Korku
From Dusk Till Dawn The Series
Tüm Bilgiler
From Dusk Till Dawn The Series Aksiyon, Korku 
1080p Kalitede From Dusk Till Dawn The Series izleBu diziye göz atıp atmamak konusunda çok kararsızdım, çünkü orijinal filmi gerçekten beğendim ve dizinin adalet yapmayacağını hissettim. Bunun nedeni, daha sonra hepsi başarısız olan birkaç başka film yapmaya teşebbüs etmeleridir. Yine de son birkaç film ile bu dizi arasındaki fark, Robert Rodriguez'in bu dizinin başkasından çok yöneticisi olmasıdır. Dizi, filmi televizyona uyarlamasıyla başarılı olduğunu kanıtladı. Dizide beş bölüm ve her biri filmin nostaljisi oldu. Şovun sevdiğim yanı orijinal hikayeyi dini olarak takip etmesi, ancak filmde olduğundan çok daha fazla detaya girmesi. Dizinin yakın zamanda yenilenmesinden sonra başka bir sezon için de hikayenin devam etmesi için sezon bitmeden önce filmden biraz farklı olacağını düşünüyorum. Şimdiye kadar, hikaye filmde olduğu gibi inşa ediliyor, çünkü Gecko kardeşler bir banka soyduktan sonra kaçıyorlar, Fuller Ailesi'ne onları rehin alarak polisten kaçabilmeleri için karavanda birleştirin. ve oraya El Rey için yol açın. Bölüm 5, şimdiye kadar gördüğüm en iyi bölümdü. Küçük bir özet, Gecko Kardeşler ve Fuller Ailesi'nin neredeyse Meksika'ya girdiği, ancak sınır kontrol noktasını geçmeleri gerektiğidir. Bu sahne filmden çok daha farklı, riskler çok daha tehlikeli ve daha yüksek. Söylemem gereken tek şey, bölümün sonunda, önümüzdeki haftalarda görmek isteyeceğiniz. El Rey kanalını, Netflix'i alırsanız veya indirmek için internetiniz varsa, kesinlikle diziyi takip etmenizi tavsiye ederim. Pazar günleri seyretmesi şaşırtıcı derecede eğlenceli bir gösteri. Robert Rodriguez, bu seriyle ve onu orijinal filmle kıyaslamak isteyenler için birinci sınıf bir eğlence sunmuştur: Buna dayanıyor. Onu yenmek anlamına gelmez ve gerçek olaylara dayanmaz. Elementler ve atmosfer orada ve saatlerce devam ediyor. karakterler eğlenceli ve iyi oyuncular. Titty Twister hala olması gereken yer ve Tarantula'nın orijinal tema şarkısı yenilendi.
 • IMDb 6.3
 • 526
 • 0
Curon
Tüm Bilgiler
Curon Dram, Fantastik 
1080p Kalitede Curon izleBu oradaki en iyi dizi değil ama insanlar o kadar seçici oldular ki, sadece en üst seviye şovların tepesine yeterli miktarda yıldız koydular mı ?? Bu beni baştan sona bağlayan çok düzgün ve basit bir şov. Evet ortalamadan daha yavaş, evet hikaye şimdiye kadarki en çılgın hikaye değil ve bunu anlamak için beyninizi kullanmanıza gerek yok. İtalya'dan yeni bir doğaüstü gerilim gösterisi. İncelemelere bakmadığıma sevindim, bu yüzden onlardan hiç etkilenmedim. Ne yazık ki bazılarınız, hak edilmemiş korkunç sekiz veya dokuz yıldız yüzünden seyretmeyecek. Oyuncular, çalışmak zorunda oldukları şeye bakıldığında gayet iyi. Ana karakterler klişe olabilir ama bu hiç de fena değil. Pek çok hikayenin işleyiş şekli budur. Kamera, düzenleme ve müzik iyi. Yani yeterince ürkütücü, ürkütücü bir his var, nereye gittiğini bilmek istedim ve tüm bölümleri seyrettim. Ancak hikaye tutarsız, çok fazla olay örgüsü deliği var ve karakter gelişiminden yoksun. Bazı şeyler, efekt yaratmaktan başka hiçbir sebep olmadan gerçekleşiyor gibi görünüyor. Şovu biraz ucuz kılan, anlaşılması kolay, ancak kurtlarla ilgili çok sade bir hikaye var. Öte yandan ana karakterlere sahibiz, görünüşe göre sebepsiz yere lanetlenmiş bir aile, çünkü hiçbir zaman bir açıklama yok. Ancak bu bilinmesi gereken en önemli şeylerden biri olacaktır. Ayrıca lanet bazı insanlarda farklı işler. Neden? Bükülmeler ya tahmin edilebilir ya da mantıksızdır. Son olarak, ama en önemlisi, bazı kısımlarda, Alman senkronizasyonu utanç verici, özellikle de Güney Tirol lehçesi kulağa tamamen saçma geliyor. İngilizce versiyonu daha iyi değil. Benim fikrime göre bu şov en azından eski okul tutkusunun bir kısmıyla bağlantılı. Film yapmayı seven biri tarafından eğlendirildiğimi ve siyasi gündemi olan biri tarafından küstahça yıkılmadığımı hissediyorum. Bana sorarsanız oldukça ferahlatıcı. Tüm söylenenler bana bir öğrenci filmi gibi geldi, beni sonuna kadar seyretmemi sağladı, bu beklenmedik şekilde açılmadı.
 • IMDb 6.9
 • 342
 • 0
What We Do in the Shadows
Tüm Bilgiler
What We Do in the Shadows Fantastik, Komedi 
1080p Kalitede What We Do in the Shadows izleYeni Zelanda'nın Wellington şehrinde farklı bir grubu takip eden film mükemmel ve daha önce görmediyseniz kesinlikle tavsiye ederim. Filmi seviyorsanız, diziye bayılacaksınız. Seriyi filmden daha iyi yapan şey, televizyonun epizodik doğasına bağlı. Tuhaf format, olay örgüsünün filmden daha hızlı başlayıp bitebileceği, karakterlerin daha fazla geliştirilebileceği ve daha çeşitli çılgın durumlara atılabileceği anlamına gelir. Film harika bir dünya yaratmaya sahipti, ancak 85 dakikalık bir çalışma süresiyle bu kadar çok şey yapabiliyordu ve şov, daha fazla zamana sahip olmaktan daha da ileri gidiyor. Program iniş şakalarıyla ilgili değil. Şakanın tamamı saçma bir kavram alıp ona ciddiyetle yaklaşan şakadır. Mizah kuru ve hızlı olacak ve film gibi, karakterleri tanıttıklarında ve önermeyi belirlediklerinde, yükselecek. Ne bekleyeceğimden emin değildim ama ilk bölümü çivilediler. Çoğu uyarlama orijinal karakterleri değiştirmeye çalışır, ancak bu, zaten kurulmuş olan evreni genişletmek için harika bir iş çıkarır. Film başından sonuna kadar çok komikti. Bir TV şovunun yapılacağına ilk baktığımda, orijinal oyuncu kadrosunun içinde olmayacağı için hayal kırıklığına uğradım, ancak bu kadar yüksek bir başarı elde ettiklerinde tamamen anladım. Gösteri, film kadar harika. TV şovları beni gerçekten yüksek sesle güldürmüyor ama bundan vazgeçemiyorum. Şakalar da film kadar harika ve ne hakkında bu kadar komik olduğunu bilmiyorum ama diğer dizilerden farklı bir şekilde farklı. Filmden hoşlananlar da bundan aynı derecede memnun kalacaklar. Seyretmeye ilgi duyan kişiler, dizinin seyretmeye değer olup olmadığını anlamak için mutlaka bir şans vermeli veya filmi seyretmelidir. Her 2 şekilde de zevk alacaksınız. Komik olmaktan başka bir şey değil. O kadar çok insanın onu seyretmesini sağladım ve kendim de yarım düzine kez karıştırdım. İlk sezonun tamamını tek bir günde seyrettim. Her karakter harika ve oyuncular karakterlerine gerçekten giriyor.
 • IMDb 7.6
 • 275
 • 0
The Purge
Tüm Bilgiler
The Purge   
1080p Kalitede The Purge izleBir dizide bu seri kadar daha iyi bir gelişme olmamıştı. İlk yedi bölümünde, bir hayran olarak gerçekten takdir ettiğim birçok göze batan yüksek noktaya sahip. Anlatılan öyküler, Tasfiye evreninde bir yere sahiptir ve sadece dolgu maddeleri olarak görülmez, her bölüm, karakterler ve onların gelişimi üzerinde uygun bir uzantı sağlar. Sinematografi ve ölçek, selefinden daha koyu, daha az kuru bir hisle yükseltildi, sezon, dizi evreninde bir yeri olan ve ilk sezondaki gibi sadece bir numara değil, karanlık bir korku sezonu gibi geliyor. Her açılış sahnesi, oynadıkları birkaç dakika için bile bir hikaye anlatıyor, Tasfiye'nin o distopik dünyaya yaptıklarına öz katıyorlar. Filmlerin hiçbiri bunu yapmadı. Gösteri, sonunda ne olduğunu kabul etmeyi hak ediyor. Kesinlikle çok önemli bir dizi olurdu. Televizyon dizisi için birinci sezon, filmin kendisinden o kadar da farklı değil. On bölüm boyunca uzattıkları tasfiye sırasında gece boyunca ortaya çıkan küçük bir hikayesi olan karakterler var. Ancak ikinci sezon, ilk film 2013 senesinde piyasaya sürüldüğünden beri sessizce kendimize sorduğumuz soruyu yanıtlayan çok daha derin ve genişletilmiş bir bakış açısı: Şehir, yılın diğer üç yüz altmış dört günü nasıl yaşar. Ortaya çıkan şey, hakkında hiçbir şey bilmediğimiz kuralların sürükleyici bir tasviridir. Başından beri duyuruları yapan kötü şöhretli kadının arkasındaki muhteşem seslendirme sanatçısıyla bile tanışıyoruz. Evet, çoğu insanın bu diziyi şiddet ve kan yüzünden seyrettiğini anlıyorum, ben de rahatsız edici filmlerin büyük bir hayranıyım. Tüm dünyada şimdiye kadar çekilmiş en hasta ve iğrenç filmleri seyrettim, bu yüzden titiz değilim ama çilekli mandıra çiftçisinin cinayetini içeren sahne bir televizyon dizisi için hiçbir şey yapmıyor. Sadece 30 saniye kadar sürebilir ama gerçekçi görünümü ve aşırı sert tonu nedeniyle sahne çok grafik ve korkunç.
