Efsane Diziler
Shameless
Tüm Bilgiler
Shameless   
1080p Kalitede Shameless izlePilot, İngiliz meslektaşları gibi karakterleri sempati kazanma çabasıyla değil, sadece bir gerçeğin ifadesi olarak tanıtıyor. Eşcinselliğini saklamaya çalışan hevesli genç denizci, yalnızca erkek kardeşinin sevgisini kaybetmekten korkuyor, çocuklarını seven ama pusun içinden gelen sarhoş baba, hokkabaz bir peygamber haline geliyor, ince akıl sağlığı ve düzen perdesinin arkasından gören Shakespeare'li bir aptal, yakışıklı bir haydut aracılığıyla bir çıkış yolu görerek aileyi bir arada tutmaya çalışan genç kadın. Bu insanlar kötü şeyler yapsalar bile kötü değiller. Toplum onları unuttu ve bundan dolayı da umursamazlardı. Tüm oyuncu kadrosu muazzam ama William H.Macy, bir Çarşamba günü saat üçte Memphis'te bir bardan çıkan bir Gallagher olan babayla, son siparişler, onu rahatsız etmeyin çünkü henüz bitirmedi, uyanmadan ve her şey bitmeden dünyanın neyin yanlış olduğunu sana söylemeli. Bu adamın bir savaş veterineri olduğuna ya da kendine güveni ve hezeyanı olan bir şey olduğuna inanırsın. Irkınız veya geçmişiniz ne olursa olsun, Utanmaz'dan bir şeyler çıkarabilirsiniz. Kendisine Komedi, Drama veya her ikisi de demekten hoşlanan çoğu televizyon, belirli bir demografiye yönelir ve örneğin Glee'deki ritimsiz gençler veya Blood'daki cinsel sapkın genç yetişkinler veya bastırılmış ev kadınları için bir kaçış fantezisi sunar. o dizide bastırılmış ev kadınları hakkında. Tayin edilen koruyucunun yeni erkek arkadaşı masanın başına otururken, yere sarhoşken düşen Frank'in bacaklarını kenara iter. Utanmaz hiçbir şeyden kaçmaz, verildiği dünyada yaşar ve sık sık size o neşeli ve kaotik sahnelerde en tatlı limonatanın neredeyse acı olduğunu hatırlatır, bu yüzden her bölüm sizin için sadece bir saattir gül, ağla ve eğlen. Anarşik coşku anları, kemiğe yakın gerçekliğin üst üste binmesi, üzerinden geçmesi ve bazen yan yana serpiştirilmesi, Amerika'nın mide bulması gereken taze bir tabakta anlamlı bir şekilde sunuldu. Bir İngiliz dizisi olduğunu bile bilmeden Amerikan dizisinin yarısına gelmiştim.
 • IMDb 7.9
 • 628
 • 0
Prison Break
Tüm Bilgiler
Prison Break   
1080p Kalitede Prison Break izleKaçmak ve duvarların arkasından kaçmakla ilgili. İkinci sezon, kaçakların Fox River insan avıyla başlıyor. Fox River eyaletinden kaçtıktan sekiz saat sonra, kaçakları avlamak için uzmanlaştığı kaçakların peşinde koşmakla görevlendirilen FBI Özel Ajanı Alexander Mahone'yi işe alır. Tek ve tek harika William Fichtner tarafından canlandırılan, inanılmaz derecede harikaydı ve Michael'ın gelmiş geçmiş en iyi düşmanı. İkinci sezon, grubu kovalayan büyük bir insan avını izliyor. Fox River Sekiz olarak adlandırılan grup bölünür ve üyeler kendi yollarına gider, ara sıra birbirlerine yardım etmek için buluşur. The Company adlı gizli bir çokuluslu şirket grubundan kaçarken polisten kaçmak için mücadele ediyorlar ve hepsinin ölmesini istiyorlar. Sevdiğim ve putlaştırdığım karakterlerin çoğu. Lincoln'ü, oğlu LJ'yi ve Michael'ı kurtarmak için her şeyi feda ettiği için sevdim, kardeşi Lincoln'ü kurtarmak için her şeyi feda etti. Sara ve Sucre. Sara'nın ilk sezon sonunda intihar ettikten sonra nasıl kavga etmesini seviyorum ama hayatta kaldı. Görüşmediği babasıyla ilişkisi daha iyi oldu, sezon bire göre yakınlaştı ama babası şirket tarafından öldürüldü Linncoln Burrows'un gerçekten masum olduğunu öğrendiğinde onu öldürmeye çalıştılar ama başarısız oldu, kefaleti atladı ve hayatı için kaçmak zorunda kaldı. Onuncu bölüm Rendezvous'da Michael ile buluştu. Brad Bellick canlandırdı. Müthiş ve şaşırtıcı Wade Williams, Bölüm 2 Otis ile birlikte Stacy Keach Warden Henry Pope ile birlikte kovuldu. Sezon 2'de 3. bölümdeydi. Bellick'in hayatı kovulduğunda sona ermişti ama bunun yerine kaçanlardan intikam almaya karar verdi. Meslektaşı Roy Geary, 2 kaçış peşinde koşar ve Michael Scofield ve kardeşi Lincoln'u Nika ile yakalar. Westmorland'ın parasını Utah'da toplamaya çalıştı ama Nika tarafından kandırıldı ve kardeşler tarafından yakalandı.
 • IMDb 8
 • 588
 • 0
Arrow
Tüm Bilgiler
Arrow   
1080p Kalitede Arrow izleBu dizi, birinci sezondan ikinci sezona harika başladı, sonra üçüncü ve dördüncü sezonda biraz yavaşlamaya başladı, ancak beşinci sezondaki aksiyonla yeniden toparlanıyor. Birçok hikaye dizisi oluşumu ve harika geri dönüşler var. ayrıca aksiyon ve dövüş sahnelerine iltifat ediyor. Dizinin en önemli eleştirmenlerinden biri, yazarların bir süper kahraman şovunda sık sık çok fazla aşk sekansı koymaya çalışacakları, diğeri ise hikayenin Green çizgi romanlarıyla nasıl devam etmediği olacak. Şov önce aksiyonuna ve daha sonra aşk hikayesine sadık kalırsa, hayranların görmek isteyecekleri şeylerle daha tutarlı kalacak ve bu, şovu daha uzun süre canlı tutacaktır. Bu gösterinin en iyi yanı, seyircilerine çapraz bölümler sunması ve Flash gibi diğer süper kahraman şovlarıyla takım oluşturmasıdır. Bu çapraz bölümler daha fazla aksiyon sağlar ve hayranların ve hatta çizgi roman hayranlarının eğlenmesi için çizgi roman türü bir ekip oluşturur. Bir yan not olarak, bu dizinin ikinci sezonu şimdiye kadar seyrettiğim en iyi televizyon dizisi sezonu. Bu şovu seyretmeye vaktiniz olmasa bile ikinci sezonu seyredin, pişman olmayacaksınız. Geçmişin TV arsa yayları için bir dakika yas tutalım. Şovlar, karakterizasyonları eylemin üzerinde önceliklendirdiğinde ve gerçekten eylem varsa, tam olarak bölümün son yedi dakikasında gerçekleşti ve tamamıyla kapanıştan önce yapıldı, karakterlere hafif komik şaka yapma şansı verdi, hikayeyi kapatın ve seyirciye tuvalete gitme şansı verin. Bu formülü seyreden kaç televizyon şovu olduğunu söyleyemem, ancak sayı yüzlerde idi. Şimdi her şey değişti. Artık bir şovun gövdesinde birçok kez harekete geçebilirsiniz, buna izin verilir, hatta teşvik edilir. Ve nitelendirmeler tam olarak geliştirilmeden önce bile harekete geçersiniz. Bence tüm bunlar olumlu evrim. Ama işte burada. Artık kapalı hikaye çizgileri yok.
 • IMDb 6.4
 • 2.196
 • 0
Supernatural
Tüm Bilgiler
Supernatural   
1080p Kalitede Supernatural izleBu herkesin beklediği türden bir gösteri. Bu dizinin ilk bölümden beri izliyorum ve şu anda ortaya çıkan tüm bu gerçeklerin gittikçe daha iğrenç olmaya başladığını fark ettim ama böyle bir şovun hala devam ettiğini bilmek güzel. Korku ve gerilim aslında beni iyi bir şekilde etkiliyor. Bir TV şovunu seyrederken gergin olmayı beklemiyorsunuz, ancak bu, gerilimin nasıl başlayacağını ve bir saat içinde gerilimin nasıl sona erdirileceğini biliyor ve onu kesinlikle şaşırtıcı kılıyor. Özel efektler her zaman harika ve senaryo beni her zaman yerde güldürüyor, tam anlamıyla değil. Jensen Ackles ve Jared Padalecki, çok uzun zamandır gördüğüm en iyi takımlardan biri. Birbirleriyle çok güzel oynuyorlar ve ikisinin de son derece çekici olduğu gerçeğinden bahsetmiyorlar. Bu şovu şimdi seyretmeye başlamayı düşünüyorsanız, ilk 3 sezonu kontrol etmek veya hatta satın almak için zaman ayırsam da, dizi dördüncü sezonun ortasında başlamasına kıyasla baştan seyretmek çok daha iyi. çoğu şovda olduğu gibi. Bu dizide aksiyon ve ürkütücü olarak her şey var. Vampirleri, kurtadamları, melekleri vb. Seviyorsanız harika bir gösteri. Aynı zamanda pek çok iç açıcı anı da var. Kesinlikle çok fazla gülme var. Karakterler arasındaki ilişki harika, özellikle Sam ve Dean. Gösterinin başından sonuna kadar büyüdükleri miktar. Birlikte yaşadıkları acı ve ıstırabın miktarı çılgınca. Birbirleri için her şeyi ve her şeyi nasıl yapacaklardı. Bu dizide de çok üzücü anlar var. Genel olarak, bir şovda isteyebileceğiniz hemen hemen her şeye sahiptir. Aynı zamanda gerçekten yaratıcı bölümleri var. Örneğin, bölümlerden biri arabalarının perspektifinden çekiliyor. Bu arada, araba çok şık ve güzel. Sonuç olarak, harika bir gösteri. Gösteri başladığında endişeli olduğumu itiraf edeceğim. Hayalet avcıları ve en önemlisi X Files ile karşılaştırıldı, ancak ilk bölüm her şeydi. Suçla değil hayaletlerle savaşan iki kötü kardeşle dolu bir aksiyondu.
 • IMDb 8
 • 855
 • 0
Friends
Tüm Bilgiler
Friends   
1080p Kalitede Friends izleYapım, şimdiye kadar yayınlanan en iyi dizidir. Oyunculuk inanılmaz; Birkaç bölümü izledikten sonra, başka bir filmde görünseler bile oyunculara gerçek isimleriyle atıfta bulunmayı bırakırsınız. Karakterler bağımlılık yapar, hiçbiri tamamen olumlu veya olumsuz değildir. Gerçek hayatta onlarla geçinmek ya da bunlardan herhangi biri tarafından çok rahatsız olmak oldukça kolay olurdu. Yine de, hepsi birlikte çoğu insanın arzuladığı ve çok az şanslı kişinin sahip olduğu bu şaşırtıcı kimyayı yaratıyor. Mizah harikadır, ne tür mizahtan hoşlanırsanız hoşlanın, en azından kesinlikle komik bir şey bulacağınız bir noktaya geleceksiniz. Şakşak, biraz hafif mizah, biraz kara mizah, biraz müstehcenlik, biraz sevimlilik her şeyden biraz. Hikaye büyüleyici; izleyiciler kaderin bugün karakterleri hangi duruma soktuğunu görmek için geri gelmeye devam ediyor. Gerçekten bir televizyon şaheseri. Bu muhteşem çağda, akıllı telefonları, sosyal medyaları ya da herhangi bir flört uygulamaları yoktu. İnsanlar birbirlerini en gerçek olanı biliyordu. Şimdi kendimizi tamamen farklı insanlara dekore etmek için çok fazla yaklaşıma ihtiyacımız var. Ayrıca, gerçek zenginlikler yerine kendimizi çok fazla çevrimiçi desteklememizi de şımartıyoruz. Bir şekilde bunun gerçek olup olmadığını anlayamayız.
