En Çok İzlenen Kore Dizileri
Descendants of the Sun izle
Tüm Bilgiler
Descendants of the Sun izle   
Descendants of the Sun Altyazılı Çevirisiyle izleZaman ve mekanın zorluklarına rağmen bazı ilişkiler kadere dayanır. Özel Kuvvetler biriminin önderi Yoo Shi Jin, Shi Jin ve 2. komutanı Seo Dae Young'dan sonra hastanenin acil servisinde travma cerrahı Kang Mo Yeon ile buluşuyor. Shi Jin, hemen Mo Yeon'e vurulur ve en kısa zamanda ona açılmak ister. Dizimizin mühim aktörleri Shi Jin, Mo Yeon ile beraberken göreve çağrılmaya devam ediyor ve ikisi de insan hayatıyla ilgili çelişkili görüşleri olduğunu fark ediyor. Sonuç olarak taze ilişkilerini koparmaya karar verirler. Dae Young'un ayrıca babası General Yoon'dur. Descendants of the Sun izle, Descendants of the Sun adlı diziyi donmadan full hd kalitede izleyin.
 • IMDb 6.9
 • 4.113
 • 0
Moon Lovers Scarlet Heart Ryeo izle
Tüm Bilgiler
Moon Lovers Scarlet Heart Ryeo izle   
Moon Lovers Scarlet Heart Ryeo Altyazılı Kesintisiz izleGüneş tutulması olduğunda, 21. yüzyıldan kalma bir kadın olan Go Ha Jin, zamanda Kore Goryeo Hanedanlığı'na geri gönderilir. Kral Taejo'nun oğullarından biriyle evli olan kuzeni Lady Hae ile yaşayan bir aristokrat olan onaltı yaşındaki Hae Soo'nun bedeninde uyanıyor. Yakında kaygısız ve coşkulu bulduğu pek çok prensle arkadaş olur. Her ne kadar tahtın yerine geçmesi üzerine saray entrikalarına katılmaması gerektiğini bilmesine rağmen, pek çok prens ona aşık olduğu için bir piyon haline gelir. Bu arada serimiz dram ve fantasik türüne hitap etmektedir. Moon Lovers Scarlet Heart Ryeo izle, Moon Lovers Scarlet Heart Ryeo dizisini 1080p görüntüde izleyebilirsiniz.
 • IMDb 7.4
 • 3.663
 • 0
Rebel Thief Who Stole the People izle
Tüm Bilgiler
Rebel Thief Who Stole the People izle   
Rebel Thief Who Stole the People Altyazılı Çevirisiyle izleSadece olağanüstü gücü olan bir asilzade general olmak için büyüyebilir. Eğer bir köle böyle bir gücü kanıtlayacaksa, ölüme layık bir suçtur. Hong Gil Dong, bir kölenin ikinci oğlu Amogae. Gil Dong küçük bir çocuk olarak olağanüstü bir güç gösterdiğinde, Amogae ona Joseon Topluluğu'nda hayatta kalmak için her zaman güçlerini gizlemesi gerektiğini söyler. Amogae karısını tüm yaşamı süresince hizmet ettiği asilzadenin elinde kaybettiğinde, efendisini öldürür ve kovuşturmadan kurtulmayı başarır. Amogae uzak bir ülkeye kaçar. Rebel Thief Who Stole the People izle, Rebel Thief Who Stole the People dizisini kesinti olmadan izleyebilirsiniz.
 • IMDb 4.1
 • 2.618
 • 0
Hotel Del Luna izle
Tüm Bilgiler
Hotel Del Luna izle   
Hotel Del Luna Altyazılı Kesintisiz izleSeul kent merkezinde bulunan otel, çok eski bir görünüme sahiptir. Seneler önce büyük bir hata yaptı ve bu sebeple otelde kaldı. Çok güzel ama kararsız, şüpheli ve açgözlüdür. Goo Chan-Sung, çok uluslu bir otel şirketinde şimdiye kadarki en genç yardımcı yönetici olarak görev yaptı. O samimi ve mükemmeliyetçidir. Seviye konusuna çok dikkat etsede, esasen yumuşak bir kalbi vardır. Beklenmedik bir dava sebebiyle, otelde yönetici olarak çalışmaya başladı. Otelin müşterisi hayaletlerden oluşuyordur. Sevilebilir karakterler ve parlak bir senaryo. Hotel Del Luna izle, Hotel Del Luna adlı diziyi donmadan full hd kalitede izleyin.
 • IMDb 9
 • 2.180
 • 0
Cheese in the Trap izle
Tüm Bilgiler
Cheese in the Trap izle   
Cheese in the Trap Altyazılı Kesintisiz izleBir kadın üniversite öğrencisi Hong Seol ve kıdemli Yoo Jung arasındaki hassas ilişkiyi konu almaktadır. Hong-Seol, fakir olması sebebiyle yarı zamanlı işler yapıyor. Genç Jung, iyi akademisyenler ve atletizm ile uğraşan mükemmel biridir, ayrıca kibardır. Ancak bazı insanlar onun kin tutan ve karanlık bir tarafı olan biri olduğunu düşünüyor. En olası insanların bile bir arada olmaları gerekli bence. Hong Seol, yarı zamanlı işlerde çalışmak için biraz zaman ayırıp okulu astığı zamanlar için para kazandıktan sonra bazı şeyleri yapmak zorunda kalır. Cheese in the Trap izle, Cheese in the Trap adlı diziyi donmadan full hd kalitede izleyin.
 • IMDb 7.5
 • 1.857
 • 0
Arthdal Chronicles izle
Tüm Bilgiler
Arthdal Chronicles izle   
