En Çok İzlenen Animeler
The Simpsons
Tüm Bilgiler
The Simpsons   
Full HD Görüntüde The Simpsons izleÇok zekice ve zeki bir dizi hiçbir şeyi kısaltmıyorlar ve içerik oluşturucu Matt Groening'in belirttiği gibi, aile üyeleri, dikkat etmeyi ödüllendiren bir dizi. Bir bölümün ikinci, üçüncü veya onuncu kez görüntülendiğinde daha önce farketmediğiniz bir şeyi fark etmenizi sağlamak için her zaman yeterince belirsiz popüler kültür referansları veya ince arka plan şakaları vardır. Tilkilerin ilk günlerinde, popülerliklerinin büyük bir bölümünü tilki ailesinin gündelik, aşağıdan aşağıya, göze batmayan, ortalama mavi yakalı slob yönünden elde ettiler. Homer tembeldir ve işini sevmez, Bart okulda başarılı değildir, yemek masasında kullandıkları plastik ketçap şişesi o osuruk sesini çıkarır ve bu böyle devam eder. Programın bu yönü, onu, her zaman biraz fazla mükemmel anlaşan ve genellikle her bölümün sonunda düzgün bir ders öğrenen, her zaman inanılmaz derecede iyi işleyen ailelerin yer aldığı Show gibi popüler aile sitcomları ile tezat oluşturuyor, türkçe anime izle. Belki de bu mavi yakalı sersemlik kendi başına şaşırtıcı derecede orijinal bir şey değil Roseanne, Married with Children, All in Family, Honeymooners gibi önceki televizyon şovlarını düşünün ama Simpsonlar burada bitmiyor. Bu gösteri son derece yoğun bir şekilde şakalarla doludur serebral nükte ve sinsi hicivlerden Homer'ın düşüp ah demesi gibi. Çizgi film olduğu için yazarlar, Homer'ın düz düşen bir şakayı anlatması ve ardından ailenin oturma odasında yuvarlanan tek bir yuvarlanma otunun noktaladığı uzun bir sessizliğin gerçekleşmesi gibi gerçeküstü şakalarla sıyrılabilirler. Aile üyeleri hakkında söylenecek çok fazla şey var. Ara sıra dokunabilir; daha sık seyircilere belirsiz referanslar, gerçeküstü görüş şakaları, tuhaf maceralar, kendisiyle alay eden ironi gibi benzersiz bir süvari alayı muamelesi görüyor. Liste uzayıp gidiyor. Sadece seyret, yoksa 1990 senelerinin popüler kültürünün en önemli unsurlarından birini kaçırıyorsun.
 • IMDb 7.1
 • 15.364
 • 0
Kimetsu no Yaiba
Tüm Bilgiler
Kimetsu no Yaiba   
Full HD Görüntüde Kimetsu no Yaiba izleAntik çağlardan beri, ormanda gizlenen insan yiyen şeytanlarla doludur söylentileri ortalarda geziniyor. Bu sebeple, yerel kasaba halkı asla geceleri dışarı çıkmazlar. Efsaneye göre, bir iblis avcısı da geceleri dolaşıyor ve bu kana susamış şeytanları avlıyor. Genç Tanjirou için bu söylentiler yakında gerçek haline gelecektir. Ve bunu oldukça korkunç bir şekilde öğrenecektir. Babasının ölümünden bu yana Tanjirou ailesini desteklemek için bu vazifeyi üstlenmişti. Yaşamları trajediyle sertleşse de, mutluluğu sonunda buldular. Ben bu gösteri şaşırtıcı olacak ve son 2 bölüm için beni zaten var çünkü animasyon sadece nefes kesici ve çok net. Ve hikaye anlatımı Dororo kadar iyi olmalı. Ve stüdyo Ufotable'dan, Fate serisini animasyonun çok iyi olduğuna şaştıran şey. Demon Slayer'ın harika bir animasyona sahip olduğunu biliyorum, ancak animasyon bir animeyi iyi yapmaz. Bir anime çoğunlukla hikayesine ve karakterlerine göre değerlendirilmelidir. Animasyon güzel görünmesini sağlıyor, ancak karakterlere yatırım yapmadıysanız iyi bir dövüş sahnesinin amacı nedir? Demon Slayer'ın en zayıf noktası karakterleridir. Karakterlere daha fazla zaman ayırırlarsa sevinirim. Hikayenin konusu biraz Clichéd. Hikaye, iblise dönüşen küçük kız kardeşi Nezuko'nun yanı sıra ailesinin öldürüldüğü Tanjiro'yu izliyor. Bu olay örgüsü çok ilginç ve Tanjiro'nun başarılı olmasını istemenizi sağlıyor, ancak hikayeye olan ilgimi kaybetmeme neden olan diğer karakterler. Diğer karakter hikayeleri, biri dışında Tanjiro'nunki kadar iyi değildir.
 • IMDb 6.4
 • 8.301
 • 28
Death Note
Tüm Bilgiler
Death Note   
Full HD Görüntüde Death Note izleBir lise öğrencisi ile L olarak tanınan gizemli bir dedektif arasında olan olayları konu alıyor. Öğrencinin kötü suçluların dünyasını doğaüstü bir defter yardımı ile mahvederken, dedektif ise tüm bu suçlu cinayetlerini durdurmak istiyor. Zeki ve parlak çocuk Yagami bu kitabı keşfettikten sonra, henüz gizli bir güce sahip olduğunu farketmemiştir, ancak çok yakında anlayacaktır. Ortalama bir sınıf öğrencisi gibi görünüyor. Fakat gerçekte, düşünce olarak bundan çok daha fazladır. Dünyada karşısına çıkacak herkesi öldürecek kadar, türkçe anime izle. Bu harika şeyler ve kesinlikle anime hız değişikliği arayan herkese tavsiye ederim. Elbette herkes için değil, daha entelektüel bir gerilim filmi ve çok fazla bir aksiyon fantazisi değil, ancak bu şüpheli fikir savaşını takip etmenin zihinsel zorluğunu takdir edebilen herkes ölüm defteri ile cennette olacak.
 • IMDb 8.3
 • 7.742
 • 6
Angels of Death
Tüm Bilgiler
Angels of Death   
Full HD Görüntüde Angels of Death izleOn üç yaşındaki Rachel, terk edilmiş bir binanın bodrum katında, neden sıkışıp kaldığını bulmak için çabalıyor. Herhangi bir anı olmadan, hatta nerede olabileceğine dair bir ipucu bile olmadan, binada öylece dolaşır, kaybolur ve başını döndürür. Araştırmasında bandajlarla kaplı bir adama rastladı. Kendisini Zack olarak tanıtır ve acımasız bir şekilde orak kullanır. Garip, çılgın sözlerle güçlenen bu adamla aralarında garip bir bağ vardır. Bu ikili, bu garip binada mahsur kalmıştır. Neden kaderin onları oraya yerleştirdiğini bilmiyorlar. Fakat bir çıkış yolu bulmak için çaresizce beraber çalışacaklar. Bir binanın bodrumunda uyanmak, nasıl ya da neden orada olduğu hakkında hiçbir fikri olmamak nasıl bir şey anlıyor musunuz?. Kaçmaya çalışan Zack isminde bandajlı bir katilin karşısında tökezledi. Özgür olur olmaz onu öldürmeye söz verdikten sonra Rachel ve Zack, kaçıncaya kadar binanın katında yukarı çıkmak için çabalayacaklardır. Fakat, yukarı doğru ilerledikçe daha fazla bükülmüş insanla tanışıyorlar ve hepsi de Rachel ile tanıdık geliyor. Binaya bağlantısı nedir ve neden oraya yerleştirildi, hiç kimsenin bir fikri yok. Ve her katta yeni bir patronla karşılaşıyorlar.
 • IMDb 6.8
 • 6.998
 • 1
Avatar The Last Airbender
Tüm Bilgiler
Avatar The Last Airbender   
Full HD Görüntüde Avatar The Last Airbender izleBu anime serisi, Amerikan kökenli olmasına rağmen, özellikle görsel olarak çok fazla Japon anime etkisine sahiptir, ancak Amerikan oyunculuk duygusu ve daha gerçekçi karakterizasyon ile her iki animasyon kültürünün de en iyisini sürdürmektedir. Serinin yaratıcıları, Amerikan TV'si için ender bir cevher olan sanatsal bir eğlenceli ve yaratıcı hikaye anlatımı oluşturdu. Dizi, farklı uluslar arasında savaşın gerçekleştiği son derece inandırıcı bir dünya ortamı ile zemin seviyesinden başlayarak, film ve hikayenin tüm önemli alanlarında güce sahiptir. Kendilerini bu mücadelenin içinde bulan ana karakterler, etkileri ve hala gelişmekte olan Yapımın güçleriyle dünyaya uyum getirmek için yola çıkan Katara, Sokka ve Aang adlı üç gençtir. Bu dizide çok mizah ve eğlence var ve bu karakterleri ve evcil hayvanlarını gerçekten sevmekten yardım edemezsiniz. Ancak bu, geri gelmenizi sağlayan yapıştırıcının sadece başlangıcıdır. Harika olaylar ve çarpıcı görseller, dizinin genel başarısı için aynı derecede önemlidir. Hikaye çizgileri, hem doğası gereği epizodik hem de bir gösteriden diğerine kronolojik olarak bütünsel olan birinci sınıftır. Her bölüm genellikle şovun sonunda üstesinden gelinecek yeni ve gerçekten ilginç bir muhalefet ve karakterler sunar ve görsel olarak hayranlık uyandıran birçok arka plan ve kaliteli animasyon vardır. Yeterince iyi tempolu eylemle, bazı samimi ahlaki inanç noktaları ve esprili mizah, diziyi kazanan bir kombinasyon haline getiriyor. Bu her yaş için bir eğlence ve kesinlikle görülmesi gereken bir yer. Tamam, yani bu gösteri çıktığında 12 yaşındaydım ve söylememe gerek yok, tamamen hayran kaldım. Nickelodeon gibi bir televizyon kanalının, aniden derin felsefi temalara sahip bu anime esintili animasyon dizisinin yanı sıra soykırım ve savaşla mücadele etmesi için, bu ileriye doğru atılmış büyük bir adımdı. Tabii ki, bu unsurların gücünü birleştiren ilk medya biçimi değil, ancak burada nasıl yaptıklarına dair yöntemleri dikkat çekicidir.
 • IMDb 8.2
 • 6.553
 • 0
Baki
Tüm Bilgiler
Baki   
