2018
Third Charm
Tüm Bilgiler
Third Charm Romantik 
1080p Kalitede Third Charm izleBelki de bu gösterinin dersi beni kandırmaktır bir kez sana utan, beni iki kez kandır, benden utan. Biri sizi bir kez terk ederse, geri almayın. Oyunculuk iyidir. Seo Joon için bir vitrin ve hikayenin sempati şaşırtıcı bir şekilde adamla birlikte. Önce inek öğrenciyi gözlük ve diş telleriyle oynuyor oldukça komik, sonra bir polis ve sonunda bir şef. Esom'un oynadığı kadın başrol çok sinir bozucu. Ona çok kötü davranıyor. Kötü davranışlarının nedenleri geçmişe dönüşlerde açığa çıksa da ona hiç sempati bulamıyorum. Onu hiç önemsemedi. Onu hiç umursamadığı ve onu iki kez terk ettiği için onda ne gördü. O kadar zor bir insandı ki, plastik cerrah kocasını onunla bir şeyler yapmak yerine boşanmak ve sonra sorun çıkarmak. Oyuncu Esom, uydurulduğunda ve gülümsediğinde iyi görünebilir, ancak bu gösterinin çoğunda yapması gerektiği gibi depresif göründüğünde çok asık suratlı görünüyor. Her neyse, kendi liginin dışında akıllıca görünüyor, bu yüzden bu aşkı inandırıcı kılıyor. Çoğu K dizisinin aksine Avrupa sahnesi ortada. Portekiz ilginç görünüyor ve bu gösteri için temizlenmiş. Ama çok güzel kısımlar göstermiyorlar. Bu dizi yavaştır, bu nedenle çok sabırlı olmanız gerekir. On altı bölüm yerine on bir bölüm yeterlidir. Son gerçekçi ama mutlu değil. Sonunda ona geri dönmediğine sevindim ama neden o güzel kızdan ayrılmak zorunda kaldı? Baş belası ana karakter, kendi hayatını alt üst ettiği için ilişkisini mahvetti. Sanırım birçok K dizisinde olduğu gibi mutlu bir son göstermek yerine bu dizi, ilişkilerin yürümediği farklı bir hikaye veriyor.
 • IMDb 6.1
 • 296
 • 0
Feel Good to Die
Tüm Bilgiler
Feel Good to Die Romantik 
1080p Kalitede Feel Good to Die izleKelle avcılarının ilk yarım saati tam olarak hızlı değil, ancak Roger'ın operasyonunun yanı sıra kedi fare hareketlerinin risklerini daha da artıran bazı zina edici kıvrımlarla ilgimizi çektiğinden, bu sulu bir kurulum. Roger da kendini beğenmiş ve sevimsiz biri, bu da resme bir dizi duygu katıyor. Roger, kendine olan güvenini ve akıl sağlığını yavaş yavaş çözmeye başladığında, Hennie ve delici mavi gözleri, onunla özdeşleşmemiz gereken panik duygusunu mükemmel bir şekilde yakalıyor. İkinci perdelik adrenalin patlamasına katlandığımızda, hikaye birkaç tuhaf ve aşırı bükülme gerektiriyor ve siyah bir komedi çizgisiyle dönüyor. Çoğu koşulda böyle bir dramada işe yaramazlar, ancak bu tuhaf anlara yol açan ve hemen ardından gelen saf yoğunluğun, konuya rağmen en iyi şekilde neşeyle eğlendirici olarak tanımlanabilecek, onları güçlendirici bir etkisi vardır. Tyldum'un kara mizahı ve zeki, Head'ın neredeyse kapari benzeri unsurlarını gerçek drama ve gerilimle dengelemesi, filmin sonuna doğru biraz açığa çıkıyor. Öykü, oyunun sonlarında, her şeyin düzgün ve düzenli bir şekilde sona ermesiyle kesinlikle vahşi bir yolculuk olduğunu ortaya koyuyor, ancak son anlardaki ton, bunu bir T'ye yansıtmak zorunda değildi. iyi geliştirilmiş karakter draması, sanki kitabı uyarlayan yazarlar onun olduğu kadar iyi oynanacağının farkında değilmiş gibi. Bununla birlikte, yaratıcı, takibi kolay bir hikaye ile birlikte drama derinliği ve gerilimin ender rastlanan kombinasyonu, Kellecilerini, birkaç kusurundan kaynaklansa bile, seyretmeyi bu kadar keyifli kılan şeylerin çoğu. Sadece doğru miktarda baharat atılmış, günümüz gerilim filmlerinin çoğu için söylenemeyen, çoğu kitaba sadık kalıyor ya da çizgide yürümek yerine ağır bir şekilde komediye ya da cesur ve şiddete yöneliyor.
