Biyografi
Roman Empire
Tüm Bilgiler
Roman Empire   
1080p Kalitede Roman Empire izleBelgesel olarak kendini gösteren bir şey için, bu arzu edilen belgesel dramada çok fazla tarihsel doğruluk yok. Crassus Spartacus'u mağlup ettiğinde, Pompey İspanya'da Sertorius'la savaşıyordu ve Caesar, General Lucullus'un komutasında Doğu'daydı düşmanlarının söylentisi, bir gemi filosu için Nicomedes Kralı'na fahişelik yaptı. Sezar'ın kızı Julia, tarihin bu noktasında yaklaşık 5 yaşındaydı, burada sunulan neredeyse yetişkin kadın değil. Neden bu sözde belgesellerin gerçek, gerçek tarih çok daha ilgi çekiciyken hikayeler uydurmakta ısrar ediyorlar, asla anlayamayacağım. Antik Yunan filmlerinin, TV şovlarının, belgesellerin, her neyse tasvirlerinde tarihsel doğruluğun çocukça nitelendirilmesinden büyüdüğümü düşünmüştüm. Ama bir dizi bunu bu kadar acı verici, korkunç derecede yanlış anladığında, bunun üstesinden gelemiyorum ve tekrar televizyona anemik bir şekilde bağırmaya başlayamıyorum. İlk sezon Commodus hakkındaydı. Bu noktada Yunan İmparatorluğu hakkında çok az şey biliyorum, bu yüzden serinin tüm gladyatör dövüşlerinin ölümüne dövüşler olduğu şeklindeki eski tarz efsaneye sabitlendiğini söylemek dışında, tarihsel doğruluğun çoğunu kefil edemedim. Gladyatör nöbetleri çok nadiren ölüme savaşırdı, ancak zaman içinde bu döneme biraz yer verecektim, özellikle de Commodus, arenada gladyatörlerle savaşan ve yenilmez görünmesi gerektiği için. Diğer pek çok küçük ayrıntı yanlış anlaşılmıştır, bunlardan çok azı bilgi veya eğlence değerinden caydırmak için yeterli olacaktır, ancak kısmen veya tamamen yanlış veya anakronik olan sürekli bir küçük şey akışı olduğunda, acınacak hale gelmeye başlar. bu gerçek bir TV şovu değil, oldukça stilize edilmiş bir belgesel. Kurgusal canlandırmalar ve tasvirler var ama yine de bir belgesel ve bir şekilde ortalama bir TV şovundan daha kötü. En başından beri, triumvirleri, Sezar'ı, Pompeius'u ve Crassus'u canlandıracak aktörlerin seçimi, tasvir etmeleri gereken insanlara kesinlikle hiç benzemiyor.
 • IMDb 6.4
 • 577
 • 0
Freud
Tüm Bilgiler
Freud   
1080p Kalitede Freud izleDürüst olmak gerekirse, hem eleştirmenler hem de burada yorum yazan basit seyirciler tarafından cehalet düzeyinde takdir görüyorum. Aynı zamanda gerilim, korku, tarihsel gerçeklerle birleşen bir fantezi ve bunu bir araya getirmek için gerçek bir cesur vizyon. Cahiller için, her bölümün başlığı, dizinin yukarıda bahsedilen kitabındaki bir bölümün adını kapsar ve kitaptaki zihinsel sürecin davanın ayrıntılarıyla tasvirinde yaşar. Evet, bu Sherlock Holmes artı doğaüstü, ancak film birçok gizli anlamını açıklıyor, sadece diyaloğa daha fazla dikkat etmeniz gerekiyor. Oyuncular mükemmel bir şekilde seçilmiştir ve her oyuncu, atandıkları rolün ağırlığına göre on üzerinden dokuz rolü oynamaktadır. Seri, oldukça zor bir rol olan hem sert hem de eziyetli tutumlar sergileyen genç bir psikiyatristi canlandırmak zorunda kalan Robert tarafından uygun bir şekilde oynanır. Ella Rumpf, narin ve hassas bir genç kadın ile güçlü bir iblis tasvirinde zorlu bir role sahiptir. Müfettiş ve diğerleri rollerini takdire şayan bir şekilde oynuyorlar ve hikayeleri veya alt kurguları ana hikayenin özüne katkıda bulunuyor ve onu güçlendiriyor. Dekor, ortam, ışık, sinematografi mükemmel. Burada yayınlanan tüm olumsuz yorumlara rağmen hiçbir şey saçma değil. Başlığı aşabilir ve zihninizi yeni bir deney ve vizyona açabilirseniz, bu seriyi farklı bir perspektiften görebilirsiniz. Yine, bu dizi hakkında bir biyografi ya da belgesel önermiyor, ancak serinin teorilerini doğrulamak için gerçeği arayan bir kahraman olduğu yazılarından ilham alıyor. Önümüzdeki sezon için sabırsızlanıyorum, film yapımcılarına ve oyunculara tebrikler. Avrupa sinematografisi gerçekten harika. İlk Avusturya Netflix programı sizi 19. yüzyılın sonunda Avusturya İmparatorluğu'na getiriyor ve gizem, suç ve hipnozla dolu bir hikayeyi gözler önüne seriyor. Genellikle bir hezeyan gibi geliyor ve gerçekten beklemediğim çiğ ve acımasız sahneler sunuyor. Bununla birlikte, sunum olağanüstü ve bazı kusurlar olsa da her zaman ilginizi çekiyor.
