Belgesel
Roman Empire
Tüm Bilgiler
Roman Empire   
1080p Kalitede Roman Empire izleBelgesel olarak kendini gösteren bir şey için, bu arzu edilen belgesel dramada çok fazla tarihsel doğruluk yok. Crassus Spartacus'u mağlup ettiğinde, Pompey İspanya'da Sertorius'la savaşıyordu ve Caesar, General Lucullus'un komutasında Doğu'daydı düşmanlarının söylentisi, bir gemi filosu için Nicomedes Kralı'na fahişelik yaptı. Sezar'ın kızı Julia, tarihin bu noktasında yaklaşık 5 yaşındaydı, burada sunulan neredeyse yetişkin kadın değil. Neden bu sözde belgesellerin gerçek, gerçek tarih çok daha ilgi çekiciyken hikayeler uydurmakta ısrar ediyorlar, asla anlayamayacağım. Antik Yunan filmlerinin, TV şovlarının, belgesellerin, her neyse tasvirlerinde tarihsel doğruluğun çocukça nitelendirilmesinden büyüdüğümü düşünmüştüm. Ama bir dizi bunu bu kadar acı verici, korkunç derecede yanlış anladığında, bunun üstesinden gelemiyorum ve tekrar televizyona anemik bir şekilde bağırmaya başlayamıyorum. İlk sezon Commodus hakkındaydı. Bu noktada Yunan İmparatorluğu hakkında çok az şey biliyorum, bu yüzden serinin tüm gladyatör dövüşlerinin ölümüne dövüşler olduğu şeklindeki eski tarz efsaneye sabitlendiğini söylemek dışında, tarihsel doğruluğun çoğunu kefil edemedim. Gladyatör nöbetleri çok nadiren ölüme savaşırdı, ancak zaman içinde bu döneme biraz yer verecektim, özellikle de Commodus, arenada gladyatörlerle savaşan ve yenilmez görünmesi gerektiği için. Diğer pek çok küçük ayrıntı yanlış anlaşılmıştır, bunlardan çok azı bilgi veya eğlence değerinden caydırmak için yeterli olacaktır, ancak kısmen veya tamamen yanlış veya anakronik olan sürekli bir küçük şey akışı olduğunda, acınacak hale gelmeye başlar. bu gerçek bir TV şovu değil, oldukça stilize edilmiş bir belgesel. Kurgusal canlandırmalar ve tasvirler var ama yine de bir belgesel ve bir şekilde ortalama bir TV şovundan daha kötü. En başından beri, triumvirleri, Sezar'ı, Pompeius'u ve Crassus'u canlandıracak aktörlerin seçimi, tasvir etmeleri gereken insanlara kesinlikle hiç benzemiyor.
 • IMDb 6.4
 • 577
 • 0
Making a Murderer
Tüm Bilgiler
Making a Murderer   
1080p Kalitede Making a Murderer izleYaklaşık olarak beş saat önce yatmalıydım ama Avery Saga'nın yeni bölümünü seyretmeyi bırakamıyorum. Adaletin düşüklüğü korkutucu bir şekilde aşılamaz. Senarist olarak, bu yazacağım bir film olsaydı, bu kurguyu asla kullanamazdım. Bir seyircinin, kanıtların yanlış kullanılması ve yerleştirilmesi, etik olmayan kovuşturma eylemleri ve korku nedeniyle eylemlerini kendi kendine inceleme becerisinin tamamen ve tamamen yokluğu gibi bir dizi ludacris olayını kabul edeceğine inanmazdım. Korku çünkü suçlu hikayelerine tamamen bağlılar ve masum bulunurlarsa ne kadar kötü görünecekler. Bu diziyi bu türdeki önceki dizilerden ayıran bir şey, yapımcıların hiçbir zaman kamera karşısında görünmemesi ve seyircinin en azından gerçek anlamda seslerini duymamasıdır. Bunun yerine, hikayeyi anlatmak için röportajlara, mahkeme işlemlerine, haber kliplerine, telefon ve video kayıtlarına güveniyorlar, genellikle Avery'nin aile yerleşkesinin arka planında. Basit ve net bir şekilde, dizi güzelce çekildi. Ve hikayenin kendisi inanılmaz. Ancak en makul, hatta şüpheci seyirci bile öne sürülen teorilerle uğraşmak zorunda kalacak. En iyi ihtimalle, gözünüzün önünde filmde ortaya çıkan ezici sert kanıtlar olmasaydı, ulaşılabilecek teoriler. Bu belgeselin ne kadar hareketli olduğunu tarif etmenin zor olduğunu söyleyerek başladım ve aslında kendimi kilit figürlerin deneyimlediği aynı duygusal durumlardan geçerken buldum: şok ve güvensizlikten öfkeye ve nihayetinde bir umutsuzluk duygusuna. Bana göre, gerçek sanatı oluşturan televizyon ve filmi, yalnızca eğlenceli olandan ayıran şey, belki de o kadar açık olmayan ama yine de insan doğası veya insan deneyimi hakkında doğru olan bir şeyi açığa çıkarmasıdır. Bu, bu standardı kolayca aşar, ancak onu özellikle ürpertici yapan şey, bunun kalp iplerimizi çekmek için tasarlanmış, dikkatlice oluşturulmuş kurgusal bir komplo olmamasıdır.
 • IMDb 7.9
 • 421
 • 0
Night on Earth
Tüm Bilgiler
Night on Earth   
1080p Kalitede Night on Earth izleGörseller harika ama hikaye anlatımının kötü uygulanmış olduğunu gördüm. Senaryo gerçekten ağrılı bir başparmak gibi göze çarpıyor. Görüntülerin daha önce hiç bu şekilde yakalanmadığı sürekli olarak hatırlatıldığında gezegenimiz için merak uyandırmak zordur. Ses tonu beklediğim gibi değildi. Netflix'i veri odaklı bir şirket olarak bildiğim için, bazı seyircilerle test ettiklerini varsayıyorum. Ama belli ki yeterince geniş değillerdi. En azından yeni kamera teknolojisiyle oynamışlar. Sahneler ekran koruyucular kadar harika olurdu. Ses olmadan seyretmeye değer. Görseller muhteşem. Her zaman tüylerim diken diken oldu ve güzelliğin, kırılganlığın ve her şeyin mucizesinin üzerine gözyaşları döktüm. ANCAK bu, anlatıcıyı bloke etmek için aşırı bir egzersiz gerektirdi, aslında birkaç kez televizyonun sesini kapattım ve bunun yerine klasik müzik çaldım. Neredeyse beni komaya giren bir depresyona sokuyordu. Keyifli veya yüksek aksiyon sahnelerinde bile şiddetli depresif bir robota benziyor. Planı bu olsaydı, daha ilgisiz bir şekilde drone yapamazdı. Kısacası, anlatıcı tarafından mahvolmuş muhteşem doğa gösterisi. Kimin seçmelere katıldığını hayal bile edemiyorum, onun uzaktan bile iyi bir seçim olduğunu düşündü, işin galibi bir yana. Gördüğünüz gibi, bu inceleme güzel görsellerden zar zor bahsediyor ve anlatıcıyla ilgili her şeyi sürdürüyor. Teknolojiden diğer eleştirmenlerin göründüğü kadar etkilenmedim. Bunun nedeni büyük ölçüde, videonun yutturmacanın önerdiği kadar sıra dışı veya dramatik olmamasıdır. Aslında, görüntüler oldukça sıradan. Daha da kötüsü, hikayenin on yaşın altındaki bir çocuğun ebeveynlerini üzecek görüntülerden, tıpkı takip eden aslanların bir fili öldürmek üzereyken olduğu gibi, kesip atmasıdır. Ancak endişelenmeyin, aslanlar daha sonra yemeklerini yerken kamera geri dönecek. Bir doğa filminde böyle bir sansürü tuhaf ve hayal kırıklığı yaratan buluyorum; bu sadece sahtekâr. Son olarak, anlatıcının sesi özellikle rahatsız edicidir.