 • IMDb 7.1
 • 295
 • 0
The Order
Tüm Bilgiler
The Order   
1080p Kalitede The Order izleSınıf arkadaşları, tanıdıkları, arkadaşları teker teker öldürülürken insanların nasıl bu kadar normal davrandığını biri bana açıklayabilir mi? Bir seri katil can alırken bir okul nasıl eğitime devam edebilir? Bu tür tutarsız dizi ve filmler Netflix'te ve diğer yayın hizmetlerinde meze olarak çok fazla karşımıza çıkıyor ama hadi, senaryoya biraz zaman ayırabilirsiniz, böylece yarattığınız tüm fantezi dünyası çöp gibi görünmüyor. Bunun bir parodi olup olmadığını öğrenmek istedim, çünkü kesinlikle öyle hissettiriyor. İlk on dakikadan sonra aynı şeyi soran herkes için, öğrenmek için hepsini seyretmeye değmeyeceğini unutmayın. Merakım beni bunu yapmaya zorladı ama bu tam bir zaman kaybıydı. Senaryo berbat, çok bariz klişelerle, twitlerle dolu ve İsviçre peynirinden daha fazla delik. Oyunculuk ortalama. Onları bir araya getirirseniz, ortalamanın altında bir sonuç elde edersiniz. Buradaki tek iyi şey CGI efektleri, yani bu bir yıldız. Bu kadar. Ama bunun dışında büyülü bir gençlik romantik bir dizi gibi. Hannah Montana'yı Vampir Günlükleri ile karıştırın ve bunu elde edin. Ancak cw'deki bir şovun bütçesiyle, bunun yerine aldığınız şey, ana karakterin cinsiyeti bükülmüş Bella Swan gibi olduğu bir sürü sıcak çöp çöpü. Netflix'teki bomba şovlarının sırf gözlerimin bu şekilde saldırıya uğraması için iptal edildiğine inanamıyorum. Hiçbiri mantıklı değil ve karakterler söylediklerine inanmam için bile yeterince ilginç değil. Birkaç iyi yardımcı karakter içeren harika bir konsept. Başroller kesinlikle hiçbir kimyadan yoksun ve aralarındaki aşk hikayesi boğazınızdan aşağıya itiliyor ve gösterinin en kötü kısmı, ki bu sinir bozucu çünkü çok daha ilginç hikaye dizilerinin varlığını gerektiriyor. Sonra kolej klişeleri geliyor, adam acı veriyor mu? Bu karakterler, 16 yaşındaki ortalama bir kızın günlüğünden çıkarıldı. Olmaması gerektiği zaman komik. Yönetmenlik de en iyi ihtimalle kalitesiz. Karakterler, söz konusu alışverişten sonra sahnede birbirlerine hitap etmek ve çıkmak için içeri giriyorlar ve faaliyetleri, sadece şok değeri için içki içmeyi veya aşırı küfür etmeyi içeriyor.
 • IMDb 8
 • 274
 • 0
The Haunting of Hill House
Tüm Bilgiler
The Haunting of Hill House   
1080p Kalitede The Haunting of Hill House izleSiyah beyaz korku filmleri hayranı Wise'ın 1963 tarihli filmini çok iyi tanıyorum, ki bugüne kadar perili ev korku türünün bir klasiği olarak karşıma çıkıyor. Bu filmi bu kadar harika kılan pek çok şeyi korurken, aynı zamanda kendi başına yayılıyor ve çeşitli ve ilginç karakterler sunuyor. Ayrıca çocuk oyuncular ve yetişkinler gerçekten birbirlerine benziyorlar. Seçimi başarılı bir şekilde yayınlayın. Kesin bir reyting farkı varken ve şov renkli televizyon dünyasına girmeyi seçse de, klasik korkuyu etkili kılan şeyde hem eğlenceli hem de ürpertici olduğunu düşünüyorum. Filmde tanıdık baş sallamalar bile var. İkonik spiral merdiven, iki kişinin duvarların görünüşte canlanıp sallanmaya başlamasıyla oradan korktuğu bir sahne, ve benzeri. Korkunun galon kan ve her yirmi dakikada bir ölüm anlamına geldiğini düşünenlerden birisin, unut gitsin. Dizi, farklı bölümlerdeki farklı kardeşlerin hikayelerine odaklanıyor. Ve bireysel hikayelerin dokunduğu çarpıcı noktaları gösterir. Aslında her seferinde olayların farklı noktalarının olduğunu görüyoruz. Aynı olayı başka açılardan da görüyoruz. Böylelikle ailenin hikayesi daha yoğun bir dramatik yapıya bürünürken, diğer yandan ortaya çıkan farklı detaylar sayesinde giderek daha karmaşık hale geliyor. 6. bölümdeki cenaze sahnesi gerçekten iyi bir atış tekniğine sahip. Kamera kayda girer ve sahne tek bir dizide çekilir. Televizyonda gördüğüm en etkileyici sahnelerden biri. Demek istediğim, Flanagan bir yönetmenlik dersi veriyor. Netflix serisinin benim için gerçekten öne çıktığı nokta, tüm korku unsurlarını PTSD'ye bağlayarak, bu dehşetlerin gerçekten sadece evle mi, içinde yaşayanlarla mı yoksa her ikisiyle mi sınırlı olduğunu sorgulamanıza neden oluyor. Karakterler, perili bir evde yaşamanın tarihi ve trajik anılarından sonra bir şekilde hayatlarını sonuna kadar yaşamaya ve akıl sağlığını korumaya çalışıyor. Her karakter, orada olanlarla ilgili farklı şeylere inanır ve her biri kendine göre zarar görür.
 • IMDb 8.1
 • 290
 • 1
Marianne
Tüm Bilgiler
Marianne   
1080p Kalitede Marianne izleKorkuyu seviyorum, ama aynı zamanda korkunun, özellikle de son zamanlarda Netflix korkusunun gerçekten iyi ya da çok kötü olabileceğini de biliyorum, bu yüzden buna çok düşük beklentilerle girdim ve dürüst olmak gerekirse, çok hoş bir şekilde şaşırdım. İlk bölüm beni hemen yakaladı ve bu karakterlerden daha fazlasını, bu hikayeden daha fazlasını görmek istememi sağladı. Bu dizinin pek çok şeyi dürüstçe yaptığını düşünüyorum, özellikle de karakterler. Hiç karakterleri değil gerçek insanları seyrettiğimi hissettim. Sahneler birbirlerine kızgındılar, çok gerçek bir gerilim vardı, mutlu oldukları sahneler ve birbirleriyle eğlenmek, bir grup arkadaşın karanlık durumlarda parlak tarafı görebildiğini görmek sizi mutlu ediyor . Ve hatta dil engeli bile beni rahatsız etmedi, eminim Fransızca konuşmuyorum ve eminim ki alt yazılar ara sıra biraz riskliydi, ama yine de olan her şeyi anlayabiliyordum. Elbette, her şey gibi, bu seride de bazı sorunlar var, ancak çok küçük. Genel olarak, bu çok iyi hazırlanmış, kısa bir diziydi, umarım ikinci bir sezona yetecek kadar başarılı olur çünkü dürüst olmak gerekirse, hikayeyi nereye götürdüklerini ve geçmişin koşulları göz önüne alındığında ne olacağını görmek için sabırsızlanıyorum. bıraktılar. Fransa bize Gerilim, şehitler ve içeride gibi en sevilen korku filmlerini getirdi. Öte yandan Netflix'ten geçen yılki mükemmel korku filmi The Hill Houseu aldık. Bu Fransız korku şovu Netflix'i vurduğunda ve ilk eleştirmenler coşmuş göründüğünde gerçekten heyecanlandım. Ne yazık ki, bu dizi yukarıdaki örneklerden çok farklı çıktı. Çoğunlukla Sam Raimi'nin karanlık korku komedisi To Hell'i anımsatıyor, iğrenç yaşlı bir kadın, birçok tuhaflık ve vücut dehşeti dahil. Ama buradaki sorun şu ki, bu seri aynı zamanda bir drama olmak istiyor. Bu hiç işe yaramıyor, çünkü ne hikaye ne de karakterler gerçekten ciddiye alınamaz. Bu, ton açısından tutarsız bir karmaşa, korkulardan komik rahatlama anlarına gidip geliyor. Karakterler ya sevimsiz ya da yavan ya da her ikisi.
 • IMDb 7.6
 • 646
 • 0
Nightflyers
Tüm Bilgiler
Nightflyers   
1080p Kalitede Nightflyers izleGösteri iyi başlıyor ve genel temalar ilginç ama ilerledikçe daha da kötüleşiyor. Mürettebat hiç mantıklı değil. İnsanlar birbirleriyle iletişim kurmazlar veya mantıklı davranmazlar ve elbette bu yüzden her şey ters gider. Daha sonra çok fazla dolgu var. Şovun daha önce koyduğu kuralları çiğnediği birçok mantıksal tutarsızlık. Bazen karakterler başkalarına neyin yanlış olduğunu anlatır. Görünüşe göre sahneler sıra dışı filme alınmış ve kurgu ya da başka bir şeyle karıştırılmış. Bilgisayarların çalışma şekli de elbette bir anlam ifade etmiyor, ancak sanırım bu noktada küçük bir sıkıntı. Maalesef havalı görünen, görsel, kötü bir hikaye anlatımı. işin içinde bilim yok ve tüm karakterler çok aptal ve dinsel olarak duygusal, ki milyon yıl sonra bilim adamı olamaz. Uzay görevine gideceklerini hayal edin ama hepsi aptal geçmişlerini bırakıp ilerlemek için fazla bencil. Doğru düşünen bu depresif insanları uzaya kim gönderecek? Hikayeyi bir şekilde hareket ettirmek için her bölümde saçma bahaneler var ama işe yaramıyor ve çok aptalca. Karakterler ya da hakkında olması gereken Volcronlar hakkında hiçbir bilgi ya da geçmiş hikaye yok. Sadece ağır prodüksiyon, CGI ve sinematografi nedeniyle 5 verdim. Konu ve olay örgüsü çöpten başka bir şey değil. The Expanse kadar istisnai bir şovun nasıl iptal edilebileceğini ve bunun gibi basitleştirilmiş bir la casa del papel ile değiştirilebileceğini anlamak zor. Başından beri İnsanlığa zaten karşıyız çünkü sadece sonucu görüyoruz değil, yazarlar da İnsanlığın neden hayatta kalmayı hak etmediğini açıklığa kavuşturmak için kendi yollarından çıktılar. Üstelik, Çatışma Yaratmak İçin Aptalca Hareket Eden Karakterlere Sahip Olma Okulu'ndan açıkça mezun oldular. Ayrıca, zamanlarını alan hikayelerden yanayım, ancak bunu zaten tüm bir sezon boyunca yapıyorsanız, özellikle bu sahnelerin olay örgüsüyle çok az ilgisi olduğunda, sahnelerin uzun süreler boyunca sürüklenmesinin bir anlamı göremiyorum.