 • IMDb 8.2
 • 2.233
 • 0
The 100
Tüm Bilgiler
The 100   
1080p Kalitede The 100 izleBu dizi, dikkatimi çeken bir başka şaşırtıcı ve ilgi çekici kıyamet gösterisi. CW kanalının büyük bir hayranı olmadığım için ilk başta şüpheliydim, ancak bunun bu düşüncenin bir istisnası olduğunu fark ettim. Şimdiye kadar seyretmekten gerçekten keyif aldım ve bağlandım. The Walking Dead, Revolution veya Lost'u seviyorsanız, bu gösteriye bayılacaksınız! Apokalitik, yoğun, heyecanlı, kaliteli dramaları seviyorsanız, bu sizin şovunuz. Nükleer ve izole bir hissi var ve henüz beni hayal kırıklığına uğratmadı. Şovu siz de seviyorsanız, lütfen mümkün olduğunca yayın, dizi destek ve iyi derecelendirmeler olmadan hayatta kalamaz, bu yüzden etrafınızdakileri teşvik edin. Ve vay canına, ikinci sezon şu anda piyasadaki en heyecan verici programlardan birine dönüşüyor. Hikaye şimşek gibi hareket ediyor, karakterler bazı durumlarda inanılmaz dönüşümler sağlayan inandırıcı kavisler üzerinde hareket ediyor, oldukça orijinal ve başka hiçbir yerde görmediğiniz karakterler arasında bazı büyüleyici dinamikler yaratıyor. Tamam, bu mükemmel değil ama o kadar da doğru yapıyor ki gittikçe nadiren ortaya çıkan kesintilere neredeyse hiç dikkat etmiyorum. İkinci sezonun sonuna doğru ilerlerken, her sahne ilgi çekici ve önemli hissediyor ve ne olacağını önemsiyorsunuz çünkü onu doğru şekilde inşa ettiler. CW'nin ünlü olduğu kabarık aşk hikayelerini beklemeyin, bu hiçbir şekilde sadece gençler için bir gösteri değil, insanları öldürmekten korkmuyor ve ölümler kalıcıdır. Ahlak ve strateji ile ilgili soruları gündeme getirme biçimleri, karakterlerin belirsizliği, konuya yaklaşım tarzı, hepsi büyüleyici. Daha önce hiç inceleme yazmadım ama sadece bu şovu desteklemek zorunda kaldım ve ilk bölümlerde yarattığı herhangi bir damgayı aşmasını istedim. İkinci sezonda kazanılan ve hak edilen reytinglere göz atın.
 • IMDb 7.6
 • 720
 • 0
Ragnarok
Tüm Bilgiler
Ragnarok   
1080p Kalitede Ragnarok izleBiraz eşcinselliğe ve iklim değişikliğinin 'yorgun konusuna' dayanan olumsuz eleştiriler görüyorum ve bunun tek yaptığı, daha önce gördüklerimi ve keyif aldıklarımı daha da fazla seyretmek istememe neden oluyor. Mümkün olan en kötü film demektir. Bu, hayatları boyunca yalnızca yaklaşık 4 film seyretmiş insanlardan gelmelidir. Bir yıldızı hak eden gerçek bir film gören herkes yaklaşık 3 dakika içinde onu kapatır. Şimdiye kadarki en kötüsü olduğunu düşündüğünüz bir filmin tamamını seyretmek oldukça aptalca ve her zamanki gibi, her zaman belirli bir politik noktayı veya içlerindeki eşcinsel insanları sevmemeleriyle ilgilidir. Bunlar film incelemeleri değil ve 1 dereceli bir filme birkaç ekstra yıldız eklemek zorunda hissediyorum, bu da doğru değil. Tüm bunların yaptığı, filmleri gözden geçirmenin bütünlüğünü bozmaktır. Bu benim ikinci incelemem çünkü ilkini sadece 2 bölüm seyrettikten sonra yazdım. Şimdi, bitirdikten sonra bir yıldız daha ekliyorum çünkü dizi hak ediyor. Düşük reytingler gülünç ve belli ki çok seyretmeyenlerden ya da böyle saçma iddialarda bulunmayacaklar. Bu sadece sol kanat iklim değişikliği propagandası ya da başka bir genç pembe dizi ya da hoşuma gitmedi. Asla gülümsemeyen ana adam vs. Dizide böyle bir şey yoktu ve adam bir sebepten dolayı gülümsemedi. Üçüncü bölüme gelindiğinde, neler olup bittiğini anlamaya başlıyorsun, eğer daha önce yapmamış olsaydın ve dördüncü olarak, onu seyretmeyi bırakamadım. Neredeyse bir buçuk saat olan son 3 bölüm, bana 15 dakika gibi geldi. Belki de insanlar, her beş dakikada bir araba kovalamacalarını ve saçma dövüş sahnelerini suratınıza sokmayan, ancak günlük meseleleri ve tanrıları ve devleri içeren eski folkloru kullanan sosyal adalet hakkında iyi tanımlanmış bir hikayeye açılan akıllıca hazırlanmış bir diziye alışkın olmadıkları içindir. Tüm aldığınız bu. Her şeyi seyredersen alacaksın.
 • IMDb 7.9
 • 1.437
 • 1
See
Tüm Bilgiler
See   
1080p Kalitede See izleBir fantezi şovu için fena değil. Sadece dünya anlam ifade etmiyor. Hiç mantıklı değil. Aslında ilk bölümü sevdim, aksiyon sekansları, setler, kostümler gibi, gerçekten güzel görünüyor. Ve sonra gösteri size hepsinin kör olduklarını ve nesillerdir var olduklarını hatırlatıyor ve kendinize soruyorsunuz, bunu nasıl yaptılar, neden bizim yaptığımız gibi kıyafetler giyiyorlar, neden hepsi bildiğiniz şeylere çok benziyor rehberlik için bir ip nasıl yiyecek topluyorlar, avlıyorlar, kıyafetleri örüyorlar, neden herhangi bir dekoratif takı var, görme neden tehlikeli olarak görülüyor. Gevezelik etmek istemem. Kör insanlardan oluşan bir dünya fikri çok ilgi çekici ve bundan ne çıkaracaklarını çok merak ettim. Ancak gösteri, kültür, antropoloji ve tarih alanlarındaki bazı uzmanlardan gerçekten faydalanmıştı. Dünyayı yaratma biçimleri, gerçekten zevk alamayacak kadar kafamı kaşımamı sağlıyor. Bu inceleme ilk 3 bölüme dayanmaktadır. Doğrusu nereden başlayacağımı bile bilmiyorum. Bu dizinin yarattığı kafa karışıklığı beni uyanık tutuyor ve tüm yanlış nedenlerle düşünmeme sebep oluyor. Bu dünya hakkında hiçbir şey mantıklı değil. Bu dünyanın birçok kafa karıştırıcı ve anlamsız yönü var ama ben sadece birkaçından bahsedeceğim. Bu insanların savaşmak için hangi motivasyonları var? Dünya çapında 2 milyonun altındaki nüfusu ile kaynaklar sorun olmaz, öyleyse neden savaşalım? Görmek neden tehdit olarak görülüyor? Neden boş şehirlerin banliyölerinde değil de vahşi doğada yaşıyorlar? Görünüşe göre ürün yetiştirmiyorlar. Nasıl yiyecek bulurlar? Görmeden nasıl avlanırsın? Neden daha fazla rehber köpek yok? Büyük ölçüde insanlardan arınmış bir dünyada neden daha fazla avcı yok, hayatta kalmayı nasıl başardılar? Zamanı nasıl ölçüyorlar? Yüzyıllar boyunca nüfus ne kadar arttı? Mitler ve efsaneler, anlamadıkları şeyleri açıklamalarına yardımcı olmak için insanlar tarafından yaratılır.
 • IMDb 7.9
 • 3.034
 • 0
The Witcher
Tüm Bilgiler
The Witcher   
1080p Kalitede The Witcher izleDizinin oyununu oynadım ve bazı kitapları okudum, W3'ü sevdiğimi söyleyebilirim, karakterler, dünya ve genel yazı ile mükemmel bir iş çıkardılar ve kitaplar da harika. Şimdi şova geliyorum, sevdiğim şeyden başlayarak - Cavill'in Geralt'ı kesinlikle yerinde, onu çiviliyor. Prodüksiyon değeri de iyi ve Tissaia ve Jaskier gibi bazı yan karakterler iyi yapılmış. Dövüş sahneleri birinci sınıf, Cavill onlara gerekli olan fizikselliği getiriyor. Şimdi kötü. Her şey aceleye geldi, hız korkunçtu ve dizinin hevesli hayranlarının bile kafasını karıştıracak kadar kötü yapılan zaman çizelgesi sıçramalarıyla dolu. Bazı durumlarda diyalog korkunçtur ve şakaların çoğu gerçekleşmedi. Hikaye anlatımı, korkunç hızlanma ve zaman çizelgesi sıçramaları nedeniyle acı çekiyor. Karakter gelişimi için yer yoktur, eğer bu karakterleri henüz bilmiyorsanız, dizi onlarla ilişki kurmanız veya onlarla ilgilenmeniz için herhangi bir çaba göstermez. Karakterin bir kısmına etki et ve dizileri şovda daha kötüsü için değiştirildi. Örneğin, kitaplarda ve W3'te Yennefer bazen kibirli ama aynı zamanda gerçekten zeki ve sevdiği insanlara değer veriyor. Gösteride akıllıca hiçbir şey yapmıyor, sadece onun zeki olduğuna inanmak zorunda kalıyoruz ve etrafındaki herkesi bir çöp kutusuna atıyor. Yennefer'in karakter segmentleri, ya hayattan almadıkları konusunda sızlanıyor ya da akıllı davranıyor. Gösteride tam bir aptal. Vilgefortz ve Eyck of Denesle gibi diğer karakterler de korkunç bir şekilde tasvir ediliyor. Oyuncu seçimi de kötü. Birkaç oyuncu dışında hiçbiri Doğu Avrupa ortaçağ fantezi ortamına ait gibi görünmüyordu. Güzellik özneldir, ancak bazı insanlar genel olarak diğerlerinden daha iyi görünür, Tris'ler olması gerektiği kadar iyi görünmez ve ilk bölümde tanıştığımız küçük kadın karakteri neredeyse geri kalanının tamamından daha iyi görünür. güzel görünmesi gerektiğini bildiğimiz büyük kadın oyuncular.
 • IMDb 8.1
 • 2.377
 • 1
The Mandalorian
Tüm Bilgiler
The Mandalorian   
1080p Kalitede The Mandalorian izleBu seri herkesin isteyebileceği her şeye sahip. O kadar iyi hazırlanmış, henüz bir kusur görmedim. Pedro Pascal, Ya da öyle görünüyor ki, yumuşak, altın kalpli ve miğferli, uzaydaki sert adam ödül avcısı gibi gözüküyor. üçüncü bölüme, hala kımıldamaz. Geleceğini biliyoruz, değil mi ve beklemek eğlencenin küçük bir parçası. En azından benim için. Biraz yavaş tempolu ve hızlı tempolu tarafında olsa da, bence bu sadece temyize katkıda bulunuyor. Daha fazlasının geleceğini bilerek ekrandaki tuhaflıkların, eylemlerin ve diyalogların tadını çıkarabilirsiniz. Aslında, hızı açısından mükemmel buluyorsunuz. Kelimenin tam anlamıyla başka yere bakmaya cesaret ediyorum Bir şeyi özleyeceğinizi düşündüğünüz için değil, sabit hızında bile istemeyeceğiniz için. Bunlardan bahsetmişken, görseller oldukça etkileyici. Her şey bir Lucas Star Wars manzarası. Manadalorian'ın 1 dakikalık bir klibini hiçbir zaman kimse Star Wars evrenine ait olduğunu hemen bilmeden göremez. Buradaki büküm, şimdi bu evrene atılan, büyük bir sopa taşıyan, birkaç kelimeden oluşan bu güçlü, meşhur kovboyudur. Ben büyük bir Star Wars hayranıyım ama itiraf etmeliyim ki, tüm umutlar kaybolmaya başlamıştı. Bu dizi için heyecanlıydım ama barım çok düşüktü. Ama tanrım adamım bu harika! Bu kadar iyi olduğuna inanamıyorum! OG Star Wars hisleri çılgın! Sanki orijinal Star Wars'u alıp, onu gişe rekorları kırmadan günümüzün büyük bütçeli CGI ile parlattılar. Hikaye aslında şu ana kadar inanılmaz ve her bölüm bir öncekinden daha iyi. Bunları çevrimiçi olarak seyredecektir ama sonunda Star Wars sahiplerinden iyi bir şey çıkmasına izin verdiği için Disney + 'ı desteklemeliyim. Teşekkürler Jon Favreau, bu yol.
