Dram
Bir Başkadır
Tüm Bilgiler
Bir Başkadır Dram, Gerilim 
1080p Kalitede Bir Başkadır izleMasum'dan bu yana Türkiye'de çekilen en iyi dizi olabilir. Oyunculuk çok yerinde, özellikle de aksanla Öykü Karayel çiviledi. Yönetmene, gerçek bir vizyona sahip sanatsal bir tarza sahip olduğu için de minnettarım. İnanılmaz sinematografi ve sağlam film müziği ile gerçekçi ve büyüleyici bir hikaye. Bu arada, bazı insanların bu diziyi eleştirdiğine inanamıyorum çünkü 'çeşitlilik' eksikliği var lol. Gerçekçi olduğum için üzgün müsün? Böyle bir şeyi iddia etmeden önce en azından ülkenin demografisi hakkında biraz araştırma yapın. Bu bakış açısı, Troya: Bir Şehrin Düşüşü filminde Zeus için siyah bir aktör seçmekten farklı değil. Sadece vay canına. Bu dizi şimdiye kadar izlediğim en iyi dizilerden biri olabilir. Aynı zamanda hem gerçekçi hem de büyüleyici. Oyunculuk, prodüksiyon ve sinematografi beklentilerimin üzerindeydi. Ve tabii ki Netflix standartlarının üzerinde. Çünkü bu inanılmaz gösteri hakkındaki heyecanımı paylaşmak zorunda kaldım. Bu, Türk televizyonlarında gördüğüm en gerçekçi oyunculuklardan biri. Sinematografi, müzik ve Türk siyasi ve sosyal kültürüne yapılan göndermeler o kadar önemlidir ki, bu güzel, vahşi ama derinlemesine ayrılmış ülkede kendimi daha az yalnız hissettiriyor. Berkun Oya bize bir armağan daha verdi. Tüm oyunculara ve ekibe teşekkür ederim.
 • IMDb 7.7
 • 133
 • 0
Confession
Tüm Bilgiler
Confession Dram 
1080p Kalitede Confession izleBu TV şovunun beklentilerimi ne kadar aştığı beni şaşkına çevirdi. Bu türden devam filmleriyle yaşadığım her deneyim, bunun geçmişten sevilen karakterlerin tüm genel yeniden işlenmesini ve sömürülmesini takip edeceğini gösteriyordu. Bunun yerine harika bir yazı, harika oyuncu kadrosu ve performanslar ve genel olarak çok iyi bir sinematografimiz oldu. Yaratıcılar, gençlik yıllarımızdan efsanevi bir rekabetin sonrasını parlak bir şekilde takip etmeyi seçtiler. Karakterlerin özündeki güvercin ve onları olduğu gibi yapan şey, geçmiş onları nasıl etkiledi ve bunu zekice yaptılar. Fark ettiğim en başarılı ve eğlenceli şeylerden biri siyasi yanlışlığın kullanılmasıydı. Johny, karakterinin saflığını ve etrafındaki dünyanın nasıl değiştiğini göstermek için görünüşte saldırgan bir açıklama yaptığında kıkırdıyordum ama aynı zamanda senaryonun tazeliğini ve bugün yaşadığımız kısırlaştırma ve temizlik olmadan etiğin nasıl teşvik edilebileceğini de gösterdi. filmler ve şovlar. Ve işte neredeyse kısmı geliyor. Aniden son iki bölüm bu inanılmaz deneyimi bozdu. Final daha çok. Karakterler bir nedenden ötürü tek boyutlu karikatürlere döndüler, görünüşe göre sadece olay örgüsünü ilerletmek için. Johny'nin öğretileri, görünürde hiçbir sebep olmaksızın öğrencilerini sevimli, zeki çocuklardan iğrençliğe dönüştürdü hiçbir değer sadece dakikalar içinde haydut olmaz. Hikaye, düzleşmeden önceki tüm bölümlerde çok titizlikle dokunmuş. Ayrıntılı olarak gidebilirim ama bu incelemenin spoiler içermemesini tercih ederim. Genel olarak, bu olağanüstü TV devamına sahip olmamız için işe yarayan her şeye başparmak.
 • IMDb 7.7
 • 335
 • 0
Memory Lost
Tüm Bilgiler
Memory Lost Dram 
1080p Kalitede Memory Lost izleBuradaki önceki yorumlara bakıldığında, bunun çok kutuplaştırıcı bir film deneyimi olduğu açıktır, o alemde utandırıyor gibi görünüyor. Yönetmen Rob Marshall çok satan bir romanı çekti ve bazılarının sevdiği ve bazılarının kesinlikle nefret ettiği anlaşılan bir uzun metrajlı film çıkardı. Beni ilk kategoride sayın, ancak eleştirmenleri de şımartmama izin verin. Birincisi, bu tipik bir Hollywood filmi değil. Geyşalar hakkındaki popüler Batılı yanlış kanılara rağmen, seks yok, neredeyse hiç şiddet yok ve bunun ötesinde, birçok erkeğin ilişkilendirmekte zorlanabileceği yaklaşık iki buçuk saatlik kadın sorunları var. Bu, fakir Japon ailesi tarafından esaret altına alınan küçük bir kız hakkında olduğu kadar aldatma, ihanet ve rekabetle de ilgili. Bu aynı zamanda insanların görünüşe göre adım atıp birbirlerine dürüstçe bağlılık beyanlarında bulunamayacakları bir toplumda ömür boyu sürecek bir aşk arayışı ile ilgili. Ancak Asyalı film hayranlarının tümü bu film hakkında övünmüyor, bazıları bunun Japon geleneklerine çok yüzeysel bir bakış olduğunu düşünüyor ve diğerleri önemli bir Japon geleneğini anlatan bir filmin üç Çinli aktrisin başrolde olması gerektiğine kızıyor. Daha önce Amerikalı seyirciler tarafından görülmüşler, ancak bu ülkede pek film yıldızı değiller, bu yüzden sadece adlarına tonlarca hayran çekeceklermiş gibi değildi. Aklıma gelen tek şey, üçünün de iyi oyuncular olduğu ve bunu bu filmde fazlasıyla kanıtladıkları. Gong Li en iyi yardımcı kadın oyuncu adaylığını almazsa adalet yoktur. Ve Zhang, işinde de muhtemelen en iyi aktris almalı. Üçü de ekranı aydınlatıyor. Ancak, bu siyasi doğruluk çağında, bazılarının oyuncu seçimi tarafından nasıl kırılacağını ve diğerlerinin Japon konusunun ele alınmasından nasıl şikayet edebileceğini anlayabiliyorum. Söyleyebileceğim tek şey, film yapımcılarının ödünleşmelerle karşı karşıya olduğu ve biri filminizi kitlesel bir seyirciye hedefliyor ya da filminizi konuyu çok iyi bilen insanlara dar bir şekilde yayınlamak herhangi bir kusuru kim aşağı çekecek.
 • IMDb 8
 • 697
 • 3
Search WWW
Tüm Bilgiler
Search WWW Dram 
1080p Kalitede Search WWW izleMant insanları dramanın yavaş olduğunu söylediler ama gerçek şu ki, bir iş ofisi ortamı bir hukuk bürosu gibi süper hızlı değil. Bir iş ortamında büyük bir değişiklik yapmak zaman alabilir. Hepsinin kendi sorunları olan 3 kadın başrolden gerçekten keyif aldım. Romantizm iyiydi, ancak ana çift arasındaki romantizm bence bazen can sıkıcıydı. Dramanın tipik ortamdan farklı olan iş yönünü gerçekten sevdim. Gösteri, gerçekten karmaşık bir portal web iş rekabeti getirmesine rağmen anlaşılması çok kolay yapıldı. Ana kızın gerçekten çekici bir kişiliği var. Benim için bu serinin artı noktası ana oyuncular arasındaki romantik diyalogdu. Yaş farklarıyla ilgili aşk sorunu büyük bir sorun haline gelir. Ama her şey, çocuğun her zaman büyük kızı baştan çıkarmak için iyi bir anlatımına sahip olduğu gerçekten eğlenceyle sarılmış. Yan karakter daha güzel bir son alırsa bu filmin daha iyi olabileceğini biliyorum. Kurumsal diziler umrumda değil, ama tüm başrolleri sevdiğim için seyrettim. Yazı düzensizdir ve bazen yavaş çizilir. Bazı güzel sahneler var, özellikle güçlü kadın karakterler ve üç ilginç aşk hikayesi. Ancak: güçlü bir kadın olmak, sizi seven adama defalarca zarar verdiğiniz anlamına gelmez. Ya onu sevin ya da onu yalnız bırakın, çünkü kimse sürekli olarak incinmeyi hak etmiyor. Yazarın bu gerçeği mahvettiğini düşünüyorum.
 • IMDb 9.2
 • 303
 • 0
The Light in Your Eyes
Tüm Bilgiler
The Light in Your Eyes Dram 
1080p Kalitede The Light in Your Eyes izleGözlerindeki ışık tuhaf, şaşırtıcı bir dram. Göründüğü gibi değil. Hikaye bir komedi olarak başladı, sonra bir fantezi dramına dönüştü ve sonunda hepsi mantıklı geldi. Dramatik, melodram unsuru gerçekten iyiydi ve aile dinamikleri dokunaklı ve güçlüydü. Bununla birlikte, komedi unsuru biraz daha az olabilirdi çünkü hikaye çok karanlıktı ve bazen onunla pek uyumlu değildi. Ayrıca hayat konseptinden de keyif aldım. Ancak dramanın en önemli özelliği, oyuncu kadrosundaki herkes tarafından gerçekten iyi olan performanslardı, ancak başrol oyuncunun daha genç versiyonu eski versiyonuyla uyuşmuyordu. Son olarak, sondaki değişim muhtemelen şimdiye kadar seyrettiğim en iyi dönüşlerden biriydi. Yıllardır dizi izliyorum ve o zamandan beri bu kadar etkilenmemiştim, hatırlamıyorum bile. Başlangıçta tipik fantastik dramınız gibi görünüyor ama bu bir, sunabileceği çok şey var. Kapsanan konular düşünceden daha derindir ve bir toplum meselesi olması anlamında herkes bunlarla ilgili olabilir. Sonuç sadece "göz kamaştırıcı" ve herkesi suskun bırakabilir. Bitirmek için, 3 ana oyuncu da harika ve özellikle Kim Hye Ja, ödülünü tamamen hak etti. Ben bir hayranıyım, bu yüzden açıklamayı okuduğumda bu Kore drama'yı dört gözle bekliyordum. Ancak gerçek dizi anlatıldığı gibi değil. Büküm tam olarak çalışsaydı sorun olmazdı, ama benim için öyle değil. Dizinin kendi anları var, ancak çok fazla olay örgüsü deliği görüyorum, ana karakterin kınanması gereken ve geriye dönüp bakmadıkça asla kefaret edilmeyen muamelesi de dahil. Güzel babasıyla aynı hayatı yaşamaya başladı ve artık onun için çok geç; hiçbir kar süpürme bunu telafi edemez. Yazarın bunu yapabileceğini söylemek saflıktı. Bana göre, bir anlatı sürprizi, hikayenin ortaya çıkardığı her şeyi tam olarak açıklamıyorsa, o zaman altını çizmiş demektir. Öte yandan, yaşlılara saygı duyduğumu ve Alzheimer'ın nazik tasvirini takdir ediyorum. Ve yetenekli Nam Joo Hyuk'un ve her sahnede oyunculuk dersi veren güzel Kim Hye Ja'nın performanslarını seviyorum. Nefes kesici.
