2014
Pinocchio
Tüm Bilgiler
Pinocchio Romantik 
1080p Kalitede Pinocchio izlePinokyo hakkında sevdiğim en önemli şey, drama ve komediyi ne kadar dengeleyebildiğiydi. Ana hikaye, dramanın geldiği yerdi ve ana karakterlerin eğrisinde tutuldu. Ana karakterlerin bazı komedi anları vardı, ancak komedinin çoğu sevdiğim yan karakterlerde tutuldu. Bu, yan karakterleri gerçekten tanıdığın ve beğendiğin ender dizilerden biriydi. Hikayenin ne kadar benzersiz olduğundan da keyif aldım. Gazetecilik dünyasında neler olup bittiğine dair çok fazla gösteri yok. Kusura bakmam gerekirse, bu klişe anların bazılarını kesip atmalarını dilediğimi söylemeliyim. Evet, Kore Dramalarının pembe dizi benzeri bir şeyle tanındığını ve bu anların bu dizide çok nadiren gerçekleştiğini biliyorum. Bununla birlikte, arka planda bir balad çalarken uzun ve sessiz bir bakış olduğunda, gerçekten tüm gerçekçiliğin dışına çıktı. Kore Dramalarını kişisel olarak takip etme konusunda oldukça yeniyim, ancak on yıldır onlara maruz kaldım. Park Hye birçok başka dizide oynadı, ancak bu dizide çok sevimli. Aktörlerin uzun zaman dilimleri boyunca karakterleri planlayabilmesini şaşırtıcı buluyorum ve bu tam olarak Park Shin ve Lee Suk'un inandırıcı bir şekilde yapabildiği şey. Dizinin ortasındayım ama bu dramayı desteklemek için bir inceleme yazmak zorunda kaldım. ÇOK sevimli ve gerçekçi karakterler. Küçük karakterler de iyi oynanır. Gösteriden zevk alıyorum ve dürüstçe seyretmeye değer olduğunu söyleyebilirim. Choi ve In arasındaki ilişki uzun vadeli ve karmaşıktır. Ergenlikten yetişkinliğe geçişi seyretmek çok eğlenceli. Park Suk ve peruğu ile olan ilk yıllar bile eğlenceli. Bu diziye yedi yıldız veriyorum çünkü her zaman iyileştirme için yer var. Ama onu seviyorum.
 • IMDb 8.2
 • 363
 • 0
High School Love On
Tüm Bilgiler
High School Love On   
1080p Kalitede High School Love On izleBu, Asya dizilerine girerken seyrettiğim ilk kore diziydi. Bu dizi beni Asya dramalarına soktu. Gerçekten iyiydi. Oyunculuk iyiydi. Oyuncular ve oyuncu iyi iş çıkardı. Saç, makyaj ve kıyafetlerin hepsi gerçekten iyiydi. Senaryo iyi yazılmıştı. Ana kızın ana adamı kurtaran bir melek olması hoşuma gitti. Lise yıllarında hikayenin nasıl geçtiğini seviyorum. Öğretmenin her iki çocuğa da anne olması hoşuma gitmedi ve temelde ilk oğlunu terk etti ve bir oğlu olan başka bir adamla evlendi. Hikaye için işe yaradı ve ben de eklemelerinin iyi olduğunu düşündüm. Bunu, neden birisi çocuklarını terk etsin diye yapmasından hoşlanmadım. Çeviri gerçekten iyiydi. Hikayede aşklarının, mezuniyet restoranının dışındaki bir çite yerleştirdikleri bir kilitle temsil edilmesini seviyorum. Çoğunlukla on yıldız veriyorum çünkü bu seyrettiğim ilk kore dramıydı. Bu yüzden benim için çok şey ifade ediyor. Konu ve karakter gelişimi iyiydi beni yanlış anlamayın. Gösterinin her saniyesinden keyif aldım. Hiç sıkıcı olmadı. Romantizm güzeldi. Hikayedeki aşk üçgenini bile beğendim.
