2019
Black
Tüm Bilgiler
Black Romantik 
1080p Kalitede Black izleGerçekten daha iyi bir gösteri gördüğümü sanmıyorum. Dün gece seyretmeyi bitirdim ve hala gösterinin derinliği yüzünden sersemlemekteyim. Girdikleri detay, arsayı ne kadar ördükleri ustalıktan başka bir şey değildi. Dizi hakkında ne kadar çok düşünürsem, her şeyi ne kadar iyi yaptıklarını o kadar çok anladım. Örneğin, karakterlerin çoğu olumsuz olarak tanıtılır, onlarla ilgili olarak size ya nefret etmeniz ya da onlara hafifçe bakmanız için neden verecek bir şeyler vardır. Her zaman hasta ve acınası hissederek başlayan ana karakter gibi ama her biri ile kendilerini insan gibi hissettiriyorlar. Anlayabileceğiniz insanlar gibi hissettiren bir şeye dönüşmek için büyürler ve bu çok delice iyi yapılır. Muhtemelen yarı yolda olduğum tek şov, yol boyunca bize bıraktıkları tüm detayları ve ipuçlarını bulmak için onu yeniden seyretmeyi düşünüyordum. Bu diziyi, grip nöbeti geçirdiğimde, yatağa bağlıyken ve seyredecek şeylerim bitince Netflix'te seyretmeye başladım. Ait olduğum bir korku grubundan biri tavsiye etti. İlk önce Japonca olduğunu düşündüm, ancak altyazılarda okuduğum kelimelerin bildiğim sınırlı Japonca ile eşleşmediğini fark ettim. Biraz sonra bunun bir Kore şovu olduğunu anladım. Altyazılara aldırmazsanız, bu şovu şiddetle tavsiye ederim ve gerçekten devam etmesini umuyorum. Hepsi var ama çoğunlukla aksiyon, fantezi ve romantizm içeren bir suç draması, bu yüzden gerçekten de tür listemde. Seyredebileceğim yalnızca birkaç bölüm kaldığı için üzgünüm ve bu diziden daha fazlasını alamayabilirim. Bazı sevimsiz anların yanı sıra oyunculuk harika. Yazı mükemmel. Hikayeyi seviyorum ve daha fazlasını istiyorum. Umarım bir sezon ikinci oluruz. Kesinlikle seyretmelisiniz.
 • 478
 • 0
My Fellow Citizens
Tüm Bilgiler
My Fellow Citizens   
1080p Kalitede My Fellow Citizens izleTamam, öyleyse Top Gun hakkında ilk duyduğumdan beri hayatınız boyunca en az bir kez mutlaka seyredilmesi gereken bir klasik olduğu izlenimine kapıldım. Öyle olmadığı ortaya çıktı. Yıllar içinde aldığı tüm övgülere rağmen, bu film şok edici bir reytinge sahip ve beni en azından şok etmiyor. Beni şok eden tek şey, pek çok insanın Top Gun'ın harika bir film olduğunu söylemesi. Filmin tamamı büyük ve anlamsız görünüyordu. Oyuncaklarla oynamak için bir araya gelen bir grup adam. Genelde teknik yanlışlıklardan rahatsız olmuyorum çünkü filmlerin çalışmalarıyla sanatsal lisans alması gerektiğini düşünüyorum, ancak Top Gun gülünçtü. Donanmanın stajyerlerinin böyle davranmasına izin vermesi imkansız. Ve karakterler bir grup kibirli kabul edilmiş domuz. Filmin canlandırılan herkese hakaret olması her şey anlamsız görünüyor. Onu şimdi gördüm ve bir daha asla görmek istemiyorum. Sonra aniden Top Gun okulundan mezun oldular ve yazar artık savaş zamanının geldiğine karar verdi. Yani birden bire Maverick büyümeli ve kötü adamlarla savaşmalı, bazı iyi adamları kurtarmalı, Val Kilmer ile takılmalı ve sadece günü kurtarmalı. Uçak gemisine geri döner ve aptal adının dünyadaki her İngilizce gazetenin ön sayfasında olduğu ve şimdi tekrar mutlu olduğu söylenir. Eğitmen olmak için geri döner ve Kelly McGillis ile buluşur, böylece dilini tekrar boğazına sıkıştırabilir, muhtemelen bu sevgi duygusunu kaybettiği için.
