En Çok İzlenen Yabancı Diziler
The Big Bang Theory izle
Tüm Bilgiler
The Big Bang Theory izle   
The Big Bang Theory Altyazılı Kesintisiz izleLeonard Hofstadter ve Sheldon Cooper, California'daki Cal Tech'de çalışan mükemmel fizikçilerdir. İş arkadaşları, aynı zamanda oda arkadaşlarıdır, fakat tüm kapasitelerinde ilişkileri her zaman öncelikle Sheldon'ın alaylı, derin eksantrik ve geleneksel olmayan yöntemleriyle test edilir. Ayrıca Cal Tech meslektaşları makine mühendisi Howard Wolowitz ve astrofizikçi Rajesh Koothrappali ile de arkadaş oldular. Komedi ve romantizm karışımı bu muazzam kaliteki dizi artık sitemizde. The Big Bang Theory izle, The Big Bang Theory adlı diziyi hd kalitede full olarak izleyin.
 • IMDb 6.8
 • 7.058
 • 0
How I Met Your Mother izle
Tüm Bilgiler
How I Met Your Mother izle   
How I Met Your Mother Altyazılı Kesintisiz izleBir baba çocuklarıyla, bir dizi geri dönüşün ardından, en iyi 4 dostu ile beraber, anneleriyle tanışması için yolculuk yaptığını anlatıyor. Ted Mosby çocuklarıyla beraber oturur ve onlara anneleriyle nasıl tanıştığını anlatır. Tüm efsanevi dokuz mevsim, Ted'in bir ile son karşılaşacağı anı ortaya çıkarır. Bir çoğumuzun hayranı olduğu bu dizi, 2005 gibi eski bir tarihte yayın hayatına başlaması rağmen günümüz bir çok diziye taş çıkaracak türdedir. Ted adında bir adam, çocuklarına hayatının aşkı ile tanıştığını, yıllar sonra anlatıyor. How I Met Your Mother izle, How I Met Your Mother adlı diziyi hd kalitede full olarak izleyin.
 • IMDb 7.5
 • 6.423
 • 0
Doctor House izle
Tüm Bilgiler
Doctor House izle   
Doctor House Altyazılı Kesintisiz izleSağ bacağı sakat olan ve ağrı kesici bağımlılığı olan antisosyal ve inanılmaz derecede zeki olan Dr Gregory'i konu alan dizi. Garip ve neredeyse çözülmesi imkansız davaları Gregory ve ekibi çözmeyi başarıyor. Ayrıca Doktor Gregory'nin meslektaşları, Doktor James Wilson ve samimi onkolog güzel Doktor Dizi'ninde bu güzel seride büyük payları var. Doktor Gregory'nin bacağındaki kronik ağrı ile mücadelesini uyuşturucu bağımlılığı, aşk hayatlarını, karşılaştığı her bulmacaları çözme konusundaki sabırsız kararlılıklarını bizlere sunuyor. Doctor House izle, Doctor House adlı diziyi donmadan full hd kalitede izleyin.
 • IMDb 8.2
 • 4.224
 • 0
La Casa de Papel izle
Tüm Bilgiler
La Casa de Papel izle   
La Casa de Papel Altyazılı Kesintisiz izleGelmiş geçmiş en büyük soygununu yapmak maksadıyla, Profesör isminde gizemli bir adam, tek bir özelliği olan 8 soyguncu grubunu işe alır. Hiçbirinin kaybedecek bir şeyi yoktur. 5 aylık inzivada her basamağı, her ayrıntıyı, her olasılığı ezberlemektedirler. Kendine özgü bir grup soyguncu, Moneda ve Timbre Fabrikasına, İspanya tarihindeki en muhteşem soygunu uygulamak ve 2.4 milyar avroya sahip olmak maksadıyla saldırdılar. Bu seri tüm dünyada çok fazla izlenen bir dizidir. Dizinin yönetmenliğini Álex Pina üstleniyor. La Casa de Papel izle, La Casa de Papel dizisini kesinti olmadan izleyebilirsiniz.
 • IMDb 8.1
 • 4.125
 • 0
Criminal Minds izle
Tüm Bilgiler
Criminal Minds izle   
Criminal Minds Altyazılı Çevirisiyle izleQuantico, Virginia merkezli Behavioral Analysis Unit, FBI'nın bir alt bölümüdür. Yerel polis departmanları tarafından, failin bilinmediği seri veya aşırı şiddet içeren bir suçun çözülmesine yardım etmek için çağrılan BAU, şüpheliyi izlemek ve kavramak için tartışmalı bilim sanatını kullanıyor. Profil oluşturma, şüphelinin ve mağdurların temel özelliklerinin ortaya çıkmasını, vakadan elde edilen kanıtların kullanılmasını ve bu bilgiyi vakayı çözmenin bir aracı olarak eşleştirerek ve psikolojik analizlerle eşleştirmeyi gerektirir. Criminal Minds izle, Criminal Minds dizisini 1080p görüntüde izleyebilirsiniz.
 • IMDb 7.1
 • 3.928
 • 0
Doctor Who izle
Tüm Bilgiler
Doctor Who izle   
Doctor Who Altyazılı Kesintisiz izleBu dizi televizyon tarihinin en uzun süren yayınlarından biridir. Fox, 1996 senesinde yeniden canlandırmak için başarısız bir girişimde bulunmuştu. BBC, 2005 senesinde tekrar denedi ve bu girişim başarılı oldu. Adı hiç açıklanmadı, yalnızca Doktor olarak bilindi. Uzayda zaman ve göreceli boyutlar anlamına gelen Tardis içerisinde zaman ve uzayda yolculuk eder. İçerisi dışarıdan çok daha büyüktür. Seyahatlerinde, Dalek'ler, Siberler ve sadece Üstat olarak bilinen bir üncü Timelord'lar gibi çeşitli canavarlarla karşılaşır. Doctor Who izle, Doctor Who adlı diziyi donmadan full hd kalitede izleyin.
