Komedi
My Absolute Boyfriend
Tüm Bilgiler
My Absolute Boyfriend Komedi 
1080p Kalitede My Absolute Boyfriend izleUzun süre önce Kareshi'yi seyrettiğimden beri bu hikayeyi seviyorum ondan sonra Tayvan versiyonu görmüştüm ve şimdi yeni bir versiyon görmekten çok heyecanlı ve mutluydum ve bitirdim az önce son birkaç bölüm boyunca tüm zaman boyunca ağlıyordum çok üzücü ve Yeong Gu çok tatlı ve aşkları o kadar tatlı ki gerçekten kalbinizi kırıyor. Ancak roller için gerçekten iyi oyunculara sahip oldukları için çok daha iyi olabilirdi. Gu'yu seyretmek, robot bir adam yerine normal bir adamı gibiydi ama ona bakmak saf bir zevk olduğu için şikayet etmeyeceğim. O gerçekten yakışıklı bir adam. Ama karakterini daha robot benzeri davranışsal hale getirebilirlerdi, mimikleri ve hareketleri bana gerçekçi görünmeyen fazla insancıldı. Da'nın yiyecek ve içecekle ilgili tüm randevularını hazırlaması bana büyük bir saçmalık gibi geldi, Young'un gerçekten yemek yemediğini veya içmediğini bilerek neden bunu yapsın? Bu biraz aptalcaydı, orijinal hikaye harikaydı ve oyuncular bu versiyonda harikaydı ama ne yazık ki senaryo bir kez daha değersizdi ve iyi düşünülmemişti. Bu diziye olan aşkımın tazelendiği için mutluyum ama aynı zamanda bölümlerin nasıl geliştiğinden ve nasıl bu kadar açık bir şekilde sona erdiğinden memnun olmadığım için hayal kırıklığına uğradım. Da, ideal erkek arkadaş olarak Zero adlı insansı bir robotla etkileşime girmeye karar verir. Da, kalbinin daha fazla dayanamayacağını hissettiği ölçüde aşk tarafından yakılmış özel efektli bir makyaj sanatçısıdır. Eski erkek arkadaşı Ma ilişkilerinin bittiğinden emin değil ama Uhm Da insan duygularının değişken doğasından daha fazla olabilir ve sarsılmaz sevginin istikrarı onun tarzı olabilir. Bundan çok heyecanlandım ve tüm bölümlerin yayınlanmasını endişeyle bekledim. İnsan olmanın ne anlama geldiğini ve yapay zekanın gelecekte nasıl gelişebileceğini keşfetmeyi gerçekten seviyorum. Başlangıcı, ortayı geçene kadar sevdim, sonra işler yokuş aşağı gitmeye başladı. Bunun pek çok yolu iyi bitmiş olabilirdi ama olmadı.
 • IMDb 8
 • 682
 • 0
My ID Is Gangnam Beauty
Tüm Bilgiler
My ID Is Gangnam Beauty Komedi 
1080p Kalitede My ID Is Gangnam Beauty izleDizi, sadece görünüşe odaklanmak ve estetik ameliyat yaptıran insanlara sadece bir tane yaptırdıkları için zorbalığa maruz kalmak gibi bazı ilginç temalarla ilgileniyor. Bununla birlikte, hikaye sadece takip etmek sıkıcıydı ve dizinin karşılaşmak istediği mesajın tamamı sıcak bir romantizme dönüştü, çift arasındaki kimya o kadar da iyi değildi. Ayrıca, webtoon'da bu dramanın erkek başrol üzerine kurulu olup olmadığını bilmiyorum, ama dramada yine de öyleydi. Son olarak, tüm karakterler için bize güzel bir sonuç vermedikleri için sonun anlamsızdı. Bu gerçekten şimdiye kadar karşılaştığım en yavaş ve en sinir bozucu şekilde anlamsız ilişkilere sahip. Hayatınız heyecan ve kıvılcımla doluysa, belki bu bir farkındalık çalışması ve sabırsızlık için bilişsel bir tedavi olabilir. Ama şimdiye kadar zar zor anladım. Her adım sonsuza kadar sürer. Ve şimdi son 3 bölüm boyunca hayal kırıklığından saçlarımı manik olarak fırçalamaya devam ettim. Bu, çıkmakta olan bir kelebek hüsranı bile değil. Tamamen can sıkıntısı. Ve pasiflikleri için tüm karakterlerden nefret etmeye başladım. Dili, en sinir bozucu karakterdir. Belki iki yüz ifadesi kullanıyor ve çoğunlukla her şeye biraz korkmuş ve üzgün. Ya da basitçe sessiz bir evet veya hayır. Makine öğrenimi çok daha iyi değil. Dizide belki de ilk kez on dört saat gülümsedi. Aslında bunu hayatımın dakikalarını kurtaracak bir bölüm olarak yazıyorum. Ele alınan bazı konular çok önemli ve bazen dokunaklı. Destekleyici karakterlerden bazıları iyi yazılmış ve çok sevimli, ancak hikayeleri yeterince yer almıyor ve her şey, Liderler ve destekleyici oyuncu kadrosunun geri kalanı arasındaki heyecan verici olmayan romantizm ve entrika tarafından gölgede bırakılıyor. Bu muhtemelen kötü oyunculuk değil, kötü karakter yazımı için geçerli. Can sıkıntınız varsa ve sabırlı olmanız gerekiyorsa bu diziyi seyredin. Aksi takdirde belki yapmazsınız.
 • IMDb 7.5
 • 1.118
 • 0
Good Girls
Tüm Bilgiler
Good Girls Dram, Komedi 
1080p Kalitede Good Girls izleAksiyon dolu, kaliteli TV şovu sizi daha fazlasını istemeye bırakıyor. Seriyi seyrettikten sonra kirli hissettirmeyecek kadar temizle, ama yine de zengin karakterlere sahip yetişkin bir dizi. Televizyonda veya sinemada tekrar tekrar seyredebileceğim harika bir yazı. Bana Breaking Bad veya Better Call Saul'u hatırlatan, görmek istediğiniz klasik karakterler. Tamam birinci sezon harikaydı. Oyunculuk harikaydı, sadece fazladan bir banka yapmak isteyen ve sonunda yanlış insanlarla karışan bilgisiz annelerdi. O zaman ikinci ve üçüncü sezonlar tam anlamıyla aynı sezon. Beth'in daha akıllı hale geleceğini ve Rio'yu alt etmeye çalışacağını düşünüyorum ama hayır. Sürekli onun üzerinden geçmesine izin veriyor ve çaresiz kurbanı oynamaya devam ediyor. Bu kadınlar hiç daha akıllı olacak mı? Bir kez kazanabilirler mi? Beth ve Annie gerçekten kardeş gibi görünmüyor. Birbirleriyle asla etkileşime girmiyorlar çocuklar ve eminim ki Beth yeğeninden bahsetti bile. Birinci sezon beni bağladı ve sonraki sezon çıtayı yüksek tuttu. Ama orada bitmeliydi. Sezon 3 benim için büyük bir hayal kırıklığı oldu. Sezonun son bölümlerini seyretmekte zorlandım ve dördüncü sezonu seyredip seyretmeyeceğimden bile emin değilim. Karakterler çok daha az sevilir hale geldi ve hikaye artık inandırıcı değil. İlk iki sezon harikaydı. Üçüncü sezon tam bir çöp. Karakterler arasında gelişme yok, çok yavaş ve hareket yok Yazarlar ilerlemek için fikir bulamadılar. Karakterler, duyguları olmadığı görünümünü verir, sadece olanlarla hareket ederler. Başlangıçta umut vericiydi ama potansiyeline ulaşamadı. O diziyi duyduğumda, aşırı ve sevimsiz bir şey seyretme arzum olduğunu düşünmemiştim. İkisi de değil. Hendricks harika, kesinlikle seyretmeye değer ve Matthew Lillard bu rol için mükemmel sadece ona bakmak yüzüne yumruk atmak istememe neden oluyor. Küçük kız kardeş can sıkıcı olabilir ama bu yazarın hatası ve oyunculuk yeteneğinin bir yansıması değil.
 • IMDb 7.5
 • 589
 • 0
Feel Good
Tüm Bilgiler
Feel Good Dram, Komedi 
1080p Kalitede Feel Good izleBu diziye rastladım ve hemen sevdim. İlgi çekici, zeki, eğlenceli, gerçek ve kendiliğinden hissediyor ve tüm doğru yerlerde kalbinizi çekiyor. Karakterler arasındaki ilişkiye o kadar dalmıştım ki onlarla birlikte hissettiğim sevgi, mutluluk, utanç, korku, kafa karışıklığı, kaygı tüm kasırga, sırf devam eden tüm komik kelime oyunlarını ve diyalogları yakalamak için onu tekrar seyretme arzum var ve muhtemelen ilk seferimi kaçırdığımı. Her neyse, ikinci sezon için tezahürat. Bu şovu sevmek istiyorum. Ve deniyorum. Ancak yolda epeyce tökezleyen blok var ve sanırım en büyüğü iki ana karakter arasında sıfır kimya elde etmem. Kesinlikle yok. Ve eğer buna sahip değilseniz, yaşadıkları her şeyi yaşayacaklarına inanamazsınız. Bunun ötesinde oyunculuğu genellikle vasat buluyorum ve hızlı ateş diyaloğunu takip etmek bazen zor. Bölümlerin yarısından biraz daha fazlasıyım ve bunun nereye gittiğini ve nasıl biteceğini biraz merak ederken, yine de devam etmemeyi düşünüyorum. Eğlenmek için televizyon izliyorum ve bu şov birkaç düzeyde onu kesmiyor. Dizi, hayatı boyunca ağırlıklı olarak dürüst olan George ile olan aşkına odaklanıyor. Hayatı boyunca dürüst olmasının bir sonucu olarak, Mae ile korkunç arkadaşı Binky'den çıktığını bir sır olarak saklar. Ancak tek sorun bu değil. Her ikisi de birbirine çok fazla güveniyor ve ayrıkken yoğun ayrılık kaygısı yaşıyor. Mae, George ile olan ilişkisini bir bağımlılık olarak görür. Mae seneler her tür uyuşturucuya bağımlıydı. Yazı, Mae'nin George'a nasıl bağımlı olduğunu etkili bir şekilde göstermek için mükemmel. Yazı, sadece Mae'nin George'a olan bağımlılığını göstermekle kalmaz, aynı zamanda bir bağımlı kişinin bir nesne veya kişiye nasıl takıntılı olduğunu da gösterir. Bu benim için eğiticiydi çünkü bağımlılıkların bir bağımlılığı diğeriyle takas etmek olduğunu hiç düşünmemiştim. Bir başka büyüleyici olay örgüsü aracı da, uyuşturucu madde ile karşılaştığında Mae'nin kulaklarının çınlamasıydı. Genel olarak, yazı olağanüstü idi.
