Komedi
Aşk 101 izle
Tüm Bilgiler
Aşk 101 izle Gençlik, Komedi 
1080p Kalitede Online Aşk 101 izleTek part bölümleriyle Aşk 101 izle. Bu diziye başladığımda önyargılarımdan uzak durmaya çalıştım. İlk başta, dizi bana çok klişe baktı. Ama izlemeye devam ettim. Ve bölüm 2'den, dizi bağımlılık yaptı: İzlemeyi bırakamadım. Bize kötü çocukları kötü yapan travmalar, akıl hastalıkları ve ıstıraplar gösterildi. Ailesinden vazgeçen Sinan, kendini babasının Kerem'e kanıtlamaya çalışan zengin ve ünlü babasının beklentilerine göre yaşamaktan bıkan Sinan, anoreksiye yönelen güvensiz Eda ve İşik, hata yapmak isteyen iyi bir kız. Kendilerini korumak için erişenlerini aşık etmeye karar verirler, ancak grup kendi duygularıyla yüzleşmek zorundadır. Çocukların liseden uzak durmaya çalıştığımız sorunlu zorbalardan duygusal, hassas ve kırılgan kişiliklerine dönüşümünü izlemek çok keyifli. Sadece çocuklar değil, yetişkinler de karışabilir, bunu da görüyoruz. Ve hikayenin sonunda anladığımız şey: gururlu ve tatmin edecek tek bir kişimiz var - kendimiz, gerisi önemli değil. Kendimizi tatmin etmediğimiz sürece, hayatımızın hiçbir anlamı yoktur. Aşk 101 dizisini donmadan izle.Oyuncuların başarısından bahsetmiyorum bile. Özellikle gözlerini ve taklitçileriyle tüm duygularını hissettirebilecek Sinan ve her zaman güçlü görünmeye çalışmasından yorgunluğunu yansıtan Osman. Ve elbette, ondan nefret etmemizi mükemmel bir şekilde başaran Necdet. Başka bir önemli nokta - müzik seçimi. Film müziğini kim seçerse benden 11/10 alır! Mükemmel bir uyum, şarkılar da son derece güzel! İzlediğim en güzel dizilerden biri, nasıl devam edeceğini çok merak ediyorum. Netflix ve Ay Yapım'a teşekkürler. Aşk 101 izle.
 • IMDb 6.8
 • 54
 • 0
Inside No. 9 izle
Tüm Bilgiler
Inside No. 9 izle Dram, Komedi 
Inside No. 9 Altyazılı Kesintisiz izleSardalye oyununun gardıropta ürpertici söylentilere yol açtığı büyük bir kır evinden tutunda, çok tuhaf perili bir eve, Londra'nın West End bölgesindeki kanla ıslatılmış bir oyuncunun soyunma odasına, hatta iyi bir işin kurbanı olan, görünüşte mutlu bir ilkokul öğretmeninin evine kadar saydığımız tüm yerlerde olan klostrofobik durumu konu alıyor. Inside No. 9 izle, Inside No. 9 adlı diziyi hd kalitede full olarak izleyin.
 • IMDb 8.3
 • 542
 • 0
The Good Place izle
Tüm Bilgiler
The Good Place izle Dram, Fantastik 
The Good Place Altyazılı Çevirisiyle izleİyi yer adlı kasaba, hayatları boyunca iyi olanların vefat ettikten sonra gittikleri bir kasabadır. Michael kasabayı denetleyen mimar ve bu yerden sorumlu olan kişidir. Eleanor İyi Yer'e gelir ve adına yakışır bir yer olduğunu fark eder, ancak bazı şeyler ters gidiyordur. Onun orada olması gerekmiyordu. Ruh eşi Chidi'nin yardımıyla Eleanor, nihayet Good Place'deki yerini kazanmak için yanlışlarını düzeltmeye çalışır. The Good Place izle, The Good Place adlı diziyi donmadan full hd kalitede izleyin.
 • IMDb 7.9
 • 503
 • 0
One Punch Man izle
Tüm Bilgiler
One Punch Man izle Aksiyon, Komedi 
One Punch Man Altyazılı Kesintisiz izleİnsanüstü bir dünyada Saitama eşsiz bir güce sahip kahramandır, düşmanları tek bir yumrukla yenebilir. Ama kahramanlarla dolu bir dünyada sadece kahraman olmak, kötü şeylere neden olabilir. Mesela kimseden saygı görmüyor, her şeye gevşek bir tutum sergiliyor ve çoğunlukla genel kahraman hayatını anlamsız buluyordur ve hepsinden kötüsü, yoğun eğitim nedeniyle saçlarını kaybetmiştir. One Punch Man izle, One Punch Man adlı diziyi hd kalitede full olarak izleyin.