 • IMDb 7
 • 3.848
 • 0
Modern Family izle
Tüm Bilgiler
Modern Family izle   
Modern Family Altyazılı Kesintisiz izleJay Pritchett büyük, sıradışı bir ailenin başında oturuyor. Şimdi muhteşem genç karısı Gloria'ya ikinci evliliğindedir ve Jay'e ikinci bir şans vermiştir. Yine de, eski alışkanlıkların kırılması zordur ve yaşama adapte olmaya çalışırken, Gloria'nın önceden tanıdığı 12 yaşındaki oğlu Manny'nin eşleştirdiği Gloria'nın sergilediği tutkuyla ve canlılıkla uyum sağlamaya çalıştığı için yargılanıyor. Seri, romantik kategorimizde yer alıyor. Kültürel çatışmalar ve birkaç yanlış anlaşılma var ortada, aynı zamanda yol boyunca çok sayıda tatlı zafer de var. Modern Family izle, Modern Family dizisini 1080p görüntüde izleyebilirsiniz.
 • IMDb 7.2
 • 3.767
 • 0
Black Mirror izle
Tüm Bilgiler
Black Mirror izle   
Black Mirror Altyazılı Kesintisiz izleİnsanlığın en büyük yeniliklerinin ve en karanlık içgüdülerinin çarpıştığı bükülmüş, ileri teknoloji bir evreni keşfeden bir antoloji dizisi. Kendimize sadece birkaç dakika uzaklıktaki bir evrende bulunan Kara Ayna modern teknolojilerin nasıl geri tepebileceğini ve üreticilere karşı nasıl kullanılabileceğini gözler önüne seriyor, her kısım farklı teknolojilerle mücadele eden farklı karakterlerle biraz farklı bir gerçeklik içinde. Son 10 senede, teknoloji onu durdurmak ve sorgulamak için zaman bulamadan önce hayatımızın neredeyse her yönünü değiştirdi. Black Mirror izle, Black Mirror adlı diziyi donmadan full hd kalitede izleyin.
 • IMDb 8.2
 • 3.750
 • 0
How to Get Away with Murder izle
Tüm Bilgiler
How to Get Away with Murder izle   
How to Get Away with Murder Altyazılı Kesintisiz izleBeş güzel genç hukuk öğrencisinden oluşan bir grup, sınıfta favori öğrencileri olduktan sonra merhametsiz bir savunma avukatı tarafından işe alınır. Fakat Annelise Keating için çalışmak düşündükleri kadar basit değil. Genç bir sorority kızı öldürüldü ve herkes şüpheli ve herkes bir şeyler saklıyor. How to Get Away with Murder izle, How to Get Away with Murder dizisini 1080p görüntüde izleyebilirsiniz.
 • IMDb 7.4
 • 3.567
 • 0
Dexter izle
Tüm Bilgiler
Dexter izle   
Dexter izle, Dexter altyazılı izle. Miami Metro Polis Departmanı kan sıçrama analisti Dexter Morgan'ın iki yönlü hayatı vardır. Cinayet masasına cinayet çözme işini yapmadığında, vaktini insan avlayarak geçiriyor. Daha doğrusu adalet sisteminde hak ettiği cezayı almayan kötü adamları öldürerek geçiriyor. Güneşten arınmış günlerini suçları çözmek için harcıyor. Hatta güzel mehtaplı gecelerinide suç işleyerek harcıyor. Ama endişelenmeyin, soğukkanlı Morgan iyi insanları öldürmüyor. Cinayet işleme hobisini sadece diğer katillerin hayatlarını alma yönünde kullanıyor.Dexter dizisi için düşüncelerinizi yorum yaparak belirtebilirsiniz. Dizimizin yönetmen koltuğunda James Manos, Jr. oturuyor. Morgan, kendisine hakaret eden insanlardan intikam almayı beimsemiş bir memurdur. Ona cinayet işlemeyi ustaca öğreten babasıdır. Daha doğrusu üvey babası demeliyim. Üvey babası ayrıca işinde çok iyi olan bir polis memuruydu. Artık yetişkin bir adam olan Dexter, Miami metro polis departmanı için çok sevilen bir adli tıp uzmanı ve adalet sisteminden kaçan failleri öldüren uyanık bir seri katil olarak ikili bir hayat sürdürüyordur. Buz kamyonu katili, trinity katili ve hatta kendisi gibi manşet katili olan seri katillerin incelemelerinde yer alan Dexter'ı seveceğinizden eminim! Unutmadan kız arkadaşı Rita ve kız kardeşi Debra'yıda seveceksiniz. Onlarda hikayeye güzellik katan karakterlerdir. Dexter yakın zamanda baba olacaktır. Ve baba olduğunda kaybedecek çok şeyi olduğunun farkına varacaktır. Dexter, polisin ve avladığı katillerin bir adım önünde durmaya devam edebilecekmidir görelim. Dexter full izle. Dizinin başrollerinde ise şu isimler yer alıyor: Michael C. Hall Jennifer Carpenter Desmond Harrington David Zayas James Remar
 • IMDb 8
 • 3.554
 • 0
Fear the Walking Dead izle
Tüm Bilgiler
Fear the Walking Dead izle   