Full HD Görüntüde Baki izleKahraman Hanma, dünyadaki en güçlü savaşçı olan babası Yujiro Hanma'yı geçecek kadar güçlü olmak için yoğun bir odak noktası kullanıyor. Dünyanın en şiddetli ve acımasız ölüm sırasındaki mahkumlardan 5 tanesi Hanma'yla yüzleşmek maksadıyla toplanıyor. Amaçları yenilgiyi tatmaktır. Eşsiz güçleri ve kabiliyetleri onların hayattan sıkılmaya başlamasına sebep olmuştur ve şimdi Hanma'yı onları ezip, tamamen ezebilecekleri ümidiyle aramaktadırlar. Bu krizde, diğer yeraltı savaş sanatı savaşçıları Hanma'nın yanında savaşmak için toplanır, türkçe anime izle. Doğru, harika bir hikayesi yok ve gerçekleşen birçok şey hiç mantıklı değil. Ama izlemeye değer. Şiddet ve çılgınlığı belki de bazen biraz tuhaf, ama süper güçlü bir ninja savaşçısı ya da bir şeymiş gibi davranırken gençken hayal ettiğim gibi hissettiriyor, garip ama biliyorum bunun hakkında ne gibi. Anime serisi Grappler'in bırakılmasıydı ve doğrudan noktaya sıçradı. Ölüm cezası tutsakları, her biri kendi tarzlarında canavar olan, imkansız bir şekilde kaçar ve sonunda, belki de mağlup edilebilmek için her güçlü insanın peşine düşer, ki bu hala güçlü olduklarını hissetmedikleri bir şeydir. olduklarını düşünüyorlar. Başrol ve mürettebat onlarla yarışmaya karar verir ve onlarla dövüş sanatları ve silahlarla dolu bir dizi çatışmada karşı karşıya gelir, çünkü bu mahkumlar pek gururlu değildir ve kazanmak için her şeyi yaparlar. Diziyi Mortal Kombat'ın modern çağda bir anime seti varmış gibi tarif ederdim. Acımasız kavgalar, tuhaf karakterler ve olaylar ve her yerde shlock. Animasyon o kadar iyi değil ama gerçekten olması da gerekmiyor. Sanat oldukça iyidir, ancak 2B ve 3B arasındaki ani değişimler biraz sarsıcıdır. Film müziği gayet iyi ve önceki şovdan daha iyi olmasa da aynı hissi veriyor, ancak açılış şarkıları harika, özellikle de ikincisi. Kötülerin dehşet verici bir durumdan kahramanlarımızla aynı ligde olmama, herkes tarafından dövülmesi ve etrafta oynaşması. Dizide eğlencenin ana faktörü, sürekli büyüyen tutku ve betimlendiği sportif anlamdır.
 • IMDb 6.7
 • 6.138
 • 0
Berserk
Tüm Bilgiler
Berserk   
Full HD Görüntüde Berserk izleKara Kılıç Ustası, boynundaki şeytani bir kolye yüzünden kendisine çekilen şeytanlar tarafından takip ediliyor. Amacı, bu kaçınılmaz lanetin kendisini ve sevgilisi Casca'yı kurtarmasıdır. Diğer hayatının hedefi, kendisinin şeytani güçlerini elde etmek için kendisini ve eski Paralı Askerler Grubunu mahkum eden eski en iyi arkadaşı Griffith'in intikamını almaktır. Gut'un dev Dragon Slayer kılıcı, Elf Puck ve artan bir uyumsuz eşlik grubu, intikam arayışı içinde ona yardım ediyor, türkçe anime izle. Hiçbir şekilde büyük bir anime hayranı değilim ve bundan önce sadece birkaç seri bitirdim. Ancak seri, animasyona karşı tüm tutumumu değiştirdi. Zekice yazılmış, delice ilgi çekici karakter gelişimi ve bazıları sonun çok ani olduğunu söylerken, gördüğüm bir dizinin en güçlü ve dokunaklı bitişlerinden biri olduğuna inanıyorum. Özetle, bu anime serisi, Guts adlı haydut bir kılıççının hayatını detaylandıran yirmi beş dakikalık bölümden oluşan on saatlik bir mini dizidir. Kısacası, bağırsak, şimdiye kadar yapılmış en ilgi çekici kurgusal karakterdir. Bağırsaklar, her şeyden önce, tamamen kendini koruma ve geliştirmeye dayalı bir bireyin en güzel örneklerinden biridir. Dizi boyunca Guts, dev kılıcının her hamlesiyle gözlerimizin önünde daha güçlü ve daha ölümcül bir hal alıyor. Zamanla, özellikle Griffith ve Caska ile geliştirdiği kişisel ilişkiler tamamen inandırıcı ve dürüst. Özellikle, Guts'un Caska ile olan aşk ilişkisi, seyirciyi kendi dünyasına çeker ve her bölümün sonunda sizi tam anlamıyla daha fazlasına susamıştır. Dürüstçe söyleyebilirim ki, ilerleyen her ciltte yaptığım gibi, hiç bu kadar endişeli bir şekilde bir yayın beklememiştim. Puan, tamamen gereksiz olmanın dışında, kelimenin tam anlamıyla zihninizde bir iz bırakan ek bir duygusal çekicilik yaratır. Açılış teması şarkısı, edinilmiş bir zevk olsa da, sizi Guts ve Band dünyasının daha derinlerine götürecek her ek bölümün başlangıcını işaretlemek için bir gereklilik haline geliyor. Hiçbir zaman kendinizi onunla birlikte en iyi kırk melodiymiş gibi şarkı söylerken bulursunuz.
 • IMDb 10
 • 6.119
 • 0
Dr Stone
Tüm Bilgiler
Dr Stone   
Full HD Görüntüde Dr Stone izleGünümüzde zevk ve kültür sunan animasyonlara nadiren rastlanmaktadır. Bu anime, bilim ve kurgunun harika bir kombinasyonunu sunmayı başarıyor. Bu animeyi 2019'un 'sansasyonel' dizilerinden biri olduğu için seyretmeye başladım. Şaşırtıcı bir şekilde gerçekten heyecanlandım ve her bölümde animeyi daha çok sevmeye başladım. İlk başta gerçekten hiçbir aksiyon ya da derin anlar yok, ancak ana karakterin ilkel bir dünyada teknolojiyi yavaş yavaş geliştirmesini seyretmek ilginç. Dünya tanıtıldıktan ve karakterler seyirciye tanıtıldıktan sonra, her bölüm benzersiz, basit, güzel, heyecan verici ve büyüleyici hale gelir. Her bölümü gerçekten çok sevdim, dolayısıyla daha çok istiyorum tadı alıyorsunuz ve her zaman bir sonraki bölümü seyretmek ve sonra ne olacağını görmek istersiniz. Şüphesiz bu seri, şimdiye kadar gördüğüm en iyi animasyonlardan biri listemde yer aldı ve kesinlikle seyretmeye değer. Yıllar süresince pek çok animasyon seyrettim ama bu, sonuna kadar seyretmeye devam edeceğim birkaç animasyondan biri. Bana ağlatmayı başaran ender animasyonlardan biri olmanın yanı sıra. Anime, her şeye çok fazla ayrıntı yerleştirilmiş kıyamet sonrası bir anime. Şovun kendisi bilimsel bir süreç gibi görünüyor çünkü karşılaştığım herhangi bir olay örgüsü deliği yok. Hikaye bazen inanılmaz derecede ilginç ve felsefi. Karakterlerin hepsi inanılmaz derecede iyi yazılmış ve hepsinin sizin ilgilendiğiniz kendi motifleri var. Kötü Adam, anime'de gördüğüm en ilginç kötü adamlardan biridir. Güdüleri gün gibi nettir, nedenini körleştirir ve herkes tarafından bilinir, bu Ana Karakter ile Kötü Adam arasındaki kama haline gelir ve son derece ilginç bir komplonun harekete geçmesine neden olur. Müzik ve Animasyon gibi Teknik Yönlerin hepsi yıldızdır. Özellikle bilimsel bilgilerin genellikle komik bir şekilde aktardığı görsellerini çok sevdim. Bu dizideki Komedi genel olarak da çok iyi.
 • IMDb 6.4
 • 5.924
 • 1
Fruits Basket
Tüm Bilgiler
Fruits Basket   
Full HD Görüntüde Fruits Basket izleTüm anime serisinin mangalarını seneler önce çıktığı haliyle okudum ve dürüst olmak gerekirse sadece orijinal animeyi seyrettim, çünkü bana kitapların hızlı nostaljisini verdi ama kesinlikle manganın gerçek bir animasyonu gibi hissettirmedi. Gerçek manganın aptallık ve saçmalık dönemleri arasında yaydığı derinlik ve düşüncelilikten yoksundu. Meyveler Sepetinin animasyonunu yeniden yaptıkları için çok mutluyum, müziği çok seviyorum ve yıllar önce okuduğum ve aşık olduğum şeye çok daha doğru. Nihayet mangaya adalet veren bir animasyon. Daha fazlasını görmek için sabırsızlanıyorum. Mangayı okudum ve meyve sepetinin daha eski 2001 versiyonunu gördüm. Dürüst olursam, 2001 versiyonu beni hayal kırıklığına uğrattı. Mangadan çok şey kaçırdıklarını ve her şeyi en iyi şekilde tasvir etmediklerini hissettim ama beni yanlış anlama hala animeyi SEVİYORUM. Meyve sepetinin yeniden başlatıldığını duyduğumda çok sevindim! Umarım mangadaki olay örgüsüne daha sadık kalırlar ve bu şekilde bakarsanız, belki başka bir sezon daha geçirir, 2001 versiyonu durdu, mangada olduğu gibi hikayeleri yeni başlamıştı. manganın aksine 2001 versiyonunda kyo ve tohru arasındaki ilişkinin tüm derinliğini görmektesiniz. 2019'un yeniden başlatılmasının en yeni bölümlerini izliyorum ve dürüst olmak gerekirse onu seviyorum! Sanattaki yeni güncellemeye hayran kaldım, orijinaliyle aynı ses aktörlerini kullandıkları için çok mutluyum ve ayrıca seyirciye daha anlamlı gelen sutle güncellemeleri yaptıklarına sevindim, yeniden seyretmek de eğlenceli . Genel olarak harika bir anime ve eğer yapmadıysanız, mangayı da okumayı öneririm, ikisi de harika. Bu sadece benim fikrim olabilir, sorun değil ama şahsen yeni yeniden başlatmayı gerçekten seviyorum.
 • IMDb 8.5
 • 5.360
 • 4
South Park
Tüm Bilgiler
South Park   
Full HD Görüntüde South Park izleColorado’daki yerde 4. sınıf greyderlerinin 4 serüvenini seyrediyorsunuz. Wendy Testaberger'i çok seven bir çocuk olan Stan Marsh, Cartman'ın Yahudi olduğu için seçtiği dindar Yahudi çocuk olan Kyle ve Kenny, her bölümde ölen turuncu kapüşonlu çocuk. Elbette, çoğu zaman tuhaf bir şeyler olur ve genellikle Cartman'ın anüsüne bir çip yerleştiren uzaylılar da olur ve Michael Jackson mahalleye taşınır, türkçe anime izle. Elbette, osuruk şakaları var, ancak gerçekten dahil olduğu şey, çok çeşitli güncel olayları, pop kültür referanslarını, on yaşındaki bir grubun lensleri aracılığıyla sosyal sorunları ve onları çevreleyen tüm tuhaf karakterleri tasvir eden bir gösteri. Çizimlerin oldukça basit olması, birçok insanı ondan uzak tutuyor, ancak aslında bu şov, birkaç bölücü veya düşündürücü konuya tamamen benzersiz bir yaklaşım sergiliyor. Gösteri bir tuhaflık olarak başladı yeni kaba, çocukların bloktaki şovu seyretmesine izin verme. Küfür eden çocuklardan, konuşan kakalardan, homoseksüel el kuklalarından ve çift cinsiyetli ebeveynlerden inşa ettikleri bir sabun kutusunun üzerinde krallar gibi duruyorlar; Stone, popüler bir dizinin özgürlüğü, kalça durumu ve onlara istediklerini yapma özgürlüğü veren bir ağ ile kutsanmış. Şov yaşlandıkça, hikaye anlatma yeteneklerinde olgunlaştılar ve şov, şok değeri olan çılgınlıktan Amerikan kültürünün dikenli bir hicivine dönüştü. Stone'un pop kültür parodisine, sansürlenmemiş şiddete, pornografiye ve haftanın önemli konularını ele alma cesaretine olan sevgisinin esprili bir vitrini yazmak. Hiçbir şeyin ve kimsenin güvende olmadığı herkes için ücretsiz bir virtüözdür, medyadaki her konum baş aşağı çevrilir ve politik olarak doğru olan her kutsal ineğin içleri alınır. Şimdi bu komedi sosyal aşırı skatolojik mizah barajını sindirebilirseniz. Eric Cartman, Bay Garrison ve son zamanlarda Randy klasik karakterler, ancak Stone daha da ileri giderek renkli karikatürlerden oluşan bir kasaba geliştirdiler. The Simpsons filmindekiler kadar sevimli olmaları için yapılmamışlar.
