Bilim Kurgu
Away
Tüm Bilgiler
Away Bilim Kurgu, Dram 
1080p Kalitede Away izleTamam bunu söyleyeceğim ve Hollywood'da bazı eteklerin kırışacağını biliyorum ama öyle olsun. Sanırım bu dizi çok kötü eleştiriler alıyor çünkü Hollywood seyircilerinin gözünden kaçıyor. Biz bir grup aptal değiliz, özellikle de Bilim kurgu seyreden insanlar. Harlan Ellison'ın bir keresinde şöyle dediğini hatırlıyorum, bilimkurgu yazarken sadece bir şeyler uyduramazsınız, onu okuyan insanlar ortalama okuyucunuzdan daha akıllıdır. Filmlerde de aynı şey. Birini yıllar alacak uzun bir yolculuğa gönderirken, en iyi anlaştılar çünkü en iyi arkadaşlar bile, uzun bir yolculukta, zaten anlaşamayan bir grup insanı, birbirlerini sinirlendirmeye başlayacaklar. Bunu yapmaya yoktu, her bölümü 'zorunlu' kişisel drama olmadan doldurmak için yeterince drama ve olası krizler var. Lütfen bize aptal gibi davranmayı bırakın ve aşağılık bir şeyler yazın lütfen. Sonunda bazı güzel uzay bilim kurgu dizilerini göreceğinizi düşündüğünüzde, ortaya çıkıyor sadece başka bir Hollywood hapsi draması. Yani, her biri çok özel bir karikatürize edilmiş kişiliğe sahip bir grup karakteri bir araya getirin ve çürük elmalarla karıştırın. Zaten ilk bölümün ilk dakikalarında mürettebat şimdiden birbirlerine karşı dönüyor. Cidden, tekrar tekrar, bunu yapmaya devam ediyorlar. Bu arsa formülünün süresi uzun zaman önce doldu. Artık kimse bu saçmalığı yutamaz. İlk bölümden itibaren, Mars'taki görevlere ulaşmak için tüm sıkıcı aile drama sahnelerini hızlıca ilerlettim. Sorun şu ki, Mars'ta herhangi bir şey yok, bu yüzden seyretmeye değer sahne bulamadım. Bunun uzaya yerleştirildiği fikri açıkça sonradan gelen bir düşüncedir. Misha, bir park müfettişi olmak için psikolojik testleri geçemezdi, bir astronot değilse. Emma'nın bir görev komutanı olmak için doğru şeylere sahip olmaması konusunda haksız olması gerekmese de, zorlukların ilk işaretinde istifa etmeye hazır olduğu için. Yani psikolojik testleri de geçemezdi. Duygusal olarak kabız ve suskun Asyalı kadın aynen öyle.
 • IMDb 7.4
 • 738
 • 0
Biohackers
Tüm Bilgiler
Biohackers Bilim Kurgu, Dram 
1080p Kalitede Biohackers izleTek karşılaştırma temeli bunun bir Alman Netflix Orijinali olmasıysa, o zaman evet, hayal kırıklığına uğrayacaksınız. Ancak bu, bunu seyretmemeniz gerektiği anlamına gelmez. Bu dizi kısa ve eğlenceli, ancak hızlı tempolu bir dram. Bir günde, hatta 4 saatin altında bir şey arıyorsanız, o zaman bu gösteri. Hikaye merak uyandırıcı, fikirler yeni ve daha taze hissettiriyor. Her zaman iyi bir şey olan gençlik aşkına çok fazla odaklanmıyor ve sizin için önemliyse bilimin çoğunu doğru yapıyor. Hikaye, garajınızda manipülasyon yapabileceğiniz genetik bir dünya sunmaya çalışan standart bir klişe hikaye. Görünüşe göre birisi cripsr'i aradı ve bu şeyi yazdı. Görünüşe göre yazar hiç bir Alman üniversitesine gitmemiş. İlişkiler iki hafta içinde gelişiyor ve kötüleşiyor ve derinliği yok. Ve tabii ki kötü bir akademisyen, Julius Caesar'ın etkileneceği kadar büyük bir evde klasik müziği duyar. Almanya'da her zaman oluyor, biz bu tür şeytani emsalleri icat ettik. Birincisi, çok daha az ciddi. Dark'ta tam olarak sıfır komik karakter var, bu şovda ise üç tane var. Bilim zirvede ama bir doktor ya da bilim adamı olmadığınız sürece gerçekliği askıya almak ve sadece hikayenin tadını çıkarmak mümkündür. Rain'den daha az mantıksız değil. Ana karakterin oldukça iyi olduğunu düşündüm. Hız biraz fazla hızlıydı. Karakterlerin gelişmesi için daha fazla fırsat vermek için birkaç bölüme daha yayılmasının daha iyi olacağını düşünüyorum, ancak birlikte çalışmak zorunda kaldıkları 6 bölümde iyi bir iş çıkardılar. Amerikan televizyon kanalı çoğu zaman on iki ya da on üç bölümde aynı seviyeyi yönetemiyor. Henüz görmediğim, seyretmek için gerçekten iyi bir şey bulmakta zorlandığım noktadayım. Bu, çok fazla harika televizyon seyrettiğinizde olur, bu yüzden sizi durduracak bir şey bulursunuz. Bu bir akşam için yaptı. 2. Sezonu dört gözle bekliyorum. Mükemmel bir şekilde filme alınan ve yönetilen çok eğlenceli bir seri. Genç oyuncular rollerini mükemmel bir şekilde yerine getiriyorlar, güvenilirler.
 • IMDb 7.9
 • 700
 • 0
Upload
Tüm Bilgiler
Upload   
1080p Kalitede Upload izleBu diziyi sevdim çünkü beni bazı karakterleri sevdirdi ve onlara değer verdim. İlginçlerdi, siğiller falan. Kusurları onları çok daha seyredilebilir hale getirdi. Bilinci bilgisayar donanımına yüklemek gibi transhuman fikirler harika ama onu harika yapan şey aşk, umut, hayaller, davranış, ölüm ve keder gibi evrensel insan unsurları ve sadece varlığın kaosu içinde birbirimize nasıl davrandığımızdır. Bu temaları alır ve seyirciyi tuhaf bir şekilde farklı varoluş türlerine yönlendirir. Bu en iyi hiciv ve beni çok güldürdü. Aynı zamanda karanlık, komik, absürt ve sevimli olmayı başardı. Yazarlar lütfen, lütfen bu zeka, beceri ve hassasiyet düzeyini devam ettirin. Ben tamamen bağımlıyım. Televizyonun bir süredir üzerimde o etkisi olmadı. Bu o kadar iyiydi ki ilk incelememi yazmam için bana ilham verdi. Bir komedi olarak bile, bu öncülünü akıllıca düşünmek ve iyi yazılmış ve mantıklı bir dünya ile sonuçları tahmin etmek için bu baş ve omuzları Devs'in üzerine koyardım. Her bölümün, sanal gerçekliğin ve modern teknolojinin geleceğini nasıl tahmin ettiklerini görmenizi sağlayacak küçük dokunuşlar var. Karakter açısından bakıldığında mükemmel bir dizi, çünkü onları hızlı ve iyi bir şekilde kuruyor, ardından dizi boyunca buna dayanıyor. Ayrıca, daha sonraki bölümlerde, kolayca tek nota olabilecek karakterlere farklı yönler göstererek şaşırtıyor. Homeland, Breaking Bad gibi ciddi dizileri ve hatta The Office gibi mizahi dizileri seviyorsanız, bu diziyi nasıl hazmedebilirsiniz anlamıyorum. En başından beri mutlak bir utanç festivali. Onunla değil, bu gösteriye bayılacaksın. Bu seyretmesi çok eğlenceli bir dizi. Genelde sitcom veya komedi türünü sevmem ama farklı bir şey. Hiciv ile bir bilim kurgu gösterisi karışımı. Konsept yeni değil, özellikle siyah aynada defalarca araştırılıyor, ama ciddi bir şekilde. Detaylar çok iyi durumda, olaylar ikna edici, ancak son bölüm daha iyi olabilirdi. Ölüm, sonsuzluk, aşk, özgürlük, haklar gibi birçok şeyi araştırdı ve aynı zamanda olası dijital geleceğimizi ele aldı.
 • IMDb 8.3
 • 485
 • 0
Impulse
Tüm Bilgiler
Impulse   
1080p Kalitede Impulse izleBu gösteriye süper güçler için geldim ama dizinin çoğunda drama, entrika ve gençlik hayatı lehine arka koltukta oturuyorlar. Bilim kurgu unsuru olmasaydı seyretmemiş olabilirdim ve bu benim kaybım olurdu. Oyunculuk, ne üstte ne de altında oynanmıştır. Film yapımı iyi yapılmış yine aşırılıklardan kaçınıyor ve sadece hikayeye gerçekten iyi hizmet ediyor. İlerleme hızı yerinde. Önemli sorunlar akıllıca, dürüstçe ve abartısız olarak ele alınır. Hem erkek hem de kadın karakterler inandırıcı ve ilgi çekici olacak kadar üç boyutludur. Çok az karakter siyah beyazdır, hemen hemen hepsinde gri tonları vardır. Bu gösterinin pilotu iyi yapıldı ve beni bağladı. Altıncı bölüme kadar seyrettim ve yarıda kapatmak zorunda kaldım ve şimdi bu diziyle işim bitti. Her bölüm ilk iki dakikaya zıplama etrafında bir tür drama ile başladı ve ardından atlama etrafında 2 dakikalık bir drama ile sona erdi, ancak ortadaki kırk dakika, genç pembe dizisinin sevimsiz bir Dawson's Creek akrabasıydı. Kelimenin tam anlamıyla bir bölümde, genç kızlardan birinin nasıl yapılacağını öğrenmek için bir sevgi sitesine girdiği bir dakikadan uzun süren bir sahne vardı. Bu şovun atlama hakkında olduğunu düşünmüştüm ve lisede sinirli bir ikinci sınıf öğrencisini sevdiği bir çocuğa iyi bir kafa verme endişesi izliyordum. Bunun zıplamayla nasıl ilişkili olduğunu merak ettiğiniz birçok sahneden sonra, bitirdim. Bu, Jumper filmiyle aynı kitaplara dayanıyordu, ancak bu tüm benzerliklerle ilgili. İlk bölüm ilginçti ve iyi bir dizi olacağı kesin olan bir dizi kurdu ve sonra yokuş aşağı gitti. Düzeleceğini umarak sonuna kadar seyrettim olmadı. Jumper'da süper gücünü deneyimlemeye başlayan ve sonra hayatının sorumluluğunu almaya devam eden bir erkek başrol vardı. Burada, ilk sezonun tamamını kendi kendime acıma içinde geçiren bir kadın başrol var. Buffy ve eşitlik feminizmiyle büyüdüğüm için bu beni rahatsız etti. Liderin güçlü ve bağımsız olması gerekiyordu, ancak içsel güç ve bağımsızlıktan tamamen yoksundur.