 • IMDb 7.9
 • 594
 • 0
On My Block
Tüm Bilgiler
On My Block Komedi 
1080p Kalitede On My Block izleBu gösteri gerçekten muhteşemdi. Fragmanı ilk gördüğümde ilginç göründüğünü düşündüm ama seyretmeyecektim ama sonra patlamaya devam etti ve o kadar mutluyum ki sonunda seyrettim ve sevdim. O çocukların hayatları ve bundan sonra ne olacağıyla ilgileniyordum. Bu gösteri tüm başarıyı ve birçok mevsimi hak ediyor. Çeşitliliği ve birçok insanın günlük olarak neler yaşadığını gösterir. İlk birkaç bölümde diziye aşık olacağımdan emin olmadığımı itiraf edeceğim oyunculuk ve komedi biraz gergin görünüyordu. Ancak, devam ettim ve çok güzel. Bu dizi hem komedi hem de drama temalarını içeren çok eğlenceli. Sanırım hepimiz bazı garip ve kalıcı gençlik sahneleri ile ilişki kurabiliriz ki bu beni buraya getirdi. Beni tutan, karakterlerin ve hayatlarının gerçekliği ve gerçeğiydi. Evet, pek çok hafif yürekli sahne var ama birçok gencin zor gerçekliğini gösteren çok daha fazlası var. Aile dramını, çete yaşamını, uyum sağlamayı ve arkadaşlarla ve evdeki sorunları gösterir. İkinci sezon için gerçekten heyecanlıyım ve bu şovu kesinlikle herkese tavsiye ederim. Çocukların konuşma biçiminden fon müziğine kadar her şey harika. Geçmişte geçen ya da günümüz gençliğini tam olarak temsil etmeyen programları seyretmekten bıktım. Önümüzdeki sezon latino tuzağı da dahil olmak üzere daha fazla tuzak müziği görmek istiyorum, çocukların marihuanaya nasıl tepki verdiklerini görmek istiyorum, daha fazla sosyal medya ve meme referansı görmek istiyorum. Devam edin lütfen. Bu genç oyuncuların büyüdüğünü ve geliştiğini görmek için sabırsızlanıyorum. Genel olarak hikayeyi beğendim. Dört genç yıllardır arkadaş olmuş ve şimdi ilk aşkla gelen ve arkadaşlıklarını tehdit eden büyümeyle gelen sayısız zorlukla karşı karşıyadır. Ana karakterler fakir bir mahallede yaşayan beyaz olmayan insanlardır, bu genellikle çok beyaz orta sınıfınızın yaş ortamına gelmesi için hoş bir değişikliktir. Son zamanlarda çok daha çeşitli televizyon şovları oldu ve bence bu gerçekten harika.
 • IMDb 8.7
 • 443
 • 0
Rita
Tüm Bilgiler
Rita   
1080p Kalitede Rita izleBu harika bir gösteri. Yazarlar, gösterinin öngörülebilir olmasını engellemek için harika bir iş çıkarıyor. Karakterler benzersizdir ve bireysel diyaloglarına gösterilen ilgi rakipsizdir. Geliştirdikleri karakterlerin her birini, en ilginç hikaye çizgilerini örerken seviyorum. Sadece olağanüstü yazı. Esprili ama gerçek. Eğlenceli, ama asla çocukça değil. Ve oyunculuk? Hepsinden iyi. Asla zirvede değil, her zaman gerçek, somut ve karakterde. Başrol oyuncusu hakkında yeterli söyleyemem. Ve böylesine güçlü kadınsı ve yine de insani açıdan kusurlu bir rol modeli görmek çok güzel. Sahip olduğum tek sorun mevsimleri çok hızlı atmam, çünkü onu seyretmeyi bırakmanın bir yolu yok. Seyret ve tüm karakterlere aşık ol. Bu gösteri ne yolculuk. Tüm karakterler mükemmel bir şekilde oynanır ve sunulur. Karakter iğrenç ve bu kadar sigara içerken kesinlikle bir nefes vermesi gerekiyor, ama kesinlikle onu senin tarafında istiyorsun, çünkü gerçekten çok iyi bir insan örneği. Hjordis, tanışmak isteyebileceğiniz en savunmasız ama şaşırtıcı derecede güçlü kişidir ve onun ve Uffe'nin Elfçe'de akıcı bir şekilde sohbet edebilmesi bir deha darbesidir. Bu dizi beni dehşet içinde nefessiz bıraktı, histerik bir şekilde kıkırdattı, öfke ve üzüntü içinde ağlattı, bazı maskaralıklara yüksek sesle güldü, bazı sahnelerde beni itti ve bazı sahnelerde kalbimi ısıttı. Çok iyi yuvarlanmış ve son bölüm bir uçurum olmayacak ve uygun bir son olsa da umarım daha fazlası olur. Lütfen daha fazlası olmasına izin verin. Netflix'teki bu diziden gerçekten keyif aldım ve yeterince alamadım. ABD'dekinden çok farklı bir televizyon. Daha açıklar ve farklı yaşam tarzlarını kabul ediyorlar. Başrolün karakteri çok karmaşık ve onu seviyorum. Okul çocukları için doğru olanı yapmak için pek çok şeyi yanlış yapıyor ve kuralları çiğniyor. Öğrettiği çocuklara gerçekten değer veren bir öğretmen ama en iyi anne değil. Bu gösteri bana Showtime'da mükemmel bir gösteri olan Hemşire Jackie'yi hatırlatıyor.
 • IMDb 7.8
 • 711
 • 0
Teenage Bounty Hunters
Tüm Bilgiler
Teenage Bounty Hunters   
1080p Kalitede Teenage Bounty Hunters izleTam olarak ne için gittiklerini gerçekten anlamak birkaç bölüm aldı. Son derece hicivli ve abartılı ama şaşırtıcı derecede iyi yazılmış. Her yaştan insan için pek çok mizah var ve iki başrol şaşırtıcı derecede harika bir iş çıkarıyor. Kimyaları çok gerçekçi ve tüm saçmalıklara rağmen şovu noktalarda tutmaya yardımcı oluyor. Sterling'i oynayan aktris harika bir komedi zamanlamasına sahipti ve genel olarak benim en sevdiğim karakterdi ama tüm ana oyuncu kadrosu iyi oynanmış ve sevilebilirdi. Hatta düşman April bile kendi yolunda şaşırtıcıydı. Yazmaya karar vermeden önce üzerinde büyümesi için birkaç bölüm verin. Dürüst olmalıyım, çeşitli şovlarla kanepede birkaç kez yolumu seyrettim. Kendimi, karakter gelişiminin yanı sıra insanlar arasındaki İlişkiyi ve nasıl etkileşim kurduklarını gerçekten takdir ederken buldum. Diyalog kesinlikle çok komikti, sizi devam ettiren ve kesinlikle başka bir sezona açılan kıvrımlar ve dönüşler vardı. Daha çok seyretmeye devam etmenin daha kolay olduğunu buldum ve kesinlikle daha fazlasını istiyorum. Öncelikle biliyorum ki diziler benim gibi hedef kitle olarak yapılmadı. Ben genç değilim, bir kadın, hatta Hıristiyan değilim ve onu sevdim. Seyretmeye başladım çünkü sıkılmıştım ve çok hafif bir şey istedim, ilk bölümün yarısında seyretmeyi bırakmayı umuyordum. Ne kadar yanılmışım. Gençlerin ödül avcısı yardımcısı olarak önermesi elbette tamamen gerçekçi değil, ancak tamamen zor bulduğum tek şey bu. Beni gerçekten seyreten şey elbette iki başrol ve kardeşçe ikiz kız kardeşleri tasvirleri. Daha önce bu tür bir kız kardeş ilişkisi gördüğümü sanmıyorum ve doğruluğunu yargılayamıyorsam, eklediğim her şeyden ne kadar farklı göründüğünü seviyorum uzun zamandır. Şu anda altıncı bölümdeyim ama gerisini görmek için sabırsızlanıyorum. Dürüst olmak gerekirse, fragmanı seyrettiğimde şovla hiç ilgilenmedim, ancak ilk bölümü seyrettiğimde kesinlikle duramadım. Senaryo dahiydi, oyunculuk mükemmeldi, çekimler yapıldı.
 • IMDb 8
 • 585
 • 0
Cobra Kai
Tüm Bilgiler
Cobra Kai   
1080p Kalitede Cobra Kai izleSerinin fragmanını ilk gördüğümde, bu biraz hoş ama eminim berbattır. Oğlum yanılmışım, bu inanılmaz. Kefaret arayışında, talih çantasını aşağı indirmekte çok iyi. Bölümler, herhangi bir şey harika bir hikaye anlatıyorlarsa, aptal adam diye düşünmeniz için sizi şok edecek hiçbir şey yapmıyor. Karate Kid filmini alır ve döndürür. Çok fazla diziye, hatta sevdiğim dizilere bile gülmüyorum, ama Johnny kuru, kaba mizahıyla beni birkaç kez güldürdü. Bir Karate Kid hayranınız varsa, bu mutlaka seyredilmelidir. Karate Kid hayranınız değilseniz, bu mutlaka seyredilmelidir. O kadar iyi bir gösteri ki, youtube tarafından yapıldığına inanamıyorum. 1980 yıllarında bir gençtim ve bu filmi seyretmekten zevk aldım, benim yaşımdaki çoğu erkek gibi. Film bittikten otuz yıl sonra yeni bir dizi yaptıklarını görünce biraz şüpheliydim. Ancak fragmanları bir kez gördüğümde bir şeylerin peşinde olduklarını hissettim. Birkaç bölümü seyrettikten sonra başardıklarını söyleyebilirim. Bu oradaki en iyi gösteri her yerde. Fazla eylemde bulunulmamış. Ya bayat ya da aptalca değil. Burada ve oraya atılan 80'lerden birkaç aptallık veya referansla ciddiyetin mükemmel uyumu. Bu canlanma bir felaket olabilirdi ama görünüşe göre yazarlar, yönetmenler ve oyunculardan oluşan mükemmel bir kombinasyona sahipler. Komik, çünkü çocukken Johnny'nin boğazına elimden geldiğince sert bir şekilde yumruk atmak istedim. Ama kırk küsur yaşında biri olarak onu biraz destekliyorum. Bunu yapmaktan sorumlu olan insanlara harika bir iş çıkardılar ve tabii ki Ralph ve William olmasaydı bu olamazdı. Bu gösteriye ilişkin çok fazla beklentim yoktu ya da en azından yüksek beklentilerim yoktu. Sahip olduğum şeyler, hafıza şeridinde eğlenceli, düşük bütçeli bir boğuşmaydı. Ama bu bundan çok daha fazlası. Prodüksiyon değerleri harika, oyuncu seçimi harika, olay örgüsü, yazı, ton, hız, film müziği. Bitirmek için harika bir başlangıç ​​ve Bay Miyagi'nin bize öğrettiği denge var.