 • IMDb 7.9
 • 4.138
 • 2
The Boys
Tüm Bilgiler
The Boys   
1080p Kalitede The Boys izleDünya çapında, gerçek olmasalar da süper kahraman çizgi roman karakterlerine karşı küresel bir takıntımız var, onlarla ilgili milyar dolarlık endüstri. Gerçek hayata gelirlerse katlanmak zorunda kalacağımız franchise'i hayal eder misiniz? Bu franchise, oldukça kolay bir şekilde olacaktı. Elbette Marvels Daredevil ile yarışan A Superhero TV şovunun şimdiye kadarki en büyük ilk sezonu haline gelebilir. Ancak bu senaryo o kadar etkileyici ki, aşırı şiddet ve vahşet, harika diyaloglar ve mükemmel oyunculuk ile onu kolayca zirveye çıkarıyor. Kivi'nin 2 baş kahramanı Kurl Urban ve Anthony Starr, özellikle Starr olmak üzere başrolde en iyi oyunculara aday gösterilmezse gerçekten şaşırırdım. Baş düşman Homelander olarak kesinlikle harikaydı. Bu bir süper kahraman filmi için bir şeyler söylüyor, değil mi? Bu gösteriyi sabırla bekliyordum ve bu yutturmaca ile yaşamak kolay olmadı. Bir kerede abartmak zorunda kaldım, bu bağımlılık yapıyor. Daha piyasaya sürülmeden önce, Amazon Prime ikinci bir sezon sipariş etti, ancak üretim maliyeti tahmin edebileceğim astronomik olabilirdi. O kadar emindiler, bu o kadar iyiydi. Seyredin, keyfine varacaksınız. Diziyi ilk duyduğumda, standart süper kahraman seriniz olacağını düşünmüştüm, ama gerçekten seyrettiğimde, tamamen yanlış olduğumu keşfettim. İlk bölümden 15 dakika sonra seyretmeyi bırakmak imkansızdı. Unutulmaz bir şekilde benzersiz karakterlerle bugün süper kahramanlar uçuyor olsaydı dünyanın nasıl görüneceğine dair daha inandırıcı bir yaklaşımdı. İyi adamların kötü adamlar olduğunu düşündüğüm zamanlar ve kötü adamların iyi insanlar olduğunu düşündüğüm zamanlar oldu. Ama sonunda, tamamen iyi veya tamamen kötü karakterlerin olmadığını, bazen insandan daha fazla yeteneklere sahip tümüyle insan karakterlerin olduğunu buldum. Bu süper bir dizi, kesinlikle zaman ayırmaya değer.
 • IMDb 8.2
 • 4.314
 • 0
The Terror
Tüm Bilgiler
The Terror   
1080p Kalitede The Terror izleBu şovu insanlara anlattığımda, Breaking Bad ve Fargo gibi kaliteli televizyon kategorisine atmadan edemiyorum. Bu mini dizi kalibre oyunculukla iyi yazılmış ve geliştirilmiş. Ödül sezonunda bu dizi bir sürü aday gösterilmezse oldukça şaşıracağım. Hikayenin bu kısmı doğru. Her iki ekip de ortadan kayboldu ve bu, o adamlara olanların kurgusal anlatımı. Mini dizi, Dan Simmons tarafından yazılan aynı adlı bir kitaba dayanıyor. Scott yapımcıları. İlk 2 bölüm aksiyonla biraz yavaş ama hikayeyi ve tonu oluşturmayı amaçlıyor. Yavaş da olsa iyi yapıldığını düşündüm ve daha fazlası için beni çektim. Bölüm üç önceki fikri doğruladı ve bunun kesinlikle iyi bitmeyeceğini biliyorsunuz. Atmosfer Hing'i çok andırıyor. Sade konum ve affedilmeyen iklim, gemi sakinlerinin durumunu daha da kötü hissettiriyor. İzolasyon ve erkekleri avlayan her ne ise sonsuza kadar mevcuttur. Bu, dizi prömiyeri için bir inceleme: Bu, en sevdiğim kitaplardan birine dayanan bir dizi için güçlü bir başlangıç. Kitap harikaydı, ama bir Stephen King kitabından daha uzundu ve bu bir şey söylüyor, ancak dizinin hala kitaba sadık kalırken etkili bir hissi var. Kaynak malzeme için gerçek bir sevgi olduğunu ve gerçekten her açıdan, özellikle de oyuncu kadrosunda gösterdiğini söyleyebilirsin. Şimdiye kadarki tüm oyuncu seçimlerini seviyorum, ancak Adam Nagaitis, Cornelius Hickey olarak harika bir seçim arıyor. Onun tasviri şu ana kadar dikkat çekiyor ve karakterinin tavşan deliğine daldığını görmek için sabırsızlanıyorum. Kitaptan seriye atmosferi bu kadar doğru bir şekilde aktarmalarından da etkilendim. Umarım canavara, şimdiye kadar dizinin her yönüne verilen aynı sevgi verilir. Nihayetinde kitabı okursanız, diziyi sevmelisiniz. Eğer kitabı okumadıysanız, kendinizi okumak isteyebilirsiniz.
 • IMDb 7.7
 • 2.592
 • 0
Criminal Minds
Tüm Bilgiler
Criminal Minds   
1080p Kalitede Criminal Minds izleYerel polis departmanları tarafından, failin bilinmediği seri veya aşırı şiddet içeren bir suçun çözülmesine yardım etmek için çağrılan BAU, şüpheliyi izlemek ve kavramak için tartışmalı bilim sanatını kullanıyor. Profil oluşturma, şüphelinin ve mağdurların temel özelliklerinin ortaya çıkmasını, vakadan elde edilen kanıtların kullanılmasını ve bu bilgiyi vakayı çözmenin bir aracı olarak eşleştirerek ve psikolojik analizlerle eşleştirmeyi gerektirir. Dizi gerçekten iyi başladı. Ceza profillemesini kavramak için kamuoyuna biraz psikolojik ve sosyolojik arka plan tanıtılıyor. Bölümler eğlenceliydi, karakterler ilişkilendirilebilir ancak gerçekçi bir şekilde kusurluydu. Ancak 6. sezondan itibaren, bu seri sadece aşağı doğru sarıldı. Vakalar seyirciler üzerindeki tutuşunu kaybetti, donuklaştı ve sizi soğuk bıraktı. Yaratıcı olmayan vakaları telafi etmek ve takım profilini izlerken belirleyen rutin, gore ve şiddet arttı ve hatta karakterleri için sevimsiz arka plan grafikleri eklendi. Bazen öndeyken çıkmak daha iyidir. Mandy Patinkin, içinde bulunduğu her şeyi saf altına çeviriyor ve umarım suçlular uzun süre devam eder. Olaylar ilgi çekici, oyuncu kadrosu birlikte iyi bir şekilde etkileşime giriyor ve bazı Law Order'larda olduğu gibi hiç kimse fazla vaaz olarak görünmüyor. Zorlu bir rekabete aykırı olan güzel bir şovu destekleme fırsatı için teşekkürler. Lost'u ilk sezonunda epeyce seyrettim, ama sonunda sıkıldım çünkü hiçbir zaman bir çözüm bulmamış gibiydi. Neden hiçbir yere gitmediğini merak eden bölümler üzerine. Başka bir deyişle, Lost beni kaybetti. Aynı duyguyu umutsuz ev kadınları ile de hissetmeye başladım. Çocukken devam eden dizilerden gerçekten zevk alırdım; ama artık o kadar değil.
 • IMDb 7.1
 • 7.424
 • 1
Orange Is the New Black
Tüm Bilgiler
Orange Is the New Black   
1080p Kalitede Orange Is the New Black izleBu gösteri, Sezon dörtte politik köpekbalığını mega atladı ve başladığı şeyin tamamen raylarından çıktı. Gösterinin başlangıcı, ilginç ama yapıcı yollarla herhangi bir hapishanede var olan gerçek yaşam klişelerini ve ırksal gerilimleri sergiledi. Şimdi ilginç karakterler karikatürize, gülünç klişelere dönüştüğünde, gerçeği yansıtmak yerine sosyal medyada trend olan her şeyi yansıtmaya çalışıyor. En üzücü yanı, haberlerdeki öykünün taklit etmeye çalıştığı olayların çoğunun, göründüklerinin tam tersi ya da yanlış olduğunun gösterilmiş olması ve bu da onu şimdi tuhaf hale getiriyor. Gerçekler olmadan bölümleri vaktinden önce çekerken aldığınız risk budur. Birinci sezon güçlü başladı ve ikinci sezonun büyük bir kısmı öyleydi. Karakterler iyi gelişti ve her zaman sevimli olmasalar da nereden geldiklerini daha iyi anladınız. Aptalca seçimler yapsalar bile, hiç kimse gerçekten hapse girme niyetiyle büyümez. Üçüncü sezon, bazen eğlenceli olsa da tahmin edilebilir ve sıkıcı hale gelen sonsuz arka plan hikayeleriyle yanıltıldı. Şimdi YouTube prodüksiyonlarında bulduğunuz tamamen farklı bir şov, biraz düşük bütçeli, amatörce ve uydurma bir olay örgüsü gibi. Harika bir başlangıcın üzücü bir sonu, dört yıldız almasının tek nedeni başlangıçtı. Oyuncular artık diziye katıldıklarını hissetmiyorlar ve yazı, yaratıcılığını büyük ölçüde pandering'e kaptırdı. Beşinci sezon, Piper'ın uyanmasıyla başlamadığı ve dördüncü sezonun Dallas'ta bir rüya dizisi olmadığı sürece, seyretmeye değer. Bu sezon köpek balığını tamamen atladılar. Yazarlar akşamdan kalmayken bir gün içinde sezonu mahvetmeye karar vermiş gibi. Şu anda gezegenin yüzeyinden düşen pek çok ilginç karakter ve kimsenin fark etmediğine şaşırıyorum. Yazarların son birkaç sezonda oldukça yatırım yapmış gibi göründüğü karakterlerden bahsetmiyorum bile, şahsen bu sezon daha fazlasını görmeyi umduğum Lolly gibi. Ruby Rose'a ne oldu? Onu maksimumda Nickles'a uyuşturucu vermeye çalışırken gördük ve görünüşünü çevreleyen onca aldatmacadan sonra neler olduğunu merak etmeye başladım.
 • IMDb 7.5
 • 1.460
 • 0
Hannibal
Tüm Bilgiler
Hannibal   
