2015
Diamond Lover
Tüm Bilgiler
Diamond Lover   
1080p Kalitede Diamond Lover izleİlk olarak bunun iki versiyonu var. Orijinali altmış bölümdür. İlk olarak Netflix'te sadece yirmi bölümle seyrettim. Eşim altmış bölümün tamamını seyretti ve benimle Netflix'teki son iki bölümü seyretti, yirmi bölümde hiç görünmeyen insanlar da dahil olmak üzere tüm eksik bilgilerden şikayet etmeyi bırakamadı. Sonuna çok üzüldü. Netflix versiyonundaki bazı çılgın şeyleri anlamamı sağladı. Düşük prodüksiyon değerleri gibi görünen sahne kesmeleri ve ses değişiklikleri, bölümlerin üçte ikisini düzenlemekten kaynaklanıyordu. Son bölümün yarısı, sonunda yeni bir sahne olan geri dönüşler. Yine de, bu ortalama Asya dramanızdan daha iyi. Aniden zayıflayan standart şişman kişi Mi Duo'dur. Hayatını şişman bir takım elbise içinde görecek kadar geçmiş var. Bir kazada ciddi şekilde yaralanır ve ince ve güzelleşen büyük bir ameliyat geçirir. Bu ona daha fazla güven veriyor ve hayatını değiştiriyor, Xiao bir zamanlar şişman bir insan olarak ona nazik davrandığı bir şirkette çalışmaya başlıyor, bu yüzden doğal olarak CEO'ya aşık olacak. Ama bir çocukluk arkadaşı var, Lei Yi, şu anda bir doktor, aynı zamanda Şangay'da yaşıyor ve eski bir kadın avcısı iken, Mi Duo'yu sevdiğini anlamaya başlıyor. Gösteri ayrıca iki ana karakter arasında affedilmezlikle sona erdi ve bu olmamalı, kapanması gerekiyordu. Kadın başrol, Başkan Xaio'nun ona aşık olmasını sağlamak için çok şey yaşadı ve sonra bunu bir kenara attı. Saçma. Ayrıca diziyi seyrederken çok heyecanlandım, mutlu oldum, moralimi yükseltti ama sona erdi.
 • IMDb 7.5
 • 414
 • 0
Love Me If You Dare
Tüm Bilgiler
Love Me If You Dare   
1080p Kalitede Love Me If You Dare izleŞimdiye kadar sadece iki bölüm seyrettim, ancak bu şov kesinlikle iyi olsa da, Benedict cumber partisinin havasına sahip en yenisi kesinlikle Holmes'a sahip. İkinci bölüme kırk dakika kala bile arka planda Holmes şarkısı vardı. Şikayet etmiyorum, sadece herhangi birinin bu şovu görmüş olması ve boşluğu doldurmak için bir şova ihtiyaç duyması ihtimaline karşı istemiyorum. Budur. Ana erkek karakter, yalan söylemeyecek, biraz eşek, çok yargılayıcı ve biraz mazoşisttir. Ana kadın karakter, şimdiye kadar gördüğüm birkaç bölüm için biraz uysal, ama akıllıca, Bay Bo'nun kabalığına karşı kendini savunmak için açık bir istek olmaması, oradaki en büyük dönüş. Ama bunlar, karakter gelişimi büyüdükçe geliştirileceğini umduğum nitelikler. Yine de bu şovu seyretmelisin, denemelisin. Şu anda Çince öğrenmeye çalışıyorum ve bunu yapmanın güzel bir yolu bu. Başlangıçta akıllara durgunluk veriyor. Romantizm sevimli ve komik, suç hikayeleri mantıklı ve diyaloglar esprili. Senaryo yazarının tüm gizemleri açıklamasını ve her olay örgüsünü çok zeki ve dramatik bir şekilde birleştirmesini bekliyorsunuz. Ama bölüm on beş veya on altı her şey değişir. Şov artık klişelerle dolu ve tahmin edilebilir ucuz bir aksiyon filmi gibi görünüyor. Karakterler kişiliklerini yitirir, çılgın kahraman sıradan bir insana dönüşür, kız sıkıntı içinde aptal bir kıza dönüşür. Hız tamamen kapalı. Şimdi bu, kahramana musallat olan manyaklar çetesinin sakar bir hikayesi. İlk yarının bazı gizemleri sadece unutuldu. Elbette, Wallace muhteşem bir aktör, iri siyah gözlerini seviyorum, şovu çalıyor ama en iyi aktör bunları kurtaramadı.
