Gerilim
Bir Başkadır
Tüm Bilgiler
Bir Başkadır Dram, Gerilim 
1080p Kalitede Bir Başkadır izleMasum'dan bu yana Türkiye'de çekilen en iyi dizi olabilir. Oyunculuk çok yerinde, özellikle de aksanla Öykü Karayel çiviledi. Yönetmene, gerçek bir vizyona sahip sanatsal bir tarza sahip olduğu için de minnettarım. İnanılmaz sinematografi ve sağlam film müziği ile gerçekçi ve büyüleyici bir hikaye. Bu arada, bazı insanların bu diziyi eleştirdiğine inanamıyorum çünkü 'çeşitlilik' eksikliği var lol. Gerçekçi olduğum için üzgün müsün? Böyle bir şeyi iddia etmeden önce en azından ülkenin demografisi hakkında biraz araştırma yapın. Bu bakış açısı, Troya: Bir Şehrin Düşüşü filminde Zeus için siyah bir aktör seçmekten farklı değil. Sadece vay canına. Bu dizi şimdiye kadar izlediğim en iyi dizilerden biri olabilir. Aynı zamanda hem gerçekçi hem de büyüleyici. Oyunculuk, prodüksiyon ve sinematografi beklentilerimin üzerindeydi. Ve tabii ki Netflix standartlarının üzerinde. Çünkü bu inanılmaz gösteri hakkındaki heyecanımı paylaşmak zorunda kaldım. Bu, Türk televizyonlarında gördüğüm en gerçekçi oyunculuklardan biri. Sinematografi, müzik ve Türk siyasi ve sosyal kültürüne yapılan göndermeler o kadar önemlidir ki, bu güzel, vahşi ama derinlemesine ayrılmış ülkede kendimi daha az yalnız hissettiriyor. Berkun Oya bize bir armağan daha verdi. Tüm oyunculara ve ekibe teşekkür ederim.
 • IMDb 7.7
 • 184
 • 0
Fauda
Tüm Bilgiler
Fauda Aksiyon, Dram 
1080p Kalitede Fauda izleKendime karşı tamamen dürüst olduğum için bu diziyi gerçekçilik ya da ideolojik farklılıkların tasvirinin gerçek olup olmadığına göre inceleyemiyorum; Orta Doğu'dakiler gibi günlük olarak buna maruz kalmıyorum. İnceleyebileceğim şey, bu gösterinin Filistin çatışması hakkındaki fikrimi ve fikrimi nasıl değiştirdiği ve bana nasıl hissettirdiği. Bu görüntülemeye İsrail'i gururla takdir ederek girdim ve gizli operasyonlar hakkında aksiyon dolu bir gerilim filmi görmeyi bekliyordum. Anlıyorsun, beni yanlış anlama, ama gösterinin amacı bu değil. Bu diziden aldığınız şey, bu dizinin tasvir ettiği savaşta hissedilen fiziksel, duygusal, ruhsal ve ideolojik ücret hakkında çok dokunaklı bir ders. seyrettiğiniz şeyin gerçek olduğu hissine kapılıyorsunuz. Yazarlar, sizi en sarsılmaz Hamas destekçileri ve savaşçılarına ve onları avlamakla görevlendirilmiş İsraillilere bile sempati duymaya ikna etmek konusunda ustaca bir iş yapıyorlar. Tetikleyicilere bile açık olmayan nedenlerle her iki tarafın da gerçekleştirdiği sonsuz cinayete ön sıralarda yer alıyorsunuz. Göze göz, hangi amaçla? Hollywood romantizmi yan planları, gösterişli patlamalar veya yaklaşan trafikte yüksek hızlı araba kovalamacaları yok, sadece ölüm ve umutsuzluk var. Bu diziyi arkadaşlarıma ve aileme anlatmak benim için inanılmaz derecede zordu ve onlara sadece ne hakkında olduğunu ve gerçek savaşın önyargılı bir tasviri olmadığına inandığımı onlara anlatabilirim. Ama bu şovu seyrederken nasıl hissettiğini tarif edemem. Derin ve göz açıcı. Tek bildiğim, hepimizin insan olduğumuz, hepimizin aynı şekilde yas tuttuğumuz. Vay canına, söyleyebileceğim tek şey harika. Herhangi bir önyargı yok gibiydi. çatışmanın gerçekte ne kadar karmaşık olduğunu gösterdi. Her iki tarafta da ne kadar acı olduğunu göstermeleri harika. Ayrıca oyuncuların İbranice ve Arapça karışımı konuşmalarını da çok sevdim. Araplar ve Yahudiler bu gösteriyi yapmak için bir araya geldiler ve bence bu gerçekten harika.
 • IMDb 7.2
 • 549
 • 0
Kalifat
Tüm Bilgiler
Kalifat   
1080p Kalitede Kalifat izleMüslüman okullarda radikalleşme üzerine önemli bir rapor yazan ve radikal İslam hakkında birçok makale yazan eski bir Arapça ve İslami İlimler öğretim görevlisi olarak, bu dizinin her türlü yanlış anlama, yanlışlık ve hatalarla dolu olabileceğinden endişeliydim. Aslında, her iki terimi de Arapça kullanarak cihad el-ekber ve cihad al-aşar arasında ayrım yapmak gibi ince şeylere kadar iyi araştırılmıştı. Ve çeviri olmadan görev demek. On uluslararası gerilim filminin yazarı olarak, gerilimin iyi inşa edildiğini ve birçok bölümün heyecan verici olduğunu gördüm. Karakterler bazen sinir bozucu olsa da iyi gelişmiştir. Tesadüfler ve diğer arsa delikleri nedeniyle bir yıldız aldım. Bunlara rağmen dizi, karakter, hız ve olay örgüsü çizgileri açısından çalışır. Sekiz bölüm boyunca hızlı bir şekilde seyretmeye devam edecek iyi yazılmış ve iyi yapılmış dramayı seven herkese şiddetle tavsiye ediyorum. Bunu beklemiyordum. Son bölüm tam anlamıyla nefesimi kesmişti. Bu bir İsveç şovu, ancak İngilizce konuşulan bir ortama koyarsanız Netflix'te seyredebilirsiniz. Gerçekten güzel bir hikaye, büyüleyici ve ayrıca çok fazla gerilim var. Her seviyede iyi hareket eder ve sunar. Sadece birkaç kişinin bu şovu derecelendirdiği için seyretmekten beklentilerim düşüktü ama içgüdülerimle gittim çünkü Homeland ve Fauda gibi terörle mücadele dizilerini seviyorum. Hoş bir şekilde şaşırdım. Sıkıcı bir an bile değil, bolca bükülme ve bol eylem beni her zaman heyecanlı bir zevk altında tutuyor. İnsanlar True Detective ve The Night Of gibi sezonları çok yüksek sayılarla değerlendiriyorlar, ancak son iki bölümü beklemek gerçekten yavaş ilerliyor. Hilafet ile asla sıkıcı bir anınız olmaz. Bunu okuyorsan, güven bana, sadece reytinglere göre gitme, sonunda yükselecekler, o yüzden mutlaka seyret ve kaçırma. Dizi, aksiyonu son derece parlak bir şekilde yönlendiren farklı kadınların görünüşte farklı olaylarını fantastik bir şekilde bir araya getiriyor.
 • IMDb 7.8
 • 942
 • 0
The Great Heist
Tüm Bilgiler
The Great Heist   
1080p Kalitede The Great Heist izleBu gerçekleştiğinde Kolombiya'da yaşadığım ve soygunun gerçekte nasıl gerçekleştiğine dair halk tarafından gerçekten çok az ayrıntı bilindiği için tarihin arkasındaki tarihi görmek çok ilginç. Karakterler inandırıcı ve olay örgüsü perde arkasında olanları takip ediyor. Harika ürün ve mini dizi formatı hikaye anlatmaya yardımcı olur. Aynı adlı Arjantin filmini arıyordum. bana tavsiye edildi ve bulduğumda bunu seyretmeye başladım. Yaptığıma sevindim. Başından beri merakımı uyandıran çok ilgi çekici karakterler, iyi oynanmış ve harika bir senaryo. Soygundan sonraki oyunsonunun da dahil edilmesine sevindim. Çok daha zengin bir hikaye için yaratıldı. Çok güzel seriler. Hızlı, hassas, verimli. Chayo karakterindeki Parra ve El Abogado karakterindeki Tappan, neden en seçkin Latin Amerikalı oyunculardan ikisi olduklarını bir kez daha gösteriyor. Film müziği, efsanevi Latin Amerika şarkıları, özellikle de Valledupar sahnesine eşlik ettiği için hikayeye daha fazla tutarlılık ve ritim veren vallenatolar eşliğinde çok iyi seçilmişti. Aynı şekilde, televizyonda Medellin veya Bogota aksanından farklı bir aksan duymak da bir zevk. Ben Porto Riko'luyum ve birçok kez Medellin'i ziyaret ediyorum ve insanlar bana costeño aksanının biraz bizimkine benzediğini söylüyor, ama hayır demeliyim. Ancak, cachacos arasındaki bu çatışmayı tuhaf ve hatta esprili bir şekilde aktardıklarını görmek bir zevkti. Her neyse, tipik uyuşturucu dan uzaklaşan başka bir Latin Amerika hikayesini yansıtan iyi dizi. Netflix tarafından iyi oynandı. Tüm karakterler harikaydı ve onlarla oldukça kolay bağlantı kurdum. Tek sorum var, Bay Kike'ye ne olduğu. O bölümü oynadıklarında sandviç yiyor olabilirim ya da hiç oynamadılar. Her neyse beni başından sonuna kadar eğlendiren çok iyi bir film olduğunu düşünmüştüm. Tüm hikayeyi zorluk çekmeden takip ettim. Her kim olursa olsun bu filmi çok iyi bir yönetmen yaptı.