1080p Kalitede Hannibal izleThomas Harris'in romanlarına dayanan filmleri seyrettikten sonra, Lecter rolü için Anthony Hopkins dışında bir aktör hayal edemezdim Michael Mann'ın 'Kuzuların Sessizliği'nden önce yayınlanan Adam Avcısı. Bunun dışında, filmde çok iyi anlatılmış bir hikayeyi ve seçkin oyuncularla yeniden anlatmanın anlamını görmedim. Bu nedenlerden ötürü, gösterinin ikinci sezonu başlayana kadar kendimi diziyi seyretmekten mahrum bıraktım ama oğlum: sonunda kendimi aşıp başladığıma sevindim. Aynı nedenlerle seyretmeyenler sadece şunu söyleyebilirim: Filmlerden hikayeyi bilmek bunu hiç de bozmaz; yazarlar umduklarınızla zekice oynuyorlar ve ne olacağını asla söyleyemeyeceğiniz kadar özgürlükleri almışlar. Ve Mads Mikkelsen müthiş bir Lecter yapar. Onun ve Hugh Dancy'nin Will Graham'ı arasındaki kedi fare oyunu seyretmek heyecan verici bir keyif; İkisi arasındaki konuşmalar, her kelimenin önemli olduğu ve kelimenin tam anlamıyla gizli bir silah olabileceği cerrahi olarak hassas bir yazı örneğidir. Görsel olarak, bu dizi şimdiye kadar gördüğüm hiçbir şeye benzemiyor; görüntülerin zenginliği, doğrudan yağlı boya resimlerin estetiğinden esinlenmiş gibi görünüyor; Ne zaman yemek servis edilirse veya Lecter'in malikanesinin içini görürseniz, size Hollanda Barok döneminden kalma natürmortları hatırlatıyor; bazı rüyalar, vizyonlar ve halüsinasyonlar Hieronymus Bosch'un çalışmalarını bile hatırlatır. Beni yanlış anlamayın: her şeyden önce bu, son derece iyi eğitimli ve son derece zeki bir seri katil hakkında kanlı bir suç gösterisi her ne kadar benzersiz bir görünüme sahip olsa da. Anthony Hopkins, savaş sonrası dönemin ilk orijinal korku karakterlerinden birini yarattığı için gurur duyabilir. Amerikan Film Enstitüsü, Hopkins'in Lecter'ini sinema tarihinin 1 numaralı kötü adamı olarak listeliyor.
 • IMDb 7.9
 • 1.908
 • 0
Narcos Mexico
Tüm Bilgiler
Narcos Mexico   
1080p Kalitede Narcos Mexico izleBu dizinin uyuşturucu gibi bağımlılık yapıcı olduğunu söylesek yanlış demiyoruz. Şovun adıyla gerçekten uyumlu olduğunu söyleyebilirim. Kolombiya'dan sonra Amerika'da böyle bir uyuşturucu savaşını seyretmek çok keyifli. Eski oyunculardan kimse yok. Tamamen yeni bir oyuncu kadrosuyla yeni bir savaş görüyoruz. Aynı konuyu başka bir ülkeye uyarlama fikrinin iyi olduğunu düşünüyorum. Kolombiya'da Pablo Escobar ile başladıktan sonra seri, aynı derecede renkli ve kana susamış bir grup olan Cali karteline geçti. Şimdi Amerika'lı uyuşturucu baronu Miguel Angel Felix Gallardo'yu görüyoruz. El Padrino olarak da adlandırılan Felix Gallardo, El Chapo vatandaşıdır. İkisi de Culiacan'dan. Bölümler uzun olsa da, emici bir hikaye. Tarihsel olarak sonucu biliyor olabiliriz ama yapımın ilginç bir hikayesi var. Kesinlikle seyretmeye değer. Dizinin pek çok güzel özelliği var ama yönetmenlik, düzenleme ve yazma bunların hiçbiri değil. Oyunculuk harika. Set ve sinematografi mükemmel. Ama gösteri çok çok gergin. 5 bölüm daha kısa olabilirdi. Sonuna kadar takip etmemin tek nedeni oyunculuğun mükemmel olmasıydı. Bu diziye dahil olan her oyuncu gerçekten çok yetenekli. Ama geçmek acı vericiydi çünkü çok yavaş ve sıkıcıydı. Son birkaç bölüme geldiğinizde ve gerçekten toparlanmaya ve tekrar ilginçleşmeye başladığında, artık ilgilenmekte zorlanıyorsunuz. Pek çok televizyon ağı bu yaklaşımı benimsemiştir. Sadece Netflix değil. Network TV ve kablo aynı şeyi yapıyor. On, beşten iyidir ve seyircilere istediklerinden daha fazlasını vereceğiz. Daha fazla ticari dolar karşılığında 26 kazanabilirsek neden 13 var? Akıllı bir seyirci, kendisinden istifade edildiğini ve zamanının manipüle edildiğini hissetmeye başlar. Neredeyse tüm Netflix Marvel şovları, Gotham ve Walking için aynı şeyi hissettim. Bunların çoğunu hiç bitirmedim, çünkü sıkıştıramadıkları için ve bu şovlardan gerçekten olmadıkları bir şey çıkarmaya çalıştılar.
 • IMDb 8.2
 • 1.485
 • 0
Band of Brothers
Tüm Bilgiler
Band of Brothers   
1080p Kalitede Band of Brothers izleAmbrose'un neredeyse tüm İkinci Dünya Savaşı kitaplarını okudum ve bu mini dizi, onun en iyi kitaplarından birini sadakatle takip ediyor. 506.Paraşütlü Piyade Alayı 101. Hava İndirme'nin bu adamlarının deneyimleri, İkinci Dünya Savaşı'ndaki Ordu ve Deniz kara birliklerinin birçok tümenine yansıdı. Bu serinin bu kolektif deneyimi mümkün olan en iyi, en açık biçimde temsil ettiğini ve hepsine saygı duruşunda bulunduğunu hissediyorum. Çoğunlukla önceden haber verilmeyen oyuncular tarafından yapılan oyunculuk harikaydı özellikle Damien Winters, artan komuta sorumluluklarıyla birlikte olgunlaşmalı, tabur komutanlığına terfi ederken şirket düzeyindeki ilk sorumluluklarını başkalarına devretmeyi öğrenmek zorunda kaldı. Özellikle eski komutasına doğrudan liderlik etmek zorunda kalmadan, ağır şekilde savunulan hedeflere saldırı emri vermek zorunda kaldığında, onun için açıkça zordu. Karakterlerin tamamı, her birini birer birey olarak önemseyecek kadar gelişti ve Kuzey Avrupa Tiyatrosu'ndaki acımasız dövüş sırasında yıpranma yoluyla her birinin kaybını hissetti. Savaşçıların yaptığı gibi birbirlerini önemsiyorlardı, ama aynı zamanda kayıplarına bakılmaksızın görevi sürdürmek zorunda kaldılar. Yer değiştirmeler ilk başta ihtiyatla kabul edilir, ancak daha sonra bu kardeşler grubuna katılmaya değer olduklarını gösterirlerse gazilerin arasına karışmayı başardı. Konu gerçektir ve bu nedenle ne maço ne de ürkütücüdür, sadece gerçekte olduğu gibi sunulur. Savaşın gerçekleri kurgudan daha tuhaftır. Seri boyunca serpiştirilmiş gerçek gazilerle yapılan röportajlar özgünlük kattı ve dizinin ne gösterdiğini doğruladı. Greatest'in bu temsilcileri kendileri yaptı ve bu millet gurur duydu. Hikayeyi iyi bilmeme rağmen, kitapla ne kadar iyi takip edildiğini ve oyuncuların ve yönetmenin onu ne kadar iyi canlandırdığını görmek için her yeni bölümü merakla aradım. Bu diziye kadar, bir zamanların en iyi savaş dizisi olduğunu düşünmüştüm, ancak bu benim görüşüme göre şimdi sınıfın en üstünde.
 • IMDb 8.2
 • 2.666
 • 0
Dark
Tüm Bilgiler
Dark   
1080p Kalitede Dark izleBu dizi şüphesizki piyasadaki en iyi dizilerden birisidir. Sadece olup biten tüm olayları tekrar düşündüğümde başım ağrıyor ve bu iyi bir baş ağrısı çünkü gösterinin ne kadar iyi yazılmış olduğunu hatırlatıyor. Karakterlerin oyuncu kadrosu en iyisi, farklı yaşlardan bir karakteri canlandırmak için farklı oyunculara sahip olmaları inanılmaz ve farklı oyuncular olduklarını fark etmiyorsunuz. Film müziği ve sinematografi de en üst seviyededir. Ama diziyi bu kadar ilgi çekici yapan şey hikayesi. Aşırı evrişimden muzdarip olan diğer bilim kurgu dizilerinin aksine, dizi bunun için çabalıyor. Ve tatmin edici bir finalle zirvede sona erdi. Genel olarak, İncil ve mitolojik referansları olan, karakterin aşk ve kayıp yolculuğuyla varoluşsal soruları yanıtlamaya çalışan bir zaman yolculuğu gösterisidir. Tamamen herkes için seyredilmesi gereken bir şey. İnsanlar, en saçma damgalar olan altyazılarla diziyi seyretmeyi anında erteliyor. Tamamen Almanca olan seyirciler, bir kerede okumaktan ve seyretmekten hoşlanmıyorum şeklindeki zayıf mazereti, neden böyle bir şey seyretmediklerine dair geçerli bir argüman olarak kullanıyorlar. Şimdi şunu söyleyeceğim, eğer bu gösteriye devam etmeme sebebiniz buysa, o zaman bir aptalsınız. Karanlık, şimdiye kadar gördüğüm en sürükleyici, en şok edici ve en şaşırtıcı televizyonlardan bazıları; Başka bir diziyle karşılaştırmak gerekirse, Dexter'in zafer günlerinde yaptığı gibi bana aynı beklenti duygusunu veriyor. Ona on vermemiş olmamın tek nedeni üçüncü ve son sezonun henüz yayınlanmaması, ancak bu dizinin bir ayağı yanlış yapacağını sanmıyorum. Hikaye yeterince basitçe başlar, ancak başka hiçbir şeye benzemeyen sarmal ve gelişir: küçük Alman kasabası Winden'de bir çocuğun ortadan kaybolması, otuz üç sene önceki benzer bir olayın anılarını yeniden canlandırır. Bu hikayenin içinde, her birinin kendi sırları ve harekete geçme nedenleri olan dört ana aile var.
 • IMDb 8
 • 4.664
 • 0
The Punisher
Tüm Bilgiler
The Punisher   
1080p Kalitede The Punisher izleİlk sezonun ardından ikinci sezonun yayınlanmasıyla diziyi bir nefeste bitirdim. Bence bu Marvel ve Netflix ortaklığının en iyi projesi. Bir çok Netflix ortak projesinin iptal edilmesinden sonra elde edilen sağlam bir dizidir. Aksiyon ve kan meraklıları bu diziye bayılacak. İlk sezondan çok daha fazla kan, ölüm ve aksiyon var. İkinci sezonda istemediğiniz kadar şiddet, kan, aksiyon ve zulüm var. Bu noktada bir diğer teşekkür kerografi ekibine gitmelidir. Kesinlikle fark edeceğiniz gibi, kavga ve çatışma sahneleriyle dolu bölümleri izliyoruz. Tempo bir an için kesintiye uğramaz ve her bölüm en az bir eylem dizisi yerleştirmeye çalışır. Serinin ikinci sezonu, Frank Castle'ı hak ettiği kaosa soktu ve tüm eksileri ihmal edilebilir bir duruma getirmeyi başardı. Sezonun iki ana kötü karakteri var ve her ikisi de Jon Bernthal kadar vahşi. Kurgu da buna göre kuruluyor ve iki ana kötü adamımız paralel olarak ilerliyor. Curtis, sezonun iyi karakterlerinden biridir. Dizinin vicdan yönünü çok sıkı temsil etti. Amy, sezonun bir başka öne çıkan karakteri. Frank'in koruması altında çünkü Frank'in ölmüş kızına yakın yaştadır. Amy'yi Frank'le görmek çok eğlenceli. Amy, iyi tasarlanmış bir karakterdir. Ergenlikteki davranışı, düşüncesizliği ve Frank'in tüm bunlara tepkisi çok doğal. Jon Bernthal'ın harika oyunculuğu ile kanlı bir yüzün arkasına saklanılmış bir babanın duygularına erişebiliyoruz. Müzik kullanımları muhtemelen Netflix ortak yapımları arasında en iyisiydi. Çok fazla müzik kullanılmış ve her biri senaryonun duygularını iletme konusunda çok başarılı. Daredevil'in koridor sahneleri gibi, serinin şarkı listesine tekrar bakacağız gibi. Ve tabii ki son bölümden bahsetmek gerekiyor. Benim için en iyi dizi finallerinden biriydi. Birçok çarpıcı ve duygusal anın ardından son sahne ile duygusal bir patlama yaşamamak imkansız.
 • IMDb 8
 • 1.518
 • 0
Bodyguard
Tüm Bilgiler
Bodyguard   
