En Çok İzlenen Yabancı Diziler
How I Met Your Mother
Tüm Bilgiler
How I Met Your Mother   
1080p Kalitede How I Met Your Mother izleBir baba çocuklarıyla, bir dizi geri dönüşün ardından, en iyi 4 dostu ile beraber, anneleriyle tanışması için yolculuk yaptığını anlatıyor. Ted Mosby çocuklarıyla beraber oturur ve onlara anneleriyle nasıl tanıştığını anlatır. Tüm efsanevi dokuz mevsim, Ted'in bir ile son karşılaşacağı anı ortaya çıkarır. Bir çoğumuzun hayranı olduğu bu dizi, 2005 senesi gibi eski bir tarihte yayın hayatına başlaması rağmen günümüz bir çok diziye taş çıkaracak türdedir. Ted adında bir adam, çocuklarına hayatının aşkı ile tanıştığını, yıllar sonra anlatıyor. Bu gösteriyi seviyorum! Havadaki en iyi sitcoms biridir ve en iyi CBS gösterilerinden biridir.! Diğer yoruma katılmıyorum, bence Barney en iyi karakter. Şovdaki en komik kişi. Tüm topluluğun birlikte kimyaya sahip olmasını seviyorum. Aslında gerçek hayatta arkadaş gibi hissediyorlar. Ve yeni yazarlara ihtiyaçları olduğunu düşünmüyorum, sadece biraz daha büyümeleri gerekiyor. Bu gösteri zamanla daha iyi hale geliyor. Şovla o kadar çok gülüyorum ki her izlediğimde taraflarım acıyor. Bu şovu harika bir mizah anlayışı olan ve tarafları acıyana kadar gülmek isteyen herkese tavsiye ederim. Umarım bu şov uzun süredir yayınlanmaktadır. Bu gösteri hakkında ne söyleyebilirim? Oyuncu kadrosu harika. Yazarlar harikadır. Gösteri harika. En sevdiğim karakter Barney. Muhtemelen şovu seyrettiğim asıl kişi o. Komik biri ve televizyona ihtiyacı olan belirli bir bir şey getiriyor. Bu, bir süredir tamamıyla en iyi yeni komedi. Bir kahkaha parçası olsa da buna gerek yok. Bob Sagget bu şovda oynuyor. Baba. Bence bu rolü oynaması onun için çok uygun. Kadronun geri kalanı da harika. Ted'i oynayan adam 'her gün' adam olmakta ve Marshall ve onun yakında karısı olmakta harika. Lilly birlikte mükemmel. Robin'e gelince, o Robin ve onda yanlış bir şey yok. Bence bu şovdaki sıradan taksi şoförü dahil herkes harika. Bu şovda her şey var ve umarım herkes ona bir şans verir.
 • IMDb 7.5
 • 9.588
 • 0
The Big Bang Theory
Tüm Bilgiler
The Big Bang Theory   
1080p Kalitede The Big Bang Theory izleSeinfeld'den bu yana en entelektüel olarak uyarıcı ve ince mizahla 1'den 5'e kadar olan sezonlardan tamamen zevk aldım. Fizikçi Sheldon'ın kaosu kucaklaması veya oda arkadaşının kız arkadaşına klasik şartlandırma tekniklerini kullanması gibi. Ama şakaları anlamak için bir nebze bilim bilgisine ihtiyacınız vardı, bu yüzden görünüşe göre altıncı sezonda her zamanki gibi akılsız komedi yazarları dizisini esnetmeye değer bir ilişki klişesine dönüştürmek ve daha fazla seyirci çekmek için ortaya koydular. Ard arda seyrederken, hem kadın hem de erkek bilim adamlarının farklı nedenlerle aşağılayıcı tasvirleri gibi rahatsız edici kalıplar da fark edersiniz. Araştırmacıların etrafında büyüdüler ve hayır, onlar zamanlarını çizgi roman dükkanında geçiren erkek değildi. Aslında babamın üniversitesinde başarılı kariyerleri olan istikrarlı aile tipleriydi ve birkaç yalnızlık da vardı. Hemen hemen her insan grubu gibi. İnsanlar bu incelemenin haksız olduğunu düşünmesin diye, birinci ve beşinci sezonların zekasına geri dönmeyi umarak tüm mevsimleri gördüm ama ne yazık ki olmayacak. Diziyi çok komik buldum. Gülme parçasının da gitmesi gerekiyor. Kızın gerçekten basmakalıp, aptal bir sarışın olarak tasvir edilmesinden korkuyordum. Öyle olmadığını gördüğüme sevindim. Diğer karakterler gibi inek bir dahi olmadığı kabul edilir, ancak o sadece sizin ortalama insanınızdır. Bariz şakalara karışmış pek çok ince mizah var. İyi şov ve umarım devam eder çünkü şu anda Televizyonda beni gerçekten güldüren çok az komedi vardır. 100 kişi zevkime hakaret etmeden önce mizah özneldir. Konuyla özdeşleşebilirseniz, size komik geliyor. Yapamazsan, değil. Yirmi beş seneyi aşkın bir süredir Bilgi Teknolojisinde çalıştığım için kendimi ve arkadaşlarımı Sheldon ve Leonard'da çok görebiliyorum. Senaryolar, bazı insanların anlamayabileceği bilimsel referanslarla dolu ama çok esprili. Johnny ve Jim kesinlikle TV'nin en yeni komedi ekiplerinden biri ve komşusu olarak Kaley Cuoco'nun da eklenmesi, Penny şovu aydınlatıyor.
 • IMDb 6.8
 • 9.560
 • 0
How to Get Away with Murder
Tüm Bilgiler
How to Get Away with Murder   
1080p Kalitede How to Get Away with Murder izleBu parlak olay örgüsünden ve oyunculuktan uzaklaşıyor mu? Film veya televizyondaki hiçbir şeyin, hiçbir şeyin doğru bir tasviri olduğunu düşünmüyorum. Birisi bu heyecan verici gösteriyi yasanın doğru bir tasvirine yeniden yazacak olsaydı, bu sadece Viola Davis'in kağıt işlerini doldurduğu ve ara sıra mahkemeye çıktığı hakkında bir gösteri olurdu. Ve bu eleştirmenlerden bazıları, insanların hukuk mahkemesinin gerçek hayatta böyle olduğuna inanmasının utanç verici olduğunu söylüyor. Onlara tavsiyem, Avengers'ın Themoviedb sayfasına gitmeleri ve bu filmi seyreden her bir kişinin artık süper kahramanların gerçekten var olduğuna inanması çok yazık diyen bir inceleme yazmalarıdır, çünkü görünüşe göre medya tüketicisi olan hiç kimse eğlence, avukatların gerçekte etrafta dolaşıp herkesi öldürmediğini ve rüşvet vermediğini bilmek için sağduyuya sahiptir. Kimse bir hukuk dersi için Cinayetten Nasıl Kurtulur gibi bir şovu seyretmiyor, ilginç karakterler ve büyüleyici olay örgüsü için izliyorlar. Bu diziye 7'den daha az puan veren tüm yanlış incelemeleri düzeltmek için bu incelemeyi yazmak zorunda kaldım, çünkü bu dizinin genel puanı beni korkutuyordu. Ve öğrenmek bu kadar alakasız bir sebepten dolayı. Birinci günden beri onu sevdiğimden beri bu şov için bir eleştiri yazmamın neden bu kadar uzun sürdüğüne dair hiçbir fikrim yok. Bu arada, Cinayetle Nasıl Uzaklaşılır, televizyondaki en sevdiğim program oldu ve işte nedeni: televizyonun altın çağı, ağ TV son birkaç yıldır orijinal içerikten yoksundu. Çok fazla prosedürel drama ve çok fazla süper kahraman şovu var, bu yüzden HTGAWM gibi bir şov yaptığım için mutluyum. Evet, kısmen yasal bir dram, ama kesinlikle bundan çok daha fazlası. Esasen bir gizem ve aynı zamanda bir gerilim filmi çünkü her sezon, bize sezon ortası finallerinde gerçekleşen çok dramatik bir olayı gösteren ilginç bir ön hazırlıkla başlıyor. Sezon ortası finalini seyrettiğinizde aklınız uçacak.
 • IMDb 7.4
 • 7.476
 • 0
Criminal Minds
Tüm Bilgiler
Criminal Minds   
1080p Kalitede Criminal Minds izleYerel polis departmanları tarafından, failin bilinmediği seri veya aşırı şiddet içeren bir suçun çözülmesine yardım etmek için çağrılan BAU, şüpheliyi izlemek ve kavramak için tartışmalı bilim sanatını kullanıyor. Profil oluşturma, şüphelinin ve mağdurların temel özelliklerinin ortaya çıkmasını, vakadan elde edilen kanıtların kullanılmasını ve bu bilgiyi vakayı çözmenin bir aracı olarak eşleştirerek ve psikolojik analizlerle eşleştirmeyi gerektirir. Dizi gerçekten iyi başladı. Ceza profillemesini kavramak için kamuoyuna biraz psikolojik ve sosyolojik arka plan tanıtılıyor. Bölümler eğlenceliydi, karakterler ilişkilendirilebilir ancak gerçekçi bir şekilde kusurluydu. Ancak 6. sezondan itibaren, bu seri sadece aşağı doğru sarıldı. Vakalar seyirciler üzerindeki tutuşunu kaybetti, donuklaştı ve sizi soğuk bıraktı. Yaratıcı olmayan vakaları telafi etmek ve takım profilini izlerken belirleyen rutin, gore ve şiddet arttı ve hatta karakterleri için sevimsiz arka plan grafikleri eklendi. Bazen öndeyken çıkmak daha iyidir. Mandy Patinkin, içinde bulunduğu her şeyi saf altına çeviriyor ve umarım suçlular uzun süre devam eder. Olaylar ilgi çekici, oyuncu kadrosu birlikte iyi bir şekilde etkileşime giriyor ve bazı Law Order'larda olduğu gibi hiç kimse fazla vaaz olarak görünmüyor. Zorlu bir rekabete aykırı olan güzel bir şovu destekleme fırsatı için teşekkürler. Lost'u ilk sezonunda epeyce seyrettim, ama sonunda sıkıldım çünkü hiçbir zaman bir çözüm bulmamış gibiydi. Neden hiçbir yere gitmediğini merak eden bölümler üzerine. Başka bir deyişle, Lost beni kaybetti. Aynı duyguyu umutsuz ev kadınları ile de hissetmeye başladım. Çocukken devam eden dizilerden gerçekten zevk alırdım; ama artık o kadar değil.
 • IMDb 7.1
 • 7.424
 • 1
Modern Family
Tüm Bilgiler
Modern Family   
1080p Kalitede Modern Family izleJay Pritchett büyük, sıradışı bir ailenin başında oturuyor. Şimdi muhteşem genç karısı Gloria'ya ikinci evliliğindedir ve Jay'e ikinci bir şans vermiştir. Yine de, eski alışkanlıkların kırılması zordur ve yaşama adapte olmaya çalışırken, Gloria'nın önceden tanıdığı 12 yaşındaki oğlu Manny'nin eşleştirdiği Gloria'nın sergilediği tutkuyla ve canlılıkla uyum sağlamaya çalıştığı için yargılanıyor. Seri, romantik kategorimizde yer alıyor. Kültürel çatışmalar ve birkaç yanlış anlaşılma var ortada, aynı zamanda yol boyunca çok sayıda tatlı zafer de var. Hâlâ Tutuklanan Kalkınmanın iptali nedeniyle geri çekilenler için size bir reçete yazmama izin verin: Modern Aile. Karşılaştırmalar açık ve iyi bir sebeple. 21. yüzyılın postmodern komedisi The Office ve Arrested Development tarafından başlatıldı, ancak birincisi, bir şeylerin ortaya çıkabileceğinden ve başka bir gerçekten orijinal komedi için özlemimi çekebileceğinden şüphe ettim. Yine de, başlangıçta başka bir mockumenter tarzı şov görmek için dikkatli olabilirsiniz, ancak pilotun sonunda, alaycı kalmak için çok zor gülümseyerek güleceksiniz. Şimdiye kadar, arsa çizgileri gerçekten taze ve karakterler daha iyi bir kelime eksikliği için sevimli. Şimdiye kadar, gösterinin kurtarıcı zarafeti, bu dünyanın daha çok ihtiyacı olan sevimli eşcinsel eksantrik Cameron. Onun tavırları, hayatın nüanslarına karşı hassas bir güven ve takdir sergiliyor. Keşke Mitchell, Cameron'un gerçek coşkusunun yarısını karşılayabilseydi, mükemmel bir aile olurlardı. Cameron şovdaki tek gerçek kahkaha kışkırtıcım olmaya devam ediyor. Şok oldum ve dehşete düştüm Julie Bowen, sindirilemeyen yardımcı rolü için Emmy kazandı. Görünüşe göre, 13 yaşındaki bir şirret, mızmız, otoriter gibi davranmak, günümüz ailesinde anne olmanın anlamı. Troll 2 oyuncu kadrosuna tam olarak uyuyordu. Phil, ailenin tek katlanılabilir bedeni olmaya devam ediyor ve hatta son zamanlarda oyumu kaybediyor.
