Suç
Good Girls
Tüm Bilgiler
Good Girls Dram, Komedi 
1080p Kalitede Good Girls izleAksiyon dolu, kaliteli TV şovu sizi daha fazlasını istemeye bırakıyor. Seriyi seyrettikten sonra kirli hissettirmeyecek kadar temizle, ama yine de zengin karakterlere sahip yetişkin bir dizi. Televizyonda veya sinemada tekrar tekrar seyredebileceğim harika bir yazı. Bana Breaking Bad veya Better Call Saul'u hatırlatan, görmek istediğiniz klasik karakterler. Tamam birinci sezon harikaydı. Oyunculuk harikaydı, sadece fazladan bir banka yapmak isteyen ve sonunda yanlış insanlarla karışan bilgisiz annelerdi. O zaman ikinci ve üçüncü sezonlar tam anlamıyla aynı sezon. Beth'in daha akıllı hale geleceğini ve Rio'yu alt etmeye çalışacağını düşünüyorum ama hayır. Sürekli onun üzerinden geçmesine izin veriyor ve çaresiz kurbanı oynamaya devam ediyor. Bu kadınlar hiç daha akıllı olacak mı? Bir kez kazanabilirler mi? Beth ve Annie gerçekten kardeş gibi görünmüyor. Birbirleriyle asla etkileşime girmiyorlar çocuklar ve eminim ki Beth yeğeninden bahsetti bile. Birinci sezon beni bağladı ve sonraki sezon çıtayı yüksek tuttu. Ama orada bitmeliydi. Sezon 3 benim için büyük bir hayal kırıklığı oldu. Sezonun son bölümlerini seyretmekte zorlandım ve dördüncü sezonu seyredip seyretmeyeceğimden bile emin değilim. Karakterler çok daha az sevilir hale geldi ve hikaye artık inandırıcı değil. İlk iki sezon harikaydı. Üçüncü sezon tam bir çöp. Karakterler arasında gelişme yok, çok yavaş ve hareket yok Yazarlar ilerlemek için fikir bulamadılar. Karakterler, duyguları olmadığı görünümünü verir, sadece olanlarla hareket ederler. Başlangıçta umut vericiydi ama potansiyeline ulaşamadı. O diziyi duyduğumda, aşırı ve sevimsiz bir şey seyretme arzum olduğunu düşünmemiştim. İkisi de değil. Hendricks harika, kesinlikle seyretmeye değer ve Matthew Lillard bu rol için mükemmel sadece ona bakmak yüzüne yumruk atmak istememe neden oluyor. Küçük kız kardeş can sıkıcı olabilir ama bu yazarın hatası ve oyunculuk yeteneğinin bir yansıması değil.
 • IMDb 7.5
 • 529
 • 0
Young Wallander
Tüm Bilgiler
Young Wallander Dram, Gizem 
1080p Kalitede Young Wallander izleDiziye ayarlanan önceki iki serisinin hayranları, yeni seri zaman çerçevesinin öncekilerle tutarlı olmadığı için hayal kırıklığına uğrayacaklar. Adam Palsson iyi bir oyuncu ve bu sunumda başrolü iyi yapıyor. Bu dizinin Morse gibi geçmişte geçmesini umuyordum ama ne yazık ki bu bize Kurt'un karamsar, kara kara arka planını anlatmayacak. Benim zevkime göre biraz fazla modern, ama yine de seyrettik. Aksiyon makul bir hızda ilerliyor ve hikayeyi iyi anlatıyor gibi görünüyor. Kurt bazı yargı hataları yapar, ancak yeni bir dedektif olarak yetkin görünmektedir. Dizi tipik bir kasvetli Scandi Noir veya hızlı tempolu bir İngiltere polis şovu değil, ancak bu kendi başına duruyor. Günümüz İsveç'inde geçen, diğerlerinin de belirttiği gibi, zaman makineleri satmadığı sürece bu seri olamaz. Genç adamı yaşlıya bağlayacak kadar görünmüyorum. Buna Kurt demek, bir pazarlama kararı gibi görünüyor, insanlara yepyeni bir dedektifi seyretmekten daha kolay sanırım. Ayrıca, neredeyse herkes İngilizce konuşuyor, ancak tüm bu İngiliz aktörlerin Malmö'deymiş gibi davranmaları güzeldi. Aslında İsveçli olan başrol, yapımın tuhaf bir yorumunu sunuyor. Her zaman yumuşak ve nefessiz bir şekilde konuşur. Ne yaptığını bilmiyorum ama bunun gerçek sesi mi yoksa sanatsal bir karar mı olduğunu merak ettim. Kenneth Branagh taklidi mi? Çok etkilenmiş gibiydi. Karakterler ve olay örgüsü, hepsinin en hayal kırıklığı yaratan unsurlarıdır. Altın kalpli siyah bir çete lideri. Umutsuz göçmenler. Beyaz üstünlükçüler. Milyarder hayırseverler. Gerçeğe ulaşmak için üst düzey yetkilileri alt eden özel bir polis. Senaristler bu formülü kullanmayı ne zaman bırakacaklar? Dizi, seyretme listemde olmayacak bir ikinci sezon için kendini kurmuş görünüyor. Bu, Yellow Bird UK tarafından yapılmıştır ve İsveçli başrol oyuncusu haricinde oyuncu kadrosu İngiliz. Aynı zamanda şimdiki zamanda geçiyor, bu da ne İngiliz ne de İsveç dizisi için bir prequel olarak hizmet etmediği anlamına geliyor.
 • IMDb 7.6
 • 594
 • 0
The Night Of
Tüm Bilgiler
The Night Of Dram, Gizem 
1080p Kalitede The Night Of izleAradaki fark, kırk dakika içinde anlatmak zorunda kalmama lüksü ve HBO'nun olağanüstü prodüksiyon değerlerini, çoğu az tanınan aktörlerin birinci sınıf bir kadrosuyla birleştirmesi. Polisin tasviri daha önce gördüğüm hiçbir şeye benzemiyor: bir vardiyanın bitiminden sonra çalışmanın sıkıntısı, paranın geçmesi, böylece başka birinin şüphesiz sabahın erken saatlerine gidecek bir dava alması, dikkatsizce idare etme mevcut insan gücü nedeniyle kanıt. Burada polis ne kahraman ne de kötü adamdır, daha çok çalışan erkekler ve kadınlar bir iş çıkarırlar. Gecenin yarısında mahalle evinin atmosferi, gecesi kötüden kötüye giderken saf baş karakterin hissettiği ezici çaresizlik hissi gibi elle tutulur. John Torturro'nun hayal ettiğinden çok daha büyük bir davaya rastlayan düşük kiralı bir savunma avukatı tasviri gelecekteki bölümler için büyük umut vaat ediyor. Başta da söylediğim gibi, bu daha önce görmediğimiz bir hikaye ama bu kadar iyi anlatıldığını hiç görmedik. Gelişmesini seyretmek için sabırsızlanıyorum. Bu gösteri karışık eleştiriler aldı. Bazıları onu sevdi. Bazıları bundan nefret etti. Sık sık yorum bırakmam, ancak bir şeyi seyredip seyretmemeye karar verirken genellikle yorumları okurum. Bu incelemeyi kötü incelemelere dayanarak yazmaya karar verdim çünkü bu konuda çok güçlü hissettim, sadece fikrimi ifade etmem gerekiyordu. Bu gösteri harika. Sizi içine çeker, sizi ana karakter konumuna getirir ve asla bırakmaz. Oyunculuk fantastik, ruh hali, müzik görselleri de harika. Çok fazla şov izliyorum, çoğu yeterince eğlenceli ama çok sık olmuyor böyle bir şovla sizi tamamen büyüleyen ve ardından son jenerik rolü olarak ekranda çığlık atmanıza neden olan düşünceye dayanamıyorsunuz. sonraki bölüm için yedi gün beklemek zorunda. Başta söylediğim gibi. Bazı insanlar bu gösteriyi orijinal olmayan sıkıcı aptal olmakla eleştiriyor. Orijinal değil mi? Tamam, öyleyse öncül yeni bir şey değil, dünyayı paramparça etmiyor ama güven bana, daha önce hiç böyle anlatıldığını görmedin.
 • IMDb 7.9
 • 620
 • 0
The Valhalla Murders
Tüm Bilgiler
The Valhalla Murders   
1080p Kalitede The Valhalla Murders izleİncelemelerin neden bu kadar karışık olduğundan emin değilim ama bu dunnit geriliminden gerçekten keyif aldım. En başından itibaren bu dizi sizi içine çeker ve bırakmaz. Hikaye, açıkken sakinlerine kötü muamele eden kapalı bir çocuk ıslahevi etrafında dönüyor. Yıllar sonra, hikayenin devam ettiği yerde eski çalışanlar ölmeye başlar. Ayar İzlanda ve karla kaplı güzel dağlar. Aynı zamanda karanlık ve kasvetli, bu da gelecek olaylar için mükemmel bir zemin oluşturuyor. Sekiz bölümü bir deneyin. Pişman olmayacaksın. İzlanda'dan iyi tasarlanmış cinayet gösterisi. Sade manzara nefes kesici ve sinematografi birinci sınıf ve yazım canlı ve olay örgüsüne dayalı. İzlanda'daki diğer diziler gibi, karakterlerin bazı eylemleri. Sorgulanabilir ve biraz tembeldir. Belki İzlandalılar geri kalanımızdan biraz daha saftır? Oyunculuk harika ve samimidir, nadiren aşırıya kaçar. Bu ufak tefek eksikliklere rağmen diziye bayıldım ve başından sonuna kadar tam anlamıyla meşgul oldum. Başka bir sezonu dört gözle bekliyorum. Bunun harika bir parça olduğunu düşündüm ve bitmesini istemedim. Son bölüme kadar karanlıkta tutuluyorsunuz. Birkaç eksiklik ve zayıflık var ama genel olarak bu inanılmaz derecede endişeli. Umarım yeni bir İskandinav polis geriliminde baş dedektifler olarak Kata ve Arnar ile başka bir dizi yaparlar. Önümüzde pek çok bariz bükülme vardı ve beni yüksek sesle güldüren bazı devamlılık gafları. Evet, elbette, değerli dakikalar önce farklı bir konuma döndüğünüzde ipucunu bulduktan sonra, arabanıza binene ve otoyolda hızlanarak acil destek çağırmak için beklersiniz ve pekala bazı karakterlerin bunu yapabilecek sihirli güçleri vardır. bir bardak votka içip, doldurduktan ve sonra konuştuktan on saniye sonra yeniden doldurulması gerekir, ancak bardağa dokunmayın.