 • IMDb 7.6
 • 145
 • 0
The Mind Explained
Tüm Bilgiler
The Mind Explained   
1080p Kalitede The Mind Explained izleTüketicinin dikkat süresinin sürekli olarak çeşitli cihazlar ve dikkat dağıtıcı unsurlar arasında bölündüğü bir çağda, bu belgesel bilgi edinmenin yeni yolunun harika bir örneği olarak öne çıkıyor. Uzman görüşleri ve her bölüm boyunca örülmüş ilginç görüntülerle her biri yirmi dakikalık sınıra denk geliyor. Bu belgesel dizisi, partiler için bir sürü bilgi toplayacak ve beyin olan inanılmaz makineye ilginizi çekecek kadar uzun süre ilginizi çekiyor. ve daha fazlasını araştırmak isterseniz, bunu kendi boş zamanlarınızda yapabilirsiniz. İlk 3 bölüm gerçekten ilginçti ve çok çeşitli büyüleyici materyaller içeriyordu. Farkındalık bölümü kötü değildi, ancak daha çok uygulayıcılara, nesnel gerçeklere daha az dayanıyordu. Ama sonra halüsinojenlerle ilgili bölüm diziyi gerçekten aşağı çekti. Halüsinojenlerle ilgili daha fazla araştırma yapmak için bir vakayı bir araya getirmek için yetersiz gerçeklere dayanıyordu. Belki bunun için bir durum vardır, ancak daha çok bilime ve doğal dünyadaki zihne dayanan bir diziye pek uymadı. Zihnin keşfedilebilecek pek çok yönü vardır. Bu son bölüm aynı zamanda Farkındalık bölümünde sunulanların bir kısmından da uzaklaştı. Bu belgeselde en rahatsız edici bulduğum şey, belgeselin çoğu sadece bilimsel alanlar yaratan ve başkalarının büyümesine yardımcı olan fikirleri ve argümanları nedeniyle var olduğunda, Freud'dan önyargılı bir şekilde bahsedilmesi gerçeğidir. Fullness yönelimi anlaşılabilir. Ancak Netflix'te bir belgesel seyrettiğimde, disiplinin gerçekliğini görmeyi umuyorum ve düşük bilimsel doğrulukla çok daraltılmış bir Psikoloji görüşü değil. Psikolojik olarak temel. Emma temel psikolojik kavramları açıklıyor. Ayak parmağınızı psikolojiye daldırmak istiyorsanız, eğer derinlemesine bir şey öğrenmek istiyorsanız veya psikologların gerçekte ne yaptığımız ve beyin hakkında 'bilmediğimiz' şeyler hakkında nasıl araştırma yaptıkları, tartıştıkları ve tartıştıkları hakkında bir fikir edinmeniz faydasızsa ilginçtir.
 • IMDb 7.7
 • 196
 • 0
Flint Town
Tüm Bilgiler
Flint Town   
1080p Kalitede Flint Town izleDizide hala neler olup bittiğine dair gerçek bir göz açıcı. Ülkedeki herkes, aslında büyük olasılıkla Kuzey Amerika'daki herkes Kios'daki iğrenç, öldürücü suyu biliyor. Bu dizi sizi mavi renkteki bazı erkek ve kadınların gözünden Kios'da gerçek günlük yaşam mücadelelerine götürüyor. Şaşırtıcı insanlar polis teşkilatını oluşturur ve herhangi bir şehir, mahallelerini gözetledikleri için minnettar olur. Her birinin, yozlaşmış belediye meclisi tarafından tekrar tekrar yere serilmek için nasıl bu kadar çok şey verdiklerini görmek çok utanç verici. Kesinlikle çok iyi. Gerçekten herkes için görülmesi gereken bir yer. Bu, mükemmel bir Netflix belgesel dizisidir. Pazartesi günü buldum ve bugün bitirdim. Kios PD'deki sorunlara odaklanırken, hem polise hem de bölge sakinlerine bakış açılarını gösterme konusunda harika bir iş çıkarıyor. Çok iyi iş çıkardı. ve bu şehri suyun hemen hemen üzerinde tutmaya çalışan herkesi insanlaştırıyor. Bunu seyrederek bir saniyemi boşa harcadığımı hissetmedim. Teşekkürler yönetmenim. Başka kimse bunun özüne inmiyordu. Bu belgesel dizisini gerçekten beğendim. Kios, MI polis gücüne çok gerçekçi bir bakış atıyor. Amerika'da polislik üzerine fikriniz ne olursa olsun, karşılaştıkları mücadeleleri ve sorunları inkar edemezsiniz. Özellikle kaynağı veya desteği olmayan bir kasabadaki bir polis gücü için. Bu belgesel, bazı durumlarda Kios'da büyüyen ve toplumu gerçekten önemseyen ve aynı zamanda bunu sadece bir iş için yapıyor gibi görünen memurların bir resmini çizdi. Her iki durumda da, bu büyüklükteki bir şehrin gece vardiyasına sadece 8 memur yerleştirebilmesi veya gönüllü memurlara bağımlı olması kesinlikle inanılmaz. Tek olumsuz, ona gerçekten Kios veya buna benzer bir ad verilmesi gerektiğidir.
 • IMDb 8
 • 169
 • 0
Dynasties
Tüm Bilgiler
Dynasties   
1080p Kalitede Dynasties izleEn iyilerinden biri değil, yine de cevherlerin çok fazla olması nedeniyle, ama işiyle ilgili bu kadar şaşırtıcı olan her şey burada ve yorgun hissetmeyecek şekilde var. Kapsanan hayvanlar tanıdık hayvanlardır, ancak aslında hanedanların yaklaşımı, daha önce hiç yapılmamış bir Attenborough belgeseli içindir. Bu nedenle, belirli türler içindeki belirli aileleri takip eder. Bazı Attenborough 'Vahşi Yaşam Spesiyalleri' bunu yaptı ama bu ölçüde değil. Yeni başlayanlar için harika görünüyor. Manzara, özellikle kaplanda nefesi kesiyor ama güzel manzaradan daha fazlası. Örneğin imparatorda Antarktika'nın ne kadar acımasız olabileceği hatırlatılıyor. Sahne, sadece gözler için bir ziyafet değil, aynı zamanda geniş ve samimi olduğu için oldukça sinematik kalitede fotoğrafla tamamlanıyor ve 'Hanedanlar'da çok sayıda bulunan duygusal ve gergin sahnelerin etkisini artırıyor. Liondaki vahşi aksiyona güzel bir örnek. Müziğin hem ihtişamı hem de atmosferi var, hiç müdahaleci değil ve birden çok şey katıyor. Tahmin edilebileceği gibi, anlatım çok düşündürücüdür ve asla başıboş veya spekülatif değildir. Hayvanların kendileri ve habitatlar tanıdık gelse de, keşfettikleri yaklaşım taze geliyor ve hayvanları yeni bir ışıkta görüyor, ya da böyle hissettiriyor. 'Hanedanlar' beş bölüm gibi hissetmiyordu, hayvanlarla ilişkilendirilebilir karakterler olarak tasvir edilen ve çok çeşitli duygularla beş ayrı hikaye gibi geldi. Yayınlanmadan önce karşılaşılan 'Hanedanlar' eleştirilerinin sizi rahatsız etmesine izin vermeyin, hayvanların tasviri çoğunlukla güven verici değil ve kesinlikle tek taraflı değil, bunun yerine karmaşık ve taviz vermezken, manzaralar muhteşem görünmekten daha fazlasına sahipken ve hiçbir şey şekerle kaplı veya aşırı insanlaşmış hissettirmiyor. Pek çok bilgi ele alınır, ancak doğru bir şekilde keşfedildiği ve aceleye getirilmediği veya kopuk olmadığı hissedilir ve gerçekler, duygusal açıdan karmaşık hikaye anlatıcılığından ödün vermeden eğitir ve aydınlatır.