 • IMDb 7.2
 • 6.989
 • 0
Lost
Tüm Bilgiler
Lost   
1080p Kalitede Lost izleİlk başta bir yenilik olarak düşünülen numarasız flashbackler, pek çok hazırlıksız seyirciyi kapattı. Birkaç geri dönüş, genel olay örgüsüne katkıda bulunmuyor gibi göründü ve yalnızca, özellikle seyirciler adada neler olup bittiğini öğrenmek için istekli olduklarında, hikayenin akışını bozdu. Kuşkusuz, karakterleri oluşturmaya yardımcı oldular ve davranışlarını ve yaptıkları seçimleri açıkladılar, ancak çok kısa ömürlü bir şekilde. Dizinin çekildiği gibi yazıldığı ve yeniden yazıldığı görünümünü edindim. Gösteri boyunca çok az olay örgüsü vardı. Zaman zaman hikayeler yerine karakterler mantıksız kısımları 'yamamak' için gerekçeleri açıkladılar. Tuhaf, dolayısıyla ilginç karakterler, gösterinin ikinci bölümüne hakim oldu ve ilk iki ana karakter arka planda kayboldu. Güzel bir denge daha iyi olabilirdi. Gösteri boyunca birçok karakter budaması vardı. Gösterinin ikinci bölümünde yeni karakterlerin tanıtılması bir hataydı. Sadece seyircileri şaşırttı. Bu, senaryonun muhtemelen çekim başlamadan önce tamamlanmadığını gösteriyor. Bu olayları karmaşıklaştırdı ama cesaretini ve güzel uygulamasını takdir ediyorum. Geri dönecek bir yeriniz veya biriniz var mı? Kendinizi veya sevdiklerinizi kurtarmak için ne kadar ileri gitmeye hazırsınız? Kör olsun ya da olmasın bir imana sahip olmak, hiç inanmamaktan daha mı iyidir? Geçmişinden gerçekten uzaklaşabilir misin? İçtenlikle güvendiğiniz insanları gerçekten tanıyor musunuz? Dizinin her şeyin açığa çıkacağı son bölümleri açığa çıkacak çok şey bırakıyor. Tanrı benzeri varlıkların ya da sadece 'büyülü' halkın yönettiği şeyleri kabul etmeye istekli olsanız bile, bu yeterli değildir; Bu tanrıların, açıklayamadıkları 'kuralların' meşruiyetinde ısrar ederek, açık bir amaç olmaksızın hareket ettiğini kabul etmelisiniz. Ve bunu bir kez kabul ettiğinizde, o 'kuralların' aslında bir amacı olmadığını görürsünüz.
 • IMDb 7.8
 • 6.698
 • 0
Doctor House
Tüm Bilgiler
Doctor House   
1080p Kalitede Doctor House izleHer şeyi bilen, ancak hepimizin tahmin yürütmesine neden olacak kadar sıklıkla yanılan adam. Dizi ile onun kişiliğiyle olduğu kadar profesyonelce dayatılan sınırlamalarla ve edep duygusuyla mücadele eden, kolalı beyaz laboratuvar önlükleriyle tamamlanmış genç yeni yüzlü meslektaşlarından oluşan kadrosunun karşıtlığından hoşlanıyorum. Ve harikalar harikası, ironik ve trajik komedinin kullanımı, son hafızalarda TV dünyasında gördüklerimden yoksun. Özetle, herhangi bir karakterin ne söyleyeceğini veya yapacağını asla bilemiyorum ve daha fazlası için geri gelmemi sağlayacak olan bu tazelik. Bir yerlerde zanaatlarını gerçekten bilen bir yazar ekibi ve bunu nasıl başaracağını bilen bir oyunculuk topluluğu var. Artık haftada bir saat televizyonumu seyredebiliyorum. Dizi, tıbbi açıdan harika bir gösteri ama aynı zamanda bundan çok daha fazlası. Gösteri, tıp fantezisiyle buluşan bir tür 24. Bu, onu başkalarıyla uğraşırken kesinlikle acı bir insan yapar, ancak teşhis tıbbı alanındaki en iyi doktorlardan biridir. Birkaç yıldır uzak durduğu klinik saatlerine hizmet etmek zorunda kalıyor ve şovun gerçekleştiği yer burası; klinikte bir yürüyüşte. Her şov, zaman geçtikçe hastanın hayatını tehlikeye atan gizemli yeni bir vakadır. İnsanların bu şov hakkında yaptığı tüm kötü yorumlar beni çok üzüyor, ama bu şovu beraber seyrettiğim ve gösterdiğim herkesin onu sevmesi ve son derece eğlenceli, eğlenceli ve parlak bulması beni çok üzdü. Günümüzde, genellikle televizyondaki gizem şovlarının yolunda pek bir şey yok polis şovları, elbette, ama gizemler? Ve ER kesinlikle kaliteli bir şov olsa da, ben de hiç bu kadar önemsemedim, gündüz sabunu gibi ama kanla. Çünkü onun ne diyeceğini duymak için sabırsızlanıyorsun. Başrol olan hekim, gerçeği gördüğü gibi söylemeyi seviyor, ortalama şehirli Amerikalı yetişkinin söylediği ve inandığı güzel mutlu yalanları keserek, yol kenarında kanamadan bırakabileceği acı duygularını boşverin.
 • IMDb 8.2
 • 6.487
 • 0
Dexter
Tüm Bilgiler
Dexter   
1080p Kalitede Dexter izleDizi mutlaka seyredilmelidir. Bu, her zaman yeniden seyredilmeyi hak eden türden bir gösteri, yıllar boyunca sayısız kez yaptığım bir şey. Michael C.Hall, Miami Metropolitan Polis Departmanında Kan Sıçrama Analisti, seri katil olarak ay ışığı alan Morgan rolünde. Morgan'ın polis memuru kız kardeşi olarak Jennifer Carpenter ile birlikte performansı, şimdiye kadar tasarlanmış en büyük karakterlerden bazıları. Ekrandaki kimyası, şovun esprili ve zekice yazımıyla birlikte unutulmaz bir macera yaşatıyor. Bunu kontrol etmelisin. Bağlanamıyor, karakterle ilişki kuramıyor. Tek başına oldukça sıkıcı. Bir cinayet vakası devam etti ve devam etti, 1. sezondaki bazı bölümleri bıraktığım için dizinin sonunda çözülüp çözülmediğini bilmiyorum. Bazı sahneler, katilin douke'u engellemeye çalışırken zihnini görmek gibi ilginçti. Seri, şüphesiz şimdiye kadar yapılmış en iyi şovlardan biri! Bu, tüm dizi boyunca sizi koltuğunuzun kenarında tutacak heyecan verici, türünün tek örneği bir televizyon programı. Michael olarak mükemmel ve yardımcı oyuncu kadrosunun geri kalanı da müthiş. Harika haber, dizi bu yıl sınırlı bir dizi ile geri dönüyor ve umarım diziye layık bir son verir!
 • IMDb 8
 • 6.287
 • 0
La Casa de Papel
Tüm Bilgiler
La Casa de Papel   
1080p Kalitede La Casa de Papel izleBu gösteri hakkında çok güzel şeyler duymuştum. Avrupa'da en çok seyredilen gösteri, İspanya'nın şimdiye kadarki en büyük seyirci figürleri vb. Sonra ümit verici bir başlangıçtan itibaren program gittikçe daha gülünç hale geliyor. Şimdi bunun sadece eğlenceli bir kurgusal drama olduğunu biliyorum, ancak böyle bir şov yapmadaki becerinin yarısı, seyircinin olay örgüsünün yapılabileceğini düşünmek isteyeceğiniz bir parçanız olduğu kadar gerçekçi düşünmesini sağlamaktır. Gösteri failleri ve polisi birbirleri kadar aptal ve aptal gösteriyor. Soyguncuların aşık olmasını ve seks yapmasını, hırsızların rehinelerle sevgi yapmasını ve soygunun arkasındaki beynin polis operasyonundan sorumlu başmüfettişle yapmasını beklersiniz. Arsa, ikinci el dart tahtasından daha fazla deliğe sahiptir. Sadece üretim değeri ve bazı iyi set delikleri bunu bir yıldızdan kurtarır. Profesör olarak bilinen bir adam tarafından yönetilen bir soyguncu çetesi, İspanyol Ulusal Darphanesine sızar ve onu soyar. Onu mahvetmiş gibi görünüyorlar ve sonunda 67 rehine ile Darphane'de saklanıyorlar. Ama hepsi Profesörün planının bir parçası. Başarılı olursa, iki milyar doların üzerinde para kazanacaklar. Başlangıçta eğlenceliydi ve bir başyapıt olabilirdi. İlk plan darphane'yi güvence altına alma ve 2 milyar Euro'nun üzerinde para kazanma planı çok zekizce ve ilgi çekiciydi. Aynı zamanda ilgi çekiciydi: soygunların bireysel karakterlerini ve kime karşı olduklarını bilmelisiniz. Bundan sonra, soyguncular ve polis arasında öğretilmiş, cesur bir fikir ve irade savaşı bekliyordum. Ne yazık ki bu olmadı. Sıkı olmak yerine, arsa saçma kaçışlara dönüştü. Bir kaçış diğerine yol açar: soyguncunun bazı hataları düzeltmesi, düzeltmesi, istemeden başka bir soruna neden olması, şimdi bunu düzeltmesi, durulaması ve tekrar etmesi gerekir. Daha da kötüsü, hatalar, çözümler ve kaçışlar inanılmaz derecede mantıksızdı, sadece eylem uğruna maskaralıklardı.
 • IMDb 8.1
 • 6.163
 • 0
Fringe
Tüm Bilgiler
Fringe   
1080p Kalitede Fringe izleGösteriyi yeni bitirdim ve gözyaşlarını sildi ve bunun tüm zamanların EN İYİ şovlarından biri olduğunu söylemeliyim. VE bunu takdir etmek için bilim kurgu hayranı olmanıza gerek yok. Trekkie ya da Star Wars fanatiği değilim, ama iyi bir hikayeyi takdir ediyorum ve bunda kesinlikle var. Bu gösteri her şeye sahip; Macera, Korku, Drama, Aksiyon, Komedi, Gizem, Fantezi ve Romantik. Geçenlerde biten Breaking Bad'de olduğu gibi bittiği için üzgünüm, ama keşfedilecek çok şey olduğunu biliyorum. Bu gösteriye bir şans verin ve devam edin, ödüllendirileceksiniz. Başlangıçta, Creek'ten olduğu için Jackson'dan hoşlanacağımı düşünmemiştim, ancak The Rules Of Attraction'da James Van gibi beni kazandı ve harika bir iş çıkarıyor. Tüm oyuncu kadrosu harika, ancak çılgın ama parlak bilim adamı ve halüsinojenik deneyci Walter Bishop'ı canlandıran John Noble'dan fazlası değil. Gezdiği birçok bölüm var ve en iyisi, Monty Python benzeri bir halüsinasyona sahip olduğu son bölümlerden birinde. Bir Trekkie iseniz, dizide çok önemli bir rol oynayan büyük Leonard için bu şovu görmek isteyeceksiniz. Diziyi ülkemde yayınlandığında seyretmeye başlamıştım ve ilk başta onu pek ilginç bulmamıştım. Ancak buna direnmeye karar verdim ve bunu yaptığıma çok memnunum. Bu dizi mükemmel değil, ama kesinlikle tüm bu incelemelerin çıkma eğiliminde olduğu kadar kötü değil. Her bölümde, kendimi olay örgüsüne daha çok dalmış, karakterlerle daha fazla ilgilenmiş buluyorum ve bir sonraki bölümün yayınlanmasını bekleyemiyorum. Bu diğer incelemelerin çoğu, bunun kayıpdan daha kötü olduğunu söylüyor, ki bu doğru değil. Lost'u ilk sezonun tamamı boyunca seyretmeye çalıştım, ancak takip edilecek gerçek bir olay örgüsü olmadan kendimi tamamen sıkılmış buldum. Bu seri için bunun tersi geçerlidir. Her bölümün iki konusu vardır. Biri, dizinin genel konusu ve ikisi, araştırma gibi ayrı bölümün konusu.