 • IMDb 7.5
 • 537
 • 0
McMafia
Tüm Bilgiler
McMafia   
1080p Kalitede McMafia izleOrada doğru miktarda gerilim var, kişisel drama, karakterler de çok iyi yazılıyor. Şovun hızı gerçekten hoşuma gitti, hiç de yavaş değil, olması gerektiği gibi. Bütün bir küreselleşmiş suç dünyası gibi, küresel ölçeği ve suç örgütleri arasındaki bağlantıları nasıl resmettiklerini sevdi. Ve tabii ki anadili İngilizce olan aktörlerin, mekanların ve dekorasyonların harika bir seçimi, bu şeyi inandırıcı ve canlı kıldı, bir televizyon programında bu düzeyde bir doğruluk görmesi beklenmiyordu. Tek tuhaf olan şey şov başlığı. Görünüşe göre insanlar McDonald's ya da burgerlerle bağlantılı olduğunu düşünüyor, sanırım bu tür suç gösterileri için en iyi isim değil. Umarım iyi reyting alır ve 2. sezonu göreceğim. Bir akşam seriyi on dakika bile sürmeyeceğimi düşünerek seyretmeye karar verdim. Neredeyse klişelerin üstüne Rus klişeleri bekliyordum. Yanıldığıma çok şaşırdım. Bir bölümden hemen sonra, bağımlıydım. Size söyleyeyim dün yayınlanan ilk sezon, uzun bir dönemin en iyi sonlarından biriydi. Bu gösteri açık fikirli olan ve yeni ve heyecan verici bir şeyler hissetmek isteyenler içindir. Bu şov, Doğu Avrupa ve özellikle iki Rus aileye odaklanıyor. Hem kahraman hem de kötü adam harika ancak ekose kötü adam sadece şaşırtıcı olan bir aktör. Rus oyuncu kadrosu gerçekten yetenekli. Bununla Godfather arasında benzerlikler var ancak tamamen farklılar. Bu dizide gerçekten sevdiğim bir diğer şey de gereksiz dramların ya da anlamsız uzun bölümlerin olmaması. Sekiz bölümün tamamı çok hızlı geçiyor. Bu gösteri, kurban zihniyeti olan insanlar için değil. Seri ilerledikçe, gittikçe daha iyi iyi düşünce, sürükleyici, yüksek oktanlı, nabız atışı seyretme. Tahmin ettiğim dizi adı, suçun küreselleşmesini, bir dünya çapında hızla yayılabilecek girişimidir, suç maalesef bu günlerde küreseldir. İçinde biraz Rus dayak olduğu için Rusların neden biraz ezildiğini anlıyorum, ama gerçek hayatta Rus suçlular var, tıpkı İngiliz ve İsrailli James Norton yaptığı şeyde etkilediği gibi, dizi onun için bir başka başarı listesinde.
 • IMDb 7.3
 • 381
 • 0
Get Even
Tüm Bilgiler
Get Even   
1080p Kalitede Get Even izleGençlere yönelik şovları iyi yapmak çok zor. Deneyimsiz oyuncular genellikle ya ahşap görünürler ya da karakterin derinliklerine inecek deneyime sahip değillerdir. Olaylar genellikle deneyimsiz oyuncu kadrosunun ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde uyarlanır ve bu da anlatıdan uzaklaşır. Seri bu yüzden çok iyi çünkü bir gençlik programı olmasına rağmen yukarıdaki başarısızlıkların hiçbirine sahip değil. Sadece çok inandırıcı bir şekilde yazılmış değil, oyuncu kadrosu muhteşem. Karakter etkileşimleri, bazen biraz klişe olsa da, oluşması ve doğal görünmesi için çok doğrudur. Hız mükemmel ve sizi seyretmeye devam ediyor. Gösteri kavramsal olarak havalı ve umut verici, müzik güzel. Ama o kadar çok olay örgüsü deliği var ki seyretmesi sinir bozucu oluyor, izliyormuşum gibi hissettiriyor. Örneğin, gösteri seyircilere DGM'nin kötü insanları cezalandıran bir dernek olduğunu ve tüm okulun profesyonel oldukları için onları seyretmeyeceğini veya kimliklerini çözemeyeceğini söyleyerek başladı. Öyleyse neden Bree görevinin ortasında kağıt turna yapsın ?? kusursuz bir şekilde anonim ve gizemli olmaları gerekmiyor mu? Ayrıca kızların neden bir araya geldiklerini de göremiyorum, konuşmaları çok kayıtsız, tüm olay örgüsü zayıf. Oyunculuk genellikle iyidir ancak oyuncu kadrosunun ikna edici görünmediğine dair bazı diğer yorumlara katılıyorum. İnsanlar baş karakter olarak yirmi tane olan lise dizilerini devreye almayı ne zaman bırakacak? Geçmişi görmesi zor olan her şeye gülünç bir boyut katar. Hikaye yayları tamam, yazı bir klişe, oyunculuğun bir kısmı ahşap, bazı iyi şeylerle dengelenmiş. Sinematografi ve prodüksiyon mükemmeldir ve her şeyi taşır. Serinin ortasında ne olacağı apaçık ortada. Sorun değil, bitirdim, ancak ÇOK daha iyi olma potansiyeline sahip olduğu altı yıldızdan daha iyi değil. Zekalı, akıllı diyaloglu, keskin mizahlı ve derin karakterli genç Dramaları seviyorsanız. Başka bir yere gidin. Bu gençlik draması susuz bir göl gibi sığ.
 • IMDb 7.6
 • 202
 • 0
The Wire
Tüm Bilgiler
The Wire   
1080p Kalitede The Wire izleBu İnceleme teli daha önce hiç görmemiş ancak yaklaşık üç bin kişiden seyretmenizi tavsiye eden kişilere yöneliktir. Teli yaklaşık 3 yıl önce dizi bittikten çok sonra seyrettim ve Sopranos, Breaking Bad ve GOT seyrettiğim gibi aynı aralıklarla seyrettim. Seriyi bu dizilerle karşılaştırmayacağım çünkü şimdiye kadarki en büyük dizilerden bazıları olmaları dışında gerçekten karşılaştırılabilir değiller, ancak tamamen farklılar. Tel uyuşturucu ticareti, polis, politika ya da eğitim sistemi ile ilgili değil, tüm Baltimore şehri hakkındadır. Bu serinin herkes için olmadığını kabul ediyorum, bazıları için çok sayıda karakter ve yan hikayeyle çok şiddetli veya karmaşık olabilir, ancak bir film ve televizyon dizisi aşığıysanız ve yazmayı, oyunculuğu ve çok sayıda ilginç karakter, tel bu açıdan oldukça mükemmel. Her Sezon, şehrin esas olarak hangi yönünü kapsayacağını biraz değiştirir ve seri ilerledikçe daha karmaşık hale gelir. Bu dizi şüphesiz en ilginç karakterlerden bazılarına ve bir dizide gördüğüm en iyi yazılara sahip. Küçük yan karakterlerin bile tüm dizi boyunca ilerleyen ilgi çekici hikayeleri var ve detaylara daha önce hiç bu kadar dikkat görmedim. Bu gösteri, sebepsiz yere görmeyen insanlar için bu kadar yüksek beklentilerle inşa edilmedi, seyredin ve daha önce bahsedilen 3000 kişiden biri olup tanıdığınız herkese tavsiye etme şansınız yaklaşık yüzde doksan dokuzu görmemiş. Bu nokta, dizinin zamanımızı ve dikkatli değerlendirmemizi garanti altına almasının birçok nedeninden biridir. Kuşbakışı bir perspektiften, her mevsim bir öncekilere dayanıyor, en sonuna kadar, tekil bir iş olarak tek tek şeritlerden oluşan geniş goblenleri hesaba katmaktan başka seçeneğimiz yok. Hayata o kadar gerçek gelen ki, benim için kurgu ya da kurgu olmayan, kitap ya da film, resim ya da oyun, heykel ya da mimari beceriler gibi başka bir şey düşünmem neredeyse imkansız olan, birleşik güçlerinde eğitim derslerinin hacmini barındıran, dizinin yaptığı düşünce, hümanizm, saf ahlak veya eğlence.
 • IMDb 8.3
 • 361
 • 0
What if
Tüm Bilgiler
What if   
1080p Kalitede What if izleGeçen sene, Amazon gibi yayın hizmetlerinden çeşitli tekliflerle inanılmaz bir trend fark ettim: 90'ların popüler sinema oyuncuları kendilerini küçük ekranda yeniden keşfediyorlar. Amazon'un Homecoming'de ve Netflix'te Roberts vardı, önce Birdbox'ta Bullock, ardından Chambers'da Uma Thurman ve şimdi bu seride Renee Zellweger vardı. Daha da şaşırtıcı olan şey, Kill Bill 1'den Thurman dışında hiçbirinin en büyük hayranı olmamam ve onu gerçekten sevdiğim tek şey bu. Tüm bu aktrisler artık orta yaşlı ve onlar 20 yıl önce hatırladığımdan çok daha iyi oyuncular gibi görünüyor. Deneyimleri, bu akışlı şovlarda beraber çalışmak zorunda oldukları tüm yeni başlayanları tamamen geride bırakıyor. Veteriner hekimler ve çaylaklar arasındaki kopukluk hayret verici. Zellweger, dizide kendi kendine milyarder Anne Montgomery olarak sahneyi yiyor, öyle ki oturmayı tolere edebilen tek şey o. Anne, Dallas, Dynasty, Revenge gibi şovlardaki klasik gece sabunu düşmanlarını anımsatıyor. Anne and the Donovans'ın oynadığı Proposal alt senaryosu, seyretmeye değer tek tek oldu. Küçük karakterleri içeren alt grafikler tamamen ilginç değildi ve diğer her şeyden kopuktu. Lisa'nın erkek kardeşi ya da Sean'ın en iyi arkadaşı ve romantik karışıklıkları ile ilgili hiçbir şey umrumda değildi. Bunu, Lisa'nın biyoteknoloji şirketinin iç işleyişini doğrudan içeren daha fazla yazı ile değiştirmeleri gerekirdi. Ayrıca Levy'nin Lisa olarak inanılmaz monoton olduğunu düşündüm. Zellweger ve hatta Jenner, paylaştıkları sahnelerde onu geride bıraktı. Ancak biyoteknolojinin karmaşık ve ilgi çekici olduğu bu alt plan, sezonu tamamen boğulmaktan kurtarmayı başardı. Bu ve Zellweger'in ödül kalibreli performansı. Özür dilemeden kötü niyetli bir cadıyı bu kadar iyi oynayabileceğini kim bilebilirdi? Biri bu bayana bir ödül versin.