 • IMDb 7.7
 • 500
 • 0
Marriage Not Dating
Tüm Bilgiler
Marriage Not Dating   
1080p Kalitede Marriage Not Dating izleEvlilik çıkmıyor, romantik temalı klasik Kore dramalarından biridir. Tüm trendle doludur, ancak bunun bir parçası, hikaye iyi ve eğlenceli. Elbette, zengin anne, gelinin bu dramanın her yerinde olmasını istemiyor, ancak bazı taze notlar var. Evlilik, flört etmemek aslında cesur bir dramdır ve genellikle K dizilerinin parmak basmadığı pek çok tema vardır. Ayrıca, performanslar tüm oyunculardan iyiydi. Şimdi, hoşlanmadığım şeyler hakkında bahsedeceğim. Başrol çiftinin kimyası olması gerektiği kadar yoğun değildi. Kız rolü için biraz uzaktı. Mükemmel olan oyuncu değil ama karakter biraz tuhaftı ve hikayeye uymuyordu. Çok içti, bir adamdan diğerine atladı, zaman zaman çocuk gibi davranıyordu ve biraz can sıkıcıydı. bir noktada, dramanın kafa karıştırıcı bir noktası vardı. Kong Ki evlenme çağının ötesinde ve zengin bir aileden geliyor. Temelde, ailedeki dişiler, uygun kadın veya başka bir kadınla evlenmek gibidir. Bu yüzden, en çılgın ve onun için en beklenmedik gelin adayı olan Joo Jang ile bir anlaşma yapar onun sahte niyetini göstermek için. Kong Ki ilk başta bana inanılmaz derecede sevimli gelmiyor. O ve en iyi arkadaşı, kadınların duygularını taklit eden büyük oyuncular gibi görünüyorlar, bu yüzden ikisini de kadın başrol olacak kadar sevip sevmeyeceğimden emin değildim. Yine de benim hoşlandığım zamanlar oldu, içki sorunu diyebilir misin onunla. Bükülmeler, dönüşler ve aşk üçgenleri var. Bazı eğlenceli yan hikayeler. İyi bir şekilde öngörülebilirdi, ancak çok keyifli ve seyretmeye değerdi.
 • IMDb 8
 • 184
 • 0
Witchs Love
Tüm Bilgiler
Witchs Love   
1080p Kalitede Witchs Love izleOyunun zirvesinde, Ban Ji bir koca dışında her şeye sahiptir. İş arkadaşları, çok rekabetçi haber muhabirliği alanında hiçbir yumruk atmadığı için ona sevgiyle cadı demiyorlar. Onun yolundan geçenler, keskin zekasını ve acımasız gerçeği söylemesini deneyimledikten sonra muhtemelen ayrılacaklar. Yoon Dong Yeon'un tam tersi gibi görünüyor. En iyi arkadaşıyla yarı zamanlı bir ajans işletiyor ve onu sık sık Jiyeon'un yoluna sokan her tuhaf işi yapıyorlar. Otuz dokuz yaşında Ji'nin annesi, uzun süredir erkek arkadaşı tarafından değişime bırakılmış olmasının üstesinden gelmesini ve evliliğin ve çocukların sonraki adımlarını atmasını ister. Dong ciddi kız arkadaşını trajik koşullar altında kaybetti ve 25 yaşında bir trajediden doğmuş bir olgunluğa sahip. Yeon ve Dong sadece birlikte değil, aynı zamanda kapı komşuları da çalışıyor. Dong öğrendikçe, cadının, saklamak için büyük acılar çektiği çok sevecen ve hoş bir iç mekanı sakladığını daha çok görür. Jiyeon tam da Heinz'i yenebilir ve onu yaş farklarının eski nişanlısının ortaya çıkması önemli olmadığına ikna edebilir. Anlatacak bir hikayesi vardır ve Yoon'u geri almaya kararlıdır. Yakışıklı, zengin ve artık dünyaca ünlü bir fotoğrafçı. Bu filmi ne kadar sevdiğime şaşırdım, ancak Park Joon favorilerimden biri olan Fightde yer almamalıydım. Yüzeyde oldukça kısır görünmesi, fareyi biraz evcilleştiriyordu. Bir çift olarak çok çekici ve tatlı olduklarını düşündüm. Ayrıca tüm yardımcı karakterleri seviyorum ve arkadaşlıkları seyretmek çok eğlenceliydi. Yaş farkıyla mücadelesini ve ayrıca eski nişanlısına karşı duyduğu hislerle nasıl başa çıkması gerektiğini seyretmek inandırıcıydı. Luke'un eski nişanlısına karşı sıcak duygularını ve Dong'ya karşı büyüyen ve ısrarcı duygularını fark etmekte yavaş davranmasının biraz sinir bozucu hissettiği bir orta bölüm vardı. Yine de bu filmi gerçekten çok sevdim ve olağanüstü bir romantik komedi olarak kesinlikle tavsiye ediyorum.
