2017
Duel
Tüm Bilgiler
Duel Romantik 
1080p Kalitede Duel izleBunun Lee jon suk yüzünden ünlü olan dizilerden biri olduğuna inanıyorum. Tamam, evet, bunun bir fantezi kurgu olduğunu biliyorum ama yine de en azından olay örgüsünü birleştirin ve fantezide bile mantıklı hale getirin. Çok büyük boşluklar var. Hikaye o kadar baş aşağı ki, yazar her şeyin izini kaybetmiş gibi görünüyor. Dürüst olmak gerekirse, bu drama tıpkı içindeki webtoon gibi yazılmıştı. Tamamen baş aşağı ve anlamsız. Kurşun kimyası bile şaşırtıcı değildi. Urgh Suk'tan büyük umutlar vardı. Arka plan bilgisi olmadan içine girdiğimi hatırlıyorum. Farklı boyutlarda yaşayan bir erkek ve bir kadının bir şekilde birbirlerine aşık olacağını düşündüm. Ama W bundan çok daha fazlasıydı. Başlangıç ​​kafamı karıştırdı. Yine de sadece başlangıç ​​değil. İki farklı dünyanın tüm konsepti ve her biri için zamanın çalışma şekli beni ciddi bir şekilde hesaplamaya itti. Çok yavaş başladı ve hikayenin biraz daha erken alınmasını diledim ama sonrasında çok düzgün oldu. Karakterlerin hepsi çok ilginçti. Hikaye, bir sonraki bölümün çıkmasını bekleyemeyeceğiniz noktaya kadar çok ilginçti. Aksiyon ve romantizm çok iyi yapıldı ve bu harika prodüksiyonun üstüne! Oyunculuk da çok iyiydi. Sona doğru her şey tekrar ediyor gibiydi ve ilgimi biraz kaybettim. Hiç bitmeyen bir hikaye gibi geldi ama yine de gösteriyi bitirmeyi başardım. Yeon Joo'nun Patronunun yönünü sevdim. W serisinin gerçek hayranlarını temsil eden bir araç olduğunu hissediyorum. Ne zaman kızsa ya da webtoon okurken kendimi ve diğer birçok hayranın da aynı şekilde tepki verdiğini gördüm.
 • IMDb 6.2
 • 412
 • 0
Temperature of Love
Tüm Bilgiler
Temperature of Love   
1080p Kalitede Temperature of Love izleOyuncular harikaydı, onları suçlayamazsın. Ama hikaye tıpkı diğer tüm romantik kdramlar gibi. Kesinlikle yeni bir şey yok. Baş çift var, kadın başrolle ilgilenen iki adam. Acı ve çarpık, reddedilen dişi ikincil karakter. Reddedilen kıza aşık olan erkek başrolün en iyi arkadaşı. Kariyer krizleri, ilişkiyi onaylamayan ebeveynler. Bir şey mi kaçırdım acaba. İlk yarı oldukça ilginçti, karakterlerin nasıl mücadele ettiğini ve arkadaşlığa meydan okuduğunu görmek hoşuma gitti. Ne olursa olsun, çok fazla harika yan karakter harcadı ve çoğunlukla ana ikisine odaklandı. İkinci Erkek başrolün tek boyutlu olmasından nefret ediyordum. Ve eğer ikinci erkek başrol dişi tarafından dikkate alınmayacaksa aşk üçgeninin anlamı nedir? En ilginç karakterlerden biri olarak kesinlikle yeterince kullanılmamıştı. Netflix'te güzel bir romantik kore drama bulmaya çalışıyordum, tüm ünlülerini çoktan görmüştüm. Bu dramaya yeni rastladım ve oğlum ne güzel bir sürprizdi. Dizi, bir şef ve bir yazar hakkında, ilgili alanlardaki yaşam mücadeleleri etrafında dönüyor. Hikaye, yönetmenlik, oyunculuk, romantizm burada her şey harika her bölümü seyrettikten sonra kesinlikle mutlu hissedeceksin. Başrol oyuncuları arasındaki kimyaya özellikle bayıldım.
