Macera
Alex Rider
Tüm Bilgiler
Alex Rider Aile, Aksiyon 
1080p Kalitede Alex Rider izleEleştirmen incelemesini okudum. Serinin çocuklar için olduğunu düşünüyorlar. Yine de bazılarının onu seyredemeyeceğimi hayal etmiyorum. Evet şiddet içeriyordu ama gereksiz değil. Bazıları yavaş dedi, sanırım tempo ilgiyi koruyacak kadar hızlı ayarlandı, ancak ayrıntıları kaçıracak kadar hızlı değildi ve ayrıntıya ihtiyaç vardı. Tamam o kadar inandırıcı değildi ama James Bond da değil. Peki ya Tira sürücüsünün kaç kez vurulmadığı aptalsa, eğlence gerçek değil. Bunu diğer aksiyon maceralarıyla karşılaştırın ve bir çocuğu seyretmek istediğinizi unutun. Bunu yaptığınızda, çoğunun daha iyi olduğunu ve en iyilerinden bazılarıyla iyi bir şekilde karşılaştırıldığını fark edersiniz. 2006 filminin sahip olduğu birçok sorundan biri, bence serinin en kötü kitaplarından biri olan Stormbreaker ile başlaması gerektiğiydi. Açıkça hatalarından ders alarak dizinin ikinci kitabı Point blanc ile başladılar. Bu bence en iyi kitaplardan biri. Bu, iyi uyarlanmış bir dizi ile sonuçlandı, birkaç sorunu olsa da, kitapların hayranı olan veya olmayan herkese tavsiye ettiğim sağlam bir dizi. Büyürken bu romanların büyük bir hayranıydım, Point Blanc onların en iyilerinden biri. Bu o kadar iyi bir uyarlama ki, karavandan ve pazarlama eksikliğinden uzaklaştım, bunun ucuz bir girişim olacağını düşündüm ama bu şov çok iyi yapılmış. Sadece teknik olarak iyi yapılmış değil, her çekim bir öncekinden daha düzgün görünüyor, aynı zamanda temel aldığı orijinal romana da gerçekten yakın bir şekilde yapışırken, ihtiyaç duyulan alanları şekillendirmeyi başarıyor. Yazarların Stormbreaker'ı atlama kararının bu korkunç filmden sonra muhtemelen iyi bir karar olduğunu düşünüyorum, ancak umarım bu gelecek birçok sezon için alınır. Kitapların hayranları, şovun sonuna doğru isim düşüşünden kesinlikle keyif alacaklar, bu da bunu uzun soluklu bir başarı haline getirmek istediklerini açıkça ortaya koyuyor ve umarım öyle olur.
 • IMDb 8.6
 • 273
 • 0
Battlestar Galactica
Tüm Bilgiler
Battlestar Galactica Aksiyon, Dram 
1080p Kalitede Battlestar Galactica izleİnsanla robotlar arasındaki savaşların ortasında insanların karanlık tarafları ortaya çıkarılırken, robotlar insanlığın ne olması gerektiğini kendi içlerinde sergiliyor. Hayatta kalma arzusu, Dünya'ya duyulan özlem ve geleceğe yönelik umut, hem insanları hem de robotları harekete geçirirken aralarındaki farklar giderek ortadan kalkıyor. Oyuncu seçimi olağanüstü ve performanslar ikna ediciden daha fazlasıydı. Oyuncular, içindeki ve dışındaki duygusal mücadeleleri ifade etmede mükemmel işler yaptılar. Dinamik ve öngörülemeyen hikaye çizgileri oyunculuk becerileri gerektiriyordu ve hepsi yüksek standartlarda performans gösterdi. Nefes kesen çok sayıda uçurum, avuç içi terleme gerginliği ve gözü genişleten beklenmedik olaylar vardı. Star Wars ön filmlerini yapacağını açıkladığında, yetmişli yılların sonlarında, seksenlerin başında yapılan filmlerin daha karanlık, daha iyi oynanmış ve daha yetişkin bir versiyonuna dair bu önyargıya sahiptim. Bunun yerine, selüloit üzerine gelmiş geçmiş en korkunç sinematik kararlardan bazılarıyla dolu bir grup çocuk filmimiz var. Ve sonra yeniden hayal edilen bu dizi ortaya çıktı, eklemeliyim ki, baştan sona ancak gösteri ana akım televizyonda ilk kez gösterildikten sonra seyrettim. Başlangıçta bunun iyi olup olmayacağı konusunda şüpheliydim, ancak finale ulaştıktan sonra bunun, şimdiye kadar yapılmış en iyi bilim kurgu programı olduğunu dürüstçe söyleyebilirim. Senaryolar birinci sınıf, gerçek bir yürek ve ruhla mükemmel oyunculuk ve hatalarıyla bile seyirciler tarafından uzun yıllar boyunca büyük bir sevgiyle hatırlanacak karakterler. Bilim Kurgu Kanalının duyduğumda, çok da heyecanlandım. Orijinal dizi, açıkça söylemek gerekirse, saçmalıktı. Büyük bir fikir aldılar, bir türün yakın soykırımı ve çürümesine izin verdiler. Glen Larson ve arkadaşları onu belirledikleri sınırlar içinde tutmak yerine, temelde uzayda kaçak yaptı. Bunda nasıl bilim olmadığına, atlama motorları yok, warp yok, herhangi bir tür FTL olmadığına girmeyeceğim.
 • IMDb 8.3
 • 345
 • 0
Cursed
Tüm Bilgiler
Cursed   
1080p Kalitede Cursed izleGösteri kötü oynandı, yönetildi ve düzenlendi. Sanki dizi, gençlik aşk draması mı yoksa ciddi bir fantezi mi olduğuna karar veremiyor. Gösteri, Arthur hakkında bildiğimiz ve sevdiğimiz eski hikayelerden, şövalyelerinden ve bu ünlü karakterlerin isimlerinden başka kadeh arayışlarından kesinlikle hiçbir şey almıyor. Bu gösteri, Excalibur hakkında bildiğiniz ve sevdiğiniz her şeyi ve Gölün Leydisi'nin gerçek hikayesini de ortadan kaldırıyor ve onu kadınların güçlenmesi ve çeşitliliği hakkında zayıf bir hikayeye dönüştürüyor. Serinin teknik yönleriyle de sorunlarım var. Kayanın tepesinde kurtlarla savaşırken, zıplayıp onu yemeye çalışan beyaz bir kurt olduğu gibi. CG kurdunun tekrarlanan bir animasyonda sıkışıp kaldığı açıktır. Ayrıca, ortaçağ İngiltere'sinde ormanda yaşayan bir grup köylü için. Çok fazla makyaj ve çamaşır deterjanına erişimleri var gibi görünüyor. Netflix artık yeni bir platform değil ve şovlarını biraz daha amatörce ve biraz daha profesyonel hale getirmeyi şimdiye kadar öğrenmiş olacaklarını düşünürdünüz. Hollywood'un gerçekten bu PC saçmalığına son vermesi ve kaliteli şovlar üretmeye odaklanması gerekiyor. Biraz omurga ve haysiyete sahip olun. Bu tam bir çöp ve azınlığa hakarettir. Ben büyük bir fantezi hayranıyım ama üzgünüm ikinci bölümden sonra vazgeçmek zorunda kaldım. İlk büyük sorun. Pek çok eleştiri, bu dizinin yetişkinler için uygun bir fantezi mi yoksa genç romantik dram mı olduğuna karar veremeyeceğiyle ilgili. Bu fikre katılıyorum ve bu fikre bir şey ekliyorum, bu iki format arasındaki dengenin tuhaf ve benim için daha talepkar bir seyirci olarak aptal olması. Sıradan bir seyirciyseniz dokuz yıldız ekleyin. İkinci büyük sorun, o dünyanın irfanidir. Kral Arthur efsanesi ile Excalibur kılıcı arasında paralellik olacak gibi seyretmeye başlıyorsunuz. Ve bu bir hata. Sadece isimler benzer. Tarihsel doğruluğu severim, ancak bu başka bir şeyle ilgili ve örneğin gösterinin ilk beş dakikasında belirtilmelidir.
 • IMDb 7.5
 • 341
 • 0
Star Trek Discovery
Tüm Bilgiler
Star Trek Discovery   
1080p Kalitede Star Trek Discovery izleAlternatiflerin olmaması nedeniyle bu dizi ile tekrar denedim. Ve erkenden tekrar iptal edildi. Bu benim için işe yaramıyor, bu sefer politik olarak doğru erkek ismine sahip kadın. Federasyon askeri mahkemesinin önünde durduğunda durdum. Demokrasi, açıklık ve özgürlüğün prototipi olan savaşçı değil araştırmacı olan Federasyon: Her şey kasvetli, üç yargıç sadece arkadan hafifçe aydınlatılıyor, sadece tanınabilir, gerçekten kasvetli, gerçekten dramatik, gerçekten klostrofobik, gerçekten tehdit edici , gerçekten diktatörce, gerçekten misantropik tamamen güzel, tamamen Federasyon tarzı, değil mi? Dizinin kendi kendilerine yayılmış ilkelere karşı böylesine mantıksal çelişkileri benim için tamamen dayanılmaz. Ama güzel bir şekilde renkli ve çok dramatik olduğu zaman, insanlar sürekli her türlü bs'yi yutmaya devam ediyor gibi görünüyor. Seri, iyi ses efektleri ve stil için bir yıldız alır. Gösteri özüne çürümüş. Gene Roddenberry, böyle bir karmaşanın televizyonda görünmesine mirasını kirletmesine asla izin vermezdi. Voyager ve The Original dizileri ve Space Nine'ı izledim. Gerçekten iyi gösterilerdi. Bu dizi gerçekten çok iyi. Gösteri, görünüşe göre, ironik olan Feminizmi destekliyor çünkü baş kadın karakter kesinlikle sevimsiz. Voyager'ın güçlü kadın liderleri vardı. Janeway ve Seven of Nine güçlü karakterlerdi. Michael Burnham aşağılıktır. 2 bölümden sonra ikinci sezon atlandı. Eski versiyonunu arka arkaya izlemek daha mantıklı. Teknik tarafta yapılan çalışmalar kınanmamalıdır. Bununla birlikte, yazma, ilerleme hızı ve vaaz verme şaşırtıcı derecede dehşet vericidir. Bu, bir çeşit tanrı olan, hepimizi kurtaracak, saçma sapan konuşan insanlarla çevrili bir kadın hakkında bir dizi. Seri, mükemmel bir liderliğe ve harika karakterlere sahipti. Dizi, bir aptaldan diğerine kesmenin harika bir TV olduğunu düşünen bir dizide olabilecek en kötü baş karaktere sahip. Çok yetenekli bir oyuncu olan Jason Isaacs'ın, bütün bunların beceriksizliği içinde tamamen kaybolmasına şaşırmadım.