 • IMDb 7
 • 277
 • 0
Dae Jang Geum Is Watching
Tüm Bilgiler
Dae Jang Geum Is Watching   
1080p Kalitede Dae Jang Geum Is Watching izleLet's Eat serisinin hayranları için güzel bir dizi. Merkezde yemek vardı ama hikaye de genel olarak güzeldi. Ancak bazı sahneler aptalcaydı ve çok abartılıydı. Romantizm de iyiydi, özellikle aşk üçgeni. Yan romantizm de sevimli ve tutku doluydu. Diğer yan hikayeler ise o kadar iyi değildi ve bir süre sonra yorulmaya başladılar. Son olarak BTOB'un konuk olması hoş bir sürpriz oldu. Ek olarak, başrol oyuncusu genel olarak biraz can sıkıcı olsa da, performanslar iyiydi. Bu dramadaki yemek seçimi gerçekten iştah açıcı ve şahane görünüyordu. Ev yapımı yemeklerden restoran seçeneklerine kadar iyi, hatta market yemekleri bile harika. Hikaye ve karakterler daha iyi olabilirdi ve şarkı söylemek her şeyi bayat ve sinir bozucu hale getiriyor, ancak yemekler hala dizideki kalitede.
 • 432
 • 0
Mother of Mine
Tüm Bilgiler
Mother of Mine   
1080p Kalitede Mother of Mine izleGüzel ve düşünceli bir genç kadına sahip olan, güzel Paris'te yaşayan ve yine de bir ayrılıktan sonra fuhuşa doğru inen bu filmde bir kasvet var. Yönetmen Jean, kasıtlı olarak basit ve resmi boyamak için alçakgönüllü on iki kısa hikaye veriyor. Görülmeye değer, ama en azından benim için daha iyi Fransız Yeni Dalga resimleri var ve kesinlikle daha az iç karartıcı olanlar var. Anna Karina çok hoş ama bu performansta çok fazla menzil sunduğunu sanmıyorum. Yeni işinin başındaki önemli bir istisna, umutsuzca müşterinin ağzından öpüşmesinden kaçınmaya çalışmasıdır. Etrafında kıvranırken gözlerindeki bakış kalp kırıcıdır ve bu rolde onun hakkında sahip olabileceğimiz herhangi bir fantezisinden bizi rahatsız eder. Bir başka güzel sahne ise, onu seyreden birkaç erkeği ikna etmeye çalışırken, bir müzik kutusu şarkısında tuhaf bir zarafetle dans ettiği zamandır. Godard, dürüstlüğünden çekiniyor ve burada duygusallık yok. Tiyatroda filmini seyrettiği ve daha sonra bir kafede felsefeyle ilgili yaşlı bir adamın beynini seçtiği düşünceli sahneleri sevdim. Paris'teki sokak sahnelerini görmek güzeldi, ancak bazen film bir ev filmi projesine yaklaşmaya yaklaşıyor. Godard, hayatın gerçeklerine dikkat çekiyor ve hikayeyi anlatırken yeni film yapım tekniklerini kullanıyordu. Yine de, o zamanlar Paris'te fuhuş hakkında neredeyse bir mini belgesel olan bölüm gibi, her zaman harika bir eğlence sağlamaz. Sonu da gülünç derecede ani; bu büyük bir ifadedir ama benim için iddialılıkla sınırlıdır. Yol boyunca fahişeliğin daha acı verici yönlerinden bazılarını göstermemek aşırı mı telafi ediyor. O zamana kadar, öpüşmeye teşebbüs sahnesi haricinde, elde ettiğimiz çoğunlukla onun hilelerinden sıkılan güzel bir model. Godard'dan, çok tercih ettim, bu yüzden eğer ona yeniyseniz, onun yerine oradan başlarım. Ayrıca bir tiyatronun sonlarına doğru sahnede gördüğümüz filmini de deneyebilirsiniz.
