Spor
Formula 1 Drive to Survive
Tüm Bilgiler
Formula 1 Drive to Survive   
1080p Kalitede Formula 1 Drive to Survive izleBir F1 hayranı olarak, sahne arkasına bir göz atmak ve geçen yıl sezonunda belirli durumlarda neler olduğunu görmek çok heyecan verici. Sürücüler ve ekipleri pistteki ve dışındaki olaylar hakkında gerçekten ne hissettiklerini gösteriyor. Sezonun ilk yarışında her iki arabanın da pit stop sırasındaki hatalar nedeniyle çok iyi pozisyonlardan çekilmesi gerektiğinde, Haas F1 takımının tepkilerini görüyoruz. Ayrıca Daniel Ricciardo'nun 2019 sezonu için neden farklı bir takımla anlaşmaya karar verdiğini daha iyi anlıyoruz. Bu belgesel dizisinde beğendiğim şeylerden sadece birkaçı, F1 hayranıysanız seyretmenizi tavsiye ederim. Dürüst olmak gerekirse, bu mini belge için gerçekten heyecanlandım ve onu seyrettikten sonra aynı hayal kırıklığını hissettim. Daha çok kamera farkındalığına sahip aşırı hareket eden ve ekstra güç ve titreşim sağlamak için yaratılmış sahte monologlarla bir dizi sabunu gibi hissettiriyor. F1 hayranı için bu biraz cılız ayaklara bir tekme. Yapmaya karar verdikleri en kötü şey, bölümleri güçlendirmek için bir ses olarak sahte yorumlar eklemektir. Bu çok saçma bir seçim ve serinin muhteşemliğini gerçekten ortadan kaldıran korkunç bir karar. Benim için bu, tüm diziyi kırdı ve beni biraz güvenilmez bir hisle Netflix'e çevirdi. Gerçekten utanç verici çünkü gösteri geri kalanı için çok eğlenceliydi. Herhangi bir belgeselin, bir sporun BTS eylemlerinin özünü gerçekten yakalaması için, dizinin konusu olan oyunculara ve takımlara ya hep ya hiç erişmeniz gerektiğini hissediyorum. Benim için hayal kırıklığı yaratan Ferrari ve Mercedes'in serinin bir parçası olmadığına inanmamın nedeni bu, ama hayal kırıklığım burada bitiyor. Tam erişim vermeyi kabul eden takımlar için, yapımcılar harika bir iş çıkardı. Sürücülerin röportajları ve geçmiş hikayesi, onlara bağlı hissetmenizi sağladı. Takım sürücülerinin paylaştığı şiddetli çekişmeler hayret vericiydi. F1'in sadece sürücüden ibaret olmadığını, tüm yarış ekibinin takım üyesinin önemli olduğunu anlamamı sağladı.
  • IMDb 8.3
  • 303
  • 0
Blue Mountain State
Tüm Bilgiler
Blue Mountain State   
1080p Kalitede Blue Mountain State izleİkinci ip statüsü, tembel Alex'in çok az sorumluluk alırken kampüste yüksek sosyal statüye sahip olmasını sağlar. Kuru mizahı ve hızlı zekası onu kadınlara hitap ediyor, ancak kadınsı tavırları kadın seyircileri uzaklaştırmıyor. Uzun zamandır en iyi arkadaşı, sosyal açıdan garip maskot Sammy'ye olan sadakati, bu basmakalıp adamın erkeğine biraz cesaret veriyor. Thad'in tek ayarı tam yol ileri. Kendine aşırı derecede güvenen bir aptal. Aptallığını dile getirdiği güven, Thad dışında tüm dünyanın şakaya girdiği gerçeğini güçlendirmeye hizmet ediyor. O, dünyadaki tüm samimiyetle pervasızca yürüyor, ama gerçeğe dair bir ipucu vermiyor. Cehaleti çoğu kez neredeyse hakikaten emin olduğum Thad herkesin tuhaf ve rahatsız edici olarak algıladığı titreşimler yaymasına yol açar. Thad'in karışık sinyallerini yüksek ve net bir şekilde alan yardımcısı ve savunma