Gizem
Young Wallander
Tüm Bilgiler
Young Wallander Dram, Gizem 
1080p Kalitede Young Wallander izleDiziye ayarlanan önceki iki serisinin hayranları, yeni seri zaman çerçevesinin öncekilerle tutarlı olmadığı için hayal kırıklığına uğrayacaklar. Adam Palsson iyi bir oyuncu ve bu sunumda başrolü iyi yapıyor. Bu dizinin Morse gibi geçmişte geçmesini umuyordum ama ne yazık ki bu bize Kurt'un karamsar, kara kara arka planını anlatmayacak. Benim zevkime göre biraz fazla modern, ama yine de seyrettik. Aksiyon makul bir hızda ilerliyor ve hikayeyi iyi anlatıyor gibi görünüyor. Kurt bazı yargı hataları yapar, ancak yeni bir dedektif olarak yetkin görünmektedir. Dizi tipik bir kasvetli Scandi Noir veya hızlı tempolu bir İngiltere polis şovu değil, ancak bu kendi başına duruyor. Günümüz İsveç'inde geçen, diğerlerinin de belirttiği gibi, zaman makineleri satmadığı sürece bu seri olamaz. Genç adamı yaşlıya bağlayacak kadar görünmüyorum. Buna Kurt demek, bir pazarlama kararı gibi görünüyor, insanlara yepyeni bir dedektifi seyretmekten daha kolay sanırım. Ayrıca, neredeyse herkes İngilizce konuşuyor, ancak tüm bu İngiliz aktörlerin Malmö'deymiş gibi davranmaları güzeldi. Aslında İsveçli olan başrol, yapımın tuhaf bir yorumunu sunuyor. Her zaman yumuşak ve nefessiz bir şekilde konuşur. Ne yaptığını bilmiyorum ama bunun gerçek sesi mi yoksa sanatsal bir karar mı olduğunu merak ettim. Kenneth Branagh taklidi mi? Çok etkilenmiş gibiydi. Karakterler ve olay örgüsü, hepsinin en hayal kırıklığı yaratan unsurlarıdır. Altın kalpli siyah bir çete lideri. Umutsuz göçmenler. Beyaz üstünlükçüler. Milyarder hayırseverler. Gerçeğe ulaşmak için üst düzey yetkilileri alt eden özel bir polis. Senaristler bu formülü kullanmayı ne zaman bırakacaklar? Dizi, seyretme listemde olmayacak bir ikinci sezon için kendini kurmuş görünüyor. Bu, Yellow Bird UK tarafından yapılmıştır ve İsveçli başrol oyuncusu haricinde oyuncu kadrosu İngiliz. Aynı zamanda şimdiki zamanda geçiyor, bu da ne İngiliz ne de İsveç dizisi için bir prequel olarak hizmet etmediği anlamına geliyor.
 • IMDb 7.6
 • 594
 • 0
The Night Of
Tüm Bilgiler
The Night Of Dram, Gizem 
1080p Kalitede The Night Of izleAradaki fark, kırk dakika içinde anlatmak zorunda kalmama lüksü ve HBO'nun olağanüstü prodüksiyon değerlerini, çoğu az tanınan aktörlerin birinci sınıf bir kadrosuyla birleştirmesi. Polisin tasviri daha önce gördüğüm hiçbir şeye benzemiyor: bir vardiyanın bitiminden sonra çalışmanın sıkıntısı, paranın geçmesi, böylece başka birinin şüphesiz sabahın erken saatlerine gidecek bir dava alması, dikkatsizce idare etme mevcut insan gücü nedeniyle kanıt. Burada polis ne kahraman ne de kötü adamdır, daha çok çalışan erkekler ve kadınlar bir iş çıkarırlar. Gecenin yarısında mahalle evinin atmosferi, gecesi kötüden kötüye giderken saf baş karakterin hissettiği ezici çaresizlik hissi gibi elle tutulur. John Torturro'nun hayal ettiğinden çok daha büyük bir davaya rastlayan düşük kiralı bir savunma avukatı tasviri gelecekteki bölümler için büyük umut vaat ediyor. Başta da söylediğim gibi, bu daha önce görmediğimiz bir hikaye ama bu kadar iyi anlatıldığını hiç görmedik. Gelişmesini seyretmek için sabırsızlanıyorum. Bu gösteri karışık eleştiriler aldı. Bazıları onu sevdi. Bazıları bundan nefret etti. Sık sık yorum bırakmam, ancak bir şeyi seyredip seyretmemeye karar verirken genellikle yorumları okurum. Bu incelemeyi kötü incelemelere dayanarak yazmaya karar verdim çünkü bu konuda çok güçlü hissettim, sadece fikrimi ifade etmem gerekiyordu. Bu gösteri harika. Sizi içine çeker, sizi ana karakter konumuna getirir ve asla bırakmaz. Oyunculuk fantastik, ruh hali, müzik görselleri de harika. Çok fazla şov izliyorum, çoğu yeterince eğlenceli ama çok sık olmuyor böyle bir şovla sizi tamamen büyüleyen ve ardından son jenerik rolü olarak ekranda çığlık atmanıza neden olan düşünceye dayanamıyorsunuz. sonraki bölüm için yedi gün beklemek zorunda. Başta söylediğim gibi. Bazı insanlar bu gösteriyi orijinal olmayan sıkıcı aptal olmakla eleştiriyor. Orijinal değil mi? Tamam, öyleyse öncül yeni bir şey değil, dünyayı paramparça etmiyor ama güven bana, daha önce hiç böyle anlatıldığını görmedin.
 • IMDb 7.9
 • 620
 • 0
The Valhalla Murders
Tüm Bilgiler
The Valhalla Murders   
1080p Kalitede The Valhalla Murders izleİncelemelerin neden bu kadar karışık olduğundan emin değilim ama bu dunnit geriliminden gerçekten keyif aldım. En başından itibaren bu dizi sizi içine çeker ve bırakmaz. Hikaye, açıkken sakinlerine kötü muamele eden kapalı bir çocuk ıslahevi etrafında dönüyor. Yıllar sonra, hikayenin devam ettiği yerde eski çalışanlar ölmeye başlar. Ayar İzlanda ve karla kaplı güzel dağlar. Aynı zamanda karanlık ve kasvetli, bu da gelecek olaylar için mükemmel bir zemin oluşturuyor. Sekiz bölümü bir deneyin. Pişman olmayacaksın. İzlanda'dan iyi tasarlanmış cinayet gösterisi. Sade manzara nefes kesici ve sinematografi birinci sınıf ve yazım canlı ve olay örgüsüne dayalı. İzlanda'daki diğer diziler gibi, karakterlerin bazı eylemleri. Sorgulanabilir ve biraz tembeldir. Belki İzlandalılar geri kalanımızdan biraz daha saftır? Oyunculuk harika ve samimidir, nadiren aşırıya kaçar. Bu ufak tefek eksikliklere rağmen diziye bayıldım ve başından sonuna kadar tam anlamıyla meşgul oldum. Başka bir sezonu dört gözle bekliyorum. Bunun harika bir parça olduğunu düşündüm ve bitmesini istemedim. Son bölüme kadar karanlıkta tutuluyorsunuz. Birkaç eksiklik ve zayıflık var ama genel olarak bu inanılmaz derecede endişeli. Umarım yeni bir İskandinav polis geriliminde baş dedektifler olarak Kata ve Arnar ile başka bir dizi yaparlar. Önümüzde pek çok bariz bükülme vardı ve beni yüksek sesle güldüren bazı devamlılık gafları. Evet, elbette, değerli dakikalar önce farklı bir konuma döndüğünüzde ipucunu bulduktan sonra, arabanıza binene ve otoyolda hızlanarak acil destek çağırmak için beklersiniz ve pekala bazı karakterlerin bunu yapabilecek sihirli güçleri vardır. bir bardak votka içip, doldurduktan ve sonra konuştuktan on saniye sonra yeniden doldurulması gerekir, ancak bardağa dokunmayın.
 • IMDb 6.7
 • 560
 • 0
Biohackers
Tüm Bilgiler
Biohackers   
1080p Kalitede Biohackers izleTek karşılaştırma temeli bunun bir Alman Netflix Orijinali olmasıysa, o zaman evet, hayal kırıklığına uğrayacaksınız. Ancak bu, bunu seyretmemeniz gerektiği anlamına gelmez. Bu dizi kısa ve eğlenceli, ancak hızlı tempolu bir dram. Bir günde, hatta 4 saatin altında bir şey arıyorsanız, o zaman bu gösteri. Hikaye merak uyandırıcı, fikirler yeni ve daha taze hissettiriyor. Her zaman iyi bir şey olan gençlik aşkına çok fazla odaklanmıyor ve sizin için önemliyse bilimin çoğunu doğru yapıyor. Hikaye, garajınızda manipülasyon yapabileceğiniz genetik bir dünya sunmaya çalışan standart bir klişe hikaye. Görünüşe göre birisi cripsr'i aradı ve bu şeyi yazdı. Görünüşe göre yazar hiç bir Alman üniversitesine gitmemiş. İlişkiler iki hafta içinde gelişiyor ve kötüleşiyor ve derinliği yok. Ve tabii ki kötü bir akademisyen, Julius Caesar'ın etkileneceği kadar büyük bir evde klasik müziği duyar. Almanya'da her zaman oluyor, biz bu tür şeytani emsalleri icat ettik. Birincisi, çok daha az ciddi. Dark'ta tam olarak sıfır komik karakter var, bu şovda ise üç tane var. Bilim zirvede ama bir doktor ya da bilim adamı olmadığınız sürece gerçekliği askıya almak ve sadece hikayenin tadını çıkarmak mümkündür. Rain'den daha az mantıksız değil. Ana karakterin oldukça iyi olduğunu düşündüm. Hız biraz fazla hızlıydı. Karakterlerin gelişmesi için daha fazla fırsat vermek için birkaç bölüme daha yayılmasının daha iyi olacağını düşünüyorum, ancak birlikte çalışmak zorunda kaldıkları 6 bölümde iyi bir iş çıkardılar. Amerikan televizyon kanalı çoğu zaman on iki ya da on üç bölümde aynı seviyeyi yönetemiyor. Henüz görmediğim, seyretmek için gerçekten iyi bir şey bulmakta zorlandığım noktadayım. Bu, çok fazla harika televizyon seyrettiğinizde olur, bu yüzden sizi durduracak bir şey bulursunuz. Bu bir akşam için yaptı. 2. Sezonu dört gözle bekliyorum. Mükemmel bir şekilde filme alınan ve yönetilen çok eğlenceli bir seri. Genç oyuncular rollerini mükemmel bir şekilde yerine getiriyorlar, güvenilirler.