 • IMDb 8.7
 • 342
 • 0
The Secret Life of My Secretary
Tüm Bilgiler
The Secret Life of My Secretary   
1080p Kalitede The Secret Life of My Secretary izlePek çok fandomun hayranıyım ve fantezi, rüyalar veya hayal gücünün unsurlarını içeren veya bunlarla ilgili birçok film seyrettim. Ama Walter Mitty'nin Gizli Yaşamı çıktığından beri, tüm zamanların en sevdiğim filmi oldu. Bu filmin bana neden bu kadar çekici geldiğini tam olarak söyleyemem. Sanırım ben de her tür şey hakkında hayal kurmaya çok zaman harcadığım ve yaşadığımız dünyada kendimi biraz yersiz hissettiğim için. Bu filmle ilgili en büyüleyici bulduğum şey, ne kadar çok sıradan ve ilişkilendirilebilir Walter Mitty. Ve sonra bu tuhaf maceraya rastlıyor ama bu sadece maceradaki sıradan kahraman, harika macera hikayeniz değil. Bundan çok daha derin. Lütfen bu filmi seyredin. Pişman olmayacaksın. Ben, hiçbir şey yapmıyormuş gibi görünen, hiçbir şey olmayan ve hiçbir şey olarak algılanmayan bir adam olan Walter Mitty'dir. Kahraman olduğu küçük fantezileri dışında, ama uyuduğu bu garip anlarda, diğerleri onu yazıyor. Ta ki hayatında bir hedef bulana kadar, ona tesadüfen maceralı durumlar koyan, onu her zaman olduğu insana dönüştüren. Eşsiz bir birey, bir maceracı, hayallerini gerçekleştiren, ihtiyaç duyduğu ve hak ettiği takdiri bulan bir hayalperest. Ama takdir başkasından değil kendisinden gelir. Filmin zekice yaptığı şey, seyircinin Walter Mitty'ye bağlı hissetmesini ve onunla birlikte hissetmesini sağlamak. Onu aptal ama sevimli bulacaksın. Ona olan saygınız her dakika artacak ve filmin sonunda onu seveceksiniz. Belki de kendi dönüm noktası anlarınızı, tırmandığınız dağları, yelken açtığınız denizleri bile tanıyorsunuz, bu yüzden içten bu saygı ve güvene sahip olduğunuz sürece, hepimiz algıladığımızdan daha büyüğüz. Ben Stiller'e destek. Jim Carrey'in Truman Show'u, Will Ferrel'in Stranger Than Fiction'ı vardı. Ben Stiller'den Walter Mitty bu grupta olmalı.
 • IMDb 8.4
 • 343
 • 0
Come and Hug Me
Tüm Bilgiler
Come and Hug Me   
1080p Kalitede Come and Hug Me izleSırf başlık gelip bana sarıl diye bunu ertelemeye devam ettim. Diziyi seyrettikten sonra neden böyle adlandırıldığını anlıyorum, çok fazla sarılma var! Konu çok iyiydi ama Na karakteri daha da geliştirilseydi daha iyi olabilirdi. Bu utanç vericiydi çünkü hepimiz Jang kötü bir çizgi ile birini kolayca canlandırabileceğini biliyoruz. Mutlu bir şekilde sona erdirmeyi amaçladıklarını anlıyorum, ancak bu tür bir değişim, dramayı tamamen farklı bir seviyede yapacaktır. Ama tabi ki romantik bir ruh olarak, bu şekilde bittiğine sevindim. Oyuncular son derece iyi seçildi ve yardımcı roller mükemmeldi. Heo korkutucuydu, bu rolü gerçekten çok iyi oynadı. Ki yeteneğinin sadece başrol oynamak, sarılmak, özür dilemek veya başkalarının iyi olup olmadığını sormakla neredeyse boşa gittiğini biraz düşündüm. Senaryosu dizinin sonuna doğru gelişti, ancak daha önce de söylediğim gibi, karakterin derinliği biraz eksikti. Jin tatlı, kibar ve güzeldi, ancak Ki olduğu gibi, 'iyi misin, iyiyim' sabiti sinirlerimi bozuyordu, sözlü iletişimleri çok sınırlıydı. Ayrıca, rolünün ne yaptığını deneyimleseydim, ciddi bir sahip olurdum. Her zaman en iyi durumda değildi, ancak bununla iyi başa çıkacak gibi görünüyordu. Bahsetmeye değer, Nam gençliğini çömlekçiliğidir. On yedi yaşında, kusursuz bir şekilde başardı. Performansı ana yetişkin başrollerle aynı seviyedeydi, genç adama şapka çıkarmıştı. Ancak en sevdiğim karakter, zorbalıktan suçluya, kaçak ve mütevazı bir insana dönüştüğü için yakışıklı Kyung canlandırdığı. Gözleri o kadar uzak ki, bir dünya arasına sığabilir. Genel olarak, çok iyi aksiyon, sizi gerilimde tutacak suç draması, iyi oyuncular, iyi oynanmış. Maalesef zaman ayırmaya değmez. Temel fikir harika, insanlar şiddetli bir travmanın üstesinden geliyor ve bununla nasıl karışıyorlar. Aktörlerin hepsi yetenekliydi, özellikle Jang, onu bu diziden sonra görmek hayal kırıklığı yaratıyor.
 • IMDb 6.5
 • 452
 • 0
Man to Man
Tüm Bilgiler
Man to Man   
1080p Kalitede Man to Man izleSadece Kore filmlerini keşfetmek, böylesine iyi bir dizi bulmak büyük bir zevk. Tesadüfen Netflix'te bu şovla karşılaştım, İlk birkaç dakika biraz umutsuz görünüyordu, ancak yeni bir dili dinlemeyi öğrenmeye başlamak için belirli bir ritim var. Bu yüzden ikinci dilimde altyazı okumak ve aynı zamanda Korece dinlemek biraz zor. Ama bir kez asıldı mı, pek çok harika oyunculukla inanılmaz eğlenceli bir gösteri, ya da en azından bence öyle, Kore tipik oyunculuk sanatını bilmemek. Zamanımın her dakikasına değer. Bu yüzden tavsiyem, biraz patlamış mısır alın ve bunu bir deneyin, harika bir kahkaha atacaksınız. Bazı güzel aksiyon anları ve oldukça iyi bir olay örgüsü. Televizyon dizisi gibi batılı çabalarda övülen, iyi yapılan çok yüksek parodisi, Carrey'in kariyer markası sığ bir simpering olarak takdir edilmeden alay ediliyor. Hepsinden önemlisi, üretim kalitesinden, özellikle de önemli ölçüde üstün görüntü çözünürlüğü ve kamera çalışmasından bahsedilmiyor. Tekrar ve tekrar, sadece Hollywood'dan çıktığını gördüğüm şeylerin en iyisinin bile üzerinde bir kuantum seviyesi olan Çin ve Kore prodüksiyonunda sadece resim veya sahne ayarlarının veya kamera sahnelemesinin güzelliğine şaşırdım. Bunların çoğu, en boy oranını kullanıyor gibi görünüyor ve batı sinemasında ekranından tamamen kaybolan panoramik bir duyarlılık, bu yüzden sakatlayıcı bir şekilde yüzlerin yakın çekimine bağlı. Şimdiye kadar sadece ilk bölümü seyretmeme rağmen, bu mükemmel diziyi art arda seyretmekte tereddüt ediyorum çünkü sadece bir bölüm hem görsel hem de dramatik olarak çok yetenekli nüanslarla doluydu. Kore drama genellikle aşırı melodramatik olduğu için alay edilir ve türünün büyük bir kısmını oluşturan daha az sayıda yapımın böyle olduğundan şüpheleniyorum. Ancak, yapımcılarının ekranda tutkuyu aktarmada iyi bir şekilde çalışmasının bir sonucu olarak, bu şov gibi, en iyisini daha da dokunaklı hale getirdi.
 • IMDb 7.9
 • 296
 • 0
Doctor John
Tüm Bilgiler
Doctor John   
1080p Kalitede Doctor John izleBu, 2018 senesinin en büyük gösterilerinden biri. Başrollerin fantastik oyunculuğu. Gerilim dolu, heyecan verici, romantik ve yürek ısıtan bir tıp draması. Gösteri son bölüme kadar ivmeyi korudu. Dizide hoşlanmadığım tek şey son bölüm. Son bölümün kötü olduğunu ya da yeterince iyi olmadığını söylemiyorum. Ama liderin eylemini haklı çıkaramadım. Ne dediğimi seyrettiğinizde göreceksiniz. Ama az önce söylediklerim yüzünden seyretmeyi bırakmayın çünkü farklı bir fikriniz olabilir ve ayrıca bu kaçıramayacağınız çok iyi bir dizi. Çok fazla Kore drama seyrettim. Mutlak favorilerimden birkaçına sahibim. Ve şimdi bunu listeme ekliyorum. Sevdiğim şeyler. Tabii ki tüm tıbbi gizemler ve tutkulu doktorlar. Acı potriali, hayatta çok fazla acı vardır. Ölüm, hastalık, kayıp ve hatta aşk. Sadece o kadar çok ve o kadar ham ki kalbinizi ağrıtacak. Bu diziyi seyretmek, ne kadar acı ve ümitin yan yana olduğunu anlamamı sağladı. Oyuncular ellerinden gelenin en iyisini yaptılar. Bahse girerim dizide bir ya da diğer karakter için kalbinizin dışarı çıktığı en az bir an olacaktır. Arkasındaki mesaj. Ve aşk, günlük hayattaki gibi mutlak dramatik olmayan bir şekilde ifade edildi. Sadece oturup seyretmemi ve düşünmemi sağladı. Tekrar seyredeceğim büyük ihtimal. Evet yapardım. Kesinlikle harika tıbbi drama. İnanılmaz hikaye, bu kadar harika bir hikaye beklemiyordum. Her bölüm tamamen büyüleyiciydi. Tüm oyuncu kadrosu inanılmaz derecede yetenekliydi: Herkesin kimyası inanılmaz derecede büyüleyici ve sevecendi. Sung'un olarak performansı olağanüstüydü: O olağanüstü derecede parlak bir aktör. Harika, duygusal açıdan sürükleyici bir gösteri için oyuncu kadrosuna, ekibe ve yazarlara bravo.
