2012
To The Beautiful You
Tüm Bilgiler
To The Beautiful You   
1080p Kalitede To The Beautiful You izleBu, şimdiye kadar seyrettiğim en korkunç drama dizilerinden biri. Oyunculuk korkunç. Ana oyuncu bir tahta kadar katı. Ona neden rolü verdiklerini bile bilmiyorum. Ana oyuncu da korkunç. Sevimli olmaya çalıştı ama her zaman aşırı hareket etti. Cidden, neden en azından biraz oyunculuk yapabilen birini bulmuyorsunuz ki, şovunuzu seyrederken tüm zaman boyunca hayal kırıklığı içinde saçlarımı çekmek zorunda kalmayayım. Bu gösteri hiç mantıklı değil. Arsa süper dağınık. Sanki bir sürü rastgele şeyi bir araya getirip işe yarayacağını umuyorlar. Ama olmadı. Neden vaktimi bununla harcadığımı bile bilmiyorum. Muhtemelen en sevdiğim mangamı nasıl katlettiklerini görmek istediğim için. Neden bu diziyi seyretmeli ve gerçekten zevk almalısınız? Tabii ki SM idolleri için. Bunun dışında drama çok sıkıcı. Dürüst olmak gerekirse, hala alırken bitirmeye çalışıyorum. Ancak hikaye bana çekici gelmiyor, bu yüzden üçüncü bölümden sonra seyretmeye devam etmek zor. Dürüst olmak gerekirse, SM'deki idol gruplarından hiçbirinin büyük bir hayranı değilim ve hiçbirini gerçekten kolayca tanımadım, bu yüzden benim için bu dizi tıpkı diğerleri gibi. Hikaye kulağa hoş geliyor, ancak ilk bölüm kızın neden erkek gibi giyinmeyi ve okula gitmeyi seçtiğini açıklamıyor. Baş oyuncuya aşık olabileceği ima edildi, ancak sonraki bölümlerde ortaya çıktığı gibi aslında değil. Ona hayranlık duyuyor ve ona yardım etmek istiyor. Yine de oyunculuğu o kadar iyi değil ve kimliğini neredeyse ortaya çıkardığı, komik ve garip olması gereken durumlar çok kötü. Üstüne üstlük, iki aktörün birbirini hiç çekmemesiyle romantizm kasvetli. Belki de beni ayakta tutan tek şey, diziyi kurtaramamasına rağmen favorilerimden biri olan aktör Hyun Lee idi. Yani diziyi seyretmek isteyenler için PS'nin 10 üzerinden 2'si, muhtemelen ikinci bölümde on saniye görünecekler, bu yüzden rahatsız bile etmeyin.
 • IMDb 7.4
 • 592
 • 0
Zetsuen no Tempest
Tüm Bilgiler
Zetsuen no Tempest   
Full HD Görüntüde Zetsuen no Tempest izleİlk başta Yoshi'ye ne olacağını bilmiyorsun. Yaptığı şeyi neden zorunlu olarak yaptığını bilmiyorsun. Yoshi genellikle kafası karışır ve emin değildir. Kendini kaybetmiş ancak odaklanmış kadın yorumcu Hakaze Kusaribe ile tanışın. Şovu harika yapan da budur. Bir sürü gizem var. Zengin hız, hareket kolaylığı ile dengelenir. Crouching Tiger Hidden Dragon veya Hero'daki gibi ama bilimkurgu tarzında. Aksiyon sahneleri muhteşem. Vahşi ve net bir şekilde icra edildi. Ana akım filmlerde bile bunu çok sık görmüyorsunuz, bu yüzden bu Anime'nin gücünü gösteren bir mücevher. Ama önce animasyon geliyor. İlk bölümde kelebekler, kar, ayrıntılı karakterler ve daha fazlası var. Bu sinematografiye gerçekten katkıda bulunuyor ve beni şovu sevdiriyor. Sanki oradaymışsın veya olmak istiyormuşsun gibi özel bir his veriyor. Umarım Blast bu tür animasyonları sonuna kadar bol tutar. Gerçekten görsel olarak bir avantaj sağlar. Bu, hızı daha sıcak ve üstüne kremalı harika bir latte veya kusursuz yapılmış çay gibi pürüzsüz hale getirmeye yardımcı olur. Orta Kadınlar zaman zaman yetersiz giyinmiş olsalar da, en kötüsü olabilir ve çıplaklık, el yordamıyla konuşma, kötü moe vs. yoktur. Ayrıca bazı sahnelerde gerçekçi ve mantıklı. Yalnızca fan hizmeti için eklenmedi. Bazı müstehcenlik var ama çeviri hatası olup olmadığından emin değilim. İlk iki bölümde çok fazla söz vermişken, serinin daha iyi olmasa da o kadar iyi olabileceğini söyleyebilirim ve doğu cenneti. Şovu daha az güçlü hale getireceği için pek çok inceleme okumadan veya çok fazla araştırma yapmadan bunu sonuna kadar seyretmenizi öneririm. Spoiler, gösteriyi ilginç kılan şeyleri zayıflatıyor. Özellikle bunun gibi bir gösteri.