 • IMDb 7.9
 • 643
 • 0
Upload
Tüm Bilgiler
Upload   
1080p Kalitede Upload izleBu diziyi sevdim çünkü beni bazı karakterleri sevdirdi ve onlara değer verdim. İlginçlerdi, siğiller falan. Kusurları onları çok daha seyredilebilir hale getirdi. Bilinci bilgisayar donanımına yüklemek gibi transhuman fikirler harika ama onu harika yapan şey aşk, umut, hayaller, davranış, ölüm ve keder gibi evrensel insan unsurları ve sadece varlığın kaosu içinde birbirimize nasıl davrandığımızdır. Bu temaları alır ve seyirciyi tuhaf bir şekilde farklı varoluş türlerine yönlendirir. Bu en iyi hiciv ve beni çok güldürdü. Aynı zamanda karanlık, komik, absürt ve sevimli olmayı başardı. Yazarlar lütfen, lütfen bu zeka, beceri ve hassasiyet düzeyini devam ettirin. Ben tamamen bağımlıyım. Televizyonun bir süredir üzerimde o etkisi olmadı. Bu o kadar iyiydi ki ilk incelememi yazmam için bana ilham verdi. Bir komedi olarak bile, bu öncülünü akıllıca düşünmek ve iyi yazılmış ve mantıklı bir dünya ile sonuçları tahmin etmek için bu baş ve omuzları Devs'in üzerine koyardım. Her bölümün, sanal gerçekliğin ve modern teknolojinin geleceğini nasıl tahmin ettiklerini görmenizi sağlayacak küçük dokunuşlar var. Karakter açısından bakıldığında mükemmel bir dizi, çünkü onları hızlı ve iyi bir şekilde kuruyor, ardından dizi boyunca buna dayanıyor. Ayrıca, daha sonraki bölümlerde, kolayca tek nota olabilecek karakterlere farklı yönler göstererek şaşırtıyor. Homeland, Breaking Bad gibi ciddi dizileri ve hatta The Office gibi mizahi dizileri seviyorsanız, bu diziyi nasıl hazmedebilirsiniz anlamıyorum. En başından beri mutlak bir utanç festivali. Onunla değil, bu gösteriye bayılacaksın. Bu seyretmesi çok eğlenceli bir dizi. Genelde sitcom veya komedi türünü sevmem ama farklı bir şey. Hiciv ile bir bilim kurgu gösterisi karışımı. Konsept yeni değil, özellikle siyah aynada defalarca araştırılıyor, ama ciddi bir şekilde. Detaylar çok iyi durumda, olaylar ikna edici, ancak son bölüm daha iyi olabilirdi. Ölüm, sonsuzluk, aşk, özgürlük, haklar gibi birçok şeyi araştırdı ve aynı zamanda olası dijital geleceğimizi ele aldı.
 • IMDb 8.3
 • 413
 • 0
The Night Manager
Tüm Bilgiler
The Night Manager   
1080p Kalitede The Night Manager izleBu ender görülen bir şey: gerçekten klas bir gerilim. İsviçre peynirine benzeyen tehlikeli hikaye çizgilerine ve olay örgüsüne o kadar alıştım ki bu bir şok yaratıyor. Tabii ki, Tom Hiddleston, Hugh Laurie, Olivia Colman, Tom Hollander ve Elizabeth Debicki gibi en iyi performanslarla oyunculuğun çok parlak olmasına yardımcı oluyor ama harika bir oyuncunun harika bir senaryoya ihtiyacı var. Bu klas gerilim filminin temeli, elbette, David Farr'ın uyarlamasında desteklenen John le Carre'dir. Susanne Bier'in yönetimi bir ustalık sınıfıdır. Sinematografi çok etkileyici. Sonunda, kötü adamların kötü olduğu ve iyi adamın ahlaki bir konuma sahip olduğu eski moda bir iplik. Ortalama bir TV gecesi ve programlar düşük maliyetli gerçeklik saçmalıklarıyla dolu olan dizi, iyi bir hikayesi, yüksek prodüksiyon değerleri ve harika bir oyuncu kadrosu ile kalıbı kırıyor. Daha çok bir Bond filmi seyretmeye benziyor, örneğin Med'e karşı çerçevelenmiş güzel bir koreografiye sahip havai çekim yapmak için bir restorana gitmek için üç milyon pound artı sürat tekneleri kullanmak. Kesinlikle görünüyor ve akıllı senaryosuyla, TV dizilerinden çok Avrupa'da bir yerde çekilmiş büyük bütçeli bir filme benziyor. Lisans ücretiniz için daha ne istiyorsunuz? Unutun, geçmiş bir dönemi hatırlatıyor, eğlence. Hiçbir yere gitmeyen dolgu bölümleriyle aşırı uzun bir diziye dönüşmediği sürece seyretmeye devam edeceğim. Şimdiki zaman için güncellenmiş ve biraz yeniden çalışılmış olsa da, Gece Müdürü, Le Carre'nin klasik casus romanının karakterizasyonlarına ve atmosferine şiddetle sadık kalıyor. Tom Hiddleston karmaşık kahramanı olarak parlıyor ve Huge Laurie ve Olivia Colman, savunmasız kendi kendine yeten kişiliğini dengelemek için güçlü bir ekran varlığı sağlıyor. Le Carre'nin çalışmalarının hayranları, güzel erkekler ve kadınlarla dolu atmosferik bir gizemin, zeki yazıların ve uluslararası risklerin tadını çıkaranlar gibi bu diziden de keyif alacaklar.
 • IMDb 7.7
 • 419
 • 0
The Stranger
Tüm Bilgiler
The Stranger   
1080p Kalitede The Stranger izleSonunda bir karakter diğerini vuruyor. Bir polis memuru gelir ve geri dönüşte, cinayeti birlikte halihazırda gözaltında olan başka bir karakteri suçladıklarını tekrar görürüz. Söz konusu karakter, daha önceki bir olay yerinden kullanılmış ve kaldırılmış bir silah kullanıyor. Elbette birisi, silahın bir suç mahallinde olması gerekirken kilometrelerce ötedeki ormanlık alanda kullanıldığını fark ederdi? Elbette adli tıp ya da birileri, gözaltındaki karakterin hapsedildiği için ormanlık alana ulaşamayacağına karar verirdi. Diğer suç mahalline gelmeden önce yapıldığını varsaysalar bile, bu kesinlikle adli tıp ekibi tarafından reddedilir miydi? Bana göre bu hikaye inanılmazdı. Dizide anlatılan olaylara kimse inanamayacak şekilde. Eğlence değerine olan inancımızı askıya alsak bile, baştan rahatsız olmaya başlayan çok fazla tutarsızlık, çarpıklık ve tesadüf var. Spoiler vermemek için detaya girmeyeceğim ama unuttuğum pembe dizi olan bazı önemli anlar var, bu türün en başarılı yazarlarından birinin romanından uyarlanan bir gerilim / suç gizemini seyrediyordum. Sonra Coben'den okuduğum tek romanın bana göre olmadığını hatırladım. Adaptasyon da temeldi. Ne zaman önemli bir şey olursa, bize geri dönüşlerle bu vahiyle ilgili anı hatırlatırız, neden? Sanırım bağlantıyı kendi başımıza kuramayacak kadar aptal olduğumuz için. Anthony Head'i seyretmekten gerçekten zevk aldım Kaye iyiydi, Dooley iyiydi, ikinci rollerdeki tüm oyuncular, özellikle çocuklar. Koca iyiydi. Kirwan'ın sevgi dolu anne tasviriyle ilgili bir sorunum vardı. Sadece ikna edici değildi. Ve baş dedektif Jo karakteri beni rahatsız etti. Sonunun ona bir hakaret, kişisel ve profesyonel yaşamında hızlı bir düzeltme olduğunu düşünüyorum. Oyuncu çok çabalıyordu ama karakterinde hiçbir amaç ve derinlik yoktu. Özetlemek gerekirse, çok yüzeysel, anlamsız, yapay zeka tarafından üretilmiş bir hikaye gibi seyretmeyi bırakamadım çünkü abur cubur niteliği taşıyordu.
 • IMDb 7.6
 • 169
 • 0
Utopia
Tüm Bilgiler
Utopia   
1080p Kalitede Utopia izleDizi, daha önce izlemiş olmayı dilediğiniz, küçümsenmemiş ve yeterince izlenmemiş bir gösteri. Görünüşte rahatsız edici müziği, parlak ve bir şekilde halüsinasyon gösteren vizelerin eşlik ettiği bu şov, sizi hikayenin içine çekmek için iyi bir iş çıkarıyor ve sizi her zaman koltuğunuzun kenarında tutuyor. İkinci sezonun sona ermesi yeni bir sezon için ipuçları verdi ancak bilinmeyen bir nedenden ötürü gösteri iptal edildi. Yine de neredeyse tüm yarım kalmış işleri halletmeyi başardılar. Bununla birlikte, bu gösteri sizi hayal kırıklığına uğratmayacak ve neredeyse kesinlikle sizi bundan sonra ne olacağını merak ettirecek. Kesinlikle televizyondan gelmesini beklemediğim bir şeydi ve ne yazık ki dizi çoktan bitti. Sadece iki sezon, ancak yine de her şey bittiğinde, her şey tamamlanmış hissediyor, böylece son bölüm bittiğinde bir şekilde dışarıda kalmayacaksınız. Yine de bir düşünceyi bırakıyor, salya akıyor. Biraz Donnie Darko, bir tutam Contagion, bir parça Trainspotting yapın ve neredeyse serinin yüzeyini çizmişsinizdir. Müzik cesur ve sinematografi yavaş, dolambaçlı, güzel ve yine de zaman zaman şok edici. Bu hiçbir şekilde çocuklar için değil. Hikaye neredeyse bir hataya inandırıcıdır. İnsanı hikayeye o kadar hızlı çeken kapsamlı, titiz karakter gelişimi, güvensizliği kaydetmek için zamanın olması zor. Ben eleştirel bir insanım, ancak tarihsel olayların ve etrafa saçılan referansların kullanımı tamamen inandırıcı, makul ve bunun bir ajan tarafından bir şekilde kaçak olarak yerleştirilip yerleştirilmediğini merak ediyor. Tıpkı hikayenin okuduğu gibi çekildi. Yavaş, cesur ve zekice sonra aniden, Bam tam yüzünde, çığlık atıyor, o kadar hızlı şok ediyor ki, gözlerini saklamaya ya da ne olduğunu anlamaya vaktin yok. Bir andan diğerine, bir bölümden diğerine umut ederek sizi meraklandırır. Her karakterin kendi motivasyonu, kendi sorunları ve üstesinden gelmesi gereken kendi şeytanları vardır.