 • IMDb 6.9
 • 643
 • 0
Mad Dog
Tüm Bilgiler
Mad Dog   
1080p Kalitede Mad Dog izlePatagonya'da kurgulanan hikaye, bizi ilk olarak, ailesi, annesi, babası ve küçük bir erkek kardeşiyle birlikte yaşayan, kuralları takip eden, okumayı ve futbolu seven utangaç, yumuşak dilli bir çocuk olan Lorenzo'yla tanıştırıyor. Bir sabah, babası Andrés, eski bir arkadaşının bir ara oğlu Caito'ya bakmasını istediğini ve karısı Camila'nın gönülsüzce kabul ettiğini söyler. Caito aileye gelir ve önce Lorenzo tarafından kabul edilir, konuşurlar ve geri kalanlarını beklerler. O andan itibaren, film gerçekten standart olgunlaşan queer film sondalarına gidiyor, Caito uyuşturucu sorunları ve zayıf sınırları olan bir eğlence, Lorenzo'nun tam tersi, ancak yine de en iyi arkadaşlar oluyorlar, zaman ve en derin sırlar. Genel olarak, film o kadar normal ki, sıkıcı oluyor. Eşcinsellikleri, farklı sahnelerde her iki durumda da zar zor ima ediliyor, ancak hiçbir zaman her iki ana karakterin etkileşimlerinde tam anlamıyla somutlaşmadı. Son, o kadar varsayılan ki, bunu söylemek gerçekten bir spoiler değil. Oyunculuk, Caito'yu oynayan adam dışında iyidir. Uzun bakışları ve duygusuzluğu gerçekten dikkat dağıtıcı. Ayrıca, oyuncuların kaç yaşında olduğunu bilmiyorum ama birbirlerinden bir yıl uzakta olmaları gerekiyor ama en az dört görünüyorlar. Tüm teknik yönler iyi, iyi sinematografi, ses vb. Daha ayrıntılı olması gereken hikaye buydu.
 • IMDb 7.3
 • 1.030
 • 0
Kimi Wa Petto
Tüm Bilgiler
Kimi Wa Petto   
1080p Kalitede Kimi Wa Petto izleÇok sık on film ya da şov vermem ama bu şov başka hiçbir şovda olmadığı kadar sinirleri etkiledi. Tüm seriyi burada buldum ve önermenin ilginç göründüğünü düşünerek bir göz attım. Gördüklerimden hayal kırıklığına uğramadım; Taşındım. Ana karakterler sahnelerde bizi hareket ettirirken bu hikaye hassas tarafta kalıyor. Koyuki'nin düşünceli bir şekilde canlandırdığı Iwaya, sorunların gösterilmesini engellemek istediği için bize insan doğasını gösteriyor. Hiç kimse ruhunu perspektif bir eşin önüne atmak istemez. Bunun yerine, sevimli Jun'un oynadığı bir insanı evcil hayvan olarak değiştiriyor. Bu evcil hayvan, bir evcil hayvan olarak kabul edebileceğimiz herhangi bir yaratık gibidir. Fark; o da aynı şekilde misilleme yapabilir, ne de olsa Momo bir köpek değil, bir erkektir. Bir evcil hayvan muamelesi gördüğü için, bir köpeğin nasıl tepki verebileceği durumlara tepki verir. Yeni erkek arkadaşıyla vakit geçirir, Momo kıskanır. Evcil hayvanının sadece bir evcil hayvan olmadığını anladığında, ikisi arasındaki cinsel gerilim yoğunlaşmaya başlar Momo bir dans dahisidir. Kendi düşüncelerine bir göz atmaya başladığımızda düşüncesi yavaş yavaş değişiyor. Matsumoto bizi başlangıçta çok tek boyutlu bir karakteri görmekten, dansçı olduğunu gördüğümüzde iki boyutluya, bir köpek olarak değil, bir erkek olarak efendisine aşık olmaya başladığını gördüğümüzde üç boyutlu bir karaktere götürüyor. Kanımca, sırf bu karakterin geliştiğini görmek için bu hikayeyi seyretmeye değer. Ayrıca Momo'yu öyle bir hassasiyetle oynuyor ki neredeyse sizde olmasını dileyeceksiniz. İkimiz de geleceği ve ilişkilerinin nasıl değişeceğini düşünmek istemiyor, ancak Momo'nun belirttiği gibi ikimiz de bunun uzun sürmeyeceğini biliyorduk. Bu şovu açık fikirli seyredin, buna değer.