 • IMDb 6.2
 • 294
 • 0
Insatiable
Tüm Bilgiler
Insatiable   
1080p Kalitede Insatiable izleMuhtemelen bu gösteriyi acımasız şişmanlıktan dolayı kınayan profesyonel eleştirmenlerin sayısız eleştirisini görmüşsünüzdür, ancak gerçek tam tersi. Açıklayayım: Dizi şişman olmakla ya da olmamakla ilgili değil. Görünüşle ilgili değil. Yeme bozuklukları hakkında da değil. Bu, başkalarının onayına ihtiyaç duymakla ve onay aramanın nasıl sağlıksız davranışlara yol açmasıyla ilgilidir. Kişisel olarak bu dizinin ana karakteriyle oldukça iyi bir ilişki kurabilirim: Bir zamanlar lisede büyük miktarda kilo kaybeden şişman çocuktum. Birçok eleştirmende göründüğü gibi mesaj üzerimde kaybolmadı. Bu gösterinin neredeyse her yönü, başkalarından onay arama temasıyla ilgileniyor: Ana karakterin mücadeleleri, 2 Bob, Coralee geçmişini ve ailesini saklıyor çünkü başkalarının bir karavan parkında büyüdüğünü bilmesini istemiyor, şovun ana yönü olan güzellik yarışmasının tüm konsepti vb. Mesajı gördükten sonra, gösterinin her yönü onu haykırıyor. İlk ortaya çıktıklarında birçok şov, profesyonel eleştirmenlere 2 veya 3 bölüm verir. Bu gösteri yaptı. Ve en azından biri bunu büyük ölçüde şişman ayıplamakla suçladı çünkü baş kadın Patty Bladell'i canlandıran Ryan, pilot bölümde şişman bir takım elbise giyiyor, böylece aşırı kilolu bir gençten aniden zayıf ve güzel bir kıza geçebiliyor. Yarım saatlik bölüme denk gelen genç. Pek çok kişi oy verdi ve biri şovun gerçekte ne söylemeye çalıştığını düşünmeden başından beri bundan nefret ederek başrolde oynadı ki bu zayıf ve güzel olmanın Patty'nin hiçbir problemini çözmediğiydi. Hikaye hızlı ilerliyor ve asla sıkıcı olmuyor her karakterin bir amacı var ve son birkaç bölüm için oldukça önemli hale gelen mükemmel bir şekilde geliştirildi. Politik olarak doğru olmak istemedikleri için çok güldüğümü ve çok güldüğümü itiraf etmeliyim ki dizi, her bir karaktere aşık olmamıza izin verdiği için çok zekice yapılan seyirciyi kışkırtmak istiyor. Bizi sıcak bir konuyla yüzleştirmeden önce.
 • IMDb 8
 • 323
 • 0
Into the Night
Tüm Bilgiler
Into the Night   
1080p Kalitede Into the Night izleAçıkçası, bu derecelendirmeleri veren iki tür insan var. Her şeyi aşırı analiz edenler ve olay örgüsündeki her boşluğu işaret etmek isteyenler ya da benim gibi eğlenceli bir şeyler seyretmek isteyenler. Bununla karşılaştım çünkü Netflix bana daha önce vereceğimi düşünerek eklendiğine dair bir bildirim gönderdi. 6 bölümün hepsini bir akşamda karıştırdım ve dürüst olmak gerekirse, olduğu gibi gerçekten keyif aldım. İnanılır mıydı? Tabii ki de hayır. Ama umursuyor muyum? Bir şey değil. Beni her bölümde tuttu ve ne kadar ileri götürüldüğüne, olay örgüsüne, bilime ya da hikayenin ya da karakterlerin inanılır olup olmadığına çok fazla kapılmadım. Gerçekten çok eğlendim ve hiç Oscar kazanmasa da, umarım 2. Sezon olur. Bu dizideki karakterlerin davranışları ve eylemleri tamamen inanılmaz. Makul bir inançsızlık var ve ardından pembe dizi draması var. Bu gösteri, dünyanın sonundan kaçmak yeterince heyecan verici olmadığı için hiç bitmeyen sebepsiz insanlar arasında çekişmekten ve kavga etmekten başka bir şey değil. Çoğu zaman gerçekten can sıkıcıdır. Dünyanın sonu senaryosunu tanımlamak için kullanılan tamamen tembel, araştırılmamış bilim dışı el sallamayı reddetmeye istekliydim, ancak karakterlerin de fevkalade sinir bozucu olduğu gerçeği göz önüne alındığında, kesinlikle bahsetmeye değer. Ve sonra, her bölümün başında size çoğu için hiçbir şey hissettirmeyen 2 dakikalık tembel tembel 2 dakikalık arka plan hikayeleri vererek sizi karakterleri önemsemeye zorlarlar. Yazar, uçuşun ilk birkaç saati içinde bunu sineklerin efendisi topraklarına indirmeye çalışır ve asla kalkmayız. Bu, sosyal olarak bilinçli olduğunu düşünen insanlar tarafından yazılan ortaokul öğrencileri gibi defalarca çıldıran bir sürü pis bipolar karanlık üçlü insanın olduğu bir uçakta bir pembe dizi. Stephen King'in The Langoliers'ının teması ilginç olsa da, sadece burada güneş ışınları yerine tuhaf gerçeklik yiyen yaratıklardan kaçmıyoruz, gerisi kötüydü.
 • IMDb 7.4
 • 210
 • 0
Life
Tüm Bilgiler
Life   
1080p Kalitede Life izleBu filmin incelemelerini okuyordum ve pek çok insan bu karbon bazlı yaratığın gerçekçi olmadığını düşündükleri için hoşuna gitmedi. Hiçbir şey uzay boşluğundan, aşırı soğuktan ve aşırı sıcaktan, yıllarca su ve yiyecek olmadan, vs hayatta kalamaz ama bunu yapabilen bir organizma var. Adı tardigrad, bu küçük yaratık ölümcül miktarda radyasyona dayanabilir, mutlak sıfır sıcaklığın 1 derece üzerinde olabilir, aşırı dehidrasyondan kurtulmak için vücudunu cama dönüştürebilir, uzay boşluğundan ve yüzlerce insanın basıncından kurtulabilir. su altında metre ve kaynama sıcaklığının üzerinde hayatta kalır.Tesadüfen, bu büyüleyici yaratığı öğrendikten kısa bir süre sonra filmine rastladım ve muhtemelen bu yüzden onu çok seviyorum. Bir tardigradın dayanıklılığına ve bir ölümcüllüğüne sahip düşman bir uzaylı bizi avlamaya karar verirse ne olur? Bu olasılık beni heyecanlandırdı. Bazıları karakterlerin bazı kötü seçimlerinde hata yapsa da, onları alien karakterlerinin seçimleriyle aynı seviyede buldum, ancak öncül beni çok ilgilendirdiği için filmde hata yapmayacağım. Ben şahsen, heyecan verici ve heyecan verici bir film buldum. Miranda ve David, yaratığın hareketini takip edebileceklerini öğrendi. Aynı zamanda, hala uyku bölmesinde saklanıyor ve onlar için hala kayıp ve iletişim olmadan acil normal insan tepkisi, hayatta kalan son üçüncü üyeyi bulup geri getirmek olmaz mıydı? grup? Yaratığı bir alanda tuzağa düşürdüler. Yapmamalılar, tuzağa düştüğünde onu 'öldürmeye' çalışmazlar mı? Hayır bir şeyler yapmak, sohbet etmekten daha fazla yorucu olurdu. Sho'nun kurtarma mekiğinin kapısını açtığı ve havanın dışarı çıkmaya başladığı kısım üçü de sevgili hayatları emilmemek için takılıyormuş gibi görünüyordu, yine de Sho'ya karar verdiklerinde öldü ve kayboldu, ikisi normal sıfır yerçekimi gibi uzaklaşabilir. Acele havayla mücadeleyi mi sergilediler? Aynı sahnede birçok insan öldü ve yaratığa duydukları öfke ve tiksintileri iyi biliniyor.
 • IMDb 7.7
 • 242
 • 0
Locke and Key
Tüm Bilgiler
Locke and Key   
1080p Kalitede Locke and Key izleKarakterler karşısında kendimi inanılmaz derecede hayal kırıklığına uğramış hissettim, onları neredeyse hiç düşünmeden kendi ölümlerini kolaylaştırmak için sürekli kararlar alırken seyrederken. Hiçbir şey düşünmeyen karakterlerle empati kurmak zor. Ribon çocukları Dodge tarafından tamamen kandırıldıkça kendimi inanılmaz hissettim. Bütün hikayeyi bir arada tutan tek şey, açıklanamayan bir nedenden dolayı Dodge'un çocuklardan vazgeçmedikçe anahtarları alamamasıdır. Bunun farkına vardıkları an, tek yapmaları gereken anahtarları üzerlerinde tutmaktır. Döndürme kredileri işte bir fikir, neden omega kapıyı keşfetmek için astral projeksiyon anahtarını kullanmıyorsunuz? ya da kuyu neden onu Dodge'u gözetlemek veya bulmak için kullanmıyorsunuz? Baş anahtarını kullanın ve anahtarlar ve House hakkında kafanıza bir sürü kitap atın. Tyler şehrin tüm tarihini bu şekilde öğreniyor, ama bilgisi asla kullanışlı hale gelir. Yazarlar, anahtarların ne yaptığını göstermeyi severler, ancak neyin mümkün olduğunu asla tam olarak keşfetmezler. Anahtarları içeren hiçbir şeyin doğasını öğrenmiyorlar. Hayatları tehlikede olsa da, nasıl yapıldıkları veya nereden geldikleri konusunda da meraklı görünmüyorlar. Karakterler kötü kararlar aldıklarında, asıl mesele, karakterlerin uğraşmak zorunda kalacağı sonuçların olmasıdır. Karakter gelişimini zorlayan bu sonuçların yerine hiçbiri çözülemedi. Ya da astral projeksiyon anahtarı? Bode nasıl çalıştığını biliyor ve bir kez olsun Sam'in vücudunu önde bulmalarına rağmen hayalet olabileceğinden şüphelenmiyor. Bunun yerine, bizi ikinci sezonu bekletmek için yem alıyoruz. Eden gizlice kurşun tarafından vurulmak, olay olduktan sonra gösterdiklerinde çok tembel ve öğrenilmemiş hissetti. Sonunda aile katarsisi de inanılmaz derecede öğrenilmemiş hissetti. tüm seyirci muhtemelen başarısız olduklarını biliyor. Dodge'yi bilinçsiz buldukları andan itibaren bunun bu kadar kolay olamayacağını biliyordum.