 • IMDb 8.1
 • 6.136
 • 0
Heroes
Tüm Bilgiler
Heroes   
1080p Kalitede Heroes izleBu dizinin konsepti, Marvel evrenindeki mutantlara benzer özel güçlere sahip insanlarla ilgili. Ve karakterlerin bununla nasıl başa çıktığı ve onunla ne yapmaya karar verdikleri. Bu gösterinin ana dürtüsü, ille de süper güçler değil, güç etrafında dönen bilinçaltı ve felsefi yönler. Ne yazık ki bu, ilk sezonu çok çekici ve eğlenceli geçen, ancak oradan aşağıya inen dizilerden biri. Muhtemelen, ilk sezondan sonra, ilk olarak sadece Suresh ile yepyeni ana karakterlerle yeni karakterlerin tanıtılmasının planlandığı gerçeğiyle ilgilidir. Bu geçerli olmadı çünkü mevsimler geçtikçe sevimsiz ve sinir bozucu hale gelen ana oyuncu kadrosunu korumak istediler. Yazar grevi, dizinin 1. sezondan sonra yokuş aşağı gitmeye başlamasının büyük bir nedeni olabilirdi. Bence 2. sezon, en sıkıcı sezondu. Sezon üç, bir çeşit anlıyor, ancak hemen hemen her şey hikaye ve karakterle o kadar tutarsız ki deneyimden çok şey alıyor. Dördüncü sezon mutant bir karnavalın etrafında dönüyor ve bunu çok fazla sürüklediler. Ve Claire ile Noah arasındaki sürekli aşk, nefret ilişkisi gerçekten can sıkıcı hale geliyor. Süper sinir bozucu ve sinir bozucu gibi. Aslında ilk sezonda güçlü başlayan kimyanın çoğu yokuş aşağı gidiyor. Hikaye, karakterlerin kararları ve nedenleri bile bazen anlamsız olduğu her sezon için kötü yazılıyor. Sylar dahil, özellikle gösterilerdeki kötüler. Ve gösterinin yayınlanma süresini artırmak için, hiçbir yere gitmeyen birden fazla hikaye yayına sahip. Şovun en hayal kırıklığı yaratan kısımlarından biri, Peter ve Sylar arasındaki hesaplaşma. Zaman yolculuğu söz konusu olduğunda, sürekli komplo delikleri ve tonlarca zaman paradoksu, işleri daha iyi hale getirmez. Genel olarak bu, iyi bir başlangıcı olan ancak her taksitle gittikçe kötüleşen bir gösteri. Kim bilir, belki de beşinci sezon, dünyanın süper insanları tanımasıyla bir destek olabilirdi ve süper güçlere sahip insanların halka açık olması dışında gerçek kan gibi bir yöne gidebilirdi. Ve Sylar'ın kefaretini seyretmek güzel olabilirdi.
 • IMDb 7.1
 • 5.984
 • 0
Doctor Who
Tüm Bilgiler
Doctor Who   
1080p Kalitede Doctor Who izleDizi, David ve Smith'in görevdeki birçok bölümüyle mutlak bir parlaklığa yükseldi. Her ikisini de ciddi olarak sevmeme rağmen, gerçek mükemmellik senaryolarda, karakterlerin ilginizi çekmesine, hatta sevmenize izin veren zekâ ve kaprislerle doluydu. Bazı hikayeler de iyiydi, ama biraz zayıf olsalar bile, hekim ve arkadaşlarının devam eden hikayeleri sizi devam ettirdi. Zaman atlama paradoksları ile birlikte hekimin muamması ana ilgi odağıdır. Ben sadece hırlayan canavarlara ve özel efektlere katlandım. Mevcut dizi tamamen zekadan ve kaprisli olmaktan yoksundur. Ona söyleyecek ilginç bir şey verilmediğinde, Jodie Whittaker'ı hekim olarak kim eleştirebilir? Hikayeler karmaşık ve eylem kıvrımlı. Onları bölümlerin sonuna kadar takip edemem ve takip etmiyorum ve sadece bu dizinin hayranı olarak uzun geçmişim beni seyretmeye devam ediyor. Yazar olarak Stephen Moffat'ı geri getir demiyorum çünkü en iyi halindeki mutlak parlaklığına rağmen ilgisini kaybettiğini düşünüyorum. Ama lütfen, lütfen hekimin ve arkadaşlarının ağzına eğlenceli bir şeyler koyabilecek yeni bir yazar bulun. İyi bir hikaye de zarar vermez. Bunlar başarısız olursa, korkarım serinin son serisine bakıyor olabiliriz. Ben 68 yaşındayım, bu yüzden başka bir canlanma görecek kadar uzun sürmeyebilir. Sezon on biri ve kadın hekimi sevmeye hazırdım. Ve aslında oyuncular fena değil ama yazı giderek kötüleşti. 1973 senesinde gençliğimden beri seriyi seyrettim ve sevdim. Şimdi artık seyretmemeyi düşünüyorum. Bu sezon dizinin her zaman sahip olduğu kaprisli ve eğlence duygusunu kaybetti. Geçmişte, hekim bazen ciddi temaları ele alırdı, ama bu asla vaaz vermez ya da mesajıyla sizi başınızdan savardı. Olsaydı, orijinal Daleklerin uçamayacağını bilirdi. Sıradaki adam gibi güvensizliği ertelemeye istekliyim, ama sebebimi askıya alamam. Gerçekten gitmek istediği söylentilerinin doğrudur umarım. Belki yeni bir gösteri koşucusu, daha önce olan her şeyi unutmadan orijinal bir şeyler yazabilirdi.
 • IMDb 7
 • 5.696
 • 0
The Mentalist
Tüm Bilgiler
The Mentalist   
1080p Kalitede The Mentalist izleBu dizinin Psych adlı diziyle alakalı olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Her iki dizi de benzer bir önermeye sahip olsa da, birçok yönden çok farklılar. Bu dizide en ufak ayrıntıları tespit edebilen bir adam var, ama çok daha fazlasını yapıyor, insanlarla akıl oyunları oynuyor, duygularını okuyor ve onları yakalamak için ayrıntılı tuzaklar kuruyor. Birçoğu onu Psych of Spencer ile karşılaştırıyor, ancak ben onu Sherlock ile karşılaştırmayı tercih ederim, daha çok işkence görmesi dışında. Pilot açıkça Psych'den daha ciddi bir yaklaşım benimsiyor ve gösterinin dinamikleri saniyeler içinde sevimli ve eğlenceden derinden rahatsız edici hale geliyor. Yetenekli bir dedektifle her bölüm için bir suçu prosedürel drama alır ve bir adım daha ileri götürür. Patrick daha çok kendini saklayan, başı belaya giren ve bilinen bir sahtekarlıktır. Ama o, insanları House veya Spencer gibi kaba veya kasıtlı olarak yanlış şekilde ovuşturmuyor. Çok rahatlatıcı, sıcak, güven aşılıyor ve bunu yapan adamdan ekibine kadar insanlarla oldukça iyi anlaşıyor gibi görünüyor. Aynı zamanda, zekasını ve gücünü insanlar üzerinde esnetmeyi seviyor ve cevaplar almak için oyun oynamayı seviyor. Yani bu karakterle ilgili bazı ciddi sorunlar olduğunu görmeye başladığınızda, o uyumuyor, ölümden sonraki hayata inanmıyor ve aslında grupla asosyal oluyor. Psikozunun tartışılmayacak başka nedenleri var. O sıcak bebek mavilerinin, sıcak gülümsemesinin ve sakinleştirici varlığının ardında, çok ağır sorunlardan ölen bir adam var. Patrick fantastik bir karakter, açıkça zeki ama biraz mesafeli ve başkalarıyla çalışmaktan hoşlanmıyor. Eski bir sahte medyum olarak, inananları etkisiz hale getirmeye oldukça hazır görünüyor. Ve tabii ki, Baker parlak bir aktör ve benim de ayarlamamın nedeni ve bu karaktere çok fazla derinlik katıyor. Akıl oyunlarını oynarken her zaman senden daha fazlasını biliyorum ve bu konuda yapabileceğin hiçbir şey yok duygusu getiriyor.
 • IMDb 7.6
 • 5.606
 • 0
Fear the Walking Dead
Tüm Bilgiler
Fear the Walking Dead   
1080p Kalitede Fear the Walking Dead izleŞovun orijinal konseptinden, Clark ailesinden ve korkacak bir şey fikrinden gerçekten keyif aldığım gerekçesiyle bu şovu yedi yıldız verdim. Yeni şov koşucuları gemiye çıktığında, endişelendim, olabilir normalde bir şov için iyi bir şey ya da kötü bir şey olabilir, bu ilk başta karışıktı, çünkü Morgan, TWD'den korkuya katıldı, orada sorun yok, Morgan karakterini seviyorum ve Jon gibi ek olarak yeni karakterleri gerçekten beğendim. Ama öldüren şey, 1'den 3'e kadar zevk alan kimliğin bir önemi yokmuş gibi hissetmesiydi, Madison önemli değildi, inşa ettikleri dünya önemli değildi, bunların yapım aşamasındaki kötü adamlar olabileceği fikriydi. ne olursa olsun, 4. sezonun bana getirdiği buydu, hayranları umursamayan bir ağ, her şey farklı şekilde ele alınmalıydı ve şimdi sezon beş. Vay canına sıkıldım, çok sıkıldım. Bu artık beni ilgilendirmediği için başka şeyler yaparken arka planda devam ediyor ve bu berbat, çünkü bu gösteri gerçekten sevdiğim bir şeyi inşa ederken artık ilgimi çekmiyor. Bunu söylemekten nefret ediyorum ama pes etmek üzereyim. birden üçe kadar keyif alacağım, yedi yıldız sevdiğim şeyler için. Sezon ortasına kadar seyretmeye devam edeceğim, ama ondan sonra. Eskiden orada olan heyecanı kaybettim, teşekkürler yeni gösteri koşucuları, sevdiğim bir şeyi öldürmek için harika bir iş çıkardınız. Hala bundan zevk alan insanlara mutluyum, eğlenmeye devam ediyorum ve umarım gösteri beklentilerinizi karşılamaya devam eder. Kendimi beşinci sezonun bitiş çizgisine kadar sürükledikten sonra rahatlıkla söyleyebilirim ki pek bir sezon gibi gelmedi ve genel olarak bir hikaye eksikliği hissettim. Karakterleri görmek yine de bir zevkti ama hikayelerinin eksik olduğunu hissettim, büyük bir risk yok ve kötü adam biraz sıkıcı, bu gösterinin aşağı inmesi, daha heyecanlı hale getirmesi için seyredilen pek çok seçenek olabilirdi ama bunun yerine tutarlı bir hikayeyle başladığının daha zayıf bir versiyonu gibi geliyor.
 • IMDb 6.3