 • IMDb 8
 • 1.046
 • 0
Jack Whitehall Travels with My Father izle
Tüm Bilgiler
Jack Whitehall Travels with My Father izle Belgesel, Komedi 
Jack Whitehall Travels with My Father Altyazılı HD izleBabası Michael'la bir ömür boyu seyahate çıkan Jack Whitehall'ı konu alıyor. İkili, bir dizi serüvene katılmak için Güney Doğu Asya'da bir seyahate çıkarlar, aksilikler ve 2 farklı bakış açısıyla herşey ilginçleşir. Bir gün içinde altı bölümün tümünü seyrettim, daha önce Jack ve Michael Whitehall'ı hiç tanımamıştım. Seriyi bir çok nedenden dolayı sevdim, en önemlisi asıl turistik mekanlara gitmekten kaçınmaktı. Şaka yapan kişi ve baba arasındaki ilişki, sonunda oldukça ciddi ve dokunaklı mesajlar veriyor. Başlangıçta oldukça eğlenceliydi. Parçalar açıkça oldukça ağır bir şekilde sahneleniyordu ve dizinin sonuna doğru oldukça üzgün sahnelere yer veriyor. Jack Whitehall Travels with My Father izle, Jack Whitehall Travels with My Father dizisini 1080p görüntüde izleyebilirsiniz.
 • IMDb 6.9
 • 487
 • 0
All Hail King Julien izle
Tüm Bilgiler
All Hail King Julien izle   
All Hail King Julien Altyazılı Kesintisiz izleKral Julien partiye geldi ve hiç kimse onu umursamıyormuş gibi el sallayarak havaya demir bir yumrukla hükmetmesini engelleyemedi. Seri, Madagaskar'ın vahşi dünyasını, ormanın sunduğu en çılgın maceralara kattığı, tamamen orijinal, tamamen eğlenceli ve tamamen çılgın bir serüveni konu alıyor. Fantastik, renkli karakterlerden oluşan yeni bir oyuncu adayı, ikinci komutanı Maurice ve uzun zamandır adanmışı Mort ile beraber Kral Julien'e katılıyor. Maurice, Mort, Fossa'nın yanı sıra, Julien'in Clover adındaki ultra koruyucu koruması gibi bu diziye özel bazı yeni karakterler eklenmiştir. All Hail King Julien izle, All Hail King Julien adlı diziyi donmadan full hd kalitede izleyin.
 • IMDb 6.4
 • 1.046
 • 0
Suits izle
Tüm Bilgiler
Suits izle   
Suits Altyazılı Çevirisiyle izleBir uyuşturucu anlaşmasından kaçarken, kötü bir genç kolej okulundan ayrılan Mike Ross, New York'un en iyi yasal kapanışlarından biri olan Harvey Spectre ile bir iş görüşmesine girdi. Çerez kesici hukuk fakültesi mezunları bıkan Harvey, ham kabiliyetini ve fotoğraf hafızasını tanıdıktan sonra Mike'ı yerinde işe alarak bir kumar oynar. Mike ve Harvey kazanan bir takım olur. Mike bir dahi olsa da, hala hukuk hakkında öğrenecek çok şeyi vardır. Harvey, duygusal olmayan, soğukkanlı bir köpekbalığı gibi görünse de, Mike'ın davaları ve müşterileri bu durumun tam tersi olarak görünüyor. Suits izle, Suits adlı diziyi donmadan full hd kalitede izleyin.
 • IMDb 7.5
 • 1.489
 • 0
State of the Union izle
Tüm Bilgiler
State of the Union izle   
State of the Union Altyazılı Kesintisiz izleYapım, haftalık evlilik terapileri seansından hemen önce bir barda buluşan Louise ve Tom'u konu alıyor. Her bölüm, hayatlarının nasıl olduğunu, onları bir araya getiren şeyi ve onları ayırmaya başlamış olan parçaları anbean takip ediyor. Geleneksel ailenin açıkça görünüşte düşüşe geçtiği bu dizide romantizm, drama ve komedi çok güzel harmanlanıyor. Dizi hakkında gerçekten sevdiğim şey, karakterlerin ne kadar gerçekçi oynadığı. Yaşamlarının sadece kısa bir parçasını görmemize rağmen, bölümler bize ne kadar kırıldıklarını ve yaşadıkları çok net olarak anlatmayı başarıyor. State of the Union izle, State of the Union adlı diziyi hd kalitede full olarak izleyin.