 • IMDb 7.8
 • 4.667
 • 0
Family Guy
Tüm Bilgiler
Family Guy   
Full HD Görüntüde Family Guy izleBu dizinin ne kadar gülünç derecede akıllı ve aşırı derecede komik olduğunu tartışmaya bile başlayamıyorum. Bu program yalnızca televizyondaki komedilerin çoğunu aşmakla kalmıyor, aynı zamanda aşırı hassas halkın çoğunun uzak durduğu konuları ele alma cesaretine sahip. İlk başta neden havadan çekildiğini hiç anlamadım. Fox, Temptation Island kadar bayağı ve insanca aşağılayıcı bir şey gösterebilir, ancak bu anime serisi çok müstehcen. Bu şov için yapılan inanılmaz seslendirme sanatçısı, özellikle de harika yaratıcı Seth MacFarlane hakkında kesinlikle yorum yapmalıyım. Her şeyden önce, çok yönlülüğü şimdiye kadar duyduğum hiçbir şeye benzemiyor. Gerçekte kaç tane ses çıkardığını keşfettiğimde, yere serildim. Şu anda konuşma patolojisi alanında yüksek lisans yapmaktayım, bu yüzden yeteneğini özellikle ilginç buluyorum. Sadece bu bireysel seslerle konuşmakla kalmıyor, onların içinde şarkı da söyleyebilir ve çok iyi ekleyebilirim. Bu çizgi filmdeki müzikal sayılar ölmekte olan bir sanatı canlandırıyor. Yol bölümleri, Crosby filmlerine geri dönen histerik bir atıştır; bu, genellikle arkadaşlarıma açıklamam gereken bir referanstır, ancak genellikle kaçırdığım birkaçını açıklamaları gerekir. Aslında, referansların kapsamı sevimsiz 80'ler televizyonundan siyasi yorumlara ve Broadway'e kadar uzanıyor. Bu yüzden herkes bu dizide komik bir şeyler bulacak. Bir biçimde veya başka bir biçimde herkes bununla ilişki kurabilir. Erkek arkadaşlarımın çoğu şovdan alınmam gerektiğini düşünüyor çünkü ben bir kadınım ve bu bir erkek dizisi. Size söyleyeyim, durum hiç de öyle değil. Lois Griffin, ucube bir rol modeldir. Cahil erkek arkadaşlarımla uğraşırken onun bilgisinin yarısına sahip olduğumu düşünmeyi seviyorum. Kesinlikle mükemmel televizyon. Sinirli, komik, zeki ve son derece yaratıcı. Bu gösteri sıradan televizyon için temiz bir soluktu ve yakında ağı yeniden uyandıracak.
 • IMDb 6.5
 • 4.082
 • 0
Rick and Morty
Tüm Bilgiler
Rick and Morty   
Full HD Görüntüde Rick and Morty izleBu şov hakkında çok şüpheci olduğumu söylememe izin verin. Sinsi zirvelerden yola çıkarak, bunun ucuz ve düşük standartlara sahip başka bir aile adamı tembel animasyonlu şov olacağını varsaydım. Vay be wizz, çok yanılmışım. Tüm şakaların ardında, her bölümün şaşırtıcı bir şekilde güçlü bir mesajı var ve onunla ilgili olsanız da olmasanız da, her bölümün sonu bir serseri gibi hissetmeyeceksiniz. En zayıf yönü animasyondur. Güzel değil ve eski görünüyor. Buna rağmen, bunun şovu aşağı çektiğini söylemek zor. Hayır, bir bit bile değil. Kesinlikle zeki yazı ve iyi tasarlanmış karakter kişilikleri, temelde bu gösterinin üzerinde durduğu şeydir. Her bölümde bir alt olay örgüsüne sahip olan diğer birçok çizgi filmden farklı olarak, bu şovdakiler aslında alakalı ve akılda kalıcı. Sadece dolgu maddesi olarak orada değiller ve neredeyse ana hikaye kadar önemlidirler. Aslında çoğu bölümde hangisinin alt olay örgüsü ve hangisinin ana olay örgüsü olduğunu söylemek zor. Bu inceleme yalnızca 1. Sezonun ilk birkaç bölümüne dayanmaktadır. Komik teaser ve bunun daha eski, daha klasik çizgi filmler gibi elle çizilmiş bir gösteri olduğu gerçeğine dayanarak bu seriyi gerçekten dört gözle bekliyordum. Benim endişem, zayıf, kötü yazılmış bir senaryo ile sonuçlanacak olmasıydı. Durum hiçbir şekilde bu değil. Bu dizi yazısıyla, karakterleriyle, tarzıyla ve hayal gücüyle inanılmaz derecede özgün. Her bölüm VE şaka bir öncekinden tamamen farklıdır, bu da bu şovu taze ve seyretmesi heyecan verici kılar. Ed'in komik olduğunu düşünürken, hiçbir karakter kötü değildir. Likea, köpeği Snuffles ve hatta Likea'nın matematik öğretmeni hepsi harika şakalar yapıyor. Yönetmenlik harika ve sanat tarzı ve çizilme şekli gerçekten çok iyi. Şovla ilgili tek sorunum, her bölümü nasıl bitireceklerini bildiklerini sanmıyorum. Ama konu komedi olduğunda bu gerçekten taze bir soluk ve bence yetişkinlerin ellerinde gerçekten güzel bir şov var. Söylemeye çalıştığım şey, bu şovun mükemmele yakın olduğu.
 • IMDb 8.5
 • 3.418
 • 0
One Punch Man
Tüm Bilgiler
One Punch Man   
Full HD Görüntüde One Punch Man izleİnsanüstü bir dünyada Saitama eşsiz bir güce sahip kahramandır, düşmanları tek bir yumrukla yenebilir. Ama kahramanlarla dolu bir dünyada sadece kahraman olmak, kötü şeylere neden olabilir. Mesela kimseden saygı görmüyor, her şeye gevşek bir tutum sergiliyor ve çoğunlukla genel kahraman hayatını anlamsız buluyordur ve hepsinden kötüsü, yoğun eğitim nedeniyle saçlarını kaybetmiştir. Anime, hayatım boyunca seyrettiğim en komik ve en eğlenceli anime dizilerinden biridir. Yeni başlayan bir anime olmasına rağmen, ilk bölüm anime topluluğunda çok beklendi ve yüksek kaliteli animasyonlar ve komik bir hikaye çizgisi ile gözlerimde kesinlikle altındı. Ana karakter, düşmanları ve yaşadığı hayat, hem yeni hem de şimdiki anime'lerden diğer popüler anime parsellerinin tam bir alay konusu. Bölümlerdeki çizgiler ve diyaloglar, hiciv ve şakalarla doludur ve bunlara hicivli bir komedi duygusu verilir. Bu animeyi seyretmenizi kesinlikle tavsiye ederim, çünkü kesinlikle en azından yüzünüze bir gülümseme getirecek ve seyretmek için harcadığınız zamandan pişman olmayacaksınız. Mangası varken anime hakkında bir şey bilmiyordum ama birçok kişi bana bu şey harika, onu okumalısın dedi ve ben meh gibiydim ve fazla uğraşmadım. Ancak geçenlerde şovun canlandırıldığını ve 6 bölüm yayınlandığını gördüm ve sadece bir şans vermek istedim. İlk bölümle kesinlikle havaya uçtu ve 6 bölümün tamamını ara vermeden seyrettim ve bunun şu anda seyredebileceğiniz en iyi anime olduğunu söyleyebilirim. Hikaye, yoluna çıkan her kötü düşmanı tek bir darbeyle yenen kel bir süper kahramanın hakkındadır. Animasyon muhteşem, şakalar ve kelime oyunları komik, en önemlisi hikayenin konusu ve hızı çok hızlı ve kesinlikle sıfır rüzgarlı sahneleri var.
 • IMDb 8
 • 3.180
 • 4
The Last Naruto the Movie
Tüm Bilgiler
The Last Naruto the Movie   
Full HD Görüntüde The Last Naruto the Movie izleBenim gibiyseniz, Tattu'nun hikayesini neredeyse başından beri takip ediyorsunuz ve sonuna kadar içindesiniz. İşte burada: Ve özellikle kahramanımızın büyümesinin ne kadar zor olduğu düşünüldüğünde, bu güzel bir son. Bu filmin her parçası, güzel manzaralardan hikayenin başlangıcını anlatmaya yardımcı olan nostaljik enstrümanlara kadar sevgi dolu detaylarla işlendi. Karakterlerimiz harika, yetenekli yetişkinler haline geldi ve hikaye, mangadan kalan çözülmemiş konu başlıklarından bazılarına bağlanmak için iyi bir iş çıkarıyor. Tek gerçek dezavantajı, sahnelerle dövüşen kaç karakterin oldukça kısa olduğu veya tamamen dışlandığıdır. Film aksiyon için eksik değil, ancak olabildiğince eşit dağıtılmıyor ancak bu film Tattu hakkında, bu yüzden kahramanın odağın çoğunu alması doğal. Karakterizasyon ve olay örgüsü, orijinal yaratıcı Masashi Kishimoto tarafından titizlikle gözden geçirildi ve yeniden düzenlendi ve bu, en sevdiğimiz karakterlerin nasıl yetişkinlere dönüştüğünü o kadar güzel gösteriyor ki, tarafsız bir seyirci, bunların farkına varıldığında biraz hüzünlü hissediyor. bebekler artık bebek değil. Lütfen, hayatınızın herhangi bir noktasında Tattu'ya düşkünseniz, kendinize bir iyilik yapın ve bu filmi seyredin, böylece onun uzun süredir hak ettiği ve hak ettiği mutlu sonunu görebilirsiniz. Bu sadece tatmin edici değil, aynı zamanda hikayenin yakında gelmesi gereken bir sonraki kısmına geçmenize yardımcı oluyor. Bu filmi düşünürken akla gelen tek kelime güzeldir. Bu bir şaheserdi ve Kishimoto'nun kendisi tarafından yazılmıştır. Bu film aynı zamanda üretilen diğer pek çok kanon dışı film arasında öne çıktı ve her zamanki reçel dolu aksiyonunuzdan biraz daha fazlasını ekledi. İster inanın ister inanmayın ama bu Tattu ile Hinata Hyuga arasındaki bağın doğuşunu sunan bir Aşk hikayesi. Nasıl büyüdüklerini, değiştiklerini ve olgunlaştıklarını, baştan sona seyreden birçok Tattu hayranının yüreklerini karıştırarak gösteriyor. Tek başına kelimeler bu filmin güzelliğini tarif edemez, bu yüzden daha fazlasını söylemeyeceğim. Kaçırmamanız gereken bir film.