 • IMDb 8.1
 • 328
 • 0
Utopia
Tüm Bilgiler
Utopia   
1080p Kalitede Utopia izleDizi, daha önce izlemiş olmayı dilediğiniz, küçümsenmemiş ve yeterince izlenmemiş bir gösteri. Görünüşte rahatsız edici müziği, parlak ve bir şekilde halüsinasyon gösteren vizelerin eşlik ettiği bu şov, sizi hikayenin içine çekmek için iyi bir iş çıkarıyor ve sizi her zaman koltuğunuzun kenarında tutuyor. İkinci sezonun sona ermesi yeni bir sezon için ipuçları verdi ancak bilinmeyen bir nedenden ötürü gösteri iptal edildi. Yine de neredeyse tüm yarım kalmış işleri halletmeyi başardılar. Bununla birlikte, bu gösteri sizi hayal kırıklığına uğratmayacak ve neredeyse kesinlikle sizi bundan sonra ne olacağını merak ettirecek. Kesinlikle televizyondan gelmesini beklemediğim bir şeydi ve ne yazık ki dizi çoktan bitti. Sadece iki sezon, ancak yine de her şey bittiğinde, her şey tamamlanmış hissediyor, böylece son bölüm bittiğinde bir şekilde dışarıda kalmayacaksınız. Yine de bir düşünceyi bırakıyor, salya akıyor. Biraz Donnie Darko, bir tutam Contagion, bir parça Trainspotting yapın ve neredeyse serinin yüzeyini çizmişsinizdir. Müzik cesur ve sinematografi yavaş, dolambaçlı, güzel ve yine de zaman zaman şok edici. Bu hiçbir şekilde çocuklar için değil. Hikaye neredeyse bir hataya inandırıcıdır. İnsanı hikayeye o kadar hızlı çeken kapsamlı, titiz karakter gelişimi, güvensizliği kaydetmek için zamanın olması zor. Ben eleştirel bir insanım, ancak tarihsel olayların ve etrafa saçılan referansların kullanımı tamamen inandırıcı, makul ve bunun bir ajan tarafından bir şekilde kaçak olarak yerleştirilip yerleştirilmediğini merak ediyor. Tıpkı hikayenin okuduğu gibi çekildi. Yavaş, cesur ve zekice sonra aniden, Bam tam yüzünde, çığlık atıyor, o kadar hızlı şok ediyor ki, gözlerini saklamaya ya da ne olduğunu anlamaya vaktin yok. Bir andan diğerine, bir bölümden diğerine umut ederek sizi meraklandırır. Her karakterin kendi motivasyonu, kendi sorunları ve üstesinden gelmesi gereken kendi şeytanları vardır.
 • IMDb 8
 • 168
 • 0
Zoo
Tüm Bilgiler
Zoo   
1080p Kalitede Zoo izleBu seri oldukça iddialı, eleştirmenlerce beğenilen diziler gibi sıkıcı pembe dizi dikkat dağıtıcılarına asla saplanmıyor. Bu, sadece yerinde kalan sevimli karakterlerle doğrudan bir aksiyon. Dürüstçe söyleyebilirim ki bu filmdeki tüm performansları beğendim. Bu günlerde ilginç bir önermesi olan şovlara sabrım az ama sonra romantizmle ve senaryoya hiçbir şey eklemeyen tek boyutlu karakterlerle şaşırıyorum. Bu gösteri bunu yapmaz. Bu gösteri hikayeyle aynı rotada kalır ve asla pes etmez. Eğlenceli ve eğlenceli ve bu günlerde gerçekten ihtiyacım olan tek şey bu. Tüm kötü eleştiriler karşısında şok oldum, ama her biri kendi başına. Birincisi, bunun öncülünü çok seviyorum. Seneler süren işkence ve tacizden sonra yeterince gördüler. Bununla birlikte, Maymunlar Gezegeni'nden farklı olarak, konuşamadıkları, ancak iletişim kurabildikleri için bu çok daha büyük bir ölçekte devam eder. Aynı zamanda, sevgili ev kedilerimizden Afrika'daki aslanlara kadar küresel ölçekte çok sayıda türü içerir. Bu hayvanlar düşünüyor, plan yapıyor, strateji oluşturuyor ve arkasındaki teoriler o kadar da abartılı değil. Oyunculuğu seviyorum. Dokuz yıldız vermemin tek sebebi genç gazeteciyi sevmemem. Alaycı ve tanıştığı herkes için kaba. Ama aslanlar tarafından yenileceğinden şüphelendiğim için, en azından yakın zamanda değil, ona katlanacağımı düşünüyorum. Parisli kadını seviyorum, ona karşı çok daha savunmasız ve karakterini daha çok görmek istiyorum. Tüm olumsuz yorumlara inanın. Sözde akıllı karakterler sıklıkla en aptalca şeyler yapar. Ve sezon ikideki aptallığı artırmayı başardılar, bu yüzden belki de yazarlar, mümkün olmadığını düşündüğüm bir şeyi yaptıkları için alkışlanmalı. Yazarlar tembel, bütçe konusunda bilinçli veya aptaldır. Belki üçü de. Yüksek reytinglerin diziyle ilişkili kişilerden olmaması durumunda, size gerçek yaşam için bazı tavsiyeler vereyim. Hayvanat bahçesinde gördüğünüz hiçbir şeyi yapmayın.
 • IMDb 5.9
 • 285
 • 0
Humans
Tüm Bilgiler
Humans   
1080p Kalitede Humans izleBaşından beri, bu gösterinin öncülü, yazı, oyunculuk, kıvrımlar ve insan mesajı ilgi çekiciydi ve son üç sezon boyunca daha da öyle kaldılar ve bu arada, çok alakalı: riskler gerçek ve baştan sona günümüz sorunlarıyla ilişkilendirilebilir. Elbette, her iki gösteri de yakın geleceğin teknolojik ilerlemelerinin keşifleri olduğu için Black Mirror ile kaçan bir karşılaştırma yok. Black daha çok teknolojinin potansiyel tuzaklarına karşı bir uyarı iken, İNSAN daha çok, yalnızca ekonomik alanda değil, aynı zamanda diğer içsel olarak insan boyutlarında da toplumun insani yerinden edilmesine uyum sağlamasıyla ilgilidir: totem direğinin tepesindeki yer acı, korku, çelişkiler, ilham ve umut dolu bir mücadeledir. Dahası, Black'den farklı olarak, insanlar dizisi nedenleriyle daha fazla duygusal etkileşime izin veren, tekrar eden karakterlerle sürekli bir hikayeye sahiptir. İnsanlardaki kötü adamlar bile siyah ve beyaz değildir ve eylemleri kınanacak olsa bile motivasyonları mantıklıdır. Bu, her Siyaset Bilimi, Sosyoloji veya Felsefe kursunun gençlerin seyretmesi ve hakkında konuşması gereken bir gösteri. Ve oradaki ortalama bir bilimkurgu hayranınız için, bu, birden fazla yönden çok yürekli akıllı bir şov. Eşim ve ben yeni bir şov seyretmeye karar verirken üç bölüm politikası uyguluyoruz. Orada tüm harika TV varken ne seyredeceğinizi seçmek zor olabilir ve her şovun harika bir başlangıcı olmayıp unutulmaz bir şeye dönüşür. Sonuç olarak, ilkini seyretmeden önce her zaman en az üç bölüm DVR'ye sahip olana kadar bekleriz. Üç tane kaydetmemizin bir diğer nedeni, gösteri iyiyse hemen daha fazlasını isteyeceğiz. Ancak insanlar üçüncü bölümden sonra bizi daha fazlasını istemeye bıraktı. Bu dizideki kavramlar, türün herhangi bir hayranı veya bilim kurgu okuyucusu için çığır açıcı değil, ancak günümüzde çok ilişkilendirilebilir bir paralel gerçeklikte geçtiği gerçeği, bu dizinin mojo'sunu aldığı yerdir. Bu, insanların hikayenin insan doğasının zorlayıcı analizine ve teknolojiye tepkilerine ikincil olduğunu gösteren düşünen bir kişidir.
 • IMDb 7.5
 • 292
 • 0
The Last Ship
Tüm Bilgiler
The Last Ship   
1080p Kalitede The Last Ship izleBu diziyi birkaç nedenden dolayı seviyorum, ancak esas olarak hızlı tempolu akılsız eğlence olduğu için. Politik olarak doğru olmaması ve utanmaz bir şekilde vatansever olması gerçeğini seviyorum. Oyunculuk kesinlikle Shakespeare değil ve tasvir edilen bilim en iyi ihtimalle tehlikeli ve bunda sorun yok. Gerçek bir gerçekçilik isteseydim, donanma hakkında bir belgesel seyrederdim. Son Gemi, bir Big Mac ve Fries'in dramatik eşdeğeridir ve başka bir şey olduğunu iddia etmez. Şahsen kendim için polis prosedürlerinden veya doktorlar, avukatlar, vampirler, zombiler hakkındaki şovlardan aşırı derecede bıktım. Yani bu gösteri kesin bir temiz hava soluğu. Her zamanki gibi kilometreniz çok olabilir. Böyle bir şovun iyi bir hikaye olacağını veya sevimli karakterleri aktarabileceğini düşünmezsiniz, ancak bir şekilde bu şovu yönetiyor, bir TV şovu için inanılmaz derecede hırslı olduğu için en iyi aksiyona sahip olmayabilir. her şey için yeterince yüksek bir bütçeye sahip olsam da, birçok bölümün ne kadar iyi ve hatta çok yoğun olmasından dolayı, kesinlikle buna bir saat vermelisiniz, bir sezonda çok fazla olan yirmi iki bölümden biri değil. belki biraz dördüncü sezon dışında ama Peter Weller bu konuda harika bir kötü adam oynuyor, bu yüzden atlamaya değmez. Aslında onu sevdim. Doğru askeri düzenlemeler beklemiyordum vb. Orduda büyüdüm ve hala etrafındayım bu yüzden evet hataları görüyorum. Ama gösteri güzel, sanırım seni tutuyor ve oyuncular iyi. Eric Dane'in hakim bir varlığı olduğunu hissettim. Destek oyuncu kadrosu tamam, onsuz yapabileceğim bazı aktörler, ancak şovun gidişatı ne olursa olsun yakında yok olabilirler. Pek çok eleştiriyi okuduktan sonra şunu söylemeliyim ki, hainler sadece şikayet etmekten hoşlanıyorlar mı, kaymakamın askeri drama hakkında bu kadar çok şey biliyorlarsa ve seyirciyle nasıl etkileşim kuracaklarını neden bir ekran oyunu yazmaya çalışmıyorlar? Onu okumaktan ve kişiselleştirilmiş geri bildirim sağlamaktan çok mutlu olurum.