1080p Kalitede Bodyguard izleBu dizide gerçekten başarılı olduklarını gördüm. Dizi açılış sahnesiyle mükemmel bir başlangıç ​​yaptı. O andan itibaren tüm bölümleri bu kadar çabuk seyretmem gerektiğini biliyordum. Bazı anlarda gerilim o kadar yüksekti ki heyecanı hissedebiliyordum. Aksiyon sahneleri çok başarılıydı, yönetmenler ve görüntü yönetmeni iyi iş çıkardı. Senaryo gereksiz yere uzatılmıyor, dizi genel olarak gerçekçi bir kurguya sahip ve seyrederken heyecanlanıyorsunuz. Aksiyon o kadar iyi ki bazı sahnelerin durgun olduğundan bahsedemezsiniz çünkü duyguları çok iyi yansıtan bir ekip var. Bu dizide gerçekten etkileyici olan, nefes kesici aksiyon dolu sahnelerdir. Gerçekten hak ettiği yer burası. Çoğu dramada olduğu gibi karanlık çarpıktır, ancak bu, tasvir ettiği dünya için mutlaka kötü bir şey değildir. Diziyi bu türdeki diğer pek çok benzer diziden ayıran iki şey var ve birincisi, gerilim filmini iyi yönetme şekli. İlk bölümün ilk yirmi dakikası buna gerçekten güzel bir örnek. İkincisi oyunculuk. Tüm oyuncu kadrosu, bazen gerçekten zor olan rollerde çok iyi performanslar sergiliyor. Özellikle Madden'ın oyunculuğu olağanüstü. Oz serisindeki Robb rolüyle tanınan Madden, dünyası parçalanmaya başlayan birini canlandırmak gibi inanılmaz derecede zor bir işe sahip. Güçlü oyunculuk, iyi yazılmış diyalog, güçlü oyunculuk ve yönetmenlik. Şov, ya sürekli seyredilecek ve ilginizi çekecek kadar güçlü ya da bir dizi mini bingi seyredecek kadar güçlü. Bölümler arasında tam bir hafta bırakabileceğimden emin değilim, her bölüm daha fazlasını istememe neden oldu. Serinin uzunluğu kısa ama mükemmel, fazla uzatılmamış ve bitiş çizgisine doğru koşturulmamış. Oyuncular iyi seçilmiş ve sadece repliklerini sunmaktan çok daha fazlasını yapıyorlar, sizi içine çeken ve tahmin etmeye devam etmenizi sağlayan bir sonuç. Sizi tahmin etmeye devam ettirecek talimatlar ve yanlış yönlendirmeler, seyircinin zekasını küçümsemez veya her ayrıntıyı biraz dikkat gerektirecek şekilde hecelemeye çalışmaz.
 • IMDb 8
 • 2.617
 • 0
Mindhunter
Tüm Bilgiler
Mindhunter   
1080p Kalitede Mindhunter izleBuraya yedi filmi gibi bir şey arayanlar için, çünkü bunun Fincher'den olduğunu ve seri katillerle ilgili olduğunu düşündünüz, kötü haberlerim var. Bu o tür bir gösteri değil. Ama buraya daha çok Rehel gibi bir şey aramak için geldiyseniz, çünkü Fincher'ın seri katilleri araştıran insanlar hakkında bir şov hazırladığını düşündüyseniz, gerçekten hoşunuza giden bir şey bulabilirsiniz. Ve aksiyon sahnelerinden çok insan dramasına odaklanan uzun biçimli hikaye anlatımını takdir ediyorsanız VE bunun üzerine biraz bilim ineği iseniz, o zaman, arkadaşım, bir tedavi içindesin. Seriyi kesinlikle sevmemin nedeni şudur: Ben her zaman neden bildiğimizi bildiğimizi bilmek isteyen türden biriyim. Çünkü her zaman bilmiyorduk. Birinin bir başlangıç ​​yapması gerekiyordu; birisinin o ilk adımı atması, o ilk keşfi yapması ve o ilk sonuca varması gerekiyordu. Birinin bilgi arayışında meraklı, muhtemelen ısrarcı, hatta belki de cüretkar olması gerekiyordu. Bilim tarihi, bazılarını şimdi kutladığımız ve büyük saygı duyduğumuz savaşçılarla doludur, ancak birçok bilim insanının aynı zamanda toplum tarafından dayatılan kısıtlamalara karşı savaşmak zorunda kalan ve yüksek bir bedel ödemeyi göze alan trajik figürler olduğunu unutmaya meyilliyiz. Profesyonel ve kişisel olarak cehaletle mücadeleleri için. Titiz zemin ve bilgi arayışının doğasında bulunan kişisel insan draması. Ve benim gibi, insan doğasının tüm karanlık yönlerine karşı hastalıklı bir merakınız varsa, bu gösterinin kökenini araştıran belirli bir bilim dalının suç psikolojisi olması kesinlikle zarar vermez: nasıl olduğunu anlamaya çalışan bilim suçluların zihinleri çalışır ve suçlarını işlemelerine ne sebep olur. Tahmin edebileceğiniz gibi, dizi mağaza hırsızları veya sigorta dolandırıcılığı yapan birinin kafasında neler olup bittiğiyle değil, davranışları biraz daha ciddi olan suçlularla. Ve bir belgesel de değil; karakterler gerçek insanlara dayanıyor ve dizi seri katillerin gerçekçi bir tasvirini sunsa da bu, eğlencemiz için yapılan olayların dramatize edilmiş bir anlatımı.
 • IMDb 7.6
 • 1.066
 • 0
Hakan Muhafız
Tüm Bilgiler
Hakan Muhafız   
1080p Kalitede Hakan Muhafız izleÜçüncü sezonun beni kazandığını söyleyebilirim çünkü İstanbul Koruyucusu rolünü ciddiye almaya başlayan Cem'in dönüşümünü gördüm. Düşündüğüm gibi, bu seri alışılmadık. Burada, The Protector'da kahramanımız, mütevazı özlemleri ve hayalleri ile normal bir hayat süren sıradan bir adamdır. Tüm bu küçük şeylerin ötesinde, çok fazla rüya görmedi. Cem alçakgönüllüydü, çünkü ailesinin öldürüldüğü andan itibaren onu yetiştiren Sadık Neset tarafından bu şekilde eğitilmişti. Cem böyle bir kavga için yetiştirilmedi ve tabii ki görevinin öneminin farkında değildi. Cem, babası tarafından gerçek bir Sadık olarak yetiştirilen, Koruyucu ve davası için kendisini feda edebilen Zeynep ile kıyaslanamaz. Babası bile zor dönemlerde Zeynep'i suçladı. Seni ben de sadık kıldım. Dövüş sahnelerinde çocukken eğitilen Zeynep için hayatta kalmanın zorlukları içinde rolüne ulaşmak kolaydı. zaman geldi. Ama yine de Zeynep'in duyguları, hataları var, tıpkı her erkek gibi. Cem'i ilk sezonda babasının ölümü nedeniyle ağlamakla suçlasa da Zeynep de babası öldüğünde aynı duyguları yaşayacak. Ve ruh acısının dürtüsü altında çökecek ve yanlış seçimler yapacak. Ancak seyirciler için bu şeyler dikkate alınmaz çünkü o Koruyucu değildir. Cem, hakkında hiçbir şey bilmediği bir kavgaya atıldığını görür ve aniden çaresiz hisseder. Babasının ve arkadaşlarının ölümü, ona sadece acı yükleyebilir ve öfke yüzünden yanlış kararlar almasına neden olabilir. Kızgın bir karakterden sakin ve kararlı bir karaktere geçiş bir anda değil, yavaş yavaş yapılabilirdi. Ancak Faysal, Cem'in gücünün diğer Koruyuculardan farklı olduğunu söylüyor. Cem'in gücü acısı ve başarısızlıkları ile artar. Belki de bu yüzden Cem iki sezonda bu kadar çok hata yaptı, sırf güçlenmek için. Belki biz kullanıcılar sadece klişe karakterleri aramaya alışkınız: kahraman bir kahramandır ve yanlış değil. Ama dediğim gibi, bu dizi yorum açısından farklı.
 • IMDb 6.5
 • 1.753
 • 0
Oz
Tüm Bilgiler
Oz   
1080p Kalitede Oz izleZaman zaman bir hiper gerçekçilik duygusu kullanarak, bu dizi bize hapishane hayatının hem saygısız hem de derin yönlerini gösteriyor, yasalara saygılı vatandaşlar hakkında düşünmeyi sevmezler. Bununla ilgilenecek yetkililer var, değil mi? Olağanüstü sanat, ortam ne olursa olsun, bizi hareket ettirme, düşündürme, hem kucakladığımız hem de reddettiğimiz şeyleri hissettirme yeteneğine sahiptir. Çok uzun zamandır seviyor. Televizyonunuz varsa, henüz görmemiş herkesin denemesini şiddetle tavsiye ederim. O zaman kendinizi ondan koparmaya cesaret ediyorum. Suçları ne kadar iğrenç olursa olsun ya da dış cepheleri ne kadar sert olursa olsun, böyle bir topluluktaki küçük karakterleri bile oturup, dikkat çekmenizi ve gerçekten önemsemenizi sağlayan nadir televizyonlardır. Diane Wittlesey ve siz daha sonra ne olacağını öğrenmek için sabırsızlanıncaya kadar tüm diğerleri hafızanıza kendilerini yazdıracak ve orada kalacaktır. Kara mizah ve düpedüz dehşetin bir karışımı, yorum ve en basit vahşet, insan ruhunun en görkemli özelliklerini ortaya çıkarabilen şu anda yapılan çok az gösteriden biridir. İnsanların sefalet ve karanlık denizinde ışık bulmayı en azından beklediğiniz tek yerde, insanların yaptığı kötülüğe neden olan dürtülere ve dürtülere teslim olmaya direnme mücadelesi. Bu öylesine güçlü bir dizi, mükemmel bir şekilde oynandı ki, açıkçası bunun şimdiye kadar yapılmış en iyi TV dizisi olduğunu hissediyorum. Pek çok Street Blues hayranlarının bu noktayı coşkuyla tartışacağını biliyorum, ancak serinin o kadar iyi oynandığını, o kadar iyi anlaşıldığını ve çok eğlenceli olduğunu hissediyorum ki bu bir yarışma değil. Karakterler çok seyredilebilir, hikayeler ilgi çekicidir ve her bölümde o kadar çok şey olur ki, gösteri bittiğinde seyircinin düşünmesi gereken çok şey vardır. Şu anda 4. sezondayım, bu yüzden son gelişmeleri bilmiyorum ama dört gözle bekleyeceğim bir sürü hikayem var.
 • IMDb 8.1
 • 4.490
 • 0
24
Tüm Bilgiler
24   
1080p Kalitede 24 izleŞov, sevimli, gerçekçi kahraman Jack Bauer'in en kötü günlerini takip ediyor ve her bölüm günün her saati kronikleşiyor ve gerçek zamanlı olarak çekiliyor. Bu şovu bu kadar benzersiz kılan, karakter ilişkileri, şovların yazımı ve ayrıntılara gösterilen dikkat. Şov temalarının kaçırma, bomba tehditleri, kişisel kan davaları, suikastlar veya terörist saldırılarla ilgili olup olmadığı, temalar öylesine çekici bir şekilde ele alınır ki seyirci her zıplamada ve dönüşte bağlanır. Seyirciler, hayatı ve geçmişi hakkında daha fazla şey öğrenirken Jack'i gerçekten önemsemeyi öğreniyor. Dennis ve Palmer olarak mükemmel bir oyunculuk işi yapıyor ve şovda gösterinin destek ekibini oluşturan mükemmel bir karakter grubu var ve bunlar arasında Tony rolünde Carols Bernard ve Kim rolünde Elisha Cuthbert yer alıyor. Her şey olabilir ve olur. Bu şovdaki senaryolar birinci sınıf ve kendi başlarına bir sözü hak ediyorlar. Detaylara gösterilen özen, daha önce de bahsettiğim gibi, gösterinin gerçek zamanlı yönü ile öne çıkıyor. Şovun zaman yönüyle ilgili çok nadiren hata oluyor ve bu şovun bir gücü. Şov her zaman birden fazla bölünmüş ekran kamera çekimi kullanıyor ve bu yenilikçi bir çalışma çünkü şovun gerçekçi ve aynı zamanda gerçek zamanlı görünmesine yardımcı oluyor. Ayrıca, kameranın çoğunun Jack'in bakış açısına odaklandığını göreceksiniz ve bu, gösteriyi insan bakış açısından yapmak ve seyirciyi gösteriye daha fazla dahil etmeye yardımcı olmak. Hikaye değişebilir; yeni karakterler gelip gidebilir ama bir şey hep aynı kalır; dizinin altında yatan hikaye, bir adamın doğru olanı yapmak için savaşmasıyla ilgili. Bu gösterinin kötü bir yönü varsa, bazı aksiyon sekansları biraz fazla tahmin edilebilir olabilir, ancak bu nadirdir ve seyircilerin gösterinin zevkinden ayrılmaması gerekir. Bu gösteri size güneşin altındaki her duyguyu hissettirecek, ancak yine de sürükleyici, en yüksek kalitede heyecan verici bir hikaye anlatımı.