 • IMDb 7.6
 • 195
 • 0
When They See Us
Tüm Bilgiler
When They See Us   
1080p Kalitede When They See Us izleDizi, 1989 senesindeki bir olaya odaklanıyor. Bu dizi sayesinde birçok kişi bu trajik olayın farkında olduğu için dizinin üstlendiği görev çok önemli. 1989'da Central Park'ta beş siyahımsı genç haksız yere tecavüzle suçlanıyor. Bu beş gencin adalete karşı mücadelesini anlatan dizi, 1989'dan 2002'ye tarihleniyor. Kalbe dokunan bir çarpıntıyı gözler önüne seren dizi sadece değil önemli çünkü gerçeğe dayanıyor, ama aynı zamanda günümüze ışık tutan çıkarımları da var. Bizi Gördüklerinde, gençlerin meşruiyet mücadelesinin gerilimini ve dramını yansıtmada çok başarılı. Duyguların iyi yansıtılmasının ana nedeni dizideki mükemmel oyunculuk performanslarıdır. Doğru oyuncu tercihleri, etkileyici bir kurgu ile senaryoyu daha iyi yansıtmaya yardımcı olur. Altmış ile seksen dakika arasında değişen bölümler, 23 yıllık sürecin adım adım takip edilmesini sağlar. Bu gergin atmosferin görsel olarak desteklenmesini sağlamak için başarılı bir sinematografi uygulandı. Ana karakterlerin dışında dizinin bölümlerinde başarılı isimler de yer almaktadır. Kalabalık bir kadroya sahip olan dizi, bu kolektif başarı sayesinde seyredilmesi gereken yapımlardan biri haline geliyor. Bu rahatsız edici ama gerekli bir saatti. Davaya çok aşina oldum, hatta daha çok düşündüm ama bunun işe yaradığını ve bu kadar muazzam bir şekilde vurulduğunu görmek içgüdüsel oldu. Ne yazık ki adaletsizlik zamanın sonuna kadar hayatın bir parçası oldu ve öyle olacak, şüphesiz şu anda bununla mücadele eden insanlar var. Bunun Trump'ı ezmek için sadece bir kukla gösterisi olduğuna dair epeyce olumsuz eleştiri gördüm ve bu sizin inancınız iyi, ancak benim görüşüme göre gerçekler kendileri için konuşuyor ve bu diziden önce bu davadaki Trump'ın katılımını biliyordum, ancak var şüphesiz yönetmen gerçekten bu mesajı orada istiyordu.
 • IMDb 8.3
 • 198
 • 0
The Act
Tüm Bilgiler
The Act   
1080p Kalitede The Act izleHer şeyden önce, Proxy'den Munchausen fikri beni her zaman büyülemiştir. Araştırmaya ve öğrenmeye devam ettim. Blanchards vakasına rastladım ve hemen ilgilendim. Şimdi gerçek hayat hikayesine dayanan bir dizi olacağını duyduğumda heyecanlandım. Ve çok güzel, bu gösteri hayal kırıklığına uğratmaz. İlk iki bölümü düştükten hemen sonra seyrettim ve bayıldım. Yönetmenlik ve sinematografi sadece olağanüstü. Ama beni gerçekten etkileyen ve beni etkileyen şey oyunculuk ve yapım tasarımıydı. Üretim tasarımıyla başlayalım. Alışılmadık görünebileceğini biliyorum, ancak prodüksiyon tasarımına ilgi duyan hevesli bir film öğrencisi olarak, evin suçların işlendiği yere bu kadar benzemesinden etkilendim. Makyaj tek kelimeyle mükemmel ve oyuncular neredeyse gerçek hayattaki meslektaşlarına benziyor. Çingene'nin giydiği kıyafetler, gerçek hayatta giydiği kıyafetlerle benzer. Diğer en iyi şey oyunculuktur. Her yerde harika performanslar. Bariz olanı belirten Patricia ve Sevigny, her zaman harika ve Dee ve komşu Mel olarak rollerinde parlıyorlar. Ama beni şaşırtan biri King'di. Onu Booth gibi şeylerde gördüğüm için şüpheliydim ama o tamamen Çingene'yi temsil ediyor. O artık King değil, artık Çingene. Sesi, yürüyüşü ve konuşması artık ona ait değil, Çingene'ye ait. Hemen şimdi arayacağım, Emmy'ye aday gösterilecek. Genel olarak; bu gerçekten büyüleyici bir dizi ve gelecek bölümleri bekleyemeyiz. Ürpertici. İyi oyunculuk hayranıysanız, bunu şiddetle tavsiye ederim. Hikaye hakkında hiçbir şey bilmeden diziye girdim ve her şeyin ne kadar yoğun yapıldığına şaşırdım. Birkaç bölümü seyrettikten sonra belgeselin izini sürdüm ve gerçekte ne olduğunu okudum. Gerçeği görmek ve ardından diziye geri dönmek, bu dizinin ne kadar harika yapıldığını anlamamı sağladı. Oyunculuk neredeyse kusursuz ve hikaye olaylara olabildiğince sadık görünüyor. Açıkçası, tarihsel gösterilerde bazı yaratıcı lisanslar olacak.