 • IMDb 7
 • 218
 • 0
Supergirl
Tüm Bilgiler
Supergirl   
1080p Kalitede Supergirl izleBirinci sezon oldukça iyiydi ve süper kahraman türüne sadık kaldı. İkinci sezon iyi başladı ancak kişilerarası dramaya derinlemesine sürüklendi. Sezon 3, süper kahramana daha az vurgu yaparak, karakter ilişkilerine ve sosyal sorunlara derinlemesine vurgu yaparak kinci sezonun sona erdiği şekilde başladı. Elbette bunlar önemli tartışmalar, ancak süper kahraman şovlarını derin bir duygu veya eleştirel bir toplumsal ifşa için değil, aksiyon ve eğlence görmek için izliyorum. Açıkçası, doğrudan kötü adamla ilgili olmadığı sürece kimin heteroseksüel, gey, nişanlı, aşık, depresif, mutlu ya da psikotik olduğu umurumda değil: kadın kahraman hikayesi. Dizi, görünüşe göre, orijinal çizgi roman evreninden çok uzaktakileri etkiler. Pembe dizi haline geldi. Sezonun ikinci yarısında Crisis'ten sonra gürültü dalışı yapıldı. Olay örgüsünü ileriye taşıyacak hiçbir şey içermeyen dolgu bölümleriyle dolu. Finalden iki bölüm uzaktayız ve kötü adam yok. Lex orada ama manipülasyonları hiçbir yere gitmiyor ve görünüşe göre tüm olay örgüsü finalde ortaya çıkacak ve çözülecek. Bu sezon hiçbir karakter umrumda değil. Jonn aradı, William hiçbir katkıda bulunmuyor ve sezondan kolayca çıkarılabiliyor ve ne olursa olsun olay örgüsü sanki hiçbir şey eksik değilmiş gibi devam edecek. Etkisi büyük olması beklenen Lena bir laboratuvarda sıkışıp kalır ya da kardeşini takip eder. Geçmiş sezonlarda gördüğümüz güçlü karakter nerede? Kara özellikle zayıftır, herkes onu dövüşte yenebilir. O dünyadaki en güçlü insan ve aynı zamanda bir dahi ama her zaman kaybediyor ve güçlerini asla kullanmıyor. Süper işitme, süper hız, süper güç nah hiçbirine sahip değil. Romantik ? Merak etmeyin, Kara'ya birinden hoşlandığını söylemek için orada olacak, o kişinin yanında gözle görülür bir şekilde yalakalık yapsa bile. Bu noktada, gösteri yalnızca CW'de olduğu ve standartlar özellikle düşük olduğu için devam ediyor. Bir profesyonel olarak Melissa, birçok genç oyuncuya örnek olduğunu kanıtladı.
 • IMDb 7
 • 253
 • 0
The Defenders
Tüm Bilgiler
The Defenders   
1080p Kalitede The Defenders izleDaredevil ve Jessica Jones hakkında sevdiğim şey, karakterin derinliği. Daredevil'de Matt'in boş dairesinde tek başına bir balon tuttuğu sahne, televizyondaki en sevdiğim sahnelerden biri. Matt'in hissettiği yalnızlığı ve çatışmayı etkili bir şekilde gösteriyor. Karen, Foggy, Trish, Jessica kendi şovlarında son derece karmaşık kişiler olarak geliştirildi. Ancak bu dizide yeterli duygusal derinliğe sahip tek bir sahne yok. Bu yüzden karakterler kendilerini kabukları gibi hissediyorlar. Ne yaptıklarını görüyoruz ve kabul ediyoruz çünkü kendi şovlarında oldukları gibi olmaya devam ederken yapacakları da bu. Ancak Savunucuların içinde hiçbir arkları veya doğuştan gelen teşvikleri yoktur. IMDb incelemeleri yazma zahmetine giren çoğu insanın iddialı, kendini beğenmiş ve umutsuzca düşünceli olması talihsiz bir durumdur. Olumsuzluklarını telafi etmek ve film tutkunu olmak isteyip istemediklerini düşündüm. Üniversitede bazı film dersleri aldım, bu yüzden film yapımcılığı söz konusu olduğunda tamamen cahil değilim, ama kesinlikle bir uzman. Eleştirilerimi tamamen atlayacağım ve sadece bunun mükemmel bir gösteri olmadığını söyleyeceğim. Bunu söyledikten sonra, çok keyif aldım. İlgi çekici, endişeli ve eğlenceliydi. Müzik, sahne, oyunculuk, sinematografi ve benzeri gibi. Hepsi oldukça sağlamdı. Bu bir süper kahraman şovu millet hiç kimse 'yüksek sanat' seviyesine yükselen bir şey beklememeli. Bu kuralın aklıma gelen sadece 2 istisnası vardı: kara şövalye ve lejyon. Evren görüşünüzü yeniden tanımlamayı umarak bu konuya girin ve şüphesiz hayal kırıklığına uğrayacaksınız. Eğlence olmayı umarak içine girin ve başka pek bir şey yapmayın ve mutlu olmalısınız. Ayrıca, arazilerde delik açmaktan ve mümkün olan her hatayı tespit etmekten hoşlanan bir türseniz, sorunlarınız olabilir ama gerçekten, insanlar gerçek bir öyküye dayanamazlar. Kurgu ve özellikle çizgi romanlar, gerçeklerle engellenmeden öykü anlatma lüksüne sahiptir.
 • IMDb 7.2
 • 261
 • 0
Preacher
Tüm Bilgiler
Preacher   
1080p Kalitede Preacher izleDizide hemen ortaya çıkan şey, başrolün seçilmesinin bir deha olduğudur. Dominic Cooper harika bir önderlik yapıyor. Çatışmalı vaiz Jesse Custer olarak karizmatik ama nüanslı performansı, bu diziyi taşıyabileceğine sadece bir bölümden sonra beni ikna etmeye yetti. Bu tür bir karakteri, onu ilişkilendirilebilir ve insan gibi göstermeye yetecek kadar kırılgan bir şekilde tasvir etmek her zaman dengeleyici bir eylemdir, ancak yine de onu hayattan daha büyük görünmesini sağlar ve şimdiye kadar gördüklerime bakılırsa, Cooper bunu başardı. mükemmel bir şekilde. Genel olarak oyuncu kadrosunun çok sağlam olduğunu söyleyebilirim, ancak Cooper'ın vaizinden en çok bahsedilmesi gereken iki oyuncu Tulip rolündeki Ruth ve Cassidy'yi canlandıran Joseph Gilgun. Her ikisi de seyretmek için çok eğlencelidir ve her ikisinin de kendi karakterleri için, seyircilere ne tür çılgın, ultra şiddetli bir kargaşanın içinde olduğumuza dair bir tat verecek tamamen çılgın giriş sahneleri var. bu yeni gösteri. Şimdi şunu açıklığa kavuşturmak için seride çok sayıda karanlık komik anlar var ama bu bir kara komedi değil ya da Ash Evil. Dizide muhteşem ikili gibi daha önceki çalışmalarında olduğu gibi benzer bir ton beklememeleri tavsiye edilir. Burada sahip olduğumuz şey muhtemelen en iyi karanlık olarak tanımlanmaktadır ve büyük dozda kara komedi ile doluyken, bu vaizin başa çıkması için yolun aşağısında oldukça tuhaf bir şey olacağından oldukça eminim. Üretim değerlerine gelince, genel olarak görseller çok güzel görünüyor ve setler ikna edici, güneydeki lokasyonlar yaşanmış ve uygun bir şekilde harap olmuş bir görünüme sahiptir ve tüm küçük kasaba, Teksas atmosferi somuttur. Sinematografi ustalıkla yapıldı ve film müziği bile düpedüz fantastik. Benim için her zaman işe yaramayan tek şey ilerleme hızı ve belirli sahnelerin oluşturulma şeklidir, ancak biraz dengesiz bir ritim pilot bölümler için nadir değildir, bu yüzden henüz endişelenmiyorum.
 • IMDb 7.4
 • 198
 • 0
Russian Doll
Tüm Bilgiler
Russian Doll   
1080p Kalitede Russian Doll izleBirincisi, ayrıntılar belki sadece benim onu ​​yorumlama biçimim, çünkü her sahne, her diyalog bir şekilde depresyonu ve köklerini karanlık ama aynı zamanda komik bir şekilde açıklıyor. Benim için elbette her şeyden önce zaman döngüsü. Kişinin kendi duygularına sıkışıp kalma ve onlara karşı güçsüz hissetme duygusuna karşı süregelen mücadele için çok büyük bir metafor. Sanki her gün uyanıyormuşsun, işinden nefret ediyorsun, kendinden, vücudundan, hayatından nefret ediyorsun ve asla bir çıkış yolu bulamayacakmış gibi hissediyorsun. Tipik bir depresyonu yansıtan harika bir birikim var: birincisi, sinirlendiğini hissediyor, bununla nasıl baş edeceğini bilmiyor, dışarıdan baskı var, misafir ve yardım etmeye çalışan arkadaşları ama onları teker teker keser, yardım elini kabul etmeye ya da görmeye istekli değildir, kendinden nefret için ayna yoktur, çünkü artık kenarda olduğunuzda hiçbir şey alakalı değildir. Ve aynı zamanda duyguların nereden geldiğinin tek ve tek açıklaması tüketim veya yoksunluk, diğer yandan karakterlerin hayatlarındaki önemli bir şeyi kaçırmanın bir sonucudur. İkincisi, serinin değerli yapımcıları, seriye mutlu bir son verdiğiniz için teşekkür ederim. Yardım almanın ve kabul etmenin gerçekten işe yaradığını göstermek için. Karakterlerden birini öldürerek ona bir sanat evi katliamı katmadığı için, bugünlerde birçok yapımcının sevdiği. Natascha'nın tüm acının nereden geldiğini açıklayan bir matreshka'nın özü olan en küçük bebeğe ulaşmasına izin verdiğiniz için teşekkürler. Dinleyicilerinize karşı bir sorumluluğunuz olduğunu anladığınız için teşekkürler belki depresyonu tedavi etmemek, ama insanları aşırılıklara itmemek. Bununla birlikte, acı tatlı mizah ya da iyi oynanan karakterler yüzünden değil, hissedebildiğim için hoşuma gitti. Bunu her gün aynada baktığım kendi yüzümün bir yansıması olarak tanımlamayı tercih ederim ona bakıyorum, beni neyin rahatsız ettiğini biliyorum, bir gün bu konuda bir şeyler yapabilirim, başka bir yapamam. Ama en azından ben bu iniş çıkışların farkındayım.
