Romantik
Black
Tüm Bilgiler
Black Romantik 
1080p Kalitede Black izleGerçekten daha iyi bir gösteri gördüğümü sanmıyorum. Dün gece seyretmeyi bitirdim ve hala gösterinin derinliği yüzünden sersemlemekteyim. Girdikleri detay, arsayı ne kadar ördükleri ustalıktan başka bir şey değildi. Dizi hakkında ne kadar çok düşünürsem, her şeyi ne kadar iyi yaptıklarını o kadar çok anladım. Örneğin, karakterlerin çoğu olumsuz olarak tanıtılır, onlarla ilgili olarak size ya nefret etmeniz ya da onlara hafifçe bakmanız için neden verecek bir şeyler vardır. Her zaman hasta ve acınası hissederek başlayan ana karakter gibi ama her biri ile kendilerini insan gibi hissettiriyorlar. Anlayabileceğiniz insanlar gibi hissettiren bir şeye dönüşmek için büyürler ve bu çok delice iyi yapılır. Muhtemelen yarı yolda olduğum tek şov, yol boyunca bize bıraktıkları tüm detayları ve ipuçlarını bulmak için onu yeniden seyretmeyi düşünüyordum. Bu diziyi, grip nöbeti geçirdiğimde, yatağa bağlıyken ve seyredecek şeylerim bitince Netflix'te seyretmeye başladım. Ait olduğum bir korku grubundan biri tavsiye etti. İlk önce Japonca olduğunu düşündüm, ancak altyazılarda okuduğum kelimelerin bildiğim sınırlı Japonca ile eşleşmediğini fark ettim. Biraz sonra bunun bir Kore şovu olduğunu anladım. Altyazılara aldırmazsanız, bu şovu şiddetle tavsiye ederim ve gerçekten devam etmesini umuyorum. Hepsi var ama çoğunlukla aksiyon, fantezi ve romantizm içeren bir suç draması, bu yüzden gerçekten de tür listemde. Seyredebileceğim yalnızca birkaç bölüm kaldığı için üzgünüm ve bu diziden daha fazlasını alamayabilirim. Bazı sevimsiz anların yanı sıra oyunculuk harika. Yazı mükemmel. Hikayeyi seviyorum ve daha fazlasını istiyorum. Umarım bir sezon ikinci oluruz. Kesinlikle seyretmelisiniz.
 • 413
 • 0
Duel
Tüm Bilgiler
Duel Romantik 
1080p Kalitede Duel izleBunun Lee jon suk yüzünden ünlü olan dizilerden biri olduğuna inanıyorum. Tamam, evet, bunun bir fantezi kurgu olduğunu biliyorum ama yine de en azından olay örgüsünü birleştirin ve fantezide bile mantıklı hale getirin. Çok büyük boşluklar var. Hikaye o kadar baş aşağı ki, yazar her şeyin izini kaybetmiş gibi görünüyor. Dürüst olmak gerekirse, bu drama tıpkı içindeki webtoon gibi yazılmıştı. Tamamen baş aşağı ve anlamsız. Kurşun kimyası bile şaşırtıcı değildi. Urgh Suk'tan büyük umutlar vardı. Arka plan bilgisi olmadan içine girdiğimi hatırlıyorum. Farklı boyutlarda yaşayan bir erkek ve bir kadının bir şekilde birbirlerine aşık olacağını düşündüm. Ama W bundan çok daha fazlasıydı. Başlangıç ​​kafamı karıştırdı. Yine de sadece başlangıç ​​değil. İki farklı dünyanın tüm konsepti ve her biri için zamanın çalışma şekli beni ciddi bir şekilde hesaplamaya itti. Çok yavaş başladı ve hikayenin biraz daha erken alınmasını diledim ama sonrasında çok düzgün oldu. Karakterlerin hepsi çok ilginçti. Hikaye, bir sonraki bölümün çıkmasını bekleyemeyeceğiniz noktaya kadar çok ilginçti. Aksiyon ve romantizm çok iyi yapıldı ve bu harika prodüksiyonun üstüne! Oyunculuk da çok iyiydi. Sona doğru her şey tekrar ediyor gibiydi ve ilgimi biraz kaybettim. Hiç bitmeyen bir hikaye gibi geldi ama yine de gösteriyi bitirmeyi başardım. Yeon Joo'nun Patronunun yönünü sevdim. W serisinin gerçek hayranlarını temsil eden bir araç olduğunu hissediyorum. Ne zaman kızsa ya da webtoon okurken kendimi ve diğer birçok hayranın da aynı şekilde tepki verdiğini gördüm.
 • IMDb 6.2
 • 347
 • 0
Third Charm
Tüm Bilgiler
Third Charm Romantik 
1080p Kalitede Third Charm izleBelki de bu gösterinin dersi beni kandırmaktır bir kez sana utan, beni iki kez kandır, benden utan. Biri sizi bir kez terk ederse, geri almayın. Oyunculuk iyidir. Seo Joon için bir vitrin ve hikayenin sempati şaşırtıcı bir şekilde adamla birlikte. Önce inek öğrenciyi gözlük ve diş telleriyle oynuyor oldukça komik, sonra bir polis ve sonunda bir şef. Esom'un oynadığı kadın başrol çok sinir bozucu. Ona çok kötü davranıyor. Kötü davranışlarının nedenleri geçmişe dönüşlerde açığa çıksa da ona hiç sempati bulamıyorum. Onu hiç önemsemedi. Onu hiç umursamadığı ve onu iki kez terk ettiği için onda ne gördü. O kadar zor bir insandı ki, plastik cerrah kocasını onunla bir şeyler yapmak yerine boşanmak ve sonra sorun çıkarmak. Oyuncu Esom, uydurulduğunda ve gülümsediğinde iyi görünebilir, ancak bu gösterinin çoğunda yapması gerektiği gibi depresif göründüğünde çok asık suratlı görünüyor. Her neyse, kendi liginin dışında akıllıca görünüyor, bu yüzden bu aşkı inandırıcı kılıyor. Çoğu K dizisinin aksine Avrupa sahnesi ortada. Portekiz ilginç görünüyor ve bu gösteri için temizlenmiş. Ama çok güzel kısımlar göstermiyorlar. Bu dizi yavaştır, bu nedenle çok sabırlı olmanız gerekir. On altı bölüm yerine on bir bölüm yeterlidir. Son gerçekçi ama mutlu değil. Sonunda ona geri dönmediğine sevindim ama neden o güzel kızdan ayrılmak zorunda kaldı? Baş belası ana karakter, kendi hayatını alt üst ettiği için ilişkisini mahvetti. Sanırım birçok K dizisinde olduğu gibi mutlu bir son göstermek yerine bu dizi, ilişkilerin yürümediği farklı bir hikaye veriyor.
 • IMDb 6.1
 • 381
 • 0
Feel Good to Die
Tüm Bilgiler
Feel Good to Die Romantik 
1080p Kalitede Feel Good to Die izleKelle avcılarının ilk yarım saati tam olarak hızlı değil, ancak Roger'ın operasyonunun yanı sıra kedi fare hareketlerinin risklerini daha da artıran bazı zina edici kıvrımlarla ilgimizi çektiğinden, bu sulu bir kurulum. Roger da kendini beğenmiş ve sevimsiz biri, bu da resme bir dizi duygu katıyor. Roger, kendine olan güvenini ve akıl sağlığını yavaş yavaş çözmeye başladığında, Hennie ve delici mavi gözleri, onunla özdeşleşmemiz gereken panik duygusunu mükemmel bir şekilde yakalıyor. İkinci perdelik adrenalin patlamasına katlandığımızda, hikaye birkaç tuhaf ve aşırı bükülme gerektiriyor ve siyah bir komedi çizgisiyle dönüyor. Çoğu koşulda böyle bir dramada işe yaramazlar, ancak bu tuhaf anlara yol açan ve hemen ardından gelen saf yoğunluğun, konuya rağmen en iyi şekilde neşeyle eğlendirici olarak tanımlanabilecek, onları güçlendirici bir etkisi vardır. Tyldum'un kara mizahı ve zeki, Head'ın neredeyse kapari benzeri unsurlarını gerçek drama ve gerilimle dengelemesi, filmin sonuna doğru biraz açığa çıkıyor. Öykü, oyunun sonlarında, her şeyin düzgün ve düzenli bir şekilde sona ermesiyle kesinlikle vahşi bir yolculuk olduğunu ortaya koyuyor, ancak son anlardaki ton, bunu bir T'ye yansıtmak zorunda değildi. iyi geliştirilmiş karakter draması, sanki kitabı uyarlayan yazarlar onun olduğu kadar iyi oynanacağının farkında değilmiş gibi. Bununla birlikte, yaratıcı, takibi kolay bir hikaye ile birlikte drama derinliği ve gerilimin ender rastlanan kombinasyonu, Kellecilerini, birkaç kusurundan kaynaklansa bile, seyretmeyi bu kadar keyifli kılan şeylerin çoğu. Sadece doğru miktarda baharat atılmış, günümüz gerilim filmlerinin çoğu için söylenemeyen, çoğu kitaba sadık kalıyor ya da çizgide yürümek yerine ağır bir şekilde komediye ya da cesur ve şiddete yöneliyor.