 • IMDb 8
 • 141
 • 0
Zoo
Tüm Bilgiler
Zoo   
1080p Kalitede Zoo izleBu seri oldukça iddialı, eleştirmenlerce beğenilen diziler gibi sıkıcı pembe dizi dikkat dağıtıcılarına asla saplanmıyor. Bu, sadece yerinde kalan sevimli karakterlerle doğrudan bir aksiyon. Dürüstçe söyleyebilirim ki bu filmdeki tüm performansları beğendim. Bu günlerde ilginç bir önermesi olan şovlara sabrım az ama sonra romantizmle ve senaryoya hiçbir şey eklemeyen tek boyutlu karakterlerle şaşırıyorum. Bu gösteri bunu yapmaz. Bu gösteri hikayeyle aynı rotada kalır ve asla pes etmez. Eğlenceli ve eğlenceli ve bu günlerde gerçekten ihtiyacım olan tek şey bu. Tüm kötü eleştiriler karşısında şok oldum, ama her biri kendi başına. Birincisi, bunun öncülünü çok seviyorum. Seneler süren işkence ve tacizden sonra yeterince gördüler. Bununla birlikte, Maymunlar Gezegeni'nden farklı olarak, konuşamadıkları, ancak iletişim kurabildikleri için bu çok daha büyük bir ölçekte devam eder. Aynı zamanda, sevgili ev kedilerimizden Afrika'daki aslanlara kadar küresel ölçekte çok sayıda türü içerir. Bu hayvanlar düşünüyor, plan yapıyor, strateji oluşturuyor ve arkasındaki teoriler o kadar da abartılı değil. Oyunculuğu seviyorum. Dokuz yıldız vermemin tek sebebi genç gazeteciyi sevmemem. Alaycı ve tanıştığı herkes için kaba. Ama aslanlar tarafından yenileceğinden şüphelendiğim için, en azından yakın zamanda değil, ona katlanacağımı düşünüyorum. Parisli kadını seviyorum, ona karşı çok daha savunmasız ve karakterini daha çok görmek istiyorum. Tüm olumsuz yorumlara inanın. Sözde akıllı karakterler sıklıkla en aptalca şeyler yapar. Ve sezon ikideki aptallığı artırmayı başardılar, bu yüzden belki de yazarlar, mümkün olmadığını düşündüğüm bir şeyi yaptıkları için alkışlanmalı. Yazarlar tembel, bütçe konusunda bilinçli veya aptaldır. Belki üçü de. Yüksek reytinglerin diziyle ilişkili kişilerden olmaması durumunda, size gerçek yaşam için bazı tavsiyeler vereyim. Hayvanat bahçesinde gördüğünüz hiçbir şeyi yapmayın.
 • IMDb 5.9
 • 245
 • 0
Travelers
Tüm Bilgiler
Travelers   
1080p Kalitede Travelers izleÖzel efektli bir gösteri değil. Bunun yerine, her damla meyve suyunu biraz kilolu olmayan öncülden sıkmaya odaklanır. Başlangıç ​​olarak, günümüz insan ev sahiplerini ele geçirme onları öldürüyor. Yani, büyük bir yerleşik ahlaki ikilem var. Ve özenli bir mantıkla çözüldü. Zaman yolcuları yine de ölmek üzere olan insanları seçmeye çalışır ancak bu da sorun yaratır. Zaman yolcularının keşfedilmeden kalması gerekir, bu da ev sahiplerinin hayatlarının konularını sorunsuz bir şekilde ele almak anlamına gelir. Zaman yolcularının, şu anda ele alınması gereken kendilerine ait motivasyonları olabilir. Hepsi çok güzel bir şekilde birbirine bağlanıyor. Her bölümün temel önermeyi yeni ve zekice bir şekilde genişletip çarpıttığını söylemekten başka çok daha fazlasını vermeyeceğim. Oyunculuk tekdüze katıdır ve bazen göze batan kusurlarına rağmen karakterler sevilir. Karakterlerin karışımı gerçekten harika bir topluluk hissi veriyor, bir süre gerçekten takip etmek isteyeceğiniz bir grup. İlk başta fark etmediğim şey, Gezginlerin eski Stargate TV ekibinin bazı kilit üyeleri tarafından yaratılmış olduğuydu. Elbette, bu dizinin en iyi yazarlarından ikisi, Mallozzi ve Mullie, eğlenceli uzay operası Dark'ın beyni. Bu arada, Gezginler, Stargate mezunları Andy Mikita'nın yönetmenliğiyle eski Stargate yazarı ve yapımcısı Brad Wright tarafından bir araya getiriliyor. Matter daha açık yürekli olsa da, Gezginler, o dizinin esrarengiz bağımlılık ve eğlence değerini kaybetmeden, Yıldız Geçidi geleneğinin daha sert tarafını sürdürüyor. Bir Stargate hayranı olmasanız bile, Yolculara kesinlikle bir şans vermelisiniz. Ne yaptığını gerçekten bilen bir gösteri. Ahlaki açıdan derin, entelektüel açıdan zeki ve duygusal açıdan tatmin edici hikayeleri aynı anda nasıl anlatacağını bilir. Son zamanlarda televizyonda gerçekten iyi bir bilim dalı seyrettik, ancak Gezginler, daha fazlasını görmekten en çok heyecan duyduğum program. Umarım devamı gelir.
 • IMDb 7.5
 • 162
 • 0
True Blood
Tüm Bilgiler
True Blood   
1080p Kalitede True Blood izleBu gösterinin ilk sezonu ve bir süre sonra, kendinize önermenin mümkün olduğunu söylemek kolaydı: Vampirler ve huzursuz ama çalışan bir arada yaşayan insanlar. Vampirler toplumda yer almaya ve daha iyi tanınmaya başladıkça, inanılırlığı biraz fazla uzattı ama yine de tadını çıkarabildim; Kurt adamlar, şekil değiştirenler, periler vb. eklenene kadar anlaşılması gittikçe zorlaştı. Şov, bir ya da iki sezonun inandırıcılığından o kadar uzaklaşıyor ki, benim için zevk almak zordu. Başlarda çok sevdiğim bazı karakterlerin ortadan kaybolması veya ölmesi de rahatsız edici oldu. Bu yüzden ona 9 değil sadece yedi verebildim. Modern zamanlarda geçen vampirler dünyayı dolaşır ve insanların ölümlü düşmanıdır. Bununla birlikte, insan kanı yerine vampirlerin insan kanıyla aynı etkiyle tüketebilecekleri bir ikame maddesi bulundu. Bu dizi artık insanlar ve vampirler uyum içinde bir arada yaşayabilir ve hatta ilişkiler kurabilir. Ancak her iki tarafta da her zaman huzursuz ateşkesi istismar etmeye hazır haydut unsurlar olacaktır. İlk birkaç sezon için mükemmel. Orijinal, uzlaşmaz ve son derece ilgi çekici. Harika karakter derinliği, zeki, ilgi çekici hikayeler, ilginç ilişkiler ve iyi performanslar. 5 sezon boyunca bu harikaydı. Ancak yapımcılar ne zaman bırakacaklarını bilmiyorlardı. Yazı şimdiden biraz yorgun hissetmeye başlamıştı, önceki olay örgülerine ve karakterlere ait yorumlar ve özellikle sadece özgünlük illüzyonu vermek için farklı yaşam formları tanıtıldı. Son iki sezon en iyi ihtimalle vasattı. Son sezon olan yedinci sezon özellikle kötüydü. Özgünlük yok ve yazarlar ve oyuncular sadece hareketlerden geçiyor gibiydi. Dizi seyretmek bir angarya haline geldi, yapmak zorunda olduğum bir şeydi, böylece seyretmekten çok keyif aldığım için diziyi bitirebilirdim. 7. Sezon, televizyon tarihinin en kötü final sezonu olabilir, özellikle de öncekiyle karşılaştırıldığında. Geceleri ise yerel barda garsondur. Zihin okuyabilmesi dışında oldukça normal.
 • IMDb 7.5
 • 412
 • 0
The Blacklist
Tüm Bilgiler
The Blacklist   
1080p Kalitede The Blacklist izleBir kez daha insanların güzel bir şovu eleştirdiklerini görüyorum çünkü bu gerçek gibi değil ve gerçek hükümetler ve kanun uygulayıcı kuruluşlar bu şekilde işlemiyor. Kavrayın insanlar. Batman de gerçek değil ama seyretmesi eğlenceli. James Spader'in Raymond Reddington'unun tasviri, arsa ile olabilecek herhangi bir takılmadan daha önemlidir. Bu kadar iyi bir performans ve karakter incelemesinden geçmeyi göremiyorum çünkü kurgusal bir gösteri gerçek değildir. Genellikle iyi bir karakter ortaya çıkmaz ve Spader'ın bunu her açıdan mükemmel bir şekilde çektiğini hissediyorum. Kendinizi kandırmayın insanlar. Bu iyi bir gösteri. Spader, Raymond rolünde mükemmel. Şovdaki tüm karakterleri en yüksek oranlarda ve inandırıcı buluyorum. Boone ve Elizabeth karakteri hariç. Bu karakter o kadar sadık ve bencildir ki sinirlerime zarar verir. Bu karakter hissettiği her şeyi yapar, protokole aykırı olsa bile en iyi şeydir ve takımı tehlikeye atar. Sonra, aslında ona yardım eden Reddington'ı azarlıyor, çünkü çizgilerin dışına çıkıyor. Şovun ilginç bir gerçekten kötü adamları yakala programından Tony ile ilgili her şeye gitmesi gerçekten çok sinir bozucu bir hal aldı ve olmaya başladı eski. Biraz odaklanmak için 6 karakter daha var. Onunla Reddington arasındaki arka plan hikayesinin önemli olduğunu anlıyorum. Ama Elizabeth'in yaptığı tüm drama ve bahsetmiyorum bile, tüm aptalca bencil şeyler gerçekten bir kapanmaya başlıyor. Bu karakter için yazar kim olursa olsun kovulmalı. Ayrıca, Lizzy'nin mucizevi iyileştirme güçlerine ne oldu? Bir erkek tarafından yüzüne yumruk atabilir ve sadece hemen kalkmakla kalmaz, üzerinde hiçbir zaman bir çizik bile olmaz. En az birkaç haftadır siyah gözleri olmalıydı. Gösterideki diğer herkes gerçekçi bir şekilde yaralanır ve iyileşme sürecinden geçer. Ama dökme demir Lizzy değil. Hadi beyler, biraz dinlenin. Lütfen büyük bir entrika, casusluk ve koltuk hikayelerinizin sınırlarını kötü bir başrol oyuncusu ile pembe diziye dönüştürmeyin.