 • IMDb 6.3
 • 306
 • 0
Twelve Nights
Tüm Bilgiler
Twelve Nights   
1080p Kalitede Twelve Nights izleOn İki Gece gerçekten güçlü başladı ve sizi basit ama ilginç bir hikaye ile içine çekti. Ancak sona doğru her şey dağıldı. Esas olarak, yan hikayeler, en azından hepsi değil, aslında hiçbir zaman sonuçlanmadığı için, hikayenin parçaları gibi hissettirdi. Çok sayıda ve tamamlanmamışlardı ve ana olay örgüsünü karmaşıklaştırdılar. Ayrıca, yeni bir şey eklenmediği için bir araya gelme ama aslında bir araya gelmeyi başaramama fikri bir süre sonra sıkıcı oldu. Sonunda, başrol oyuncusu lytharjikti ve tanıştığı herkesten biraz rahatsız görünüyordu. Sonlara doğru iyileşti. Birlikte başlaması daha zayıf ve daha gizli hale geldiğinde, bir karakter olarak daha da güçlendi. Yani, her on kişiden dördünde.
 • IMDb 6
 • 366
 • 0
Ghost Detective
Tüm Bilgiler
Ghost Detective   
1080p Kalitede Ghost Detective izlePiplo'nun yönettiği ve başrollerinde Ernie Hudson rol alıyor. Ramis ve Aykroyd senaryoyu yazdı ve bu, 1984'teki oldukça başarılı devamı niteliğindedir. Konu, ilk filmden beş yıl sonra devam eder ve sahtekarlıkla alay edildikten sonra dağıldığını görür ve uğranılan zararlar için bir fatura verir. dünyayı kurtardılar. Bununla birlikte, New York'un lağımlarında yeni bir doğaüstü tehdit köpürüyor ve şimdi Hayalet Avcıları her zamankinden daha fazla moda oldu. Muhtemelen bu devam filminin ilk film kadar ışıltılı olmasını çok istiyordu. Dahası, aralarında 5 yıllık bir boşluk olduğu ve 1980 yıllarının nostaljisine kesinlikle yeri olmayan yeni bir on yılın geleceği düşünüldüğünde. İki çok başarılıydı, ancak acayip parapsikologlardan biraz daha fazlasını isteyen hayranların telaşından sonra, hayranlar ve eleştirmenlerden gelen geri bildirimler çok karışıktı. Anlaşılır bir şekilde, bu devam filmi ile ilgili her şey yorgun olduğu için. Karakterler sıkılmış görünüyorlar ve bir zamanlar belli olan espresso zamanlamasından yoksunlar, özellikle burada kötü bir şekilde kullanılmış olan Murray ve daha da rahatsız edici olan, orijinal filmdeki en iyi şey olan Venkman'ın normal tipte bir herif olmaya indirgenmiş olmasıdır. Bu suçtur, çünkü ruhlu şeyler Aykroyd'a düşüyor ve sağlam profesyoneller oldukları için Murray'in zekası ve tavırları yok.