 • IMDb 7.6
 • 1.618
 • 0
Fruits Basket izle
Tüm Bilgiler
Fruits Basket izle   
Fruits Basket Altyazılı Kesintisiz izleYaşadığı bir aile trajedisi hayatını alt üst ettiğinde, 16 yaşındaki lise öğrencisi Tohru Honda, sorunlarını kendi ellerine alıyor ve bir çadırın içine doğru gidiyor. Maalesef, onun için yeni evini gizemli Souma klanına ait özel araziye koyuyor ve sahiplerinin sırrını keşfetmesi çok uzun sürmüyor. Fakat, Tohru, ailenin onu ne zaman kabul etmeyi teklif ettiğini öğrendiğinde, Souma'ların kendi sırları var olduğunu anlıyor. Onlar karşı cinse sarılınca, Çince'de Zodyak olarak bilinen hayvana dönüşürler. Hatta anime serisi, diziden esinlenilerek çıkmıştır. Fruits Basket izle, Fruits Basket türkçe anime izle
 • IMDb 8.5
 • 2.551
 • 3
Love Death & Robots izle
Tüm Bilgiler
Love Death & Robots izle   
Love Death & Robots Altyazılı Çevirisiyle izleSublely animasyonlu kısa dizi. Her bir sahnesi kendine özgü ve güzel bir hikaye. Hiper gerçekçi çok boyutlu kavramlar ile Animatrix bir destan düşünün, o bu dizi işte. Kesinlikle harikulade. Her bir bölümünden çok keyif aldım ve diğer bölümleri görebilmek için sabırsızlanıyorum, umarım bozmadan böyle devam ederler. Çok çeşitli animasyon tasarımları, sinematografi, müzik kullanımı ve transhümanizmden tutun siber punk'a kadar, robotikten yapay zekaya, başkalarının yaşamından anti militarizme kadar uzanan 18 farklı öykünün inanılmaz yaratıcı olarak gösterime sunmayı başarmışlar. Love Death & Robots izle, Love Death & Robots dizisini 1080p görüntüde izleyebilirsiniz.
 • IMDb 8.1
 • 1.875
 • 0
Good Omens izle
Tüm Bilgiler
Good Omens izle   
Good Omens Altyazılı Çevirisiyle izleDizi kitaptan uyarlanmıştır ve dürüstçe söyleyebilirim ki bu mini dizi kitaba neredeyse bire bir uyum sağlayarak ilerliyor. Oyuncu seçimi harika, David Tennant ve Michael Sheen her ikisi de mükemmel performans sergilemişler. Adria Arjona, Anathema Cihazı için oyuncu kadrosuna ilham verdi. Çavuş Shadwell ise tıpkı hayal ettiğim gibi bir karaktere bürünmüştü. Serinin her anını çok sevdim. Gerçekten kitabının ruhunu yansıtmaya başarmışlar. Bir yapım, asıl kaynağına bu kadar sadık olması çoğu zaman muhtemel olmuyor, ama bu konuda gerçekten beni çok şaşırttı. Good Omens izle, Good Omens dizisini kesinti olmadan izleyebilirsiniz.
 • IMDb 7.9
 • 1.050
 • 0
Love Alarm izle
Tüm Bilgiler
Love Alarm izle   
Love Alarm Altyazılı Çevirisiyle izleÇalışkan bir kız ile onu seven 2 erkek arasındaki aşk üçgeni, sizi seven bir kişinin on metre içinde olduğu her zaman sizi bilgilendiren bir telefon uygulamasının piyasaya sürülmesiyle herşey karmaşıklaşıyor. Kore dramalarında genellikle 16 veya daha fazla bölüm oluyor. Netflix yalnızca 8 bölüm ekledi ve hikaye hala tamamlanmadı. Bu şov şimdiye kadar gördüğüm en ilginç konseptlerden birine sahipti. Genel olarak Kore dramaları romantizm ve drama etrafında döner. Ancak genel olarak bu dizi, gençlerin günlük yaşamlarından kesitleri çok iyi yansıtmayı başarıyor. Love Alarm izle, Love Alarm dizisini 1080p görüntüde izleyebilirsiniz.
 • IMDb 8.5
 • 1.343
 • 0
Lodge 49 izle
Tüm Bilgiler
Lodge 49 izle   
Lodge 49 Altyazılı Kesintisiz izleEğer biraz basit, çerezlik drama istiyorsanız bu sizin için değil. Başrolümüz Dud, kendisini ucuz bira ve garip simya felsefeleri sunan eski bir kardeşçe düzen olan yerin kapısında bulur. Komedi ve dram türlerini kapsayan diziyle hem üzüleceksiniz, hem de sevineceksiniz. Jim Gavin adlı yönetmenin eseri olan bu seriyi sizlerle altyazılı olarak paylaştık, keyifli seyirler. Bu gösteri gizli anlamlar, felsefe ve keşif hakkında. Ortalama televizyon dizilerinin izleyicisi için olmasa da bu gösteri sadece şaşırtıcı. Lodge 49 izle, Lodge 49 adlı diziyi hd kalitede full olarak izleyin.