 • IMDb 5.9
 • 127
 • 0
Reality Z
Tüm Bilgiler
Reality Z   
1080p Kalitede Reality Z izleÖncelikle bu Set'in çekilmiş kopyası değil. İlk beş bölüm, orijinalden büyük ölçüde ödünç alıyor ama aynı zamanda başka bir hikaye çizgisi de ekliyor. Yeniden yapılanma karakterleri biraz etkisizdi, ancak nüans her zaman çeviride kaybolur. Beşinci bölümden sonra her şey çok daha fazla boyuta sahip karakterlerle yeni bir yön alıyor. Yeniden yapılanmadaki benzerliklere gelince, bu sadece bir kopyadan çok bir saygı gibi görünüyordu. İkinci bölüme geçmek için olsa da bir şey. Burada toplum hakkında tanıdık ama çarpıcı bir metafor var ve bu çok uygun ve çok korkutucu. Bölümler hızlı bir yirmi beş dakikada gelir, bu nedenle on bölümlük bir aşırı gerçekçi. Claudio Torres'in, Charlie Brooker's Dead Set'in Brezilya'da amatörce yeniden yapımı olması tam da beklendiği gibi: ilk beş bölüm, dizinin dayandığı 2008 bölüm dört serisinin doğrudan yeniden yapımı, sezonun ikinci yarısı ise kendi tanıdık bir hikayeden alınan orijinal anlatı. Bu, gösterinin tam bir saçmalık olduğunu mu söylemek? Ne münasebet. Zombi korku alt türü ile ilişkilendirilen yeniden yazılmış hikaye ritimleri ve klişelerine rağmen, yine de sevimliliğinden zevk alan eğlenceli bir dizi. Sinematografi ve set tasarımı, bunun ilk yayından bir sene sonra en iyi drama dizisi dalında aday gösterilen İngiliz korku mini dizisinin ham, düşük bütçeli bir yeniden yapımı olduğunu açıkça ortaya koyuyor. Performanslar otantikten eskimişe kadar değişebilir, ki bunun gibi ucuz bir yeniden yapımdan beklenebilir. Benim görüşüme göre kim daha fazlasını isteyebilir? Eski, yeni ve çok tanıdık olan karakterler, ölümsüz rakiplerini alt etmelerini ve kendi çatışmalarıyla başa çıkmalarını seyretmekten size eğlence ve heyecan yaşatacak. 'Ölümsüz' demişken, saygı duyulan zombiler, Brooker'in orijinal serilerindekinden çok Ruben Fleischer'in Zombieland'ındakiler gibi davranıyorlar, ancak bu onları kesinlikle ana liderlerimiz için daha az tehdit oluşturmuyor.
 • IMDb 7
 • 274
 • 0
Life
Tüm Bilgiler
Life   
1080p Kalitede Life izleBu filmin incelemelerini okuyordum ve pek çok insan bu karbon bazlı yaratığın gerçekçi olmadığını düşündükleri için hoşuna gitmedi. Hiçbir şey uzay boşluğundan, aşırı soğuktan ve aşırı sıcaktan, yıllarca su ve yiyecek olmadan, vs hayatta kalamaz ama bunu yapabilen bir organizma var. Adı tardigrad, bu küçük yaratık ölümcül miktarda radyasyona dayanabilir, mutlak sıfır sıcaklığın 1 derece üzerinde olabilir, aşırı dehidrasyondan kurtulmak için vücudunu cama dönüştürebilir, uzay boşluğundan ve yüzlerce insanın basıncından kurtulabilir. su altında metre ve kaynama sıcaklığının üzerinde hayatta kalır.Tesadüfen, bu büyüleyici yaratığı öğrendikten kısa bir süre sonra filmine rastladım ve muhtemelen bu yüzden onu çok seviyorum. Bir tardigradın dayanıklılığına ve bir ölümcüllüğüne sahip düşman bir uzaylı bizi avlamaya karar verirse ne olur? Bu olasılık beni heyecanlandırdı. Bazıları karakterlerin bazı kötü seçimlerinde hata yapsa da, onları alien karakterlerinin seçimleriyle aynı seviyede buldum, ancak öncül beni çok ilgilendirdiği için filmde hata yapmayacağım. Ben şahsen, heyecan verici ve heyecan verici bir film buldum. Miranda ve David, yaratığın hareketini takip edebileceklerini öğrendi. Aynı zamanda, hala uyku bölmesinde saklanıyor ve onlar için hala kayıp ve iletişim olmadan acil normal insan tepkisi, hayatta kalan son üçüncü üyeyi bulup geri getirmek olmaz mıydı? grup? Yaratığı bir alanda tuzağa düşürdüler. Yapmamalılar, tuzağa düştüğünde onu 'öldürmeye' çalışmazlar mı? Hayır bir şeyler yapmak, sohbet etmekten daha fazla yorucu olurdu. Sho'nun kurtarma mekiğinin kapısını açtığı ve havanın dışarı çıkmaya başladığı kısım üçü de sevgili hayatları emilmemek için takılıyormuş gibi görünüyordu, yine de Sho'ya karar verdiklerinde öldü ve kayboldu, ikisi normal sıfır yerçekimi gibi uzaklaşabilir. Acele havayla mücadeleyi mi sergilediler? Aynı sahnede birçok insan öldü ve yaratığa duydukları öfke ve tiksintileri iyi biliniyor.
 • IMDb 7.7
 • 206
 • 0
Locke and Key
Tüm Bilgiler
Locke and Key   
1080p Kalitede Locke and Key izleKarakterler karşısında kendimi inanılmaz derecede hayal kırıklığına uğramış hissettim, onları neredeyse hiç düşünmeden kendi ölümlerini kolaylaştırmak için sürekli kararlar alırken seyrederken. Hiçbir şey düşünmeyen karakterlerle empati kurmak zor. Ribon çocukları Dodge tarafından tamamen kandırıldıkça kendimi inanılmaz hissettim. Bütün hikayeyi bir arada tutan tek şey, açıklanamayan bir nedenden dolayı Dodge'un çocuklardan vazgeçmedikçe anahtarları alamamasıdır. Bunun farkına vardıkları an, tek yapmaları gereken anahtarları üzerlerinde tutmaktır. Döndürme kredileri işte bir fikir, neden omega kapıyı keşfetmek için astral projeksiyon anahtarını kullanmıyorsunuz? ya da kuyu neden onu Dodge'u gözetlemek veya bulmak için kullanmıyorsunuz? Baş anahtarını kullanın ve anahtarlar ve House hakkında kafanıza bir sürü kitap atın. Tyler şehrin tüm tarihini bu şekilde öğreniyor, ama bilgisi asla kullanışlı hale gelir. Yazarlar, anahtarların ne yaptığını göstermeyi severler, ancak neyin mümkün olduğunu asla tam olarak keşfetmezler. Anahtarları içeren hiçbir şeyin doğasını öğrenmiyorlar. Hayatları tehlikede olsa da, nasıl yapıldıkları veya nereden geldikleri konusunda da meraklı görünmüyorlar. Karakterler kötü kararlar aldıklarında, asıl mesele, karakterlerin uğraşmak zorunda kalacağı sonuçların olmasıdır. Karakter gelişimini zorlayan bu sonuçların yerine hiçbiri çözülemedi. Ya da astral projeksiyon anahtarı? Bode nasıl çalıştığını biliyor ve bir kez olsun Sam'in vücudunu önde bulmalarına rağmen hayalet olabileceğinden şüphelenmiyor. Bunun yerine, bizi ikinci sezonu bekletmek için yem alıyoruz. Eden gizlice kurşun tarafından vurulmak, olay olduktan sonra gösterdiklerinde çok tembel ve öğrenilmemiş hissetti. Sonunda aile katarsisi de inanılmaz derecede öğrenilmemiş hissetti. tüm seyirci muhtemelen başarısız olduklarını biliyor. Dodge'yi bilinçsiz buldukları andan itibaren bunun bu kadar kolay olamayacağını biliyordum.
 • IMDb 8.3
 • 171
 • 0
Dracula
Tüm Bilgiler
Dracula   
1080p Kalitede Dracula izleVampir tarzını seviyorum. Bu, klasik Drakula masalındaki bir başka bıçak ama çok fazla özgürlüğü var. Bu özgürlükleri oldukça eğlenceli buldum, ancak romanın büyük bir hayranıysanız ve bir dereceye kadar doğruluk veya bağlılık umuyorsanız hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Bu film korkutucu, zeki ve eğlenceli olmaya çalışıyor. Bir şekilde başarılı oluyor. Kamp gibi özel efektlerden hoşlandım, bana seyrederek büyüdüğüm eski klasik korkuları hatırlattılar. Sonuçta bunu eğlenceli buldum. Bu ağır hizmet ciddi bir gotik Drakula filmi değil, bu daha çok bir mini dizi gibi ve onu biraz daha hafif tutacak kadar mizah anları var. Takımlar ve kostümler çok güzel. Kamera çalışması iyidir. Oyunculuk da iyiydi. Bazı insanların neden genel hikayeye ve modern olarak ortaya çıkabilecek diyalogların bir kısmına neden itiraz ettiklerini kesinlikle anlayabiliyorum. Günün sonunda, her film ve şov ciddi bir ödül anlamına gelmez, bazen sadece birkaç saatinizi yeni bir şeyle eğlenerek geçirirsiniz. İngiltere'de, hiçbir ilgisi olmasa bile herhangi bir canlı televizyonu seyretmek istiyorsanız, her sene bir lisans ücreti ödemek zorundasınız. Sık sık canlı etkinlikleri seyretmeyi severim ve bunun sonucunda senelik lisansım için ödeme yaparım. BBC'de beni Netflix ve Prime'dan uzaklaştıracak çok az şey var. Ama her sene küçük bir servet ödüyorum ve bu yüzden BBC'de bunu değerli kılacak bir şeyler bulmaya çalışıyorum. Bu nedenle biraz eğlence umuduyla Bu dizinin bir bölümünü seyrettim. Gerçekten çok zayıf. Muhtemelen yeni hükümetin mevcut lisans sistemini gözden geçirmesinden korktukları ve kendi trompetlerini çalmak istedikleri için BBC'de abartılıyor. Maalesef senaryo korkunç, oyunculuk yarı yürekli ve mizah girişimleri başarısız oluyor. Dürüst olmalıyım ve sadece ilk bölümü seyrettiğimi itiraf etmeliyim. İyi başlamasına ve bazı güzel korku anları yaşamasına rağmen, kamplığı çok fazla buldum ve sıkıcı hale geldi. Bütün rahibeler nereden geldi.
