim yoktu. Sahip olduğum şeyler, hafıza şeridinde eğlenceli, düşük bütçeli bir boğuşmaydı. Ama bu bundan çok daha fazlası. Prodüksiyon değerleri harika, oyuncu seçimi harika, olay örgüsü, yazı, ton, hız, film müziği. Bitirmek için harika bir başlangıç ​​ve Bay Miyagi'nin bize öğrettiği denge var.
 • IMDb 8
 • 355
 • 0
Alex Rider
Tüm Bilgiler
Alex Rider   
1080p Kalitede Alex Rider izleEleştirmen incelemesini okudum. Serinin çocuklar için olduğunu düşünüyorlar. Yine de bazılarının onu seyredemeyeceğimi hayal etmiyorum. Evet şiddet içeriyordu ama gereksiz değil. Bazıları yavaş dedi, sanırım tempo ilgiyi koruyacak kadar hızlı ayarlandı, ancak ayrıntıları kaçıracak kadar hızlı değildi ve ayrıntıya ihtiyaç vardı. Tamam o kadar inandırıcı değildi ama James Bond da değil. Peki ya Tira sürücüsünün kaç kez vurulmadığı aptalsa, eğlence gerçek değil. Bunu diğer aksiyon maceralarıyla karşılaştırın ve bir çocuğu seyretmek istediğinizi unutun. Bunu yaptığınızda, çoğunun daha iyi olduğunu ve en iyilerinden bazılarıyla iyi bir şekilde karşılaştırıldığını fark edersiniz. 2006 filminin sahip olduğu birçok sorundan biri, bence serinin en kötü kitaplarından biri olan Stormbreaker ile başlaması gerektiğiydi. Açıkça hatalarından ders alarak dizinin ikinci kitabı Point blanc ile başladılar. Bu bence en iyi kitaplardan biri. Bu, iyi uyarlanmış bir dizi ile sonuçlandı, birkaç sorunu olsa da, kitapların hayranı olan veya olmayan herkese tavsiye ettiğim sağlam bir dizi. Büyürken bu romanların büyük bir hayranıydım, Point Blanc onların en iyilerinden biri. Bu o kadar iyi bir uyarlama ki, karavandan ve pazarlama eksikliğinden uzaklaştım, bunun ucuz bir girişim olacağını düşündüm ama bu şov çok iyi yapılmış. Sadece teknik olarak iyi yapılmış değil, her çekim bir öncekinden daha düzgün görünüyor, aynı zamanda temel aldığı orijinal romana da gerçekten yakın bir şekilde yapışırken, ihtiyaç duyulan alanları şekillendirmeyi başarıyor. Yazarların Stormbreaker'ı atlama kararının bu korkunç filmden sonra muhtemelen iyi bir karar olduğunu düşünüyorum, ancak umarım bu gelecek birçok sezon için alınır. Kitapların hayranları, şovun sonuna doğru isim düşüşünden kesinlikle keyif alacaklar, bu da bunu uzun soluklu bir başarı haline getirmek istediklerini açıkça ortaya koyuyor ve umarım öyle olur.
 • IMDb 8.6
 • 326
 • 0
Battlestar Galactica
Tüm Bilgiler
Battlestar Galactica   
1080p Kalitede Battlestar Galactica izleİnsanla robotlar arasındaki savaşların ortasında insanların karanlık tarafları ortaya çıkarılırken, robotlar insanlığın ne olması gerektiğini kendi içlerinde sergiliyor. Hayatta kalma arzusu, Dünya'ya duyulan özlem ve geleceğe yönelik umut, hem insanları hem de robotları harekete geçirirken aralarındaki farklar giderek ortadan kalkıyor. Oyuncu seçimi olağanüstü ve performanslar ikna ediciden daha fazlasıydı. Oyuncular, içindeki ve dışındaki duygusal mücadeleleri ifade etmede mükemmel işler yaptılar. Dinamik ve öngörülemeyen hikaye çizgileri oyunculuk becerileri gerektiriyordu ve hepsi yüksek standartlarda performans gösterdi. Nefes kesen çok sayıda uçurum, avuç içi terleme gerginliği ve gözü genişleten beklenmedik olaylar vardı. Star Wars ön filmlerini yapacağını açıkladığında, yetmişli yılların sonlarında, seksenlerin başında yapılan filmlerin daha karanlık, daha iyi oynanmış ve daha yetişkin bir versiyonuna dair bu önyargıya sahiptim. Bunun yerine, selüloit üzerine gelmiş geçmiş en korkunç sinematik kararlardan bazılarıyla dolu bir grup çocuk filmimiz var. Ve sonra yeniden hayal edilen bu dizi ortaya çıktı, eklemeliyim ki, baştan sona ancak gösteri ana akım televizyonda ilk kez gösterildikten sonra seyrettim. Başlangıçta bunun iyi olup olmayacağı konusunda şüpheliydim, ancak finale ulaştıktan sonra bunun, şimdiye kadar yapılmış en iyi bilim kurgu programı olduğunu dürüstçe söyleyebilirim. Senaryolar birinci sınıf, gerçek bir yürek ve ruhla mükemmel oyunculuk ve hatalarıyla bile seyirciler tarafından uzun yıllar boyunca büyük bir sevgiyle hatırlanacak karakterler. Bilim Kurgu Kanalının duyduğumda, çok da heyecanlandım. Orijinal dizi, açıkça söylemek gerekirse, saçmalıktı. Büyük bir fikir aldılar, bir türün yakın soykırımı ve çürümesine izin verdiler. Glen Larson ve arkadaşları onu belirledikleri sınırlar içinde tutmak yerine, temelde uzayda kaçak yaptı. Bunda nasıl bilim olmadığına, atlama motorları yok, warp yok, herhangi bir tür FTL olmadığına girmeyeceğim.
 • IMDb 8.3
 • 405
 • 0
Family Business
Tüm Bilgiler
Family Business   
1080p Kalitede Family Business izleBüyük Açılışı kaç kez okuduğumu sayamıyorum. Kitaplar çok iyi. Bu televizyon dizisi diğerlerine göre tamamen farklı. Kitapta defalarca Paris'in Beyoncé'ye benzediğini söylüyorlar. Harris'in karışık olması gerekiyordu. Diğer Duncan kardeşlerin nerede olduklarından emin değilim. Paris ve Londra aynı anda hamileydi ve hamile iken bebeklerinin babasını doğrulayamadı. Rio'ya benzemiyor. Alejandro'nun karısı aynı tür bir role sahip değildi. Aile şirketi oh, diziyi internette bulduğum birkaç klipten seyretmeye başladım. Ve oldukça ilginç görünüyor ama çok kötü yönetilmiş ya da ne olduğundan emin değilim çünkü mahallede dolaşan bir oyuncu gördüm ama o kadar kötü yapıldı ki, bırakın televizyonda bile olmasına şaşırdım. kliplerini göstereceklerdi, cehennem gibi utanmaları gerekirdi. Şu anda televizyonda görmeyi hiç beklemediğim bir şeydi. Cep telefonuyla veya Selma filmiyle harika televizyon yapmanın kolay olduğu yer. Yapımcılara ve kim yönetiyorsa, bunun çizgiyi tam olarak nasıl yavaşlattığından emin değilim ama birisi bir şeyde gerçekten büyük bir hata yapıyor, muhtemelen iyi bir gösteri olabilirim ama buna zaman bile veremiyorum. üzücü bir gün çünkü onu seyretmek istiyorum. Ama seyredemiyorum çünkü yapım o kadar korkunç derecede korkunç ki, akıllara durgunluk verecek kadar kötü. Bu dizinin zayıf gelişim durumunu anlatmak için sözlükte yeterli kelime olmaması korkunç korkunç. Çevrimiçi olarak 1. sezonun 3. bölümünü yavaşlat adında bir klip var, belki de tam bölüm olduğundan emin değilim ama sadece seyrettiğim diziyi neredeyse iyi oyunculara gerçekten kötü davranmaları söylendi. Oldukça üzücüydü, birisinin bu zavallı hurdayı yapmak için para harcadığı için neredeyse ağlamak istiyordum. Normalde İtalyanların ve bazı Yahudi gangsterlerin yaptığını gördüğümüz şeyde Beverly Hills'te yaşayan Siyah gangsterleri görmek gösterişli ve biraz gerçekçi değil.