 • IMDb 6.3
 • 272
 • 0
Travelers
Tüm Bilgiler
Travelers   
1080p Kalitede Travelers izleÖzel efektli bir gösteri değil. Bunun yerine, her damla meyve suyunu biraz kilolu olmayan öncülden sıkmaya odaklanır. Başlangıç ​​olarak, günümüz insan ev sahiplerini ele geçirme onları öldürüyor. Yani, büyük bir yerleşik ahlaki ikilem var. Ve özenli bir mantıkla çözüldü. Zaman yolcuları yine de ölmek üzere olan insanları seçmeye çalışır ancak bu da sorun yaratır. Zaman yolcularının keşfedilmeden kalması gerekir, bu da ev sahiplerinin hayatlarının konularını sorunsuz bir şekilde ele almak anlamına gelir. Zaman yolcularının, şu anda ele alınması gereken kendilerine ait motivasyonları olabilir. Hepsi çok güzel bir şekilde birbirine bağlanıyor. Her bölümün temel önermeyi yeni ve zekice bir şekilde genişletip çarpıttığını söylemekten başka çok daha fazlasını vermeyeceğim. Oyunculuk tekdüze katıdır ve bazen göze batan kusurlarına rağmen karakterler sevilir. Karakterlerin karışımı gerçekten harika bir topluluk hissi veriyor, bir süre gerçekten takip etmek isteyeceğiniz bir grup. İlk başta fark etmediğim şey, Gezginlerin eski Stargate TV ekibinin bazı kilit üyeleri tarafından yaratılmış olduğuydu. Elbette, bu dizinin en iyi yazarlarından ikisi, Mallozzi ve Mullie, eğlenceli uzay operası Dark'ın beyni. Bu arada, Gezginler, Stargate mezunları Andy Mikita'nın yönetmenliğiyle eski Stargate yazarı ve yapımcısı Brad Wright tarafından bir araya getiriliyor. Matter daha açık yürekli olsa da, Gezginler, o dizinin esrarengiz bağımlılık ve eğlence değerini kaybetmeden, Yıldız Geçidi geleneğinin daha sert tarafını sürdürüyor. Bir Stargate hayranı olmasanız bile, Yolculara kesinlikle bir şans vermelisiniz. Ne yaptığını gerçekten bilen bir gösteri. Ahlaki açıdan derin, entelektüel açıdan zeki ve duygusal açıdan tatmin edici hikayeleri aynı anda nasıl anlatacağını bilir. Son zamanlarda televizyonda gerçekten iyi bir bilim dalı seyrettik, ancak Gezginler, daha fazlasını görmekten en çok heyecan duyduğum program. Umarım devamı gelir.
 • IMDb 7.5
 • 184
 • 0
Star Trek Discovery
Tüm Bilgiler
Star Trek Discovery   
1080p Kalitede Star Trek Discovery izleAlternatiflerin olmaması nedeniyle bu dizi ile tekrar denedim. Ve erkenden tekrar iptal edildi. Bu benim için işe yaramıyor, bu sefer politik olarak doğru erkek ismine sahip kadın. Federasyon askeri mahkemesinin önünde durduğunda durdum. Demokrasi, açıklık ve özgürlüğün prototipi olan savaşçı değil araştırmacı olan Federasyon: Her şey kasvetli, üç yargıç sadece arkadan hafifçe aydınlatılıyor, sadece tanınabilir, gerçekten kasvetli, gerçekten dramatik, gerçekten klostrofobik, gerçekten tehdit edici , gerçekten diktatörce, gerçekten misantropik tamamen güzel, tamamen Federasyon tarzı, değil mi? Dizinin kendi kendilerine yayılmış ilkelere karşı böylesine mantıksal çelişkileri benim için tamamen dayanılmaz. Ama güzel bir şekilde renkli ve çok dramatik olduğu zaman, insanlar sürekli her türlü bs'yi yutmaya devam ediyor gibi görünüyor. Seri, iyi ses efektleri ve stil için bir yıldız alır. Gösteri özüne çürümüş. Gene Roddenberry, böyle bir karmaşanın televizyonda görünmesine mirasını kirletmesine asla izin vermezdi. Voyager ve The Original dizileri ve Space Nine'ı izledim. Gerçekten iyi gösterilerdi. Bu dizi gerçekten çok iyi. Gösteri, görünüşe göre, ironik olan Feminizmi destekliyor çünkü baş kadın karakter kesinlikle sevimsiz. Voyager'ın güçlü kadın liderleri vardı. Janeway ve Seven of Nine güçlü karakterlerdi. Michael Burnham aşağılıktır. 2 bölümden sonra ikinci sezon atlandı. Eski versiyonunu arka arkaya izlemek daha mantıklı. Teknik tarafta yapılan çalışmalar kınanmamalıdır. Bununla birlikte, yazma, ilerleme hızı ve vaaz verme şaşırtıcı derecede dehşet vericidir. Bu, bir çeşit tanrı olan, hepimizi kurtaracak, saçma sapan konuşan insanlarla çevrili bir kadın hakkında bir dizi. Seri, mükemmel bir liderliğe ve harika karakterlere sahipti. Dizi, bir aptaldan diğerine kesmenin harika bir TV olduğunu düşünen bir dizide olabilecek en kötü baş karaktere sahip. Çok yetenekli bir oyuncu olan Jason Isaacs'ın, bütün bunların beceriksizliği içinde tamamen kaybolmasına şaşırmadım.
 • IMDb 7
 • 248
 • 0
Nightflyers
Tüm Bilgiler
Nightflyers   
1080p Kalitede Nightflyers izleGösteri iyi başlıyor ve genel temalar ilginç ama ilerledikçe daha da kötüleşiyor. Mürettebat hiç mantıklı değil. İnsanlar birbirleriyle iletişim kurmazlar veya mantıklı davranmazlar ve elbette bu yüzden her şey ters gider. Daha sonra çok fazla dolgu var. Şovun daha önce koyduğu kuralları çiğnediği birçok mantıksal tutarsızlık. Bazen karakterler başkalarına neyin yanlış olduğunu anlatır. Görünüşe göre sahneler sıra dışı filme alınmış ve kurgu ya da başka bir şeyle karıştırılmış. Bilgisayarların çalışma şekli de elbette bir anlam ifade etmiyor, ancak sanırım bu noktada küçük bir sıkıntı. Maalesef havalı görünen, görsel, kötü bir hikaye anlatımı. işin içinde bilim yok ve tüm karakterler çok aptal ve dinsel olarak duygusal, ki milyon yıl sonra bilim adamı olamaz. Uzay görevine gideceklerini hayal edin ama hepsi aptal geçmişlerini bırakıp ilerlemek için fazla bencil. Doğru düşünen bu depresif insanları uzaya kim gönderecek? Hikayeyi bir şekilde hareket ettirmek için her bölümde saçma bahaneler var ama işe yaramıyor ve çok aptalca. Karakterler ya da hakkında olması gereken Volcronlar hakkında hiçbir bilgi ya da geçmiş hikaye yok. Sadece ağır prodüksiyon, CGI ve sinematografi nedeniyle 5 verdim. Konu ve olay örgüsü çöpten başka bir şey değil. The Expanse kadar istisnai bir şovun nasıl iptal edilebileceğini ve bunun gibi basitleştirilmiş bir la casa del papel ile değiştirilebileceğini anlamak zor. Başından beri İnsanlığa zaten karşıyız çünkü sadece sonucu görüyoruz değil, yazarlar da İnsanlığın neden hayatta kalmayı hak etmediğini açıklığa kavuşturmak için kendi yollarından çıktılar. Üstelik, Çatışma Yaratmak İçin Aptalca Hareket Eden Karakterlere Sahip Olma Okulu'ndan açıkça mezun oldular. Ayrıca, zamanlarını alan hikayelerden yanayım, ancak bunu zaten tüm bir sezon boyunca yapıyorsanız, özellikle bu sahnelerin olay örgüsüyle çok az ilgisi olduğunda, sahnelerin uzun süreler boyunca sürüklenmesinin bir anlamı göremiyorum.
 • IMDb 5.9
 • 151
 • 0
Osmosis
Tüm Bilgiler
Osmosis   
1080p Kalitede Osmosis izleŞovun zengin bir hikayesi var. Bazı bilimkurgu, karakter gelişimi açısından oldukça gevrek olduğunu gösteriyor. Dizide hikayeye her biri kendi gündemini takip eden etli karakterlerle medyaya giriyoruz. Bunun, bilimkurgu özelliğinin hikayenin merkezinde olması nedeniyle alışılmadık bir bilim kurgu programı olduğunu söyleyebilirim, ancak günün sonunda hikayeyi yönlendiren karakterler. İlk sezon işlerin nereye gittiğini öngöremediğim için beni endişelendirdi. Şovun, teknolojinin insanlık için neler yapabileceğini kucaklayanlar ile ondan korkanlar arasında bir çatışma sunması da ilginç. Bence bu çatışma, içinde yaşadığımız mevcut politik gerçekliğe daha derin bir ilgi duyanlarda yankılanacak. Ayrıca her seyircinin kendisini şu ya da bu karakterle özdeşleştireceğini düşündüğüm bir çok farklı karakter var. Şovun altında yatan felsefi bir yönü var; bölümden bölüme giden her şey arasında şov, insanları neyin motive ettiğini, onları neyin motive ettiğini, en büyük hayallerinin neler olduğunu ve ne kadar ileri gitmek isteyeceklerini tasvir ediyor. fedakarlık, ihanet etmek, başkalarına ve kendilerine yalan söylemek ve ihtiyaç duydukları veya istediklerini elde etmek için incitmek. Merhametli bir şekilde, bu plandaki pek çok şey ters gidiyor, büyük ölçüde doofus CEO'su ve monomanyak kız kardeşinin beceriksizlikleri sayesinde. Aslında, gösterinin getirisinin çoğu, hem kobayların hem de idarecilerinin bu canavarca girişimin başarısızlığına katkıda bulunmak için bir şeyler yapmasını bekliyor. Orada başka pek bir şey yok. Kesinlikle romantik değil, kötü bir gerilim ve daha da kötüsü bir bilim kurgu. Her şeyin lüks bir alışveriş merkezi gibi göründüğü ve dünyada bu aptal çöpçatanlık girişiminden başka hiçbir şeyden söz edilmediği acı verici derecede kısır bir gelecek vizyonu.