 • IMDb 6.7
 • 560
 • 0
Teenage Bounty Hunters
Tüm Bilgiler
Teenage Bounty Hunters   
1080p Kalitede Teenage Bounty Hunters izleTam olarak ne için gittiklerini gerçekten anlamak birkaç bölüm aldı. Son derece hicivli ve abartılı ama şaşırtıcı derecede iyi yazılmış. Her yaştan insan için pek çok mizah var ve iki başrol şaşırtıcı derecede harika bir iş çıkarıyor. Kimyaları çok gerçekçi ve tüm saçmalıklara rağmen şovu noktalarda tutmaya yardımcı oluyor. Sterling'i oynayan aktris harika bir komedi zamanlamasına sahipti ve genel olarak benim en sevdiğim karakterdi ama tüm ana oyuncu kadrosu iyi oynanmış ve sevilebilirdi. Hatta düşman April bile kendi yolunda şaşırtıcıydı. Yazmaya karar vermeden önce üzerinde büyümesi için birkaç bölüm verin. Dürüst olmalıyım, çeşitli şovlarla kanepede birkaç kez yolumu seyrettim. Kendimi, karakter gelişiminin yanı sıra insanlar arasındaki İlişkiyi ve nasıl etkileşim kurduklarını gerçekten takdir ederken buldum. Diyalog kesinlikle çok komikti, sizi devam ettiren ve kesinlikle başka bir sezona açılan kıvrımlar ve dönüşler vardı. Daha çok seyretmeye devam etmenin daha kolay olduğunu buldum ve kesinlikle daha fazlasını istiyorum. Öncelikle biliyorum ki diziler benim gibi hedef kitle olarak yapılmadı. Ben genç değilim, bir kadın, hatta Hıristiyan değilim ve onu sevdim. Seyretmeye başladım çünkü sıkılmıştım ve çok hafif bir şey istedim, ilk bölümün yarısında seyretmeyi bırakmayı umuyordum. Ne kadar yanılmışım. Gençlerin ödül avcısı yardımcısı olarak önermesi elbette tamamen gerçekçi değil, ancak tamamen zor bulduğum tek şey bu. Beni gerçekten seyreten şey elbette iki başrol ve kardeşçe ikiz kız kardeşleri tasvirleri. Daha önce bu tür bir kız kardeş ilişkisi gördüğümü sanmıyorum ve doğruluğunu yargılayamıyorsam, eklediğim her şeyden ne kadar farklı göründüğünü seviyorum uzun zamandır. Şu anda altıncı bölümdeyim ama gerisini görmek için sabırsızlanıyorum. Dürüst olmak gerekirse, fragmanı seyrettiğimde şovla hiç ilgilenmedim, ancak ilk bölümü seyrettiğimde kesinlikle duramadım. Senaryo dahiydi, oyunculuk mükemmeldi, çekimler yapıldı.
 • IMDb 8
 • 515
 • 0
The Great Heist
Tüm Bilgiler
The Great Heist Dram, Gerilim 
1080p Kalitede The Great Heist izleBu gerçekleştiğinde Kolombiya'da yaşadığım ve soygunun gerçekte nasıl gerçekleştiğine dair halk tarafından gerçekten çok az ayrıntı bilindiği için tarihin arkasındaki tarihi görmek çok ilginç. Karakterler inandırıcı ve olay örgüsü perde arkasında olanları takip ediyor. Harika ürün ve mini dizi formatı hikaye anlatmaya yardımcı olur. Aynı adlı Arjantin filmini arıyordum. bana tavsiye edildi ve bulduğumda bunu seyretmeye başladım. Yaptığıma sevindim. Başından beri merakımı uyandıran çok ilgi çekici karakterler, iyi oynanmış ve harika bir senaryo. Soygundan sonraki oyunsonunun da dahil edilmesine sevindim. Çok daha zengin bir hikaye için yaratıldı. Çok güzel seriler. Hızlı, hassas, verimli. Chayo karakterindeki Parra ve El Abogado karakterindeki Tappan, neden en seçkin Latin Amerikalı oyunculardan ikisi olduklarını bir kez daha gösteriyor. Film müziği, efsanevi Latin Amerika şarkıları, özellikle de Valledupar sahnesine eşlik ettiği için hikayeye daha fazla tutarlılık ve ritim veren vallenatolar eşliğinde çok iyi seçilmişti. Aynı şekilde, televizyonda Medellin veya Bogota aksanından farklı bir aksan duymak da bir zevk. Ben Porto Riko'luyum ve birçok kez Medellin'i ziyaret ediyorum ve insanlar bana costeño aksanının biraz bizimkine benzediğini söylüyor, ama hayır demeliyim. Ancak, cachacos arasındaki bu çatışmayı tuhaf ve hatta esprili bir şekilde aktardıklarını görmek bir zevkti. Her neyse, tipik uyuşturucu dan uzaklaşan başka bir Latin Amerika hikayesini yansıtan iyi dizi. Netflix tarafından iyi oynandı. Tüm karakterler harikaydı ve onlarla oldukça kolay bağlantı kurdum. Tek sorum var, Bay Kike'ye ne olduğu. O bölümü oynadıklarında sandviç yiyor olabilirim ya da hiç oynamadılar. Her neyse beni başından sonuna kadar eğlendiren çok iyi bir film olduğunu düşünmüştüm. Tüm hikayeyi zorluk çekmeden takip ettim. Her kim olursa olsun bu filmi çok iyi bir yönetmen yaptı.
 • IMDb 7.5
 • 472
 • 0
From Dusk Till Dawn The Series
Tüm Bilgiler
From Dusk Till Dawn The Series Aksiyon, Korku 
1080p Kalitede From Dusk Till Dawn The Series izleBu diziye göz atıp atmamak konusunda çok kararsızdım, çünkü orijinal filmi gerçekten beğendim ve dizinin adalet yapmayacağını hissettim. Bunun nedeni, daha sonra hepsi başarısız olan birkaç başka film yapmaya teşebbüs etmeleridir. Yine de son birkaç film ile bu dizi arasındaki fark, Robert Rodriguez'in bu dizinin başkasından çok yöneticisi olmasıdır. Dizi, filmi televizyona uyarlamasıyla başarılı olduğunu kanıtladı. Dizide beş bölüm ve her biri filmin nostaljisi oldu. Şovun sevdiğim yanı orijinal hikayeyi dini olarak takip etmesi, ancak filmde olduğundan çok daha fazla detaya girmesi. Dizinin yakın zamanda yenilenmesinden sonra başka bir sezon için de hikayenin devam etmesi için sezon bitmeden önce filmden biraz farklı olacağını düşünüyorum. Şimdiye kadar, hikaye filmde olduğu gibi inşa ediliyor, çünkü Gecko kardeşler bir banka soyduktan sonra kaçıyorlar, Fuller Ailesi'ne onları rehin alarak polisten kaçabilmeleri için karavanda birleştirin. ve oraya El Rey için yol açın. Bölüm 5, şimdiye kadar gördüğüm en iyi bölümdü. Küçük bir özet, Gecko Kardeşler ve Fuller Ailesi'nin neredeyse Meksika'ya girdiği, ancak sınır kontrol noktasını geçmeleri gerektiğidir. Bu sahne filmden çok daha farklı, riskler çok daha tehlikeli ve daha yüksek. Söylemem gereken tek şey, bölümün sonunda, önümüzdeki haftalarda görmek isteyeceğiniz. El Rey kanalını, Netflix'i alırsanız veya indirmek için internetiniz varsa, kesinlikle diziyi takip etmenizi tavsiye ederim. Pazar günleri seyretmesi şaşırtıcı derecede eğlenceli bir gösteri. Robert Rodriguez, bu seriyle ve onu orijinal filmle kıyaslamak isteyenler için birinci sınıf bir eğlence sunmuştur: Buna dayanıyor. Onu yenmek anlamına gelmez ve gerçek olaylara dayanmaz. Elementler ve atmosfer orada ve saatlerce devam ediyor. karakterler eğlenceli ve iyi oyuncular. Titty Twister hala olması gereken yer ve Tarantula'nın orijinal tema şarkısı yenilendi.
 • IMDb 6.3
 • 526
 • 0
Making a Murderer
Tüm Bilgiler
Making a Murderer   
1080p Kalitede Making a Murderer izleYaklaşık olarak beş saat önce yatmalıydım ama Avery Saga'nın yeni bölümünü seyretmeyi bırakamıyorum. Adaletin düşüklüğü korkutucu bir şekilde aşılamaz. Senarist olarak, bu yazacağım bir film olsaydı, bu kurguyu asla kullanamazdım. Bir seyircinin, kanıtların yanlış kullanılması ve yerleştirilmesi, etik olmayan kovuşturma eylemleri ve korku nedeniyle eylemlerini kendi kendine inceleme becerisinin tamamen ve tamamen yokluğu gibi bir dizi ludacris olayını kabul edeceğine inanmazdım. Korku çünkü suçlu hikayelerine tamamen bağlılar ve masum bulunurlarsa ne kadar kötü görünecekler. Bu diziyi bu türdeki önceki dizilerden ayıran bir şey, yapımcıların hiçbir zaman kamera karşısında görünmemesi ve seyircinin en azından gerçek anlamda seslerini duymamasıdır. Bunun yerine, hikayeyi anlatmak için röportajlara, mahkeme işlemlerine, haber kliplerine, telefon ve video kayıtlarına güveniyorlar, genellikle Avery'nin aile yerleşkesinin arka planında. Basit ve net bir şekilde, dizi güzelce çekildi. Ve hikayenin kendisi inanılmaz. Ancak en makul, hatta şüpheci seyirci bile öne sürülen teorilerle uğraşmak zorunda kalacak. En iyi ihtimalle, gözünüzün önünde filmde ortaya çıkan ezici sert kanıtlar olmasaydı, ulaşılabilecek teoriler. Bu belgeselin ne kadar hareketli olduğunu tarif etmenin zor olduğunu söyleyerek başladım ve aslında kendimi kilit figürlerin deneyimlediği aynı duygusal durumlardan geçerken buldum: şok ve güvensizlikten öfkeye ve nihayetinde bir umutsuzluk duygusuna. Bana göre, gerçek sanatı oluşturan televizyon ve filmi, yalnızca eğlenceli olandan ayıran şey, belki de o kadar açık olmayan ama yine de insan doğası veya insan deneyimi hakkında doğru olan bir şeyi açığa çıkarmasıdır. Bu, bu standardı kolayca aşar, ancak onu özellikle ürpertici yapan şey, bunun kalp iplerimizi çekmek için tasarlanmış, dikkatlice oluşturulmuş kurgusal bir komplo olmamasıdır.