 • IMDb 8
 • 339
 • 0
Upload
Tüm Bilgiler
Upload   
1080p Kalitede Upload izleBu diziyi sevdim çünkü beni bazı karakterleri sevdirdi ve onlara değer verdim. İlginçlerdi, siğiller falan. Kusurları onları çok daha seyredilebilir hale getirdi. Bilinci bilgisayar donanımına yüklemek gibi transhuman fikirler harika ama onu harika yapan şey aşk, umut, hayaller, davranış, ölüm ve keder gibi evrensel insan unsurları ve sadece varlığın kaosu içinde birbirimize nasıl davrandığımızdır. Bu temaları alır ve seyirciyi tuhaf bir şekilde farklı varoluş türlerine yönlendirir. Bu en iyi hiciv ve beni çok güldürdü. Aynı zamanda karanlık, komik, absürt ve sevimli olmayı başardı. Yazarlar lütfen, lütfen bu zeka, beceri ve hassasiyet düzeyini devam ettirin. Ben tamamen bağımlıyım. Televizyonun bir süredir üzerimde o etkisi olmadı. Bu o kadar iyiydi ki ilk incelememi yazmam için bana ilham verdi. Bir komedi olarak bile, bu öncülünü akıllıca düşünmek ve iyi yazılmış ve mantıklı bir dünya ile sonuçları tahmin etmek için bu baş ve omuzları Devs'in üzerine koyardım. Her bölümün, sanal gerçekliğin ve modern teknolojinin geleceğini nasıl tahmin ettiklerini görmenizi sağlayacak küçük dokunuşlar var. Karakter açısından bakıldığında mükemmel bir dizi, çünkü onları hızlı ve iyi bir şekilde kuruyor, ardından dizi boyunca buna dayanıyor. Ayrıca, daha sonraki bölümlerde, kolayca tek nota olabilecek karakterlere farklı yönler göstererek şaşırtıyor. Homeland, Breaking Bad gibi ciddi dizileri ve hatta The Office gibi mizahi dizileri seviyorsanız, bu diziyi nasıl hazmedebilirsiniz anlamıyorum. En başından beri mutlak bir utanç festivali. Onunla değil, bu gösteriye bayılacaksın. Bu seyretmesi çok eğlenceli bir dizi. Genelde sitcom veya komedi türünü sevmem ama farklı bir şey. Hiciv ile bir bilim kurgu gösterisi karışımı. Konsept yeni değil, özellikle siyah aynada defalarca araştırılıyor, ama ciddi bir şekilde. Detaylar çok iyi durumda, olaylar ikna edici, ancak son bölüm daha iyi olabilirdi. Ölüm, sonsuzluk, aşk, özgürlük, haklar gibi birçok şeyi araştırdı ve aynı zamanda olası dijital geleceğimizi ele aldı.
 • IMDb 8.3
 • 485
 • 0
Modern Love
Tüm Bilgiler
Modern Love   
1080p Kalitede Modern Love izleİlk bölümü seyrettim ve bittiğinde ağladım ve harika hissettim. Bunun iyi hissetme hikayesinin tanımı olduğuna inanıyorum. İkincisini seyrettim ve şimdi biraz zaman ayırmak ve gördüklerimi ve performansların ne kadar harika olduğunu düşünmek istiyorum ve yetişkin kızlarımı arayıp onlara anlatmak ve onları seyretmelerini istiyorum, böylece hayran hakkında. Soğuk bir öğleden sonra rahat bir kanepede, yumuşak bir battaniye ve bir fincan çay ve bir kutu mendil ile kıvrılıp bir sonraki bölümü seyretmek istiyorum. Beklenmedik, beklediğiniz yolu takip etmiyor ve en iyisi, incelikli, incelikli oyunculukta ustalık sınıfı. Bu, daha olgun seyirciler için harika bir gösteri. Her aşk hikayesi özeldir ve her aşk hikayesi oldukça farklıdır. Yetişkin seyirciler için en iyisi olduğunu söylüyorum, çünkü iyi bir yaşam sürdüyseniz, en azından karakterlerle özdeşleşeceksiniz ve muhtemelen karakterler aşkın zor sularında dolaşırken bir takım gülümsemelere ve baş sallamalara sahip olacaksınız. Bu arada, ben Teksas'tan daha yaşlı bir motorsporları futbol seyreden cahil bir adamım, bu yüzden bu seri beni Themoviedb şifremden kurtulmaya ve bir inceleme göndermek için giriş yapmaya sevk edebilirse, gerçekten de özel bir küçük gösteri olmalı. Bulduğum her bölümde kendimden bir parça buldum, sadece senin de öyle hissettiğini umuyorum. Duygusal ve harika bir hikaye anlatma yöntemiydi, yeniden yeni bir şey keşfeden bir çocuk gibi hissettim. Benim için bu sıkıntılı zamanlarda, hissedilebilecek her şekilde kalbime dokunan bir deneyim oldu. Tüm oyuncu kadrosu inanılmazdı, bu dizinin hayatımı nasıl etkilediğini söyleyemem. Her bölüm için bir inceleme yazmak istedim, ancak hem konseptin hem de oyunculuğun saf parlaklığından bahsetmeye karar verdim. Sizi mıknatısa çeken metal gibi hissettiren bir seri. Çekiş o kadar güçlü ve son bölüm seyrini tamamladıktan sonra bile dizi bırakmayacak.
 • IMDb 7.4
 • 217
 • 0
What We Do in the Shadows
Tüm Bilgiler
What We Do in the Shadows   
1080p Kalitede What We Do in the Shadows izleYeni Zelanda'nın Wellington şehrinde farklı bir grubu takip eden film mükemmel ve daha önce görmediyseniz kesinlikle tavsiye ederim. Filmi seviyorsanız, diziye bayılacaksınız. Seriyi filmden daha iyi yapan şey, televizyonun epizodik doğasına bağlı. Tuhaf format, olay örgüsünün filmden daha hızlı başlayıp bitebileceği, karakterlerin daha fazla geliştirilebileceği ve daha çeşitli çılgın durumlara atılabileceği anlamına gelir. Film harika bir dünya yaratmaya sahipti, ancak 85 dakikalık bir çalışma süresiyle bu kadar çok şey yapabiliyordu ve şov, daha fazla zamana sahip olmaktan daha da ileri gidiyor. Program iniş şakalarıyla ilgili değil. Şakanın tamamı saçma bir kavram alıp ona ciddiyetle yaklaşan şakadır. Mizah kuru ve hızlı olacak ve film gibi, karakterleri tanıttıklarında ve önermeyi belirlediklerinde, yükselecek. Ne bekleyeceğimden emin değildim ama ilk bölümü çivilediler. Çoğu uyarlama orijinal karakterleri değiştirmeye çalışır, ancak bu, zaten kurulmuş olan evreni genişletmek için harika bir iş çıkarır. Film başından sonuna kadar çok komikti. Bir TV şovunun yapılacağına ilk baktığımda, orijinal oyuncu kadrosunun içinde olmayacağı için hayal kırıklığına uğradım, ancak bu kadar yüksek bir başarı elde ettiklerinde tamamen anladım. Gösteri, film kadar harika. TV şovları beni gerçekten yüksek sesle güldürmüyor ama bundan vazgeçemiyorum. Şakalar da film kadar harika ve ne hakkında bu kadar komik olduğunu bilmiyorum ama diğer dizilerden farklı bir şekilde farklı. Filmden hoşlananlar da bundan aynı derecede memnun kalacaklar. Seyretmeye ilgi duyan kişiler, dizinin seyretmeye değer olup olmadığını anlamak için mutlaka bir şans vermeli veya filmi seyretmelidir. Her 2 şekilde de zevk alacaksınız. Komik olmaktan başka bir şey değil. O kadar çok insanın onu seyretmesini sağladım ve kendim de yarım düzine kez karıştırdım. İlk sezonun tamamını tek bir günde seyrettim. Her karakter harika ve oyuncular karakterlerine gerçekten giriyor.
 • IMDb 7.6
 • 316
 • 0
Never Have I Ever
Tüm Bilgiler
Never Have I Ever   
1080p Kalitede Never Have I Ever izleBeklenmedik bir şekilde, bu gösteriyi gerçekten çok sevdim. Buna büyük umutlarla başlamadım, bunun sadece mükemmel sarışınlar ve yakışıklı erkeklerle bir başka klasik Amerikan cringey lise şovu olacağını düşünerek başlamadım. Ama çok hoş bir şekilde şaşırdım. Dizi, daha önce televizyonda görmediğim bir açı olan Hintli bir kız olan Devi'yi konu alıyor. Kültürü daha önce hiç keşfetmediğim ve tüm ailesiyle gerçekten bağlandığım için bu benim için bilgilendirici oldu. Devi'ye utandım, onunla güldüm ve hatta onunla ağladım. Normalde şovlar için eleştiri yazmam ama bunu beni eğlendirmesi ve canlandırıcı yeni bir bakış açısı göstermesi için küçük bir ödül vermek istedim. Gösteriden çok keyif aldım ve daha fazla sezon için tekrar geleceğini umuyorum. Gençlik draması hiçbir zaman tarzım olmadı, sabunlu melodram düşüncesiyle titreme eğilimindeyim. Ancak Mindy Kaling'in Asla Hiç Sahip Olmadım, aşırı sömürülen bir türün pek çok kutusunu işaretlemesine rağmen, yeni bir hayatı yorgun bir türe dönüştürmeyi ve uzun süredir devam eden TV mecazlarını alt üst ederek, hafif anları ve esprili sosyal yorumları akıllıca harmanlayarak. Seyrettiğim diğer şovların olağanüstü kalibresine yakın değildi ama yine de oldukça eğlenceliydi. Klişelerden ve ürkütücü anlardan payını almıştı ama ailesiyle birlikte kederden kurtulan bir kızın dokunaklı bir hikayesini canlandırmayı başardı. Bazı espriler son derece tuhaf ve sevimsiz olmasına rağmen, birkaç kez güldüm. Sinir bozucu bulduğum bir çift dışında karakterler sevimliydi ve olay örgüsü çok tahmin edilebilirdi. Ama genel olarak tüm şovu karıştırdım ve her bölüm boyunca ilgilenmeye devam ettim, bu yüzden tavsiye ederim. Asla sahip olmadım, gençler üzerine bir Netflix orijinal dizisi. Bunu bir Hint kültürünün tipik bir stereotipi olarak beklemek konusunda biraz önyargılıydım.