 • IMDb 8.1
 • 145
 • 0
Doctor Stranger
Tüm Bilgiler
Doctor Stranger   
1080p Kalitede Doctor Stranger izleDört ana karakter karışık bir çantadır. Ana başrol Park Hoon ortalama ve öngörülebilirdir, sadece Lee'nin iyi oyunculuğu, Park'ın ilk 8 bölüm boyunca Jae Hui hakkında tekrar tekrar sızlanmasını, fısıldadığını ve inlemesini seyretmeyi katlanılabilir kılar. Lee Jung Sok, sadece güzel bir yüzü olan değil, aynı zamanda güçlendirmek için gerçek oyunculuğu olan, gelecek vaat eden genç bir aktördür. Park Hoon karakteri ciddi anlamda Lee'nin yeteneğinin boşa harcanmasıdır. Bu ironi; ikinci erkek başrolün karakteri çok daha ilginç. Dr Han, kararlı, yoğun ve yetenekli bir doktordur. Hae Jin Park bu karaktere gerçekten hayat veriyor ve onu çok inandırıcı kılıyor. Hem iyi oyuncu hem de yakışıklı. Kadın başrol Han Seung hee veya Song Jae. Bu gösterinin ana odak noktası olduğu, sözde Park Hoon'dan daha belirgin ve önemli olduğu yazılmıştır. Aslında karakter iyi yazılmıştı ama karakteri ve büyük ölçüde şovu mahveden oyuncunun etkisiz kötü oyunculuğuydu. Oyuncu sıfır oyunculuk becerisine sahip, ifadesiz ve duygusuz. Ticari marka ifadesi, tüm dizi için koşan kabız kaşlarını çatmış bir görünümdür. Sanki her zaman duygularını geri çekiyor, neşe yok, acı yok. İki başrolde sıfır kimyası var ve birbirlerine sarılmalarını seyretmek ya da seni seviyorum diye fısıldamak çizgi film seyretmek gibi saçma ve bazen komik. Stilist olmayan kıyafet anlayışı, seyredilecek başka bir acıdır. En kötü karakter ikinci kadın başrol Soo Hyun, ortalama, acınası ve sinir bozucu derecede bencil. Bu karakteri hiç sevmiyorum. Oyuncu, ancak karakteri yazıldığı gibi sunar. Oh Soo Hyun saf ve aptaldır; babasının istediğini sorgusuz sualsiz yapacak. yani, babasının Park Cheol ve Park Hoon'u Kuzey Kore'ye gönderip bir aileyi mahvetme kötü davranışına aldırış etmemiş gibi görünüyordu. Tek umursadığı şey aşkının karşılıksız kalmasıydı. Dr. Han'ın durumuyla aynı şekilde, Han'ın intikamıyla tamamen üzülür, ancak babasının Han'ın ailesine ilk başta nasıl haksızlık ettiğini değil.
