2019
Black
Tüm Bilgiler
Black Romantik 
Black dizi izle, Black Türkçe dublaj izle, Black Full izle, Black altyazılı izle, Bu, Güney Kore'nin modern sinema standardına uygun değil ve acı bir hayal kırıklığı. Genel olarak gizemli televizyonla hayal kırıklığına uğradıktan sonra 'Siyah'a giden yol gösterildi, çoğu iyi değil, bu yüzden yüksek anlara tutunuyorum/biz. Ama bu Ed Wood kötüydü ve Marx Bros aslında eğlendirici ve hatta eğlendirici olmadan gülünçtü. Açılış jeneriği, liseli bir serseri çocuk tarafından yapılmış gibi görünüyor. Bu beni hemen vazgeçirdi. Açılış sahnesi 14 yaşında bir kız tarafından yazılmıştır ve sadece dijital kompozisyon ve protez israfıdır.
 • 799
 • 0
My Fellow Citizens
Tüm Bilgiler
My Fellow Citizens   
My Fellow Citizens dizi izle, My Fellow Citizens Türkçe dublaj izle, My Fellow Citizens Full izle, My Fellow Citizens altyazılı izle, Ben biraz Choi Siwon hayranıyım ve önceki çalışmalarını beğendim ve bunu dört gözle bekliyordum. Bundaki performansı neredeyse eskisi kadar iyiydi ve role çok iyi uyuyordu, ancak onu ve başroldeki kadını bir arada göremedim. Harika, sert ve eğlenceli bir polis memuruydu, ama sadece onunla kimya konusunda hiçbir şekilde çalışmadı. Sonu biraz "peki, bunu yaklaşık 3 dakika içinde bitirmemiz gerekiyor" gibi görünüyordu, size cevaplar veren ama başka bir şey olmayan hayal kırıklığı yaratan bir karmaşa.
 • IMDb 7
 • 530
 • 0
Persona
Tüm Bilgiler
Persona   
Persona dizi izle, Persona Türkçe dublaj izle, Persona Full izle, Persona altyazılı izle, Dört kısa filmin tamamı farklı tarzlarda çekildi. İlk "Sıfır Aşk", olgunluk ve olgunluk arasındaki baştan çıkarmayı temsil eden bir ayartmadır. Bana iu'nun önceki şarkısı "Everyone Has a Secret"ı hatırlatıyor. İkinci "Uzun Yolsuzluk Yok", erkeklerle ve geçici aşkla oynayan bir kadın. Sevdiğim bir söz vardır, "Bir erkek bir kadınla onunla yatmak için sohbet eder ve bir kadın onunla yatmadan önce bir erkekle sohbet etmek ister. "Üçüncüsü" Öpücük Günahtır "ilginç ve yaramaz kısa film.
 • IMDb 6.9
 • 310
 • 0
Class of Lies
Tüm Bilgiler
Class of Lies   
Class of Lies dizi izle, Class of Lies Türkçe dublaj izle, Class of Lies Full izle, Class of Lies altyazılı izle, Öğrencilerden gerçekten korktum. Eğer bu gerçekten olsaydı, beni çok korkuturdu. Okulda ve adalet bakanlığında çok fazla skandal, zorbalık, cinayet ve gücün kötüye kullanılması. Bir kdramada çok fazla çatışma olduğunda o kadar bunaltıcı hale geldi ki birçok yeri atlamak zorunda kaldım. Ayrıca, Lee adminini hala do bong'da hatırladığım için bir kötü adam olarak hayal edemiyorum. kabadayı kız çok güzel ve kötü öğrenci de sevimli ve oyunculuğunu beğendim. Erkek ve kadın başroller arasında bir aşk çizgisi olup olmadığını bile bilmiyordum.
 • IMDb 7
 • 561
 • 0
At Eighteen
Tüm Bilgiler
At Eighteen   
At Eighteen dizi izle, At Eighteen Türkçe dublaj izle, At Eighteen Full izle, At Eighteen altyazılı izle, Bu gençlik draması biraz fazla uzun ve biraz iç karartıcı ama bazı izlenebilir anları var. Küçük bir Sky Castle çılgın ebeveynler ve biraz Yağmurda Bir Şey çılgın anne. Ong Seung Woo zayıf, bu yüzden bir genç gibi görünüyor, lise çocuğu gibi davranan bir yetişkin değil. Ve daha küçük yapısı onu mazlum olarak daha sempatik kılıyor. Yüz ifadeleri bazen çok sınırlı. Ama okuldaki kötü adamdan, babasından vb. katlanmak zorunda olduğu her şeye sempati duyuyor. Karakter sizin sempatinizi kazanmak için iyi yazılmış - belki fazla aziz ama tüm kötü şeylere nasıl tepki verdiğini görmek oldukça ilginç ve onun bazen aşırı bilgece sözleri.
