Biyografi
Roman Empire
Tüm Bilgiler
Roman Empire Belgesel, Biyografi 
Roman Empire dizi izle, Roman Empire Türkçe dublaj izle, Roman Empire Full izle, Roman Empire altyazılı izle, Roma İmparatorluğu hakkında dramatize edilmiş bir belgesel, her mevsimde en ünlü veya kötü şöhretli imparatorlarından birine odaklanıyor. Bu dizinin bir potansiyeli vardı: Roma İmparatorluğu üzerine dramatize edilmiş bir belgesel - The World At War, Roma ya da Spartacus ile buluşuyor, değil mi? Gerçekçi, cesur, aksiyon dolu dramatizasyonlarla harmanlanmış öğretici bir belgesel. Hayır. Yaklaşmıyor bile. Belgesel tarafı oldukça basit. Sean Bean, konu anlatıma geldiğinde Laurence Olivier değil: Gerçekten bunun için ciddi bir ağırlığı ya da aksanı yok.
 • IMDb 6.4
 • 1.198
 • 0
Freud
Tüm Bilgiler
Freud Biyografi, Suç 
Freud dizi izle, Freud Türkçe dublaj izle, Freud Full izle, Freud altyazılı izle, Korkudan hoşlanmadığım düşünülürse, bu dizi dürüstçe olduğu gibi sunulsaydı izlemezdim: Garip, sefil, şiddetli, dönemin sonu Viyana'sında geçen tuhaf, gotik bir hikaye. Sofya ve Viktor, sürgündeki bir çift Macar aristokrat, koruyucuları Fleur Salomé, güzel ve genç bir medyum olan Viyana çevresinde geçit töreni yapıyor. Freud, seanslarından birine katılır ve ürkütücü Fleur'a aşık olur. Bu arada, Kiss adlı bir polis müfettişi, Sophia ve Viktor'un faaliyetleriyle bağlantılı bir dizi korkunç cinayeti araştırmaktadır.
 • IMDb 7.6
 • 589
 • 0
When They See Us
Tüm Bilgiler
When They See Us   
When They See Us dizi izle, When They See Us Türkçe dublaj izle, When They See Us Full izle, When They See Us altyazılı izle, Yönetmen başka bir eve koşar. Yaptığı hapishane sistemiyle ilgili belgeselden sonra aynı temadan uzaklaşmıyormuş gibi gelebilir ama ne yaptığını bildiğini de söyleyebilirsiniz. Durum ne olursa olsun (ve bu pek çok düzeyde oldukça kişiseldir ve olana mümkün olduğunca yakın kalmaya çalışır), bu çok güçlü bir film. Bazıları bunu yozlaşmış Amerika Başkanı'na (Trump) karşı bıçaklama olarak görebilir, ancak içinde gerçek olan her şey ve her şey o kişiye yönelik bir saldırı olarak kabul edilebilir.
 • IMDb 8.3
 • 595
 • 0
The Act
Tüm Bilgiler
The Act   
The Act dizi izle, The Act Türkçe dublaj izle, The Act Full izle, The Act altyazılı izle, Bu diziyi izlerken adını düşünüyordum çünkü ilk başta olan biten hiçbir şeye uymuyormuş gibi geliyor. Ancak işler ilerledikçe, "The Act" sonunda bu izleyici için iki farklı şeyi sembolize etmeye başladı. Akıl hastası anne, sadece hükümetin yardımları için değil, aynı zamanda 2009'un 'Yılın Çocuğu' olarak kabul edilen şöhret için Çingene aracılığıyla vekaleten yaşamak için bu eylemi sürdürmek zorunda kaldı.
 • IMDb 7.6
 • 944
 • 0
El Chapo
Tüm Bilgiler
El Chapo   
El Chapo dizi izle, El Chapo Türkçe dublaj izle, El Chapo Full izle, El Chapo altyazılı izle, Hikaye o kadar iyi ki, sadece gerçek bir hikaye olabilir. Başrol oyuncusu ona benziyor. 1. Sezonu bitirdikten sonra daha fazlası için sabırsızlanıyorum. Bunun nasıl ve neden olduğu kişi olduğunu gösterecek gerçek bir ayrıntılı dizi olduğunu görebiliyorum. Bunu izleyen birçok kişi Narcos'u yeni gördü ve karşılaştırmalar kaçınılmaz. Narcos, anlatımıyla İngilizce konuşan izleyiciler için daha kolay anlaşılır. Sinematografi ve ayarlar ve daha güzel.
 • IMDb 7.4
 • 822
 • 0
Spartacus
Tüm Bilgiler
Spartacus   
Spartacus dizi izle, Spartacus Türkçe dublaj izle, Spartacus Full izle, Spartacus altyazılı izle, Bu sezonla ilgili en iyi şeylerden biri, tüm yaşadıkları göz önüne alındığında karakterlerin değişme ve olgunlaşma şeklidir. Romalılar da çok daha ilginç ve stok kötü adam Glabor'dan çok daha iyi. Crassus özellikle iyi çünkü onu oynayan harika bir aktör var ve ayrıca onun gerçekten o kadar da kötü bir adam olmadığını hissediyorsunuz. Caesar'ı oynayan adam da bir zevk ve umarım başrolde onunla birlikte tartışmalı spin-off dizisi ortaya çıkar.
 • IMDb 7.8
 • 3.202
 • 0
Medici: Masters of Florence
Tüm Bilgiler
Medici: Masters of Florence   
