En Çok İzlenen Animeler
The Simpsons
Tüm Bilgiler
The Simpsons   
The Simpsons Türkçe dublaj izle, The Simpsons izle, The Simpsons altyazılı izle, The Simpsons full izle, The Simpsons film izle. Çok zekice ve zeki bir dizi hiçbir şeyi kısaltmıyorlar ve içerik oluşturucu Matt Groening'in belirttiği gibi, aile üyeleri, dikkat etmeyi ödüllendiren bir dizi. Bir bölümün ikinci, üçüncü veya onuncu kez görüntülendiğinde daha önce farketmediğiniz bir şeyi fark etmenizi sağlamak için her zaman yeterince belirsiz popüler kültür referansları veya ince arka plan şakaları vardır. Tilkilerin ilk günlerinde, popülerliklerinin büyük bir bölümünü tilki ailesinin gündelik, aşağıdan aşağıya, göze batmayan, ortalama mavi yakalı slob yönünden elde ettiler. Homer tembeldir ve işini sevmez, Bart okulda başarılı değildir, yemek masasında kullandıkları plastik ketçap şişesi o osuruk sesini çıkarır ve bu böyle devam eder. Programın bu yönü, onu, her zaman biraz fazla mükemmel anlaşan ve genellikle her bölümün sonunda düzgün bir ders öğrenen, her zaman inanılmaz derecede iyi işleyen ailelerin yer aldığı Show gibi popüler aile sitcomları ile tezat oluşturuyor.
 • IMDb 7.1
 • 16.697
 • 3
Kimetsu no Yaiba
Tüm Bilgiler
Kimetsu no Yaiba   
Kimetsu no Yaiba anime izle, Kimetsu no Yaiba Türkçe dublaj izle, Demon Slayer HD izle, Kimetsu no Yaiba Full izle, Kimetsu no Yaiba altyazılı izle, "Ufotable" ekibinin yazdığı senaryo, Koyoharu Gotouge'nin Manga'sını, kahramanın Tanjiro Kamado'nun çıktığı, bulanıklaşan kabus berrak rüyalara bağlı olan yolculuğunun sürükleyici bir devamı ile uyarlıyor. Enmu ile savaşan Horror'ı öldüren iblis ile Tanjiro'nun anılarına musallat olan kişisel iblisler arasındaki çizgiler. Bu durumda, her bölümün sahip olduğu 30 dakikanın altındaki çalışma süresiyle sınırlı olmayan dizi yönetmeni Haruo Sotozaki, Gotik Korku iblisini kaygan bir şekilde katleden muhteşem, ultra stilize elle çizilmiş animasyonla göz kamaştırıcı bir uzun metrajlı film gösterimi yapıyor.
 • IMDb 6.4
 • 10.311
 • 33
Death Note
Tüm Bilgiler
Death Note   
Death Note anime izle, Death Note Türkçe dublaj izle, Death Note Full izle, Death Note altyazılı izle, Çoğu izleyici muhtemelen Light'ın tarafını tutacaktır ve hikaye o kadar da çekici değildir. Bununla birlikte, Light yavaş yavaş iyi niyetli bir genç adamdan tanrı kompleksi olan birine ve hak etseler de etmeseler de HERKESİ öldürmeye istekli bir kişiye dönüştüğü için yazı harika. Animenin gücü yozlaştırma kavramı hakkında gerçekten söyleyecek çok şeyi var, ancak yozlaşıp bozulmayacağımı görmek için bir ölüm defteri kullanmaya kesinlikle istekli olurdum. Herhangi bir animede olduğu gibi, orijinal manga biraz farklıdır ve canlı aksiyon filmi daha da farklıdır. Seriye bir şans vermenizi veya ilk filmi izlemenizi tavsiye ederim.
 • IMDb 8.3
 • 8.971
 • 8
Avatar: The Last Airbender
Tüm Bilgiler
Avatar: The Last Airbender   
Avatar The Last Airbender anime izle, Avatar The Last Airbender Türkçe dublaj izle, Avatar The Last Airbender Full izle, Avatar The Last Airbender altyazılı izle, Nickelodeon'da olduğu ve 1990'ların klasik Nicktoons veya Nick şovları dışında Nick'te herhangi bir şey izleme yaşımı geçmiş olduğum için bir süre iki kez bile bakmadım. Ama gerçekten harika olduğu söylentisi yayıldı, bir ustanın bir yerden bir yere gidip maceralar yaşadığı bir tür Kung fu tarzı gösteri. Sözünü duyduğum insanların şaka yapmadığı ortaya çıktı: Son hava bükücü ve dört elemente (hava, toprak, su, ateş) hakim olan ve gücü durdurarak dünyayı kurtarmak zorunda olan Avatar'ın destanı, aç ateş lordu Ozai, şimdiye kadar gördüğüm her şey kadar destansı.