 • IMDb 6.3
 • 396
 • 0
Pinocchio
Tüm Bilgiler
Pinocchio Romantik 
1080p Kalitede Pinocchio izlePinokyo hakkında sevdiğim en önemli şey, drama ve komediyi ne kadar dengeleyebildiğiydi. Ana hikaye, dramanın geldiği yerdi ve ana karakterlerin eğrisinde tutuldu. Ana karakterlerin bazı komedi anları vardı, ancak komedinin çoğu sevdiğim yan karakterlerde tutuldu. Bu, yan karakterleri gerçekten tanıdığın ve beğendiğin ender dizilerden biriydi. Hikayenin ne kadar benzersiz olduğundan da keyif aldım. Gazetecilik dünyasında neler olup bittiğine dair çok fazla gösteri yok. Kusura bakmam gerekirse, bu klişe anların bazılarını kesip atmalarını dilediğimi söylemeliyim. Evet, Kore Dramalarının pembe dizi benzeri bir şeyle tanındığını ve bu anların bu dizide çok nadiren gerçekleştiğini biliyorum. Bununla birlikte, arka planda bir balad çalarken uzun ve sessiz bir bakış olduğunda, gerçekten tüm gerçekçiliğin dışına çıktı. Kore Dramalarını kişisel olarak takip etme konusunda oldukça yeniyim, ancak on yıldır onlara maruz kaldım. Park Hye birçok başka dizide oynadı, ancak bu dizide çok sevimli. Aktörlerin uzun zaman dilimleri boyunca karakterleri planlayabilmesini şaşırtıcı buluyorum ve bu tam olarak Park Shin ve Lee Suk'un inandırıcı bir şekilde yapabildiği şey. Dizinin ortasındayım ama bu dramayı desteklemek için bir inceleme yazmak zorunda kaldım. ÇOK sevimli ve gerçekçi karakterler. Küçük karakterler de iyi oynanır. Gösteriden zevk alıyorum ve dürüstçe seyretmeye değer olduğunu söyleyebilirim. Choi ve In arasındaki ilişki uzun vadeli ve karmaşıktır. Ergenlikten yetişkinliğe geçişi seyretmek çok eğlenceli. Park Suk ve peruğu ile olan ilk yıllar bile eğlenceli. Bu diziye yedi yıldız veriyorum çünkü her zaman iyileştirme için yer var. Ama onu seviyorum.
 • IMDb 8.2
 • 374
 • 0
Temperature of Love
Tüm Bilgiler
Temperature of Love   
1080p Kalitede Temperature of Love izleOyuncular harikaydı, onları suçlayamazsın. Ama hikaye tıpkı diğer tüm romantik kdramlar gibi. Kesinlikle yeni bir şey yok. Baş çift var, kadın başrolle ilgilenen iki adam. Acı ve çarpık, reddedilen dişi ikincil karakter. Reddedilen kıza aşık olan erkek başrolün en iyi arkadaşı. Kariyer krizleri, ilişkiyi onaylamayan ebeveynler. Bir şey mi kaçırdım acaba. İlk yarı oldukça ilginçti, karakterlerin nasıl mücadele ettiğini ve arkadaşlığa meydan okuduğunu görmek hoşuma gitti. Ne olursa olsun, çok fazla harika yan karakter harcadı ve çoğunlukla ana ikisine odaklandı. İkinci Erkek başrolün tek boyutlu olmasından nefret ediyordum. Ve eğer ikinci erkek başrol dişi tarafından dikkate alınmayacaksa aşk üçgeninin anlamı nedir? En ilginç karakterlerden biri olarak kesinlikle yeterince kullanılmamıştı. Netflix'te güzel bir romantik kore drama bulmaya çalışıyordum, tüm ünlülerini çoktan görmüştüm. Bu dramaya yeni rastladım ve oğlum ne güzel bir sürprizdi. Dizi, bir şef ve bir yazar hakkında, ilgili alanlardaki yaşam mücadeleleri etrafında dönüyor. Hikaye, yönetmenlik, oyunculuk, romantizm burada her şey harika her bölümü seyrettikten sonra kesinlikle mutlu hissedeceksin. Başrol oyuncuları arasındaki kimyaya özellikle bayıldım.
 • IMDb 6.9
 • 513
 • 0
On the Way to the Airport
Tüm Bilgiler
On the Way to the Airport   
1080p Kalitede On the Way to the Airport izleBu dizinin ne kadar kötü olduğu konusunda hemfikir olan insanlar olduğunu bilmek beni çok mutlu ediyor. Bu, sorumsuz kişiler veya durumlar tarafından veya belki de paranın etkisiyle yaratılmaya zorlanarak yaratılır. Her ne ise, gerçekleşmiş olabilecek bir hikayenin büyük bir olasılığı tamamen yok edildi çünkü hikayeden sorumlu olan kişi aşk hakkında hiçbir şey bilmiyor. Demek istediğim, evet işler olur. Evet, kıvrımlı kişilikler var. Ama kutlamalar sırasında çalınması veya gerçek aşk senaryosunu tasvir ederken zinadaki ihanetin oluşturduğu tamamen çirkin duygu biçimine neden fon müziği ekleyesiniz? Burada bir şey mi kaçırıyorum? Evet, ben de hikayeyi kabul etmenin ve kabul etmenin yollarını bulabilirim, ama ikimiz de krema sürdüğünü biliyoruz. Yoksa yazarlar onu tamamen mi kaybettiler. Oyuncular harika bir iş çıkardı ve bu yüzden onları seviyorum. Ancak tüm bu senaryonun yine de keyifli ve anlamlı kalması için sadece küçük değişikliklere ihtiyacı vardı, sarhoş bir eleştirmen bile aşkın temellerini bilseydi bu değişikliği yapabilirdi. ahlak bir yana, bu aptalca. Bunun seyircilerin kalbini daha fazla çekeceğini mi düşündüler? Hayır, bu pek çok seyircinin savunmasız psikolojisinden kurtulurken, bu insanlardan sızmadan daha iyi sonuçlar elde edilebilirdi. İnsanlık nerede Ve aşk nedir? Yoksa açıkça ve acımasızca kâr odaklı mı oldu? Ancak küçük değişiklikler bu dramayı eşit ve hatta daha karlı hale getirebileceği için bu mantıklı değil. Yoksa o kadar sıkıcı mı? Yoksa bu bir hiciv, parodi veya herhangi bir kara film. açıkça kendisi bir aşk hikayesi olarak tasvir ediliyor. Bu da aşk hakkında bir şeyler bilen sorumsuz insanlar tarafından yazılmış demektir.
 • IMDb 9.2
 • 622
 • 0
Mad Dog
Tüm Bilgiler
Mad Dog   
1080p Kalitede Mad Dog izlePatagonya'da kurgulanan hikaye, bizi ilk olarak, ailesi, annesi, babası ve küçük bir erkek kardeşiyle birlikte yaşayan, kuralları takip eden, okumayı ve futbolu seven utangaç, yumuşak dilli bir çocuk olan Lorenzo'yla tanıştırıyor. Bir sabah, babası Andrés, eski bir arkadaşının bir ara oğlu Caito'ya bakmasını istediğini ve karısı Camila'nın gönülsüzce kabul ettiğini söyler. Caito aileye gelir ve önce Lorenzo tarafından kabul edilir, konuşurlar ve geri kalanlarını beklerler. O andan itibaren, film gerçekten standart olgunlaşan queer film sondalarına gidiyor, Caito uyuşturucu sorunları ve zayıf sınırları olan bir eğlence, Lorenzo'nun tam tersi, ancak yine de en iyi arkadaşlar oluyorlar, zaman ve en derin sırlar. Genel olarak, film o kadar normal ki, sıkıcı oluyor. Eşcinsellikleri, farklı sahnelerde her iki durumda da zar zor ima ediliyor, ancak hiçbir zaman her iki ana karakterin etkileşimlerinde tam anlamıyla somutlaşmadı. Son, o kadar varsayılan ki, bunu söylemek gerçekten bir spoiler değil. Oyunculuk, Caito'yu oynayan adam dışında iyidir. Uzun bakışları ve duygusuzluğu gerçekten dikkat dağıtıcı. Ayrıca, oyuncuların kaç yaşında olduğunu bilmiyorum ama birbirlerinden bir yıl uzakta olmaları gerekiyor ama en az dört görünüyorlar. Tüm teknik yönler iyi, iyi sinematografi, ses vb. Daha ayrıntılı olması gereken hikaye buydu.