 • IMDb 9.3
 • 913
 • 0
I Wanna Hear Your Song
Tüm Bilgiler
I Wanna Hear Your Song   
1080p Kalitede I Wanna Hear Your Song izleJeanne, son başarısız girişimiyle bir yazardır. Ancak onun etrafında işler değişmeye başlar. Ailesinde, evinde ve hatta sonunda kendisinde meydana gelen değişiklikleri fark eder. Yeni Jeanne, Monica Bellucci tarafından canlandırılırken akıl sağlığını kaybedip kaybetmediğini merak ediyor. David Lynch'in 'Kayıp Otoban' gibi oyun kitabından bir sayfa alarak ilginç bir kavram. Potansiyeli vardır ve ilk başta bazı ilgi çekici niteliklere sahiptir. Sophie Marceau'nun manik zihinsel parçalanması biraz büyüleniyor. Bununla birlikte, yüz geçişi ve tuhaf efektler oyunculuktan uzaklaştırıyor. Ailede kimin değişip değişmediğine dair sürekli bir kafa karışıklığıdır. Pek çok yönden, David Lynch'in sahip olduğu sorunun aynısına düşüyor. Çok dikkat çekicidir. Bir kadının başkasına dönüşmesi. Sadece onu değil, cansız nesneler de dahil olmak üzere onu çevreleyen insanlar. Ne özgün ve eşsiz bir olay örgüsü. Sıkıcı bir an olmadan sürükleyici bir komplo. Hem Sophie Marceau hem de Monica Bellucci kusursuz ve kusursuz bir şekilde hareket ettiler. Fantastik ve gerçeküstü filmleri seviyorum. Bu, bir fantastik filmin nasıl olması gerektiğine dair güzel bir örnek. Bu film korku türünde sınıflandırılmış olsa da bu filmde hiçbir korku unsuru yok. Bu filmi seyrettikten sonra hem filmi anlamak hem de filmi anlamamak gibi hislerim oldu. Bu eşsiz bir duygu. Bu filmin her parçasından keyif aldım. Bu film, fantastik filmleri anlamayan insanlar tarafından açıkça küçümsenmiştir. Yönetmene böylesine sıra dışı bir film çektiği için şeref.
 • IMDb 7
 • 516
 • 0
One Spring Night
Tüm Bilgiler
One Spring Night   
1080p Kalitede One Spring Night izleBen bir erkeğim ve bu tür şovlarla pek ilgilenmiyorum ama kişisel olarak benimle bir şekilde bağlantılı olduğunu düşünüyorum. Daha önce bekar bir babaydım, bu yüzden bazı durumlarda ana karakterle ilişki kurabilirim. Bazı günlerde gerçekten etkilendiğimi hissettim çünkü bekar bir baba olmanın daha önce kötü bir ilişki yaşadıktan sonra birine bağlanmaktan korktuğunu biliyorum. Sanırım beni bir şekilde duygusallaştıran şey, ana karakterin yeni kız arkadaşıyla önceki ilişkisini ve çocuğunun annesinin nasıl kaçtığını anlatmasıydı. Bu hissi daha önce de hissettim ve beni etkiledi çünkü bu asla geçmeyecek bir duygu. Komik olan, karımla bir kütüphanede tanışmış olmam beni bu konuda mutlu etti çünkü karım gittiğimiz üniversitede kasiyer olarak yarı zamanlı çalışıyordu. Aşk hikayesi şovlarıyla pek ilgilenmiyorum ama karımın seyrettiğini gördüğümde bir şekilde bizi hatırlattı. Genel olarak harikaydı gösteriden gerçekten keyif aldım. Han Ji, babasının işvereninin küstah oğluyla zayıf bir ilişkiden hemen sonra bir eczacıyla tanışır ve ona sırılsıklam düşer. Ona karşı çıkacak tüm sosyal sözleşmelere rağmen. Çok çeşitli duyguları canlandırması konusunda çok ikna edici. Gerçek güzelliği, karakterin daha savunmasız tarafını göstermeye başladığında birkaç bölüme kadar beni etkilemedi. Bu dizi, Kore dizilerindeki olağan ilişki sorunlarına ilginç bir komplikasyon ekliyor: Eczacının, annesi onu doğumda terk ettiği bir oğlu var. Kore kültürünü ve kadınların aldığı ağır bedeli araştıran bazı yoğun yan planlar da var. Bir Bahar Gecesi, karakterlerin çoğuna daha fazla derinlik verir ve genel olarak daha kasvetli bir resim çizer.