 • IMDb 7.9
 • 421
 • 0
McMafia
Tüm Bilgiler
McMafia   
1080p Kalitede McMafia izleOrada doğru miktarda gerilim var, kişisel drama, karakterler de çok iyi yazılıyor. Şovun hızı gerçekten hoşuma gitti, hiç de yavaş değil, olması gerektiği gibi. Bütün bir küreselleşmiş suç dünyası gibi, küresel ölçeği ve suç örgütleri arasındaki bağlantıları nasıl resmettiklerini sevdi. Ve tabii ki anadili İngilizce olan aktörlerin, mekanların ve dekorasyonların harika bir seçimi, bu şeyi inandırıcı ve canlı kıldı, bir televizyon programında bu düzeyde bir doğruluk görmesi beklenmiyordu. Tek tuhaf olan şey şov başlığı. Görünüşe göre insanlar McDonald's ya da burgerlerle bağlantılı olduğunu düşünüyor, sanırım bu tür suç gösterileri için en iyi isim değil. Umarım iyi reyting alır ve 2. sezonu göreceğim. Bir akşam seriyi on dakika bile sürmeyeceğimi düşünerek seyretmeye karar verdim. Neredeyse klişelerin üstüne Rus klişeleri bekliyordum. Yanıldığıma çok şaşırdım. Bir bölümden hemen sonra, bağımlıydım. Size söyleyeyim dün yayınlanan ilk sezon, uzun bir dönemin en iyi sonlarından biriydi. Bu gösteri açık fikirli olan ve yeni ve heyecan verici bir şeyler hissetmek isteyenler içindir. Bu şov, Doğu Avrupa ve özellikle iki Rus aileye odaklanıyor. Hem kahraman hem de kötü adam harika ancak ekose kötü adam sadece şaşırtıcı olan bir aktör. Rus oyuncu kadrosu gerçekten yetenekli. Bununla Godfather arasında benzerlikler var ancak tamamen farklılar. Bu dizide gerçekten sevdiğim bir diğer şey de gereksiz dramların ya da anlamsız uzun bölümlerin olmaması. Sekiz bölümün tamamı çok hızlı geçiyor. Bu gösteri, kurban zihniyeti olan insanlar için değil. Seri ilerledikçe, gittikçe daha iyi iyi düşünce, sürükleyici, yüksek oktanlı, nabız atışı seyretme. Tahmin ettiğim dizi adı, suçun küreselleşmesini, bir dünya çapında hızla yayılabilecek girişimidir, suç maalesef bu günlerde küreseldir. İçinde biraz Rus dayak olduğu için Rusların neden biraz ezildiğini anlıyorum, ama gerçek hayatta Rus suçlular var, tıpkı İngiliz ve İsrailli James Norton yaptığı şeyde etkilediği gibi, dizi onun için bir başka başarı listesinde.
 • IMDb 7.3
 • 310
 • 0
Family Business
Tüm Bilgiler
Family Business   
1080p Kalitede Family Business izleBüyük Açılışı kaç kez okuduğumu sayamıyorum. Kitaplar çok iyi. Bu televizyon dizisi diğerlerine göre tamamen farklı. Kitapta defalarca Paris'in Beyoncé'ye benzediğini söylüyorlar. Harris'in karışık olması gerekiyordu. Diğer Duncan kardeşlerin nerede olduklarından emin değilim. Paris ve Londra aynı anda hamileydi ve hamile iken bebeklerinin babasını doğrulayamadı. Rio'ya benzemiyor. Alejandro'nun karısı aynı tür bir role sahip değildi. Aile şirketi oh, diziyi internette bulduğum birkaç klipten seyretmeye başladım. Ve oldukça ilginç görünüyor ama çok kötü yönetilmiş ya da ne olduğundan emin değilim çünkü mahallede dolaşan bir oyuncu gördüm ama o kadar kötü yapıldı ki, bırakın televizyonda bile olmasına şaşırdım. kliplerini göstereceklerdi, cehennem gibi utanmaları gerekirdi. Şu anda televizyonda görmeyi hiç beklemediğim bir şeydi. Cep telefonuyla veya Selma filmiyle harika televizyon yapmanın kolay olduğu yer. Yapımcılara ve kim yönetiyorsa, bunun çizgiyi tam olarak nasıl yavaşlattığından emin değilim ama birisi bir şeyde gerçekten büyük bir hata yapıyor, muhtemelen iyi bir gösteri olabilirim ama buna zaman bile veremiyorum. üzücü bir gün çünkü onu seyretmek istiyorum. Ama seyredemiyorum çünkü yapım o kadar korkunç derecede korkunç ki, akıllara durgunluk verecek kadar kötü. Bu dizinin zayıf gelişim durumunu anlatmak için sözlükte yeterli kelime olmaması korkunç korkunç. Çevrimiçi olarak 1. sezonun 3. bölümünü yavaşlat adında bir klip var, belki de tam bölüm olduğundan emin değilim ama sadece seyrettiğim diziyi neredeyse iyi oyunculara gerçekten kötü davranmaları söylendi. Oldukça üzücüydü, birisinin bu zavallı hurdayı yapmak için para harcadığı için neredeyse ağlamak istiyordum. Normalde İtalyanların ve bazı Yahudi gangsterlerin yaptığını gördüğümüz şeyde Beverly Hills'te yaşayan Siyah gangsterleri görmek gösterişli ve biraz gerçekçi değil.
 • IMDb 8.3
 • 269
 • 0
Freud
Tüm Bilgiler
Freud   
1080p Kalitede Freud izleDürüst olmak gerekirse, hem eleştirmenler hem de burada yorum yazan basit seyirciler tarafından cehalet düzeyinde takdir görüyorum. Aynı zamanda gerilim, korku, tarihsel gerçeklerle birleşen bir fantezi ve bunu bir araya getirmek için gerçek bir cesur vizyon. Cahiller için, her bölümün başlığı, dizinin yukarıda bahsedilen kitabındaki bir bölümün adını kapsar ve kitaptaki zihinsel sürecin davanın ayrıntılarıyla tasvirinde yaşar. Evet, bu Sherlock Holmes artı doğaüstü, ancak film birçok gizli anlamını açıklıyor, sadece diyaloğa daha fazla dikkat etmeniz gerekiyor. Oyuncular mükemmel bir şekilde seçilmiştir ve her oyuncu, atandıkları rolün ağırlığına göre on üzerinden dokuz rolü oynamaktadır. Seri, oldukça zor bir rol olan hem sert hem de eziyetli tutumlar sergileyen genç bir psikiyatristi canlandırmak zorunda kalan Robert tarafından uygun bir şekilde oynanır. Ella Rumpf, narin ve hassas bir genç kadın ile güçlü bir iblis tasvirinde zorlu bir role sahiptir. Müfettiş ve diğerleri rollerini takdire şayan bir şekilde oynuyorlar ve hikayeleri veya alt kurguları ana hikayenin özüne katkıda bulunuyor ve onu güçlendiriyor. Dekor, ortam, ışık, sinematografi mükemmel. Burada yayınlanan tüm olumsuz yorumlara rağmen hiçbir şey saçma değil. Başlığı aşabilir ve zihninizi yeni bir deney ve vizyona açabilirseniz, bu seriyi farklı bir perspektiften görebilirsiniz. Yine, bu dizi hakkında bir biyografi ya da belgesel önermiyor, ancak serinin teorilerini doğrulamak için gerçeği arayan bir kahraman olduğu yazılarından ilham alıyor. Önümüzdeki sezon için sabırsızlanıyorum, film yapımcılarına ve oyunculara tebrikler. Avrupa sinematografisi gerçekten harika. İlk Avusturya Netflix programı sizi 19. yüzyılın sonunda Avusturya İmparatorluğu'na getiriyor ve gizem, suç ve hipnozla dolu bir hikayeyi gözler önüne seriyor. Genellikle bir hezeyan gibi geliyor ve gerçekten beklemediğim çiğ ve acımasız sahneler sunuyor. Bununla birlikte, sunum olağanüstü ve bazı kusurlar olsa da her zaman ilginizi çekiyor.
 • IMDb 7.6
 • 195
 • 0
Outer Banks
Tüm Bilgiler
Outer Banks   
1080p Kalitede Outer Banks izleBu Netflix'te yeni çıktı ve ben onu seyretmeye başladım. Asla durmadım. Eğlenceli ve keyifli bir gösteri. Oyuncu kadrosu olağanüstü her oyuncu onu parkın dışına çıkarır. Hikaye sonuna kadar ilgi çekici bir hızla ilerliyor, ancak geriye dönüp bakıldığında, her bölüm tek başına durabilir kendi başına. Yazarlar için olağanüstü bir başarı ve tebrik. Türü kategorize etmek zor. Sky olarak derecelendirildi, ancak çıplaklık veya kan yok. On üç yaşındaki birinin seyredememesi için hiçbir sebep göremiyorum. Komik, birçok mini macera, birçok talihsizlik, romantizm, gemi enkazları, fırtınalar, yangınlar, silah sesleri, fıçılar, hapishane, erkekler kızları kurtarır, kızlar erkekleri kurtarır, ebeveynler şeytandır, ebeveynler meleklerdir, hazine haritaları hepsini yapmak eğlenceli. Karantina için mükemmel. Dizi, karantinaya alınmış bir hafta sonu yaz saati için mükemmeldir. Doo ve Enid Blyton günlerinizi yeniden ziyaret etmenizi sağlayacak. Arkadaşlarla sırları paylaşmanın heyecanı, ergen aşkının küçük incelikleri ve yetişkinliğe adım atarken karşılaştığınız zorluklarla yüzleşmek size anılar şeridinde nostaljik bir yolculuk yaşatacak. Ancak arsa sizi daha fazlasını istemeye bırakacaktır. Öncül ve vaadi görüyorsunuz ve daha iyi yazılı bir komplonun buna ne yapabileceğini merak etmeye başlıyorsunuz. Spoiler vermekten kaçınıyorum, bu da son iki bölümün mantığa tamamen aykırı olduğunu açıklamayı zorlaştırıyor. Bu Netflix şovu, karantina sırasında iyi bir zamanda ortaya çıktı, bu yüzden çok fazla ses getirmeli. Bu, kesinlikle genç gençleri hedef alan bir gösteri. Oyunculuk aslında böyle bir şov için oldukça sağlam ve karakterler çok ilginç. Ana çocuk grubunda John B, Sarah, Kiara, Pope var. Bu karakterler bu dizide harikaydı ve birlikte iyi çalıştı. Sezonun ilk 7 bölümü tamamen kayıp bir hazineyi aramakla ilgili ve bu inanılmaz. İlk 7 bölümü gerçekten sevdiğim gibi. Son üç bölüm tamamen yeni bir yön alıyor ve çok sinir bozucu. Polis, televizyon polisi gibi davranmaya başlar ve soruşturma bile yapmaz.