 • IMDb 7.6
 • 3.694
 • 0
Agents of SHIELD
Tüm Bilgiler
Agents of SHIELD   
1080p Kalitede Agents of SHIELD izleDizi, piyasadaki en iyi süper kahraman temalı şovlardan biridir ve şaka yapmıyorum. Bu dizinin aldığı tüm nefret tamamen yersiz ve nefret sadece sezonun ilk yarısını seyredenlerden geliyor. O zamandan beri, bu gösteri her sezon gelişerek yükselişte. Elbette, yavaş ve çok güçlü olmayan bir başlangıcı var, ancak bu yapım siz seriye devam ettikçe giderek daha iyi hale geliyor. Ve gelişme o kadar sert ki, bu gördüğüm en iyi TV şovlarından biri haline geldi. Bu gösterinin en özel yönlerinden biri, MCU ile nasıl bağlandığı. Marvel'in tüm TV şovları arasında, seri en çok Marvel filmlerinden etkileniyor ve en çok Marvel filmleriyle bağlantılı. Bu diziyi filmlerle birlikte seyretmenin ne kadar keyifli olduğunu yeterince vurgulayamıyorum; o mükemmel bir arkadaştır. Tek sorun şu ki, filmlerin diziyi nadiren tanıdığından rahatsız olacaksınız, ancak umarım bu da zamanla değişecektir. Serinin dördüncü sezonu, dizinin ne kadar inanılmaz olduğunu fark ettiğiniz gerçek nokta. Şimdiye kadar gördüğüm bir dizinin kesinlikle en iyi sezonlarından biri ve pek çok şov seyrettim. Olağanüstü dördüncü sezonun gerçek gücü, 1 sezona konan hikaye kemerinin miktarı. Hızlı tempolu, ilginç ve duygusal. Oyuncular ve oynadıkları karakterler harika; ve Clark Gregg böyle bir gösteri için gereken büyük lider. İlk Yenilmezler olaylarından sonra Coulson karakterine bir televizyon şovu verdikleri için mutluyum çünkü benim gözümde Ajan Coulson Marvel'ın en büyük yıldızlarından biri. Bu gösteriyi kınayan herkese bir şans daha verin. Gösteriyi yeniden seyredin ve gerçekten içine girin; hayal kırıklığına uğramayacaksın. Bu, belirli bir Villian ile tipik bir Süper Kahraman şovu gibi değil ve kahramanımız onu yenip dünyayı kurtarıyor, çok karmaşık ve iyi yazılmış. hikaye, Marvel filmleriyle paralel ilerliyor ve size harikanın dünyasının çok büyük ve bağlantılı olduğunu hissettiriyor. Phil Coulson şovun kahramanı ama buna odaklanmıyorlar, diğer karaktere hikayede çok büyük bir rol veriyorlar ve ana karakterin olduğunu ve karakterin çok ilgi çekici, baştan çıkarıcı ve karmaşık olduğunu unutuyorsunuz.
 • IMDb 6.8
 • 3.391
 • 0
Daredevil
Tüm Bilgiler
Daredevil   
1080p Kalitede Daredevil izleDizi birinci sezon o kadar harikaydı diyerek başlayayım, Netflix'i almamın nedeni buydu. Dizinin ikinci sezonu benim için iyiydi, cezalandırıcıyı gerçekten sevdim ama ana olay örgüsü için pek bir şey hissetmedim. Muhtemelen bu şaheseri yeniden yaşamak için hafızamı sildirirdim. Tanıtılan her karakterin uygun bir arka planı var. Aslında her bir kişinin motiflerini önemsiyorsun. Kimi sevdiğini seçebiliyorsun. Büyük kötüleri seviyorum ve bu şov Bir değil iki sunar. Birinci sezondan Wilson Fisk'in kendisi çok etkileyiciydi ve 3. sezonda örnek bir performans sergiliyordu, ancak şovu çalan kişi bullseye idi, karakter gelişimi muhteşemdi ve aksiyon sahneleri olağanüstü idi. genellikle şovların konusu var çukurlar, yönetmenler onları doldurmayı pek umursamıyorlar ama bu şovun olay örgüsü boşlukları yoktu, gerçekten çok hoşuma giden biraz beklenmedik bir sona gittiler. genellikle birden fazla kötü adam filmleri ve şovları mahvediyor ama bunu onlar da yaptı. Çizgi romanlara aşina olanlar, Frank'in koşusunun kariyerinin en yüksek puanlarına sahip olduğunu bilecekler. Bendis ve Brubaker gibi diğer yazarlar, karakteri yazarken benzer zirvelere ulaştı. Seri hakkında, ister ezilen ve sebat eden Matt Murdock isterse çizgi romanları dolduran renkli kahramanların aksine, ortamın cesur gerçekçiliği olsun, inanılmaz hikaye anlatımını ortaya çıkaran bir şey, potansiyelini kullanmasıyla fantastik bir şans geçmişine sahip olmuştur. kağıtta. Şimdi, bu potansiyele ekrana dokunuldu. İlk bölümden itibaren mülkün sevgiyle ve çok çalışarak uyarlandığını anlayabilirsiniz. Sinematografi her karede güzeldir. Karakterler daha iyi oyuncu kadrosu olamazdı. Bu, 13 saatlik içerik alan hayranlar için aslında daha iyi bir anlaşma olmasaydı, Charlie'nin bir film serisinin önünü açabileceğini umardım. Çünkü taşıyabilirdi. Son sonuçla nefes alıyorum. Vincent D'Onofrio, aklımda göze çarpan bir yıldız ve Kingpin rolünde katıksız bir deha rolü oynuyor.
 • IMDb 7.8
 • 1.038
 • 0
13 Reasons Why
Tüm Bilgiler
13 Reasons Why   
1080p Kalitede 13 Reasons Why izleBuraya özellikle Ani karakteri hakkında bir eleştiri yazmaya geldim, ancak önceki yorumları görünce söylenecek bir şey kalmadı. Şovun arka planda bir sese ihtiyacı vardı, çünkü Hannah bunu yapmak için orada değil, bu yüzden bizi bir RASTGELE karakteriyle tanıştırdılar ve bizi bu ÇOK kapalı gruba dahil edildiğine inandırdılar çünkü. Tam da bu şekilde lise çalışıyor, değil mi? Oyuncuyu seviyorum, karakterden nefret ediyordu. Bu dizi çok hızlı bir genç dedektif oldu ve ana hikaye, herkesin bir şey hakkında yalan söylediğidir, ancak biz genç dedektiflerin her bölümün sonunda bir yalana gerçeği getirmek için ne gibi bir ipucu bulabiliriz. Sinematografi, ışıklandırma ve kurgu hakkında bir şeyler söylemeliyim. Bu harikaydı ve bu zavallı takımlar neredeyse hiç kredi almıyor. Geri dönüşlere kesintisiz geçişler, sihir gibi daha iyi bir terim olmadığı için işe yaradı. Bir karakterin uzaklaşmasını seyrediyorsunuz, ancak ışık değişiklikleri ile aynı karede, karakterin geri dönüşte yeniden ortaya çıktığını görüyoruz. Bunun için ayakta alkışlanıyor. Onu sevdim. İlk başta Ani karakterini ve ona şovda neden bu kadar önemli bir rol verdiklerini anlamaya çalışıyordum, Hanna hikayesinin tamamını bilmeyen yeni kız olmasına rağmen. Hadi çocuklar burada dürüst olalım. Manipülatif bir yalancıydı. Bryce'ın cinayetinden Monti'yi suçlaması için tüm çeteyi kontrol etmesine nasıl izin verdiler. Bryce'a aşık olmasına ve içindeki iyiliği görmesine rağmen, yardım aldığı ve daha iyi bir insan olmaya çalıştığı için, Monti'yi işlemediği bir cinayet için bu şekilde suçladı, bu arada o da aynı derecede sıkıntılı ve incindi. Bryce olarak. Beni yanlış anlamayın. Tyler'a yaptıklarının bedelini ödemek zorunda kalmayacağını söylemiyorum. Tek söylediğim, bu programda doğru mesajları iletmek için çok çabaladıkları ve sonunda tek gördüğümüz, Bryce'ın gözünü bile kırpmadan boğulmasını gözlemleyen iki iyi çocuk ve çok ihtiyacı olan kötü çocuktu. Yardım, bir cinayetin suçunu üstlenmek.
 • IMDb 7.2
 • 1.659
 • 0
12 Monkeys
Tüm Bilgiler
12 Monkeys   
1080p Kalitede 12 Monkeys izleTV şovlarıyla ilgili en büyük pişmanlıklarımdan biri, diziyi daha önce seyretmemiş olmamdır. İlk sezonun başlangıcı o kadar umut verici görünmese de, pekala, devam filmleri kesinlikle seyretmeye değer. Seri o kadar karmaşık ki, ona bir bütün olarak baktığınızda, olay örgüsüne, parlak oyunculukla ifade edilen fikirlere ve temalara çok iyi tanımlanmış. Biliyorum, kulağa çok iyi geliyor, ama gerçekten en küçümsenen iyi bilim dallarından biri. Ayrıca, sadece 1 veya sadece 3 bölüm göründükten sonra, 2015 yılında aldığı derecelendirmeler nedeniyle IMDB'de bu kadar düşük bir reytinge sahip olması çok üzücü. Bu TV şovunun sunacağı çok şey varken ve en azından 1. sezonun tamamından sonra değerlendirilmiş olmalıydı. Ve sadece bu da değil. Pek çok insanın 1995 filmini beğendiklerinden şikayet ettiğini gördüm ama dizi onları hayal kırıklığına uğrattı ve bence karşılaştırılamaz, aynı konseptle başladı ama çok fazla fark var ve gösteri gerçekten hikayeyi kendi yolunda ilerledi. Sanırım bir şans vermeleri ve 1 veya 2 yıldızla derecelendirmeden önce daha fazla bölüm beklemeleri gerekiyor. Şovlarda ve filmlerde zaman yolculuğu söz konusu olduğunda her zaman dikkatliyimdir çünkü doğru şekilde kullanılmadığı sürece şovu kesinlikle korkunç ve inanılmaz hale getirebilir. Zaman çizelgelerinin ve hikayelerin yazıldığı akıl, dahiden başka bir şey değildir. Sezon 1'de 3. veya 4. sezonda görebileceğiniz, tamamen farklı bir anlamı olan ve anlamlı olan şeyler olur. Hikaye mantıklıdır ve sonuna geldiğinizde özenle hazırlanmış, geriye dönüp vay diyebilirsiniz. Karakterler duygusal olarak derin ve ilgi çekicidir. Dizi filmleri söz konusu olduğunda her zaman büyük bir merak etmiyorum ama bu dizi beni defalarca ağlatan birkaç şovdan biri. Bir televizyon şovunun iyi bir sonunun olması çok nadir görülen bir şeydir. Yapımın hem duygusal hem de entelektüel olarak fevkalade tatmin edici bir sonu var. Yazarların bunu nasıl yaptığını bilmiyorum, ama bir şekilde sezonlar boyunca her bir gevşek ucu ve hikaye arkını bağladılar.
 • IMDb 6.8
 • 2.584
 • 0
12