 • IMDb 6.8
 • 873
 • 0
BH90210 izle
Tüm Bilgiler
BH90210 izle   
BH90210 Altyazılı Çevirisiyle izleBeverly Hills ailesinin yaşam tarzı içinde olan biteni konu alıyor. Değer odaklı Ortabatı ailesinin asimilasyonu üzerinde duruluyor. Gösteri, Beverly Hills'teki sosyal sınıfların gerçeklerini ve mitlerini araştırırken aynı zamanda bu yaşam tarzının aile ilişkilerine sokabileceği gerginlikleri de ortaya çıkarıyor. Beverly Hills, 1990'dan 2000'e kadar FOX kanalında toplam 10 sezon yayınlandı. Yani bu yapımın kökeni bayağı eskiye dayanmaktadır. Dizi başlangıçta Beverly Hills, Kaliforniya'da lise öğrencilerinin bir grup dostluklarını konu alıyor. BH90210 izle, BH90210 dizisini kesinti olmadan izleyebilirsiniz.
 • IMDb 6.7
 • 1.114
 • 0
Lethal Weapon izle
Tüm Bilgiler
Lethal Weapon izle   
Lethal Weapon Altyazılı Kesintisiz izleTürkiye'de 22 aralık 2016 tarihinde yayına giren seri ABD yapımıdır. Bölümlerinin süresi ortalama 44 dakika uzunluğundadır. Aksiyon, komedi, suç, dram ve gerilim türüne hitap etmektedir. Damon Wayans, Keesha Sharp, Kevin Rahm ve Michelle Mitchenor isimlerinin başrol aldığı dizinin yönetmenliğini ise Matthew Miller sahiplenmektedir. Lethal Weapon izle, Lethal Weapon adlı diziyi donmadan full hd kalitede izleyin.
 • IMDb 7.2
 • 1.168
 • 0
Limitless izle
Tüm Bilgiler
Limitless izle   
Limitless Altyazılı Kesintisiz izleBeyninin tüm kapasitesini kullanma yeteneğine sahip olan ortalama 28 yaşlarında bir erkek FBI'da danışman olur ve herşey başlar. Direktörlüğünü Craig Sweeny üstlendiği yapımın imdb puanı 7'dir. Ayrıca yapımda Jake McDorman, Jennifer Carpenter, Hill Harper, Mary Elizabeth Mastrantonio, Tom Degnan gibi ünlü isimlerde yer alıyor. Limitless izle, Limitless dizisini kesinti olmadan izleyebilirsiniz.
 • IMDb 7
 • 898
 • 0
Blue Mountain State izle
Tüm Bilgiler
Blue Mountain State izle   
Blue Mountain State Altyazılı Çevirisiyle izleMidwestern kolej futbolu santrali State'e gelen 3 yeni 1. sınıf talebesi, kolej hayatına hızlı bir şekilde adapte olmalı ve futbol, ​​kızlar, sınıflar ve aralıksız tehlikelere atılmalıdırlar. Komedi ve spor türlerine hitap eden serinin yapımını Amerika ve Kanada ülkeleri üstlenmektedirler. Blue Mountain State izle, Blue Mountain State dizisini kesinti olmadan izleyebilirsiniz.
 • IMDb 7.2
 • 856
 • 0
A Series of Unfortunate Events izle
Tüm Bilgiler
A Series of Unfortunate Events izle   
A Series of Unfortunate Events Altyazılı Kesintisiz izleBir yangının evlerini, mülklerini ve ebeveynlerini yok ettikten sonra Baudelaires, gençlerin servetinden sonra korkak bir suçlu olduğu ortaya çıkan uzak bir akraba olan Count Olaf ile yaşamaya gönderildi. Kötülüklerin Kont'un katlanmış planları ile işbirliği yaptıklarında, Yetimler birkaç gizemli akraba ve vasiden öğreniyor, ebeveynlerini, Kont Olaf'ı ve gizemli yeni müttefiklerini birbirine bağlayan daha derin bir şey var. Soruşturmalarının derinliği arttıkça, ebeveynlerinin karanlık aile sırları hakkında daha fazla şey bulurlar. A Series of Unfortunate Events izle, A Series of Unfortunate Events adlı diziyi hd kalitede full olarak izleyin.
 • IMDb 6.9
 • 435
 • 0
Orange Is the New Black izle
Tüm Bilgiler
Orange Is the New Black izle   
Orange Is the New Black Altyazılı Çevirisiyle izlePiper Chapman, aniden onunla anlaştığında bir kariyer sahibi ve nişanlısı olan kişi bir halkla ilişkiler yöneticisidir. Otuzlu yaşlarının ortalarında, Connecticut'taki asgari güvenlikli bir kadın hapishanede, on sene önceki bir uyuşturucu kaçakçısı ile olan ilişkisi sebebiyle mahkum edildi. Turuncu hapishane için güç kıyafeti takas etmeye zorlayan Chapman, düzeltme sisteminden geçiyor ve barların ardındaki hayata uyum sağlıyor, tanıştığı pek çok eksantrik, sıradışı ve beklenmedik insanlarla dostluk kuruyor. Orange Is the New Black izle, Orange Is the New Black dizisini kesinti olmadan izleyebilirsiniz.