 • IMDb 7.5
 • 1.025
 • 0
Babel
Tüm Bilgiler
Babel   
Babel dizi izle, Babel Türkçe dublaj izle, Babel Full izle, Babel altyazılı izle, Açıkçası dizi için neden Fas'ı seçtiklerini anlamıyorum. Bu dizinin, polisin çocuklara soru sormadan ateş ettiği ve yaşlıları dövdüğü tehlikeli, teröristlerle dolu bir ülke olarak yanlış bir görüntü verdiğini düşünüyorum, oysa Fas aslında diğer Afrika ülkelerine kıyasla çok daha ileri düzeyde ve ayrıca çok daha istikrarlı bir ülke. Neden rastgele bir orta doğu ülkesi seçmediler? Hikayeyi çok daha inandırıcı ve izleyiciler için satın almayı daha kolay hale getirecekti.
 • IMDb 7.5
 • 716
 • 0
Confession
Tüm Bilgiler
Confession Dram 
Confession dizi izle, Confession Türkçe dublaj izle, Confession Full izle, Confession altyazılı izle, Species'in piyasaya sürülmesinden sonraki yıl olan 1996'da piyasaya sürüldü ve doğru hatırlıyorsam büyük bir hit oldu. O zamanlar lisedeydim ve yönetmen Ringo Lam'ın Maximum Risk ile hedeflediği hedef kitleyle aynı olan akranlarım arasında oldukça popüler olduğunu biliyorum. Van Damme, kült yıldız gücünü Natasha Henstridge ile birlikte Hong Kong aksiyon yönetmeni Lam'ın yönetimi altında ödünç veriyor ve sonuç son derece kötü, sayıca az bir intikam.
 • IMDb 7.7
 • 650
 • 0
Hua Jai Sila
Tüm Bilgiler
Hua Jai Sila   
Hua Jai Sila dizi izle, Hua Jai Sila Türkçe dublaj izle, Hua Jai Sila Full izle, Hua Jai Sila altyazılı izle, Bu hipnotik derecede güzel film bir rüyayı hatırlatabilir, ancak para ve gücün maddi dünyası, sözleşmeli kölelik ve her yerde dayak onun içine girer. Emerald, Pearl, Crimson, Jade ve Crystal'ın birbirine zıt hikayelerinde, bazılarının "çiçek kızlar" olarak nasıl hayatta kaldığını ve diğerlerinin nasıl ezildiğini keşfediyoruz. Sıkıcı veya soğuk olmaktan çok uzak olan film, dramatik ve duygusal olarak zorlayıcı. "Çiçekler Şangay" sınırsız üzüntü ve öfke rezervi içeriyor gibi görünüyor.
 • 3.527
 • 0
Search WWW
Tüm Bilgiler
Search WWW Dram 
Search WWW dizi izle, Search WWW Türkçe dublaj izle, Search WWW Full izle, Search WWW altyazılı izle, Basitçe söylemek gerekirse, yaklaşık 8 bölüm için yeterli hikaye vardı. 16 yaşında sıkıcı olaysız anlar çok fazla arttı. Farklı olmak için, bu drama modern güçlü kadınları göstermeye çalışıyor. Yeni tanıştığı bir adamla yatar. 3 güçlü modern kadın karakterden sadece Lee Da Hee'nin güzel dövüşçüsü ilginç görünüyordu ve oyuncuyla olan romantizmi komik, romantik ve dokunaklıydı. Im Soo Jung'un karakterinin Jang Ki Yong ile Mayıs Aralık romantizmi vardı ama hızla tükendi.
 • IMDb 9.2
 • 686
 • 0
The Light in Your Eyes
Tüm Bilgiler
The Light in Your Eyes   
The Light in Your Eyes dizi izle, The Light in Your Eyes Türkçe dublaj izle, The Light in Your Eyes Full izle, The Light in Your Eyes altyazılı izle, Gözlerinizdeki ışık tuhaf, şaşırtıcı bir drama. Göründüğü gibi değil. Hikaye bir komedi olarak başladı, sonra fantastik bir drama dönüştü ve sonunda her şey mantıklı geldi. Dramatik, melodram unsuru gerçekten iyiydi ve aile dinamikleri dokunaklı ve güçlüydü. Bununla birlikte, hikaye çok karanlık olduğu ve bazen onunla iyi uyum sağlamadığı için komedi unsuru biraz daha az olabilirdi. Ayrıca dilim yaşam konseptinden de keyif aldım.
 • IMDb 8.7
 • 716
 • 0