 • IMDb 8.1
 • 625
 • 0
Exo Next Door
Tüm Bilgiler
Exo Next Door   
1080p Kalitede Exo Next Door izleDizi, içinde çok fazla utangaç olan ve gerçekten gözlerinizi biraz devirmenizi sağlayan bir gösteri. Serinin bağımlısı olduğumdan beri, bu dizinin ne kadar kötü olduğunu duydum, ama gerçekten, bence cazibesi var. Elbette, şimdiye kadar yapılmış en iyi dizilerden biri değil, tüm yönetim kurulu genelinde on üzerinden bir derecelendirme değil ve o kalibrede herhangi bir Oscar veya ödül kazanmıyor. Ancak, bunda gerçek bir çekicilik olduğunu düşünüyorum. İlk birkaç bölüm kesinlikle oldukça çirkin ve ben kesinlikle ilk dörtten sonra bırakmayı düşündüm, ancak dizinin ortası çok da kötü değil. altıncı bölüme kadar ulaşabilirseniz, o zaman bunu çok utandırmadan hemen hemen bitirebilirsiniz. Son birkaç bölüm özellikle sonuncusu son derece iyi yapılmıştı. Hikayeye kendi başına daha fazla eklenebilirmiş gibi hissettim, sanırım biraz ver ve al. Yapımın oyunculuklarıyla daha fazlasını yapabileceği çok şey vardı, Gayoung'un Gal'i çok daha fazla zayıflatabileceği çok şey vardı. Çok fazla ve çok az olmak arasındaki çizginin nereye çekildiğini bilmiyorum. Bu, oyunculuğu hiç bozmak değil, beni yanlış anlamayın bence tüm aktörler ve aktrisler şov için verdikleri şeyle çok iyi iş çıkardılar, bence senaryo ve karakter yazımı bunu dengeleyebilirdi. Biraz daha. Bunun biraz utanç verici bir faktörü olduğunu söyleyip duruyorum ve gerçek şu ki, karakterler bir çentik ya da bir çentik yükseltilmiş olsaydı, o zaman bunun olmayacağını düşünüyorum bu benim kişisel görüşüm, biliyorum nasıl olduğunu seven epeyce insan. Bu kesinlikle cazibesi olan bir gösteri. Potansiyel bir yeniden seyretme faktörüne sahip olduğunu söylediğimde, kesinlikle tekrar seyredeceğim bazı bölümler var, yani son üç. Tüm sezonu bir daha seyretmeyeceğim, çok fazla özellikle de ilk birkaç bölüm. Hikaye iyi yazılmıştı, ama yine de, bu konuya neden bu kadar istekli olmadığım, karakterlerin kendilerine geldi. Incheon Gal zirvenin çok üstündeydi; Öyle olması gerektiğini biliyorum ama sinirlerimi oldukça bozdu.