 • IMDb 8.3
 • 137
 • 0
Watcher
Tüm Bilgiler
Watcher   
1080p Kalitede Watcher izleBu dizi gereksiz yere kafa karıştırıcı ve sinir bozucu. Hikayeyi takip etmek zordur çünkü ileri atlarlar ve sonrasını gösterirler ve sonra geri dönerler. Monoton bir şekilde konuşan oyuncularla birçok uzun ve sıkıcı diyalog sahnesi var. Birçok saat kısaltılabilirdi. Büyük açıklama, bir anti doruk noktasıdır. Seo Kang Joon bir polis olarak yeterince iyi davranıyor ama oynadığı polis her zaman beceriksiz görünüyor ya sahnede çok geç ya da kötü adam tarafından kolayca köşeye sıkıştırılıyor. Karakterler sevimli ya da sempatik değil ki bu bir K dizisi için alışılmadık bir durum. Zorluğa değmez. Bu gösteri keyifli bir saatti ama hiçbir şey benim için özellikle öne çıkmadı. Young Goon'un annesini kimin öldürdüğünün gizemi en ilginç olay örgüsüydü, bu yüzden bu bir kez çözüldüğünde şovun o noktadan itibaren sürüklendiğini hissettim. Oyunculuk çok iyiydi ve film müziğini beğendim ama dövüş sahneleri kesinlikle en sevdiğim bölümlerdi, son derece gerçekçi görünüyorlardı. Kesinlikle iyi bir saat. Daha ilk bölümde, gerçek kötü adamın kim olduğunu zaten biliyorsunuz. Kötü adamı gizleme ve seyircileri şaşırtma girişimi vardı ama sanırım iyi idam edilmedi bile. İkinci kadın başrol, romantizm teması olmasa bile sıkıcı. Diğer oyuncu kadrosunun oyunculuğu harikaydı. Sonu açık uçtu, öyle görünüyor ki ikinci sezon olabilir.
 • IMDb 7.8
 • 693
 • 0
Best Chicken
Tüm Bilgiler
Best Chicken   
1080p Kalitede Best Chicken izleAslında sevimli bir hikayesi olan kısa bir dizi. Genel olarak eğlenceliydi, söylemeliyim. Hikaye özel bir şey değildi, ama hafif ve tatlıydı. Romantizm de sevimliydi. Ayrıca performanslar tüm oyunculardan ve oyunculardan iyiydi. Başka bir artı da göze hitap eden aktörlerdi. Ayrıca aşk üçgeni de yoktu ama bromance güzel ve güçlüydü. Ancak bazı sinir bozucu karakterlerin de olduğunu söylemeliyim. Başrol oyuncusu ilk başta o kadar sevimli değildi, ama iyileşti. Ama arkadaşı son derece can sıkıcıydı. Sonunda, kaosu yaratan ve hatta arkadaşını desteklemeyen oydu. Her neyse, sonunda, basit bir iyi hissetme olay örgüsüyle güzel bir dramaydı. Spoiler uyarısı. Bu, başlangıçta pek hoş olmayan kadın başrol olması açısından benzersizdi. Genellikle kız için kötü başlayan dizilerde erkek başrol olur ve kız onu yavaş yavaş kazanır. Bunun tersiydi ve onu eşsiz kılıyordu. Erkek başrol ona başından beri çok iyiydi ve kadın başrolün yarattığı tüm zorluklara rağmen kendimi onun adına kadın başrolde kızgın buluyordum. Yine de gördüğüm en komik dizilerden biriydi. Planlarının geri teptiğini görmek son derece eğlenceliydi. Tüm olay örgüsünü ve karakterlerin nasıl büyüdüğünü ve geliştiğini beğendim. Beni kızarmış tavuk için çok acıktırdı. Romantizm çok tatlıydı. Ve bir küçük olay örgüsü noktası dışında hepsi tamamlandı.