 • IMDb 8.2
 • 199
 • 0
How To Sell Drugs Online Fast
Tüm Bilgiler
How To Sell Drugs Online Fast   
1080p Kalitede How To Sell Drugs Online Fast izleBu mükemmel seri, Jesse Pinkman yerine inek # 1 Moritz Zimmermann ve Walter White, yerine inek Sander ile genç versiyonunda Breaking Bad gibi görünüyor, ancak Walter White, yani Heisenberg olmadan muhtemelen bir yerde gizlidir. White, ölümünden sonra ailesine bir servet teklif etmek için bir metamfetamin kaçakçılığı başlatmıştı ve Moritz de sonsuz aşkını geri kazanmak için aynısını yapıyor. Bu mantıklı, değil mi? Senaryo kesinlikle uzaktır, ancak bu gözlem açıkça ikincildir: aktörler mükemmel bir şekilde oynuyor ve altı bölüm dinamik bir ritimle birbirini takip ediyor. Son olarak, mizah Almanca yazılmıştır: kesinlikle komik değil, ince ve müthiş etkili. Ben de bir Alman olarak, konu Filmler ve televizyon dizileri olduğunda en iyiden çok uzak olduğumuzu biliyorum. Bu muhtemelen yetenekli oyuncularımız veya yönetmenlerimiz olmadığı için değil; Daha çok iyi romancılardan yoksun olduğumuza inanıyorum. Bu dizi ve birçok harika Alman filmi gibi büyük ölçüde gerçek bir hikayeye dayanıyorsa, gerçekten iyi sonuçlanabilir, ancak hikaye tamamen uydurma ise, seyirciye tamamen uydurulmuş gibi geliyor. Bu gösteri hiç de uydurma gelmiyor. Mevcut gençliğimizi, sosyal medyayı, mevcut teknolojiyi ve aynı zamanda film müziğini canlandırırken gerçekten otantik hissettiriyor. Polisin bir Windows dizüstü bilgisayardan veri kurtaramaması gibi biraz tuhaf olan birkaç şey var, ancak çoğunlukla çok iyi araştırılmıştır. 30'lu yaşlarındaki yazarlar ve neredeyse elli yaşında olan yönetmenlerle, dizinin ne kadar doğru olduğundan gerçekten etkilendim. Genç versiyonda kötü kırılmış gibi görünen genç karakterlerin yer aldığı mükemmel bir Alman dizisi. Moritz'in babası bir polis ve bu uyuşturucu vakasını araştıran DEA ajanı Hank'i hatırlıyor. Moritz ve Lenny, eczanelerinin web sitesini gizemli bir tedarikçiyle buldu.
 • IMDb 8.1
 • 171
 • 0
Glee
Tüm Bilgiler
Glee   
1080p Kalitede Glee izleİlk iki sezonunda dizi ile ilgili gerçekten sevdiğim şey, özellikle muhafazakar, küçük bir kasaba okuluna ve Tuhaf gülünç anlara veya zaten yavan şarkıların bazı yumuşak yorumlarına rağmen, seri gerçek bir suçlu zevk haline geldi ve ben suçlu olmaktan çok zevke önem verdim. Bununla birlikte, bir lisedeki bir grup öğrenciyi içermesi, bunun hiçbir zaman o kadar uzun sürmemesi gerektiği anlamına gelir ve ana karakterler okuldan ayrıldıktan sonra durması gerektiğini düşünüyorum. Şimdi saçmalık giderek daha belirgin hale geldi ve diziye dikkat etmeyi bıraktım. Kıvılcımını kaybetmesine rağmen, dizi çok büyük bir şey yaptı: insanların televizyona bakışını değiştirdi. Müzik, iyi yazılmış karakterler ve basit bir hikaye ile seri oyunu değiştirdi. Bu gösteri insanları konuşturdu ve şarkı söyletti. Başından beri bir karışıklık olabilirdi, ancak Ryan Murphy son üç sezona kadar oldukça iyi bir iş çıkardı. Yapımı, o anda başka hiçbir TV şovunun yapamayacağı şekilde başkalarına yardım eden bir dizi olarak hatırlamak isterim. Ondan nefret etseniz veya beğenmiş olsanız bile dürüst olmalıyız. Seriden önce bunun kadar açık fikirli başka bir gösteri yoktu. Günün sonunda dizi iyimser, mutlu ve basit bir gösteri. Olduğundan daha fazlası olmaya çalışmıyor ama serinin gidebildiği kadarıyla oldukça iyi bir performans sergiledi. Bazen tahmin edilemeyen televizyon dünyasında, karakterler olsaydı bile, zaman içinde birbirleriyle yatağa atlarlar ya da bir cinayet işlerlerse, bu dizinin bununla ilgili olmayacağı duygusuyla rahatlıyorum. Keşke dünyaya bir kola alabilseydim tavrıyla mutlu bir eğlence olacak. Bu şovun diğer şovların sunduğu tanıdık kıvrımlar, inişler, dönüşler, dönüşler ve drama içermediğinden, modern standartlara göre bir şekilde gelişmemiş olduğu için bu şovu atamak için mantıksal notun on puan olması gerektiğini düşünüyorum. Bununla birlikte, bu şov hiçbir zaman ilk beşimde listelenmeyecek olsa da, yıl boyunca bile, seyretmeyi en çok beklediğim şov olacağını garanti edebilirim.
 • IMDb 6.4
 • 219
 • 0
The It Crowd
Tüm Bilgiler
The It Crowd   
1080p Kalitede The It Crowd izleBence ismine sadık kalmak için doğru miktarda teknik mizah var, ancak herhangi bir ofiste çalışmış olan herkes bu gösteriyi çok takdir etmeli. Her bölümde büyük bir kahkaha atıyor ve ben genellikle yüksek sesle gülmüyorum. Evdeki başkaları bu çılgın bölümleri seyrederken gerçekten keyif aldığım yorumunu yaptı. Beşe kadar her bölümü sevdim, ancak burada ve orada tamamen dürüst olmak gerekirse, kendimi daha fazla teknoloji şakası dilerken buldum, ancak sanırım henüz teknik olmayanları kovalayamıyorlar. Asla bu seriyi seyretmek istemedim, bir arkadaş evindeyken tesadüfen rastladım ve başka hiçbir şey olmadığı için seyretmeye karar verdim ve oğlum onu ​​seyrettiğim için mutluyum. Çok eğlenceliydi, acil servisler sahnesine hayran olmalısın. Bir seride sadece 6 bölüm olması tam bir utançtı. Umarım dizi iki yakında çıkar çünkü bu şimdiye kadar seyrettiğim en iyi dizi ve şimdiye kadarki en sevdiğim TV şovu olacak. Moss harika bir karakter ve programa kesinlikle yakışıyor, ayrıca esprili komik çizgileri de bahsedildiği her yere uyuyor. Acemi diye bir şey olsaydı, biz onlar için böyle olurduk. İlk bölüm seyircilerin beğenisini kazanmak için iyi bir girişimdi, ancak çok fazla abartıldı ve bu da seyircinin dizinin bir sonraki en iyi komedi olduğunu düşünmesine neden oldu. İlk bölüm bittiğinde güzel şakaların olmaması nedeniyle herkes hayal kırıklığına uğradı. İlk bölümde, jenerikteki şaka gibi rastgele şakalar nedeniyle Peder ve kara kitapların yazarı Graham Linehan'ın büyük aklını bana bir şekilde hatırlatan anlar oldu. İkinci bölüm, oyuncu kadrosu ve Graham Linehan'ın nihayetinde gerçek performanslarını ortaya çıkardığı için neredeyse ilk bölüme itildi. Neredeyse gerçeküstüydü ve Peder ile aynı derecede tuhaflıkla bağlantıları vardı. İkinci bölümün pek çok alanında, Tedi vasat kılacak güçlü bir komedi sunan stres dersi gibi birçok alanda kontrol edilemeyen kahkahalar vardı.
 • IMDb 8.1
 • 203
 • 0
The Marvelous Mrs Maisel
Tüm Bilgiler
The Marvelous Mrs Maisel   
1080p Kalitede The Marvelous Mrs Maisel izleGerçek bir komedi dizisi olması gereken bu. Ayrıca Rachel Brosnahan'da sadece sevimli ve enerjik değil, aynı zamanda gerçekten komik olan gerçek bir büyücü buldular. Harika yazılara sahip parlak karakterlerden oluşan bir kadro bu harika gösteriyi tamamlıyor. Diğer çocuklar Muhteşem Bayan Heidi'den bir veya üç şey öğrenebilirler. Daniel Palladino ve Amy Sherman'ın beyni olan bu taze hisli komedi, neredeyse arzulanacak hiçbir şey bırakmıyor. Bu, gerçekten dikkatinizi çeken ve asla bırakmayan tam gövdeli bir komedi dizisi. Kamera çalışmasından setlere, kostümlere kadar her şey çok iyi yapılmış ve sizi 1960 senelerinin New York'unun yemyeşil, renkli, yüzyıl ortası bir anlık görüntüsüne kaptırmak için fazlasıyla yeterli bir iş çıkarıyor. Genç çekirdek ailesinin eğitiminde olan anne olan Miriam, kocasının hak ettiğine inandığı karısı olmayı her açıdan aşıyor. Ona saygı duyuyor, duygusal iyiliğini önemsiyor ve tamamen mutlu. Ta ki onun üstesinden gelebileceğinden emin olmadığı bir yola sokan değişiklikler gerçekleşene kadar. Hem TV şovları hem de filmlerle, odak noktasının bir stand komedyeninin doğuşuna tanıklık etmek olduğu veya tecrübeli bir komedyenin hayatına baktığımız yerleri veya bir komedyenin kariyerinin son parçalarını seyrettiğimiz yerleri adlandırabilirim. Genellikle komedyeni canlandıran aktör komik değildir. Ekrandaki seyircileri parçalayarak, ödüller veya övgüler kazanarak ve övgü alarak komik olduğuna inanmamızı sağlayan hikayenin acı çektiğini görüyoruz. Asla gerçekten işe yaramıyor, çünkü ME'yi, gerçek seyirciyi onun komik olduğuna inandırmazsanız, işini yapmamış demektir. Rachel Brosnahan komik. Zamanlaması mükemmel. Ve tabii ki şakalar iyi olmalı, bu yüzden yazarlar da beceriksiz değiller, ancak bu diyaloğu doğru kişiye ulaştırmadıkça materyal hiçbir yere varamaz. Onu buldular. Zahmetsizce, Brosnahan, satırlar ardına iyi yazılmış materyaller, güven, atılganlık ve tipik bir New York havası ile size evet, onun up yaptığını görebiliyorum dedirtiyor.
 • IMDb 8.2
 • 275
 • 0
Silicon Valley
Tüm Bilgiler
Silicon Valley   
1080p Kalitede Silicon Valley izleBu dizi artık göründüğü şekilde Hollywood benzeri bir atmosfer bulurken, eğlence endüstrisinin Silikon Vadisi'ne odaklanması ve benzersiz yaşam tarzı ve kültürü biraz yenidir ve orada gerçekleşen inovasyonun gerçekliği arasındaki temsil dengesini henüz bulamamıştır. Bazı eksantrik yönlerinde yatan tuhaf, komedi cephanesi. Mike Judge'ın Silikon Vadisi çok iyi bir başlangıç. Esprili ve sert ve dışarıdan birinin gözüyle alaycı bir yaklaşım sergiliyor. Elbette, Mike Judge, 1980 yıllarının sonlarında Palo Alto'da çalışmış ve bu insanları ve kültür şovlarını küçümseyen yabancı değil. Dizinin başarılı olmasını sağlayan şey, Judge'ın kültürün böyle bir simgesi haline gelen tüm küçük, saçma şeylere odaklanabilmesidir. Mesih benzeri takipçilere sahip CEO'nun yenilikçilerinden, endüstrinin bir şekilde üniversiteden ayrılanların öncülük ettiği fikrine kadar, Yargıç zaman kaybetmiyor ve her Silikon Vadisi klişesini insanların gülmesi için bir kaideye koymakla ilgili hiçbir sorunu yok. Yerli biri olarak şovun bir çok şeyi abarttığını söyleyebilirim, ama aynı zamanda pek çok şeyi de doğru yapıyor. Judge'ın diğer çalışmasını gördüyseniz, bunun ne kadar iyi uyduğunu hemen göreceksiniz. Beavis ve Butthead ile, bir neslin aptallığı ve israfı hakkında bir eleştirimiz var. Teksas kültürüne ve modern dünyanın değişimleriyle başa çıkmaya çalışan bir Amerikan kültürünün ideolojilerine dair içgörü ve burada jüri üyelerinin ilk önce daldığı tamamen yeni bir alt kültürümüz var. Şov kesinlikle düşüyor, ancak çoğu zaman gülmekle çok meşgul olduğum için onları bulmakta zorlandım. Şovun çarpık bir görüntüsüne sahip olabilirim, bunu gerçek Silikon Vadisi'nin bir filtresinden gözlemlediğimde, tüm bu harika ve garip. Ancak genel olarak bu, dünyadaki gerçekten eşsiz ve oldukça tuhaf bir yeri en komik şekilde ısırır.