 • IMDb 7.3
 • 835
 • 0
Empress Ki
Tüm Bilgiler
Empress Ki   
1080p Kalitede Empress Ki izleHarika dram. Her bölüm daha fazlasını istemenizi sağlar. Tüm oyuncular rollerinde harika. Harika oyuncu seçimi. ABD'deyim ve büyük bir şeyin olacağı noktada solunuzda kaldığınızda zor olan bir sonraki bölümü beklemek zorundayım. Genellikle iki hafta sürer. Aklımda taze kalması için bölümleri yeniden seyretmeye geri döndüm. Harika çalışmaya devam edin. Bu diziyi tüm arkadaşlarıma tavsiye ediyorum. Drama, midenizin derinliklerindeki duyguların bir hız treni. Kadına davranma şekli ancak Nyang saygı ister ve genellikle kazanır, ancak kaybettiği zamanlar size kadınların hiçbir hakkı olmayan mülk olduğunu hatırlatır. Aileleri korunamadı. Evli kadınlar, eşlerinden cariye olarak alındı. Endişeli. Aktris Ha Ji Won, kölelikten Çin'deki gücün zirvesine giden yolda savaşan süper sert, zeki ve güzel bir kadın olarak inanılmaz. Canlı rakip kalmayıncaya kadar tek tek güçlü düşmanları kaba kuvvet yerine strateji kullanarak yok eder. Hem Kore Kralı hem de Çin İmparatoru ona delicesine aşık olur ve onu korumak ve amacını ilerletmek için rekabet eder. Ha Ji Won bir güç gösterisi sunuyor. Sinemada bu kadar güçlü bir kadın karakterin yer aldığı başka bir rol düşünemiyorum. Gerçek bir hikayeye gevşek bir şekilde dayanan bu, en iyi haliyle kore drama. Ki'nin Goryo'daki hayatı hakkında hiçbir şey bilinmiyordu, bu yüzden temelde ilk yedi bölüm kurguydu. Bilinen, Ki'nin Goryo'dan Yuan'a haraç kadın olarak gönderilmiş olmasıdır. Bir Goryo kralına aşık olduğu da doğru değil. Bu aynı zamanda Prens Maha'nın sadece bir kurgu olduğu anlamına gelir. Çin'e gönderildiğinde, o sadece bir kiracıydı. Saray hizmetçisi olarak çalıştı. Muhtemelen İmparator Huizong onu fark ettiğinde çay ikram ettiği o çay partilerindeydi. Yuan üst sınıfında Goryo kadınları revaçtaydı ve onları cariye olarak tutmak bir trenddi. Belki de Ki, imparatorun onu cariyesi olarak tuttuğu olağanüstü bir güzellikti.
 • IMDb 6.9
 • 525
 • 0
Twelve Nights
Tüm Bilgiler
Twelve Nights   
1080p Kalitede Twelve Nights izleOn İki Gece gerçekten güçlü başladı ve sizi basit ama ilginç bir hikaye ile içine çekti. Ancak sona doğru her şey dağıldı. Esas olarak, yan hikayeler, en azından hepsi değil, aslında hiçbir zaman sonuçlanmadığı için, hikayenin parçaları gibi hissettirdi. Çok sayıda ve tamamlanmamışlardı ve ana olay örgüsünü karmaşıklaştırdılar. Ayrıca, yeni bir şey eklenmediği için bir araya gelme ama aslında bir araya gelmeyi başaramama fikri bir süre sonra sıkıcı oldu. Sonunda, başrol oyuncusu lytharjikti ve tanıştığı herkesten biraz rahatsız görünüyordu. Sonlara doğru iyileşti. Birlikte başlaması daha zayıf ve daha gizli hale geldiğinde, bir karakter olarak daha da güçlendi. Yani, her on kişiden dördünde.
 • IMDb 6
 • 456
 • 0
Diamond Lover
Tüm Bilgiler
Diamond Lover   
1080p Kalitede Diamond Lover izleİlk olarak bunun iki versiyonu var. Orijinali altmış bölümdür. İlk olarak Netflix'te sadece yirmi bölümle seyrettim. Eşim altmış bölümün tamamını seyretti ve benimle Netflix'teki son iki bölümü seyretti, yirmi bölümde hiç görünmeyen insanlar da dahil olmak üzere tüm eksik bilgilerden şikayet etmeyi bırakamadı. Sonuna çok üzüldü. Netflix versiyonundaki bazı çılgın şeyleri anlamamı sağladı. Düşük prodüksiyon değerleri gibi görünen sahne kesmeleri ve ses değişiklikleri, bölümlerin üçte ikisini düzenlemekten kaynaklanıyordu. Son bölümün yarısı, sonunda yeni bir sahne olan geri dönüşler. Yine de, bu ortalama Asya dramanızdan daha iyi. Aniden zayıflayan standart şişman kişi Mi Duo'dur. Hayatını şişman bir takım elbise içinde görecek kadar geçmiş var. Bir kazada ciddi şekilde yaralanır ve ince ve güzelleşen büyük bir ameliyat geçirir. Bu ona daha fazla güven veriyor ve hayatını değiştiriyor, Xiao bir zamanlar şişman bir insan olarak ona nazik davrandığı bir şirkette çalışmaya başlıyor, bu yüzden doğal olarak CEO'ya aşık olacak. Ama bir çocukluk arkadaşı var, Lei Yi, şu anda bir doktor, aynı zamanda Şangay'da yaşıyor ve eski bir kadın avcısı iken, Mi Duo'yu sevdiğini anlamaya başlıyor. Gösteri ayrıca iki ana karakter arasında affedilmezlikle sona erdi ve bu olmamalı, kapanması gerekiyordu. Kadın başrol, Başkan Xaio'nun ona aşık olmasını sağlamak için çok şey yaşadı ve sonra bunu bir kenara attı. Saçma. Ayrıca diziyi seyrederken çok heyecanlandım, mutlu oldum, moralimi yükseltti ama sona erdi.
 • IMDb 7.5
 • 523
 • 0
High School Love On
Tüm Bilgiler
High School Love On   
1080p Kalitede High School Love On izleBu, Asya dizilerine girerken seyrettiğim ilk kore diziydi. Bu dizi beni Asya dramalarına soktu. Gerçekten iyiydi. Oyunculuk iyiydi. Oyuncular ve oyuncu iyi iş çıkardı. Saç, makyaj ve kıyafetlerin hepsi gerçekten iyiydi. Senaryo iyi yazılmıştı. Ana kızın ana adamı kurtaran bir melek olması hoşuma gitti. Lise yıllarında hikayenin nasıl geçtiğini seviyorum. Öğretmenin her iki çocuğa da anne olması hoşuma gitmedi ve temelde ilk oğlunu terk etti ve bir oğlu olan başka bir adamla evlendi. Hikaye için işe yaradı ve ben de eklemelerinin iyi olduğunu düşündüm. Bunu, neden birisi çocuklarını terk etsin diye yapmasından hoşlanmadım. Çeviri gerçekten iyiydi. Hikayede aşklarının, mezuniyet restoranının dışındaki bir çite yerleştirdikleri bir kilitle temsil edilmesini seviyorum. Çoğunlukla on yıldız veriyorum çünkü bu seyrettiğim ilk kore dramıydı. Bu yüzden benim için çok şey ifade ediyor. Konu ve karakter gelişimi iyiydi beni yanlış anlamayın. Gösterinin her saniyesinden keyif aldım. Hiç sıkıcı olmadı. Romantizm güzeldi. Hikayedeki aşk üçgenini bile beğendim.