 • IMDb 5.6
 • 379
 • 0
Rookie Historian
Tüm Bilgiler
Rookie Historian   
1080p Kalitede Rookie Historian izleKendini savunan ve pratikte erkek Rapunzel olan bir prense aşık olan bir kadın tarihçiyi konu alan tarihi bir drama. Hikaye güzel ve tembel bir gün için mükemmel bir saat. Bunu çok hüzünlü bir dizi olan ay severleri bu da bundan kurtulmamı sağladı. Öyleyse evet, çok ağır olmayan ancak ilgi çekici ve tarihsel temelli bir şey seyretmek istiyorsanız. Bu senin için mükemmel bir dram. Dizi tarihçilerin önemini ve prens ile onun arasındaki romantizmi gösteren iki önemli bölüm içeriyor. Romantizm o kadar tatlı ki, prense aşık olacaksın. Onu sevme şekli gerçekten harika. Aynı zamanda, başkalarının aşk hayatını mahvetmeye çalışan gereksiz rahatsız edici karakterleri, gereksiz aşk üçgeni, yanlış anlamalar ve kendi tarzında güzel görmeyeceğiniz bir dizi. Gösteriyi sevdim ve umarım siz de seversiniz. Başrol oyuncular harikaydı. Özellikle erkek başrol. Baş aktris ona daha fazla duygu katabilirdi. Yine de hepsi mantıklıydı. Seyrettiğim için memnunum. Ana karakter ilginçti, her şeyden önce ve muhtemelen dramanın en önemli özelliği. Hikayesi eğlenceli ve orijinaldi, ta ki sonunda o klişe bükümü ekleyene kadar. İkisinin fazla kimyası olmadığı ve aşk hikayesinin düzgün bir temposu olmadığı için romantizm de biraz zayıftı. Sadece bir anları oldu ve bu muydu? Yine de bu, Eun woo'nun bugüne kadarki en iyi performansıydı. Kendinden emindi ve dramatik sahneleri diğer dramalarından daha iyi idare etti. Diğer performanslar da iyiydi. Bu seriyi garip başlıkla yargılamayın. Şaşırtıcı derecede içeren tarihi bir dram ve dekor ve kostümler oldukça güzel. İlk bölüm biraz basmakalıp görünebilir ama buna sadık kalın, dizi ilerledikçe işler daha iyi hale gelir. Aşk hikayesi yeterince çekici ama dizinin ana parçası değil.
 • IMDb 8.8
 • 212
 • 0
Kill It
Tüm Bilgiler
Kill It   
1080p Kalitede Kill It izleHer şeyden önce, bu dramanın sindirmek için çok enerji ve çaba gerektirdiğini söylemeliyim. İçtenlikle söyledim. Ağır, duygusal, beyin yıkama ve tarihi dramaların büyük bir hayranı olsam da, yine de bu dizi benim için bile çok fazla. En başından beri suç dramasının hayranı değilim, bu yüzden nedeni de bu olabilir. Bu drama çok fazla isim, çok fazla karakter ve nasıl, neden ve ne hakkında net olmayan bir hikaye veriyor. Her şey yere düşüyor. Beşinci ve yedinci bölümlere gelene kadar kafam çok karıştı ve her şey patladı, dizinin ilk yarısı için kafa karışıklığı bulutu asıldıktan sonra aniden ortadan kalktı. Ağır kurgulu bir dramanın hayranı olsam bile, hikayeyi dengelemek ve daha fazla yoğunluk yaratmak için romantizm denen yeterince tatlı şeye ihtiyacım var, ancak bu dramadaki romantizm oldukça kuru. Bunun ana karakterlerin karakterlerinden ve kişiliğinden kaynaklandığını biliyorum ama yine de. Diğerinin çok pasifken diğerinin çok aktif olduğunu düşünüyorum. Eğer izlersen, kimi kastettiğimi anlayacaksın. Bazı iyileştirmeler olmasına rağmen, çok yavaştı ve tatmin edici değildi. Bazılarının başrollerin yedi günden daha kısa bir süre içinde aşık olduğu doğal olmayan romantizmi sevmediğini biliyorum. Ama yine de bundan daha fazlasına ihtiyacım var. Bırak öpüşmeyi, sarılmıyorlar bile. Gerçekten birbirlerine ve karşılıklı sevgiye sahip olup olmadıkları ya da sadece çocukluk nostaljisinin içeri sızması konusunda kafam karıştı. Umarım bunu izleyen kişi bu diziden yeterince zevk alır. Bunu sonuna kadar izlemeye kararlıyım ve kendime bunu ortada bırakmayacağıma söz veriyorum, çünkü karmaşık, kafa karıştırıcı ve sıkıcı olduğu kadar romantizm gelişimi ve sonunda her şey nasıl ortaya çıkacak, sonraki etkiler ve her oyuncu kadrosunun tepkileri. Hala bu dramanın nasıl biteceğini çok merak ediyorum. Öyleyse arkadaşlarınızı dinlemeye devam edin.
 • IMDb 6
 • 219
 • 0
Love in Sadness
Tüm Bilgiler
Love in Sadness   
1080p Kalitede Love in Sadness izleBu, en kötü haliyle Hallmark serisi olabilirdi. Oyuncular gayet iyi, ancak herhangi bir gerçek karmaşıklık olmadan sürekli çınlayan bir senaryoya sahipler. Küçük durumlar alan ve ardından oyuncu kadrosunu durmaksızın devam ettiren büyük bir konuşma festivali. Oyuncuların hiçbiri aralarında gerçek bir kimyaya sahip değil, ancak böylesine cansız ve sıkıcı bir hikayeyle engellendiklerinde nasıl bir kimya üretebilirler? Bazen okuduklarına bile inanamıyormuş gibi görünürler. Bu köpeği atla. Sahne ve setler oldukça güzel, ancak oyuncu kadrosu o hilekâr senaryo ile yoluna devam ediyor. Başlangıçta efsaneydi. Buna fazladan bir yıldız verdim çünkü uykusuzluğun tedavisi olabilir. Hallmark, başlığı tekrar Uyuya Kalma olarak değiştirmeli ve DVD'yi yalnızca eczanelerde pazarlamalıdır. Backo çok ilginç bir ekran varlığı ve gelecekte onu daha çok görmeyi umuyorum. Film genel olarak çok orijinal değildi ve çoğunlukla düzdü. Başrol oyuncunun, filmin sonunda daha sevimli hale gelmesi beklenen tipik sinir bozucu rolü oynadığını fark ettim, ama dürüst olmak gerekirse, onun sadece yanlış yapıldığını düşünüyorum. Onunla Clark arasında en ufak bir kimyayı hiç hissetmedim ve bence daha güçlü bir başrol oyuncusu bunu çok daha eğlenceli hale getirebilirdi. En azından yarışa odaklanmadan ırklararası bir aşk yaşadığın için bravo. Bu nasıl yapılmalı. Bu sevimli küçük bir filmdi. Özel bir filmde çeşitliliği gördüğüme sevindim. Tatlı bir aşk hikayesiydi. Çiftler sevimliydi. Olumsuz yorumları gerçekten anlamıyorum. Tipik bir Hallmark filmiydi. İki kişi buluşur ve aşık olur. Bu büyük bir film milleti değil, Hallmark. Oscar performanslarını istiyorsanız bu filmleri seyredin.
 • IMDb 7
 • 1.758
 • 0
Smile Has Left Your Eyes
Tüm Bilgiler
Smile Has Left Your Eyes   
1080p Kalitede Smile Has Left Your Eyes izleBu, birbirine tapan ve yalnız kalmak isteyen iki güzel, iyi insanın hikayesi; ama tabii ki bu bir dram, yani bu olmayacak. Ve anlatıyı yönlendiren ortaya çıkan temalar, hikaye anlatımı kadar eskidir: sırlar, aşk, seks, kıskançlık, sınıf, intikam, manipülasyon: ve özellikle babaların günahları, hiçbirini hak etmeyen çocukların kafalarına doğrudan iner. Yazma, yönetmenlik ve oyuncu kadrosu mükemmel, ancak bir noktayı tıraş ettim çünkü bazı şüpheli olay örgüsü kararları var. Bununla birlikte, seri olağanüstü olan seriye ait. Bu, seyrettiğim en iyi Kore dizilerinden biri ve inanılmaz derecede yetenekli bir aktör şimdi favorilerimden biri, çünkü oyuncu kadrosu ne kadar mükemmel olsa da, oyunculuk sınıfı olmayan farklı bir seviyede çalışıyor. öğretebilir: o sadece karakter olur ve kalbinizi kırar. Bir yorumcunun yazdığı gibi, bu drama kalbi zayıflar için değil. Seyircide hem neşe hem de ıstıraba neden olacak karmaşık, olgun bir hikaye oturduğum sonuca kadar her duygusal yöne istikrarlı bir şekilde çekecek hayrete düşürdü. Ama bu dramanın deneyimi için minnettar kaldım. Bunda ağır bir olay örgüsüne sahip yoğun bir dram. Hikayede o kadar çok var ki bazen yetişmesi kolay olmadı. Bununla birlikte, geçmişten gelen birçok kıvrım ve drama gerçekten eğlenceliydi. Bu drama, Japon orijinalini yakından takip ediyor, ancak ona kendi dokunuşunu katıyor, son benzer ve yine de çok farklı. Aslında, son bir şoktu ve genel olarak ilişkiye uygun, daha sonra iki aktörün kimyası olduğu için çok iyi sunulan bir son oldu. Ancak bu dizide hoşlanmadığım iki şey vardı: bazı şeyleri sonuçsuz ve açıklanamayan bıraktılar. Jin Kang bazen bir karakter olarak can sıkıcıydı. Ama genel olarak harika bir dramdı.