 • IMDb 7.8
 • 3.089
 • 0
Young Justice
Tüm Bilgiler
Young Justice   
1080p Kalitede Young Justice izleDaca her zaman en iyi şovlardan başka bir şey getirmeden, yetişkin hayranları hedefleyebilecek fantastik çocuk çizgi filmleri yapmakla tanınmıştır. Ancak son yıllarda çizgi filmlerinin kalitesinin düştüğü görülüyor. Akla gelen iki ana şov, genç seyirciyi açıkça hedefleyen korkunç bir gösteri olan Batman ve The Brave, Klasik DACA çizgi filmleriyle aynı olmayan düzgün bir çizgi film. Ancak, bu çizgi film en iyi çizgi filmlerinin en iyi kısımlarını geri getirdi ve bunları bir araya getirdi. League dizisi harikaydı, ancak dizi ilerledikçe her bölümün, dizide nihai bir etkiye sahip olmayan belirli karakterlerin gelişimine odaklandığı açıktı. bölüm, genellikle önceki veya sonraki bölümün görüntülenmesini gerektirmeyen tek seferlik bir bölümdü. Genç Adalet bunu gördü ve yeni bir şey yapmaya çalıştı. İlk olarak, takımın Adalet Ligi'nin ilk günlerinde olduğu gibi küçük kalmasını sağladı, böylece bu karakterleri olay örgüsü için gerçekten önemli hale getirebilirdi. İkincisi, her bölümü, her bölümü bir araya getiren tek bir dizeli olay örgüsüne bağlı bir kerelik bir macera haline getirdi. JL bunu birkaç kez yaptım, ancak serinin olay örgüsünde neler olduğu ve karakterlerin neler yaşadığı konusunda net bir fikri var. Bu yüzden animeyi seviyorum. Ne yapmaya çalıştığını biliyor ve sürekli daha fazlasını istemenizi sağlıyor. Çizgi film stili, hem hikayenin tonundaki ciddiyeti hem de bir bütün olarak serinin profesyonelliğini gösteren Justice League'in animasyon stilinin güncellenmiş bir versiyonudur. Teen Titans eğlenceli bir diziydi, ancak bazen çocuksu sanat eserleri arasındaki ciddi anları kabul etmek zordu.
 • IMDb 8.2
 • 3.015
 • 1
Given
Tüm Bilgiler
Given   
Full HD Görüntüde Given izleBu gösterinin temel önermesi verildiğinde, ilk başta bana gerçekten basit geldi. Müzikten bıkmış yaşlı karakter ve gerçekten öğrenmek isteyen ve biraz yetenekli olan yeni karakter. Ama bu diziye ilk bölüm bitmeden başladıktan sonra zaten karakterlere aşık oldum. Bunların ilişkilendirilebilirliği, en yüksek tepkilerin üzerinden geçmek zorunda kalmadan gerçek anlamda komik sahneler sergilemeleri. Ve bu sanırım şimdiye kadar gördüğüm ilk Anime, bir yumruk çizgisi olarak kullanılmayan veya çok güçlü bir şekilde ima edilen, ancak yüzde yüz onaylanmayan şov, karakterlerin ilişkilendirilebilirliği ve neredeyse anlık derinliği beni% 100 bu şovun içine çekti ve seyretmeye ve daha fazla insanın bu şova bir şans vermesini ummaya devam edecek. Bu hikaye, insan olmanın o küçük, gündelik eylemlerini yakalıyor. Kelimelere dökülmesi çok zor olan bu garip sessizlikler, titreyen duygular ve duraklamalar burada çok güzel bir şekilde canlandırılıyor. Karakterlerle ilişki kurmak çok kolay ve çok kolay etkileşim kuruyorlar. Bu gösteri çok yumuşak ve dinlendirici ama nadiren görülen zorlukları ve travmaları zarafetle anlatıyor. Bu hikayeyi yeterince tavsiye edemem. Beni güldürdü, hayran kızım ve düşündürdü, bu hikayeyi seviyorum. Genelde eleştiri yazmam ama verilenler beni hala aşamadığım inkar edilemez bir duygu dalgasıyla bıraktı ve kendimi burada kimseyi bu animeyi denemeye ve umarım verilen sanatın tadını çıkarmaya çağırırken buldum. kişisel olarak karakterlerin gelişimi bu animede en güçlü nokta. duyguların ve düşüncelerin gelişiminin sergileme şekli gerçekçidir. Ben bir müzik aşığı olmama rağmen müzik türünün içinde kendimi şımartacak bir tip değilim ancak bu anime beni sanatsal ve duygusal olarak ona çok bağlı bıraktı. fuyuu no hanashi artık en sevdiğim şarkılar arasında ve dinlemeden bir gün geçiremem. Tutkunuzdan aldığınız zevki kaybettiğinizi veya bağlantınızın koptuğunu ve kaybolduğunuzu hissettiğinizde kesinlikle tekrarlanmaya değer bir anime.
 • IMDb 9.5
 • 2.961
 • 0
Yosuga no Sora
Tüm Bilgiler
Yosuga no Sora   
Full HD Görüntüde Yosuga no Sora izleBu animeyi çok sevdim çünkü bana pek çok şey öğretti, küçük şeyler geleceğinizin sonucunu değiştirebilir, pek çok şey fark edilmeden gidebilir çünkü kızlardan birini kurtardığında her şeyi öğrettim ama bütün kızların büyük sorunları olduğu ortaya çıktı. ama sakladım ve bu anime gösteriyor ki, kim olurlarsa olsunlar kimin sevebileceğinin önemi yok ve onların işi de aşk hayatlarına müdahale etmiyor bu benim en sevdiğim drama anime çok gerçekçi ve yoğun. Gerçekten ona nasıl baktığına bağlı. Biraz çirkin sevgi sahnelerini ve çıplaklığı geçebilirseniz, biraz daha derinlemesine bakın, burada olması gereken bir şey var. Özellikle sonraki bölümlerden daha çok bahsetmişken, kardeş sevgisi konusuna girip şu soruyu soruyor: Dünya onu kabul etmese bile kalbini dinlemekte, sevdiğin kişiyi sevmekte sorun değil mi? Seri, bu soruyu tersine çeviriyor; ve yine de ensesti onaylamıyor olsam da, bu anime biraz mantıklı olduğunu düşünmenizi sağlıyor. Benim kişisel görüşüm. Ancak ensest de bir tartışma konusu ise, film müziği ve atmosfer oluşturması için onu hala seyredin. Daha duygusal ve güzel anime müziklerinden birine sahip ve kuşkusuz, beni bir noktada gerçekten gözyaşı döktü. Her dinlediğimde hala ürperiyorum. Hikayenin iyi ve kötü anları var, ancak MC'nin belirli bir kıza odaklandığı farklı mini hikayeleri keşfederken bazıları için biraz kafa karıştırıcı olabilir. Bu yönü, görsel bir romandan uyarlanmasından kaynaklanıyor. Genel olarak, keyifli buldum. Seyredilmesi şart değil ama en azından ilk üç bölümü denerim, seyretmeye devam etmek isteyip istemediğinize o andan itibaren karar verebilirsiniz. Mükemmel ve karakter gelişimine ihtiyaç duymayan kahramanı karakterli olağan harem anime. Basit bir harem şovu olsaydı işler basit olurdu, ama değil. İkizi olan tsundere kız kardeşinin ana karakteri. Harem türünün yanı sıra, bunun nereye gittiğine inanılabilir. Hikaye durumuna aldırış etmeden aynı müzik parçası on iki bölüme dönene kadar müzik başlangıçta iyi görünüyor.
 • IMDb 6.4
 • 2.649
 • 0
Vinland Saga
Tüm Bilgiler
Vinland Saga   
Full HD Görüntüde Vinland Saga izleHarika bir sinematik evreni neyin oluşturduğundan bahsettiğimizde, fikirler her zaman farklıdır. Bazıları gerçekçi, bazıları sevmiyor. Bazıları hikayenin hızlı ilerlemesini beğenirken, diğerleri sevmiyor. Bazıları karakterlerin orijinal olmasını ve gerçeklik duygusuna dayanmasını tercih ederken, diğerleri daha çok fanteziye dayanan genel, daha idealist karakter tarzını tercih ediyor. Ben özellikle gerçekçi koşullar göz önüne alındığında anlaşılır bir şekilde gelişen, ilişkilendirilebilir karakterlerle gerçekçi bir ortam tercih ediyorum. Hikayeyi ilginç kılan bir hızda da seviyorum, aynı zamanda aceleye getirmemekle birlikte hikayeyi gelişmemiş ve anlaşılması zor hissettiriyor. Bu anime her şeye sahip. Tarihsel yönlerden oyuncu kadrosunu nasıl kurduğuna, bu kadar kısa bir süre içinde içimde dalgalandırmayı başardığı geniş duygu yelpazesine kadar her şey olağanüstü ve biz sadece beş bölümüz. Ayrıca, animasyon kalitesi ve CGI'nin muhteşem kullanımı konusunda da beni başlatmayın. Animasyonlu bir hikayeyi gerçek hissettirmek için CGI'lerin kullanılması gerekiyordu. Bu harika. Karakterleri gerçekçi ve ilişkilendirilebilir hissettirirken, aynı zamanda onları yalnızca 100 dakikadır devam eden bir hikayeye dayandırmak, ister ver ister al, inanılmaz. Filmler bunu yapabilir, çünkü onlar sadece bir kreşendo gibi, gerçekten hızlı olmayan bir temele ihtiyaç duyarlar ve hepsini ana karakterin birikmiş duygularından oluşan bir zirveyle sonlandırırlar. Bir televizyon dizisinin tüm bunları yapması ve aynı zamanda seyircinin ilgisini çok daha yavaş bir hızda tutması gerekir. Animenin karakter temelini nasıl ele aldığına dair harika bir örnek, bu dizinin dördüncü bölümünden geldi. Thors'un durumu elindeki durumu gerçekçi hissettiği şekilde ele aldığını görmek, dizinin onu zaten bir karakter olarak geliştirmesi nedeniyle. Bazıları ideallerinin saf olduğunu iddia edebilir ve ben de aynı fikirdeyim, ancak bu, eylemlerinin daha az gerçek hissetmesini sağlamaz.
 • IMDb 5.8
 • 2.536
 • 0
Kakegurui
Tüm Bilgiler
Kakegurui   