Efsane diziler insanların başa dönüp dönüp izlemekten bıkmadığı, kalitesiyle göz dolduran yapımlardır. Şimdi gelmiş geçiş en unutulmaz diziler tek bir adreste sizlerle! Her insanın hayatında izlediğim en iyi diziydi dediği en az bir yapım vardır. Sevdiğimiz ve unutamadığımız bir diziyi baştan sonra tekrar tekrar izlemekte sakınca görmemişizdir. Sevdiğimiz bir diziyi her izleyişimizde farklı bir heyecana kapılır, farklı duygular yaşarız. Biz de bu yüzden sizi şimdiye kadarki en tanınan diziler ile yeniden buluşturuyoruz. Amacımız keyifli vakit geçirmeniz ve sevdiğiniz efsane dizileri izlerken kopma sorunu ve altyazı sorunu gibi meselelerle uğraşmamanız...


Hafızlarda İz Bırakan Efsane Diziler Derlemesi


90'lar, 80'ler ve hatta daha eski yıllara ait efsane diziler arasında unutamadığınız yapımların isterseniz rastgele bir bölümünü açıp güzel bir öğleden sonrası geçirebilirsiniz. İsterseniz hep aklınızda olan ama bir türlü başlayamadığınız o müthiş diziye artık başlayabilirsiniz. Önünüzde güzel bir diziye başlamak için hiçbir engel yok! Efsane diziler genellikle uzun sezonlar boyunca süren ve her bir bölümü neredeyse bir film kadar doyurucu bir senaryoya sahip dizilerdir. Sizler için en unutulmaz dizileri yorumlarda belirtebilir, diğer kullanıcıların sizinle aynı konularda neler yazdıklarını okuyabilirsiniz.


