2016
On the Way to the Airport
Tüm Bilgiler
On the Way to the Airport   
On the Way to the Airport dizi izle, On the Way to the Airport Türkçe dublaj izle, On the Way to the Airport Full izle, On the Way to the Airport altyazılı izle, Güzel bir dram çünkü verilen birçok sözün ya da zihninizin ne kadar önemsiz olduğunu, insanoğlunun bazen toplum içindeki hareketlerinin ne kadar yüzeysel olduğunu gösteriyor; bundan sonra her şeyin kendi kanunları, kendi hareketi, kendi kimyası vardır. Aktris Kim Ha Neul'un bildiği gibi, başka aktörler ve aktrisler bu tür şeyleri, bu kimyayı, bu fiziği iyi biliyor. Bizi kandırmayın, sevginin, ölümün ve kişinin eyleminin içsel ya da gizli yasalarını gösterin; oldukça sessiz yasalar, güçlü, kaçınılmaz.
 • IMDb 9.2
 • 1.293
 • 0
Beautiful Mind
Tüm Bilgiler
Beautiful Mind   
Beautiful Mind dizi izle, Beautiful Mind Türkçe dublaj izle, Beautiful Mind Full izle, Beautiful Mind altyazılı izle, Zekice kurgulanmış, parlak ama antisosyal bir doktor hakkında derinlemesine bir hikaye olmaya çalışır. Ancak, sunduğu vakaları hiçbir zaman gerçekten çözemez. Belki de çok erken bitmesi (dizelerin çoğu ortalama 16 bölüm olduğunda 14 bölüm) bunda yardımcı olmadı. Peki, iyi miydi? Yeterince iyi. Romantizm tatlıydı, hızlı ve kısa olmasına rağmen, ama sanırım drama erkeksi bir şekilde hastaneye, orada gerçekleşen yasadışı faaliyetlere, doktor ve babasıyla olan ilişkisine ve duygusal sorunlarına odaklandığı için işe yarıyor.
 • IMDb 7.4
 • 614
 • 0
Doctors
Tüm Bilgiler
Doctors   
Doctors dizi izle, Doctors Türkçe dublaj izle, Doctors Full izle, Doctors altyazılı izle, Diane Keen'in yeteneklerini boşa harcadığı için bu şovun canı cehenneme, harika Diane, bu saçmalığın sayısız bölümünde, ekranlarımızı prime time'da, kaliteli izlemeyle süslemesi gerekirken ortaya çıktı. Tam anlamıyla yatağa bağlı bir hafta geçirdim ve bir tür drama ya da gerçeğe bir bakış atmayı umarak bu gösteriyi sağlam bir hafta boyunca izledim. Ne kadar korkunç bir saat, ucuz, değersiz, ruhsuz TV, kesinlikle yıllar önce kilometresi tükendi. BBC lütfen bu şovu sefaletinden kurtarın, bir bölüm yapmak üç ve dokuza mal oluyor.
 • IMDb 7.8
 • 714
 • 0
Sweet Stranger and Me
Tüm Bilgiler
Sweet Stranger and Me   
Sweet Stranger and Me dizi izle, Sweet Stranger and Me Türkçe dublaj izle, Sweet Stranger and Me Full izle, Sweet Stranger and Me altyazılı izle, Bu dramanın ilk yarısı gerçekten güzeldi: nişanlısından ayrılan bir kadın, annesinin evine geri döner. Annesi birkaç ay önce ölmüştü ve kadın birkaç yıldır burayı ziyaret etmemişti. Ancak evde (kendisinden daha genç) bir genç adamın yaşadığını görünce şaşırır. İlk 6 bölüm akıcıydı, ancak olay örgüsü donuk ve kafa karıştırıcı hale geldi. Ayrıca komedi unsuru biraz zayıftı ve ana oyuncu ile aktris arasındaki kimya da öyleydi.
 • IMDb 4.8
 • 1.005
 • 0
Vampire Detective
Tüm Bilgiler
Vampire Detective   
Vampire Detective dizi izle, Vampire Detective Türkçe dublaj izle, Vampire Detective Full izle, Vampire Detective altyazılı izle, Vampir yönü de hiçbir zaman tam olarak açıklanmadı, vampirler nereden geldi? Güçlü/zayıf yönleri nelerdi? Motivasyonları nelerdi? Diğer vampirler anında ölecekken San neden güneş ışığında yürüyebildi? Ayrıca San'ın kendisinin de arkadaşlarının da vampir olduğunu anladığı bir an olmadı. Bazıları onun olduğunu biliyormuş gibi görünüyordu, diğerleri bilmiyor gibiydi, ama çok belirsizdi. Aslında, son bölümlere kadar San'ın kendisi bir vampir olduğunun farkında bile değilmiş gibi görünüyordu.
 • IMDb 6.5
 • 967
 • 0
Jealousy Incarnate
Tüm Bilgiler
Jealousy Incarnate   