 • IMDb 7.4
 • 143
 • 0
InHumans
Tüm Bilgiler
InHumans   
1080p Kalitede InHumans izleBunun sinemalarda yayınlanması beni şok etti. Pilotların bazen kötü olabileceğini anlıyorum ama bu gösteri zayıf. Kötü özel efektler kötü yazıma yardımcı olmaz. Dublörler, yapımcının Netflix'teki Ironu gibi büyütülüyor. Oynayan 1960 yıllarının elektronik versiyonları onu oldukça komik kılıyor. Hayranların veya ABC / Disney'in burada olumsuz yorumları düşürmesinin bir nedeni var. Bu sebep, The Dark Tower'a iyi bir inceleme yapan Variety bile, dizinin oldukça korkunç olduğunu düşündüklerinin bilinmesine izin vermek için daha önce hiç görmediğim seviyelere gitti. Tahmin etmem gerekirse, ABC'nin çizgi romanlara aşina olmayan genç seyircileri çekme girişimi bunu ABC Ailesi'nde bulmayı bekleyeceğiniz bir şeye dönüştürdü. Kendinizi Chronicles'a hazırlayın ya da daha iyisi yapma. Kabloda bulabileceğiniz düşük bütçeli bilimkurgu programlarının aksine, bu yapım sınırlamalarını anlamıyor. Agents of Shield sizi hayal kırıklığına uğrattıysa, bu moralinizi yükseltmez. Bir başka kötü Marvel yapımı. Disney bu konuda pek iyi değil. Bu seri bir süredir seyredeceğim diziler listemdeydi, yedinci bölüm yayınlanmak üzere ve henüz ilk altı bölümü seyrettim. Pek çok eleştirmenden ve MCU hayranından son derece hayal kırıklığı yaratan bazı incelemeleri okuduktan sonra ilk başta oldukça şüpheci olduğumu itiraf edeceğim. Ancak kendimi bu gösteriden gerçekten keyif alırken bulduğumda çok şaşırdım. Sinematografi ve mekanlar kesinlikle çok etkileyici, CGI aslında gerçekten iyi yapılmış ve diğer incelemelerin söylediklerine rağmen oyunculuk% 100 standartlara uygun. Okuduğum diğer bir inceleme, incelemelerin çoğunun IMAX sinemalarında bir tür mini film olarak gösterilen ilk iki bölüme odaklanmış gibi göründüğünü ve belki bunlar hakkında konuşurken haklı olduklarını, ancak ilkini gözden geçirdiklerini belirtti. iki bölüm ve daha fazlası sadece bir sandviçin ekmeğini yemek gibi değil. Çizgi roman diziye fazla aşina değilim, sahip oldukları karakterleri ve güçleri biraz biliyorum ama bir dizi çizgi romanını hiç almadım, bu yüzden Marvel çizgi romanlarının bu yepyeni tarafına atlamak kesinlikle biraz olmalıydı. zor, ama değildi.
 • IMDb 5.6
 • 173
 • 0
Knightfall
Tüm Bilgiler
Knightfall   
1080p Kalitede Knightfall izleŞövalyeler Tapınakçılarının heyecan verici konusuna çok talihsiz bir yaklaşımla, dizinin yapımcıları, ortaçağ kardeşlerin efsanevi çetesinin tarihiyle ilgilenmiyor gibi görünüyor. Daha ziyade, mini dizi, Orta Çağ'dan olayların, kinayelerin, temaların ve memlerin ilginç bir karmaşasıdır. İlk olarak, yapımcılar 1291 yılında Akka'nın Doğu Akdeniz'de düşüşü sırasında diziye başlarlar. O an, Haçlı Seferi döneminin sonunu ve Tapınakçıların en büyük maceralarından bazılarının sonunu işaret ediyor. Savaşçı keşişlerin eşsiz kardeşliğinin İkinci Haçlı Seferi sırasında nasıl ortaya çıktığına dair dramayı ortaya çıkarmaya yönelik hiçbir girişim yok. İkincisi, on üçüncü ve on dördüncü yüzyılların Haçlı Seferleri sonrası dönemindeki Tapınakçıların öyküsü, Tapınakçıların kuruluşundan yaklaşık bin yıl önce, Orta Çağ'ın başlarındaki Arthur efsaneleriyle birleştirildi. Anlatının önemli bir parçası, Parsifal gibi karakterlerin tamamen bağlam dışında görünen Kutsal Kase efsanesidir. Tapınakçı kahramanı Landry ve Kraliçe France arasındaki ilişkide de bir Lancelot aşk ilişkisi var gibi görünüyor. Bu özel yatak odası için Landry dini yeminlerini bozar ve Joan, diziye romantik bir tat katmak için evlilik yeminini bozar. Üçüncüsü, Tapınakçıların katledilmek üzere olan Paris'teki Yahudi nüfusunu kurtardığı, tarihsel olmayan, yarı insan hakları alt planı tanıtıldı. Ormanda meydana gelen küçük savaş, Tapınak Şövalyeleri lideri Landry'yi Robin Hood rolüne sokarak Yahudileri bir pogromdan kurtarır. Özetle, bu seri tapınak şövalyeleri hakkında bir drama olarak faturalandı. Ancak tek tarihsel gerçek, savaşçı geleneksel kıyafeti olarak kızıl haçlı beyaz cüppeli gardırop bölümünden geliyor. Brown bile, tapınakçılar hakkında iyi bir fikir vermek için biraz araştırma yapabildi. Buna karşılık bu dizi, geçmişi tarih severler için canlandırmak için hayal kırıklığı yaratan bir dizi cansız ortaçağ klişesini bir araya getiriyor. Hiçbir şeyi bozmak istemiyorum.
 • IMDb 6.6
 • 318
 • 0
Krypton
Tüm Bilgiler
Krypton   
1080p Kalitede Krypton izleDizinin ilk sezonunu yeni bitirdim ve büyük bir DC Comic hayranı olarak bu gösteriye ilgim vardı çünkü çok fazla deneyimimiz olmayan bir ayarı gösteriyor. Bu, gelecek sezonlarda daha da geliştirilebilecek olan bu efsanenin oluşturulmasına yardımcı olan harika bir ilk sezondu. Sezonun öncülü, Superman'in Büyükbabası Seg'in, gelecekten kendisine bir amaç veren bir mesaj alana kadar Kripton'da bir mülteci olarak hayatla uğraşmak zorunda kaldığını görüyor. Cruffe Seg'i oynuyor ve iyi bir iş çıkarıyor. İlk başta oldukça sabırlı olduğunu düşünmüştüm ama sezon ilerledikçe karakterine daha çok bağlı oldum ve sezon boyunca bir karakter olarak ilerlemesini gerçekten beğendim. Yardımcı oyuncu kadrosu da gerçekten iyi, bence göze çarpan eski Arrow oyuncusu Colin Salmon'du, eğer bilmiyorsanız şımartmayacağım bir rol. Dizide gerçekten ilginç bir dinamiği var ve karakterinin diğer karakterlerle etkileşimini beğendim. Yolculuğu önemli ve bu karakterinin şans verilirse iyi yapılabileceğini gösteriyor. Ann Ogbomo, Jayna'yı oynuyor ve karakterine biraz zaman ve çaba harcadı, bu onu ilginç kılıyor ve Lyta ile dinamiği sezonun en önemli özelliklerinden biri. Braniac, ilk sezonun ana kötü adamıydı ve ekran zamanı fazla olmasa da her zaman bir varlığıydı ve her karakterin aklının arkasındaydı. Ortaya çıktığında görünüşü fantastik, sanki doğrudan çizgi romanlardan kopmuş gibi. Şovun hikayesi çok ilgi çekici ve benzersiz, bu farklı hikaye yaylarının bir araya geldiğini görmek çok güzel. Şovun farklı yönlerde ilerlemesini sağlayarak her bölümü mutlaka seyredilmesi gereken bir bölüm haline getiriyor. Senaryoda, karakterleri ve içinde bulundukları kötü durumu önemsemenizi sağlayan iyi bir drama var. Ancak, biraz zorlama olarak karşımıza çıktığı ve mizah unsurlarının gerçekten iyi bir şekilde karşılaşmadığı ve hissetmediği zamanlar var. yerin dışında. Şovun tarzı geniş kapsamlı, şehirler için CGI harika ve bir televizyon programı için beklediğimden çok daha fazla.
 • IMDb 7.2
 • 210
 • 0
Cloak and Dagger
Tüm Bilgiler
Cloak and Dagger   
1080p Kalitede Cloak and Dagger izleKayıt için, aslında ilk çıktıklarında çizgi roman okuyucusuydum, ancak uyarlamalar ve değişiklikler yapılması gerektiğini anlıyorum. Sorun bu değil. Runaways ile karşılaştırmalar adil, ancak bu ilginç bir hikayeye ve daha ilginç karakterlere sahipti. Bu dizi, statükoyu tersine çevirmeye çalışsalar bile, hala tahmin edilebilir yorucu. 2'nin, özellikle Tyrone'u oynayan adama oldukça iyi bir işe yol açtığını düşündüğümü söyleyeceğim. Tandy biraz sevimsiz bir karakter, ama bu daha çok yazıya bağlı. Gösteri tahmin edilebilir, çok yavaş ve gerçekten her türden süper kahraman dizisinden daha genç bir drama. Şüphelendiğim gibi, çift sonuna kadar gerçekten iyi haline gelmiyor ve o zaman bile henüz tam olarak oluşmadığını hissediyorum. Bu ilk sezon, final bölümüne kadar süper kahramanlıklara girmek istemiyorlarmış gibi fazlasıyla dolu görünüyor. Pilottan sonra, çok az arsa ilerlemesiyle sekiz bölüm dolgusu, ancak bol miktarda gençlik kaygısı Gülünç zombi esintili finali, tahmin ettiniz, sinsi klişedeki ışık huzmesi ile gerçekten korkunç. Mistik, voodoo tipi B hikayesinin büyük bir hayranı değildim, ancak diğer kahraman ücretlerinden farklı bir şey denediği için ona kredi vereceğim. Inhumans seviyesi kötü değil, ancak Agents of Shield bile bundan daha iyi. Aralar ve genç gençler bundan bir şeyler elde edebilir, ancak çizgi roman hayranları başka bir yere bakmak isteyebilir. Yalan söylemeyeceğim, görünümlere göre dizinin tipik bir gençlik dizisi olacağını düşündüm, hoş bir şekilde yanılmışım. Gösteriye on dakika kala bile duygularımı harekete geçirdi ve eğer gururum olmasaydı, muhtemelen ağlardım. Oyuncular harika ve sinematografi güzel, dizinin ne yapmaya çalıştığını ifade etmeye gerçekten yardımcı oluyor. Yazı oldukça iyi ve ilgi çekici. Şov hakkında berbat olan tek şey, bu web sitesinde ele alacağım bazı incelemeler olsa da. Her şeyden önce, dizinin politik doğruluğundan şikâyet edenler için bu çizgi roman politik doğruluk için yapıldı.