 • IMDb 7.5
 • 947
 • 0
Brooklyn Nine Nine izle
Tüm Bilgiler
Brooklyn Nine Nine izle   
Brooklyn Nine Nine Altyazılı Kesintisiz izleKaptan Ray Holt, ketin 99. bölgesini devralıyor, ki ne isterse yapmaya alışkın olan kabiliyetli fakat kaygısız bir dedektif olan Dedektif Jake Peralta'yı konu alıyor. 99. Bölge'nin diğer çalışanları arasında, Jake'in başarılı ve rekabetçi ortağı olduğu Dedektif Amy Santiago, Dedektif Rosa Diaz, sert ve kendisinin iş arkadaşı, Dedektif Charles Boyle, Jake'in Rosa'ya aşık olan en iyi arkadaşı, Dedektif Çavuş Terry Jeffords, kısa süre evvel ikiz kızlarının doğumundan sonra sahadan çıkarılmış ve bölge bölge alaycı yöneticisi Gina Linetti'dir. Brooklyn Nine Nine izle, Brooklyn Nine Nine adlı diziyi donmadan full hd kalitede izleyin.
 • IMDb 7.5
 • 2.569
 • 0
Fuller House izle
Tüm Bilgiler
Fuller House izle   
Fuller House Altyazılı Çevirisiyle izleYapım, Netflix için Jeff Franklin tarafından yaratılan ve icra edilen Executive ABC ailesi sitcom Full House'a dayanan bir spin-off serisidir. O, 13 yaşındaki Jackson, 7 yaşındaki Max ve Tommy isminde yeni doğmuş bir oğul için dul kalan bir annedir. 3 çocuk yetiştirmenin yanı sıra veteriner olarak tam zamanlı iş yapmanın talepleriyle başa çıkamadığını fark ettikten sonra, aynı zamanda bir anne olan kız kardeşi Stephanie ve çocukluğun en iyi arkadaşı Kimmy, 13 yaşındaki kızı, çocuklarını büyütmek için buraya taşınmayı teklif ediyor. Fuller House izle, Fuller House dizisini 1080p görüntüde izleyebilirsiniz.
 • IMDb 5.7
 • 469
 • 0
BoJack Horseman izle
Tüm Bilgiler
BoJack Horseman izle   
BoJack Horseman Altyazılı Kesintisiz izleKarakterimiz, 1990'lı senelerde Horsin Around isimli hit televizyon dizisinin yıldızıydı, şimdi Hollywood'da yaşıyor, her şeyden şikayet ediyor ve renkli kazak giyiyor. Animasyon, komedi ve dram içerikli serinin yönetmenliğini Raphael Bob-Waksberg üstleniyor. BoJack Horseman izle, BoJack Horseman türkçe anime izle
 • IMDb 8.1
 • 932
 • 0
Family Guy izle
Tüm Bilgiler
Family Guy izle   
Family Guy Altyazılı Kesintisiz izleHasta, bükülmüş ve politik olarak yanlış olan animasyon serisi, Griffin ailesinin serüvenlerini sunuyor. Korkunç derecede cahil Peter ve evinde kalan karısı Lois, Quahog, R.I.'de hayatlarını sürdürüyor ve 3 çocukları vardır. En büyük çocuk Meg, sosyal bir dışkıdır ve genç Chris, karşı cins söz konusu olduğunda garip davranır. En küçük çocuk Stewie, annesini öldürmek ve dünyayı yok etmek için eğilmiş bir dahi. Konuşan köpek, Brian, Stewie'yi kontrol ederken, martinileri yudumlarken ve kendi hayat sorunlarını çözüyor. Family Guy izle, Family Guy türkçe anime izle
 • IMDb 6.5
 • 2.075
 • 0
Big Mouth izle
Tüm Bilgiler
Big Mouth izle   
Big Mouth Altyazılı Çevirisiyle izleBölüm süreleri ortalama 30 dakika olan serinin yapımını Amerika Birleşik Devletleri üstleniyor. Türkiye'de yayınlanma tarihi 29 kasım 2017'dir. Animasyon, komedi ve romantik kategorilerine hitap etmektedir. Ayrıca Jennifer Flackett, Andrew Goldberg, Nick Kroll gibi oyuncular seslendirmelerini yapmaktadırlar. Big Mouth izle, Big Mouth türkçe anime izle
 • IMDb 7.1
 • 1.017
 • 0
After Life izle
Tüm Bilgiler
After Life izle   
After Life Altyazılı Kesintisiz izleDram ve komedi türlerine hitap eden serinin bölümleri ortalama 30 dakika uzunluğundadır. 39.000+ kişinin oyu ile imdb sitesinde 8.5 puan almayı başarmıştır. Yayın tarihi 8 mart 2019'dur ve yapımını İngiltere üstlenmektedir. Ayrıca dizide Ricky Gervais, Tom Basden, Tony Way, Diane Morgan, Mandeep Dhillon, David Bradley, Ashley Jensen, Kerry Godliman gibi isimlerde rol almaktadır. Gösteriyi tek oturuşta seyrettim. Kocaman bir mizah duygusuyla düşünmenizi sağlar. Tabii dramaları daha bir güzel. Seni güldürürken neredeyse ağlatıyor. After Life izle, After Life dizisini 1080p görüntüde izleyebilirsiniz.