Medici Masters of Florence dizi izle, Medici Masters of Florence Türkçe dublaj izle, Medici Masters of Florence Full izle, Medici Masters of Florence altyazılı izle, Dizi mimarisi bu tarihi dramanın temel erdemidir, diğerlerinden farklı değildir, ancak oyunculuk, atmosfer, dönemin hayranlarına küçük hediyeler, politik mekanizmanın ince bir şekilde araştırılması ve ilk sezon için güzeldir. daha çok geniş bir kitleye hoş görünmek için bir tür uzlaşma. Kısa, iyi iş. Ve iyi bir nokta Sean Bean, Dustin Hoffman, Brian Cox'un filmin güçlü sütunları olarak çalışmaları ve Richard Madden ve Bradley James'in Robb Stark ve Arthur'un çevrelerinden kaçmak için iyi bir gösteri.
 • IMDb 7.7
 • 4.420
 • 0
Genius.
Tüm Bilgiler
Genius.   
Genius dizi izle, Genius Türkçe dublaj izle, Genius Full izle, Genius altyazılı izle, Tarihin en büyük beyinlerinden biri olan Albert Einstein'ın hayat hikayesi. Genç bir yetişkin olarak günlerinden son yıllarına kadar keşiflerini, aşklarını, ilişkilerini, sebeplerini, kusurlarını ve dehasını görüyoruz. Yapımcılığını Ron Howard'ın yaptığı harika bir dizi. Büyük Albert Einstein'ı, siğilleri ve her şeyi gösteren oldukça aydınlatıcı. Onu bu kadar harika yapan merak ve zekanın yanı sıra renkli ve genellikle sorunlu özel hayatını çok iyi gösteriyor.
 • IMDb 7.3
 • 1.172
 • 0
Escape at Dannemora
Tüm Bilgiler
Escape at Dannemora   
Escape at Dannemora dizi izle, Escape at Dannemora Türkçe dublaj izle, Escape at Dannemora Full izle, Escape at Dannemora altyazılı izle, Bu dizinin yönetmeni Ben Stiller. Gerçek Tilly, hikayenin bu portresine itiraz eder. Yedi bölümün mini dizi için çok uzun olup olmadığını merak ediyorum. Uzanmış hissediyor. En büyük sorun, iyi bilinen temel hikaye olabilir. Titanik gibi, son verili. Bu kaçınılmazdır. Hikaye, anlatıyı hızlı bir şekilde ilerletmeye devam etmek için yeterli yeni şeye sahip değil. Teknik olarak iyi yapılmış ve Stiller'a kredi verilmesi gerekiyor.
 • IMDb 8
 • 2.997
 • 0
Da Vincis Demons
Tüm Bilgiler
Da Vincis Demons   
Da Vincis Demons dizi izle, Da Vincis Demons Türkçe dublaj izle, Da Vincis Demons Full izle, Da Vincis Demons altyazılı izle, Güzel bir dizi. İyi senaryo için baştan çıkarıcı, tarihsel doğruluğun olmaması nedeniyle eleştirmesi kolay, Rönesans'ın özü ve Leonardo da Vinci'nin gerçek bir orijinal portresi için faydalı. Beklentilere karşı, olumsuz hükümlere rağmen, ancak dönemin olaylarına duyulan küçük saygıdan daha önemli, akıllıca bir çalışma. farklı türlerin karışımı, peri masalının perdesi, macera ruhu, gerçeği keşfetme aracı olarak bilim, şeytanlar ve melekler, Avrupa kültürünün uzun bir geleneğinden gelen gizemlere yapılan atıflar ve yalnızca onları dönüştüren erdemler değildir.
 • IMDb 7.3
 • 6.512
 • 0
Luke Cage
Tüm Bilgiler
Luke Cage   
Luke Cage dizi izle, Luke Cage Türkçe dublaj izle, Luke Cage Full izle, Luke Cage altyazılı izle, Mike Colter özel bir hapishanede üzerinde deney yapıldığında süper güçler elde etti. Süper gücü ve aşılmaz bir cildi var. Yerel suç lordu Cottonmouth (Mahershala Ali) ve diğer kötü adamlarla savaşmak için Harlem mahallesine geri döner. Misty Knight (Simone Missick) adalet için savaşan bir polis dedektifidir. Mike Colter'ı gerçekten seviyorum ve Luke Cage'in karakterini gerçekten seviyorum. Gösteri, 13 bölüm sezonunun tamamı boyunca hikaye akışını sürdürmek için mücadele ediyor.
 • IMDb 6.9
 • 948
 • 0
Narcos
Tüm Bilgiler
Narcos   
Narcos dizi izle, Narcos Türkçe dublaj izle, Narcos Full izle, Narcos altyazılı izle, Bu Netflix dizisi, Amerika Birleşik Devletleri'ne kokain tedarik ederek milyarlarca ABD doları kazandıkça güçleri arttıkça Kolombiyalı uyuşturucu baronlarının yükselişini ve düşüşünü ve onları adalete teslim etmeye çalışırken DEA'nın eylemlerini gösteriyor. İlk iki sezon Pablo Escobar ve onun Medellin karteli ve DEA Ajanları Steve Murphy ve Javier Peña'ya odaklanırken, üçüncü sezonda Peña'nın sonunda Escobar'dan devralan kartel olan 'Cali'nin Beyleri' için ava liderlik ettiği görülüyor.
 • IMDb 8
 • 2.314
 • 0