 • IMDb 8.9
 • 202
 • 0
Leaving Neverland
Tüm Bilgiler
Leaving Neverland   
1080p Kalitede Leaving Neverland izleFilmdeki bilgilerin çoğu doğru değil ve yanlış olduğu onaylandı. Örneğin Michael, Wade'in kızlarla birlikte olmasını ve kızlardan nefret etmesini istemiyordu, gerçekte Michael, Wade'i yeğeniyle birlikte çocuklar ve on sene kadar çıktıkları sırada ayarladı. Wade'in Michael ve çocuklarıyla barbekü yapması da, Michael Jackson'ın koruması ve orada asla olmadığını söyleyenler gibi sahtedir. Koruması, Michael ile tanışmak isteyen herkesin ondan geçmek zorunda olduğu için Wade'in Michael'ı etmediğini söyledi. Filmde Michael'ın, Wade çocuklarının ve ailesinin duruşmadan önce olduğu ve orada yemekte olduğu iddia edilenleri yeminli ifade vermesinin bir nedeni olarak kullandıkları sahne. Ne zaman orada akşam yemeğinin duruşma bittikten sonra olduğunu söyleyen kişilere göre gerçekte. Yani birçok yalan ve manipülasyon görüyorsunuz. Yani bu filme hiç güvenilemez. Bu filmle ilgili beni en çok üzen şey, ona 'belgesel' denmesi. Tanımı gereği bir belgesel, belirli bir konu hakkında olgusal bir rapor sunan bir film, televizyon veya radyo programıdır. Par'den ayrılmak bunlardan değil. Film bir kez bile yapmıyor. Safechuck'un veya Wade Robson'un davasından herhangi bir resmi belge sağlamıyor. Michael Jackson tarafından cinsel istismara uğradığı iddialarını destekleyen tek bir kanıt sunmuyor.Ancak, ona çocukken verildiğine dair bir kanıt yok.) Üstelik, hikayenin sadece bir kısmını duyuyoruz. Tekrar tekrar. Yönetmen Dan Reed geçenlerde bir röportajda başkalarıyla röportaj yapmak istemediğini, çünkü bunun hikayeyi karmaşıklaştıracağını itiraf etti. Bu film, temelde, iki ailenin yaşadıkları her türlü aile sorununu Michael Jackson'dan ve iki adamın istismarcı olarak Jackson'ın tamamen farklı bir resmini çizdiği dört saattir. Robson, her beraber olduklarında ve hatta annesi yan kapıdayken bile tacize uğradığını iddia ediyor. Bu filmin sahip olduğu şey, rastgele yerlerin drone çekimleri ve Michael Jackson'ın kırmızı tişörtlü rastgele resimleri.
 • IMDb 6.1
 • 557
 • 0
Seven Worlds One Planet
Tüm Bilgiler
Seven Worlds One Planet   
1080p Kalitede Seven Worlds One Planet izleBüyük sinematografi ve birkaç ilginç gerçek, daha önce bu çeşitliliğin daha önce yayınlanan birçok gösterisinde daha önce görmüştük. Gezegenin ve kıtalarının yolları ve şekilleri hakkında pek bir şey yok, ancak daha sonra bu bölgelerdeki birkaç hayvana ve özellikle de korkunç durumda nasıl yaşayıp hayatta kaldıklarına odaklanan nokta atışı alanlara hızlı bir genel bakış. ormansızlaşma ve iklim değişikliği.Eski halinin yeni bir versiyonundan daha fazlası. Bunlar gibi olsa da, büyük David Attenborough tarafından anlatılıyor. TV'de birinci sezon olarak listelenmiştir, bu nedenle, bir araya getirildiğinde bize dünya kıtalarımıza daha kapsamlı bir genel bakış sağlayacak ek sezonlardan faydalanabilir. Topraklarından, ormanlarından, çöllerinden, nehirlerinden ve ikliminden toplumlarına ve insanlarına kadar her kıtayla ilgili her şeyi derinlemesine incelemeyi umuyordum. Bunun yerine, seçilmiş bir hayvanın yaklaşık bir saatlik çalışma süresinde nasıl avlandığına ve mücadele ettiğine dair bazı seçilmiş hikayeler alıyoruz. İnsanın bu gezegende neyi yanlış yaptığını anlamak için hala önemli bir dizi. Daha önce hiç görmediğim özel manzaraları ve harika görünen ve harika davranan hayvanları görmek ve ayrıca insanlığın mevcut türlere ne yaptığını görmek gerçekten gerekli. 2019, nihayet Dünya için adım attığımız sene. Thunberg ve bu şov, insanlara Güney Amerika'daki ormansızlaşmaya karşı mücadeleye katkıda bulunmaya, genel olarak plastik kullanımına ve kendi bencil çıkarları için hayvanlara ve tüm türe zarar veren insanlara karşı katkıda bulunmaya teşvik ederek Dünya'nın daha iyi olmasına yardımcı olacağına inanıyorum. Umarım hepiniz savaşa katılırsınız, hatta basit günlük seçimler bile. Plastikten kaçının ve et tüketiminizi azaltın. Genç yetişkin hayatımın çoğunda büyük bir David Attenborough hayranıyım ve onun yeni projelerini hatasız görüyorum.
 • IMDb 8.9
 • 228
 • 0
Street Food
Tüm Bilgiler
Street Food   
1080p Kalitede Street Food izleÇok fazla yemek şovu görmedim. Bunu Netflix'te gördüm ve denemeye karar verdi ve Delhi bölümünü yeni bitirdim. Öncelikle sunulan yemeğin tarihini sorunsuzca araştıran ve diğerlerini de göstermesine rağmen bir sokak satıcısının hayat hikayesine odaklanan çok güzel bir formatı var. Tarz, animasyonlar ve film müziği kadar iyi çalışıyor. Diğer gösteriler sunumlarında rahatsız edici derecede sansasyonel olabilir ve sunucu konu materyali yerine dikkati üzerine çeker. Biri ortalıkta dolaşan tipik bir Batılı yabancıyı düşünüyor. Ancak tek bir kişiye odaklanmak ve onun sadece günlerini sürdüren sıradan insanlara hitap edebilme mücadelesi canlandırıcı bir yaklaşımdı. Çok ilham verici ve gerçekçi. Bunu bitirmeyi dört gözle bekliyorum. Yiyeceklerin sadece yemekle ilgili olmadığını gösterir. Bunu birkaç gün önce seyrettim ve ülkemin içinde olduğu için gurur duyuyorum. İnsanlar bulaşıkları hazırlamak için ellerini kullanmayı bırak, hijyen nerede diyorlar lütfen, sen hiç burada değildin, biz bunu asırlardır yapıyoruz ve hijyen bu kadar önemli olsaydı, şimdiye kadar ölmüş olmaz mıydık ? Geleneğimizi olduğu gibi bırakın, eğer elle yemek servisi yapan hijyen yokmuş gibi hissediyorsanız, o zaman bu dizi sizin için değil, dava kapalıdır. Cesur olanları yiyelim, bizim için daha çok yiyecek. Şimdiye kadar üç bölüm seyrettim ve diziyi bitirmeyi planlıyorum. Şimdiye kadar, Asya'da her bir satıcının kişisel hikayelerini içeren harika bir yemek serisi. Dizinin seyircileri işlerine nasıl başladıkları ve her birinin işlerini başarılı hale getirmeden önce yaşadıkları zorluklarla bir araya getirme biçimini seviyorum. Bu, bu diziyi Netflix'teki diğer birçok yemek programından ayırıyor. Sadece yemekle ilgileniyorsanız, Sokak Yemekleri sizin için olmayabilir. İkinci cilt için şimdiden heyecanlıyım. Harika bir gösteriydi. Aşçı hikayelerine, yemeklere ve şehirlere aynı anda odaklanmaya çalışıyor gibi görünebilir.