 • IMDb 7.7
 • 407
 • 0
Coffee Do Me a Favor
Tüm Bilgiler
Coffee Do Me a Favor   
1080p Kalitede Coffee Do Me a Favor izleKaçırılan bir fırsattı. Hepsi. Bu tür projeler gösterişli oyuncular ve yönetmenler tarafından yapılmalıdır. Kesinlikle aksiyon yönetmeni sham Kaushal'ı işe alabilirsiniz. Oğlunu başrol ve eski bir cm'nin torunu yapın ve onun kadın başrolünü yapın ve Hindistan aşkı için savaşan 'kendi kendini yaratan' bir adamın hikayesini canlandırın. Ama en azından bir hikaye anlatan ve oyunculuk yapan bir hikaye var. Oyuncular boş gidiyor, kamerada düzenleme bile kaydedemedi. Çok zekice bir konseptti ama her şey yolunda. Uluslararası içeriği seyrederken artık Kabir gibi insanların çoraplarını kaldırıp gitmiş olan Bollywood dünyasından çıkma zamanı. İçerik ve hikaye anlatımı. Bununla birlikte, insanları harekete geçmeye ve biraz bitmenin nasıl yapılacağına devam edebilirsiniz. Ama en azından hikaye anlatmanın ne olduğunu bilin. Bu web dizisiyle ilgili her şeyi seviyorum. Oyunculuk, oyuncu kadrosu, sinematografi, müzik, savaş sahneleri ve duyguların tümü, seyirciyi çok iyi meşgul edecek kadar iyi dengeliyor. Çok güzel yapılmış. Seyretmesi bir zevkti. Bazı sahneler çok duygusaldı ve tüm yönlerini güzel bir şekilde yakalamaya çalıştı. Masumiyet aşk hikayesi, iki kuşağın karışımı ve bunun hikayenin konusu ve sonu ile nasıl bağlantılı olduğu hikayeye hayat veriyor.
 • IMDb 4.6
 • 171
 • 0
Wok of Love
Tüm Bilgiler
Wok of Love   
1080p Kalitede Wok of Love izleBunu gerçekten beğendim ve iyi Asyalı romantik komedi arayışlarında bunun daha fazla öne çıkmamasına şaşırdım. Bu filmdeki birçok karakteri çok sevdim. Haydutlar, özellikle de patron haydut Chi, büyük bir karakter derinliğine sahipti. Genç yaşta öksüz olarak hayatta kalabilmek için olduğu gibi olmuş biriydi. Yüzeyde sert görünüyordu ama gerçekte sıcak bir kalbi vardı ve yakın çevresindekilere doğa veriyordu. Poong, onu sırtından bıçaklayanlardan intikam alabilmek için bir anlaşma yapmak için erkenden ona yaklaştı. Poong ve Chi arasındaki nefret ilişkisinin kaderinde büyük bir arkadaşlık vardı. Sonlara kadar başrolün kimi seçeceğinden gerçekten emin değildim. İkisi de kendi yolunda onun için harika görünüyordu. Hikaye ilginç ve zorlayıcıydı, iyi oynanmıştı, olay örgüsü uygun bir hızda ilerledi ve iyi sonuçlandı. Sevmediğim tek şey, bazı yarım kalmış işlerin olmasıydı. Chi ile sürekli karşılaştığı ve ne olacağını asla bilemeyeceğiniz bir kadın arasında neredeyse bir romantizm vardı. Sung'un annesi onunla sonucu bilmiyorsun. Bir araya gelen ikisinin evlendiğinden şüpheleniyorsunuz ama kesin olarak bilmiyorsunuz. Yine de, bu hikayenin ne kadar iyi olduğundan tamamen uzaklaşmak yeterli değildi. Baştan sona ilgilendim ve bittiği için üzüldüm. Dramadan çekildiğimde diziyi gerçekten sevdiğimi biliyorum. Ve bununla da öyle hissettim.