Dizi İzle (HD)


Dizi izleme sitemizde tüm içerikleri yüksek çözünürlükte izleyebilirsiniz. Türkçe dublaj ve altyazılı izle seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Sitemiz sayesinde dünya çapında bir furya haline dönüşmüş büyük ve meşhur yapımlar için ücret ödeyip izlemek zorunda değilsiniz. Günümüzün değişen dünyasında internet ile artık bilgiye erişim sınırsız ve herkesin en doğal hakkı. Bilgiye olan sınırsız erişim, dolayısıyla eski ve yeni tüm dizi ve filmlerden haberdar olmamızı sağlıyor. Eskiden izlemek istediğimiz bir filmin günlerce DVD'ye gelmesini beklerdik. Veya kimi programlardan indirmeye çalışırken yüksek boyuttan dolayı sabahtan akşama kadar beklemek zorunda kalırdık. Online dizi platformları sayesinde artık tüm bu sorunlar geride kaldı. En güncel ve en son diziler haliyle elinizin altında. Tek bir tıkla full hd 1080p görüntü kalitesindeki dizilere çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Özellikle bilim kurgu dizilerini izlemenizi tavsiye ederiz. Hatta dizi sektöründe en iyisi olduğumuzu iddaa ediyoruz. Sitemizde bir takım eksikliklerimizin olduğunun farkındayız, bu eksiklikleri en kısa süre içerisinde gidereceğimizden kesinlikle şüpheniz olmasın.