 • IMDb 7.7
 • 533
 • 0
My Fellow Citizens
Tüm Bilgiler
My Fellow Citizens   
1080p Kalitede My Fellow Citizens izleTamam, öyleyse Top Gun hakkında ilk duyduğumdan beri hayatınız boyunca en az bir kez mutlaka seyredilmesi gereken bir klasik olduğu izlenimine kapıldım. Öyle olmadığı ortaya çıktı. Yıllar içinde aldığı tüm övgülere rağmen, bu film şok edici bir reytinge sahip ve beni en azından şok etmiyor. Beni şok eden tek şey, pek çok insanın Top Gun'ın harika bir film olduğunu söylemesi. Filmin tamamı büyük ve anlamsız görünüyordu. Oyuncaklarla oynamak için bir araya gelen bir grup adam. Genelde teknik yanlışlıklardan rahatsız olmuyorum çünkü filmlerin çalışmalarıyla sanatsal lisans alması gerektiğini düşünüyorum, ancak Top Gun gülünçtü. Donanmanın stajyerlerinin böyle davranmasına izin vermesi imkansız. Ve karakterler bir grup kibirli kabul edilmiş domuz. Filmin canlandırılan herkese hakaret olması her şey anlamsız görünüyor. Onu şimdi gördüm ve bir daha asla görmek istemiyorum. Sonra aniden Top Gun okulundan mezun oldular ve yazar artık savaş zamanının geldiğine karar verdi. Yani birden bire Maverick büyümeli ve kötü adamlarla savaşmalı, bazı iyi adamları kurtarmalı, Val Kilmer ile takılmalı ve sadece günü kurtarmalı. Uçak gemisine geri döner ve aptal adının dünyadaki her İngilizce gazetenin ön sayfasında olduğu ve şimdi tekrar mutlu olduğu söylenir. Eğitmen olmak için geri döner ve Kelly McGillis ile buluşur, böylece dilini tekrar boğazına sıkıştırabilir, muhtemelen bu sevgi duygusunu kaybettiği için.
 • IMDb 7
 • 216
 • 0
Kimi Wa Petto
Tüm Bilgiler
Kimi Wa Petto   
1080p Kalitede Kimi Wa Petto izleÇok sık on film ya da şov vermem ama bu şov başka hiçbir şovda olmadığı kadar sinirleri etkiledi. Tüm seriyi burada buldum ve önermenin ilginç göründüğünü düşünerek bir göz attım. Gördüklerimden hayal kırıklığına uğramadım; Taşındım. Ana karakterler sahnelerde bizi hareket ettirirken bu hikaye hassas tarafta kalıyor. Koyuki'nin düşünceli bir şekilde canlandırdığı Iwaya, sorunların gösterilmesini engellemek istediği için bize insan doğasını gösteriyor. Hiç kimse ruhunu perspektif bir eşin önüne atmak istemez. Bunun yerine, sevimli Jun'un oynadığı bir insanı evcil hayvan olarak değiştiriyor. Bu evcil hayvan, bir evcil hayvan olarak kabul edebileceğimiz herhangi bir yaratık gibidir. Fark; o da aynı şekilde misilleme yapabilir, ne de olsa Momo bir köpek değil, bir erkektir. Bir evcil hayvan muamelesi gördüğü için, bir köpeğin nasıl tepki verebileceği durumlara tepki verir. Yeni erkek arkadaşıyla vakit geçirir, Momo kıskanır. Evcil hayvanının sadece bir evcil hayvan olmadığını anladığında, ikisi arasındaki cinsel gerilim yoğunlaşmaya başlar Momo bir dans dahisidir. Kendi düşüncelerine bir göz atmaya başladığımızda düşüncesi yavaş yavaş değişiyor. Matsumoto bizi başlangıçta çok tek boyutlu bir karakteri görmekten, dansçı olduğunu gördüğümüzde iki boyutluya, bir köpek olarak değil, bir erkek olarak efendisine aşık olmaya başladığını gördüğümüzde üç boyutlu bir karaktere götürüyor. Kanımca, sırf bu karakterin geliştiğini görmek için bu hikayeyi seyretmeye değer. Ayrıca Momo'yu öyle bir hassasiyetle oynuyor ki neredeyse sizde olmasını dileyeceksiniz. İkimiz de geleceği ve ilişkilerinin nasıl değişeceğini düşünmek istemiyor, ancak Momo'nun belirttiği gibi ikimiz de bunun uzun sürmeyeceğini biliyorduk. Bu şovu açık fikirli seyredin, buna değer.
 • IMDb 7
 • 705
 • 0
Dae Jang Geum Is Watching
Tüm Bilgiler
Dae Jang Geum Is Watching   
1080p Kalitede Dae Jang Geum Is Watching izleLet's Eat serisinin hayranları için güzel bir dizi. Merkezde yemek vardı ama hikaye de genel olarak güzeldi. Ancak bazı sahneler aptalcaydı ve çok abartılıydı. Romantizm de iyiydi, özellikle aşk üçgeni. Yan romantizm de sevimli ve tutku doluydu. Diğer yan hikayeler ise o kadar iyi değildi ve bir süre sonra yorulmaya başladılar. Son olarak BTOB'un konuk olması hoş bir sürpriz oldu. Ek olarak, başrol oyuncusu genel olarak biraz can sıkıcı olsa da, performanslar iyiydi. Bu dramadaki yemek seçimi gerçekten iştah açıcı ve şahane görünüyordu. Ev yapımı yemeklerden restoran seçeneklerine kadar iyi, hatta market yemekleri bile harika. Hikaye ve karakterler daha iyi olabilirdi ve şarkı söylemek her şeyi bayat ve sinir bozucu hale getiriyor, ancak yemekler hala dizideki kalitede.
 • 354
 • 0
Radiant Office
Tüm Bilgiler
Radiant Office   
1080p Kalitede Radiant Office izleGenç işsizlerin insana yakışır bir iş arayışları sırasında her gün karşılaştıkları zorlukları sergileyen bir ofis draması. Tema biraz üzücü görünüyordu: Potansiyel yeni bir işten iki yüz kez reddedilen genç bir kadın yanlışlıkla intihara teşebbüs ediyor. Kurtarıldıktan sonra, hastaneye kaldırıldığı hastanedeki doktordan koğuştaki intihara eğilimli hastalardan birinin ölümcül hasta olduğunu duyar. Hasta olduğuna inanarak, yaşamak için üç ayı olduğunu düşünüyor. Üstüne üstlük, sonunda işe alınır. Drama, ortalama, kibirli erkek başrol ve iyi kalpli ama fakir kız ilkesini izliyor. Buradaki romantizm yavaş gelişiyor, çünkü drama esas olarak ofis dramasına ve ayrıca kızın ve arkadaşlarının durumuna odaklanıyor. Fikir iyi ve iyi uygulandığı için seyretmek ferahlatıcıydı. Sonuç ilk birkaç bölümde gelmedi, ancak drama boyunca ilgiyi yüksek tuttu. Bununla birlikte, hikayeleri gerçekten sonuçlandırmadığı için, sadece onları eksik bir sona götürdüğü için son biraz yeterli değildi.
 • IMDb 7.3
 • 263
 • 0
Ghost Detective
Tüm Bilgiler
Ghost Detective   
1080p Kalitede Ghost Detective izlePiplo'nun yönettiği ve başrollerinde Ernie Hudson rol alıyor. Ramis ve Aykroyd senaryoyu yazdı ve bu, 1984'teki oldukça başarılı devamı niteliğindedir. Konu, ilk filmden beş yıl sonra devam eder ve sahtekarlıkla alay edildikten sonra dağıldığını görür ve uğranılan zararlar için bir fatura verir. dünyayı kurtardılar. Bununla birlikte, New York'un lağımlarında yeni bir doğaüstü tehdit köpürüyor ve şimdi Hayalet Avcıları her zamankinden daha fazla moda oldu. Muhtemelen bu devam filminin ilk film kadar ışıltılı olmasını çok istiyordu. Dahası, aralarında 5 yıllık bir boşluk olduğu ve 1980 yıllarının nostaljisine kesinlikle yeri olmayan yeni bir on yılın geleceği düşünüldüğünde. İki çok başarılıydı, ancak acayip parapsikologlardan biraz daha fazlasını isteyen hayranların telaşından sonra, hayranlar ve eleştirmenlerden gelen geri bildirimler çok karışıktı. Anlaşılır bir şekilde, bu devam filmi ile ilgili her şey yorgun olduğu için. Karakterler sıkılmış görünüyorlar ve bir zamanlar belli olan espresso zamanlamasından yoksunlar, özellikle burada kötü bir şekilde kullanılmış olan Murray ve daha da rahatsız edici olan, orijinal filmdeki en iyi şey olan Venkman'ın normal tipte bir herif olmaya indirgenmiş olmasıdır. Bu suçtur, çünkü ruhlu şeyler Aykroyd'a düşüyor ve sağlam profesyoneller oldukları için Murray'in zekası ve tavırları yok.