Arthdal Chronicles Altyazılı Kesintisiz izleAntik çağda hayali Arthdal ​​ülkesinde olan biteni konu alan bir yapım. Eun Som, Arthdal'a felaket getirmek için gönderilmiştir. Annesinin onu kurtarmak için verdiği mücadeleden ötürü, zorluklardan geçiyor ve bu zorluklarla büyüyor. Ta Gon, Arthdal'ın bir savaş kahramanıdır. Arthdal'ın müreffeh bir kent ülkesi olma yolunu açmıştır ve Arthdal'daki en güçlü kişidir. Arthdal'ın ilk kralı olmayı hayal ediyordur. Tan Ya, Eun Som ile aynı kaderi paylaşıyordur. Wahan Kabilesi'nin halefidir. Zorluklardan geçerek görevini gerçekleştirmeyi başarmıştır. Arthdal Chronicles izle, Arthdal Chronicles adlı diziyi hd kalitede full olarak izleyin.
 • IMDb 6.8
 • 1.829
 • 0
Tomorrow With You izle
Tüm Bilgiler
Tomorrow With You izle   
Tomorrow With You Altyazılı Kesintisiz izleYoo So Joon, metroya bindiğinde zaman yolculuğu yapabilen bir emlak şirketinin başarılı CEO'sudur. Zaman içinde ileri geri gidip geleceğini, ve bu hayatıbir işkence ve mutsuzluk içinde yaşadığını görüyor. Onun mahkum gibi geleceğini dengelemek için, sevmediği halde, neşeli bir fotoğrafçı olan Song Ma Rin ile evlenmeye karar verdi. Ma Rin, Joon'un mutsuz geleceğini değiştirmesine yardım etmelidir. Onun bu sefalet geleceğini önlemek bir şekilde mümkün olmalıdır. Yoo Je Won'un yönetmenliğini sahiplendiği Kore drama dizisi. Tomorrow With You izle, Tomorrow With You adlı diziyi donmadan full hd kalitede izleyin.
 • IMDb 6.3
 • 1.371
 • 0
Another Miss Oh izle
Tüm Bilgiler
Another Miss Oh izle   
Another Miss Oh Altyazılı Kesintisiz izleAynı ada sahip bir başkasının gölgesinden kaçamazsan ne olur diye soralım kendimize. Oh Hae Young büyük bir kurumsal catering şirketinde yardımcı yönetici olarak çalışıyor. Fakat Hae Young için yaşamı boyunca kimlik karışıklığına ve kedere sebep olan başka bir Oh Hae Young var. Ve diğer Oh Hae Young da aynı şirkette üst düzey bir ekip yöneticisi olarak çalışıyor. Diğer Oh Hae Young da Hae Young ile aynı okullara gitti ve her zaman daha güzel, daha zeki ve daha popüler olduğu biliniyordu. Park Do Kyung, bir film şirketinin en iyi ses yönetmeni olarak çalışıyor. Another Miss Oh izle, Another Miss Oh dizisini kesinti olmadan izleyebilirsiniz.
 • IMDb 8.3
 • 1.339
 • 0
Love Alarm izle
Tüm Bilgiler
Love Alarm izle   
Love Alarm Altyazılı Çevirisiyle izleÇalışkan bir kız ile onu seven 2 erkek arasındaki aşk üçgeni, sizi seven bir kişinin on metre içinde olduğu her zaman sizi bilgilendiren bir telefon uygulamasının piyasaya sürülmesiyle herşey karmaşıklaşıyor. Kore dramalarında genellikle 16 veya daha fazla bölüm oluyor. Netflix yalnızca 8 bölüm ekledi ve hikaye hala tamamlanmadı. Bu şov şimdiye kadar gördüğüm en ilginç konseptlerden birine sahipti. Genel olarak Kore dramaları romantizm ve drama etrafında döner. Ancak genel olarak bu dizi, gençlerin günlük yaşamlarından kesitleri çok iyi yansıtmayı başarıyor. Love Alarm izle, Love Alarm dizisini 1080p görüntüde izleyebilirsiniz.
 • IMDb 8.5
 • 1.293
 • 0
Signal izle
Tüm Bilgiler
Signal izle   
Signal Altyazılı Kesintisiz izleGeçmiş ve şimdiki zaman güçlü bir telsizle çarpışıyor. Park Hae Young uzman bir suç profili olan polis teğmendir. Hae Young, çocukluğundan kaynaklanan travmatik bir hadiseden dolayı, polis güvensizliğine rağmen polisliğe girdi. Gençken arkadaşı Yoon Jung kaçırıldı ve sonra ölü bulundu. Hae Young, bir kadının Yoon Jung'un kaybolduğu gün okuldan aldığını gördü, fakat polis Hae Young'a inanmayacağını ve bir adamın onu aldığını söyledi. Dava bu güne kadar çözülmedi. Signal izle, Signal dizisini kesinti olmadan izleyebilirsiniz.
 • IMDb 7.9
 • 1.128
 • 0
Meteor Garden izle
Tüm Bilgiler
Meteor Garden izle Dram, Romantik 
Meteor Garden Altyazılı Çevirisiyle izleShan Cai, 18 yaşında bir kızdır. Bir dizi etkinlik nedeniyle, sadece üst sınıf seçkinleri kabul eden bir okula kabul edilir. Sınıf arkadaşlarıyla, özelliklede şımarık, kibirli ve zorba olan Dao Ming Si ile çatışır. Ona işkence etmeyi amaçlayan bir dizi şakaya hedef olduktan sonra bile onlara meydan okur ve tam vazgeçmek üzereyken Hua Ze Lei yardım eli uzatır. Sonunda, 4 çocuk, Shan Cai'nin asla isimlendirilemeyen inatçı kişiliğini kabul etmeye başlar. Meteor Garden izle, Meteor Garden dizisini 1080p görüntüde izleyebilirsiniz.
 • IMDb 7.7
 • 925
 • 0