 • IMDb 8.3
 • 331
 • 0
Impulse
Tüm Bilgiler
Impulse   
1080p Kalitede Impulse izleBu gösteriye süper güçler için geldim ama dizinin çoğunda drama, entrika ve gençlik hayatı lehine arka koltukta oturuyorlar. Bilim kurgu unsuru olmasaydı seyretmemiş olabilirdim ve bu benim kaybım olurdu. Oyunculuk, ne üstte ne de altında oynanmıştır. Film yapımı iyi yapılmış yine aşırılıklardan kaçınıyor ve sadece hikayeye gerçekten iyi hizmet ediyor. İlerleme hızı yerinde. Önemli sorunlar akıllıca, dürüstçe ve abartısız olarak ele alınır. Hem erkek hem de kadın karakterler inandırıcı ve ilgi çekici olacak kadar üç boyutludur. Çok az karakter siyah beyazdır, hemen hemen hepsinde gri tonları vardır. Bu gösterinin pilotu iyi yapıldı ve beni bağladı. Altıncı bölüme kadar seyrettim ve yarıda kapatmak zorunda kaldım ve şimdi bu diziyle işim bitti. Her bölüm ilk iki dakikaya zıplama etrafında bir tür drama ile başladı ve ardından atlama etrafında 2 dakikalık bir drama ile sona erdi, ancak ortadaki kırk dakika, genç pembe dizisinin sevimsiz bir Dawson's Creek akrabasıydı. Kelimenin tam anlamıyla bir bölümde, genç kızlardan birinin nasıl yapılacağını öğrenmek için bir sevgi sitesine girdiği bir dakikadan uzun süren bir sahne vardı. Bu şovun atlama hakkında olduğunu düşünmüştüm ve lisede sinirli bir ikinci sınıf öğrencisini sevdiği bir çocuğa iyi bir kafa verme endişesi izliyordum. Bunun zıplamayla nasıl ilişkili olduğunu merak ettiğiniz birçok sahneden sonra, bitirdim. Bu, Jumper filmiyle aynı kitaplara dayanıyordu, ancak bu tüm benzerliklerle ilgili. İlk bölüm ilginçti ve iyi bir dizi olacağı kesin olan bir dizi kurdu ve sonra yokuş aşağı gitti. Düzeleceğini umarak sonuna kadar seyrettim olmadı. Jumper'da süper gücünü deneyimlemeye başlayan ve sonra hayatının sorumluluğunu almaya devam eden bir erkek başrol vardı. Burada, ilk sezonun tamamını kendi kendime acıma içinde geçiren bir kadın başrol var. Buffy ve eşitlik feminizmiyle büyüdüğüm için bu beni rahatsız etti. Liderin güçlü ve bağımsız olması gerekiyordu, ancak içsel güç ve bağımsızlıktan tamamen yoksundur.
 • IMDb 8.1
 • 334
 • 0
Outer Banks
Tüm Bilgiler
Outer Banks   
1080p Kalitede Outer Banks izleBu Netflix'te yeni çıktı ve ben onu seyretmeye başladım. Asla durmadım. Eğlenceli ve keyifli bir gösteri. Oyuncu kadrosu olağanüstü her oyuncu onu parkın dışına çıkarır. Hikaye sonuna kadar ilgi çekici bir hızla ilerliyor, ancak geriye dönüp bakıldığında, her bölüm tek başına durabilir kendi başına. Yazarlar için olağanüstü bir başarı ve tebrik. Türü kategorize etmek zor. Sky olarak derecelendirildi, ancak çıplaklık veya kan yok. On üç yaşındaki birinin seyredememesi için hiçbir sebep göremiyorum. Komik, birçok mini macera, birçok talihsizlik, romantizm, gemi enkazları, fırtınalar, yangınlar, silah sesleri, fıçılar, hapishane, erkekler kızları kurtarır, kızlar erkekleri kurtarır, ebeveynler şeytandır, ebeveynler meleklerdir, hazine haritaları hepsini yapmak eğlenceli. Karantina için mükemmel. Dizi, karantinaya alınmış bir hafta sonu yaz saati için mükemmeldir. Doo ve Enid Blyton günlerinizi yeniden ziyaret etmenizi sağlayacak. Arkadaşlarla sırları paylaşmanın heyecanı, ergen aşkının küçük incelikleri ve yetişkinliğe adım atarken karşılaştığınız zorluklarla yüzleşmek size anılar şeridinde nostaljik bir yolculuk yaşatacak. Ancak arsa sizi daha fazlasını istemeye bırakacaktır. Öncül ve vaadi görüyorsunuz ve daha iyi yazılı bir komplonun buna ne yapabileceğini merak etmeye başlıyorsunuz. Spoiler vermekten kaçınıyorum, bu da son iki bölümün mantığa tamamen aykırı olduğunu açıklamayı zorlaştırıyor. Bu Netflix şovu, karantina sırasında iyi bir zamanda ortaya çıktı, bu yüzden çok fazla ses getirmeli. Bu, kesinlikle genç gençleri hedef alan bir gösteri. Oyunculuk aslında böyle bir şov için oldukça sağlam ve karakterler çok ilginç. Ana çocuk grubunda John B, Sarah, Kiara, Pope var. Bu karakterler bu dizide harikaydı ve birlikte iyi çalıştı. Sezonun ilk 7 bölümü tamamen kayıp bir hazineyi aramakla ilgili ve bu inanılmaz. İlk 7 bölümü gerçekten sevdiğim gibi. Son üç bölüm tamamen yeni bir yön alıyor ve çok sinir bozucu. Polis, televizyon polisi gibi davranmaya başlar ve soruşturma bile yapmaz.
 • IMDb 8.7
 • 293
 • 0
Treadstone
Tüm Bilgiler
Treadstone   
1080p Kalitede Treadstone izleHikaye, dünya çapında birkaç farklı uyuyan ajanı yeniden aktive olurken takip ederken, aynı zamanda günümüzde bu dizinin projesinden kaynaklanan serpintileri de tasvir ediyor. Aynı zamanda geçmişi tasvir ederek her şeyin nasıl başladığını anlatır. Oldukça iyi yapılmış ama kusurları da var. Her hikayenin kalitesi değişir, ancak İngilizce konuşulmayan ülkelerdeki insanlara, konuşma kalitesine bakılmaksızın İngilizce kullanmamaları için kapsam verilmesi harika. Özellikle geçmişte geçen olayları ve Kuzey Kore'de geçen hikayeyi seviyorum. Hikayelerin çoğunu seyretmek zevkli. Kusur: Bu farklı hikayeleri bir araya getirmesi veya en azından bağlantı kurması gereken hikaye oldukça kötü yapılmış. Oyuncuları bireysel olarak seviyorum ama hikayeleri ve betimledikleri karakterler, seyircinin sahip olduğu herhangi bir iyi niyet inançsızlığı yok ediyor. Özellikle Tracy Ifeachor, bu adil olmayabilir, ancak deneyimli bir gazeteci olamayacak kadar genç görünüyor; serbest çalışan bir gazeteci uber şoförü olarak rolü ve komployla boğuşma şekli korkunç. Yazık, çünkü günümüzdeki CIA operasyonunun bir gazeteciyi içeren daha güvenilir bir versiyonu, diğer tüm hikâyelerle uyumlu olarak, kolaylıkla olabilirdi. Ona sekiz puan veriyorum çünkü iddialı ve hikayelerden sadece biri beni aktif olarak rahatsız ediyor. Ama 2. sezonu göreceğini sanmıyorum ve nedenini anlıyorum. Bunu söyledikten sonra, basitçe 'altyazılar berbat' diyen eleştirmenler alçak çizgi filmlere bağlı kalmalıdır. Her şeyin hemen açıklamaya ihtiyacı yoktur, çoğu bunu kabul etmek için çok aptal veya sabırsız görünür. Formulaic ve 'exposition heavy' Amerikan televizyonu kesinlikle kafaları karıştırdı. Dizi hakkında beğenilecek çok şey var. Hızlı tempolu, bol aksiyon ve gerilim dolu, güzel bir şekilde filme alınmış ve çoğunlukla iyi oynanmış. Ne yazık ki hikaye, bazıları inanılmaz derecede saçma. Sadece üç bölüm ve dizi çoktan köpekbalığını atladı, bu arada sürekli genişleyen bir karakter kadrosuna ayak uydurmayı veya önemsemeyi neredeyse imkansız hale getiriyor.
 • IMDb 7.7
 • 269
 • 0
The Last Ship
Tüm Bilgiler
The Last Ship   
1080p Kalitede The Last Ship izleBu diziyi birkaç nedenden dolayı seviyorum, ancak esas olarak hızlı tempolu akılsız eğlence olduğu için. Politik olarak doğru olmaması ve utanmaz bir şekilde vatansever olması gerçeğini seviyorum. Oyunculuk kesinlikle Shakespeare değil ve tasvir edilen bilim en iyi ihtimalle tehlikeli ve bunda sorun yok. Gerçek bir gerçekçilik isteseydim, donanma hakkında bir belgesel seyrederdim. Son Gemi, bir Big Mac ve Fries'in dramatik eşdeğeridir ve başka bir şey olduğunu iddia etmez. Şahsen kendim için polis prosedürlerinden veya doktorlar, avukatlar, vampirler, zombiler hakkındaki şovlardan aşırı derecede bıktım. Yani bu gösteri kesin bir temiz hava soluğu. Her zamanki gibi kilometreniz çok olabilir. Böyle bir şovun iyi bir hikaye olacağını veya sevimli karakterleri aktarabileceğini düşünmezsiniz, ancak bir şekilde bu şovu yönetiyor, bir TV şovu için inanılmaz derecede hırslı olduğu için en iyi aksiyona sahip olmayabilir. her şey için yeterince yüksek bir bütçeye sahip olsam da, birçok bölümün ne kadar iyi ve hatta çok yoğun olmasından dolayı, kesinlikle buna bir saat vermelisiniz, bir sezonda çok fazla olan yirmi iki bölümden biri değil. belki biraz dördüncü sezon dışında ama Peter Weller bu konuda harika bir kötü adam oynuyor, bu yüzden atlamaya değmez. Aslında onu sevdim. Doğru askeri düzenlemeler beklemiyordum vb. Orduda büyüdüm ve hala etrafındayım bu yüzden evet hataları görüyorum. Ama gösteri güzel, sanırım seni tutuyor ve oyuncular iyi. Eric Dane'in hakim bir varlığı olduğunu hissettim. Destek oyuncu kadrosu tamam, onsuz yapabileceğim bazı aktörler, ancak şovun gidişatı ne olursa olsun yakında yok olabilirler. Pek çok eleştiriyi okuduktan sonra şunu söylemeliyim ki, hainler sadece şikayet etmekten hoşlanıyorlar mı, kaymakamın askeri drama hakkında bu kadar çok şey biliyorlarsa ve seyirciyle nasıl etkileşim kuracaklarını neden bir ekran oyunu yazmaya çalışmıyorlar? Onu okumaktan ve kişiselleştirilmiş geri bildirim sağlamaktan çok mutlu olurum.