 • IMDb 8.1
 • 628
 • 0
I Am Not Okay with This
Tüm Bilgiler
I Am Not Okay with This   
1080p Kalitede I Am Not Okay with This izleBu gösteri klişe ve özgünlüğün bir karışımıydı. Bir yandan bölümler, çılgın durumlar ve kıvrımlar ve dönüşler için ilginç olay örgüleriniz var, diğer yanda tahmin edilebilir olay örgüleriniz ve yazılarınız var. Oyunculuk harikaydı, daha önce projelerde çalışmış oyuncuları alarak akıllıca bir hamle yaptılar ve Wyatt Olef rolü için mükemmel. Sofia'nın performansından da keyif aldım, beni gerçekten karakterine sattı ve kızgın ya da kaba bir karakterden çekici ve yetenekli bir karaktere geçme yeteneği son derece etkileyici. Tüm oyunculuk inanılmazdı, bu yüzden oyuncu yönetmenine sahne oldu. Ana şikayetlerimden biri bölümlerle tutarsızlık, bazıları harikaydı, bazıları iyiydi ve bazıları çok beğenmedim. Daha fazla bölüm olsaydı bu bir sorun olmazdı, ancak sadece 7 olduğunu düşünmek uygun değildi. Dizi sürüklenmiyor ve müzik harika. Ruh halinize mükemmel bir şekilde uyuyor. Son bölümün en iyisi olduğunu hissediyorum ve bana hikaye daha yeni başlamış gibi hissettirdi. Bu da başka bir büyük sorun. İlk 6 bölümün hepsinin gerçek şova götürdüğünü hissettim. Bundan gelmek için iyi bir şey, diziden daha fazlasını istememi sağlaması. Potansiyel gerçekten parlıyor, ben son bölümüm ve yazarların ve yönetmenlerin gerçekten neler yapabileceğini görüyoruz ve sezon boyunca bu aşırı tonu görmek isterdim. Bir şey olacağından şüpheleniyordum ama bu sahne beni gerçekten şokta bıraktı. Gösteride bundan daha fazlasını istiyorum. Yazma ekibine tek tavsiyem araştırmanızı yapmak. Diğer Netflix şovlarının ne yaptığına bakın ve bunu yapmayın. Fark edilmenizin tek yolu bu. Klişeleri kırın. Kahramanın bir kıza aşık olmasına zaten başladınız. Genel olarak şovu seviyorum ve sanki insanlar ikinci sezona bir şans verirse topun gerçekten yuvarlandığını görebiliriz. Netflix'ten nefret etmeye başladım çünkü sizi bazı dizilere kolayca bağlarlar ve daha fazlasını elde etmek için bir yıl beklemeniz gerekir. Bu kesinlikle bu sene seyrettiğim en iyi şovlardan biri.
 • IMDb 8.4
 • 226
 • 0
Wayne
Tüm Bilgiler
Wayne   
1080p Kalitede Wayne izleBu kısa YouTube dizisinden ne kadar keyif aldığıma kendimi şaşırmış buluyorum ve harika bir yazar, profesyonel bir eleştirmen ve hatta dinlemeye değer biri olduğumu iddia etmiyorum, ancak kendi fikrimi paylaşacağımı ve Bu şovu neden sevdiğime dair dürüst bir açıklama. Başlıktan da anlaşılacağı gibi, sadece eğlenceli, uyuşukluktan, dokunulmazlıktan, şiddetli, on altı yaşındaki Rio'dan, sürekli bir Laurel ve Hardy taslağını seyretmeye benzeyen iki basit ikiz kardeşe, bazıları delice üstte 'kötü' Altın ızgara ve evcil timsahı olan adamlar. Her şey duvar kaosunun topları, arada bir dokunaklı, içten anlar serpildi, baştan sona harika müzikler kullanıldı ve açıkçası Dean Winters'tan gördüğüm en iyi performanslardan biri gerçekten parladı. Şov kaba, bazen komik, nihilist, içgüdüsel anlarda gerçek bir etkiye sahip ve seyretmesi genel olarak eğlenceli. Breaking Bad veya The Wire veya Stranger Things arıyorsanız, burada bulamazsınız, ancak bir akşam boyunca eğlenmek için şiddetli, tepeden tırnağa, alçak bir şov arıyorsanız veya iki, bu kesinlikle işe yarar. Neden yaşlı bir adam iki orta yaştaki bir şovu seviyordu, sorabilirsin. Birinci sezon gerçekten ilginç ve karakterler, çoğunlukla bir yelpazenin en uç noktalarında olsalar bile şaşırtıcı derecede gerçek görünüyorlar. İkinci gösteride gerçek bir gerilim var, gerçekten herhangi birinin her an ölebileceğini umuyorsunuz. Üçüncü karakterlerden bazıları, en azından bazı inanç ve eylemlerinde oldukça ilişkilendirilebilir. Örneğin,babasının güçlü adalet ve adalet duygusuyla gerçekten özdeşleşebilirim. Dördüncü müzik oldukça harika. Beşinci ses çok iyi ve kalın Bawstun vurgularıyla bile neredeyse tüm diyalogları anlayabiliyordum. Altıncı çok fazla eylem ve şiddet var, ancak bu aşırı derecede gereksiz görünmüyor. Bunların bir kısmının gerçekten olduğuna neredeyse inanabilirsiniz. Yedinci dizi ve diğer birçok karakter, özellikle Del arasındaki kimya gerçekten harika.
 • IMDb 7.8
 • 226
 • 0
Seinfeld
Tüm Bilgiler
Seinfeld   
1080p Kalitede Seinfeld izleHerkese açık kanalda yayınlanan son iki sezonunda dizinin birkaç bölümünü yakaladım ve tekrar gösterimleri sırasında çok daha fazla Jerry ve arkadaşını yakalamaya değindim. İlk görüntülemelerde bunu çok eğlenceli buldum, ancak zaman geçtikçe daha çok sevmeye ve arkadaşlarımdan bantlanmış bölümleri hevesle ödünç almaya ve sendikasyon kanallarında yeniden yayın avlamaya başladım. Televizyon tarihindeki iki komedi dizisi arasında, medyanın kültürel simgesi olarak hem de Python'u seçerdim. Bu yapımda, Amerikan sitcom türünü rahatsız eden bir duygusallık ve ahlaksızlık duygusu yok. Karakterler Noel'de birbirlerine sarılmazlar, aşık olmazlar, aileleri ve arkadaşları hakkında bir şeyler yapmazlar, mesela arkadaşların yazarları tarafından bu kadar sevilen sahte bir katartik sezon sonu yoktur. Bunun yerine, Jerry'ye sahibiz, her bir durumsal komedi parçası için sürekli olarak günlük ayrıntıların ayrıntılarını araştırıyor; erkek arkadaşlarından ayrılıkları, ayrılıklara yol açan küçük nevrozları kadar etkileyici olan aşırı saldırgan Elaine'e sahibiz; çıktığı her kadına yalan söyleyen en büyük zavallı George, bir apartman yangınından kaçarken engelli insanlara hatalı ekipman satıyor ve kadınları ve çocukları kaslarını koruyor; ve girişimci cum schmooze Kramer'in inanılmaz derecede yaratıcı fiziksel komedisi. Dörtlü, defalarca, haftalarca ve haftalarca, tanımlanmamış anlatı bir sıradan ortamdan diğerine seslenirken, önemsizlikleri dizginlenemeyen bir şevkle tartışıyor. Nadiren böylesine büyük ölçüde anlamsız insan çabaları tarafından bu kadar zeka üretilmiştir. Bu dizinin parlaklığının yattığı yer, en tuhaf sonlara giderek daha az umut verici bir komedi öncülünün potansiyelini gerçekleştirme becerisidir; ve George'un benden daha büyük bir kaybeden yok. tartışmasını kazandıktan sonra muzaffer bir şekilde bağırması gibi, neredeyse her zaman televizyonun bazı klasik repliklerine tırmanan sonsuz, anlamsız bir şekilde kendini beğenmiş ve nihilist şaka.
 • IMDb 8.3
 • 422
 • 0
Shameless
Tüm Bilgiler
Shameless   
1080p Kalitede Shameless izlePilot, İngiliz meslektaşları gibi karakterleri sempati kazanma çabasıyla değil, sadece bir gerçeğin ifadesi olarak tanıtıyor. Eşcinselliğini saklamaya çalışan hevesli genç denizci, yalnızca erkek kardeşinin sevgisini kaybetmekten korkuyor, çocuklarını seven ama pusun içinden gelen sarhoş baba, hokkabaz bir peygamber haline geliyor, ince akıl sağlığı ve düzen perdesinin arkasından gören Shakespeare'li bir aptal, yakışıklı bir haydut aracılığıyla bir çıkış yolu görerek aileyi bir arada tutmaya çalışan genç kadın. Bu insanlar kötü şeyler yapsalar bile kötü değiller. Toplum onları unuttu ve bundan dolayı da umursamazlardı. Tüm oyuncu kadrosu muazzam ama William H.Macy, bir Çarşamba günü saat üçte Memphis'te bir bardan çıkan bir Gallagher olan babayla, son siparişler, onu rahatsız etmeyin çünkü henüz bitirmedi, uyanmadan ve her şey bitmeden dünyanın neyin yanlış olduğunu sana söylemeli. Bu adamın bir savaş veterineri olduğuna ya da kendine güveni ve hezeyanı olan bir şey olduğuna inanırsın. Irkınız veya geçmişiniz ne olursa olsun, Utanmaz'dan bir şeyler çıkarabilirsiniz. Kendisine Komedi, Drama veya her ikisi de demekten hoşlanan çoğu televizyon, belirli bir demografiye yönelir ve örneğin Glee'deki ritimsiz gençler veya Blood'daki cinsel sapkın genç yetişkinler veya bastırılmış ev kadınları için bir kaçış fantezisi sunar. o dizide bastırılmış ev kadınları hakkında. Tayin edilen koruyucunun yeni erkek arkadaşı masanın başına otururken, yere sarhoşken düşen Frank'in bacaklarını kenara iter. Utanmaz hiçbir şeyden kaçmaz, verildiği dünyada yaşar ve sık sık size o neşeli ve kaotik sahnelerde en tatlı limonatanın neredeyse acı olduğunu hatırlatır, bu yüzden her bölüm sizin için sadece bir saattir gül, ağla ve eğlen. Anarşik coşku anları, kemiğe yakın gerçekliğin üst üste binmesi, üzerinden geçmesi ve bazen yan yana serpiştirilmesi, Amerika'nın mide bulması gereken taze bir tabakta anlamlı bir şekilde sunuldu. Bir İngiliz dizisi olduğunu bile bilmeden Amerikan dizisinin yarısına gelmiştim.