 • IMDb 7.4
 • 234
 • 0
Ash vs Evil Dead
Tüm Bilgiler
Ash vs Evil Dead   
1080p Kalitede Ash vs Evil Dead izleArmy 1992 yılında ortaya çıktığından bu yana uzun zaman geçtikten sonra, artık doğrudan bir devam filmi olmayacak gibi görünüyordu, ancak görünüşe göre Raimi çetesi bir tane üzerinde çalışıyordu. bazen. Şovun yaratıcıları Sam Raimi ve Bruce Campbell ile yakın zamanda yapılan röportajlara göre, ilk olarak yeni bir uzun metrajlı film olması ve serinin dördüncü girişi olması gereken şey, zamanla bir TV dizisi fikrine dönüştü ve hayranların sonuçtan çok memnunum. Devam filmi için 2 saatlik bir film yerine, dizi ile beş saat daha alıyoruz ve şimdiye kadar gördüklerime bakılırsa, bu 5 saat gidiyor mutlak bir patlama olacak. Gösterinin başında Ritu ile tembel, ama görünüşe göre daha mutlu bir hayat sürüyor, köhne bir karavanda kalıyor ve bir Value Stop'ta stokçu olarak çalışıyor. Gösteride, Ritu'nun son karşılaşmasının üzerinden 30 yıl geçti ve şu anda orta yaşa girmiş olsa da, bir nebze olsun olgunlaşmadı. Ritu, Darkness'ta yürüyen iskeletlerle ve diğer korkunç ölümsüz şeylerle savaşırken gördüğümüz en son gördüğümüz adam, bilge çatırdıyor ve her zamanki gibi kendinden emin görünüyor. Bu günlerde, boş zamanlarının çoğunu ya karavanında boşa harcanarak ya da rastgele bayanlar ya da her ikisini birden oldukça sorumsuz yaşam tarzının, belirli tehlikeli bir kitabın koruyucusu olarak göreviyle sonuçta pek iyi gitmeyeceğini ve yakında kanlı kargaşanın ortaya çıkacağını söylemek yeterli. Serinin bir diğer büyük artısı ise oyuncu kadrosu. Bruce Campbell'in bu ikonik karaktere geri adım attığını görmek çok eğlenceli; hala ona bir eldiven gibi uyuyor. Ama aklımda bunu yapacağına dair hiçbir şüphe yoktu. Beni gerçekten şaşırtan, oyuncu kadrosunun geri kalanının gösteriye ne kadar iyi uyduğuydu. Pablo rolünde Ray Santiago ve Kelly rolünde Dana DeLorenzo tamamen kendi başlarına; Tamamen dışlanmış karakterler ve Ritu kadar seyretmesi de eğlenceli.
 • IMDb 7.7
 • 163
 • 0
Supernatural
Tüm Bilgiler
Supernatural   
1080p Kalitede Supernatural izleBu herkesin beklediği türden bir gösteri. Bu dizinin ilk bölümden beri izliyorum ve şu anda ortaya çıkan tüm bu gerçeklerin gittikçe daha iğrenç olmaya başladığını fark ettim ama böyle bir şovun hala devam ettiğini bilmek güzel. Korku ve gerilim aslında beni iyi bir şekilde etkiliyor. Bir TV şovunu seyrederken gergin olmayı beklemiyorsunuz, ancak bu, gerilimin nasıl başlayacağını ve bir saat içinde gerilimin nasıl sona erdirileceğini biliyor ve onu kesinlikle şaşırtıcı kılıyor. Özel efektler her zaman harika ve senaryo beni her zaman yerde güldürüyor, tam anlamıyla değil. Jensen Ackles ve Jared Padalecki, çok uzun zamandır gördüğüm en iyi takımlardan biri. Birbirleriyle çok güzel oynuyorlar ve ikisinin de son derece çekici olduğu gerçeğinden bahsetmiyorlar. Bu şovu şimdi seyretmeye başlamayı düşünüyorsanız, ilk 3 sezonu kontrol etmek veya hatta satın almak için zaman ayırsam da, dizi dördüncü sezonun ortasında başlamasına kıyasla baştan seyretmek çok daha iyi. çoğu şovda olduğu gibi. Bu dizide aksiyon ve ürkütücü olarak her şey var. Vampirleri, kurtadamları, melekleri vb. Seviyorsanız harika bir gösteri. Aynı zamanda pek çok iç açıcı anı da var. Kesinlikle çok fazla gülme var. Karakterler arasındaki ilişki harika, özellikle Sam ve Dean. Gösterinin başından sonuna kadar büyüdükleri miktar. Birlikte yaşadıkları acı ve ıstırabın miktarı çılgınca. Birbirleri için her şeyi ve her şeyi nasıl yapacaklardı. Bu dizide de çok üzücü anlar var. Genel olarak, bir şovda isteyebileceğiniz hemen hemen her şeye sahiptir. Aynı zamanda gerçekten yaratıcı bölümleri var. Örneğin, bölümlerden biri arabalarının perspektifinden çekiliyor. Bu arada, araba çok şık ve güzel. Sonuç olarak, harika bir gösteri. Gösteri başladığında endişeli olduğumu itiraf edeceğim. Hayalet avcıları ve en önemlisi X Files ile karşılaştırıldı, ancak ilk bölüm her şeydi. Suçla değil hayaletlerle savaşan iki kötü kardeşle dolu bir aksiyondu.
 • IMDb 8
 • 793
 • 0
V Wars
Tüm Bilgiler
V Wars   
1080p Kalitede V Wars izleBu dizi eğlenceli olmalı diye düşündüm ve yaklaşık bir saat önce bölüm bire dalmıştım. Kendimi daha fazlasını seyretmeye zorlayacağım ama bu zor, 90 yaşındaki bir Floridan emeklisinin güneşte kavrulmuş, kösele gibi cildi kadar sert, hiç lezzetli değil. Neden klişelerden bahsediyorum? Herkes muhteşem ya da yakışıklı, en yeni Aston Martin'den en yeni Range Rover'a kadar hepsinin yepyeni, lekesiz bir arabası var. Şimdiye kadarki tek çirkin, The Mall'daki kimsenin farkına varmadığı o güvenlik görevlisi kadar yetki sızdıran beceriksiz polis. Şanslı ki, masasının polis karakolunun resepsiyon masasının hemen yanında olması, böylece bir itiraf duymak ve içeri adım atmak için hazırdır. Cinayet Dairesi'nin bu kadar halka açık ve teşhirde olması kullanışlı, değil mi? Ancak uygun tesadüflerin miktarı şimdiden bu gösterinin ayırt edici özelliği haline geldi, bu yüzden şaşırmamalıydım. Ian Somerhalder'in peruğu gösteriyi çalıyor, önemi onu yıldız yapıyor. Muhtemelen topluluğun en iyi oyuncusu olan Adrian Holmes, güvenilir bir arkadaş ve itaatkârdan, birkaç sahnenin uzayında kişileştirilmiş kötülüğe geri dönüyor. Beyaz adam eşittir iyi adam, siyah adam = kötü adam. Muhtemelen en kötü TV klişesi, neden sadece onlara beyaz + siyah şapkalar vermiyorsunuz? En azından o saçma, peruğu çalan sahneyi saklayacak. Son ve en göze batan klişe başlıktır. Bu dizi, Z Nation ile tanışın, ikinizin de Dünya Savaşı Z'yi bildiğine inanıyorum. Şimdi sezon ikiye devam edeceğim ve yapacağım, ancak bunun büyük ölçüde gelişmesi gerekiyor. Ben sadece bir klişe daha uzaktayım. Sezon ikiyi bitiremedim. Sanırım bu şovun, yatak odalarını siyaha boyayan ve okul sıralarında beşgen çizik çizen türden küçük, sert bir takipçi kitlesi olacak. Ama çoğumuz buna bir şans vereceğiz, gösterilen aptallıkların bazılarını sorgulayacak ve daha iyi şeylere geçeceğiz.
 • IMDb 7.8
 • 957
 • 0
Inside No. 9
Tüm Bilgiler
Inside No. 9   
1080p Kalitede Inside No. 9 izleBlack Mirror'ın ilk üç sezonunu seyrettiğimden beri, boş zamanlarımda sürükleyici bir antoloji dizisi için boş bir boşluk hissettim, önceki dizi kadar büyüleyici, eğlenceli ve korkunç bir şey bulamayacağımı umuyordum. Dokuz numaralı içeriye gelene kadar. Şimdi buna oldukça geç geldiğimi itiraf edeceğim ama bunu birkaç gün arka arkaya seyretmek zorunda hissettim. Tüm mevsimler, düşük bütçeli bir televizyon programında gördüğüm en kusursuz yazı ve yönetime sahip. Her bölüm, söz konusu türün ortak mecazlarını seyreden sondan farklı bir türle birlikte gelir. Bununla birlikte, her bölümün gerçek karşılığı, ya karakterlerle, konumla ya da anlatıyla ya da üçüyle ilgili karanlık kıvrımdır. Bu, seriye etkileyici kancasını veren mükemmel bir yeniden seyretme değeri sağlar. Her bölümün, onu harika kılan kendine özgü bir özelliği olsa da, her sezon hala o kadar kusursuz bölümler içeriyor ki, onu tam olarak takdir etmek için ikinci bir seyretmeye ihtiyaç duyuyor. Birinci sezonda kişisel favorim Bölüm 2, Sessiz Bir Gece idi. Bu bölüm, küçük bir soygun dramının mükemmel bir yaratımıdır, ancak bölümün en parlak öğesi, bölüm boyunca hiçbir açıklamanın konuşulmamasıdır. Pemberton ve Shearsmith'in sadece vücut dilini kullanarak nasıl etkileşim kurduğu, bölümün etkileyici bir komedi unsurunu oluşturuyor, bu, bölümlerin son perdesine ilişkin beklentilerimizin başlarına dönmesini sağlıyor. Bölüm 2, Christine'in 12 Günü, günlük hayatı gibi görünen şeylerden geçerken Christine'i takip ediyor. İlk seyrettikten sonra, küçük ayrıntıların çoğu, seyircinin fazla dikkatini çekmeden geçer, Gösterinin hepsinin bir araya geldiği son bölüme kadar olmaz. Bölümün tüm küçük ayrıntılarına dayanan son, en güçlü kalpleri bile gözyaşı getirecek kalp durduran bir bükülme sunuyor.