 • IMDb 6.3
 • 279
 • 0
The Purge
Tüm Bilgiler
The Purge   
1080p Kalitede The Purge izleBir dizide bu seri kadar daha iyi bir gelişme olmamıştı. İlk yedi bölümünde, bir hayran olarak gerçekten takdir ettiğim birçok göze batan yüksek noktaya sahip. Anlatılan öyküler, Tasfiye evreninde bir yere sahiptir ve sadece dolgu maddeleri olarak görülmez, her bölüm, karakterler ve onların gelişimi üzerinde uygun bir uzantı sağlar. Sinematografi ve ölçek, selefinden daha koyu, daha az kuru bir hisle yükseltildi, sezon, dizi evreninde bir yeri olan ve ilk sezondaki gibi sadece bir numara değil, karanlık bir korku sezonu gibi geliyor. Her açılış sahnesi, oynadıkları birkaç dakika için bile bir hikaye anlatıyor, Tasfiye'nin o distopik dünyaya yaptıklarına öz katıyorlar. Filmlerin hiçbiri bunu yapmadı. Gösteri, sonunda ne olduğunu kabul etmeyi hak ediyor. Kesinlikle çok önemli bir dizi olurdu. Televizyon dizisi için birinci sezon, filmin kendisinden o kadar da farklı değil. On bölüm boyunca uzattıkları tasfiye sırasında gece boyunca ortaya çıkan küçük bir hikayesi olan karakterler var. Ancak ikinci sezon, ilk film 2013 senesinde piyasaya sürüldüğünden beri sessizce kendimize sorduğumuz soruyu yanıtlayan çok daha derin ve genişletilmiş bir bakış açısı: Şehir, yılın diğer üç yüz altmış dört günü nasıl yaşar. Ortaya çıkan şey, hakkında hiçbir şey bilmediğimiz kuralların sürükleyici bir tasviridir. Başından beri duyuruları yapan kötü şöhretli kadının arkasındaki muhteşem seslendirme sanatçısıyla bile tanışıyoruz. Evet, çoğu insanın bu diziyi şiddet ve kan yüzünden seyrettiğini anlıyorum, ben de rahatsız edici filmlerin büyük bir hayranıyım. Tüm dünyada şimdiye kadar çekilmiş en hasta ve iğrenç filmleri seyrettim, bu yüzden titiz değilim ama çilekli mandıra çiftçisinin cinayetini içeren sahne bir televizyon dizisi için hiçbir şey yapmıyor. Sadece 30 saniye kadar sürebilir ama gerçekçi görünümü ve aşırı sert tonu nedeniyle sahne çok grafik ve korkunç.
 • IMDb 7.1
 • 337
 • 0
Van Helsing
Tüm Bilgiler
Van Helsing   
1080p Kalitede Van Helsing izleİlk sezon, berbat. Hayal kırıklığına uğramayın, daha iyi hale geliyor ve bence potansiyeli var. Birinci sezonu seyrederken , yürüyen ölülerin kötü bir versiyonunu seyretmek gibi geldi. Ama yürüyen ölülerde eksik olan şeyi, yakalamaya çalıştı. Bir yere hareket eden bir hikaye. Ölü yürüyüş yapmaktan fena değilim, ama tekrarlayan hikayesinden o kadar rahatsız oldum ki onu düşürdüm. Evet ortasına düşürdüm. Dizinin başlangıcında, başka birinin ölü yürümek isteyeceğini düşündüm. Dürüst olmak gerekirse onu seyretmiyordum bile, sadece arka planda koşuyordu. Ancak İkinci sezonun sonunda dikkatimi çekti. Hikaye bir yere gidiyor gibi görünüyor. Bu, sezondan sonra ölü sezonda yürümek gibi ve falan filan değil. Bu gösteri oldukça zevkli, özellikle de kendini çok ciddiye almadığı için, tıpkı büyük bütçeli olanların başına oldukça sık geldiği gibi. Şahsen oyunculuğu ve karakterleri seviyorum ve bu konuda pek bir şey değiştirmem. Daha fazla insan seyretse, daha çok insan beğenir. tıpkı diğer şovlarda olduğu gibi, etrafınızda sadece seçici yaraklar varken kötü eleştiriler alırken, insanlar sırf eğlence olsun diye seyretmeye başladıklarında. Karakterler aslında çok ilginç ve iyi düşünülmüş. Özellikle bu bakımdan yenilikçi ve bu onu çok keyifli kılıyor. Her bölümü dört gözle bekliyorum, seyrederken harika zaman geçiriyorum. Bu şov, bölgedeki yaşayan ya da ölü her erkeği kıçına tekmeleyen, yarım yamalak bir geçmişe sahip sert bir civcivin hikayesidir. Belirsiz bir şekilde tanımlanmış ve büyük ölçüde ilgisiz karakterlerden oluşan, uygun şekilde çok etnikli bir grup tarafından kıçını tekmelemesine yardım ediliyor. Eğer Kayıp Kız'dan Bo'ya veya Wynonna Earp'ten Wynonna'ya ya da Killjoys'tan Dutch'a ya da belki Dark Matter'dan iki kişi haklısınız. İki vampir klanı ne diyebilirim, oyunculuk bir çeşit saçmalık ama bence tarihin yapışkanlığı burada devreye giriyor. Tüm vasat parçalara, geçmişe ve günümüze sahipler. Onlar da bu yeni yaşam tarzına sahipler, hala doğrudan güneş ışığından saklanıyorlar.
 • IMDb 6.6
 • 342
 • 0
Wayne
Tüm Bilgiler
Wayne   
1080p Kalitede Wayne izleBu kısa YouTube dizisinden ne kadar keyif aldığıma kendimi şaşırmış buluyorum ve harika bir yazar, profesyonel bir eleştirmen ve hatta dinlemeye değer biri olduğumu iddia etmiyorum, ancak kendi fikrimi paylaşacağımı ve Bu şovu neden sevdiğime dair dürüst bir açıklama. Başlıktan da anlaşılacağı gibi, sadece eğlenceli, uyuşukluktan, dokunulmazlıktan, şiddetli, on altı yaşındaki Rio'dan, sürekli bir Laurel ve Hardy taslağını seyretmeye benzeyen iki basit ikiz kardeşe, bazıları delice üstte 'kötü' Altın ızgara ve evcil timsahı olan adamlar. Her şey duvar kaosunun topları, arada bir dokunaklı, içten anlar serpildi, baştan sona harika müzikler kullanıldı ve açıkçası Dean Winters'tan gördüğüm en iyi performanslardan biri gerçekten parladı. Şov kaba, bazen komik, nihilist, içgüdüsel anlarda gerçek bir etkiye sahip ve seyretmesi genel olarak eğlenceli. Breaking Bad veya The Wire veya Stranger Things arıyorsanız, burada bulamazsınız, ancak bir akşam boyunca eğlenmek için şiddetli, tepeden tırnağa, alçak bir şov arıyorsanız veya iki, bu kesinlikle işe yarar. Neden yaşlı bir adam iki orta yaştaki bir şovu seviyordu, sorabilirsin. Birinci sezon gerçekten ilginç ve karakterler, çoğunlukla bir yelpazenin en uç noktalarında olsalar bile şaşırtıcı derecede gerçek görünüyorlar. İkinci gösteride gerçek bir gerilim var, gerçekten herhangi birinin her an ölebileceğini umuyorsunuz. Üçüncü karakterlerden bazıları, en azından bazı inanç ve eylemlerinde oldukça ilişkilendirilebilir. Örneğin,babasının güçlü adalet ve adalet duygusuyla gerçekten özdeşleşebilirim. Dördüncü müzik oldukça harika. Beşinci ses çok iyi ve kalın Bawstun vurgularıyla bile neredeyse tüm diyalogları anlayabiliyordum. Altıncı çok fazla eylem ve şiddet var, ancak bu aşırı derecede gereksiz görünmüyor. Bunların bir kısmının gerçekten olduğuna neredeyse inanabilirsiniz. Yedinci dizi ve diğer birçok karakter, özellikle Del arasındaki kimya gerçekten harika.