 • IMDb 5.9
 • 223
 • 0
InHumans
Tüm Bilgiler
InHumans   
1080p Kalitede InHumans izleBunun sinemalarda yayınlanması beni şok etti. Pilotların bazen kötü olabileceğini anlıyorum ama bu gösteri zayıf. Kötü özel efektler kötü yazıma yardımcı olmaz. Dublörler, yapımcının Netflix'teki Ironu gibi büyütülüyor. Oynayan 1960 yıllarının elektronik versiyonları onu oldukça komik kılıyor. Hayranların veya ABC / Disney'in burada olumsuz yorumları düşürmesinin bir nedeni var. Bu sebep, The Dark Tower'a iyi bir inceleme yapan Variety bile, dizinin oldukça korkunç olduğunu düşündüklerinin bilinmesine izin vermek için daha önce hiç görmediğim seviyelere gitti. Tahmin etmem gerekirse, ABC'nin çizgi romanlara aşina olmayan genç seyircileri çekme girişimi bunu ABC Ailesi'nde bulmayı bekleyeceğiniz bir şeye dönüştürdü. Kendinizi Chronicles'a hazırlayın ya da daha iyisi yapma. Kabloda bulabileceğiniz düşük bütçeli bilimkurgu programlarının aksine, bu yapım sınırlamalarını anlamıyor. Agents of Shield sizi hayal kırıklığına uğrattıysa, bu moralinizi yükseltmez. Bir başka kötü Marvel yapımı. Disney bu konuda pek iyi değil. Bu seri bir süredir seyredeceğim diziler listemdeydi, yedinci bölüm yayınlanmak üzere ve henüz ilk altı bölümü seyrettim. Pek çok eleştirmenden ve MCU hayranından son derece hayal kırıklığı yaratan bazı incelemeleri okuduktan sonra ilk başta oldukça şüpheci olduğumu itiraf edeceğim. Ancak kendimi bu gösteriden gerçekten keyif alırken bulduğumda çok şaşırdım. Sinematografi ve mekanlar kesinlikle çok etkileyici, CGI aslında gerçekten iyi yapılmış ve diğer incelemelerin söylediklerine rağmen oyunculuk% 100 standartlara uygun. Okuduğum diğer bir inceleme, incelemelerin çoğunun IMAX sinemalarında bir tür mini film olarak gösterilen ilk iki bölüme odaklanmış gibi göründüğünü ve belki bunlar hakkında konuşurken haklı olduklarını, ancak ilkini gözden geçirdiklerini belirtti. iki bölüm ve daha fazlası sadece bir sandviçin ekmeğini yemek gibi değil. Çizgi roman diziye fazla aşina değilim, sahip oldukları karakterleri ve güçleri biraz biliyorum ama bir dizi çizgi romanını hiç almadım, bu yüzden Marvel çizgi romanlarının bu yepyeni tarafına atlamak kesinlikle biraz olmalıydı. zor, ama değildi.
 • IMDb 5.6
 • 196
 • 0
Into the Night
Tüm Bilgiler
Into the Night   
1080p Kalitede Into the Night izleAçıkçası, bu derecelendirmeleri veren iki tür insan var. Her şeyi aşırı analiz edenler ve olay örgüsündeki her boşluğu işaret etmek isteyenler ya da benim gibi eğlenceli bir şeyler seyretmek isteyenler. Bununla karşılaştım çünkü Netflix bana daha önce vereceğimi düşünerek eklendiğine dair bir bildirim gönderdi. 6 bölümün hepsini bir akşamda karıştırdım ve dürüst olmak gerekirse, olduğu gibi gerçekten keyif aldım. İnanılır mıydı? Tabii ki de hayır. Ama umursuyor muyum? Bir şey değil. Beni her bölümde tuttu ve ne kadar ileri götürüldüğüne, olay örgüsüne, bilime ya da hikayenin ya da karakterlerin inanılır olup olmadığına çok fazla kapılmadım. Gerçekten çok eğlendim ve hiç Oscar kazanmasa da, umarım 2. Sezon olur. Bu dizideki karakterlerin davranışları ve eylemleri tamamen inanılmaz. Makul bir inançsızlık var ve ardından pembe dizi draması var. Bu gösteri, dünyanın sonundan kaçmak yeterince heyecan verici olmadığı için hiç bitmeyen sebepsiz insanlar arasında çekişmekten ve kavga etmekten başka bir şey değil. Çoğu zaman gerçekten can sıkıcıdır. Dünyanın sonu senaryosunu tanımlamak için kullanılan tamamen tembel, araştırılmamış bilim dışı el sallamayı reddetmeye istekliydim, ancak karakterlerin de fevkalade sinir bozucu olduğu gerçeği göz önüne alındığında, kesinlikle bahsetmeye değer. Ve sonra, her bölümün başında size çoğu için hiçbir şey hissettirmeyen 2 dakikalık tembel tembel 2 dakikalık arka plan hikayeleri vererek sizi karakterleri önemsemeye zorlarlar. Yazar, uçuşun ilk birkaç saati içinde bunu sineklerin efendisi topraklarına indirmeye çalışır ve asla kalkmayız. Bu, sosyal olarak bilinçli olduğunu düşünen insanlar tarafından yazılan ortaokul öğrencileri gibi defalarca çıldıran bir sürü pis bipolar karanlık üçlü insanın olduğu bir uçakta bir pembe dizi. Stephen King'in The Langoliers'ının teması ilginç olsa da, sadece burada güneş ışınları yerine tuhaf gerçeklik yiyen yaratıklardan kaçmıyoruz, gerisi kötüydü.
 • IMDb 7.4
 • 203
 • 0
Legion
Tüm Bilgiler
Legion   
1080p Kalitede Legion izleAranızdan, benim gibi, biraz daha tuhaf süper kahramanlardan bazılarını sevenler için ama bu adamların ekran gezilerinin çoğunun şimdiye kadarki 2 tarafından kısıtlandığını hissedenler için saat formatı ya da ana akım seyircilere hitap etme ihtiyacı nedeniyle geri kalmışsa, sonunda herhangi bir mahkum almadan kaynak materyalinin çılgınlığını tamamen kucaklamaya cesaret eden tam uzunlukta bir TV şovu olduğunu bildirmekten mutluluk duyuyorum. Dizi ve ana karakteri David Haller ile karşılaştırıldığında, Deadpool bile neredeyse aklı başında görünüyor. Ancak tavşan deliğinden yapılan bu yolculuk, çok yetenekli insanlar tarafından tasarlanmış saykodelik bir yolculuk olduğu için almaya değer. Bize mükemmel 'Fargo' şovunu zaten veren yaratıcı Noah Hawley, açıkça ne yaptığını biliyor ve şovu seyretmek, yetmişli bir rock grubunun mükemmel bestelenmiş bir konsept albümünü dinlemek gibi geliyor. Oyuncu kadrosu müthiş, görseller ve prodüksiyon tasarımı, David'in bir eldiven gibi çarpık zaman ve gerçeklik algısına uyan retro ve modern unsurların harika bir karışımı ve çaresizce pusu kesip ne olup bittiğini anlamaya çalışırken David'i çevreleyen gizem. boyunca ekrana bağlı kalmanızı sağlar. Delilik, üstesinden gelinmesi zor bir konudur ve olası tuzaklar çoktur; bunu çok fazla nezaketle sunarsanız ve korkunç bir hastalığı olan insanlarla dalga geçtiğiniz suçlamasını riske atarsınız yine de bunu çoğu zaman olduğu gibi trajik ve kasvetli olarak tasvir ediyorsanız seyircilerinizi kaybedeceksiniz. Yani burada doğru tonu bulmak kolay bir şey değildi, ama şovun tıpkı Marvel'ın çizgi romanlarda yaptığı gibi fantastik bir eğlence sunarken asla saygısızlıkla karşılaşma konusunda olağanüstü bir iş çıkardığına inanıyorum. Dizi, Marvel'in canlandırıcı bir şekilde farklı bir yanını temsil ediyor ve kaynak materyalin Gösterinin tuhaflığı, Lee ve kardeşlerinin ne kadar çılgınca yaratıcı ve çok yönlü olduğunun bir kanıtı.
 • IMDb 7.6
 • 863
 • 0
Life
Tüm Bilgiler
Life   
1080p Kalitede Life izleBu filmin incelemelerini okuyordum ve pek çok insan bu karbon bazlı yaratığın gerçekçi olmadığını düşündükleri için hoşuna gitmedi. Hiçbir şey uzay boşluğundan, aşırı soğuktan ve aşırı sıcaktan, yıllarca su ve yiyecek olmadan, vs hayatta kalamaz ama bunu yapabilen bir organizma var. Adı tardigrad, bu küçük yaratık ölümcül miktarda radyasyona dayanabilir, mutlak sıfır sıcaklığın 1 derece üzerinde olabilir, aşırı dehidrasyondan kurtulmak için vücudunu cama dönüştürebilir, uzay boşluğundan ve yüzlerce insanın basıncından kurtulabilir. su altında metre ve kaynama sıcaklığının üzerinde hayatta kalır.Tesadüfen, bu büyüleyici yaratığı öğrendikten kısa bir süre sonra filmine rastladım ve muhtemelen bu yüzden onu çok seviyorum. Bir tardigradın dayanıklılığına ve bir ölümcüllüğüne sahip düşman bir uzaylı bizi avlamaya karar verirse ne olur? Bu olasılık beni heyecanlandırdı. Bazıları karakterlerin bazı kötü seçimlerinde hata yapsa da, onları alien karakterlerinin seçimleriyle aynı seviyede buldum, ancak öncül beni çok ilgilendirdiği için filmde hata yapmayacağım. Ben şahsen, heyecan verici ve heyecan verici bir film buldum. Miranda ve David, yaratığın hareketini takip edebileceklerini öğrendi. Aynı zamanda, hala uyku bölmesinde saklanıyor ve onlar için hala kayıp ve iletişim olmadan acil normal insan tepkisi, hayatta kalan son üçüncü üyeyi bulup geri getirmek olmaz mıydı? grup? Yaratığı bir alanda tuzağa düşürdüler. Yapmamalılar, tuzağa düştüğünde onu 'öldürmeye' çalışmazlar mı? Hayır bir şeyler yapmak, sohbet etmekten daha fazla yorucu olurdu. Sho'nun kurtarma mekiğinin kapısını açtığı ve havanın dışarı çıkmaya başladığı kısım üçü de sevgili hayatları emilmemek için takılıyormuş gibi görünüyordu, yine de Sho'ya karar verdiklerinde öldü ve kayboldu, ikisi normal sıfır yerçekimi gibi uzaklaşabilir. Acele havayla mücadeleyi mi sergilediler? Aynı sahnede birçok insan öldü ve yaratığa duydukları öfke ve tiksintileri iyi biliniyor.