 • IMDb 7.7
 • 337
 • 0
The Hunt
Tüm Bilgiler
The Hunt   
1080p Kalitede The Hunt izleBBC'nin bu dizisi şimdiye kadar yapılmış en iyi doğa belgesellerinden biri. Giriş bölümünü, farklı ekosistem türlerinde avcılar ve avlar arasındaki yarışmayı kapsayan beş bölüm daha izliyor. Korumanın zorluklarıyla ilgili son bir bölüm var. Çekimler oldukça basit bir şekilde şaşırtıcı derecede iyi. Film yapımcıları, kendilerini sürekli olarak yeni şeyler çekmeye ve daha önce görülen şeyleri yeni ve daha etkili yollarla filme almaya zorluyor gibi görünüyor. Hayvanlar genellikle hareketli kameralarla yakından ve göz hizasındadır, bazen havadan gelen mükemmel görüntülerle tamamlanır ve birçok sekansa benzersiz bir yakınlık sağlar. Kutup ayıları ve çitalar birçok kez filme alındı, ancak asla böyle olmadı. Aksine, daha önce hiç kimse bir mavi balinanın beslenmesini filme almamıştı ve bu çalışma, sonunda görüntüyü elde edene kadar iki yıldan fazla uzadı. Çok nadiren takım mükemmel çekimi tam olarak yakalayamaz. Örneğin bir kaplan onunla kamera arasında bir ağaç varken öldürür ama bu size her şeyin gerçek olduğunu hatırlatmaya yarar. David'in yorumu, her zamanki gibi, son derece iyi değerlendirilmiş ve müzik etkilidir ve malzemeyi büyük ölçüde geliştirir. Kurgu, gerçeği gösterme konusunda hiçbir zaman çok titiz olmamakla birlikte, hayvanların çektiği acıyı gereksiz yere vurgulamaktan kaçınır. Her bölümün sonunda on dakikalık bölümlerin oluşturulması, genellikle programların kendisi kadar ilgi çekicidir ve bu dizilerin bazılarını elde etmek için harcanan çalışma miktarı ve çekildikleri zamanki sevinç hakkında büyüleyici bir fikir verir. Belgesel, güzel, hayranlık uyandıran, dokunaklı ve bilgilendirici bir dizi. BBC yaban hayatı ekibinin bile bunu nasıl aşabileceğini hayal etmek zor. BBC her zaman inanılmaz vahşi yaşam belgeselleri yapar ve bu belgesel diğerleri kadar yaygın olarak tanıtılmasa veya popüler olmasa da, ölümcül yırtıcı av ilişkisi dramasının açık ara en heyecan verici hikayesidir.
 • IMDb 8.4
 • 260
 • 0
Our Planet
Tüm Bilgiler
Our Planet   
1080p Kalitede Our Planet izleGezegenimiz olağanüstü görselleri ve harika müzikleri olan ilginç bir belgeseldi, ancak birkaç bölümden sonra oldukça bir ton alıyor. Her bölümü değiştiren tek şey, hayvanların yaşadığı iklimdir, aksi takdirde sadece avcı avıdır, yemek yer ya da yenir. Çernobil dizisi ile ilgili kısım çok ilginçti ve daha fazlasını görmek isterdim ama sonra sezon bitti ve tüm bölümleri seyrettim. Yine de, genel olarak çok iyi bir mevsim ve gezegenimizin, türümüzün ve hayvanlarımızın karşılaştığı sorunların derinliklerine iniyor. Attenborough her zamanki gibi olağanüstü ve Steven Price'ın müziği de inanılmaz. Dün akşam prömiyeri seyrettiğimde, sadece ilk bölüm olan, en çok takdir ettiğim şey çekimin kalitesiydi. Gösteriye gerçekten hayat verdi, neredeyse gezegenin çeşitli ortamlarında gerçekten oradaymışım gibi hissediyorum. Her şey çok güzel ve doğal görünüyordu, ama doğada da belli ki üzücü anlar vardı. İlk bölüm, dizinin geri kalanına bir giriş gibi geldi ve bugün daha sonra Netflix'te yayınlandıktan sonra, gezegenimizi oluşturan çeşitli kırılgan ortamlara yönelik gerçek tehditleri beklediğim kalan bölümleri seyretmeyi dört gözle bekliyorum. açıklanacak. Prömiyerden önce, bir yağmur ormanında sivrisinek istilasına uğramış takasların derinliklerinde ilerleyen atıklardan Sibirya kaplanını görmek için haftalarca kulübelerde yaşamaya kadar çeşitli yerlerde çekim yapan ekiplerin videolarını seyrettik. Her seferinde haftalarca veya aylarca dayandıkları zorlu ortamlar, bazen sadece birkaç saniye süren çekimler elde etmek veya hiç çekmemek kendi başına ilham veriyor. Bunun mutlaka seyredilmesi gereken bir dizi olduğunu düşünüyorum ve umarım olabildiğince çok insana ulaşır. Netflix, yapımcılar ve David harika bir iş çıkardılar ve doğa programcılığında çıtayı bir kez daha yükselttiler. Benim için tek olumsuz, film müziğinin oldukça hayal kırıklığı yaratması ve deneyime çok az şey katması. Ancak, günün sonunda bu, gördüğünüz şeyle ve Sir David'in bazı fon müzikleriyle ilgili değil.
 • IMDb 8.9
 • 179
 • 0
Planet Earth 2
Tüm Bilgiler
Planet Earth 2   
1080p Kalitede Planet Earth 2 izleGördüğüm en iyi belgesellerden biri. Her bölüm, bizi çevreleyen dünyayı tanımak için yeni ve harika bir deneyimdir. David Attenborough oradaki en iyi anlatıcı ve bu onun son şaheseri. Mürettebat, ister arktik okyanustaki uzak bir adada, ister Hindistan veya Amerika Birleşik Devletleri'ndeki büyük insan şehirlerinden birinin derinliklerinde yaşıyor olsun, çok çalıştı ve vahşi yaşamın büyük bir yönünü yakalamayı başardı. Bunu zorlu koşullar altında filme almak için çok çaba ve zaman harcadıklarını gösteriyor, ancak vahşi hayvanların doğal ortamlarında yakından çekilmesi çabaya değerdi. Zaten iki kere seyrettim ve tekrar seyredeceğim. Bu, sonraki Dünya Gezegeni gelene kadar çocuklarınızla tekrar tekrar seyredeceğiniz bir şeydir. Kuşların büyüleyici sahneleri, mavi gökyüzünde süzülüyor, güneşte parıldayan parlak tüyleri, üstlerinden atlayan maymunların ardından titreyen yaprakların büyüleyici yeşili, Nubia dağ keçisi bebeğinin ustaca uçurumdan aşağıya tırmanıp kırmızıyı atlatmasının büyüleyici sahnesi tilki, flamingoların tek bir sıra halinde geçip gittiği göz kamaştırıcı görüntüsü ve zaman atlamasında yıldızların üst üste bindirdiği dağların tüm ihtişamı, kış sahnesinde sallanan buz lekeleri ve doğanın tüm büyüleyici güzellikleri tam önümüzde oynuyor. gözler, bu dünyanın ne kadar görkemli olduğunun bir hatırlatıcısıdır. Serebral anlatıdan ziyade duygusal bir çağrıştırmadır ve bu amaçla geniş ve belirgin müzik kullanımı ve ek ses efektleri vardır. Bazıları bunları müdahaleci buluyor, ancak benim için çok etkiliydi. Yakınlaşmanın çok ileri gittiğini hissettiğim birkaç durum vardı. Örneğin, dövüşen Komodo ejderhaları gereksiz yere çerçevenin üstünden kırıldı ve bir leş için savaşan kartalların çerçevesi biraz sıkıştı. Bununla birlikte, herhangi bir alanda sınırları zorlamak bazen çok ileri gitmek anlamına gelebilir ve bu kesinlikle başarının ölçeğine karşı önemsizdir. Ardışık diziliş son derece etkileyici ve kümülatif etki benzersiz bir şekilde harika.