Fear the Walking Dead Altyazılı Çevirisiyle izleLos Angeles'ta geçen ve zombi kıyametinde hayatta kalabilmek için beraber olması gereken 2 aileyi konu alıyor. Atlanta şehri saldırıya uğradığı sırada aynı zamanda, Batı yakasındaki zombi kıyametinin başlangıç ​​olaylarını gösteren bu seriyi döndürürken, Rick yerel hastanede komaya girdi. Kaliforniya'da daha yeni başlarken suşun güneyde nasıl tam olarak etkili olduğunu gösteriyor. Ölümsüz kıyametin başlangıcını kırık bir ailenin merceği aracılığıyla keşfeden cesur bir dramadır. İnsanların kaçmaya, sır saklanmaya ve geçmişlerini gömmeye başladıkları zamanlarda bir çok şey kötüye gidecektir. Fear the Walking Dead izle, Fear the Walking Dead dizisini kesinti olmadan izleyebilirsiniz.
 • IMDb 6.3
 • 3.354
 • 1
2 Broke Girls izle
Tüm Bilgiler
2 Broke Girls izle   
2 Broke Girls Altyazılı Çevirisiyle izleSassy ve ​​cadde üzeri çalışan Max, işe yaramak için 2 işte çalışıyorlar. Bunlardan biri Retro Hip Williamsburg Diner'daki gece vardiyasında masaları bekliyor. Sofistike Caroline, gönülsüzce garsonluk yapmaya zorlayan şehir dışındaki bir güven fonu prensesidir. İlk başta, Max, Caroline’yı, kapsaması gereken uzun bir inept sunucu serisinde sıradan biri olarak görüyor, fakat Caroline’ın, stil sahibi olduğu kadar özü olduğuda şaşırttı. Caroline, Max'in harika kek pişirmeye çalıştığını keşfettiğinde, onlar için kazançlı bir gelecek görür, fakat ilk önce başlangıç ​​parasını arttırmaları gereklidir. 2 Broke Girls izle, 2 Broke Girls dizisini 1080p görüntüde izleyebilirsiniz.
 • IMDb 5.8
 • 3.249
 • 0
Dark izle
Tüm Bilgiler
Dark izle   
Dark Dizisini Altyazılı Kesintisiz izleEtkinlikler Winden adlı küçük bir Alman kasabasında gerçekleşiyor. 2 ay önce Jonas, babası intihar ettiği için okula döndü. Birkaç hafta önce geri döndüğünde, kasabada bir çocuğun kaybolduğunu öğrenir. Arama günleri başarısız kaldı ve bütün kasaba diken üstünde. Ebeveynlerinin gerginliğinden uzaklaşmak için beraber eğlenmek maksadıyla dışarı çıkan çocuklardan birinin kaybolmasıyla beraber, kasabada işler karışır. Dünyanın önde gelen İnternet Ağı'ndan çıkan ilk Alman yapımı, günümüzde 2 küçük çocuğun ortadan kaybolmasının çifte hayatı ve 4 aile arasındaki garip olayları konu alıyor. Dark izle, Dark dizisini 1080p görüntüde izleyebilirsiniz.
 • IMDb 8
 • 3.225
 • 0
Once Upon a Time izle
Tüm Bilgiler
Once Upon a Time izle   
Once Upon a Time Altyazılı Çevirisiyle izleEmma Swan için, hayat mutlu bir sondan başka bir şey değildi. Fakat, Henry ile tekrar bir araya geldiğinde, 10 sene önce evlatlık almaktan vazgeçtiği oğlu 28. doğum günü gecesinde her şey değişir. Şimdiki on yaşındaki Henry, Emma'nın yardımına umutsuzca ihtiyaç duyuyor. Çünkü o, onu Büyülü Ormandan uzak bir yerden korumak için gönderdiği Snow White ve Prince Charming'in kızı olduğu bir masal kitabı okuduğuna inanıyor. Emma, başlangıçta Henry'nin öyküsünün bir sözüne inanmayı reddediyor, fakat kısa sürede memleketi Storybrooke, Maine'in göründüğünden daha fazla olduğunu görüyor. Once Upon a Time izle, Once Upon a Time adlı diziyi donmadan full hd kalitede izleyin.
 • IMDb 6.5
 • 3.208
 • 0
Outlander izle
Tüm Bilgiler
Outlander izle   
Outlander Altyazılı Kesintisiz izleEvli bir savaş hemşiresi olan Claire Randall'ın, gizemli bir şekilde 1743 senesine geri çekildiği ve hayatının tehdit altında olduğu bilinmeyen bir dünyaya atıldığı öyküsünü konu alıyor. Şefkatli ve romantik bir genç İskoç savaşçısı olan Jamie Fraser ile evlenmeye zorlandığında, tutkulu bir ilişki, 2 uzlaşmaz yaşamda Claire'in kalbini 2 büyük farklı adam arasında koparır. Yönetmenliğini Ronald D. Moore sahipleniyor. Bölüm süreleri ortalama 1 saat olan seri, dram, fantastik ve romantik türlerine hitap ediyor. Outlander izle, Outlander adlı diziyi hd kalitede full olarak izleyin.
 • IMDb 7.3
 • 3.200
 • 0
Lost izle
Tüm Bilgiler
Lost izle   
Lost Altyazılı Kesintisiz izleKaranlığın haricinde, Jack'in ilk duyduğu şey acıdır. O zaman güneş yanıyor, bambu ormanı duman içinde. Çığlıklar, uçmakta olduğu uçağın havada parçalandığı ve bir Pasifik adasında düştüğü korkunç bir olay geliyor. Oradan, doktorunun içgüdüsünün başladığı gibi bir bulanıklık vardır. İnsanların yardıma ihtiyacı var, hayatta kalabilen sadece 48 kişi vadır ve bunlar uçaktan, ellerinden geleni alıyorlar. Biraz panik. havası var, bazıları kurtarılma umutlarını zorluyor. Bir kaç tanesi, hiçbir zaman bilmedikleri içsel gücü bulurlar. Lost izle, Lost adlı diziyi hd kalitede full olarak izleyin.