Full HD Görüntüde Kakegurui izleÖyleyse doğrudan konuya girelim. Bu anime normal değil. olmaması gerekiyordu. Riski heyecan verici bulan bir kadının rasyonel olmasını bekleyemezsiniz. Her şey, sadece heyecan için yüksek bahisli kumar oynamaya çalışan karakterlerin çılgınlığıyla ilgili. Para çoğu için gerçekten önemli değil. Bununla birlikte, bazı insanların animeyi çılgın anları için neden eleştirdiğini gerçekten anlamıyorum, bu kadar eğlenceli olmasının nedenlerinden biri de bu. Demek istediğim, son noktaya göre, böyle olmasını beklemeliydin. Tüm bu çılgınlığı çekici bulmadıysanız, ilk başta seyretmeliydiniz. Filmi seyretmeden önce karakterlerin mantıksızlığı ve dizinin genel deliliği hakkında biraz okudum ve anında heyecanlandım. Daha sonra seyrettim ve hiç pişman olmadım. Demek istediğim, bu herkes için değil. Ama bu ondan nefret etmeniz gerektiği anlamına gelmez çünkü bu sizin tarzınız bir şov değil. Sadece atlayın. Öte yandan, eğer benim gibiyseniz ve çılgınlığı ve öngörülemeyen karakterleri çekici buluyorsanız, kesinlikle deneyin. Eğlenceli bir saat olacak. İki sezonu da çok seyrettim ve yakında üçüncü bir sezonu yayınlayacaklarını umuyorum. Her bir kumarla verilen tüm oyun bilgilerine ayak uydurabilirseniz VE ayrıca aşırı tepki veren karakterlerle ilgileniyorsanız seyretmeye değer olduğunu söyleyebilirim. Orijinal animasyon olmayan dizinin bir bölümünü seyrettim ve animasyonlu versiyon filmi büyük ölçüde adalet ve daha fazlasını yapıyor. Açıkçası, kendinizi kötü eleştirirken bulursanız, araştırmanızı seyretmeden önce yapmış olmalısınız. Kahretsin, sadece hepsinin heyecanını sevdim ve biliyorsun, dürüst olmak gerekirse burada pokeri anlamak zorunda değilsin. Bu konudaki kız karakterler oldukça ilginç çünkü teknik olarak her rakibin kıçını dövüyorlar ve elbette kişilikleri bölünmüş durumda. Şeker kaplı şirin kızlar olmaktan, ahegao yüzleri takarak nihai çılgınlığa dönüşürler. Evet ebeveynler, lütfen bu animeyi çocuklara gösterme.
 • IMDb 8.5
 • 2.534
 • 34
High School DxD
Tüm Bilgiler
High School DxD   
Full HD Görüntüde High School DxD izleHemen şunu söyleyeyim, bu dizinin hedef kitlesi genç erkekler. Çekici kızlar ve bolca çıplaklık içeriyor. Bununla birlikte şov, bir hikayenin bazı unsurlarının atıldığı bir fan hizmeti animesi gibi görünmeye başlıyor, ancak hızla bir hikaye gelişiyor. Hyoudou Issei, sonunda ilk kız arkadaşını, Yuuma adında bir kızı alan sapık bir lise öğrencisi. . Ancak ilk buluşmalarından sonra onu öldürür ve düşmüş bir melek olduğu ortaya çıkar. Issei'nin okulundaki Occult Research Club'ın başkanı olan kızıl saçlı güzel muhteşem Rias Gremory tarafından canlandırıldı. Ona bir iblis olduğunu ve onun astı olarak hizmet etmesi için bir iblis olarak canlandırıldığını söyler. Dizi eğlenceli ve bol aksiyonlu ve belirli sahneler baştan sona yaygındır. Hikaye ilerledikçe daha da gelişiyor ve sonunda bir tür şirin, biraz klişe romantik bir olay örgüsüne dönüşüyor. Tüm çıplaklık olayı sizi kandırsa da, şovun temeli aslında çok güçlü, ilgi çekici bir hikayeden ve anime'deki en sevimli karakterlerden birinden yararlanıyor, ancak bunu söyleyebilirim çünkü ben de hedef kitle. Genel olarak, bu iblisler, düşmüş melekler ve göğüsler hakkında çok hafif yürekli bir hikaye, ancak bunu göğüsler hakkında yapmak isteyip istemediğiniz sizin seçiminiz. Benim tek şikayetim, kökene kadar, açıklanamayan çok şeyin bırakılmasıdır. Ama hey, sadece on iki bölümle yapabileceğin çok şey var. Bu gösteri kesinlikle herkes için değil. En azından sürekli çıplaklığın tadını çıkaracak olan genç erkeklerden başka kimseye tavsiye edemezdim. Ancak bu herkesi ertelememelidir. Dizi sapkın görünmeye başlıyor, ancak ilerledikçe ıslak, sevimli ve romantik olmaya başlıyor. E n'olmuş? Bu bir erkek şovu, ateşli kızların ve göğüslerin önemli olduğu yaştaki erkekler için tasarlanmış ve bu alanda işe yarıyor. Sahip olduğum ana eleştiri noktası yazıdadır. Bazı diyaloglar oldukça utanç verici ama genel olarak sorun değil. Ve olay örgüsünün daha iyi olabileceğini düşünmeden edemedim.
 • IMDb 8.7
 • 2.418
 • 0
Naruto
Tüm Bilgiler
Naruto   
Full HD Görüntüde Naruto izleYaklaşık on bölüm sonra kesildi, şu anda seyredilmekte olan olay örgüsü bana ana hikaye için pek bir önemi olmayacakmış gibi hissettim. Bazı bölümler savaşlar sürmüştü ve anime'nin farklı bölgelerden farklı bölgelere gidecekleri, becerilerini geliştirecekleri ve ahlaki dersler öğrenecekleri bir tür olacağını hissettim, ama büyük bir olay olmayacak, B yok seriyi birbirine bağlayan hikaye. Sıradanlığa düşeceğinden de endişelendim. Hiçbir şey vermeden, bu arkın sonunda, fikrim değişti. Şu anki bölümlere kadar tüm dizileri gördükten sonra, en azından kendim için söyleyebilirim ki, en iyi haliyle bu anime, bazılarının kredi verdiğinden daha derin bir anime ve oldukça bağımlılık yapıcı olabilir. Dizi boyunca geliştikçe karakterlerine güçlü bir odaklanma var ve gerçek duygu, trajedi, yoğunluk ve hatta sadece eğlence anları var. Dizide yavaş zamanlar olduğu için mükemmel değil ve herkesin beğeneceğini söylemeyeceğim ama söyleyebilirim beklenmedik bir şekilde en sevdiğim animelerden biri haline gelmişti. Bir arkadaşım beni anime serisiyle tanıştırdı ve Gaara of the Sand'ın ekranda yürüdüğünü ilk gördüğüm andan beri hoşuma gitti. Şimdi ilk bölümden başlayarak tüm bölümleri seyretmeye çalışmakla meşgulüm ve aksiyon, macera, mizah, fantastik ve yaşlanmayı birleştirmeyi başaran hikayesinden ölçüsüz bir şekilde etkilendim. hepsi bir arada. Yüzeye çıkan bazı çok karanlık unsurlar ve tabii ki şiddet nedeniyle küçük çocuklar için tavsiye etmem. Bununla birlikte, çok karanlık unsurlar hikayeyi yoğunlaştırmada ve karakter oluşturmada başarılıdır. Tüm karakterler çok benzersizdir, burada çerez dolgusu yoktur ve kötü adamlar özellikle iyi gelişmiştir. Bu, gençliğimin kötü adamları olan İskeletor ve Kobra'dan çok uzak. Aklıma gelen tek dezavantaj, birkaç bölüm sürebilen aşırı uzun savaş sahneleri. Savaşın önemi ile orantılı olarak bölüm sayısı.
 • IMDb 8.4
 • 2.384
 • 0
Seishun Buta Yarou wa Bunny Girl Senpai no Yume wo Minai
Tüm Bilgiler
Seishun Buta Yarou wa Bunny Girl Senpai no Yume wo Minai   
Full HD Görüntüde Seishun Buta Yarou wa Bunny Girl Senpai no Yume wo Minai izleBiliyorum gerçekten geç kaldım ama bu harikaydı. Işık muhtemelen kahramanı olan en iyi kötü adamlardan biridir. O aşağılık biriydi ve kendini Tanrı sanan bir psikopattı. Önüne çıkan herkesi öldürmeye istekli olduğu için Kira'ya dönüşmesini seyretmek ürkütücüydü. Her saniyesinden keyif aldım. Bir karşılaştırma yapabilseydim, Light ve L arasındaki dinamik Hannibal TV şovundaki Will ile benzerdir. Bu anime beni her bölümde ayak parmaklarımın üzerinde tuttu çünkü Light, Kira'ya karşı olan insanları zekice alt etti, ta ki sonunda zekâsı olana kadar. Sonunda Light'ın kazanmasını diledim ama dürüst olmak gerekirse final, Ryuk'tan başka kimsenin kazanmadığı anlamına geliyordu. Ryuk, Light'ın etrafında olmaktan en çok keyif aldı ve sadece doğruydu, Light'ın canını alan kişi Ryuk'du. Tam bir döngü oluşturmuştu ve bu sonu görmek biraz acı tatlıydı. Light ve L kesinlikle dizinin en iyi karakterleri, Light şahsen benim favorim ve her zaman L'yi yenmesini istiyor, ikisinin de yaşamasını istedim, bu sadece bu karakterlerin ne kadar iyi yazılmış olduğuna dair bir örnek, istemezsin ikisinin de ölmediğini görmek için. Sonunda gerçekten hoşlandığım şaşırtıcı bir karakter Misa idi, ilk başta onu çok sinir bozucu buldum ama sonunda bende büyüdü ve onu sevdim. İlk on bölümdeki herhangi bir karakterin kötü olduğunu düşünmüyorum ama ikinci yarısına ulaşacağız. Film müziği harika, bu muhtemelen gelmiş geçmiş en iyi anime müziği olabilir, bunu ya da Evangelion arasında seçim yapamam. Ama her karakter ve Hıristiyan orkestrasyon müziği için temalar epik, bu şeyleri her zaman dinliyorum, sadece bu kadar iyi.
 • IMDb 8.8
 • 2.378
 • 0
Yuri on Ice
Tüm Bilgiler
Yuri on Ice   
Full HD Görüntüde Yuri on Ice izleDerin duygusal temalara ve üç boyutlu, zengin ve renkli karakterlere sahip şaşırtıcı derecede olağanüstü bir anime. Dizi, normal anime hayran kitlesine hitap etmesi amaçlanan normal bir anime gibi görünmeye başlar. İlk başta, üç ana karakter oldukça tek boyutlu karakterler olarak karşımıza çıkıyor; Takio, pek çok arkadaşı olmayan, içe dönük bir genç adam, Viktor temelde herkesi büyüleyebilen güzel bir çocuk ve Takio, öfkeli ve zafer takıntılı bir çocuk. Bununla birlikte, her karakterin düşüncelerini bize gösterdikçe bir dönüş alır. Özellikle patenciler buza çıktıklarında, karakterlerin zihnini ve müziklerini ve programlarını seçme nedenlerini keşfediyoruz. Çoğu zaman programları kendileri için önemli olan bir şeyle ilgilidir ve paten yaparken gösterinin karakter gelişiminin çoğu gerçekleşir. Dikkatinizi çekeceği kesin olan gerçekten büyüleyici bir gösteri. Bu kesinlikle çok güzel bir anime. Birinci bölümden beri karakterlere bağlı hissettim. Her bölüm beni uçurdu. Eşcinsel bir ilişkiyi bu kadar mükemmel göstermeleri ve gösterideki hiç kimsenin homofobik olmaması şaşırtıcı. Hayranların yanı sıra. Bu gösteri mutlaka izlenmeli. Müzik ve animasyon güzeldi. Her şey dikkatimi çekti ve hayatımı daha iyi hale getirdi. İzlemeyi düşünüyorsan, söylediğimde bana inan ve seyret. Ona bayılacaksın ve seveceksin. Tıpkı benim yaptığım gibi. Anime, romantizm, drama ve spor istiyorsanız mükemmel bir gösteri. Kesinlikle nefes kesici ve nefes kesici. Neredeyse her bölüm beni gözyaşlarına boğdu. Bunu izlemelisin. Tekrar tekrar aşık olacaksın.