 • 5.603
 • 1
2 Broke Girls
Tüm Bilgiler
2 Broke Girls   
1080p Kalitede 2 Broke Girls izleBu diziyi bir süre önce seyretmeye başladım, ancak bugüne kadar IMDb'deki sayfasını ziyaret edecek kadar umursamadım. Sadece meraktan dolayı Google'da araştırdım, oyuncular ve yazarlar hakkında daha fazla bilgi edinmek istedim. Pek çok insanın şovun ana fikrini anlamadığını ve yardım edemediğini, ancak onu ırkçı veya yapışkan olmakla suçlayan yorumlara iç çekip gözlerimi devirdiğini hissettim. Ve aslında bu insanlara komedinin neye benzediğini bilip bilmediklerini sormak istiyorum. Tatsız şakalarından dolayı iki meteliksiz kız'ın kötü bir şov olduğunu iddia etmek, John Waters'ın filmleri iğrenç olduğu için berbat olduğunu söylemek gibi. Asıl noktayı tamamen kaçırdın, değil mi? Ancak olumsuzluğun büyük bir kısmı, kadınların gürültülü olabileceğini düşünmeyen taşralı kadın düşmanı zihinlerden kaynaklanıyor gibi görünüyor. Kadınlar yine bir komedi dizisindeki hayali karakterler olsa bile. Kayıt olduğumdan beri bunun olduğunu gördüğüm için gerçekten şaşırtıcı değil ve her zamanki gibi güçlü bir şekilde devam ediyor. Bu web sitesindeki kullanıcılar arasındaki cinsiyetçilik seviyesi şaşırtıcıdır. Ana karakter gücü herhangi bir şekilde canlandıran bir kadınsa eleştiriler kötü olur. Üzücü ama orada. Ve boğazlarından aşağı itildiğinden mızmızlanan acı insanlara. Kimse seni silah zoruyla tutmuyor, beğenmediysen seyredin, bariz boş zamanınızda yapacak yararlı bir şeyler bulun. Bu gösteri tüm Avrupa'da satılıyor ve yakında herhangi bir zamanda iptal edilmeyecek. Dürüst olmak gerekirse sadece bir avuç bölüm seyrettim, bu yüzden bu temelde olay örgüsüne dayalı bir şovsa, kaçırmış olabilirim. Şovun yazarlarının ne düşündüğüne dair birkaç gözlem şunlardır: şehvetli = otomatik olarak komik, şehvetli şakaların daha yüksek sesle söylenmesi onları otomatik olarak komik hale getiri. Çarpma çizgilerini ve gülme izini duyuyorum ve kendimi sürekli can alıcı nokta bu muydu? Derken buluyorum.
 • IMDb 5.8
 • 5.563
 • 1
Black Mirror
Tüm Bilgiler
Black Mirror   
1080p Kalitede Black Mirror izleBu gerçekten harika bir gösteri. Şovun her bölümde boğuştuğu ve aydınlattığı sorunlar zamanında ve önemlidir. Bu gösterinin teknoloji ve insan doğasının karanlık yüzünü ele aldığını söylemek, bir karşılaştırmayı basitleştirmek demektir. Hikayeler çoğunlukla modern teknolojinin hakim olduğu veya kötü bir şekilde etkilediği distopik bir dünyada geçiyor. Siyah aynayı bu kadar harika yapan şey, ayrıntılara ve kişiler arası ilişkilere gösterilen dikkat ve ana karakterin cesur yeni dünyasını nasıl hissedeceği ve deneyimleyeceği. İyi düşünülmüş olaylar, karakterler, ortamlar ve gerçekten iyi hikaye anlatımı. Teknolojinin bizi gerçekten neyi ve nereye götürmesini istediğimize dair bazı zor sorular soruyor. Ya da belki bizi çoktan aldı. Kesinlikle görülmeye değer. Kendinizi şımartın ve bunu seyredin. Her bağımsız bölüm, zekice hazırlanmış ve üretilmiştir. Hikayeler ilgi çekici ve oyunculuk olağanüstü. Bölümler size belirgin bir boşluk hissi bıraktığı için, bu şov yalnızca eğlence arayanlar için değil. Açıkça niyet bu olsa da, yaratıcıların dünya hakkındaki kasvetli bakış açısını merak etmekten başka bir şey yapamazsınız. İlk bölümde vahşiliğin varlığı bazı seyircileri caydırabilir, ancak onlara şovun hem yapısı hem de teması olarak Twilight olduğunu hatırlatırım. Bölümler, tamamı birbirinden tamamen bağımsız olduğu için herhangi bir sırada seyredilebilir. Özellikle ikinci bölüm, en yüksek biçimdeki hikaye anlatımıdır. Bu dizi, olabilecek en iyi şekilde rahatsız edicidir. Derinden samimi hikayeler ve karakterler ve bunların teknoloji ile etkileşimleri aracılığıyla toplumun sorunlarını gözü kara bir şekilde araştırıyor. Açık konuşayım, sizi tatmin olmuş hissettirmeyecek. Seyretmek beni derinden sarsan yorucu bir deneyimdi. Fikir uyandıran konu, güçlü, ıssız hikayeler ve mükemmel performanslarla birleşerek gördüğüm en eşsiz ve parlak şovlardan birini yaratıyor. Sadece oynarken seyircinin dikkatini çekmekle kalmaz.
 • IMDb 8.2
 • 5.437
 • 0
Outlander
Tüm Bilgiler
Outlander   
1080p Kalitede Outlander izleSon zamanlarda bu dizinin kitap serisini okuyordum, şu ana kadar 5 tane tamamlamış olan dizinin kitap serisini, Starz dizisinin çıktığını görünce sadece seyretmek zorunda kaldım. Dizinin kitaplarını sevdiğimi söylemeliyim, ancak kitapları ekrana çevirmeye gelince fanatik değilim, bunlar çok farklı ortamlardır ve bu nedenle farklı bir görünüm ve his alabilir ve bu benim için sorun değil. Bu durumda, senaryo yazarları kitabın 1. bölümünü ekrana çevirmek için mükemmel bir iş çıkardığı için hayal kırıklığına uğrayacaklarını sanmıyorum. Jamie, Claire, Frank ve Dugan rollerini üstlenecek aktör seçimlerine bayıldım. Sam Heughan, Jamie Fraser kadar mükemmeldir. Caitriona Balfe, Claire için de iyi bir seçim gibi görünüyordu. Sanırım Frank Randall'ın Tobias Menzies tarafından canlandırılması da benim Frank vizyonuma uyacak ve bence her iki rolü de biri kötü Jack, diğeri de sevgi dolu ama sıkıcı Frank olarak üstlenebilir. Ve Graham gibi İskoç aktörler benim için eski İskoçya'yı beyaz perdede canlandıracak. Birinci bölümden itibaren yapımcıların serinin kitaplarının daha cinsel yönlerini dahil etmekten çekinmeyeceklerini düşünüyorum, çünkü Claire ve Jamie arasındaki aşkı aslında ilişkilerinin itici gücü haline getiren bu erotik öğeye sahipler. yüzyıllar, artık birlikte olmadıklarında bile. Onları birbirlerinin kalbinde canlı tutan bu birbirlerine duydukları sevgi ve şimdiye kadar yönetmenlerin kredisine göre, bunu eklemek konusunda utangaç olmadılar. Umarım Claire Jamie aşk sahnelerini bekliyorum. Ayrıca İskoç tarihi ve manzarasının da tadını çıkaracağım ve şimdiye kadar dizilere dahil ettikleri yolu seveceğim. Özellikle atalarım İskoç olduğu için benim için çok ilginç olacak.
 • IMDb 7.3
 • 5.412
 • 0
Once Upon a Time
Tüm Bilgiler
Once Upon a Time   
1080p Kalitede Once Upon a Time izleBir gösteri için çok ilginç bir konsept, ilk sezon oldukça ilginçti ve ilgi çekici bir hikayesi vardı. Masal dünyasının gerçek dünya ile karışması çok güzel. İlk sezonun ana karakterleri olan regina ve emma ilginç ve hikaye sezonun sonunda güzelce tamamlanıyor. İkinci sezonda çok fazla karakter gelişimi var ve daha çok masal karakterlerle bağlantılı, yine güzelce yapılmış, masallar iç içe geçerek heyecan verici bir hikaye oluşturuyor. Üçüncü sezonda yeni karakterler tanıtılır ve yeni yerlere seyahat ederler. Bu sezon genel olarak birinci ve ikinci sezona göre daha az ilgi çekici ve daha yavaş ama yine de seyretmesi keyifli. Dördüncü sezonun ilk yarısı hala eğlenceli içerikler gösterse de, bu dizi için dönüm noktası, bundan sonra şov sadece devam etmek için devam ediyor gibi görünüyor. Sezon beş hiç sürükleyici değil ve sanki fikirleri tükenmiş gibi geliyor. Sezon 6, sezon 5'in daha zayıf bir versiyonu ve sezon 7 sadece sıkıcı. İlk üç sezondan fazlasını seyredin ve belki dördüncü sezona bir şans verin. Dizi, harika bir pilot bölümle zaten çok fazla potansiyel gösteriyor. Gerçekten her şeyi vermeden konuya geldi. Temel olarak, Storybrooke'un kurgusal kasabasında görülen hikayenin arkasındaki arka plan bilgilerini anlatıyor. Bunu doğru bir şekilde yapar, böylece seyircinin kafası küçük bir çocuğun yanından peri masallarının konuşmasını duymaktan kafası karışmaz veya sıkılmaz. Bu sadece Emma Swan ve farkında olmadığı kader hakkında. O doğmadan önce, tüm yerlilere kötü bir lanetin geleceği, onları artık kim olduklarını ya da bir zamanlar bildikleri mutluluğu hatırlamadıkları bir dünyaya gönderen bir peri masalı krallığının geleceği söylendi. Kehanette Emma'nın geri dönüp onları korkunç lanetten kurtaracağı önceden bildiriliyor.
 • IMDb 6.5
 • 5.261
 • 0
Anne with an E
Tüm Bilgiler
Anne with an E   
1080p Kalitede Anne with an E izleEski versiyona bayıldım ve bu, hikayenin güzel bir şekilde güncellenmiş versiyonu. Hayal gücü kapsamı olmayan, püristten yazılmış ve bundan hoşlanmayan pek çok nefret görüyorum. Ancak, 1900'lerin kırsalındaki Kanada'nın tüm çiçekler, kırmızı yollar ve şiir olmadığı gerçeğini kabul etmemizin zamanı geldi. Bu modern versiyon gül renkli gözlüklere bakmıyor, bu yüzden kabul etmek istemediğimiz şeyleri düzenleyebiliriz ve yine de bunları ele alırken adaletsizlikler, Green Gables'in Mandi'nin temel fikirleri için hala doğruydu. Ailenin ve arkadaşların sevgisi. Sırf eski şovun veya kitabın kalıbına tam olarak uymadığı için bu şovu çöpe atmak bir haksızlık. Sonuçta Mandi kimsenin kalıbına uymadı ve bu yüzden birçok insan onu seviyor. Geçenlerde şovun iptal edildiğini ve derin bir hayal kırıklığına uğradığını okudum. Bu şov, Mandi of Green Gables'ı o kadar özel kılan şeylere sadık kalarak gerçek mücadelelerle gerçek bir aileyi tasvir etmekte o kadar iyiydi ki, kendimi bir parçamı kaybediyormuşum gibi hissediyorum. Bu dizi gerçekten benim için çok şey ifade ediyor, güzel sinematografi ve mükemmel oyunculuktan bahsetmiyorum bile, bu dizi sizi büyüleyecek ve aynı zamanda eğitecek bir şekilde ele alınması gereken ve ele alınması gereken sorunları ele alıyor. Cole ve Josephine Teyze'nin LGBT topluluğunu temsil eden karakterlerini görmek, beyaz olmayan insanları temsil eden Mary, Bash ve Ka'kwet'i görmek ve onların mücadelelerini ve bu çağda onlara nasıl davranıldığını ve hatta hala muamele gördüklerini tasvir etmek gerçekten çok etkileyici. Geçen yıl insanlar bunun hakkında konuşmaktan çekinirken bunun TV'de temsil edildiğini görmek ve ilk sezonun çıktığı yıl bana gerçekten umut ve cesaret verdi ve bu şovu görmeseydim hayatımın nasıl olacağını gerçekten hayal edemiyorum. Umarım bu şov yenilenir, çünkü söylenmesi gereken şeyleri eksik bir notta bırakmak, memnun etmeye ve temsil etmeye çalıştığınız seyircilere sadece kötü bir mesaj verir, lütfen konfor şovlarımızın zamanında ve planlı bir sonu olsun.