 • IMDb 8.3
 • 216
 • 0
Taboo
Tüm Bilgiler
Taboo   
1080p Kalitede Taboo izleDizi kesinlikle tarif edilmesi kolay bir dizi değil, sadece bunun için çok benzersiz ama yine de bir bakayım. Tüm incelemelerimde olduğu gibi, bunun size gösteri hakkında genel bir görünüm vermesi gerekiyor, bu nedenle burada herhangi bir olay detayı bulamayacaksınız, ancak bazı çok küçük spoiler mümkün. Lütfen, film bağlamında olmadığı sürece dili doğru kullanma yeteneğini uzun süredir yitirmiş umutsuz bir ekran bağımlısı olduğumu aklınızdan çıkarmayın, bu yüzden bu diziyi anlatmak için sürekli olarak diğer filmlere ve TV şovlarına atıfta bulunduğum için beni affedin. Bu vahim halim sizi rahatsız ediyorsa, şimdi okumayı bırakmak isteyebilirsiniz. Gerçek Dedektif'in karanlık, düşünceli atmosferini hayal edin ve bu havayı 1814 yılında, İngiltere ile Amerika arasındaki savaşın hala devam ettiği bir zamanda Londra şehrine aktarın. devam ediyor ama yavaş yavaş sonuna yaklaşıyor. Şimdi bir de Ridley filminde genellikle bulduğumuz nefes kesici güzellikte sinematografi aracılığıyla yakalanan zaman dilimini hayal edin. Şu ana kadar benimle misin? İyi. Çünkü bu gösterinin tonunu, havasını ve görünümünü oluşturduğumuza göre, James Delaney dünyasını biraz daha keşfedebiliriz. Amerikan savaşının sonu yaklaşıyor ve savaşan taraflar arasında barış müzakereleri gizlice devam ederken, etkisini korumak için plan yapan üçüncü bir büyük oyuncu var: Doğu Hindistan Şirketi, ilklerden biri ve belki de en güçlü tarihteki şirketler. Yapımın arka planını oluşturan Yeni Dünya'da ve çevresinde iktidar için bu büyüleyici karışıklık ve gizli savaşlar zamanıdır ve gösteri, seyirciyi o döneme taşımakta harika bir iş çıkarmaktadır. Bu seri, bir gösteride gördüğüm en iyi prodüksiyon tasarımlarından bazılarını içeriyor. Her şey yaşanmış ve gerçek görünüyor ister gemi, ister ev, giysi veya manzara olsun loş bir şekilde aydınlatılmış her sokaktaki her kirli kaldırım taşı, neredeyse gerçekliği yansıtır. Delaney ile ilk tanıştığımızda, Monte Cristo Kontu'na layık bir giriş yapıyor.
 • IMDb 7.9
 • 196
 • 0
Vis A Vis El Oasis
Tüm Bilgiler
Vis A Vis El Oasis   
1080p Kalitede Vis A Vis El Oasis izleSerinin hapishaneden sonra Maca ve Zule'nin hikayesine sadece ayrıntılara odaklanması gerektiğini düşünüyorum. Bunun yerine, pek çok alakasız hikâye ve yeni anlamsız karakterler içeren karmaşık bir olay örgüsüne sahiptir. Ana odak noktasından sapıyor ve Maca ile Zulema arasındaki ilişkinin gelişimini netleştirmiyor. Yapımcılar hapishaneden sonra Maca ve Zule'nin nasıl bir araya geldiklerini ve bazı soygunları göstermiş olsalardı, çok daha iyi olurdu. Ana amacı bu şiddetli ikilinin ilişkisini geliştirmek olan bir yan filmin neden büyük miktarda alakasız şeyle kirletildiğini anlamıyorum. Bence orijinal şovun ve Maca ile Zule'nin hikayesinin hakkını vermedi. İlk bölümü gördükten sonra biraz dağınık görünüyor, ancak üç zaman çizelgesinin paralel olarak anlatıldığını anladığınızda, işler tıklamaya başlar. Karakterlerin etkileşimleri ve tepkileri, daha fazlasını öğrenmek istemenize ve ne olabileceğini merak etmenize neden olur. İnsanlar seyretmenin o kadar ilginç olmadığını söylüyor çünkü seyircinin gerçekten umursamadığı birçok ikincil karakter var. Yanlış değiller; Bazen ben de kahramanları daha fazla görmek istediğimi hissettim. İşin iyi yanı, hikaye ilerledikçe onlara daha fazla odaklanmaya başlıyor ve ikincil karakterlerin hikayeleri, birbirleriyle ne kadar güzel bir şekilde bağlantılı olduklarını fark ettikçe daha ilginç hale geliyor. Macarena ile Zulema'nın aşk ve nefret ilişkisinin gelişmesini seyretmek inanılmaz derecede ilginç. Onları bir arada görmek istesek de, onların sır tutma eğilimleri nihayetinde aralarında takozlar yaratıyor ve bu takozların üstesinden gelmek bu seriye gerçekten bir heyecan veriyor. Ortada bir yerde, sırlar açığa çıktığında, karakter değişiklikleri başladığında ve özellikle Zulema ile çok güzel. Najwa Nimri'ye alışılmadık bir biçimde iç monologlar yapması için eşsiz bir fırsat verilir ve her seferinde onu öldürür. Dizide kimseyi umursamasanız bile Zulema için seyretmeye değer.
 • IMDb 7.9
 • 180
 • 0
Messiah
Tüm Bilgiler
Messiah   
1080p Kalitede Messiah izleBu diziyi sevdim. Seyretmeye, beğenmeye niyetim yoktu ama içine düştüm. En başından beri büyülendim. Mükemmel yazı ile; harika oyunculuk. Müdürlerin çoğunun tanınmamasına bayıldım. Ve Avi'nin ve özellikle Mesih'in muhteşem olduğunu söylemeliyim. Bu rolleri üstlenmek çok ürkütücü olmalı. Mesih son derece inanılırdı, büyüleyiciydi. Bölümlerde çok sayıda ikonik sahne ve çizgi vardı. Tüm şovu aşırı seyretmek zorunda kaldım; iyi ki bugün işten çıkmıştım. Hâlâ sersemlemekteyim. Bu yüzden incelemem bu kadar dağınık. Savaşan dinler, uluslar, kabileler ve ırkların tümü içgörü ve saygıyla ele alındı. Bu bir neden veya bakış açısı hakkında bir gösteri değil. İnsanlığın küstahlığı ve belki de yaklaşan bir hesaplaşma hakkındadır. Birkaç nokta eklemek istiyorum. Kudüs'teki basamaklarla ilgili konuşmasının çok güçlü olduğunu düşündüm. Tarih bitti ve artık pazarlık yok, o gün geçti; öne çık ve başlayacak. Onun tarafından başka alıntılar da var. Aslında bu diyalogun çoğunu kimin yazdığını merak ediyorum. Ayrıca, önemli yerlerdeki gençlerin, çocukların dizilerinde de bir noktaya değinildi. Cibril ve Rebecca, dünyanın gözleri üzerlerinde Epi'de. 9. Ne söyleyeceklerinden emin değiller ve ikisi de aşıyor. Ancak dizide baktığınız her yerde, gençlerin yerini aldığını, eski yerine geçmesi gerektiğini görüyorsunuz. Yaşlı beyaz adamların çağı ve onların çalışma düzeni sona ermelidir. Bunu bir fikir olarak söylemiyorum. Gerçek olarak belirtilir. Ve yeniden. 2. Sezon evet elbette, kişi bu yüksek yazma ve oyunculuk kalibresinden daha fazlasını görmek istiyor. Ama Hollywood tarzı bir yayla sarılmış şeylere ihtiyacımız var mı? O kadar sığ mıyız? Bu hikaye anlatıldı. Anlatının bir kısmı sadece bu bilmediğimiz, bilemeyeceğimiz şey. Bu bir eylem çağrısıdır. Sezon ikinin oyuncuları olduğumuzu.
 • IMDb 7.3
 • 1.094
 • 0
Vis A Vis
Tüm Bilgiler
Vis A Vis   
1080p Kalitede Vis A Vis izleÇok iyi ve heyecan verici, gerçekten tüm bölümleri seyretmenizi sağlıyor. En iyi sonucu elde etmek için orijinal İspanyolca formatında görülmesi gerekir. Herhangi bir spoiler vermek istemiyorum ama şaşırtıcı derecede iyi yazılmış ve seyircinin dikkatini son dakikaya kadar çekiyor. Bu sadece bir hapishanedeki yaşamla değil, aynı zamanda hayatta olan şeylerin birbiriyle nasıl bağlantılı olduğu ve normal bir aileyi hayatlarında her şeyi altüst eden bir olaylar kargaşasına götüren beklenmedik sonuçlarla da ilgilidir. ilgili karakterlerin tümü ve her biri. Hatta bir noktada, bir hapishanede kimlerin iyi adamlar ve kimlerin gerçek arkadaşlar olduğuna dair olağan bakış açınızı bile kaybedebilirsiniz. Hayatta olduğu gibi, size belirli bir anda yardım eli uzatabilecek her kimse ile hayatta kalmak için anlaşmalar yapmaya hazır olmalısınız; arkadaş veya düşman. Borgen, Dark, The Fall gibi en iyi yabancı dizilerin yanı sıra dizi en iyilerine aittir. Yaratıcısı, aynı zamanda patlayıcı bir dizi olan Netflix orijinal Money Hiest'i de yarattı. Seri, seyircilere inanılmaz çekici ve her zaman büyüleyici dizilerden oluşan bir dizi sunuyor. Başrolde, bir erkekle olan ilişkisi sonucu hapse atılan yetenekli güzel aktris, kendini herhangi bir dizinin EN İYİ kötü adamlarıyla çevrili bulur. Topluluk bu dünyanın dışında. En nefret edilen karakterler o kadar inandırıcı bir şekilde kötüdür ve o kadar çok kötülük yaratır ki mideniz çalkalanır. Ama en nefret edilen karakterler, bu diziyi başarılı kılan şeydir ve kabul ediyorum, vahşiliklerinden dolayı onlardan nefret edebilirim, ama aynı zamanda onları çok seviyorum çünkü çok 3 boyutlular. Çok fazla karakter gelişimi var. Bu dizi, Wentworth'u seyretmeyi bırakmamı sağladı çünkü bu dizi, üç sezonun tamamını seyrettikten sonra, Wentworth'u kıyaslandığında çok ılık görünmesine neden oldu ve dizinin kaşıntısını çizemedi.