 • IMDb 7.7
 • 503
 • 0
Coffee Do Me a Favor
Tüm Bilgiler
Coffee Do Me a Favor   
1080p Kalitede Coffee Do Me a Favor izleKaçırılan bir fırsattı. Hepsi. Bu tür projeler gösterişli oyuncular ve yönetmenler tarafından yapılmalıdır. Kesinlikle aksiyon yönetmeni sham Kaushal'ı işe alabilirsiniz. Oğlunu başrol ve eski bir cm'nin torunu yapın ve onun kadın başrolünü yapın ve Hindistan aşkı için savaşan 'kendi kendini yaratan' bir adamın hikayesini canlandırın. Ama en azından bir hikaye anlatan ve oyunculuk yapan bir hikaye var. Oyuncular boş gidiyor, kamerada düzenleme bile kaydedemedi. Çok zekice bir konseptti ama her şey yolunda. Uluslararası içeriği seyrederken artık Kabir gibi insanların çoraplarını kaldırıp gitmiş olan Bollywood dünyasından çıkma zamanı. İçerik ve hikaye anlatımı. Bununla birlikte, insanları harekete geçmeye ve biraz bitmenin nasıl yapılacağına devam edebilirsiniz. Ama en azından hikaye anlatmanın ne olduğunu bilin. Bu web dizisiyle ilgili her şeyi seviyorum. Oyunculuk, oyuncu kadrosu, sinematografi, müzik, savaş sahneleri ve duyguların tümü, seyirciyi çok iyi meşgul edecek kadar iyi dengeliyor. Çok güzel yapılmış. Seyretmesi bir zevkti. Bazı sahneler çok duygusaldı ve tüm yönlerini güzel bir şekilde yakalamaya çalıştı. Masumiyet aşk hikayesi, iki kuşağın karışımı ve bunun hikayenin konusu ve sonu ile nasıl bağlantılı olduğu hikayeye hayat veriyor.
 • IMDb 4.6
 • 215
 • 0
Fight for My Way
Tüm Bilgiler
Fight for My Way   
1080p Kalitede Fight for My Way izleSon bölüme kadar bile meydana gelen kıvrımlı yeterince iyi bir drama. Aşk hikayesi güçlüydü, dostluk romantizmi etkiliyordu, bu da kötü bir şey değil. Arkadaşlık dinamikleri aslında oldukça iyiydi, oyuncular ve çiftler arasındaki kimya da. Yan hikaye de ilginçti. Üstelik dövüş sanatları teması eğlenceliydi. Aksiyon sahneleri gerçekten iyi sunuldu ve orijinal ve gerçek hayattaydı ve kötü yapılmamıştı, bu yüzden dramayı canlandırdı. Ek olarak, geçmiş gizemler ilginçti, ama o kadar da heyecan verici değildi, çünkü biraz tuhaftılar ve eklenmeseler bile hikaye aynı olacaktı. Son olarak, performanslar da iyiydi. Karakterler ve yaşamları ve aralarındaki ilişkiler birbirleriyle tek tek ilişkiliydi. Romantizm şok edici derecede sevimli ve komikti ve bir şekilde ilişkilendirilebilirdi. Yolda biraz sevimsiz olsa da. Tabii ki, oradaki diğer tüm kore dramalar gibi, ya bir çocukluk travması ya da kayıp bir ebeveynin gizemlerine ihtiyacı vardı. Bu durumda her ikisi de mevcuttu. Bu bölüm daha çok bir hikaye doldurucu gibi görünüyordu ve genel olarak konuşulan hikaye üzerinde büyük bir etkiye sahip değil. Ben de onsuz yaşayabilirdim. Ancak, bu filmdeki komediyi gerçekten çok beğendim. Tazeydi ve beni gerçekten yüksek sesle güldürdü. Sadece karakterler buna katkıda bulunmakla kalmadı, aynı zamanda ses efektleri ve fon müziği de bazen harika oldu. Ayrıca çok iyi sunulmuş dövüş sahneleri.
 • IMDb 7.9
 • 718
 • 0
Mother of Mine
Tüm Bilgiler
Mother of Mine   
1080p Kalitede Mother of Mine izleGüzel ve düşünceli bir genç kadına sahip olan, güzel Paris'te yaşayan ve yine de bir ayrılıktan sonra fuhuşa doğru inen bu filmde bir kasvet var. Yönetmen Jean, kasıtlı olarak basit ve resmi boyamak için alçakgönüllü on iki kısa hikaye veriyor. Görülmeye değer, ama en azından benim için daha iyi Fransız Yeni Dalga resimleri var ve kesinlikle daha az iç karartıcı olanlar var. Anna Karina çok hoş ama bu performansta çok fazla menzil sunduğunu sanmıyorum. Yeni işinin başındaki önemli bir istisna, umutsuzca müşterinin ağzından öpüşmesinden kaçınmaya çalışmasıdır. Etrafında kıvranırken gözlerindeki bakış kalp kırıcıdır ve bu rolde onun hakkında sahip olabileceğimiz herhangi bir fantezisinden bizi rahatsız eder. Bir başka güzel sahne ise, onu seyreden birkaç erkeği ikna etmeye çalışırken, bir müzik kutusu şarkısında tuhaf bir zarafetle dans ettiği zamandır. Godard, dürüstlüğünden çekiniyor ve burada duygusallık yok. Tiyatroda filmini seyrettiği ve daha sonra bir kafede felsefeyle ilgili yaşlı bir adamın beynini seçtiği düşünceli sahneleri sevdim. Paris'teki sokak sahnelerini görmek güzeldi, ancak bazen film bir ev filmi projesine yaklaşmaya yaklaşıyor. Godard, hayatın gerçeklerine dikkat çekiyor ve hikayeyi anlatırken yeni film yapım tekniklerini kullanıyordu. Yine de, o zamanlar Paris'te fuhuş hakkında neredeyse bir mini belgesel olan bölüm gibi, her zaman harika bir eğlence sağlamaz. Sonu da gülünç derecede ani; bu büyük bir ifadedir ama benim için iddialılıkla sınırlıdır. Yol boyunca fahişeliğin daha acı verici yönlerinden bazılarını göstermemek aşırı mı telafi ediyor. O zamana kadar, öpüşmeye teşebbüs sahnesi haricinde, elde ettiğimiz çoğunlukla onun hilelerinden sıkılan güzel bir model. Godard'dan, çok tercih ettim, bu yüzden eğer ona yeniyseniz, onun yerine oradan başlarım. Ayrıca bir tiyatronun sonlarına doğru sahnede gördüğümüz filmini de deneyebilirsiniz.
 • IMDb 9.3
 • 726
 • 0
Meloholic
Tüm Bilgiler
Meloholic   
1080p Kalitede Meloholic izleBelki erkek başrolün hayranıysanız veya webtoon'u okursanız hikayenin aynı olup olmadığından emin olmasam da belki bundan hoşlanırsınız. Aslında, çok fazla bir şey beklemiyorsanız, beğeneceksiniz. Sonuç olarak, o kadar da kötü değil. Hikaye daha fazla yayılamadığı için aslında benim için iyi olan on bir bölüm var. Ayrıca film müziği güzeldi. Ayrıca sevimli yan karakterleri de beğendim. Ancak ana çiftin kimyası sıfırdı ve aşk hikayesi hiç yardımcı olmadı. Katilin güdülerini, adamın süper güçlerini veya kızın ikinci kişiliğini asla açıklamadıklarından bahsetmemekle birlikte, arsanın içine düştüğü çok fazla klişe delik vardı. Ve ikinci kişiliğe yaptıklarını aptalca buldum, sanki kızın tedavi edilmesi gereken bir akıl hastalığı yokmuş gibi, ama olaylar birdenbire oldu. Her neyse, başrol oyuncusu kişiliklerini değiştirmede iyiydi ve başrol oyuncusu iyiydi. Sonunda, cinsel tema o kadar da kötü değildi, ama doktor ve öğrenciyle olan yan hikaye çok fazlaydı.
 • IMDb 5
 • 331
 • 0
Wok of Love
Tüm Bilgiler
Wok of Love   
1080p Kalitede Wok of Love izleBunu gerçekten beğendim ve iyi Asyalı romantik komedi arayışlarında bunun daha fazla öne çıkmamasına şaşırdım. Bu filmdeki birçok karakteri çok sevdim. Haydutlar, özellikle de patron haydut Chi, büyük bir karakter derinliğine sahipti. Genç yaşta öksüz olarak hayatta kalabilmek için olduğu gibi olmuş biriydi. Yüzeyde sert görünüyordu ama gerçekte sıcak bir kalbi vardı ve yakın çevresindekilere doğa veriyordu. Poong, onu sırtından bıçaklayanlardan intikam alabilmek için bir anlaşma yapmak için erkenden ona yaklaştı. Poong ve Chi arasındaki nefret ilişkisinin kaderinde büyük bir arkadaşlık vardı. Sonlara kadar başrolün kimi seçeceğinden gerçekten emin değildim. İkisi de kendi yolunda onun için harika görünüyordu. Hikaye ilginç ve zorlayıcıydı, iyi oynanmıştı, olay örgüsü uygun bir hızda ilerledi ve iyi sonuçlandı. Sevmediğim tek şey, bazı yarım kalmış işlerin olmasıydı. Chi ile sürekli karşılaştığı ve ne olacağını asla bilemeyeceğiniz bir kadın arasında neredeyse bir romantizm vardı. Sung'un annesi onunla sonucu bilmiyorsun. Bir araya gelen ikisinin evlendiğinden şüpheleniyorsunuz ama kesin olarak bilmiyorsunuz. Yine de, bu hikayenin ne kadar iyi olduğundan tamamen uzaklaşmak yeterli değildi. Baştan sona ilgilendim ve bittiği için üzüldüm. Dramadan çekildiğimde diziyi gerçekten sevdiğimi biliyorum. Ve bununla da öyle hissettim.