 • IMDb 7.3
 • 385
 • 0
The Haunting of Hill House
Tüm Bilgiler
The Haunting of Hill House   
1080p Kalitede The Haunting of Hill House izleSiyah beyaz korku filmleri hayranı Wise'ın 1963 tarihli filmini çok iyi tanıyorum, ki bugüne kadar perili ev korku türünün bir klasiği olarak karşıma çıkıyor. Bu filmi bu kadar harika kılan pek çok şeyi korurken, aynı zamanda kendi başına yayılıyor ve çeşitli ve ilginç karakterler sunuyor. Ayrıca çocuk oyuncular ve yetişkinler gerçekten birbirlerine benziyorlar. Seçimi başarılı bir şekilde yayınlayın. Kesin bir reyting farkı varken ve şov renkli televizyon dünyasına girmeyi seçse de, klasik korkuyu etkili kılan şeyde hem eğlenceli hem de ürpertici olduğunu düşünüyorum. Filmde tanıdık baş sallamalar bile var. İkonik spiral merdiven, iki kişinin duvarların görünüşte canlanıp sallanmaya başlamasıyla oradan korktuğu bir sahne, ve benzeri. Korkunun galon kan ve her yirmi dakikada bir ölüm anlamına geldiğini düşünenlerden birisin, unut gitsin. Dizi, farklı bölümlerdeki farklı kardeşlerin hikayelerine odaklanıyor. Ve bireysel hikayelerin dokunduğu çarpıcı noktaları gösterir. Aslında her seferinde olayların farklı noktalarının olduğunu görüyoruz. Aynı olayı başka açılardan da görüyoruz. Böylelikle ailenin hikayesi daha yoğun bir dramatik yapıya bürünürken, diğer yandan ortaya çıkan farklı detaylar sayesinde giderek daha karmaşık hale geliyor. 6. bölümdeki cenaze sahnesi gerçekten iyi bir atış tekniğine sahip. Kamera kayda girer ve sahne tek bir dizide çekilir. Televizyonda gördüğüm en etkileyici sahnelerden biri. Demek istediğim, Flanagan bir yönetmenlik dersi veriyor. Netflix serisinin benim için gerçekten öne çıktığı nokta, tüm korku unsurlarını PTSD'ye bağlayarak, bu dehşetlerin gerçekten sadece evle mi, içinde yaşayanlarla mı yoksa her ikisiyle mi sınırlı olduğunu sorgulamanıza neden oluyor. Karakterler, perili bir evde yaşamanın tarihi ve trajik anılarından sonra bir şekilde hayatlarını sonuna kadar yaşamaya ve akıl sağlığını korumaya çalışıyor. Her karakter, orada olanlarla ilgili farklı şeylere inanır ve her biri kendine göre zarar görür.
 • IMDb 8.1
 • 290
 • 1
Designated Survivor
Tüm Bilgiler
Designated Survivor   
1080p Kalitede Designated Survivor izleAilem gerçekten çok eğlendi ve Netflix tarafından alınması bizi heyecanlandırdı. Ne yazık ki, Netflix, ırkçılıktan, transseksüelden, gey seksten, ICE göçünden ve her beyaz insan kötü ve ayrıcalıklı, her biri için boğazınızdan alabilecekleri her şeyi itmek için bu şovun platformunu kullandı. Bu konuların bireyler için önemli olmadığını söylemiyorum, sadece bunun bir gösteri, eğlence olduğunu söylüyorum, acayip bir televizyon şovunda zorlanmaları gerektiğini düşündükleri her politik meseleyi sıkıştırmak zorunda kalmamalı. Basitçe, eğlenceli değil. Kaç kez beyaz ayrıcalığından bahsediyorlar ve tüm beyazlar böyle dalga geçiyormuş gibi onunla dalga geçiyorlar. Bunun doğru olmadığını ve bunun gibi şovların çok yaygın olduğunu söyleyebilirim. Sadece on bölümde bize bu kadar çok politik konu attırmadan bir gösterinin tadını çıkaramaz mıyız. Yeni bir oyuncak gibi F kelimesini etrafa fırlatmaktan bahsetmiyorum bile. Neden gerçek sevgi göstermekte ısrar ettiler? Ben hiç anlamadım. Son derece hayal kırıklığına uğradın, çünkü gerçekten iyi bir şovu mahvettin. Bölüm on sekizin sonuna kadar peş peşe seyrettim. Başlangıç ​​önermesi, aslında gerçekliğe dayanıp dayanmadığına bakılmaksızın ilginç. Her zaman, özellikle bu günlerde, başlangıç ​​mülkleri ile biraz alan bırakmanız gerekir. İkinci sezondan sonra yirmi dört seyretmeyi bıraktım çünkü çok çocukça ve aptalca buldum. The West Wing'i sonuna kadar seyrettim. Bu, Batı Kanadı ile tanışan bir tür 24. Gösteri, Başkan ve eşi arasında çok fazla sevgi dolu bakışla, Bazı korkunç derecede hantal çizgiler ve en kötüsü, acımasız ABD Vatanseverliği, vızıltı dolu konuşmalarla kendini hayal kırıklığına uğratıyor. Amerikan halkı hak ediyor. İnanılmaz ulusumuzu yeniden inşa etmek. Fantastik hükümetimizi yeniden inşa etmek. Hükümette lobicilerden veya Kurumsal katılımdan söz edilmiyor. Çağdaş siyasetin bir özelliği olan yurttaş ve Hükümet arasındaki derin kopukluktan söz edilmiyor. ABD siyasetinin çeşitli üçüncü raylarından kısaca bahsedilmektedir.
 • IMDb 7.3
 • 170
 • 0
FBI
Tüm Bilgiler
FBI   
1080p Kalitede FBI izleBir Dick Wolf şovundan bir miktar politik doğruluk bekliyorum. Law & Order'da, başlangıçtaki şüphelinin gettodaki düşük seviyeli bir mahallenin masum olması yaygındı ve nihai suçlu, zengin beyaz bir yönetici klişeleşmiş elitist olarak ortaya çıktı. Şimdiye kadar, ABD ve İngiltere'deki herhangi bir ağdaki herhangi bir suç gösterisinin, etnik açıdan farklı araştırmacıların bir kadın komutana rapor vermesini bekliyorum. Ancak olay örgüsü mantıklı olduğu ve ciddi diyalog mizahla beslendiği sürece, tüm kalibre edilmiş siyasi doğruluğu kaldırabilirim. Yıllar boyunca bu şovların birçoğunu, ara sıra titizliklerine rağmen seyrettim. Bu şov, steroid kullanan PC. Bu, MS üyelerinin mağdur olduğu, gördüğüm ilk gösteri. Siyasi mesajların o kadar yorucu ve eğilimli hale geldiği bir nokta var ki, saçma entrikalar, korkunç diyaloglar ve tamamen özgün olmama ile sonuçlanıyor. Burada yorum bırakan bazı seyirciler yalnızca Sezon ikiyi seyrediyor gibi görünüyor. Tam Erişim'e sahipseniz, sezon biri taşımadıkları için anlaşılabilir bir durumdur. Ayda 10 dolar için mevcut olmalıdır. Çok daha iyi birinci sezon eksi en çok arananlar bölümünü görmediyseniz, sadece sezon ikiyi seyretmek kafa karıştırıcı olabilir. Bu bölüm en çok arananların Pilotuydu ve pek iyi değildi. özel kuvvetlerin ilk Sezonu, daha iyi yazı ve olay örgüleriyle daha endişeli geçti. Aynı şey karakterler için de söylenebilir. Ian Lim son zamanlarda Chen tarafından nerede canlandırılıyor? Anthony Miller'ın oynadığı yerine Kelly Moran'ın canlandırdığı karakterden çok daha iyi bir karakter. Şimdiye kadar iyi bir yedek değil. Umarım Chen geri döner. Gösteri için büyük bir kayıp. Sela Ward, Dana Mosier olarak Birinci Sezondan sonra ne olursa olsun ayrılıyordu. Büyük bir kayıp. Yerine De Garza, Isobel rolünde bir darbe ya da ıskaladı. Sezon ikinin birinci bölümü küçük mısırda korkunç, sonraki her şovda daha iyi. Yine de Dana yok. John Boyd, Stuart Scola rolünde sezon ikiyi düşürüyor.
 • IMDb 7.7
 • 251
 • 0
Absentia
Tüm Bilgiler
Absentia   
1080p Kalitede Absentia izleBu gösterinin reklamlarını ilk gördüğümde çok heyecanlandım. Ne kadar ilginç bir fikir. Oyunculuk iyidir. Benim sorunum yazı ile ilgili. Bu dizideki yazılar gerçekten korkunç. Travmanın insanları nasıl etkilediğine dair hiçbir fikirleri yok. Bana 6 yılını bir cam tankta geçirip hayatta kaldığını mı söylüyorsun? Tamamen izolasyonda, kapana kısılmış, sürekli açık boğulma. Üzgünüm ama bu mümkün değil. BU MÜMKÜN OLSA BİLE, o zaman üstesinden gelmesi gereken travma miktarı. Bir profesyonelle iki kez konuştuktan sonra gidip suçlarla savaşması iyi olmazdı. SADECE BU DEĞİL, ama insanların ona karşı tuttuğu düşmanlık miktarı. Yeni eş, sanki kalacak bir yer bulmasına yardım ediyor ve oğlunu ziyaret etmek, baş erkek karakterin en büyük ihanet eylemi ve anında ona bir yuva yıkan ve ona bir hain gibi davranıyor. İnsanlar bunu yapmaz mı? 6 yıldır travma geçiren birinden neden bu kadar nefret etsin ki? 6 yıl boyunca işkence gördü. Sanki yazarlar insan davranışlarını neyin motive ettiğini anlamıyorlar. Yeni eşin karakteri, iyi bir hikaye dizisi için çok fazla potansiyele sahiptir. Acıma ve kıskançlık duygularıyla çelişebilir. Yüzüne anlayışlı olabilir ama bu durumda kapalı kapılar ardında ezilmiş. Gerçek insanlar bu imkansız durumu bu şekilde halledecektir. Kocanızın öldüğünü düşündüğü ve tüm bu zaman boyunca sadece işkence gördükleri ortaya çıkan birine düşman olmanın hiçbir yolu yok. Bunun yerine onu intikamcı bir fahişe yapıyorlar ve seyretmesi katlanılmaz. Ana kadın Emily bu şovda sadece biraz travma geçirmiş ve hala suçla mücadele edebiliyor gibi görünüyor, ki bu çok saçma VE bu şovdaki herkes sanki 6 yıl boyunca boktan bir kıkırdama gibi ortadan kaybolmuş gibi kanlı bir kurban. Ben anlamıyorum. Oyunculara düşeni yaptıkları için hissediyorum, iyi oynadılar. Muhtemelen bu yüzden bu kadar yüksek derecelendirilmiştir. Ama yazı sadece saçmalık.