 • IMDb 7
 • 849
 • 0
Radiant Office
Tüm Bilgiler
Radiant Office   
1080p Kalitede Radiant Office izleGenç işsizlerin insana yakışır bir iş arayışları sırasında her gün karşılaştıkları zorlukları sergileyen bir ofis draması. Tema biraz üzücü görünüyordu: Potansiyel yeni bir işten iki yüz kez reddedilen genç bir kadın yanlışlıkla intihara teşebbüs ediyor. Kurtarıldıktan sonra, hastaneye kaldırıldığı hastanedeki doktordan koğuştaki intihara eğilimli hastalardan birinin ölümcül hasta olduğunu duyar. Hasta olduğuna inanarak, yaşamak için üç ayı olduğunu düşünüyor. Üstüne üstlük, sonunda işe alınır. Drama, ortalama, kibirli erkek başrol ve iyi kalpli ama fakir kız ilkesini izliyor. Buradaki romantizm yavaş gelişiyor, çünkü drama esas olarak ofis dramasına ve ayrıca kızın ve arkadaşlarının durumuna odaklanıyor. Fikir iyi ve iyi uygulandığı için seyretmek ferahlatıcıydı. Sonuç ilk birkaç bölümde gelmedi, ancak drama boyunca ilgiyi yüksek tuttu. Bununla birlikte, hikayeleri gerçekten sonuçlandırmadığı için, sadece onları eksik bir sona götürdüğü için son biraz yeterli değildi.
 • IMDb 7.3
 • 331
 • 0
Fight for My Way
Tüm Bilgiler
Fight for My Way   
1080p Kalitede Fight for My Way izleSon bölüme kadar bile meydana gelen kıvrımlı yeterince iyi bir drama. Aşk hikayesi güçlüydü, dostluk romantizmi etkiliyordu, bu da kötü bir şey değil. Arkadaşlık dinamikleri aslında oldukça iyiydi, oyuncular ve çiftler arasındaki kimya da. Yan hikaye de ilginçti. Üstelik dövüş sanatları teması eğlenceliydi. Aksiyon sahneleri gerçekten iyi sunuldu ve orijinal ve gerçek hayattaydı ve kötü yapılmamıştı, bu yüzden dramayı canlandırdı. Ek olarak, geçmiş gizemler ilginçti, ama o kadar da heyecan verici değildi, çünkü biraz tuhaftılar ve eklenmeseler bile hikaye aynı olacaktı. Son olarak, performanslar da iyiydi. Karakterler ve yaşamları ve aralarındaki ilişkiler birbirleriyle tek tek ilişkiliydi. Romantizm şok edici derecede sevimli ve komikti ve bir şekilde ilişkilendirilebilirdi. Yolda biraz sevimsiz olsa da. Tabii ki, oradaki diğer tüm kore dramalar gibi, ya bir çocukluk travması ya da kayıp bir ebeveynin gizemlerine ihtiyacı vardı. Bu durumda her ikisi de mevcuttu. Bu bölüm daha çok bir hikaye doldurucu gibi görünüyordu ve genel olarak konuşulan hikaye üzerinde büyük bir etkiye sahip değil. Ben de onsuz yaşayabilirdim. Ancak, bu filmdeki komediyi gerçekten çok beğendim. Tazeydi ve beni gerçekten yüksek sesle güldürdü. Sadece karakterler buna katkıda bulunmakla kalmadı, aynı zamanda ses efektleri ve fon müziği de bazen harika oldu. Ayrıca çok iyi sunulmuş dövüş sahneleri.