Dizi İzle (HD)


Dizi izleme sitemizde tüm içerikleri yüksek çözünürlükte izleyebilirsiniz. Türkçe dublaj ve altyazılı izle seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Sitemiz sayesinde dünya çapında bir furya haline dönüşmüş büyük ve meşhur yapımlar için ücret ödeyip izlemek zorunda değilsiniz. Günümüzün değişen dünyasında internet ile artık bilgiye erişim sınırsız ve herkesin en doğal hakkı. Bilgiye olan sınırsız erişim, dolayısıyla eski ve yeni tüm dizi ve filmlerden haberdar olmamızı sağlıyor. Eskiden izlemek istediğimiz bir filmin günlerce DVD'ye gelmesini beklerdik. Veya kimi programlardan indirmeye çalışırken yüksek boyuttan dolayı sabahtan akşama kadar beklemek zorunda kalırdık. Online dizi platformları sayesinde artık tüm bu sorunlar geride kaldı. En güncel ve en son diziler haliyle elinizin altında. Tek bir tıkla full hd 1080p görüntü kalitesindeki dizilere çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Özellikle bilim kurgu dizilerini izlemenizi tavsiye ederiz. Hatta dizi sektöründe en iyisi olduğumuzu iddaa ediyoruz. Sitemizde bir takım eksikliklerimizin olduğunun farkındayız, bu eksiklikleri en kısa süre içerisinde gidereceğimizden kesinlikle şüpheniz olmasın.


İzlediğiniz bir bölümü çok sevdiğiniz takdirde tekrar tekrar başa alıp izlemenin keyfi başka nerede var? Tüm bu seyir zevkinin sizler için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve işimizi çok önemsiyoruz. Bu sebepten dolayı dizi izle sitemizi sürekli olarak güncel tutmaya özen gösteriyoruz. Zaten çoğunlukla bilim kurgu dizilerinin bulunduğu sitesini kurmamızın amacıda buydu, hizmeti seviyoruz! Sevdiğiniz yabancı dizi izlemenin yanı sıra sitemize girdiğinizde belki de daha önce adını bile duymadığınız yeni diziler hakkında fikir sahibi olabilir, yepyeni bir dünyanın kapılarını aralayabilirsiniz. Yorumlara bakarak ve kısa açıklamaları okuyarak dizinin konusu ve senaryosu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Böylece o dizinin sizin zevkinize uygun olup olmadığına karar vererek birinci bölümden başlayarak yeni bir dizi seyretme sürecine geçebilirsiniz. Dizilerin en güzel yanı filmler gibi çabucak bitmemeleri ve süreklilik sağlamalarıdır. Bu sayede senaryodan kopma gibi durumları yaşamazsınız. Ve diziyi dikkatle takip edebilirsiniz.


Dizi sektöründe olabildiğince kaliteli hizmet sunabilmek için dizileri sizlere reklamsız sunuyoruz. Birçok insan boş zamanlarını anime, film veya hd dizi izleyerek geçirir. Ancak dizi seyretmeye karar vermek kolayken hangi diziyi seyretmeye karar vermek, aradığınız diziyi aradığınız özelliklerde bulmak oldukça kolay bir iş değildir. Aradığınız diziyi buluyorsunuz alt yazılı bulamıyorsunuz, alt yazılı bulup istediğiniz görüntü kalitesinde bulamıyorsunuz derken bir de bakıyorsunuz bir sürü zamanınızı almış. Bunların yaşanmaması adına biz size istediğiniz tüm özellikleri sunuyoruz. Geniş izleme seçenekleriyle, istediğiniz dilde türkçe dublaj ve türkçe altyazılı imkanlarıyla izlediğiniz diziden tam tatmin sağlamanıza olanak veriyoruz. Diğer dil çevirileri için henüz çalışmalara başlamadık, en kısa sürede bu durumu çözeceğiz.