 • IMDb 8.2
 • 156
 • 0
Its Okay Thats Love
Tüm Bilgiler
Its Okay Thats Love   
1080p Kalitede Its Okay Thats Love izleBu kesinlikle bir süredir gördüğüm en iyi Kore drama'lardan biri. Kore dramı demeyi bile sevmiyorum ama Kore dizisi demeyi tercih ederim. Tek kelimeyle harikaydı, herkese tavsiye edeceğim. Ben bir doktor değilim, bu yüzden dizinin psikiyatrik yönünün ne kadar uygun bir şekilde tasvir edildiğini söyleyemem. Ancak şovun ne kadar güzel yazıldığını ve farklı karakterlerin birbiriyle iç içe geçtiğini belirtmek istiyorum. Şov başlangıçta 6 idi, ancak hikaye ilerledikçe gittikçe daha iyi olmaya devam etti ve 12. bölümde 10'a yükseldi. Ana oyuncu olağanüstüydü. Karakteri bir noktada çok savunmasızdı ve o rolü çok güzel oynadı, ben bile yapamam. Ana oyuncu, giyinme anlayışı çok iyiydi. Karakteri bazen sinir bozucuydu, ancak karakter bu şekilde yazıldığından ve gerçekten iyi davrandığı için yardım edemedi. TBH tüm karakterler harika bir iş çıkardı. Öpücükler çok gerçekti ve acımasızdı. Bu tür öpücükleri kore dramalarda bulmak zordur. Ve son olarak OST. Çok iyiydi ve şarkılar çok ihtiyaç duyulan anlarda çalındı. O şarkı şovda her çalındığında tüylerimi diken diken etti. Sonuç olarak, kesinlikle en iyi Kore Şovlarından biriydi. Baştan sona, bu gösteri yerinde. Kendi kimliği var ve seyretmeye değer. Özellikle bu dizideki her karakterin harika oyunculuğu için. Her oyuncu inanılmaz derecede iyi oynuyor ve çoğunlukla her karakter çok ilginç. Bu incelemeyi sizin için mahvedebilecek herhangi bir şeyden uzak durarak yapmaya çalıştım ama şu anda gerilim ve macera dizisi aramıyorsanız, bunu nasıl sevemezsiniz, anlamıyorum. Bu bir Kore klasiği ve buna bakma çünkü sadece birkaç kişi bunu derecelendirdi. Eminim yakında burada da bilinecek.
 • IMDb 8.4
 • 830
 • 0
Tokyo Ghoul:re
Tüm Bilgiler
Tokyo Ghoul:re Animasyon 
Full HD Görüntüde Tokyo Ghoul:re izleİlk başta hiçbir şey kesinlikle mantıklı gelmedi. Daha sonra, görünüşe göre önceki ikinci sezonun mangayla hiçbir ilgisi olmadığını ve herhangi bir nedenle manga hikayesine üçüncü sezonla devam etmeye karar verdiklerini, bu nedenle ikinci sezonun AT ALL kanekis hikayesiyle ilgili olmadığını öğrendim. Şimdi, bu zaten bir sorun çünkü bence ikinci sezon birinci sezondan çok daha iyiydi, bu yüzden devam etmeyeceği gerçeği çok hayal kırıklığı yarattı. Ama tamam, seyretmeye devam ettim. İlk başta, Heise'nin yeni kişiliğinin korkunç olduğunu düşündüm, ama ona tahammül etmeye başladım. Yine de etrafındaki herkes? Korkunç. İlk olarak, neredeyse hiçbir geçmiş karakter üçüncü sezonda HERHANGİ bir rol oynamaz. Bunun yerine, çoğu neredeyse anında ölen ve geri kalanı gönülsüz ya da sadece kötü bir arka plan hikayesi olan bir düzine yeni karakterle tanışıyoruz. O kadar çok yeni isim vardı ki, başka bir karakterden bahsettiklerinde, sadece neler olup bittiğini anlamak için Google'a gidip karakter isimlerini aramak zorunda kaldım. Sezon bir ve ikiden dönen karakterlere gelince, ya bir dövüş sahnesinde birkaç dakika görünürler ya da karakterleri gider. Touka'dan her zaman hoşlanmadım, ancak üçüncü ve dördüncü sezonda sadece yüz seksen yapmakla kalmadı, aynı zamanda daha da sevimsiz hale geldi. Shuu'nunki gibi birkaç yan hikaye vardı, ancak bunların çoğu yeni tanıtılan karakterleri içerdiğinden, daha az umursamazdım. Genelde en çok ilgilendiğiniz bir hikayeye sahip olduğunuzu ve geri kalan her şeyin biraz aksadığını biliyor musunuz? Bir noktada kendime ne beklediğimi sormak zorunda kaldım. Sonuçta, ilgilendiğim tek karakter juuzou'ydu ve neredeyse görünmüyor bile. En ilginç karakterler, Arima ve Seidou, daha fazla keşfedilmedi ve Arima da öldürüldü.