İzlediğiniz bir bölümü çok sevdiğiniz takdirde tekrar tekrar başa alıp izlemenin keyfi başka nerede var? Tüm bu seyir zevkinin sizler için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve işimizi çok önemsiyoruz. Bu sebepten dolayı dizi izle sitemizi sürekli olarak güncel tutmaya özen gösteriyoruz. Zaten çoğunlukla bilim kurgu dizilerinin bulunduğu sitesini kurmamızın amacıda buydu, hizmeti seviyoruz! Sevdiğiniz yabancı dizi izlemenin yanı sıra sitemize girdiğinizde belki de daha önce adını bile duymadığınız yeni diziler hakkında fikir sahibi olabilir, yepyeni bir dünyanın kapılarını aralayabilirsiniz. Yorumlara bakarak ve kısa açıklamaları okuyarak dizinin konusu ve senaryosu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Böylece o dizinin sizin zevkinize uygun olup olmadığına karar vererek birinci bölümden başlayarak yeni bir dizi seyretme sürecine geçebilirsiniz. Dizilerin en güzel yanı filmler gibi çabucak bitmemeleri ve süreklilik sağlamalarıdır. Bu sayede senaryodan kopma gibi durumları yaşamazsınız. Ve diziyi dikkatle takip edebilirsiniz.


Dizi sektöründe olabildiğince kaliteli hizmet sunabilmek için dizileri sizlere reklamsız sunuyoruz. Birçok insan boş zamanlarını anime, film veya hd dizi izleyerek geçirir. Ancak dizi seyretmeye karar vermek kolayken hangi diziyi seyretmeye karar vermek, aradığınız diziyi aradığınız özelliklerde bulmak oldukça kolay bir iş değildir. Aradığınız diziyi buluyorsunuz alt yazılı bulamıyorsunuz, alt yazılı bulup istediğiniz görüntü kalitesinde bulamıyorsunuz derken bir de bakıyorsunuz bir sürü zamanınızı almış. Bunların yaşanmaması adına biz size istediğiniz tüm özellikleri sunuyoruz. Geniş izleme seçenekleriyle, istediğiniz dilde türkçe dublaj ve türkçe altyazılı imkanlarıyla izlediğiniz diziden tam tatmin sağlamanıza olanak veriyoruz. Diğer dil çevirileri için henüz çalışmalara başlamadık, en kısa sürede bu durumu çözeceğiz.


Dizi İzle (Full HD Kalitede)


Dizi sitemizde rahatlıkla birçok seriyi bulabilirsiniz. Öncelikle sitemizde reklam, pop-up bulunmuyor. İstediğiniz diziyi izlerken sağda solda beliren reklamlar dikkatinizi dağıtıp zamanınızı çalmıyor. Dizi süresi boyunca sizi rahatsız edebilecek her şeyi düşündük ve sitemizi ona göre tasarladık. Yayınlamakta olan dizilerin yeni bölümleri yayınladığı günden itibaren sitemizde bulabilmeniz mümkün. Gündemi, yenilikleri oldukça yakından takip edip yeni bölümleri ara vermeden, beklemeden izlemenize olanak sağlıyoruz. İzleyicilerimiz dizinin kendi asıl şekli nasılda sitemizde o halde bulabiliyor. Herhangi bir sansür, kısıtlama yapmıyoruz bu konuda. Dizilerimizi tek part halinde yüklüyoruz. Bunun nedeni ara vermeden tek seferde dizi seyretmenin daha keyifli olduğudur. Bu sayede HD dizi izle, yani sitemiz aracılığıyla diğer parta geçiş yaparken zaman kaybetmiyorsunuz. Tek part özelliğinden ziyade, tüm bölümleri HD yüklemeye çalışıyoruz. Seyircilerimizin sitemizden memnun kalması bizler için gerçekten çok önemlidir.