 • IMDb 7.9
 • 628
 • 0
Space Force
Tüm Bilgiler
Space Force   
1080p Kalitede Space Force izleTüm profesyonel eleştirmenler bu gösteriyi beğenmedi. Eleştirmenler her zaman normal Hollywood şakasından farklı bir şey istediklerini söylüyorlar. Ama onlara verildiğinde anlamıyorlar. Bu diziyi tarif etmek zor. Senaryo sadece bir dizi aptalca şaka değil, yanak dilidir. Kahkaha atan birkaç an var. Ama çoğunlukla seyretmek zevkli. Kamera çalışması ve yönetmenlik ciddi bir dram gibi. Karakterler kendilerini ciddiye alıyor. Carroll'ın sıkıştırmak için Kokomo'yu şarkı söylemesi ve dans etmesi komik ama tamamen karakter dışı değil. Bu çok ferahlatıcı bir gösteri. En azından ilk bölüm. Mükemmele oldukça yakın. Hikayenin temeli güzeldi. Gösterinin zamanlaması harikaydı. Muhteşem bir şey için her şey yerindeydi. Yardımcı oyuncular da gerçekten iyiydi. Bulduğum tek sorun, komedinin çoğunun biraz fazla çocuksu ve tekrarlayıcı olmasıydı. Ciddi bir alay konusu olan komik bir dizi ama benim zevkime göre fazlasıyla lise. Carell'in karakteri komedisinde biraz daha olgun ve daha az ciddi, saçma ve çocukça olsaydı harika olabilirdi. Şovdan hoşlanmadım, sadece şakaların ne kadar uzağa geldiğini görebildiğiniz ve komedinin karmaşıklığından biraz etkilenmiş olduğum için şaşkına döndüm. Bu gösteri oldukça iyi. Her bölümde benzersiz bir şey vardı ve bu da tüm sezon boyunca sizi eğlendiriyor. Zaman zaman oldukça komik de oluyor, bu dizinin tam komediye yönelik olduğunu düşünmüyorum. İnsanların The Office'ten Steve'i tanıdığını biliyorum, bu yüzden onun şov gibi olacağını varsayıyorlar. Şovda iyi bir aksiyon ve komedi karışımı var ve aslında iyi bir hikaye var. Çok sayıda şov seyrettim ve bu şov, bu sene seyrettiğim en iyi komedi şovlarından biri. Çok komik olmaya çalışmıyor ama aynı zamanda çok da ciddi olmaya da çalışmıyor. Sıradan bir şeyler seyretmeyi seven insanlar için iyi bir medyan. Yine de itiraf etmeliyim ki bunu sadece Steve yüzünden seyrettim. Bence o zamana değer. Başka birinin onun gibi yapıp yapamayacağından emin değilim.
 • IMDb 7
 • 158
 • 0
Reality Z
Tüm Bilgiler
Reality Z   
1080p Kalitede Reality Z izleÖncelikle bu Set'in çekilmiş kopyası değil. İlk beş bölüm, orijinalden büyük ölçüde ödünç alıyor ama aynı zamanda başka bir hikaye çizgisi de ekliyor. Yeniden yapılanma karakterleri biraz etkisizdi, ancak nüans her zaman çeviride kaybolur. Beşinci bölümden sonra her şey çok daha fazla boyuta sahip karakterlerle yeni bir yön alıyor. Yeniden yapılanmadaki benzerliklere gelince, bu sadece bir kopyadan çok bir saygı gibi görünüyordu. İkinci bölüme geçmek için olsa da bir şey. Burada toplum hakkında tanıdık ama çarpıcı bir metafor var ve bu çok uygun ve çok korkutucu. Bölümler hızlı bir yirmi beş dakikada gelir, bu nedenle on bölümlük bir aşırı gerçekçi. Claudio Torres'in, Charlie Brooker's Dead Set'in Brezilya'da amatörce yeniden yapımı olması tam da beklendiği gibi: ilk beş bölüm, dizinin dayandığı 2008 bölüm dört serisinin doğrudan yeniden yapımı, sezonun ikinci yarısı ise kendi tanıdık bir hikayeden alınan orijinal anlatı. Bu, gösterinin tam bir saçmalık olduğunu mu söylemek? Ne münasebet. Zombi korku alt türü ile ilişkilendirilen yeniden yazılmış hikaye ritimleri ve klişelerine rağmen, yine de sevimliliğinden zevk alan eğlenceli bir dizi. Sinematografi ve set tasarımı, bunun ilk yayından bir sene sonra en iyi drama dizisi dalında aday gösterilen İngiliz korku mini dizisinin ham, düşük bütçeli bir yeniden yapımı olduğunu açıkça ortaya koyuyor. Performanslar otantikten eskimişe kadar değişebilir, ki bunun gibi ucuz bir yeniden yapımdan beklenebilir. Benim görüşüme göre kim daha fazlasını isteyebilir? Eski, yeni ve çok tanıdık olan karakterler, ölümsüz rakiplerini alt etmelerini ve kendi çatışmalarıyla başa çıkmalarını seyretmekten size eğlence ve heyecan yaşatacak. 'Ölümsüz' demişken, saygı duyulan zombiler, Brooker'in orijinal serilerindekinden çok Ruben Fleischer'in Zombieland'ındakiler gibi davranıyorlar, ancak bu onları kesinlikle ana liderlerimiz için daha az tehdit oluşturmuyor.
 • IMDb 7
 • 325
 • 0
Russian Doll
Tüm Bilgiler
Russian Doll   
1080p Kalitede Russian Doll izleBirincisi, ayrıntılar belki sadece benim onu ​​yorumlama biçimim, çünkü her sahne, her diyalog bir şekilde depresyonu ve köklerini karanlık ama aynı zamanda komik bir şekilde açıklıyor. Benim için elbette her şeyden önce zaman döngüsü. Kişinin kendi duygularına sıkışıp kalma ve onlara karşı güçsüz hissetme duygusuna karşı süregelen mücadele için çok büyük bir metafor. Sanki her gün uyanıyormuşsun, işinden nefret ediyorsun, kendinden, vücudundan, hayatından nefret ediyorsun ve asla bir çıkış yolu bulamayacakmış gibi hissediyorsun. Tipik bir depresyonu yansıtan harika bir birikim var: birincisi, sinirlendiğini hissediyor, bununla nasıl baş edeceğini bilmiyor, dışarıdan baskı var, misafir ve yardım etmeye çalışan arkadaşları ama onları teker teker keser, yardım elini kabul etmeye ya da görmeye istekli değildir, kendinden nefret için ayna yoktur, çünkü artık kenarda olduğunuzda hiçbir şey alakalı değildir. Ve aynı zamanda duyguların nereden geldiğinin tek ve tek açıklaması tüketim veya yoksunluk, diğer yandan karakterlerin hayatlarındaki önemli bir şeyi kaçırmanın bir sonucudur. İkincisi, serinin değerli yapımcıları, seriye mutlu bir son verdiğiniz için teşekkür ederim. Yardım almanın ve kabul etmenin gerçekten işe yaradığını göstermek için. Karakterlerden birini öldürerek ona bir sanat evi katliamı katmadığı için, bugünlerde birçok yapımcının sevdiği. Natascha'nın tüm acının nereden geldiğini açıklayan bir matreshka'nın özü olan en küçük bebeğe ulaşmasına izin verdiğiniz için teşekkürler. Dinleyicilerinize karşı bir sorumluluğunuz olduğunu anladığınız için teşekkürler belki depresyonu tedavi etmemek, ama insanları aşırılıklara itmemek. Bununla birlikte, acı tatlı mizah ya da iyi oynanan karakterler yüzünden değil, hissedebildiğim için hoşuma gitti. Bunu her gün aynada baktığım kendi yüzümün bir yansıması olarak tanımlamayı tercih ederim ona bakıyorum, beni neyin rahatsız ettiğini biliyorum, bir gün bu konuda bir şeyler yapabilirim, başka bir yapamam. Ama en azından ben bu iniş çıkışların farkındayım.
 • IMDb 7.4
 • 168
 • 0
Insatiable
Tüm Bilgiler
Insatiable   
1080p Kalitede Insatiable izleMuhtemelen bu gösteriyi acımasız şişmanlıktan dolayı kınayan profesyonel eleştirmenlerin sayısız eleştirisini görmüşsünüzdür, ancak gerçek tam tersi. Açıklayayım: Dizi şişman olmakla ya da olmamakla ilgili değil. Görünüşle ilgili değil. Yeme bozuklukları hakkında da değil. Bu, başkalarının onayına ihtiyaç duymakla ve onay aramanın nasıl sağlıksız davranışlara yol açmasıyla ilgilidir. Kişisel olarak bu dizinin ana karakteriyle oldukça iyi bir ilişki kurabilirim: Bir zamanlar lisede büyük miktarda kilo kaybeden şişman çocuktum. Birçok eleştirmende göründüğü gibi mesaj üzerimde kaybolmadı. Bu gösterinin neredeyse her yönü, başkalarından onay arama temasıyla ilgileniyor: Ana karakterin mücadeleleri, 2 Bob, Coralee geçmişini ve ailesini saklıyor çünkü başkalarının bir karavan parkında büyüdüğünü bilmesini istemiyor, şovun ana yönü olan güzellik yarışmasının tüm konsepti vb. Mesajı gördükten sonra, gösterinin her yönü onu haykırıyor. İlk ortaya çıktıklarında birçok şov, profesyonel eleştirmenlere 2 veya 3 bölüm verir. Bu gösteri yaptı. Ve en azından biri bunu büyük ölçüde şişman ayıplamakla suçladı çünkü baş kadın Patty Bladell'i canlandıran Ryan, pilot bölümde şişman bir takım elbise giyiyor, böylece aşırı kilolu bir gençten aniden zayıf ve güzel bir kıza geçebiliyor. Yarım saatlik bölüme denk gelen genç. Pek çok kişi oy verdi ve biri şovun gerçekte ne söylemeye çalıştığını düşünmeden başından beri bundan nefret ederek başrolde oynadı ki bu zayıf ve güzel olmanın Patty'nin hiçbir problemini çözmediğiydi. Hikaye hızlı ilerliyor ve asla sıkıcı olmuyor her karakterin bir amacı var ve son birkaç bölüm için oldukça önemli hale gelen mükemmel bir şekilde geliştirildi. Politik olarak doğru olmak istemedikleri için çok güldüğümü ve çok güldüğümü itiraf etmeliyim ki dizi, her bir karaktere aşık olmamıza izin verdiği için çok zekice yapılan seyirciyi kışkırtmak istiyor. Bizi sıcak bir konuyla yüzleştirmeden önce.