 • IMDb 7.5
 • 139
 • 0
Daybreak
Tüm Bilgiler
Daybreak   
1080p Kalitede Daybreak izleHemen, Mad Mad & The Warriors ile karıştırılmış Ferris Bueller dünyasına girersiniz. Birkaç dakika sonra onu kapatan, siyaset atan veya kişisel inançlarına dayanarak yargılayan birçok insan görüyorum. Bu gösteriye şans vermemek, çünkü onları bir şey tetikledi. Gösteri, aşkı bulan yeni transfer öğrenci Josh Wheeler'ı takip ediyor ve kıyamet vurduğunda Josh, aşkını bulma peşindedir. Bir grup eski öğrenci de kuyruğunda ve şimdi bir çete senaryosunda bir kez daha hayatta kalmak ve Josh Wheeler'ı bulmak için gruplar oluşturuyor. Bir John Wick filminde görülebilen şiddet ve dil ile, kendinizi içinde kaybetmek eğlenceli, eğlenceli, absürd bir kara komedi. Bir olmalı, zor hit hikayeleri ve kıvrımları bir kenara koyun. Siyasi görüşlerinizi ve bugünün sorunlarıyla ilgili sorunlarınız ne olursa olsun, bunun neredeyse Zombi benzeri bir gösteriye odaklanan ve biraz eğlenen absürt bir kurgu olduğunu anlayın. Çünkü hayat oldukça hızlı ilerliyor. Arada bir durup etrafa bakmazsan, onu kaçırabilirsin. Veya Josh'un durumunda seni yer. Ne yazık ki dizi 8. bölümden başlayarak tamamen yokuş aşağı gidiyor, ama bu sadece en düşük seviyeli şeyler ve gülünç seviyelerde babacan yazı ile karışık ve görünüşe göre bu yeterli olmadığından, utanç verici anlarla ağzına kadar dolu, değil sadece karakterler için ama yazarları için gerçekten. Kahramanın yolculuğunun sona ermeden önce düşük bir noktaya ihtiyacı olduğunu biliyorum, ancak bu son üç bölümün çoğunda dizinin tonunu tamamen değiştirmek bence korkunç bir karardı. Bu son üçte biri boyunca hala seyretmeye değer bölümler var, ancak çok fazla çamurun içinden geçmeniz gerekiyor ve tatmin edici olmayan bir sonla karşılaşacaksınız. Karakterler arasında mutlu bir son beklemiyordum ama final sadece inandırıcı değil ve öğrenilmemiş. Bu gösteri, kıyamet, YA ve HS türlerinin revizyonist karışımı olma vaadiyle başlıyor, ancak yaklaşık yarı yolda, ilginç set giydirme ile kötü bir gençlik dramasına dönüşüyor.
 • IMDb 7.2
 • 171
 • 0
Doom Patrol
Tüm Bilgiler
Doom Patrol   
1080p Kalitede Doom Patrol izleBirincisi, ben de dahil olmak üzere kimsenin istemediği ve iyi olacağını düşünmediği şov vardı, karanlık ve müthiş Titanlar. Daha sonra Young Justice'in dönüşü oldu ve nihayet, tuhaf ve müthiş dizi ile DC Universe'ün en tuhaf köşelerinden birine vardık. Titans bölümünü görene kadar onları hiç duymadığımı itiraf edeceğim, ardından gidip bazı çizgi romanları satın aldım ve okuduklarıma dayanarak gerçekten hepsini bu uyarlamada verdiler. Tüm oyuncular bu dışlanmışları mükemmel bir şekilde hayata geçiriyorlar, bana Hellboy çizgi romanlarını ve filmlerini, sırf farklı oldukları için reddedilme ve nefret korkusuyla saklanan bir grup uyumsuzluğu hatırlatıyor. Ancak tüm bunlara rağmen, onları reddeden insanlar tehlikede olduğunda, bu uyumsuzluklar, ihtiyacı olan herkesi kurtarmak için hala savaşıyorlar. Ve elbette, olmak istediğinde nasıl uğursuz olunacağını bilen Alan Tudyk'in canlandırdığı bay hiçkimsede aynı derecede tuhaf bir kötü adam olmadan tuhaf bir süper kahraman takımı nedir ve bence bir eşek olduğunu düşünüyor? Her neyse, bu diziye bir bakın, Titans'ın bölümünde gördüklerinizi beğendiyseniz, henüz hiçbir şey görmediniz. Şimdi, ikinci sezonda, ana karakter haline gelen yeni bir karakterle tanışıyoruz. Başından beri ondan hoşlanmadım, ona ihtiyaç duyulmadığını hissetti, ölümsüz olan ve odadan çıkmak istemeyen sinir bozucu bir sinek gibi beni rahatsız ediyor, Sadece size işkence etmek için orada olduğunu göstermek için zaman zaman vızıldamaya devam ediyor. Buna rağmen seyretmeye devam ettim. Diğer ana karakterler amaçlarını bulmaya çalışıyorlarmış gibi hissediyorlar, ki bu tuhaf bir durum çünkü biz zaten bir sezonumuz var, geçmişleri ve kişilikleri hakkında ne kadar fikir verecekler? Sezon sonundan sadece bir bölüm olan sekizinci bölüme gittim ve bu çok yuhalama. Aman tanrım, çok anlamsız ve sürüklenmiş hissettiriyor.
 • IMDb 7.5
 • 212
 • 0
Firefly
Tüm Bilgiler
Firefly   
1080p Kalitede Firefly izleFox, bölümleri sıra dışı göstererek bu diziye inanılmaz bir zarar verdi. Hala çok düşük bir seviyede mantıklıydılar, yani devam eden yayın parçası olan ve yayınlandıkları sırayla bozuk olan çok fazla olay örgüsü noktası yoktu, ancak bu şov çok daha iyi amaçlanan sırayla görüyorsunuz. Yayınlanan bölümlerde, karakterler bazen ya karakter dışı ya da gerçekten tuhaf ya da bazen sadece sıkıcı gibi görünen şeyler yaparlardı, bu da CD'lerde çok daha mantıklıdır, toplamda bir sahne olsa bile, cd ile yayınlanan sürüm arasında farklıdır. Bununla beraber, bu şov, kötü muamelesine rağmen televizyonda gördüğüm en yenilikçi şey olduğunu söyledi. Her biri pilot bölümde oldukça iyi geliştirilmiş, daha sonra büyüyen ve değişen ancak serinin geri kalanında başlangıçta tasarlandığı gibi karakterlerine sadık kalan dokuz ana karaktere sahiptir. Özel efektler ve benzeri için detaylara gösterilen inanılmaz ilgiden bahsedebilirim, ancak özel efektler gerçekten iyi hale geliyor, bu yüzden bu, bunu pek çok filmden ayırmıyor. Konsept ilk bakışta tuhaf görünüyor, ancak inanılmaz derecede iyi yapılmış, her dünya kendi tuhaflıklarına, cazibesine ve tehlikelerine sahip olmaya gidiyor, ancak her zaman karakterlere ve birbirleriyle ilişkilerine geri dönüyor. Ateşböceği zorlu bir gösteri. Seyircilerden, karakterlerinin ahlaki ölçeğindeki grinin tonlarını takdir etmelerini ister. Kötüler, bir uzaylı ırkı gibi rahat giyinmemişler. 500 yıl sonra insanlık yine de kendi en büyük düşmanı olacak. Teknoloji ayrıcalıklı bir azınlığın elinde olacak ve diğerleri, uygarlığın ve hükümetin müdahalesi olmadan var olmanın mümkün olduğu Whedon'un üçüncü sınır dünyasında olacak. İşler kirli ve kullanılmış olacak. Ateşböceği, Trek'e neredeyse tamamen karşı çıkan bir evren yaratır. Federasyon benzeri merkezi gücü baskıcı ve distopik olarak yorumlanır. Biz direnen ve kaybedenlerin yanındayız. Oyunculuk güçlü, yazı her Whedon şovundaki kadar mükemmel, eğlenceli ve dokunaklı, efektler ve setler tutarlı, inandırıcı bir dünya yaratıyor.
 • IMDb 8.3
 • 236
 • 0
The End of the F***ing World
Tüm Bilgiler
The End of the F***ing World   
1080p Kalitede The End of the F***ing World izleDürüst olmak gerekirse, bu dizinin beni tamamen büyüleyen ne olduğunu bilmiyorum. Bu yılın başlarında ilk sezonu tek seferde geçirdim ve sık sık düşünüyorum. İkinci bir sezonun geleceği hakkında hiçbir fikrim yoktu bu yüzden Netflix'i daha önce açtığımda çok şaşırdım. İkinci tıkanıklığı kuyruğa al ve hiçbir iş yapılmadı. Gerçekten keyif aldım. Bir şekilde mahvedeceklerinden o kadar endişeliydim ki, yine şaşkına döndüm. Alyssa ve James o kadar harika oynanıyor ki, harika oyunculuk. İnsanlara yönelik bir sevgi ve nefret gösterisi olabileceğini takdir ediyorum. Ama benim için yıllardır seyrettiğim en iyi şeylerden biri. Bence ilk sezonu sevdiyseniz ikincisini de seveceksiniz. Muhteşem. Netflix afişini gördüğümde bir hevesle seyretmeye başladım ve o kadar yakalandım ki aniden saat beş oldu ve finali yeni bitirdim. Bu Bonnie ve Clyde'ın daha genç bir versiyonudur, ancak suçun bir nedeni vardır ve kahramanlardan biri diğerini öldürmek için yola çıkan olası bir sosyopattır. Oyunculuk mükemmel, karakterler mükemmel, karakterlerinin ana odağı lezbiyenliği olmayan lezbiyen polis dedektifleri var. Daha ne isteyebilirim? Eminim ki insanlar şiddetin anarşi ya da her neyse romalizasyonundan şikayet edeceklerdir, ancak bu dizinin tam tersini yaptığını iddia ediyorum. Bu trajik hikayede, genç kahramanların eylemlerinden, hataları çocuklarının ve çevrelerindeki insanların hayatlarına geri dönülmez bir şekilde zarar veren yetişkinlere kadar her şeyin bir sonucu vardır. Gösteriler çarpıcı. Mirror'da sadece Alex'i görmüştüm, ancak gelecekteki projelerini dört gözle bekliyorum. Bu adamın önünde uzun bir kariyeri var, Jessica da öyle. Bir yan not: Ergenlik yıllarının sonlarında biri olarak, aslında gençleri oynayan gençler gibi görünen oyuncular görmek ferahlatıcı. Diğer her bir medya parçası, yirmili yaşlarının ortasındaki havalı yetişkinleri ortalama genç olarak gösteriyor ve bu çok yorucu oluyor. Bu karanlık, bu gerçek, bu alakalı ve bu çok güzel.