 • IMDb 8.1
 • 660
 • 0
Sakurasou no Pet na Kanojo
Tüm Bilgiler
Sakurasou no Pet na Kanojo   
Full HD Görüntüde Sakurasou no Pet na Kanojo izleAnime, bu dünyada çeşitli kişilik kusurları olan tek kişi olmadığımı düşündürmeyi başaran romantik bir komedi animesi. Sakura Konutu'ndaki hemen hemen herkesin kendi sorunları var. Kesin olan bir şey, bu anime'deki karakterlerin, bir kopyası gibi görünen Jin dışında, kendi tarzlarında çok ilginç olmasıdır. Sorata'nın yerel bir yurtta yaşaması ve burada yaşayanların rengarenk, eşsiz ve aynı zamanda çok kaotik olması nedeniyle pişman olmasıyla başlıyor. Gökkuşağının renkleri aniden 5 No.lu 1948'e benzeyen ama daha parlak bir tabloya döküldü. Hikayeyi yavaş ama yine de etkili kaynaması için seviyorum, on ikinci bölümden sonra Shiina nihayet aşkı ve nasıl hissettiğini keşfediyor ve şimdi kaçınılmaz aşk merdiveni geliyor. Bu anime hakkında diğerlerinden ayıran pek çok şey, sakinlerinin en az üçünün o kadar derin sözler söylemesidir ki, sadece muhteşemliğe ulaşmak için sondaj kulelerini gerektirir. Jin, Shiina bunun ustaları olarak buluyorum. Onuncu bölümde Ryuunosuke, Rita'yı bir tartışmada yenmeyi, Volga nehrinde ağlatmayı ve herkes ondan uzaklaştığında bile pişmanlık duymadan bir yere kaçmayı başardı. ve ona kalpsiz dedi. Bu benim en sevdiğim bölümlerden biriydi, çünkü dizeleri o kadar düz, o kadar duygusuz ve o kadar derin konuşuluyordu ki, muhtemelen gey olmayı ve onunla evlenmeyi düşünebilirsiniz. Bölüm yirmi üçü seyrettim ve bu, gözyaşı döktüğüm ilk zamanlardan biri. Tüm olaylar silahlarıydı ve yurdu, tüm serinin Gustav'ı olarak gördüğüm şeydi. Bu anime tek başına tahmin edilemeyecek kadar üzücü ki bir bölümü gibi görünmesine neden oldu. Bu anime'nin zihinsel bir bozuklukla mücadele eden bir kadınla değil, tüm aile ve hayattaki bir kişinin arkadaşlığın gücüyle birçok kişiyi nasıl etkileyebileceğini söyleyebilirim. Temelde çok derin, çok beklenmedik şekilde üzücü bir hikayesi var. Anime, yurttaki herkesin hayatını anlatıyor, ancak Bölüm 23'te, hayatımda ilk kez mahallemi Venedik'te mevsimlik bir sel gibi gözyaşlarına boğduğum yer.