 • IMDb 8.3
 • 240
 • 0
Planet Earth
Tüm Bilgiler
Planet Earth   
1080p Kalitede Planet Earth izleDizinin alt başlığı abartı değil; gerçek bir anlamı vardır: Bu aslında bizim gezegenimiz daha önce hiç görülmemiş. En başından beri, modern teknolojinin şimdiye kadar ürettiği en şaşırtıcı resimlere tanık oluyorsunuz: Uzaydan görüntüler, ancak yeterince yakın, böylece ana gezegenimizin belirli bölgelerinin muhteşem güzelliğini görebiliriz. Sizi buranın gerçek cennet olduğuna ikna edebilecek kadar güzellikte cennet kuşları ve daha fazlasını istemenize gerek yok; Tüm yaratıklar benzersiz ortamlarda ve durumlarda filme alınır. Bahar geldiğinde inlerinden çıkan ve karla kaplı bir yamaçta süzülen iki yavrulu bir kutup ayısı, bir impala sürüsünü çevreleyen vahşi köpeklerin stratejik dehası, bir kar leoparının nadir görüntüleri ve yavrusu, denizden tamamen fırlayan ve havada asılı duran bir fokun peşinde koşan beyaz bir köpekbalığı ve yüzlerce nefes kesici çekim daha. Size verilen hediye için mutlu hissediyor ve bir sonraki an acıya dalıyor. insanlığın ona ne kadar acımasızca davrandığına dair düşünceler. Asla, asla hiçbir unvana mükemmel bir on vermedim. Esasen övgüyü gerçekten hak eden bir şeyin olacağını hiç düşünmemiştim. Çok yanılmışım Dünya gezegeninin kaynaklarının bu muhteşem görüntüsünü yüksek çözünürlükte seyretmek sadece nefes kesici. Buna ek olarak, David Attenboroughs'un yorumları yerinde. Doğru yerlerde sakin, bilgilendirici ve sessiz. Bazen resim o kadar güzeldir ki, kişi sadece yorumları unutur ve manzaraların ve diğer ayrıntıların güzelliğine hayranlıkla bakar. Bazen yönetmen, anın etkisine katkıda bulunmak için seyirciyi sulu ağır çekim sahneleriyle besler. Bu başlığı herkese yeterince tavsiye edemem. Bulabildiğin her yerde al. İnsanın etkisi dünya çapında genişledikçe, gitgide daha az gerçekten el değmemiş vahşi doğa var. Bu dizi, daha önce doğa programlarında hiç kullanılmamış teknolojiyi kullanarak bizi bu vahşi alanlara götürmeyi ve buradaki çevreyi ve orada yaşayan canlıları görmeyi hedefliyor.
 • IMDb 8.3
 • 543
 • 0
Hidden Kingdoms
Tüm Bilgiler
Hidden Kingdoms   
1080p Kalitede Hidden Kingdoms izleBu filmdeki görseller kesinlikle büyüleyici. Küçük bir farenin ve büyük kedilerin aksine pek umursamadığımız diğer minik yaratıkların perspektifini ele alıyoruz. Filmcinin böylesine şüpheli bir varlığı yakalayabileceğini kim düşünebilirdi. Filmin çekilme şekli, sizi bu küçük dostların yanına götürür ve her gün gösterdikleri cesareti böylesine görkemli bir şekilde gösterir. Ağır çekim çekimleri, Hollywood filminin çok daha eğlenceli bir tarzını yakalar ve aynı zamanda, iyi planlanmış herhangi bir belgeselde bulabileceğiniz bir eğitim düzeyini korur. Fry, filmi çok sakin bir şekilde anlatmakta harika bir iş çıkarıyor. Canlı yorumlara ihtiyaç duymaz, çünkü görseller bunu halleder. Bu seriyi SAF sanatı buldum. En son teknoloji ve hayranlık uyandıran anlatımla iç içe olduğumda, bu dizilerin arkasındaki bu parlak beyinler sayesinde artık biz insanlara o kadar da uzak hissetmeyen bu gizli krallıkların dünyasına teslim olduğumu hissettim. Dürüst olmak gerekirse, bu küçük yaratıkların yaşamlarına bağlı hissettim. Hepsi çok tanıdık geliyor. Hayatta kalma mücadelesi, günlük zorluklar, avcılardan kaçış, yiyecek peşinde koşma, gelecek için planlama, yeni deneyimler ve bağımsızlık için susuzluk. Eksik olan tek şey aşk ama bu biz insanlar için de başka bir tanıdık duygu olabilir. Onları tekrar tekrar seyrederdim, heyecanlar, görseller, hikayeler hayal gücümü neşeyle doldurur. Bu BBC doğa doktor dizisi, küçük dünyaya insan seviyesinden çok zemin seviyesinden bakmaya çalışıyor. Kamera yere indirilir ve daha büyük hayvanlara bakar. Bir çok resim küçük ve büyük olanın birleşimidir. Kesinlikle çok fazla post prodüksiyon var. Küçükleri çekmenin ne kadar zor olduğunu ve ne kadar kurulum gerektirdiğini görmek büyüleyici. Bu küçük yaratıkları yakalamak için minyatür ekipman kullandıklarını varsaydım. Gerçekte, normal kameraları mümkün olduğunca yere yakın yerleştiriyorlar. Onları deliklere koyuyorlar veya zemini yükseltiyorlar. Bu resimlerin çoğunu yapıyorlar.
 • IMDb 8.5
 • 219
 • 0
Human Planet
Tüm Bilgiler
Human Planet   
1080p Kalitede Human Planet izleBu seyretmeye değer bir seri. Biz insanlar bu diziyi seyredene kadar bilmediğim herhangi bir duruma ve ortama çok fazla uyum sağlıyoruz, harika çekimler ve çekimler, mürettebatı bu tür riskleri almaları için selamlıyorum. bize bu devasa bilgi okyanusunu getirmek için hayatları. En şaşırtıcı şey, derin ormanlarda yaşayan, hakkında çok az bilgiye sahip olduğumuz izole kabilelerdi ve mürettebat üyelerinin orada nasıl ateş etmeyi başardıklarını ve onlarla nasıl iletişim kurduklarını, zor bir görevdi; Bugüne kadar insan toplumunun bilmediği bir kabileyi vurduklarını gerçekten takdir ediyorum, sık ormanın üzerinde bir uçaktan ateş ettiler. Suyun altındaki, yüksek dağların üzerindeki, uçaklardaki çekimler, her şey çok mükemmel, çok parlak, sadece bunları bize getirdiğin için teşekkür etmek istiyorum. BBC'nin 8 bölümlük epik belgesel dizisi olan bu seri, insanlığın modern şehirlerin rahatlığından ormanların, okyanusların ve donmuş atıkların düpedüz düşmanlığına kadar dünyanın her yerindeki tüm ortamlara uyum sağlama yeteneğinin büyüleyici bir kutlaması. BBC'nin tipik bir örneği olarak, her bölümde yer alan görüntüler, çekim teknolojisindeki gelişmelerden ve uzak bölgelere erişilebilirlikten tam olarak yararlanarak, henüz çekilecek en muhteşem görüntülerden bazılarıdır. Her bölüm, toplulukların kendi çevrelerinde nasıl hayatta kaldıklarına ve insanların gerçekten zor yerlerde yaşamak için gittikleri uzunluklara ilişkin çeşitli hikayeler anlatıyor. Ve çok takdire şayan. İnsan Gezegeninin en çok parladığı yer, bakışlarını gezegenimizdeki daha uzaktaki insanlara odakladığı zamandır. Nijer'deki Wodaabe halkının aşiret kur yapma ritüellerini, Kuzey Kutbu Kanada'daki midye toplayıcılarını veya Amazon'da Awá Guajá'yı emzirmeyi gösteren her bölüm, görünüşte medeni dünyamızın çok dışındaki topluluklar tarafından oyulmuş olağanüstü varoluşları vurgulamayı başarıyor. Oyuncu John Hurt, dramatik veya tuhaf olsun, ekrandaki görüntüler için en uygun tonu hassas bir şekilde belirleyerek anlatımı uygun ağırlıkla sunar. Bununla birlikte, Hurt yalnızca kabul edilebilir bir ikinci seçimdir, efsanevi belgeselci David Attenborough dahil olsaydı kesinlikle daha iyi hale getirilebilirdi.