 • IMDb 5.0
 • 164
 • 1
The Shannara Chronicles
Tüm Bilgiler
The Shannara Chronicles   
1080p Kalitede The Shannara Chronicles izleHer şeyden önce bu bir fantastik dizi. Terry Brooks romanları iyi bir şekilde dahil edildi ve yıllar içinde Wicker dünyasını ve kendi dünyamızdan yaratılmasına yol açan mitolojiyi çevreleyen bilginin çoğunu genişletti. Sanırım şimdiye kadar bununla ilgili en az yirmi kitap olmalı. Öncelikle, Dört Ülke bir zamanlar Dünyamız olsa da, dizi her fırsatta size bunu hatırlatmak için çok uğraşıyor. Romanlar o kadar ileri bir tarihte geçti ki dünyamızdan neredeyse hiçbir şey kalmamıştı, yine de gösteride eski araba enkazları, paslanan gemiler, kırık üst geçitler ve benzerlerinin etrafa dağılmış olduğunu görüyoruz. Hikayelerde tamamen bulunmayan kıyamet sonrası duyguyu yükseltmek için bilinçli bir çaba sarf ettiler. Bu kendi başına sarsıcı hissetmekten başka bir şey yapmaz. Her ortaya çıktığında, bir şekilde, bir parça eski teknoloji ortaya çıktığında sizi andan çıkarır. İkincisi ve çok daha rahatsız edici olanı, bu fantezi ortamında modern terminolojiyi kullanma kararıdır. Üzgünüm, ama bir fantastik film seyrettiğimde, karakterlerin hiçbirinin seks hayatlarına atıfta bulunarak baştan savma saniyeler den bahsetmesini beklemiyorum. Yine, sarsıcı ve sizi anın dışına çıkarır. Senin ve Eski İngilizcenin konuşmasını beklemiyorum, ama aynı zamanda modern argo, terminoloji ve kelime öbekleri ile yüz hakkında dövülmeyi de beklemiyorum. Demek istediğim, öncelikle gençleri hedeflediğini anlıyorum ve bu nedenle bir dereceye kadar bu kitleye hitap etmek zorunda, ama dürüst olmak gerekirse, biraz daha az korkunç anakronistik bir dil kullanırsanız gençler bunu anlayacak. Hikaye oldukça makul ve senaryo yazma odasında çok fazla acı çekmedi. Hiçbir gerçek özgürlük alınmasa da, karakterlerin çoğu, her ölçünün ötesinde gençlik nedeniyle doğası gereği sevimsizdir. King ve Alanon'un karakterleri çok kötü değil ve dizide gerçekten normal görünen tek insanlar. Diğer herkes şirretli, mızmız ve iyice ağırlaştırıcı olarak yönlendirilmiş gibi görünüyor, bu da mükemmel görünüyorlar.
 • IMDb 7
 • 350
 • 0
Into the Badlands
Tüm Bilgiler
Into the Badlands   
1080p Kalitede Into the Badlands izleİnsanların bunun tamamen inandırıcı olmasını istediğini ve diğer makinelerin var olduğu bir dünyada silah eksikliği gibi yönlerin anlaşılması zor göründüğünü anlıyorum ama inanılmaz bileşenlere sahip diğer tüm filmleri düşünün, örneğin neden Wan uzayda uçabildikleri bir zamanda yırtık pırtık bir bornoz mu giyiyor? Hala bir bornoz giyebilirdi, ama patates çuvalı gibi görünmesi gerekiyor muydu? Batman nasıl Superman ile gerçekten rekabet edebilir, cidden? Her neyse, dövüş sanatlarının doğaüstü ve kıyamet sonrası temalarla karışımı, çoğu insanın bunun bir TV dizisi için korkunç bir kombinasyon olduğunu düşünmesine neden olur, ama eski Çin dövüş sanatları filmlerinin hayranıysanız değil. Bu filmdeki dövüş sahneleri, televizyon için yapılmış olduğu düşünüldüğünde inanılmaz. Oyunculuk kesinlikle etkileyici değil, ancak oyunculuk hiçbir zaman Çin filmlerinin çoğunda yer almadı ve asla olması gerekmedi. Ana karakterler Danny ve Martin, rollerinde tatmin edici bir iş çıkarıyor. Beecham'ın Dul'u canlandırması bende büyüdü ve bazı dövüş sahnelerinde gerçekten etkileyici görünüyor. Ortaya çıkan dizi, kendine rağmen işe yarayan ayrıntılı ve gösterişli bir kokteyl. Çalışmasının birincil nedeni, tüm bu kültürel simgelerin tanıdık olmasıdır. Fütüristik ortam, herhangi bir on dokuzuncu yüzyıl Güney plantasyonunu anımsatan bir anakronizmdir. Kölelerden biraz daha iyi olan çark çarkları denen haşhaş tarlası işçilerinin baskıcı zahmetinden elde edilen korkunç ihtişam ve ahlaksızlık. Bunun yanında oturmak, bu dünyayı dolduran makineler ve araçlar açısından biraz Çılgın Max büyüsüdür. Görünüşe göre geçmişte geçmişte fısıldayan ama tamamen unutulmamış teknoloji. Bu aşinalık başka bir tezat oluşturuyor. Enter Dragon gibi klasik filmleri anımsatan, bir tutam Gladyatör, biraz mistisizm ve adını vermeyi umduğunuz herhangi bir ortaçağ destanı ile karıştırılmış, nakledilmiş dövüş sanatları arenası. Sonuç, son derece yaratıcı, görsel olarak lüks, büyüleyici, anında ilgi çekici ve çok zevkli bir saattir.
 • IMDb 7.5
 • 195
 • 0
Arrow
Tüm Bilgiler
Arrow   
1080p Kalitede Arrow izleBu dizi, birinci sezondan ikinci sezona harika başladı, sonra üçüncü ve dördüncü sezonda biraz yavaşlamaya başladı, ancak beşinci sezondaki aksiyonla yeniden toparlanıyor. Birçok hikaye dizisi oluşumu ve harika geri dönüşler var. ayrıca aksiyon ve dövüş sahnelerine iltifat ediyor. Dizinin en önemli eleştirmenlerinden biri, yazarların bir süper kahraman şovunda sık sık çok fazla aşk sekansı koymaya çalışacakları, diğeri ise hikayenin Green çizgi romanlarıyla nasıl devam etmediği olacak. Şov önce aksiyonuna ve daha sonra aşk hikayesine sadık kalırsa, hayranların görmek isteyecekleri şeylerle daha tutarlı kalacak ve bu, şovu daha uzun süre canlı tutacaktır. Bu gösterinin en iyi yanı, seyircilerine çapraz bölümler sunması ve Flash gibi diğer süper kahraman şovlarıyla takım oluşturmasıdır. Bu çapraz bölümler daha fazla aksiyon sağlar ve hayranların ve hatta çizgi roman hayranlarının eğlenmesi için çizgi roman türü bir ekip oluşturur. Bir yan not olarak, bu dizinin ikinci sezonu şimdiye kadar seyrettiğim en iyi televizyon dizisi sezonu. Bu şovu seyretmeye vaktiniz olmasa bile ikinci sezonu seyredin, pişman olmayacaksınız. Geçmişin TV arsa yayları için bir dakika yas tutalım. Şovlar, karakterizasyonları eylemin üzerinde önceliklendirdiğinde ve gerçekten eylem varsa, tam olarak bölümün son yedi dakikasında gerçekleşti ve tamamıyla kapanıştan önce yapıldı, karakterlere hafif komik şaka yapma şansı verdi, hikayeyi kapatın ve seyirciye tuvalete gitme şansı verin. Bu formülü seyreden kaç televizyon şovu olduğunu söyleyemem, ancak sayı yüzlerde idi. Şimdi her şey değişti. Artık bir şovun gövdesinde birçok kez harekete geçebilirsiniz, buna izin verilir, hatta teşvik edilir. Ve nitelendirmeler tam olarak geliştirilmeden önce bile harekete geçersiniz. Bence tüm bunlar olumlu evrim. Ama işte burada. Artık kapalı hikaye çizgileri yok.
 • IMDb 6.4
 • 2.046
 • 0
The Umbrella Academy
Tüm Bilgiler
The Umbrella Academy   
1080p Kalitede The Umbrella Academy izleBunu denemeye karar verdiğimde, bir gencin özel güçlerini bekliyordum, tipik bir Netflix sızlanan Amerikan güzellikleri eşliğinde, keski yüzlü erkekler saçmalığı eşliğinde. Bize patronluk taslayan ve öngörülebilir bir şekilde bir şeyler öğretmek için zorunlu politik olarak doğruluğu olan karakterleri daha az önemsemeyeceğiniz bir dizi. Bu vesileyle daha fazla yanılmış olamazdım. Oyuncular iyi oyuncular ve hepsine önem veriyorsunuz. Mizahın gerçekten komik olduğunu buldum. İkinci sezonda lezbiyen bir ilişki ve her iki sezona yayılan, netflix çeşitliliği onay kutusunu işaretlemenin ötesine geçen ve oldukça dokunaklı ve alakalı olan bir gey ilişkisi var. Bunu hikayeye hassas ve anlamlı bir şekilde yerleştirirken harika bir iş çıkardığın için tebrikler. Aslında ikinci sezonu tercih ettim ama bu hiçbir şekilde birinci sezonun kötü olduğunu çünkü değildi. Sezon 2, siyah aktivistler ve geçtiği zamanla ilgili olan soğuk savaş paranoyası şeklinde siyasi konuları da kapsıyordu. Bu da çok iyi yapıldı ve vaaz olarak görülmedi, daha ziyade o zamanlar siyahların karşı karşıya olduğu mücadeleyi takdir etmemi sağladı ve bir şekilde hala üzücü bir şekilde yapıyor. Pogo karakteri ile ilgili CGI beni şaşırttı. Bu tamamen CGI odaklı bir karakterdi ve mükemmeldi. Hiçbir masraftan kaçınılmamış gibi görünüyor ve ayrıntı, gişe rekorları kıran herhangi bir filme layık. Hiçbir şeyi vermek istemiyorum ama seyrettiğinizde ne demek istediğimi anlayacaksınız. Harika bir film müziğinden sorumlu kişiye veya kişilere şapkamı devrediyorum. Görünüşe göre bunu hem gençler hem de yetişkinler için eğlenceli bir saat haline getirmenin tüm bileşenleri, netflix için nadir bir başarı. Bunu başaran tek seyrettiğim dizi Stranger Things idi.
 • IMDb 7.8
 • 1.221
 • 1
Spartacus
Tüm Bilgiler
Spartacus   
1080p Kalitede Spartacus izleBenim için pilot, 300'ün grafik şiddeti, 300'ün cinsiyeti, Gladyatör fikri ve biraz Roma arasında bir karışımdı. Seyretmeyi neredeyse bıraktım ve yapmadığıma sevindim. İnsanlar ilk bölümü görürler ve onu kan ve sevgi zaman kaybına neden olan sapkınlık olarak reddederlerdi. Ve yanılmış olurlar. İlk bakışta tek boyutlu karakterlerle dolu olay örgüsü o kadar çeşitli, o kadar derin, olay örgüsü kıvrımları ve öngörülemeyen sonuçlarla dolu, kendinizi ekrana yapıştırılmış halde bulabilirsiniz. Seks hala orada, seksi görüntüler de, ancak karakterler o kadar derinlik ve perspektif kazandılar ki, birinin sadece beyaz veya siyah olduğunu söyleyemezsiniz. Arada o kadar çok gri ton var ki, çoğu zaman kahramana karşı komplo kurmak için bir karakterden nefret etmek isteseniz bile, kendinizi başka bir seviyede onun yanında bulursunuz. Kahraman bir aziz değil, sevebilecekleri ve değer verebilecekleri kötü adamlar gösterisi ve Roma'da gösterilmeyen güçlü Roma'nın diğer tarafını görüyorsunuz. Bu gösteri, muhteşem pilottan sonra bile, şu an için harika olabilir ve bunu yapan kan ya da seks değil. Dizinin genellikle karşılaştırıldığı 300, Roma ve hatta Gladiator'da, ana karakterler özgür erkekler ve kadınlar, genel olarak özgür iradeleriyle hareket eden insanlardır. Bu gösteri farklı. Seri, Roma dünyasını ezilenlerin ve haksız insanların sonunda Roma'nın kudretine meydan okumaya çalışan, destansı ve trajik bir şekilde kaybeden ve kaybeden köleleştirilmiş, zavallıların gözünden gösterir. ve düşüşlerinde hala büyüklüğe ve ölümsüzlüğe ulaştı. Çıplaklık, kan dökülme ve düello sekansları arasında, bu dizi seyirciye özgürlüğün neden bu kadar değerli bir şey olduğunu, onu kaybettiğimizde ne olduğunu ve zamanla insanların neden onu geri kazanmak için yükseldiğini ve onu takip ederken ya da savunurken öldüğünü gösteriyor.