 • IMDb 7.8
 • 468
 • 0
Because Its The First Time
Tüm Bilgiler
Because Its The First Time   
1080p Kalitede Because Its The First Time izleBu noktada kahraman vaizimiz sırtını Haç'a çevirir ve tabancasını diriltir. Beckman'ın ücretli bir suikastçi olarak hayatını kazandığında birlikte çalıştığı gizemli ajans The Network hakkında daha fazla şey öğreniyoruz. Bu kıyafet, üyelerine ucuz çevirmeli telefon sağlıyor. Ağ, John filmlerindeki Continental Otelleri dizisi gibidir. Belirli kurallara sorgusuz sualsiz uyulmalıdır. Beckman, kendi başına elde edemeyeceği türden bir bilgiye ihtiyacı olduğunu anladıktan sonra, Ağ ile sözleşme yapar. Ağ, ona yardımları için geri ödeme yapmaları veya ölümcül sonuçlara maruz kalmaları için bir yol sunuyor. Beckman, Eric'in nerede olduğunu sorar. Üç tabanca dolduran vücut geliştiriciyle çölde düşük bir profil tutan bu serseriyi bulur. Beckman'ın bir rakibi boş mesafeden dört kez vurduğunu ilk kez görüyoruz. Daha sonra, yüzüğün başka bir üyesi olan Janice'nin banliyö evine kadar izini sürer. Janice'i silah zoruyla Tabitha'nın nerede olduğu konusunda sorguya çekerken, korkmuş kocası onun avucunu bir mermiyle delmesini izliyor. Janice, Beckman'ın durumunu tersine çeviren ve hayatını tehlikeye atan hain bir kadındır. Janice yüzünü bıçakla oyarken, bir bodrumda kaçırılan diğer iki kızla birlikte uyanır. Silahlı kahramanımız bir kadını vurup öldürmeye yaklaşsa da, aslında asla yapmaz. Bu, kahramanımızın pişmanlık duymaya başladığı zamandır. Performanslar, sinematografi ve aksiyon koreografisi kınamanın ötesindedir intikam filmlerinin klişeleri ve gelenekleriyle Hıristiyan değerleriyle hokkabazlık yapan basit bir gerilim olarak ortaya çıkıyor. Seri, dini temalı aksiyon filmleri için bir tür ifşa niteliğindedir.
 • IMDb 9
 • 105
 • 0
Marry Me or Not
Tüm Bilgiler
Marry Me or Not   
1080p Kalitede Marry Me or Not izleAma bu bir Hollywood slasher filmi değil. Bu filmdeki öldürmeler tatmin edici değil ve olması gerekmiyor. Öldürülen kadınlar, maskeli erkeklerin ormanlarda koşturan yetersiz giyimli modelleri değil. Bu sahnelerde hoş veya havalı hiçbir şey yok; seyirciyi rahatsız ediyor, tedirgin ediyor, zihnini çok karanlık yerlere getiriyorlar. Bize her erkeğin yapabileceği deliliğe bir göz atmamızı sağlıyor ve bunu gerçekçi bir şekilde ve yumruklarını çekmeden yapıyor. Bu acımasız gerçekçilik insanları rahatsız ediyor ve olumsuz eleştirilere neden oluyor. Bu anlaşılabilir ama talihsiz bir durum. Bir filmin, seyircinin ekranda rahatça görebileceği kan miktarından daha fazlasıyla yargılanması gerektiğine inanıyorum. Bu insanlara, eğer işkence veya kandan rahatsızsanız lütfen Korece intikam gerilim filmlerini seyredin. Ama bu kadar saçma sapan yeter. Bu film harika. Güzel sinematografi, cinayetlerin veya cesur dövüş sahnelerinin meydana geldiği sert, loş sahnelerle tezat oluşturuyor. Kamera çalışması basit ama etkilidir; seyirci genellikle hem Byung hem de Mik Choi'nin yakın çekimlerine bakılır ve yüz ifadeleri bize diyalogların yapabileceğinden daha fazlasını anlatır. Lee ve Choi arasında da bir tezat var. Lee, temiz ve metanet ve Choi, pis ve delice ifade gücüne sahip. Birbirlerini çok iyi iltifat ederler ve birbirlerinin güçlü yönlerini etkili bir şekilde kullanırlar. Hikayenin kendisi intikam filmlerinin tipik bir örneğidir, ancak icrası harikadır. Lee'nin karakteri, Choi'nin karakterinin elinde derin bir kayıp yaşar ve intikam alma sürecinde, çok nefret ettiği adama benzemeye başlar. Her iki karakter arasında kurban ve saldırgan arasındaki çizgi bulanıklaşır. Filmin parladığı yer burası.