 • IMDb 7.9
 • 867
 • 0
Meloholic
Tüm Bilgiler
Meloholic   
1080p Kalitede Meloholic izleBelki erkek başrolün hayranıysanız veya webtoon'u okursanız hikayenin aynı olup olmadığından emin olmasam da belki bundan hoşlanırsınız. Aslında, çok fazla bir şey beklemiyorsanız, beğeneceksiniz. Sonuç olarak, o kadar da kötü değil. Hikaye daha fazla yayılamadığı için aslında benim için iyi olan on bir bölüm var. Ayrıca film müziği güzeldi. Ayrıca sevimli yan karakterleri de beğendim. Ancak ana çiftin kimyası sıfırdı ve aşk hikayesi hiç yardımcı olmadı. Katilin güdülerini, adamın süper güçlerini veya kızın ikinci kişiliğini asla açıklamadıklarından bahsetmemekle birlikte, arsanın içine düştüğü çok fazla klişe delik vardı. Ve ikinci kişiliğe yaptıklarını aptalca buldum, sanki kızın tedavi edilmesi gereken bir akıl hastalığı yokmuş gibi, ama olaylar birdenbire oldu. Her neyse, başrol oyuncusu kişiliklerini değiştirmede iyiydi ve başrol oyuncusu iyiydi. Sonunda, cinsel tema o kadar da kötü değildi, ama doktor ve öğrenciyle olan yan hikaye çok fazlaydı.
 • IMDb 5
 • 408
 • 0
Because This Is My First Life
Tüm Bilgiler
Because This Is My First Life   
1080p Kalitede Because This Is My First Life izleBazen Kore dizileri hayatın sabunlu tarafına yaklaşıyor, sağlıkla ilgili acil durumlar ve takipçiler gibi şeyleri içeren yan planlarda dolanabiliyorlar. Çok eğlenceliler ama bazen Batılı bir seyirci için biraz fazla olabilirler. Çünkü bu benim ilk hayatım çok melodramatik, sabunlu bir konsept alıyor ama onu gerçekten hoş, inandırıcı on altı bölümlük bir aşk hikayesine dönüştürmeyi başarıyor. İki ana karakter arkadaşları ve onların aşk hikayelerini ana arsaya sığdırması çok yardımcı oldu. Bunu olduğundan daha uzun sürmemek için, işte ana görüşlerim. Hikaye beni büyülüyor çünkü ayrı konular olan aşk ve evlilik üzerine farklı bakış açıları gösteriyor. Kore evliliği ve kayınlar arasındaki ilişkilerin nasıl yürüdüğü söz konusu olduğunda gelenek veya kültürle tam olarak ilişki kuramayabilirim, ancak benzerlikleri kendi ülkemden gösterilen fikirlerden bağlayabilirim. Bunlar, isteklerine, ihtiyaçlarına göre ilişkileri için çalışacak kendi sistemlerini oluşturmayı seçen ve daha da önemlisi birbirlerinin fikirlerine saygı duyan ve birlikte karar veren karakterler. Ayrıca, bu tür eylemlerin zorunlu olarak aşırı dramatik sonuçlara neden olmadığını da gösterdi. Bu oldukça sıkıcı olarak görülebilir ve yalan söylemeyeceğim, oradaki en eğlenceli dizi değildi, ama seyretmesi çok zahmetli. Yine, bu 19 yaşındaki bir çocuğun görüşlerinden geliyor. Kariyer durumumu, yaşam kararlarımı ve ayrıca aşk hayatımda ve ilişkimde kendi hedeflerimi sorguladığım zamanlar olduğu bir yerdeyim.