 • IMDb 8.3
 • 732
 • 0
You with Me
Tüm Bilgiler
You with Me   
1080p Kalitede You with Me izleHerkes bir film izliyor ve kendi hayatına uyan hikayelerin bir kısmını bulmaya çalışıyor, yani kişisel hayat. Bazı hikayeler kişisel deneyimlerine aşağı yukarı benzer. Herkesin içinde bazı sosyal nedenlerden dolayı açığa çıkarılamayan bir şey vardır. Bu şey ve acı gibi her ne ise, geçmiş, durum, rüya, birisine söyleyemediğiniz her şey sizi yalnız kılar. Malzemeyle ilgili olarak sizi mutlu edebilecek her şeye sahipsiniz. Ama içindeki şey seni mahkum ediyor. Çünkü kabul etmesini başkalarına yüksek sesle söyleyemezsin. Tahammül etmek çok zor. Çoğunuzun başına basit bir olay gelebileceğini biliyorsunuz ama itiraf edemez veya bazen saklanamazsınız. Benzer bir şeyin başka birinin başına geldiğini bulduğunuzda, o zaman sizin gibi birinin sadece siz olmadığını göreceksiniz. Görünüşe göre birisi yükünüzü paylaşıyor ve çok daha iyi hissediyor. Filmin hikayesi size yalnız olmadığınızı anlatıyor ve tabii ki aynı hatayı yapmamanızı öğretiyor. Ebeveyn arasındaki ilişkinin çocukları üzerindeki etkisi çok anlamlıdır. Çocuklarınızı motive ediyor, film seyretmenin kişisel yönü. Filmin başarısız olduğu bir nokta varsa, gerçek Frank Abagnale'nin güdülerini gerçekten analiz edememesidir. Abagnale'nin motivasyonları film boyunca anne babasını tekrar bir araya getirebileceğine saf bir şekilde inanan genç bir çocuk olarak romantikleştirilir. Gerçek Abagnale o kadar masum değildi ve kadınlar tarafından çok daha fazla motive edildi ve haksız elde edilmiş servetini dünyanın her yerinden güzel genç kadınlarla tanışmak için kullanıyordu. Bu zayıflık oldukça küçüktür ve filmin sunduğu eğlence değerinin hiçbirini ortadan kaldırır. Bu film inanılmaz derecede iyi oynanmış ve türdeki olağan dramanın beklenen kanından ve vahşetinden sapan nadir bir gerçek suç filmi.
 • IMDb 7.5
 • 637
 • 0
Away
Tüm Bilgiler
Away Bilim Kurgu, Dram 
1080p Kalitede Away izleTamam bunu söyleyeceğim ve Hollywood'da bazı eteklerin kırışacağını biliyorum ama öyle olsun. Sanırım bu dizi çok kötü eleştiriler alıyor çünkü Hollywood seyircilerinin gözünden kaçıyor. Biz bir grup aptal değiliz, özellikle de Bilim kurgu seyreden insanlar. Harlan Ellison'ın bir keresinde şöyle dediğini hatırlıyorum, bilimkurgu yazarken sadece bir şeyler uyduramazsınız, onu okuyan insanlar ortalama okuyucunuzdan daha akıllıdır. Filmlerde de aynı şey. Birini yıllar alacak uzun bir yolculuğa gönderirken, en iyi anlaştılar çünkü en iyi arkadaşlar bile, uzun bir yolculukta, zaten anlaşamayan bir grup insanı, birbirlerini sinirlendirmeye başlayacaklar. Bunu yapmaya yoktu, her bölümü 'zorunlu' kişisel drama olmadan doldurmak için yeterince drama ve olası krizler var. Lütfen bize aptal gibi davranmayı bırakın ve aşağılık bir şeyler yazın lütfen. Sonunda bazı güzel uzay bilim kurgu dizilerini göreceğinizi düşündüğünüzde, ortaya çıkıyor sadece başka bir Hollywood hapsi draması. Yani, her biri çok özel bir karikatürize edilmiş kişiliğe sahip bir grup karakteri bir araya getirin ve çürük elmalarla karıştırın. Zaten ilk bölümün ilk dakikalarında mürettebat şimdiden birbirlerine karşı dönüyor. Cidden, tekrar tekrar, bunu yapmaya devam ediyorlar. Bu arsa formülünün süresi uzun zaman önce doldu. Artık kimse bu saçmalığı yutamaz. İlk bölümden itibaren, Mars'taki görevlere ulaşmak için tüm sıkıcı aile drama sahnelerini hızlıca ilerlettim. Sorun şu ki, Mars'ta herhangi bir şey yok, bu yüzden seyretmeye değer sahne bulamadım. Bunun uzaya yerleştirildiği fikri açıkça sonradan gelen bir düşüncedir. Misha, bir park müfettişi olmak için psikolojik testleri geçemezdi, bir astronot değilse. Emma'nın bir görev komutanı olmak için doğru şeylere sahip olmaması konusunda haksız olması gerekmese de, zorlukların ilk işaretinde istifa etmeye hazır olduğu için. Yani psikolojik testleri de geçemezdi. Duygusal olarak kabız ve suskun Asyalı kadın aynen öyle.
 • IMDb 7.4
 • 672
 • 0
Good Girls
Tüm Bilgiler
Good Girls Dram, Komedi 
1080p Kalitede Good Girls izleAksiyon dolu, kaliteli TV şovu sizi daha fazlasını istemeye bırakıyor. Seriyi seyrettikten sonra kirli hissettirmeyecek kadar temizle, ama yine de zengin karakterlere sahip yetişkin bir dizi. Televizyonda veya sinemada tekrar tekrar seyredebileceğim harika bir yazı. Bana Breaking Bad veya Better Call Saul'u hatırlatan, görmek istediğiniz klasik karakterler. Tamam birinci sezon harikaydı. Oyunculuk harikaydı, sadece fazladan bir banka yapmak isteyen ve sonunda yanlış insanlarla karışan bilgisiz annelerdi. O zaman ikinci ve üçüncü sezonlar tam anlamıyla aynı sezon. Beth'in daha akıllı hale geleceğini ve Rio'yu alt etmeye çalışacağını düşünüyorum ama hayır. Sürekli onun üzerinden geçmesine izin veriyor ve çaresiz kurbanı oynamaya devam ediyor. Bu kadınlar hiç daha akıllı olacak mı? Bir kez kazanabilirler mi? Beth ve Annie gerçekten kardeş gibi görünmüyor. Birbirleriyle asla etkileşime girmiyorlar çocuklar ve eminim ki Beth yeğeninden bahsetti bile. Birinci sezon beni bağladı ve sonraki sezon çıtayı yüksek tuttu. Ama orada bitmeliydi. Sezon 3 benim için büyük bir hayal kırıklığı oldu. Sezonun son bölümlerini seyretmekte zorlandım ve dördüncü sezonu seyredip seyretmeyeceğimden bile emin değilim. Karakterler çok daha az sevilir hale geldi ve hikaye artık inandırıcı değil. İlk iki sezon harikaydı. Üçüncü sezon tam bir çöp. Karakterler arasında gelişme yok, çok yavaş ve hareket yok Yazarlar ilerlemek için fikir bulamadılar. Karakterler, duyguları olmadığı görünümünü verir, sadece olanlarla hareket ederler. Başlangıçta umut vericiydi ama potansiyeline ulaşamadı. O diziyi duyduğumda, aşırı ve sevimsiz bir şey seyretme arzum olduğunu düşünmemiştim. İkisi de değil. Hendricks harika, kesinlikle seyretmeye değer ve Matthew Lillard bu rol için mükemmel sadece ona bakmak yüzüne yumruk atmak istememe neden oluyor. Küçük kız kardeş can sıkıcı olabilir ama bu yazarın hatası ve oyunculuk yeteneğinin bir yansıması değil.
 • IMDb 7.5
 • 529
 • 0
Young Wallander
Tüm Bilgiler
Young Wallander Dram, Gizem 
1080p Kalitede Young Wallander izleDiziye ayarlanan önceki iki serisinin hayranları, yeni seri zaman çerçevesinin öncekilerle tutarlı olmadığı için hayal kırıklığına uğrayacaklar. Adam Palsson iyi bir oyuncu ve bu sunumda başrolü iyi yapıyor. Bu dizinin Morse gibi geçmişte geçmesini umuyordum ama ne yazık ki bu bize Kurt'un karamsar, kara kara arka planını anlatmayacak. Benim zevkime göre biraz fazla modern, ama yine de seyrettik. Aksiyon makul bir hızda ilerliyor ve hikayeyi iyi anlatıyor gibi görünüyor. Kurt bazı yargı hataları yapar, ancak yeni bir dedektif olarak yetkin görünmektedir. Dizi tipik bir kasvetli Scandi Noir veya hızlı tempolu bir İngiltere polis şovu değil, ancak bu kendi başına duruyor. Günümüz İsveç'inde geçen, diğerlerinin de belirttiği gibi, zaman makineleri satmadığı sürece bu seri olamaz. Genç adamı yaşlıya bağlayacak kadar görünmüyorum. Buna Kurt demek, bir pazarlama kararı gibi görünüyor, insanlara yepyeni bir dedektifi seyretmekten daha kolay sanırım. Ayrıca, neredeyse herkes İngilizce konuşuyor, ancak tüm bu İngiliz aktörlerin Malmö'deymiş gibi davranmaları güzeldi. Aslında İsveçli olan başrol, yapımın tuhaf bir yorumunu sunuyor. Her zaman yumuşak ve nefessiz bir şekilde konuşur. Ne yaptığını bilmiyorum ama bunun gerçek sesi mi yoksa sanatsal bir karar mı olduğunu merak ettim. Kenneth Branagh taklidi mi? Çok etkilenmiş gibiydi. Karakterler ve olay örgüsü, hepsinin en hayal kırıklığı yaratan unsurlarıdır. Altın kalpli siyah bir çete lideri. Umutsuz göçmenler. Beyaz üstünlükçüler. Milyarder hayırseverler. Gerçeğe ulaşmak için üst düzey yetkilileri alt eden özel bir polis. Senaristler bu formülü kullanmayı ne zaman bırakacaklar? Dizi, seyretme listemde olmayacak bir ikinci sezon için kendini kurmuş görünüyor. Bu, Yellow Bird UK tarafından yapılmıştır ve İsveçli başrol oyuncusu haricinde oyuncu kadrosu İngiliz. Aynı zamanda şimdiki zamanda geçiyor, bu da ne İngiliz ne de İsveç dizisi için bir prequel olarak hizmet etmediği anlamına geliyor.