 • IMDb 8.9
 • 2.346
 • 0
KissXsis
Tüm Bilgiler
KissXsis   
Full HD Görüntüde KissXsis izleBu anime bir ecchi olduğunu ve sık sık cinsellik kullanımı için değilse, o zaman benim kadar zevk almayacağımı söylerken dürüst olacağım. Bununla birlikte, dışarıdaki diğer ekşilerden farklı hissediyorum. Anime, cinselliği bir mizah kaynağı olarak ve karakterleri daha da sevmenizi sağlamak için kullanır. Seyirciyi açmak için kesinlikle bir teknik olarak kullanılmaz. Ako, Riko ve sapık bir şekilde kur yapmaya çalıştıkları üvey kardeşleri Keita var. Oldukça basit, bu anime sevimli ve kalbi ısıtır. Müzikten sanat tarzına kadar her şey çok şirin. Karakterlerdeki hikaye ve ufak değişiklikler şaşırtıcı bir şey değil. Ama bu anime, seyrettiğim kısa sürede beni güldürdü ve bittiğinde gönül yarası verdi. Sadece 11 bölüm ve gününüzü aydınlatacak bir şey istiyorsanız. Dizi sizin için bir anime. Bunu bir süre önce seyrettim ve sürekli ensest ve ensest yaptırımlarının çılgınca miktarına utandım, ama kendimi şaşırtıcı bir şekilde meşgul buldum. Hiçbir fikrim yok ama hikayede beni içine çeken bir şey vardı. Animasyon anime standartlarına göre iyiydi, ses oyunculuğu iyiydi, hiçbir şeyin bu kadar harika olmaması garipti ama beni seyretmeye devam eden bir şey vardı, bilmiyorum. Bu şovu tavsiye edebilir miyim bilmiyorum, sanırım konseptten fazla rahatsız olmadıysanız bir göz atabilirsiniz. Belki benim yaptığım gibi içine çekilirsin.
 • IMDb 6.2
 • 2.303
 • 2
Banana Fish
Tüm Bilgiler
Banana Fish   
Full HD Görüntüde Banana Fish izleBu gösteri, acımasız travmasına rağmen güzel bir eser. Her bölümde büyük bir aksiyon akışı ve en gerçek ve şaşırtıcı bir arkadaşlık hikayesi var. Hatta mafya karakterlerinin üstesinden gelme mücadelesinde ana karakterlerin birbirlerine ne kadar sadık olduklarını gösteren anlar bile var. Şov, seyircilere dünyada kötü şeyler olduğunu bilsin, ancak Ash gibi insanların vahşiliğiyle gelecek için umut veriyor. En iyi anlardan bazıları, Ash ve tüm çetenin, silahsız bir hayatları olsaydı, olmak istedikleri kişi olma özgürlüğüne sahip oldukları anlardır. Ash ve Eiji'nin birbirleriyle şaka yapabilmesi harika. Bölümler boyunca mizahı görebilirsiniz. Çok duygusal, ancak ruha hem huzur hem de huzursuzluk getiren şok edici bir sonla. Başkalarına yazma konusunda ilham veriyor ve yazılı olarak bulabileceğim tüm iyi konular için kesinlikle bu gösteriye kredi vereceğim. Gösterinin takma adları kesinlikle karakterlerin yaratıcı kişilikleriyle eşleşiyor ve bu adamları gerçekten hayata geçiriyor. Bu şov genel olarak en iyi on şovdan biri olmalıdır. Demek istediğim, bir gangster anime seyretmek istiyorsanız, o zaman bu sizin bahsiniz. Ancak hızlı bir şekilde karakterlerden ve hikayeden gerçekten sıkıldım. Sanırım Ash adamlarla takım oluştururken artık seyretmeyeceğimi düşündüm. Dürüst olmak gerekirse, kötüleri elde etmek için kendi başına çalışması daha iyi olurdu çünkü bir tür baş belası olması gerekiyordu. Anime'ye saygı duyuyorum ama gerçekten büyük bir hayranı değilim, gangster anime'yi sevmediğimden değil ama sadece ilgim çabucak ortada bitti.
 • IMDb 9.1
 • 2.207
 • 0
Star Wars The Clone Wars
Tüm Bilgiler
Star Wars The Clone Wars   
1080p Kalitede Star Wars The Clone Wars izleSezon 1'den yedi bölüm seyretmeye dayanarak bunu yazan altı yaşında biri değilim. Bu benim en sevdiğim şov ve her bölümü ezberledim. Öyleyse başlayalım. Bu dizi basittir, kısaca ifade etmek gerekirse, ikinci ve üçüncü bölümler arasında meydana gelen bir dizi olaydır. Bu dizi, yazarların ve animatörlerin bir süre sonra yeni şeyler denemekten nasıl korkmadıklarının gidişatını gösteriyor. Bu gösterinin birinci ezonu biraz sıkıcı. Dediğim gibi, yaratıcılar bu noktada çok cesur değildiler ve çizgiyi neyin aştığını gerçekten bilmiyorlardı. Çok geçmeden anladılar ki, böyle bir şey yoktur. Sezonda birkaç iyi bölüm var ve kapanışta daha iyi hale geliyor. Ama genel olarak, sadece parlak ışıklar ve büyük seslerdi, tipik çocuk şovunuz. Sezon iki, yaratıcılık açısından hızlanmaya başladıkları yerdir. İlk dört bölümlük öykülerini oluşturdular ve oldukça iyi bazı bağımsız filmler yaptılar. Kedi ve fare benim özel bir favorimdi. Üçüncü sezon, gösteriye gerçekten iyi şeyler katmaya başladıkları yerdir. Çok daha fazla yorum yapıldı ve gösteri oldukça entelektüel oldu ve aslında daha yaşlı seyircileri düşündürdü. Sezonun son birkaç bölümü, geçişlerini gerçekten gösterdikleri yerlerdir. Animatörler tarzlarını değiştirdiler ve birçok şey değişti, ancak Jedi'nin giyim tarzındaki değişimi ve bu başyapıtın arkasındaki insanların daha yeni başladığını gösteren bu yeni, daha akıllı, yaratıcı gösterinin başlangıcını sevdim. Dördüncü sezon, her şeyin harika olduğu yerdir. Beni şaşırtan şiddet miktarı oldu. Klon Savaşları artık yedi yaşındakiler için bir gösteri değildi. Şimdi on iki ve on üç yaşındakiler için ve seyreden ebeveynler için bir şovdu. Maul'u geri getiriyorlar. Her neyse, Sezon beş dört bölümden oluşuyordu. Bunlar çok ilginç hikayelerdi. Örneğin, ilk yay, Amerikan Devrimi ile Vietnam Savaşı'nın garip bir birleşimidir, çünkü Jedi'lar başka bir gezegende zalim hükümdarı Kral Rash'ı devirmek isteyen insanları eğitmeye gider.
 • IMDb 8.3
 • 2.204
 • 0
All Hail King Julien
Tüm Bilgiler
All Hail King Julien   
1080p Kalitede All Hail King Julien izleKral Julien partiye geldi ve hiç kimse onu umursamıyormuş gibi el sallayarak havaya demir bir yumrukla hükmetmesini engelleyemedi. Seri, Madagaskar'ın vahşi dünyasını, ormanın sunduğu en çılgın maceralara kattığı, tamamen orijinal, tamamen eğlenceli ve tamamen çılgın bir serüveni konu alıyor. Fantastik, renkli karakterlerden oluşan yeni bir oyuncu adayı, ikinci komutanı Maurice ve uzun zamandır adanmışı Mort ile beraber Kral Julien'e katılıyor. Maurice, Mort, Fossa'nın yanı sıra, Julien'in Clover adındaki ultra koruyucu koruması gibi bu diziye özel bazı yeni karakterler eklenmiştir.
 • IMDb 6.4
 • 2.191
 • 12
B The Beginning
Tüm Bilgiler
B The Beginning   
Full HD Görüntüde B The Beginning izleÇıkıp bunun şu anda Netflix'te yayınlanan en iyi anime şovlarından biri olduğunu söylerdim. Korkunun ve gizemin hevesli bir hayranı olarak, bu gösterinin benimle rezonansa girdiğini ve beni endişeli ve beklenti uyandırdığını hissettim. Bu şov, aynı zamanda birkaç önemli olay örgüsünün izini kaybetmeye başladığınız birçok şeyden muzdarip. Ancak çekiş gücünü kaybetmez ve doruk noktası, tüm gevşek uçları son bölümün sonuna doğru bağlayacak kadar tatmin edicidir. Karakterler, yakın anime tarihindeki en iyi yazılmış karakterlerden bazılarıdır. İki ana karakter, Kieth ve Aka, seyircilere umutsuzluklarını hissettirmek için yeterli derinliğe sahiptir. Özellikle Kieth'in gerçeği bulmak için geçmişiyle ve içindeki şeytanlarla savaşması bana Kovboy bebopunun Speigel'ini hatırlattı. Geri çekilme şekli ve dizi boyunca verdiği karmaşık kararlar neredeyse benzer, türkçe anime izle. Kieth ekranda göründüğünde kovboy bebeği titreşimleri aldım. Diğer karakterler Lily ve dizinin iki ana antogonisti de serseri değiller. Onların güdülerini ve onları harekete geçiren gücü gerçekten hissediyorsunuz. Büyük bir Anime hayranı olarak, bu gösterinin tüm kutuları işaretlediğini hissettim. Prodüksiyon gerçekten iyiydi, animasyon ve film müziği ustalıkla uygulandı ve her şeyin ötesinde hikaye gerçekten ilgi çekiciydi. Daha ne isteyebilirsin? Ana karakterin ne tür bir yaratığa veya ırka dönüşeceği ile ilgili olan günümüz anime sahnesinde pek takdir edilmeyen olgun suç türünün sıcak bir dönüşüdür. başka bir dünyada ya da sezonun en iyi kızı kimdir. Bence bu anime uzun soluklu bir dizi olma potansiyeline sahip ve 12. bölümden sonraki krediyle, ikinci sezon gelecekte o kadar da uzakta olmayabilir ama hikayeden zevk aldım ve birinci sınıf animasyon hala süper klişesiyle ilgili olay örgüsünü düşünün ve yönetmen ve yazar yalnızca Keith'e odaklanmaya karar verirse ve tüm sezonu geçmiş canlı yayınına adamaya karar verirse çok daha ilginç olur çünkü bu anime'nin ruhu o kadar sinirli değil.
 • IMDb 6.8
 • 2.142
 • 0