 • 188
 • 0
Big Issue
Tüm Bilgiler
Big Issue   
1080p Kalitede Big Issue izleMichael Lewis'in mali krizi ve vahşi doğadaki yalnız sesler hakkındaki en çok satan kitabından uyarlanan bu komedi ve dram için beş yıldız, Konut balonu, Konut balonu, Bu sona erdirecek. İpoteğe dayalı menkul kıymetlerin kaya gibi sağlamdan başka bir şey olabileceği fikri, kimsenin dinlemediği geleneksel bilgeliğe aykırı oldu. Ancak, şimdi bildiğimiz gibi, bu menkul kıymetler, daha riskli krediler bunlara dahil edildiğinden ve kısa süre sonra saman buğdaydan ağır bastığından, giderek daha savunmasız hale geldi. Eylemin önemini kavramak için bu finansal piyasanın nasıl işlediğini biraz anlamak gerekiyor. Senaryoyu Lewis ve Charles Randolph ile birlikte yazan yönetmen Adam McKay, karakterlerin doğrudan seyirciyle konuşmak için dördüncü duvarı kırmasını sağlayarak gerekli arka planı akıllıca sağlıyor. Örneğin, sembolik köpük banyosu ve şampanya yudumlarken aktris Margot Robbie bize bir finansal balonun gerçekte ne anlama geldiğini anlatıyor. Sizi öfke, mide bulantısı ve çaresizlik içinde bırakan müthiş eğlenceli bir film diyor Scott, filmin finansal gidişatı açıklamasının akıllıca yollarından bazılarına dair McKay'den bir klip içeren New York Times incelemesinde. Oyuncular, güçlü kişilikleri olan karakterleri süslemek için örnek bir iş yapıyor. Christian Bale, sorunu erken çözen yalnız bir doktordan yatırım fonunun yöneticisi olan Dr. Michael Burry'yi canlandırıyor. Teklif edilen menkul kıymetlere dahil edilen münferit ipoteklere gerçekten bakmanın eşi benzeri görülmemiş bir adımını atıyor ve çoğunun zayıf olduğunu ve ayarlanabilir faizli krediler içerdiğini görüyor.
 • IMDb 7
 • 214
 • 0
Takane to Hana
Tüm Bilgiler
Takane to Hana   
1080p Kalitede Takane to Hana izleBüyük umutlarım vardı ama dizi iyi yazılmış değil. Arazilerde o kadar çok delik var ki, içinden bir araba sürebilirsin. İşte bu yüksek eğitimli kişi ve telefonunu gözetimsiz bırakmak, bir silahlı çatışmada başını yukarı kaldırmak gibi en aptalca şeyleri yapıyor ama elbette vurulmuyor, hızlanan bir arabanın peşinden koşuyor, vb. Ve tabii ki bunlar var. Kelimeleri doğru bir şekilde söyleyemeyen, ancak ana karakterin slaydı geri çekmesini dinleyerek hangi silahı kullandığını anlayabilen sözde istihbarat topluluğunda. OMG, çok saçma. Gösteri, moronlar tarafından moronlar için yazılmıştır. NBC'nin neden en az seyredilen ağ olduğunu şimdi anlıyorum, en az zeki yazılara sahipler ve belli ki insanların böyle aptal bir şovu gerçekten satın alacaklarını düşünen yöneticiler var. Tamamen iptal edilmesini bekliyorum. Serinin ikinci sezonu belki de ilk dizinin bazı avantajlarını çok az kaybediyor, belki de on altı bölümde bu çok hafif bir şekilde azalmış gibi hissettirdiği için. Bununla birlikte, daha önce olduğu kadar sert ve sert olan aksiyon sahneleri sayesinde hala oldukça eğlenceli bir gösteri. Hükümetlere ve politikacılara yönelik mevcut uluslararası güvensizlik göz önüne alındığında mantıklı olan kapsamlı bir kötü adam hikayesinin yanı sıra, haftanın kötü adamları burada bol miktarda bulunur. Filmin yardımcı oyuncu kadrosu ve tek bölümlük oyuncular iyi seçilmiş, özellikle sondan bir önceki bölümde Nick E. Tarabay öne çıkıyor. Yazık ki bu iptal edildi çünkü bence dışarıdaki çöplerin çoğundan çok daha eğlenceli.