 • IMDb 7.3
 • 223
 • 0
The Expanse
Tüm Bilgiler
The Expanse   
1080p Kalitede The Expanse izleBirincisi, gösteriyi seyretmeden önce biraz bilginin yardımcı olabileceğine inanıyorum, çünkü seyirci, anlatılmak yerine çok şeyin gösterildiği inanılmaz derecede ayrıntılı bir dünyaya atılıyor. Ancak o kadar çok şey oluyor ve her çekim o kadar çok görsel bilgiyle dolu ki, ilk iki veya üç bölümde biraz kafa karıştırıcı olabilir. Öyleyse bilmeniz gereken şudur: Geleceğe birkaç yüz yıl geçtikten sonra, insanlık güneş sistemi boyunca yayılmış ve siyasi güç ve kaynaklar için bir savaşın eşiğinde olan 3 karşıt güce bölünmüştür. Üç fraksiyon, iki süper güç olan dünya ve mars'tan oluşur; üçüncü taraf, temelde herkesin Ceres gibi zavallı cüce gezegenlerde veya asteroit kuşağındaki diğer büyük kayalarda yaşayacak kadar talihsiz olan kuşaklardır. Bu kuşaklar, güneş sistemindeki fakir, sömürülen ve az gelişmiş kolonileri temsil ettikleri için üçüncü dünya nüfusunun gelecekteki eşdeğeridir. Pek çok kuşak, asteroit kuşağı sakinleri için daha fazla özerklik ve kaynakların daha adil dağıtılmasını talep eden, ancak Dünya ve Mars tarafından terörist bir grup olarak görülen radikal bir grup olan dış dünyalar ittifakı tarafından temsil edildiğini düşünüyor. Körükler, düşük yerçekimindeki sert koşullardan ve ayrıca düşük oksijen seviyelerinden ve suyun katı rasyonundan kötü şekilde etkilenir; Vücutları daha az kas geliştirir ve kemik yapıları, Dünya veya Mars'ta doğup büyüyen insanlara kıyasla daha az yoğunluğa sahiptir. Kuşakların yaşam beklentisi, Dünya'da yaşayan insanlarınkinin yaklaşık yarısı kadardır. İşte bu dizide anlatılan hikayenin arka planını oluşturuyor ve her şey başlangıçta biraz karmaşık görünebilir, çünkü olay örgüsü birkaç ayrı hikaye çizgisiyle gelişiyor. Hikayenin önemli kısımları üç farklı kahramanın gözünden anlatılıyor.
 • IMDb 7.8
 • 286
 • 0
Taboo
Tüm Bilgiler
Taboo   
1080p Kalitede Taboo izleDizi kesinlikle tarif edilmesi kolay bir dizi değil, sadece bunun için çok benzersiz ama yine de bir bakayım. Tüm incelemelerimde olduğu gibi, bunun size gösteri hakkında genel bir görünüm vermesi gerekiyor, bu nedenle burada herhangi bir olay detayı bulamayacaksınız, ancak bazı çok küçük spoiler mümkün. Lütfen, film bağlamında olmadığı sürece dili doğru kullanma yeteneğini uzun süredir yitirmiş umutsuz bir ekran bağımlısı olduğumu aklınızdan çıkarmayın, bu yüzden bu diziyi anlatmak için sürekli olarak diğer filmlere ve TV şovlarına atıfta bulunduğum için beni affedin. Bu vahim halim sizi rahatsız ediyorsa, şimdi okumayı bırakmak isteyebilirsiniz. Gerçek Dedektif'in karanlık, düşünceli atmosferini hayal edin ve bu havayı 1814 yılında, İngiltere ile Amerika arasındaki savaşın hala devam ettiği bir zamanda Londra şehrine aktarın. devam ediyor ama yavaş yavaş sonuna yaklaşıyor. Şimdi bir de Ridley filminde genellikle bulduğumuz nefes kesici güzellikte sinematografi aracılığıyla yakalanan zaman dilimini hayal edin. Şu ana kadar benimle misin? İyi. Çünkü bu gösterinin tonunu, havasını ve görünümünü oluşturduğumuza göre, James Delaney dünyasını biraz daha keşfedebiliriz. Amerikan savaşının sonu yaklaşıyor ve savaşan taraflar arasında barış müzakereleri gizlice devam ederken, etkisini korumak için plan yapan üçüncü bir büyük oyuncu var: Doğu Hindistan Şirketi, ilklerden biri ve belki de en güçlü tarihteki şirketler. Yapımın arka planını oluşturan Yeni Dünya'da ve çevresinde iktidar için bu büyüleyici karışıklık ve gizli savaşlar zamanıdır ve gösteri, seyirciyi o döneme taşımakta harika bir iş çıkarmaktadır. Bu seri, bir gösteride gördüğüm en iyi prodüksiyon tasarımlarından bazılarını içeriyor. Her şey yaşanmış ve gerçek görünüyor ister gemi, ister ev, giysi veya manzara olsun loş bir şekilde aydınlatılmış her sokaktaki her kirli kaldırım taşı, neredeyse gerçekliği yansıtır. Delaney ile ilk tanıştığımızda, Monte Cristo Kontu'na layık bir giriş yapıyor.
 • IMDb 7.9
 • 168
 • 0
The Magicians
Tüm Bilgiler
The Magicians   
1080p Kalitede The Magicians izleBu diziden ne kadar keyif aldığıma şaşırıyorum. Yazıdaki zekâ ve zeka, karakter gelişimi ya da oyunculuk hepsi müthiş. Birinci sezon çok iyi ve o sezonun en sonunda, yazarlara onu yüksek vitese almaları söylendi çünkü son bölümler, sonraki sezonları ayarlamak için hikaye satırından sonra hikaye dizisi oluşturuyor. Sezon 3'te o kadar içten bir bölüm var ki hem seyrettiğimde ağladım hem de sadece o bölümde anlatılan hikayeyi düşünmek Beni ürpertiyor. Bu eğlenceli şovun bir bölümde benden çok fazla duygu uyandırdığını görünce çok şaşırdım. O bölüm, seyrettikten sonra birkaç gün bende kaldı, bu benim için harika hikaye anlatımının işaretidir, sadece bunu düşünmeden edemedim. Takıldım. Birinci sezonda seyreder ve sıkılırsanız, buna bağlı kalın. Yaptığına çok memnun olacasın. Birinci sezonun başında bu şovdaki her şey gerçekten tuhaf ve yapay. Karakterler aldatıcı hissetti ve bu, gençleri oynadıklarını düşündüğünüzde daha da belirginleşti. Olay örgüsü de aceleye geldi, satırlar arasında gerçekten okuyamadığınız daha fazla içerik olduğunu hissediyorsunuz. Ana düşman ortaya çıktığında işler daha ilginç hale gelir ve oradan işler biraz daha iyi görünmeye başlar. Beni bu dizide asıl tutan şey karakterler çünkü iyi adam yok. Demek istediğim, villanlar ve kahramanlar var ama iyilik yaparken bile tüm karakterler biraz sıkılmış görünüyor, sanki doğru olduğunu düşündükleri için değil, doğru olduğunu düşündükleri için yapıyorlar. Bu şekilde, her zaman heyecan isteyen ama hiçbir şeyden asla tatmin olamayan modern kültürle daha uyumlu görünüyorlar. Bu dizi mevsimler boyunca ilerledikçe gittikçe daha iyi hale geliyor. Olaylar Alice Harikalar Diyarında seviyesi çılgın ve karakterler hikayeyle büyümeye ve değişmeye devam ediyor ki bu şaşırtıcı çünkü 1. sezondan itibaren asla tahmin edemezdim. Farklı bir şeyden hoşlanıyorsanız seyretmenizi tavsiye ederim. Kitaptaki ilk değişiklikler nispeten küçüktü. Julia'nın hikayesini dizi boyunca takip ediyoruz.
 • IMDb 7.6
 • 290
 • 0
Riverdale
Tüm Bilgiler
Riverdale   
1080p Kalitede Riverdale izleEn son sezona kadar bu şovu seyrettim. Yazarların her seferinde şovda yeni bir çatışma uygulamaya başlaması nedeniyle şov biraz kontrolden çıkmaya başladı ama üçüncü sezonla birlikte nereden ilham aldıkları belli. Sadece üçüncü sezonun ilk dört bölümünü seyrettiğinizde, Esaretin kefaretinin Archie'nin içinde bulunduğu duruma yansıtıldığını görebilirsiniz. Müdürden, gardiyanların ofisinde çerçevelenen yazılı cümle bence kanıtın en açık şekli, incil'de bulunan kaya çekici Archi. İlk başta hayal kırıklığına uğradım, daha sonra bölümdeki bu küçük ayrıntıları görmezden gelmeye karar verdim. Sonra sonraki birkaç bölüm geldi. Yazarlar, zindanlar ve ejderhaları grifonlar ve çirkinler olarak değiştirerek bir tahta oyunu uygularken gösteriye heyecan verici bir oyun uygulamaya karar verirler. Daha sonra, 1980 senelerinin sonu veya 1990 yıllarının ortasındaki bir grubun yer aldığı, kahvaltı kulübü ninkine benzer gece kulübü adlı bir geri dönüş bölümü. Benzerlikler esrarengiz ve ne yazık ki bu örnekler, yazarların ilham aldıkları filmleri yansıtan diğer sahnelerde diyaloğu da içermiyor. Açıkçası hayal kırıklığına uğradım. Bu dizinin demografisinin, daha önce listelenen bu klasik filmlere aşina olabilecek insanlardan mı oluştuğundan emin değilim, ancak yazarların amacının geçmiş filmlerin başarılarından çalmak olduğunu düşünebiliriz. Kaç bölüm çıkardıkları karşısında şaşkına döndüm, pudingi yumurtlamaktan bahsettik. Karakterler açıklanamaz bir şekilde haftadan haftaya dönüşüyor ve her şey o kadar saçma ki, yüzde doksan dokuzunu anlamak imkansız. Yine de oldukça bağımlılık yapan bir şey var, kesinlikle güzel insanlarla dolu, ama gerçekten ilginç karakterler de var, özellikle Cheryl, çok eğlenceli. Seyretmeyi asla tekrar etmem ama her zaman yeni bir diziye oturacağım. Dürüst olmak gerekirse, oldukça hızlı bir şekilde özetlemek gerekirse: bu, isimleri değiştirilmiş herhangi bir korkunç CW genç draması olabilir. Kelimenin tam anlamıyla Archie'nin derisini giyen kötü bir gösteri.