 • IMDb 8.3
 • 2.032
 • 0
The Originals
Tüm Bilgiler
The Originals   
1080p Kalitede The Originals izleBence bu dizi Vampire Diaries'den çok daha iyi. Şovun harika bir oyuncu kadrosu, karakterleri, harika bir hikayesi ve iyi bir konumu var. Bu şovu TVD'den daha karanlık hale getirme şeklini seviyorum ve o reşit olma tipi şovu tutmadılar. Orijinaller ayrıca açıklamalar verir ve karakterlerin geçmişleri hakkında bazı ayrıntılara girer ve Orijinaller ile Marcel arasındaki hikayeyi anlamanıza yardımcı olur. Ayrıca, ilk birkaç bölüm şüphesiz daha fazlasını istememe neden oldu. TVD'ye saygısızlık yok, bu şovu seviyorum, sadece bu şovun 'Orijinal aileye ve yarattıkları hikayeye odaklanma şeklinin bu diziyi Vampire Diaries'den daha iyi hale getirdiğini düşünüyorum. Kesinlikle seyretmeye değer. Bu dizi sadece iki-üç bölümde beklentilerinin çok ötesine geçti, hikayesinin hız kazanması ve yarattıkları ortam harika. Klaus'un karakteri her zamanki gibi klasiktir ve onu kardeşi Elijah ve kız kardeşi Rebekah ile tartışırken seyretmek eğlencelidir. Vampire Diaries'den bahsetmek, şovun kendi tarzında farklı, ancak hikayesi tamamen başka bir yönde ilerlediğinden TVD'nin bu dizi ile karşılaştırılması mümkün değil. Tüm karakterlerin oyunculuğu harika ve hikaye akıllara durgunluk veriyor. Gösterecekleri geri dönüş hikayesi, orijinal vampirlerle ilgili olduğu için oldukça eğlenceli görünüyor. Vampire Diaries'de bile orijinal vampirlere karşı biraz önyargılıydım ve onların rolünün gelmesini bekledim. Sonuç olarak orijinal vampirlerin hikayesini TVD'den ayırdılar. Dizi neden 5. sezonda bitiyor? Bu şimdiye kadar seyrettiğim en iyi vampir şovu. Oyuncular, oyuncu kadrosunun senaryolarındaki gerçek hizalama, hikayenin hepsi çok dikkat çekici ve bağımlılık yapıyor. En sevdiğim dizinin sona ermesinden dolayı acı çekiyorum.
 • IMDb 7.8
 • 1.281
 • 0
The Vampire Diaries
Tüm Bilgiler
The Vampire Diaries   
1080p Kalitede The Vampire Diaries izlePilot bölüm için seriyi seyrettiğimde, belki altı bölüm, sıkılmayı ve ardından diziyi tamamen bırakmayı bekliyordum. Sonuçta, yalnızca ilk başta izliyordum çünkü tüm zamanların en sevdiğim programı olan Supernatural'dan önce yayınlandı. Alacakaranlık serisini görmüştüm ve genç avcı aşk hikayesini cansız ve gereksiz buldum. Yaklaşık bin defa daha önce yapıldı, değil mi? Ancak L.J. Smith'in orijinal dizi kitaplarını okuduğumu hatırlıyorum ve bu doğaüstü sabunu denemenin zarar vermeyeceğine karar verdim. Bu dizi hakkında bilinmesi gereken en önemli şey, ilk dört bölümün görünüşte anlamsız olduğu; ucuz heyecanlar, romantizm ve gençlik dramalarına odaklandı. Sonra büyülü bir şey olur, sessizce süzülür ve seyircinin haberi olmadan ona tutunur: ilgi. Dördüncü bölümün sonunda birçok hikaye dizisi toplanır ve yükselir ve aniden aptalca veya anlamsız bir olay önemli hale gelir. Dizide işler hızlı ilerliyor. Bu, risk alan bir dizi: İnsanlar uyarı yapılmadan ölüyor, sonsuza kadar devam edebileceğini düşündüğünüz hikayeler, sadece birkaç bölüm alabiliyor, karakterler yapıyor ve mümkün olmadığını düşündüğünüz şeyleri yaşıyor. Daha da iyisi, tamamen sevilmeyen bir karakter yoktur. Büyük topluluk kadrosundaki herkesin bir hikayesi ve 3 boyutlu bir yapısı var ve seyirci kesinlikle bir karakteri sevmese bile, bir hikayeden diğerine geçiş asla bir yerde çok uzun süre kalmaz. Bazı insanlar bu gösteriyi suçlu zevkleri olarak adlandırdı. Ben buna akıllı yazı, iyi oyunculuk, mükemmel hikaye anlatımı ve harika seyretme diyorum. Şu an itibariyle, ikinci sezon yayının ilk birkaç bölümünde ve sihir henüz bitmedi. Ne münasebet; bu gösteri sadece daha iyi hale geliyor. Daha küçük bölümler hala harika ve gerçekten harika olanlar, bir televizyon bölümünün muhtemelen isteyebileceği her şeyle zengin.
 • IMDb 7.4
 • 2.197
 • 0
Servant
Tüm Bilgiler
Servant   
1080p Kalitede Servant izleSadece yorumlara bakarak düşündüğümden daha ilginç. Bunun The Boy filminin bir kopyası olmasını bekliyordum, ama ölen bir çocuğun hikayesinin yerini alan tüyler ürpertici oyuncak bebeği paylaşıyor. Çoğunlukla harika oyunculuk ve yazma ve ilerleme hızını seviyorum, ancak benim tek şikayetim, neden yaratıcısı ve yazar Tony Basgallop olduğunda tüm övgüyü M. Night alıyor ve M. Night sadece üç bölümün ilk bölümünü yönetti. şimdiye kadar serbest bırakıldı. Daniel Sackheim diğer iki bölümü yönetti. Bunun Shyamalan'ın isim tanımasına sahip olmasından kaynaklandığını biliyorum, ancak tüm pazarlama ve tanıtım malzemelerinin bu şovu, açıkça olmadığı halde, onun yaratımı olarak döndürmek için çok uğraşması inanılmaz derecede aldatıcı ve haksız görünüyor. Son olarak M. Night Shyamalan'ın yönetmenliğini üstlendiği ilk bölüm, IMHO'nun üçünden en zayıf olanı. Korku filmi klişeleri ve kinayeleriyle dolu. Zekice yapılmış psikolojik korku, korkunç bir ruh hali oluşturmak için yağmurlu bir fırtınaya ihtiyaç duymamalıdır ve ben atmosferik, karamsar, yüksek kontrastlı, loş ışıklı sahnelerin büyük bir hayranıyım. ilk bölümdeki ışıklandırma hiç mantıklı gelmiyordu. Kim ışıkların çoğu kapalıyken bir evi gezer. Mantık pahasına belirli bir ruh hali ve tonu taklit etmek için çok uğraşıyor gibiydi. Gösteri kesinlikle harika! Oyunculuk inanılmaz, yavaş yavaş ortaya çıkan hikaye fantastik ve baştan sona heyecan verici. İlk sezonu çok fazla seyrettim ve ikinci sezonu sabırsızlıkla bekliyorum. Bu dizinin nasıl vasat bir skoru var anlamıyorum. Seyretmeyi bırakamadım, sadece oyunculuk 10'u hak ediyor.
 • IMDb 8
 • 2.018
 • 0
Hotel Del Luna
Tüm Bilgiler
Hotel Del Luna   
1080p Kalitede Hotel Del Luna izleEvet, bu mükemmel şovu övmek için buradayım, ancak muhtemelen bunu on yıldızdan çıkarabilirsin. Bununla birlikte, başlamadan önce bazı genel karamsarlıkları kabul etmeliyim. Neden ? Geçenlerde yeni bir şov seyretmeye başladım ve ikinci bölümden vazgeçtim. Yine, çok daha az parası olan genç ve güzel bir kadınla birlikte atılan zengin, yakışıklı, kibirli başka bir A yeri vardı. Ne ÇOK orijinal bir hikaye! Bu formül planlarından çok sıkıldım! Ve iyi yazılmış bile değildi, bu bir şey olurdu. Ayrıca son zamanlarda tanınmış aktrislerin sıkıcı yeni şovları beni çok etkiledi, bu yüzden iyi olacağını gerçekten çok umarak HDL'ye başladım. Doğru, VIKI derecesi 9.8, bu yardımcı oldu ve şimdi bitti. Rahatlama. Genel görünümüne en uygun kelime budur. Bir değişiklik için kaliteli bir dizi bulmuş olmak ve kendini emen bir chaebol MAN yerine baş karakter olarak bir KADIN olması için böyle bir rahatlama. Ve seyretmek için ne kadar büyüleyici bir karakter. Standart K Drama klişelerinin yokluğu da canlandırıcı. Bayan Jang, Grim Reaper onları öbür dünyaya göndermeden önce ölülerin dinlenebileceği ve işlerini düzenleyebileceği bir yer olan itibari otelin sahibidir. Seni uzun bir hikaye açıklamasıyla sıkmayacağım çünkü bunu VIKI veya IMDB'den alabilirsiniz. Önemli olan, yazının kalitesidir ve tüm karakterler bundan yararlanır. Herkesin önemli bir geçmişi vardır ve geçen hayaletlerin her birinin anlatacak ilginç bir hikayesi vardır. Doğaüstü, hikayede açıkça önemli bir rol oynar ve intikam peşinde olan bir hayalet ile kötü olan arasındaki farkı keşfedeceksiniz. En iyi K dizilerinde olduğu gibi, burada tatmin edici bir drama, mizah ve gözyaşı karışımı ve iyi bir dozda korkutucu var.
 • IMDb 9
 • 3.745
 • 0
Fear the Walking Dead
Tüm Bilgiler
Fear the Walking Dead   
1080p Kalitede Fear the Walking Dead izleŞovun orijinal konseptinden, Clark ailesinden ve korkacak bir şey fikrinden gerçekten keyif aldığım gerekçesiyle bu şovu yedi yıldız verdim. Yeni şov koşucuları gemiye çıktığında, endişelendim, olabilir normalde bir şov için iyi bir şey ya da kötü bir şey olabilir, bu ilk başta karışıktı, çünkü Morgan, TWD'den korkuya katıldı, orada sorun yok, Morgan karakterini seviyorum ve Jon gibi ek olarak yeni karakterleri gerçekten beğendim. Ama öldüren şey, 1'den 3'e kadar zevk alan kimliğin bir önemi yokmuş gibi hissetmesiydi, Madison önemli değildi, inşa ettikleri dünya önemli değildi, bunların yapım aşamasındaki kötü adamlar olabileceği fikriydi. ne olursa olsun, 4. sezonun bana getirdiği buydu, hayranları umursamayan bir ağ, her şey farklı şekilde ele alınmalıydı ve şimdi sezon beş. Vay canına sıkıldım, çok sıkıldım. Bu artık beni ilgilendirmediği için başka şeyler yaparken arka planda devam ediyor ve bu berbat, çünkü bu gösteri gerçekten sevdiğim bir şeyi inşa ederken artık ilgimi çekmiyor. Bunu söylemekten nefret ediyorum ama pes etmek üzereyim. birden üçe kadar keyif alacağım, yedi yıldız sevdiğim şeyler için. Sezon ortasına kadar seyretmeye devam edeceğim, ama ondan sonra. Eskiden orada olan heyecanı kaybettim, teşekkürler yeni gösteri koşucuları, sevdiğim bir şeyi öldürmek için harika bir iş çıkardınız. Hala bundan zevk alan insanlara mutluyum, eğlenmeye devam ediyorum ve umarım gösteri beklentilerinizi karşılamaya devam eder. Kendimi beşinci sezonun bitiş çizgisine kadar sürükledikten sonra rahatlıkla söyleyebilirim ki pek bir sezon gibi gelmedi ve genel olarak bir hikaye eksikliği hissettim. Karakterleri görmek yine de bir zevkti ama hikayelerinin eksik olduğunu hissettim, büyük bir risk yok ve kötü adam biraz sıkıcı, bu gösterinin aşağı inmesi, daha heyecanlı hale getirmesi için seyredilen pek çok seçenek olabilirdi ama bunun yerine tutarlı bir hikayeyle başladığının daha zayıf bir versiyonu gibi geliyor.