 • IMDb 5
 • 5.092
 • 1
Da Vincis Demons
Tüm Bilgiler
Da Vincis Demons   
1080p Kalitede Da Vincis Demons izleBu şovun çok iyi yapıldığını düşünüyorum ve normalde şovlara yorum bırakmam. AMA kaç tane olumsuz yorum aldığını görmek beni biraz rahatsız etti. Nedeni şu ki, bu program Reins'in hayatına özel bir keşif kanalı değil. Açıkça hayatının fantastik bir sunumu. Bu şovun yaratılmasına katkıda bulunan yazarlara, yapımcılara, oyunculara ve diğer herkese haksızlık olduğunu düşünüyorum. Asla iddia edilmedi ve eğer insanlar bu seriye başlarken anladıklarını sanıyorlarsa, tekrar düşünmeli ve belki onun yerine bir kitap almalılar. Girmek için ilginç ve yeni bir gösteri arayanlar için kesinlikle tavsiye ederim. Yine de bu diziye sert bir eleştiri zihniyetiyle girecekseniz, o zaman başka bir şeye geçmelisiniz. Themoviedb'de bu gösterinin bazı yorumlarını okudum ve memnun olmadığımı söylemeliyim. İnsanların pilot bölümü neden beğenmediğini anlamıyorum. Demek istediğim, ok ve spartacus gibi şovların reytingi 8,7 iken bu şov sadece 8 aldı. Pilot bana oldukça iyi geldi. Baş karakter, onu sevimli kılmak için yeterince derinliğe sahipti. Gizemli geçmişi, hızlı zekice cevapları ve başını belaya sokma becerisi, gösteriyi ilerledikçe daha da eğlenceli hale getirecek. Programda sevdiğim şey, televizyonda duyduğum en iyi müziklerden biri olan fon müziğiydi. Bütçesine uygun bir iş gibi göründüğünü düşünerek Floransa'yı nasıl yarattıklarını da beğendim. Tarihsel yanlışlıklardan şikayet edenler için, o zaman size TV'deki programların çoğunun tarihsel olarak yanlış olduğunu söyleyeyim. Spartaküs. Tarihsel doğruluk istiyorsanız belgesellere dönebilirsiniz, Reins'de düzinelerce mevcuttur ve onu bir kılıç dövüşünde göremeyenler için neden her iki eliyle çalışabilen bir dahi yapamaz? Kılıç ustası olma. Demek istediğim, eğer sherlock bir yumruk kavgasında herkesi yenebiliyorsa neden Reins dövüşemiyorsun? Kısacası, gizli topluluklar, komplolar ve gelecek birçok beklenmedik olayla gelecek vaat eden bir gösteri gibi görünüyor ve bir sonraki bölümü dört gözle bekliyorum.
 • IMDb 7.3
 • 5.045
 • 0
Lie to Me
Tüm Bilgiler
Lie to Me   
1080p Kalitede Lie to Me izleDoktor Cal Lightman beden dilinde ders veriyordur ve bu yeteneğini kullanarak dürüst bir şekilde servet kazanır. Çeşitli kamu makamları tarafından çeşitli soruşturmalarda çalıştırılır. Böylece, müşteriler ve diğerleri gibi zihin oyunlarına katlanmak zorunda olan kendi ekibini oluşturabilir. Harika bir gösteri. Her zaman Tim Roth'un büyük bir hayranıydım, bu yüzden bir gösteri yaptığını duyduğumda çok heyecanlandım ve onu destekleyecek güçlü yazarların olmasını umuyordum. Bana yalan söylemek son derece orijinal bir fikir ile mükemmel bir gösteri. Kendi kategorisi var. Sayılar matematik ile ilgilenir, Ev teşhis ile uğraşır, Bones adli bilimler ve çoğunlukla büyük karakter gelişimi ile ilgilenir ve Şimdi Tim Roth insan yalan dedektörüdür. Film iyi oynandı ve Tim Roth ile ortağı arasındaki kimya mükemmel. Hafif alaycı mizah anlarına sahipken diyalog çok güçlüdür. Künt dürüstlük bazen de çok komik olma eğilimindedir. Şovdaki yazı, şovun daha da kenarda görünmesini sağlıyor ve daha fazlası için endişeliyim. Yalan bana harika bir gösteri ve bu sezon nereye gideceklerini görmek için sabırsızlanıyorum. Harika bir öncül olarak başladı. İlk bölüm maharetiyle beni sardı - sadece suçluların değil normal insanların vücut dilini ve sözlü nüanslarını analiz etmek harika bir fikir. Belki bazen biraz uzak ama inanılmaz derecede ilginç. Cal eksantrikti, belki bir İngiliz House'uydu, ama oyunculuğundan zevk alıyordum ve genellikle İngiliz ve Amerikan oyuncuları bir kadroda karıştırmayı sevmeme rağmen, dizide yüzücü bir şekilde işe yaradığını düşündüm. Bir şekilde 'Psych' dizisini anımsatıyor, ancak daha iyi oyuncular, daha az şaka ve farklı bir hedef kitleyle.
 • IMDb 7.4
 • 5.036
 • 0
Merlin
Tüm Bilgiler
Merlin   
1080p Kalitede Merlin izleBu diziyle ilgili olumsuz yorumları okumak en az bir şeyi kanıtlamalıdır, hayranlar dünyadaki en sinir bozucu insanlardır, her zamanki gibi konuyu kaçırırlar ya da açıkça görmezden gelirler. Bu, Otoriter efsanesinin saf bir versiyonu mu? Tabii ki hayır, bu aile dostu bir tanıtımdır ve genç seyircilere halihazırda mevcut olan yüzlerce ve yüzlerce saf materyali aramaya ilham verir. Tamam, şimdi şovda rantım bitti. Bugün televizyonda eksik olan şey, tüm ailenin birlikte keyif alması ve paylaşması için harika bir şov.Colin Morgan, kaderinde olduğu efsane olma mücadelesi verirken büyüleyici ve komik bir diziyi canlandırıyor. Anthony Head, sihri ve ona katılan herkesi küçümseyen kral Uther kadar harikadır. Burada büyük bir ahlaki ders var, asıl mesele bağnazlık. Bu gösterinin bir süre daha devam etmesini gerçekten umuyorum kızım ve her hafta dört gözle bekliyorum. Bana göre, hiç kimse Arthur efsanelerinin gerçekten adil olan bir ekran versiyonunu yapmadı ve kesinlikle Stewart'ın romanları. Şimdiye kadarki en iyi IMO, Sam Neill'in oynadığı ve yine de arzulanan bir şey bırakmasına rağmen, çoğu kişiden daha yakın olan mini dizisiydi. Ancak BBC'nin kokuşmuş şekerlemesiyle karşılaştırıldığında Shakespeare'e benziyor. Parlak prodüksiyon değerlerine, üst düzey, cesur genç başrollere ve sağlam bir destekleyici İngiliz eski oyuncu kadrosuna rağmen, bu gülünç işkembe, ufacık Harry Potter pazarını hedefliyor ve Beeb'in eşit derecede korkunç parçalanması ile aynı kalıba dökülüyor. Eğer akılsız bir kılıç ve büyücülükten kaçışa bakıyorsanız, muhtemelen eğleneceksiniz, ancak değilse, uyarılacaksınız en hafif tabirle, Arthur kanonuyla olan bağlantılar çok zayıf. Orijinal masalların aslına uygun bir şekilde yorumlanması için herhangi bir girişim veya mitolojik ya da tarihsel herhangi bir doğruluk girişimi beklemeyin; bu temelde Hollywood'un 1950 senelerinin destanlarının yeniden anlatımı kadar dürüst bir anlatımdır.
 • IMDb 7.3
 • 4.778
 • 0
Dark
Tüm Bilgiler
Dark   
1080p Kalitede Dark izleBu dizi şüphesizki piyasadaki en iyi dizilerden birisidir. Sadece olup biten tüm olayları tekrar düşündüğümde başım ağrıyor ve bu iyi bir baş ağrısı çünkü gösterinin ne kadar iyi yazılmış olduğunu hatırlatıyor. Karakterlerin oyuncu kadrosu en iyisi, farklı yaşlardan bir karakteri canlandırmak için farklı oyunculara sahip olmaları inanılmaz ve farklı oyuncular olduklarını fark etmiyorsunuz. Film müziği ve sinematografi de en üst seviyededir. Ama diziyi bu kadar ilgi çekici yapan şey hikayesi. Aşırı evrişimden muzdarip olan diğer bilim kurgu dizilerinin aksine, dizi bunun için çabalıyor. Ve tatmin edici bir finalle zirvede sona erdi. Genel olarak, İncil ve mitolojik referansları olan, karakterin aşk ve kayıp yolculuğuyla varoluşsal soruları yanıtlamaya çalışan bir zaman yolculuğu gösterisidir. Tamamen herkes için seyredilmesi gereken bir şey. İnsanlar, en saçma damgalar olan altyazılarla diziyi seyretmeyi anında erteliyor. Tamamen Almanca olan seyirciler, bir kerede okumaktan ve seyretmekten hoşlanmıyorum şeklindeki zayıf mazereti, neden böyle bir şey seyretmediklerine dair geçerli bir argüman olarak kullanıyorlar. Şimdi şunu söyleyeceğim, eğer bu gösteriye devam etmeme sebebiniz buysa, o zaman bir aptalsınız. Karanlık, şimdiye kadar gördüğüm en sürükleyici, en şok edici ve en şaşırtıcı televizyonlardan bazıları; Başka bir diziyle karşılaştırmak gerekirse, Dexter'in zafer günlerinde yaptığı gibi bana aynı beklenti duygusunu veriyor. Ona on vermemiş olmamın tek nedeni üçüncü ve son sezonun henüz yayınlanmaması, ancak bu dizinin bir ayağı yanlış yapacağını sanmıyorum. Hikaye yeterince basitçe başlar, ancak başka hiçbir şeye benzemeyen sarmal ve gelişir: küçük Alman kasabası Winden'de bir çocuğun ortadan kaybolması, otuz üç sene önceki benzer bir olayın anılarını yeniden canlandırır. Bu hikayenin içinde, her birinin kendi sırları ve harekete geçme nedenleri olan dört ana aile var.
 • IMDb 8
 • 4.664
 • 0
Oz
Tüm Bilgiler
Oz   