En çok izlenen animeler yüksek görüntü kalitesinde sizlerle! Anime tutkusu başkadır, 2019 yılından animeler ve eski dönemlere ait artık klasikleşen animeler dilediğiniz kategoride seyir zevkinizi katlamak için hizmetinizde. Anime kültürü bu tarzdan gerçekten keyif alanlar için eşsiz bir kültürdür. Kendi içinde ayrı bir felsefesi ve özgün bir anlatım dili olan animeler gittikçe çeşitlenmiştir. En çok izlenen animeler günümüzde gelişen teknolojinin de nimetlerinden faydalanılarak bambaşka bir anlatıma büründü. Anime hikayeleri, içeriğinde çok güçlü bir dram barındırabileceği gibi, aynı zamanda mizahi unsurları da oldukça gelişmiş bir anlayışa sahiptir.


En Çok İzlenen Animeler Artık Tek Sayfada


Online olarak en çok izlenen animeleri izlemek için çok bir şey yapmanıza gerek yok. Sadece bu sayfaya girmeniz yeterlidir. İster telefonunuzdan, ister tabletten, ister diz üstü bilgisayarından hızlı ve sorunsuz bir şekilde en çok izlenen animeler bir tık uzağınızda. Artık kotasız internet olanaklarının yaygınlaştığı günümüzde, hemen hemen herkesin internetten takip ettiği en az bir dizi bulunuyor. Günün kendinize ayırdığınız zaman dilimlerinde arkanıza yaslanıp güzel bir anime dizisi açın tadını çıkarın. İzlediğiniz filmlerin altına yorum yazabilirsiniz. Daha önce fikir sahibi olmadığınız birçok anime hakkında yazılan yorumlardan fikir edinebilirsiniz. Karar vermekte zorlandığınız takdirde site puanlamaları ve yorumlar çok işinize yarayacaktır.