 • IMDb 8.5
 • 239
 • 0
Formula 1 Drive to Survive
Tüm Bilgiler
Formula 1 Drive to Survive   
1080p Kalitede Formula 1 Drive to Survive izleBir F1 hayranı olarak, sahne arkasına bir göz atmak ve geçen yıl sezonunda belirli durumlarda neler olduğunu görmek çok heyecan verici. Sürücüler ve ekipleri pistteki ve dışındaki olaylar hakkında gerçekten ne hissettiklerini gösteriyor. Sezonun ilk yarışında her iki arabanın da pit stop sırasındaki hatalar nedeniyle çok iyi pozisyonlardan çekilmesi gerektiğinde, Haas F1 takımının tepkilerini görüyoruz. Ayrıca Daniel Ricciardo'nun 2019 sezonu için neden farklı bir takımla anlaşmaya karar verdiğini daha iyi anlıyoruz. Bu belgesel dizisinde beğendiğim şeylerden sadece birkaçı, F1 hayranıysanız seyretmenizi tavsiye ederim. Dürüst olmak gerekirse, bu mini belge için gerçekten heyecanlandım ve onu seyrettikten sonra aynı hayal kırıklığını hissettim. Daha çok kamera farkındalığına sahip aşırı hareket eden ve ekstra güç ve titreşim sağlamak için yaratılmış sahte monologlarla bir dizi sabunu gibi hissettiriyor. F1 hayranı için bu biraz cılız ayaklara bir tekme. Yapmaya karar verdikleri en kötü şey, bölümleri güçlendirmek için bir ses olarak sahte yorumlar eklemektir. Bu çok saçma bir seçim ve serinin muhteşemliğini gerçekten ortadan kaldıran korkunç bir karar. Benim için bu, tüm diziyi kırdı ve beni biraz güvenilmez bir hisle Netflix'e çevirdi. Gerçekten utanç verici çünkü gösteri geri kalanı için çok eğlenceliydi. Herhangi bir belgeselin, bir sporun BTS eylemlerinin özünü gerçekten yakalaması için, dizinin konusu olan oyunculara ve takımlara ya hep ya hiç erişmeniz gerektiğini hissediyorum. Benim için hayal kırıklığı yaratan Ferrari ve Mercedes'in serinin bir parçası olmadığına inanmamın nedeni bu, ama hayal kırıklığım burada bitiyor. Tam erişim vermeyi kabul eden takımlar için, yapımcılar harika bir iş çıkardı. Sürücülerin röportajları ve geçmiş hikayesi, onlara bağlı hissetmenizi sağladı. Takım sürücülerinin paylaştığı şiddetli çekişmeler hayret vericiydi. F1'in sadece sürücüden ibaret olmadığını, tüm yarış ekibinin takım üyesinin önemli olduğunu anlamamı sağladı.
 • IMDb 8.3
 • 303
 • 0
Frozen Planet
Tüm Bilgiler
Frozen Planet   
1080p Kalitede Frozen Planet izleAttenborough her zamanki gibi özel bir bakış açısıyla BBC'ye döndü ve bu kez dünyanın iki ucundaki kutup bölgelerindeki mevsimlere odaklanan harika bir belgesel dizisi daha yayınladı. Altı bölüme yayılan, her sezon bir bölümün ardından bölgelerdeki insan yaşamları ve ardından bölgelerin zamanla nasıl değiştiğini anlatan bir bölüm alır. Bunun gibi şovların sıradan bir seyircisi değilim, ancak türün büyük silahları için çıkıyorum ve BBC isimleri en yüksek kalitede olma eğiliminde bir promosyon beni seyretmeye ikna etti. Bu belgeseli yaptığı şey için suçlamak zordur, çünkü teknik olarak etkileyici ve şaşırtıcı bir şekilde filme alınmıştır, ancak yine de gösterinin sadece televizyonunuzu göstermek veya bir görsel duvar kağıdına sahip olmak için bir bahane olarak alınmasını önlemek için yeterli içeriğe ve ayrıntıya sahiptir. Çok fazla alanı kapsamasına rağmen şov, aşırılıkların ve onların içinde ve çevresinde yaşayan olağanüstü yaşam biçimlerinin bir hissini mükemmel bir şekilde yakalıyor, bazılarını daha önce gördük ve bazılarını görmedik ve bunu tanıdık görmeyi çekici buldum. Yaptığım gibi, tamamen katılaşan tırtılların sadece çözülmek ve buz geri çekildiğinde yaşamaya devam etmek için olduğunu öğrendiğim gibi yaratıklar. Bekleneceği gibi, sunumun bir kısmı insana benzeyen bir dokunuş ama çoğunlukla şov hayatta kalma şansı konusunda oldukça dürüst ve bize sadece şanssız veya durumlarını yanlış değerlendiren yaratıkların kaderini göstermekten korkmuyor. Her ne kadar bir belgesel olarak seyretmeye çalışılsa da, yavru bir kuşun ilk uçuşunda çok sert bir inişten sağ kurtulduktan sonra sadece yoldan geçen bir tilki tarafından yakalandığını seyrettiğinizde bir şey hissetmemek zor. Son 2 bölüm, karşılaştırıldığında daha zayıftır çünkü hayvanlardan daha azı ve daha fazla insan durumu ve daha büyük resim vardır, ancak ikisi de büyüleyici. Beşinci bölüme pek bir şey beklemeden geldim, ancak seçilmiş topluluklar üzerinde yapılan çalışmalar etkiledi.
 • IMDb 8.3
 • 253
 • 0
Blue Planet 2
Tüm Bilgiler
Blue Planet 2   
1080p Kalitede Blue Planet 2 izleDün gece bu belgeselin ilk filmini büyük umutlarla seyrettim ve umduğum her şey buydu. Attenborough liderliğindeki uluslararası vahşi yaşam fotoğrafçıları ekibi, 10 yıl önceki orijinal belgesel serisinin temasını güncelleyen ve zenginleştiren sansasyonel bir televizyon belgeseli yapımı ile bir kez daha ortaya çıktı. Devasa dalgalarda zevk için sörf yaptıklarının muhteşem görüntülerini görene kadar yüzen yunus sürülerinden daha fazla etkilenemeyeceğinizi düşünebilirsiniz. Ve daha sonra büyük bir yunus kümesinin başka bir türle daha önce hiç görülmemiş bir şekilde buluştuğunu görmek, bize bunun doğaya bakmanın gerçekten yeni bir yolu olduğunu gösteriyor. En son sualtı çekim tekniklerinin bize okyanuslar hakkında ne kadar çok şey gösterebileceğini görmek için serinin geri kalanına yapışık olacağım, aynı zamanda bu Mavi Gezegenimizi ne kadar kötü bir şekilde mahvettiğimize dair çarpıcı uyarıyı duymak için. BBC'nin bu dizinin kutulu setini dünyadaki her ulusal lidere hediye etmesini öneriyorum, şu mesajla birlikte; Tüm bunların geleceği sizin ellerinizde. Birçok film ve televizyon dizisi sınırları zorladığını iddia ediyor. Bu gerçekten yapıyor. Dizinin yapımıyla ilgili materyalin gösterdiği gibi, yapılması gereken dört yıl Antarktika'da insanlı bir dalgıç dalış için rekor bir derinlik içeriyordu. ücra bir adada yılda bir kez gerçekleşen bir olayı kaçırmak, mürettebatın denizaltına saldıran dev köpek balıklarıyla başa çıkmak, bir dizi yeni çekim teknolojisini kullanmak ve su altında o kadar çok zaman geçirmek ki daha önce hiç görülmemiş davranışları kaydedebildiler. Her bir saatlik program için yaklaşık bin saat çekim gerekiyordu. Sonuçlar, güzelliği, menzili ve tutarlılığı açısından kesinlikle eşsiz olan, fotoğrafçılıkla yakalanan şaşırtıcı bir doğa harikası yelpazesiyle gerçekten olağanüstü. Becerikli düzenleme ve yorum, her konuyu hayata geçirmeye yardımcı olur.