 • IMDb 8.7
 • 242
 • 0
How To Sell Drugs Online Fast
Tüm Bilgiler
How To Sell Drugs Online Fast   
1080p Kalitede How To Sell Drugs Online Fast izleBu mükemmel seri, Jesse Pinkman yerine inek # 1 Moritz Zimmermann ve Walter White, yerine inek Sander ile genç versiyonunda Breaking Bad gibi görünüyor, ancak Walter White, yani Heisenberg olmadan muhtemelen bir yerde gizlidir. White, ölümünden sonra ailesine bir servet teklif etmek için bir metamfetamin kaçakçılığı başlatmıştı ve Moritz de sonsuz aşkını geri kazanmak için aynısını yapıyor. Bu mantıklı, değil mi? Senaryo kesinlikle uzaktır, ancak bu gözlem açıkça ikincildir: aktörler mükemmel bir şekilde oynuyor ve altı bölüm dinamik bir ritimle birbirini takip ediyor. Son olarak, mizah Almanca yazılmıştır: kesinlikle komik değil, ince ve müthiş etkili. Ben de bir Alman olarak, konu Filmler ve televizyon dizileri olduğunda en iyiden çok uzak olduğumuzu biliyorum. Bu muhtemelen yetenekli oyuncularımız veya yönetmenlerimiz olmadığı için değil; Daha çok iyi romancılardan yoksun olduğumuza inanıyorum. Bu dizi ve birçok harika Alman filmi gibi büyük ölçüde gerçek bir hikayeye dayanıyorsa, gerçekten iyi sonuçlanabilir, ancak hikaye tamamen uydurma ise, seyirciye tamamen uydurulmuş gibi geliyor. Bu gösteri hiç de uydurma gelmiyor. Mevcut gençliğimizi, sosyal medyayı, mevcut teknolojiyi ve aynı zamanda film müziğini canlandırırken gerçekten otantik hissettiriyor. Polisin bir Windows dizüstü bilgisayardan veri kurtaramaması gibi biraz tuhaf olan birkaç şey var, ancak çoğunlukla çok iyi araştırılmıştır. 30'lu yaşlarındaki yazarlar ve neredeyse elli yaşında olan yönetmenlerle, dizinin ne kadar doğru olduğundan gerçekten etkilendim. Genç versiyonda kötü kırılmış gibi görünen genç karakterlerin yer aldığı mükemmel bir Alman dizisi. Moritz'in babası bir polis ve bu uyuşturucu vakasını araştıran DEA ajanı Hank'i hatırlıyor. Moritz ve Lenny, eczanelerinin web sitesini gizemli bir tedarikçiyle buldu.
 • IMDb 8.1
 • 150
 • 0
Get Even
Tüm Bilgiler
Get Even   
1080p Kalitede Get Even izleGençlere yönelik şovları iyi yapmak çok zor. Deneyimsiz oyuncular genellikle ya ahşap görünürler ya da karakterin derinliklerine inecek deneyime sahip değillerdir. Olaylar genellikle deneyimsiz oyuncu kadrosunun ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde uyarlanır ve bu da anlatıdan uzaklaşır. Seri bu yüzden çok iyi çünkü bir gençlik programı olmasına rağmen yukarıdaki başarısızlıkların hiçbirine sahip değil. Sadece çok inandırıcı bir şekilde yazılmış değil, oyuncu kadrosu muhteşem. Karakter etkileşimleri, bazen biraz klişe olsa da, oluşması ve doğal görünmesi için çok doğrudur. Hız mükemmel ve sizi seyretmeye devam ediyor. Gösteri kavramsal olarak havalı ve umut verici, müzik güzel. Ama o kadar çok olay örgüsü deliği var ki seyretmesi sinir bozucu oluyor, izliyormuşum gibi hissettiriyor. Örneğin, gösteri seyircilere DGM'nin kötü insanları cezalandıran bir dernek olduğunu ve tüm okulun profesyonel oldukları için onları seyretmeyeceğini veya kimliklerini çözemeyeceğini söyleyerek başladı. Öyleyse neden Bree görevinin ortasında kağıt turna yapsın ?? kusursuz bir şekilde anonim ve gizemli olmaları gerekmiyor mu? Ayrıca kızların neden bir araya geldiklerini de göremiyorum, konuşmaları çok kayıtsız, tüm olay örgüsü zayıf. Oyunculuk genellikle iyidir ancak oyuncu kadrosunun ikna edici görünmediğine dair bazı diğer yorumlara katılıyorum. İnsanlar baş karakter olarak yirmi tane olan lise dizilerini devreye almayı ne zaman bırakacak? Geçmişi görmesi zor olan her şeye gülünç bir boyut katar. Hikaye yayları tamam, yazı bir klişe, oyunculuğun bir kısmı ahşap, bazı iyi şeylerle dengelenmiş. Sinematografi ve prodüksiyon mükemmeldir ve her şeyi taşır. Serinin ortasında ne olacağı apaçık ortada. Sorun değil, bitirdim, ancak ÇOK daha iyi olma potansiyeline sahip olduğu altı yıldızdan daha iyi değil. Zekalı, akıllı diyaloglu, keskin mizahlı ve derin karakterli genç Dramaları seviyorsanız. Başka bir yere gidin. Bu gençlik draması susuz bir göl gibi sığ.
 • IMDb 7.6
 • 166
 • 0
The Night Manager
Tüm Bilgiler
The Night Manager   
1080p Kalitede The Night Manager izleBu ender görülen bir şey: gerçekten klas bir gerilim. İsviçre peynirine benzeyen tehlikeli hikaye çizgilerine ve olay örgüsüne o kadar alıştım ki bu bir şok yaratıyor. Tabii ki, Tom Hiddleston, Hugh Laurie, Olivia Colman, Tom Hollander ve Elizabeth Debicki gibi en iyi performanslarla oyunculuğun çok parlak olmasına yardımcı oluyor ama harika bir oyuncunun harika bir senaryoya ihtiyacı var. Bu klas gerilim filminin temeli, elbette, David Farr'ın uyarlamasında desteklenen John le Carre'dir. Susanne Bier'in yönetimi bir ustalık sınıfıdır. Sinematografi çok etkileyici. Sonunda, kötü adamların kötü olduğu ve iyi adamın ahlaki bir konuma sahip olduğu eski moda bir iplik. Ortalama bir TV gecesi ve programlar düşük maliyetli gerçeklik saçmalıklarıyla dolu olan dizi, iyi bir hikayesi, yüksek prodüksiyon değerleri ve harika bir oyuncu kadrosu ile kalıbı kırıyor. Daha çok bir Bond filmi seyretmeye benziyor, örneğin Med'e karşı çerçevelenmiş güzel bir koreografiye sahip havai çekim yapmak için bir restorana gitmek için üç milyon pound artı sürat tekneleri kullanmak. Kesinlikle görünüyor ve akıllı senaryosuyla, TV dizilerinden çok Avrupa'da bir yerde çekilmiş büyük bütçeli bir filme benziyor. Lisans ücretiniz için daha ne istiyorsunuz? Unutun, geçmiş bir dönemi hatırlatıyor, eğlence. Hiçbir yere gitmeyen dolgu bölümleriyle aşırı uzun bir diziye dönüşmediği sürece seyretmeye devam edeceğim. Şimdiki zaman için güncellenmiş ve biraz yeniden çalışılmış olsa da, Gece Müdürü, Le Carre'nin klasik casus romanının karakterizasyonlarına ve atmosferine şiddetle sadık kalıyor. Tom Hiddleston karmaşık kahramanı olarak parlıyor ve Huge Laurie ve Olivia Colman, savunmasız kendi kendine yeten kişiliğini dengelemek için güçlü bir ekran varlığı sağlıyor. Le Carre'nin çalışmalarının hayranları, güzel erkekler ve kadınlarla dolu atmosferik bir gizemin, zeki yazıların ve uluslararası risklerin tadını çıkaranlar gibi bu diziden de keyif alacaklar.
 • IMDb 7.7
 • 419
 • 0
The Stranger
Tüm Bilgiler
The Stranger   
1080p Kalitede The Stranger izleSonunda bir karakter diğerini vuruyor. Bir polis memuru gelir ve geri dönüşte, cinayeti birlikte halihazırda gözaltında olan başka bir karakteri suçladıklarını tekrar görürüz. Söz konusu karakter, daha önceki bir olay yerinden kullanılmış ve kaldırılmış bir silah kullanıyor. Elbette birisi, silahın bir suç mahallinde olması gerekirken kilometrelerce ötedeki ormanlık alanda kullanıldığını fark ederdi? Elbette adli tıp ya da birileri, gözaltındaki karakterin hapsedildiği için ormanlık alana ulaşamayacağına karar verirdi. Diğer suç mahalline gelmeden önce yapıldığını varsaysalar bile, bu kesinlikle adli tıp ekibi tarafından reddedilir miydi? Bana göre bu hikaye inanılmazdı. Dizide anlatılan olaylara kimse inanamayacak şekilde. Eğlence değerine olan inancımızı askıya alsak bile, baştan rahatsız olmaya başlayan çok fazla tutarsızlık, çarpıklık ve tesadüf var. Spoiler vermemek için detaya girmeyeceğim ama unuttuğum pembe dizi olan bazı önemli anlar var, bu türün en başarılı yazarlarından birinin romanından uyarlanan bir gerilim / suç gizemini seyrediyordum. Sonra Coben'den okuduğum tek romanın bana göre olmadığını hatırladım. Adaptasyon da temeldi. Ne zaman önemli bir şey olursa, bize geri dönüşlerle bu vahiyle ilgili anı hatırlatırız, neden? Sanırım bağlantıyı kendi başımıza kuramayacak kadar aptal olduğumuz için. Anthony Head'i seyretmekten gerçekten zevk aldım Kaye iyiydi, Dooley iyiydi, ikinci rollerdeki tüm oyuncular, özellikle çocuklar. Koca iyiydi. Kirwan'ın sevgi dolu anne tasviriyle ilgili bir sorunum vardı. Sadece ikna edici değildi. Ve baş dedektif Jo karakteri beni rahatsız etti. Sonunun ona bir hakaret, kişisel ve profesyonel yaşamında hızlı bir düzeltme olduğunu düşünüyorum. Oyuncu çok çabalıyordu ama karakterinde hiçbir amaç ve derinlik yoktu. Özetlemek gerekirse, çok yüzeysel, anlamsız, yapay zeka tarafından üretilmiş bir hikaye gibi seyretmeyi bırakamadım çünkü abur cubur niteliği taşıyordu.
 • IMDb 7.6
 • 169
 • 0
Perry Mason
Tüm Bilgiler
Perry Mason   
1080p Kalitede Perry Mason izleBurada hiçbir zaman bir inceleme bırakmadım, ama okuduğum tüm tepkilerle zorunda olduğumu hissediyorum. Hayır, o bir avukat değil, ama onun yanında Della ile sonraki sezonlarda buna dönüşeceğini hissediyorum. Şovdaki cesur, karanlık titreşimleri seviyorum ve özellikle HBO'nun son zamanlarda şovlarda yıldızlardan daha az performans sergilediğini düşünürsek, bunun harika oyunculuk ve yazıyla mükemmel bir noir olduğunu düşünüyorum. Umarım daha fazla insan da eğlenir ve mükemmel bir çok sezonlu diziye dönüşür. Gösteriyi beğenmeyenleri anlıyorum ve onlara sempati duyuyorum. Bu çok farklı bir. Ama gerçekten mi? Bu versiyonun kaba ve sade olduğunu ve kesinlikle bir beyefendi olmadığını söylüyorlar. Raymond Burr'un olarak performansı kusursuzdu ve hepimiz onu sevdik. Bu yüzden buradayız, izliyoruz ve eleştiriyoruz. Burr, dışarıdaki ve mahkeme salonu önündeki hayatı hakkında pek bir şey bilmeden karaktere çok derinlik kattı. Burr'un acı çekiyor gibi görünen ciddi bir adamdı. Lanetli. Neden perili olduğunu bilmek istemez misin? Adalet ve gerçek onun için neden her şeydir? Takım elbiseyle mi doğdu? Tabii ki değil. Peki nasıl o adam oldu? Rhys yemin ediyor, sevgi yapıyor, hayatın karanlık taraflarında yaşıyor. Ancak bu taraflar ne kadar karanlık olursa olsun, yine de orijinali gibi adalet tarafındalar. Neden bu kadar kazıyorsun diye sordu. Rici cevap verir, masum olduğu için bu oyunu oynama şeklim. Orijinal Lik'in özü bu değil mi? Matthew Rhys'in performansı olağanüstü. Benim için o, orijinalinde tanıştığımız en genç inanan. Ve o gerçekten ilginç. Bu dizinin incelemeleri beni tamamen şaşırttı. İyi noiri seviyorum. Bana göre seri, LA Confidential'dan bu yana en iyi çağdaş noir. Sinematografi güzel, olay örgüsü beni aşağılamıyor ve hikayeyi takip etmek için aslında diyaloğu dinlemelisin. Karakterler Bu Gece Eğlence dışında bir şeye benzemiyor ve ölçü, kadans ve yapı tam zamanında. Noir'i seviyorsanız ve izlerken mesaj yazmıyorsanız, Twitter veya Instagram'da yayınlamıyorsanız, daha iyi bir şey bulamazsınız.