 • IMDb 7.7
 • 189
 • 0
From Five To Nine
Tüm Bilgiler
From Five To Nine   
1080p Kalitede From Five To Nine izleNormalde, genellikle gereksiz olduğu ve hikayeye başka bir şey getirmediği için buluntu görüntüleri dehşetini eleştiririm. Genellikle buluntu filmler normal bir film olarak daha iyi sonuç verir. Perili İltica için durum böyle değil. Yeni son teknoloji ve oyuncuların bir kamerayı nasıl çalıştıracaklarını bildiklerinin bir nedeni ile bu filmin amacına mükemmel hizmet ediyor. Küçük titrek kamera ve diğer efektler genellikle buluntu görüntülerde görebilir ve bence filmi mahveder. Hikayenin kendisi oldukça standart, 7 genç hayalet avcısı eski bir akıl hastanesine giriyor, özellikle de seyredilme ve kar için, bu da hikayeyi diğer benzer filmlerden daha gerçekçi kılıyor. Filmin temposu oldukça yavaş ve ilk yarıda hiçbir şey olmuyor, ama buna değer. Buna genel olarak eğlenceli başka bir korku filmi bekliyordum. Oğlum, yanılmışım. Aklınızdan kaçırılmak istiyorsanız, bu kesinlikle pastayı alıyor. Film, Oda 402 olarak bilinen derin hayaletli bir odayı denemek ve açmak için terk edilmiş bir perili akıl hastanesine gizlice giren bir grup genç yetişkin hakkındadır. iltica ve reklam geliri yoluyla bu süreçte çok para kazanın. Hikaye kötü değildi ama tahmin edilebilirdi. Ancak bence korku filmlerinin satış noktası hikaye değil. Sürüklenme faktörü yıldızdı, canlı yayın hilesinin neredeyse mükemmel kullanımına yakın yöndeydi ve korku ve gizem duygusu, işler ilginçleşmeye başladığında seyirciyi bağladı. Dahası, atlama korkuları ölçülü bir şekilde yapıldı ve filmin sonunda bundan bıkmadım. Bu kesinlikle bir artı.
 • IMDb 8.6
 • 396
 • 1
Falling For Innocence
Tüm Bilgiler
Falling For Innocence   
1080p Kalitede Falling For Innocence izleErkek başrol Min, başarısız işletmeler için birleşmeleri zorlayan ve varlık satın alan bir şirket için çalışan acımasız bir iş adamıdır. Yakın psikotik uygulamaları ona seri katil takma adını kazandırdı. Hayatının amacı, Min'in babasının kurduğu şirketi devralarak babası öldüğünde ailesini mal varlığından aldatan amcasından intikam almaktı. Kadın başrol Soon, babası Ho'nun babası öldüğünde Ho'nun amcasının şirketin kontrolünü ele geçirmesini sağlayan güç yapısının bir parçası olan kıdemli bir sekreterdir. Babası büyük bir şirketi yönetti, ancak ölümü amcasının şirketi devralmasına neden oldu. Jung, hayatını diğer insanlara ve hayatını kendinden daha fazlasına adadığı şirkete değer vererek yaşadı. Ho tam anlamıyla fikrini değiştirene kadar masum fabrika işçilerini sağır kulaklara düşenleri kurtarmak için Ho'ya lütfen. Hücresel hafıza meselesini ve hatıraların beyin dışındaki alanlarda saklanabileceği düşüncesini keşfetmek ilginçti. Ana akım bilim kavramı benimsemese de, gerçek hayatta tesadüf olarak görmezden gelinmesi zor olan birkaç vaka olmuştur. Bu ağır bir gösteri. Onu ilginç kılan ve sizi meşgul eden romantizm, cinayet gizemi ve kurumsal entrika var. Nasıl biteceği konusunda gerçekten endişeliydim ve iyi bitmeyebileceğine ikna olmuştum. Yine de bitti. Çeşitli karakterler arasındaki etkileşimi ve ilişkiyi beğendim. Çoğu derecelendirme, 10 üzerinden en yüksek 8'lerde ve buna katılıyorum. Ancak şunu da eklemek isterim ki, bu hafif yürekli değildir ve medyadaki olaylardan kolayca üzülenler bunu seyrettiklerinde zamanlamayı düşünebilirler.