 • IMDb 7
 • 391
 • 0
Encounter
Tüm Bilgiler
Encounter   
1080p Kalitede Encounter izleTıpkı manşetlerimde olduğu gibi, her iki başrol oyuncunun oyunculuğu bu dizide tüm oyuncu kadrosu kusursuz. Song Hye Kyo herkese tek boyutlu olan bunun gibi basit bir hikayenin bile seyretmenin güzel olabileceğini bir kez daha gösterdi. Park Bo Gum'da iyi bir yoldaş buldu. Neredeyse her sahnesini birlikte öldürdüler. Sonlara doğru duygusal sahneler bu dramanın öne çıkan kısmı. Hye Kyo'nun gözleri her yaşlandığında beni ağlatıyordu. O, dizilerde gördüğüm en güzel din adamı. Park Bo Gum, yirmili yaşlarının sonlarında aynı yaştaki akranlarından daha olgun olan yakışıklı bir adam rolünü oynadı. Başlangıçta arkadaşlarından biri, onun kızdığını ya da kimseyle dövüştüğünü hiç görmediğini söyledi. Bu yüzden, her seferinde birisine kızdığını görmek için bölüm bölüm sabırla bekliyordum. Ama gerçekten hiç olmadı. Hikayenin çok fazla gölgesi yok. Sadece tek yönde akar. Ama diyaloglar adamım harika. Bu dramanın bazı harika şiirsel dizeleri var. Yani bu saçma sapan incelemenin özeti, Kusursuz oyunculuk ve Şiirsel Diyalogların sıradan bir hikayeyi olağanüstü bir dramaya dönüştürebileceğidir. Kore filmlerinin, özellikle de gerilim türünün uzun süredir hayranıyken, kore drama seyretmeye başladığımdan bu yana 6 aydan az zaman geçti. Hapsedilmenin yardımıyla o zamandan beri çok sayıda romcom veya sevdiğim aşk hikayeleri de dahil olmak üzere çok sayıda seyrettim. İster inanın ister inanmayın, her iki ipucunu da ilk kez gördüm ve sadece burada diğer yorumları okuyarak onların yaş farklarına rağmen ikisinin de büyük yıldızlar olduğunu öğrendim. Dolayısıyla, incelemem onların itibarlarından etkilenmiyor ve onların performansını diğer rolleriyle karşılaştırabilecek durumda değilim. Bu diziyi sadece zevkime ve bir aşk hikayesinden beklentime göre derecelendiriyorum.
 • IMDb 7.7
 • 495
 • 0
Tale of Fairy
Tüm Bilgiler
Tale of Fairy   
1080p Kalitede Tale of Fairy izleAnne Peri ve oduncu zayıf bir başlangıç ​​yaptı. Biraz daha iyiye gitti, ama hikaye kısa sürede yorucu oldu ve sonu korkunç bir karmaşa oldu. CGI gerçekten kötüydü ve eklendikleri sahnelerin kalitesini düşürdüler. Hikaye iyiydi, ancak son gerçekten kötüydü ve nihai sonuç gerçek bir sonuç değildi. Bununla birlikte, performanslar iyiydi, ancak başrol oyuncusu biraz can sıkıcıydı ve en azından ikinci başrolden çıktılar. Yani, onda dört. Oduncu kocasının reenkarne olmasını bekleyen yedi yüz yaşındaki bir peri özetine göre, ama hikaye bu özetten çok daha iyiydi. Çok fazla beklemeyeceğinizi düşündüğünüz hafif, tuhaf, eğlenceli ve çok iç açıcı bir dramaydı, ancak sonuna doğru ilerlerken, bu dramanın güzel olduğunu fark edeceksiniz. Aşkın en gerçek anlamı romantizm, kardeşlik, aile ve kurtuluştan daha fazladır. Seyirciler onu daha çok sevdiği için aniden ana kurşunu daha genç adama mı değiştirdiler bilmiyorum ama bu mantıklı gelmedi çünkü açıkçası ilk 8 bölümdeki ana başrol profesördü. Sonunda bir kadın geyik karakterine dönüştü.