En popüler animeleri tek çatı altında topladık. Sitemiz en çok izlenen animeler konusunda sizlere eşsiz bir deneyim sunuyor. Hem en güncel animeleri yayınlandığı anda izleyebilir, hem de eskiden yayınlanıp final yapmış önemli yapımları daha sonradan canınızın istediği bir vakitte izleyebilirsiniz. Efsane filmleri HD kalite kesintisiz izlemek için sitemize giriş yapın. Dizilerin tüm bölümleri mevcut olup, en çok izlenen animeler arasında favori bölümlerinizi paylaşabilir ve altlarına yorum yapabilirsiniz. Orjinal serilere kesinlikle göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü kesintisiz full hd kalitede bir seyir keyfini hak ediyorsunuz. Tüm anime severleri güncel ve kaliteli içerikleriyle memnuniyeti garanti eden sitemize bekliyoruz.

Dizi izle


Aradığınız tüm dizileri dizi izleme sitemizde yüksek görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz. Global diziler genellikle dizi sevelerin en çok rağbet ettiği dizi kategorileri arasında yer alıyor. Amerika, İngiltere, Fransa, Kore ve daha pek çok dünyanın her yerinden yayınlanan yabancı dizilere tek bir adresten ulaşabilirsiniz. İçinizden bir ses dizi izle diyorsa ama ne izleyeceğinize karar veremiyorsanız, burada tüm bölümleriyle kategorilere ayrılmış bir şekilde dizilere ulaşabilirsiniz. Görüntü kalitesinin yüksek olması ve sorunsuz altyazı özellikleri sayesinde bir bölümden diğerine atlarken zamanın nasıl akıp gittiğini fark etmeyeceksiniz bile. Çağımızın en güzel vakit geçirmenin yollarından biri de dizi seyretmektir.


Dünya çapında bir furya haline dönüşmüş büyük ve meşhur yapımlar için ücret ödeyip izlemek zorunda değilsiniz. İşte tam olarak burada biz yani diziizle.blog ekibi devreye giriyor. Günümüzün değişen dünyasında internet ile artık bilgiye erişim sınırsız ve herkesin en doğal hakkı. Bilgiye olan sınırsız erişim, dolayısıyla eski ve yeni tüm dizi ve filmlerden haberdar olmamızı sağlıyor. Eskiden izlemek istediğimiz bir filmin günlerce DVD'ye gelmesini beklerdik. Veya kimi programlardan indirmeye çalışırken yüksek boyuttan dolayı sabahtan akşama kadar beklemek zorunda kalırdık. Online dizi izleme platformları sayesinde artık tüm bu sorunlar geride kaldı. En güncel ve en son diziler haliyle elinizin altında. Tek bir tıkla full hd 1080p görüntü kalitesindeki dizilere çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Özellikle bilim kurgu dizilerini izlemenizi tavsiye ederiz. Hatta dizi sektöründe en iyisi olduğumuzu iddaa ediyoruz.


İzlediğiniz bir bölümü çok sevdiğiniz takdirde tekrar tekrar başa alıp izlemenin keyfi başka nerede var? Tüm bu seyir zevkinin sizler için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve işimizi önemsiyoruz. Zaten dizi seyretme sitesini kurmamızın amacıda buydu, hizmeti seviyoruz! Sevdiğiniz dizilerin yanı sıra sitemize girdiğinizde belki de daha önce adını bile duymadığınız yeni diziler hakkında fikir sahibi olabilir, yepyeni bir dünyanın kapılarını aralayabilirsiniz. Yorumlara bakarak ve kısa açıklamaları okuyarak dizinin konusu ve senaryosu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Böylece o dizinin sizin zevkinize uygun olup olmadığına kadar vererek ilk bölümden başlayarak yeni bir dizi seyretme sürecine geçebilirsiniz. Dizilerin en güzel yanı filmler gibi hemen bitmemeleri ve heyecanlı bir süreklilik sağlamalarıdır.


1080p Kalitede ve Ultra Hızda Dizi izle


Dizi sektöründe olabildiğince kaliteli hizmet sunabilmek için dizileri sizlere reklamsız sunuyoruz. Birçok insan boş zamanlarını dizi, film seyrederek geçirir. Ancak dizi izlemeye karar vermek kolayken hangi diziyi izlemeye karar vermek, aradığınız diziyi aradığınız özelliklerde bulmak oldukça kolay bir iş değildir. Aradığınız diziyi buluyorsunuz alt yazılı bulamıyorsunuz, alt yazılı bulup istediğiniz görüntü kalitesinde bulamıyorsunuz derken bir de bakıyorsunuz bir sürü zamanınızı almış. Bunların yaşanmaması adına biz size istediğiniz tüm özellikleri sunuyoruz. Geniş izleme seçenekleriyle, istediğiniz dilde türkçe dublaj ve türkçe altyazılı imkanlarıyla izlediğiniz diziden tam tatmin sağlamanıza olanak veriyoruz. Diğer dil çevirileri için henüz çalışmalara başlamadık, fakat en kısa sürede başlayacağız.


Online dizi izlemenin en keyifli yeri. Öncelikle sitemizde reklam, pop-up bulunmuyor. İstediğiniz diziyi izlerken sağda solda beliren reklamlar dikkatinizi dağıtıp zamanınızı çalmıyor. Dizi süresi boyunca sizi rahatsız edebilecek her şeyi düşündük ve sitemizi ona göre tasarladık. Yayınlamakta olan dizilerin yeni bölümleri yayınladığı günden itibaren sitemizde bulabilmeniz mümkün. Gündemi, yenilikleri oldukça yakından takip edip yeni bölümleri ara vermeden, beklemeden izlemenize olanak sağlıyoruz. İzleyicilerimiz dizinin kendi asıl şekli nasılda sitemizde o halde bulabiliyor. Herhangi bir sansür, kısıtlama yapmıyoruz bu konuda. Dizilerimizi tek part halinde yüklüyoruz. Bunun nedeni ara vermeden tek seferde dizi izlemenin daha keyifli olduğudur. Diğer parta geçerken zaman kaybetmeyip diziden kopma hissini yaşamıyorsunuz.


Yüklediğimiz dizilerin açıklama kısmına diziye ilişkin küçük notlar ekliyoruz. Söz konusu bölümün içeriğine dair açıklamalar gibi. Ayrıca; dizinin oyuncu kadrosunu, izleyici yorumlarını, izleyici puanlamalarını dizinin açıklamalar kısmına yazıyoruz. Kullanıcı yorumlarını ve puanlamalarını olduğu gibi, eklemeler veya çıkarmalar yapmadan direkt sizin erişiminize sunuyoruz. Bu sayede diziye dair fikirleri kolayca edinebiliyorsunuz. Yani özetle sunduğumuz hizmetler; güvenli ve kaliteli içerik, yüksek çözünürlük, telif haklarını gözetmek, reklamsız içerikler, istediğin zamanda seyretme gibi. Sitemizde yer alan dizilerin çözünürlük kaliteleri isteğinize bağlı olmakla birlikte çok kaliteli de olabilir normal kaliteli de. Bu çözünürlükleri internet hızınıza göre seçmeniz gerekir. İnternet hızınız çok yüksekse en kaliteli seçenekleri tercih edebilirsiniz. Blu-Ray, HD, 1080p gibi. Ayrıyeten; sitemizde bulunan dizilerin türü çok geniştir. Hangi türde dizi izlemek istiyorsanız bu sitede bulabilmeniz mümkündür. Bu dizileri istediğiniz dilde, istediğiniz kalitede tek part olarak izleyebilmeniz mümkün. Olabildiğince görüntü kalitesi düşük dizileri yüklememeye çalışıyoruz. Fakat bazen buna mecbur oluyoruz.


İzleyicilerimizin fikirleri bizim için her zaman önemli olmuştur ve bundan sonra da olacaktır. Onların fikirlerine başvurmak, onların tavsiyelerine uymak, yenilikleri uyarlamak izleyicilerimizin memnuniyeti açısından çok önemlidir. İzleyicilerimizi memnun etmek en öncelikli amaçlarımızdandır. Alt yazılı, dublajlı içeriklerimize kolayca erişim sağlayabilmelerinin yanında en güncel dizi içeriklerine de ulaşım sağlayabilmektedirler. Site temamız grafik tasarımcıları tarafından tasarlanmış olup en uyumlu renklerle dizayn edilmiştir. Kullanıcı ara yüzümüzü en sade şekilde yapmaya çalıştık, renk uyumuna özen gösterdik. Bize destek olmak isterseniz dizileri sosyal medya hesaplarınızda paylaşıp sitemizi arkadaşlarınızında görmesini sağlayabilirsiniz. En iyi dizi izleme yeri olan sitemizde keyifli vakitler geçirmenizi temenni ederiz.


yabancı dizi izle - hd film izle - film izle - full hd film izle - bir başkadır izle - oleybet giriş - oslobet giriş - amqsports.com - meritroyalbet - süperbetin - grandpashabet - portbet - film izle - bahsegir - bahsegir

grandpashabet - grandpashabet - meritroyalbet - smart iptv - Twitter Takipçi Satın Al - Twitter Takipçi Hilesi - Juul Türkiye - İqos Türkiye - İqos - takipçi satın al - deneme bonusu - Jojobet - deneme bonusu
izmir escort bodrum escort izmit escort escort ankara porno malatya escort malatya escort mersin escort izmir escort kizlar diyarbakır escort ankara escort istanbul escort beşiktaş escort antalya escort sirinevler escort escort antalya Porno Film izle Çeşme escort Pendik escort kızlar