 • IMDb 7.6
 • 137
 • 0
American Crime Story
Tüm Bilgiler
American Crime Story   
1080p Kalitede American Crime Story izleVersace'nin, Cunanan'ın elindeki cinayetinin hikayesini anlatan dizinin bu sezonuyla ilgili özellikle ilginç olan, anlatı yapısı. İlk bölümün açılış sahnesi cinayeti görüyor ve ardından şov geriye gidiyor, her bölüm bir öncekinden daha önce geçiyor, biçim ve içeriği birleştiren akronolojik bir yapı; mesele cinayet değil, Cunanan'ın nasıl seri katil olduğu ile ilgili. Bunun içinde, gösteri birbiriyle ilişkili iki konuyu ele alıyor. Başarılı olmak için çok çalışması gereken kavram ve hatırlanma arzusu. Cunanan ikinciye takıntılıdır, ancak kendi büyüklüğüne olan inancına rağmen ilkini kabul etmeye isteksizdir. Onun tutumu Versace'nin kendisi tarafından güzel bir şekilde eleştiriliyor ve son kare Cunanan'ın en derin varoluşsal korkularının çoğunu ustaca özetliyor. Ancak tüm bunlar için sezon iyi ama harika değil. Son iki bölüm, özellikle Briones'in Cunanan'ın iğrenç babası Modesto olarak ortaya çıkması. Bu dizi sürükleyici, iyi yönetilmiş, hızlı tempolu ve bilgilendirici. Oyuncu seçimi, küçük bir istisna dışında harika. Gooding fantastik bir aktör, ancak Simpsons'ın inanılmaz çekiciliğini ve karizmasını canlandırmakta tamamen başarısız oluyor, bu da onun yıllarca taciz edici davranışları ve soğukkanlı çifte cinayetten kurtulmasına olanak tanıyor. Gooding tepkisel ve bilgisizdir, oysa sikine güvenen kayıptır. Bu, kalan karakterlerin yerinde ve ilgi çekici olduğu yerlerde oyuncu kadrosunda inanılmaz bir başarısızlıktır. Neden Dwayne Johnson ya da fiziksel karizması olan ve havalı biri değil. Travolta bunu üstlendiği için büyük övgüyü hak ediyor, ancak asıl rolün tamamen yanlış yorumlanmasına neden izin verdiğini merak etmek gerekiyor. Her halükarda, bu seyretmeye değer bir dizi ve kesinlikle ödül açısından zengin. Bunun yerine, Travolta'nın kendini giderek daha fazla kendi davasının dışında bulan süper bir avukat olarak mükemmel bir iş çıkardığını düşündüm. Doğru, Travolta o kadar çok estetik ameliyat geçirdi ki, bir oyuncak bebek yapımcısı tarafından dikilmiş gibi görünüyor.
 • 100
 • 0
El Chapo
Tüm Bilgiler
El Chapo   
1080p Kalitede El Chapo izleBu diziyi ilk gördüğümde, bunun Netflix'in Narcos'tan başka bir yan ürünü olduğuna ikna olmuştum. Oh oğlum aldatılmıştım. Güney Amerika'nın doğasını ve kültürünü Narco'dan sonra tekrar görmek, aynı kıtada bulunan başka bir diziyi seyretmekten birinin kafasının ne kadar kolay karışabileceğini anlamamı sağlıyor. Gösteri fantastik bir doğa ve harika oyuncular ve aktrisler ile muhteşem ortamlar sunuyor. Kolombiya'daki Pablo Escobar'ın hayatını takip etmek yerine, Dizinin ilk sezonu, Meksika'nın zorlu sokaklarında baskın bir uyuşturucu lordu olma konusundaki kişisel arayışını takip ediyor. Daha kolay bir hayatın dramı, şiddeti, aşk hayatı ve geçmişe dönüşleri, sıkıntıların ardından sorunlarla yüzleşirken gitgide daha gerçek hale gelir. Bazı noktalarda, bölümlerde ilerlerken Danny Pardo'nun oynadığı rol ile kameranın çok yakın olmasını sağlayan 'ham' sahnelere şahit olacaksınız. Dizinin İspanyolca olması ve Narco's'ta duyduğunuz Amerikan anlatısını duyamamanın diziyi taze ve yeni bir deneyim haline getirdiğini de belirtmeliyim. Benim için yabancı arkadaşlarımın çoğu Meksika'yı birçok güzel yemek ve şapkayla fantastik bir tatil ülkesi olarak görüyor. Bunun gibi diziler, ülkenin başka bir tarafıyla gerçekten daha kişisel bir bağlantı hissettiren şeydir. Bu yüzden şovu herkese şiddetle tavsiye ediyorum. Bu iyi oynanmış dizide beni en çok etkileyen şey, aktörün yaşadığı yaklaşan kıyamet duygusu oldu. Üretken bir katil olarak, ancak konumunu daima bir uçurumun kenarında bulmak için Patron olmak için çok ve acımasızca çalıştı. Sürekli ihanete uğrar, zayıflatılır, haksız yere suçlanır ve suikastçılar tarafından takip edilir. Hayatı, birisinin neden işini isteyecek kadar aptal olduğunu merak ediyordu. Böyle bir adam ya da ailesi için bir ton nakit para olurdu ama hiçbir zaman sitede huzur olmazdı. Onun yoksul yetiştirilme tarzını biliyorum. Ve bu büyüyen ve uyuşturucu kaçakçılığı, izole edilmiş toplumunda para kazanmanın tek yoluydu.