 • IMDb 7.7
 • 380
 • 1
Heart Surgeons
Tüm Bilgiler
Heart Surgeons   
1080p Kalitede Heart Surgeons izleBu dizi, fragmandan çok fazla görünmeyebilir, ancak ortaya çıkıyor. Aktörlerin hepsi, özellikle de beyazperdeye yeni gelişleri göz önüne alındığında hayranlık uyandıran bir performans sergiliyor. Dahası, sinematografi, şüpheli görüntüleri ve bakış açılarını yakalamak için çok akıllıca yapılır. Neredeyse hiç fazlalık yoktur, bu da olay örgüsünün ilerlemesini öngörülemez hale getirir ve bir sonraki adımda ne olacağını tahmin ederken sizi uçta tutar. Genel olarak, saf performansın, gerçekçilikten minimum maliyetle korkunç bir siber uzay ortamına kusursuz bir şekilde bağlanması nedeniyle, Unfriended, türünün en deneyimli seyircileri bile büyülemekte ve şok etmekte başarısız olmayan, benzersiz bir bağımsız oyunudur. Öncelikle, bu filme nispeten düşük beklentilerle girdim. Bir saat bilgisayar ekranı seyrettiğiniz bir filmin ilgimi nasıl çekeceğini merak ettim. Şaşırtıcı bir şekilde, aslında ilgimi çektiğini söyleyebilirim ve ne kadar çok seyrettim, film bende o kadar büyüdü. Filmin tonu kesinlikle kendisini fazla ciddiye almıyor ve karakterlerin konuşmaları komik olabilir. Bu, oyunculuğun burada kötü olduğu anlamına gelmiyor, aslında günümüzün yüzeysel gençlerinin nasıl konuştuğunun ve etkileşimde bulunduğunun oldukça doğru bir temsilidir. Korkular ve ölümler, yalnızca ölümlerin grafik niteliği nedeniyle değil, aynı zamanda özgünlükleri ve gerçekçi nitelikleri nedeniyle de şok edicidir. Aslında, birkaç ölümün ne kadar rahatsız edici olduğuna şaşırdım ve dürüst olmak gerekirse o kadar da rahatsız olmadım. Bu filmle ilgili en iyi şey, bir karakter hakkında çevrimiçi eylemleri aracılığıyla bilgi edinme biçiminizdir. Bir karakterin yazdığı her tıklama ve cümle ilginçtir ve o karakter hakkında bir şeyler ortaya çıkarır.
 • IMDb 9
 • 426
 • 0
When We Were Young
Tüm Bilgiler
When We Were Young   
1080p Kalitede When We Were Young izleDizi daha iyi olabilir mi yoksa Hua Biau'nun karakteri daha mükemmel olabilir mi? Bu dizi kesinlikle en sevdiğim Çin Dizisi ve mutlaka seyredilmeli. Sonunda genellikle hayal kırıklığına uğradığım diğer dizilerin aksine, bu dizi beni baştan sona bağladı ve sonun daha mükemmel ve gerçekçi olamayacağını hissettirdi. Bu dizide sıkıcı bir an olmadı. Keşke daha fazla bölümleri olsaydı. Büyükanneyi oynayan bayan beni ağlattı. Oyunculuğu çok inanılmazdı. Ve Er Tiao'nun karakteri çok farklı ve ilginçti. En iyi arkadaşın ana başlığa gizlice aşık olması fikri ve tüm aşk üçgeni meselesi biraz fazla kullanılmış, ancak bu mazur görülebilir, çünkü dram başka türlü harika. Ve Hua Biau'nun karakterini ne kadar sevdiğimi söylemiş miydim? Neo Hao bu karakteri çok mükemmel bir şekilde tasvir etti. Yardım edemezsin ama ona aşık olursun. Kötü çocukları bir kenara bırakın, 'iyi adam' herkesin bu şovu seyrettikten sonra dizilerde can atmaya başlayacağı şey. Tamam şimdi duracağım. Çin yapımları nostaljik okul dramaları yapmanın sırrını biliyor. Bu aslında şimdiye kadar seyrettiklerimin en iyilerinden biri. Bununla birlikte, kaçamadıkları bir tropiklik var: açık son. Neden, gerçekten neden. Bize tatmin edici bir son veremezler. Her neyse, hayatın bir parçası dışında gerçekçi son, hikaye tatlı ve gençliğin masumiyetiyle doluydu. Başroller özellikle çok sevimliydi ve herkes iyi bir performans sergiledi. Üstelik infaz genel olarak iyiydi.