arkadaşı Larry hariç herkes. Diğer takım arkadaşları arasında uyuşturuculara takıntılı ve kendi cinsel organlarının kokusunu parmaklarında seven bir tetikçi; yarı saç modeli ve çılgın hareketleri onu palyaço gibi gösteren beyaz bir yan hakem; ve yatakhanesinde kendi hiperbarik odası olan ve keçilerin BMS'ye katılmayı kabul etmeden önce kişisel bir problem çözücü sahibi olmalarını gerektiren narsist bir oyun kurucu. Her nasılsa bu karakterler bir şampiyonluk futbol takımı oluşturmayı başarıyor. Ekip Ed Marinaro tarafından yönetiliyor, tutkusu futbol olan ve zeki ama o kadar da zeki değil dizinin eski puma eski karısı ile yeni kocasını iğneleyen alkolik koç huysuz bir alkolik koç olan Koç Marty Daniels. Michael'in kayıtsızlığı, ekibiyle başa çıkmanın ve akıl sağlığını biraz kontrol etmenin en iyi yolu gibi görünüyor. Ekibinin tuhaf bezdirmelerini ve diğer duvar tuhaflıklarını seyrederken, vücut dilinin gösterdiği mesaj genellikle biraz şaşkına dönüyor.
  • IMDb 7.2
  • 1.290
  • 0
Baki
Tüm Bilgiler
Baki   
Full HD Görüntüde Baki izleKahraman Hanma, dünyadaki en güçlü savaşçı olan babası Yujiro Hanma'yı geçecek kadar güçlü olmak için yoğun bir odak noktası kullanıyor. Dünyanın en şiddetli ve acımasız ölüm sırasındaki mahkumlardan 5 tanesi Hanma'yla yüzleşmek maksadıyla toplanıyor. Amaçları yenilgiyi tatmaktır. Eşsiz güçleri ve kabiliyetleri onların hayattan sıkılmaya başlamasına sebep olmuştur ve şimdi Hanma'yı onları ezip, tamamen ezebilecekleri ümidiyle aramaktadırlar. Bu krizde, diğer yeraltı savaş sanatı savaşçıları Hanma'nın yanında savaşmak için toplanır, türkçe anime izle. Doğru, harika bir hikayesi yok ve gerçekleşen birçok şey hiç mantıklı değil. Ama izlemeye değer. Şiddet ve çılgınlığı belki de bazen biraz tuhaf, ama süper güçlü bir ninja savaşçısı ya da bir şeymiş gibi davranırken gençken hayal ettiğim gibi hissettiriyor, garip ama biliyorum bunun hakkında ne gibi. Anime serisi Grappler'in bırakılmasıydı ve doğrudan noktaya sıçradı. Ölüm cezası tutsakları, her biri kendi tarzlarında canavar olan, imkansız bir şekilde kaçar ve sonunda, belki de mağlup edilebilmek için her güçlü insanın peşine düşer, ki bu hala güçlü olduklarını hissetmedikleri bir şeydir. olduklarını düşünüyorlar. Başrol ve mürettebat onlarla yarışmaya karar verir ve onlarla dövüş sanatları ve silahlarla dolu bir dizi çatışmada karşı karşıya gelir, çünkü bu mahkumlar pek gururlu değildir ve kazanmak için her şeyi yaparlar. Diziyi Mortal Kombat'ın modern çağda bir anime seti varmış gibi tarif ederdim. Acımasız kavgalar, tuhaf karakterler ve olaylar ve her yerde shlock. Animasyon o kadar iyi değil ama gerçekten olması da gerekmiyor. Sanat oldukça iyidir, ancak 2B ve 3B arasındaki ani değişimler biraz sarsıcıdır. Film müziği gayet iyi ve önceki şovdan daha iyi olmasa da aynı hissi veriyor, ancak açılış şarkıları harika, özellikle de ikincisi. Kötülerin dehşet verici bir durumdan kahramanlarımızla aynı ligde olmama, herkes tarafından dövülmesi ve etrafta oynaşması. Dizide eğlencenin ana faktörü, sürekli büyüyen tutku ve betimlendiği sportif anlamdır.
  • IMDb 6.7
  • 6.041
  • 0