 • IMDb 7
 • 349
 • 0

Dizi izle


Aradığınız tüm dizileri dizi izleme sitemizde yüksek görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz. Global diziler genellikle dizi sevelerin en çok rağbet ettiği dizi kategorileri arasında yer alıyor. Amerika, İngiltere, Fransa, Kore ve daha pek çok dünyanın her yerinden yayınlanan yabancı dizilere tek bir adresten ulaşabilirsiniz. İçinizden bir ses dizi izle diyorsa ama ne izleyeceğinize karar veremiyorsanız, burada tüm bölümleriyle kategorilere ayrılmış bir şekilde dizilere ulaşabilirsiniz. Görüntü kalitesinin yüksek olması ve sorunsuz altyazı özellikleri sayesinde bir bölümden diğerine atlarken zamanın nasıl akıp gittiğini fark etmeyeceksiniz bile. Çağımızın en güzel vakit geçirmenin yollarından biri de dizi seyretmektir.


Dünya çapında bir furya haline dönüşmüş büyük ve meşhur yapımlar için ücret ödeyip izlemek zorunda değilsiniz. İşte tam olarak burada biz yani diziizle.blog ekibi devreye giriyor. Günümüzün değişen dünyasında internet ile artık bilgiye erişim sınırsız ve herkesin en doğal hakkı. Bilgiye olan sınırsız erişim, dolayısıyla eski ve yeni tüm dizi ve filmlerden haberdar olmamızı sağlıyor. Eskiden izlemek istediğimiz bir filmin günlerce DVD'ye gelmesini beklerdik. Veya kimi programlardan indirmeye çalışırken yüksek boyuttan dolayı sabahtan akşama kadar beklemek zorunda kalırdık. Online dizi izleme platformları sayesinde artık tüm bu sorunlar geride kaldı. En güncel ve en son diziler haliyle elinizin altında. Tek bir tıkla full hd 1080p görüntü kalitesindeki dizilere çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Özellikle bilim kurgu dizilerini izlemenizi tavsiye ederiz. Hatta dizi sektöründe en iyisi olduğumuzu iddaa ediyoruz.


İzlediğiniz bir bölümü çok sevdiğiniz takdirde tekrar tekrar başa alıp izlemenin keyfi başka nerede var? Tüm bu seyir zevkinin sizler için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve işimizi önemsiyoruz. Zaten dizi seyretme sitesini kurmamızın amacıda buydu, hizmeti seviyoruz! Sevdiğiniz dizilerin yanı sıra sitemize girdiğinizde belki de daha önce adını bile duymadığınız yeni diziler hakkında fikir sahibi olabilir, yepyeni bir dünyanın kapılarını aralayabilirsiniz. Yorumlara bakarak ve kısa açıklamaları okuyarak dizinin konusu ve senaryosu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Böylece o dizinin sizin zevkinize uygun olup olmadığına kadar vererek ilk bölümden başlayarak yeni bir dizi seyretme sürecine geçebilirsiniz. Dizilerin en güzel yanı filmler gibi hemen bitmemeleri ve heyecanlı bir süreklilik sağlamalarıdır.


1080p Kalitede ve Ultra Hızda Dizi izle


Dizi sektöründe olabildiğince kaliteli hizmet sunabilmek için dizileri sizlere reklamsız sunuyoruz. Birçok insan boş zamanlarını dizi, film seyrederek geçirir. Ancak dizi izlemeye karar vermek kolayken hangi diziyi izlemeye karar vermek, aradığınız diziyi aradığınız özelliklerde bulmak oldukça kolay bir iş değildir. Aradığınız diziyi buluyorsunuz alt yazılı bulamıyorsunuz, alt yazılı bulup istediğiniz görüntü kalitesinde bulamıyorsunuz derken bir de bakıyorsunuz bir sürü zamanınızı almış. Bunların yaşanmaması adına biz size istediğiniz tüm özellikleri sunuyoruz. Geniş izleme seçenekleriyle, istediğiniz dilde türkçe dublaj ve türkçe altyazılı imkanlarıyla izlediğiniz diziden tam tatmin sağlamanıza olanak veriyoruz. Diğer dil çevirileri için henüz çalışmalara başlamadık, fakat en kısa sürede başlayacağız.