 • IMDb 7.9
 • 1.067
 • 1
Kamisama Hajimemashita
Tüm Bilgiler
Kamisama Hajimemashita   
Full HD Görüntüde Kamisama Hajimemashita izleEn romantik ve mistik hikaye. Büyülü peri kuyruğu, sizi doğrudan farklı boyut dünyasına götüren alternatif gerçeklik gibi hissediyor. Karakterler unutulmaz. Ana karakter Tomoe, gördüğüm en karizmatik ve güzel kişidir. Nanami en tatlı ve en iyi kalplidir. Bu anime'deki her kişi unutulmaz ve bu hikaye gerçekten eğlenceli ve romantik olsa da, her seferinde kalbinizi tekmeleyebilecek üzücü bir yanı var. Ancak en dramatik durumlarda bile gözünüzdeki yaşlarla bile sizi güldüren en komik şakalar ortaya çıkar. Bu anime sizi parlak enerji, sevgi ve Mutlulukla dolduruyor. İlk bölümden sonuna kadar seyrederken tüyleriniz diken diken olabilir. Şahsen mutluluk benim için aşırı dozda. Bu harika bir romantik komedi. Bir gün hasta olduğumda bir hevesle seyrettim ve kesinlikle ona aşık oldum. Bana birçok yönden Fruits Basket X Inuyasha'yı hatırlattı. Tomoe başlangıçta çok kadınsı hissetti, ama sonra bunun her şeyden çok bir cephe olduğunu anlıyorsunuz. Battousai için Kenshin'in bir nevi. Sanat güzel, karakterlerin derinliği ve akılda kalıcılığı var. Tomoe'ye gerçekte ne olduğunu öğrenmeden önce bitse de, bu soruları yanıtlayan mini bir OVA gibi görünüyor. Eğer benim yaptığım gibi bağımlı olursanız, manga her iki koleksiyonda da devam ediyor. Seyretmeye başladığımda diziden tam olarak emin değildim ama çok geçmeden inanılmaz bir hikayeye dönüşmeye başladı. Karakterler çok iyi gelişmiştir, derinlikleri vardır ve çok akılda kalıcı ve ilişkilendirilebilirler. Romantizmi fantastik unsurlarla seviyorsanız, o zaman bu sizin için bir zorunluluktur. Bir şans verin ve kalbinizin kısa sürede yarışacağına sizi temin ederim. Şiddetle tavsiye edilir. Bu animeyi gerçekten çok beğendim, Tomoe ve Nanami'nin gerçekliğinin birbirlerinden nefret etmekten birbirlerine değer vermeye dönüştüğü gerçeğini seviyorum. Elbette bir çift olmayı hak ediyorlar çünkü Tomoe'nin kulakları sevimliydi ve Nanami'nin şövalyesi ve parlak zırhıydı. Öte yandan Nanami, Tomoe'yu iyi bir şekilde kızdırdığında sevdiğim oldukça zeki ve cesur bir birey.
 • IMDb 8.7
 • 946
 • 1
Tonari no Kaibutsu kun
Tüm Bilgiler
Tonari no Kaibutsu kun   
Full HD Görüntüde Tonari no Kaibutsu kun izleKahraman Shizuku Mizutani, zamanını çalışmalarına adamış çalışkan bir öğrencidir; sonra bir gün sınıfında olan ancak okula gitmeyi nadiren rahatsız eden bir öğrenci olan Haru Yoshida ile tanışır. Haru, her zaman korkutucu olduğu için oldukça korkutucu olmakla ünlüdür; yine de kötü bir insan değil ve kısa sürede ikisi de kabul etmek istemese de birbirlerine karşı hisler geliştiriyorlar. Dizi boyunca birbirlerine olan hisleriyle mücadele ederler ve Shizuku ona onun için hiçbir şey hissetmediğini söylemesine rağmen başka bir çocuk ilgilendiğinde Haru kıskanır. Bu bir shojo anime olabilir ama bu, zevk almak için bir kız olmanız gerektiği anlamına gelmez; karakterler eğlencelidir, özellikle davranışlarıyla sürekli güldüren Haru. Haru'nun neredeyse tam tersi olduğu için Shizuku da kendi tarzında eğlencelidir. Devam eden bir olay örgüsü çok fazla olmayabilir, ancak karakterlerin günlük yaşamları sıkıcı olmadan inandırıcı olacak kadar eğlenceli ve gerçekçi olduğundan bu önemli değil. Animasyon farklı ve oldukça iyi görünüyor. Genel olarak bu dizinin izlemeye değer olduğunu söyleyebilirim; özellikle şu anda Crunchyroll'da yasal olarak çevrimiçi olarak seyredilebildiği için. Birinci bölümü seyrettim ve gerçekten seyretmeye devam etmek istemiyorum. Ben romantizm hayranı değilim, özellikle de bu. Belki bu iki karakter birbirleri içindir, ancak ilişki sağlıklı değil. Adam istismarcı ve kız duygusuz. Bir tecavüz şakası bile var ve gereksizdi. Kızın yüzüne yumruk attığı ve daha sonra erkeğe onu sevdiğini söylediği bir sahne var. Bu ilişkiyi sağlıklı ya da seyretmeye değer bulmuyorum ve dürüstçe bunu seyreden insanlara zarar verebileceğini düşünüyorum. Pek çok insan bu sahneleri tatlı buluyor ve aslında değil. Medyadaki suistimali yüceltmek gerçekten zarar verebilir. Herhangi bir medyada bulunamayacağını söylemiyorum, ancak daha iyi bir bağlama ihtiyacı var. Romantik bir ilişki, gerçekten zehirli bir ilişki için iyi bir bağlam değildir.