En çok izlenen Kore dizileri full hd görüntü kalitesiyle elinizin altında. Eski ve yeni tüm bölümleriyle Kore dizileri son zamanlarda dizi tutkunlarının favorisi haline geldi. Kore dizileri hikaye gereği kurguladıkları karakterlerle izleyici ile aralarında yakın bir bağ kurmayı başarırlar. Birkaç bölüm Kore dizisi izleyen herkes bir süre sonra farkında olmadan tam bir Kore dizisi tutkunu oluyor. En çok izlenen Kore dizileri arasında genellikle yoğun ve çarpıcı aşk hikayelerinin olduğu yapımlar yer almaktadır.


En Çok İzlenen Kore Dizilerinin Derlemesi


Bu hikayelerde kendimizden bir parça buluruz ve her ne kadar kültür anlamında farklı olsak da duygusal yoğunluk bizim açımızdan tatmin edicidir. En çok izlenen Kore dizileri sayfamızdaki yapımlar yüksek kalitede hızlı ve sorunsuz bir şekilde akıp gittikçe daha fazla izlemek isteyeceksiniz. En popüler kore dizileri listesini bu sayfada derledik. Son dönemde Kore dizilerinin daha fazla tercih edilme sebeplerinin başında artık insanların Amerikan yapımlarından sıkılması geliyor. Klişe senaryolar ve hep aynı konuların işlenmeye başlaması nedeniyle film izleyiciler alternatif olanaklara yönelmeye başladı. İşte bu yüzden en çok izlenen Kore dizileri bu alternatif seçeneği kaliteli bir içerikle sunduğu için tercihlerin en başında yer almaya başladı.


2019 yılı itibariyle Kore dizisi izleme oranı geçmiş yıllara göre büyük bir artış gösterdi. Bu sebeple ekstra olarak en çok izlenen Kore dizileri sayfası oluşturmak zorunda kaldık. Sitemizden izlediğiniz filmlere puan verebilir ve diziler hakkında fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Dilerseniz izlediğiniz diziler ve daha sonra izleyeceğiniz dizileri kendinize ait bir liste haline getirebilirsiniz. Online dizi izleme platformumuzda her zaman olduğu gibi kaliteyi öncelikli amacımız olarak görüyoruz. Dolayısıyla en çok izlenen Kore dizileri ve yapımlarını sizlerle buluşturuyoruz. İlk bölümden son bölüme kadar altyazılı Kore dizileri hiçbir sorun ve kopma sorunu yaşanmadan yaşam kültürünüze zenginlikler katmaya devam edecek.