 • IMDb 7.7
 • 236
 • 0
Doom Patrol
Tüm Bilgiler
Doom Patrol   
1080p Kalitede Doom Patrol izleBirincisi, ben de dahil olmak üzere kimsenin istemediği ve iyi olacağını düşünmediği şov vardı, karanlık ve müthiş Titanlar. Daha sonra Young Justice'in dönüşü oldu ve nihayet, tuhaf ve müthiş dizi ile DC Universe'ün en tuhaf köşelerinden birine vardık. Titans bölümünü görene kadar onları hiç duymadığımı itiraf edeceğim, ardından gidip bazı çizgi romanları satın aldım ve okuduklarıma dayanarak gerçekten hepsini bu uyarlamada verdiler. Tüm oyuncular bu dışlanmışları mükemmel bir şekilde hayata geçiriyorlar, bana Hellboy çizgi romanlarını ve filmlerini, sırf farklı oldukları için reddedilme ve nefret korkusuyla saklanan bir grup uyumsuzluğu hatırlatıyor. Ancak tüm bunlara rağmen, onları reddeden insanlar tehlikede olduğunda, bu uyumsuzluklar, ihtiyacı olan herkesi kurtarmak için hala savaşıyorlar. Ve elbette, olmak istediğinde nasıl uğursuz olunacağını bilen Alan Tudyk'in canlandırdığı bay hiçkimsede aynı derecede tuhaf bir kötü adam olmadan tuhaf bir süper kahraman takımı nedir ve bence bir eşek olduğunu düşünüyor? Her neyse, bu diziye bir bakın, Titans'ın bölümünde gördüklerinizi beğendiyseniz, henüz hiçbir şey görmediniz. Şimdi, ikinci sezonda, ana karakter haline gelen yeni bir karakterle tanışıyoruz. Başından beri ondan hoşlanmadım, ona ihtiyaç duyulmadığını hissetti, ölümsüz olan ve odadan çıkmak istemeyen sinir bozucu bir sinek gibi beni rahatsız ediyor, Sadece size işkence etmek için orada olduğunu göstermek için zaman zaman vızıldamaya devam ediyor. Buna rağmen seyretmeye devam ettim. Diğer ana karakterler amaçlarını bulmaya çalışıyorlarmış gibi hissediyorlar, ki bu tuhaf bir durum çünkü biz zaten bir sezonumuz var, geçmişleri ve kişilikleri hakkında ne kadar fikir verecekler? Sezon sonundan sadece bir bölüm olan sekizinci bölüme gittim ve bu çok yuhalama. Aman tanrım, çok anlamsız ve sürüklenmiş hissettiriyor.
 • IMDb 7.5
 • 239
 • 0
Firefly
Tüm Bilgiler
Firefly   
1080p Kalitede Firefly izleFox, bölümleri sıra dışı göstererek bu diziye inanılmaz bir zarar verdi. Hala çok düşük bir seviyede mantıklıydılar, yani devam eden yayın parçası olan ve yayınlandıkları sırayla bozuk olan çok fazla olay örgüsü noktası yoktu, ancak bu şov çok daha iyi amaçlanan sırayla görüyorsunuz. Yayınlanan bölümlerde, karakterler bazen ya karakter dışı ya da gerçekten tuhaf ya da bazen sadece sıkıcı gibi görünen şeyler yaparlardı, bu da CD'lerde çok daha mantıklıdır, toplamda bir sahne olsa bile, cd ile yayınlanan sürüm arasında farklıdır. Bununla beraber, bu şov, kötü muamelesine rağmen televizyonda gördüğüm en yenilikçi şey olduğunu söyledi. Her biri pilot bölümde oldukça iyi geliştirilmiş, daha sonra büyüyen ve değişen ancak serinin geri kalanında başlangıçta tasarlandığı gibi karakterlerine sadık kalan dokuz ana karaktere sahiptir. Özel efektler ve benzeri için detaylara gösterilen inanılmaz ilgiden bahsedebilirim, ancak özel efektler gerçekten iyi hale geliyor, bu yüzden bu, bunu pek çok filmden ayırmıyor. Konsept ilk bakışta tuhaf görünüyor, ancak inanılmaz derecede iyi yapılmış, her dünya kendi tuhaflıklarına, cazibesine ve tehlikelerine sahip olmaya gidiyor, ancak her zaman karakterlere ve birbirleriyle ilişkilerine geri dönüyor. Ateşböceği zorlu bir gösteri. Seyircilerden, karakterlerinin ahlaki ölçeğindeki grinin tonlarını takdir etmelerini ister. Kötüler, bir uzaylı ırkı gibi rahat giyinmemişler. 500 yıl sonra insanlık yine de kendi en büyük düşmanı olacak. Teknoloji ayrıcalıklı bir azınlığın elinde olacak ve diğerleri, uygarlığın ve hükümetin müdahalesi olmadan var olmanın mümkün olduğu Whedon'un üçüncü sınır dünyasında olacak. İşler kirli ve kullanılmış olacak. Ateşböceği, Trek'e neredeyse tamamen karşı çıkan bir evren yaratır. Federasyon benzeri merkezi gücü baskıcı ve distopik olarak yorumlanır. Biz direnen ve kaybedenlerin yanındayız. Oyunculuk güçlü, yazı her Whedon şovundaki kadar mükemmel, eğlenceli ve dokunaklı, efektler ve setler tutarlı, inandırıcı bir dünya yaratıyor.
 • IMDb 8.3
 • 289
 • 0
3%
Tüm Bilgiler
3%   
1080p Kalitede 3% izleGerçekten hiçbir beklentim yoktu ve konuyu okumakla bile uğraşmadım. Sinematografi hemen dikkatimi çekti. Gösteri kamera açıları, ışıklandırma ve temasıyla kendine özgü bir stile sahipti. Özellikle tanımadığım oyuncularla şovları seviyorum çünkü karakterin benim için daha gerçek olduğunu hissediyorum. Her karakterin farklı olmasını ve her birinin kendi hikayesinin olmasını sevdim. Senaryo iyi yazılmıştı ve buna çok odaklandım çünkü bu şovun altyazıları. Burada sevmediğim birkaç şey vardı. Örneğin, oyunculuk bazen biraz sıkıcı olabilir. İki karakter arasındaki romantizmi sevmedim çünkü gerçekten aşık olduklarına inanmak zordu. Gösteri mükemmel değildi ve genel görünüm herkes için olmayabilir. Hikaye beni gerçekten şovun içinde tutan şeydi ve son bölüm için heyecanlandım. Sonu muhteşemdi ve umarım hikaye ikinci sezonda devam eder. Bu, becerilerini gerçekten zahmetli bir seçim sürecini geçmek için yeterli bulan yeni yetişkinlerin optimum yüzde üçünü seçmek için tasarlanmış fütüristik, gerçek hayattan bir yarışma hakkındadır. Başarılı adaylar, insan yapımı bir cennet olan bir yaşamla ödüllendirilirken, geri kalanlar, büyük bir yoksulluktan muzdarip, çevresel olarak bozulmuş bir favela olan iç bölgede yaşamaya mahkumdur. Seyircileri son bölüme kadar koltuklarının kenarında tutmak için bol miktarda alt olay örgüsü, sosyal akım ve Makyavelci kötülük var. Yakın setlerin kendin yap hissine rağmen, neyse ki seyircileri klostrofobiden kurtarmak için yeterince yer var, bu da diğer birçok ucuz SciFi yapımını engelliyor. Bence bu, normal Portekizli, sıradan seyircilerden daha geniş bir televizyon seyircisine yetişecek. Bu sizi çok fazla iyi hissetme veya ilham verici niteliklerle çekip gitmenize neden olmaz. Bu, güzelliği ile size daha iyi bir insan olmanın ya da dürüst bir yaşamdaki mücadelelerinizde yardımcı olmanın çok fazla ilham vermez, ancak sürükleyici, eğlendirici ve inceliklerinde çok fazla yem barındıran güzel bir sanat eseridir.
 • IMDb 7.2
 • 201
 • 0
The Expanse
Tüm Bilgiler
The Expanse   
1080p Kalitede The Expanse izleBirincisi, gösteriyi seyretmeden önce biraz bilginin yardımcı olabileceğine inanıyorum, çünkü seyirci, anlatılmak yerine çok şeyin gösterildiği inanılmaz derecede ayrıntılı bir dünyaya atılıyor. Ancak o kadar çok şey oluyor ve her çekim o kadar çok görsel bilgiyle dolu ki, ilk iki veya üç bölümde biraz kafa karıştırıcı olabilir. Öyleyse bilmeniz gereken şudur: Geleceğe birkaç yüz yıl geçtikten sonra, insanlık güneş sistemi boyunca yayılmış ve siyasi güç ve kaynaklar için bir savaşın eşiğinde olan 3 karşıt güce bölünmüştür. Üç fraksiyon, iki süper güç olan dünya ve mars'tan oluşur; üçüncü taraf, temelde herkesin Ceres gibi zavallı cüce gezegenlerde veya asteroit kuşağındaki diğer büyük kayalarda yaşayacak kadar talihsiz olan kuşaklardır. Bu kuşaklar, güneş sistemindeki fakir, sömürülen ve az gelişmiş kolonileri temsil ettikleri için üçüncü dünya nüfusunun gelecekteki eşdeğeridir. Pek çok kuşak, asteroit kuşağı sakinleri için daha fazla özerklik ve kaynakların daha adil dağıtılmasını talep eden, ancak Dünya ve Mars tarafından terörist bir grup olarak görülen radikal bir grup olan dış dünyalar ittifakı tarafından temsil edildiğini düşünüyor. Körükler, düşük yerçekimindeki sert koşullardan ve ayrıca düşük oksijen seviyelerinden ve suyun katı rasyonundan kötü şekilde etkilenir; Vücutları daha az kas geliştirir ve kemik yapıları, Dünya veya Mars'ta doğup büyüyen insanlara kıyasla daha az yoğunluğa sahiptir. Kuşakların yaşam beklentisi, Dünya'da yaşayan insanlarınkinin yaklaşık yarısı kadardır. İşte bu dizide anlatılan hikayenin arka planını oluşturuyor ve her şey başlangıçta biraz karmaşık görünebilir, çünkü olay örgüsü birkaç ayrı hikaye çizgisiyle gelişiyor. Hikayenin önemli kısımları üç farklı kahramanın gözünden anlatılıyor.
 • IMDb 7.8
 • 312
 • 0
The Shannara Chronicles
Tüm Bilgiler
The Shannara Chronicles   
1080p Kalitede The Shannara Chronicles izleHer şeyden önce bu bir fantastik dizi. Terry Brooks romanları iyi bir şekilde dahil edildi ve yıllar içinde Wicker dünyasını ve kendi dünyamızdan yaratılmasına yol açan mitolojiyi çevreleyen bilginin çoğunu genişletti. Sanırım şimdiye kadar bununla ilgili en az yirmi kitap olmalı. Öncelikle, Dört Ülke bir zamanlar Dünyamız olsa da, dizi her fırsatta size bunu hatırlatmak için çok uğraşıyor. Romanlar o kadar ileri bir tarihte geçti ki dünyamızdan neredeyse hiçbir şey kalmamıştı, yine de gösteride eski araba enkazları, paslanan gemiler, kırık üst geçitler ve benzerlerinin etrafa dağılmış olduğunu görüyoruz. Hikayelerde tamamen bulunmayan kıyamet sonrası duyguyu yükseltmek için bilinçli bir çaba sarf ettiler. Bu kendi başına sarsıcı hissetmekten başka bir şey yapmaz. Her ortaya çıktığında, bir şekilde, bir parça eski teknoloji ortaya çıktığında sizi andan çıkarır. İkincisi ve çok daha rahatsız edici olanı, bu fantezi ortamında modern terminolojiyi kullanma kararıdır. Üzgünüm, ama bir fantastik film seyrettiğimde, karakterlerin hiçbirinin seks hayatlarına atıfta bulunarak baştan savma saniyeler den bahsetmesini beklemiyorum. Yine, sarsıcı ve sizi anın dışına çıkarır. Senin ve Eski İngilizcenin konuşmasını beklemiyorum, ama aynı zamanda modern argo, terminoloji ve kelime öbekleri ile yüz hakkında dövülmeyi de beklemiyorum. Demek istediğim, öncelikle gençleri hedeflediğini anlıyorum ve bu nedenle bir dereceye kadar bu kitleye hitap etmek zorunda, ama dürüst olmak gerekirse, biraz daha az korkunç anakronistik bir dil kullanırsanız gençler bunu anlayacak. Hikaye oldukça makul ve senaryo yazma odasında çok fazla acı çekmedi. Hiçbir gerçek özgürlük alınmasa da, karakterlerin çoğu, her ölçünün ötesinde gençlik nedeniyle doğası gereği sevimsizdir. King ve Alanon'un karakterleri çok kötü değil ve dizide gerçekten normal görünen tek insanlar. Diğer herkes şirretli, mızmız ve iyice ağırlaştırıcı olarak yönlendirilmiş gibi görünüyor, bu da mükemmel görünüyorlar.