 • IMDb 8.1
 • 107
 • 0
Owari no Seraph
Tüm Bilgiler
Owari no Seraph   
Full HD Görüntüde Owari no Seraph izleUmut verici bir ilk bölümden sonra, çoğu seyircinin bağımlı olduğunu düşünüyorum. Ancak ilk bölümün sonraki ilk sezonu yeterince iyi anlatmadığını düşünüyorum. İlk bölüm inanılmaz hızlı tempolu olmasına rağmen, ilk sezonun geri kalanı nispeten yavaş. Yu'nun sürekli öfkeli tutumu yorucu hale gelir ve ona sempati duymak zordur. Bir akademi planındaki tüm eğitim de sıkıcı ve biraz rahatsız edici çünkü ilk bölüm, seyircilerin diğer dizilerden ve filmlerden daha önce gördüklerinden daha çeşitli bir hikaye sunuyor gibi görünüyordu. Ancak Yu, öfkesini bırakmayı öğrendiğinde çileden kurtulma vardır. İşte o zaman kendisi ve ekibi arasındaki bağ güçlenir ve biz ona ve arkadaşlarına ısınmaya başlarız. Yu'ya karşı hissettiğim hayal kırıklığı nedeniyle, Mika ve vampirlerle olan bölümlerin, rahatlatıcı bir manzara değişikliği olduğunu hissettim. İlk sezon sonlara doğru çok gelişiyor. Yine de ikinci sezonu ikisinden daha iyi buluyorum. Karakterler çoktan büyüdü ve karakter gelişimi çok görünür durumda. Dizi ayrıca, tüm zamanı Yu'ya odaklamak yerine ilginç olan ve türler arasında devam eden savaşın diğer bölümlerini gösteren birçok başka karakteri de tanıtıyor. Bu hikayeye doyamıyorum ve içimdeki bir ses, yeni yayınlanan bölümü bitirdiğimde anime bölümlerinin yaklaşık yirmi iki dakika sürmesinin haksızlık olduğunu söyleyerek her zaman ağlıyor ve ağlıyor. Animasyon, bir Aksiyon Anime'de gördüğüm en kötü şeylerden biri. Oh, sorun değil, konuşurken, yürürken ve küçük şeyler yaparken, ama savaş başlar başlamaz, animasyon bozulur. Bu anime'nin bazı büyük ölçekli savaşları var, ancak mümkün olan en kötü şekilde tasvir ediliyor. Hareketli unsurlar olmadan, şaka yapmıyorum. Tembel, sadece saf ve basit tembel. Cidden, insanlara bu Anime'yi yapmak için fena halde düşük ücret aldıklarını ve sadece kimin umurunda olduğunu söylediler.
 • IMDb 7
 • 806
 • 0
Jitsu wa Watashi wa
Tüm Bilgiler
Jitsu wa Watashi wa   
Full HD Görüntüde Jitsu wa Watashi wa izleTemelde bu anime'ye girdim çünkü bir vampir içeriyordu ve dışarıda oldukça iyi vampir animeleri var, bu yüzden onu seyretmeye başladım. Anime oldukça iyiydi, tıpkı belli bir kıza aşık olan aptal bir adamın olduğu tipik harem anime gibi, ancak kendisini diğer kızlarla da çevreliyor. Haremden bir tür olarak bahsedilmemesine rağmen posterde gösterilmesine şaşırdım. İtiraf etmeliyim ki, Yoko ve Kuromine aslında onaylamadıkları halde bir çiftmiş gibi birbirlerine bakarken sıcak bir his duyuyorsunuz. Eminim manga bunu gösterir ama okumayı atlayacağım. Diğer rom komedi animelerini kopyaladığını ve olması gerekmediğinde vampir türünü daha üstte yaptığını bulduğum gibi bu dizinin gerçekten büyük bir hayranı değilim. Demek istediğim, komik sahneleri vardı ama çoğunlukla yoktu. Seçici mizahım var biliyorum ama aynı zamanda kendi tercihlerim olduğunda da biliyorum. İncelememin sizi bunu seyretmekten alıkoymasına izin vermeyin, denemek istiyorsanız bunun için gidin. Bu anime derecesini sekiz puan olarak vermeme rağmen.