 • IMDb 8.5
 • 633
 • 0
Akatsuki no Yona
Tüm Bilgiler
Akatsuki no Yona   
Full HD Görüntüde Akatsuki no Yona izleBu teknik olarak ters harem anime olarak nitelendirilir, ancak iyi bir tanesidir. Kampo ile ilişki kurmak kolay, ancak güçlüdür ve seyircinin idealleştirilmiş bir versiyonu için harika bir araç görevi görür. Yardımcı oyuncu kadrosu harika çocuklarla dolu. Seyirciye neden bütün erkekler bu adamlar gibi olamaz çok çeşitli kişilikleri var ve yazarlar, hiçbirini seyircinin kaçınmak isteyeceği bir kişi yapmadan, birbirlerinden farklı kılmak için harika bir iş çıkardılar. Dahası, Kampo'ya olan bağlılıkları, ne kadar harika olduğu düşünüldüğünde, mükemmel bir anlam ifade ediyor. Tabii ki Mary Sue değil ve pek çok kusuru, iç çatışması ve karakter gelişimi var. Bana göre iyi bir anlatım olması gerektiği gibi anlatı karakterler, ortam ve çatışmalar tarafından yönlendirilir. Ana karakterlerin yanı sıra çok sayıda küçük destekleyici karakter var ve çatışma her zaman var. Çatışma, doğru şeyi yapmak isteyen, ancak birbirlerinden çelişkili bilgilere sahip olan birden fazla karakterden, ara sıra kötü niyetli kötü adama kadar her şeyden kaynaklanabilir. Ancak diziyle ilgili en büyük sorun: sadece hikayenin ilk kısımlarını gösteriyor. Hikayenin tamamı, gösterinin uyarlandığı bir çizgi romanda var, ancak çizgi romanın geri kalanının uyarlanıp uyarlanmayacağını kimse bilmiyor. Bu hikaye ne kadar popüler olursa, her şeyin bir uyarlamasını görme olasılığımız o kadar artar. Bu animeyi gerçekten beğendim. Bitirdikten sonra bir sürü soru ve beklentiyle baş başa kaldım. Bu dizinin geri geleceğine dair gerçek bir kelime yok ama anime ile aziz sabrına ihtiyacınız olduğunu öğrendim. Daha uzun bir süre beklemek zorundayız, ancak zamanın% 90'ında hayal kırıklığına uğramıyoruz! Karakterleri seveceksiniz ve bu eşsiz grubun bir araya gelmesini seyredeceksiniz.
 • IMDb 8.5
 • 673
 • 0
Noragami Aragoto
Tüm Bilgiler
Noragami Aragoto   
Full HD Görüntüde Noragami Aragoto izleBu gösteriden gerçekten keyif aldım, ortalamanın üzerinde bir animede baktığınız her yönü vardı. Çok çok eğlenceliydi. Şov boyunca ılımlı aksiyonla çok iyi sonuç veren çok havalı bir hikaye ve yetenek konsepti ve ayrıca çok zayıf bir romantizm var. Karakterler bu şovu gerçekten yapıyor, her biri tamamen benzersiz ve kısa bir on iki bölümde bile hepsini sevmek için büyüyorsunuz. Sanat ve müzik çok çekici ve göze ve kulaklara çok güzel uyuyor. Bunun İngilizce dublajından yüksek beklentilerim var. Tipik bir shounen anime gibi, ama bu seyretmeye değmediği anlamına gelmez. Hala çok iyi yapılmış ve herkesin gerçekten zevk alacağını düşündüğüm gerçekten eğlenceli bir saat. Ama bence, onu tipikten olağanüstü olana kadar öne çıkaran gerçekten iyi bir anime veren Tony hala eksik, bu kıvılcımı 2. sezonda veya manganın gelecek bölümlerinde bulacaklarını umuyorum. Bu gösterinin ne kadar harika olduğunu size anlatamam. Japon animasyon hayranlarına kesinlikle tavsiye ederim, eğer çamaşır suyu gibi şovlardan hoşlanırsanız hayal kırıklığına uğramayacaksınız. Çünkü bu şovun ağartmak için tuhaf bir şekilde tuhaf karakterler ve karanlık ve bir şekilde komik yazıları gibi birçok benzerliği var. Şu anda bunu yazarken seyrettiğim sadece bir sezon oldu, hepsinin ikinci bir sezonun olup olmayacağına dair hiçbir açıklama yapılmadı ama her iki durumda da bu o kadar şaşırtıcı bir şov ki hikaye bile olsa asla tam olarak tamamlanmadı Yine de seyretmenizi kesinlikle tavsiye ederim.
