Belgesel
Roman Empire
Tüm Bilgiler
Roman Empire Belgesel, Biyografi 
Roman Empire dizi izle, Roman Empire Türkçe dublaj izle, Roman Empire Full izle, Roman Empire altyazılı izle, Roma İmparatorluğu hakkında dramatize edilmiş bir belgesel, her mevsimde en ünlü veya kötü şöhretli imparatorlarından birine odaklanıyor. Bu dizinin bir potansiyeli vardı: Roma İmparatorluğu üzerine dramatize edilmiş bir belgesel - The World At War, Roma ya da Spartacus ile buluşuyor, değil mi? Gerçekçi, cesur, aksiyon dolu dramatizasyonlarla harmanlanmış öğretici bir belgesel. Hayır. Yaklaşmıyor bile. Belgesel tarafı oldukça basit. Sean Bean, konu anlatıma geldiğinde Laurence Olivier değil: Gerçekten bunun için ciddi bir ağırlığı ya da aksanı yok.
 • IMDb 6.4
 • 1.198
 • 0
Making a Murderer
Tüm Bilgiler
Making a Murderer Belgesel, Suç 
Making a Murderer dizi izle, Making a Murderer Türkçe dublaj izle, Making a Murderer Full izle, Making a Murderer altyazılı izle, Görünüşe göre dünyadaki herkes veya en azından sosyal medya bilgisi olan herkes bu on bölümlük Netflix dizisinin hikayesini biliyor. Dizi, haksız yere bir suçla suçlanan ancak sonunda 18 yıl sonra hapishaneden serbest bırakılan Wisconsin'li Steven Avery'ye bir göz atıyor. Sonra birdenbire o ve yeğeni bir kadına tecavüz ve cinayetten tutuklandı. Steven bir kez daha yerel polisin onu suçladığını ve ona komplo kurduğunu iddia ediyordu.
 • IMDb 7.9
 • 943
 • 0
Night on Earth
Tüm Bilgiler
Night on Earth Belgesel 
Night on Earth dizi izle, Night on Earth Türkçe dublaj izle, Night on Earth Full izle, Night on Earth altyazılı izle, Başka bir mega bütçeli hayvan belgeseline gerçekten ihtiyacımız var mı? Netflix öyle düşünüyor. Ve tek düşündüğüm bu film yapımcılarının bu süreçte yaptıkları uçuş saatleri ve kirlilik. Tamam ilk kapalı. Gece görüşü ve ışık saçan yıldırımdaki en son teknolojiye sahip bir gece belgeseli. Bağlamı daha ilginç hale getirmez. Odaklanmayı seçtikleri şey, daha önce görmediğimiz hiçbir şeyi göstermiyor. Sahile giden tipik bir kaplumbağa yarışımız var. Küçük fok bebeğimiz var.
 • IMDb 7.6
 • 477
 • 0
Seven Worlds One Planet
Tüm Bilgiler
Seven Worlds One Planet Belgesel 
Seven Worlds One Planet dizi izle, Seven Worlds One Planet Türkçe dublaj izle, Seven Worlds One Planet Full izle, Seven Worlds One Planet altyazılı izle, Genç yetişkin hayatımın çoğunda David Attenborough'nun büyük bir hayranı oldum ve onun yeni projelerini hatasız gördüm. Şaşırtıcı görüntüler, eğlendiren, öğreten, hareket ettiren ve şoke eden bilgiler, sevimli ve tehditkar hayvanlar, karmaşık duygu karışımları ve unutulmaz sekanslar yaptığı her şeyde bol miktarda bulunur ve kendine özgü sesini saatlerce dinlememek elde değil. 'Yedi Dünya, Bir Gezegen' reklamlardan harika görünüyordu ve yılın görülmesi gereken filmlerinden biri gibi görünüyordu.
 • IMDb 8.9
 • 505
 • 0
The Hunt
Tüm Bilgiler
The Hunt   
The Hunt dizi izle, The Hunt Türkçe dublaj izle, The Hunt Full izle, The Hunt altyazılı izle, Attenborough'nun o kadar çok mücevher yaptığı için yaptıkları arasında bırakın kesin bir favoriyi, favorileri seçmek gerçekten zor, en sevdiğiniz dondurma aromasını veya en sevdiğiniz opera rolünü (örneğin) seçmeye çalışmakla eşdeğerdir. seçemezsin. Yine de bana göre, 'Av', taçlandıran başarılarıyla ve şimdiye kadar izlenen en iyi belgesellerden biriyle orada ve daha önce de söylendiği gibi, birçok harika belgesel var. Çalışmalarının çoğunu bu kadar harika yapan her şeye sahip.
 • IMDb 8.4
 • 662
 • 0
Our Planet
Tüm Bilgiler
Our Planet   