 • IMDb 8.7
 • 1.567
 • 1
The Knight in the Area
Tüm Bilgiler
The Knight in the Area   
Full HD Görüntüde The Knight in the Area izleBir efsaneyi sıradan insandan ayıran tek bir şey var. Tüm korkusunu yenmek için içindeki şeytanlarla savaşı. Bu bir efsaneyi tanımlar. Ve Batman'in anlamı budur. Batman sadece başka bir çizgi roman karakteri değil, her şeyi kaybetmenize rağmen ayakta nasıl dik durduğunuza, yalnız olduğunuzda bile korkusuzca yürüdüğünüze, her şeye karşı nasıl savaştığınıza ve kendi korkunuzu nasıl gölgelediğinize dair tam bir destan. Korku insanlığın tanık olduğu en baskın duygu. Batman bir istisna değil, hala korkusu var, hala kendisine yakın olanları kaybetmekten korkuyor ve karar söz konusu olduğunda hala şüpheleri var. Ancak Batman hakkında ilginç ve ilham verici olan şey, tüm zamanların en büyük ve en tehlikeli silahlarını akıllıca mükemmel bir şekilde kullanma yeteneğine sahip olmasıdır. Bu yüzden o benim en sevdiğim çizgi roman karakteridir ve bu sefer Batman dünyayı kontrolden çıkmış ucube Joker'den kurtarmak için her şeyi riske atıyor. Joker rolünde tarafından büyülü bir performans. Yine de, artık aramızda değil ama ölümsüz şakacı rolü Oscar ödüllü bir performans ve her zaman hatırlanacak. Dehşeti görmek için kalbiniz ağzından çıkar. Başlangıçta, performansı bana ilk Batman filmindeki hatırlattığı için biraz kafam karışmıştı ama daha sonra bunun gerçek olduğunu anladım. Jack'i taklit etmedi ama gerçek bir jokerin gerçek ve korkunç yanını sergiledi. İlgili en iyi kısım, bir jokerin diğer yüzünü sergilemesidir. Birinin belirli rollerle daha iyi yapabileceğini ama burada olmadığını hissettiğimiz birçok zaman vardır. Burada, bir şakacı olarak mükemmel. Hikaye, yeraltı dünyasını sarsan bir terör hakkındadır. Batman korkusu suçluların kafasına giriyor ve şimdi hepsi paralarının ulaşabileceği yerden kurtarılabileceğini düşünüyor. Ve Joker bu suçlulara bir planla birlikte gelir Batman'i öldür. Şimdi sapkın zihniyle, hayatının arkasında ve ardından, cesarete karşı inanç ve saklambaç oyunu gibi korkunç bir cehennem yolculuğu.
 • IMDb 8
 • 367
 • 0
Koi to Senkyo to Chocolate
Tüm Bilgiler
Koi to Senkyo to Chocolate   
Full HD Görüntüde Koi to Senkyo to Chocolate izleBu anime çok basit; Yemek Kulübündeki küçük bir grup insan, yaşadıkları devasa özel okulda hayatı özgürce yaşamaktan ve dinlenmekten keyif alıyor. Öncelikle öğrenciler tarafından yönetilen bu büyük kampüste, öğrenci danışmanı ve kabine, okulun istikrarı ve bakımı ile ilgili her türlü faaliyette açıkça önemli bir rol oynuyor. Diğer bir deyişle, Gıda Araştırma Kulübü gitmeli. Yemek yemekten başka bir şey bile yapmıyorlar. Ama kulüp birçokları için bir sığınak olduğu için bu olamaz. FRC, reformları durdurmak için bir sonraki yeni okul seçimine girmeye karar verir ve bununla birlikte siyasetin zorlukları ve diğer bazı küçük aşk maskaralıkları gelir. Anime tarafından sergilenen ve politikanın gerçekten ne kadar kirli hale gelebileceğini gösteren çok miktarda içerik ödüllendirilmelidir. Bu tür şeylerle ilgileniyorsanız adam kaçırma, casusluk ve çok sayıda melodram var. Animenin sonunda karakterimiz büyük ölçüde değişti ve gerçek hayatta saygı duyacağımı hissettiğim bir adam oldu. Bu anime şiddetle tavsiye edilir ve göz ardı edilmemelidir.