 • IMDb 7.4
 • 2.431
 • 0
Sons of Anarchy
Tüm Bilgiler
Sons of Anarchy   
1080p Kalitede Sons of Anarchy izleBir arkadaşım beni SOA'ya soktu çünkü burada Oz'daki ekranlarımıza çarpma ihtimali yok. İşin garip yanı, gösterinin teması burada sahip olduğumuz ve duyduğumuz birçok bisiklet çetesinden çok da uzak değil ama ben konudan sapıyorum. SOA'ya bağlanmam birkaç bölüm aldı, çünkü dürüstçe seyrettiğim herhangi bir Amerikan şovuna benzemiyor. Parçalı ve ham ve hatta oyuncular bile günlük hayatınızda göreceğiniz insanlardır ve Hollywood ya da benzerlerinin uçup gittiği ihtişam ve ışıltı değil. Bunun için SOA'yı sevmeye başladım. Çok. Ayrıca pek çok bilinen ama havaya uçurulmamış aktörlerin olması hoşuma gidiyor. Yüzlerini biliyorsunuz, ancak onları aşırı pozlamadan zihninize sokmuyorsunuz, böylece yargılamayı askıya alabilir ve bu karakterlerin var olduğuna inanabilirsiniz. Ve karakterler bu seriyi yönlendiriyor. En gösterişli TV dizisi değil ama sinirli ve eğer bir şey arıyorsanız dişlerinizi içine batırabilir ve sakarinden hastalanmayabilirsiniz, o zaman bu şovu ısırabilirsiniz. Yatırım yapacaksınız ve normalde korktuğumuz ve kaçındığımız tür insanlar olsalar bile bu insanları önemseyeceksiniz. Ve bu, yazarların büyülediği veya sempati duyduğu anlamına gelmez, sadece farklı bir bakış açısı sunarlar. Normalde görmediğimiz bir şey. Onları seyretmeyi bitirdikten sonra sadece birkaç şov oldukça uzun bir süre aklınızda kalır. Sadece birkaç gösteri. Benim için bu dizi onlardan biri. Bu, acımasız, kanunsuz bir motorcu çetesi hakkında başka bir gösteri değil, aynı zamanda toplumun ve insan doğasının haklarını ve yanlışlarını çok iyi bilen, ahlaksız, ahlak dolu motorcu çetelerini anlatan bir gösteri. Kadınlara asla saygısızlık etmediler ve her zaman kendi başlarına baktılar. Kurt Sutter, The Shield'den beri bu tür bir tür konusunda uzmandır.
 • IMDb 7.9
 • 2.149
 • 0
The Rain
Tüm Bilgiler
The Rain   
1080p Kalitede The Rain izleSimone ve Rasmus ilk bölümde, ikisi annelerine meydan okudular ve sığınak kapısını açtılar ve kapının vurulmasının, birkaç dakika önce sığınak kapısını açarak hayatlarını kurtaran babaları tarafından yapılmış olması ihtimalinde ısrar ederek ölümcül yağmur başlamadan önce onları içeri. Bu iki küçük velet, annelerinin aptallıklarından ölmesine neden oldu. Her ikisi de çok bencil nedenlerle grubun güvenliğini sürekli riske atıyor. Kız kardeşiyle birlikte 6 yıldır bir sığınakta mahsur kalan Rasmus hemen tanıştığı her kıza aşık olur. Ve öldüklerinde ya da yaralandıklarında, yaşamak için tüm nedenlerini kaybeder. Martina bir işi ve sadece bir işi vardı, kısıtlı alana girmeye çalışan herkesi vur. Sadece enfekte bir kadının ve bebeğinin geçmesine izin vermekle kalmadı. Meslektaşlarına, birinin kendi yollarına gittiğini haber vermek için cihazla haberleşme zahmetine bile girmedi. O nöbetçi, iş bu. Tüm müfrezesi öldü ve ölümü onun üzerine. Patrick aslında, bir işi tutamayan bu eskiden işe yaramaz gevşeyen, hayatta kalmayı en çok hak eden kişi. Ancak grubu, kıyamet sonrası bir dünyada yaptığı çok mantıklı eylem seçimlerine sürekli olarak katılmıyor. Aslında yaşamayı hak ediyor. Ben onu destekliyorum. Lea yamyam bir tarikatın Coolaid'ini tamamen içmesi sadece birkaç saatini aldı. Jean kızı öldüğü için tüm grubuna ihanet ediyor. Bu grup insanı kıyamet sonrası başka bir dünyaya koyun, anında zombi yiyeceği haline geleceklerdi. 2 sezondur nasıl hayatta kaldıkları inanılmayacak bir şey.
 • IMDb 6.5
 • 1.629
 • 0
Teen Wolf
Tüm Bilgiler
Teen Wolf   
1080p Kalitede Teen Wolf izleBaşka bir eleştirmenin belirttiği gibi, dizinin fragmanını ilk gördüğümde tamamen ilgisizdim. İlk bölümü seyretmemin tek nedeni, MTV film ödüllerinden hemen sonra başlaması ve TV'de başka bir şey olmamasıydı. Aslında ne kadar iyi olduğuna şaşırdım. Oyunculuk iyiydi, özel efektler çok sevimsiz değildi ve bunda karanlık ve sinirli bir şey var. Olay örgüsünün bazı kısımlarının tahmin edilebilir olduğunu kabul ediyorum, ama yine de, beni şaşırtan bazı şeyler var. Stiles'ı oynayan aktör harika ve bence gösteriyi beğenmemin büyük bir parçası. Ayrıca, Derek Hale'in karakteri de göze pek fena sayılmaz. Bunun bir Twilight soygununun nasıl olduğu hakkındaki tüm bu konuşmalardan sonra, bunu Twilight ile karşılaştırmanın haksızlık olduğunu söylemeliyim. Gerçek olalım, Twilight'ın korkunç oyunculuğu var ve yapımdaki oyunculuk aslında iyi. Ve bence olay örgüsü tamamen farklı. Alacakaranlık'ta hikaye Edward ve Bella'nın ilişkisini çevreliyor; Seride bence hikaye daha çok Scott'ın bir kurt adama dönüşmesi ve ona getirdiği zorluklarla ilgili. Evet, Allison bu zorlukların bir parçası, ancak hikaye onların ilişkileri etrafında dönmez. Bu şovun bir TON potansiyeli var ve kesinlikle şu anda yaptıklarının ötesine geçtiklerini görebiliyordum. Ama şimdilik eğlendim ve sezonu sonuna kadar seyretmeye devam edeceğim. Gösteri ilerledikçe tüm aktörler büyüyor, ancak Dylan O 'Brian kesin bir kariyere sahip. 3. sezonun B bölümünden sonra, Stiles açık ara favorim. O çok komik ve Dylan O 'Brian bir dizi gösterdi. Bu şov yalnızca MTV'de yayınlandığı için küçümseniyor, ancak herkes ona bir şans vermeli. İkinci favori TV şovum. Breaking Bad olma numaram! 1. sezondan bu yana çok karanlık ve endişeli bir hal aldı. Hayal kırıklığına uğramayacağına söz veriyorum.
 • IMDb 7.5
 • 2.477
 • 0
Servant
Tüm Bilgiler
Servant   
1080p Kalitede Servant izleSadece yorumlara bakarak düşündüğümden daha ilginç. Bunun The Boy filminin bir kopyası olmasını bekliyordum, ama ölen bir çocuğun hikayesinin yerini alan tüyler ürpertici oyuncak bebeği paylaşıyor. Çoğunlukla harika oyunculuk ve yazma ve ilerleme hızını seviyorum, ancak benim tek şikayetim, neden yaratıcısı ve yazar Tony Basgallop olduğunda tüm övgüyü M. Night alıyor ve M. Night sadece üç bölümün ilk bölümünü yönetti. şimdiye kadar serbest bırakıldı. Daniel Sackheim diğer iki bölümü yönetti. Bunun Shyamalan'ın isim tanımasına sahip olmasından kaynaklandığını biliyorum, ancak tüm pazarlama ve tanıtım malzemelerinin bu şovu, açıkça olmadığı halde, onun yaratımı olarak döndürmek için çok uğraşması inanılmaz derecede aldatıcı ve haksız görünüyor. Son olarak M. Night Shyamalan'ın yönetmenliğini üstlendiği ilk bölüm, IMHO'nun üçünden en zayıf olanı. Korku filmi klişeleri ve kinayeleriyle dolu. Zekice yapılmış psikolojik korku, korkunç bir ruh hali oluşturmak için yağmurlu bir fırtınaya ihtiyaç duymamalıdır ve ben atmosferik, karamsar, yüksek kontrastlı, loş ışıklı sahnelerin büyük bir hayranıyım. ilk bölümdeki ışıklandırma hiç mantıklı gelmiyordu. Kim ışıkların çoğu kapalıyken bir evi gezer. Mantık pahasına belirli bir ruh hali ve tonu taklit etmek için çok uğraşıyor gibiydi. Gösteri kesinlikle harika! Oyunculuk inanılmaz, yavaş yavaş ortaya çıkan hikaye fantastik ve baştan sona heyecan verici. İlk sezonu çok fazla seyrettim ve ikinci sezonu sabırsızlıkla bekliyorum. Bu dizinin nasıl vasat bir skoru var anlamıyorum. Seyretmeyi bırakamadım, sadece oyunculuk 10'u hak ediyor.
 • IMDb 8
 • 2.097
 • 0
Der Pass
Tüm Bilgiler
Der Pass   
1080p Kalitede Der Pass izleYapım, bu yıl ve belki de bu on yıl içinde en iyi seri katili yakalama dizisi için yarışıyor olmalıydı. Alplerde çekilmiş, topografyayı hem mekanlarda hem de sinematografide büyük bir etki için kullanmaktan asla çekinmiyor. Bazı ilginç karakterler var. Bir değişiklik için gölgeli geçmişleri ve gizli ilişkileri olmayan dedektifleri seçerdim, ama görünen o ki, halk bu eğilimle bir süre daha yaşamak zorundayız. Kesinlikle buradaki arka hikayeler, araştırmaya kesin bir dramatik unsur ve sonuç katıyor, bu yüzden en azından hepsi tek bir paketin parçası. Baş erkek dedektifin Oscar karşıtı bir Wilde gibi giyinmesini sevdim! Kırmızı giyinmiş baş kadın dedektifi sevdi, bu da bir sembolizm ekledi. Dizi gerilim ve sürprizden asla vazgeçmez. Katil kesinlikle çok iyi çalışıyor ve tamamen dikkat çekiyor. Ses düzeni de harikaydı, sofistike, uygun bir seviyede ve burada burada iyi bir Alman şarkısı. Bir eğlence için mükemmel. Güzel sinematografi ile mükemmel yapım. Geçmişte Sky prodüksiyonlarına karşı çok temkinli davrandım, çünkü bunlar sadece iyi değildi. Bu başlangıçta biraz yavaş bir brülör olsa da çabucak buhar kazanıyor. İyi bir gerilim filminin ihtiyaç duyduğu her şeye sahiptir: çok katmanlı kahramanlar, biraz gizem, harika skor ve düzgün yazı. Gerçekten güzel bir sürpriz ve kış ayları için harika bir dizi. Pek bir suç hikayesi hayranı olmadığımdan, ilk bölümü hiç seyretmem tamamen tesadüfen oldu. Ama çabucak ilgimi çekti. Muhteşem kamera çalışması, güzel doğa ortamı, heyecan verici bir hikaye ve parlak karakterler. Tüm diziyi eşimle seyrettim ve ikimiz de mükemmel olduğunu düşündük. Benim kişisel favorim, Avusturya aksanını ve Avusturya aksanını sevdiğim için elbette Nicholas Ofczareks'in dedektif Winter'ı canlandırmasıydı.Herkesin ziyaret edebileceği taksim escort en kaliteli sitede yayınlanan tüm avrupa yakası escort kızları size mutluluğu yaşatarak en iyi güneşli escort deneyimini yaşatacaktır.