 • IMDb 8.6
 • 164
 • 0
Africa
Tüm Bilgiler
Africa   
1080p Kalitede Africa izleBu harika yeni BBC vahşi yaşam serisinin ilk üç bölümünü görmüş olacak kadar şanslıyım, BBC'nin hala türü yönettiğini rahatlıkla söyleyebilirim. Bu seri, sadece yepyeni muhteşem sahnelerle yaptığı vahşi yaşamı değil, aynı zamanda ekosistemin jeoloji ve öngörülemeyen hava sistemleri ve doğa olaylarıyla olan ilişkisini de araştırıyor. Yapım ekibi, en son teknoloji ve teknikleri kullanarak bize nefes kesen sahneler ve harika görüntüler sağlamak için olağanüstü önlemler aldı. Şu ana kadar bu sezon 4 yaşındaki torunumuz da dahil olmak üzere ailemi sessizce ekrana dikti. Her bölümün sonunda göz alıntısının eklenmesi, bu prodüksiyon ekiplerinin bu şovları nasıl yaptığını anlamamıza yardımcı olmak için küçük bir yol kat ediyor ve benim için her zaman ne yapmaya hazır olduklarını görmeyi dört gözle bekliyorum. Bir ömür boyu çekim. Attenborough'nun harika sesi bir başka inanılmaz BBC doğa serisini anlatıyor. Dünya Gezegeni, Yaşam, Donmuş Gezegen ve şimdi bizi Dünya'nın en şaşırtıcı yerlerinden bazılarına Yüksek Çözünürlüklü bir yolculuğa çıkarıyor. En çok nefes alan kamera çalışması için bu serilerden birini seçmek zorunda kalsaydım, bu şerefi bu diziye vermem gerekirdi. Doğa serilerinin çoğu hakkında tek bir homurtum olsaydı, yırtıcıların avlarını aşağı indirdiğini ve bazen parçaladığını göstermenin dehşeti olurdu. Seri, yırtıcıları açık bir kan olmadan iş başında göstermeyi başarıyor. Tüm bu inanılmaz diziler hakkında beni engelleyen tek şey, Sigourney Weaver, Oprah, Alec Baldwin ve şimdi de Forest Whitaker anlatımıyla her birinin Amerikanlaştırılmış bir versiyonunu yayınlamayı gerekli hissetmeleridir. Attenborough'nun anlatımı her zamanki kadar açık ve öz ve Amerikan seyircisi tarafından anlaşılabilir olduğunu düşünüyorum. İlk bölümden bu yana sona eriyor, geniş manzarası hakkında derin bilgi birikimiyle inanılmaz bir yolculuk. Sadece yaban hayatı değil, iklim ve dünya nüfusundaki değişimin her birini nasıl etkilediğini de gösteriyor.
 • IMDb 8.3
 • 140
 • 0
Jack Whitehall Travels with My Father
Tüm Bilgiler
Jack Whitehall Travels with My Father   
1080p Kalitede Jack Whitehall Travels with My Father izleJames May bir keresinde kendisinin, Richard Hammond ve Jeremy Clarkson'un, kimsenin anlamadığı birçok karmaşık nedenden ötürü sunum ekibi olarak başarılı olduklarını söylemişti. Belki de Babamla Seyahat filminin yapımcıları, Top-Gear benzeri senaryolu önceden planlanmış komedi anlarının formatını daha az denemeliydi, çünkü büyülü Clarkson-Hammond-May kimyasının yokluğunda, bu dizi umutsuzca düzenlenmiş, zorlanmış ve rahatsız hissediyor. Whitehall ve Whitehall arasındaki gariplik, belki de doğal olarak meydana geliyor gibi görünen tek şeydir, ancak bu utanç ve rahatsızlık miasma içinde, iki kıvranan sunum yapan kişi, Top Gear tarzı bir macerada, ancak bir fayda sağlamadan, birbirleriyle yarışmaya ve zırvalık yapmaya zorlanır. araba veya Andy Wilman. Sonuç, Clarkson, Hammond ve May'in bunları ele alması dışında, düzinelerce daha iyi adamın bizi daha ilginç maceralara götürmesi dışında ilginç olabilirdi. Bu gösterinin herhangi bir şekilde taze, aydınlatıcı, eğlenceli veya kayda değer olan ne sunduğunu bilmek zor. Konsept güzel görünüyordu. seyretmeye başlayacak kadar ilgimi çekti, ancak birinci bölümün sonuna kadar yetmedi. Beklenmedik ve kötü tasarlanmış bir yolculuğun iniş çıkışlarını yaşayan iki ilginç insanı takip eden gerçek bir belgesel olduğunu hissetseydim, onunla kalırdım. Ama değildi. Keşke komedi organik olarak gerçekleşmiş olsaydı. Keşke diyalog yazılmamış olsaydı. Keşke ilgili herkes biraz daha az çaresiz olsaydı. Başka bir şey yaparken zaman öldürüyorsanız veya televizyon izliyorsanız eğlenceli. Burada ya da orada bazı komik sözler. Babasının lüks olduğunu ve bu seyahatlere alışık olmadığını belirtmek için sürekli çaba sarf etmesi biraz sıkıcı oluyor.
 • IMDb 6.9
 • 774
 • 0
Rust Valley Restorers
Tüm Bilgiler
Rust Valley Restorers   
1080p Kalitede Rust Valley Restorers izleTam dört yüz arabası var ve hala eksik parçaları kontrol etmek için komşulara gidiyoruz. Sözler veriyor ve baskının eğlenceli olduğunu düşünmek zorundayız, aman tanrım, emeği hesaplamadığı için bütçe dahilinde bitirebilecek mi? Yetmiş Swinger ve tayı restore eden komşu, bahçe kanepesi olarak eşleşen bir arka koltuk kullanıyor ve 64 Riviera'yı restore ediyor ve gösteride 4 kez alüminyum jant kapaklarının bulunmasının nadir olduğu ve bir set bulduğumuzdan bahsediliyor. komşunun hurda sandığı. İlk bölümde 8 işçi tuttuğunu söylüyor ve sonra oğlunun yanmış eli yüzünden yetersiz kaldığını ve garajda başka kimse olmadığını söylediğini duyuyorsunuz. Çamura saplanmış kamyonu 10 dakika, oğlunun yanmış eli için 10 dakika daha izliyoruz, genç kadın işçinin araba kullanmayı öğrenmesi için on dakika izliyoruz ama arabanın bir enkazdan nasıl dönüştüğünü göremiyoruz. bir dakikalığına bile kas arabası. Öyleyse o enkazın nasıl bu yolculuğa dönüştüğünü merak ediyorsunuz, dönüşümü seyretmek için oturduğumu düşündüm değil mi? Sonuç: Çok fazla çöp, çok az araba işçiliği. Belgesel yerine buna gerçek desen iyi olur. Bu tür programlar bir kuruşa 10'dur, bu nedenle daha iyi olduğunu veya benzersiz bir stile sahip olduğunu kanıtlamanız gerekir. Ve dreadlocks değil. İlk bölüm ve korkular, arabadan bir koltuk kazarken fare dışkısında sürükleniyor. Sonra hepsi banyo yapabilecekmiş gibi görünüyorlar ve şükür kokulu görme icat edilmedi. Para kaybettiklerini ilan ettikten sonra bile şaka yapıyor ve gülüyorlar. Ne eğlenceli değil düzenleme şok edici. Yakın plan araba ıslak ve gökyüzü gri, tekrar geniş açılı ve güneşli, tozlu bir gün. Yakın çekim, araba hala ıslak ve yağmur yağıyor, yine güneşli, tozlu bir günde bronz ve kiri olan adamlara dönüyorlar. Bu prodüksiyon şirketinde temel film yapımı kaybolmuş gibi görünüyor.
 • IMDb 8
 • 737
 • 0

Dizi izle


Aradığınız tüm dizileri dizi izleme sitemizde yüksek görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz. Global diziler genellikle dizi sevelerin en çok rağbet ettiği dizi kategorileri arasında yer alıyor. Amerika, İngiltere, Fransa, Kore ve daha pek çok dünyanın her yerinden yayınlanan yabancı dizilere tek bir adresten ulaşabilirsiniz. İçinizden bir ses dizi izle diyorsa ama ne izleyeceğinize karar veremiyorsanız, burada tüm bölümleriyle kategorilere ayrılmış bir şekilde dizilere ulaşabilirsiniz. Görüntü kalitesinin yüksek olması ve sorunsuz altyazı özellikleri sayesinde bir bölümden diğerine atlarken zamanın nasıl akıp gittiğini fark etmeyeceksiniz bile. Çağımızın en güzel vakit geçirmenin yollarından biri de dizi seyretmektir.