 • IMDb 7.6
 • 522
 • 0
Kiseijuu Sei no kakuritsu
Tüm Bilgiler
Kiseijuu Sei no kakuritsu   
Full HD Görüntüde Kiseijuu Sei no kakuritsu izleUzaylı bir parazit insanlardan beslense de, dünyadaki diğer canlıları öldüren ve onlara saygısızlık eden insanlardan farkların çok küçük olduğunu görüyoruz. Ana karakter iyi inşa edilmiş ve hikayeye mükemmel bir şekilde uyuyor. Savaş sahneleri yoğun ve hayal gücüne hiçbir iz bırakmıyor çünkü vücut deformasyonu veya ciddi hasar gibi her şey gösteriliyor. Ana hikaye, gereken hızlı ve yavaş geçişe sahiptir, böylece seyirci bazı kavgaların tadını çıkarabilir ve ardından duygusal anlar yaşayabilir. Parasyte, tek seferlik bir sihirdir. Sadece bir sezon ve bu kadar. Aksiyon, bilimkurgu, romantizm ve psikoloji gibi unsurlar tanrısal Japonlar tarafından eklendiğinde ve yaratıldığında elde edeceğiniz bir şey. Bir yetişkinliğe dönüştükten beş sene sonra, bu beni hemen hemen ağlamaya yaklaştıran şeydi, asla yapmadığım bir şey. Sağ eli zeki bir uzaylı olan bir lise öğrencisinin etrafında dönen hikaye, insan olmakla ilgili algılarının nasıl değiştiği ve insanlığa nasıl baktığı, nasıl insanlık dışı hale geldiği beni kafamı karıştırdı. yakın ve sevgili kişilere görünür olduğu nokta. Hayatı bir kenara bırakırsak, kahraman genellikle kendimiz hakkında geceleri düşündüğümüz gibi bu yola nasıl geldiğini düşünür. Ama pastayı alan kahramanın zihinsel psikolojik değişiminin özüdür. İnsanlar ne olursa olsun, bazı insan unsurlarının asla vazgeçilemeyeceği konusunda hemfikirdir, çünkü onlar bizim kanımızda, DNA'mızdadır. Ayrıca, bir arkadaşınızı kaybetmenin acısı ve ıstırabı cennetsel müzik tarafından güzel bir şekilde tasvir edilir ve güçlendirilir. Bu anime'deki müzik kalp tellerinizle oynuyor, sizi şaka yapmıyorum. Ve bu romantizm türünden etkilenmeyen bir adamdan geliyor. Devam etmeyeceğim ve aksiyonu ve patron savaşlarını övmeyeceğim, kendinizi buna ikna etmeniz gerekecek, ancak müzik gerçekten ilahi, piyanoyu step ile birleştirerek kalbinizi attırıyor.
 • IMDb 8.5
 • 715
 • 0

Dizi izle


Aradığınız tüm dizileri dizi izleme sitemizde yüksek görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz. Global diziler genellikle dizi sevelerin en çok rağbet ettiği dizi kategorileri arasında yer alıyor. Amerika, İngiltere, Fransa, Kore ve daha pek çok dünyanın her yerinden yayınlanan yabancı dizilere tek bir adresten ulaşabilirsiniz. İçinizden bir ses dizi izle diyorsa ama ne izleyeceğinize karar veremiyorsanız, burada tüm bölümleriyle kategorilere ayrılmış bir şekilde dizilere ulaşabilirsiniz. Görüntü kalitesinin yüksek olması ve sorunsuz altyazı özellikleri sayesinde bir bölümden diğerine atlarken zamanın nasıl akıp gittiğini fark etmeyeceksiniz bile. Çağımızın en güzel vakit geçirmenin yollarından biri de dizi seyretmektir.