 • IMDb 7.8
 • 3.111
 • 0
Fringe izle
Tüm Bilgiler
Fringe izle   
Fringe Altyazılı Kesintisiz izleFBI, eskiden kurumsallaşmış bir bilim insanıyla, daha büyük bir örüntüde yer alan ve görünüşünden daha büyük bir örgütün parçası olan garip suçları araştırmak üzere, oğlu Massive Dynamic isimli bir şirketle bağlantısı olan bir bilim adamıyla beraber çalışıyor. Bu yapımda önde gelen Walter Bishop, arketipsel çılgın bilim adamı ve Walter'in öfkeli oğlu ve her şeyi yapan esnaf Peter Bishop. Bunlar, gücün yönetmeni olan Phillip Broyles ve Walter'ın laboratuvar araştırmasına yardımcı olan Ajan Astrid Farnsworth tarafından destekleniyor. Fringe izle, Fringe adlı diziyi hd kalitede full olarak izleyin.
 • IMDb 8.1
 • 3.099
 • 0
Merlin izle
Tüm Bilgiler
Merlin izle   
Merlin Altyazılı Çevirisiyle izleGenç oyuncumuz, büyülü armağanında ustalaşmayı keşfeden ve öğrenen bir gençtir. Kral Uther Pendragon'dan Magister Gaius, mütevazi bir sayfa olarak atandığı mahkeme doktorunu öğrendi, ona ilaç öğretti, büyülü kişisel çalışmasına koçluk etti ve Uther'in büyüye karşı güçlü bir isteksizliği konusunda onu uyardı. Kahramanımızın kaderi başrolümüzle bağlantılı olan asil ama alçak gönüllü taç Prensi Arthur'a karıştı. Merlin izle, Merlin dizisini kesinti olmadan izleyebilirsiniz.
 • IMDb 7.3
 • 3.037
 • 0
The Mentalist izle
Tüm Bilgiler
The Mentalist izle   
The Mentalist Altyazılı Kesintisiz izleRed John adında bir seri katil Patrick Jane'in karısını ve kızını öldürdükten sonra, Jane Red John'u avlamaya ve öldürmeye hayatını adıyor. Bu amaçla psişik olma iddiasından vazgeçti ve Kıdemli Ajan Teresa Lisbon'un liderlik ettiği Red John davasının soruşturmasından sorumlu ekibin danışmanı olarak California Araştırma Bürosu'na katıldı. Jane'in istisnai bir armağanını ve zihinsel trikosu, benzeri görülmemiş sayıda vakayı kapatabildi, fakat Jane'in sıra dışı ve genellikle düpedüz yasal olmayan yöntemleri, Lizbon'un kafasına çok fazladır. The Mentalist izle, The Mentalist dizisini kesinti olmadan izleyebilirsiniz.
 • IMDb 7.6
 • 2.903
 • 0
Killing Eve izle
Tüm Bilgiler
Killing Eve izle   
Killing Eve Altyazılı Çevirisiyle izleEve, sıkıcı, akıllı bir güvenlik hizmetleri işletmecisidir ve masaya bağlı işi casus olma fantezilerini yerine getirmemektedir. Villanelle, şiddetli işinin kendisine sunduğu lükslere tutunan kabiliyetli bir katildir. Birbirlerine eşit derecede takıntılı olan bu 2 şiddet sever kadın, tipik casus aksiyon gerilimini deviren destansı bir kedi ve fare oyununda başa baş gideceklerdir. Killing Eve izle, Killing Eve adlı diziyi hd kalitede full olarak izleyin.
 • IMDb 7.9
 • 2.844
 • 0
Da Vinci’s Demons izle
Tüm Bilgiler
Da Vinci’s Demons izle   
Da Vinci's Demons Altyazılı Çevirisiyle izleDüşünce ve inancın kontrol edildiği bir dünyada, bir adam bilgiyi serbest bırakmak maksadıyla mücadele eder. Leonardo da Vinci'nin ölümcül yaşamının gizli tarihi, insanüstü bir dahi armağanı tarafından işkence görmüş genç bir adamın portresini ortaya koyuyor. Dinin yalanlarını açığa vurmak için yapılan sapkın bir niyet. Elitist bir toplumu yıkmak isteyen bir isyancı. Kendini yüzyıllardır biraraya gelen bir fırtınanın ortasında bulur. Da Vinci's Demons izle, Da Vinci's Demons dizisini kesinti olmadan izleyebilirsiniz.
 • IMDb 7.3
 • 2.716
 • 0
The Affair izle
Tüm Bilgiler
The Affair izle   
The Affair Altyazılı Çevirisiyle izleBir kerede derinlemesine gözlemlenen ve merak uyandırıcı derecede belirsiz olan bu dizi, evlilik dışı bir ilişkinin duygusal etkilerini konu alıyor. Noah, New York'ta 20 senedir bir öğretmen ve 4 çocuk babasıdır. Dizimizin önemli karakterlerinden Alison, Long Island'ın sonunda Montauk'lu bir garson ve Noah'ın karısıdır. Yaşadığı bir trajedi sonrasında hayatını tekrardan düzene sokmaya çalışıyor. Kışkırtıcı drama, öyküyü anlatmak için her karakterin ayrı hafıza önyargılarını kullanarak, birden fazla bakış açısından bize sunum sağlıyor. The Affair izle, The Affair dizisini 1080p görüntüde izleyebilirsiniz.
 • IMDb 6.3
 • 2.629
 • 0
Heroes izle
Tüm Bilgiler
Heroes izle   