 • IMDb 9.3
 • 230
 • 0
Himouto Umaru chan
Tüm Bilgiler
Himouto Umaru chan   
Full HD Görüntüde Himouto Umaru chan izleHayatımda bu kadar anime görmedim, bu yüzden ona girdiğimde Tai olay örgüsü veya karakterler hakkında hiçbir şey bilmiyordum. Bu anime çok sıcak, sevimli ve doğrusal olmayan bir hikaye ile ilk bölümden beri ona takılıp kaldığımı anlatıyor, bu anime'deki karakter yapısı harika, her bölüm yeni karakterlerle tanışıyoruz ve bir süre sonra hepsi büyüyor sende ve onlarla ilgili hissediyorsun. ana karakter Tai bir çeşit ikili kişiliğe sahip, zeki, zeki, ateşli, lise öğrencisi, okuldayken ve toplum içinde, evde tembel, dikkatsiz, soğuğa takıntılı bir oyuncu içki ve abur cubur. Animasyon güzel, müzik güzel, iyi hissettiren bir anime, hayattaki hayatı gerçekten özel kılan küçük şeylere odaklanıyor. Bu anime'nin her saniyesini sevdim, en sevdiğim anime. Şimdi bu anime ile ilgili tüm peluş oyuncakları satın almak için Japonya'ya gidiyorum. İster Umara'yı eğlenceli bir karakter olarak bulun, ister onun bencil bir velet olduğuna inanın, bu diziden neredeyse tamamen keyif alsanız da, her iki görüş de oldukça anlaşılır. Şahsen ben onun oldukça komik olduğunu ve bazen gerçekten çok komik olduğunu düşündüm. Karakter tasarımı harikaydı; dışarıdayken uzun ve güzeldir ama eve geldiğinde ve kapüşonunu giydiğinde genç bir çocuk gibi çizilir, bu yüzden onu tanıyan insanlar onun küçük kız kardeşi olması gerektiğine inandığında inandırıcıdır. Tai tembel ve bencil olmasına rağmen, kalpte hala iyi bir insandır. Diğer karakterler de oldukça eğlenceli; Tembel kız kardeşiyle başa çıkmak zorunda olduğu için Taihei için kimse yardım edemez ama üzülür. Genel olarak bunu gerçekten eğlenceli bir dizi buldum, ancak bazı seyircilerin kahramanı tarafından nasıl ertelendiğini görebiliyorum.
 • IMDb 8.7
 • 507
 • 0

Dizi izle


Aradığınız tüm dizileri dizi izleme sitemizde yüksek görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz. Global diziler genellikle dizi sevelerin en çok rağbet ettiği dizi kategorileri arasında yer alıyor. Amerika, İngiltere, Fransa, Kore ve daha pek çok dünyanın her yerinden yayınlanan yabancı dizilere tek bir adresten ulaşabilirsiniz. İçinizden bir ses dizi izle diyorsa ama ne izleyeceğinize karar veremiyorsanız, burada tüm bölümleriyle kategorilere ayrılmış bir şekilde dizilere ulaşabilirsiniz. Görüntü kalitesinin yüksek olması ve sorunsuz altyazı özellikleri sayesinde bir bölümden diğerine atlarken zamanın nasıl akıp gittiğini fark etmeyeceksiniz bile. Çağımızın en güzel vakit geçirmenin yollarından biri de dizi seyretmektir.