 • IMDb 8
 • 313
 • 0
Kidding
Tüm Bilgiler
Kidding   
1080p Kalitede Kidding izleJim'in Bay Pickles'ı canlandırması harika. O çok saf ve sevgi dolu ama çok fazla acı çekiyor. Bu tavırdaki kırılmalara şahit olmak çok gerçek ve dokunaklı. Çocuklar için rol model olmaya çalışan birinin bu kadar insani bir şekilde tepki verdiğini görmek. Ekrandaki Mr. Pickles'ın tam tersi bir tepki. Daha fazla bölüm bekleyemem. Bir televizyon programı için bunun için yaptığım kadar kötü bir eleştiri yazmak istediğime hiç inanmıyorum. Dürüst olmak gerekirse, bu gösteriye ihtiyacım varmış gibi hissediyorum. Bir eğlence parçasının terapötik hissetmesi garip. Devam eden gelişimini dört gözle bekliyorum. Onun durumundaki çoğu insan çökerdi. Acaba hangi yolları seçecek. Yıllar sonra Jeff rolünü hak ediyor. Bir kariyerin özeti olarak. Dramadan kolay komediye kadar sıradan kategoriler dışında becerilerinin kanıtı olarak. Dizi, hayranlık uyandıran bir yönetmen, harika oyuncular, karanlık bir olay örgüsüne sahiptir ve mizahı, görünüşleri kurtarmanın kendiniz olmaktan daha önemli olduğu bir dünyayı tarif etmek için kesin bir araç olarak kullanır. Film, Jim Carreys'in yeteneğinin gücünü hatırlatıyor. Ve bunu muhteşem bir şekilde yapıyor. Kısa boylu, baskı altında, gösteri dünyasında bir adam. Ve derin bir kedere verdiği cevaplar. Hepsi gölgeleri performansların kendisinden daha fazla kullanıyor, görünüşleri halkın birçok hayatı için fazla tanıdık bir şekilde kullanıyor. Demek Jim Carrey. Ve onun büyük ortakları. İlk bölümden sonra itiraf ederken, hoşuma gittiğini biliyordum ama bir sonrakine bağlı olarak her iki şekilde de gidebileceğimi düşündüm. Şimdi bu muazzam gösteriye tamamen bağlıyım. Jim Carrey'nin tekrar televizyon yapması katalizör oldu, tabii ki, ama sahip olabileceğim tüm beklentileri aştı. Aynı derecede ilginç, şok edici ve komik ve hepsinden önemlisi fevkalade iyi yazılmış. Asla zekanızı küçümsemeyin veya aşağılamayın. Frank Langella'nın neden bir süperstar olamadığını aştım. Kesinlikle çok etkileyici bir oyuncu.
 • IMDb 5.0
 • 218
 • 0
Daybreak
Tüm Bilgiler
Daybreak   
1080p Kalitede Daybreak izleHemen, Mad Mad & The Warriors ile karıştırılmış Ferris Bueller dünyasına girersiniz. Birkaç dakika sonra onu kapatan, siyaset atan veya kişisel inançlarına dayanarak yargılayan birçok insan görüyorum. Bu gösteriye şans vermemek, çünkü onları bir şey tetikledi. Gösteri, aşkı bulan yeni transfer öğrenci Josh Wheeler'ı takip ediyor ve kıyamet vurduğunda Josh, aşkını bulma peşindedir. Bir grup eski öğrenci de kuyruğunda ve şimdi bir çete senaryosunda bir kez daha hayatta kalmak ve Josh Wheeler'ı bulmak için gruplar oluşturuyor. Bir John Wick filminde görülebilen şiddet ve dil ile, kendinizi içinde kaybetmek eğlenceli, eğlenceli, absürd bir kara komedi. Bir olmalı, zor hit hikayeleri ve kıvrımları bir kenara koyun. Siyasi görüşlerinizi ve bugünün sorunlarıyla ilgili sorunlarınız ne olursa olsun, bunun neredeyse Zombi benzeri bir gösteriye odaklanan ve biraz eğlenen absürt bir kurgu olduğunu anlayın. Çünkü hayat oldukça hızlı ilerliyor. Arada bir durup etrafa bakmazsan, onu kaçırabilirsin. Veya Josh'un durumunda seni yer. Ne yazık ki dizi 8. bölümden başlayarak tamamen yokuş aşağı gidiyor, ama bu sadece en düşük seviyeli şeyler ve gülünç seviyelerde babacan yazı ile karışık ve görünüşe göre bu yeterli olmadığından, utanç verici anlarla ağzına kadar dolu, değil sadece karakterler için ama yazarları için gerçekten. Kahramanın yolculuğunun sona ermeden önce düşük bir noktaya ihtiyacı olduğunu biliyorum, ancak bu son üç bölümün çoğunda dizinin tonunu tamamen değiştirmek bence korkunç bir karardı. Bu son üçte biri boyunca hala seyretmeye değer bölümler var, ancak çok fazla çamurun içinden geçmeniz gerekiyor ve tatmin edici olmayan bir sonla karşılaşacaksınız. Karakterler arasında mutlu bir son beklemiyordum ama final sadece inandırıcı değil ve öğrenilmemiş. Bu gösteri, kıyamet, YA ve HS türlerinin revizyonist karışımı olma vaadiyle başlıyor, ancak yaklaşık yarı yolda, ilginç set giydirme ile kötü bir gençlik dramasına dönüşüyor.
 • IMDb 7.2
 • 196
 • 0
Dead to Me
Tüm Bilgiler
Dead to Me   
1080p Kalitede Dead to Me izleİki önder, Christina ve Linda harika bir kimyaya sahipler. Etkileşimleri ve üzüntü anları, gerçek hayatta en iyi arkadaşlarmış gibi hissettirir ve sadece en samimi ve doğal yoldan bağlanır. Oyunculuk da muhteşem ve bir kez daha bu hanımların Hollywood'da yeterince yüksek profilli oyunculuk işi almadığını gösteriyor ki bu utanç verici. Dizinin konusu kolay değil ve komedi ile birleştirmek çok riskli ama burada gerçekten işe yarıyor. Bölümler, yaklaşık otuz dakikalık bir çalışma süresiyle kolayca karıştırılabilir ve her bölümde, karakterlerimizin içine girdiği çeşitli durumlar vardır, bu, tüm gelişmeleri seyrederken sizi ilgilendirir. Her bölüm aynı zamanda çenemi defalarca düşüren bir uçurumda bitiyor ki ben bunun için bir aptalım. Gösteri, Jen'in bir vur kaç kaza sonucu kocasını kaybetmesiyle başlar. Belli ki birçok sorunu var ve şu anda dul ve bekar bir anne olduğu gerçeğiyle başa çıkmaya çalışıyor, iki ergen oğlunu büyütmeye çalışıyor. Sevdiklerini kaybedenler için bir toplantıya katılmaya karar verir ve burada Judy ile tanışırız. Her ikisi de tamamen zıt kişilikler, ancak yine de mümkün olmadığını düşündükleri bir şekilde bağlanıyorlar. Her sahnenin ve bölümün temposu keyifli ve beni baştan sona meşgul etti. Daha sonra ne olacağını bilmeden ilerleyen şeyleri görmek eğlencelidir. Olaylar yavaş yavaş uyumlu bir bütün olarak bir araya geliyor ve liderlerimizin onları sevdiğimiz özellikleri kaybetmeden farklı kişiliklere dönüşmesine yardımcı olan birkaç önemli tanık ve yan karakterle tanışıyoruz. Bu birikim, görünmeyen oranlarda artabilir ve onlara en yakın insanlara ne olabileceğini kim bilebilir. Son, gerçekten iyi bir şekilde tamamlanıyor ve potansiyel bir takip süreci oluşturuyor, ancak bağımsız bir sezon olarak çalışabilir. Dizi birinci sezon bir hüzün ve gizem hikayesidir, ikincisi en çok ilgilenen seyircilerinin ilgisini çeker. İlk bölümün sonunda büyük değişim ortaya çıktıktan sonra hepsini gördüğünüzü sanmayın. Çok fazla şaka ve dramaya neden olan daha fazla sır ortaya çıkar.
 • IMDb 7.5
 • 143
 • 0
Fleabag
Tüm Bilgiler
Fleabag   
1080p Kalitede Fleabag izleBunun bir komedi olacağını düşündüm ve bazen beni gerçekten güldürdü, ama çok farklı bir şey olduğu ortaya çıktı. Seri formatında gördüğüm en iyi hikaye anlatımlarından bazıları. Başka bir şey söylemeyeceğim çünkü beni sessizce şaşırtmasını sevdim. Bu şovun herkes için olmayabileceğinden şüpheleniyorum ama bir şans verin, birkaç bölüm ve bu işlevsiz insan hikayesine tamamen kapıldım. Bu televizyon şovlarının prodüksiyonunun her parçası çok iyi yapıldı. Doğru kelime buysa harika oyunculuk, kurgu, fotoğrafçılık. Gerçekten kafamın tepesinde bunun gibi başka bir şey düşünemiyorum, bu yüzden onu tek başına seyretmeyi öneririm ve algoritmasının insanların zamanla neyi sevebileceğini önerdiğiyle ilgileneceğim. Olduğu gibi, önerilerin hiçbirinin uzaktan karşılaştırılabilir olduğunu düşünmüyorum. Bunu geçerseniz gerçekten kaçıracaksınız ve sadece iki bölümde ne hakkında olduğunu anlayacaksınız. Devam etmeyi seçerseniz, sondan hayal kırıklığına uğramayacaksınız. ÇOK aferin. Dahil olan herkes çok gurur duymalı. En iyi malzemelerinden bazılarını yalnızca çevrimiçi olduktan sonra yapıyor olması biraz ironik. Gerçekten parlak karanlık dram 13'ten sonra taze, mükemmel bir şekilde perdeli, orijinal ve çok çok komik olan bu komedi geliyor. İlk bakışta, çağdaş Londra'da cinsel geleneklerle savaşan modern insanlar hakkında bir başka komedi gibi görünüyor, ancak onu farklı kılan, yalnızca bir kadın, bu dizinin bakış açısından anlatılmasıdır. Örneğin Curtis komedilerinde genellikle kadınlar havalı, iyi huylu ve inanılamayacak kadar yumuşaktır. İşte tam tersi kötü olarak açgözlü, çok kötü davranıyor, 'mükemmel' kız kardeşiyle devam eden bir savaşı ve babasıyla korkunç bir ilişkisi var. Ekranda kadınların normalde yaptığını hiç görmediğimiz her şeyi yapıyor. Barack Obama üzerine komik bir sahne de dahil olmak üzere öncelikle mastürbasyon yapıyor. Ayrıca işinde umutsuzdur, ortasında kalıcı olarak kaçan bir kobay olan korkunç bir kafe işletmektedir.