 • IMDb 7.4
 • 1.734
 • 0
Elite
Tüm Bilgiler
Elite   
1080p Kalitede Elite izleBu seriyi Netflix'te çok seyrettim. Sizi ilk bölümden bağlar ve ilginizi son bölüme kadar tutar. Oyuncular genç ama bu işi yıllardır yapıyorlar gibi geliyor. Ayrıca sorgulama sahnelerinden cinayete yol açan sahnelere geçerek hikayenin anlatılma şeklini de seviyorum. Ayrıca bu dizinin birçok zor konuyu mükemmel bir şekilde ele aldığını hissediyorum, islamofobi, homofobi, ataerkillik ve zengin ile fakir arasındaki büyük boşluk, karakterlerin aslında tüm bunların üstesinden gelmenin yolunu bulmaya çalışması gibi. Tek sorunum var o da Marina'nın karakteri. Öldürüldüğü için gerçekten onun suçlu olduğunu düşünmeden edemiyorum. Ya da tamam, belki öldürülmek için değil, kendini tehlikeye attığı için. O sadece. Yapamam. Tut. Onun ağzı. Kapamak. Sır tutamaz. Bu yüzden kelimenin tam anlamıyla herkesin hayatını ve kendi hayatını mahvetti. Sadece gidip şantajcının kim olduğunu bildiğinizi söylemezsiniz. Gidip Carla'ya saatinin sende olduğunu söyleme. Bu sadece aptalca bir davranış. Yani, evet, senaryonun o kısmıyla ilgili biraz problemim var. Sanki şov yapımcıları, Marina'nın hiçbir normal insanın yapamayacağı şeyleri anlatması dışında, belirli olayları bu kadar hızlı nasıl tanıtacaklarını bilmiyormuş gibi hissediyorum. Belki şov süresince baskı altında tutuldular ve karakterlerin şantaj yapanların kimliği veya saatin yeri gibi başka şekillerde bunları öğrenmesi için zamanları yoktu veya Samuel'in önünde çığlık attığı zamanki gibi. Marina'nın hamile olduğu ya da sınıfta cep telefonu kullandığı için başının belaya girebileceğini çok iyi bilerek, sınıf sırasında HIV durumu hakkında mesaj göndermek zorunda kaldı. Yani Omar'a mesaj atmak için tam anlamıyla yarım saat bekleyemez mi? Ya da ona şahsen söyleyin.
 • IMDb 7
 • 2.521
 • 0
Mayans MC
Tüm Bilgiler
Mayans MC   
1080p Kalitede Mayans MC izleBu diziye yapılan ince göndermeler beni eğlendirdi. Bir başkasının da belirttiği gibi, EZ açılış atışında ölü karganın üzerinden koşturuyordu. EZ, Jimenez tarafından işe alınırken Gemma Teller'in Hapishaneyi ziyaret etmesi gibi. Ve Michael Ornstein'ın Chuck 'Chucky' Marstein rolünü yeniden canlandırmak. Kronolojiden emin değilim, zaten Sons'la birlikte olması mı gerekiyor yoksa onlarla bir ekip oluşturacak mı? Evet ama beklediğiniz şey buysa hayal kırıklığına uğramayacaksınız. Farklı ama aynı. Silah yerine eroin var, İrlandalı yerine kartel, WASP bisikletçileri yerine Meksikalı bisikletçiler, liste uzayıp gidiyor. Oyuncu kadrosu harika, hikayeler beni seyretmeye devam ettirecek kadar ilgi çekici, kamera çalışıyor ancak yazı kadar olağanüstü değil. Mizah duygusu hala orada, 'Bishop' belediye başkanıyla ölü uyuşturucu katırını tartışırken ve Oxy wacker'ı kim oynuyor? Dediğinde büyük bir şaka şansını kaçırdıklarını sanıyordum, ne yazık . En bariz şaka, Wack'i kim oynuyor? Burada okuduğum eleştirilerden bazıları saçma. Bazı insanlar bu dizinin gerçek bir kanun kaçağı sunucusunun doğru bir portresi olduğunu düşünüyor gibi görünüyor! Bu çok komik. Bu gösteri ve ondan önceki SOA temelde entelektüel kanun kaçakları olan Westernler, pek makul bir karışım değil. Mayaların İngilizce konuştukları yönündeki eleştiri, çoğunlukla Kaliforniya doğumlu Latinler oldukları için tamamen gereksizdir ve ilk dili İngilizce olabilir. Bisikletler oldukça hoş göz şekerleri SoCal ve sınırın güneyindeki manzara gibi.Herkesin ziyaret edebileceği beylikdüzü escort en kaliteli sitede yayınlanan tüm esenyurt escort kızları size mutluluğu yaşatarak en iyi avcılar escort deneyimini yaşatacaktır.
 • IMDb 7.2
 • 3.948
 • 0
The Capture
Tüm Bilgiler
The Capture   
1080p Kalitede The Capture izleÖncelikle sesle ilgili diğer eleştirmenlerin yorumlarını anlamıyorum, onunla ilgili bir sorunum olmadı ne de Alman eşim. İçinde görebildiğim potansiyel için 8 yıldız verdim, ilgili herkesin sağlam performansları ile. Öyleyse, sadece ilk bölümü seyrettikten sonra soru, bunu yaptı mı yapmadı mı? Açık olmadığını düşündük ama video görüntüleri bizi aksini düşünmeye sevk ediyor. Çok fazla entrika olacağını görebiliyorum. Biraz Ioan Gruffudd ile yalancı gibi, kendinize dediğinizde, böyle bir adam bunu yapmaz ama 'Yalancı'da feminist alkışlar devreye girer ve suçlu olan o, yani aynı alkış burada da tekmeleyecektir. Demek istediğim, neden ona saldırsın, alay ediliyor ve o da hevesli görünüyor. Gelişimlerini savuştursa bile, hayal kırıklığıyla ona saldıracağına inanamıyorum. Holliday Grainger'e alınma ama 30 yaşında olduğunu bilmeme rağmen 18 yaşında görünmesi onu SIO olarak daha da inanılmaz yapıyor. Seriyi gerçek olarak kabul etmemizin önermesi çok ilginç. Bu süreçte pek çok kişiyi mahkum eden ülke içinde yukarı ve aşağı davalarda kullanılır, ancak kusurlu olabilir. En basit kusur, yanlış tarih ve saat damgasıdır. Ve orada manipüle edebilecek teknolojiler var. Cep telefonlarındaki uygulamalar artık o kadar iyi hale geliyor ki, sahte ve derin sahtekarlıklar yaygınlaşıyor. Başlangıç ​​olarak, Londra ortamını seviyorum. Kıvrımları seviyorum. Taksici bükümü özellikle iyiydi. Ama boşluklar var ve bunlar her bölümde daha da büyüyor. Umarım bu, gevşek sonları olan ve önceki bölümlerin gerçeklerini uygun bir şekilde görmezden gelen başka bir koruma değildir. Ama ben gezintiye çıkacağım. Özellikle kadın başrollerde oyunculuk harika. Gerçekten her şeyin birbirine bağlanmasını umuyorum. Ama günün sonunda bir TV şovu. Bu eğlence ve daha fazlası İngiliz olmasının anlamı, bu yüzden tüm bunlar için harika olacağına eminim.
 • IMDb 8
 • 1.854
 • 1
13 Geboden
Tüm Bilgiler
13 Geboden   
1080p Kalitede 13 Geboden izleBu yıldız kara suçudur. Her zamanki seri katil hareketi olarak başlayan şey, kısa sürede yoğun ve çok sürükleyici bir şahesere dönüşür. Hikaye küçük adımlarla gelişiyor ve bitmeyen işler sonuçta akıllıca birbirine bağlanıyor. Pek çok viraj ve dönüş var, ancak saf aşkına değil, ancak size ilk bakışta gördüğünüze asla inanmamanızı hatırlatıyor. On üçte çok daha fazlası var. Ayrıca katilin kim olduğunu bulmanın yanında Bu gerçekten seni düşündürüyor ve sorular soruluyor. Peki ya haklıysa? İnsanların zihnindeki ve davranışlarındaki uçurumu göreceksiniz ve bu sizi bazen suskun bırakacaktır. Tüm oyuncular harika bir iş çıkarıyor ve ben de ortamı ve ışığı sevdim - alacakaranlık kuşağı atmosferini destekliyor. Gerçek bir şeye hazırsanız ve yüksek cilalı ve şık kitle pazarı tv suçuyla işiniz bittiyse, bu mükemmel suç şiddetle tavsiye edebilirim. Bir yıldızdan ayrılmamın tek nedeni, gösterinin genel büyüklüğüne kıyasla kişisel olarak biraz yumuşak bulduğum son sahneydi. Hikaye, kurbanlarına onları öldürmeden işkence eden, ancak onları travmatize ve ömür boyu yaralanmış halde bırakan basın tarafından Musa lakaplı bir katil ile klasik bir seri katil polis prosedürü. Konu hızlı bir tempoda ilerliyor ve onuncu bölümde seyirciyi şaşkına çeviren devasa bir bükülme var. Bundan sonra hikayeyi tamamen farklı bir perspektiften görüyorsunuz. Kulağa ve belli bir düzeyde gerçekten öyle görünse de, başka bir formüle dayalı suç gösterisi olan on üç emir, onu olumlu bir şekilde öne çıkaran bazı faydalara sahiptir. Karakterler, özellikle iki baş karakter, Peter ve Vicky, her birinin kendi sorunları ve sorunlu geçmişi olan karakterlerin ana hatları güzel. Dahası, Dirk van Dijck'in Peter rolündeki performansını olağanüstü buldum ve bunu seyretmeyi bitirdikten sonra, çalışmasını daha fazla görmek için anında filmografisini araştırdım.Herkesin ziyaret edebileceği muratpaşa escort en kaliteli sitede yayınlanan tüm lara escort kızları size mutluluğu yaşatarak en iyi antalya escort deneyimini yaşatacaktır.