 • IMDb 8.2
 • 8.593
 • 0
Angels of Death
Tüm Bilgiler
Angels of Death   
Angels of Death anime izle, Angels of Death Türkçe dublaj izle, Satsuriku no Tenshi izle, Angels of Death Full izle, Angels of Death altyazılı izle, Rachel & Zack'e kafayı takmış gibi bu anime bittiği için çok üzgünüm. Onları kandırmayı ve kaçmalarını engellemeyi seven diğer seri katillerle dolu bir binadan kaçmak için birlikte harika bir ekip kurdular. O rahip bile kaçmalarına yardım edecek kadar tuhaftı ama yine de Rachel'a her zaman cadı derdi. Bu animenin Rachel'ınki de dahil olmak üzere bazı seri katillerin geçmişine nasıl daldığını ve neden hepsinin kendi içlerinde kırıldığı konusunda gerçekçi olmasını beğendim.
 • IMDb 6.8
 • 8.261
 • 3
Berserk
Tüm Bilgiler
Berserk   
Berserk anime izle, Berserk Türkçe dublaj izle, Berserk Full izle, Berserk altyazılı izle, Tüm zamanların en beğenilen animelerinden birinin uzun zamandır beklenen devamını, korkunç derecede kötü CGI/animasyon, açılar ve daha kötü düzenleme nedeniyle izlemek zor. Neyse ki hikaye kitaplara biraz sadık kalıyor, bu yüzden dikkatimi çekebildi, ancak bir karakterin ağzını her açtığında olduğu gibi, daldırma tamamen bozulduğu için hikayeye odaklanıyorsunuz. Animasyon ne kadar kötü? Biraz 15-20 yaşındaki çocuk çizgi filmlerini andırıyor. N64/PS2 günlerinde ara sahnelerde de benzer kaliteye sahiptik.
 • IMDb 10
 • 7.717
 • 0
Dr Stone
Tüm Bilgiler
Dr Stone   
Dr Stone anime izle, Dr Stone Türkçe dublaj izle, Dr Stone Full izle, Dr Stone altyazılı izle, Dünyaya bir şey oldu. Bir anda herkes taşlaştı, resmen heykele dönüştü. Üç bin yedi yüz yıl sonra bilim dahisi Senku ve arkadaşı Taiju, teknolojisini kaybetmiş ve diğer herkesin bir heykel gibi göründüğü bir dünyada uyanırlar. Senku başkalarını nasıl uyandıracağını bulur ve yakında Taiju'nun hisleri olan Yuzuriha'yı uyandırmayı planlıyorlar. Bunu yapamadan, olaylar onları tanıdıkları en sert insan olan Tsukasa Shishio'yu uyandırmaya zorlar.
 • IMDb 6.4
 • 7.255
 • 8
Fruits Basket
Tüm Bilgiler
Fruits Basket   
Fruits Basket anime izle, Fruits Basket Türkçe dublaj izle, Fruits Basket Full izle, Fruits Basket altyazılı izle, Bu anime sm'yi çok sevdim, gerçekten küçük bir nezaketin bile birini travmalarından nasıl iyileştirebileceğini tasvir etti! Tohru çok güzel ve şaşırtıcı bir karakter, herkesin onu sevmesine şaşmamalı! Harika hissettiğim tüm yönleri gösterdi! Odaklandığı şeylerden biri, travmanın bir insanı nasıl davranıp sabrını yitirmesine yol açabileceğiydi ki bu gerçekten olağanüstüydü, her bir karakterin rolü gerçekten harika gösterildi!
 • IMDb 8.5
 • 7.178
 • 4
Baki
Tüm Bilgiler
Baki   
Baki anime izle, Baki Türkçe dublaj izle, Baki Full izle, Baki altyazılı izle, Bu anime serisinin sanat tarzı, diğer animelere kıyasla benzersiz, bu da göründüğünden daha önemli. Dövüş sahneleri başta eğlenceli gelse de kısa sürede kendini tekrar etmeye başlıyor. Baki'nin dövüş sahneleri bir kalıp izler; bir yumruk ve bir tekme, ardından bir kaçma, ardından biraz diyalog ve tekrar ile bir duraklama. Sonunda biri kaybedecek ve bu dövüş bittiğinde, bölümün 5 dakika sonra başka bir dövüş başlayacak. Bu tür dövüşler her zaman olur ve bu dövüş sahnelerinden herhangi birinin gerekli olup olmadığını sorgulayacağınız bir noktaya gelir.