 • IMDb 6.3
 • 5.404
 • 1
Love Death & Robots
Tüm Bilgiler
Love Death & Robots   
1080p Kalitede Love Death & Robots izleSeri, animasyon bilim kurgu kısa filmlerinden oluşan bir antolojidir. Birkaç hikaye canlı oyuncular kullanıyor ancak genel olarak yoğun animasyon kullanıyor. Animasyonların çoğu budur, bazıları elle çizilmiş veya gerçekten iyi stilize edilmiş CG olabilir, emin değilim. Animasyonun kendisi çarpıcı. Bu yeni nesil. Sergilenen çok çeşitli stiller var, ancak hepsi harika, şimdiye kadar gördüğüm her şey kadar iyi ve buna eski ustalar da dahil. 3B modellemeyle uğraşıyorum ve CG işi ayrıntıda ve stil ile gerçekçilik arasındaki köprüde gerçekten nefes kesici. Bunlar sanatını bilen insanlar. Hikayelerin kendisi, eski günlerde Heavy Metal'de bulduklarınıza çok çok benzer film veya dergi. Bu, karşılıksız sevgi, nedensiz şiddet anlamına gelir; bilim kurgu odaklı belli bir estetik anlamına gelir; zeka, ara sıra mizah ve bol miktarda tuhaflık anlamına gelir. Böyle bir filmden iyi hikayeler beklemiyordum, ancak LDR çoğunlukla bu cephede yer alıyor: anlatıları iyi tempolu ve eğlenceli. Belki de asıl zayıflığı, nedensiz sevgi ve şiddetin sizi rahatsız etmediğini varsaymak karakter yazımıdır. Karakterler neredeyse mükemmel şekilde modellenmiş ve canlandırılmış olabilir, ancak karakterler olarak hala oldukça iki boyutludurlar. Ancak bu cephedeki bir antoloji serisinden kimsenin ne kadar beklediğinden emin değilim ve bu türdeki kuralın kötü karakterizasyonu aşağı yukarı doğru. Eğer bilim kurgu veya animasyon hayranıysanız ve sevgi şiddet sizi rahatsız etmiyorsa gerçekten, sadece kendi iyiliği için oradadır, ancak bazılarımız bunun iyi olduğunu düşünse de, o zaman LDR'nin patlayacağını düşünüyorum uzaktasın. Her bölüm, hikaye ve yazma kalitesine göre farklılık gösterse de, şaşırtıcı bir şekilde canlandırılıyor ve oldukça mükemmel bir Orijinal Skoru var. Her bölümün sunabileceği farklı bir şey olduğundan ve birkaçı dışında tamamen kişisel tercihlere bağlı olduğu için herhangi bir bölümü atlamanızı tavsiye etmem. Herhangi bir animasyon hayranı, daha korkunç sahneler için biraz takdire bağlı olarak bundan zevk almalıdır.
 • IMDb 8.1
 • 3.756
 • 0
The Terror
Tüm Bilgiler
The Terror   
1080p Kalitede The Terror izleBu şovu insanlara anlattığımda, Breaking Bad ve Fargo gibi kaliteli televizyon kategorisine atmadan edemiyorum. Bu mini dizi kalibre oyunculukla iyi yazılmış ve geliştirilmiş. Ödül sezonunda bu dizi bir sürü aday gösterilmezse oldukça şaşıracağım. Hikayenin bu kısmı doğru. Her iki ekip de ortadan kayboldu ve bu, o adamlara olanların kurgusal anlatımı. Mini dizi, Dan Simmons tarafından yazılan aynı adlı bir kitaba dayanıyor. Scott yapımcıları. İlk 2 bölüm aksiyonla biraz yavaş ama hikayeyi ve tonu oluşturmayı amaçlıyor. Yavaş da olsa iyi yapıldığını düşündüm ve daha fazlası için beni çektim. Bölüm üç önceki fikri doğruladı ve bunun kesinlikle iyi bitmeyeceğini biliyorsunuz. Atmosfer Hing'i çok andırıyor. Sade konum ve affedilmeyen iklim, gemi sakinlerinin durumunu daha da kötü hissettiriyor. İzolasyon ve erkekleri avlayan her ne ise sonsuza kadar mevcuttur. Bu, dizi prömiyeri için bir inceleme: Bu, en sevdiğim kitaplardan birine dayanan bir dizi için güçlü bir başlangıç. Kitap harikaydı, ama bir Stephen King kitabından daha uzundu ve bu bir şey söylüyor, ancak dizinin hala kitaba sadık kalırken etkili bir hissi var. Kaynak malzeme için gerçek bir sevgi olduğunu ve gerçekten her açıdan, özellikle de oyuncu kadrosunda gösterdiğini söyleyebilirsin. Şimdiye kadarki tüm oyuncu seçimlerini seviyorum, ancak Adam Nagaitis, Cornelius Hickey olarak harika bir seçim arıyor. Onun tasviri şu ana kadar dikkat çekiyor ve karakterinin tavşan deliğine daldığını görmek için sabırsızlanıyorum. Kitaptan seriye atmosferi bu kadar doğru bir şekilde aktarmalarından da etkilendim. Umarım canavara, şimdiye kadar dizinin her yönüne verilen aynı sevgi verilir. Nihayetinde kitabı okursanız, diziyi sevmelisiniz. Eğer kitabı okumadıysanız, kendinizi okumak isteyebilirsiniz.
 • IMDb 7.7
 • 2.500
 • 0
Chilling Adventures of Sabrina
Tüm Bilgiler
Chilling Adventures of Sabrina   
1080p Kalitede Chilling Adventures of Sabrina izleYazı sevimsiz ve tembeldi, her şeyi seyrettim. Satanizm meselesiyle aşırı derecede abarttılar. Alex'in karakteri çok sorunlu ve ben bunu neden yapıyorum diye düşünmeye devam ettim. İnanılmaz derecede zeki ve yetenekli olması gerekiyordu ama her bölümde aptalca kararlar içeren şeyler yapıyor. Seyircilerinin ne olması gerektiğini anlamadım. Diyaloğun oldukça basit ve çocukça olduğunu düşündüm ki bu garipti. Beni rahatsız eden pek çok küçük şey vardı, sürekli olarak Alex ve ölmüş ebeveynleri hakkında konuşmaları, ancak Ambrose'un nereden geldiğini asla söylememeleri gibi. Eminim Ross Lynch harika bir oyuncu ama Harvey çok sıkıcı. Herkes sebepsiz yere birbirini öldürmeye çalışıyor ve seks sahneleri rastgele atılmış gibi geliyor. Devam edebilirim ama sanırım incelememi burada bitireceğim. Doğaüstü ve büyülü şovlardan hoşlanan biri için bu dizi son derece kusurlu. Örneğin arsa zayıftı. Büyülü bir okula gitmek ve sihir çalışmak kulağa harika ve heyecan verici geliyor, ta ki orada yaptıkları tek şeyin koro çalışması ve zorbalık olduğunu görene kadar. Bölümler saatlerce sürse de bu dizide pek bir şey olmuyor. Çok az önemi olan bir çok gençlik draması. Karakterler de çoğunlukla zayıf hissediyordu. Zelda Teyze bu dizinin tek önemli noktasındaydı. Büyüdüğünü görüyoruz ve sonunda serinin başında gördüğümüz Zelda, dizinin sonunda gördüğümüz Zelda'dan tamamen farklı. Ailesine olan sevgisi, karanlık lorda olan aşkından daha güçlü büyüyor. Gösteri, bir tür atmosfer yaratması beklenen bulanıklık efekti gibi bazı tuhaf seçimler içeriyordu, ancak sefil bir şekilde başarısız oldu.
 • IMDb 7.3
 • 1.610
 • 0
Grimm
Tüm Bilgiler
Grimm   
1080p Kalitede Grimm izleBir polis usulü buluşma masal şovu duyduğumda şüpheliydim. Supernatural ile zaten buna oldukça yakın bir şeyimiz var. Ancak bu yıl aldığım halk masalları kursundayken asistanım bunu önerdi ve iyi eleştiriler verdi, bu yüzden neden olmasın diye düşündüm. Ve yaptığıma çok sevindim. Bu şov, hepimizin büyüdüğü hikayelere ebeveynlerimizden ve büyükbabalarımızdan dinleyerek canlandırıcı bir dönüş sunuyor. Bir kez olsun, sonsuza dek her zaman güzel, düzenli bir mutluluk veren bu renkli masallar olarak bize kaşıkla beslenmiyorlardı. Karanlık ve tehditkârlar kardeşlerin ilk koleksiyonlarda yazdıklarında tasarlandıkları gibi biraz da korkutucular. Canavarların tasvirleri, içimdeki nostaljik Buffy hayranını geri getiren korkutucu ve eğlenceli arasında harika bir karışımdır. Bazı pürüzlü noktalar var ve karakterlerin biraz daha gelişmeye ihtiyacı var. Ama bu biraz zamanın telafi edemeyeceği bir şey değil. Bu ilk birkaç bölümde pek çok şov biraz titriyor ve sesini bulduklarında istikrar kazanmaya başlıyor. Sadece altı bölüm olduğumuza göre, bence işler oldukça iyi gidiyor. Çeşitli kaynaklardan, bunun Once Upon A Time kadar iyi olmadığını söyleyen tüm olumsuz geri bildirimlere gelince, ikisi tamamen farklı varlıklardır. Peri masalı bağlantısına rağmen, neredeyse hiçbir ortak noktaları yoktur. Bir Zamanlar, bu dizi için Disney'in Korku filmleri için olduğu gibi. Aynı dramda bile değiller. Once Upon A Time'da yanlış bir şey olduğundan değil, ikisini sürekli karşılaştırmak ve daha iyi olan tartışmak enerji ve zaman kaybıdır. Umarım bu seri, lehine biraz daha az önyargıyla biraz daha fazla iyilik veya yorum alabilir. Her iki durumda da, bu peri masallarının herkes için mutlu sonlar olup olmadığını görmek için Mayıs ayına kadar vaktimiz var.