 • IMDb 8
 • 1.245
 • 0
JoJos Bizarre Adventure
Tüm Bilgiler
JoJos Bizarre Adventure   
Full HD Görüntüde JoJos Bizarre Adventure izleBir bütün olarak anime topluluğu üzerindeki büyük etkisi ve geleneksel anime kurallarını nasıl esnettiği ve damalı bir şapka damlasında beni güldürüp ağlattığı için buna girdim. Geleneksel shonen veya erkekler için anime hikayeleri, Yapımın yapmadığı açık mecazlara giriyor. Normal anime, bir sorunu kavgalar yoluyla çözmeye çalışan bir ana karakteri takip edecek. Anime, bazı önemli iyileştirmelerle bu kılavuzu takip ediyor. Bir ana karakteri takip ederken, hikayenin sıkıcı hale gelmesi ya da ana karakterin o kadar güçlenmesi sorunuyla karşılaşırsınız ki, onları insan yapan hatalar bittiği için sevimli görünmezler. Seri, hikayenin ana odağının sopasını, tek bir Joestar ile değil, bir Joestars ailesi ile ilgili olarak değiştirir. Her Joestar'ın çözmesi gereken bir sorunu ve bunu benim için hemen hemen mükemmel ve sevimli ve şaşırtıcı bir dizi yapan bir sürü harika destek karakteri var. Söylendiği gibi, bu şovun birçok arsa deliği ve bitmemiş hikayeleriyle mükemmel olmaktan uzak olduğunu biliyorum ve anime'deki uzak şeylerin nasıl göründüğünden bahsetmeyelim, ama benim gözümde bir ailenin deneme ve sıkıntıların üstesinden geldiği bu hikaye bana en sevdiğim kurgu parçası demem için yeterli. Bu dizi, ejder topu ve kuzey yıldızının yumruğunun yanında Japonya'dan çıkan en etkili dizilerden biri. Persona gibi oyunlara veya kurnaz veya juri gibi harika dövüş oyunu karakterlerine sahip olmamızın nedeni budur. Onunla ilgili en eşsiz şeylerden biri, her seferinde farklı bir kahramanı olan farklı bir hikayesi ve hala bir irfan ve sürekliliği var. Tiki'yle ilgili en harika şeylerden biri, hayranı olan herkesin, bir kişinin sevebileceği ve nefret edebileceği farklı bölümleri sevmesidir. 6. bölüm başka bir kişi tam tersi bir görüşe sahipken 7. bölümü herkes seviyor. Sonuçta bunun gibi başka bir anime yok, aslında batı hissi nedeniyle anime olmayan hayranlara daha fazla hitap etme eğiliminde.