 • IMDb 7.4
 • 430
 • 0
Spartacus
Tüm Bilgiler
Spartacus   
1080p Kalitede Spartacus izleBenim için pilot, 300'ün grafik şiddeti, 300'ün cinsiyeti, Gladyatör fikri ve biraz Roma arasında bir karışımdı. Seyretmeyi neredeyse bıraktım ve yapmadığıma sevindim. İnsanlar ilk bölümü görürler ve onu kan ve sevgi zaman kaybına neden olan sapkınlık olarak reddederlerdi. Ve yanılmış olurlar. İlk bakışta tek boyutlu karakterlerle dolu olay örgüsü o kadar çeşitli, o kadar derin, olay örgüsü kıvrımları ve öngörülemeyen sonuçlarla dolu, kendinizi ekrana yapıştırılmış halde bulabilirsiniz. Seks hala orada, seksi görüntüler de, ancak karakterler o kadar derinlik ve perspektif kazandılar ki, birinin sadece beyaz veya siyah olduğunu söyleyemezsiniz. Arada o kadar çok gri ton var ki, çoğu zaman kahramana karşı komplo kurmak için bir karakterden nefret etmek isteseniz bile, kendinizi başka bir seviyede onun yanında bulursunuz. Kahraman bir aziz değil, sevebilecekleri ve değer verebilecekleri kötü adamlar gösterisi ve Roma'da gösterilmeyen güçlü Roma'nın diğer tarafını görüyorsunuz. Bu gösteri, muhteşem pilottan sonra bile, şu an için harika olabilir ve bunu yapan kan ya da seks değil. Dizinin genellikle karşılaştırıldığı 300, Roma ve hatta Gladiator'da, ana karakterler özgür erkekler ve kadınlar, genel olarak özgür iradeleriyle hareket eden insanlardır. Bu gösteri farklı. Seri, Roma dünyasını ezilenlerin ve haksız insanların sonunda Roma'nın kudretine meydan okumaya çalışan, destansı ve trajik bir şekilde kaybeden ve kaybeden köleleştirilmiş, zavallıların gözünden gösterir. ve düşüşlerinde hala büyüklüğe ve ölümsüzlüğe ulaştı. Çıplaklık, kan dökülme ve düello sekansları arasında, bu dizi seyirciye özgürlüğün neden bu kadar değerli bir şey olduğunu, onu kaybettiğimizde ne olduğunu ve zamanla insanların neden onu geri kazanmak için yükseldiğini ve onu takip ederken ya da savunurken öldüğünü gösteriyor.
 • IMDb 7.8
 • 1.939
 • 0
Santos Dumont
Tüm Bilgiler
Santos Dumont   
1080p Kalitede Santos Dumont izleYüzyılın dönüşünün büyük dönüşümlerini somutlaştıran, neredeyse dünya çapında ilk uçak olarak tanınan adamın öyküsünü konu alıyor. On dokuzuncu yüzyılın sonlarında ve yirminci yüzyılın başlarında Fransa ve Brezilya'da yer alan yapım, havacının ailesinin Sao Paulo'nun içindeki kahve plantasyonlarındaki çocukluğundan sofistike Paris salonlarına ve hava kulüplerine kadar yörüngesini takip ediyor. İlginç bir deneyime hazır olun. Dizi IMDB üzerinde 7 puan almayı başarmıştır. Yapımını Brezilya'nın üstlendiği bu dizinin yönetmenliğini Pedro Zappa üstlenmektedir. Ayrıca Pedro dizide başrol olarakta yer almaktadır. Toplamda 6 bölümden oluşan bu serinin ikinci sezonunun çıkıp çıkmayacağı belli değildir. Fakat yapılan açıklamaya göre büyük ihtimalle ikinci sezonun çekimlerine başlanmayacaktır. 2019 senesinde yayın hayatına başlayan seri biyografi türüne hitap etmektedir. Bölüm süreleri ortalama 60 dakika uzunluğundadır. Oyuncu kadrosunda Pedro'dan ziyade Thierry Tremouroux, Miguel Pinheiro ve Jean Pierre Noher gibi ünlü isimlerde yer almaktadır. Thierry'nin oyunculuk konusunda çok başarılı olduğunu belirtmek isterim. Dünya sinemasında yer almayı hak eden nadir aktörlerden birisidir. Özellikle dram sahnelerini çok iyi canlandırmaktadır. Fakat Miguel'in hakkınıda yemek istemeyiz. Miguel daha çok aksiyon sahnelerinde usta bir oyuncudur. Hareketli biri ve bambaşka bir enerjiye sahip olduğu kesin.
 • IMDb 6
 • 1.001
 • 0
Medici Masters of Florence
Tüm Bilgiler
Medici Masters of Florence   
1080p Kalitede Medici Masters of Florence izleDizinin tarihine oldukça düşkünüm ve bu iki İtalyan dizisini oldukları için takdir ettim: onları kutlayan tarihi karakterlerden ilham alan kurgusal bir ürün, ancak bir belgesel olma hedefi yok. Tek gerçek olma varsayımının olmadığı bir saygıdır. Gerçek insanlar hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, tarih kitaplarını okuyun. Bence bu dizinin diğer tarihi dizilerden kıskanacak hiçbir şeyi yok: oyuncular harika, müzik ve sinematografi mükemmel. Kusurlar açısından, elbette çok var. Karakter yayları, onları geliştirmek için nispeten az bölümünüz olduğu gerçeğine biraz mahkumdur. Ayrıca, oyuncu kadrosunun yetenekli İtalyan doğumlu aktörleri de içerdiğini düşünüyorum. İtalyan kültürü, tarihi ve insanlarıyla ilgili olduğu için, İtalyan oyuncuların yalnızca ikincil roller için seçildikleri bir model fark ettim. Gerçek hikaye ile olan farklılıklara gelince, çok şeyiniz var çünkü yazarlar hala bu karakterler etrafında kendi kurgusal dünyalarını yaratmak zorundalar, aksi takdirde sıkıcı ve öngörülebilir olur. Bununla birlikte, farklılıkların çoğunlukla anlatıda ve karakterlerin bu versiyonunda dolayısıyla yazarların vizyonunda işlevsel olduğunu görüyorum. Genel olarak, bilinen gerçek hayat olaylarındaki değişebilecek farklılıkları fark etmenin Lorenzo'nun kişisel hayatından daha kolay. ve diğer karakterler, çünkü bunlar hoşumuza giden veya gitmeyen, hakkında pek bir şey bilmediğimiz ve bildiğimiz şey, çoğu zaman yalnızca tarihçilerin her zaman somut kanıtlara dayanmayan spekülasyonlarıdır. Mesela, bazıları bu dizinin Lorenzo ve eşi Clarice arasındaki ilişkiyi romantikleştirdiğinden şikayet edebilir, ancak bu özellik gerçekten en inanılmaz şey mi? İkisinin birlikte 10 çocuğu vardı ve sevgililerin ve gayri meşru çocuk sahibi olan erkeklerin toplumda neredeyse norm olarak görüldüğü bir dönemde Lorenzo'nun hiçbiri yoktu.