 • IMDb 7.8
 • 1.939
 • 0
The Witcher
Tüm Bilgiler
The Witcher   
1080p Kalitede The Witcher izleDizinin oyununu oynadım ve bazı kitapları okudum, W3'ü sevdiğimi söyleyebilirim, karakterler, dünya ve genel yazı ile mükemmel bir iş çıkardılar ve kitaplar da harika. Şimdi şova geliyorum, sevdiğim şeyden başlayarak - Cavill'in Geralt'ı kesinlikle yerinde, onu çiviliyor. Prodüksiyon değeri de iyi ve Tissaia ve Jaskier gibi bazı yan karakterler iyi yapılmış. Dövüş sahneleri birinci sınıf, Cavill onlara gerekli olan fizikselliği getiriyor. Şimdi kötü. Her şey aceleye geldi, hız korkunçtu ve dizinin hevesli hayranlarının bile kafasını karıştıracak kadar kötü yapılan zaman çizelgesi sıçramalarıyla dolu. Bazı durumlarda diyalog korkunçtur ve şakaların çoğu gerçekleşmedi. Hikaye anlatımı, korkunç hızlanma ve zaman çizelgesi sıçramaları nedeniyle acı çekiyor. Karakter gelişimi için yer yoktur, eğer bu karakterleri henüz bilmiyorsanız, dizi onlarla ilişki kurmanız veya onlarla ilgilenmeniz için herhangi bir çaba göstermez. Karakterin bir kısmına etki et ve dizileri şovda daha kötüsü için değiştirildi. Örneğin, kitaplarda ve W3'te Yennefer bazen kibirli ama aynı zamanda gerçekten zeki ve sevdiği insanlara değer veriyor. Gösteride akıllıca hiçbir şey yapmıyor, sadece onun zeki olduğuna inanmak zorunda kalıyoruz ve etrafındaki herkesi bir çöp kutusuna atıyor. Yennefer'in karakter segmentleri, ya hayattan almadıkları konusunda sızlanıyor ya da akıllı davranıyor. Gösteride tam bir aptal. Vilgefortz ve Eyck of Denesle gibi diğer karakterler de korkunç bir şekilde tasvir ediliyor. Oyuncu seçimi de kötü. Birkaç oyuncu dışında hiçbiri Doğu Avrupa ortaçağ fantezi ortamına ait gibi görünmüyordu. Güzellik özneldir, ancak bazı insanlar genel olarak diğerlerinden daha iyi görünür, Tris'ler olması gerektiği kadar iyi görünmez ve ilk bölümde tanıştığımız küçük kadın karakteri neredeyse geri kalanının tamamından daha iyi görünür. güzel görünmesi gerektiğini bildiğimiz büyük kadın oyuncular.
 • IMDb 8.1
 • 2.327
 • 1
The Mandalorian
Tüm Bilgiler
The Mandalorian   
1080p Kalitede The Mandalorian izleBu seri herkesin isteyebileceği her şeye sahip. O kadar iyi hazırlanmış, henüz bir kusur görmedim. Pedro Pascal, Ya da öyle görünüyor ki, yumuşak, altın kalpli ve miğferli, uzaydaki sert adam ödül avcısı gibi gözüküyor. üçüncü bölüme, hala kımıldamaz. Geleceğini biliyoruz, değil mi ve beklemek eğlencenin küçük bir parçası. En azından benim için. Biraz yavaş tempolu ve hızlı tempolu tarafında olsa da, bence bu sadece temyize katkıda bulunuyor. Daha fazlasının geleceğini bilerek ekrandaki tuhaflıkların, eylemlerin ve diyalogların tadını çıkarabilirsiniz. Aslında, hızı açısından mükemmel buluyorsunuz. Kelimenin tam anlamıyla başka yere bakmaya cesaret ediyorum Bir şeyi özleyeceğinizi düşündüğünüz için değil, sabit hızında bile istemeyeceğiniz için. Bunlardan bahsetmişken, görseller oldukça etkileyici. Her şey bir Lucas Star Wars manzarası. Manadalorian'ın 1 dakikalık bir klibini hiçbir zaman kimse Star Wars evrenine ait olduğunu hemen bilmeden göremez. Buradaki büküm, şimdi bu evrene atılan, büyük bir sopa taşıyan, birkaç kelimeden oluşan bu güçlü, meşhur kovboyudur. Ben büyük bir Star Wars hayranıyım ama itiraf etmeliyim ki, tüm umutlar kaybolmaya başlamıştı. Bu dizi için heyecanlıydım ama barım çok düşüktü. Ama tanrım adamım bu harika! Bu kadar iyi olduğuna inanamıyorum! OG Star Wars hisleri çılgın! Sanki orijinal Star Wars'u alıp, onu gişe rekorları kırmadan günümüzün büyük bütçeli CGI ile parlattılar. Hikaye aslında şu ana kadar inanılmaz ve her bölüm bir öncekinden daha iyi. Bunları çevrimiçi olarak seyredecektir ama sonunda Star Wars sahiplerinden iyi bir şey çıkmasına izin verdiği için Disney + 'ı desteklemeliyim. Teşekkürler Jon Favreau, bu yol.
 • IMDb 7.9
 • 3.827
 • 1
Vinland Saga
Tüm Bilgiler
Vinland Saga   
Full HD Görüntüde Vinland Saga izleHarika bir sinematik evreni neyin oluşturduğundan bahsettiğimizde, fikirler her zaman farklıdır. Bazıları gerçekçi, bazıları sevmiyor. Bazıları hikayenin hızlı ilerlemesini beğenirken, diğerleri sevmiyor. Bazıları karakterlerin orijinal olmasını ve gerçeklik duygusuna dayanmasını tercih ederken, diğerleri daha çok fanteziye dayanan genel, daha idealist karakter tarzını tercih ediyor. Ben özellikle gerçekçi koşullar göz önüne alındığında anlaşılır bir şekilde gelişen, ilişkilendirilebilir karakterlerle gerçekçi bir ortam tercih ediyorum. Hikayeyi ilginç kılan bir hızda da seviyorum, aynı zamanda aceleye getirmemekle birlikte hikayeyi gelişmemiş ve anlaşılması zor hissettiriyor. Bu anime her şeye sahip. Tarihsel yönlerden oyuncu kadrosunu nasıl kurduğuna, bu kadar kısa bir süre içinde içimde dalgalandırmayı başardığı geniş duygu yelpazesine kadar her şey olağanüstü ve biz sadece beş bölümüz. Ayrıca, animasyon kalitesi ve CGI'nin muhteşem kullanımı konusunda da beni başlatmayın. Animasyonlu bir hikayeyi gerçek hissettirmek için CGI'lerin kullanılması gerekiyordu. Bu harika. Karakterleri gerçekçi ve ilişkilendirilebilir hissettirirken, aynı zamanda onları yalnızca 100 dakikadır devam eden bir hikayeye dayandırmak, ister ver ister al, inanılmaz. Filmler bunu yapabilir, çünkü onlar sadece bir kreşendo gibi, gerçekten hızlı olmayan bir temele ihtiyaç duyarlar ve hepsini ana karakterin birikmiş duygularından oluşan bir zirveyle sonlandırırlar. Bir televizyon dizisinin tüm bunları yapması ve aynı zamanda seyircinin ilgisini çok daha yavaş bir hızda tutması gerekir. Animenin karakter temelini nasıl ele aldığına dair harika bir örnek, bu dizinin dördüncü bölümünden geldi. Thors'un durumu elindeki durumu gerçekçi hissettiği şekilde ele aldığını görmek, dizinin onu zaten bir karakter olarak geliştirmesi nedeniyle. Bazıları ideallerinin saf olduğunu iddia edebilir ve ben de aynı fikirdeyim, ancak bu, eylemlerinin daha az gerçek hissetmesini sağlamaz.
 • IMDb 5.8
 • 2.432
 • 0
Killjoys
Tüm Bilgiler
Killjoys   
1080p Kalitede Killjoys izleHikaye uzak bir Galakside gerçekleşiyordu, ancak garip bir şekilde, o galakside yalnızca insan var. Hayır, çok uzak bir galaksi değil. Bu galakside, Dünya'ya makul derecede yakın bir yıldız sistemi. Bir bilim kurgu hayranının anlaması gereken ilk şey, ilgili gerçek astronomidir. Galaksiler hakkında konuşmaya başlar başlamaz, genellikle devam edebilirsiniz. Bu seri, ELE sürüşünün, Dünya'dan insanların bu galaksinin sarmal koluna geçmesine ve çeşitli gezegenlere yerleşmesine olanak tanıdığı bir geleceği varsayıyor gibi görünüyor. Bir gaz devinin uyduları olarak yaşanabilir dünyaların astronomisi onu biraz esnetirken, bizim amaçlarımız için yeterince iyi çalışıyor. Bu senaryonun uzaylılarda da eksik olduğu görülüyor, bu da hiçbiriyle karşılaşılmadığını gösteriyor. Ama asıl eğlence, küçük ekibimizin oraya çıkma ve gerçek maceralar yaşama şeklidir. Daha fazla arka plan ve dolgunun biraz derinlik katacağını umuyorum. Kötü oyunculuk, yüzeysellik ve büyük dramanın genel eksikliği hakkındaki endişeler bu tür bir şov için uygun değildir. Aslında, tüpte bu kadar çok bilim kurguya bela olan Büyük Temalardan kurtulmak bir zevk. Belki de bu şovun Dark Matter ile aynı evrende gerçekleşeceğini ve oyuncularımızın Karanlık Madde'nin peşine düşme emri alacağını umuyorum. Bununla birlikte, kendim için varsayımlara ve geleneklere meydan okuyan düşünceli dizileri tercih ederim, aynı zamanda yol boyunca biraz heyecan ve birkaç iyi özel efekt sunar. Bir kez daha benim gibi birçok bilim kurgu hayranı, Firefly gibi bir dizinin gelmesini umarken, bunun muhtemelen asla olmayacağını anlıyoruz, bu da utanç verici, ancak genel olarak televizyonun yöneldiği yön bu gibi görünüyor. Pek çoğumuzun kitap koleksiyonlarımızla yeniden tanışmamıza şaşmamalı ki bu kötü bir şey olmayabilir. Şimdi konuşmamı bir kenara bırakarak dizi hakkında ne söyleyebilirim.