 • IMDb 7.8
 • 1.524
 • 0
2 Broke Girls izle
Tüm Bilgiler
2 Broke Girls izle   
2 Broke Girls Altyazılı Çevirisiyle izleSassy ve ​​cadde üzeri çalışan Max, işe yaramak için 2 işte çalışıyorlar. Bunlardan biri Retro Hip Williamsburg Diner'daki gece vardiyasında masaları bekliyor. Sofistike Caroline, gönülsüzce garsonluk yapmaya zorlayan şehir dışındaki bir güven fonu prensesidir. İlk başta, Max, Caroline’yı, kapsaması gereken uzun bir inept sunucu serisinde sıradan biri olarak görüyor, fakat Caroline’ın, stil sahibi olduğu kadar özü olduğuda şaşırttı. Caroline, Max'in harika kek pişirmeye çalıştığını keşfettiğinde, onlar için kazançlı bir gelecek görür, fakat ilk önce başlangıç ​​parasını arttırmaları gereklidir. 2 Broke Girls izle, 2 Broke Girls dizisini 1080p görüntüde izleyebilirsiniz.
 • IMDb 5.8
 • 3.358
 • 0
South Park izle
Tüm Bilgiler
South Park izle   
South Park Altyazılı Kesintisiz izleColorado’daki yerde 4. sınıf greyderlerinin 4 serüvenini seyrediyorsunuz. Eric Cartman, kaba, iğrenç, sadist, ırkçı, şişman çocuktur. Wendy Testaberger'i çok seven bir çocuk olan Stan Marsh, Cartman'ın Yahudi olduğu için seçtiği dindar Yahudi çocuk olan Kyle Brofloski ve Kenny, her bölümde ölen turuncu parka kapüşonlu çocuk. Elbette, çoğu zaman tuhaf bir şeyler olur ve genellikle Cartman'ın anüsüne bir çip yerleştiren uzaylılar da olur ve Michael Jackson mahalleye taşınır. South Park izle, South Park türkçe anime izle
 • IMDb 7.8
 • 2.348
 • 0
Rick and Morty izle
Tüm Bilgiler
Rick and Morty izle   
Rick and Morty Altyazılı Kesintisiz izleDepresyonda, alkollü, ağzı bozuk, çılgın bir adam olan Sanchez, 2 sene sessiz kaldıktan sonra kızı Beth'in hayatına geri döner. Onu Jerry adında kabiliyetsiz, acınası bir adamla evli bulur ve çiftin 2 genç çocuğu vardır. En büyük kız Summer, okulda daha fazla arkadaş edinmek isteyen asi bir genç ve en küçük çocuk olan Tommy endişelidir, ayrıca sessiz ve tatlı bir çocuktur. Sanchez Tommy'i yardımcısı yapar ve onu komik çılgın boyutsal serüvenlere götürür, kötü Tommy'nin Sanchez'in delice, küfürlü ve dikkatsiz katkısı sebebiyle giderek daha sefil olmasına neden olur. Rick and Morty izle, Rick and Morty türkçe anime izle
 • IMDb 8.5
 • 2.076
 • 0
The Big Bang Theory izle
Tüm Bilgiler
The Big Bang Theory izle   
The Big Bang Theory Altyazılı Kesintisiz izleLeonard Hofstadter ve Sheldon Cooper, California'daki Cal Tech'de çalışan mükemmel fizikçilerdir. İş arkadaşları, aynı zamanda oda arkadaşlarıdır, fakat tüm kapasitelerinde ilişkileri her zaman öncelikle Sheldon'ın alaylı, derin eksantrik ve geleneksel olmayan yöntemleriyle test edilir. Ayrıca Cal Tech meslektaşları makine mühendisi Howard Wolowitz ve astrofizikçi Rajesh Koothrappali ile de arkadaş oldular. Komedi ve romantizm karışımı bu muazzam kaliteki dizi artık sitemizde. The Big Bang Theory izle, The Big Bang Theory adlı diziyi hd kalitede full olarak izleyin.