 • IMDb 6.7
 • 6.938
 • 0
The Last Naruto the Movie
Tüm Bilgiler
The Last Naruto the Movie   
The Last Naruto the Movie anime izle, The Last Naruto the Movie Türkçe dublaj izle, The Last Naruto the Movie Full izle, The Last Naruto the Movie altyazılı izle, Bunu diğer tüm Naruto filmleri, dizileri ve mangalarıyla karşılaştırmam gerektiği için ortalama olarak değerlendireceğim. Yani, başlangıçta aptalca bir şeyle. Ancak, bu sonuca varmadan önce çok düşündüm çünkü serileştirilmiş manga/anime eğlenceliyken, bu sadece... melankolikti. Bilirsin, eskiden sevdiğin bir şeyin son parçası gibi, bu yüzden onu zorla sevmek zorundasın. Hikaye klasik "güçlü kötü adam Naruto'nun sevdiği bir şeyi tehdit ediyor, bu yüzden kıçını alıyor.
 • IMDb 7.8
 • 6.093
 • 4
South Park
Tüm Bilgiler
South Park   
South Park dizi izle, South Park Türkçe dublaj izle, South Park Full izle, South Park altyazılı izle, Hayatım boyunca büyük bir animasyon hayranı olmama rağmen (ve hala çok fazla) 'South Park'ın benim fincan çayım olup olmayacağından emin değildim. Ancak, izlemeden önce bana çelişkili duygular yaşatan, ancak beklediğimden çok daha iyi ve aslında çok iyi veya daha fazla olan birçok film ve şov örneği oldu. 'South Park'ta durum böyle. Şu an itibariyle, IMDb'deki en yüksek puanlı şovlardan biri ve ilk yayınlandığında büyük bir reyting başarısı oldu ve hiç de şaşırtıcı değil.
 • IMDb 7.8
 • 5.716
 • 0
High School DxD
Tüm Bilgiler
High School DxD   
High School DxD anime izle, High School DxD Türkçe dublaj izle, High School DxD Full izle, High School DxD altyazılı izle, Üç sezon boyunca Issei, Rias'ı ve onun emrinde çalışan diğer kızları etkilemeye çalışırken kendisini birkaç düşmanla savaşırken bulur. Bol aksiyonun yanı sıra, kızların çoğunun bir noktada çıplak göründüğü bol miktarda hayran servisi var; özellikle iyi donanımlı Rias. Bunu başka bir ecchi şovu olarak düzeltmek kolay olabilir, ancak çıplaklığı geçebilirseniz, bol bol kahkaha ve iyi bir arsa var. Ana zayıflık, karakterler sadece devam etmek yerine ne olacağı hakkında konuşmak için çok fazla zaman harcadıkça dövüş sahnelerinin biraz sürüklenmesidir.
 • IMDb 8.7
 • 5.443
 • 0
Given
Tüm Bilgiler
Given   
Given anime izle, Given Türkçe dublaj izle, Given Full izle, Given altyazılı izle, Sanırım bu, kanon gey karakterleri olan ve gey romantik ilişkilere odaklanan bir animeyi ilk kez izliyorum ve onu seviyorum. Karakterler çok sevimli ve hikayeler gerçekten kalbimi etkiledi. Yuki'nin ölümü ayrıntılı olarak açıklanmadı ama yine de beni çok üzdü ve Mafuyu'nun yavaş yavaş Yuki'yi kaybetmeye başladığını görmek harikaydı. Görsel olarak, bu güzel bir anime ve beklendiği gibi bunda da müzikle harika bir iş çıkardılar. Arkadaşım film çıkmadan hemen önce bana bu animeden bahsetti ve onun rahat anime olduğunu söyledi ve şimdi nedenini anlıyorum.