 • IMDb 7.8
 • 232
 • 0
Wu Assassins
Tüm Bilgiler
Wu Assassins   
1080p Kalitede Wu Assassins izleBu seriyi seviyorum. Iko Uwais her zamanki gibi harika. Şimdiye kadar şovda gördüğüm tek sorun, tamamen çok yüksek sesle eklenen korkunç derecede uyumsuz müzik. Şarkıların sözleri çalındıkları sahnelere UYMUYOR. Müziğin tarzı tamamen yanlış bile olabilir. Sizi seyrettiğiniz sahnelerin tamamen dışına çıkarıyor ve merak uyandırıyor, neden bu şarkılar bu dünyada. Sesi diyaloğu duyabileceğim bir yere ayarlıyorum ve sonra müzik yüksek sesle geliyor ve şovu duraklatmam, sesi tamamen kısmam ve sahneleri seyretmem gerekiyor. Arsa eğlenceli. Oyunculuktan ve bazen komik esprilerden zevk alıyorum. Aksiyon, işte bu yüzden izliyorum, muhteşem. Uwais'in dövüşünü seyretmeyi seviyorum. Becerilerini gösterme şansı verildiğinde, meydan okumaya yükselir. Ona neler yapabileceğini göstermesi için yeterince yer verdiklerini sanmıyorum. Bu, yazarların ve yönetmenlerin omuzlarında. Üstün yetenekli olduğunu bilecek kadar eserini gördüm. Belki de yazarların ve yönetmenlerin bu dizideki tüm oyunculara ve oyunculara gerçekten parlama şansı vermesinin zamanı gelmiştir. Lokanta sahnesiyle bölüme gittim ve keyifliydi. Eşofmana bile güldüm. Sonra sorunlar başladı. O kadar utanç verici ki, Slovenya'dan ataları olan hiç kimse olayları perspektif haline getirmek için ayağa kalkmadı; Nasıl unutulmayacağını açıklamak, ancak ilerleyip işleri daha iyi hale getirmeye devam etmek. Böyle şeyler yüzünden kabloyu kestik. Şimdi, bu ve Netflix ile ilgili son zamanlarda yaşanan diğer sorunlarda, bunu da kesiyoruz. Bu gösteriden beri gerçek bir utanç ve çok yetenekli oyuncular ve aktrisler bu kadar büyük olma potansiyeline ve fırsatına sahipti. Hala oyuncuların ve oyuncuların yetenekli olduğuna inanıyorum, sadece şovun değil. Çok üzgün. Neyse ki IMDB bana bu dizinin oyuncu kadrosunu başka nerede bulabileceğimi söyleyebilir.
 • IMDb 7.4
 • 214
 • 0
Star Trek Discovery
Tüm Bilgiler
Star Trek Discovery   
1080p Kalitede Star Trek Discovery izleAlternatiflerin olmaması nedeniyle bu dizi ile tekrar denedim. Ve erkenden tekrar iptal edildi. Bu benim için işe yaramıyor, bu sefer politik olarak doğru erkek ismine sahip kadın. Federasyon askeri mahkemesinin önünde durduğunda durdum. Demokrasi, açıklık ve özgürlüğün prototipi olan savaşçı değil araştırmacı olan Federasyon: Her şey kasvetli, üç yargıç sadece arkadan hafifçe aydınlatılıyor, sadece tanınabilir, gerçekten kasvetli, gerçekten dramatik, gerçekten klostrofobik, gerçekten tehdit edici , gerçekten diktatörce, gerçekten misantropik tamamen güzel, tamamen Federasyon tarzı, değil mi? Dizinin kendi kendilerine yayılmış ilkelere karşı böylesine mantıksal çelişkileri benim için tamamen dayanılmaz. Ama güzel bir şekilde renkli ve çok dramatik olduğu zaman, insanlar sürekli her türlü bs'yi yutmaya devam ediyor gibi görünüyor. Seri, iyi ses efektleri ve stil için bir yıldız alır. Gösteri özüne çürümüş. Gene Roddenberry, böyle bir karmaşanın televizyonda görünmesine mirasını kirletmesine asla izin vermezdi. Voyager ve The Original dizileri ve Space Nine'ı izledim. Gerçekten iyi gösterilerdi. Bu dizi gerçekten çok iyi. Gösteri, görünüşe göre, ironik olan Feminizmi destekliyor çünkü baş kadın karakter kesinlikle sevimsiz. Voyager'ın güçlü kadın liderleri vardı. Janeway ve Seven of Nine güçlü karakterlerdi. Michael Burnham aşağılıktır. 2 bölümden sonra ikinci sezon atlandı. Eski versiyonunu arka arkaya izlemek daha mantıklı. Teknik tarafta yapılan çalışmalar kınanmamalıdır. Bununla birlikte, yazma, ilerleme hızı ve vaaz verme şaşırtıcı derecede dehşet vericidir. Bu, bir çeşit tanrı olan, hepimizi kurtaracak, saçma sapan konuşan insanlarla çevrili bir kadın hakkında bir dizi. Seri, mükemmel bir liderliğe ve harika karakterlere sahipti. Dizi, bir aptaldan diğerine kesmenin harika bir TV olduğunu düşünen bir dizide olabilecek en kötü baş karaktere sahip. Çok yetenekli bir oyuncu olan Jason Isaacs'ın, bütün bunların beceriksizliği içinde tamamen kaybolmasına şaşırmadım.
 • IMDb 7
 • 254
 • 0
Supergirl
Tüm Bilgiler
Supergirl   
1080p Kalitede Supergirl izleBirinci sezon oldukça iyiydi ve süper kahraman türüne sadık kaldı. İkinci sezon iyi başladı ancak kişilerarası dramaya derinlemesine sürüklendi. Sezon 3, süper kahramana daha az vurgu yaparak, karakter ilişkilerine ve sosyal sorunlara derinlemesine vurgu yaparak kinci sezonun sona erdiği şekilde başladı. Elbette bunlar önemli tartışmalar, ancak süper kahraman şovlarını derin bir duygu veya eleştirel bir toplumsal ifşa için değil, aksiyon ve eğlence görmek için izliyorum. Açıkçası, doğrudan kötü adamla ilgili olmadığı sürece kimin heteroseksüel, gey, nişanlı, aşık, depresif, mutlu ya da psikotik olduğu umurumda değil: kadın kahraman hikayesi. Dizi, görünüşe göre, orijinal çizgi roman evreninden çok uzaktakileri etkiler. Pembe dizi haline geldi. Sezonun ikinci yarısında Crisis'ten sonra gürültü dalışı yapıldı. Olay örgüsünü ileriye taşıyacak hiçbir şey içermeyen dolgu bölümleriyle dolu. Finalden iki bölüm uzaktayız ve kötü adam yok. Lex orada ama manipülasyonları hiçbir yere gitmiyor ve görünüşe göre tüm olay örgüsü finalde ortaya çıkacak ve çözülecek. Bu sezon hiçbir karakter umrumda değil. Jonn aradı, William hiçbir katkıda bulunmuyor ve sezondan kolayca çıkarılabiliyor ve ne olursa olsun olay örgüsü sanki hiçbir şey eksik değilmiş gibi devam edecek. Etkisi büyük olması beklenen Lena bir laboratuvarda sıkışıp kalır ya da kardeşini takip eder. Geçmiş sezonlarda gördüğümüz güçlü karakter nerede? Kara özellikle zayıftır, herkes onu dövüşte yenebilir. O dünyadaki en güçlü insan ve aynı zamanda bir dahi ama her zaman kaybediyor ve güçlerini asla kullanmıyor. Süper işitme, süper hız, süper güç nah hiçbirine sahip değil. Romantik ? Merak etmeyin, Kara'ya birinden hoşlandığını söylemek için orada olacak, o kişinin yanında gözle görülür bir şekilde yalakalık yapsa bile. Bu noktada, gösteri yalnızca CW'de olduğu ve standartlar özellikle düşük olduğu için devam ediyor. Bir profesyonel olarak Melissa, birçok genç oyuncuya örnek olduğunu kanıtladı.
 • IMDb 7
 • 290
 • 0
The Defenders
Tüm Bilgiler
The Defenders   
1080p Kalitede The Defenders izleDaredevil ve Jessica Jones hakkında sevdiğim şey, karakterin derinliği. Daredevil'de Matt'in boş dairesinde tek başına bir balon tuttuğu sahne, televizyondaki en sevdiğim sahnelerden biri. Matt'in hissettiği yalnızlığı ve çatışmayı etkili bir şekilde gösteriyor. Karen, Foggy, Trish, Jessica kendi şovlarında son derece karmaşık kişiler olarak geliştirildi. Ancak bu dizide yeterli duygusal derinliğe sahip tek bir sahne yok. Bu yüzden karakterler kendilerini kabukları gibi hissediyorlar. Ne yaptıklarını görüyoruz ve kabul ediyoruz çünkü kendi şovlarında oldukları gibi olmaya devam ederken yapacakları da bu. Ancak Savunucuların içinde hiçbir arkları veya doğuştan gelen teşvikleri yoktur. IMDb incelemeleri yazma zahmetine giren çoğu insanın iddialı, kendini beğenmiş ve umutsuzca düşünceli olması talihsiz bir durumdur. Olumsuzluklarını telafi etmek ve film tutkunu olmak isteyip istemediklerini düşündüm. Üniversitede bazı film dersleri aldım, bu yüzden film yapımcılığı söz konusu olduğunda tamamen cahil değilim, ama kesinlikle bir uzman. Eleştirilerimi tamamen atlayacağım ve sadece bunun mükemmel bir gösteri olmadığını söyleyeceğim. Bunu söyledikten sonra, çok keyif aldım. İlgi çekici, endişeli ve eğlenceliydi. Müzik, sahne, oyunculuk, sinematografi ve benzeri gibi. Hepsi oldukça sağlamdı. Bu bir süper kahraman şovu millet hiç kimse 'yüksek sanat' seviyesine yükselen bir şey beklememeli. Bu kuralın aklıma gelen sadece 2 istisnası vardı: kara şövalye ve lejyon. Evren görüşünüzü yeniden tanımlamayı umarak bu konuya girin ve şüphesiz hayal kırıklığına uğrayacaksınız. Eğlence olmayı umarak içine girin ve başka pek bir şey yapmayın ve mutlu olmalısınız. Ayrıca, arazilerde delik açmaktan ve mümkün olan her hatayı tespit etmekten hoşlanan bir türseniz, sorunlarınız olabilir ama gerçekten, insanlar gerçek bir öyküye dayanamazlar. Kurgu ve özellikle çizgi romanlar, gerçeklerle engellenmeden öykü anlatma lüksüne sahiptir.