Jealousy Incarnate dizi izle, Jealousy Incarnate Türkçe dublaj izle, Jealousy Incarnate Full izle, Jealousy Incarnate altyazılı izle, Yoğun bir şekilde tanıtılan, 24 bölüm uzunluğunda olan, tuhaf bir hikayesi olan ama herkesin beklentilerini karşılayan bir drama. Vay canına, bu bana Her şey yolunda, aşk olduğunu hatırlattı. Dizi meme kanseri temasını, bir erkeğin erkekliğini kaybettiği hissini ve kıskançlıkla nasıl başa çıkabileceğini işliyor. Kanaldaki güç savaşı ilginçti, ancak tüm öldürmeleri alan aşk üçgeniydi. Muhtemelen, en iyi ve en yoğun aşk üçgenlerinden biri, erkeklerin sonuna kadar kız için açıkça savaştığı.
 • IMDb 8
 • 2.176
 • 0
My Little Princess
Tüm Bilgiler
My Little Princess   
My Little Princess dizi izle, My Little Princess Türkçe dublaj izle, My Little Princess Full izle, My Little Princess altyazılı izle, Müzisyen falan olduğumu iddia etmiyorum ama seçkin bir müzik okulunda müzik dehası olmakla ilgili bir şov için, müzik konusunda ne kadar az haklı olduklarından gerçekten etkilendim. Bu açıklamayı, bu çöpü yazan ve yöneten kişinin hiçbir zaman tek bir müzik aletiyle temas etmediğini veya herhangi bir araştırma yapma zahmetine girmediğini ve muhtemelen tüm sanat endüstrilerinden yasaklanması gerektiğini size bildirmek için yaptım.
 • IMDb 8
 • 2.279
 • 0
One More Happy Ending
Tüm Bilgiler
One More Happy Ending   
One More Happy Ending dizi izle, One More Happy Ending Türkçe dublaj izle, One More Happy Ending Full izle, One More Happy Ending altyazılı izle, Makoto Shinkai, görsel olarak çarpıcı, oldukça kısa filmlerin ustasıdır ve 'hisler' üzerine ağırdır. Sadece kendi Apple Mac'ini kullanarak tek başına sert bilimkurgu ağlayan 'Voices of a Distant Star'ı yaratma ve canlandırmanın şaşırtıcı başarısıyla başladı ve bugün hala izlemek bir zevk. O zamandan beri, daha sıradan ortamlara doğru oldukça istikrarlı bir şekilde ilerlemiş görünüyor, ancak üretim standartları sadece yükseldi. 'Kelime Bahçesi', modern Tokyo'da geçen, Takao adında bir okul çocuğu ve Yukino adında yetişkin bir kadının tesadüfen karşılaşan, ikisinin de başka türlü meşgul olmaları gerekirken bir parkta karşılaşan romantik bir dramadır.
 • IMDb 5.4
 • 368
 • 0
The Legend of the Blue Sea
Tüm Bilgiler
The Legend of the Blue Sea   
The Legend of the Blue Sea dizi izle, The Legend of the Blue Sea Türkçe dublaj izle, The Legend of the Blue Sea Full izle, The Legend of the Blue Sea altyazılı izle, Teknik olarak, birbirinin üzerine bindirilmiş çok sayıda farklı dilde altyazı örneği. İyi bir film için gerekli olan detaylara yetersiz dikkat. CGI ve deniz kızı kuyruğunun açıkça göğüsleri kapladığı kısma kadar modellemesi ucuz görünüyordu, kesinlikle gerçek değil (kesinlikle başka hiçbir parça canlı bir yaratıkla ilişkilendirilmez) ve açıkça kötü düşünülmüş. Bir diğeri detaylara dikkati kaybetti. Oyunculuk, robotik bir fotoğraf çekimiydi - çekici aktörler kameraya poz vermekten başka pek bir şey yapmıyordu.
 • IMDb 6.5
 • 748
 • 0
Moorim School
Tüm Bilgiler
Moorim School   
Moorim School dizi izle, Moorim School Türkçe dublaj izle, Moorim School Full izle, Moorim School altyazılı izle, Moorim okulu, diğer K Drama'dan farklı olmak için çok uğraşır, ancak romantik bir drama olmanın kaçınılmaz kaderinden kaçmaz. Hikaye, yetimhanede büyümüş ve kulağında keskin bir ağrı olan bir ünlü ile zengin bir iş adamının oğlu arasındaki ilişkiyi konu alır. Gizem ve birçok entrika ile ana hikaye oldukça eğlenceli. Ancak okul ve gizli topluluk kavramı ve ayrıca dövüş sanatları, yarışma ve kursların kötü sunulması nedeniyle iyi bir şekilde sunulmadı.
 • IMDb 7.2
 • 668
 • 0