 • IMDb 8.7
 • 517
 • 0
Inu X Boku Secret Service
Tüm Bilgiler
Inu X Boku Secret Service   
Full HD Görüntüde Inu X Boku Secret Service izleBu seri, atalarında iblisler bulunanlar için lüks bir apartman olan The Maison de Ayakashi'de geçiyor; her birinin gizli servis koruma görevlisi var. Bu temel önermeden yola çıkarsak, bunu benden pek çok büyülü savaş ve kötü düşmanlarla dolu bir dizi bekleyebilirsiniz. Eğer öyle düşünseniz yanılıyorsunuz; bu romantik bir ana hikaye çizgisi olan oldukça nazik bir komedi. Kahramanı, koruyucusu Soshi olan genç bir kız olan Ririchiyo, efsanevi bir dokuz kuyruklu tilkinin soyundan geliyor. Kişilikleri daha farklı olamazdı; utangaçlığını herkese sert davranarak saklar ve onu memnun etmek için o kadar çaresiz ki neredeyse itaatkârdır. Dizi boyunca ona karşı hisleri olduğu anlaşılıyor, ancak bunları ifade etmekten uzaklaşması imkansız görünüyor. Diğer karakterler, sevimli bir tanuki'ye dönüşen kendine özgü bir suçluyu içeren eğlenceli bir gruptur.Ririchiyo'nun her şeyin ya sadist ya da mazoşist olduğuna inanan 'nişanlısı' Kagero ve almayacak gibi görünen bir karakter olan Zange çok ciddi bir şey. Bu diziyi daha çok beğendim; sadece on iki bölümde hoş karşılamasını geride bırakmadı; Aslında daha uzun olsaydı umursamazdım. Karakterler, bolca kıkırdama sağlayan eğlenceli bir gruptur. Sonunda Ririchiyo ve Soshi'nin bir araya geleceği oldukça açık olsa da, yol boyunca yapamayacaklarını gösteren bazı katlanmalar ve dönüşler vardı. Komedi oldukça nazik ve rahatsız edecek çok az şey var ve çok fazla hayran hizmeti yok. Bazı seyirciler Nobara'nın, büyük göğüslü sarışın kızın çizgiyi birkaç kez geçtiğini düşünse de. Genel olarak bu, zaman geçirmek için oldukça hafif bir şey istiyorsanız, seyretmeye değer eğlenceli bir dizi.
 • IMDb 5.8
 • 870
 • 0
Girls und Panzer
Tüm Bilgiler
Girls und Panzer   
Full HD Görüntüde Girls und Panzer izleSpor, kız öğrenciler ve silahlarla ilgili birçok anime dizisi var ama bu kinayelerin Animede olduğu gibi birleştirildiği başka bir şey düşünemiyorum. Nishizumi, Oarai Kız Lisesi'ne transfer olan bir kız öğrenci çünkü tankerlik sporuna katılmayan tek okul… İkinci Dünya Savaşı dönemi tanklarında kızların birbirleriyle yarıştığı dövüş sanatı. Maalesef, geldikten hemen sonra, okul bir avuç eski tankı kullanarak spora başlar ve Miho, katılmak için kendini konuşmuş halde bulur. Her zaman sayıca üstündürler ve silahsızdırlar ama bir şekilde maçlarını kazanmayı başarırlar. Yarışmada ilerledikçe, yıl sonunda genel şampiyon olmazlarsa okulun kapanacağını öğrendiklerinde omuzlarına daha fazla baskı düşer. Bu gördüğüm daha orijinal dizilerden biri; Tanklarda dövüşen kızlar fikri hem komik hem de heyecan verici, birbirlerine patlatmalarına ve ara sıra tankları altüst etmelerine rağmen hiç kimse öldürülmemiş olsa da. Karakterler, aşırı klişe hissetmeden tipik okul kızı animedir. Animasyon harika görünüyor; savaş sahneleri özellikle akıcı görünüyor; bazen her şey hareket halindeymiş gibi görünür… ve eylem hiçbir zaman diğer dizilerde bazen kullanıldığı gibi statik bir görüntünün titrek bir görüntüsünü içermez. Genel olarak hem komik hem de heyecan verici bir şey istiyorsanız, bunun seyretmeye değer olduğunu söyleyebilirim. Bunun gibi çok fazla anime dizisi öne çıkmıyor. Ancak bununla birlikte kargaşa, eğlence, tanklar, alev alev yanan silahlar ve diğerlerinden farklı olarak yoldaşlık var. Temelde Miho adında genç bir kız hakkında. Orijinal Lisesi Kara Orman Zirvesi'nden müfredatında faren bulunmadığını duyduğu Oorai Lisesine gelmek için transfer olan kişi. Yani, ister ev hanımı, ister kariyer odaklı olsun, kadın olarak yeteneklerini geliştirmek için tank savaşına katılmaları sadece kızların evlilik sanatıdır.