 • IMDb 5.6
 • 1.254
 • 0
The A List
Tüm Bilgiler
The A List   
1080p Kalitede The A List izleSonraki bölümler bize bunların hepsinin grubun ilk buluşmasından bir yıl sonra olduğunu söylüyor. İnce. Ama o zaman başlangıçta zihinleri ne zaman silindi? Midge'in hemen sihirle iyileşmediğini biliyoruz, bu yüzden kampın son gecesinde bir çocuk düşerek yaralandı. Kötü logo şirketinden biri ölme ya da büyüyle iyileşme ihtimaline karşı grubun geri kalanını kaçırmaya ve zihnini silmeye mi karar verdi? Görünüşe göre ailelerinin olduğunu bildikleri yerden hiç ayrılmadıkları için ailelerinden hiçbiri onları bulmak için çaba sarf etmedi. Yoksa bir trajedinin yaşandığı kamp deneyimlerini yeniden yaşamaları için davet edildiler mi ve kabul ettiler mi? Ve birinci bölümün başında zihinlerinin silindiğini biliyoruz çünkü bize geçen yıldan beri ilişki içinde oldukları söylenen 2 süper aşık çift ve diğer herkes birbirini tanımıyor. Gerçekten, Yaz Ortası etkinliğine kadar olan ilk bölümler en iyisidir ve gerçekten garip gizemler yaratır. Ama neler olduğunu açıklamaya başladıklarında her şey dağılıyor. Sadece daha aptal ve aptal hale geliyor ve önceki şeyleri tamamen tutarsız hale getiriyor. Cidden iyi bir şov aramıyordum, favori şovlarım başka bir sezon için hazırlanırken seyredilecek bir şey. Ama bu beni biraz hayal kırıklığına uğrattı, konsepti seviyorum ama daha iyi yazabilirdi. Şovların devam ettirmek için kendileri için drama yapmayı sevmesini sevmiyorum. Daha iyi bir yol bulamadığınız gibi, o zaman insanların daha sonra kendileri için sorunlara neden olan en aptalca şeyleri yapmasını sağlayın. Korkuyu seviyorum, bilim kurguları seviyorum, gerilim ve gerilim filmlerini seviyorum ve bu dizide bunların hepsine sahip olabilirdim ama bunun yerine kendimi daha sık sinirlenmemiş ve sinirli buldum ve her şeyi tahmin ediyordum. Ne olacağını tahmin etmek istemiyorum, bu tüm eğlenceyi kaçırıyor. Şovları çok az beklentiyle veya hiç beklemeden seyretmeye çalıştığım gibi hayal kırıklığından kaçınıyorum ama yine de.
 • IMDb 7
 • 1.731
 • 0
Fear the Walking Dead
Tüm Bilgiler
Fear the Walking Dead   
1080p Kalitede Fear the Walking Dead izleŞovun orijinal konseptinden, Clark ailesinden ve korkacak bir şey fikrinden gerçekten keyif aldığım gerekçesiyle bu şovu yedi yıldız verdim. Yeni şov koşucuları gemiye çıktığında, endişelendim, olabilir normalde bir şov için iyi bir şey ya da kötü bir şey olabilir, bu ilk başta karışıktı, çünkü Morgan, TWD'den korkuya katıldı, orada sorun yok, Morgan karakterini seviyorum ve Jon gibi ek olarak yeni karakterleri gerçekten beğendim. Ama öldüren şey, 1'den 3'e kadar zevk alan kimliğin bir önemi yokmuş gibi hissetmesiydi, Madison önemli değildi, inşa ettikleri dünya önemli değildi, bunların yapım aşamasındaki kötü adamlar olabileceği fikriydi. ne olursa olsun, 4. sezonun bana getirdiği buydu, hayranları umursamayan bir ağ, her şey farklı şekilde ele alınmalıydı ve şimdi sezon beş. Vay canına sıkıldım, çok sıkıldım. Bu artık beni ilgilendirmediği için başka şeyler yaparken arka planda devam ediyor ve bu berbat, çünkü bu gösteri gerçekten sevdiğim bir şeyi inşa ederken artık ilgimi çekmiyor. Bunu söylemekten nefret ediyorum ama pes etmek üzereyim. birden üçe kadar keyif alacağım, yedi yıldız sevdiğim şeyler için. Sezon ortasına kadar seyretmeye devam edeceğim, ama ondan sonra. Eskiden orada olan heyecanı kaybettim, teşekkürler yeni gösteri koşucuları, sevdiğim bir şeyi öldürmek için harika bir iş çıkardınız. Hala bundan zevk alan insanlara mutluyum, eğlenmeye devam ediyorum ve umarım gösteri beklentilerinizi karşılamaya devam eder. Kendimi beşinci sezonun bitiş çizgisine kadar sürükledikten sonra rahatlıkla söyleyebilirim ki pek bir sezon gibi gelmedi ve genel olarak bir hikaye eksikliği hissettim. Karakterleri görmek yine de bir zevkti ama hikayelerinin eksik olduğunu hissettim, büyük bir risk yok ve kötü adam biraz sıkıcı, bu gösterinin aşağı inmesi, daha heyecanlı hale getirmesi için seyredilen pek çok seçenek olabilirdi ama bunun yerine tutarlı bir hikayeyle başladığının daha zayıf bir versiyonu gibi geliyor.
 • IMDb 6.3
 • 5.641
 • 1
Kimetsu no Yaiba
Tüm Bilgiler
Kimetsu no Yaiba   
Full HD Görüntüde Kimetsu no Yaiba izleAntik çağlardan beri, ormanda gizlenen insan yiyen şeytanlarla doludur söylentileri ortalarda geziniyor. Bu sebeple, yerel kasaba halkı asla geceleri dışarı çıkmazlar. Efsaneye göre, bir iblis avcısı da geceleri dolaşıyor ve bu kana susamış şeytanları avlıyor. Genç Tanjirou için bu söylentiler yakında gerçek haline gelecektir. Ve bunu oldukça korkunç bir şekilde öğrenecektir. Babasının ölümünden bu yana Tanjirou ailesini desteklemek için bu vazifeyi üstlenmişti. Yaşamları trajediyle sertleşse de, mutluluğu sonunda buldular. Ben bu gösteri şaşırtıcı olacak ve son 2 bölüm için beni zaten var çünkü animasyon sadece nefes kesici ve çok net. Ve hikaye anlatımı Dororo kadar iyi olmalı. Ve stüdyo Ufotable'dan, Fate serisini animasyonun çok iyi olduğuna şaştıran şey. Demon Slayer'ın harika bir animasyona sahip olduğunu biliyorum, ancak animasyon bir animeyi iyi yapmaz. Bir anime çoğunlukla hikayesine ve karakterlerine göre değerlendirilmelidir. Animasyon güzel görünmesini sağlıyor, ancak karakterlere yatırım yapmadıysanız iyi bir dövüş sahnesinin amacı nedir? Demon Slayer'ın en zayıf noktası karakterleridir. Karakterlere daha fazla zaman ayırırlarsa sevinirim. Hikayenin konusu biraz Clichéd. Hikaye, iblise dönüşen küçük kız kardeşi Nezuko'nun yanı sıra ailesinin öldürüldüğü Tanjiro'yu izliyor. Bu olay örgüsü çok ilginç ve Tanjiro'nun başarılı olmasını istemenizi sağlıyor, ancak hikayeye olan ilgimi kaybetmeme neden olan diğer karakterler. Diğer karakter hikayeleri, biri dışında Tanjiro'nunki kadar iyi değildir.
 • IMDb 6.4
 • 8.311
 • 28
Killjoys
Tüm Bilgiler
Killjoys   
1080p Kalitede Killjoys izleHikaye uzak bir Galakside gerçekleşiyordu, ancak garip bir şekilde, o galakside yalnızca insan var. Hayır, çok uzak bir galaksi değil. Bu galakside, Dünya'ya makul derecede yakın bir yıldız sistemi. Bir bilim kurgu hayranının anlaması gereken ilk şey, ilgili gerçek astronomidir. Galaksiler hakkında konuşmaya başlar başlamaz, genellikle devam edebilirsiniz. Bu seri, ELE sürüşünün, Dünya'dan insanların bu galaksinin sarmal koluna geçmesine ve çeşitli gezegenlere yerleşmesine olanak tanıdığı bir geleceği varsayıyor gibi görünüyor. Bir gaz devinin uyduları olarak yaşanabilir dünyaların astronomisi onu biraz esnetirken, bizim amaçlarımız için yeterince iyi çalışıyor. Bu senaryonun uzaylılarda da eksik olduğu görülüyor, bu da hiçbiriyle karşılaşılmadığını gösteriyor. Ama asıl eğlence, küçük ekibimizin oraya çıkma ve gerçek maceralar yaşama şeklidir. Daha fazla arka plan ve dolgunun biraz derinlik katacağını umuyorum. Kötü oyunculuk, yüzeysellik ve büyük dramanın genel eksikliği hakkındaki endişeler bu tür bir şov için uygun değildir. Aslında, tüpte bu kadar çok bilim kurguya bela olan Büyük Temalardan kurtulmak bir zevk. Belki de bu şovun Dark Matter ile aynı evrende gerçekleşeceğini ve oyuncularımızın Karanlık Madde'nin peşine düşme emri alacağını umuyorum. Bununla birlikte, kendim için varsayımlara ve geleneklere meydan okuyan düşünceli dizileri tercih ederim, aynı zamanda yol boyunca biraz heyecan ve birkaç iyi özel efekt sunar. Bir kez daha benim gibi birçok bilim kurgu hayranı, Firefly gibi bir dizinin gelmesini umarken, bunun muhtemelen asla olmayacağını anlıyoruz, bu da utanç verici, ancak genel olarak televizyonun yöneldiği yön bu gibi görünüyor. Pek çoğumuzun kitap koleksiyonlarımızla yeniden tanışmamıza şaşmamalı ki bu kötü bir şey olmayabilir. Şimdi konuşmamı bir kenara bırakarak dizi hakkında ne söyleyebilirim.Herkesin ziyaret edebileceği otele gelen escort en kaliteli sitede yayınlanan tüm mecidiyeköy escort kızları size mutluluğu yaşatarak en iyi şişli escort deneyimini yaşatacaktır.