Dizi İzle (HD)


Dizi izleme sitemizde tüm içerikleri yüksek çözünürlükte izleyebilirsiniz. Türkçe dublaj ve altyazılı izle seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Sitemiz sayesinde dünya çapında bir furya haline dönüşmüş büyük ve meşhur yapımlar için ücret ödeyip izlemek zorunda değilsiniz. Günümüzün değişen dünyasında internet ile artık bilgiye erişim sınırsız ve herkesin en doğal hakkı. Bilgiye olan sınırsız erişim, dolayısıyla eski ve yeni tüm dizi ve filmlerden haberdar olmamızı sağlıyor. Eskiden izlemek istediğimiz bir filmin günlerce DVD'ye gelmesini beklerdik. Veya kimi programlardan indirmeye çalışırken yüksek boyuttan dolayı sabahtan akşama kadar beklemek zorunda kalırdık. Online dizi platformları sayesinde artık tüm bu sorunlar geride kaldı. En güncel ve en son diziler haliyle elinizin altında. Tek bir tıkla full hd 1080p görüntü kalitesindeki dizilere çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Özellikle bilim kurgu dizilerini izlemenizi tavsiye ederiz. Hatta dizi sektöründe en iyisi olduğumuzu iddaa ediyoruz. Sitemizde bir takım eksikliklerimizin olduğunun farkındayız, bu eksiklikleri en kısa süre içerisinde gidereceğimizden kesinlikle şüpheniz olmasın.


İzlediğiniz bir bölümü çok sevdiğiniz takdirde tekrar tekrar başa alıp izlemenin keyfi başka nerede var? Tüm bu seyir zevkinin sizler için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve işimizi çok önemsiyoruz. Bu sebepten dolayı dizi izle sitemizi sürekli olarak güncel tutmaya özen gösteriyoruz. Zaten çoğunlukla bilim kurgu dizilerinin bulunduğu sitesini kurmamızın amacıda buydu, hizmeti seviyoruz! Sevdiğiniz yabancı dizi izlemenin yanı sıra sitemize girdiğinizde belki de daha önce adını bile duymadığınız yeni diziler hakkında fikir sahibi olabilir, yepyeni bir dünyanın kapılarını aralayabilirsiniz. Yorumlara bakarak ve kısa açıklamaları okuyarak dizinin konusu ve senaryosu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Böylece o dizinin sizin zevkinize uygun olup olmadığına karar vererek birinci bölümden başlayarak yeni bir dizi seyretme sürecine geçebilirsiniz. Dizilerin en güzel yanı filmler gibi çabucak bitmemeleri ve süreklilik sağlamalarıdır. Bu sayede senaryodan kopma gibi durumları yaşamazsınız. Ve diziyi dikkatle takip edebilirsiniz.


Dizi sektöründe olabildiğince kaliteli hizmet sunabilmek için dizileri sizlere reklamsız sunuyoruz. Birçok insan boş zamanlarını anime, film veya hd dizi izleyerek geçirir. Ancak dizi seyretmeye karar vermek kolayken hangi diziyi seyretmeye karar vermek, aradığınız diziyi aradığınız özelliklerde bulmak oldukça kolay bir iş değildir. Aradığınız diziyi buluyorsunuz alt yazılı bulamıyorsunuz, alt yazılı bulup istediğiniz görüntü kalitesinde bulamıyorsunuz derken bir de bakıyorsunuz bir sürü zamanınızı almış. Bunların yaşanmaması adına biz size istediğiniz tüm özellikleri sunuyoruz. Geniş izleme seçenekleriyle, istediğiniz dilde türkçe dublaj ve türkçe altyazılı imkanlarıyla izlediğiniz diziden tam tatmin sağlamanıza olanak veriyoruz. Diğer dil çevirileri için henüz çalışmalara başlamadık, en kısa sürede bu durumu çözeceğiz.