 • IMDb 7.2
 • 311
 • 0
Prison Break
Tüm Bilgiler
Prison Break   
1080p Kalitede Prison Break izleKaçmak ve duvarların arkasından kaçmakla ilgili. İkinci sezon, kaçakların Fox River insan avıyla başlıyor. Fox River eyaletinden kaçtıktan sekiz saat sonra, kaçakları avlamak için uzmanlaştığı kaçakların peşinde koşmakla görevlendirilen FBI Özel Ajanı Alexander Mahone'yi işe alır. Tek ve tek harika William Fichtner tarafından canlandırılan, inanılmaz derecede harikaydı ve Michael'ın gelmiş geçmiş en iyi düşmanı. İkinci sezon, grubu kovalayan büyük bir insan avını izliyor. Fox River Sekiz olarak adlandırılan grup bölünür ve üyeler kendi yollarına gider, ara sıra birbirlerine yardım etmek için buluşur. The Company adlı gizli bir çokuluslu şirket grubundan kaçarken polisten kaçmak için mücadele ediyorlar ve hepsinin ölmesini istiyorlar. Sevdiğim ve putlaştırdığım karakterlerin çoğu. Lincoln'ü, oğlu LJ'yi ve Michael'ı kurtarmak için her şeyi feda ettiği için sevdim, kardeşi Lincoln'ü kurtarmak için her şeyi feda etti. Sara ve Sucre. Sara'nın ilk sezon sonunda intihar ettikten sonra nasıl kavga etmesini seviyorum ama hayatta kaldı. Görüşmediği babasıyla ilişkisi daha iyi oldu, sezon bire göre yakınlaştı ama babası şirket tarafından öldürüldü Linncoln Burrows'un gerçekten masum olduğunu öğrendiğinde onu öldürmeye çalıştılar ama başarısız oldu, kefaleti atladı ve hayatı için kaçmak zorunda kaldı. Onuncu bölüm Rendezvous'da Michael ile buluştu. Brad Bellick canlandırdı. Müthiş ve şaşırtıcı Wade Williams, Bölüm 2 Otis ile birlikte Stacy Keach Warden Henry Pope ile birlikte kovuldu. Sezon 2'de 3. bölümdeydi. Bellick'in hayatı kovulduğunda sona ermişti ama bunun yerine kaçanlardan intikam almaya karar verdi. Meslektaşı Roy Geary, 2 kaçış peşinde koşar ve Michael Scofield ve kardeşi Lincoln'u Nika ile yakalar. Westmorland'ın parasını Utah'da toplamaya çalıştı ama Nika tarafından kandırıldı ve kardeşler tarafından yakalandı.
 • IMDb 8
 • 603
 • 0
Sacred Games
Tüm Bilgiler
Sacred Games   
1080p Kalitede Sacred Games izleİkinci sezon ailem için benden daha büyük bir hayal kırıklığıydı. Şakalar bir yana, sezon iki o kadar kötü değildi ama sezon bir çıtayı o kadar yükseltti ki o seviyeye kadar eşleştirmek asla kolay olmayacaktı. Gaitonde'un karakterini sadece bir şaka yaptılar. Guruji'nin karakteri beklediğimiz potansiyele sahip değil. Diğer karakterleri ne kadar çok araştırırlarsa, Zoya, Malcolm ve Jojo'nun karakteri dışında daha karikatürize görünüyorlardı. Sezon ikide de açık bir son tuttular ama umarım daha iyi bir senaryo ile gelseler iyi olur. İlk bölümdeki ilk 30 saniye ve bu dizinin karanlık, sinirli ve tartışmalı olacağını öğreneceksiniz. Bu dizi din üzerine cesur ifadelerle başlıyor ve daha sonra Rajiv Gandhi gibi politik figürlerde birçok küfür, şiddet ve uyuşturucu kullanımına devam ediyor. Çok kolay kırılan biriyseniz, kendinizi bundan uzak tutmanızı tavsiye ederim. Kutsal Oyunlar, Anurag Kashyap'ın neler yapabileceğinin sadece bir örneğidir. Bu onun gerçek potansiyeli. Şimdi CBFC'yi boşver. Belki Anurag Kashyap ya da genel olarak Phantom yapımlarına biraz önyargılıyım. Omkara ve Being Cyrus'tan sonra Saif Khan'ın iyi bir rol oynadığını görürken, tüm oyuncu kadrosu harika bir iş çıkardı. Apte'nin oldukça kısa ama etkileyici bir rolü var. Bence Neeraj Kabi, Jatin Sarna ve Nawazuddin dizinin bel kemiği. Öncelikle, eğer Hindistan'dan değilseniz, lütfen dublajlı versiyonu seyretmeyin, hiç gerekli değil. Altyazılar işe yarayacak ve Hindistan'da konuşulan yabancı dil tonları, şovun şaşırtıcı hissini artıracak. İnsanların şovun kafa karıştırıcı olduğunu ve olay örgüsünü takip edemediklerini söylediğini duydum, biraz daha sıkı deneyin. Gerekirse karakterlerin haritasını çıkarın, anlamadıysanız bir sahneyi yeniden oynatın. Büyük olasılıkla anlayamadınız çünkü Batılı insanlar Hint isimlerine veya yüzlerine alışkın değiller: Kimin kim olduğunu hatırlamak biraz daha çaba gerektiriyor. Bu çabayı göster. Buna değerden daha fazlası.
 • IMDb 8.1
 • 179
 • 0
InHumans
Tüm Bilgiler
InHumans   
1080p Kalitede InHumans izleBunun sinemalarda yayınlanması beni şok etti. Pilotların bazen kötü olabileceğini anlıyorum ama bu gösteri zayıf. Kötü özel efektler kötü yazıma yardımcı olmaz. Dublörler, yapımcının Netflix'teki Ironu gibi büyütülüyor. Oynayan 1960 yıllarının elektronik versiyonları onu oldukça komik kılıyor. Hayranların veya ABC / Disney'in burada olumsuz yorumları düşürmesinin bir nedeni var. Bu sebep, The Dark Tower'a iyi bir inceleme yapan Variety bile, dizinin oldukça korkunç olduğunu düşündüklerinin bilinmesine izin vermek için daha önce hiç görmediğim seviyelere gitti. Tahmin etmem gerekirse, ABC'nin çizgi romanlara aşina olmayan genç seyircileri çekme girişimi bunu ABC Ailesi'nde bulmayı bekleyeceğiniz bir şeye dönüştürdü. Kendinizi Chronicles'a hazırlayın ya da daha iyisi yapma. Kabloda bulabileceğiniz düşük bütçeli bilimkurgu programlarının aksine, bu yapım sınırlamalarını anlamıyor. Agents of Shield sizi hayal kırıklığına uğrattıysa, bu moralinizi yükseltmez. Bir başka kötü Marvel yapımı. Disney bu konuda pek iyi değil. Bu seri bir süredir seyredeceğim diziler listemdeydi, yedinci bölüm yayınlanmak üzere ve henüz ilk altı bölümü seyrettim. Pek çok eleştirmenden ve MCU hayranından son derece hayal kırıklığı yaratan bazı incelemeleri okuduktan sonra ilk başta oldukça şüpheci olduğumu itiraf edeceğim. Ancak kendimi bu gösteriden gerçekten keyif alırken bulduğumda çok şaşırdım. Sinematografi ve mekanlar kesinlikle çok etkileyici, CGI aslında gerçekten iyi yapılmış ve diğer incelemelerin söylediklerine rağmen oyunculuk% 100 standartlara uygun. Okuduğum diğer bir inceleme, incelemelerin çoğunun IMAX sinemalarında bir tür mini film olarak gösterilen ilk iki bölüme odaklanmış gibi göründüğünü ve belki bunlar hakkında konuşurken haklı olduklarını, ancak ilkini gözden geçirdiklerini belirtti. iki bölüm ve daha fazlası sadece bir sandviçin ekmeğini yemek gibi değil. Çizgi roman diziye fazla aşina değilim, sahip oldukları karakterleri ve güçleri biraz biliyorum ama bir dizi çizgi romanını hiç almadım, bu yüzden Marvel çizgi romanlarının bu yepyeni tarafına atlamak kesinlikle biraz olmalıydı. zor, ama değildi.