 • IMDb 6.6
 • 886
 • 0

Dizi izle


Aradığınız tüm dizileri dizi izleme sitemizde yüksek görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz. Global diziler genellikle dizi sevelerin en çok rağbet ettiği dizi kategorileri arasında yer alıyor. Amerika, İngiltere, Fransa, Kore ve daha pek çok dünyanın her yerinden yayınlanan yabancı dizilere tek bir adresten ulaşabilirsiniz. İçinizden bir ses dizi izle diyorsa ama ne izleyeceğinize karar veremiyorsanız, burada tüm bölümleriyle kategorilere ayrılmış bir şekilde dizilere ulaşabilirsiniz. Görüntü kalitesinin yüksek olması ve sorunsuz altyazı özellikleri sayesinde bir bölümden diğerine atlarken zamanın nasıl akıp gittiğini fark etmeyeceksiniz bile. Çağımızın en güzel vakit geçirmenin yollarından biri de dizi seyretmektir.


Dünya çapında bir furya haline dönüşmüş büyük ve meşhur yapımlar için ücret ödeyip izlemek zorunda değilsiniz. İşte tam olarak burada biz yani diziizle.blog ekibi devreye giriyor. Günümüzün değişen dünyasında internet ile artık bilgiye erişim sınırsız ve herkesin en doğal hakkı. Bilgiye olan sınırsız erişim, dolayısıyla eski ve yeni tüm dizi ve filmlerden haberdar olmamızı sağlıyor. Eskiden izlemek istediğimiz bir filmin günlerce DVD'ye gelmesini beklerdik. Veya kimi programlardan indirmeye çalışırken yüksek boyuttan dolayı sabahtan akşama kadar beklemek zorunda kalırdık. Online dizi izleme platformları sayesinde artık tüm bu sorunlar geride kaldı. En güncel ve en son diziler haliyle elinizin altında. Tek bir tıkla full hd 1080p görüntü kalitesindeki dizilere çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Özellikle bilim kurgu dizilerini izlemenizi tavsiye ederiz. Hatta dizi sektöründe en iyisi olduğumuzu iddaa ediyoruz.


İzlediğiniz bir bölümü çok sevdiğiniz takdirde tekrar tekrar başa alıp izlemenin keyfi başka nerede var? Tüm bu seyir zevkinin sizler için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve işimizi önemsiyoruz. Zaten dizi seyretme sitesini kurmamızın amacıda buydu, hizmeti seviyoruz! Sevdiğiniz dizilerin yanı sıra sitemize girdiğinizde belki de daha önce adını bile duymadığınız yeni diziler hakkında fikir sahibi olabilir, yepyeni bir dünyanın kapılarını aralayabilirsiniz. Yorumlara bakarak ve kısa açıklamaları okuyarak dizinin konusu ve senaryosu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Böylece o dizinin sizin zevkinize uygun olup olmadığına kadar vererek ilk bölümden başlayarak yeni bir dizi seyretme sürecine geçebilirsiniz. Dizilerin en güzel yanı filmler gibi hemen bitmemeleri ve heyecanlı bir süreklilik sağlamalarıdır.


1080p Kalitede ve Ultra Hızda Dizi izle


Dizi sektöründe olabildiğince kaliteli hizmet sunabilmek için dizileri sizlere reklamsız sunuyoruz. Birçok insan boş zamanlarını dizi, film seyrederek geçirir. Ancak dizi izlemeye karar vermek kolayken hangi diziyi izlemeye karar vermek, aradığınız diziyi aradığınız özelliklerde bulmak oldukça kolay bir iş değildir. Aradığınız diziyi buluyorsunuz alt yazılı bulamıyorsunuz, alt yazılı bulup istediğiniz görüntü kalitesinde bulamıyorsunuz derken bir de bakıyorsunuz bir sürü zamanınızı almış. Bunların yaşanmaması adına biz size istediğiniz tüm özellikleri sunuyoruz. Geniş izleme seçenekleriyle, istediğiniz dilde türkçe dublaj ve türkçe altyazılı imkanlarıyla izlediğiniz diziden tam tatmin sağlamanıza olanak veriyoruz. Diğer dil çevirileri için henüz çalışmalara başlamadık, fakat en kısa sürede başlayacağız.