 • IMDb 7
 • 487
 • 0
Encounter
Tüm Bilgiler
Encounter   
1080p Kalitede Encounter izleTıpkı manşetlerimde olduğu gibi, her iki başrol oyuncunun oyunculuğu bu dizide tüm oyuncu kadrosu kusursuz. Song Hye Kyo herkese tek boyutlu olan bunun gibi basit bir hikayenin bile seyretmenin güzel olabileceğini bir kez daha gösterdi. Park Bo Gum'da iyi bir yoldaş buldu. Neredeyse her sahnesini birlikte öldürdüler. Sonlara doğru duygusal sahneler bu dramanın öne çıkan kısmı. Hye Kyo'nun gözleri her yaşlandığında beni ağlatıyordu. O, dizilerde gördüğüm en güzel din adamı. Park Bo Gum, yirmili yaşlarının sonlarında aynı yaştaki akranlarından daha olgun olan yakışıklı bir adam rolünü oynadı. Başlangıçta arkadaşlarından biri, onun kızdığını ya da kimseyle dövüştüğünü hiç görmediğini söyledi. Bu yüzden, her seferinde birisine kızdığını görmek için bölüm bölüm sabırla bekliyordum. Ama gerçekten hiç olmadı. Hikayenin çok fazla gölgesi yok. Sadece tek yönde akar. Ama diyaloglar adamım harika. Bu dramanın bazı harika şiirsel dizeleri var. Yani bu saçma sapan incelemenin özeti, Kusursuz oyunculuk ve Şiirsel Diyalogların sıradan bir hikayeyi olağanüstü bir dramaya dönüştürebileceğidir. Kore filmlerinin, özellikle de gerilim türünün uzun süredir hayranıyken, kore drama seyretmeye başladığımdan bu yana 6 aydan az zaman geçti. Hapsedilmenin yardımıyla o zamandan beri çok sayıda romcom veya sevdiğim aşk hikayeleri de dahil olmak üzere çok sayıda seyrettim. İster inanın ister inanmayın, her iki ipucunu da ilk kez gördüm ve sadece burada diğer yorumları okuyarak onların yaş farklarına rağmen ikisinin de büyük yıldızlar olduğunu öğrendim. Dolayısıyla, incelemem onların itibarlarından etkilenmiyor ve onların performansını diğer rolleriyle karşılaştırabilecek durumda değilim. Bu diziyi sadece zevkime ve bir aşk hikayesinden beklentime göre derecelendiriyorum.
 • IMDb 7.7
 • 701
 • 0
Because This Is My First Life
Tüm Bilgiler
Because This Is My First Life   
1080p Kalitede Because This Is My First Life izleBazen Kore dizileri hayatın sabunlu tarafına yaklaşıyor, sağlıkla ilgili acil durumlar ve takipçiler gibi şeyleri içeren yan planlarda dolanabiliyorlar. Çok eğlenceliler ama bazen Batılı bir seyirci için biraz fazla olabilirler. Çünkü bu benim ilk hayatım çok melodramatik, sabunlu bir konsept alıyor ama onu gerçekten hoş, inandırıcı on altı bölümlük bir aşk hikayesine dönüştürmeyi başarıyor. İki ana karakter arkadaşları ve onların aşk hikayelerini ana arsaya sığdırması çok yardımcı oldu. Bunu olduğundan daha uzun sürmemek için, işte ana görüşlerim. Hikaye beni büyülüyor çünkü ayrı konular olan aşk ve evlilik üzerine farklı bakış açıları gösteriyor. Kore evliliği ve kayınlar arasındaki ilişkilerin nasıl yürüdüğü söz konusu olduğunda gelenek veya kültürle tam olarak ilişki kuramayabilirim, ancak benzerlikleri kendi ülkemden gösterilen fikirlerden bağlayabilirim. Bunlar, isteklerine, ihtiyaçlarına göre ilişkileri için çalışacak kendi sistemlerini oluşturmayı seçen ve daha da önemlisi birbirlerinin fikirlerine saygı duyan ve birlikte karar veren karakterler. Ayrıca, bu tür eylemlerin zorunlu olarak aşırı dramatik sonuçlara neden olmadığını da gösterdi. Bu oldukça sıkıcı olarak görülebilir ve yalan söylemeyeceğim, oradaki en eğlenceli dizi değildi, ama seyretmesi çok zahmetli. Yine, bu 19 yaşındaki bir çocuğun görüşlerinden geliyor. Kariyer durumumu, yaşam kararlarımı ve ayrıca aşk hayatımda ve ilişkimde kendi hedeflerimi sorguladığım zamanlar olduğu bir yerdeyim.
 • IMDb 8.7
 • 221
 • 0
Beautiful Mind
Tüm Bilgiler
Beautiful Mind   
1080p Kalitede Beautiful Mind izleGüzel zihin, zeki ama antisosyal bir doktor hakkında derinlemesine bir hikaye olmaya çalışır. Ancak, sunduğu vakaları hiçbir zaman gerçekten çözemez. Belki de çok erken bitmiş olması buna yardımcı olmadı. Peki iyi miydi? Yeterince iyi. Kısa ve hızlı olmasına rağmen tatlıydı, ama sanırım drama erkeksi bir şekilde hastaneye, orada gerçekleşen yasadışı faaliyetlere, doktor ve babasıyla olan ilişkisine ve duygusal sorunlarına odaklanırken işe yarıyor. Yasadışı davaların gerçekten tatmin edici bir şekilde çözülmediği için çok iddialı olduğunu düşünüyorum. Tıbbi vakalar ilginçti ve çözülme biçimleri oldukça eğlenceliydi. Ayrıca, karakter drama boyunca gelişip değiştiğinden ve meslektaşlarıyla olan ilişkisinden dolayı doktor hakkındaki hikaye gerçekten iyiydi. Beni rahatsız eden bir şey, herkesin durumu nedeniyle doktora canavar demesiydi. Konuyu çok hassas bir şekilde ele alıp seyirciye ruhsal hastalığı olan kişileri ayırt etmemeyi tanıttılarsa sorun değil aşktır gibi olacağını umuyordum. Ancak güzel akılda durum böyle değil. Adam sonuna kadar canavar olarak adlandırıldı. Son olarak, oyunculuk iyiydi ve bu hikayenin gelişmesine yardımcı oldu.
 • IMDb 7.4
 • 272
 • 0
Proud of Love
Tüm Bilgiler
Proud of Love   
1080p Kalitede Proud of Love izlePrenses Gelin'i yeniden yaptıklarını söyleyen bir Facebook gönderisi gördüğümde, tepkim hemen oldu. Daha sonra, esasen ev yapımı bir karantina versiyonu olduğu gibi daha fazla bilgi veren gönderiye eşlik eden makaleyi okudum. O zamanlar sadece birkaç gün uzakta olan serbest bırakılmasını beklemeye karar verdim. 16 yaşındaki kızım ve ben şovu seyrettik ve kesinlikle sevdik. Sonraki bölümlerin yayınlanmasını endişeyle beklerdik. Prenses Gelin uzun zamandır tüm zamanların en sevdiğim filmidir. Yeterince çabalarsam, muhtemelen baştan sona alıntı yapabilirim. Tüm satırların orijinaliyle mükemmel bir şekilde eşleşmediğini fark ettim ama oyuncu kadrosunun çeşitliliği ve çeşitliliği beni çok mutlu etti. Orijinal oyuncu kadrosunun bazılarını burada görmenin sürprizini de SEVDİM. Legoların, doldurulmuş hayvanların ve evcil hayvanların tüm görünümlerine güldük. Bir şemsiye, bahçe hortumu, çırpma teli ve hatta bir taç için dim sum vapuru dahil olmak üzere çeşitli komik aksesuarlara güldük. Bu inanılmazdı, gerçekten öyleydi. Belki de bu filmin yeniden yaratılmasının ezici hissettirmeyecek tek yolu buydu. Bunun yerine ezici bir çoğunlukla harikaydı. Hatta çok sevimli. Orijinalin gerçekten mükemmel olduğunu düşünüyorum. Ayrıca Charlize Theron'un Dread Pirate Roberts olarak mutlak mükemmel olduğunu da eklemeliyim. Yapabilseydim buna 10 yıldızdan fazla veririm.