 • IMDb 8.6
 • 316
 • 3
Devs
Tüm Bilgiler
Devs   
1080p Kalitede Devs izleAlex Garland'ın dizinin ne hakkında olduğunu açıklamak onu bozmak olacak, bu da satmak veya tanıtmak kolay olmayan bir gösteri yapıyor. Ve aslında, IMDb'deki oy ve incelemelere bakılırsa, henüz seyircisini tam olarak bulamadı ve arkadaşlarım utanç verici. Bu şov, ya da daha doğrusu bu mini dizi mükemmel. Verilmiş olsa da: bu herkes için değil. Bazıları bunu yavaş olarak tanımladı, ama kabul ettiğimden emin değilim. Belki de Moody, ve neredeyse eterik bir nitelik var, ama çok şey var ve bu kadar tematik olarak zengin bir anlatım boyunca büyülenmiştim. Ayrıca, bu zorlayıcı öyküde çok daha az mizah var ve insanların bazı eleştiriler tarafından kapatılması üzücü olurdu, çünkü bunun biraz kasvetli ve depresif bir eğri olduğunu düşündüler. Doğru olan şudur ki, bu gösterinin büyüleyici bir şekilde inşa edildiği merkezi temaları ve fikirleri bulamazsanız, beğenmeme şansınız vardır. İlk birkaç saniyeden itibaren unutulmaz müzik beni yakaladı. Baştan sona ses tasarımının büyüleyici olduğunu ve karışıma gerçekten çok şey kattığını düşündüm. Dizi kurulumunun kendisi kare fraktal tasarımıyla harika bir sanatsal yaratımdır. Her şey güzelce fotoğraflandı. Yani asıl soru, söyleyecek bir şeyi var mı? Kabul etmeliyim ki, bununla ilgili düşüncem, çoğu zaman üst üste binen devletler içinde mevcuttu. Birçok kez Bu dahiceden Gösterişli saçmalığa geçtim. Nihayetinde bilim otantiktir. Kuantum fiziği hakkında elimden geldiğince çok şey öğrenmeye çalıştım, aslında matematiği öğrenmeye çalışmak dışında, ve bana öyle geliyor ki, buradaki tüm bilim yerinde. Hikayenin insani tarafının da çok iyi olduğunu düşündüm. Karakterizasyon çok iyiydi ve tüm karakterler herhangi bir kurgudaki çoğu zaman olduğu gibi olay örgüsüne dayalı kararlar yerine mantıklı, insan tipi kararlar aldılar.
 • IMDb 7.8
 • 749
 • 0
Messiah
Tüm Bilgiler
Messiah   
1080p Kalitede Messiah izleBu diziyi sevdim. Seyretmeye, beğenmeye niyetim yoktu ama içine düştüm. En başından beri büyülendim. Mükemmel yazı ile; harika oyunculuk. Müdürlerin çoğunun tanınmamasına bayıldım. Ve Avi'nin ve özellikle Mesih'in muhteşem olduğunu söylemeliyim. Bu rolleri üstlenmek çok ürkütücü olmalı. Mesih son derece inanılırdı, büyüleyiciydi. Bölümlerde çok sayıda ikonik sahne ve çizgi vardı. Tüm şovu aşırı seyretmek zorunda kaldım; iyi ki bugün işten çıkmıştım. Hâlâ sersemlemekteyim. Bu yüzden incelemem bu kadar dağınık. Savaşan dinler, uluslar, kabileler ve ırkların tümü içgörü ve saygıyla ele alındı. Bu bir neden veya bakış açısı hakkında bir gösteri değil. İnsanlığın küstahlığı ve belki de yaklaşan bir hesaplaşma hakkındadır. Birkaç nokta eklemek istiyorum. Kudüs'teki basamaklarla ilgili konuşmasının çok güçlü olduğunu düşündüm. Tarih bitti ve artık pazarlık yok, o gün geçti; öne çık ve başlayacak. Onun tarafından başka alıntılar da var. Aslında bu diyalogun çoğunu kimin yazdığını merak ediyorum. Ayrıca, önemli yerlerdeki gençlerin, çocukların dizilerinde de bir noktaya değinildi. Cibril ve Rebecca, dünyanın gözleri üzerlerinde Epi'de. 9. Ne söyleyeceklerinden emin değiller ve ikisi de aşıyor. Ancak dizide baktığınız her yerde, gençlerin yerini aldığını, eski yerine geçmesi gerektiğini görüyorsunuz. Yaşlı beyaz adamların çağı ve onların çalışma düzeni sona ermelidir. Bunu bir fikir olarak söylemiyorum. Gerçek olarak belirtilir. Ve yeniden. 2. Sezon evet elbette, kişi bu yüksek yazma ve oyunculuk kalibresinden daha fazlasını görmek istiyor. Ama Hollywood tarzı bir yayla sarılmış şeylere ihtiyacımız var mı? O kadar sığ mıyız? Bu hikaye anlatıldı. Anlatının bir kısmı sadece bu bilmediğimiz, bilemeyeceğimiz şey. Bu bir eylem çağrısıdır. Sezon ikinin oyuncuları olduğumuzu.
 • IMDb 7.3
 • 1.030
 • 0
Hunters
Tüm Bilgiler
Hunters   
1080p Kalitede Hunters izleBunu, oyuncu kadrosunu, hikayeyi ve diyaloğu geliştirmek için harcanan zaman gibi kısa tutacağım. Çok az entrika var ya da hiç yok, hepsi diğer hikayelere çok benziyor - hatta bazıları giriş videosunda veriliyor. Neredeyse bunun yapılmaya çalışıldığı her şey, diğer filmlerde ve dizilerde aynı bağlamda daha iyi yapılmış gibi geliyor. Komik değil, olmaya çalıştığı zaman bile - olmaya çalıştığı zaman korkutucu değil. İlk bölümün açılış sahnesi, hikayenin perspektifinden tam olarak anlayamadığım için daha sonra tamamen bir saçmalık haline getirilen büyük bir düşmanlığa sahip. Karakterlerin geçmişiyle uğraşırken ara sıra dehşet verici konularla uğraşıyor. Ne yazık ki ana kadro başarısız olurken, destek ekibinin çoğu verilen diyalogla harika bir iş çıkarıyor. Al Pacino ilginç olmaya çalışırken bile orijinal olmayan bir hikayeye sahip bir karikatür oynayarak boşa harcanıyor - aksanlı Al Pacino. Verisimilitude, ana karakter - genç bir yetişkin ya da geç bir genç herhangi bir mahkumiyet olmadan akrabasının ölümünden sonra süper kahramana dönüştüğünde pencereden çıktı. Ana kahramanın bir bilgin olarak yapabildiği ve bunun kaçırılmış bir fırsat gibi göründüğü şeyde iyi olduğu hiçbir yerde tespit edilmemiştir. Ana karakterin, bir aile üyesinin kaybı dışında kendi dünyasına ilgi duyması inanılmaz göründüğü için gerilimi de ortadan kaldırır. Ortaya koyduğu herhangi bir durum, esprili bir sözle, bir lanetle veya inanılmaz olan veya yapabileceği hiçbir yerde kurulmamış bir şey yapması ile biter. Yani pozitifler, iyi çekilmiş ve yapılmış, sahneler aitmiş gibi hissediliyor - 1984, 1984 gibi hissediyor. Bazı karakterlerin farklı zamanlara geri dönüşleri iyi çekilip yapılmış ve kalıcı bir etkisi olan tek sahneler, geçiş ve Bu sahnelerin kurgusu, yetersiz hikaye anlatılırken akıcıdır. Müzik harika, çünkü birkaç farklı zaman dilimiyle ilgileniyor, geçişleri harmanlamak için iyi bir iş çıkarıyor.
 • IMDb 8.4
 • 1.013
 • 0
The OA
Tüm Bilgiler
The OA   
1080p Kalitede The OA izleBir nefes temiz hava oldu. Bu diziyi ilk seyrettiğimde şaşırmıştım. Beni gerçekten etkiledi, her bölümden sonra beni düşündürdü. Geceleri uyumaya çalışırdım ama her zaman aklımda olduğu gibi yapamazdım. Ana karakter tek kelimeyle harika ve hikayenin karmaşıklığı beni% 100 ele geçirdi. İlk bölüm ve bitişi sadece parlak ve zekiydi. Anında tüm ana karakterlere, kendi hikayelerine ve nasıl bir araya geldiklerine yatırım yaptım. Çarpıcı olduğu için çekilme şeklini sevdi, hikayede çok sayıda cevaplanmamış soru var. Bu cevapsız sorular, neler olup bittiğini, gerçekte kim olduğunu, ne olduğunu vb. Hiç böyle bir şov görmedim ve hepsinin orijinalliğini takdir ediyorum ve kalbimi kapladı. Her saniyesini sevdim ve baştan sona yapıştırılmıştım. Keman sahnesi için de büyük bir ses. Müzik parçası çarpıcı. Üç kez seyrettim ve her seferinde daha fazlasını öğrendim. Çarpıcı. Hikayenin karmaşıklığı ve bunu doğru yapmak zaman aldığı sürece 2. Sezonun neden bu kadar uzun sürdüğünü anlayabilir. Yazarları bunun için alkışlayın, çünkü ikinci sezonu atmak kolay olacaktır. Bunun onlar için çok önemli olduğunu ve bu yüzden mükemmel olması gerektiğini söyleyebilirsiniz. Dizi şüphesiz Netflix'teki en sevdiğim programdır. Bu sadece harika bir hikaye değil, aynı zamanda günümüz ve çağ için çok gerekli bir hikaye. Bu, insanlığın daha derin yönlerine ve olan manevi bağlantımıza değinirken, tartışılacak teori sıkıntısı olmayan, zeki, tuhaf, akıllara durgunluk veren bir bulmaca kutusu. Onu seven her hayran, size hayatlarını nasıl etkilediğine dair kişisel hikayeler anlatacak travmadan iyileşmek, bize sabrın değerini öğretmek, bize inanç ve güç vermek, hikaye anlatımının gücüne inanmamıza meydan okumak. Bu şovu tanıştığım herkese tavsiye ederim çünkü bu bir şovdan çok daha fazlası. Bu bir deneyim. Hiç görmediyseniz kesinlikle bir seyretmeye değer ve eğer beğenirseniz, yüzlerce kez daha seyretmek isteyeceğinizi garanti edebilirim.
 • IMDb 7.4
 • 1.093
 • 0
The Society
Tüm Bilgiler
The Society   
1080p Kalitede The Society izleBunu yaklaşık bir gün içinde bastı. Evet evet, bu sezon esas olarak sadece gençler ve bu herkesin çayı olmasa da, gerçekçi Yalnız bir dünyada sıkışıp kalan büyük bir grup genç ergenlik sorunları yaşayacaktır, onlar yetişkin değiller, bu yüzden onlara olması gerektiği gibi davranmaya çalışmayın. Ayrıca, tüm diziyi bitirene kadar bir diziyi derecelendirmeyi, incelemeyi haksız buluyorum. Bitirmek için hiç zaman veya çaba harcamadığınız bir şey hakkında bu kadar güçlü fikirlere sahip olmak biraz iddialı. Sadece zengin çocuklar, fakir çocuklar, popüler çocuklar, popüler olmayan çocuklar değil, birçok kez çatışan farklı bakış açıları ve kişilikleri olan tam bir karakter yelpazesi. Karakter aralığını dokuz hizalamayla Karşılaştırırken, hizalamalardan birine uyan en az bir karakter bulabileceğinizi ve grup ve hikaye boyunca ilginç bir dinamik yaratabileceğinizi buldum. Hikaye hep birlikte ilginç ve seyretmesi eğlenceliydi. Bölümler boyunca onlara ne olabileceğine dair ipuçları verirken, son bölüm sizi daha da fazla soruyla bırakıyor. Kesinlikle ne olacağını bilmek isterim ve ikinci sezon olmasını umuyorum. Sonuçta, biraz gizemli eğlenceli bir şey arıyorsanız, kesinlikle bir saat verin. Bununla birlikte, öncelikle genç bir oyuncu kadrosuna sahip şovların hayranı değilseniz ve bu sizin için bir şov mahvediyse, atlayın. Siyasi bir meraklı olduğum için hemen dizinin içine çekildim. Hükümet yanlış ellere teslim edilirse, mutlak kaosun nasıl görünebileceğine dair bir ipucu veriyor. Bazı bölümler diğerlerinden daha yavaştı ama beşinci bölümden sonra ilk sezon gerçekten ilginçleşiyor. Okul Kurulu Başkanı tarafından ortaya konan bir sistem, hayatta kalmak için gerekli görülen bir tür sosyalist kuralı temsil eder.