Our Planet dizi izle, Our Planet Türkçe dublaj izle, Our Planet Full izle, Our Planet altyazılı izle, Attenborough'nun çalışmalarının en iyileri, eski ve yeni, türün simgesidir ve kendi başlarına inanılmazdır, kariyeri on yıllara yayılmıştır ve dikkate değer ölçüde tutarlı olmuştur. Kapsamlı filmografisinin bütününde bir dud yok, daha kusurlu çalışması hala iyi, bu nadir ve kasıtlı olarak birçok kez benim tarafımdan tekrarlanan bir şey. 8 bölümlük 'Gezegenimiz' en çok beklediğimiz programlarımızdan biriydi, izlerken görüntülere hayran kaldık, tüm hayvanlara hayran kaldık ve çok çeşitli duygular hissettik.
 • IMDb 8.9
 • 580
 • 0
Planet Earth 2
Tüm Bilgiler
Planet Earth 2   
Planet Earth 2 dizi izle, Planet Earth 2 Türkçe dublaj izle, Planet Earth 2 Full izle, Planet Earth 2 altyazılı izle, Şimdiye kadar yapılmış en iyi belgesellerden biri olan 2007'deki ilk 'Dünya Gezegeni'ne kesinlikle bayılıyorum ve aslında bundan daha fazlası. David Attenborough (yönetmen/oyuncu Richard'ın kardeşi), kendisi bu terimden ne kadar hoşlanmasa da, akıllıca ulusal bir hazine olarak kabul edilir. Yani neredeyse on yıl sonra ikinci bir dizinin olduğunu duyunca, izleyip izlememe konusunda kesinlikle hiçbir şüphe yoktu.
 • IMDb 8.3
 • 673
 • 0
Planet Earth
Tüm Bilgiler
Planet Earth   
Planet Earth dizi izle, Planet Earth Türkçe dublaj izle, Planet Earth Full izle, Planet Earth altyazılı izle, Dizi çok çok iyi araştırılmış, izlemeden önce bilmediğim bazı şeyler ve müzikler baş döndürücü. Ama diziyi bu kadar zevkli yapan şey muhteşem çekimler, kamera çalışması ustaca yapılmıştı ve sevimli ve tehlikeli hayvanları ve onların renkli yaşam alanlarını mükemmel bir şekilde yakalamıştı. Dağların, çöllerin ve yağmur ormanlarının aşırı koşullarından bahsetmiyorum bile. Ekranda gördüğüm her şeye hayranlıkla oturdum.
 • IMDb 8.3
 • 1.470
 • 0
Human Planet
Tüm Bilgiler
Human Planet   
Human Planet dizi izle, Human Planet Türkçe dublaj izle, Human Planet Full izle, Human Planet altyazılı izle, Attenborough'nun en iyi eserinin özel büyüsünden yoksun olsa bile, kendi başına harika bir şekilde. Burada 'İnsan Gezegeni'nde pek çok harika şey var. Önermesi her bölümde istisnai olarak ele alınır, ortamlar, nasıl yaşadıkları, insanların ortamlara nasıl uyum sağladığı, insan mücadeleleri ve bunların çevreyi nasıl etkilediği ilginç ve takdire şayan konulardır. Ayrıca aydınlatıcı ama vaaz vermeyen bir şekilde (ki bu, çevre temalı herhangi bir şey için potansiyel bir tehlikedir ve genellikle içine düştüğü bir tehlikedir).
 • IMDb 8.5
 • 669
 • 0
Formula 1 Drive to Survive
Tüm Bilgiler
Formula 1 Drive to Survive   
Formula 1 Drive to Survive dizi izle, Formula 1 Drive to Survive Türkçe dublaj izle, Formula 1 Drive to Survive Full izle, Formula 1 Drive to Survive altyazılı izle, Bu, 2018 sezonu boyunca bazı önemli pist savaşlarına, sürücü ve takım içgörülerine ve zorluklara gerçekten iyi bir derinlemesine bakıştı. Daha az teknik ve daha duygusal. Tecrübeli takımlar mücadele ediyor, sürücüler yerlerini korumak için mücadele ediyor ve markalarını yaratmayı hedefleyen yeni genç sürücülerle ve genellikle hakim takımlar olarak Ferrari ve Mercedes ile göz ardı edilen orta saha takımları arasında gerçekten neler olup bittiğine dair gerçekten iyi görüşler var.
 • IMDb 8.3
 • 786
 • 0
Blue Planet 2
Tüm Bilgiler
Blue Planet 2   
Blue Planet 2 dizi izle, Blue Planet 2 Türkçe dublaj izle, Blue Planet 2 Full izle, Blue Planet 2 altyazılı izle, David Attenborough, pek çok kez söylendiği gibi, hoşlanmadığı bir terim olmasına rağmen, ulusal bir hazine olarak anılmayı sonuna kadar hak ediyor. Pek çok hazineye imza attı ve uzun ve sürekli olarak etkileyici bir kariyerin daha az çıktısı bile hala iyi. En sevdiklerimden biri olan ilk 'Mavi Gezegen'e kesinlikle bayıldım, bu yüzden ikinci bir 'Mavi Gezegen' dizisi olduğunu duymak beni çok heyecanlandırdı. 2017 televizyonunun kolayca öne çıkan bir parçası (BBC'nin en iyi yapımlarından biri ve en iyi doğa belgeseli dizisi için güçlü bir yarışmacı) ve şimdiye kadarki pek çok 2017 drama/dizisinden biri olduğu ortaya çıktı.
 • IMDb 8.6
 • 487
 • 0