 • IMDb 8.2
 • 560
 • 0
Girlboss
Tüm Bilgiler
Girlboss   
1080p Kalitede Girlboss izleBu gösterinin TÜM yönlerden 'gerçek' olduğunu hiçbir şekilde ifade etmeyeceğim. Olaylardan bazıları en üstte bir biiiittir. Fakat üç bölümden sonra seyretmeyi bıraktıysanız, tüm diziyi incelemenin adil olmadığını düşünüyorum. Ben 10. Bölümdeyim ve şimdiden bu dizinin başından beri tamamen değiştiğini söyleyebilirim. Sophia'nın neden böyle olduğunu açıklamaya yardımcı olan gerçek yönlerini görmeye başlıyorsunuz ve tüm insanlar gibi göze çarpan daha fazlası var. Evet, bencil ve sinir bozucu olabilir, bu onların altın kalpleri ve iyi niyetleri olmadığı anlamına gelmez ve iyi insanlar yardım edemezler. Ama ben daldım. Temel olarak, ilk başta karakterinden rahatsız oldum ama onu sevmeye başladım ve en yakın arkadaşı Annie'yi sevmeye devam ettim. İlişkileri gerçek arkadaşlığı mükemmel bir şekilde özetliyor ve diyalogları kesinlikle komik. New She ve Brooklyn gibi şovların mizahından hoşlanıyorsanız bu şovun sunduğu kaba, uygunsuz ve parlak yazının keyfine varacaksınız. Sokakta yürürken ne hissettiğinizi bilirsiniz ve havalı göründüğünüzü ve her şeyin harika olduğunu düşünürsünüz ve beş dakika sonra bir şey olur veya bir şey hatırlarsınız ve her şey berbatmış gibi çöp hissedersiniz, sonra beş dakika sonra gülümsersiniz ve tekrar mutlu musun? Bu şovun yakalamaya yaklaştığı şey budur. Gerçek hayatı daha da ileri götürme çabası içinde, aynı zamanda, sizin ve arkadaşlarınızın sevdiği bir şaka gibi, ama dinleyen herkes aptalca bulacak gibi, sıradan anlar yaşıyor, bu komik değil ama bunu takdir edebilirsiniz çünkü ilişki kurabilirsiniz. Genel olarak, Netflix için olmasa asla yapılamayacak bir şovun başka bir örneğidir, risk alır ve bazen gerçekten bazı harika ve anlayışlı anları yakalar, bazen kaçırır ama en azından dener, birçok güvenli ağın gösterdiği gibi ilerici veya sinirli gibi davranın. Tek genel şikayet, kadın başrolün bir kişi olarak çoğunlukla sinir bozucu olması olabilir, ancak öyle olması gerekiyor ve ona sık sık çağrılıyor. Tamamen sevimli biri değil, ama en azından bir dereceye kadar ilişkilendirilebilir.
 • IMDb 6.9
 • 144
 • 0

Dizi izle


Aradığınız tüm dizileri dizi izleme sitemizde yüksek görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz. Global diziler genellikle dizi sevelerin en çok rağbet ettiği dizi kategorileri arasında yer alıyor. Amerika, İngiltere, Fransa, Kore ve daha pek çok dünyanın her yerinden yayınlanan yabancı dizilere tek bir adresten ulaşabilirsiniz. İçinizden bir ses dizi izle diyorsa ama ne izleyeceğinize karar veremiyorsanız, burada tüm bölümleriyle kategorilere ayrılmış bir şekilde dizilere ulaşabilirsiniz. Görüntü kalitesinin yüksek olması ve sorunsuz altyazı özellikleri sayesinde bir bölümden diğerine atlarken zamanın nasıl akıp gittiğini fark etmeyeceksiniz bile. Çağımızın en güzel vakit geçirmenin yollarından biri de dizi seyretmektir.


Dünya çapında bir furya haline dönüşmüş büyük ve meşhur yapımlar için ücret ödeyip izlemek zorunda değilsiniz. İşte tam olarak burada biz yani diziizle.blog ekibi devreye giriyor. Günümüzün değişen dünyasında internet ile artık bilgiye erişim sınırsız ve herkesin en doğal hakkı. Bilgiye olan sınırsız erişim, dolayısıyla eski ve yeni tüm dizi ve filmlerden haberdar olmamızı sağlıyor. Eskiden izlemek istediğimiz bir filmin günlerce DVD'ye gelmesini beklerdik. Veya kimi programlardan indirmeye çalışırken yüksek boyuttan dolayı sabahtan akşama kadar beklemek zorunda kalırdık. Online dizi izleme platformları sayesinde artık tüm bu sorunlar geride kaldı. En güncel ve en son diziler haliyle elinizin altında. Tek bir tıkla full hd 1080p görüntü kalitesindeki dizilere çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Özellikle bilim kurgu dizilerini izlemenizi tavsiye ederiz. Hatta dizi sektöründe en iyisi olduğumuzu iddaa ediyoruz.


İzlediğiniz bir bölümü çok sevdiğiniz takdirde tekrar tekrar başa alıp izlemenin keyfi başka nerede var? Tüm bu seyir zevkinin sizler için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve işimizi önemsiyoruz. Zaten dizi seyretme sitesini kurmamızın amacıda buydu, hizmeti seviyoruz! Sevdiğiniz dizilerin yanı sıra sitemize girdiğinizde belki de daha önce adını bile duymadığınız yeni diziler hakkında fikir sahibi olabilir, yepyeni bir dünyanın kapılarını aralayabilirsiniz. Yorumlara bakarak ve kısa açıklamaları okuyarak dizinin konusu ve senaryosu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Böylece o dizinin sizin zevkinize uygun olup olmadığına kadar vererek ilk bölümden başlayarak yeni bir dizi seyretme sürecine geçebilirsiniz. Dizilerin en güzel yanı filmler gibi hemen bitmemeleri ve heyecanlı bir süreklilik sağlamalarıdır.


1080p Kalitede ve Ultra Hızda Dizi izle


Dizi sektöründe olabildiğince kaliteli hizmet sunabilmek için dizileri sizlere reklamsız sunuyoruz. Birçok insan boş zamanlarını dizi, film seyrederek geçirir. Ancak dizi izlemeye karar vermek kolayken hangi diziyi izlemeye karar vermek, aradığınız diziyi aradığınız özelliklerde bulmak oldukça kolay bir iş değildir. Aradığınız diziyi buluyorsunuz alt yazılı bulamıyorsunuz, alt yazılı bulup istediğiniz görüntü kalitesinde bulamıyorsunuz derken bir de bakıyorsunuz bir sürü zamanınızı almış. Bunların yaşanmaması adına biz size istediğiniz tüm özellikleri sunuyoruz. Geniş izleme seçenekleriyle, istediğiniz dilde türkçe dublaj ve türkçe altyazılı imkanlarıyla izlediğiniz diziden tam tatmin sağlamanıza olanak veriyoruz. Diğer dil çevirileri için henüz çalışmalara başlamadık, fakat en kısa sürede başlayacağız.


Online dizi izlemenin en keyifli yeri. Öncelikle sitemizde reklam, pop-up bulunmuyor. İstediğiniz diziyi izlerken sağda solda beliren reklamlar dikkatinizi dağıtıp zamanınızı çalmıyor. Dizi süresi boyunca sizi rahatsız edebilecek her şeyi düşündük ve sitemizi ona göre tasarladık. Yayınlamakta olan dizilerin yeni bölümleri yayınladığı günden itibaren sitemizde bulabilmeniz mümkün. Gündemi, yenilikleri oldukça yakından takip edip yeni bölümleri ara vermeden, beklemeden izlemenize olanak sağlıyoruz. İzleyicilerimiz dizinin kendi asıl şekli nasılda sitemizde o halde bulabiliyor. Herhangi bir sansür, kısıtlama yapmıyoruz bu konuda. Dizilerimizi tek part halinde yüklüyoruz. Bunun nedeni ara vermeden tek seferde dizi izlemenin daha keyifli olduğudur. Diğer parta geçerken zaman kaybetmeyip diziden kopma hissini yaşamıyorsunuz.


Yüklediğimiz dizilerin açıklama kısmına diziye ilişkin küçük notlar ekliyoruz. Söz konusu bölümün içeriğine dair açıklamalar gibi. Ayrıca; dizinin oyuncu kadrosunu, izleyici yorumlarını, izleyici puanlamalarını dizinin açıklamalar kısmına yazıyoruz. Kullanıcı yorumlarını ve puanlamalarını olduğu gibi, eklemeler veya çıkarmalar yapmadan direkt sizin erişiminize sunuyoruz. Bu sayede diziye dair fikirleri kolayca edinebiliyorsunuz. Yani özetle sunduğumuz hizmetler; güvenli ve kaliteli içerik, yüksek çözünürlük, telif haklarını gözetmek, reklamsız içerikler, istediğin zamanda seyretme gibi. Sitemizde yer alan dizilerin çözünürlük kaliteleri isteğinize bağlı olmakla birlikte çok kaliteli de olabilir normal kaliteli de. Bu çözünürlükleri internet hızınıza göre seçmeniz gerekir. İnternet hızınız çok yüksekse en kaliteli seçenekleri tercih edebilirsiniz. Blu-Ray, HD, 1080p gibi. Ayrıyeten; sitemizde bulunan dizilerin türü çok geniştir. Hangi türde dizi izlemek istiyorsanız bu sitede bulabilmeniz mümkündür. Bu dizileri istediğiniz dilde, istediğiniz kalitede tek part olarak izleyebilmeniz mümkün. Olabildiğince görüntü kalitesi düşük dizileri yüklememeye çalışıyoruz. Fakat bazen buna mecbur oluyoruz.


İzleyicilerimizin fikirleri bizim için her zaman önemli olmuştur ve bundan sonra da olacaktır. Onların fikirlerine başvurmak, onların tavsiyelerine uymak, yenilikleri uyarlamak izleyicilerimizin memnuniyeti açısından çok önemlidir. İzleyicilerimizi memnun etmek en öncelikli amaçlarımızdandır. Alt yazılı, dublajlı içeriklerimize kolayca erişim sağlayabilmelerinin yanında en güncel dizi içeriklerine de ulaşım sağlayabilmektedirler. Site temamız grafik tasarımcıları tarafından tasarlanmış olup en uyumlu renklerle dizayn edilmiştir. Kullanıcı ara yüzümüzü en sade şekilde yapmaya çalıştık, renk uyumuna özen gösterdik. Bize destek olmak isterseniz dizileri sosyal medya hesaplarınızda paylaşıp sitemizi arkadaşlarınızında görmesini sağlayabilirsiniz. En iyi dizi izleme yeri olan sitemizde keyifli vakitler geçirmenizi temenni ederiz.


yabancı dizi izle - hd film izle - film izle - full hd film izle - bir başkadır izle - oleybet giriş - oslobet giriş - amqsports.com - meritroyalbet - süperbetin - grandpashabet - portbet - film izle - bahsegir - bahsegir

grandpashabet - grandpashabet - meritroyalbet - smart iptv - Twitter Takipçi Satın Al - Twitter Takipçi Hilesi - Juul Türkiye - İqos Türkiye - İqos - takipçi satın al - deneme bonusu - Jojobet - deneme bonusu
izmir escort bodrum escort izmit escort escort ankara porno malatya escort malatya escort mersin escort izmir escort kizlar diyarbakır escort ankara escort istanbul escort beşiktaş escort antalya escort sirinevler escort escort antalya Porno Film izle Çeşme escort Pendik escort kızlar