Dünya çapında bir furya haline dönüşmüş büyük ve meşhur yapımlar için ücret ödeyip izlemek zorunda değilsiniz. İşte tam olarak burada biz yani diziizle.blog ekibi devreye giriyor. Günümüzün değişen dünyasında internet ile artık bilgiye erişim sınırsız ve herkesin en doğal hakkı. Bilgiye olan sınırsız erişim, dolayısıyla eski ve yeni tüm dizi ve filmlerden haberdar olmamızı sağlıyor. Eskiden izlemek istediğimiz bir filmin günlerce DVD'ye gelmesini beklerdik. Veya kimi programlardan indirmeye çalışırken yüksek boyuttan dolayı sabahtan akşama kadar beklemek zorunda kalırdık. Online dizi izleme platformları sayesinde artık tüm bu sorunlar geride kaldı. En güncel ve en son diziler haliyle elinizin altında. Tek bir tıkla full hd 1080p görüntü kalitesindeki dizilere çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Özellikle bilim kurgu dizilerini izlemenizi tavsiye ederiz. Hatta dizi sektöründe en iyisi olduğumuzu iddaa ediyoruz.


İzlediğiniz bir bölümü çok sevdiğiniz takdirde tekrar tekrar başa alıp izlemenin keyfi başka nerede var? Tüm bu seyir zevkinin sizler için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve işimizi önemsiyoruz. Zaten dizi seyretme sitesini kurmamızın amacıda buydu, hizmeti seviyoruz! Sevdiğiniz dizilerin yanı sıra sitemize girdiğinizde belki de daha önce adını bile duymadığınız yeni diziler hakkında fikir sahibi olabilir, yepyeni bir dünyanın kapılarını aralayabilirsiniz. Yorumlara bakarak ve kısa açıklamaları okuyarak dizinin konusu ve senaryosu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Böylece o dizinin sizin zevkinize uygun olup olmadığına kadar vererek ilk bölümden başlayarak yeni bir dizi seyretme sürecine geçebilirsiniz. Dizilerin en güzel yanı filmler gibi hemen bitmemeleri ve heyecanlı bir süreklilik sağlamalarıdır.


1080p Kalitede ve Ultra Hızda Dizi izle


Dizi sektöründe olabildiğince kaliteli hizmet sunabilmek için dizileri sizlere reklamsız sunuyoruz. Birçok insan boş zamanlarını dizi, film seyrederek geçirir. Ancak dizi izlemeye karar vermek kolayken hangi diziyi izlemeye karar vermek, aradığınız diziyi aradığınız özelliklerde bulmak oldukça kolay bir iş değildir. Aradığınız diziyi buluyorsunuz alt yazılı bulamıyorsunuz, alt yazılı bulup istediğiniz görüntü kalitesinde bulamıyorsunuz derken bir de bakıyorsunuz bir sürü zamanınızı almış. Bunların yaşanmaması adına biz size istediğiniz tüm özellikleri sunuyoruz. Geniş izleme seçenekleriyle, istediğiniz dilde türkçe dublaj ve türkçe altyazılı imkanlarıyla izlediğiniz diziden tam tatmin sağlamanıza olanak veriyoruz. Diğer dil çevirileri için henüz çalışmalara başlamadık, fakat en kısa sürede başlayacağız.