 • IMDb 8.3
 • 1.500
 • 0

Dizi izle


Aradığınız tüm dizileri dizi izleme sitemizde yüksek görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz. Global diziler genellikle dizi sevelerin en çok rağbet ettiği dizi kategorileri arasında yer alıyor. Amerika, İngiltere, Fransa, Kore ve daha pek çok dünyanın her yerinden yayınlanan yabancı dizilere tek bir adresten ulaşabilirsiniz. İçinizden bir ses dizi izle diyorsa ama ne izleyeceğinize karar veremiyorsanız, burada tüm bölümleriyle kategorilere ayrılmış bir şekilde dizilere ulaşabilirsiniz. Görüntü kalitesinin yüksek olması ve sorunsuz altyazı özellikleri sayesinde bir bölümden diğerine atlarken zamanın nasıl akıp gittiğini fark etmeyeceksiniz bile. Çağımızın en güzel vakit geçirmenin yollarından biri de dizi seyretmektir.


Dünya çapında bir furya haline dönüşmüş büyük ve meşhur yapımlar için ücret ödeyip izlemek zorunda değilsiniz. İşte tam olarak burada biz yani diziizle.blog ekibi devreye giriyor. Günümüzün değişen dünyasında internet ile artık bilgiye erişim sınırsız ve herkesin en doğal hakkı. Bilgiye olan sınırsız erişim, dolayısıyla eski ve yeni tüm dizi ve filmlerden haberdar olmamızı sağlıyor. Eskiden izlemek istediğimiz bir filmin günlerce DVD'ye gelmesini beklerdik. Veya kimi programlardan indirmeye çalışırken yüksek boyuttan dolayı sabahtan akşama kadar beklemek zorunda kalırdık. Online dizi izleme platformları sayesinde artık tüm bu sorunlar geride kaldı. En güncel ve en son diziler haliyle elinizin altında. Tek bir tıkla full hd 1080p görüntü kalitesindeki dizilere çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Özellikle bilim kurgu dizilerini izlemenizi tavsiye ederiz. Hatta dizi sektöründe en iyisi olduğumuzu iddaa ediyoruz.


İzlediğiniz bir bölümü çok sevdiğiniz takdirde tekrar tekrar başa alıp izlemenin keyfi başka nerede var? Tüm bu seyir zevkinin sizler için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve işimizi önemsiyoruz. Zaten dizi seyretme sitesini kurmamızın amacıda buydu, hizmeti seviyoruz! Sevdiğiniz dizilerin yanı sıra sitemize girdiğinizde belki de daha önce adını bile duymadığınız yeni diziler hakkında fikir sahibi olabilir, yepyeni bir dünyanın kapılarını aralayabilirsiniz. Yorumlara bakarak ve kısa açıklamaları okuyarak dizinin konusu ve senaryosu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Böylece o dizinin sizin zevkinize uygun olup olmadığına kadar vererek ilk bölümden başlayarak yeni bir dizi seyretme sürecine geçebilirsiniz. Dizilerin en güzel yanı filmler gibi hemen bitmemeleri ve heyecanlı bir süreklilik sağlamalarıdır.


1080p Kalitede ve Ultra Hızda Dizi izle


Dizi sektöründe olabildiğince kaliteli hizmet sunabilmek için dizileri sizlere reklamsız sunuyoruz. Birçok insan boş zamanlarını dizi, film seyrederek geçirir. Ancak dizi izlemeye karar vermek kolayken hangi diziyi izlemeye karar vermek, aradığınız diziyi aradığınız özelliklerde bulmak oldukça kolay bir iş değildir. Aradığınız diziyi buluyorsunuz alt yazılı bulamıyorsunuz, alt yazılı bulup istediğiniz görüntü kalitesinde bulamıyorsunuz derken bir de bakıyorsunuz bir sürü zamanınızı almış. Bunların yaşanmaması adına biz size istediğiniz tüm özellikleri sunuyoruz. Geniş izleme seçenekleriyle, istediğiniz dilde türkçe dublaj ve türkçe altyazılı imkanlarıyla izlediğiniz diziden tam tatmin sağlamanıza olanak veriyoruz. Diğer dil çevirileri için henüz çalışmalara başlamadık, fakat en kısa sürede başlayacağız.