Farklı kültürlerin yapımlarını izledikçe siz de hayal dünyanızın daha da zenginleştiğini hissedeceksiniz. En popüler kore dizileri 1080p kalitesiyle sitemizde sizlerle. Kore dizilerinin türleri arasında dram, aşk, fantastik, gerilim ve suç türleri yer almaktadır. Dilediğiniz kategoriden bir film seçip ilk bölümden başlayarak izleyebilirsiniz. En çok izlenen Kore dizileri hem kaliteli içerik hem de yüksek full HD görüntü seçeneklerini bir arada bulmak isteyenler için Türkiye'nin en hızlı film izleme sitesinde.

Dizi izle


Aradığınız tüm dizileri dizi izleme sitemizde yüksek görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz. Global diziler genellikle dizi sevelerin en çok rağbet ettiği dizi kategorileri arasında yer alıyor. Amerika, İngiltere, Fransa, Kore ve daha pek çok dünyanın her yerinden yayınlanan yabancı dizilere tek bir adresten ulaşabilirsiniz. İçinizden bir ses dizi izle diyorsa ama ne izleyeceğinize karar veremiyorsanız, burada tüm bölümleriyle kategorilere ayrılmış bir şekilde dizilere ulaşabilirsiniz. Görüntü kalitesinin yüksek olması ve sorunsuz altyazı özellikleri sayesinde bir bölümden diğerine atlarken zamanın nasıl akıp gittiğini fark etmeyeceksiniz bile. Çağımızın en güzel vakit geçirmenin yollarından biri de dizi seyretmektir.


Dünya çapında bir furya haline dönüşmüş büyük ve meşhur yapımlar için ücret ödeyip izlemek zorunda değilsiniz. İşte tam olarak burada biz yani diziizle.blog ekibi devreye giriyor. Günümüzün değişen dünyasında internet ile artık bilgiye erişim sınırsız ve herkesin en doğal hakkı. Bilgiye olan sınırsız erişim, dolayısıyla eski ve yeni tüm dizi ve filmlerden haberdar olmamızı sağlıyor. Eskiden izlemek istediğimiz bir filmin günlerce DVD'ye gelmesini beklerdik. Veya kimi programlardan indirmeye çalışırken yüksek boyuttan dolayı sabahtan akşama kadar beklemek zorunda kalırdık. Online dizi izleme platformları sayesinde artık tüm bu sorunlar geride kaldı. En güncel ve en son diziler haliyle elinizin altında. Tek bir tıkla full hd 1080p görüntü kalitesindeki dizilere çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Özellikle bilim kurgu dizilerini izlemenizi tavsiye ederiz. Hatta dizi sektöründe en iyisi olduğumuzu iddaa ediyoruz.


İzlediğiniz bir bölümü çok sevdiğiniz takdirde tekrar tekrar başa alıp izlemenin keyfi başka nerede var? Tüm bu seyir zevkinin sizler için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve işimizi önemsiyoruz. Zaten dizi seyretme sitesini kurmamızın amacıda buydu, hizmeti seviyoruz! Sevdiğiniz dizilerin yanı sıra sitemize girdiğinizde belki de daha önce adını bile duymadığınız yeni diziler hakkında fikir sahibi olabilir, yepyeni bir dünyanın kapılarını aralayabilirsiniz. Yorumlara bakarak ve kısa açıklamaları okuyarak dizinin konusu ve senaryosu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Böylece o dizinin sizin zevkinize uygun olup olmadığına kadar vererek ilk bölümden başlayarak yeni bir dizi seyretme sürecine geçebilirsiniz. Dizilerin en güzel yanı filmler gibi hemen bitmemeleri ve heyecanlı bir süreklilik sağlamalarıdır.