 • IMDb 6.8
 • 7.145
 • 0
Modern Family izle
Tüm Bilgiler
Modern Family izle   
Modern Family Altyazılı Kesintisiz izleJay Pritchett büyük, sıradışı bir ailenin başında oturuyor. Şimdi muhteşem genç karısı Gloria'ya ikinci evliliğindedir ve Jay'e ikinci bir şans vermiştir. Yine de, eski alışkanlıkların kırılması zordur ve yaşama adapte olmaya çalışırken, Gloria'nın önceden tanıdığı 12 yaşındaki oğlu Manny'nin eşleştirdiği Gloria'nın sergilediği tutkuyla ve canlılıkla uyum sağlamaya çalıştığı için yargılanıyor. Seri, romantik kategorimizde yer alıyor. Kültürel çatışmalar ve birkaç yanlış anlaşılma var ortada, aynı zamanda yol boyunca çok sayıda tatlı zafer de var. Modern Family izle, Modern Family dizisini 1080p görüntüde izleyebilirsiniz.
 • IMDb 7.2
 • 3.884
 • 0
12

Dizi izle


Aradığınız tüm dizileri dizi izleme sitemizde yüksek görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz. Global diziler genellikle dizi sevelerin en çok rağbet ettiği dizi kategorileri arasında yer alıyor. Amerika, İngiltere, Fransa, Kore ve daha pek çok dünyanın her yerinden yayınlanan yabancı dizilere tek bir adresten ulaşabilirsiniz. İçinizden bir ses dizi izle diyorsa ama ne izleyeceğinize karar veremiyorsanız, burada tüm bölümleriyle kategorilere ayrılmış bir şekilde dizilere ulaşabilirsiniz. Görüntü kalitesinin yüksek olması ve sorunsuz altyazı özellikleri sayesinde bir bölümden diğerine atlarken zamanın nasıl akıp gittiğini fark etmeyeceksiniz bile. Çağımızın en güzel vakit geçirmenin yollarından biri de dizi seyretmektir.


Dünya çapında bir furya haline dönüşmüş büyük ve meşhur yapımlar için ücret ödeyip izlemek zorunda değilsiniz. İşte tam olarak burada biz yani diziizle.blog ekibi devreye giriyor. Günümüzün değişen dünyasında internet ile artık bilgiye erişim sınırsız ve herkesin en doğal hakkı. Bilgiye olan sınırsız erişim, dolayısıyla eski ve yeni tüm dizi ve filmlerden haberdar olmamızı sağlıyor. Eskiden izlemek istediğimiz bir filmin günlerce DVD'ye gelmesini beklerdik. Veya kimi programlardan indirmeye çalışırken yüksek boyuttan dolayı sabahtan akşama kadar beklemek zorunda kalırdık. Online dizi izleme platformları sayesinde artık tüm bu sorunlar geride kaldı. En güncel ve en son diziler haliyle elinizin altında. Tek bir tıkla full hd 1080p görüntü kalitesindeki dizilere çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Özellikle bilim kurgu dizilerini izlemenizi tavsiye ederiz. Hatta dizi sektöründe en iyisi olduğumuzu iddaa ediyoruz.


İzlediğiniz bir bölümü çok sevdiğiniz takdirde tekrar tekrar başa alıp izlemenin keyfi başka nerede var? Tüm bu seyir zevkinin sizler için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve işimizi önemsiyoruz. Zaten dizi seyretme sitesini kurmamızın amacıda buydu, hizmeti seviyoruz! Sevdiğiniz dizilerin yanı sıra sitemize girdiğinizde belki de daha önce adını bile duymadığınız yeni diziler hakkında fikir sahibi olabilir, yepyeni bir dünyanın kapılarını aralayabilirsiniz. Yorumlara bakarak ve kısa açıklamaları okuyarak dizinin konusu ve senaryosu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Böylece o dizinin sizin zevkinize uygun olup olmadığına kadar vererek ilk bölümden başlayarak yeni bir dizi seyretme sürecine geçebilirsiniz. Dizilerin en güzel yanı filmler gibi hemen bitmemeleri ve heyecanlı bir süreklilik sağlamalarıdır.