 • IMDb 7.7
 • 3.570
 • 0
Genius
Tüm Bilgiler
Genius   
1080p Kalitede Genius izleEinstein metresinin ilişkisi üzerine uzun zaman geçirdiler ve 1905 yerine annesiyle tartıştılar, düşüncelerinin ne olduğu ve fikirlerine nasıl çok zayıf bir şekilde ulaştığı. Sanki patent ofisinde bir iş bulmak için fikirler arıyormuş gibi, bu fikirlerin gelmesinin bir nedeni yok. neden laboratuarlara ve üniversitelere gittiğini açıklamakta çok yetersiz, nasıldı ve nasıl doktora yaptı? keşiflerin ayrıntıları? Max Plank efendim, Einstein'ın makalesini kırmızı mı ettiniz? Bu, fizikçilerin bağlantıların özellikle Max Planck seviyesinde her yerde olduğunu bildikleri şeyleri öğrenmelerinin bir yolu değil. seni kovalayan birine ihtiyacın yok. Einstein'ın eserleri hakkındaki kalas düşüncelerini açıklamanız mı gerekiyor? o günlerde fizik nasıldı? hangi üniversiteler genç adamın annesine ateş edildiğini göstermediğine inanıyor. Nasıl yaşadıklarını araştırmaya nasıl başlayacakları ve birçok önemli konu. O günlerde toplum nasıldı? Sadece düşünce deneyleri ilginç ama çok zayıf serilerdir. Bu dizi dayanılmaz. Bundan iyi bir şey çıkmasını bekliyorum. Bu kadar yetenekli olmanın çok daha iyi olacağını düşünürdünüz. Einstein'ın hayatı umrumda değil, bilimini önemsiyorum. Üç dakikalık bilim için 3 bölüm seyretmiştim. Bunun Genius olarak adlandırılmaması gerekir. Fahişe gibi bir başlık olmalı. Seyretmeye devam edeceğim, ama sahip olduğum için çok mutluyum. Sadece sıkıcı kısımları atlayacağım. Toplam kaç bölüm olduğunu bilmiyorum, ama muhtemelen ikide yapılmış olabilirdi. Genç Einstein'ı canlandıran aktör korkunç. Sadece korkunç. Bu, büyük bilimin aptallaştırmasıdır. Sadece ne düşündüklerini bilmiyorum. Vay. Bunu dört gözle bekledim ama bunun yerine büyük ölçüde hayal kırıklığına uğradım. AE'nin kişisel hayatını akrabalar dışında kim önemsiyor? Gösterinin küçümsediği şeyler üretti. Bir bilim insanı olarak çok gücendim. Televizyon için yapılmış şeyler bunlar. PVR'den silin ve her ne pahasına olursa olsun kaçının, evde hasta olsanız bile kaçının. Bu site yalnızca en düşük on puana izin verir.
 • IMDb 7.3
 • 944
 • 0
Escape at Dannemora
Tüm Bilgiler
Escape at Dannemora   
1080p Kalitede Escape at Dannemora izleBu adamların hapisten kaçtığı zamanı hatırlıyorum. Haftalardır ulusal bir haberdi ve nedenini anlamadım. Evet, iki herif hapisten kaçtı. Evet, içeriden yardım aldılar, içerideki yardım onlardan biri veya her ikisiyle yatıyordu, bu biraz tuhaftı, ama her neyse. ŞİMDİYE KADAR aralıksız haber alamadım. Açıkçası, sahadaki tüm muhabirler ve ulusal haber kaynakları tüm çılgın ayrıntıları biliyordu, ancak bu çok karmaşık ve açıkçası haber vermek için fazla çılgıncaydı. Patricia Arquette bir dahi. Sesi, tavırları vb. Bu rolde onu tanınmaz hale getiriyor. Joyce Mitchell'e dönüşümü, Charlize Theron'daki Aileen Wuornos tasvirine rakip oluyor. Eric Lange ile aynı. Başka işlerde gördüğünüz oyuncuları seyrettiğinizi tamamen unutuyorsunuz. Benicio Del Toro süper ürkütücü ve Paul Dano büyümüştür. Tüm oyuncu kadrosu mükemmel. Gerçek hikaye hakkındaki raporları kontrol ettim ve şu ana kadar son derece doğru görünüyor. Yönetmen Ben Stiller'den bu tür bir drama ve entrika beklemiyordum. Onu öldürdü. Sadece oyuncu kadrosuna ve ekibe tüm ödülleri hemen verin. Ve evet, hepsini kastediyorum. Oyunculuk açısından bakıldığında, Evet, aksan ve çekimler gibi fiziksel dönüşüm de övgüye değerdir, ancak bu bir kimliğe bürünmekten çok daha fazlasıdır. Arquette karakterde tamamen Charlize Theron'a benzer bir şekilde Canavarda Aileen Wuornos gibi yaşar. Tilly'yi sürekli bir öfke, kızgınlık ve hayal kırıklığı hali içinde, sahip olduğundan daha fazlasına hakkı olduğunu hisseden ve kendi mutsuzluğuyla tüketilen bir kadın olarak oynuyor. Onunla ilk tanıştığımızda, Lyle ile ilgili hayal kırıklığı seviyeleri kırılma noktasındaydı ve söylediği her şey derisinin altına girdi. Bununla birlikte, karakterlerin geçmişlerinden biçimlendirici anlara geri dönen bölüm altıda, Lyle'ın bir zamanlar Tilly için Matt ve Sweat'in 2015'te olduğu gibi bir kaçış yolu olduğunu öğreniyoruz.