 • IMDb 9.5
 • 5.396
 • 0
Family Guy
Tüm Bilgiler
Family Guy   
Family Guy dizi izle, Family Guy Türkçe dublaj izle, Family Guy Full izle, Family Guy altyazılı izle, Bu şovu seven insanlar var, bunun için mutluyum. Bu diziden hoşlandığın için seninle aynı kafa yapısına sahip olduğumuzu düşünüyorum. Çünkü bunun olmasını gerçekten isterim. Bu seriye bayılıyorum. Benim için anlamı büyük. Animasyonu seviyorum, 80'ler ve 90'ların animasyon şovlarında büyüdüm, hala Disney izliyorum ve The Simpsons'ı ve Futurama'yı da seviyorum çünkü eğlenceli ve orijinaller.
 • IMDb 6.5
 • 5.017
 • 0
Yosuga no Sora
Tüm Bilgiler
Yosuga no Sora   
Yosuga no Sora anime izle, Yosuga no Sora Türkçe dublaj izle, Yosuga no Sora Full izle, Yosuga no Sora altyazılı izle, Mükemmel ve karakter geliştirmeye ihtiyaç duymayan ana karaktere sahip olağan harem anime. Basit bir harem şovu olsaydı her şey basit olurdu, ama değil. Onun ikizi olan bir tsundere kız kardeşi olan ana karakter. Harem türüyle birlikte, bunun nereye gittiğine inanılabilir. Müzik başlangıçta iyi görünüyor, ta ki aynı müzik parçası hikaye durumuna aldırmadan on iki bölüm dönene kadar. Müzik yönetmeni biraz gevşemek istedi.
 • IMDb 6.4
 • 4.714
 • 0
Doukyuusei
Tüm Bilgiler
Doukyuusei   
Doukyuusei anime izle, Doukyuusei Türkçe dublaj izle, Doukyuusei Full izle, Doukyuusei altyazılı izle, Eğitimi Sajo ve kötü çocuk rockçı Kusakabe ile ilerlemek isteyen inek utangaç bir adamla bu animenin gerçekten süper sevimli olduğunu düşündüm. Cidden ne zaman ikisi birbirine sarılsa, kalbim duruyor ve nefes alamıyorum, içimdeki fangirl sarsıldı lol! Cidden, bu film gerçekten harikaydı ve ne kadar zor olursa olsun size hayattan iyi bir tekme veriyor! Her ne kadar öğrenme destek öğretmeni (adını hatırlayamıyorum) feci şekilde Sajo'yu öpmek istediğinde bazı sahneleri ürkütücü bulsam da her iki adam da birbirleri için yaratılmışlardı.
 • IMDb 7.9
 • 4.712
 • 0
Naruto
Tüm Bilgiler
Naruto   
Naruto anime izle, Naruto Türkçe dublaj izle, Naruto Full izle, Naruto altyazılı izle, Bu gösteri ilk olarak Xbox 360 oyununda "Naruto: Bir Ninja'nın Yükselişi" adlı kliplerini gördüğümde dikkatimi çekti. Bu oyunu oynadıktan sonra sadece şovu izlemek zorunda kaldım ve çok eğlenceli ve eksiksiz bir şov olduğu ortaya çıktığı için yaptığım için mutluyum. Naruto'yu, görünüşte çok az yetenekli bir aptal olmaktan, gerekirse köyünü savunabilecek birine dönüştürme arayışında takip ederken, bu konuda en çok sevdiğim şey karakterler.
 • IMDb 8.4
 • 4.478
 • 7
One Punch Man
Tüm Bilgiler
One Punch Man   
One Punch Man anime izle, One Punch Man Türkçe dublaj izle, One Punch Man Full izle, One Punch Man altyazılı izle, Bu animenin ana cazibesi, kahramanını ciddiye almamasıdır. Aslında, kimse onu bu şekilde tanımasa da, kendisini ciddi anlamda güçlü bir süper kahramana dönüştüren ortalama bir adam. Aslında iyi anlamda bir aptal ve rahat yaşam tarzı onu sevimli ve en önemlisi komik kılıyor. Bir süper kahraman gibi değil, gerçek bir insan gibi davranıyor. Şimdi hikaye tamam, birçok aksiyon sahnesi, yeterli kan sahnesi ve ilginç arsa ile. Kötü adamlar kafa karıştıracak kadar çok değiller ama yeterli.