 • IMDb 7
 • 395
 • 0
Altered Carbon
Tüm Bilgiler
Altered Carbon   
1080p Kalitede Altered Carbon izleHikaye zekice, kıvrımlarla dolu, esprili, uygun olduğu yerlerde acımasız ve genel olarak oldukça zevkli. Yığın teknolojisinin toplum ve kişisel yaşam üzerindeki etkisini pek çok farklı açıdan araştırıyor: Bir bedende birçok bilinç, birçok farklı bedende tek bir bilinç, birçok klonlanmış bedende tek bir bilinç, kopyalanan bilinç bir Sherlock dedektif vakası, bir shakespeare aile draması ve insanların sonsuza dek yaşayıp Yunan tanrıları gibi olmasının ne anlama gelebileceği sorusunu ele alıyor. Prodüksiyon kalitesi harika, karakterler inandırıcı ve iyi düşünülmüş, diyaloglar karakterlere uyuyor, film müziği harika, kamera çalışması da, kurgu da öyle. Hiçbir şey onun hakkında ucuz hissettirmiyor. Ve sonra sezon iki geliyor. Ve bunların hiçbiri değil. Karakterler düz, hikaye tahmin edilebilir ve sıkıcı. Sahneler genellikle o kadar karanlık ki hiçbir şey görmüyorsunuz. Kamera çalışması özensizdir, düzenleme aceleye gelir. Film müziği bile o kadar iyi değil. Bu kim? Bu Takeshi Kovacs değil. Anthony Mackie'nin burada bir açıklaması var - çok iyi bir aralığı yok. Joel Kinnaman bir önceki Takeshi olduğu için üslubunu daha çok çalışmalı ve takip etmeliydi. Takeshi'si Yorgun ve faydacı, bedensiz bir bakışla neredeyse kendi vücudunun hareketini ve nefesini izliyor. Mackie'nin Takeshi'si çok fazla duygu, çok fazla kaş oyunculuğu gösteriyor. Kinnaman'dan Takeshi, daha önce sayısız kez yapmış gibi göründüğü rahat alışkanlıklara sahip bitkin bir savaşçının gevşekliğine, cesaretine ve havasına sahip. Mackie, Marvel filmlerinden sonra bile zarafeti yok, duruşu her zaman sert, kolları her zaman yanlarında ve boynu çok sert, sanki senaryo hakkında çok düşünüyormuş gibi. Kinnaman, onları nasıl sallayacağını, dinamik, neredeyse sarhoş bir duruş sergileyeceğini biliyor ve belirli senaryolara ve duygulara tepki vermek için boynunu ve başını kontrol edebiliyor. Franchise sizi yanıltmasın. Sezon iki sadece adını paylaşıyor ve çağdaş siyasi üretimin tüm tuzaklarına düşüyor.
 • IMDb 7.9
 • 364
 • 0
Leila
Tüm Bilgiler
Leila   
1080p Kalitede Leila izleHizmetçi kızının masalına benzer bir konsept için tek kelimeyle mükemmel, kendisini diğerlerinden ayırıyor. Seriyi seyretmeden önce yorumları okudum ve biraz cesaretim kırıldı ama seyrettikten sonra sormalıyım, bu olumsuzluk nereden geliyor? Detaylara gösterilen ilgi etkileyiciydi, yön de, Huma Qureshi'nin performansı bir vurgu, sinematografi, tek kelimeyle mükemmel, kahramanın hissettiği boğulma hissi hala beni ürpertiyor. Küresel ısınma, ataerkillik, dini ve siyasi ikiyüzlülük gibi konularda yorumlar yaptı. yoldan saptığına inandığı için kardeşine ihanet ediyor. Cidden, Negatif incelemeleri nasıl gördüğüm gibi, ya hiç seyretmediniz ya da yargınızda sadece önyargılısınız ve eğer dini ise, İslam uzun süredir doğrudan bir kaos dini olarak tasvir ediliyor. en azından bir dinin daha aşırı ve Negatif bir sahtekarlığı bu kadar tepkiyi görmemelidir; cidden, handmaids masalı Hıristiyanlığı taklit etti ve herkes buna bayıldı. Ama cidden bu gösteri iyi ve en iyi ihtimalle kaçırılmayacak bir gösteri. Tamamen farklı bir türe yönelik bir deney, seyirciyi hikayeye inandırmak zor. Yine de Deepa Mehta ona bir şans veriyor ve hedefi doğru buldu. Oyuncular inanılmaz, kamera açıları ilk bakışta rahatsız görünüyor ama zamanla tadı alınabilir. Şimdi, bu, yükselen Hindutva güçlerinin sonuçlarına dair öneriyle açıkça politik bir televizyon dizisi ve bu güçlere sempati duyanlar gösteriden nefret edecekler. Gerçek acıdır. Bununla birlikte, bu şov, mevcut siyasi anlatıya karşı koymak için çok gerekliydi ve büyük ölçüde güçlü güçler tarafından bastırılan bir bakış açısına bir platform sağlıyor. Bu nedenle güçlüdür, çünkü insanların onu çok takdir edeceğini bilir. Yine de, yollarımızı onarmazsak, gelecek geleceğe dair kehanetini dile getirme cesaretiyle devam ediyor. Ne yazık ki, gelmek için çok geçti ve ağabey, vatandaşları, kendisini sunulan herhangi bir lekeli imajdan kurtarmak için ölecekleri kadar büyülemiş bile.
 • IMDb 6.6
 • 203
 • 0
Raised by Wolves
Tüm Bilgiler
Raised by Wolves   
1080p Kalitede Raised by Wolves izleSinematografi harika. Müzik harika. Oyunculuk oldukça iyidir. Hikaye tuhaf. Demek istediğim, orijinal olduğu ve rahatsız edici olmadığı noktaya kadar tuhaf. Orijinal olmayan karakterlere sahip orijinal bir bilim kurgu istiyorsanız gerçekten iyi. Robotlarımız oldu, uzaylı canavarlarımız oldu, din ve dinsizlik vardı ve başka dünyevi gezegenlerimiz vardı. Ama bu dizi, hepsi bir arada var ve işe yarıyor. Harika ve çok yüksek prodüksiyon değerinin yanı sıra, hikaye merak uyandırıcı, endişeli ve insanlığın bazı temel unsurları ve ilişkiler hakkında düşünmenize neden oluyor ki, bunu düşündüğünüzde, insanların gerçekliği belirlendiğinde o kadar da zorlanmıyor. Mars'ta bir koloni kurmak bizim yaşamlarımız içinde gerçekleşebilir. İlk üç bölümü kesinlikle sevdim. Bu, daha önce bir bilim kurgu televizyon şovunda gördüğünüz hiçbir şeye benzemiyor. Bir şekilde Prometheus'u hatırlattı. Eğer sadece Star Wars ve Star Trek içindeyseniz, bu sizin için olmayabilir. Bu, gerçek yetişkin sert çekirdekli bilim kurgu okuyan ve bilim kurgu şovları olarak atılan çöplerin bir kısmı yüzünden hayal kırıklığına uğrayan insanlar için bir scif. Çarpıcı görünüyor ve büyüleyici. Artıları. Görsel olarak muhteşem. Bilinçli olarak uyarıcı. İyi performanslar. İyi bir yönden iddialı olan bu kitap, Romulus ve Remus efsanesi gibi, dişi bir kurt tarafından emzirilen ikizler gibi, hikayesi Roma'nın kuruluşuna yol açan olayları anlatan eski mitlerden çok fazla ilham alıyor. Merkezinde ateistler ve inananlar arasında bir savaş olan, hiçbir bakış açısına sahip olmayan politik bir dizi. Seyirciye rahatsız edici hassasiyet anları ve göz kamaştırıcı şiddet ifadeleri sunma yeteneğine sahiptir. Ridley Scott'ın kışkırtıcı genetik kodu oldukça görünür durumda. Bundan benim kadar zevk almayı beklemiyordum. Tüm doğru şekillerde fevkalade garip. Pek çok tanıdık mecazdan çeker ama tamamen kendi işini yapmaya başlar.
 • IMDb 7.5
 • 1.254
 • 0
Brave New World
Tüm Bilgiler
Brave New World   
1080p Kalitede Brave New World izleRoman, herkesin mutlu olduğu ve bir oyuncu kadrosu içinde bir amaca sahip olduğu bir geleceğin şaşırtıcı tasviriyle zamanın testinden geçti. Aile yok, ebeveynlik yok, insanların ve çocukların koşullandırılması, klonlanması ve genetik manipülasyonu. Kitabın en büyük düşünce provokasyonlarından biri, Cesur Yeni Dünya'nın tüm 'Vahşi' içgüdülerimize ters düşmesine rağmen, toplum ve insanların refahı ve mutluluğu için ileriye doğru daha iyi bir yol olarak kazanan ve tartışılamayacak olan Cesur Yeni Dünya'dır. Bu uyarlama, bu ikilem de dahil olmak üzere kitabın tüm noktasını görmezden geliyor ve onu kötü yazılmış bir Logan'ın Koşusu'na dönüştürüyor, ancak o kadar iyi değil. Bu dizi, büyük özgür kapitalist yolların kötü bir distopiye karşı devrim yoluyla galip geldiği tipik bir Hollywood filmidir. Cahilce mutlu ve endişesiz olmaktansa üzüntü ve sevgi hissetmekte özgür olmak daha iyidir. Karakterler kitaptan daha klişeleşmiş film ve TV drama karakterlerine dönüştü. Kusurları ve okuyucunun onları ilginç kılan onlara karşı duyduğu hayal kırıklığı pencereden dışarı çıktı. Kitabı bu yaz okudum ve bu dramayı çok bekledim. Tamamen bir TV parçası ve bir Bilim Kurgu dizisi olarak kötü değil, ama bu romanı ve karakterlerini yalnız bırakmak ve onu sadece BNW'ye dayalı olarak gevşek bir şekilde yapmak daha iyi olurdu. Bu hiç de kitabın bir yansıması değil, dolayısıyla sonuç zaman testine dayanmayacaktır. Kitabı yirmi yıl önce okudum, bu yüzden olay örgüsünü tam olarak hatırlamıyordum ve dizinin kitap olayını takip edip etmediğini konuşamıyorum. Eminim bu dizide modern bir seyircinin dikkatini çekmek için daha fazla drama ve şiddet vardır. Şimdiye kadar oldukça iyi gidiyor her şey. Bence bilim kurgu seyrederken gerçeklikten biraz uzaklaşmalı, tanıdık dünyamızdan farklı şeylerin tuhaflığı ve rahatsızlığı ile oturmalısınız. Bu dünya 2500 yıllarında, aslında beş yüz sene önceki insanların 2020 senesini hayal edebileceğinden daha fazlasını hayal edemediğimiz bir zaman.