Dizi İzle (Full HD Kalitede)


Dizi sitemizde rahatlıkla birçok seriyi bulabilirsiniz. Öncelikle sitemizde reklam, pop-up bulunmuyor. İstediğiniz diziyi izlerken sağda solda beliren reklamlar dikkatinizi dağıtıp zamanınızı çalmıyor. Dizi süresi boyunca sizi rahatsız edebilecek her şeyi düşündük ve sitemizi ona göre tasarladık. Yayınlamakta olan dizilerin yeni bölümleri yayınladığı günden itibaren sitemizde bulabilmeniz mümkün. Gündemi, yenilikleri oldukça yakından takip edip yeni bölümleri ara vermeden, beklemeden izlemenize olanak sağlıyoruz. İzleyicilerimiz dizinin kendi asıl şekli nasılda sitemizde o halde bulabiliyor. Herhangi bir sansür, kısıtlama yapmıyoruz bu konuda. Dizilerimizi tek part halinde yüklüyoruz. Bunun nedeni ara vermeden tek seferde dizi seyretmenin daha keyifli olduğudur. Bu sayede HD dizi izle, yani sitemiz aracılığıyla diğer parta geçiş yaparken zaman kaybetmiyorsunuz. Tek part özelliğinden ziyade, tüm bölümleri HD yüklemeye çalışıyoruz. Seyircilerimizin sitemizden memnun kalması bizler için gerçekten çok önemlidir.


Yüklediğimiz dizilerin açıklama kısmına diziye ilişkin küçük notlar ekliyoruz. Söz konusu bölümün içeriğine dair açıklamalar gibi. Ayrıca; dizinin oyuncu kadrosunu, izleyici yorumlarını, izleyici puanlamalarını dizinin açıklamalar kısmına yazıyoruz. Kullanıcı yorumlarını ve puanlamalarını olduğu gibi, eklemeler veya çıkarmalar yapmadan direkt sizin erişiminize sunuyoruz. Bu sayede diziye dair fikirleri kolayca edinebiliyorsunuz. Yani özetle sunduğumuz hizmetler; güvenli ve kaliteli içerik, yüksek çözünürlük, telif haklarını gözetmek, reklamsız içerikler, istediğin zamanda seyretme gibi. Sitemizde yer alan dizilerin çözünürlük kaliteleri isteğinize bağlı olmakla birlikte çok kaliteli de olabilir normal kaliteli de. Bu çözünürlükleri internet hızınıza göre seçmeniz gerekir. İnternet hızınız çok yüksekse en kaliteli seçenekleri tercih edebilirsiniz. Blu-Ray, HD, 1080p gibi. Ayrıyeten; sitemizde bulunan dizilerin türü çok geniştir. Dizi izle sitesi, sizlere hangi türde dizileri seyretmek istiyorsanız onu size sorunsuz bir şekilde sunar.


Bu dizileri istediğiniz dilde, istediğiniz kalitede tek part olarak izleyebilmeniz mümkün. Olabildiğince görüntü kalitesi düşük dizileri yüklememeye çalışıyoruz. Fakat bazen buna mecbur oluyoruz. Kalitemizden kesinlikle taviz vermiyoruz. Ziyaretçilerimizin fikirleri bizim için gerçekten önemlidir. Onların fikirlerine başvurmak, onların tavsiyelerine uymak, yenilikleri uyarlamak izleyicilerimizin memnuniyeti açısından çok mühimdir. İzleyicilerimizi memnun etmek en öncelikli amaçlarımızdandır, dizi platformumuzda memnun olabilmeniz için en iyisini yapmaktayız. Alt yazılı, dublajlı içeriklerimize kolayca erişim sağlayabilmelerinin yanında en güncel dizi içeriklerine de ulaşım sağlayabilmektedirler. Site temamız grafik tasarımcıları tarafından tasarlanmış olup en uyumlu renklerle dizayn edilmiştir. Kullanıcı ara yüzümüzü en sade şekilde yapmaya çalıştık, renk uyumuna özen gösterdik. Ek olarak, dizi izle blog adlı sitemize destek olmak isterseniz dizi ve filmleri sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.


bir başkadır izle  oleybet giriş  oslobet giriş  amqsports.com  meritroyalbet  film izle  iptv Almanya  tiktok takipçi satın al  deneme bonusu  Twitter Takipçi Satın Al  Jojobet  deneme bonusu  iQOS  film izle

bob frisuren  deneme bonusu veren siteler  En iyi yabancı diziler  canlı bahis siteleri  mobil ödeme bahis  deneme bonusu veren siteler  Juul Fiyat  deneme bonusu  Ankara Web Tasarım  Smm panel  bodrum escort  izmit escort  escort ankara  porno  malatya escort  ankara escort  istanbul escort  beşiktaş escort  antalya escort  sirinevler escort  escort antalya