 • IMDb 7.6
 • 593
 • 0
The Night Of
Tüm Bilgiler
The Night Of Dram, Gizem 
1080p Kalitede The Night Of izleAradaki fark, kırk dakika içinde anlatmak zorunda kalmama lüksü ve HBO'nun olağanüstü prodüksiyon değerlerini, çoğu az tanınan aktörlerin birinci sınıf bir kadrosuyla birleştirmesi. Polisin tasviri daha önce gördüğüm hiçbir şeye benzemiyor: bir vardiyanın bitiminden sonra çalışmanın sıkıntısı, paranın geçmesi, böylece başka birinin şüphesiz sabahın erken saatlerine gidecek bir dava alması, dikkatsizce idare etme mevcut insan gücü nedeniyle kanıt. Burada polis ne kahraman ne de kötü adamdır, daha çok çalışan erkekler ve kadınlar bir iş çıkarırlar. Gecenin yarısında mahalle evinin atmosferi, gecesi kötüden kötüye giderken saf baş karakterin hissettiği ezici çaresizlik hissi gibi elle tutulur. John Torturro'nun hayal ettiğinden çok daha büyük bir davaya rastlayan düşük kiralı bir savunma avukatı tasviri gelecekteki bölümler için büyük umut vaat ediyor. Başta da söylediğim gibi, bu daha önce görmediğimiz bir hikaye ama bu kadar iyi anlatıldığını hiç görmedik. Gelişmesini seyretmek için sabırsızlanıyorum. Bu gösteri karışık eleştiriler aldı. Bazıları onu sevdi. Bazıları bundan nefret etti. Sık sık yorum bırakmam, ancak bir şeyi seyredip seyretmemeye karar verirken genellikle yorumları okurum. Bu incelemeyi kötü incelemelere dayanarak yazmaya karar verdim çünkü bu konuda çok güçlü hissettim, sadece fikrimi ifade etmem gerekiyordu. Bu gösteri harika. Sizi içine çeker, sizi ana karakter konumuna getirir ve asla bırakmaz. Oyunculuk fantastik, ruh hali, müzik görselleri de harika. Çok fazla şov izliyorum, çoğu yeterince eğlenceli ama çok sık olmuyor böyle bir şovla sizi tamamen büyüleyen ve ardından son jenerik rolü olarak ekranda çığlık atmanıza neden olan düşünceye dayanamıyorsunuz. sonraki bölüm için yedi gün beklemek zorunda. Başta söylediğim gibi. Bazı insanlar bu gösteriyi orijinal olmayan sıkıcı aptal olmakla eleştiriyor. Orijinal değil mi? Tamam, öyleyse öncül yeni bir şey değil, dünyayı paramparça etmiyor ama güven bana, daha önce hiç böyle anlatıldığını görmedin.
 • IMDb 7.9
 • 620
 • 0
Borgen
Tüm Bilgiler
Borgen   
1080p Kalitede Borgen izleÇok partili müzakereler tamamen makul Danimarka siyaseti böyle işliyor ve zaman zaman müttefik değiştiren partiler var. İdealizm ve entrikacılık arasındaki denge de gerçekten iyi yapılmış çoğu İngiliz ve Amerikan filmi ve TV dizisi tüm politikacıları acımasız güç tacirleri olarak tasvir ediyor, ancak genellikle politikacılar, tıpkı herkes gibi doğru şeyi yaptıklarını düşünmeyi severler. Karakter tanınabilir tiplerdir, özellikle aşırı sağ lider, mevcut İlerleme Partisi'nin eğlenceli, ahlaksız ve dengesiz kurucusu Mogens Glistrup'u örnek almıştır.Dizi, büyük siyasi meselelerde belki biraz daha zayıftır, çünkü bir saat içinde karmaşık bir şeyin üstesinden gelmek zorundadır ve Afganistan gibi bir mesele, bu süre içinde gerçekten derinlemesine analiz edilemez. Pürüzsüz, yozlaşmış Kuzeyli lider ve bazı rahatsız görüşlere sahip makul Güney lideri ile ince örtülü bir Sudan'daki bölüm sürükleyici ama basmakalıp. Ancak daha küçük meselelerde, özellikle de kahramanların özel hayatlarıyla iç içe olanlarda harika çalışıyor. Her şeyden önce, medyanın bize yapmaya çalıştığı tek boyutlu figürlerden çok, gerçek politikacılara benzeyen, politik olmayan bir özel yaşamı olan sempatik ama kusurlu politik figürler yaratır. Hepimiz harika bir TV programı gördüğümüzde anlarız ve bu harika bir TV programıdır. Amerikan dramasından o kadar bıktım ki, hepsi tek bir ekip tarafından yazılmış gibi görünüyor ve hepsinde bir kişiyi öldürmek ve ardından kimin yaptığını anlamaya çalışmak gibi bir komplo var. Dizi, harika oyunculukla vurgulanan sürükleyici dramatik hikayelere sahip. Oyunculuk yoğun ve muhteşem ve buna inanmak için görmeniz gerekiyor. Diyalog iyi yazılmış ve sahneler bağımlılık yapıcı ve sürükleyici. Ve seyirciyi sevimsiz Amerikan dizilerinin çoğunu seyretmeye devam ettirmek için hiçbir reklam ya da mide bulandırıcı müzik gerekmez. Tüm karakterlerin kendi kişilikleri vardır ve çok ferahlatıcı bir bireysellik duygusu gösterirler.
 • IMDb 8.1
 • 556
 • 0
Dynasty
Tüm Bilgiler
Dynasty   
1080p Kalitede Dynasty izleSabunlu rüyaların yapıldığı şey işte bu. Zengin, şımarık, şımarık ve çok dramatik. Olması gerektiği gibi. Tüm karakterler karmaşıktır, her şey için kendi güdüleri vardır. Fallon ana karakter, güzel, şirretli ve intikamcı genç bir iş kadınıdır, ancak babasının tanınması için çaresizdir. O kaba ve sert ama onu hala seviyorsun. İlk görüşte olduğundan daha fazlası var. Tüm bölümler, eski pembe dizi günlerine yakışan devasa uçurum askılarıyla birlikte devam ediyor. Bundan sonra ne olacak. Ben yıllar önce Hanedanı seyretmek için evde oturan eski nesildenim. Meraktan yeni diziyi seyretmeye başladım ve çok keyif aldım. Alexis girişini yaptığından beri gösteri gerçekten başladı. Bu karakter olmadan Hanedan yoktur. Fallon'un oyuncu kadrosu mükemmel, onun eski Fallon kişiliğini gerçekten seviyorum. Eski Hanedanı unutun ve hiçbir anlamı ve mesajı olmayan televizyon için, aklınızı başınıza getirmek için bunu seyretmek harika. Serinin bir bölümünden sonra zaten bu diziye bağımlı olduğumu söyleyebilirim. İyi drama dizilerini seven birinin isteyebileceği her şeye sahiptir. Karakterlerin hepsi ilginç ve sevimli, hikaye çizgileri karmaşık ve merak uyandırıcı ve ortamlar güzel. Liz Gillies'in canlandırdığı ana karakter Fallon kesinlikle dizinin yıldızı, güzel, akıllı ve büyüleyici. Pilotta o kadar çok şey oluyor ki, çok hızlı gittiğini hissediyor ve heyecan verici her şeyin üstünde. Her dakikasını sevdim. Bu yeniden başlatma, Diziyi yeni ve modern bir drama haline getirdi ve mevcut toplumumuza ve politikamıza ifadeler olarak 1980 yıllarının versiyonuna dair ipuçları verdi. Bu değişikliklerin bazı eski dizi hayranlarını üzeceğini anlayabiliyorum, ancak herkesi bu seriye bir şans vermeye çağırıyorum. Hikaye çizgileri ilginç ve karmaşık, karakterlerin hepsinin özel bir yanı var ve oyuncu kadrosu iyi. Oyuncu kadrosunun çeşitliliği de bu dizinin alkışlanması gereken bir şey. Fallon olarak, güçlü görünümüyle oyuncu kadrosunun geri kalanını gölgede bırakıyor.
 • IMDb 8.1
 • 543
 • 0
Fauda
Tüm Bilgiler
Fauda Aksiyon, Dram 
1080p Kalitede Fauda izleKendime karşı tamamen dürüst olduğum için bu diziyi gerçekçilik ya da ideolojik farklılıkların tasvirinin gerçek olup olmadığına göre inceleyemiyorum; Orta Doğu'dakiler gibi günlük olarak buna maruz kalmıyorum. İnceleyebileceğim şey, bu gösterinin Filistin çatışması hakkındaki fikrimi ve fikrimi nasıl değiştirdiği ve bana nasıl hissettirdiği. Bu görüntülemeye İsrail'i gururla takdir ederek girdim ve gizli operasyonlar hakkında aksiyon dolu bir gerilim filmi görmeyi bekliyordum. Anlıyorsun, beni yanlış anlama, ama gösterinin amacı bu değil. Bu diziden aldığınız şey, bu dizinin tasvir ettiği savaşta hissedilen fiziksel, duygusal, ruhsal ve ideolojik ücret hakkında çok dokunaklı bir ders. seyrettiğiniz şeyin gerçek olduğu hissine kapılıyorsunuz. Yazarlar, sizi en sarsılmaz Hamas destekçileri ve savaşçılarına ve onları avlamakla görevlendirilmiş İsraillilere bile sempati duymaya ikna etmek konusunda ustaca bir iş yapıyorlar. Tetikleyicilere bile açık olmayan nedenlerle her iki tarafın da gerçekleştirdiği sonsuz cinayete ön sıralarda yer alıyorsunuz. Göze göz, hangi amaçla? Hollywood romantizmi yan planları, gösterişli patlamalar veya yaklaşan trafikte yüksek hızlı araba kovalamacaları yok, sadece ölüm ve umutsuzluk var. Bu diziyi arkadaşlarıma ve aileme anlatmak benim için inanılmaz derecede zordu ve onlara sadece ne hakkında olduğunu ve gerçek savaşın önyargılı bir tasviri olmadığına inandığımı onlara anlatabilirim. Ama bu şovu seyrederken nasıl hissettiğini tarif edemem. Derin ve göz açıcı. Tek bildiğim, hepimizin insan olduğumuz, hepimizin aynı şekilde yas tuttuğumuz. Vay canına, söyleyebileceğim tek şey harika. Herhangi bir önyargı yok gibiydi. çatışmanın gerçekte ne kadar karmaşık olduğunu gösterdi. Her iki tarafta da ne kadar acı olduğunu göstermeleri harika. Ayrıca oyuncuların İbranice ve Arapça karışımı konuşmalarını da çok sevdim. Araplar ve Yahudiler bu gösteriyi yapmak için bir araya geldiler ve bence bu gerçekten harika.