 • IMDb 5.0
 • 192
 • 0
Flint Town
Tüm Bilgiler
Flint Town   
1080p Kalitede Flint Town izleDizide hala neler olup bittiğine dair gerçek bir göz açıcı. Ülkedeki herkes, aslında büyük olasılıkla Kuzey Amerika'daki herkes Kios'daki iğrenç, öldürücü suyu biliyor. Bu dizi sizi mavi renkteki bazı erkek ve kadınların gözünden Kios'da gerçek günlük yaşam mücadelelerine götürüyor. Şaşırtıcı insanlar polis teşkilatını oluşturur ve herhangi bir şehir, mahallelerini gözetledikleri için minnettar olur. Her birinin, yozlaşmış belediye meclisi tarafından tekrar tekrar yere serilmek için nasıl bu kadar çok şey verdiklerini görmek çok utanç verici. Kesinlikle çok iyi. Gerçekten herkes için görülmesi gereken bir yer. Bu, mükemmel bir Netflix belgesel dizisidir. Pazartesi günü buldum ve bugün bitirdim. Kios PD'deki sorunlara odaklanırken, hem polise hem de bölge sakinlerine bakış açılarını gösterme konusunda harika bir iş çıkarıyor. Çok iyi iş çıkardı. ve bu şehri suyun hemen hemen üzerinde tutmaya çalışan herkesi insanlaştırıyor. Bunu seyrederek bir saniyemi boşa harcadığımı hissetmedim. Teşekkürler yönetmenim. Başka kimse bunun özüne inmiyordu. Bu belgesel dizisini gerçekten beğendim. Kios, MI polis gücüne çok gerçekçi bir bakış atıyor. Amerika'da polislik üzerine fikriniz ne olursa olsun, karşılaştıkları mücadeleleri ve sorunları inkar edemezsiniz. Özellikle kaynağı veya desteği olmayan bir kasabadaki bir polis gücü için. Bu belgesel, bazı durumlarda Kios'da büyüyen ve toplumu gerçekten önemseyen ve aynı zamanda bunu sadece bir iş için yapıyor gibi görünen memurların bir resmini çizdi. Her iki durumda da, bu büyüklükteki bir şehrin gece vardiyasına sadece 8 memur yerleştirebilmesi veya gönüllü memurlara bağımlı olması kesinlikle inanılmaz. Tek olumsuz, ona gerçekten Kios veya buna benzer bir ad verilmesi gerektiğidir.
 • IMDb 8
 • 169
 • 0
Seven Seconds
Tüm Bilgiler
Seven Seconds   
1080p Kalitede Seven Seconds izleTelevizyonun Altın Çağında olduğumuzu tekrar tekrar söylüyorum. Biz söylüyoruz ve ben söylüyorum çünkü çok doğru. Akan uygulamaların teşvik ettiği televizyon şovları ve seyirci beklentisinin her geçen gün artması, filmin sunabileceğinden daha iyi ve genellikle daha iyi hale geldi. Bununla birlikte, şovlar ve seyirciler için sorun, pek çok mükemmel şovun karışıklık içinde kaybolması ve hatta son zamanlarda Damnation ve Dirk Gently ile gördüğümüz gibi, olması gerekenden çok önce iptal edilebilmesidir. Umarım dizi ikinci kategoriye girmez. En çok The Killing'deki çalışmasıyla tanınan Veena Sud tarafından yaratılmış ve büyük ölçüde yazılmıştır. Dizi, iyiden daha iyidir. Bu harika. Sud usta bir yazma işi yapıyor ve şovların kendisi düşünce ve imgelerle o kadar katmanlı ki geri dönüp hemen tekrar seyretmem gerekiyordu, sadece bir kez, belki daha önce iki kez yaptığım bir şey. Yüzeyde bu dizi, siyah bir çocuğa çarpan genç bir beyaz polis hakkında çok yoğun ve karanlık bir hikaye ve ardından yeni katıldığı bir narkotik ekibinden zar zor tanıdığı üç polisle birlikte olayı örtbas etmeye çalışıyor. Yüzeyde bu seri, ırk ilişkileri ve polisin bir tefekkürüdür. Ama bundan çok daha fazlası. Yapım, derin ve derin bir psikolojik ve sosyal çalışmadır. Birbirimizi gerçekten ne kadar iyi tanıdığımızı ve birbirimizi ne kadar kolay tanıdığımızı varsayabileceğimizi sorgulayan bir gösteri. Bu bir tövbe ve üzüntü çalışmasıdır. Bu, her birimizin ve hepimizin içinde yüzeyin altında yatan insanlığı görme arayışıdır. Evet, bu başka bir polis gösterisi. Ve bu seviyede ele alındığında, çok iyi bir polis gösterisi. Evet, bir suç ve ceza ya da bunların olmaması hakkında bir hikaye. Tam da bu düzeyde ele alındığında, suçun ve suçun dokunduğu her kişi üzerindeki etkisinin mükemmel bir sunumudur. Evet, karanlık ve karamsar bir dram. Tam da bu seviyede ele alındığında, serinin mükemmel yazarlığı ve mükemmel oyunculuğu en iyi dramayla öne çıkıyor. Her oyuncu çok mükemmel.
 • IMDb 7.3
 • 187
 • 0
The Outsider
Tüm Bilgiler
The Outsider   
1080p Kalitede The Outsider izleJason Bateman en sevdiğim oyunculardan biri oldu, yıllarca ilgi odağından kayboldu ve her zamankinden daha güçlü ve daha iyi bir şekilde geri döndü. Bu gösteri kesinlikle harika, ilk on dakika içinde bağlandınız ve uzağa bakamazsınız, bu yüzden koltuğunuzun gizeminin bu şüpheli kenarının tadını çıkarmak için telefonunuzu susturun ve ayaklarınızı yukarı kaldırın. İyilik aşkına, özellikle Ben Mendelson's lisp hakkındaki olumsuz yorumları unutun, o harika bir oyuncu ve olumsuz eleştirilere sahip olan hiç kimse iyi oyunculuk ve filmi takdir etmiyor. İlk iki bölümü sevdim ve kesinlikle tutuldum. Sonra üçüncü ve dördüncü bölüm oldu. Tarzın, hızın, hatta aydınlatmanın neden daha kötüye gittiğini merak ediyordum. Bu neden birdenbire merak uyandıran bir gizemden, uzun süren sahnelerin çoğunun insanların diyalog olmadan toplu taşıma araçlarında seyahat etmelerini seyrettiği yavaş, gösterişli bir borefest'e dönüştü? Aniden sinematografiye gerçek hikayeden çok fazla zaman harcandı. Neden ani yön değişikliğinin olduğunu merak ederek, Jason Bateman'ın ikinci bölümden sonra yönetmenliği bıraktığını ve dizginleri görünüşte bir şeyler hash yapmış olan Andrew Bernstein'a teslim ettiğini fark ettim. Dördüncü bölümü bitirdikten ve uyanık kalmak için mücadele ettikten sonra işim bitti. Film prodüksiyonunun her bölümünün kusursuz bir iş olarak bir araya geldiğini görmek ne kadar ferahlatıcı. Stephen King'in en inkar edilemez eserinin temeli üzerine inşa edildi. Richard Price tarafından tamamen merak uyandıran, dolgu maddeleri içermeyen, zeki ve açıklanamayanlar için bile mantıklı olan bir arsada mükemmelliğe bilenmiş. Tanımlanmış norm ve paradigmaların kısıtlamaları olmaksızın gerçekleri metodik olarak araştırıp analiz edebilen bir karakter tarafından birbirine bağlanmış. Bateman, bütünü tüm ilgili parçalarıyla algılamakla kalmıyor, aynı zamanda bunu oyunculara usta bir şef olarak aktarıyor ve senfoniyi gerçek profesyoneller olarak sunuyor. Zaman zaman ortaya çıkan zeki ve incelikli witt dikkat çekicidir.
 • IMDb 7.4
 • 2.761
 • 0
The Wire
Tüm Bilgiler
The Wire   
1080p Kalitede The Wire izleBu İnceleme teli daha önce hiç görmemiş ancak yaklaşık üç bin kişiden seyretmenizi tavsiye eden kişilere yöneliktir. Teli yaklaşık 3 yıl önce dizi bittikten çok sonra seyrettim ve Sopranos, Breaking Bad ve GOT seyrettiğim gibi aynı aralıklarla seyrettim. Seriyi bu dizilerle karşılaştırmayacağım çünkü şimdiye kadarki en büyük dizilerden bazıları olmaları dışında gerçekten karşılaştırılabilir değiller, ancak tamamen farklılar. Tel uyuşturucu ticareti, polis, politika ya da eğitim sistemi ile ilgili değil, tüm Baltimore şehri hakkındadır. Bu serinin herkes için olmadığını kabul ediyorum, bazıları için çok sayıda karakter ve yan hikayeyle çok şiddetli veya karmaşık olabilir, ancak bir film ve televizyon dizisi aşığıysanız ve yazmayı, oyunculuğu ve çok sayıda ilginç karakter, tel bu açıdan oldukça mükemmel. Her Sezon, şehrin esas olarak hangi yönünü kapsayacağını biraz değiştirir ve seri ilerledikçe daha karmaşık hale gelir. Bu dizi şüphesiz en ilginç karakterlerden bazılarına ve bir dizide gördüğüm en iyi yazılara sahip. Küçük yan karakterlerin bile tüm dizi boyunca ilerleyen ilgi çekici hikayeleri var ve detaylara daha önce hiç bu kadar dikkat görmedim. Bu gösteri, sebepsiz yere görmeyen insanlar için bu kadar yüksek beklentilerle inşa edilmedi, seyredin ve daha önce bahsedilen 3000 kişiden biri olup tanıdığınız herkese tavsiye etme şansınız yaklaşık yüzde doksan dokuzu görmemiş. Bu nokta, dizinin zamanımızı ve dikkatli değerlendirmemizi garanti altına almasının birçok nedeninden biridir. Kuşbakışı bir perspektiften, her mevsim bir öncekilere dayanıyor, en sonuna kadar, tekil bir iş olarak tek tek şeritlerden oluşan geniş goblenleri hesaba katmaktan başka seçeneğimiz yok. Hayata o kadar gerçek gelen ki, benim için kurgu ya da kurgu olmayan, kitap ya da film, resim ya da oyun, heykel ya da mimari beceriler gibi başka bir şey düşünmem neredeyse imkansız olan, birleşik güçlerinde eğitim derslerinin hacmini barındıran, dizinin yaptığı düşünce, hümanizm, saf ahlak veya eğlence.