 • IMDb 7.8
 • 360
 • 0
Doctors
Tüm Bilgiler
Doctors   
1080p Kalitede Doctors izleTıp dramalarının sokakta bir kuruş kadar yaygın göründüğü bir dünyada, Crush olarak da bilinen parlamayı başarıyor. Ana karakter, Yoo Hye Jung, zavallı işkence görmüş ruh ve çocukluğu boyunca sertifikalı kötü kızdır. Arkadaşı Seo Woo'nun duygularını beslediği aynı öğretmen olan öğretmeni Ji Hong'a aşık olduktan sonra, geçmişini tersine çevirmeye karar verir olma hayalleri kurar. Bununla birlikte, Seo Woo kıskanç bir şekilde okuldaki aşkları hakkında dedikodular yaydığında ve Seo Woo'nun babası tarafından gerçekleştirilen başarısız bir ameliyat nedeniyle Hye Jung'un büyükannesinin ölümüyle birleştiğinde, Hye Jung'un hayatını tersine çevirme umudu kalmıyor gibi görünüyor. Yıllar geçti ve Hye Jung bir oldu ve eski arkadaşı Seo Woo ve geçmiş aşkı Ji Hong'un çalıştığı hastanede bir hastaneye atandı. Seo Woo'nun hastanenin tüm kontrolünü ele geçirmek için hamleler yapan babasından bahsetmiyorum bile. Bununla birlikte, tüm bunlar Hye Jung'un Seo Woo'nun babasının tıbbi uygulama hatasını ifşa etme ve sonunda sevgili büyükannesi için adaleti sağlama planının bir parçasıdır. Bu dramanın bu kadar ferahlatıcı olmasının birkaç nedeni var. Basitçe söylemek gerekirse, Hye Jung kıçını tekmeliyor. Hye Jung, kendine bakabileceğini kanıtlar. Asla kavgadan kaçmayan ve ideal koşulların altında hayatta kalabilen Hye Jung kesinlikle bir savaşçı ve Kore dramaları dünyasında güçlü bir kadın karakter. Buna ek olarak, bu hikaye ilişkilere ve flört etmeye farklı bir yaklaşım getiriyor ve klasik senaryodan sapıyor, dış faktörler OTP'yi ayrı tutuyor. Bu dizi aslında Hye Jung ile Ji Hong arasındaki gerçekçi ilişkiyi ve yaşadıkları denemeleri, ilişkinin gelişimini ve her bir kişinin birbirine sadık kalmaya çalışırken karşılaştığı zorlukları gösteriyor. İyi bir sinematografi, harika bir olay örgüsü, harika bir karakter kadrosu ve harika performanslarla her şeyin üstesinden gelin, her bölümün sonunda ne olacağını bilmek isteyeceksiniz. Bu gösteri kesinlikle görülmeli.
 • IMDb 7.8
 • 238
 • 0
Tale of Fairy
Tüm Bilgiler
Tale of Fairy   
1080p Kalitede Tale of Fairy izleAnne Peri ve oduncu zayıf bir başlangıç ​​yaptı. Biraz daha iyiye gitti, ama hikaye kısa sürede yorucu oldu ve sonu korkunç bir karmaşa oldu. CGI gerçekten kötüydü ve eklendikleri sahnelerin kalitesini düşürdüler. Hikaye iyiydi, ancak son gerçekten kötüydü ve nihai sonuç gerçek bir sonuç değildi. Bununla birlikte, performanslar iyiydi, ancak başrol oyuncusu biraz can sıkıcıydı ve en azından ikinci başrolden çıktılar. Yani, onda dört. Oduncu kocasının reenkarne olmasını bekleyen yedi yüz yaşındaki bir peri özetine göre, ama hikaye bu özetten çok daha iyiydi. Çok fazla beklemeyeceğinizi düşündüğünüz hafif, tuhaf, eğlenceli ve çok iç açıcı bir dramaydı, ancak sonuna doğru ilerlerken, bu dramanın güzel olduğunu fark edeceksiniz. Aşkın en gerçek anlamı romantizm, kardeşlik, aile ve kurtuluştan daha fazladır. Seyirciler onu daha çok sevdiği için aniden ana kurşunu daha genç adama mı değiştirdiler bilmiyorum ama bu mantıklı gelmedi çünkü açıkçası ilk 8 bölümdeki ana başrol profesördü. Sonunda bir kadın geyik karakterine dönüştü.
 • IMDb 7.7
 • 529
 • 1
Black Knight
Tüm Bilgiler
Black Knight   
1080p Kalitede Black Knight izleBu seride kötü noktaları telafi eden bazı iyi noktalar var. Eski Yugoslavya'daki açılış bölümleri güzel. Yüzlerce yıl önce yaşanan hikaye, günümüz romantizminden daha ilginç. Ayrıca yeniden geliştirme konusu sıkıcı. Babasının ölümüyle ilgili gizem fazlasıyla ortaya çıktı. Shin Se Keung, eski moda kostümlerde günümüzden daha iyi görünüyor. Onun için çok yaşlı görünen Kim Rae Won'la fazla kimyası yok. Kim Rae Won çok anlamlı davranmıyor. Destekleyen oyuncular daha iyi. Crash Landing on You'dan Seo Ji Hye inanılmaz derecede güzel ve burada bir cadı olarak şık. İçinde bulunduğu her sahne onu farklı kıyafetlerle öne çıkarıyor. Kelimenin tam anlamıyla içinde bulunduğu her sahneyi çalıyor ve onun için olmasaydı gösteriden vazgeçerdim. Sadece 20 bölüm için yeterli hikaye yok, tekrarlayan ve zayıflıyor. En büyük kusur, iki lider arasındaki kimya eksikliğidir. Bunun yerine Seo Ji Hye'nin karakterini destekliyordu. Sonu sıfır duygu ile çok zayıf. Seyredilmesi şart değil. Arka plan o kadar iyi değil. 16 bölümle bitirilebilirdi ama on iki bölüm halinde yapıldı. Bitiş tipik değil ama mantıklı. Kim RaeWon çok romantik, romantik çizgisini ne zaman sunsa onu çok seviyorum. İki başrol arasındaki aşk kimyası birinci sınıf.
 • IMDb 5.4
 • 197
 • 0
Devil Inspector
Tüm Bilgiler
Devil Inspector   
1080p Kalitede Devil Inspector izleHiçbir sevimli karakter, epileptik aksiyon sekansları, aptalca yazılar, aptal yönetmenlik ve liberal jipler vaaz vermez. Filmin başında cesur liberal kahramanımızın tartıştığı internet sohbet odalarında kelimenin tam anlamıyla gibi şeyler adında ikinci değişiklik destekçileri var. İnsanları yan yana getirmek için ne güzel bir yol. Bir de Çin, gökkuşağı saçlı aşk ilgisi var. Çin ile panding yapmayı ve tek bir karakterde birleştirmeyi nasıl başardıkları harika. Süper havalı, süper sert, süper çarpıcı ve cesur bir süper kahraman kadın olmadan hiçbir 2020 filmi tamamlanmış sayılmaz ve bu film de bir istisna değildir. John Wick gibi düzinelerce adamı öldürür ama ana karakterin peşine düşer düşmez bir Star fırtına askeri olur. Bu film, oraya baharat için atılan küçük bir Oyuncu Bir ile Gamer veya Scott Pilgrim olmak isteyip istemediğine karar veremedi. Tüm o filmlerin sahip olduğu tek şey, en azından bir hikayeydi. Sizi gerçekten dünyaya sokacak ya da herhangi bir karakter gelişimini sağlayacak hiçbir arka plan bilgisi yok. Sert bir komedi aksiyon filminin içine atılmış gibi hissediyorum. Hiçbir şey akıyor ya da gerçek gibi gelmiyordu. Bu, eğlenceli bir YouTuber yapımı proje filmi olarak geçecekti. Eski usul SMOSH veya Film Riot gibi. İlgili aktörler ve aktrisler bunu eğlence için yapmış olmalı. Akılsız bir eğlence havası için eğlenceli sanırım. Düşünmeye gerek yok. R dereceli Nickelodeon veya Cartoon Network filmi gibi hissettim.