 • IMDb 7
 • 1.092
 • 0
Bates Motel
Tüm Bilgiler
Bates Motel   
1080p Kalitede Bates Motel izleBu insanların görüşlerinin yazdığı incelemelerin yaş aralığından emin değilim, ancak bu şov hakkında çok kötü olduklarını söylemeliyim. Bu diziye büyük umutlarla girdim. Norma ve Norman'ın ilişkisinin derinlemesine araştırılacağını biliyordum ve beni içine çeken de buydu. Ancak, kendilerini buldukları küçük topluluğu çevreleyen bu kadar ilginç bir gizem olmasını beklemiyordum. Oyuncu seçimi birinci sınıf, dürüst olmak gerekirse Norma için daha iyi bir oyuncu seçebileceklerini düşünüyorum. Çoğu dizide pilot bölümle küçük bir tat alırsınız. Serinin hız kazanmasına yetecek kadar uzun süre kalmanıza yetecek kadar, ama seride durum böyle değil. Mach 1'de başlar ve pes etmez. Şimdi serinin yarısına geldik, gittikçe daha iyi olmaya devam ediyor. Bu bir Korku hikayesi, sürükleyici bir gizem ve birbiri ardına çok güzel bir olay örgüsü. Dürüst olmak gerekirse, bu kadar kıvrımları olan bir diziyi en son ne zaman seyrettiğimi söyleyemem. Kötü eleştiriler yazan çocukları dinlemeyin. Ebeveynler zaten bunu seyretmelerine izin vermemeli, kesinlikle yetişkinlere yönelik bir gösteri. Şimdi, şüphelerim vardı, çünkü Psycho şimdiye kadar yapılmış en iyi korku filmlerinden biriydi ve bir prequel gösterisi yapmak her şeyi mahvedebilirdi. Ancak, şüphelerim neyse ki yanlıştı. Hikaye, annesi Norma ile küçük bir Bay Area kasabasına yeni taşınan genç Norman'ın etrafında dönüyor. Modern dünyada geçiyor, bu yüzden bir puan almak zorunda kaldım, ama kimin umurunda. Kesinlikle harika. Vera Farmiga ve Freddie Highmore, seri cinayet, örtbas etme ve korkunç ihanet dünyasına sadece bu kadar hayal edilemeyecek kadar yükseğe çıkabilen muhteşem bir kadroya liderlik ediyor. Şoklar ve soluk kesmeler ve dişlerinizi sıkmanıza neden olan türden bir gerilim ile dizi kesinlikle seyredilmesi gereken bir yer. Bu şovu henüz görmediyseniz 46. kanala gidin ve seyretmeye başlayın çünkü sizi kavrayacak ve bırakmayacaktır.
 • IMDb 7.7
 • 1.807
 • 1
Castle Rock
Tüm Bilgiler
Castle Rock   
1080p Kalitede Castle Rock izleThe Dark Tower serisini ve Needful Things okuduysanız, diziyi çok daha iyi anlayabilirsiniz. Aksi takdirde, muhtemelen Plotless, Boring ve Confusing gibi sözcüklere düşkün olan buradaki birçok eleştirmene sempati duyacak veya onlardan biri olacaksınız. Bu romanları sevdiyseniz, bu diziyi seyretmenizi ve zekası, karmaşıklığı ve sürekliliği sizi merak etmeyin. Elbette, diziye başparmağı kimin verdiğini anlamaktan yoksun olanlarla aynı sonuçlara varmakta özgürsünüz, yine de yapacağınızdan çok şüpheliyim. King evreninde akıcı iseniz, yapamazsınız. Öncelikle, bu başka bir Stranger Things DEĞİLDİR. BT de değil. Hızlı değil ama gerginlik giderek artıyor. Aksiyon dolu değil ama entrika açısından zengin. Bu, pek çok kişinin beklediği gibi rastgele King referanslarıyla dağılmış geleneksel bir atlama korkusu hikayesi değil. Evet, King okuyucularına tanıdık gelen adlara ve yerlere pek çok sığ atıf var, ancak bunlar, seyircinin sonuna kadar doğru tahmin yürütmesini sağlayan, birbirine bağlı temalardan ve alt noktalardan oluşan kalın, koyu kıvrımlı bir ipin üzerine serpilmiş ince ve güzel bir parıltı tabakası oluşturuyor. Bu, Kral evreninde doğru bir şekilde geçen karanlık, şeytani zeki, yetişkin, çağdaş bir psikolojik gerilimdir. Kavramsal olan serideki ana derin referanslar, şüphe götürmez bir şekilde World'den etkilenmiştir. Şaşırtıcı bir şekilde yazarlar, bu kavramları bunamanın etkileriyle ilişkilendirerek King'in tanıdık çoklu dünya ve zaman çizelgeleri kavramını Spacek'in karakterinin bir alt plandaki deneyimi aracılığıyla açıklayan temelli bir analoji sağladılar. Bu dahi başarının kendisi, yarım beyni olan herkese en az 5 yıldıza layıktır.
 • IMDb 7
 • 1.905
 • 0
Da Vincis Demons
Tüm Bilgiler
Da Vincis Demons   
1080p Kalitede Da Vincis Demons izleBu şovun çok iyi yapıldığını düşünüyorum ve normalde şovlara yorum bırakmam. AMA kaç tane olumsuz yorum aldığını görmek beni biraz rahatsız etti. Nedeni şu ki, bu program Reins'in hayatına özel bir keşif kanalı değil. Açıkça hayatının fantastik bir sunumu. Bu şovun yaratılmasına katkıda bulunan yazarlara, yapımcılara, oyunculara ve diğer herkese haksızlık olduğunu düşünüyorum. Asla iddia edilmedi ve eğer insanlar bu seriye başlarken anladıklarını sanıyorlarsa, tekrar düşünmeli ve belki onun yerine bir kitap almalılar. Girmek için ilginç ve yeni bir gösteri arayanlar için kesinlikle tavsiye ederim. Yine de bu diziye sert bir eleştiri zihniyetiyle girecekseniz, o zaman başka bir şeye geçmelisiniz. Themoviedb'de bu gösterinin bazı yorumlarını okudum ve memnun olmadığımı söylemeliyim. İnsanların pilot bölümü neden beğenmediğini anlamıyorum. Demek istediğim, ok ve spartacus gibi şovların reytingi 8,7 iken bu şov sadece 8 aldı. Pilot bana oldukça iyi geldi. Baş karakter, onu sevimli kılmak için yeterince derinliğe sahipti. Gizemli geçmişi, hızlı zekice cevapları ve başını belaya sokma becerisi, gösteriyi ilerledikçe daha da eğlenceli hale getirecek. Programda sevdiğim şey, televizyonda duyduğum en iyi müziklerden biri olan fon müziğiydi. Bütçesine uygun bir iş gibi göründüğünü düşünerek Floransa'yı nasıl yarattıklarını da beğendim. Tarihsel yanlışlıklardan şikayet edenler için, o zaman size TV'deki programların çoğunun tarihsel olarak yanlış olduğunu söyleyeyim. Spartaküs. Tarihsel doğruluk istiyorsanız belgesellere dönebilirsiniz, Reins'de düzinelerce mevcuttur ve onu bir kılıç dövüşünde göremeyenler için neden her iki eliyle çalışabilen bir dahi yapamaz? Kılıç ustası olma. Demek istediğim, eğer sherlock bir yumruk kavgasında herkesi yenebiliyorsa neden Reins dövüşemiyorsun? Kısacası, gizli topluluklar, komplolar ve gelecek birçok beklenmedik olayla gelecek vaat eden bir gösteri gibi görünüyor ve bir sonraki bölümü dört gözle bekliyorum.
 • IMDb 7.3
 • 4.965
 • 0
Hannibal
Tüm Bilgiler
Hannibal   
1080p Kalitede Hannibal izleThomas Harris'in romanlarına dayanan filmleri seyrettikten sonra, Lecter rolü için Anthony Hopkins dışında bir aktör hayal edemezdim Michael Mann'ın 'Kuzuların Sessizliği'nden önce yayınlanan Adam Avcısı. Bunun dışında, filmde çok iyi anlatılmış bir hikayeyi ve seçkin oyuncularla yeniden anlatmanın anlamını görmedim. Bu nedenlerden ötürü, gösterinin ikinci sezonu başlayana kadar kendimi diziyi seyretmekten mahrum bıraktım ama oğlum: sonunda kendimi aşıp başladığıma sevindim. Aynı nedenlerle seyretmeyenler sadece şunu söyleyebilirim: Filmlerden hikayeyi bilmek bunu hiç de bozmaz; yazarlar umduklarınızla zekice oynuyorlar ve ne olacağını asla söyleyemeyeceğiniz kadar özgürlükleri almışlar. Ve Mads Mikkelsen müthiş bir Lecter yapar. Onun ve Hugh Dancy'nin Will Graham'ı arasındaki kedi fare oyunu seyretmek heyecan verici bir keyif; İkisi arasındaki konuşmalar, her kelimenin önemli olduğu ve kelimenin tam anlamıyla gizli bir silah olabileceği cerrahi olarak hassas bir yazı örneğidir. Görsel olarak, bu dizi şimdiye kadar gördüğüm hiçbir şeye benzemiyor; görüntülerin zenginliği, doğrudan yağlı boya resimlerin estetiğinden esinlenmiş gibi görünüyor; Ne zaman yemek servis edilirse veya Lecter'in malikanesinin içini görürseniz, size Hollanda Barok döneminden kalma natürmortları hatırlatıyor; bazı rüyalar, vizyonlar ve halüsinasyonlar Hieronymus Bosch'un çalışmalarını bile hatırlatır. Beni yanlış anlamayın: her şeyden önce bu, son derece iyi eğitimli ve son derece zeki bir seri katil hakkında kanlı bir suç gösterisi her ne kadar benzersiz bir görünüme sahip olsa da. Anthony Hopkins, savaş sonrası dönemin ilk orijinal korku karakterlerinden birini yarattığı için gurur duyabilir. Amerikan Film Enstitüsü, Hopkins'in Lecter'ini sinema tarihinin 1 numaralı kötü adamı olarak listeliyor.