 • IMDb 5.6
 • 201
 • 0
Knightfall
Tüm Bilgiler
Knightfall   
1080p Kalitede Knightfall izleŞövalyeler Tapınakçılarının heyecan verici konusuna çok talihsiz bir yaklaşımla, dizinin yapımcıları, ortaçağ kardeşlerin efsanevi çetesinin tarihiyle ilgilenmiyor gibi görünüyor. Daha ziyade, mini dizi, Orta Çağ'dan olayların, kinayelerin, temaların ve memlerin ilginç bir karmaşasıdır. İlk olarak, yapımcılar 1291 yılında Akka'nın Doğu Akdeniz'de düşüşü sırasında diziye başlarlar. O an, Haçlı Seferi döneminin sonunu ve Tapınakçıların en büyük maceralarından bazılarının sonunu işaret ediyor. Savaşçı keşişlerin eşsiz kardeşliğinin İkinci Haçlı Seferi sırasında nasıl ortaya çıktığına dair dramayı ortaya çıkarmaya yönelik hiçbir girişim yok. İkincisi, on üçüncü ve on dördüncü yüzyılların Haçlı Seferleri sonrası dönemindeki Tapınakçıların öyküsü, Tapınakçıların kuruluşundan yaklaşık bin yıl önce, Orta Çağ'ın başlarındaki Arthur efsaneleriyle birleştirildi. Anlatının önemli bir parçası, Parsifal gibi karakterlerin tamamen bağlam dışında görünen Kutsal Kase efsanesidir. Tapınakçı kahramanı Landry ve Kraliçe France arasındaki ilişkide de bir Lancelot aşk ilişkisi var gibi görünüyor. Bu özel yatak odası için Landry dini yeminlerini bozar ve Joan, diziye romantik bir tat katmak için evlilik yeminini bozar. Üçüncüsü, Tapınakçıların katledilmek üzere olan Paris'teki Yahudi nüfusunu kurtardığı, tarihsel olmayan, yarı insan hakları alt planı tanıtıldı. Ormanda meydana gelen küçük savaş, Tapınak Şövalyeleri lideri Landry'yi Robin Hood rolüne sokarak Yahudileri bir pogromdan kurtarır. Özetle, bu seri tapınak şövalyeleri hakkında bir drama olarak faturalandı. Ancak tek tarihsel gerçek, savaşçı geleneksel kıyafeti olarak kızıl haçlı beyaz cüppeli gardırop bölümünden geliyor. Brown bile, tapınakçılar hakkında iyi bir fikir vermek için biraz araştırma yapabildi. Buna karşılık bu dizi, geçmişi tarih severler için canlandırmak için hayal kırıklığı yaratan bir dizi cansız ortaçağ klişesini bir araya getiriyor. Hiçbir şeyi bozmak istemiyorum.
 • IMDb 6.6
 • 377
 • 0
Krypton
Tüm Bilgiler
Krypton   
1080p Kalitede Krypton izleDizinin ilk sezonunu yeni bitirdim ve büyük bir DC Comic hayranı olarak bu gösteriye ilgim vardı çünkü çok fazla deneyimimiz olmayan bir ayarı gösteriyor. Bu, gelecek sezonlarda daha da geliştirilebilecek olan bu efsanenin oluşturulmasına yardımcı olan harika bir ilk sezondu. Sezonun öncülü, Superman'in Büyükbabası Seg'in, gelecekten kendisine bir amaç veren bir mesaj alana kadar Kripton'da bir mülteci olarak hayatla uğraşmak zorunda kaldığını görüyor. Cruffe Seg'i oynuyor ve iyi bir iş çıkarıyor. İlk başta oldukça sabırlı olduğunu düşünmüştüm ama sezon ilerledikçe karakterine daha çok bağlı oldum ve sezon boyunca bir karakter olarak ilerlemesini gerçekten beğendim. Yardımcı oyuncu kadrosu da gerçekten iyi, bence göze çarpan eski Arrow oyuncusu Colin Salmon'du, eğer bilmiyorsanız şımartmayacağım bir rol. Dizide gerçekten ilginç bir dinamiği var ve karakterinin diğer karakterlerle etkileşimini beğendim. Yolculuğu önemli ve bu karakterinin şans verilirse iyi yapılabileceğini gösteriyor. Ann Ogbomo, Jayna'yı oynuyor ve karakterine biraz zaman ve çaba harcadı, bu onu ilginç kılıyor ve Lyta ile dinamiği sezonun en önemli özelliklerinden biri. Braniac, ilk sezonun ana kötü adamıydı ve ekran zamanı fazla olmasa da her zaman bir varlığıydı ve her karakterin aklının arkasındaydı. Ortaya çıktığında görünüşü fantastik, sanki doğrudan çizgi romanlardan kopmuş gibi. Şovun hikayesi çok ilgi çekici ve benzersiz, bu farklı hikaye yaylarının bir araya geldiğini görmek çok güzel. Şovun farklı yönlerde ilerlemesini sağlayarak her bölümü mutlaka seyredilmesi gereken bir bölüm haline getiriyor. Senaryoda, karakterleri ve içinde bulundukları kötü durumu önemsemenizi sağlayan iyi bir drama var. Ancak, biraz zorlama olarak karşımıza çıktığı ve mizah unsurlarının gerçekten iyi bir şekilde karşılaşmadığı ve hissetmediği zamanlar var. yerin dışında. Şovun tarzı geniş kapsamlı, şehirler için CGI harika ve bir televizyon programı için beklediğimden çok daha fazla.
 • IMDb 7.2
 • 241
 • 0
Legion
Tüm Bilgiler
Legion   
1080p Kalitede Legion izleAranızdan, benim gibi, biraz daha tuhaf süper kahramanlardan bazılarını sevenler için ama bu adamların ekran gezilerinin çoğunun şimdiye kadarki 2 tarafından kısıtlandığını hissedenler için saat formatı ya da ana akım seyircilere hitap etme ihtiyacı nedeniyle geri kalmışsa, sonunda herhangi bir mahkum almadan kaynak materyalinin çılgınlığını tamamen kucaklamaya cesaret eden tam uzunlukta bir TV şovu olduğunu bildirmekten mutluluk duyuyorum. Dizi ve ana karakteri David Haller ile karşılaştırıldığında, Deadpool bile neredeyse aklı başında görünüyor. Ancak tavşan deliğinden yapılan bu yolculuk, çok yetenekli insanlar tarafından tasarlanmış saykodelik bir yolculuk olduğu için almaya değer. Bize mükemmel 'Fargo' şovunu zaten veren yaratıcı Noah Hawley, açıkça ne yaptığını biliyor ve şovu seyretmek, yetmişli bir rock grubunun mükemmel bestelenmiş bir konsept albümünü dinlemek gibi geliyor. Oyuncu kadrosu müthiş, görseller ve prodüksiyon tasarımı, David'in bir eldiven gibi çarpık zaman ve gerçeklik algısına uyan retro ve modern unsurların harika bir karışımı ve çaresizce pusu kesip ne olup bittiğini anlamaya çalışırken David'i çevreleyen gizem. boyunca ekrana bağlı kalmanızı sağlar. Delilik, üstesinden gelinmesi zor bir konudur ve olası tuzaklar çoktur; bunu çok fazla nezaketle sunarsanız ve korkunç bir hastalığı olan insanlarla dalga geçtiğiniz suçlamasını riske atarsınız yine de bunu çoğu zaman olduğu gibi trajik ve kasvetli olarak tasvir ediyorsanız seyircilerinizi kaybedeceksiniz. Yani burada doğru tonu bulmak kolay bir şey değildi, ama şovun tıpkı Marvel'ın çizgi romanlarda yaptığı gibi fantastik bir eğlence sunarken asla saygısızlıkla karşılaşma konusunda olağanüstü bir iş çıkardığına inanıyorum. Dizi, Marvel'in canlandırıcı bir şekilde farklı bir yanını temsil ediyor ve kaynak materyalin Gösterinin tuhaflığı, Lee ve kardeşlerinin ne kadar çılgınca yaratıcı ve çok yönlü olduğunun bir kanıtı.