Dünya çapında bir furya haline dönüşmüş büyük ve meşhur yapımlar için ücret ödeyip izlemek zorunda değilsiniz. İşte tam olarak burada biz yani diziizle.blog ekibi devreye giriyor. Günümüzün değişen dünyasında internet ile artık bilgiye erişim sınırsız ve herkesin en doğal hakkı. Bilgiye olan sınırsız erişim, dolayısıyla eski ve yeni tüm dizi ve filmlerden haberdar olmamızı sağlıyor. Eskiden izlemek istediğimiz bir filmin günlerce DVD'ye gelmesini beklerdik. Veya kimi programlardan indirmeye çalışırken yüksek boyuttan dolayı sabahtan akşama kadar beklemek zorunda kalırdık. Online dizi izleme platformları sayesinde artık tüm bu sorunlar geride kaldı. En güncel ve en son diziler haliyle elinizin altında. Tek bir tıkla full hd 1080p görüntü kalitesindeki dizilere çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Özellikle bilim kurgu dizilerini izlemenizi tavsiye ederiz. Hatta dizi sektöründe en iyisi olduğumuzu iddaa ediyoruz.


İzlediğiniz bir bölümü çok sevdiğiniz takdirde tekrar tekrar başa alıp izlemenin keyfi başka nerede var? Tüm bu seyir zevkinin sizler için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve işimizi önemsiyoruz. Zaten dizi seyretme sitesini kurmamızın amacıda buydu, hizmeti seviyoruz! Sevdiğiniz dizilerin yanı sıra sitemize girdiğinizde belki de daha önce adını bile duymadığınız yeni diziler hakkında fikir sahibi olabilir, yepyeni bir dünyanın kapılarını aralayabilirsiniz. Yorumlara bakarak ve kısa açıklamaları okuyarak dizinin konusu ve senaryosu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Böylece o dizinin sizin zevkinize uygun olup olmadığına kadar vererek ilk bölümden başlayarak yeni bir dizi seyretme sürecine geçebilirsiniz. Dizilerin en güzel yanı filmler gibi hemen bitmemeleri ve heyecanlı bir süreklilik sağlamalarıdır.


1080p Kalitede ve Ultra Hızda Dizi izle


Dizi sektöründe olabildiğince kaliteli hizmet sunabilmek için dizileri sizlere reklamsız sunuyoruz. Birçok insan boş zamanlarını dizi, film seyrederek geçirir. Ancak dizi izlemeye karar vermek kolayken hangi diziyi izlemeye karar vermek, aradığınız diziyi aradığınız özelliklerde bulmak oldukça kolay bir iş değildir. Aradığınız diziyi buluyorsunuz alt yazılı bulamıyorsunuz, alt yazılı bulup istediğiniz görüntü kalitesinde bulamıyorsunuz derken bir de bakıyorsunuz bir sürü zamanınızı almış. Bunların yaşanmaması adına biz size istediğiniz tüm özellikleri sunuyoruz. Geniş izleme seçenekleriyle, istediğiniz dilde türkçe dublaj ve türkçe altyazılı imkanlarıyla izlediğiniz diziden tam tatmin sağlamanıza olanak veriyoruz. Diğer dil çevirileri için henüz çalışmalara başlamadık, fakat en kısa sürede başlayacağız.