1080p Kalitede Oz izleZaman zaman bir hiper gerçekçilik duygusu kullanarak, bu dizi bize hapishane hayatının hem saygısız hem de derin yönlerini gösteriyor, yasalara saygılı vatandaşlar hakkında düşünmeyi sevmezler. Bununla ilgilenecek yetkililer var, değil mi? Olağanüstü sanat, ortam ne olursa olsun, bizi hareket ettirme, düşündürme, hem kucakladığımız hem de reddettiğimiz şeyleri hissettirme yeteneğine sahiptir. Çok uzun zamandır seviyor. Televizyonunuz varsa, henüz görmemiş herkesin denemesini şiddetle tavsiye ederim. O zaman kendinizi ondan koparmaya cesaret ediyorum. Suçları ne kadar iğrenç olursa olsun ya da dış cepheleri ne kadar sert olursa olsun, böyle bir topluluktaki küçük karakterleri bile oturup, dikkat çekmenizi ve gerçekten önemsemenizi sağlayan nadir televizyonlardır. Diane Wittlesey ve siz daha sonra ne olacağını öğrenmek için sabırsızlanıncaya kadar tüm diğerleri hafızanıza kendilerini yazdıracak ve orada kalacaktır. Kara mizah ve düpedüz dehşetin bir karışımı, yorum ve en basit vahşet, insan ruhunun en görkemli özelliklerini ortaya çıkarabilen şu anda yapılan çok az gösteriden biridir. İnsanların sefalet ve karanlık denizinde ışık bulmayı en azından beklediğiniz tek yerde, insanların yaptığı kötülüğe neden olan dürtülere ve dürtülere teslim olmaya direnme mücadelesi. Bu öylesine güçlü bir dizi, mükemmel bir şekilde oynandı ki, açıkçası bunun şimdiye kadar yapılmış en iyi TV dizisi olduğunu hissediyorum. Pek çok Street Blues hayranlarının bu noktayı coşkuyla tartışacağını biliyorum, ancak serinin o kadar iyi oynandığını, o kadar iyi anlaşıldığını ve çok eğlenceli olduğunu hissediyorum ki bu bir yarışma değil. Karakterler çok seyredilebilir, hikayeler ilgi çekicidir ve her bölümde o kadar çok şey olur ki, gösteri bittiğinde seyircinin düşünmesi gereken çok şey vardır. Şu anda 4. sezondayım, bu yüzden son gelişmeleri bilmiyorum ama dört gözle bekleyeceğim bir sürü hikayem var.
 • IMDb 8.1
 • 4.490
 • 0
The Boys
Tüm Bilgiler
The Boys   
1080p Kalitede The Boys izleDünya çapında, gerçek olmasalar da süper kahraman çizgi roman karakterlerine karşı küresel bir takıntımız var, onlarla ilgili milyar dolarlık endüstri. Gerçek hayata gelirlerse katlanmak zorunda kalacağımız franchise'i hayal eder misiniz? Bu franchise, oldukça kolay bir şekilde olacaktı. Elbette Marvels Daredevil ile yarışan A Superhero TV şovunun şimdiye kadarki en büyük ilk sezonu haline gelebilir. Ancak bu senaryo o kadar etkileyici ki, aşırı şiddet ve vahşet, harika diyaloglar ve mükemmel oyunculuk ile onu kolayca zirveye çıkarıyor. Kivi'nin 2 baş kahramanı Kurl Urban ve Anthony Starr, özellikle Starr olmak üzere başrolde en iyi oyunculara aday gösterilmezse gerçekten şaşırırdım. Baş düşman Homelander olarak kesinlikle harikaydı. Bu bir süper kahraman filmi için bir şeyler söylüyor, değil mi? Bu gösteriyi sabırla bekliyordum ve bu yutturmaca ile yaşamak kolay olmadı. Bir kerede abartmak zorunda kaldım, bu bağımlılık yapıyor. Daha piyasaya sürülmeden önce, Amazon Prime ikinci bir sezon sipariş etti, ancak üretim maliyeti tahmin edebileceğim astronomik olabilirdi. O kadar emindiler, bu o kadar iyiydi. Seyredin, keyfine varacaksınız. Diziyi ilk duyduğumda, standart süper kahraman seriniz olacağını düşünmüştüm, ama gerçekten seyrettiğimde, tamamen yanlış olduğumu keşfettim. İlk bölümden 15 dakika sonra seyretmeyi bırakmak imkansızdı. Unutulmaz bir şekilde benzersiz karakterlerle bugün süper kahramanlar uçuyor olsaydı dünyanın nasıl görüneceğine dair daha inandırıcı bir yaklaşımdı. İyi adamların kötü adamlar olduğunu düşündüğüm zamanlar ve kötü adamların iyi insanlar olduğunu düşündüğüm zamanlar oldu. Ama sonunda, tamamen iyi veya tamamen kötü karakterlerin olmadığını, bazen insandan daha fazla yeteneklere sahip tümüyle insan karakterlerin olduğunu buldum. Bu süper bir dizi, kesinlikle zaman ayırmaya değer.
 • IMDb 8.2
 • 4.314
 • 0
The Affair
Tüm Bilgiler
The Affair   
1080p Kalitede The Affair izleBu diziyi bu kadar baştan çıkarıcı, bu kadar farklı kılan şeyi anlamakta kendimi rahatsız ettim. Yaratıcıların bu son derece duygusal ve şehvetli iksire ustalıkla soktukları içeriğin ne olduğunu keşfetmek. Bu gösteriyi sağlam özüne bağlayan bir şey. Uzun süre düşündükten sonra, aradığım bu şeyin var olmadığını anladım. Çünkü bu gösteri bütünüyle o özel şey. seyircilerden aldıkları ilgi çekici, karmaşık karakterler ve empatinin birleşimi. Gizem, komplo boyunca çok zarif bir şekilde dans ederken, bizi mükemmel bir şekilde oluşturulmuş, öngörülemez adımını takip etmek için hipnotize ediyor. Sizi bu güzelce yönetilen dünyanın daha da derinlerine kadar sessizce çeken gündelik, ilgi çekici konuşmalar. Bu hikayeyi karakterlerin gözünden anlatarak, aynı durumlara bakışlarının farklı olduğunu anlıyoruz. Sadece psikolojik durumları aracılığıyla bir şeyi görmeleri veya anlamaları değil, bu çok karakterli deneyim, her bireyin bizimki kadar canlı ve karmaşık bir hayat yaşadığını fark etmemizi sağlar. Bu gösteriyi başka bir boyuta taşıyan, ancak insanlığa asla bu kadar yakın olmayan nefes kesen aktörler ve aktrisler olmasa, bunu başarmak imkansız olurdu. Böyle diziler yapmıyorlar. Bu, en iyi haliyle dramdır. Harika yazarlık ve oyuncu kadrosu, bu dizide çok yetenekli. Bunun 10 sezonu olmasını diledim çünkü diğer birçok şov gibi asla eskimez, asla yorucu, sıkıcı veya anlamsız olmaz. Muhtemelen 4. sezon benim favorim çünkü şu anda arkadaş gibi hissettikleri bu karakterlerle ya da önemsediğimiz insanlar, çok insan, çok kırılgan ve kusurlu ve gerçek olan bu karakterlerle şimdiye kadar seyahat ettik. Dizinin sadece Alison ve Noah'a odaklanmamasına bayılıyorum, çünkü Helen, Cole, Ben gibi karakterlerin geri kalanı da aynı derecede büyüleyici. Tüm hikayeleri önemli ve etkileşimleri ve görüşleri bu gösteriyi sürükleyici kılıyor. Senaryo güzelce yazılmış, hepsi dikkat etmenizi sağlayan nüanslarla ve ince ayrıntılarla dolu, hiçbir kelime boşa gitmiyor, doldurma sahneleri yok. Keşke hiç bitmese.Herkesin ziyaret edebileceği bebek escort en kaliteli sitede yayınlanan tüm nişantaşı escort kızları size mutluluğu yaşatarak en iyi etiler escort deneyimini yaşatacaktır.
 • IMDb 6.3
 • 4.272
 • 0
Banshee
Tüm Bilgiler
Banshee   
1080p Kalitede Banshee izleArada bir sizi tamamen hazırlıksız yakalayan bir gösteri gelir; Sadece pilotu kontrol etmek istiyorsun çünkü IMDb'de beğendiğin başka bir şovla karşılaştıran bir veya iki yorum okudun ve bum havaya uçtun. Dizide bana olan buydu. Bu şovun daha büyük bir seyirci bulmaması şaşırtıcı. Elbette hayranları var, ancak istikrarlı seyirci sayısı söz konusu olduğunda, büyük liglerde oynamaya yakın değil henüz. İlk bölümü seyretmeye başladığımda, bazı seksi kadınlarla ve birkaç iyi silahlı çatışmayla iyi ama düşük bütçeli bir neo suç gösterisi bekliyordum. Bunun yerine benim aldığım şey, kalbinizi ilk saniyeden itibaren adrenalinle pompalayan yüksek oktanlı pulp sinema ve Hollywood'un son zamanlarda çıkardığı mega bütçeli aksiyon prodüksiyonlarının arkasına saklanmak zorunda kalmayacak bir açılış kovalamaca. Söylemeye gerek yok, bağımlıydım. Bu gösteri ham, cesur, acımasız ve abartılı; bugünlerde çoğu aksiyon filminde eksik olan her şeye sahip ve kesinlikle bir on üç değil. Elbette, etli, değersiz, hatta bazen saçma sapan ama şimdiye kadar her dakikasını sevdim. Yapım değerleri televizyonda gördüğüm en iyiler arasında ve oyuncu kadrosu harika. Şimdiye kadar, her bölüm saf testosteron enjeksiyonu gibiydi. Şu anda en sevdiğim suçlu zevkim. dizi kısa süre önce üçüncü sezonuna başladı, ancak büyük eğlence sitelerinden dizinin çevrimiçi incelemelerini ararsanız, neredeyse hiçbirini bulamazsınız. Bu çok utanç verici çünkü iyi aksiyon şovlarını seven herkes için seri mutlaka seyretmesi gereken bir şey. Premium bir kanalda pek fazla insan seyretmemesine rağmen, serinin bu kadar uzun sürmesinin bir nedeni var. Ve bu sebep, inanılmaz bir baş belası. Öncelikle, birinci sınıf bir şov olan dizi, gereksiz çıplaklık ve seksle dolu. Ve genellikle bölüm başına en az bir çılgın şiddet sahnesi vardır. Öyleyse, bunlardan hiçbiri senin çayın değilse, belki bu şovu atlamalısın. Ancak bunlardan herhangi birini beğenir veya önemsemezseniz.
 • IMDb 8
 • 4.156
 • 0
The Mandalorian
Tüm Bilgiler
The Mandalorian   
1080p Kalitede The Mandalorian izleBu seri herkesin isteyebileceği her şeye sahip. O kadar iyi hazırlanmış, henüz bir kusur görmedim. Pedro Pascal, Ya da öyle görünüyor ki, yumuşak, altın kalpli ve miğferli, uzaydaki sert adam ödül avcısı gibi gözüküyor. üçüncü bölüme, hala kımıldamaz. Geleceğini biliyoruz, değil mi ve beklemek eğlencenin küçük bir parçası. En azından benim için. Biraz yavaş tempolu ve hızlı tempolu tarafında olsa da, bence bu sadece temyize katkıda bulunuyor. Daha fazlasının geleceğini bilerek ekrandaki tuhaflıkların, eylemlerin ve diyalogların tadını çıkarabilirsiniz. Aslında, hızı açısından mükemmel buluyorsunuz. Kelimenin tam anlamıyla başka yere bakmaya cesaret ediyorum Bir şeyi özleyeceğinizi düşündüğünüz için değil, sabit hızında bile istemeyeceğiniz için. Bunlardan bahsetmişken, görseller oldukça etkileyici. Her şey bir Lucas Star Wars manzarası. Manadalorian'ın 1 dakikalık bir klibini hiçbir zaman kimse Star Wars evrenine ait olduğunu hemen bilmeden göremez. Buradaki büküm, şimdi bu evrene atılan, büyük bir sopa taşıyan, birkaç kelimeden oluşan bu güçlü, meşhur kovboyudur. Ben büyük bir Star Wars hayranıyım ama itiraf etmeliyim ki, tüm umutlar kaybolmaya başlamıştı. Bu dizi için heyecanlıydım ama barım çok düşüktü. Ama tanrım adamım bu harika! Bu kadar iyi olduğuna inanamıyorum! OG Star Wars hisleri çılgın! Sanki orijinal Star Wars'u alıp, onu gişe rekorları kırmadan günümüzün büyük bütçeli CGI ile parlattılar. Hikaye aslında şu ana kadar inanılmaz ve her bölüm bir öncekinden daha iyi. Bunları çevrimiçi olarak seyredecektir ama sonunda Star Wars sahiplerinden iyi bir şey çıkmasına izin verdiği için Disney + 'ı desteklemeliyim. Teşekkürler Jon Favreau, bu yol.
 • IMDb 7.9
 • 4.138
 • 2