 • IMDb 6.7
 • 1.283
 • 0
Scandal
Tüm Bilgiler
Scandal   
1080p Kalitede Scandal izleİlgi çekici bir hikaye olarak görünen şey, kendisini kötü uygulanan bir kavram olarak çabucak ortaya koyuyor. Oyunculuk en iyi ihtimalle iki yüz ifadesine sahip olan kurşunun, estetik ameliyatın sert yüzünün ve ardından ağlayan gözlü bakışların olduğu zayıftır. Hikaye, imkansıza bağlı ve başkan ile ana karakter arasındaki ilişki, acıklı, inanılmaz, sürekli bir tekrar döngüsünde tekrarlanıyor. Tartışmanın ana noktası, ana karakterlerin hepsinin çok sevimsiz ve çok sayıda cinayetin yanı sıra bir siyasi terörizm eyleminden suçlu olmaları ve bunu tüm korkunç karakterlerin klişe yazılarda kullandıkları aynı bahaneyle haklı çıkarmalarıdır. Akıllıca bir seçim yapın ve televizyondaki bu korkunç girişimden kaçının, bir kez daha özel kablo şirketlerinin drama yaratma ve uygulama konusunda hala çok önde olduğunu kanıtlayın. büyük ağlar gerçekten yetişmeye çalışıyor, ancak bunu yapacak yetenekleri yok gibi görünüyor. Bu dizi, çocuklar tarafından ya da çocuklar için ya da aşırı duygusal yarı zekalar tarafından yazılmış gibi görünüyor. Yazı, saçma sapan bir romantik romanın tüm derinliğine ve nüansına sahiptir. Bu dizide olan hiçbir şey gerçekliğe dayanmıyor, hiçbir karakter gerçek ya da sevimli değil ve tepkilerinin hiçbiri hiçbir şekilde gerçekçi değil. Her karakter, aceleci bir aranın duygusal yaşına sahip gibi görünüyor. Gösteri herhangi bir gerçek hayat duygusundan veya karakterden yoksundur ve en kötüsü yazıdır. Diyalog tamamen saçma. Karakterler, her bölümde en az 2 veya 3 olmak üzere sürekli tiradlara başlar. Neden biri yetişkinlerin sürekli öfke nöbetleri geçirmesini seyretmek istesin ki? Ayrıca tüm karakterler aynı konuşuyor, beni gerçekten sevindiren şey, hepsinin sürekli kendilerini nasıl tekrarladığı. Bunu yapmayacağım! Bu yapmayacağım bir şey! Bunu bana yaptırmayacaksın ve bu benim tarafımdan yapılmayacak. Bu neredeyse tam olarak konuşma tarzlarıdır.
 • IMDb 6.7
 • 2.721
 • 0

Dizi izle


Aradığınız tüm dizileri dizi izleme sitemizde yüksek görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz. Global diziler genellikle dizi sevelerin en çok rağbet ettiği dizi kategorileri arasında yer alıyor. Amerika, İngiltere, Fransa, Kore ve daha pek çok dünyanın her yerinden yayınlanan yabancı dizilere tek bir adresten ulaşabilirsiniz. İçinizden bir ses dizi izle diyorsa ama ne izleyeceğinize karar veremiyorsanız, burada tüm bölümleriyle kategorilere ayrılmış bir şekilde dizilere ulaşabilirsiniz. Görüntü kalitesinin yüksek olması ve sorunsuz altyazı özellikleri sayesinde bir bölümden diğerine atlarken zamanın nasıl akıp gittiğini fark etmeyeceksiniz bile. Çağımızın en güzel vakit geçirmenin yollarından biri de dizi seyretmektir.


Dünya çapında bir furya haline dönüşmüş büyük ve meşhur yapımlar için ücret ödeyip izlemek zorunda değilsiniz. İşte tam olarak burada biz yani diziizle.blog ekibi devreye giriyor. Günümüzün değişen dünyasında internet ile artık bilgiye erişim sınırsız ve herkesin en doğal hakkı. Bilgiye olan sınırsız erişim, dolayısıyla eski ve yeni tüm dizi ve filmlerden haberdar olmamızı sağlıyor. Eskiden izlemek istediğimiz bir filmin günlerce DVD'ye gelmesini beklerdik. Veya kimi programlardan indirmeye çalışırken yüksek boyuttan dolayı sabahtan akşama kadar beklemek zorunda kalırdık. Online dizi izleme platformları sayesinde artık tüm bu sorunlar geride kaldı. En güncel ve en son diziler haliyle elinizin altında. Tek bir tıkla full hd 1080p görüntü kalitesindeki dizilere çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Özellikle bilim kurgu dizilerini izlemenizi tavsiye ederiz. Hatta dizi sektöründe en iyisi olduğumuzu iddaa ediyoruz.


İzlediğiniz bir bölümü çok sevdiğiniz takdirde tekrar tekrar başa alıp izlemenin keyfi başka nerede var? Tüm bu seyir zevkinin sizler için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve işimizi önemsiyoruz. Zaten dizi seyretme sitesini kurmamızın amacıda buydu, hizmeti seviyoruz! Sevdiğiniz dizilerin yanı sıra sitemize girdiğinizde belki de daha önce adını bile duymadığınız yeni diziler hakkında fikir sahibi olabilir, yepyeni bir dünyanın kapılarını aralayabilirsiniz. Yorumlara bakarak ve kısa açıklamaları okuyarak dizinin konusu ve senaryosu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Böylece o dizinin sizin zevkinize uygun olup olmadığına kadar vererek ilk bölümden başlayarak yeni bir dizi seyretme sürecine geçebilirsiniz. Dizilerin en güzel yanı filmler gibi hemen bitmemeleri ve heyecanlı bir süreklilik sağlamalarıdır.


1080p Kalitede ve Ultra Hızda Dizi izle


Dizi sektöründe olabildiğince kaliteli hizmet sunabilmek için dizileri sizlere reklamsız sunuyoruz. Birçok insan boş zamanlarını dizi, film seyrederek geçirir. Ancak dizi izlemeye karar vermek kolayken hangi diziyi izlemeye karar vermek, aradığınız diziyi aradığınız özelliklerde bulmak oldukça kolay bir iş değildir. Aradığınız diziyi buluyorsunuz alt yazılı bulamıyorsunuz, alt yazılı bulup istediğiniz görüntü kalitesinde bulamıyorsunuz derken bir de bakıyorsunuz bir sürü zamanınızı almış. Bunların yaşanmaması adına biz size istediğiniz tüm özellikleri sunuyoruz. Geniş izleme seçenekleriyle, istediğiniz dilde türkçe dublaj ve türkçe altyazılı imkanlarıyla izlediğiniz diziden tam tatmin sağlamanıza olanak veriyoruz. Diğer dil çevirileri için henüz çalışmalara başlamadık, fakat en kısa sürede başlayacağız.


Online dizi izlemenin en keyifli yeri. Öncelikle sitemizde reklam, pop-up bulunmuyor. İstediğiniz diziyi izlerken sağda solda beliren reklamlar dikkatinizi dağıtıp zamanınızı çalmıyor. Dizi süresi boyunca sizi rahatsız edebilecek her şeyi düşündük ve sitemizi ona göre tasarladık. Yayınlamakta olan dizilerin yeni bölümleri yayınladığı günden itibaren sitemizde bulabilmeniz mümkün. Gündemi, yenilikleri oldukça yakından takip edip yeni bölümleri ara vermeden, beklemeden izlemenize olanak sağlıyoruz. İzleyicilerimiz dizinin kendi asıl şekli nasılda sitemizde o halde bulabiliyor. Herhangi bir sansür, kısıtlama yapmıyoruz bu konuda. Dizilerimizi tek part halinde yüklüyoruz. Bunun nedeni ara vermeden tek seferde dizi izlemenin daha keyifli olduğudur. Diğer parta geçerken zaman kaybetmeyip diziden kopma hissini yaşamıyorsunuz.


Yüklediğimiz dizilerin açıklama kısmına diziye ilişkin küçük notlar ekliyoruz. Söz konusu bölümün içeriğine dair açıklamalar gibi. Ayrıca; dizinin oyuncu kadrosunu, izleyici yorumlarını, izleyici puanlamalarını dizinin açıklamalar kısmına yazıyoruz. Kullanıcı yorumlarını ve puanlamalarını olduğu gibi, eklemeler veya çıkarmalar yapmadan direkt sizin erişiminize sunuyoruz. Bu sayede diziye dair fikirleri kolayca edinebiliyorsunuz. Yani özetle sunduğumuz hizmetler; güvenli ve kaliteli içerik, yüksek çözünürlük, telif haklarını gözetmek, reklamsız içerikler, istediğin zamanda seyretme gibi. Sitemizde yer alan dizilerin çözünürlük kaliteleri isteğinize bağlı olmakla birlikte çok kaliteli de olabilir normal kaliteli de. Bu çözünürlükleri internet hızınıza göre seçmeniz gerekir. İnternet hızınız çok yüksekse en kaliteli seçenekleri tercih edebilirsiniz. Blu-Ray, HD, 1080p gibi. Ayrıyeten; sitemizde bulunan dizilerin türü çok geniştir. Hangi türde dizi izlemek istiyorsanız bu sitede bulabilmeniz mümkündür. Bu dizileri istediğiniz dilde, istediğiniz kalitede tek part olarak izleyebilmeniz mümkün. Olabildiğince görüntü kalitesi düşük dizileri yüklememeye çalışıyoruz. Fakat bazen buna mecbur oluyoruz.


İzleyicilerimizin fikirleri bizim için her zaman önemli olmuştur ve bundan sonra da olacaktır. Onların fikirlerine başvurmak, onların tavsiyelerine uymak, yenilikleri uyarlamak izleyicilerimizin memnuniyeti açısından çok önemlidir. İzleyicilerimizi memnun etmek en öncelikli amaçlarımızdandır. Alt yazılı, dublajlı içeriklerimize kolayca erişim sağlayabilmelerinin yanında en güncel dizi içeriklerine de ulaşım sağlayabilmektedirler. Site temamız grafik tasarımcıları tarafından tasarlanmış olup en uyumlu renklerle dizayn edilmiştir. Kullanıcı ara yüzümüzü en sade şekilde yapmaya çalıştık, renk uyumuna özen gösterdik. Bize destek olmak isterseniz dizileri sosyal medya hesaplarınızda paylaşıp sitemizi arkadaşlarınızında görmesini sağlayabilirsiniz. En iyi dizi izleme yeri olan sitemizde keyifli vakitler geçirmenizi temenni ederiz.


yabancı dizi izle - hd film izle - film izle - full hd film izle - bir başkadır izle - oleybet giriş - oslobet giriş - amqsports.com - meritroyalbet - süperbetin - grandpashabet - portbet - film izle - bahsegir - bahsegir

grandpashabet - grandpashabet - meritroyalbet - smart iptv - Twitter Takipçi Satın Al - Twitter Takipçi Hilesi - Juul Türkiye - İqos Türkiye - İqos - takipçi satın al - deneme bonusu - Jojobet - deneme bonusu
izmir escort bodrum escort izmit escort escort ankara porno malatya escort malatya escort mersin escort izmir escort kizlar diyarbakır escort ankara escort istanbul escort beşiktaş escort antalya escort sirinevler escort escort antalya Porno Film izle Çeşme escort Pendik escort kızlar