Heroes Altyazılı Çevirisiyle izleAmerika'nın 4 bir yanındaki insanlar telekinezi, iyileştirme, uçan güçler, zaman yolculuğu, görünmezlik ve diğerlerinin kabiliyetlerini özümseme yetenekleri gibi özel güçlerinin olduğunu fark etmeye başlar. Sylar olarak bilinen bir adam, bu kahramanların tüm gücünü kazanmak ister, böylece en güçlü ve evrimleşmiş insan olabilir ve bu insanları öldürmek için hiçbir şey yapmaz. Kendisini ondan korumak için, bu kişilerin Sylar'ın hepsini yok etmeden önce birbirlerine yardım etmeleri gerekirken, her biri kendi sorunları ile ilgilenir. Heroes izle, Heroes adlı diziyi hd kalitede full olarak izleyin.
 • IMDb 7.1
 • 2.591
 • 0
Anne with an E izle
Tüm Bilgiler
Anne with an E izle   
Anne with an E Altyazılı Kesintisiz izleOn dokuzuncu yüzyılın sonlarında yaşayan genç bir yetim kızın serüvenlerini konu alıyor. LM Montgomery'nin klasik romanlarındaki yeni çekimlerinde Prens Edward Adası'ndaki yeni hayatına girmeyi öğrenirken onu takip edin. Direktör masasında Moira Walley-Beckett'in oturduğu diziyi sitemiz üzerinden tek parça ve türkçe altyazılı alternatifleriyle seyredebilirsiniz. Başrollerinde Amybeth McNulty ve Geraldine James gibi aktörlerin bulunduğu yapım dram türüne hitap etmektedir. Ortalama bölüm uzunluğu 1 saat olan dizi imdb sitesinde 8,5 puan almıştır. Anne with an E izle, Anne with an E adlı diziyi donmadan full hd kalitede izleyin.
 • IMDb 5
 • 2.574
 • 0
Brooklyn Nine Nine izle
Tüm Bilgiler
Brooklyn Nine Nine izle   
Brooklyn Nine Nine Altyazılı Kesintisiz izleKaptan Ray Holt, ketin 99. bölgesini devralıyor, ki ne isterse yapmaya alışkın olan kabiliyetli fakat kaygısız bir dedektif olan Dedektif Jake Peralta'yı konu alıyor. 99. Bölge'nin diğer çalışanları arasında, Jake'in başarılı ve rekabetçi ortağı olduğu Dedektif Amy Santiago, Dedektif Rosa Diaz, sert ve kendisinin iş arkadaşı, Dedektif Charles Boyle, Jake'in Rosa'ya aşık olan en iyi arkadaşı, Dedektif Çavuş Terry Jeffords, kısa süre evvel ikiz kızlarının doğumundan sonra sahadan çıkarılmış ve bölge bölge alaycı yöneticisi Gina Linetti'dir. Brooklyn Nine Nine izle, Brooklyn Nine Nine adlı diziyi donmadan full hd kalitede izleyin.
 • IMDb 7.5
 • 2.503
 • 0
Pretty Little Liars izle
Tüm Bilgiler
Pretty Little Liars izle   
Pretty Little Liars Altyazılı Çevirisiyle izlePennsylvania'da yer alan seri, 4 kızı Aria Montgomery, Hanna Marin, Emily Fields ve liderleri Alison DiLaurentis'in kaybolduktan sonra klibi dağılmış Spencer Hastings'in hayatını konu alıyor. 1 sene sonra, yabancılaşan arkadaşlar, sadece Alison'ın bildiklerini düşündükleri olanlar da dahil olmak üzere, en derin sırlarını açığa çıkarmakla tehdit eden A isminde gizemli bir figürden mesaj almaya başladıklarında yeniden bir araya geliyorlar. İlk başta, onun Alison'ın kendisi olduğunu düşünüyorlar, fakat bedeni bulunduktan sonra, kızlar başkasının o kadar mükemmel olmayan hayatlarını mahvetmeyi planladığını fark ediyorlar. Pretty Little Liars izle, Pretty Little Liars adlı diziyi hd kalitede full olarak izleyin.
 • IMDb 6.5
 • 2.363
 • 0
Medici Masters of Florence izle
Tüm Bilgiler
Medici Masters of Florence izle   
Medici Masters of Florence Altyazılı Kesintisiz izle15. yüzyılın başlarında Floransa'da geçen politik bir aile dramı. Cosimo de' Medici babası Giovanni birden öldüğünde, onun fevkalade zengin, bankacılık hanedanı ailesinin dümeni içinde kendini bulur. Fakat Cosimo tehlikeli bir sır gizlemesi sebebiyle Giovanni öldürüldü. Şimdi Cosimo ve kardeşi ailenin zenginliğini ve gücünü korumak maksadıyla katilini ortaya çıkarmalıdır. Floransa'da 1469 senesinde olaylar gerçekleşiyor. Piero de Medici'nin hayatına kasteden oğlu Lorenzo, ailenin bankacılık hanedanının liderliğini üstlenmeye zorlanır. Medici Masters of Florence izle, Medici Masters of Florence adlı diziyi hd kalitede full olarak izleyin.
 • IMDb 7.7
 • 2.223
 • 0
Breaking Bad izle
Tüm Bilgiler
Breaking Bad izle   
Breaking Bad Altyazılı Kesintisiz izleKimya öğretmeni olan Walter White'a üçüncü aşama kanseri teşhisi konduğunda ve yaşaması için sadece 2 sene verildiğinde, kaybedecek bir şeyi olmadığına karar verir. Serebral palsili genç oğlu ve karısı New Mexico'da yaşıyor. Ailesinin güvenli bir geleceği olmasını sağlama kararlılığında olan Walt, uyuşturucu ve suç kariyeri yapmaya başlar. Eski talebelerinden biri ile metamfetamin üretmeye ve satmaya başlarken, bu yeni dünyada dikkate değer derecede yetkin olduğunu kanıtladı. Breaking Bad izle, Breaking Bad adlı diziyi hd kalitede full olarak izleyin.
 • IMDb 8.4
 • 2.195
 • 0