En çok izlenen yabancı diziler web sitemizde her zaman en üstte çıkar. Böylelikle hangi diziyi izleyeceğine karar veremeyen biri buradan tercih yapabilir. Hepimizin bildiği gibi yabancı diziler oldukça kaliteli içeriklere sahip, farklı, başarılı ve sürükleyici dizilerdir. Özellikle son birkaç yılda yabancı dizi izleme oranı oldukça arttı. Bu nedenle birçok web site film içeriğinin yanına yabancı dizi izleme seçeneği de ekledi. Yabancı diziler genel olarak ortalama kırk dakika ve bir sezon da yine ortalama yirmi bölüm civarında. Bu nedenle bizlere oldukça kısa geliyorlar. Seri şekilde peş peşe izleyebilmek mümkün oluyor.


En popüler yabancı diziler artık bir arada. Yabancı dizi izleme keyfi genellikle web sitelerin reklamları yüzünden kesilip duruyor. Kesilmeler en çok izlenen yabancı diziler içinde dahi gerçekleşiyor. Durum böyle olunca da insanlar üzerinde dizi izleme isteği kalmıyor. Web sitemiz bu sorunun önüne geçerek keyifli dizi izleme imkanı sunmakta. Kesintisiz dizi izleme sayesinde web sitemiz üzerinden reklamsız yabancı dizi izleyebilirsiniz.