Online dizi izlemenin en keyifli yeri. Öncelikle sitemizde reklam, pop-up bulunmuyor. İstediğiniz diziyi izlerken sağda solda beliren reklamlar dikkatinizi dağıtıp zamanınızı çalmıyor. Dizi süresi boyunca sizi rahatsız edebilecek her şeyi düşündük ve sitemizi ona göre tasarladık. Yayınlamakta olan dizilerin yeni bölümleri yayınladığı günden itibaren sitemizde bulabilmeniz mümkün. Gündemi, yenilikleri oldukça yakından takip edip yeni bölümleri ara vermeden, beklemeden izlemenize olanak sağlıyoruz. İzleyicilerimiz dizinin kendi asıl şekli nasılda sitemizde o halde bulabiliyor. Herhangi bir sansür, kısıtlama yapmıyoruz bu konuda. Dizilerimizi tek part halinde yüklüyoruz. Bunun nedeni ara vermeden tek seferde dizi izlemenin daha keyifli olduğudur. Diğer parta geçerken zaman kaybetmeyip diziden kopma hissini yaşamıyorsunuz.


Yüklediğimiz dizilerin açıklama kısmına diziye ilişkin küçük notlar ekliyoruz. Söz konusu bölümün içeriğine dair açıklamalar gibi. Ayrıca; dizinin oyuncu kadrosunu, izleyici yorumlarını, izleyici puanlamalarını dizinin açıklamalar kısmına yazıyoruz. Kullanıcı yorumlarını ve puanlamalarını olduğu gibi, eklemeler veya çıkarmalar yapmadan direkt sizin erişiminize sunuyoruz. Bu sayede diziye dair fikirleri kolayca edinebiliyorsunuz. Yani özetle sunduğumuz hizmetler; güvenli ve kaliteli içerik, yüksek çözünürlük, telif haklarını gözetmek, reklamsız içerikler, istediğin zamanda seyretme gibi. Sitemizde yer alan dizilerin çözünürlük kaliteleri isteğinize bağlı olmakla birlikte çok kaliteli de olabilir normal kaliteli de. Bu çözünürlükleri internet hızınıza göre seçmeniz gerekir. İnternet hızınız çok yüksekse en kaliteli seçenekleri tercih edebilirsiniz. Blu-Ray, HD, 1080p gibi. Ayrıyeten; sitemizde bulunan dizilerin türü çok geniştir. Hangi türde dizi izlemek istiyorsanız bu sitede bulabilmeniz mümkündür. Bu dizileri istediğiniz dilde, istediğiniz kalitede tek part olarak izleyebilmeniz mümkün. Olabildiğince görüntü kalitesi düşük dizileri yüklememeye çalışıyoruz. Fakat bazen buna mecbur oluyoruz.


İzleyicilerimizin fikirleri bizim için her zaman önemli olmuştur ve bundan sonra da olacaktır. Onların fikirlerine başvurmak, onların tavsiyelerine uymak, yenilikleri uyarlamak izleyicilerimizin memnuniyeti açısından çok önemlidir. İzleyicilerimizi memnun etmek en öncelikli amaçlarımızdandır. Alt yazılı, dublajlı içeriklerimize kolayca erişim sağlayabilmelerinin yanında en güncel dizi içeriklerine de ulaşım sağlayabilmektedirler. Site temamız grafik tasarımcıları tarafından tasarlanmış olup en uyumlu renklerle dizayn edilmiştir. Kullanıcı ara yüzümüzü en sade şekilde yapmaya çalıştık, renk uyumuna özen gösterdik. Bize destek olmak isterseniz dizileri sosyal medya hesaplarınızda paylaşıp sitemizi arkadaşlarınızında görmesini sağlayabilirsiniz. En iyi dizi izleme yeri olan sitemizde keyifli vakitler geçirmenizi temenni ederiz.


yabancı dizi izle - hd film izle - film izle - full hd film izle - bir başkadır izle - oleybet giriş - oslobet giriş - amqsports.com - meritroyalbet - süperbetin - grandpashabet - portbet - film izle - bahsegir - bahsegir - grandpashabet

grandpashabet - meritroyalbet - smart iptv - Twitter Takipçi Satın Al - Twitter Takipçi Hilesi - Juul Türkiye - İqos Türkiye - İqos - takipçi satın al - deneme bonusu - Jojobet - deneme bonusu - Full hd film izle
izmir escort bodrum escort izmit escort escort ankara porno malatya escort malatya escort mersin escort izmir escort kizlar diyarbakır escort ankara escort istanbul escort beşiktaş escort antalya escort sirinevler escort escort antalya Porno Film izle Çeşme escort Pendik escort kızlar