En çok izlenen yabancı diziler web sitemizde her zaman en üstte çıkar. Böylelikle hangi diziyi izleyeceğine karar veremeyen biri buradan tercih yapabilir. Hepimizin bildiği gibi yabancı diziler oldukça kaliteli içeriklere sahip, farklı, başarılı ve sürükleyici dizilerdir. Özellikle son birkaç yılda yabancı dizi izleme oranı oldukça arttı. Bu nedenle birçok web site film içeriğinin yanına yabancı dizi izleme seçeneği de ekledi. Yabancı diziler genel olarak ortalama kırk dakika ve bir sezon da yine ortalama yirmi bölüm civarında. Bu nedenle bizlere oldukça kısa geliyorlar. Seri şekilde peş peşe izleyebilmek mümkün oluyor.


En popüler yabancı diziler artık bir arada. Yabancı dizi izleme keyfi genellikle web sitelerin reklamları yüzünden kesilip duruyor. Kesilmeler en çok izlenen yabancı diziler içinde dahi gerçekleşiyor. Durum böyle olunca da insanlar üzerinde dizi izleme isteği kalmıyor. Web sitemiz bu sorunun önüne geçerek keyifli dizi izleme imkanı sunmakta. Kesintisiz dizi izleme sayesinde web sitemiz üzerinden reklamsız yabancı dizi izleyebilirsiniz.