 • IMDb 6.7
 • 1.243
 • 0
The Dark Crystal Age of Resistance
Tüm Bilgiler
The Dark Crystal Age of Resistance   
1080p Kalitede The Dark Crystal Age of Resistance izleKötü olaydan şikayet eden her bir kişi için, kullanılan CGI çok azdır. Sadece kuklacıları kaldırmak ve yeşil ekrana yardımcı olmak için kullanıldı. Bu, Jim Henson Şirketi için inanılmaz bir başarı ve dahil olan kuklacılar, nasıl sonuçlandığından çok gurur duymalılar. Resmi irfan ve yapılan değişiklikler hakkında konuşan insanlar. Bazen irfan değiştirilmesi gerekir. Bununla beraber, oturup mide bulandıran son bölümü seyrederken, kendimi Thra'nın dünyasına ve mitolojisine tamamen kapılmış buluyorum. Hikayeye tamamen alışmam ve nostaljik gül renkli gözlükleri geçmem iki bölüm aldı. İyi savaşılan bir yolculuktu. Tam ve sürükleyici bir hikaye oluşturmak için bir çemberin 2 yarısının bir araya geldiğini görebilirsiniz. Ses çalışması. Ses çalışması tamamen çarpıcı. Aksini söyleyen herkes bir trol. Zaten bu oyuncuların hayranı olmasaydım, şimdi olurdum ve hatırı sayılır yeteneklerini bu eğlenceli destana getirdikleri için sonsuza kadar onlara borçlu olacağım. Gerçekten bir Netflix başyapıtı. Emmy sezonuna dikkat edin, dizi artık burada. Bunu, Harry Potter gibi günümüzün gişe rekorları kıran filmleriyle karşılaştıran herkese bir yumurta yala. Bir Potterhead olarak, onu bir sonraki kişi kadar takdir ediyorum, ancak 80'lerde bu film daha önce görülen hiçbir şeye benzemiyordu. Bu dizi şu anda görülen hiçbir şeye benzemiyor. Birisi kuklaların bu kadar eski moda olduğundan ve ağızlarını düzgün hareket ettirmediğinden şikayet etti. Umm, bundan şikayet ediyorsan, hayran değilsin. Dizide yer alan kuklalar, orijinal filmden Gen ve Kira'nın görüntülerinde oluşturuldu. Gen mi, Jen mi? Her zaman Gen'i düşündüm ama her neyse, önemi yok. Politikayı, feminizmi ya da başka bir bs'yi içine alan biri için hikaye, sadece bir hikaye olamaz mı? Politikayı kapıda bırakın. Bu haftanın en mutlu on saatiydi. Temel olarak, bu dizi harika ve bu seriyi tanıttığım ve zaten takıntılı olan bir düzine insan tanıyorum. 2. sezona ihtiyacım var. Hemen 2. sezona ihtiyacım var.
 • IMDb 7.7
 • 1.742
 • 0
Dr Stone
Tüm Bilgiler
Dr Stone   
Full HD Görüntüde Dr Stone izleGünümüzde zevk ve kültür sunan animasyonlara nadiren rastlanmaktadır. Bu anime, bilim ve kurgunun harika bir kombinasyonunu sunmayı başarıyor. Bu animeyi 2019'un 'sansasyonel' dizilerinden biri olduğu için seyretmeye başladım. Şaşırtıcı bir şekilde gerçekten heyecanlandım ve her bölümde animeyi daha çok sevmeye başladım. İlk başta gerçekten hiçbir aksiyon ya da derin anlar yok, ancak ana karakterin ilkel bir dünyada teknolojiyi yavaş yavaş geliştirmesini seyretmek ilginç. Dünya tanıtıldıktan ve karakterler seyirciye tanıtıldıktan sonra, her bölüm benzersiz, basit, güzel, heyecan verici ve büyüleyici hale gelir. Her bölümü gerçekten çok sevdim, dolayısıyla daha çok istiyorum tadı alıyorsunuz ve her zaman bir sonraki bölümü seyretmek ve sonra ne olacağını görmek istersiniz. Şüphesiz bu seri, şimdiye kadar gördüğüm en iyi animasyonlardan biri listemde yer aldı ve kesinlikle seyretmeye değer. Yıllar süresince pek çok animasyon seyrettim ama bu, sonuna kadar seyretmeye devam edeceğim birkaç animasyondan biri. Bana ağlatmayı başaran ender animasyonlardan biri olmanın yanı sıra. Anime, her şeye çok fazla ayrıntı yerleştirilmiş kıyamet sonrası bir anime. Şovun kendisi bilimsel bir süreç gibi görünüyor çünkü karşılaştığım herhangi bir olay örgüsü deliği yok. Hikaye bazen inanılmaz derecede ilginç ve felsefi. Karakterlerin hepsi inanılmaz derecede iyi yazılmış ve hepsinin sizin ilgilendiğiniz kendi motifleri var. Kötü Adam, anime'de gördüğüm en ilginç kötü adamlardan biridir. Güdüleri gün gibi nettir, nedenini körleştirir ve herkes tarafından bilinir, bu Ana Karakter ile Kötü Adam arasındaki kama haline gelir ve son derece ilginç bir komplonun harekete geçmesine neden olur. Müzik ve Animasyon gibi Teknik Yönlerin hepsi yıldızdır. Özellikle bilimsel bilgilerin genellikle komik bir şekilde aktardığı görsellerini çok sevdim. Bu dizideki Komedi genel olarak da çok iyi.
 • IMDb 6.4
 • 5.713
 • 1
Merlin
Tüm Bilgiler
Merlin   
1080p Kalitede Merlin izleBu diziyle ilgili olumsuz yorumları okumak en az bir şeyi kanıtlamalıdır, hayranlar dünyadaki en sinir bozucu insanlardır, her zamanki gibi konuyu kaçırırlar ya da açıkça görmezden gelirler. Bu, Otoriter efsanesinin saf bir versiyonu mu? Tabii ki hayır, bu aile dostu bir tanıtımdır ve genç seyircilere halihazırda mevcut olan yüzlerce ve yüzlerce saf materyali aramaya ilham verir. Tamam, şimdi şovda rantım bitti. Bugün televizyonda eksik olan şey, tüm ailenin birlikte keyif alması ve paylaşması için harika bir şov.Colin Morgan, kaderinde olduğu efsane olma mücadelesi verirken büyüleyici ve komik bir diziyi canlandırıyor. Anthony Head, sihri ve ona katılan herkesi küçümseyen kral Uther kadar harikadır. Burada büyük bir ahlaki ders var, asıl mesele bağnazlık. Bu gösterinin bir süre daha devam etmesini gerçekten umuyorum kızım ve her hafta dört gözle bekliyorum. Bana göre, hiç kimse Arthur efsanelerinin gerçekten adil olan bir ekran versiyonunu yapmadı ve kesinlikle Stewart'ın romanları. Şimdiye kadarki en iyi IMO, Sam Neill'in oynadığı ve yine de arzulanan bir şey bırakmasına rağmen, çoğu kişiden daha yakın olan mini dizisiydi. Ancak BBC'nin kokuşmuş şekerlemesiyle karşılaştırıldığında Shakespeare'e benziyor. Parlak prodüksiyon değerlerine, üst düzey, cesur genç başrollere ve sağlam bir destekleyici İngiliz eski oyuncu kadrosuna rağmen, bu gülünç işkembe, ufacık Harry Potter pazarını hedefliyor ve Beeb'in eşit derecede korkunç parçalanması ile aynı kalıba dökülüyor. Eğer akılsız bir kılıç ve büyücülükten kaçışa bakıyorsanız, muhtemelen eğleneceksiniz, ancak değilse, uyarılacaksınız en hafif tabirle, Arthur kanonuyla olan bağlantılar çok zayıf. Orijinal masalların aslına uygun bir şekilde yorumlanması için herhangi bir girişim veya mitolojik ya da tarihsel herhangi bir doğruluk girişimi beklemeyin; bu temelde Hollywood'un 1950 senelerinin destanlarının yeniden anlatımı kadar dürüst bir anlatımdır.
 • IMDb 7.3
 • 4.676
 • 0
A Series of Unfortunate Events
Tüm Bilgiler
A Series of Unfortunate Events   
1080p Kalitede A Series of Unfortunate Events izleBu 'televizyonun altın çağında', daha kaliteli şovlar genellikle daha karanlık, daha düşündürücü dizilerdir. Dizi, yetişkin ve çocuk dizileri arasında yer alıyor ve tüm aile için tuhaf, komik bir şov yaratıyor. Unutulabilir 2004 filminin sizi korkutmasına izin vermeyin, çünkü dizi, filmin yanlış yaptığı şeyi doğru yapar. Şimdiye kadar seriden gördüklerime göre, seriyi bir seyretmeye layık kılan renkli ama karanlık bir mizah anlayışı, bazı harika oyunculuk ve iyi hazırlanmış bir diyalog var. Daha uzun TV bölümü formatı, iki bölümden oluşan bir kitapla daha eksiksiz bir hikaye sağlar. Bu nedenle, fazladan sahneler ve diyalogların arka planı doldurması ve karakterlere derinlik katmasıyla filmden çok daha nüanslı. Evet, gösteri saçma; evet bazen neden seyrettiğinizi sorgulamanıza neden olabilecek şeyler olabilir. Kesinlikle belirli bir seyirci kitlesi için, ancak günün sonunda bu talihsiz olaylar dizisi sonuçta o kadar da talihsiz değil. Ebeveynlerini trajik bir şekilde kaybeden ve gizemli bir yangına ev sahipliği yapan Violet ve Klaus Baudelaire'in kaderinin korkunç derecede eğlenceli hikayesi. Büyüleyici yeniden parti başarılı müzik notaları ve mükemmel manzara, yalnızca özenle hazırlanmış hikaye anlatımı ve gerçekten pişiren performanslar tarafından geride bırakılıyor. Ancak kasvetli bir şekilde dışavurumcu. Neil Harris, Kont olarak, motivasyonu şüpheli olan yetenekli bir aktörün yetenekli bir portresini veriyor. Violet ve Klaus olarak Malina Weissman ve Louis Hynes, mansiyonu hak ediyor. Sonuç olarak, tamamen iyi yapılmış bir gösteri. Bununla birlikte, kötü koşullardan dolayı üzülüyorsanız, haksız durumlardan korkuyorsanız veya mutsuz sonlardan dolayı üzülüyorsanız, belki de Lemony Snicket'in giriş uyarısını yürekten almalısınız. Uyarı, uyarı anlamına gelir.