 • IMDb 7.9
 • 1.851
 • 0
Swamp Thing
Tüm Bilgiler
Swamp Thing   
1080p Kalitede Swamp Thing izleSize söylemeliyim, genç devlerle ilgili bir TV şovunun çıktığını duyduğumda zaten DC'nin ondan önce öldüğüne inanıyordum, ama sonra çıktı. DC'nin bize yanlış olduğunu kanıtladı. Titans, sadece DC hayranları için değil, dizi seyircileri için de beklenmedik bir sürprizdi. Sonra üstün Doom Patrol ile takip edin. Bu, şimdiye kadar gördüğüm en farklı ve benzersiz televizyon sanatlarının en iyilerinden biri. DC, oyunu aksiyon ve dram gösterilerinden komedi ve SyFi'ye doğru değiştiriyor ve ardından burada bir korku ve gerilim olan diziye giriyor. Sadece yönetici yapımcı James Wan'a teşekkür etmekle kalmayın, aynı zamanda oyunculara, ekibe, makyaj sanatçılarına, kurguya, müziğe ve oyunculuğa da teşekkür edin, ilk bölümdeki her şey harika. Ayrıca, ilk bölüm tüm gösterinin kaynağı olacak şekilde şekillenir. Senaryo harika, Louisiana'daki küçük kasabada karakterler arasında çok sağlam bir dramaydı. Önemli olan ve görmek istediklerimizden çok uzaklaşmadan birçok şey devam eder. Heyecan. Ve bir çoğunu elde edersiniz. Ölmekte olan insanlardan, birikimi iklimsel dehşete götüren ilginç gergin anlara, otopsinin yanlış gitmesine, bataklığın derinliklerini keşfetmeye kadar. Gösteri, ilk bölüm hızıyla devam edeceğine inandığım şov devam ederse harika olacak ve görünüşe göre bu seri ve daha fazlasını sunacak gibi görünüyor. DC bu şov için her şeyi dışladı ve dizi spot ışığı hak ediyor ve kazanıyor. Bu yapımcıların kafalarının boş ve ceplerinde ne kadar dolu olduğunu görmekten ne kadar üzülüyorum. Bataklık olayı, tüm malzemeyle, güzel hikayelerle, çürümüşlerle ilgili korkutucu hikayelerle dolu bir mevsime yol açabilir. Hayvan insanı görebilirdik, bu yılların en önemli şovu olabilirdi. Çizgi romanları seviyorum, gemide Len Wein ile şovu da sevebilirdim ve sinemayı satın alırdım çünkü bataklık şey, erkek gibi karakterlerle en sevdiğim kahramanım ya da Dr Strange, neyse, çok kötü Hepinizi görün ve şovu geri getirmek için biraz gürültü yapın.
 • IMDb 6.7
 • 2.088
 • 0
12

Dizi izle


Aradığınız tüm dizileri dizi izleme sitemizde yüksek görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz. Global diziler genellikle dizi sevelerin en çok rağbet ettiği dizi kategorileri arasında yer alıyor. Amerika, İngiltere, Fransa, Kore ve daha pek çok dünyanın her yerinden yayınlanan yabancı dizilere tek bir adresten ulaşabilirsiniz. İçinizden bir ses dizi izle diyorsa ama ne izleyeceğinize karar veremiyorsanız, burada tüm bölümleriyle kategorilere ayrılmış bir şekilde dizilere ulaşabilirsiniz. Görüntü kalitesinin yüksek olması ve sorunsuz altyazı özellikleri sayesinde bir bölümden diğerine atlarken zamanın nasıl akıp gittiğini fark etmeyeceksiniz bile. Çağımızın en güzel vakit geçirmenin yollarından biri de dizi seyretmektir.


Dünya çapında bir furya haline dönüşmüş büyük ve meşhur yapımlar için ücret ödeyip izlemek zorunda değilsiniz. İşte tam olarak burada biz yani diziizle.blog ekibi devreye giriyor. Günümüzün değişen dünyasında internet ile artık bilgiye erişim sınırsız ve herkesin en doğal hakkı. Bilgiye olan sınırsız erişim, dolayısıyla eski ve yeni tüm dizi ve filmlerden haberdar olmamızı sağlıyor. Eskiden izlemek istediğimiz bir filmin günlerce DVD'ye gelmesini beklerdik. Veya kimi programlardan indirmeye çalışırken yüksek boyuttan dolayı sabahtan akşama kadar beklemek zorunda kalırdık. Online dizi izleme platformları sayesinde artık tüm bu sorunlar geride kaldı. En güncel ve en son diziler haliyle elinizin altında. Tek bir tıkla full hd 1080p görüntü kalitesindeki dizilere çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Özellikle bilim kurgu dizilerini izlemenizi tavsiye ederiz. Hatta dizi sektöründe en iyisi olduğumuzu iddaa ediyoruz.


İzlediğiniz bir bölümü çok sevdiğiniz takdirde tekrar tekrar başa alıp izlemenin keyfi başka nerede var? Tüm bu seyir zevkinin sizler için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve işimizi önemsiyoruz. Zaten dizi seyretme sitesini kurmamızın amacıda buydu, hizmeti seviyoruz! Sevdiğiniz dizilerin yanı sıra sitemize girdiğinizde belki de daha önce adını bile duymadığınız yeni diziler hakkında fikir sahibi olabilir, yepyeni bir dünyanın kapılarını aralayabilirsiniz. Yorumlara bakarak ve kısa açıklamaları okuyarak dizinin konusu ve senaryosu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Böylece o dizinin sizin zevkinize uygun olup olmadığına kadar vererek ilk bölümden başlayarak yeni bir dizi seyretme sürecine geçebilirsiniz. Dizilerin en güzel yanı filmler gibi hemen bitmemeleri ve heyecanlı bir süreklilik sağlamalarıdır.


1080p Kalitede ve Ultra Hızda Dizi izle


Dizi sektöründe olabildiğince kaliteli hizmet sunabilmek için dizileri sizlere reklamsız sunuyoruz. Birçok insan boş zamanlarını dizi, film seyrederek geçirir. Ancak dizi izlemeye karar vermek kolayken hangi diziyi izlemeye karar vermek, aradığınız diziyi aradığınız özelliklerde bulmak oldukça kolay bir iş değildir. Aradığınız diziyi buluyorsunuz alt yazılı bulamıyorsunuz, alt yazılı bulup istediğiniz görüntü kalitesinde bulamıyorsunuz derken bir de bakıyorsunuz bir sürü zamanınızı almış. Bunların yaşanmaması adına biz size istediğiniz tüm özellikleri sunuyoruz. Geniş izleme seçenekleriyle, istediğiniz dilde türkçe dublaj ve türkçe altyazılı imkanlarıyla izlediğiniz diziden tam tatmin sağlamanıza olanak veriyoruz. Diğer dil çevirileri için henüz çalışmalara başlamadık, fakat en kısa sürede başlayacağız.


Online dizi izlemenin en keyifli yeri. Öncelikle sitemizde reklam, pop-up bulunmuyor. İstediğiniz diziyi izlerken sağda solda beliren reklamlar dikkatinizi dağıtıp zamanınızı çalmıyor. Dizi süresi boyunca sizi rahatsız edebilecek her şeyi düşündük ve sitemizi ona göre tasarladık. Yayınlamakta olan dizilerin yeni bölümleri yayınladığı günden itibaren sitemizde bulabilmeniz mümkün. Gündemi, yenilikleri oldukça yakından takip edip yeni bölümleri ara vermeden, beklemeden izlemenize olanak sağlıyoruz. İzleyicilerimiz dizinin kendi asıl şekli nasılda sitemizde o halde bulabiliyor. Herhangi bir sansür, kısıtlama yapmıyoruz bu konuda. Dizilerimizi tek part halinde yüklüyoruz. Bunun nedeni ara vermeden tek seferde dizi izlemenin daha keyifli olduğudur. Diğer parta geçerken zaman kaybetmeyip diziden kopma hissini yaşamıyorsunuz.


Yüklediğimiz dizilerin açıklama kısmına diziye ilişkin küçük notlar ekliyoruz. Söz konusu bölümün içeriğine dair açıklamalar gibi. Ayrıca; dizinin oyuncu kadrosunu, izleyici yorumlarını, izleyici puanlamalarını dizinin açıklamalar kısmına yazıyoruz. Kullanıcı yorumlarını ve puanlamalarını olduğu gibi, eklemeler veya çıkarmalar yapmadan direkt sizin erişiminize sunuyoruz. Bu sayede diziye dair fikirleri kolayca edinebiliyorsunuz. Yani özetle sunduğumuz hizmetler; güvenli ve kaliteli içerik, yüksek çözünürlük, telif haklarını gözetmek, reklamsız içerikler, istediğin zamanda seyretme gibi. Sitemizde yer alan dizilerin çözünürlük kaliteleri isteğinize bağlı olmakla birlikte çok kaliteli de olabilir normal kaliteli de. Bu çözünürlükleri internet hızınıza göre seçmeniz gerekir. İnternet hızınız çok yüksekse en kaliteli seçenekleri tercih edebilirsiniz. Blu-Ray, HD, 1080p gibi. Ayrıyeten; sitemizde bulunan dizilerin türü çok geniştir. Hangi türde dizi izlemek istiyorsanız bu sitede bulabilmeniz mümkündür. Bu dizileri istediğiniz dilde, istediğiniz kalitede tek part olarak izleyebilmeniz mümkün. Olabildiğince görüntü kalitesi düşük dizileri yüklememeye çalışıyoruz. Fakat bazen buna mecbur oluyoruz.


İzleyicilerimizin fikirleri bizim için her zaman önemli olmuştur ve bundan sonra da olacaktır. Onların fikirlerine başvurmak, onların tavsiyelerine uymak, yenilikleri uyarlamak izleyicilerimizin memnuniyeti açısından çok önemlidir. İzleyicilerimizi memnun etmek en öncelikli amaçlarımızdandır. Alt yazılı, dublajlı içeriklerimize kolayca erişim sağlayabilmelerinin yanında en güncel dizi içeriklerine de ulaşım sağlayabilmektedirler. Site temamız grafik tasarımcıları tarafından tasarlanmış olup en uyumlu renklerle dizayn edilmiştir. Kullanıcı ara yüzümüzü en sade şekilde yapmaya çalıştık, renk uyumuna özen gösterdik. Bize destek olmak isterseniz dizileri sosyal medya hesaplarınızda paylaşıp sitemizi arkadaşlarınızında görmesini sağlayabilirsiniz. En iyi dizi izleme yeri olan sitemizde keyifli vakitler geçirmenizi temenni ederiz.


hd film izle - film izle - full hd film izle - bir başkadır izle - oleybet giriş - oslobet giriş - amqsports.com - meritroyalbet - süperbetin - grandpashabet - portbet - film izle - bahsegir - bahsegir - grandpashabet

grandpashabet - meritroyalbet - smart iptv - Twitter Takipçi Satın Al - Twitter Takipçi Hilesi - Juul Türkiye - İqos Türkiye - İqos - takipçi satın al - deneme bonusu - bedava sohbet - Jojobet
izmir escort eryaman escort izmit escort escort ankara porno malatya escort gaziantep rus escort mersin escort izmir escort kizlar diyarbakır escort ankara escort