 • IMDb 7.2
 • 499
 • 0
Feel Good
Tüm Bilgiler
Feel Good Dram, Komedi 
1080p Kalitede Feel Good izleBu diziye rastladım ve hemen sevdim. İlgi çekici, zeki, eğlenceli, gerçek ve kendiliğinden hissediyor ve tüm doğru yerlerde kalbinizi çekiyor. Karakterler arasındaki ilişkiye o kadar dalmıştım ki onlarla birlikte hissettiğim sevgi, mutluluk, utanç, korku, kafa karışıklığı, kaygı tüm kasırga, sırf devam eden tüm komik kelime oyunlarını ve diyalogları yakalamak için onu tekrar seyretme arzum var ve muhtemelen ilk seferimi kaçırdığımı. Her neyse, ikinci sezon için tezahürat. Bu şovu sevmek istiyorum. Ve deniyorum. Ancak yolda epeyce tökezleyen blok var ve sanırım en büyüğü iki ana karakter arasında sıfır kimya elde etmem. Kesinlikle yok. Ve eğer buna sahip değilseniz, yaşadıkları her şeyi yaşayacaklarına inanamazsınız. Bunun ötesinde oyunculuğu genellikle vasat buluyorum ve hızlı ateş diyaloğunu takip etmek bazen zor. Bölümlerin yarısından biraz daha fazlasıyım ve bunun nereye gittiğini ve nasıl biteceğini biraz merak ederken, yine de devam etmemeyi düşünüyorum. Eğlenmek için televizyon izliyorum ve bu şov birkaç düzeyde onu kesmiyor. Dizi, hayatı boyunca ağırlıklı olarak dürüst olan George ile olan aşkına odaklanıyor. Hayatı boyunca dürüst olmasının bir sonucu olarak, Mae ile korkunç arkadaşı Binky'den çıktığını bir sır olarak saklar. Ancak tek sorun bu değil. Her ikisi de birbirine çok fazla güveniyor ve ayrıkken yoğun ayrılık kaygısı yaşıyor. Mae, George ile olan ilişkisini bir bağımlılık olarak görür. Mae seneler her tür uyuşturucuya bağımlıydı. Yazı, Mae'nin George'a nasıl bağımlı olduğunu etkili bir şekilde göstermek için mükemmel. Yazı, sadece Mae'nin George'a olan bağımlılığını göstermekle kalmaz, aynı zamanda bir bağımlı kişinin bir nesne veya kişiye nasıl takıntılı olduğunu da gösterir. Bu benim için eğiticiydi çünkü bağımlılıkların bir bağımlılığı diğeriyle takas etmek olduğunu hiç düşünmemiştim. Bir başka büyüleyici olay örgüsü aracı da, uyuşturucu madde ile karşılaştığında Mae'nin kulaklarının çınlamasıydı. Genel olarak, yazı olağanüstü idi.
 • IMDb 7.9
 • 534
 • 0
Kalifat
Tüm Bilgiler
Kalifat Dram, Gerilim 
1080p Kalitede Kalifat izleMüslüman okullarda radikalleşme üzerine önemli bir rapor yazan ve radikal İslam hakkında birçok makale yazan eski bir Arapça ve İslami İlimler öğretim görevlisi olarak, bu dizinin her türlü yanlış anlama, yanlışlık ve hatalarla dolu olabileceğinden endişeliydim. Aslında, her iki terimi de Arapça kullanarak cihad el-ekber ve cihad al-aşar arasında ayrım yapmak gibi ince şeylere kadar iyi araştırılmıştı. Ve çeviri olmadan görev demek. On uluslararası gerilim filminin yazarı olarak, gerilimin iyi inşa edildiğini ve birçok bölümün heyecan verici olduğunu gördüm. Karakterler bazen sinir bozucu olsa da iyi gelişmiştir. Tesadüfler ve diğer arsa delikleri nedeniyle bir yıldız aldım. Bunlara rağmen dizi, karakter, hız ve olay örgüsü çizgileri açısından çalışır. Sekiz bölüm boyunca hızlı bir şekilde seyretmeye devam edecek iyi yazılmış ve iyi yapılmış dramayı seven herkese şiddetle tavsiye ediyorum. Bunu beklemiyordum. Son bölüm tam anlamıyla nefesimi kesmişti. Bu bir İsveç şovu, ancak İngilizce konuşulan bir ortama koyarsanız Netflix'te seyredebilirsiniz. Gerçekten güzel bir hikaye, büyüleyici ve ayrıca çok fazla gerilim var. Her seviyede iyi hareket eder ve sunar. Sadece birkaç kişinin bu şovu derecelendirdiği için seyretmekten beklentilerim düşüktü ama içgüdülerimle gittim çünkü Homeland ve Fauda gibi terörle mücadele dizilerini seviyorum. Hoş bir şekilde şaşırdım. Sıkıcı bir an bile değil, bolca bükülme ve bol eylem beni her zaman heyecanlı bir zevk altında tutuyor. İnsanlar True Detective ve The Night Of gibi sezonları çok yüksek sayılarla değerlendiriyorlar, ancak son iki bölümü beklemek gerçekten yavaş ilerliyor. Hilafet ile asla sıkıcı bir anınız olmaz. Bunu okuyorsan, güven bana, sadece reytinglere göre gitme, sonunda yükselecekler, o yüzden mutlaka seyret ve kaçırma. Dizi, aksiyonu son derece parlak bir şekilde yönlendiren farklı kadınların görünüşte farklı olaylarını fantastik bir şekilde bir araya getiriyor.
 • IMDb 7.8
 • 841
 • 0
Roman Empire
Tüm Bilgiler
Roman Empire Belgesel, Biyografi 
1080p Kalitede Roman Empire izleBelgesel olarak kendini gösteren bir şey için, bu arzu edilen belgesel dramada çok fazla tarihsel doğruluk yok. Crassus Spartacus'u mağlup ettiğinde, Pompey İspanya'da Sertorius'la savaşıyordu ve Caesar, General Lucullus'un komutasında Doğu'daydı düşmanlarının söylentisi, bir gemi filosu için Nicomedes Kralı'na fahişelik yaptı. Sezar'ın kızı Julia, tarihin bu noktasında yaklaşık 5 yaşındaydı, burada sunulan neredeyse yetişkin kadın değil. Neden bu sözde belgesellerin gerçek, gerçek tarih çok daha ilgi çekiciyken hikayeler uydurmakta ısrar ediyorlar, asla anlayamayacağım. Antik Yunan filmlerinin, TV şovlarının, belgesellerin, her neyse tasvirlerinde tarihsel doğruluğun çocukça nitelendirilmesinden büyüdüğümü düşünmüştüm. Ama bir dizi bunu bu kadar acı verici, korkunç derecede yanlış anladığında, bunun üstesinden gelemiyorum ve tekrar televizyona anemik bir şekilde bağırmaya başlayamıyorum. İlk sezon Commodus hakkındaydı. Bu noktada Yunan İmparatorluğu hakkında çok az şey biliyorum, bu yüzden serinin tüm gladyatör dövüşlerinin ölümüne dövüşler olduğu şeklindeki eski tarz efsaneye sabitlendiğini söylemek dışında, tarihsel doğruluğun çoğunu kefil edemedim. Gladyatör nöbetleri çok nadiren ölüme savaşırdı, ancak zaman içinde bu döneme biraz yer verecektim, özellikle de Commodus, arenada gladyatörlerle savaşan ve yenilmez görünmesi gerektiği için. Diğer pek çok küçük ayrıntı yanlış anlaşılmıştır, bunlardan çok azı bilgi veya eğlence değerinden caydırmak için yeterli olacaktır, ancak kısmen veya tamamen yanlış veya anakronik olan sürekli bir küçük şey akışı olduğunda, acınacak hale gelmeye başlar. bu gerçek bir TV şovu değil, oldukça stilize edilmiş bir belgesel. Kurgusal canlandırmalar ve tasvirler var ama yine de bir belgesel ve bir şekilde ortalama bir TV şovundan daha kötü. En başından beri, triumvirleri, Sezar'ı, Pompeius'u ve Crassus'u canlandıracak aktörlerin seçimi, tasvir etmeleri gereken insanlara kesinlikle hiç benzemiyor.
 • IMDb 6.4
 • 577
 • 0
The Valhalla Murders
Tüm Bilgiler
The Valhalla Murders   
1080p Kalitede The Valhalla Murders izleİncelemelerin neden bu kadar karışık olduğundan emin değilim ama bu dunnit geriliminden gerçekten keyif aldım. En başından itibaren bu dizi sizi içine çeker ve bırakmaz. Hikaye, açıkken sakinlerine kötü muamele eden kapalı bir çocuk ıslahevi etrafında dönüyor. Yıllar sonra, hikayenin devam ettiği yerde eski çalışanlar ölmeye başlar. Ayar İzlanda ve karla kaplı güzel dağlar. Aynı zamanda karanlık ve kasvetli, bu da gelecek olaylar için mükemmel bir zemin oluşturuyor. Sekiz bölümü bir deneyin. Pişman olmayacaksın. İzlanda'dan iyi tasarlanmış cinayet gösterisi. Sade manzara nefes kesici ve sinematografi birinci sınıf ve yazım canlı ve olay örgüsüne dayalı. İzlanda'daki diğer diziler gibi, karakterlerin bazı eylemleri. Sorgulanabilir ve biraz tembeldir. Belki İzlandalılar geri kalanımızdan biraz daha saftır? Oyunculuk harika ve samimidir, nadiren aşırıya kaçar. Bu ufak tefek eksikliklere rağmen diziye bayıldım ve başından sonuna kadar tam anlamıyla meşgul oldum. Başka bir sezonu dört gözle bekliyorum. Bunun harika bir parça olduğunu düşündüm ve bitmesini istemedim. Son bölüme kadar karanlıkta tutuluyorsunuz. Birkaç eksiklik ve zayıflık var ama genel olarak bu inanılmaz derecede endişeli. Umarım yeni bir İskandinav polis geriliminde baş dedektifler olarak Kata ve Arnar ile başka bir dizi yaparlar. Önümüzde pek çok bariz bükülme vardı ve beni yüksek sesle güldüren bazı devamlılık gafları. Evet, elbette, değerli dakikalar önce farklı bir konuma döndüğünüzde ipucunu bulduktan sonra, arabanıza binene ve otoyolda hızlanarak acil destek çağırmak için beklersiniz ve pekala bazı karakterlerin bunu yapabilecek sihirli güçleri vardır. bir bardak votka içip, doldurduktan ve sonra konuştuktan on saniye sonra yeniden doldurulması gerekir, ancak bardağa dokunmayın.