Dizi İzle (HD)


Dizi izleme sitemizde tüm içerikleri yüksek çözünürlükte izleyebilirsiniz. Türkçe dublaj ve altyazılı izle seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Sitemiz sayesinde dünya çapında bir furya haline dönüşmüş büyük ve meşhur yapımlar için ücret ödeyip izlemek zorunda değilsiniz. Günümüzün değişen dünyasında internet ile artık bilgiye erişim sınırsız ve herkesin en doğal hakkı. Bilgiye olan sınırsız erişim, dolayısıyla eski ve yeni tüm dizi ve filmlerden haberdar olmamızı sağlıyor. Eskiden izlemek istediğimiz bir filmin günlerce DVD'ye gelmesini beklerdik. Veya kimi programlardan indirmeye çalışırken yüksek boyuttan dolayı sabahtan akşama kadar beklemek zorunda kalırdık. Online dizi platformları sayesinde artık tüm bu sorunlar geride kaldı. En güncel ve en son diziler haliyle elinizin altında. Tek bir tıkla full hd 1080p görüntü kalitesindeki dizilere çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Özellikle bilim kurgu dizilerini izlemenizi tavsiye ederiz. Hatta dizi sektöründe en iyisi olduğumuzu iddaa ediyoruz. Sitemizde bir takım eksikliklerimizin olduğunun farkındayız, bu eksiklikleri en kısa süre içerisinde gidereceğimizden kesinlikle şüpheniz olmasın.


İzlediğiniz bir bölümü çok sevdiğiniz takdirde tekrar tekrar başa alıp izlemenin keyfi başka nerede var? Tüm bu seyir zevkinin sizler için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve işimizi çok önemsiyoruz. Bu sebepten dolayı dizi izle sitemizi sürekli olarak güncel tutmaya özen gösteriyoruz. Zaten çoğunlukla bilim kurgu dizilerinin bulunduğu sitesini kurmamızın amacıda buydu, hizmeti seviyoruz! Sevdiğiniz yabancı dizi izlemenin yanı sıra sitemize girdiğinizde belki de daha önce adını bile duymadığınız yeni diziler hakkında fikir sahibi olabilir, yepyeni bir dünyanın kapılarını aralayabilirsiniz. Yorumlara bakarak ve kısa açıklamaları okuyarak dizinin konusu ve senaryosu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Böylece o dizinin sizin zevkinize uygun olup olmadığına karar vererek birinci bölümden başlayarak yeni bir dizi seyretme sürecine geçebilirsiniz. Dizilerin en güzel yanı filmler gibi çabucak bitmemeleri ve süreklilik sağlamalarıdır. Bu sayede senaryodan kopma gibi durumları yaşamazsınız. Ve diziyi dikkatle takip edebilirsiniz.


Dizi sektöründe olabildiğince kaliteli hizmet sunabilmek için dizileri sizlere reklamsız sunuyoruz. Birçok insan boş zamanlarını anime, film veya hd dizi izleyerek geçirir. Ancak dizi seyretmeye karar vermek kolayken hangi diziyi seyretmeye karar vermek, aradığınız diziyi aradığınız özelliklerde bulmak oldukça kolay bir iş değildir. Aradığınız diziyi buluyorsunuz alt yazılı bulamıyorsunuz, alt yazılı bulup istediğiniz görüntü kalitesinde bulamıyorsunuz derken bir de bakıyorsunuz bir sürü zamanınızı almış. Bunların yaşanmaması adına biz size istediğiniz tüm özellikleri sunuyoruz. Geniş izleme seçenekleriyle, istediğiniz dilde türkçe dublaj ve türkçe altyazılı imkanlarıyla izlediğiniz diziden tam tatmin sağlamanıza olanak veriyoruz. Diğer dil çevirileri için henüz çalışmalara başlamadık, en kısa sürede bu durumu çözeceğiz.