Online dizi izlemenin en keyifli yeri. Öncelikle sitemizde reklam, pop-up bulunmuyor. İstediğiniz diziyi izlerken sağda solda beliren reklamlar dikkatinizi dağıtıp zamanınızı çalmıyor. Dizi süresi boyunca sizi rahatsız edebilecek her şeyi düşündük ve sitemizi ona göre tasarladık. Yayınlamakta olan dizilerin yeni bölümleri yayınladığı günden itibaren sitemizde bulabilmeniz mümkün. Gündemi, yenilikleri oldukça yakından takip edip yeni bölümleri ara vermeden, beklemeden izlemenize olanak sağlıyoruz. İzleyicilerimiz dizinin kendi asıl şekli nasılda sitemizde o halde bulabiliyor. Herhangi bir sansür, kısıtlama yapmıyoruz bu konuda. Dizilerimizi tek part halinde yüklüyoruz. Bunun nedeni ara vermeden tek seferde dizi izlemenin daha keyifli olduğudur. Diğer parta geçerken zaman kaybetmeyip diziden kopma hissini yaşamıyorsunuz.


Yüklediğimiz dizilerin açıklama kısmına diziye ilişkin küçük notlar ekliyoruz. Söz konusu bölümün içeriğine dair açıklamalar gibi. Ayrıca; dizinin oyuncu kadrosunu, izleyici yorumlarını, izleyici puanlamalarını dizinin açıklamalar kısmına yazıyoruz. Kullanıcı yorumlarını ve puanlamalarını olduğu gibi, eklemeler veya çıkarmalar yapmadan direkt sizin erişiminize sunuyoruz. Bu sayede diziye dair fikirleri kolayca edinebiliyorsunuz. Yani özetle sunduğumuz hizmetler; güvenli ve kaliteli içerik, yüksek çözünürlük, telif haklarını gözetmek, reklamsız içerikler, istediğin zamanda seyretme gibi. Sitemizde yer alan dizilerin çözünürlük kaliteleri isteğinize bağlı olmakla birlikte çok kaliteli de olabilir normal kaliteli de. Bu çözünürlükleri internet hızınıza göre seçmeniz gerekir. İnternet hızınız çok yüksekse en kaliteli seçenekleri tercih edebilirsiniz. Blu-Ray, HD, 1080p gibi. Ayrıyeten; sitemizde bulunan dizilerin türü çok geniştir. Hangi türde dizi izlemek istiyorsanız bu sitede bulabilmeniz mümkündür. Bu dizileri istediğiniz dilde, istediğiniz kalitede tek part olarak izleyebilmeniz mümkün. Olabildiğince görüntü kalitesi düşük dizileri yüklememeye çalışıyoruz. Fakat bazen buna mecbur oluyoruz.


İzleyicilerimizin fikirleri bizim için her zaman önemli olmuştur ve bundan sonra da olacaktır. Onların fikirlerine başvurmak, onların tavsiyelerine uymak, yenilikleri uyarlamak izleyicilerimizin memnuniyeti açısından çok önemlidir. İzleyicilerimizi memnun etmek en öncelikli amaçlarımızdandır. Alt yazılı, dublajlı içeriklerimize kolayca erişim sağlayabilmelerinin yanında en güncel dizi içeriklerine de ulaşım sağlayabilmektedirler. Site temamız grafik tasarımcıları tarafından tasarlanmış olup en uyumlu renklerle dizayn edilmiştir. Kullanıcı ara yüzümüzü en sade şekilde yapmaya çalıştık, renk uyumuna özen gösterdik. Bize destek olmak isterseniz dizileri sosyal medya hesaplarınızda paylaşıp sitemizi arkadaşlarınızında görmesini sağlayabilirsiniz. En iyi dizi izleme yeri olan sitemizde keyifli vakitler geçirmenizi temenni ederiz.


hd film izle - film izle - full hd film izle - bir başkadır izle - oleybet giriş - oslobet giriş - amqsports.com - meritroyalbet - betgaranti - meritparkbet - dinamovip - film izle - filmsokagi.org - bahsegir - bahsegir

grandpashabet - grandpashabet - meritroyalbet - smart iptv - Twitter Takipçi Satın Al - Twitter Takipçi Hilesi - Juul Türkiye - İqos Türkiye - İqos - takipçi satın al
izmir escort eryaman escort izmit escort escort ankara porno malatya escort