 • IMDb 7.1
 • 1.188
 • 0
Lie to Me
Tüm Bilgiler
Lie to Me   
1080p Kalitede Lie to Me izleDoktor Cal Lightman beden dilinde ders veriyordur ve bu yeteneğini kullanarak dürüst bir şekilde servet kazanır. Çeşitli kamu makamları tarafından çeşitli soruşturmalarda çalıştırılır. Böylece, müşteriler ve diğerleri gibi zihin oyunlarına katlanmak zorunda olan kendi ekibini oluşturabilir. Harika bir gösteri. Her zaman Tim Roth'un büyük bir hayranıydım, bu yüzden bir gösteri yaptığını duyduğumda çok heyecanlandım ve onu destekleyecek güçlü yazarların olmasını umuyordum. Bana yalan söylemek son derece orijinal bir fikir ile mükemmel bir gösteri. Kendi kategorisi var. Sayılar matematik ile ilgilenir, Ev teşhis ile uğraşır, Bones adli bilimler ve çoğunlukla büyük karakter gelişimi ile ilgilenir ve Şimdi Tim Roth insan yalan dedektörüdür. Film iyi oynandı ve Tim Roth ile ortağı arasındaki kimya mükemmel. Hafif alaycı mizah anlarına sahipken diyalog çok güçlüdür. Künt dürüstlük bazen de çok komik olma eğilimindedir. Şovdaki yazı, şovun daha da kenarda görünmesini sağlıyor ve daha fazlası için endişeliyim. Yalan bana harika bir gösteri ve bu sezon nereye gideceklerini görmek için sabırsızlanıyorum. Harika bir öncül olarak başladı. İlk bölüm maharetiyle beni sardı - sadece suçluların değil normal insanların vücut dilini ve sözlü nüanslarını analiz etmek harika bir fikir. Belki bazen biraz uzak ama inanılmaz derecede ilginç. Cal eksantrikti, belki bir İngiliz House'uydu, ama oyunculuğundan zevk alıyordum ve genellikle İngiliz ve Amerikan oyuncuları bir kadroda karıştırmayı sevmeme rağmen, dizide yüzücü bir şekilde işe yaradığını düşündüm. Bir şekilde 'Psych' dizisini anımsatıyor, ancak daha iyi oyuncular, daha az şaka ve farklı bir hedef kitleyle.
 • IMDb 7.4
 • 4.729
 • 0
Under the Dome
Tüm Bilgiler
Under the Dome   
1080p Kalitede Under the Dome izleGösteriyi mini dizi yaptılarsa, burada en az 7 veya 8 vererek bir inceleme yazıyor olabilirim. Bunun yerine, korktuğum gibi bu dizinin uyarlamasını bazı bükülmüş dizilere yapmaya karar verdiler. Böylesine iyi bir hikaye için kesinlikle yanlış muamele. Oyuncular harika, ayarlar, özel efektler iyiydi. İlk altı bölüme kolayca 7 oy verebilirdim. Ancak her bölüm acı verici bir şekilde gittikçe uzadı. Yakında her şeyi mide bulantısını uzatacakları belli oldu. Daha iyi bir başlık olabilirdi: Mide Dönerken, Kubbenin Altında: Pembe dizi versiyonu. Şimdi bölüm özetini, mükemmel The Stand uyarlamasıyla karşılaştırın. Epik kitabın toplam büyük uyarlaması yalnızca yaklaşık 5 veya 6 saatlik bölüm mini dizilerde yapıldı. Burada 13 bölüm var ve bir sonuç yok, görünürde bir son yok ve aynı hikaye derinliğine bile yakın değil. Kurumsal kıyafetler sanatla birleşince olan budur. Onu yok ederler. Zekice para güdümlü tünel vizyonlarında, sadece hikayenin en kötüsünü kullanacaklarını ve insanların seyretmeye devam edeceğini düşündüler. Eminim plan, insanlar seyretmeyi bırakana ve reytingler çok düşük olana kadar onu sağmaya devam etmekteydi. Bu giysilerin seyircilerinden daha zeki olduklarını düşünmeleri ve açıkça olmadığı halde bir tür sanat gözü sahibi olmaları aşağılayıcı. Şimdi, bu takımlar aslında seyircilerine saygı duymadığından ve bir dakikalığına doların ötesinde düşünme zahmetine girmedikleri için hedefi tamamen kaçırıyorlar. Hikayeyi 5 veya 6 bölümlük güzel bir mini dizi haline getirseler, sonuna kadar iyi bir reklam geliri elde ederlerdi. O zaman DVD satışı da olurdu. Sonunda, seyircilerin ağa olan saygısını kazanacaklardı. Bunun yerine sizi bundan utanç içinde bırakırlar ve kendilerine ait bir şeyi tekrar seyretmekten çok daha fazla bıkarlar. Eminim bu kabul edilmiş kurumsal ağ yöneticilerini alıp hepsini kendi mini kubbelerinin altına çürümeye itmek isteyen tek kişi ben değilim.
 • IMDb 6.3
 • 3.126
 • 0
Sense8
Tüm Bilgiler
Sense8   
1080p Kalitede Sense8 izleŞovu ilk seyrettiğimde on puan ile derecelendirdim. Eşsiz buldum, güzelce filme alınmış ve bu yüzden insan. Tüm bu farklı insanların birbirlerini öğrendiklerine ve bireysel güçlerini kullanarak birbirlerinin mücadelelerine yardımcı olduklarına şahit oluyorsunuz. Karşılaştıkları güncel mücadelelerdeki empati duygusu ilham vericiydi. Çıkması çok uzun süren 2. Sezonda bile bu karakterlere çok önem verdim. Neden iki yıldız yerleştirmelisiniz? Dürüst olmak gerekirse kafa karıştırıcıydı. Bazen bilim kurgu programları bunu yapabilir; Hikayeyi daha gerçekçi ve ilginç kılmak için karmaşık konuları ortaya koyuyorlar ve katmanlara ve geriye dönüşlere yer veriyorlar, tahmin ediyorum. Sezon 2'ye kadar her şeyi tam olarak işlemedim, yani Sezon 1'in çoğu beni tam olarak ne olduğunu merak etmeye bıraktı. İkinci sevgi sahnelerinin amacını anlıyorum. Sevgi, insan olmanın bir parçasıdır. Duyular, bağlantıları nedeniyle sevgi sırasında ekstra zevk alırlar. Ancak, biraz fazla oldu. Buradaki yorumları okuduktan sonra, aniden, evet, her karakter yayının klişelerle dolu olduğunu hatırladım. Diğer incelemelerin söylediklerini tekrar etmeyeceğim, ancak esasen şov, belirli tropiklere düşerken yeni ve çığır açan olarak öne çıkıyor. Bu şeyler Sezon 2'de aşırı genişlemiş gibi geldi. Hepsini tek bir şovda bir araya getirmenin hala ayırt edici olduğunu ve şahsen trans kadınlarla, Hintli kadınlarla, eşcinsel Meksikalılarla veya Asyalı kadınların savaştığı çok sayıda film veya şov seyretmedim. ataerkil bir toplum. Dizi kişinin hikayesini anlattığı için, bazen daha fazla diyalog ve bazı karakterler için kültürel önemi ve toplumsal baskıların daha fazla araştırılmasını diliyorum. Her şeye rağmen, derecelendirmem çoğunlukla diziyi seyrederken nasıl hissettiğime dayanıyor ve karara göre birçok grubun temsil edildiğini hissettim, konsepti ve genel hikayeyi beğendim ve tatmin olmuş hissettim.
 • IMDb 7.7
 • 914
 • 0
Der Pass
Tüm Bilgiler
Der Pass   
1080p Kalitede Der Pass izleYapım, bu yıl ve belki de bu on yıl içinde en iyi seri katili yakalama dizisi için yarışıyor olmalıydı. Alplerde çekilmiş, topografyayı hem mekanlarda hem de sinematografide büyük bir etki için kullanmaktan asla çekinmiyor. Bazı ilginç karakterler var. Bir değişiklik için gölgeli geçmişleri ve gizli ilişkileri olmayan dedektifleri seçerdim, ama görünen o ki, halk bu eğilimle bir süre daha yaşamak zorundayız. Kesinlikle buradaki arka hikayeler, araştırmaya kesin bir dramatik unsur ve sonuç katıyor, bu yüzden en azından hepsi tek bir paketin parçası. Baş erkek dedektifin Oscar karşıtı bir Wilde gibi giyinmesini sevdim! Kırmızı giyinmiş baş kadın dedektifi sevdi, bu da bir sembolizm ekledi. Dizi gerilim ve sürprizden asla vazgeçmez. Katil kesinlikle çok iyi çalışıyor ve tamamen dikkat çekiyor. Ses düzeni de harikaydı, sofistike, uygun bir seviyede ve burada burada iyi bir Alman şarkısı. Bir eğlence için mükemmel. Güzel sinematografi ile mükemmel yapım. Geçmişte Sky prodüksiyonlarına karşı çok temkinli davrandım, çünkü bunlar sadece iyi değildi. Bu başlangıçta biraz yavaş bir brülör olsa da çabucak buhar kazanıyor. İyi bir gerilim filminin ihtiyaç duyduğu her şeye sahiptir: çok katmanlı kahramanlar, biraz gizem, harika skor ve düzgün yazı. Gerçekten güzel bir sürpriz ve kış ayları için harika bir dizi. Pek bir suç hikayesi hayranı olmadığımdan, ilk bölümü hiç seyretmem tamamen tesadüfen oldu. Ama çabucak ilgimi çekti. Muhteşem kamera çalışması, güzel doğa ortamı, heyecan verici bir hikaye ve parlak karakterler. Tüm diziyi eşimle seyrettim ve ikimiz de mükemmel olduğunu düşündük. Benim kişisel favorim, Avusturya aksanını ve Avusturya aksanını sevdiğim için elbette Nicholas Ofczareks'in dedektif Winter'ı canlandırmasıydı.