 • IMDb 8.7
 • 284
 • 0
Black Knight
Tüm Bilgiler
Black Knight   
1080p Kalitede Black Knight izleBu seride kötü noktaları telafi eden bazı iyi noktalar var. Eski Yugoslavya'daki açılış bölümleri güzel. Yüzlerce yıl önce yaşanan hikaye, günümüz romantizminden daha ilginç. Ayrıca yeniden geliştirme konusu sıkıcı. Babasının ölümüyle ilgili gizem fazlasıyla ortaya çıktı. Shin Se Keung, eski moda kostümlerde günümüzden daha iyi görünüyor. Onun için çok yaşlı görünen Kim Rae Won'la fazla kimyası yok. Kim Rae Won çok anlamlı davranmıyor. Destekleyen oyuncular daha iyi. Crash Landing on You'dan Seo Ji Hye inanılmaz derecede güzel ve burada bir cadı olarak şık. İçinde bulunduğu her sahne onu farklı kıyafetlerle öne çıkarıyor. Kelimenin tam anlamıyla içinde bulunduğu her sahneyi çalıyor ve onun için olmasaydı gösteriden vazgeçerdim. Sadece 20 bölüm için yeterli hikaye yok, tekrarlayan ve zayıflıyor. En büyük kusur, iki lider arasındaki kimya eksikliğidir. Bunun yerine Seo Ji Hye'nin karakterini destekliyordu. Sonu sıfır duygu ile çok zayıf. Seyredilmesi şart değil. Arka plan o kadar iyi değil. 16 bölümle bitirilebilirdi ama on iki bölüm halinde yapıldı. Bitiş tipik değil ama mantıklı. Kim RaeWon çok romantik, romantik çizgisini ne zaman sunsa onu çok seviyorum. İki başrol arasındaki aşk kimyası birinci sınıf.
 • IMDb 5.4
 • 242
 • 0
Devil Inspector
Tüm Bilgiler
Devil Inspector   
1080p Kalitede Devil Inspector izleHiçbir sevimli karakter, epileptik aksiyon sekansları, aptalca yazılar, aptal yönetmenlik ve liberal jipler vaaz vermez. Filmin başında cesur liberal kahramanımızın tartıştığı internet sohbet odalarında kelimenin tam anlamıyla gibi şeyler adında ikinci değişiklik destekçileri var. İnsanları yan yana getirmek için ne güzel bir yol. Bir de Çin, gökkuşağı saçlı aşk ilgisi var. Çin ile panding yapmayı ve tek bir karakterde birleştirmeyi nasıl başardıkları harika. Süper havalı, süper sert, süper çarpıcı ve cesur bir süper kahraman kadın olmadan hiçbir 2020 filmi tamamlanmış sayılmaz ve bu film de bir istisna değildir. John Wick gibi düzinelerce adamı öldürür ama ana karakterin peşine düşer düşmez bir Star fırtına askeri olur. Bu film, oraya baharat için atılan küçük bir Oyuncu Bir ile Gamer veya Scott Pilgrim olmak isteyip istemediğine karar veremedi. Tüm o filmlerin sahip olduğu tek şey, en azından bir hikayeydi. Sizi gerçekten dünyaya sokacak ya da herhangi bir karakter gelişimini sağlayacak hiçbir arka plan bilgisi yok. Sert bir komedi aksiyon filminin içine atılmış gibi hissediyorum. Hiçbir şey akıyor ya da gerçek gibi gelmiyordu. Bu, eğlenceli bir YouTuber yapımı proje filmi olarak geçecekti. Eski usul SMOSH veya Film Riot gibi. İlgili aktörler ve aktrisler bunu eğlence için yapmış olmalı. Akılsız bir eğlence havası için eğlenceli sanırım. Düşünmeye gerek yok. R dereceli Nickelodeon veya Cartoon Network filmi gibi hissettim.
 • IMDb 8
 • 187
 • 0

Dizi izle


Aradığınız tüm dizileri dizi izleme sitemizde yüksek görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz. Global diziler genellikle dizi sevelerin en çok rağbet ettiği dizi kategorileri arasında yer alıyor. Amerika, İngiltere, Fransa, Kore ve daha pek çok dünyanın her yerinden yayınlanan yabancı dizilere tek bir adresten ulaşabilirsiniz. İçinizden bir ses dizi izle diyorsa ama ne izleyeceğinize karar veremiyorsanız, burada tüm bölümleriyle kategorilere ayrılmış bir şekilde dizilere ulaşabilirsiniz. Görüntü kalitesinin yüksek olması ve sorunsuz altyazı özellikleri sayesinde bir bölümden diğerine atlarken zamanın nasıl akıp gittiğini fark etmeyeceksiniz bile. Çağımızın en güzel vakit geçirmenin yollarından biri de dizi seyretmektir.