En Çok İzlenen Yabancı Diziler Derlemesi


Yabancı dizi demek uzun süren sezonlar demek. Öyle ki 30 sezona sahip yabancı dizi dahi var. Bazı web sitelerde bu sezonların tamamı olmayabiliyor. Genellikle ilk birkaç sezon verildikten sonra diğer sezonlar es geçiliyor. Web sitemizde binlerce yabancı dizi seçeneği mevcuttur. Bu nedenle en çok izlenen yabancı dizileri bir araya getirme isteği duyduk. Bu diziler içinde bir dizi kaç sezona sahipse tamamı seyircilere sunulur. Genellikle Amerikan dizileri en çok izlenen yabancı diziler. Fakat Amerikan dizilerinin dışında İspanyol, Japon ve İngiliz dizileri de popüler diziler içinde yer alıyor. Web sitemiz bu yabancı dizilerin tamamını sisteme ekliyor. En popüler yabancı diziler listesindeki tüm içerikler 1080p kalitededir.


On binlerce yabancı dizi seçeneği mevcuttur. Eğer sürekli izlediğiniz bir dizi yoksa ya da yeni bir diziye başlamak istiyorsanız web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Yurt dışında yayımlandığı andan itibaren web sitemiz çevirmenleri çalışmaya başlar. Genellikle dizi bittikten 7-8 saat sonra buradan altyazılı ya da dublajlı olarak izleyebilirsiniz. Web sitemizde çalışan tüm dizi çevirmenleri hızlı bir şekilde çeviri yapmaya çalışır. Böylelikle en kısa sürede çeviri yapan ve yabancı dizi yayımlayan web sitelerden biri oluyoruz. En çok izlenen yabancı diziler, en çok beğenilen yabancı diziler ve en yüksek puanlı yabancı diziler web sitemizde sıralanmıştır.


Dileyen kişiler dilediği gibi bu diziler içinden tercih yapabilir. Bazı insanlar direkt en çok izlenen yabancı dizileri tıklayarak popüler dizileri izlemeyi tercih eder. En çok izlenenler sıklıkla en iyi yabancı diziler arasındadır. Web sitemiz içinden geçmişten bugüne dek gelen tüm yabancı dizileri izlemeniz mümkündür. Bu dizileri izledikten sonra dizinin altında bulunan yorum yap köşesine gelebilirsiniz. Burada yorum yaparak web site içinde aktif olabilir, izlediğiniz diziler hakkında başkalarıyla konuşabilirsiniz. İnteraktif olarak bu özellik kullanıma açıktır ve dizi fanatikleri sık sık kullanır. En çok izlenen yabancı diziler için web sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın!

Dizi izle


Aradığınız tüm dizileri dizi izleme sitemizde yüksek görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz. Global diziler genellikle dizi sevelerin en çok rağbet ettiği dizi kategorileri arasında yer alıyor. Amerika, İngiltere, Fransa, Kore ve daha pek çok dünyanın her yerinden yayınlanan yabancı dizilere tek bir adresten ulaşabilirsiniz. İçinizden bir ses dizi izle diyorsa ama ne izleyeceğinize karar veremiyorsanız, burada tüm bölümleriyle kategorilere ayrılmış bir şekilde dizilere ulaşabilirsiniz. Görüntü kalitesinin yüksek olması ve sorunsuz altyazı özellikleri sayesinde bir bölümden diğerine atlarken zamanın nasıl akıp gittiğini fark etmeyeceksiniz bile. Çağımızın en güzel vakit geçirmenin yollarından biri de dizi seyretmektir.


Dünya çapında bir furya haline dönüşmüş büyük ve meşhur yapımlar için ücret ödeyip izlemek zorunda değilsiniz. İşte tam olarak burada biz yani diziizle.blog ekibi devreye giriyor. Günümüzün değişen dünyasında internet ile artık bilgiye erişim sınırsız ve herkesin en doğal hakkı. Bilgiye olan sınırsız erişim, dolayısıyla eski ve yeni tüm dizi ve filmlerden haberdar olmamızı sağlıyor. Eskiden izlemek istediğimiz bir filmin günlerce DVD'ye gelmesini beklerdik. Veya kimi programlardan indirmeye çalışırken yüksek boyuttan dolayı sabahtan akşama kadar beklemek zorunda kalırdık. Online dizi izleme platformları sayesinde artık tüm bu sorunlar geride kaldı. En güncel ve en son diziler haliyle elinizin altında. Tek bir tıkla full hd 1080p görüntü kalitesindeki dizilere çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Özellikle bilim kurgu dizilerini izlemenizi tavsiye ederiz. Hatta dizi sektöründe en iyisi olduğumuzu iddaa ediyoruz.


İzlediğiniz bir bölümü çok sevdiğiniz takdirde tekrar tekrar başa alıp izlemenin keyfi başka nerede var? Tüm bu seyir zevkinin sizler için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve işimizi önemsiyoruz. Zaten dizi seyretme sitesini kurmamızın amacıda buydu, hizmeti seviyoruz! Sevdiğiniz dizilerin yanı sıra sitemize girdiğinizde belki de daha önce adını bile duymadığınız yeni diziler hakkında fikir sahibi olabilir, yepyeni bir dünyanın kapılarını aralayabilirsiniz. Yorumlara bakarak ve kısa açıklamaları okuyarak dizinin konusu ve senaryosu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Böylece o dizinin sizin zevkinize uygun olup olmadığına kadar vererek ilk bölümden başlayarak yeni bir dizi seyretme sürecine geçebilirsiniz. Dizilerin en güzel yanı filmler gibi hemen bitmemeleri ve heyecanlı bir süreklilik sağlamalarıdır.