 • IMDb 6.8
 • 219
 • 0
The 100
Tüm Bilgiler
The 100   
1080p Kalitede The 100 izleBu dizi, dikkatimi çeken bir başka şaşırtıcı ve ilgi çekici kıyamet gösterisi. CW kanalının büyük bir hayranı olmadığım için ilk başta şüpheliydim, ancak bunun bu düşüncenin bir istisnası olduğunu fark ettim. Şimdiye kadar seyretmekten gerçekten keyif aldım ve bağlandım. The Walking Dead, Revolution veya Lost'u seviyorsanız, bu gösteriye bayılacaksınız! Apokalitik, yoğun, heyecanlı, kaliteli dramaları seviyorsanız, bu sizin şovunuz. Nükleer ve izole bir hissi var ve henüz beni hayal kırıklığına uğratmadı. Şovu siz de seviyorsanız, lütfen mümkün olduğunca yayın, dizi destek ve iyi derecelendirmeler olmadan hayatta kalamaz, bu yüzden etrafınızdakileri teşvik edin. Ve vay canına, ikinci sezon şu anda piyasadaki en heyecan verici programlardan birine dönüşüyor. Hikaye şimşek gibi hareket ediyor, karakterler bazı durumlarda inanılmaz dönüşümler sağlayan inandırıcı kavisler üzerinde hareket ediyor, oldukça orijinal ve başka hiçbir yerde görmediğiniz karakterler arasında bazı büyüleyici dinamikler yaratıyor. Tamam, bu mükemmel değil ama o kadar da doğru yapıyor ki gittikçe nadiren ortaya çıkan kesintilere neredeyse hiç dikkat etmiyorum. İkinci sezonun sonuna doğru ilerlerken, her sahne ilgi çekici ve önemli hissediyor ve ne olacağını önemsiyorsunuz çünkü onu doğru şekilde inşa ettiler. CW'nin ünlü olduğu kabarık aşk hikayelerini beklemeyin, bu hiçbir şekilde sadece gençler için bir gösteri değil, insanları öldürmekten korkmuyor ve ölümler kalıcıdır. Ahlak ve strateji ile ilgili soruları gündeme getirme biçimleri, karakterlerin belirsizliği, konuya yaklaşım tarzı, hepsi büyüleyici. Daha önce hiç inceleme yazmadım ama sadece bu şovu desteklemek zorunda kaldım ve ilk bölümlerde yarattığı herhangi bir damgayı aşmasını istedim. İkinci sezonda kazanılan ve hak edilen reytinglere göz atın.
 • IMDb 7.6
 • 720
 • 0
Devs
Tüm Bilgiler
Devs   
1080p Kalitede Devs izleAlex Garland'ın dizinin ne hakkında olduğunu açıklamak onu bozmak olacak, bu da satmak veya tanıtmak kolay olmayan bir gösteri yapıyor. Ve aslında, IMDb'deki oy ve incelemelere bakılırsa, henüz seyircisini tam olarak bulamadı ve arkadaşlarım utanç verici. Bu şov, ya da daha doğrusu bu mini dizi mükemmel. Verilmiş olsa da: bu herkes için değil. Bazıları bunu yavaş olarak tanımladı, ama kabul ettiğimden emin değilim. Belki de Moody, ve neredeyse eterik bir nitelik var, ama çok şey var ve bu kadar tematik olarak zengin bir anlatım boyunca büyülenmiştim. Ayrıca, bu zorlayıcı öyküde çok daha az mizah var ve insanların bazı eleştiriler tarafından kapatılması üzücü olurdu, çünkü bunun biraz kasvetli ve depresif bir eğri olduğunu düşündüler. Doğru olan şudur ki, bu gösterinin büyüleyici bir şekilde inşa edildiği merkezi temaları ve fikirleri bulamazsanız, beğenmeme şansınız vardır. İlk birkaç saniyeden itibaren unutulmaz müzik beni yakaladı. Baştan sona ses tasarımının büyüleyici olduğunu ve karışıma gerçekten çok şey kattığını düşündüm. Dizi kurulumunun kendisi kare fraktal tasarımıyla harika bir sanatsal yaratımdır. Her şey güzelce fotoğraflandı. Yani asıl soru, söyleyecek bir şeyi var mı? Kabul etmeliyim ki, bununla ilgili düşüncem, çoğu zaman üst üste binen devletler içinde mevcuttu. Birçok kez Bu dahiceden Gösterişli saçmalığa geçtim. Nihayetinde bilim otantiktir. Kuantum fiziği hakkında elimden geldiğince çok şey öğrenmeye çalıştım, aslında matematiği öğrenmeye çalışmak dışında, ve bana öyle geliyor ki, buradaki tüm bilim yerinde. Hikayenin insani tarafının da çok iyi olduğunu düşündüm. Karakterizasyon çok iyiydi ve tüm karakterler herhangi bir kurgudaki çoğu zaman olduğu gibi olay örgüsüne dayalı kararlar yerine mantıklı, insan tipi kararlar aldılar.
 • IMDb 7.8
 • 799
 • 0
Snowpiercer
Tüm Bilgiler
Snowpiercer   
1080p Kalitede Snowpiercer izleDünyanın donmuş bir çorak toprak haline gelmesinden yedi yıl sonra, insanlığın kalıntıları, dünyayı çevreleyen, sınıf savaşının, sosyal adaletsizliğin ve hayatta kalma politikalarının oynadığı sürekli hareket eden bir trende yaşıyor. Her şeyden önce, bir şeyi netleştirelim, bu bir bilim kurgu ortamında bir şov ve Sci-fi her zaman sevimsiz ve mantıksız kavramları deniyor. İnsanların bunu neden unuttuğunu bilmiyorum. Elbette sonsuz çalışan bir tren fikri ne gerçekçi ne de trenin sınıf sistemi gerçek hayatta işe yaramaz, ama bu gösterinin amacı değildir. Lazer kılıcıyla savaşmanın veya bir arabada zaman içinde seyahat etmenin çok gerçekçi olduğunu söyleyemezsiniz, ancak seyretmek kesinlikle eğlencelidir. Bu yüzden seri çalışıyor. Groundbraking oyunculuk veya yazı için ödül kazanacak bir gösteri mi? Dünyanın dört bir yanını saran bir trenin koşmaya devam etmesi gereken önermesinin çok gerçekçi olmadığını söyleyenler için - bu doğru. Her ne kadar sınıf temelli elitist toplumumuzun, doğru koşullar verildiğinde her an tamamen çökebilecek bitmeyen bir çemberin parçası olduğuna dair harika bir metafor olsa da. Yani hayır, böyle eğitim mümkün değil. Ama konu bu değil. Hikayenin gelişmesini seyredin ve gerekirse diğer her şeye dikkat edin ve trenin arka plana düşmesine izin verin. Her iki durumda da ilginç bir hikaye ve oyunculuk iyi yapılmış. Manzara inanılmaz derecede iyi düşünülmüş ve bir pilot bölüm için parkın dışına atarak iyi bir iş çıkardılar. Bu gösterinin dayanılmaz tek kısmı daveed Diggs - o parçayı pek iyi satmıyor. Gösteri onsuz bir merkez parçası olarak çok daha iyi olurdu: Idris'i ya da oyunculuğunda biraz daha büyüleyici birini bulamamaları utanç verici - Diggs en iyi ihtimalle cansız ve diğer tüm karakterlerden, hatta arka plandaki karakterlerden bile gölgede kaldı.
 • IMDb 7.5
 • 769
 • 0
V Wars
Tüm Bilgiler
V Wars   
1080p Kalitede V Wars izleBu dizi eğlenceli olmalı diye düşündüm ve yaklaşık bir saat önce bölüm bire dalmıştım. Kendimi daha fazlasını seyretmeye zorlayacağım ama bu zor, 90 yaşındaki bir Floridan emeklisinin güneşte kavrulmuş, kösele gibi cildi kadar sert, hiç lezzetli değil. Neden klişelerden bahsediyorum? Herkes muhteşem ya da yakışıklı, en yeni Aston Martin'den en yeni Range Rover'a kadar hepsinin yepyeni, lekesiz bir arabası var. Şimdiye kadarki tek çirkin, The Mall'daki kimsenin farkına varmadığı o güvenlik görevlisi kadar yetki sızdıran beceriksiz polis. Şanslı ki, masasının polis karakolunun resepsiyon masasının hemen yanında olması, böylece bir itiraf duymak ve içeri adım atmak için hazırdır. Cinayet Dairesi'nin bu kadar halka açık ve teşhirde olması kullanışlı, değil mi? Ancak uygun tesadüflerin miktarı şimdiden bu gösterinin ayırt edici özelliği haline geldi, bu yüzden şaşırmamalıydım. Ian Somerhalder'in peruğu gösteriyi çalıyor, önemi onu yıldız yapıyor. Muhtemelen topluluğun en iyi oyuncusu olan Adrian Holmes, güvenilir bir arkadaş ve itaatkârdan, birkaç sahnenin uzayında kişileştirilmiş kötülüğe geri dönüyor. Beyaz adam eşittir iyi adam, siyah adam = kötü adam. Muhtemelen en kötü TV klişesi, neden sadece onlara beyaz + siyah şapkalar vermiyorsunuz? En azından o saçma, peruğu çalan sahneyi saklayacak. Son ve en göze batan klişe başlıktır. Bu dizi, Z Nation ile tanışın, ikinizin de Dünya Savaşı Z'yi bildiğine inanıyorum. Şimdi sezon ikiye devam edeceğim ve yapacağım, ancak bunun büyük ölçüde gelişmesi gerekiyor. Ben sadece bir klişe daha uzaktayım. Sezon ikiyi bitiremedim. Sanırım bu şovun, yatak odalarını siyaha boyayan ve okul sıralarında beşgen çizik çizen türden küçük, sert bir takipçi kitlesi olacak. Ama çoğumuz buna bir şans vereceğiz, gösterilen aptallıkların bazılarını sorgulayacak ve daha iyi şeylere geçeceğiz.