 • IMDb 8
 • 2.365
 • 0
Da Vincis Demons
Tüm Bilgiler
Da Vincis Demons   
1080p Kalitede Da Vincis Demons izleBu şovun çok iyi yapıldığını düşünüyorum ve normalde şovlara yorum bırakmam. AMA kaç tane olumsuz yorum aldığını görmek beni biraz rahatsız etti. Nedeni şu ki, bu program Reins'in hayatına özel bir keşif kanalı değil. Açıkça hayatının fantastik bir sunumu. Bu şovun yaratılmasına katkıda bulunan yazarlara, yapımcılara, oyunculara ve diğer herkese haksızlık olduğunu düşünüyorum. Asla iddia edilmedi ve eğer insanlar bu seriye başlarken anladıklarını sanıyorlarsa, tekrar düşünmeli ve belki onun yerine bir kitap almalılar. Girmek için ilginç ve yeni bir gösteri arayanlar için kesinlikle tavsiye ederim. Yine de bu diziye sert bir eleştiri zihniyetiyle girecekseniz, o zaman başka bir şeye geçmelisiniz. Themoviedb'de bu gösterinin bazı yorumlarını okudum ve memnun olmadığımı söylemeliyim. İnsanların pilot bölümü neden beğenmediğini anlamıyorum. Demek istediğim, ok ve spartacus gibi şovların reytingi 8,7 iken bu şov sadece 8 aldı. Pilot bana oldukça iyi geldi. Baş karakter, onu sevimli kılmak için yeterince derinliğe sahipti. Gizemli geçmişi, hızlı zekice cevapları ve başını belaya sokma becerisi, gösteriyi ilerledikçe daha da eğlenceli hale getirecek. Programda sevdiğim şey, televizyonda duyduğum en iyi müziklerden biri olan fon müziğiydi. Bütçesine uygun bir iş gibi göründüğünü düşünerek Floransa'yı nasıl yarattıklarını da beğendim. Tarihsel yanlışlıklardan şikayet edenler için, o zaman size TV'deki programların çoğunun tarihsel olarak yanlış olduğunu söyleyeyim. Spartaküs. Tarihsel doğruluk istiyorsanız belgesellere dönebilirsiniz, Reins'de düzinelerce mevcuttur ve onu bir kılıç dövüşünde göremeyenler için neden her iki eliyle çalışabilen bir dahi yapamaz? Kılıç ustası olma. Demek istediğim, eğer sherlock bir yumruk kavgasında herkesi yenebiliyorsa neden Reins dövüşemiyorsun? Kısacası, gizli topluluklar, komplolar ve gelecek birçok beklenmedik olayla gelecek vaat eden bir gösteri gibi görünüyor ve bir sonraki bölümü dört gözle bekliyorum.
 • IMDb 7.3
 • 4.965
 • 0
Luke Cage
Tüm Bilgiler
Luke Cage   
1080p Kalitede Luke Cage izleŞov, çalışması boyunca gelişiyor, ancak gerçekten sadece son birkaç bölümden geçiyor. Hikaye zorlayıcı değil, oyunculuk bazen zahmetli oluyor ve Johny'nin hikaye eğrisi ve motivasyonu ilk sezonun çoğunda arzulanan çok şey bırakıyor. Bazen Jessica Jones'da ilk görünen karakter olduğuna inanmak zor. En büyük sorun can sıkıntısıdır. Yönetmenin hikaye anlatmayla ilgili bir sorunu var gibi görünüyor, ancak asıl mesele şu ki, her bölümü dolduracak kadar malzeme yok. Her saat uzayıp gidiyor. Müzikal sayılarla garip bir şekilde noktalamak, çoğu seyirciye sık sık ileri geri kesmelerle hitap etmeyecek, bu da her bölümün önemli anlarını vurgulamak yerine onları kesiyor. Kötüler, sezonun devam etmesi için çok zayıf. Johny bu dizide çok güçlüydü ve ilk birkaç bölümün sonunda bir şeyleri makul bir nedeni yok. Bunu hesaba katmak için, gösterinin çoğu doldurucu. Gördüğüm incelemelerden bazıları, dizinin güçlü yönlerinden biri olarak destekleyici kadroda ne kadar karakter gelişimi olduğunu belirtiyor. Dürüst olmak gerekirse, göze batan bir zayıflık gibi görünüyor. Sadece bu değil, dolgu maddesi, karakter gelişimi zayıf. Bu sadece bu insanların gerçekte kim olduklarını açıklamıyor ve aslında oyuncu kadrosunun geri kalanının ne kadar zayıf ve etkisiz olduğunu gördükçe karakterlerden uzaklaşıyor. Dizi o kadar kötü başlamıyor bile. Affedilebilir bir hata, belki de tüm bu karakterleri gerçekten kullanacaklar ve zamanla üzerimizde büyüyecekler. Siz farkına varmadan, ana kötü adamlardan biri, itibari kahramanımıza tek bir tehdit oluşturmadan öldü. Kötü karakterlerin geri kalanı, dizi boyunca çoğunlukla birbirleriyle tartışırlar ve Johny, onu tekrar sağlıklı hale getirmeye yardımcı olan bir doktor gibi tehdit olmayan daha fazla tehditle karşı karşıya kalırken, son derece gereksiz ve çok zorunlu bir ilişki geliştirmeye bırakır. Ana karakterlerin uğradığı tek yaralar, hiçbir açıklama yapılmadan tanrının kaprisleri tarafından pratik olarak iyileşir.