1080p Kalitede ve Ultra Hızda Dizi izle


Dizi sektöründe olabildiğince kaliteli hizmet sunabilmek için dizileri sizlere reklamsız sunuyoruz. Birçok insan boş zamanlarını dizi, film seyrederek geçirir. Ancak dizi izlemeye karar vermek kolayken hangi diziyi izlemeye karar vermek, aradığınız diziyi aradığınız özelliklerde bulmak oldukça kolay bir iş değildir. Aradığınız diziyi buluyorsunuz alt yazılı bulamıyorsunuz, alt yazılı bulup istediğiniz görüntü kalitesinde bulamıyorsunuz derken bir de bakıyorsunuz bir sürü zamanınızı almış. Bunların yaşanmaması adına biz size istediğiniz tüm özellikleri sunuyoruz. Geniş izleme seçenekleriyle, istediğiniz dilde türkçe dublaj ve türkçe altyazılı imkanlarıyla izlediğiniz diziden tam tatmin sağlamanıza olanak veriyoruz. Diğer dil çevirileri için henüz çalışmalara başlamadık, fakat en kısa sürede başlayacağız.


Online dizi izlemenin en keyifli yeri. Öncelikle sitemizde reklam, pop-up bulunmuyor. İstediğiniz diziyi izlerken sağda solda beliren reklamlar dikkatinizi dağıtıp zamanınızı çalmıyor. Dizi süresi boyunca sizi rahatsız edebilecek her şeyi düşündük ve sitemizi ona göre tasarladık. Yayınlamakta olan dizilerin yeni bölümleri yayınladığı günden itibaren sitemizde bulabilmeniz mümkün. Gündemi, yenilikleri oldukça yakından takip edip yeni bölümleri ara vermeden, beklemeden izlemenize olanak sağlıyoruz. İzleyicilerimiz dizinin kendi asıl şekli nasılda sitemizde o halde bulabiliyor. Herhangi bir sansür, kısıtlama yapmıyoruz bu konuda. Dizilerimizi tek part halinde yüklüyoruz. Bunun nedeni ara vermeden tek seferde dizi izlemenin daha keyifli olduğudur. Diğer parta geçerken zaman kaybetmeyip diziden kopma hissini yaşamıyorsunuz.


Yüklediğimiz dizilerin açıklama kısmına diziye ilişkin küçük notlar ekliyoruz. Söz konusu bölümün içeriğine dair açıklamalar gibi. Ayrıca; dizinin oyuncu kadrosunu, izleyici yorumlarını, izleyici puanlamalarını dizinin açıklamalar kısmına yazıyoruz. Kullanıcı yorumlarını ve puanlamalarını olduğu gibi, eklemeler veya çıkarmalar yapmadan direkt sizin erişiminize sunuyoruz. Bu sayede diziye dair fikirleri kolayca edinebiliyorsunuz. Yani özetle sunduğumuz hizmetler; güvenli ve kaliteli içerik, yüksek çözünürlük, telif haklarını gözetmek, reklamsız içerikler, istediğin zamanda seyretme gibi. Sitemizde yer alan dizilerin çözünürlük kaliteleri isteğinize bağlı olmakla birlikte çok kaliteli de olabilir normal kaliteli de. Bu çözünürlükleri internet hızınıza göre seçmeniz gerekir. İnternet hızınız çok yüksekse en kaliteli seçenekleri tercih edebilirsiniz. Blu-Ray, HD, 1080p gibi. Ayrıyeten; sitemizde bulunan dizilerin türü çok geniştir. Hangi türde dizi izlemek istiyorsanız bu sitede bulabilmeniz mümkündür. Bu dizileri istediğiniz dilde, istediğiniz kalitede tek part olarak izleyebilmeniz mümkün. Olabildiğince görüntü kalitesi düşük dizileri yüklememeye çalışıyoruz. Fakat bazen buna mecbur oluyoruz.


İzleyicilerimizin fikirleri bizim için her zaman önemli olmuştur ve bundan sonra da olacaktır. Onların fikirlerine başvurmak, onların tavsiyelerine uymak, yenilikleri uyarlamak izleyicilerimizin memnuniyeti açısından çok önemlidir. İzleyicilerimizi memnun etmek en öncelikli amaçlarımızdandır. Alt yazılı, dublajlı içeriklerimize kolayca erişim sağlayabilmelerinin yanında en güncel dizi içeriklerine de ulaşım sağlayabilmektedirler. Site temamız grafik tasarımcıları tarafından tasarlanmış olup en uyumlu renklerle dizayn edilmiştir. Kullanıcı ara yüzümüzü en sade şekilde yapmaya çalıştık, renk uyumuna özen gösterdik. Bize destek olmak isterseniz dizileri sosyal medya hesaplarınızda paylaşıp sitemizi arkadaşlarınızında görmesini sağlayabilirsiniz. En iyi dizi izleme yeri olan sitemizde keyifli vakitler geçirmenizi temenni ederiz.


Film izle - Yabancı Dizi izle - Yabancı Film izle - Türkçe Anime izle - Kore Dizileri - HD Film izle - Altyazılı Film izle - Türkçe Dublaj Film izle