Yüklediğimiz dizilerin açıklama kısmına diziye ilişkin küçük notlar ekliyoruz. Söz konusu bölümün içeriğine dair açıklamalar gibi. Ayrıca; dizinin oyuncu kadrosunu, izleyici yorumlarını, izleyici puanlamalarını dizinin açıklamalar kısmına yazıyoruz. Kullanıcı yorumlarını ve puanlamalarını olduğu gibi, eklemeler veya çıkarmalar yapmadan direkt sizin erişiminize sunuyoruz. Bu sayede diziye dair fikirleri kolayca edinebiliyorsunuz. Yani özetle sunduğumuz hizmetler; güvenli ve kaliteli içerik, yüksek çözünürlük, telif haklarını gözetmek, reklamsız içerikler, istediğin zamanda seyretme gibi. Sitemizde yer alan dizilerin çözünürlük kaliteleri isteğinize bağlı olmakla birlikte çok kaliteli de olabilir normal kaliteli de. Bu çözünürlükleri internet hızınıza göre seçmeniz gerekir. İnternet hızınız çok yüksekse en kaliteli seçenekleri tercih edebilirsiniz. Blu-Ray, HD, 1080p gibi. Ayrıyeten; sitemizde bulunan dizilerin türü çok geniştir. Dizi izle sitesi, sizlere hangi türde dizileri seyretmek istiyorsanız onu size sorunsuz bir şekilde sunar.


Bu dizileri istediğiniz dilde, istediğiniz kalitede tek part olarak izleyebilmeniz mümkün. Olabildiğince görüntü kalitesi düşük dizileri yüklememeye çalışıyoruz. Fakat bazen buna mecbur oluyoruz. Kalitemizden kesinlikle taviz vermiyoruz. Ziyaretçilerimizin fikirleri bizim için gerçekten önemlidir. Onların fikirlerine başvurmak, onların tavsiyelerine uymak, yenilikleri uyarlamak izleyicilerimizin memnuniyeti açısından çok mühimdir. İzleyicilerimizi memnun etmek en öncelikli amaçlarımızdandır, dizi platformumuzda memnun olabilmeniz için en iyisini yapmaktayız. Alt yazılı, dublajlı içeriklerimize kolayca erişim sağlayabilmelerinin yanında en güncel dizi içeriklerine de ulaşım sağlayabilmektedirler. Site temamız grafik tasarımcıları tarafından tasarlanmış olup en uyumlu renklerle dizayn edilmiştir. Kullanıcı ara yüzümüzü en sade şekilde yapmaya çalıştık, renk uyumuna özen gösterdik. Ek olarak, dizi izle blog adlı sitemize destek olmak isterseniz dizi ve filmleri sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.


bir başkadır izle  oleybet giriş  oslobet giriş  amqsports.com  meritroyalbet  film izle  iptv Almanya  tiktok takipçi satın al  deneme bonusu  Twitter Takipçi Satın Al  Jojobet  deneme bonusu  iQOS  film izle

bob frisuren  deneme bonusu veren siteler  canlı bahis siteleri  mobil ödeme bahis  deneme bonusu veren siteler  Juul Fiyat  deneme bonusu  evden eve nakliyat  film izle  Casino Siteleri  guvencehd.org

Deneme bonusu  Vbet  Deneme bonusu veren siteler  kalkinmaatolyesi.org  bodrum escort  izmit escort  escort ankara  porno  malatya escort  ankara escort  istanbul escort  beşiktaş escort  antalya escort  sirinevler escort  escort antalya