Online dizi izlemenin en keyifli yeri. Öncelikle sitemizde reklam, pop-up bulunmuyor. İstediğiniz diziyi izlerken sağda solda beliren reklamlar dikkatinizi dağıtıp zamanınızı çalmıyor. Dizi süresi boyunca sizi rahatsız edebilecek her şeyi düşündük ve sitemizi ona göre tasarladık. Yayınlamakta olan dizilerin yeni bölümleri yayınladığı günden itibaren sitemizde bulabilmeniz mümkün. Gündemi, yenilikleri oldukça yakından takip edip yeni bölümleri ara vermeden, beklemeden izlemenize olanak sağlıyoruz. İzleyicilerimiz dizinin kendi asıl şekli nasılda sitemizde o halde bulabiliyor. Herhangi bir sansür, kısıtlama yapmıyoruz bu konuda. Dizilerimizi tek part halinde yüklüyoruz. Bunun nedeni ara vermeden tek seferde dizi izlemenin daha keyifli olduğudur. Diğer parta geçerken zaman kaybetmeyip diziden kopma hissini yaşamıyorsunuz.


Yüklediğimiz dizilerin açıklama kısmına diziye ilişkin küçük notlar ekliyoruz. Söz konusu bölümün içeriğine dair açıklamalar gibi. Ayrıca; dizinin oyuncu kadrosunu, izleyici yorumlarını, izleyici puanlamalarını dizinin açıklamalar kısmına yazıyoruz. Kullanıcı yorumlarını ve puanlamalarını olduğu gibi, eklemeler veya çıkarmalar yapmadan direkt sizin erişiminize sunuyoruz. Bu sayede diziye dair fikirleri kolayca edinebiliyorsunuz. Yani özetle sunduğumuz hizmetler; güvenli ve kaliteli içerik, yüksek çözünürlük, telif haklarını gözetmek, reklamsız içerikler, istediğin zamanda seyretme gibi. Sitemizde yer alan dizilerin çözünürlük kaliteleri isteğinize bağlı olmakla birlikte çok kaliteli de olabilir normal kaliteli de. Bu çözünürlükleri internet hızınıza göre seçmeniz gerekir. İnternet hızınız çok yüksekse en kaliteli seçenekleri tercih edebilirsiniz. Blu-Ray, HD, 1080p gibi. Ayrıyeten; sitemizde bulunan dizilerin türü çok geniştir. Hangi türde dizi izlemek istiyorsanız bu sitede bulabilmeniz mümkündür. Bu dizileri istediğiniz dilde, istediğiniz kalitede tek part olarak izleyebilmeniz mümkün. Olabildiğince görüntü kalitesi düşük dizileri yüklememeye çalışıyoruz. Fakat bazen buna mecbur oluyoruz.


İzleyicilerimizin fikirleri bizim için her zaman önemli olmuştur ve bundan sonra da olacaktır. Onların fikirlerine başvurmak, onların tavsiyelerine uymak, yenilikleri uyarlamak izleyicilerimizin memnuniyeti açısından çok önemlidir. İzleyicilerimizi memnun etmek en öncelikli amaçlarımızdandır. Alt yazılı, dublajlı içeriklerimize kolayca erişim sağlayabilmelerinin yanında en güncel dizi içeriklerine de ulaşım sağlayabilmektedirler. Site temamız grafik tasarımcıları tarafından tasarlanmış olup en uyumlu renklerle dizayn edilmiştir. Kullanıcı ara yüzümüzü en sade şekilde yapmaya çalıştık, renk uyumuna özen gösterdik. Bize destek olmak isterseniz dizileri sosyal medya hesaplarınızda paylaşıp sitemizi arkadaşlarınızında görmesini sağlayabilirsiniz. En iyi dizi izleme yeri olan sitemizde keyifli vakitler geçirmenizi temenni ederiz.


hd film izle - film izle - full hd film izle - bir başkadır izle - oleybet giriş - oslobet giriş - amqsports.com - meritroyalbet - betgaranti - meritparkbet - dinamovip - film izle - filmsokagi.org - bahsegir - bahsegir

grandpashabet - grandpashabet - meritroyalbet - smart iptv - Twitter Takipçi Satın Al - Twitter Takipçi Hilesi - Juul Türkiye - İqos Türkiye - İqos - takipçi satın al
izmir escort eryaman escort izmit escort escort ankara porno malatya escort