 • IMDb 6.9
 • 697
 • 0
Narcos
Tüm Bilgiler
Narcos   
1080p Kalitede Narcos izleİlgi çekici ve eğlenceli bir dizi. Netflix yine çok iyi bir iş çıkardı. Sezon 1, kokain üretimi ve dağıtımı yoluyla milyarder haline gelen kötü şöhretli uyuşturucu kralı Pablo Escobar'ın gerçek hikayesini anlatırken, aynı zamanda Escobar'ın uyuşturucu lordlarıyla etkileşimlerine odaklanıyor. Bu çok büyük bir hikaye. Escobar'ın hayatı benim de ilgimi çekti. Escobar'ın hayatıyla ilgili birçok video seyrettim ve kitap okudum. Gösteri sizi Medellin Karteli hakkında eğitiyor ve öğrenilmesi çok ilginç bir konu. Pablo Escobar'ın siyasi sistem üzerinde beklediğimden çok daha fazla etkisi oldu. Bu dizi bana bu konuda çok şey kattı. Wagner Moura mükemmel bir oyuncu ve sadece Pablo Escobar'ın rolü için İspanyolca öğrendi. Bu rol için doğdu. İki dilli diyalog, projeye yeni bir özgünlük katmanı ekler ve orijinal hikayeye bağlılığını gösterir. Escobar'ın uzun ve çoğu zaman karmaşık hikayesi, seyircilerin olup bitenlerin içinde kaybolmaması için basit ve etkili bir şekilde tasvir ediliyor. Böylesine güçlü, inanılmaz bir prodüksiyon için Netflix'i tebrik ediyoruz. Gelecek sezonun çıkması için sabırsızlanıyorum. Anında Netflix'e atladım ve hayal kırıklığına uğramadım. Bu gerçekten sürükleyici bir gösteri, bu sene seyrettiğim en iyi programlardan biri. Karakterler ve oyunculuk iyi yapılmış ve hikaye, tüm bölüm boyunca adrenalininizin pompalanmasını sağlayacak kadar hızlı ilerliyor. Tek korkum, çok genel bir Suç draması olmasıydı, ancak bu duygular hızla süpürüldü. Bu gerçekten orijinal ve tamamen planlanmış bir TV şovu. Belki şu anda Netflix'teki en iyisi. Dizi, gösterinin hiçbir yönünü hayal kırıklığına uğratmaz. Heyecan verici ve hızlı tempolu, ancak her şeyden önce, daha fazlası için geri gelmek istemenizi sağlıyor. Bu çok kaliteli bir üretim. Her yönüyle sinema kalitesi. Şimdiye kadar iki bölüm seyrettim ama bu şov bunu devam ettirirse ona daha da yüksek bir not veririm. Netflix artık HBO ile gerçekten rekabet etmeye başlıyor.
 • IMDb 8
 • 1.846
 • 0

Dizi izle


Aradığınız tüm dizileri dizi izleme sitemizde yüksek görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz. Global diziler genellikle dizi sevelerin en çok rağbet ettiği dizi kategorileri arasında yer alıyor. Amerika, İngiltere, Fransa, Kore ve daha pek çok dünyanın her yerinden yayınlanan yabancı dizilere tek bir adresten ulaşabilirsiniz. İçinizden bir ses dizi izle diyorsa ama ne izleyeceğinize karar veremiyorsanız, burada tüm bölümleriyle kategorilere ayrılmış bir şekilde dizilere ulaşabilirsiniz. Görüntü kalitesinin yüksek olması ve sorunsuz altyazı özellikleri sayesinde bir bölümden diğerine atlarken zamanın nasıl akıp gittiğini fark etmeyeceksiniz bile. Çağımızın en güzel vakit geçirmenin yollarından biri de dizi seyretmektir.


Dünya çapında bir furya haline dönüşmüş büyük ve meşhur yapımlar için ücret ödeyip izlemek zorunda değilsiniz. İşte tam olarak burada biz yani diziizle.blog ekibi devreye giriyor. Günümüzün değişen dünyasında internet ile artık bilgiye erişim sınırsız ve herkesin en doğal hakkı. Bilgiye olan sınırsız erişim, dolayısıyla eski ve yeni tüm dizi ve filmlerden haberdar olmamızı sağlıyor. Eskiden izlemek istediğimiz bir filmin günlerce DVD'ye gelmesini beklerdik. Veya kimi programlardan indirmeye çalışırken yüksek boyuttan dolayı sabahtan akşama kadar beklemek zorunda kalırdık. Online dizi izleme platformları sayesinde artık tüm bu sorunlar geride kaldı. En güncel ve en son diziler haliyle elinizin altında. Tek bir tıkla full hd 1080p görüntü kalitesindeki dizilere çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Özellikle bilim kurgu dizilerini izlemenizi tavsiye ederiz. Hatta dizi sektöründe en iyisi olduğumuzu iddaa ediyoruz.


İzlediğiniz bir bölümü çok sevdiğiniz takdirde tekrar tekrar başa alıp izlemenin keyfi başka nerede var? Tüm bu seyir zevkinin sizler için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve işimizi önemsiyoruz. Zaten dizi seyretme sitesini kurmamızın amacıda buydu, hizmeti seviyoruz! Sevdiğiniz dizilerin yanı sıra sitemize girdiğinizde belki de daha önce adını bile duymadığınız yeni diziler hakkında fikir sahibi olabilir, yepyeni bir dünyanın kapılarını aralayabilirsiniz. Yorumlara bakarak ve kısa açıklamaları okuyarak dizinin konusu ve senaryosu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Böylece o dizinin sizin zevkinize uygun olup olmadığına kadar vererek ilk bölümden başlayarak yeni bir dizi seyretme sürecine geçebilirsiniz. Dizilerin en güzel yanı filmler gibi hemen bitmemeleri ve heyecanlı bir süreklilik sağlamalarıdır.