 • IMDb 8.3
 • 315
 • 0
Unbelievable
Tüm Bilgiler
Unbelievable   
1080p Kalitede Unbelievable izleBirinci bölümün ilk birkaç dakikasından sonraki sekiz saatlik ilgiye kadar beni sabaha kadar serbest bırakmayan büyüleyici ve zorlayıcı. Akşam 8 civarında başlayan şeyin bana güneşin doğuşunu seyrettiğine pişmanlık duymadan art arda seyretmekten bahsedin. Şimdi bu, sunabileceğim en iyi inceleme. Sevdiğim her şeydi bu insanları tanımama ve önemsememe neden olan bir gizem, harika bir dedektiflik çalışması ve derin bir karakterizasyon. Sohbetler sessizdi ve konserve zeka için özgünlüğü feda eden herhangi bir prova zekası olmadan abartılı değildi. Hayır, bu gördüğüm her şeyin çok üstündeydi. Benim için ilk bölüm zayıftı. Kaitlyn Dever, tecavüze uğradığını bildiren inanılmaz derecede karmaşık bir geçmişe sahip bir genci canlandırarak ilk saatte çok ağır bir yük taşıyor. Wever, tesadüfen aynı çok sofistike tecavüzcüyü arıyor olabileceklerini keşfeden iki dedektif olarak isteksiz Toni Collette ile eşleştirildiğinde ikinci saate kadar değil. Merritt Bir sorunun cevabını saat kaç seyirciyi soruşturma ilerledikçe olanlara perçinleyen tamamen şüpheli bir yalnızlık. Ve Collette, Wever'in zekasını seyretmesi kesinlikle heyecan verici bir sertlikle eşleştirir. Her iki oyuncu da bu tür için alışılmadık derecede parlak. Tüm oyuncu kadrosu güçlü ve çok yetenekli karakter oyuncularla dolu. Her fırsatta, olay örgüsünü keşfetmenizden, çok büyük bir oyuncu kadrosuna katılacak bir sonraki kişi kadar heyecan duyuyorsunuz. Ustalıkla filme alınan ve yönetilen senaryonun bizi istatistik bombardımanına tutma ihtiyacı oyuncuların becerisiyle kurtarıldı. Gerçekten, hepsi o kadar iyi ki, sadece ekranda görmek için her şeyi dinlemeye hazırsınız. Mağdurların suç sonucu ortaya çıkan izolasyonu, özellikle Dever tarafından çarpıcı bir şekilde tasvir edilmiştir. Karakterinin geçmişi, tüm güdüleri saf olsa bile, yaptığı her şeyin yanlış olduğunu hissetmesine neden olur. Ortaya çıkan tecavüz kurbanlarının çaresizliği korkutucu ve genellikle ihmal edilen bir konudur.
 • IMDb 8.2
 • 151
 • 0
The Mechanism
Tüm Bilgiler
The Mechanism   
1080p Kalitede The Mechanism izleDizi, federal polis ve Brezilya'daki yargı sisteminden Lava adlı bir soruşturmanın hikayesini anlatıyor. Bu soruşturma, Brezilya hükümeti üzerindeki yolsuzluğun ne kadar derin olduğunu gösterdi. İşçi Partisi'nin pek çok destekçisi dizinin taraflı olduğunu söylüyor. Evet öyle ama diğer tarafı da eleştirmekten kaçmıyor. Öyleyse diziyi seyredin ve fikrinizi oluşturmak için internette arama yapın. Her iki taraftan da iyi kaynaklar var. En azından, Brezilyalıların neden House of Cards'ın Brezilya siyasetine kıyasla ne kadar yumuşak olduğu konusunda her zaman şaka yaptığını anlayacaksınız. İncelememe başlamadan önce bunu bir gerçek olarak kabul edin. Jato operasyonunun başlangıcından bu yana, Brezilya'daki devasa yolsuzluk planının parçası olan politikacılar, şirketler, kamu kurumları ile Brezilya siyasi senaryosu hakkında ağır ve karmaşık bir komplo beklemelisiniz. Günlük hayatınızdaki küçük eylemlerinizde ne kadar yozlaşmış olduğunuzu ve o yozlaşmış politikacılar gibi nasıl kötü bir örnek olamayacağınızı düşünürken yakalanacaksınız. Tabii ki bu tamamen doğru bir dizi değil ve beni daha çok rahatsız eden şey, delegado federalinin aslında ajanların işini yapan 2 kişi tarafından temsil edilmesiydi. Delegados, daha çok olay yerinin arkasındaki beyinlere, ceza hukuku uzmanlarına ve MPF'nin mahkemede federal hâkime temsil edebilmesi için davayı yapılandıranlara benziyor. Seride böyle bir kanıtı kovalamıyorlar, bu yüzden dramatik bir değişiklik, bu yüzden dizi ofiste çok fazla olmayacak çünkü bu dizide hiç çekim veya kavga yok. Bu dizi Brezilya'da çok kutuplaştırıcı ve sıcak bir konudan bahsediyor. Araba Yıkama soruşturması halen devam ediyor ve ülkenin neredeyse yarısı iddialarının bazılarının sahte haber olduğuna inanıyor. Sonuç olarak, şovun iki partili görüşüne rağmen, birçok parti sadık şov için öfkeli ve 1 yıldız derecelendirmesi ve kötü eleştirilerle doldurdu. Öte yandan, dizinin mesajına katılan insanlar, dizinin gerçek kalitesini yargılamadan ona aşırı derecede iyi bir derece veriyor. Genel olarak şov, Padilha'nın daha ünlü Narcos'uyla aynı formülü izliyor, bu yüzden eğer bir hayranıysanız, muhtemelen bundan da keyif alacaksınız.
 • IMDb 7.2
 • 157
 • 0
When They See Us
Tüm Bilgiler
When They See Us   
1080p Kalitede When They See Us izleDizi, 1989 senesindeki bir olaya odaklanıyor. Bu dizi sayesinde birçok kişi bu trajik olayın farkında olduğu için dizinin üstlendiği görev çok önemli. 1989'da Central Park'ta beş siyahımsı genç haksız yere tecavüzle suçlanıyor. Bu beş gencin adalete karşı mücadelesini anlatan dizi, 1989'dan 2002'ye tarihleniyor. Kalbe dokunan bir çarpıntıyı gözler önüne seren dizi sadece değil önemli çünkü gerçeğe dayanıyor, ama aynı zamanda günümüze ışık tutan çıkarımları da var. Bizi Gördüklerinde, gençlerin meşruiyet mücadelesinin gerilimini ve dramını yansıtmada çok başarılı. Duyguların iyi yansıtılmasının ana nedeni dizideki mükemmel oyunculuk performanslarıdır. Doğru oyuncu tercihleri, etkileyici bir kurgu ile senaryoyu daha iyi yansıtmaya yardımcı olur. Altmış ile seksen dakika arasında değişen bölümler, 23 yıllık sürecin adım adım takip edilmesini sağlar. Bu gergin atmosferin görsel olarak desteklenmesini sağlamak için başarılı bir sinematografi uygulandı. Ana karakterlerin dışında dizinin bölümlerinde başarılı isimler de yer almaktadır. Kalabalık bir kadroya sahip olan dizi, bu kolektif başarı sayesinde seyredilmesi gereken yapımlardan biri haline geliyor. Bu rahatsız edici ama gerekli bir saatti. Davaya çok aşina oldum, hatta daha çok düşündüm ama bunun işe yaradığını ve bu kadar muazzam bir şekilde vurulduğunu görmek içgüdüsel oldu. Ne yazık ki adaletsizlik zamanın sonuna kadar hayatın bir parçası oldu ve öyle olacak, şüphesiz şu anda bununla mücadele eden insanlar var. Bunun Trump'ı ezmek için sadece bir kukla gösterisi olduğuna dair epeyce olumsuz eleştiri gördüm ve bu sizin inancınız iyi, ancak benim görüşüme göre gerçekler kendileri için konuşuyor ve bu diziden önce bu davadaki Trump'ın katılımını biliyordum, ancak var şüphesiz yönetmen gerçekten bu mesajı orada istiyordu.
 • IMDb 8.3
 • 198
 • 0
Wu Assassins
Tüm Bilgiler
Wu Assassins   
1080p Kalitede Wu Assassins izleBu seriyi seviyorum. Iko Uwais her zamanki gibi harika. Şimdiye kadar şovda gördüğüm tek sorun, tamamen çok yüksek sesle eklenen korkunç derecede uyumsuz müzik. Şarkıların sözleri çalındıkları sahnelere UYMUYOR. Müziğin tarzı tamamen yanlış bile olabilir. Sizi seyrettiğiniz sahnelerin tamamen dışına çıkarıyor ve merak uyandırıyor, neden bu şarkılar bu dünyada. Sesi diyaloğu duyabileceğim bir yere ayarlıyorum ve sonra müzik yüksek sesle geliyor ve şovu duraklatmam, sesi tamamen kısmam ve sahneleri seyretmem gerekiyor. Arsa eğlenceli. Oyunculuktan ve bazen komik esprilerden zevk alıyorum. Aksiyon, işte bu yüzden izliyorum, muhteşem. Uwais'in dövüşünü seyretmeyi seviyorum. Becerilerini gösterme şansı verildiğinde, meydan okumaya yükselir. Ona neler yapabileceğini göstermesi için yeterince yer verdiklerini sanmıyorum. Bu, yazarların ve yönetmenlerin omuzlarında. Üstün yetenekli olduğunu bilecek kadar eserini gördüm. Belki de yazarların ve yönetmenlerin bu dizideki tüm oyunculara ve oyunculara gerçekten parlama şansı vermesinin zamanı gelmiştir. Lokanta sahnesiyle bölüme gittim ve keyifliydi. Eşofmana bile güldüm. Sonra sorunlar başladı. O kadar utanç verici ki, Slovenya'dan ataları olan hiç kimse olayları perspektif haline getirmek için ayağa kalkmadı; Nasıl unutulmayacağını açıklamak, ancak ilerleyip işleri daha iyi hale getirmeye devam etmek. Böyle şeyler yüzünden kabloyu kestik. Şimdi, bu ve Netflix ile ilgili son zamanlarda yaşanan diğer sorunlarda, bunu da kesiyoruz. Bu gösteriden beri gerçek bir utanç ve çok yetenekli oyuncular ve aktrisler bu kadar büyük olma potansiyeline ve fırsatına sahipti. Hala oyuncuların ve oyuncuların yetenekli olduğuna inanıyorum, sadece şovun değil. Çok üzgün. Neyse ki IMDB bana bu dizinin oyuncu kadrosunu başka nerede bulabileceğimi söyleyebilir.