En Çok İzlenen Yabancı Diziler Derlemesi


Yabancı dizi demek uzun süren sezonlar demek. Öyle ki 30 sezona sahip yabancı dizi dahi var. Bazı web sitelerde bu sezonların tamamı olmayabiliyor. Genellikle ilk birkaç sezon verildikten sonra diğer sezonlar es geçiliyor. Web sitemizde binlerce yabancı dizi seçeneği mevcuttur. Bu nedenle en çok izlenen kore dizileri bir araya getirme isteği duyduk. Bu diziler içinde bir dizi kaç sezona sahipse tamamı seyircilere sunulur. Genellikle Amerikan dizileri en çok izlenen yabancı diziler. Fakat Amerikan dizilerinin dışında İspanyol, Japon ve İngiliz dizileri de popüler diziler içinde yer alıyor. Web sitemiz bu yabancı dizilerin tamamını sisteme ekliyor. En popüler yabancı diziler listesindeki tüm içerikler 1080p kalitededir.


On binlerce yabancı dizi seçeneği mevcuttur. Eğer sürekli izlediğiniz bir dizi yoksa ya da yeni bir diziye başlamak istiyorsanız web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Yurt dışında yayımlandığı andan itibaren web sitemiz çevirmenleri çalışmaya başlar. Genellikle dizi bittikten 7-8 saat sonra buradan altyazılı ya da dublajlı olarak izleyebilirsiniz. Web sitemizde çalışan tüm dizi çevirmenleri hızlı bir şekilde çeviri yapmaya çalışır. Böylelikle en kısa sürede çeviri yapan ve yabancı dizi yayımlayan web sitelerden biri oluyoruz. En çok izlenen yabancı diziler, en çok beğenilen yabancı diziler ve en yüksek puanlı yabancı diziler web sitemizde sıralanmıştır.


Dileyen kişiler dilediği gibi bu diziler içinden tercih yapabilir. Bazı insanlar direkt en çok izlenen yabancı dizileri tıklayarak popüler dizileri izlemeyi tercih eder. En çok izlenenler sıklıkla en iyi yabancı diziler arasındadır. Web sitemiz içinden geçmişten bugüne dek gelen tüm yabancı dizileri izlemeniz mümkündür. Bu dizileri izledikten sonra dizinin altında bulunan yorum yap köşesine gelebilirsiniz. Burada yorum yaparak web site içinde aktif olabilir, izlediğiniz diziler hakkında başkalarıyla konuşabilirsiniz. İnteraktif olarak bu özellik kullanıma açıktır ve dizi fanatikleri sık sık kullanır. En çok izlenen yabancı diziler için web sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın!

Dizi izle


Aradığınız tüm dizileri dizi izleme sitemizde yüksek görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz. Global diziler genellikle dizi sevelerin en çok rağbet ettiği dizi kategorileri arasında yer alıyor. Amerika, İngiltere, Fransa, Kore ve daha pek çok dünyanın her yerinden yayınlanan yabancı dizilere tek bir adresten ulaşabilirsiniz. İçinizden bir ses dizi izle diyorsa ama ne izleyeceğinize karar veremiyorsanız, burada tüm bölümleriyle kategorilere ayrılmış bir şekilde dizilere ulaşabilirsiniz. Görüntü kalitesinin yüksek olması ve sorunsuz altyazı özellikleri sayesinde bir bölümden diğerine atlarken zamanın nasıl akıp gittiğini fark etmeyeceksiniz bile. Çağımızın en güzel vakit geçirmenin yollarından biri de dizi seyretmektir.


Dünya çapında bir furya haline dönüşmüş büyük ve meşhur yapımlar için ücret ödeyip izlemek zorunda değilsiniz. İşte tam olarak burada biz yani diziizle.blog ekibi devreye giriyor. Günümüzün değişen dünyasında internet ile artık bilgiye erişim sınırsız ve herkesin en doğal hakkı. Bilgiye olan sınırsız erişim, dolayısıyla eski ve yeni tüm dizi ve filmlerden haberdar olmamızı sağlıyor. Eskiden izlemek istediğimiz bir filmin günlerce DVD'ye gelmesini beklerdik. Veya kimi programlardan indirmeye çalışırken yüksek boyuttan dolayı sabahtan akşama kadar beklemek zorunda kalırdık. Online dizi izleme platformları sayesinde artık tüm bu sorunlar geride kaldı. En güncel ve en son diziler haliyle elinizin altında. Tek bir tıkla full hd 1080p görüntü kalitesindeki dizilere çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Özellikle bilim kurgu dizilerini izlemenizi tavsiye ederiz. Hatta dizi sektöründe en iyisi olduğumuzu iddaa ediyoruz.


İzlediğiniz bir bölümü çok sevdiğiniz takdirde tekrar tekrar başa alıp izlemenin keyfi başka nerede var? Tüm bu seyir zevkinin sizler için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve işimizi önemsiyoruz. Zaten dizi seyretme sitesini kurmamızın amacıda buydu, hizmeti seviyoruz! Sevdiğiniz dizilerin yanı sıra sitemize girdiğinizde belki de daha önce adını bile duymadığınız yeni diziler hakkında fikir sahibi olabilir, yepyeni bir dünyanın kapılarını aralayabilirsiniz. Yorumlara bakarak ve kısa açıklamaları okuyarak dizinin konusu ve senaryosu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Böylece o dizinin sizin zevkinize uygun olup olmadığına kadar vererek ilk bölümden başlayarak yeni bir dizi seyretme sürecine geçebilirsiniz. Dizilerin en güzel yanı filmler gibi hemen bitmemeleri ve heyecanlı bir süreklilik sağlamalarıdır.


1080p Kalitede ve Ultra Hızda Dizi izle


Dizi sektöründe olabildiğince kaliteli hizmet sunabilmek için dizileri sizlere reklamsız sunuyoruz. Birçok insan boş zamanlarını dizi, film seyrederek geçirir. Ancak dizi izlemeye karar vermek kolayken hangi diziyi izlemeye karar vermek, aradığınız diziyi aradığınız özelliklerde bulmak oldukça kolay bir iş değildir. Aradığınız diziyi buluyorsunuz alt yazılı bulamıyorsunuz, alt yazılı bulup istediğiniz görüntü kalitesinde bulamıyorsunuz derken bir de bakıyorsunuz bir sürü zamanınızı almış. Bunların yaşanmaması adına biz size istediğiniz tüm özellikleri sunuyoruz. Geniş izleme seçenekleriyle, istediğiniz dilde türkçe dublaj ve türkçe altyazılı imkanlarıyla izlediğiniz diziden tam tatmin sağlamanıza olanak veriyoruz. Diğer dil çevirileri için henüz çalışmalara başlamadık, fakat en kısa sürede başlayacağız.


Online dizi izlemenin en keyifli yeri. Öncelikle sitemizde reklam, pop-up bulunmuyor. İstediğiniz diziyi izlerken sağda solda beliren reklamlar dikkatinizi dağıtıp zamanınızı çalmıyor. Dizi süresi boyunca sizi rahatsız edebilecek her şeyi düşündük ve sitemizi ona göre tasarladık. Yayınlamakta olan dizilerin yeni bölümleri yayınladığı günden itibaren sitemizde bulabilmeniz mümkün. Gündemi, yenilikleri oldukça yakından takip edip yeni bölümleri ara vermeden, beklemeden izlemenize olanak sağlıyoruz. İzleyicilerimiz dizinin kendi asıl şekli nasılda sitemizde o halde bulabiliyor. Herhangi bir sansür, kısıtlama yapmıyoruz bu konuda. Dizilerimizi tek part halinde yüklüyoruz. Bunun nedeni ara vermeden tek seferde dizi izlemenin daha keyifli olduğudur. Diğer parta geçerken zaman kaybetmeyip diziden kopma hissini yaşamıyorsunuz.


Yüklediğimiz dizilerin açıklama kısmına diziye ilişkin küçük notlar ekliyoruz. Söz konusu bölümün içeriğine dair açıklamalar gibi. Ayrıca; dizinin oyuncu kadrosunu, izleyici yorumlarını, izleyici puanlamalarını dizinin açıklamalar kısmına yazıyoruz. Kullanıcı yorumlarını ve puanlamalarını olduğu gibi, eklemeler veya çıkarmalar yapmadan direkt sizin erişiminize sunuyoruz. Bu sayede diziye dair fikirleri kolayca edinebiliyorsunuz. Yani özetle sunduğumuz hizmetler; güvenli ve kaliteli içerik, yüksek çözünürlük, telif haklarını gözetmek, reklamsız içerikler, istediğin zamanda seyretme gibi. Sitemizde yer alan dizilerin çözünürlük kaliteleri isteğinize bağlı olmakla birlikte çok kaliteli de olabilir normal kaliteli de. Bu çözünürlükleri internet hızınıza göre seçmeniz gerekir. İnternet hızınız çok yüksekse en kaliteli seçenekleri tercih edebilirsiniz. Blu-Ray, HD, 1080p gibi. Ayrıyeten; sitemizde bulunan dizilerin türü çok geniştir. Hangi türde dizi izlemek istiyorsanız bu sitede bulabilmeniz mümkündür. Bu dizileri istediğiniz dilde, istediğiniz kalitede tek part olarak izleyebilmeniz mümkün. Olabildiğince görüntü kalitesi düşük dizileri yüklememeye çalışıyoruz. Fakat bazen buna mecbur oluyoruz.


İzleyicilerimizin fikirleri bizim için her zaman önemli olmuştur ve bundan sonra da olacaktır. Onların fikirlerine başvurmak, onların tavsiyelerine uymak, yenilikleri uyarlamak izleyicilerimizin memnuniyeti açısından çok önemlidir. İzleyicilerimizi memnun etmek en öncelikli amaçlarımızdandır. Alt yazılı, dublajlı içeriklerimize kolayca erişim sağlayabilmelerinin yanında en güncel dizi içeriklerine de ulaşım sağlayabilmektedirler. Site temamız grafik tasarımcıları tarafından tasarlanmış olup en uyumlu renklerle dizayn edilmiştir. Kullanıcı ara yüzümüzü en sade şekilde yapmaya çalıştık, renk uyumuna özen gösterdik. Bize destek olmak isterseniz dizileri sosyal medya hesaplarınızda paylaşıp sitemizi arkadaşlarınızında görmesini sağlayabilirsiniz. En iyi dizi izleme yeri olan sitemizde keyifli vakitler geçirmenizi temenni ederiz.


yabancı dizi izle - hd film izle - film izle - full hd film izle - bir başkadır izle - oleybet giriş - oslobet giriş - amqsports.com - meritroyalbet - süperbetin - grandpashabet - portbet - film izle - bahsegir - bahsegir

grandpashabet - grandpashabet - meritroyalbet - smart iptv - Twitter Takipçi Satın Al - Twitter Takipçi Hilesi - Juul Türkiye - İqos Türkiye - İqos - takipçi satın al - deneme bonusu - Jojobet - deneme bonusu
izmir escort bodrum escort izmit escort escort ankara porno malatya escort malatya escort mersin escort izmir escort kizlar diyarbakır escort ankara escort istanbul escort beşiktaş escort antalya escort sirinevler escort escort antalya Porno Film izle Çeşme escort Pendik escort kızlar