Dizi İzle (Full HD Kalitede)


Dizi sitemizde rahatlıkla birçok seriyi bulabilirsiniz. Öncelikle sitemizde reklam, pop-up bulunmuyor. İstediğiniz diziyi izlerken sağda solda beliren reklamlar dikkatinizi dağıtıp zamanınızı çalmıyor. Dizi süresi boyunca sizi rahatsız edebilecek her şeyi düşündük ve sitemizi ona göre tasarladık. Yayınlamakta olan dizilerin yeni bölümleri yayınladığı günden itibaren sitemizde bulabilmeniz mümkün. Gündemi, yenilikleri oldukça yakından takip edip yeni bölümleri ara vermeden, beklemeden izlemenize olanak sağlıyoruz. İzleyicilerimiz dizinin kendi asıl şekli nasılda sitemizde o halde bulabiliyor. Herhangi bir sansür, kısıtlama yapmıyoruz bu konuda. Dizilerimizi tek part halinde yüklüyoruz. Bunun nedeni ara vermeden tek seferde dizi seyretmenin daha keyifli olduğudur. Bu sayede HD dizi izle, yani sitemiz aracılığıyla diğer parta geçiş yaparken zaman kaybetmiyorsunuz. Tek part özelliğinden ziyade, tüm bölümleri HD yüklemeye çalışıyoruz. Seyircilerimizin sitemizden memnun kalması bizler için gerçekten çok önemlidir.


Yüklediğimiz dizilerin açıklama kısmına diziye ilişkin küçük notlar ekliyoruz. Söz konusu bölümün içeriğine dair açıklamalar gibi. Ayrıca; dizinin oyuncu kadrosunu, izleyici yorumlarını, izleyici puanlamalarını dizinin açıklamalar kısmına yazıyoruz. Kullanıcı yorumlarını ve puanlamalarını olduğu gibi, eklemeler veya çıkarmalar yapmadan direkt sizin erişiminize sunuyoruz. Bu sayede diziye dair fikirleri kolayca edinebiliyorsunuz. Yani özetle sunduğumuz hizmetler; güvenli ve kaliteli içerik, yüksek çözünürlük, telif haklarını gözetmek, reklamsız içerikler, istediğin zamanda seyretme gibi. Sitemizde yer alan dizilerin çözünürlük kaliteleri isteğinize bağlı olmakla birlikte çok kaliteli de olabilir normal kaliteli de. Bu çözünürlükleri internet hızınıza göre seçmeniz gerekir. İnternet hızınız çok yüksekse en kaliteli seçenekleri tercih edebilirsiniz. Blu-Ray, HD, 1080p gibi. Ayrıyeten; sitemizde bulunan dizilerin türü çok geniştir. Dizi izle sitesi, sizlere hangi türde dizileri seyretmek istiyorsanız onu size sorunsuz bir şekilde sunar.


Bu dizileri istediğiniz dilde, istediğiniz kalitede tek part olarak izleyebilmeniz mümkün. Olabildiğince görüntü kalitesi düşük dizileri yüklememeye çalışıyoruz. Fakat bazen buna mecbur oluyoruz. Kalitemizden kesinlikle taviz vermiyoruz. Ziyaretçilerimizin fikirleri bizim için gerçekten önemlidir. Onların fikirlerine başvurmak, onların tavsiyelerine uymak, yenilikleri uyarlamak izleyicilerimizin memnuniyeti açısından çok mühimdir. İzleyicilerimizi memnun etmek en öncelikli amaçlarımızdandır, dizi platformumuzda memnun olabilmeniz için en iyisini yapmaktayız. Alt yazılı, dublajlı içeriklerimize kolayca erişim sağlayabilmelerinin yanında en güncel dizi içeriklerine de ulaşım sağlayabilmektedirler. Site temamız grafik tasarımcıları tarafından tasarlanmış olup en uyumlu renklerle dizayn edilmiştir. Kullanıcı ara yüzümüzü en sade şekilde yapmaya çalıştık, renk uyumuna özen gösterdik. Ek olarak, dizi izle blog adlı sitemize destek olmak isterseniz dizi ve filmleri sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.


bir başkadır izle  oleybet giriş  oslobet giriş  amqsports.com  meritroyalbet  film izle  iptv Almanya  tiktok takipçi satın al  deneme bonusu  Twitter Takipçi Satın Al  Jojobet  deneme bonusu  iQOS  film izle

bob frisuren  deneme bonusu veren siteler  canlı bahis siteleri  mobil ödeme bahis  deneme bonusu veren siteler  Juul Fiyat  deneme bonusu  evden eve nakliyat  film izle  Casino Siteleri  guvencehd.org

Deneme bonusu  Vbet  Deneme bonusu veren siteler  kalkinmaatolyesi.org  bodrum escort  izmit escort  escort ankara  porno  malatya escort  ankara escort  istanbul escort  beşiktaş escort  antalya escort  sirinevler escort  escort antalya