 • IMDb 7.6
 • 882
 • 0
Cloak and Dagger
Tüm Bilgiler
Cloak and Dagger   
1080p Kalitede Cloak and Dagger izleKayıt için, aslında ilk çıktıklarında çizgi roman okuyucusuydum, ancak uyarlamalar ve değişiklikler yapılması gerektiğini anlıyorum. Sorun bu değil. Runaways ile karşılaştırmalar adil, ancak bu ilginç bir hikayeye ve daha ilginç karakterlere sahipti. Bu dizi, statükoyu tersine çevirmeye çalışsalar bile, hala tahmin edilebilir yorucu. 2'nin, özellikle Tyrone'u oynayan adama oldukça iyi bir işe yol açtığını düşündüğümü söyleyeceğim. Tandy biraz sevimsiz bir karakter, ama bu daha çok yazıya bağlı. Gösteri tahmin edilebilir, çok yavaş ve gerçekten her türden süper kahraman dizisinden daha genç bir drama. Şüphelendiğim gibi, çift sonuna kadar gerçekten iyi haline gelmiyor ve o zaman bile henüz tam olarak oluşmadığını hissediyorum. Bu ilk sezon, final bölümüne kadar süper kahramanlıklara girmek istemiyorlarmış gibi fazlasıyla dolu görünüyor. Pilottan sonra, çok az arsa ilerlemesiyle sekiz bölüm dolgusu, ancak bol miktarda gençlik kaygısı Gülünç zombi esintili finali, tahmin ettiniz, sinsi klişedeki ışık huzmesi ile gerçekten korkunç. Mistik, voodoo tipi B hikayesinin büyük bir hayranı değildim, ancak diğer kahraman ücretlerinden farklı bir şey denediği için ona kredi vereceğim. Inhumans seviyesi kötü değil, ancak Agents of Shield bile bundan daha iyi. Aralar ve genç gençler bundan bir şeyler elde edebilir, ancak çizgi roman hayranları başka bir yere bakmak isteyebilir. Yalan söylemeyeceğim, görünümlere göre dizinin tipik bir gençlik dizisi olacağını düşündüm, hoş bir şekilde yanılmışım. Gösteriye on dakika kala bile duygularımı harekete geçirdi ve eğer gururum olmasaydı, muhtemelen ağlardım. Oyuncular harika ve sinematografi güzel, dizinin ne yapmaya çalıştığını ifade etmeye gerçekten yardımcı oluyor. Yazı oldukça iyi ve ilgi çekici. Şov hakkında berbat olan tek şey, bu web sitesinde ele alacağım bazı incelemeler olsa da. Her şeyden önce, dizinin politik doğruluğundan şikâyet edenler için bu çizgi roman politik doğruluk için yapıldı.
 • IMDb 7.5
 • 169
 • 0
Daybreak
Tüm Bilgiler
Daybreak   
1080p Kalitede Daybreak izleHemen, Mad Mad & The Warriors ile karıştırılmış Ferris Bueller dünyasına girersiniz. Birkaç dakika sonra onu kapatan, siyaset atan veya kişisel inançlarına dayanarak yargılayan birçok insan görüyorum. Bu gösteriye şans vermemek, çünkü onları bir şey tetikledi. Gösteri, aşkı bulan yeni transfer öğrenci Josh Wheeler'ı takip ediyor ve kıyamet vurduğunda Josh, aşkını bulma peşindedir. Bir grup eski öğrenci de kuyruğunda ve şimdi bir çete senaryosunda bir kez daha hayatta kalmak ve Josh Wheeler'ı bulmak için gruplar oluşturuyor. Bir John Wick filminde görülebilen şiddet ve dil ile, kendinizi içinde kaybetmek eğlenceli, eğlenceli, absürd bir kara komedi. Bir olmalı, zor hit hikayeleri ve kıvrımları bir kenara koyun. Siyasi görüşlerinizi ve bugünün sorunlarıyla ilgili sorunlarınız ne olursa olsun, bunun neredeyse Zombi benzeri bir gösteriye odaklanan ve biraz eğlenen absürt bir kurgu olduğunu anlayın. Çünkü hayat oldukça hızlı ilerliyor. Arada bir durup etrafa bakmazsan, onu kaçırabilirsin. Veya Josh'un durumunda seni yer. Ne yazık ki dizi 8. bölümden başlayarak tamamen yokuş aşağı gidiyor, ama bu sadece en düşük seviyeli şeyler ve gülünç seviyelerde babacan yazı ile karışık ve görünüşe göre bu yeterli olmadığından, utanç verici anlarla ağzına kadar dolu, değil sadece karakterler için ama yazarları için gerçekten. Kahramanın yolculuğunun sona ermeden önce düşük bir noktaya ihtiyacı olduğunu biliyorum, ancak bu son üç bölümün çoğunda dizinin tonunu tamamen değiştirmek bence korkunç bir karardı. Bu son üçte biri boyunca hala seyretmeye değer bölümler var, ancak çok fazla çamurun içinden geçmeniz gerekiyor ve tatmin edici olmayan bir sonla karşılaşacaksınız. Karakterler arasında mutlu bir son beklemiyordum ama final sadece inandırıcı değil ve öğrenilmemiş. Bu gösteri, kıyamet, YA ve HS türlerinin revizyonist karışımı olma vaadiyle başlıyor, ancak yaklaşık yarı yolda, ilginç set giydirme ile kötü bir gençlik dramasına dönüşüyor.
 • IMDb 7.2
 • 202
 • 0
Designated Survivor
Tüm Bilgiler
Designated Survivor   
1080p Kalitede Designated Survivor izleAilem gerçekten çok eğlendi ve Netflix tarafından alınması bizi heyecanlandırdı. Ne yazık ki, Netflix, ırkçılıktan, transseksüelden, gey seksten, ICE göçünden ve her beyaz insan kötü ve ayrıcalıklı, her biri için boğazınızdan alabilecekleri her şeyi itmek için bu şovun platformunu kullandı. Bu konuların bireyler için önemli olmadığını söylemiyorum, sadece bunun bir gösteri, eğlence olduğunu söylüyorum, acayip bir televizyon şovunda zorlanmaları gerektiğini düşündükleri her politik meseleyi sıkıştırmak zorunda kalmamalı. Basitçe, eğlenceli değil. Kaç kez beyaz ayrıcalığından bahsediyorlar ve tüm beyazlar böyle dalga geçiyormuş gibi onunla dalga geçiyorlar. Bunun doğru olmadığını ve bunun gibi şovların çok yaygın olduğunu söyleyebilirim. Sadece on bölümde bize bu kadar çok politik konu attırmadan bir gösterinin tadını çıkaramaz mıyız. Yeni bir oyuncak gibi F kelimesini etrafa fırlatmaktan bahsetmiyorum bile. Neden gerçek sevgi göstermekte ısrar ettiler? Ben hiç anlamadım. Son derece hayal kırıklığına uğradın, çünkü gerçekten iyi bir şovu mahvettin. Bölüm on sekizin sonuna kadar peş peşe seyrettim. Başlangıç ​​önermesi, aslında gerçekliğe dayanıp dayanmadığına bakılmaksızın ilginç. Her zaman, özellikle bu günlerde, başlangıç ​​mülkleri ile biraz alan bırakmanız gerekir. İkinci sezondan sonra yirmi dört seyretmeyi bıraktım çünkü çok çocukça ve aptalca buldum. The West Wing'i sonuna kadar seyrettim. Bu, Batı Kanadı ile tanışan bir tür 24. Gösteri, Başkan ve eşi arasında çok fazla sevgi dolu bakışla, Bazı korkunç derecede hantal çizgiler ve en kötüsü, acımasız ABD Vatanseverliği, vızıltı dolu konuşmalarla kendini hayal kırıklığına uğratıyor. Amerikan halkı hak ediyor. İnanılmaz ulusumuzu yeniden inşa etmek. Fantastik hükümetimizi yeniden inşa etmek. Hükümette lobicilerden veya Kurumsal katılımdan söz edilmiyor. Çağdaş siyasetin bir özelliği olan yurttaş ve Hükümet arasındaki derin kopukluktan söz edilmiyor. ABD siyasetinin çeşitli üçüncü raylarından kısaca bahsedilmektedir.
 • IMDb 7.3
 • 202
 • 0
Doom Patrol
Tüm Bilgiler
Doom Patrol   
1080p Kalitede Doom Patrol izleBirincisi, ben de dahil olmak üzere kimsenin istemediği ve iyi olacağını düşünmediği şov vardı, karanlık ve müthiş Titanlar. Daha sonra Young Justice'in dönüşü oldu ve nihayet, tuhaf ve müthiş dizi ile DC Universe'ün en tuhaf köşelerinden birine vardık. Titans bölümünü görene kadar onları hiç duymadığımı itiraf edeceğim, ardından gidip bazı çizgi romanları satın aldım ve okuduklarıma dayanarak gerçekten hepsini bu uyarlamada verdiler. Tüm oyuncular bu dışlanmışları mükemmel bir şekilde hayata geçiriyorlar, bana Hellboy çizgi romanlarını ve filmlerini, sırf farklı oldukları için reddedilme ve nefret korkusuyla saklanan bir grup uyumsuzluğu hatırlatıyor. Ancak tüm bunlara rağmen, onları reddeden insanlar tehlikede olduğunda, bu uyumsuzluklar, ihtiyacı olan herkesi kurtarmak için hala savaşıyorlar. Ve elbette, olmak istediğinde nasıl uğursuz olunacağını bilen Alan Tudyk'in canlandırdığı bay hiçkimsede aynı derecede tuhaf bir kötü adam olmadan tuhaf bir süper kahraman takımı nedir ve bence bir eşek olduğunu düşünüyor? Her neyse, bu diziye bir bakın, Titans'ın bölümünde gördüklerinizi beğendiyseniz, henüz hiçbir şey görmediniz. Şimdi, ikinci sezonda, ana karakter haline gelen yeni bir karakterle tanışıyoruz. Başından beri ondan hoşlanmadım, ona ihtiyaç duyulmadığını hissetti, ölümsüz olan ve odadan çıkmak istemeyen sinir bozucu bir sinek gibi beni rahatsız ediyor, Sadece size işkence etmek için orada olduğunu göstermek için zaman zaman vızıldamaya devam ediyor. Buna rağmen seyretmeye devam ettim. Diğer ana karakterler amaçlarını bulmaya çalışıyorlarmış gibi hissediyorlar, ki bu tuhaf bir durum çünkü biz zaten bir sezonumuz var, geçmişleri ve kişilikleri hakkında ne kadar fikir verecekler? Sezon sonundan sadece bir bölüm olan sekizinci bölüme gittim ve bu çok yuhalama. Aman tanrım, çok anlamsız ve sürüklenmiş hissettiriyor.