Online dizi izlemenin en keyifli yeri. Öncelikle sitemizde reklam, pop-up bulunmuyor. İstediğiniz diziyi izlerken sağda solda beliren reklamlar dikkatinizi dağıtıp zamanınızı çalmıyor. Dizi süresi boyunca sizi rahatsız edebilecek her şeyi düşündük ve sitemizi ona göre tasarladık. Yayınlamakta olan dizilerin yeni bölümleri yayınladığı günden itibaren sitemizde bulabilmeniz mümkün. Gündemi, yenilikleri oldukça yakından takip edip yeni bölümleri ara vermeden, beklemeden izlemenize olanak sağlıyoruz. İzleyicilerimiz dizinin kendi asıl şekli nasılda sitemizde o halde bulabiliyor. Herhangi bir sansür, kısıtlama yapmıyoruz bu konuda. Dizilerimizi tek part halinde yüklüyoruz. Bunun nedeni ara vermeden tek seferde dizi izlemenin daha keyifli olduğudur. Diğer parta geçerken zaman kaybetmeyip diziden kopma hissini yaşamıyorsunuz.


Yüklediğimiz dizilerin açıklama kısmına diziye ilişkin küçük notlar ekliyoruz. Söz konusu bölümün içeriğine dair açıklamalar gibi. Ayrıca; dizinin oyuncu kadrosunu, izleyici yorumlarını, izleyici puanlamalarını dizinin açıklamalar kısmına yazıyoruz. Kullanıcı yorumlarını ve puanlamalarını olduğu gibi, eklemeler veya çıkarmalar yapmadan direkt sizin erişiminize sunuyoruz. Bu sayede diziye dair fikirleri kolayca edinebiliyorsunuz. Yani özetle sunduğumuz hizmetler; güvenli ve kaliteli içerik, yüksek çözünürlük, telif haklarını gözetmek, reklamsız içerikler, istediğin zamanda seyretme gibi. Sitemizde yer alan dizilerin çözünürlük kaliteleri isteğinize bağlı olmakla birlikte çok kaliteli de olabilir normal kaliteli de. Bu çözünürlükleri internet hızınıza göre seçmeniz gerekir. İnternet hızınız çok yüksekse en kaliteli seçenekleri tercih edebilirsiniz. Blu-Ray, HD, 1080p gibi. Ayrıyeten; sitemizde bulunan dizilerin türü çok geniştir. Hangi türde dizi izlemek istiyorsanız bu sitede bulabilmeniz mümkündür. Bu dizileri istediğiniz dilde, istediğiniz kalitede tek part olarak izleyebilmeniz mümkün. Olabildiğince görüntü kalitesi düşük dizileri yüklememeye çalışıyoruz. Fakat bazen buna mecbur oluyoruz.


İzleyicilerimizin fikirleri bizim için her zaman önemli olmuştur ve bundan sonra da olacaktır. Onların fikirlerine başvurmak, onların tavsiyelerine uymak, yenilikleri uyarlamak izleyicilerimizin memnuniyeti açısından çok önemlidir. İzleyicilerimizi memnun etmek en öncelikli amaçlarımızdandır. Alt yazılı, dublajlı içeriklerimize kolayca erişim sağlayabilmelerinin yanında en güncel dizi içeriklerine de ulaşım sağlayabilmektedirler. Site temamız grafik tasarımcıları tarafından tasarlanmış olup en uyumlu renklerle dizayn edilmiştir. Kullanıcı ara yüzümüzü en sade şekilde yapmaya çalıştık, renk uyumuna özen gösterdik. Bize destek olmak isterseniz dizileri sosyal medya hesaplarınızda paylaşıp sitemizi arkadaşlarınızında görmesini sağlayabilirsiniz. En iyi dizi izleme yeri olan sitemizde keyifli vakitler geçirmenizi temenni ederiz.


hd film izle - film izle - full hd film izle - bir başkadır izle - oleybet giriş - oslobet giriş - amqsports.com - meritroyalbet - süperbetin - grandpashabet - portbet - film izle - bahsegir - bahsegir - grandpashabet

grandpashabet - meritroyalbet - smart iptv - Twitter Takipçi Satın Al - Twitter Takipçi Hilesi - Juul Türkiye - İqos Türkiye - İqos - takipçi satın al - deneme bonusu - bedava sohbet - Jojobet
izmir escort eryaman escort izmit escort escort ankara porno malatya escort Aydın escort Pendik escort gaziantep rus escort mersin escort izmir escort kizlar diyarbakır escort