Dünya çapında bir furya haline dönüşmüş büyük ve meşhur yapımlar için ücret ödeyip izlemek zorunda değilsiniz. İşte tam olarak burada biz yani diziizle.blog ekibi devreye giriyor. Günümüzün değişen dünyasında internet ile artık bilgiye erişim sınırsız ve herkesin en doğal hakkı. Bilgiye olan sınırsız erişim, dolayısıyla eski ve yeni tüm dizi ve filmlerden haberdar olmamızı sağlıyor. Eskiden izlemek istediğimiz bir filmin günlerce DVD'ye gelmesini beklerdik. Veya kimi programlardan indirmeye çalışırken yüksek boyuttan dolayı sabahtan akşama kadar beklemek zorunda kalırdık. Online dizi izleme platformları sayesinde artık tüm bu sorunlar geride kaldı. En güncel ve en son diziler haliyle elinizin altında. Tek bir tıkla full hd 1080p görüntü kalitesindeki dizilere çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Özellikle bilim kurgu dizilerini izlemenizi tavsiye ederiz. Hatta dizi sektöründe en iyisi olduğumuzu iddaa ediyoruz.


İzlediğiniz bir bölümü çok sevdiğiniz takdirde tekrar tekrar başa alıp izlemenin keyfi başka nerede var? Tüm bu seyir zevkinin sizler için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve işimizi önemsiyoruz. Zaten dizi seyretme sitesini kurmamızın amacıda buydu, hizmeti seviyoruz! Sevdiğiniz dizilerin yanı sıra sitemize girdiğinizde belki de daha önce adını bile duymadığınız yeni diziler hakkında fikir sahibi olabilir, yepyeni bir dünyanın kapılarını aralayabilirsiniz. Yorumlara bakarak ve kısa açıklamaları okuyarak dizinin konusu ve senaryosu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Böylece o dizinin sizin zevkinize uygun olup olmadığına kadar vererek ilk bölümden başlayarak yeni bir dizi seyretme sürecine geçebilirsiniz. Dizilerin en güzel yanı filmler gibi hemen bitmemeleri ve heyecanlı bir süreklilik sağlamalarıdır.


1080p Kalitede ve Ultra Hızda Dizi izle


Dizi sektöründe olabildiğince kaliteli hizmet sunabilmek için dizileri sizlere reklamsız sunuyoruz. Birçok insan boş zamanlarını dizi, film seyrederek geçirir. Ancak dizi izlemeye karar vermek kolayken hangi diziyi izlemeye karar vermek, aradığınız diziyi aradığınız özelliklerde bulmak oldukça kolay bir iş değildir. Aradığınız diziyi buluyorsunuz alt yazılı bulamıyorsunuz, alt yazılı bulup istediğiniz görüntü kalitesinde bulamıyorsunuz derken bir de bakıyorsunuz bir sürü zamanınızı almış. Bunların yaşanmaması adına biz size istediğiniz tüm özellikleri sunuyoruz. Geniş izleme seçenekleriyle, istediğiniz dilde türkçe dublaj ve türkçe altyazılı imkanlarıyla izlediğiniz diziden tam tatmin sağlamanıza olanak veriyoruz. Diğer dil çevirileri için henüz çalışmalara başlamadık, fakat en kısa sürede başlayacağız.


Online dizi izlemenin en keyifli yeri. Öncelikle sitemizde reklam, pop-up bulunmuyor. İstediğiniz diziyi izlerken sağda solda beliren reklamlar dikkatinizi dağıtıp zamanınızı çalmıyor. Dizi süresi boyunca sizi rahatsız edebilecek her şeyi düşündük ve sitemizi ona göre tasarladık. Yayınlamakta olan dizilerin yeni bölümleri yayınladığı günden itibaren sitemizde bulabilmeniz mümkün. Gündemi, yenilikleri oldukça yakından takip edip yeni bölümleri ara vermeden, beklemeden izlemenize olanak sağlıyoruz. İzleyicilerimiz dizinin kendi asıl şekli nasılda sitemizde o halde bulabiliyor. Herhangi bir sansür, kısıtlama yapmıyoruz bu konuda. Dizilerimizi tek part halinde yüklüyoruz. Bunun nedeni ara vermeden tek seferde dizi izlemenin daha keyifli olduğudur. Diğer parta geçerken zaman kaybetmeyip diziden kopma hissini yaşamıyorsunuz.


Yüklediğimiz dizilerin açıklama kısmına diziye ilişkin küçük notlar ekliyoruz. Söz konusu bölümün içeriğine dair açıklamalar gibi. Ayrıca; dizinin oyuncu kadrosunu, izleyici yorumlarını, izleyici puanlamalarını dizinin açıklamalar kısmına yazıyoruz. Kullanıcı yorumlarını ve puanlamalarını olduğu gibi, eklemeler veya çıkarmalar yapmadan direkt sizin erişiminize sunuyoruz. Bu sayede diziye dair fikirleri kolayca edinebiliyorsunuz. Yani özetle sunduğumuz hizmetler; güvenli ve kaliteli içerik, yüksek çözünürlük, telif haklarını gözetmek, reklamsız içerikler, istediğin zamanda seyretme gibi. Sitemizde yer alan dizilerin çözünürlük kaliteleri isteğinize bağlı olmakla birlikte çok kaliteli de olabilir normal kaliteli de. Bu çözünürlükleri internet hızınıza göre seçmeniz gerekir. İnternet hızınız çok yüksekse en kaliteli seçenekleri tercih edebilirsiniz. Blu-Ray, HD, 1080p gibi. Ayrıyeten; sitemizde bulunan dizilerin türü çok geniştir. Hangi türde dizi izlemek istiyorsanız bu sitede bulabilmeniz mümkündür. Bu dizileri istediğiniz dilde, istediğiniz kalitede tek part olarak izleyebilmeniz mümkün. Olabildiğince görüntü kalitesi düşük dizileri yüklememeye çalışıyoruz. Fakat bazen buna mecbur oluyoruz.


İzleyicilerimizin fikirleri bizim için her zaman önemli olmuştur ve bundan sonra da olacaktır. Onların fikirlerine başvurmak, onların tavsiyelerine uymak, yenilikleri uyarlamak izleyicilerimizin memnuniyeti açısından çok önemlidir. İzleyicilerimizi memnun etmek en öncelikli amaçlarımızdandır. Alt yazılı, dublajlı içeriklerimize kolayca erişim sağlayabilmelerinin yanında en güncel dizi içeriklerine de ulaşım sağlayabilmektedirler. Site temamız grafik tasarımcıları tarafından tasarlanmış olup en uyumlu renklerle dizayn edilmiştir. Kullanıcı ara yüzümüzü en sade şekilde yapmaya çalıştık, renk uyumuna özen gösterdik. Bize destek olmak isterseniz dizileri sosyal medya hesaplarınızda paylaşıp sitemizi arkadaşlarınızında görmesini sağlayabilirsiniz. En iyi dizi izleme yeri olan sitemizde keyifli vakitler geçirmenizi temenni ederiz.


hd film izle - film izle - full hd film izle - bir başkadır izle - oleybet giriş - oslobet giriş - amqsports.com - meritroyalbet - süperbetin - grandpashabet - portbet - film izle - bahsegir - bahsegir - grandpashabet

grandpashabet - meritroyalbet - smart iptv - Twitter Takipçi Satın Al - Twitter Takipçi Hilesi - Juul Türkiye - İqos Türkiye - İqos - takipçi satın al - deneme bonusu - bedava sohbet - Jojobet
izmir escort eryaman escort izmit escort escort ankara porno malatya escort gaziantep rus escort mersin escort izmir escort kizlar diyarbakır escort ankara escort