 • IMDb 6.9
 • 705
 • 0
Once Upon a Time
Tüm Bilgiler
Once Upon a Time   
1080p Kalitede Once Upon a Time izleBir gösteri için çok ilginç bir konsept, ilk sezon oldukça ilginçti ve ilgi çekici bir hikayesi vardı. Masal dünyasının gerçek dünya ile karışması çok güzel. İlk sezonun ana karakterleri olan regina ve emma ilginç ve hikaye sezonun sonunda güzelce tamamlanıyor. İkinci sezonda çok fazla karakter gelişimi var ve daha çok masal karakterlerle bağlantılı, yine güzelce yapılmış, masallar iç içe geçerek heyecan verici bir hikaye oluşturuyor. Üçüncü sezonda yeni karakterler tanıtılır ve yeni yerlere seyahat ederler. Bu sezon genel olarak birinci ve ikinci sezona göre daha az ilgi çekici ve daha yavaş ama yine de seyretmesi keyifli. Dördüncü sezonun ilk yarısı hala eğlenceli içerikler gösterse de, bu dizi için dönüm noktası, bundan sonra şov sadece devam etmek için devam ediyor gibi görünüyor. Sezon beş hiç sürükleyici değil ve sanki fikirleri tükenmiş gibi geliyor. Sezon 6, sezon 5'in daha zayıf bir versiyonu ve sezon 7 sadece sıkıcı. İlk üç sezondan fazlasını seyredin ve belki dördüncü sezona bir şans verin. Dizi, harika bir pilot bölümle zaten çok fazla potansiyel gösteriyor. Gerçekten her şeyi vermeden konuya geldi. Temel olarak, Storybrooke'un kurgusal kasabasında görülen hikayenin arkasındaki arka plan bilgilerini anlatıyor. Bunu doğru bir şekilde yapar, böylece seyircinin kafası küçük bir çocuğun yanından peri masallarının konuşmasını duymaktan kafası karışmaz veya sıkılmaz. Bu sadece Emma Swan ve farkında olmadığı kader hakkında. O doğmadan önce, tüm yerlilere kötü bir lanetin geleceği, onları artık kim olduklarını ya da bir zamanlar bildikleri mutluluğu hatırlamadıkları bir dünyaya gönderen bir peri masalı krallığının geleceği söylendi. Kehanette Emma'nın geri dönüp onları korkunç lanetten kurtaracağı önceden bildiriliyor.
 • IMDb 6.5
 • 5.160
 • 0
12

Dizi izle


Aradığınız tüm dizileri dizi izleme sitemizde yüksek görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz. Global diziler genellikle dizi sevelerin en çok rağbet ettiği dizi kategorileri arasında yer alıyor. Amerika, İngiltere, Fransa, Kore ve daha pek çok dünyanın her yerinden yayınlanan yabancı dizilere tek bir adresten ulaşabilirsiniz. İçinizden bir ses dizi izle diyorsa ama ne izleyeceğinize karar veremiyorsanız, burada tüm bölümleriyle kategorilere ayrılmış bir şekilde dizilere ulaşabilirsiniz. Görüntü kalitesinin yüksek olması ve sorunsuz altyazı özellikleri sayesinde bir bölümden diğerine atlarken zamanın nasıl akıp gittiğini fark etmeyeceksiniz bile. Çağımızın en güzel vakit geçirmenin yollarından biri de dizi seyretmektir.


Dünya çapında bir furya haline dönüşmüş büyük ve meşhur yapımlar için ücret ödeyip izlemek zorunda değilsiniz. İşte tam olarak burada biz yani diziizle.blog ekibi devreye giriyor. Günümüzün değişen dünyasında internet ile artık bilgiye erişim sınırsız ve herkesin en doğal hakkı. Bilgiye olan sınırsız erişim, dolayısıyla eski ve yeni tüm dizi ve filmlerden haberdar olmamızı sağlıyor. Eskiden izlemek istediğimiz bir filmin günlerce DVD'ye gelmesini beklerdik. Veya kimi programlardan indirmeye çalışırken yüksek boyuttan dolayı sabahtan akşama kadar beklemek zorunda kalırdık. Online dizi izleme platformları sayesinde artık tüm bu sorunlar geride kaldı. En güncel ve en son diziler haliyle elinizin altında. Tek bir tıkla full hd 1080p görüntü kalitesindeki dizilere çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Özellikle bilim kurgu dizilerini izlemenizi tavsiye ederiz. Hatta dizi sektöründe en iyisi olduğumuzu iddaa ediyoruz.


İzlediğiniz bir bölümü çok sevdiğiniz takdirde tekrar tekrar başa alıp izlemenin keyfi başka nerede var? Tüm bu seyir zevkinin sizler için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve işimizi önemsiyoruz. Zaten dizi seyretme sitesini kurmamızın amacıda buydu, hizmeti seviyoruz! Sevdiğiniz dizilerin yanı sıra sitemize girdiğinizde belki de daha önce adını bile duymadığınız yeni diziler hakkında fikir sahibi olabilir, yepyeni bir dünyanın kapılarını aralayabilirsiniz. Yorumlara bakarak ve kısa açıklamaları okuyarak dizinin konusu ve senaryosu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Böylece o dizinin sizin zevkinize uygun olup olmadığına kadar vererek ilk bölümden başlayarak yeni bir dizi seyretme sürecine geçebilirsiniz. Dizilerin en güzel yanı filmler gibi hemen bitmemeleri ve heyecanlı bir süreklilik sağlamalarıdır.


1080p Kalitede ve Ultra Hızda Dizi izle


Dizi sektöründe olabildiğince kaliteli hizmet sunabilmek için dizileri sizlere reklamsız sunuyoruz. Birçok insan boş zamanlarını dizi, film seyrederek geçirir. Ancak dizi izlemeye karar vermek kolayken hangi diziyi izlemeye karar vermek, aradığınız diziyi aradığınız özelliklerde bulmak oldukça kolay bir iş değildir. Aradığınız diziyi buluyorsunuz alt yazılı bulamıyorsunuz, alt yazılı bulup istediğiniz görüntü kalitesinde bulamıyorsunuz derken bir de bakıyorsunuz bir sürü zamanınızı almış. Bunların yaşanmaması adına biz size istediğiniz tüm özellikleri sunuyoruz. Geniş izleme seçenekleriyle, istediğiniz dilde türkçe dublaj ve türkçe altyazılı imkanlarıyla izlediğiniz diziden tam tatmin sağlamanıza olanak veriyoruz. Diğer dil çevirileri için henüz çalışmalara başlamadık, fakat en kısa sürede başlayacağız.


Online dizi izlemenin en keyifli yeri. Öncelikle sitemizde reklam, pop-up bulunmuyor. İstediğiniz diziyi izlerken sağda solda beliren reklamlar dikkatinizi dağıtıp zamanınızı çalmıyor. Dizi süresi boyunca sizi rahatsız edebilecek her şeyi düşündük ve sitemizi ona göre tasarladık. Yayınlamakta olan dizilerin yeni bölümleri yayınladığı günden itibaren sitemizde bulabilmeniz mümkün. Gündemi, yenilikleri oldukça yakından takip edip yeni bölümleri ara vermeden, beklemeden izlemenize olanak sağlıyoruz. İzleyicilerimiz dizinin kendi asıl şekli nasılda sitemizde o halde bulabiliyor. Herhangi bir sansür, kısıtlama yapmıyoruz bu konuda. Dizilerimizi tek part halinde yüklüyoruz. Bunun nedeni ara vermeden tek seferde dizi izlemenin daha keyifli olduğudur. Diğer parta geçerken zaman kaybetmeyip diziden kopma hissini yaşamıyorsunuz.


Yüklediğimiz dizilerin açıklama kısmına diziye ilişkin küçük notlar ekliyoruz. Söz konusu bölümün içeriğine dair açıklamalar gibi. Ayrıca; dizinin oyuncu kadrosunu, izleyici yorumlarını, izleyici puanlamalarını dizinin açıklamalar kısmına yazıyoruz. Kullanıcı yorumlarını ve puanlamalarını olduğu gibi, eklemeler veya çıkarmalar yapmadan direkt sizin erişiminize sunuyoruz. Bu sayede diziye dair fikirleri kolayca edinebiliyorsunuz. Yani özetle sunduğumuz hizmetler; güvenli ve kaliteli içerik, yüksek çözünürlük, telif haklarını gözetmek, reklamsız içerikler, istediğin zamanda seyretme gibi. Sitemizde yer alan dizilerin çözünürlük kaliteleri isteğinize bağlı olmakla birlikte çok kaliteli de olabilir normal kaliteli de. Bu çözünürlükleri internet hızınıza göre seçmeniz gerekir. İnternet hızınız çok yüksekse en kaliteli seçenekleri tercih edebilirsiniz. Blu-Ray, HD, 1080p gibi. Ayrıyeten; sitemizde bulunan dizilerin türü çok geniştir. Hangi türde dizi izlemek istiyorsanız bu sitede bulabilmeniz mümkündür. Bu dizileri istediğiniz dilde, istediğiniz kalitede tek part olarak izleyebilmeniz mümkün. Olabildiğince görüntü kalitesi düşük dizileri yüklememeye çalışıyoruz. Fakat bazen buna mecbur oluyoruz.


İzleyicilerimizin fikirleri bizim için her zaman önemli olmuştur ve bundan sonra da olacaktır. Onların fikirlerine başvurmak, onların tavsiyelerine uymak, yenilikleri uyarlamak izleyicilerimizin memnuniyeti açısından çok önemlidir. İzleyicilerimizi memnun etmek en öncelikli amaçlarımızdandır. Alt yazılı, dublajlı içeriklerimize kolayca erişim sağlayabilmelerinin yanında en güncel dizi içeriklerine de ulaşım sağlayabilmektedirler. Site temamız grafik tasarımcıları tarafından tasarlanmış olup en uyumlu renklerle dizayn edilmiştir. Kullanıcı ara yüzümüzü en sade şekilde yapmaya çalıştık, renk uyumuna özen gösterdik. Bize destek olmak isterseniz dizileri sosyal medya hesaplarınızda paylaşıp sitemizi arkadaşlarınızında görmesini sağlayabilirsiniz. En iyi dizi izleme yeri olan sitemizde keyifli vakitler geçirmenizi temenni ederiz.


hd film izle - film izle - full hd film izle - bir başkadır izle - oleybet giriş - oslobet giriş - amqsports.com - meritroyalbet - süperbetin - grandpashabet - portbet - film izle - bahsegir - bahsegir - grandpashabet

grandpashabet - meritroyalbet - smart iptv - Twitter Takipçi Satın Al - Twitter Takipçi Hilesi - Juul Türkiye - İqos Türkiye - İqos - takipçi satın al - deneme bonusu - bedava sohbet - Jojobet
izmir escort eryaman escort izmit escort escort ankara porno malatya escort gaziantep rus escort mersin escort izmir escort kizlar diyarbakır escort ankara escort