 • IMDb 8
 • 4.389
 • 5
Rick and Morty
Tüm Bilgiler
Rick and Morty   
Rick and Morty dizi izle, Rick and Morty Türkçe dublaj izle, Rick and Morty Full izle, Rick and Morty altyazılı izle, Morty 14 yaşında bir çocuktur. Büyükbabası Rick, bilimsel bir dahi ve alkolik. Birlikte vahşi diğer boyutlu maceralara atılırlar. Bu diziden çok umutluydum. IMDB'de çok yüksek puan aldı (şu anda En İyi 250 TV Dizisinde 12. sırada) ve mizah sıradışı ve absürt görünüyordu - tam sevdiğim gibi. Bunun için çok fazla. Ne yazık ki, arkasında gerçekten bir düşünce olmadan saçma. Monty Python çok komikti çünkü mizahları aşırı derecede tuhaf ve gerçek dışı görünse de, arkasında çok fazla düşünce olduğu açıktı.
 • IMDb 8.5
 • 4.293
 • 0
Yuri on Ice
Tüm Bilgiler
Yuri on Ice   
Yuri on Ice anime izle, Yuri on Ice Türkçe dublaj izle, Yuri on Ice Full izle, Yuri on Ice altyazılı izle, Bu şovun izlediğim gay anime filmlerinden veya televizyon şovlarından farklı olmasını gerçekten ilginç buldum. Müzik harikaydı ve patencilerin hareketlerini yapma animasyonu etkileyiciydi. Ancak Yuri K ve Victor arasındaki ilişkinin bence daha fazla baharata ihtiyacı vardı. Gördüğüm kadarıyla "öpücük" sahnesinin yeterli olduğunu hissetmediğim gibi, bir çift olarak birbirlerine daha fazla sevgi göstermeleri gerektiğini düşünüyorum, yanaktan bir öpücük gibiydi.
 • IMDb 8.9
 • 4.242
 • 0
Kakegurui
Tüm Bilgiler
Kakegurui   
Kakegurui anime izle, Kakegurui Türkçe dublaj izle, Kakegurui Full izle, Kakegurui altyazılı izle, Son noktama bakılırsa, böyle olacağını tahmin etmeliydin. Tüm bu çılgınlığı çekici bulmadıysanız, ilk etapta izlememeliydiniz. İzlemeden önce karakterlerin mantıksızlığı ve şovun genel çılgınlığı hakkında biraz okudum ve anında heyecanlandım. Sonradan izledim ve hiç pişman olmadım. Yani demek istediğim şu ki, herkes için değil. Ama bu ondan nefret etmen gerektiği anlamına gelmez çünkü bu senin tarzın değil. Sadece atla. Öte yandan, benim gibiyseniz ve delilik ve öngörülemeyen karakterleri çekici buluyorsanız, kesinlikle deneyin. Eğlenceli bir saat olacak.
 • IMDb 8.5
 • 4.211
 • 38
Kuzu no Honkai
Tüm Bilgiler
Kuzu no Honkai   
Kuzu no Honkai anime izle, Kuzu no Honkai Türkçe dublaj izle, Kuzu no Honkai Full izle, Kuzu no Honkai altyazılı izle, Öğretmenlerine aşık olan ve onları sevmedikleri için sık sık yapma eğiliminde olan iki lise öğrencisi hakkında. Animasyonun muhteşem olduğunu düşünürken, hikayenin oldukça sıkıcı olduğunu ve karakterlerin gelişmesi için çok güçlü olduğunu düşünüyorum. Cidden, bu dizinin gösterecek pek bir şeyi yok, sadece iki gencin öğretmenlerinin ıslak hayallerini kurması ve çaresizlikten birbirleriyle yapmaları var.
 • IMDb 6.4
 • 4.169
 • 0
Banana Fish
Tüm Bilgiler
Banana Fish   
Banana Fish anime izle, Banana Fish Türkçe dublaj izle, Banana Fish Full izle, Banana Fish altyazılı izle, Bir gangster animesi izlemek istiyorsanız, o zaman bu sizin bahsiniz! Ancak karakterlerden ve hikayeden çok çabuk sıkıldım. Sanırım Ash, erkeklerle takım kurduğunda artık izlemeyeceğimi düşünüyorum. Dürüst olmak gerekirse, bir çeşit serseri olduğu varsayıldığından, kötüleri elde etmek için kendi başına çalışmaktan daha iyi olurdu. Animeye saygı duyuyorum ama gerçekten onun büyük bir hayranı değilim, gangster animesini sevmediğimden değil, sadece ilgim orta yolda hızla tükendi.