 • IMDb 6.7
 • 560
 • 0
Greenleaf
Tüm Bilgiler
Greenleaf   
1080p Kalitede Greenleaf izleSinsi iki yüzlü bir ailenin başkanlık ettiği bir Güney mega kilisesinin hikayesi. Lüks içinde yaşamak ve kullanma, iddia ettikleri maneviyatın gerçekte ne kadar derin olduğunu etkiler? Zor bir dünya, günahları kendi insani kırılganlıklarının ürünleri mi? Yoksa kutsal gibi davranan kötü insanlar mı? Organize, kâr amacı güden dini organizasyonların dünyasını ele alan bir TV dizisinin zamanı geldi. Derin Güney'deki bir Afrikalı mega kilisede gece sabunu, kurgusal bir yapıda henüz tam olarak anlatılmamış insanların hikayelerini anlatan yeni bir yaklaşımdır. Ama övgüm orada bitiyor. İlginç bir ortamda sağlam bir oyuncu kadrosu, televizyon senaryolarında büyük ölçüde boşa harcanır, o kadar beceriksizdir ki, film okulu bırakılanlar onları yazmış gibi görünürler. Gece sabunları seviyorum. Bu dizinin fikrinin yanı sıra hikayeyi, karakterleri ve anlatıyı ilişkilendirirken kullandıkları açıları da seviyorum. Dindarlık ve alçakgönüllülük sergileyen, ancak onu yaşayamayan güçlü insanların gizli dünyasına hayali bir bakış ve onları en iyi ve en kötü haliyle görebiliyoruz. Birden çok sezon geçirdiğini görmek istiyorum. Ancak senaryoların daha iyi olması gerekiyor. Daha iyi ana hatları çizilmeli ve diyaloğun, bilgiyi aktarmada ve bunu gerçek insanların konuştuğu doğal bir şekilde yaparken daha ince olması gerekir. Şimdiye kadar her cümlede çok fazla bilgi toplamaya çalıştılar. Zenginliğin iç dünyasına ilginç bir bakış için büyük bir potansiyel görüyorum. güç ve kutsallık pelerini. David Keith, diyalog sunmada ustadır. Lynne Whitfield'ı, bazı bariz sorunları olan anne olarak seviyorum, ancak umarım açıklanacak. Dizi devam ederken, yazarların kendilerine daha çok güvenmeleri ve daha gerçekçi konuşma tarzları sunmaları için dua ediyorum. Evin, kilisenin ve ofislerin dekoru çok güzel hazırlanmış. Karakterlerin modern tarzına hayranım. Geleneksel, doğal, etnik kıyafet ve saç stillerinin doğru bir karışımı. Her tür rolde çok ırklı aktörler.
 • IMDb 7.4
 • 381
 • 0
Rita
Tüm Bilgiler
Rita   
1080p Kalitede Rita izleBu harika bir gösteri. Yazarlar, gösterinin öngörülebilir olmasını engellemek için harika bir iş çıkarıyor. Karakterler benzersizdir ve bireysel diyaloglarına gösterilen ilgi rakipsizdir. Geliştirdikleri karakterlerin her birini, en ilginç hikaye çizgilerini örerken seviyorum. Sadece olağanüstü yazı. Esprili ama gerçek. Eğlenceli, ama asla çocukça değil. Ve oyunculuk? Hepsinden iyi. Asla zirvede değil, her zaman gerçek, somut ve karakterde. Başrol oyuncusu hakkında yeterli söyleyemem. Ve böylesine güçlü kadınsı ve yine de insani açıdan kusurlu bir rol modeli görmek çok güzel. Sahip olduğum tek sorun mevsimleri çok hızlı atmam, çünkü onu seyretmeyi bırakmanın bir yolu yok. Seyret ve tüm karakterlere aşık ol. Bu gösteri ne yolculuk. Tüm karakterler mükemmel bir şekilde oynanır ve sunulur. Karakter iğrenç ve bu kadar sigara içerken kesinlikle bir nefes vermesi gerekiyor, ama kesinlikle onu senin tarafında istiyorsun, çünkü gerçekten çok iyi bir insan örneği. Hjordis, tanışmak isteyebileceğiniz en savunmasız ama şaşırtıcı derecede güçlü kişidir ve onun ve Uffe'nin Elfçe'de akıcı bir şekilde sohbet edebilmesi bir deha darbesidir. Bu dizi beni dehşet içinde nefessiz bıraktı, histerik bir şekilde kıkırdattı, öfke ve üzüntü içinde ağlattı, bazı maskaralıklara yüksek sesle güldü, bazı sahnelerde beni itti ve bazı sahnelerde kalbimi ısıttı. Çok iyi yuvarlanmış ve son bölüm bir uçurum olmayacak ve uygun bir son olsa da umarım daha fazlası olur. Lütfen daha fazlası olmasına izin verin. Netflix'teki bu diziden gerçekten keyif aldım ve yeterince alamadım. ABD'dekinden çok farklı bir televizyon. Daha açıklar ve farklı yaşam tarzlarını kabul ediyorlar. Başrolün karakteri çok karmaşık ve onu seviyorum. Okul çocukları için doğru olanı yapmak için pek çok şeyi yanlış yapıyor ve kuralları çiğniyor. Öğrettiği çocuklara gerçekten değer veren bir öğretmen ama en iyi anne değil. Bu gösteri bana Showtime'da mükemmel bir gösteri olan Hemşire Jackie'yi hatırlatıyor.
 • IMDb 7.8
 • 638
 • 0
Teenage Bounty Hunters
Tüm Bilgiler
Teenage Bounty Hunters   
1080p Kalitede Teenage Bounty Hunters izleTam olarak ne için gittiklerini gerçekten anlamak birkaç bölüm aldı. Son derece hicivli ve abartılı ama şaşırtıcı derecede iyi yazılmış. Her yaştan insan için pek çok mizah var ve iki başrol şaşırtıcı derecede harika bir iş çıkarıyor. Kimyaları çok gerçekçi ve tüm saçmalıklara rağmen şovu noktalarda tutmaya yardımcı oluyor. Sterling'i oynayan aktris harika bir komedi zamanlamasına sahipti ve genel olarak benim en sevdiğim karakterdi ama tüm ana oyuncu kadrosu iyi oynanmış ve sevilebilirdi. Hatta düşman April bile kendi yolunda şaşırtıcıydı. Yazmaya karar vermeden önce üzerinde büyümesi için birkaç bölüm verin. Dürüst olmalıyım, çeşitli şovlarla kanepede birkaç kez yolumu seyrettim. Kendimi, karakter gelişiminin yanı sıra insanlar arasındaki İlişkiyi ve nasıl etkileşim kurduklarını gerçekten takdir ederken buldum. Diyalog kesinlikle çok komikti, sizi devam ettiren ve kesinlikle başka bir sezona açılan kıvrımlar ve dönüşler vardı. Daha çok seyretmeye devam etmenin daha kolay olduğunu buldum ve kesinlikle daha fazlasını istiyorum. Öncelikle biliyorum ki diziler benim gibi hedef kitle olarak yapılmadı. Ben genç değilim, bir kadın, hatta Hıristiyan değilim ve onu sevdim. Seyretmeye başladım çünkü sıkılmıştım ve çok hafif bir şey istedim, ilk bölümün yarısında seyretmeyi bırakmayı umuyordum. Ne kadar yanılmışım. Gençlerin ödül avcısı yardımcısı olarak önermesi elbette tamamen gerçekçi değil, ancak tamamen zor bulduğum tek şey bu. Beni gerçekten seyreten şey elbette iki başrol ve kardeşçe ikiz kız kardeşleri tasvirleri. Daha önce bu tür bir kız kardeş ilişkisi gördüğümü sanmıyorum ve doğruluğunu yargılayamıyorsam, eklediğim her şeyden ne kadar farklı göründüğünü seviyorum uzun zamandır. Şu anda altıncı bölümdeyim ama gerisini görmek için sabırsızlanıyorum. Dürüst olmak gerekirse, fragmanı seyrettiğimde şovla hiç ilgilenmedim, ancak ilk bölümü seyrettiğimde kesinlikle duramadım. Senaryo dahiydi, oyunculuk mükemmeldi, çekimler yapıldı.
 • IMDb 8
 • 515
 • 0
The Great Heist
Tüm Bilgiler
The Great Heist   
1080p Kalitede The Great Heist izleBu gerçekleştiğinde Kolombiya'da yaşadığım ve soygunun gerçekte nasıl gerçekleştiğine dair halk tarafından gerçekten çok az ayrıntı bilindiği için tarihin arkasındaki tarihi görmek çok ilginç. Karakterler inandırıcı ve olay örgüsü perde arkasında olanları takip ediyor. Harika ürün ve mini dizi formatı hikaye anlatmaya yardımcı olur. Aynı adlı Arjantin filmini arıyordum. bana tavsiye edildi ve bulduğumda bunu seyretmeye başladım. Yaptığıma sevindim. Başından beri merakımı uyandıran çok ilgi çekici karakterler, iyi oynanmış ve harika bir senaryo. Soygundan sonraki oyunsonunun da dahil edilmesine sevindim. Çok daha zengin bir hikaye için yaratıldı. Çok güzel seriler. Hızlı, hassas, verimli. Chayo karakterindeki Parra ve El Abogado karakterindeki Tappan, neden en seçkin Latin Amerikalı oyunculardan ikisi olduklarını bir kez daha gösteriyor. Film müziği, efsanevi Latin Amerika şarkıları, özellikle de Valledupar sahnesine eşlik ettiği için hikayeye daha fazla tutarlılık ve ritim veren vallenatolar eşliğinde çok iyi seçilmişti. Aynı şekilde, televizyonda Medellin veya Bogota aksanından farklı bir aksan duymak da bir zevk. Ben Porto Riko'luyum ve birçok kez Medellin'i ziyaret ediyorum ve insanlar bana costeño aksanının biraz bizimkine benzediğini söylüyor, ama hayır demeliyim. Ancak, cachacos arasındaki bu çatışmayı tuhaf ve hatta esprili bir şekilde aktardıklarını görmek bir zevkti. Her neyse, tipik uyuşturucu dan uzaklaşan başka bir Latin Amerika hikayesini yansıtan iyi dizi. Netflix tarafından iyi oynandı. Tüm karakterler harikaydı ve onlarla oldukça kolay bağlantı kurdum. Tek sorum var, Bay Kike'ye ne olduğu. O bölümü oynadıklarında sandviç yiyor olabilirim ya da hiç oynamadılar. Her neyse beni başından sonuna kadar eğlendiren çok iyi bir film olduğunu düşünmüştüm. Tüm hikayeyi zorluk çekmeden takip ettim. Her kim olursa olsun bu filmi çok iyi bir yönetmen yaptı.