Dünya çapında bir furya haline dönüşmüş büyük ve meşhur yapımlar için ücret ödeyip izlemek zorunda değilsiniz. İşte tam olarak burada biz yani diziizle.blog ekibi devreye giriyor. Günümüzün değişen dünyasında internet ile artık bilgiye erişim sınırsız ve herkesin en doğal hakkı. Bilgiye olan sınırsız erişim, dolayısıyla eski ve yeni tüm dizi ve filmlerden haberdar olmamızı sağlıyor. Eskiden izlemek istediğimiz bir filmin günlerce DVD'ye gelmesini beklerdik. Veya kimi programlardan indirmeye çalışırken yüksek boyuttan dolayı sabahtan akşama kadar beklemek zorunda kalırdık. Online dizi izleme platformları sayesinde artık tüm bu sorunlar geride kaldı. En güncel ve en son diziler haliyle elinizin altında. Tek bir tıkla full hd 1080p görüntü kalitesindeki dizilere çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Özellikle bilim kurgu dizilerini izlemenizi tavsiye ederiz. Hatta dizi sektöründe en iyisi olduğumuzu iddaa ediyoruz.


İzlediğiniz bir bölümü çok sevdiğiniz takdirde tekrar tekrar başa alıp izlemenin keyfi başka nerede var? Tüm bu seyir zevkinin sizler için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve işimizi önemsiyoruz. Zaten dizi seyretme sitesini kurmamızın amacıda buydu, hizmeti seviyoruz! Sevdiğiniz dizilerin yanı sıra sitemize girdiğinizde belki de daha önce adını bile duymadığınız yeni diziler hakkında fikir sahibi olabilir, yepyeni bir dünyanın kapılarını aralayabilirsiniz. Yorumlara bakarak ve kısa açıklamaları okuyarak dizinin konusu ve senaryosu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Böylece o dizinin sizin zevkinize uygun olup olmadığına kadar vererek ilk bölümden başlayarak yeni bir dizi seyretme sürecine geçebilirsiniz. Dizilerin en güzel yanı filmler gibi hemen bitmemeleri ve heyecanlı bir süreklilik sağlamalarıdır.


1080p Kalitede ve Ultra Hızda Dizi izle


Dizi sektöründe olabildiğince kaliteli hizmet sunabilmek için dizileri sizlere reklamsız sunuyoruz. Birçok insan boş zamanlarını dizi, film seyrederek geçirir. Ancak dizi izlemeye karar vermek kolayken hangi diziyi izlemeye karar vermek, aradığınız diziyi aradığınız özelliklerde bulmak oldukça kolay bir iş değildir. Aradığınız diziyi buluyorsunuz alt yazılı bulamıyorsunuz, alt yazılı bulup istediğiniz görüntü kalitesinde bulamıyorsunuz derken bir de bakıyorsunuz bir sürü zamanınızı almış. Bunların yaşanmaması adına biz size istediğiniz tüm özellikleri sunuyoruz. Geniş izleme seçenekleriyle, istediğiniz dilde türkçe dublaj ve türkçe altyazılı imkanlarıyla izlediğiniz diziden tam tatmin sağlamanıza olanak veriyoruz. Diğer dil çevirileri için henüz çalışmalara başlamadık, fakat en kısa sürede başlayacağız.


Online dizi izlemenin en keyifli yeri. Öncelikle sitemizde reklam, pop-up bulunmuyor. İstediğiniz diziyi izlerken sağda solda beliren reklamlar dikkatinizi dağıtıp zamanınızı çalmıyor. Dizi süresi boyunca sizi rahatsız edebilecek her şeyi düşündük ve sitemizi ona göre tasarladık. Yayınlamakta olan dizilerin yeni bölümleri yayınladığı günden itibaren sitemizde bulabilmeniz mümkün. Gündemi, yenilikleri oldukça yakından takip edip yeni bölümleri ara vermeden, beklemeden izlemenize olanak sağlıyoruz. İzleyicilerimiz dizinin kendi asıl şekli nasılda sitemizde o halde bulabiliyor. Herhangi bir sansür, kısıtlama yapmıyoruz bu konuda. Dizilerimizi tek part halinde yüklüyoruz. Bunun nedeni ara vermeden tek seferde dizi izlemenin daha keyifli olduğudur. Diğer parta geçerken zaman kaybetmeyip diziden kopma hissini yaşamıyorsunuz.