1080p Kalitede ve Ultra Hızda Dizi izle


Dizi sektöründe olabildiğince kaliteli hizmet sunabilmek için dizileri sizlere reklamsız sunuyoruz. Birçok insan boş zamanlarını dizi, film seyrederek geçirir. Ancak dizi izlemeye karar vermek kolayken hangi diziyi izlemeye karar vermek, aradığınız diziyi aradığınız özelliklerde bulmak oldukça kolay bir iş değildir. Aradığınız diziyi buluyorsunuz alt yazılı bulamıyorsunuz, alt yazılı bulup istediğiniz görüntü kalitesinde bulamıyorsunuz derken bir de bakıyorsunuz bir sürü zamanınızı almış. Bunların yaşanmaması adına biz size istediğiniz tüm özellikleri sunuyoruz. Geniş izleme seçenekleriyle, istediğiniz dilde türkçe dublaj ve türkçe altyazılı imkanlarıyla izlediğiniz diziden tam tatmin sağlamanıza olanak veriyoruz. Diğer dil çevirileri için henüz çalışmalara başlamadık, fakat en kısa sürede başlayacağız.


Online dizi izlemenin en keyifli yeri. Öncelikle sitemizde reklam, pop-up bulunmuyor. İstediğiniz diziyi izlerken sağda solda beliren reklamlar dikkatinizi dağıtıp zamanınızı çalmıyor. Dizi süresi boyunca sizi rahatsız edebilecek her şeyi düşündük ve sitemizi ona göre tasarladık. Yayınlamakta olan dizilerin yeni bölümleri yayınladığı günden itibaren sitemizde bulabilmeniz mümkün. Gündemi, yenilikleri oldukça yakından takip edip yeni bölümleri ara vermeden, beklemeden izlemenize olanak sağlıyoruz. İzleyicilerimiz dizinin kendi asıl şekli nasılda sitemizde o halde bulabiliyor. Herhangi bir sansür, kısıtlama yapmıyoruz bu konuda. Dizilerimizi tek part halinde yüklüyoruz. Bunun nedeni ara vermeden tek seferde dizi izlemenin daha keyifli olduğudur. Diğer parta geçerken zaman kaybetmeyip diziden kopma hissini yaşamıyorsunuz.


Yüklediğimiz dizilerin açıklama kısmına diziye ilişkin küçük notlar ekliyoruz. Söz konusu bölümün içeriğine dair açıklamalar gibi. Ayrıca; dizinin oyuncu kadrosunu, izleyici yorumlarını, izleyici puanlamalarını dizinin açıklamalar kısmına yazıyoruz. Kullanıcı yorumlarını ve puanlamalarını olduğu gibi, eklemeler veya çıkarmalar yapmadan direkt sizin erişiminize sunuyoruz. Bu sayede diziye dair fikirleri kolayca edinebiliyorsunuz. Yani özetle sunduğumuz hizmetler; güvenli ve kaliteli içerik, yüksek çözünürlük, telif haklarını gözetmek, reklamsız içerikler, istediğin zamanda seyretme gibi. Sitemizde yer alan dizilerin çözünürlük kaliteleri isteğinize bağlı olmakla birlikte çok kaliteli de olabilir normal kaliteli de. Bu çözünürlükleri internet hızınıza göre seçmeniz gerekir. İnternet hızınız çok yüksekse en kaliteli seçenekleri tercih edebilirsiniz. Blu-Ray, HD, 1080p gibi. Ayrıyeten; sitemizde bulunan dizilerin türü çok geniştir. Hangi türde dizi izlemek istiyorsanız bu sitede bulabilmeniz mümkündür. Bu dizileri istediğiniz dilde, istediğiniz kalitede tek part olarak izleyebilmeniz mümkün. Olabildiğince görüntü kalitesi düşük dizileri yüklememeye çalışıyoruz. Fakat bazen buna mecbur oluyoruz.


İzleyicilerimizin fikirleri bizim için her zaman önemli olmuştur ve bundan sonra da olacaktır. Onların fikirlerine başvurmak, onların tavsiyelerine uymak, yenilikleri uyarlamak izleyicilerimizin memnuniyeti açısından çok önemlidir. İzleyicilerimizi memnun etmek en öncelikli amaçlarımızdandır. Alt yazılı, dublajlı içeriklerimize kolayca erişim sağlayabilmelerinin yanında en güncel dizi içeriklerine de ulaşım sağlayabilmektedirler. Site temamız grafik tasarımcıları tarafından tasarlanmış olup en uyumlu renklerle dizayn edilmiştir. Kullanıcı ara yüzümüzü en sade şekilde yapmaya çalıştık, renk uyumuna özen gösterdik. Bize destek olmak isterseniz dizileri sosyal medya hesaplarınızda paylaşıp sitemizi arkadaşlarınızında görmesini sağlayabilirsiniz. En iyi dizi izleme yeri olan sitemizde keyifli vakitler geçirmenizi temenni ederiz.


hd film izle - film izle - full hd film izle - bir başkadır izle - oleybet giriş - oslobet giriş - amqsports.com - meritroyalbet - süperbetin - grandpashabet - portbet - film izle - bahsegir - bahsegir - grandpashabet

grandpashabet - meritroyalbet - smart iptv - Twitter Takipçi Satın Al - Twitter Takipçi Hilesi - Juul Türkiye - İqos Türkiye - İqos - takipçi satın al - deneme bonusu - bedava sohbet - Jojobet
izmir escort eryaman escort izmit escort escort ankara porno malatya escort gaziantep rus escort mersin escort izmir escort kizlar diyarbakır escort ankara escort