 • IMDb 8
 • 157
 • 0

Dizi izle


Aradığınız tüm dizileri dizi izleme sitemizde yüksek görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz. Global diziler genellikle dizi sevelerin en çok rağbet ettiği dizi kategorileri arasında yer alıyor. Amerika, İngiltere, Fransa, Kore ve daha pek çok dünyanın her yerinden yayınlanan yabancı dizilere tek bir adresten ulaşabilirsiniz. İçinizden bir ses dizi izle diyorsa ama ne izleyeceğinize karar veremiyorsanız, burada tüm bölümleriyle kategorilere ayrılmış bir şekilde dizilere ulaşabilirsiniz. Görüntü kalitesinin yüksek olması ve sorunsuz altyazı özellikleri sayesinde bir bölümden diğerine atlarken zamanın nasıl akıp gittiğini fark etmeyeceksiniz bile. Çağımızın en güzel vakit geçirmenin yollarından biri de dizi seyretmektir.


Dünya çapında bir furya haline dönüşmüş büyük ve meşhur yapımlar için ücret ödeyip izlemek zorunda değilsiniz. İşte tam olarak burada biz yani diziizle.blog ekibi devreye giriyor. Günümüzün değişen dünyasında internet ile artık bilgiye erişim sınırsız ve herkesin en doğal hakkı. Bilgiye olan sınırsız erişim, dolayısıyla eski ve yeni tüm dizi ve filmlerden haberdar olmamızı sağlıyor. Eskiden izlemek istediğimiz bir filmin günlerce DVD'ye gelmesini beklerdik. Veya kimi programlardan indirmeye çalışırken yüksek boyuttan dolayı sabahtan akşama kadar beklemek zorunda kalırdık. Online dizi izleme platformları sayesinde artık tüm bu sorunlar geride kaldı. En güncel ve en son diziler haliyle elinizin altında. Tek bir tıkla full hd 1080p görüntü kalitesindeki dizilere çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Özellikle bilim kurgu dizilerini izlemenizi tavsiye ederiz. Hatta dizi sektöründe en iyisi olduğumuzu iddaa ediyoruz.


İzlediğiniz bir bölümü çok sevdiğiniz takdirde tekrar tekrar başa alıp izlemenin keyfi başka nerede var? Tüm bu seyir zevkinin sizler için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve işimizi önemsiyoruz. Zaten dizi seyretme sitesini kurmamızın amacıda buydu, hizmeti seviyoruz! Sevdiğiniz dizilerin yanı sıra sitemize girdiğinizde belki de daha önce adını bile duymadığınız yeni diziler hakkında fikir sahibi olabilir, yepyeni bir dünyanın kapılarını aralayabilirsiniz. Yorumlara bakarak ve kısa açıklamaları okuyarak dizinin konusu ve senaryosu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Böylece o dizinin sizin zevkinize uygun olup olmadığına kadar vererek ilk bölümden başlayarak yeni bir dizi seyretme sürecine geçebilirsiniz. Dizilerin en güzel yanı filmler gibi hemen bitmemeleri ve heyecanlı bir süreklilik sağlamalarıdır.


1080p Kalitede ve Ultra Hızda Dizi izle


Dizi sektöründe olabildiğince kaliteli hizmet sunabilmek için dizileri sizlere reklamsız sunuyoruz. Birçok insan boş zamanlarını dizi, film seyrederek geçirir. Ancak dizi izlemeye karar vermek kolayken hangi diziyi izlemeye karar vermek, aradığınız diziyi aradığınız özelliklerde bulmak oldukça kolay bir iş değildir. Aradığınız diziyi buluyorsunuz alt yazılı bulamıyorsunuz, alt yazılı bulup istediğiniz görüntü kalitesinde bulamıyorsunuz derken bir de bakıyorsunuz bir sürü zamanınızı almış. Bunların yaşanmaması adına biz size istediğiniz tüm özellikleri sunuyoruz. Geniş izleme seçenekleriyle, istediğiniz dilde türkçe dublaj ve türkçe altyazılı imkanlarıyla izlediğiniz diziden tam tatmin sağlamanıza olanak veriyoruz. Diğer dil çevirileri için henüz çalışmalara başlamadık, fakat en kısa sürede başlayacağız.


Online dizi izlemenin en keyifli yeri. Öncelikle sitemizde reklam, pop-up bulunmuyor. İstediğiniz diziyi izlerken sağda solda beliren reklamlar dikkatinizi dağıtıp zamanınızı çalmıyor. Dizi süresi boyunca sizi rahatsız edebilecek her şeyi düşündük ve sitemizi ona göre tasarladık. Yayınlamakta olan dizilerin yeni bölümleri yayınladığı günden itibaren sitemizde bulabilmeniz mümkün. Gündemi, yenilikleri oldukça yakından takip edip yeni bölümleri ara vermeden, beklemeden izlemenize olanak sağlıyoruz. İzleyicilerimiz dizinin kendi asıl şekli nasılda sitemizde o halde bulabiliyor. Herhangi bir sansür, kısıtlama yapmıyoruz bu konuda. Dizilerimizi tek part halinde yüklüyoruz. Bunun nedeni ara vermeden tek seferde dizi izlemenin daha keyifli olduğudur. Diğer parta geçerken zaman kaybetmeyip diziden kopma hissini yaşamıyorsunuz.


Yüklediğimiz dizilerin açıklama kısmına diziye ilişkin küçük notlar ekliyoruz. Söz konusu bölümün içeriğine dair açıklamalar gibi. Ayrıca; dizinin oyuncu kadrosunu, izleyici yorumlarını, izleyici puanlamalarını dizinin açıklamalar kısmına yazıyoruz. Kullanıcı yorumlarını ve puanlamalarını olduğu gibi, eklemeler veya çıkarmalar yapmadan direkt sizin erişiminize sunuyoruz. Bu sayede diziye dair fikirleri kolayca edinebiliyorsunuz. Yani özetle sunduğumuz hizmetler; güvenli ve kaliteli içerik, yüksek çözünürlük, telif haklarını gözetmek, reklamsız içerikler, istediğin zamanda seyretme gibi. Sitemizde yer alan dizilerin çözünürlük kaliteleri isteğinize bağlı olmakla birlikte çok kaliteli de olabilir normal kaliteli de. Bu çözünürlükleri internet hızınıza göre seçmeniz gerekir. İnternet hızınız çok yüksekse en kaliteli seçenekleri tercih edebilirsiniz. Blu-Ray, HD, 1080p gibi. Ayrıyeten; sitemizde bulunan dizilerin türü çok geniştir. Hangi türde dizi izlemek istiyorsanız bu sitede bulabilmeniz mümkündür. Bu dizileri istediğiniz dilde, istediğiniz kalitede tek part olarak izleyebilmeniz mümkün. Olabildiğince görüntü kalitesi düşük dizileri yüklememeye çalışıyoruz. Fakat bazen buna mecbur oluyoruz.


İzleyicilerimizin fikirleri bizim için her zaman önemli olmuştur ve bundan sonra da olacaktır. Onların fikirlerine başvurmak, onların tavsiyelerine uymak, yenilikleri uyarlamak izleyicilerimizin memnuniyeti açısından çok önemlidir. İzleyicilerimizi memnun etmek en öncelikli amaçlarımızdandır. Alt yazılı, dublajlı içeriklerimize kolayca erişim sağlayabilmelerinin yanında en güncel dizi içeriklerine de ulaşım sağlayabilmektedirler. Site temamız grafik tasarımcıları tarafından tasarlanmış olup en uyumlu renklerle dizayn edilmiştir. Kullanıcı ara yüzümüzü en sade şekilde yapmaya çalıştık, renk uyumuna özen gösterdik. Bize destek olmak isterseniz dizileri sosyal medya hesaplarınızda paylaşıp sitemizi arkadaşlarınızında görmesini sağlayabilirsiniz. En iyi dizi izleme yeri olan sitemizde keyifli vakitler geçirmenizi temenni ederiz.


hd film izle - film izle - full hd film izle - bir başkadır izle - oleybet giriş - oslobet giriş - amqsports.com - meritroyalbet - süperbetin - grandpashabet - portbet - film izle - bahsegir - bahsegir - grandpashabet

grandpashabet - meritroyalbet - smart iptv - Twitter Takipçi Satın Al - Twitter Takipçi Hilesi - Juul Türkiye - İqos Türkiye - İqos - takipçi satın al - deneme bonusu - bedava sohbet - Jojobet
izmir escort eryaman escort izmit escort escort ankara porno malatya escort gaziantep rus escort mersin escort izmir escort kizlar diyarbakır escort ankara escort