 • IMDb 7.8
 • 1.001
 • 0
Iron Fist
Tüm Bilgiler
Iron Fist   
1080p Kalitede Iron Fist izleBu multi-milyar dolarlık şirketi yöneten çocukluk arkadaşlarına kimliğini kanıtlamaya çalışması gerekiyor. Oradan yokuş aşağı gidiyor. Ona inanmıyorlar ama sadece konuşmak istediğinde ısrar ediyor. Ona çocukluklarından herhangi bir soru sormak yerine, onu kovarlar ve kasabada çılgınca dolaşmaya başlar. Neden neden kimse bana inanmıyor? Bu büyük savaşçı olmak için 15 yıl eğitim verdiğini ve 0'ın altındaki sıcaklıklar gibi şeylerden gömleği çıkarmadan nasıl hayatta kalabileceğini ve Demir Yumruk olduğu için ayakkabılarla dolaşmak zorunda olmadığını sürekli hatırlatıyor. Birkaç serseri onu düşürür, onu bir akıl hastanesine yerleştirir ve onun başka bir akıl hastalığı olduğuna inanan tek kişi. Doktorun kimliğini keşfetmesinden önce 4-5 bölüm sürdü ve bu, ana karakterin bir reklam filmi seyrederken geçmişiyle ilgili bir miktar bilgi kaybetmesini sağladı. biraz stil. Zar zor 21 görünüyor ama hey, o iyi. Öğrencilerini ringde kavga etmeleri konusunda azarladığını ve sadece onun için de kavga etmenin ne kadar onursuz olduğunu gösteriyorlar. Eğitime ihtiyacı vardı çünkü artık kahramanın yardımcısı oldu. Yani kahraman ana düşmanı bulmaya çalışıyor ve herkes kuyruğunu haykırıyor. En basit şapşallarla başı belada. Sonunda dövüşlerini kazanır ve sonra büyük kötü adamı kendisi almaya karar verir. Tek zeki piliç, Hey, şu anda bu kötü bir fikir diyor ama adam bize 15 yıllık eğitimini ve yaşlı bayanı alacak kadar iyi olduğunu hatırlatıyor; Kimin umrunda, birkaç adım geriye avucunun dalgasıyla onu bir duvara 15 fit fırlattı. Her şeyi bozmuyor ama bu korkunç bir gösteri, dövüşler kötü koreografiler ve diyaloglar kötü yazılmış. Tüm bu yutturmaca nereden geliyor emin değilim ama bu dizinin başa bir Demir Yumruk ihtiyacı var.
 • IMDb 6.1
 • 1.230
 • 0

Dizi izle


Aradığınız tüm dizileri dizi izleme sitemizde yüksek görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz. Global diziler genellikle dizi sevelerin en çok rağbet ettiği dizi kategorileri arasında yer alıyor. Amerika, İngiltere, Fransa, Kore ve daha pek çok dünyanın her yerinden yayınlanan yabancı dizilere tek bir adresten ulaşabilirsiniz. İçinizden bir ses dizi izle diyorsa ama ne izleyeceğinize karar veremiyorsanız, burada tüm bölümleriyle kategorilere ayrılmış bir şekilde dizilere ulaşabilirsiniz. Görüntü kalitesinin yüksek olması ve sorunsuz altyazı özellikleri sayesinde bir bölümden diğerine atlarken zamanın nasıl akıp gittiğini fark etmeyeceksiniz bile. Çağımızın en güzel vakit geçirmenin yollarından biri de dizi seyretmektir.


Dünya çapında bir furya haline dönüşmüş büyük ve meşhur yapımlar için ücret ödeyip izlemek zorunda değilsiniz. İşte tam olarak burada biz yani diziizle.blog ekibi devreye giriyor. Günümüzün değişen dünyasında internet ile artık bilgiye erişim sınırsız ve herkesin en doğal hakkı. Bilgiye olan sınırsız erişim, dolayısıyla eski ve yeni tüm dizi ve filmlerden haberdar olmamızı sağlıyor. Eskiden izlemek istediğimiz bir filmin günlerce DVD'ye gelmesini beklerdik. Veya kimi programlardan indirmeye çalışırken yüksek boyuttan dolayı sabahtan akşama kadar beklemek zorunda kalırdık. Online dizi izleme platformları sayesinde artık tüm bu sorunlar geride kaldı. En güncel ve en son diziler haliyle elinizin altında. Tek bir tıkla full hd 1080p görüntü kalitesindeki dizilere çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Özellikle bilim kurgu dizilerini izlemenizi tavsiye ederiz. Hatta dizi sektöründe en iyisi olduğumuzu iddaa ediyoruz.


İzlediğiniz bir bölümü çok sevdiğiniz takdirde tekrar tekrar başa alıp izlemenin keyfi başka nerede var? Tüm bu seyir zevkinin sizler için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve işimizi önemsiyoruz. Zaten dizi seyretme sitesini kurmamızın amacıda buydu, hizmeti seviyoruz! Sevdiğiniz dizilerin yanı sıra sitemize girdiğinizde belki de daha önce adını bile duymadığınız yeni diziler hakkında fikir sahibi olabilir, yepyeni bir dünyanın kapılarını aralayabilirsiniz. Yorumlara bakarak ve kısa açıklamaları okuyarak dizinin konusu ve senaryosu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Böylece o dizinin sizin zevkinize uygun olup olmadığına kadar vererek ilk bölümden başlayarak yeni bir dizi seyretme sürecine geçebilirsiniz. Dizilerin en güzel yanı filmler gibi hemen bitmemeleri ve heyecanlı bir süreklilik sağlamalarıdır.


1080p Kalitede ve Ultra Hızda Dizi izle


Dizi sektöründe olabildiğince kaliteli hizmet sunabilmek için dizileri sizlere reklamsız sunuyoruz. Birçok insan boş zamanlarını dizi, film seyrederek geçirir. Ancak dizi izlemeye karar vermek kolayken hangi diziyi izlemeye karar vermek, aradığınız diziyi aradığınız özelliklerde bulmak oldukça kolay bir iş değildir. Aradığınız diziyi buluyorsunuz alt yazılı bulamıyorsunuz, alt yazılı bulup istediğiniz görüntü kalitesinde bulamıyorsunuz derken bir de bakıyorsunuz bir sürü zamanınızı almış. Bunların yaşanmaması adına biz size istediğiniz tüm özellikleri sunuyoruz. Geniş izleme seçenekleriyle, istediğiniz dilde türkçe dublaj ve türkçe altyazılı imkanlarıyla izlediğiniz diziden tam tatmin sağlamanıza olanak veriyoruz. Diğer dil çevirileri için henüz çalışmalara başlamadık, fakat en kısa sürede başlayacağız.


Online dizi izlemenin en keyifli yeri. Öncelikle sitemizde reklam, pop-up bulunmuyor. İstediğiniz diziyi izlerken sağda solda beliren reklamlar dikkatinizi dağıtıp zamanınızı çalmıyor. Dizi süresi boyunca sizi rahatsız edebilecek her şeyi düşündük ve sitemizi ona göre tasarladık. Yayınlamakta olan dizilerin yeni bölümleri yayınladığı günden itibaren sitemizde bulabilmeniz mümkün. Gündemi, yenilikleri oldukça yakından takip edip yeni bölümleri ara vermeden, beklemeden izlemenize olanak sağlıyoruz. İzleyicilerimiz dizinin kendi asıl şekli nasılda sitemizde o halde bulabiliyor. Herhangi bir sansür, kısıtlama yapmıyoruz bu konuda. Dizilerimizi tek part halinde yüklüyoruz. Bunun nedeni ara vermeden tek seferde dizi izlemenin daha keyifli olduğudur. Diğer parta geçerken zaman kaybetmeyip diziden kopma hissini yaşamıyorsunuz.


Yüklediğimiz dizilerin açıklama kısmına diziye ilişkin küçük notlar ekliyoruz. Söz konusu bölümün içeriğine dair açıklamalar gibi. Ayrıca; dizinin oyuncu kadrosunu, izleyici yorumlarını, izleyici puanlamalarını dizinin açıklamalar kısmına yazıyoruz. Kullanıcı yorumlarını ve puanlamalarını olduğu gibi, eklemeler veya çıkarmalar yapmadan direkt sizin erişiminize sunuyoruz. Bu sayede diziye dair fikirleri kolayca edinebiliyorsunuz. Yani özetle sunduğumuz hizmetler; güvenli ve kaliteli içerik, yüksek çözünürlük, telif haklarını gözetmek, reklamsız içerikler, istediğin zamanda seyretme gibi. Sitemizde yer alan dizilerin çözünürlük kaliteleri isteğinize bağlı olmakla birlikte çok kaliteli de olabilir normal kaliteli de. Bu çözünürlükleri internet hızınıza göre seçmeniz gerekir. İnternet hızınız çok yüksekse en kaliteli seçenekleri tercih edebilirsiniz. Blu-Ray, HD, 1080p gibi. Ayrıyeten; sitemizde bulunan dizilerin türü çok geniştir. Hangi türde dizi izlemek istiyorsanız bu sitede bulabilmeniz mümkündür. Bu dizileri istediğiniz dilde, istediğiniz kalitede tek part olarak izleyebilmeniz mümkün. Olabildiğince görüntü kalitesi düşük dizileri yüklememeye çalışıyoruz. Fakat bazen buna mecbur oluyoruz.


İzleyicilerimizin fikirleri bizim için her zaman önemli olmuştur ve bundan sonra da olacaktır. Onların fikirlerine başvurmak, onların tavsiyelerine uymak, yenilikleri uyarlamak izleyicilerimizin memnuniyeti açısından çok önemlidir. İzleyicilerimizi memnun etmek en öncelikli amaçlarımızdandır. Alt yazılı, dublajlı içeriklerimize kolayca erişim sağlayabilmelerinin yanında en güncel dizi içeriklerine de ulaşım sağlayabilmektedirler. Site temamız grafik tasarımcıları tarafından tasarlanmış olup en uyumlu renklerle dizayn edilmiştir. Kullanıcı ara yüzümüzü en sade şekilde yapmaya çalıştık, renk uyumuna özen gösterdik. Bize destek olmak isterseniz dizileri sosyal medya hesaplarınızda paylaşıp sitemizi arkadaşlarınızında görmesini sağlayabilirsiniz. En iyi dizi izleme yeri olan sitemizde keyifli vakitler geçirmenizi temenni ederiz.


yabancı dizi izle - hd film izle - film izle - full hd film izle - bir başkadır izle - oleybet giriş - oslobet giriş - amqsports.com - meritroyalbet - süperbetin - grandpashabet - portbet - film izle - bahsegir - bahsegir

grandpashabet - grandpashabet - meritroyalbet - smart iptv - Twitter Takipçi Satın Al - Twitter Takipçi Hilesi - Juul Türkiye - İqos Türkiye - İqos - takipçi satın al - deneme bonusu - Jojobet - deneme bonusu
izmir escort bodrum escort izmit escort escort ankara porno malatya escort malatya escort mersin escort izmir escort kizlar diyarbakır escort ankara escort istanbul escort beşiktaş escort antalya escort sirinevler escort escort antalya Porno Film izle Çeşme escort Pendik escort kızlar