 • IMDb 7.5
 • 244
 • 0

Dizi izle


Aradığınız tüm dizileri dizi izleme sitemizde yüksek görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz. Global diziler genellikle dizi sevelerin en çok rağbet ettiği dizi kategorileri arasında yer alıyor. Amerika, İngiltere, Fransa, Kore ve daha pek çok dünyanın her yerinden yayınlanan yabancı dizilere tek bir adresten ulaşabilirsiniz. İçinizden bir ses dizi izle diyorsa ama ne izleyeceğinize karar veremiyorsanız, burada tüm bölümleriyle kategorilere ayrılmış bir şekilde dizilere ulaşabilirsiniz. Görüntü kalitesinin yüksek olması ve sorunsuz altyazı özellikleri sayesinde bir bölümden diğerine atlarken zamanın nasıl akıp gittiğini fark etmeyeceksiniz bile. Çağımızın en güzel vakit geçirmenin yollarından biri de dizi seyretmektir.


Dünya çapında bir furya haline dönüşmüş büyük ve meşhur yapımlar için ücret ödeyip izlemek zorunda değilsiniz. İşte tam olarak burada biz yani diziizle.blog ekibi devreye giriyor. Günümüzün değişen dünyasında internet ile artık bilgiye erişim sınırsız ve herkesin en doğal hakkı. Bilgiye olan sınırsız erişim, dolayısıyla eski ve yeni tüm dizi ve filmlerden haberdar olmamızı sağlıyor. Eskiden izlemek istediğimiz bir filmin günlerce DVD'ye gelmesini beklerdik. Veya kimi programlardan indirmeye çalışırken yüksek boyuttan dolayı sabahtan akşama kadar beklemek zorunda kalırdık. Online dizi izleme platformları sayesinde artık tüm bu sorunlar geride kaldı. En güncel ve en son diziler haliyle elinizin altında. Tek bir tıkla full hd 1080p görüntü kalitesindeki dizilere çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Özellikle bilim kurgu dizilerini izlemenizi tavsiye ederiz. Hatta dizi sektöründe en iyisi olduğumuzu iddaa ediyoruz.


İzlediğiniz bir bölümü çok sevdiğiniz takdirde tekrar tekrar başa alıp izlemenin keyfi başka nerede var? Tüm bu seyir zevkinin sizler için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve işimizi önemsiyoruz. Zaten dizi seyretme sitesini kurmamızın amacıda buydu, hizmeti seviyoruz! Sevdiğiniz dizilerin yanı sıra sitemize girdiğinizde belki de daha önce adını bile duymadığınız yeni diziler hakkında fikir sahibi olabilir, yepyeni bir dünyanın kapılarını aralayabilirsiniz. Yorumlara bakarak ve kısa açıklamaları okuyarak dizinin konusu ve senaryosu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Böylece o dizinin sizin zevkinize uygun olup olmadığına kadar vererek ilk bölümden başlayarak yeni bir dizi seyretme sürecine geçebilirsiniz. Dizilerin en güzel yanı filmler gibi hemen bitmemeleri ve heyecanlı bir süreklilik sağlamalarıdır.


1080p Kalitede ve Ultra Hızda Dizi izle


Dizi sektöründe olabildiğince kaliteli hizmet sunabilmek için dizileri sizlere reklamsız sunuyoruz. Birçok insan boş zamanlarını dizi, film seyrederek geçirir. Ancak dizi izlemeye karar vermek kolayken hangi diziyi izlemeye karar vermek, aradığınız diziyi aradığınız özelliklerde bulmak oldukça kolay bir iş değildir. Aradığınız diziyi buluyorsunuz alt yazılı bulamıyorsunuz, alt yazılı bulup istediğiniz görüntü kalitesinde bulamıyorsunuz derken bir de bakıyorsunuz bir sürü zamanınızı almış. Bunların yaşanmaması adına biz size istediğiniz tüm özellikleri sunuyoruz. Geniş izleme seçenekleriyle, istediğiniz dilde türkçe dublaj ve türkçe altyazılı imkanlarıyla izlediğiniz diziden tam tatmin sağlamanıza olanak veriyoruz. Diğer dil çevirileri için henüz çalışmalara başlamadık, fakat en kısa sürede başlayacağız.


Online dizi izlemenin en keyifli yeri. Öncelikle sitemizde reklam, pop-up bulunmuyor. İstediğiniz diziyi izlerken sağda solda beliren reklamlar dikkatinizi dağıtıp zamanınızı çalmıyor. Dizi süresi boyunca sizi rahatsız edebilecek her şeyi düşündük ve sitemizi ona göre tasarladık. Yayınlamakta olan dizilerin yeni bölümleri yayınladığı günden itibaren sitemizde bulabilmeniz mümkün. Gündemi, yenilikleri oldukça yakından takip edip yeni bölümleri ara vermeden, beklemeden izlemenize olanak sağlıyoruz. İzleyicilerimiz dizinin kendi asıl şekli nasılda sitemizde o halde bulabiliyor. Herhangi bir sansür, kısıtlama yapmıyoruz bu konuda. Dizilerimizi tek part halinde yüklüyoruz. Bunun nedeni ara vermeden tek seferde dizi izlemenin daha keyifli olduğudur. Diğer parta geçerken zaman kaybetmeyip diziden kopma hissini yaşamıyorsunuz.


Yüklediğimiz dizilerin açıklama kısmına diziye ilişkin küçük notlar ekliyoruz. Söz konusu bölümün içeriğine dair açıklamalar gibi. Ayrıca; dizinin oyuncu kadrosunu, izleyici yorumlarını, izleyici puanlamalarını dizinin açıklamalar kısmına yazıyoruz. Kullanıcı yorumlarını ve puanlamalarını olduğu gibi, eklemeler veya çıkarmalar yapmadan direkt sizin erişiminize sunuyoruz. Bu sayede diziye dair fikirleri kolayca edinebiliyorsunuz. Yani özetle sunduğumuz hizmetler; güvenli ve kaliteli içerik, yüksek çözünürlük, telif haklarını gözetmek, reklamsız içerikler, istediğin zamanda seyretme gibi. Sitemizde yer alan dizilerin çözünürlük kaliteleri isteğinize bağlı olmakla birlikte çok kaliteli de olabilir normal kaliteli de. Bu çözünürlükleri internet hızınıza göre seçmeniz gerekir. İnternet hızınız çok yüksekse en kaliteli seçenekleri tercih edebilirsiniz. Blu-Ray, HD, 1080p gibi. Ayrıyeten; sitemizde bulunan dizilerin türü çok geniştir. Hangi türde dizi izlemek istiyorsanız bu sitede bulabilmeniz mümkündür. Bu dizileri istediğiniz dilde, istediğiniz kalitede tek part olarak izleyebilmeniz mümkün. Olabildiğince görüntü kalitesi düşük dizileri yüklememeye çalışıyoruz. Fakat bazen buna mecbur oluyoruz.


İzleyicilerimizin fikirleri bizim için her zaman önemli olmuştur ve bundan sonra da olacaktır. Onların fikirlerine başvurmak, onların tavsiyelerine uymak, yenilikleri uyarlamak izleyicilerimizin memnuniyeti açısından çok önemlidir. İzleyicilerimizi memnun etmek en öncelikli amaçlarımızdandır. Alt yazılı, dublajlı içeriklerimize kolayca erişim sağlayabilmelerinin yanında en güncel dizi içeriklerine de ulaşım sağlayabilmektedirler. Site temamız grafik tasarımcıları tarafından tasarlanmış olup en uyumlu renklerle dizayn edilmiştir. Kullanıcı ara yüzümüzü en sade şekilde yapmaya çalıştık, renk uyumuna özen gösterdik. Bize destek olmak isterseniz dizileri sosyal medya hesaplarınızda paylaşıp sitemizi arkadaşlarınızında görmesini sağlayabilirsiniz. En iyi dizi izleme yeri olan sitemizde keyifli vakitler geçirmenizi temenni ederiz.


yabancı dizi izle - hd film izle - film izle - full hd film izle - bir başkadır izle - oleybet giriş - oslobet giriş - amqsports.com - meritroyalbet - süperbetin - grandpashabet - portbet - film izle - bahsegir - bahsegir

grandpashabet - grandpashabet - meritroyalbet - smart iptv - Twitter Takipçi Satın Al - Twitter Takipçi Hilesi - Juul Türkiye - İqos Türkiye - İqos - takipçi satın al - deneme bonusu - Jojobet - deneme bonusu
izmir escort bodrum escort izmit escort escort ankara porno malatya escort malatya escort mersin escort izmir escort kizlar diyarbakır escort ankara escort istanbul escort beşiktaş escort antalya escort sirinevler escort escort antalya Porno Film izle Çeşme escort Pendik escort kızlar