Online dizi izlemenin en keyifli yeri. Öncelikle sitemizde reklam, pop-up bulunmuyor. İstediğiniz diziyi izlerken sağda solda beliren reklamlar dikkatinizi dağıtıp zamanınızı çalmıyor. Dizi süresi boyunca sizi rahatsız edebilecek her şeyi düşündük ve sitemizi ona göre tasarladık. Yayınlamakta olan dizilerin yeni bölümleri yayınladığı günden itibaren sitemizde bulabilmeniz mümkün. Gündemi, yenilikleri oldukça yakından takip edip yeni bölümleri ara vermeden, beklemeden izlemenize olanak sağlıyoruz. İzleyicilerimiz dizinin kendi asıl şekli nasılda sitemizde o halde bulabiliyor. Herhangi bir sansür, kısıtlama yapmıyoruz bu konuda. Dizilerimizi tek part halinde yüklüyoruz. Bunun nedeni ara vermeden tek seferde dizi izlemenin daha keyifli olduğudur. Diğer parta geçerken zaman kaybetmeyip diziden kopma hissini yaşamıyorsunuz.


Yüklediğimiz dizilerin açıklama kısmına diziye ilişkin küçük notlar ekliyoruz. Söz konusu bölümün içeriğine dair açıklamalar gibi. Ayrıca; dizinin oyuncu kadrosunu, izleyici yorumlarını, izleyici puanlamalarını dizinin açıklamalar kısmına yazıyoruz. Kullanıcı yorumlarını ve puanlamalarını olduğu gibi, eklemeler veya çıkarmalar yapmadan direkt sizin erişiminize sunuyoruz. Bu sayede diziye dair fikirleri kolayca edinebiliyorsunuz. Yani özetle sunduğumuz hizmetler; güvenli ve kaliteli içerik, yüksek çözünürlük, telif haklarını gözetmek, reklamsız içerikler, istediğin zamanda seyretme gibi. Sitemizde yer alan dizilerin çözünürlük kaliteleri isteğinize bağlı olmakla birlikte çok kaliteli de olabilir normal kaliteli de. Bu çözünürlükleri internet hızınıza göre seçmeniz gerekir. İnternet hızınız çok yüksekse en kaliteli seçenekleri tercih edebilirsiniz. Blu-Ray, HD, 1080p gibi. Ayrıyeten; sitemizde bulunan dizilerin türü çok geniştir. Hangi türde dizi izlemek istiyorsanız bu sitede bulabilmeniz mümkündür. Bu dizileri istediğiniz dilde, istediğiniz kalitede tek part olarak izleyebilmeniz mümkün. Olabildiğince görüntü kalitesi düşük dizileri yüklememeye çalışıyoruz. Fakat bazen buna mecbur oluyoruz.


İzleyicilerimizin fikirleri bizim için her zaman önemli olmuştur ve bundan sonra da olacaktır. Onların fikirlerine başvurmak, onların tavsiyelerine uymak, yenilikleri uyarlamak izleyicilerimizin memnuniyeti açısından çok önemlidir. İzleyicilerimizi memnun etmek en öncelikli amaçlarımızdandır. Alt yazılı, dublajlı içeriklerimize kolayca erişim sağlayabilmelerinin yanında en güncel dizi içeriklerine de ulaşım sağlayabilmektedirler. Site temamız grafik tasarımcıları tarafından tasarlanmış olup en uyumlu renklerle dizayn edilmiştir. Kullanıcı ara yüzümüzü en sade şekilde yapmaya çalıştık, renk uyumuna özen gösterdik. Bize destek olmak isterseniz dizileri sosyal medya hesaplarınızda paylaşıp sitemizi arkadaşlarınızında görmesini sağlayabilirsiniz. En iyi dizi izleme yeri olan sitemizde keyifli vakitler geçirmenizi temenni ederiz.


yabancı dizi izle - hd film izle - film izle - full hd film izle - bir başkadır izle - oleybet giriş - oslobet giriş - amqsports.com - meritroyalbet - süperbetin - grandpashabet - portbet - film izle - bahsegir - bahsegir - grandpashabet

grandpashabet - meritroyalbet - smart iptv - Twitter Takipçi Satın Al - Twitter Takipçi Hilesi - Juul Türkiye - İqos Türkiye - İqos - takipçi satın al - deneme bonusu - Jojobet - deneme bonusu - Full hd film izle
izmir escort bodrum escort izmit escort escort ankara porno malatya escort malatya escort mersin escort izmir escort kizlar diyarbakır escort ankara escort istanbul escort beşiktaş escort antalya escort sirinevler escort escort antalya Porno Film izle Çeşme escort Pendik escort kızlar