Dizi seyretmek bir yaşam biçimidir. Günlük hayatın rutininden ve karmaşasından kaçmak için bir sığınaktır adeta. Dizi seyrederken iş yerindeki veya özel hayatımızdaki birçok sorundan sıyrılır, başka bir dünyanın kapılarını aralarız. Özellikle efsane diziler kategorimizdeki eserler bu duyguyu içinize işletecektir. Online film izleme siteleri bu anlamda çok önemlidir. Çünkü online yabancı dizi izleme platformumuz sizlere çok sayıda ve çeşitli filmlerin kategorilendirilmiş halde sıralamasını sunar. Örneğin dövüş filmleri gibi. Arama çubuğunu kullanarak aradığınız diziye kolayca ulaşabilirsiniz. İlk bölümden son bölümlere kadar kesintisiz full hd görüntü kalitesinde bir seyir keyfi yaşarsınız. Bir süre sonra izlediğimiz diziyle öyle özdeşleşiriz ki, karakterleri ailemizden bir parça olarak görmeye başlarız. Efsane diziler kadar efsane dizi replikleri de hafızamıza kazınır.

Dizi izle


Aradığınız tüm dizileri dizi izleme sitemizde yüksek görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz. Global diziler genellikle dizi sevelerin en çok rağbet ettiği dizi kategorileri arasında yer alıyor. Amerika, İngiltere, Fransa, Kore ve daha pek çok dünyanın her yerinden yayınlanan yabancı dizilere tek bir adresten ulaşabilirsiniz. İçinizden bir ses dizi izle diyorsa ama ne izleyeceğinize karar veremiyorsanız, burada tüm bölümleriyle kategorilere ayrılmış bir şekilde dizilere ulaşabilirsiniz. Görüntü kalitesinin yüksek olması ve sorunsuz altyazı özellikleri sayesinde bir bölümden diğerine atlarken zamanın nasıl akıp gittiğini fark etmeyeceksiniz bile. Çağımızın en güzel vakit geçirmenin yollarından biri de dizi seyretmektir.


Dünya çapında bir furya haline dönüşmüş büyük ve meşhur yapımlar için ücret ödeyip izlemek zorunda değilsiniz. İşte tam olarak burada biz yani diziizle.blog ekibi devreye giriyor. Günümüzün değişen dünyasında internet ile artık bilgiye erişim sınırsız ve herkesin en doğal hakkı. Bilgiye olan sınırsız erişim, dolayısıyla eski ve yeni tüm dizi ve filmlerden haberdar olmamızı sağlıyor. Eskiden izlemek istediğimiz bir filmin günlerce DVD'ye gelmesini beklerdik. Veya kimi programlardan indirmeye çalışırken yüksek boyuttan dolayı sabahtan akşama kadar beklemek zorunda kalırdık. Online dizi izleme platformları sayesinde artık tüm bu sorunlar geride kaldı. En güncel ve en son diziler haliyle elinizin altında. Tek bir tıkla full hd 1080p görüntü kalitesindeki dizilere çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Özellikle bilim kurgu dizilerini izlemenizi tavsiye ederiz. Hatta dizi sektöründe en iyisi olduğumuzu iddaa ediyoruz.


İzlediğiniz bir bölümü çok sevdiğiniz takdirde tekrar tekrar başa alıp izlemenin keyfi başka nerede var? Tüm bu seyir zevkinin sizler için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve işimizi önemsiyoruz. Zaten dizi seyretme sitesini kurmamızın amacıda buydu, hizmeti seviyoruz! Sevdiğiniz dizilerin yanı sıra sitemize girdiğinizde belki de daha önce adını bile duymadığınız yeni diziler hakkında fikir sahibi olabilir, yepyeni bir dünyanın kapılarını aralayabilirsiniz. Yorumlara bakarak ve kısa açıklamaları okuyarak dizinin konusu ve senaryosu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Böylece o dizinin sizin zevkinize uygun olup olmadığına kadar vererek ilk bölümden başlayarak yeni bir dizi seyretme sürecine geçebilirsiniz. Dizilerin en güzel yanı filmler gibi hemen bitmemeleri ve heyecanlı bir süreklilik sağlamalarıdır.


1080p Kalitede ve Ultra Hızda Dizi izle


Dizi sektöründe olabildiğince kaliteli hizmet sunabilmek için dizileri sizlere reklamsız sunuyoruz. Birçok insan boş zamanlarını dizi, film seyrederek geçirir. Ancak dizi izlemeye karar vermek kolayken hangi diziyi izlemeye karar vermek, aradığınız diziyi aradığınız özelliklerde bulmak oldukça kolay bir iş değildir. Aradığınız diziyi buluyorsunuz alt yazılı bulamıyorsunuz, alt yazılı bulup istediğiniz görüntü kalitesinde bulamıyorsunuz derken bir de bakıyorsunuz bir sürü zamanınızı almış. Bunların yaşanmaması adına biz size istediğiniz tüm özellikleri sunuyoruz. Geniş izleme seçenekleriyle, istediğiniz dilde türkçe dublaj ve türkçe altyazılı imkanlarıyla izlediğiniz diziden tam tatmin sağlamanıza olanak veriyoruz. Diğer dil çevirileri için henüz çalışmalara başlamadık, fakat en kısa sürede başlayacağız.


Online dizi izlemenin en keyifli yeri. Öncelikle sitemizde reklam, pop-up bulunmuyor. İstediğiniz diziyi izlerken sağda solda beliren reklamlar dikkatinizi dağıtıp zamanınızı çalmıyor. Dizi süresi boyunca sizi rahatsız edebilecek her şeyi düşündük ve sitemizi ona göre tasarladık. Yayınlamakta olan dizilerin yeni bölümleri yayınladığı günden itibaren sitemizde bulabilmeniz mümkün. Gündemi, yenilikleri oldukça yakından takip edip yeni bölümleri ara vermeden, beklemeden izlemenize olanak sağlıyoruz. İzleyicilerimiz dizinin kendi asıl şekli nasılda sitemizde o halde bulabiliyor. Herhangi bir sansür, kısıtlama yapmıyoruz bu konuda. Dizilerimizi tek part halinde yüklüyoruz. Bunun nedeni ara vermeden tek seferde dizi izlemenin daha keyifli olduğudur. Diğer parta geçerken zaman kaybetmeyip diziden kopma hissini yaşamıyorsunuz.


Yüklediğimiz dizilerin açıklama kısmına diziye ilişkin küçük notlar ekliyoruz. Söz konusu bölümün içeriğine dair açıklamalar gibi. Ayrıca; dizinin oyuncu kadrosunu, izleyici yorumlarını, izleyici puanlamalarını dizinin açıklamalar kısmına yazıyoruz. Kullanıcı yorumlarını ve puanlamalarını olduğu gibi, eklemeler veya çıkarmalar yapmadan direkt sizin erişiminize sunuyoruz. Bu sayede diziye dair fikirleri kolayca edinebiliyorsunuz. Yani özetle sunduğumuz hizmetler; güvenli ve kaliteli içerik, yüksek çözünürlük, telif haklarını gözetmek, reklamsız içerikler, istediğin zamanda seyretme gibi. Sitemizde yer alan dizilerin çözünürlük kaliteleri isteğinize bağlı olmakla birlikte çok kaliteli de olabilir normal kaliteli de. Bu çözünürlükleri internet hızınıza göre seçmeniz gerekir. İnternet hızınız çok yüksekse en kaliteli seçenekleri tercih edebilirsiniz. Blu-Ray, HD, 1080p gibi. Ayrıyeten; sitemizde bulunan dizilerin türü çok geniştir. Hangi türde dizi izlemek istiyorsanız bu sitede bulabilmeniz mümkündür. Bu dizileri istediğiniz dilde, istediğiniz kalitede tek part olarak izleyebilmeniz mümkün. Olabildiğince görüntü kalitesi düşük dizileri yüklememeye çalışıyoruz. Fakat bazen buna mecbur oluyoruz.


İzleyicilerimizin fikirleri bizim için her zaman önemli olmuştur ve bundan sonra da olacaktır. Onların fikirlerine başvurmak, onların tavsiyelerine uymak, yenilikleri uyarlamak izleyicilerimizin memnuniyeti açısından çok önemlidir. İzleyicilerimizi memnun etmek en öncelikli amaçlarımızdandır. Alt yazılı, dublajlı içeriklerimize kolayca erişim sağlayabilmelerinin yanında en güncel dizi içeriklerine de ulaşım sağlayabilmektedirler. Site temamız grafik tasarımcıları tarafından tasarlanmış olup en uyumlu renklerle dizayn edilmiştir. Kullanıcı ara yüzümüzü en sade şekilde yapmaya çalıştık, renk uyumuna özen gösterdik. Bize destek olmak isterseniz dizileri sosyal medya hesaplarınızda paylaşıp sitemizi arkadaşlarınızında görmesini sağlayabilirsiniz. En iyi dizi izleme yeri olan sitemizde keyifli vakitler geçirmenizi temenni ederiz.


yabancı dizi izle - hd film izle - film izle - full hd film izle - bir başkadır izle - oleybet giriş - oslobet giriş - amqsports.com - meritroyalbet - süperbetin - grandpashabet - portbet - film izle - bahsegir - bahsegir

grandpashabet - grandpashabet - meritroyalbet - smart iptv - Twitter Takipçi Satın Al - Twitter Takipçi Hilesi - Juul Türkiye - İqos Türkiye - İqos - takipçi satın al - deneme bonusu - Jojobet - deneme bonusu
izmir escort bodrum escort izmit escort escort ankara porno malatya escort malatya escort mersin escort izmir escort kizlar diyarbakır escort ankara escort istanbul escort beşiktaş escort antalya escort sirinevler escort escort antalya Porno Film izle Çeşme escort Pendik escort kızlar