Yüklediğimiz dizilerin açıklama kısmına diziye ilişkin küçük notlar ekliyoruz. Söz konusu bölümün içeriğine dair açıklamalar gibi. Ayrıca; dizinin oyuncu kadrosunu, izleyici yorumlarını, izleyici puanlamalarını dizinin açıklamalar kısmına yazıyoruz. Kullanıcı yorumlarını ve puanlamalarını olduğu gibi, eklemeler veya çıkarmalar yapmadan direkt sizin erişiminize sunuyoruz. Bu sayede diziye dair fikirleri kolayca edinebiliyorsunuz. Yani özetle sunduğumuz hizmetler; güvenli ve kaliteli içerik, yüksek çözünürlük, telif haklarını gözetmek, reklamsız içerikler, istediğin zamanda seyretme gibi. Sitemizde yer alan dizilerin çözünürlük kaliteleri isteğinize bağlı olmakla birlikte çok kaliteli de olabilir normal kaliteli de. Bu çözünürlükleri internet hızınıza göre seçmeniz gerekir. İnternet hızınız çok yüksekse en kaliteli seçenekleri tercih edebilirsiniz. Blu-Ray, HD, 1080p gibi. Ayrıyeten; sitemizde bulunan dizilerin türü çok geniştir. Hangi türde dizi izlemek istiyorsanız bu sitede bulabilmeniz mümkündür. Bu dizileri istediğiniz dilde, istediğiniz kalitede tek part olarak izleyebilmeniz mümkün. Olabildiğince görüntü kalitesi düşük dizileri yüklememeye çalışıyoruz. Fakat bazen buna mecbur oluyoruz.


İzleyicilerimizin fikirleri bizim için her zaman önemli olmuştur ve bundan sonra da olacaktır. Onların fikirlerine başvurmak, onların tavsiyelerine uymak, yenilikleri uyarlamak izleyicilerimizin memnuniyeti açısından çok önemlidir. İzleyicilerimizi memnun etmek en öncelikli amaçlarımızdandır. Alt yazılı, dublajlı içeriklerimize kolayca erişim sağlayabilmelerinin yanında en güncel dizi içeriklerine de ulaşım sağlayabilmektedirler. Site temamız grafik tasarımcıları tarafından tasarlanmış olup en uyumlu renklerle dizayn edilmiştir. Kullanıcı ara yüzümüzü en sade şekilde yapmaya çalıştık, renk uyumuna özen gösterdik. Bize destek olmak isterseniz dizileri sosyal medya hesaplarınızda paylaşıp sitemizi arkadaşlarınızında görmesini sağlayabilirsiniz. En iyi dizi izleme yeri olan sitemizde keyifli vakitler geçirmenizi temenni ederiz.


yabancı dizi izle - hd film izle - film izle - full hd film izle - bir başkadır izle - oleybet giriş - oslobet giriş - amqsports.com - meritroyalbet - süperbetin - grandpashabet - portbet - film izle - bahsegir - bahsegir - grandpashabet

grandpashabet - meritroyalbet - smart iptv - Twitter Takipçi Satın Al - Twitter Takipçi Hilesi - Juul Türkiye - İqos Türkiye - İqos - takipçi satın al - deneme bonusu - Jojobet - deneme bonusu - Full hd film izle
izmir escort bodrum escort izmit escort escort ankara porno malatya escort malatya escort mersin escort izmir escort kizlar diyarbakır escort ankara escort istanbul escort beşiktaş escort antalya escort sirinevler escort escort antalya Porno Film izle Çeşme escort Pendik escort kızlar