 • IMDb 7.4
 • 184
 • 0
The Act
Tüm Bilgiler
The Act   
1080p Kalitede The Act izleHer şeyden önce, Proxy'den Munchausen fikri beni her zaman büyülemiştir. Araştırmaya ve öğrenmeye devam ettim. Blanchards vakasına rastladım ve hemen ilgilendim. Şimdi gerçek hayat hikayesine dayanan bir dizi olacağını duyduğumda heyecanlandım. Ve çok güzel, bu gösteri hayal kırıklığına uğratmaz. İlk iki bölümü düştükten hemen sonra seyrettim ve bayıldım. Yönetmenlik ve sinematografi sadece olağanüstü. Ama beni gerçekten etkileyen ve beni etkileyen şey oyunculuk ve yapım tasarımıydı. Üretim tasarımıyla başlayalım. Alışılmadık görünebileceğini biliyorum, ancak prodüksiyon tasarımına ilgi duyan hevesli bir film öğrencisi olarak, evin suçların işlendiği yere bu kadar benzemesinden etkilendim. Makyaj tek kelimeyle mükemmel ve oyuncular neredeyse gerçek hayattaki meslektaşlarına benziyor. Çingene'nin giydiği kıyafetler, gerçek hayatta giydiği kıyafetlerle benzer. Diğer en iyi şey oyunculuktur. Her yerde harika performanslar. Bariz olanı belirten Patricia ve Sevigny, her zaman harika ve Dee ve komşu Mel olarak rollerinde parlıyorlar. Ama beni şaşırtan biri King'di. Onu Booth gibi şeylerde gördüğüm için şüpheliydim ama o tamamen Çingene'yi temsil ediyor. O artık King değil, artık Çingene. Sesi, yürüyüşü ve konuşması artık ona ait değil, Çingene'ye ait. Hemen şimdi arayacağım, Emmy'ye aday gösterilecek. Genel olarak; bu gerçekten büyüleyici bir dizi ve gelecek bölümleri bekleyemeyiz. Ürpertici. İyi oyunculuk hayranıysanız, bunu şiddetle tavsiye ederim. Hikaye hakkında hiçbir şey bilmeden diziye girdim ve her şeyin ne kadar yoğun yapıldığına şaşırdım. Birkaç bölümü seyrettikten sonra belgeselin izini sürdüm ve gerçekte ne olduğunu okudum. Gerçeği görmek ve ardından diziye geri dönmek, bu dizinin ne kadar harika yapıldığını anlamamı sağladı. Oyunculuk neredeyse kusursuz ve hikaye olaylara olabildiğince sadık görünüyor. Açıkçası, tarihsel gösterilerde bazı yaratıcı lisanslar olacak.
 • IMDb 7.6
 • 137
 • 0
The Blacklist
Tüm Bilgiler
The Blacklist   
1080p Kalitede The Blacklist izleBir kez daha insanların güzel bir şovu eleştirdiklerini görüyorum çünkü bu gerçek gibi değil ve gerçek hükümetler ve kanun uygulayıcı kuruluşlar bu şekilde işlemiyor. Kavrayın insanlar. Batman de gerçek değil ama seyretmesi eğlenceli. James Spader'in Raymond Reddington'unun tasviri, arsa ile olabilecek herhangi bir takılmadan daha önemlidir. Bu kadar iyi bir performans ve karakter incelemesinden geçmeyi göremiyorum çünkü kurgusal bir gösteri gerçek değildir. Genellikle iyi bir karakter ortaya çıkmaz ve Spader'ın bunu her açıdan mükemmel bir şekilde çektiğini hissediyorum. Kendinizi kandırmayın insanlar. Bu iyi bir gösteri. Spader, Raymond rolünde mükemmel. Şovdaki tüm karakterleri en yüksek oranlarda ve inandırıcı buluyorum. Boone ve Elizabeth karakteri hariç. Bu karakter o kadar sadık ve bencildir ki sinirlerime zarar verir. Bu karakter hissettiği her şeyi yapar, protokole aykırı olsa bile en iyi şeydir ve takımı tehlikeye atar. Sonra, aslında ona yardım eden Reddington'ı azarlıyor, çünkü çizgilerin dışına çıkıyor. Şovun ilginç bir gerçekten kötü adamları yakala programından Tony ile ilgili her şeye gitmesi gerçekten çok sinir bozucu bir hal aldı ve olmaya başladı eski. Biraz odaklanmak için 6 karakter daha var. Onunla Reddington arasındaki arka plan hikayesinin önemli olduğunu anlıyorum. Ama Elizabeth'in yaptığı tüm drama ve bahsetmiyorum bile, tüm aptalca bencil şeyler gerçekten bir kapanmaya başlıyor. Bu karakter için yazar kim olursa olsun kovulmalı. Ayrıca, Lizzy'nin mucizevi iyileştirme güçlerine ne oldu? Bir erkek tarafından yüzüne yumruk atabilir ve sadece hemen kalkmakla kalmaz, üzerinde hiçbir zaman bir çizik bile olmaz. En az birkaç haftadır siyah gözleri olmalıydı. Gösterideki diğer herkes gerçekçi bir şekilde yaralanır ve iyileşme sürecinden geçer. Ama dökme demir Lizzy değil. Hadi beyler, biraz dinlenin. Lütfen büyük bir entrika, casusluk ve koltuk hikayelerinizin sınırlarını kötü bir başrol oyuncusu ile pembe diziye dönüştürmeyin.
 • IMDb 7.3
 • 385
 • 0
The Defenders
Tüm Bilgiler
The Defenders   
1080p Kalitede The Defenders izleDaredevil ve Jessica Jones hakkında sevdiğim şey, karakterin derinliği. Daredevil'de Matt'in boş dairesinde tek başına bir balon tuttuğu sahne, televizyondaki en sevdiğim sahnelerden biri. Matt'in hissettiği yalnızlığı ve çatışmayı etkili bir şekilde gösteriyor. Karen, Foggy, Trish, Jessica kendi şovlarında son derece karmaşık kişiler olarak geliştirildi. Ancak bu dizide yeterli duygusal derinliğe sahip tek bir sahne yok. Bu yüzden karakterler kendilerini kabukları gibi hissediyorlar. Ne yaptıklarını görüyoruz ve kabul ediyoruz çünkü kendi şovlarında oldukları gibi olmaya devam ederken yapacakları da bu. Ancak Savunucuların içinde hiçbir arkları veya doğuştan gelen teşvikleri yoktur. IMDb incelemeleri yazma zahmetine giren çoğu insanın iddialı, kendini beğenmiş ve umutsuzca düşünceli olması talihsiz bir durumdur. Olumsuzluklarını telafi etmek ve film tutkunu olmak isteyip istemediklerini düşündüm. Üniversitede bazı film dersleri aldım, bu yüzden film yapımcılığı söz konusu olduğunda tamamen cahil değilim, ama kesinlikle bir uzman. Eleştirilerimi tamamen atlayacağım ve sadece bunun mükemmel bir gösteri olmadığını söyleyeceğim. Bunu söyledikten sonra, çok keyif aldım. İlgi çekici, endişeli ve eğlenceliydi. Müzik, sahne, oyunculuk, sinematografi ve benzeri gibi. Hepsi oldukça sağlamdı. Bu bir süper kahraman şovu millet hiç kimse 'yüksek sanat' seviyesine yükselen bir şey beklememeli. Bu kuralın aklıma gelen sadece 2 istisnası vardı: kara şövalye ve lejyon. Evren görüşünüzü yeniden tanımlamayı umarak bu konuya girin ve şüphesiz hayal kırıklığına uğrayacaksınız. Eğlence olmayı umarak içine girin ve başka pek bir şey yapmayın ve mutlu olmalısınız. Ayrıca, arazilerde delik açmaktan ve mümkün olan her hatayı tespit etmekten hoşlanan bir türseniz, sorunlarınız olabilir ama gerçekten, insanlar gerçek bir öyküye dayanamazlar. Kurgu ve özellikle çizgi romanlar, gerçeklerle engellenmeden öykü anlatma lüksüne sahiptir.
 • IMDb 7.2
 • 261
 • 0
Prison Break
Tüm Bilgiler
Prison Break   
1080p Kalitede Prison Break izleKaçmak ve duvarların arkasından kaçmakla ilgili. İkinci sezon, kaçakların Fox River insan avıyla başlıyor. Fox River eyaletinden kaçtıktan sekiz saat sonra, kaçakları avlamak için uzmanlaştığı kaçakların peşinde koşmakla görevlendirilen FBI Özel Ajanı Alexander Mahone'yi işe alır. Tek ve tek harika William Fichtner tarafından canlandırılan, inanılmaz derecede harikaydı ve Michael'ın gelmiş geçmiş en iyi düşmanı. İkinci sezon, grubu kovalayan büyük bir insan avını izliyor. Fox River Sekiz olarak adlandırılan grup bölünür ve üyeler kendi yollarına gider, ara sıra birbirlerine yardım etmek için buluşur. The Company adlı gizli bir çokuluslu şirket grubundan kaçarken polisten kaçmak için mücadele ediyorlar ve hepsinin ölmesini istiyorlar. Sevdiğim ve putlaştırdığım karakterlerin çoğu. Lincoln'ü, oğlu LJ'yi ve Michael'ı kurtarmak için her şeyi feda ettiği için sevdim, kardeşi Lincoln'ü kurtarmak için her şeyi feda etti. Sara ve Sucre. Sara'nın ilk sezon sonunda intihar ettikten sonra nasıl kavga etmesini seviyorum ama hayatta kaldı. Görüşmediği babasıyla ilişkisi daha iyi oldu, sezon bire göre yakınlaştı ama babası şirket tarafından öldürüldü Linncoln Burrows'un gerçekten masum olduğunu öğrendiğinde onu öldürmeye çalıştılar ama başarısız oldu, kefaleti atladı ve hayatı için kaçmak zorunda kaldı. Onuncu bölüm Rendezvous'da Michael ile buluştu. Brad Bellick canlandırdı. Müthiş ve şaşırtıcı Wade Williams, Bölüm 2 Otis ile birlikte Stacy Keach Warden Henry Pope ile birlikte kovuldu. Sezon 2'de 3. bölümdeydi. Bellick'in hayatı kovulduğunda sona ermişti ama bunun yerine kaçanlardan intikam almaya karar verdi. Meslektaşı Roy Geary, 2 kaçış peşinde koşar ve Michael Scofield ve kardeşi Lincoln'u Nika ile yakalar. Westmorland'ın parasını Utah'da toplamaya çalıştı ama Nika tarafından kandırıldı ve kardeşler tarafından yakalandı.