1080p Kalitede ve Ultra Hızda Dizi izle


Dizi sektöründe olabildiğince kaliteli hizmet sunabilmek için dizileri sizlere reklamsız sunuyoruz. Birçok insan boş zamanlarını dizi, film seyrederek geçirir. Ancak dizi izlemeye karar vermek kolayken hangi diziyi izlemeye karar vermek, aradığınız diziyi aradığınız özelliklerde bulmak oldukça kolay bir iş değildir. Aradığınız diziyi buluyorsunuz alt yazılı bulamıyorsunuz, alt yazılı bulup istediğiniz görüntü kalitesinde bulamıyorsunuz derken bir de bakıyorsunuz bir sürü zamanınızı almış. Bunların yaşanmaması adına biz size istediğiniz tüm özellikleri sunuyoruz. Geniş izleme seçenekleriyle, istediğiniz dilde türkçe dublaj ve türkçe altyazılı imkanlarıyla izlediğiniz diziden tam tatmin sağlamanıza olanak veriyoruz. Diğer dil çevirileri için henüz çalışmalara başlamadık, fakat en kısa sürede başlayacağız.


Online dizi izlemenin en keyifli yeri. Öncelikle sitemizde reklam, pop-up bulunmuyor. İstediğiniz diziyi izlerken sağda solda beliren reklamlar dikkatinizi dağıtıp zamanınızı çalmıyor. Dizi süresi boyunca sizi rahatsız edebilecek her şeyi düşündük ve sitemizi ona göre tasarladık. Yayınlamakta olan dizilerin yeni bölümleri yayınladığı günden itibaren sitemizde bulabilmeniz mümkün. Gündemi, yenilikleri oldukça yakından takip edip yeni bölümleri ara vermeden, beklemeden izlemenize olanak sağlıyoruz. İzleyicilerimiz dizinin kendi asıl şekli nasılda sitemizde o halde bulabiliyor. Herhangi bir sansür, kısıtlama yapmıyoruz bu konuda. Dizilerimizi tek part halinde yüklüyoruz. Bunun nedeni ara vermeden tek seferde dizi izlemenin daha keyifli olduğudur. Diğer parta geçerken zaman kaybetmeyip diziden kopma hissini yaşamıyorsunuz.


Yüklediğimiz dizilerin açıklama kısmına diziye ilişkin küçük notlar ekliyoruz. Söz konusu bölümün içeriğine dair açıklamalar gibi. Ayrıca; dizinin oyuncu kadrosunu, izleyici yorumlarını, izleyici puanlamalarını dizinin açıklamalar kısmına yazıyoruz. Kullanıcı yorumlarını ve puanlamalarını olduğu gibi, eklemeler veya çıkarmalar yapmadan direkt sizin erişiminize sunuyoruz. Bu sayede diziye dair fikirleri kolayca edinebiliyorsunuz. Yani özetle sunduğumuz hizmetler; güvenli ve kaliteli içerik, yüksek çözünürlük, telif haklarını gözetmek, reklamsız içerikler, istediğin zamanda seyretme gibi. Sitemizde yer alan dizilerin çözünürlük kaliteleri isteğinize bağlı olmakla birlikte çok kaliteli de olabilir normal kaliteli de. Bu çözünürlükleri internet hızınıza göre seçmeniz gerekir. İnternet hızınız çok yüksekse en kaliteli seçenekleri tercih edebilirsiniz. Blu-Ray, HD, 1080p gibi. Ayrıyeten; sitemizde bulunan dizilerin türü çok geniştir. Hangi türde dizi izlemek istiyorsanız bu sitede bulabilmeniz mümkündür. Bu dizileri istediğiniz dilde, istediğiniz kalitede tek part olarak izleyebilmeniz mümkün. Olabildiğince görüntü kalitesi düşük dizileri yüklememeye çalışıyoruz. Fakat bazen buna mecbur oluyoruz.


İzleyicilerimizin fikirleri bizim için her zaman önemli olmuştur ve bundan sonra da olacaktır. Onların fikirlerine başvurmak, onların tavsiyelerine uymak, yenilikleri uyarlamak izleyicilerimizin memnuniyeti açısından çok önemlidir. İzleyicilerimizi memnun etmek en öncelikli amaçlarımızdandır. Alt yazılı, dublajlı içeriklerimize kolayca erişim sağlayabilmelerinin yanında en güncel dizi içeriklerine de ulaşım sağlayabilmektedirler. Site temamız grafik tasarımcıları tarafından tasarlanmış olup en uyumlu renklerle dizayn edilmiştir. Kullanıcı ara yüzümüzü en sade şekilde yapmaya çalıştık, renk uyumuna özen gösterdik. Bize destek olmak isterseniz dizileri sosyal medya hesaplarınızda paylaşıp sitemizi arkadaşlarınızında görmesini sağlayabilirsiniz. En iyi dizi izleme yeri olan sitemizde keyifli vakitler geçirmenizi temenni ederiz.


Film izle - Yabancı Dizi izle - Yabancı Film izle - Türkçe Anime izle - Kore Dizileri - HD Film izle - Altyazılı Film izle - Türkçe Dublaj Film izle