1080p Kalitede ve Ultra Hızda Dizi izle


Dizi sektöründe olabildiğince kaliteli hizmet sunabilmek için dizileri sizlere reklamsız sunuyoruz. Birçok insan boş zamanlarını dizi, film seyrederek geçirir. Ancak dizi izlemeye karar vermek kolayken hangi diziyi izlemeye karar vermek, aradığınız diziyi aradığınız özelliklerde bulmak oldukça kolay bir iş değildir. Aradığınız diziyi buluyorsunuz alt yazılı bulamıyorsunuz, alt yazılı bulup istediğiniz görüntü kalitesinde bulamıyorsunuz derken bir de bakıyorsunuz bir sürü zamanınızı almış. Bunların yaşanmaması adına biz size istediğiniz tüm özellikleri sunuyoruz. Geniş izleme seçenekleriyle, istediğiniz dilde türkçe dublaj ve türkçe altyazılı imkanlarıyla izlediğiniz diziden tam tatmin sağlamanıza olanak veriyoruz. Diğer dil çevirileri için henüz çalışmalara başlamadık, fakat en kısa sürede başlayacağız.


Online dizi izlemenin en keyifli yeri. Öncelikle sitemizde reklam, pop-up bulunmuyor. İstediğiniz diziyi izlerken sağda solda beliren reklamlar dikkatinizi dağıtıp zamanınızı çalmıyor. Dizi süresi boyunca sizi rahatsız edebilecek her şeyi düşündük ve sitemizi ona göre tasarladık. Yayınlamakta olan dizilerin yeni bölümleri yayınladığı günden itibaren sitemizde bulabilmeniz mümkün. Gündemi, yenilikleri oldukça yakından takip edip yeni bölümleri ara vermeden, beklemeden izlemenize olanak sağlıyoruz. İzleyicilerimiz dizinin kendi asıl şekli nasılda sitemizde o halde bulabiliyor. Herhangi bir sansür, kısıtlama yapmıyoruz bu konuda. Dizilerimizi tek part halinde yüklüyoruz. Bunun nedeni ara vermeden tek seferde dizi izlemenin daha keyifli olduğudur. Diğer parta geçerken zaman kaybetmeyip diziden kopma hissini yaşamıyorsunuz.


Yüklediğimiz dizilerin açıklama kısmına diziye ilişkin küçük notlar ekliyoruz. Söz konusu bölümün içeriğine dair açıklamalar gibi. Ayrıca; dizinin oyuncu kadrosunu, izleyici yorumlarını, izleyici puanlamalarını dizinin açıklamalar kısmına yazıyoruz. Kullanıcı yorumlarını ve puanlamalarını olduğu gibi, eklemeler veya çıkarmalar yapmadan direkt sizin erişiminize sunuyoruz. Bu sayede diziye dair fikirleri kolayca edinebiliyorsunuz. Yani özetle sunduğumuz hizmetler; güvenli ve kaliteli içerik, yüksek çözünürlük, telif haklarını gözetmek, reklamsız içerikler, istediğin zamanda seyretme gibi. Sitemizde yer alan dizilerin çözünürlük kaliteleri isteğinize bağlı olmakla birlikte çok kaliteli de olabilir normal kaliteli de. Bu çözünürlükleri internet hızınıza göre seçmeniz gerekir. İnternet hızınız çok yüksekse en kaliteli seçenekleri tercih edebilirsiniz. Blu-Ray, HD, 1080p gibi. Ayrıyeten; sitemizde bulunan dizilerin türü çok geniştir. Hangi türde dizi izlemek istiyorsanız bu sitede bulabilmeniz mümkündür. Bu dizileri istediğiniz dilde, istediğiniz kalitede tek part olarak izleyebilmeniz mümkün. Olabildiğince görüntü kalitesi düşük dizileri yüklememeye çalışıyoruz. Fakat bazen buna mecbur oluyoruz.


İzleyicilerimizin fikirleri bizim için her zaman önemli olmuştur ve bundan sonra da olacaktır. Onların fikirlerine başvurmak, onların tavsiyelerine uymak, yenilikleri uyarlamak izleyicilerimizin memnuniyeti açısından çok önemlidir. İzleyicilerimizi memnun etmek en öncelikli amaçlarımızdandır. Alt yazılı, dublajlı içeriklerimize kolayca erişim sağlayabilmelerinin yanında en güncel dizi içeriklerine de ulaşım sağlayabilmektedirler. Site temamız grafik tasarımcıları tarafından tasarlanmış olup en uyumlu renklerle dizayn edilmiştir. Kullanıcı ara yüzümüzü en sade şekilde yapmaya çalıştık, renk uyumuna özen gösterdik. Bize destek olmak isterseniz dizileri sosyal medya hesaplarınızda paylaşıp sitemizi arkadaşlarınızında görmesini sağlayabilirsiniz. En iyi dizi izleme yeri olan sitemizde keyifli vakitler geçirmenizi temenni ederiz.


Film izle - Yabancı Dizi izle - Yabancı Film izle - Türkçe Anime izle - Kore Dizileri - HD Film izle - Altyazılı Film izle - Türkçe Dublaj Film izle