 • IMDb 9.1
 • 4.148
 • 0
Slam Dunk
Tüm Bilgiler
Slam Dunk   
Slam Dunk anime izle, Slam Dunk Türkçe dublaj izle, Slam Dunk Full izle, Slam Dunk altyazılı izle, İzlemeye değer birçok iyi spor animesini tarıyorum ve bu klasik onlardan biri. Aman beyler bu anime çok komik! Gülmekten yanaklarım kaskatı kesilirken nasıl hissettiğimi hayal bile edemezsin. Space Jam ile o günlerde Michael Jordon'u sevdiyseniz veya basketbolu takip ettiyseniz, bu 1990'ların animesine kesinlikle bir şans vermelisiniz. Hayatınızda gülmeye veya heyecana ihtiyacınız varsa izlemek çok güzel. Hatta bu klasiği sevmemek için basketbolu da sevmeniz gerekmiyor!
 • IMDb 10
 • 3.974
 • 0
Toradora
Tüm Bilgiler
Toradora   
Toradora anime izle, Toradora Türkçe dublaj izle, Toradora Full izle, Toradora altyazılı izle, Bu animeyi ilk duyduğumda, bölümlerin ve dizi özetinin olduğu siteye bir bağlantı verildi. O zaman izlemedim çünkü arkadaşım gördüğü en iyi anime olduğunu söylese de, büyük bir potansiyel görmedim. İyi görünüyordu. O zamandan beri başka zamanlarda bundan bahsetmişti ama beni buna zorlamadı. Sanırım bu şovu görmemi sağlayan şey çoğunlukla "neden olmasın, merak ediyorum" tavrıydı. İlk dört bölümü izledim, daha fazlasını görmek için cazip hale geldikten kısa bir süre sonra ve sonra sadece uykuya ihtiyacım olduğu için bıraktım.
 • IMDb 8.4
 • 3.937
 • 0
Hyouka
Tüm Bilgiler
Hyouka   
Hyouka anime izle, Hyouka Türkçe dublaj izle, Hyouka Full izle, Hyouka altyazılı izle, Dün Kyoto Animasyon stüdyolarının iğrenç bir insan tarafından saldırıya uğraması çok yıkıcı. 35 yetenekli Kyoani çalışanı onun yüzünden hayatını kaybettiği için bu trajediyi atlatamıyorum. Bugün Hyouka'yı izlemeye karar verdim çünkü bu stüdyonun yaptığı ilk anime uyarlamasıydı ve üzerinde harika bir iş çıkardılar. Şimdi hikayenin tam olarak en iyi olmadığını söylemeliyim ama tüm anime iyi yapıldı. Animasyon ve seslendirme oyuncuları, animeyi daha fazla izlemek istememe neden oldu.
 • IMDb 8.5
 • 3.763
 • 0
Young Justice
Tüm Bilgiler
Young Justice   
Young Justice dizi izle, Young Justice Türkçe dublaj izle, Young Justice Full izle, Young Justice altyazılı izle, Yazma ve anlatı açısından bakıldığında, Genç Adalet de başarılı. Diyalog çok düşündürücü ve akıllıca yazılmış, karakterlere derinlik ve karmaşıklık kazandırmada harika bir iş çıkarıyor ve ayrıca duygusal derinlik ve biraz ince bir mizah sağlama yeteneği ile. Hikaye hatları her zaman ilgi çekici ve bizi karakterlerin yaşadığı dünyaya çekmeyi başarıyor, harika bir atmosfer var ve aksiyon heyecan verici ve iyi animasyonlu.
 • IMDb 8.2
 • 3.737
 • 1
Star Wars The Clone Wars
Tüm Bilgiler
Star Wars The Clone Wars   
Star Wars The Clone Wars dizi izle, Star Wars The Clone Wars Türkçe dublaj izle, Star Wars The Clone Wars Full izle, Star Wars The Clone Wars altyazılı izle, Bu, Klon Savaşları sırasında 2. ve 3. bölümler arasında gerçekleşir. Anakin Skywalker ve Obi-Wan Kenobi'nin maceralarını takip ediyor. Anakin, Padawan'ı olarak Ahsoka Tano'ya atanır. Jedi, Cumhuriyetçi güçlere Kont Dooku ve General Grievous liderliğindeki Ayrılıkçılara karşı liderlik ediyor. Darth Maul'un da alt yarısını kaybetmesine rağmen hayatta olduğu ortaya çıktı. Hikayenin geri kalanını dolduran çok sayıda açıklayıcı arka plan var. Ben prequel hayranı değilim. Onlar hakkında iyi şeyler var ama bunlar sorunlardan bunalmış durumda.