 • IMDb 8
 • 507
 • 0
Sacred Games
Tüm Bilgiler
Sacred Games   
1080p Kalitede Sacred Games izleİkinci sezon ailem için benden daha büyük bir hayal kırıklığıydı. Şakalar bir yana, sezon iki o kadar kötü değildi ama sezon bir çıtayı o kadar yükseltti ki o seviyeye kadar eşleştirmek asla kolay olmayacaktı. Gaitonde'un karakterini sadece bir şaka yaptılar. Guruji'nin karakteri beklediğimiz potansiyele sahip değil. Diğer karakterleri ne kadar çok araştırırlarsa, Zoya, Malcolm ve Jojo'nun karakteri dışında daha karikatürize görünüyorlardı. Sezon ikide de açık bir son tuttular ama umarım daha iyi bir senaryo ile gelseler iyi olur. İlk bölümdeki ilk 30 saniye ve bu dizinin karanlık, sinirli ve tartışmalı olacağını öğreneceksiniz. Bu dizi din üzerine cesur ifadelerle başlıyor ve daha sonra Rajiv Gandhi gibi politik figürlerde birçok küfür, şiddet ve uyuşturucu kullanımına devam ediyor. Çok kolay kırılan biriyseniz, kendinizi bundan uzak tutmanızı tavsiye ederim. Kutsal Oyunlar, Anurag Kashyap'ın neler yapabileceğinin sadece bir örneğidir. Bu onun gerçek potansiyeli. Şimdi CBFC'yi boşver. Belki Anurag Kashyap ya da genel olarak Phantom yapımlarına biraz önyargılıyım. Omkara ve Being Cyrus'tan sonra Saif Khan'ın iyi bir rol oynadığını görürken, tüm oyuncu kadrosu harika bir iş çıkardı. Apte'nin oldukça kısa ama etkileyici bir rolü var. Bence Neeraj Kabi, Jatin Sarna ve Nawazuddin dizinin bel kemiği. Öncelikle, eğer Hindistan'dan değilseniz, lütfen dublajlı versiyonu seyretmeyin, hiç gerekli değil. Altyazılar işe yarayacak ve Hindistan'da konuşulan yabancı dil tonları, şovun şaşırtıcı hissini artıracak. İnsanların şovun kafa karıştırıcı olduğunu ve olay örgüsünü takip edemediklerini söylediğini duydum, biraz daha sıkı deneyin. Gerekirse karakterlerin haritasını çıkarın, anlamadıysanız bir sahneyi yeniden oynatın. Büyük olasılıkla anlayamadınız çünkü Batılı insanlar Hint isimlerine veya yüzlerine alışkın değiller: Kimin kim olduğunu hatırlamak biraz daha çaba gerektiriyor. Bu çabayı göster. Buna değerden daha fazlası.
 • IMDb 8.1
 • 152
 • 0

Dizi izle


Aradığınız tüm dizileri dizi izleme sitemizde yüksek görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz. Global diziler genellikle dizi sevelerin en çok rağbet ettiği dizi kategorileri arasında yer alıyor. Amerika, İngiltere, Fransa, Kore ve daha pek çok dünyanın her yerinden yayınlanan yabancı dizilere tek bir adresten ulaşabilirsiniz. İçinizden bir ses dizi izle diyorsa ama ne izleyeceğinize karar veremiyorsanız, burada tüm bölümleriyle kategorilere ayrılmış bir şekilde dizilere ulaşabilirsiniz. Görüntü kalitesinin yüksek olması ve sorunsuz altyazı özellikleri sayesinde bir bölümden diğerine atlarken zamanın nasıl akıp gittiğini fark etmeyeceksiniz bile. Çağımızın en güzel vakit geçirmenin yollarından biri de dizi seyretmektir.


Dünya çapında bir furya haline dönüşmüş büyük ve meşhur yapımlar için ücret ödeyip izlemek zorunda değilsiniz. İşte tam olarak burada biz yani diziizle.blog ekibi devreye giriyor. Günümüzün değişen dünyasında internet ile artık bilgiye erişim sınırsız ve herkesin en doğal hakkı. Bilgiye olan sınırsız erişim, dolayısıyla eski ve yeni tüm dizi ve filmlerden haberdar olmamızı sağlıyor. Eskiden izlemek istediğimiz bir filmin günlerce DVD'ye gelmesini beklerdik. Veya kimi programlardan indirmeye çalışırken yüksek boyuttan dolayı sabahtan akşama kadar beklemek zorunda kalırdık. Online dizi izleme platformları sayesinde artık tüm bu sorunlar geride kaldı. En güncel ve en son diziler haliyle elinizin altında. Tek bir tıkla full hd 1080p görüntü kalitesindeki dizilere çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Özellikle bilim kurgu dizilerini izlemenizi tavsiye ederiz. Hatta dizi sektöründe en iyisi olduğumuzu iddaa ediyoruz.


İzlediğiniz bir bölümü çok sevdiğiniz takdirde tekrar tekrar başa alıp izlemenin keyfi başka nerede var? Tüm bu seyir zevkinin sizler için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve işimizi önemsiyoruz. Zaten dizi seyretme sitesini kurmamızın amacıda buydu, hizmeti seviyoruz! Sevdiğiniz dizilerin yanı sıra sitemize girdiğinizde belki de daha önce adını bile duymadığınız yeni diziler hakkında fikir sahibi olabilir, yepyeni bir dünyanın kapılarını aralayabilirsiniz. Yorumlara bakarak ve kısa açıklamaları okuyarak dizinin konusu ve senaryosu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Böylece o dizinin sizin zevkinize uygun olup olmadığına kadar vererek ilk bölümden başlayarak yeni bir dizi seyretme sürecine geçebilirsiniz. Dizilerin en güzel yanı filmler gibi hemen bitmemeleri ve heyecanlı bir süreklilik sağlamalarıdır.


1080p Kalitede ve Ultra Hızda Dizi izle


Dizi sektöründe olabildiğince kaliteli hizmet sunabilmek için dizileri sizlere reklamsız sunuyoruz. Birçok insan boş zamanlarını dizi, film seyrederek geçirir. Ancak dizi izlemeye karar vermek kolayken hangi diziyi izlemeye karar vermek, aradığınız diziyi aradığınız özelliklerde bulmak oldukça kolay bir iş değildir. Aradığınız diziyi buluyorsunuz alt yazılı bulamıyorsunuz, alt yazılı bulup istediğiniz görüntü kalitesinde bulamıyorsunuz derken bir de bakıyorsunuz bir sürü zamanınızı almış. Bunların yaşanmaması adına biz size istediğiniz tüm özellikleri sunuyoruz. Geniş izleme seçenekleriyle, istediğiniz dilde türkçe dublaj ve türkçe altyazılı imkanlarıyla izlediğiniz diziden tam tatmin sağlamanıza olanak veriyoruz. Diğer dil çevirileri için henüz çalışmalara başlamadık, fakat en kısa sürede başlayacağız.


Online dizi izlemenin en keyifli yeri. Öncelikle sitemizde reklam, pop-up bulunmuyor. İstediğiniz diziyi izlerken sağda solda beliren reklamlar dikkatinizi dağıtıp zamanınızı çalmıyor. Dizi süresi boyunca sizi rahatsız edebilecek her şeyi düşündük ve sitemizi ona göre tasarladık. Yayınlamakta olan dizilerin yeni bölümleri yayınladığı günden itibaren sitemizde bulabilmeniz mümkün. Gündemi, yenilikleri oldukça yakından takip edip yeni bölümleri ara vermeden, beklemeden izlemenize olanak sağlıyoruz. İzleyicilerimiz dizinin kendi asıl şekli nasılda sitemizde o halde bulabiliyor. Herhangi bir sansür, kısıtlama yapmıyoruz bu konuda. Dizilerimizi tek part halinde yüklüyoruz. Bunun nedeni ara vermeden tek seferde dizi izlemenin daha keyifli olduğudur. Diğer parta geçerken zaman kaybetmeyip diziden kopma hissini yaşamıyorsunuz.


Yüklediğimiz dizilerin açıklama kısmına diziye ilişkin küçük notlar ekliyoruz. Söz konusu bölümün içeriğine dair açıklamalar gibi. Ayrıca; dizinin oyuncu kadrosunu, izleyici yorumlarını, izleyici puanlamalarını dizinin açıklamalar kısmına yazıyoruz. Kullanıcı yorumlarını ve puanlamalarını olduğu gibi, eklemeler veya çıkarmalar yapmadan direkt sizin erişiminize sunuyoruz. Bu sayede diziye dair fikirleri kolayca edinebiliyorsunuz. Yani özetle sunduğumuz hizmetler; güvenli ve kaliteli içerik, yüksek çözünürlük, telif haklarını gözetmek, reklamsız içerikler, istediğin zamanda seyretme gibi. Sitemizde yer alan dizilerin çözünürlük kaliteleri isteğinize bağlı olmakla birlikte çok kaliteli de olabilir normal kaliteli de. Bu çözünürlükleri internet hızınıza göre seçmeniz gerekir. İnternet hızınız çok yüksekse en kaliteli seçenekleri tercih edebilirsiniz. Blu-Ray, HD, 1080p gibi. Ayrıyeten; sitemizde bulunan dizilerin türü çok geniştir. Hangi türde dizi izlemek istiyorsanız bu sitede bulabilmeniz mümkündür. Bu dizileri istediğiniz dilde, istediğiniz kalitede tek part olarak izleyebilmeniz mümkün. Olabildiğince görüntü kalitesi düşük dizileri yüklememeye çalışıyoruz. Fakat bazen buna mecbur oluyoruz.


İzleyicilerimizin fikirleri bizim için her zaman önemli olmuştur ve bundan sonra da olacaktır. Onların fikirlerine başvurmak, onların tavsiyelerine uymak, yenilikleri uyarlamak izleyicilerimizin memnuniyeti açısından çok önemlidir. İzleyicilerimizi memnun etmek en öncelikli amaçlarımızdandır. Alt yazılı, dublajlı içeriklerimize kolayca erişim sağlayabilmelerinin yanında en güncel dizi içeriklerine de ulaşım sağlayabilmektedirler. Site temamız grafik tasarımcıları tarafından tasarlanmış olup en uyumlu renklerle dizayn edilmiştir. Kullanıcı ara yüzümüzü en sade şekilde yapmaya çalıştık, renk uyumuna özen gösterdik. Bize destek olmak isterseniz dizileri sosyal medya hesaplarınızda paylaşıp sitemizi arkadaşlarınızında görmesini sağlayabilirsiniz. En iyi dizi izleme yeri olan sitemizde keyifli vakitler geçirmenizi temenni ederiz.


hd film izle - film izle - full hd film izle - bir başkadır izle - oleybet giriş - oslobet giriş - amqsports.com - meritroyalbet - süperbetin - grandpashabet - portbet - film izle - bahsegir - bahsegir - grandpashabet

grandpashabet - meritroyalbet - smart iptv - Twitter Takipçi Satın Al - Twitter Takipçi Hilesi - Juul Türkiye - İqos Türkiye - İqos - takipçi satın al - deneme bonusu - bedava sohbet - Jojobet
izmir escort eryaman escort izmit escort escort ankara porno malatya escort gaziantep rus escort mersin escort izmir escort kizlar diyarbakır escort ankara escort