 • IMDb 7.5
 • 472
 • 0
Biohackers
Tüm Bilgiler
Biohackers Bilim Kurgu, Dram 
1080p Kalitede Biohackers izleTek karşılaştırma temeli bunun bir Alman Netflix Orijinali olmasıysa, o zaman evet, hayal kırıklığına uğrayacaksınız. Ancak bu, bunu seyretmemeniz gerektiği anlamına gelmez. Bu dizi kısa ve eğlenceli, ancak hızlı tempolu bir dram. Bir günde, hatta 4 saatin altında bir şey arıyorsanız, o zaman bu gösteri. Hikaye merak uyandırıcı, fikirler yeni ve daha taze hissettiriyor. Her zaman iyi bir şey olan gençlik aşkına çok fazla odaklanmıyor ve sizin için önemliyse bilimin çoğunu doğru yapıyor. Hikaye, garajınızda manipülasyon yapabileceğiniz genetik bir dünya sunmaya çalışan standart bir klişe hikaye. Görünüşe göre birisi cripsr'i aradı ve bu şeyi yazdı. Görünüşe göre yazar hiç bir Alman üniversitesine gitmemiş. İlişkiler iki hafta içinde gelişiyor ve kötüleşiyor ve derinliği yok. Ve tabii ki kötü bir akademisyen, Julius Caesar'ın etkileneceği kadar büyük bir evde klasik müziği duyar. Almanya'da her zaman oluyor, biz bu tür şeytani emsalleri icat ettik. Birincisi, çok daha az ciddi. Dark'ta tam olarak sıfır komik karakter var, bu şovda ise üç tane var. Bilim zirvede ama bir doktor ya da bilim adamı olmadığınız sürece gerçekliği askıya almak ve sadece hikayenin tadını çıkarmak mümkündür. Rain'den daha az mantıksız değil. Ana karakterin oldukça iyi olduğunu düşündüm. Hız biraz fazla hızlıydı. Karakterlerin gelişmesi için daha fazla fırsat vermek için birkaç bölüme daha yayılmasının daha iyi olacağını düşünüyorum, ancak birlikte çalışmak zorunda kaldıkları 6 bölümde iyi bir iş çıkardılar. Amerikan televizyon kanalı çoğu zaman on iki ya da on üç bölümde aynı seviyeyi yönetemiyor. Henüz görmediğim, seyretmek için gerçekten iyi bir şey bulmakta zorlandığım noktadayım. Bu, çok fazla harika televizyon seyrettiğinizde olur, bu yüzden sizi durduracak bir şey bulursunuz. Bu bir akşam için yaptı. 2. Sezonu dört gözle bekliyorum. Mükemmel bir şekilde filme alınan ve yönetilen çok eğlenceli bir seri. Genç oyuncular rollerini mükemmel bir şekilde yerine getiriyorlar, güvenilirler.
 • IMDb 7.9
 • 643
 • 0

Dizi izle


Aradığınız tüm dizileri dizi izleme sitemizde yüksek görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz. Global diziler genellikle dizi sevelerin en çok rağbet ettiği dizi kategorileri arasında yer alıyor. Amerika, İngiltere, Fransa, Kore ve daha pek çok dünyanın her yerinden yayınlanan yabancı dizilere tek bir adresten ulaşabilirsiniz. İçinizden bir ses dizi izle diyorsa ama ne izleyeceğinize karar veremiyorsanız, burada tüm bölümleriyle kategorilere ayrılmış bir şekilde dizilere ulaşabilirsiniz. Görüntü kalitesinin yüksek olması ve sorunsuz altyazı özellikleri sayesinde bir bölümden diğerine atlarken zamanın nasıl akıp gittiğini fark etmeyeceksiniz bile. Çağımızın en güzel vakit geçirmenin yollarından biri de dizi seyretmektir.


Dünya çapında bir furya haline dönüşmüş büyük ve meşhur yapımlar için ücret ödeyip izlemek zorunda değilsiniz. İşte tam olarak burada biz yani diziizle.blog ekibi devreye giriyor. Günümüzün değişen dünyasında internet ile artık bilgiye erişim sınırsız ve herkesin en doğal hakkı. Bilgiye olan sınırsız erişim, dolayısıyla eski ve yeni tüm dizi ve filmlerden haberdar olmamızı sağlıyor. Eskiden izlemek istediğimiz bir filmin günlerce DVD'ye gelmesini beklerdik. Veya kimi programlardan indirmeye çalışırken yüksek boyuttan dolayı sabahtan akşama kadar beklemek zorunda kalırdık. Online dizi izleme platformları sayesinde artık tüm bu sorunlar geride kaldı. En güncel ve en son diziler haliyle elinizin altında. Tek bir tıkla full hd 1080p görüntü kalitesindeki dizilere çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Özellikle bilim kurgu dizilerini izlemenizi tavsiye ederiz. Hatta dizi sektöründe en iyisi olduğumuzu iddaa ediyoruz.


İzlediğiniz bir bölümü çok sevdiğiniz takdirde tekrar tekrar başa alıp izlemenin keyfi başka nerede var? Tüm bu seyir zevkinin sizler için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve işimizi önemsiyoruz. Zaten dizi seyretme sitesini kurmamızın amacıda buydu, hizmeti seviyoruz! Sevdiğiniz dizilerin yanı sıra sitemize girdiğinizde belki de daha önce adını bile duymadığınız yeni diziler hakkında fikir sahibi olabilir, yepyeni bir dünyanın kapılarını aralayabilirsiniz. Yorumlara bakarak ve kısa açıklamaları okuyarak dizinin konusu ve senaryosu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Böylece o dizinin sizin zevkinize uygun olup olmadığına kadar vererek ilk bölümden başlayarak yeni bir dizi seyretme sürecine geçebilirsiniz. Dizilerin en güzel yanı filmler gibi hemen bitmemeleri ve heyecanlı bir süreklilik sağlamalarıdır.


1080p Kalitede ve Ultra Hızda Dizi izle


Dizi sektöründe olabildiğince kaliteli hizmet sunabilmek için dizileri sizlere reklamsız sunuyoruz. Birçok insan boş zamanlarını dizi, film seyrederek geçirir. Ancak dizi izlemeye karar vermek kolayken hangi diziyi izlemeye karar vermek, aradığınız diziyi aradığınız özelliklerde bulmak oldukça kolay bir iş değildir. Aradığınız diziyi buluyorsunuz alt yazılı bulamıyorsunuz, alt yazılı bulup istediğiniz görüntü kalitesinde bulamıyorsunuz derken bir de bakıyorsunuz bir sürü zamanınızı almış. Bunların yaşanmaması adına biz size istediğiniz tüm özellikleri sunuyoruz. Geniş izleme seçenekleriyle, istediğiniz dilde türkçe dublaj ve türkçe altyazılı imkanlarıyla izlediğiniz diziden tam tatmin sağlamanıza olanak veriyoruz. Diğer dil çevirileri için henüz çalışmalara başlamadık, fakat en kısa sürede başlayacağız.


Online dizi izlemenin en keyifli yeri. Öncelikle sitemizde reklam, pop-up bulunmuyor. İstediğiniz diziyi izlerken sağda solda beliren reklamlar dikkatinizi dağıtıp zamanınızı çalmıyor. Dizi süresi boyunca sizi rahatsız edebilecek her şeyi düşündük ve sitemizi ona göre tasarladık. Yayınlamakta olan dizilerin yeni bölümleri yayınladığı günden itibaren sitemizde bulabilmeniz mümkün. Gündemi, yenilikleri oldukça yakından takip edip yeni bölümleri ara vermeden, beklemeden izlemenize olanak sağlıyoruz. İzleyicilerimiz dizinin kendi asıl şekli nasılda sitemizde o halde bulabiliyor. Herhangi bir sansür, kısıtlama yapmıyoruz bu konuda. Dizilerimizi tek part halinde yüklüyoruz. Bunun nedeni ara vermeden tek seferde dizi izlemenin daha keyifli olduğudur. Diğer parta geçerken zaman kaybetmeyip diziden kopma hissini yaşamıyorsunuz.


Yüklediğimiz dizilerin açıklama kısmına diziye ilişkin küçük notlar ekliyoruz. Söz konusu bölümün içeriğine dair açıklamalar gibi. Ayrıca; dizinin oyuncu kadrosunu, izleyici yorumlarını, izleyici puanlamalarını dizinin açıklamalar kısmına yazıyoruz. Kullanıcı yorumlarını ve puanlamalarını olduğu gibi, eklemeler veya çıkarmalar yapmadan direkt sizin erişiminize sunuyoruz. Bu sayede diziye dair fikirleri kolayca edinebiliyorsunuz. Yani özetle sunduğumuz hizmetler; güvenli ve kaliteli içerik, yüksek çözünürlük, telif haklarını gözetmek, reklamsız içerikler, istediğin zamanda seyretme gibi. Sitemizde yer alan dizilerin çözünürlük kaliteleri isteğinize bağlı olmakla birlikte çok kaliteli de olabilir normal kaliteli de. Bu çözünürlükleri internet hızınıza göre seçmeniz gerekir. İnternet hızınız çok yüksekse en kaliteli seçenekleri tercih edebilirsiniz. Blu-Ray, HD, 1080p gibi. Ayrıyeten; sitemizde bulunan dizilerin türü çok geniştir. Hangi türde dizi izlemek istiyorsanız bu sitede bulabilmeniz mümkündür. Bu dizileri istediğiniz dilde, istediğiniz kalitede tek part olarak izleyebilmeniz mümkün. Olabildiğince görüntü kalitesi düşük dizileri yüklememeye çalışıyoruz. Fakat bazen buna mecbur oluyoruz.


İzleyicilerimizin fikirleri bizim için her zaman önemli olmuştur ve bundan sonra da olacaktır. Onların fikirlerine başvurmak, onların tavsiyelerine uymak, yenilikleri uyarlamak izleyicilerimizin memnuniyeti açısından çok önemlidir. İzleyicilerimizi memnun etmek en öncelikli amaçlarımızdandır. Alt yazılı, dublajlı içeriklerimize kolayca erişim sağlayabilmelerinin yanında en güncel dizi içeriklerine de ulaşım sağlayabilmektedirler. Site temamız grafik tasarımcıları tarafından tasarlanmış olup en uyumlu renklerle dizayn edilmiştir. Kullanıcı ara yüzümüzü en sade şekilde yapmaya çalıştık, renk uyumuna özen gösterdik. Bize destek olmak isterseniz dizileri sosyal medya hesaplarınızda paylaşıp sitemizi arkadaşlarınızında görmesini sağlayabilirsiniz. En iyi dizi izleme yeri olan sitemizde keyifli vakitler geçirmenizi temenni ederiz.


hd film izle - film izle - full hd film izle - bir başkadır izle - oleybet giriş - oslobet giriş - amqsports.com - meritroyalbet - süperbetin - grandpashabet - portbet - film izle - bahsegir - bahsegir - grandpashabet

grandpashabet - meritroyalbet - smart iptv - Twitter Takipçi Satın Al - Twitter Takipçi Hilesi - Juul Türkiye - İqos Türkiye - İqos - takipçi satın al - deneme bonusu - bedava sohbet - Jojobet
izmir escort eryaman escort izmit escort escort ankara porno malatya escort gaziantep rus escort mersin escort izmir escort kizlar diyarbakır escort ankara escort