 • IMDb 8.3
 • 3.686
 • 0

Dizi İzle (HD)


Dizi izleme sitemizde tüm içerikleri yüksek çözünürlükte izleyebilirsiniz. Türkçe dublaj ve altyazılı izle seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Sitemiz sayesinde dünya çapında bir furya haline dönüşmüş büyük ve meşhur yapımlar için ücret ödeyip izlemek zorunda değilsiniz. Günümüzün değişen dünyasında internet ile artık bilgiye erişim sınırsız ve herkesin en doğal hakkı. Bilgiye olan sınırsız erişim, dolayısıyla eski ve yeni tüm dizi ve filmlerden haberdar olmamızı sağlıyor. Eskiden izlemek istediğimiz bir filmin günlerce DVD'ye gelmesini beklerdik. Veya kimi programlardan indirmeye çalışırken yüksek boyuttan dolayı sabahtan akşama kadar beklemek zorunda kalırdık. Online dizi platformları sayesinde artık tüm bu sorunlar geride kaldı. En güncel ve en son diziler haliyle elinizin altında. Tek bir tıkla full hd 1080p görüntü kalitesindeki dizilere çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Özellikle bilim kurgu dizilerini izlemenizi tavsiye ederiz. Hatta dizi sektöründe en iyisi olduğumuzu iddaa ediyoruz. Sitemizde bir takım eksikliklerimizin olduğunun farkındayız, bu eksiklikleri en kısa süre içerisinde gidereceğimizden kesinlikle şüpheniz olmasın.


İzlediğiniz bir bölümü çok sevdiğiniz takdirde tekrar tekrar başa alıp izlemenin keyfi başka nerede var? Tüm bu seyir zevkinin sizler için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve işimizi çok önemsiyoruz. Bu sebepten dolayı dizi izle sitemizi sürekli olarak güncel tutmaya özen gösteriyoruz. Zaten çoğunlukla bilim kurgu dizilerinin bulunduğu sitesini kurmamızın amacıda buydu, hizmeti seviyoruz! Sevdiğiniz yabancı dizi izlemenin yanı sıra sitemize girdiğinizde belki de daha önce adını bile duymadığınız yeni diziler hakkında fikir sahibi olabilir, yepyeni bir dünyanın kapılarını aralayabilirsiniz. Yorumlara bakarak ve kısa açıklamaları okuyarak dizinin konusu ve senaryosu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Böylece o dizinin sizin zevkinize uygun olup olmadığına karar vererek birinci bölümden başlayarak yeni bir dizi seyretme sürecine geçebilirsiniz. Dizilerin en güzel yanı filmler gibi çabucak bitmemeleri ve süreklilik sağlamalarıdır. Bu sayede senaryodan kopma gibi durumları yaşamazsınız. Ve diziyi dikkatle takip edebilirsiniz.


Dizi sektöründe olabildiğince kaliteli hizmet sunabilmek için dizileri sizlere reklamsız sunuyoruz. Birçok insan boş zamanlarını anime, film veya hd dizi izleyerek geçirir. Ancak dizi seyretmeye karar vermek kolayken hangi diziyi seyretmeye karar vermek, aradığınız diziyi aradığınız özelliklerde bulmak oldukça kolay bir iş değildir. Aradığınız diziyi buluyorsunuz alt yazılı bulamıyorsunuz, alt yazılı bulup istediğiniz görüntü kalitesinde bulamıyorsunuz derken bir de bakıyorsunuz bir sürü zamanınızı almış. Bunların yaşanmaması adına biz size istediğiniz tüm özellikleri sunuyoruz. Geniş izleme seçenekleriyle, istediğiniz dilde türkçe dublaj ve türkçe altyazılı imkanlarıyla izlediğiniz diziden tam tatmin sağlamanıza olanak veriyoruz. Diğer dil çevirileri için henüz çalışmalara başlamadık, en kısa sürede bu durumu çözeceğiz.