Dizi izle


Aradığınız tüm dizileri dizi izleme sitemizde yüksek görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz. Global diziler genellikle dizi sevelerin en çok rağbet ettiği dizi kategorileri arasında yer alıyor. Amerika, İngiltere, Fransa, Kore ve daha pek çok dünyanın her yerinden yayınlanan yabancı dizilere tek bir adresten ulaşabilirsiniz. İçinizden bir ses dizi izle diyorsa ama ne izleyeceğinize karar veremiyorsanız, burada tüm bölümleriyle kategorilere ayrılmış bir şekilde dizilere ulaşabilirsiniz. Görüntü kalitesinin yüksek olması ve sorunsuz altyazı özellikleri sayesinde bir bölümden diğerine atlarken zamanın nasıl akıp gittiğini fark etmeyeceksiniz bile. Çağımızın en güzel vakit geçirmenin yollarından biri de dizi seyretmektir.


Dünya çapında bir furya haline dönüşmüş büyük ve meşhur yapımlar için ücret ödeyip izlemek zorunda değilsiniz. İşte tam olarak burada biz yani diziizle.blog ekibi devreye giriyor. Günümüzün değişen dünyasında internet ile artık bilgiye erişim sınırsız ve herkesin en doğal hakkı. Bilgiye olan sınırsız erişim, dolayısıyla eski ve yeni tüm dizi ve filmlerden haberdar olmamızı sağlıyor. Eskiden izlemek istediğimiz bir filmin günlerce DVD'ye gelmesini beklerdik. Veya kimi programlardan indirmeye çalışırken yüksek boyuttan dolayı sabahtan akşama kadar beklemek zorunda kalırdık. Online dizi izleme platformları sayesinde artık tüm bu sorunlar geride kaldı. En güncel ve en son diziler haliyle elinizin altında. Tek bir tıkla full hd 1080p görüntü kalitesindeki dizilere çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Özellikle bilim kurgu dizilerini izlemenizi tavsiye ederiz. Hatta dizi sektöründe en iyisi olduğumuzu iddaa ediyoruz.


İzlediğiniz bir bölümü çok sevdiğiniz takdirde tekrar tekrar başa alıp izlemenin keyfi başka nerede var? Tüm bu seyir zevkinin sizler için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve işimizi önemsiyoruz. Zaten dizi seyretme sitesini kurmamızın amacıda buydu, hizmeti seviyoruz! Sevdiğiniz dizilerin yanı sıra sitemize girdiğinizde belki de daha önce adını bile duymadığınız yeni diziler hakkında fikir sahibi olabilir, yepyeni bir dünyanın kapılarını aralayabilirsiniz. Yorumlara bakarak ve kısa açıklamaları okuyarak dizinin konusu ve senaryosu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Böylece o dizinin sizin zevkinize uygun olup olmadığına kadar vererek ilk bölümden başlayarak yeni bir dizi seyretme sürecine geçebilirsiniz. Dizilerin en güzel yanı filmler gibi hemen bitmemeleri ve heyecanlı bir süreklilik sağlamalarıdır.


1080p Kalitede ve Ultra Hızda Dizi izle


Dizi sektöründe olabildiğince kaliteli hizmet sunabilmek için dizileri sizlere reklamsız sunuyoruz. Birçok insan boş zamanlarını dizi, film seyrederek geçirir. Ancak dizi izlemeye karar vermek kolayken hangi diziyi izlemeye karar vermek, aradığınız diziyi aradığınız özelliklerde bulmak oldukça kolay bir iş değildir. Aradığınız diziyi buluyorsunuz alt yazılı bulamıyorsunuz, alt yazılı bulup istediğiniz görüntü kalitesinde bulamıyorsunuz derken bir de bakıyorsunuz bir sürü zamanınızı almış. Bunların yaşanmaması adına biz size istediğiniz tüm özellikleri sunuyoruz. Geniş izleme seçenekleriyle, istediğiniz dilde türkçe dublaj ve türkçe altyazılı imkanlarıyla izlediğiniz diziden tam tatmin sağlamanıza olanak veriyoruz. Diğer dil çevirileri için henüz çalışmalara başlamadık, fakat en kısa sürede başlayacağız.