Dizi İzle (Full HD Kalitede)


Dizi sitemizde rahatlıkla birçok seriyi bulabilirsiniz. Öncelikle sitemizde reklam, pop-up bulunmuyor. İstediğiniz diziyi izlerken sağda solda beliren reklamlar dikkatinizi dağıtıp zamanınızı çalmıyor. Dizi süresi boyunca sizi rahatsız edebilecek her şeyi düşündük ve sitemizi ona göre tasarladık. Yayınlamakta olan dizilerin yeni bölümleri yayınladığı günden itibaren sitemizde bulabilmeniz mümkün. Gündemi, yenilikleri oldukça yakından takip edip yeni bölümleri ara vermeden, beklemeden izlemenize olanak sağlıyoruz. İzleyicilerimiz dizinin kendi asıl şekli nasılda sitemizde o halde bulabiliyor. Herhangi bir sansür, kısıtlama yapmıyoruz bu konuda. Dizilerimizi tek part halinde yüklüyoruz. Bunun nedeni ara vermeden tek seferde dizi seyretmenin daha keyifli olduğudur. Bu sayede HD dizi izle, yani sitemiz aracılığıyla diğer parta geçiş yaparken zaman kaybetmiyorsunuz. Tek part özelliğinden ziyade, tüm bölümleri HD yüklemeye çalışıyoruz. Seyircilerimizin sitemizden memnun kalması bizler için gerçekten çok önemlidir.


Yüklediğimiz dizilerin açıklama kısmına diziye ilişkin küçük notlar ekliyoruz. Söz konusu bölümün içeriğine dair açıklamalar gibi. Ayrıca; dizinin oyuncu kadrosunu, izleyici yorumlarını, izleyici puanlamalarını dizinin açıklamalar kısmına yazıyoruz. Kullanıcı yorumlarını ve puanlamalarını olduğu gibi, eklemeler veya çıkarmalar yapmadan direkt sizin erişiminize sunuyoruz. Bu sayede diziye dair fikirleri kolayca edinebiliyorsunuz. Yani özetle sunduğumuz hizmetler; güvenli ve kaliteli içerik, yüksek çözünürlük, telif haklarını gözetmek, reklamsız içerikler, istediğin zamanda seyretme gibi. Sitemizde yer alan dizilerin çözünürlük kaliteleri isteğinize bağlı olmakla birlikte çok kaliteli de olabilir normal kaliteli de. Bu çözünürlükleri internet hızınıza göre seçmeniz gerekir. İnternet hızınız çok yüksekse en kaliteli seçenekleri tercih edebilirsiniz. Blu-Ray, HD, 1080p gibi. Ayrıyeten; sitemizde bulunan dizilerin türü çok geniştir. Dizi izle sitesi, sizlere hangi türde dizileri seyretmek istiyorsanız onu size sorunsuz bir şekilde sunar.


Bu dizileri istediğiniz dilde, istediğiniz kalitede tek part olarak izleyebilmeniz mümkün. Olabildiğince görüntü kalitesi düşük dizileri yüklememeye çalışıyoruz. Fakat bazen buna mecbur oluyoruz. Kalitemizden kesinlikle taviz vermiyoruz. Ziyaretçilerimizin fikirleri bizim için gerçekten önemlidir. Onların fikirlerine başvurmak, onların tavsiyelerine uymak, yenilikleri uyarlamak izleyicilerimizin memnuniyeti açısından çok mühimdir. İzleyicilerimizi memnun etmek en öncelikli amaçlarımızdandır, dizi platformumuzda memnun olabilmeniz için en iyisini yapmaktayız. Alt yazılı, dublajlı içeriklerimize kolayca erişim sağlayabilmelerinin yanında en güncel dizi içeriklerine de ulaşım sağlayabilmektedirler. Site temamız grafik tasarımcıları tarafından tasarlanmış olup en uyumlu renklerle dizayn edilmiştir. Kullanıcı ara yüzümüzü en sade şekilde yapmaya çalıştık, renk uyumuna özen gösterdik. Ek olarak, dizi izle blog adlı sitemize destek olmak isterseniz dizi ve filmleri sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.


bir başkadır izle  oleybet giriş  oslobet giriş  amqsports.com  meritroyalbet  film izle  iptv Almanya  tiktok takipçi satın al  deneme bonusu  Twitter Takipçi Satın Al  Jojobet  deneme bonusu  iQOS  film izle

bob frisuren  deneme bonusu veren siteler  canlı bahis siteleri  mobil ödeme bahis  deneme bonusu veren siteler  Juul Fiyat  deneme bonusu  evden eve nakliyat  film izle  Casino Siteleri  guvencehd.org

Deneme bonusu  Vbet  Deneme bonusu veren siteler  kalkinmaatolyesi.org  bodrum escort  izmit escort  escort ankara  porno  malatya escort  ankara escort  istanbul escort  beşiktaş escort  antalya escort  sirinevler escort  escort antalya