Dizi İzle (Full HD Kalitede)


Dizi sitemizde rahatlıkla birçok seriyi bulabilirsiniz. Öncelikle sitemizde reklam, pop-up bulunmuyor. İstediğiniz diziyi izlerken sağda solda beliren reklamlar dikkatinizi dağıtıp zamanınızı çalmıyor. Dizi süresi boyunca sizi rahatsız edebilecek her şeyi düşündük ve sitemizi ona göre tasarladık. Yayınlamakta olan dizilerin yeni bölümleri yayınladığı günden itibaren sitemizde bulabilmeniz mümkün. Gündemi, yenilikleri oldukça yakından takip edip yeni bölümleri ara vermeden, beklemeden izlemenize olanak sağlıyoruz. İzleyicilerimiz dizinin kendi asıl şekli nasılda sitemizde o halde bulabiliyor. Herhangi bir sansür, kısıtlama yapmıyoruz bu konuda. Dizilerimizi tek part halinde yüklüyoruz. Bunun nedeni ara vermeden tek seferde dizi seyretmenin daha keyifli olduğudur. Bu sayede HD dizi izle, yani sitemiz aracılığıyla diğer parta geçiş yaparken zaman kaybetmiyorsunuz. Tek part özelliğinden ziyade, tüm bölümleri HD yüklemeye çalışıyoruz. Seyircilerimizin sitemizden memnun kalması bizler için gerçekten çok önemlidir.


Yüklediğimiz dizilerin açıklama kısmına diziye ilişkin küçük notlar ekliyoruz. Söz konusu bölümün içeriğine dair açıklamalar gibi. Ayrıca; dizinin oyuncu kadrosunu, izleyici yorumlarını, izleyici puanlamalarını dizinin açıklamalar kısmına yazıyoruz. Kullanıcı yorumlarını ve puanlamalarını olduğu gibi, eklemeler veya çıkarmalar yapmadan direkt sizin erişiminize sunuyoruz. Bu sayede diziye dair fikirleri kolayca edinebiliyorsunuz. Yani özetle sunduğumuz hizmetler; güvenli ve kaliteli içerik, yüksek çözünürlük, telif haklarını gözetmek, reklamsız içerikler, istediğin zamanda seyretme gibi. Sitemizde yer alan dizilerin çözünürlük kaliteleri isteğinize bağlı olmakla birlikte çok kaliteli de olabilir normal kaliteli de. Bu çözünürlükleri internet hızınıza göre seçmeniz gerekir. İnternet hızınız çok yüksekse en kaliteli seçenekleri tercih edebilirsiniz. Blu-Ray, HD, 1080p gibi. Ayrıyeten; sitemizde bulunan dizilerin türü çok geniştir. Dizi izle sitesi, sizlere hangi türde dizileri seyretmek istiyorsanız onu size sorunsuz bir şekilde sunar.


Bu dizileri istediğiniz dilde, istediğiniz kalitede tek part olarak izleyebilmeniz mümkün. Olabildiğince görüntü kalitesi düşük dizileri yüklememeye çalışıyoruz. Fakat bazen buna mecbur oluyoruz. Kalitemizden kesinlikle taviz vermiyoruz. Ziyaretçilerimizin fikirleri bizim için gerçekten önemlidir. Onların fikirlerine başvurmak, onların tavsiyelerine uymak, yenilikleri uyarlamak izleyicilerimizin memnuniyeti açısından çok mühimdir. İzleyicilerimizi memnun etmek en öncelikli amaçlarımızdandır, dizi platformumuzda memnun olabilmeniz için en iyisini yapmaktayız. Alt yazılı, dublajlı içeriklerimize kolayca erişim sağlayabilmelerinin yanında en güncel dizi içeriklerine de ulaşım sağlayabilmektedirler. Site temamız grafik tasarımcıları tarafından tasarlanmış olup en uyumlu renklerle dizayn edilmiştir. Kullanıcı ara yüzümüzü en sade şekilde yapmaya çalıştık, renk uyumuna özen gösterdik. Ek olarak, dizi izle blog adlı sitemize destek olmak isterseniz dizi ve filmleri sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.


bir başkadır izle  oleybet giriş  oslobet giriş  amqsports.com  meritroyalbet  film izle  iptv Almanya  tiktok takipçi satın al  deneme bonusu  Twitter Takipçi Satın Al  Jojobet  deneme bonusu  iQOS  film izle

bob frisuren  deneme bonusu veren siteler  canlı bahis siteleri  mobil ödeme bahis  deneme bonusu veren siteler  Juul Fiyat  deneme bonusu  evden eve nakliyat  film izle  Casino Siteleri  guvencehd.org

Deneme bonusu  Vbet  Deneme bonusu veren siteler  kalkinmaatolyesi.org  bodrum escort  izmit escort  escort ankara  porno  malatya escort  ankara escort  istanbul escort  beşiktaş escort  antalya escort  sirinevler escort  escort antalya