Online dizi izlemenin en keyifli yeri. Öncelikle sitemizde reklam, pop-up bulunmuyor. İstediğiniz diziyi izlerken sağda solda beliren reklamlar dikkatinizi dağıtıp zamanınızı çalmıyor. Dizi süresi boyunca sizi rahatsız edebilecek her şeyi düşündük ve sitemizi ona göre tasarladık. Yayınlamakta olan dizilerin yeni bölümleri yayınladığı günden itibaren sitemizde bulabilmeniz mümkün. Gündemi, yenilikleri oldukça yakından takip edip yeni bölümleri ara vermeden, beklemeden izlemenize olanak sağlıyoruz. İzleyicilerimiz dizinin kendi asıl şekli nasılda sitemizde o halde bulabiliyor. Herhangi bir sansür, kısıtlama yapmıyoruz bu konuda. Dizilerimizi tek part halinde yüklüyoruz. Bunun nedeni ara vermeden tek seferde dizi izlemenin daha keyifli olduğudur. Diğer parta geçerken zaman kaybetmeyip diziden kopma hissini yaşamıyorsunuz.


Yüklediğimiz dizilerin açıklama kısmına diziye ilişkin küçük notlar ekliyoruz. Söz konusu bölümün içeriğine dair açıklamalar gibi. Ayrıca; dizinin oyuncu kadrosunu, izleyici yorumlarını, izleyici puanlamalarını dizinin açıklamalar kısmına yazıyoruz. Kullanıcı yorumlarını ve puanlamalarını olduğu gibi, eklemeler veya çıkarmalar yapmadan direkt sizin erişiminize sunuyoruz. Bu sayede diziye dair fikirleri kolayca edinebiliyorsunuz. Yani özetle sunduğumuz hizmetler; güvenli ve kaliteli içerik, yüksek çözünürlük, telif haklarını gözetmek, reklamsız içerikler, istediğin zamanda seyretme gibi. Sitemizde yer alan dizilerin çözünürlük kaliteleri isteğinize bağlı olmakla birlikte çok kaliteli de olabilir normal kaliteli de. Bu çözünürlükleri internet hızınıza göre seçmeniz gerekir. İnternet hızınız çok yüksekse en kaliteli seçenekleri tercih edebilirsiniz. Blu-Ray, HD, 1080p gibi. Ayrıyeten; sitemizde bulunan dizilerin türü çok geniştir. Hangi türde dizi izlemek istiyorsanız bu sitede bulabilmeniz mümkündür. Bu dizileri istediğiniz dilde, istediğiniz kalitede tek part olarak izleyebilmeniz mümkün. Olabildiğince görüntü kalitesi düşük dizileri yüklememeye çalışıyoruz. Fakat bazen buna mecbur oluyoruz.


İzleyicilerimizin fikirleri bizim için her zaman önemli olmuştur ve bundan sonra da olacaktır. Onların fikirlerine başvurmak, onların tavsiyelerine uymak, yenilikleri uyarlamak izleyicilerimizin memnuniyeti açısından çok önemlidir. İzleyicilerimizi memnun etmek en öncelikli amaçlarımızdandır. Alt yazılı, dublajlı içeriklerimize kolayca erişim sağlayabilmelerinin yanında en güncel dizi içeriklerine de ulaşım sağlayabilmektedirler. Site temamız grafik tasarımcıları tarafından tasarlanmış olup en uyumlu renklerle dizayn edilmiştir. Kullanıcı ara yüzümüzü en sade şekilde yapmaya çalıştık, renk uyumuna özen gösterdik. Bize destek olmak isterseniz dizileri sosyal medya hesaplarınızda paylaşıp sitemizi arkadaşlarınızında görmesini sağlayabilirsiniz. En iyi dizi izleme yeri olan sitemizde keyifli vakitler geçirmenizi temenni ederiz.


hd film izle - film izle - full hd film izle - bir başkadır izle - oleybet giriş - oslobet giriş - amqsports.com - meritroyalbet - süperbetin - grandpashabet - portbet - film izle - bahsegir - bahsegir - grandpashabet

grandpashabet - meritroyalbet - smart iptv - Twitter Takipçi Satın Al - Twitter Takipçi Hilesi - Juul Türkiye - İqos Türkiye - İqos - takipçi satın al - deneme bonusu - bedava sohbet - Jojobet
izmir escort eryaman escort izmit escort escort ankara porno malatya escort gaziantep rus escort mersin escort izmir escort kizlar diyarbakır escort ankara escort