 • IMDb 7.4
 • 1.692
 • 0
Atiye
Tüm Bilgiler
Atiye   
1080p Kalitede Atiye izleHakan Muhafız serisinden sonra beklentilerimi çok yüksek tutmadım. Beklentilerimin üzerinde bir dizi ile karşılaştım. Bazı sahneler gülünç olsa da diziyi genel olarak başarılı buldum. En azından diyaloglar çeviri gibi değildi. Oyunculuk da benzer şekilde kötü değildi. Görsel efektlerin kullanımı daha başarılıydı. Onu seyrettim ve hiç sıkılmadım. Beren, ülke standartlarının üzerinde bir dizi oldu. Muhafız'ın olumlu tarafı, İstanbul'u iyi tanıtmak için attığı adımlardı. Başrolümüz aynı şeyi Göbeklitepe ve Nemrut için yapıyor. Senaryoya genel olarak bakarsak klişe kelimesini kullanmayalım ama klasik diyebilirim. Ancak dizide kullanılan mekanlar güzeldi. Hikaye kendine özel bir evren yaratmak yerine günümüzün modern İstanbul'unda geçiyor. Daha sonra Göbeklitepe ve Nemrut'un dahil olması hikayeye mistik bir hava katıyor. Her serinin bir rengi vardır. Hafif soğuk ve pastel renk seçimi çok keyifliydi. Serinin müzik seçkisi de iyiydi. Gerilim sahnelerindeki gergin müzik ve Göbeklitepe görüntülerinde arka planda Doğu ezgilerinin görünmesi, seyirciyi ekrana daha da bağlıyor. Dizinin hoşuma giden yanlarından biri de detaylara verilen önemdi. Elbette karakterlerin iyi ve kötü yanları vardı. Serdar'ın kötü karakter imajı istediğim kadar iyi değildi. Bunu biraz basit ve yapay buldum. Hannah da belliydi. Sezonun gizemini iyileştirecek bazı şeyler biraz gereksiz görünüyordu. Son derece kötü bulduğum birkaç sahne vardı ama onları unutmak istiyorum. Bu yüzden bundan bahsetmeyeceğim. Bazı sırların cevaplarının gelecek sezona bırakılması ve açıklanmaması benim için yetersizdi. Sezon finalinde ilk sahnenin cevaplanmasını diliyorum ama olmadı. Mesela başrolümüzün yetkilerinin ne olduğunu görmek güzel olurdu. İlk sezon yeni sezona hazırlanmak gibiydi. Umarım önümüzdeki sezon açıklanamayan şeyler iyi bir senaryo ile açıklanır. Önümüzdeki sezon göreceğiz.
 • IMDb 9.4
 • 3.331
 • 0
12

Dizi izle


Aradığınız tüm dizileri dizi izleme sitemizde yüksek görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz. Global diziler genellikle dizi sevelerin en çok rağbet ettiği dizi kategorileri arasında yer alıyor. Amerika, İngiltere, Fransa, Kore ve daha pek çok dünyanın her yerinden yayınlanan yabancı dizilere tek bir adresten ulaşabilirsiniz. İçinizden bir ses dizi izle diyorsa ama ne izleyeceğinize karar veremiyorsanız, burada tüm bölümleriyle kategorilere ayrılmış bir şekilde dizilere ulaşabilirsiniz. Görüntü kalitesinin yüksek olması ve sorunsuz altyazı özellikleri sayesinde bir bölümden diğerine atlarken zamanın nasıl akıp gittiğini fark etmeyeceksiniz bile. Çağımızın en güzel vakit geçirmenin yollarından biri de dizi seyretmektir.


Dünya çapında bir furya haline dönüşmüş büyük ve meşhur yapımlar için ücret ödeyip izlemek zorunda değilsiniz. İşte tam olarak burada biz yani diziizle.blog ekibi devreye giriyor. Günümüzün değişen dünyasında internet ile artık bilgiye erişim sınırsız ve herkesin en doğal hakkı. Bilgiye olan sınırsız erişim, dolayısıyla eski ve yeni tüm dizi ve filmlerden haberdar olmamızı sağlıyor. Eskiden izlemek istediğimiz bir filmin günlerce DVD'ye gelmesini beklerdik. Veya kimi programlardan indirmeye çalışırken yüksek boyuttan dolayı sabahtan akşama kadar beklemek zorunda kalırdık. Online dizi izleme platformları sayesinde artık tüm bu sorunlar geride kaldı. En güncel ve en son diziler haliyle elinizin altında. Tek bir tıkla full hd 1080p görüntü kalitesindeki dizilere çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Özellikle bilim kurgu dizilerini izlemenizi tavsiye ederiz. Hatta dizi sektöründe en iyisi olduğumuzu iddaa ediyoruz.


İzlediğiniz bir bölümü çok sevdiğiniz takdirde tekrar tekrar başa alıp izlemenin keyfi başka nerede var? Tüm bu seyir zevkinin sizler için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve işimizi önemsiyoruz. Zaten dizi seyretme sitesini kurmamızın amacıda buydu, hizmeti seviyoruz! Sevdiğiniz dizilerin yanı sıra sitemize girdiğinizde belki de daha önce adını bile duymadığınız yeni diziler hakkında fikir sahibi olabilir, yepyeni bir dünyanın kapılarını aralayabilirsiniz. Yorumlara bakarak ve kısa açıklamaları okuyarak dizinin konusu ve senaryosu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Böylece o dizinin sizin zevkinize uygun olup olmadığına kadar vererek ilk bölümden başlayarak yeni bir dizi seyretme sürecine geçebilirsiniz. Dizilerin en güzel yanı filmler gibi hemen bitmemeleri ve heyecanlı bir süreklilik sağlamalarıdır.


1080p Kalitede ve Ultra Hızda Dizi izle


Dizi sektöründe olabildiğince kaliteli hizmet sunabilmek için dizileri sizlere reklamsız sunuyoruz. Birçok insan boş zamanlarını dizi, film seyrederek geçirir. Ancak dizi izlemeye karar vermek kolayken hangi diziyi izlemeye karar vermek, aradığınız diziyi aradığınız özelliklerde bulmak oldukça kolay bir iş değildir. Aradığınız diziyi buluyorsunuz alt yazılı bulamıyorsunuz, alt yazılı bulup istediğiniz görüntü kalitesinde bulamıyorsunuz derken bir de bakıyorsunuz bir sürü zamanınızı almış. Bunların yaşanmaması adına biz size istediğiniz tüm özellikleri sunuyoruz. Geniş izleme seçenekleriyle, istediğiniz dilde türkçe dublaj ve türkçe altyazılı imkanlarıyla izlediğiniz diziden tam tatmin sağlamanıza olanak veriyoruz. Diğer dil çevirileri için henüz çalışmalara başlamadık, fakat en kısa sürede başlayacağız.


Online dizi izlemenin en keyifli yeri. Öncelikle sitemizde reklam, pop-up bulunmuyor. İstediğiniz diziyi izlerken sağda solda beliren reklamlar dikkatinizi dağıtıp zamanınızı çalmıyor. Dizi süresi boyunca sizi rahatsız edebilecek her şeyi düşündük ve sitemizi ona göre tasarladık. Yayınlamakta olan dizilerin yeni bölümleri yayınladığı günden itibaren sitemizde bulabilmeniz mümkün. Gündemi, yenilikleri oldukça yakından takip edip yeni bölümleri ara vermeden, beklemeden izlemenize olanak sağlıyoruz. İzleyicilerimiz dizinin kendi asıl şekli nasılda sitemizde o halde bulabiliyor. Herhangi bir sansür, kısıtlama yapmıyoruz bu konuda. Dizilerimizi tek part halinde yüklüyoruz. Bunun nedeni ara vermeden tek seferde dizi izlemenin daha keyifli olduğudur. Diğer parta geçerken zaman kaybetmeyip diziden kopma hissini yaşamıyorsunuz.


Yüklediğimiz dizilerin açıklama kısmına diziye ilişkin küçük notlar ekliyoruz. Söz konusu bölümün içeriğine dair açıklamalar gibi. Ayrıca; dizinin oyuncu kadrosunu, izleyici yorumlarını, izleyici puanlamalarını dizinin açıklamalar kısmına yazıyoruz. Kullanıcı yorumlarını ve puanlamalarını olduğu gibi, eklemeler veya çıkarmalar yapmadan direkt sizin erişiminize sunuyoruz. Bu sayede diziye dair fikirleri kolayca edinebiliyorsunuz. Yani özetle sunduğumuz hizmetler; güvenli ve kaliteli içerik, yüksek çözünürlük, telif haklarını gözetmek, reklamsız içerikler, istediğin zamanda seyretme gibi. Sitemizde yer alan dizilerin çözünürlük kaliteleri isteğinize bağlı olmakla birlikte çok kaliteli de olabilir normal kaliteli de. Bu çözünürlükleri internet hızınıza göre seçmeniz gerekir. İnternet hızınız çok yüksekse en kaliteli seçenekleri tercih edebilirsiniz. Blu-Ray, HD, 1080p gibi. Ayrıyeten; sitemizde bulunan dizilerin türü çok geniştir. Hangi türde dizi izlemek istiyorsanız bu sitede bulabilmeniz mümkündür. Bu dizileri istediğiniz dilde, istediğiniz kalitede tek part olarak izleyebilmeniz mümkün. Olabildiğince görüntü kalitesi düşük dizileri yüklememeye çalışıyoruz. Fakat bazen buna mecbur oluyoruz.


İzleyicilerimizin fikirleri bizim için her zaman önemli olmuştur ve bundan sonra da olacaktır. Onların fikirlerine başvurmak, onların tavsiyelerine uymak, yenilikleri uyarlamak izleyicilerimizin memnuniyeti açısından çok önemlidir. İzleyicilerimizi memnun etmek en öncelikli amaçlarımızdandır. Alt yazılı, dublajlı içeriklerimize kolayca erişim sağlayabilmelerinin yanında en güncel dizi içeriklerine de ulaşım sağlayabilmektedirler. Site temamız grafik tasarımcıları tarafından tasarlanmış olup en uyumlu renklerle dizayn edilmiştir. Kullanıcı ara yüzümüzü en sade şekilde yapmaya çalıştık, renk uyumuna özen gösterdik. Bize destek olmak isterseniz dizileri sosyal medya hesaplarınızda paylaşıp sitemizi arkadaşlarınızında görmesini sağlayabilirsiniz. En iyi dizi izleme yeri olan sitemizde keyifli vakitler geçirmenizi temenni ederiz.


hd film izle - film izle - full hd film izle - bir başkadır izle - oleybet giriş - oslobet giriş - amqsports.com - meritroyalbet - süperbetin - grandpashabet - portbet - film izle - bahsegir - bahsegir - grandpashabet

grandpashabet - meritroyalbet - smart iptv - Twitter Takipçi Satın Al - Twitter Takipçi Hilesi - Juul Türkiye - İqos Türkiye - İqos - takipçi satın al - deneme bonusu - bedava sohbet - Jojobet
izmir escort eryaman escort izmit escort escort ankara porno malatya escort gaziantep rus escort mersin escort izmir escort kizlar diyarbakır escort ankara escort