2008
Black Butler
Tüm Bilgiler
Black Butler Animasyon 
Hem Brina Palencia hem de J. Michael Tatum, Sebastian ve Ciel'in seslendirmesini yaparak müthiş bir iş çıkardılar. Bu ikisine gerçekten değer verirdim çünkü hikayeye o kadar iyi uyuyorlar ve Amerikalı olduklarını düşünmeyeceğiniz kadar öldürücü bir İngiliz aksanı vardı! Bu dizi, aynı anda hem çok sevimli hem de sakar olan diğer dört hizmetçi de dahil olmak üzere sizi gerçekten güldürüyor. Her zaman intihar etmeye çalışan ama her zaman başarısız gibi görünen diğer uşak, yaptıklarına yüksek sesle gülmekten ziyade sizi gerçekten üzüyor.
 • IMDb 7.7
 • 3.172
 • 0
Rosario To Vampire
Tüm Bilgiler
Rosario To Vampire Animasyon 
Ana karakter Tsukune Aono, istediği okulların hiçbirine giremez; sonra özel Yokai Akademisi için bir ilan görür başvurur ve kabul edilir. Oraya vardığında onu büyük bir sürpriz beklemektedir; sıradan bir okul değildir; sadece canavarlar için bir okuldur ve sitede yakalanan insanlar öldürülür! Neyse ki, birincil amacı onları insan olarak geçmek için eğitmektir ve okulda her zaman insan formunu korumaları amaçlanmıştır. Vampir Moka Akashiya ile arkadaş olur ama çok geçmeden onun göründüğü gibi olmadığını öğrenir.
 • IMDb 8.4
 • 4.649
 • 1
Vampire Knight
Tüm Bilgiler
Vampire Knight Animasyon 
Ben de vampir şeylerini sevdiğim ve daha önce bir vampir anime serisi izlemediğim için bunu daha önce verdim. Yuki karakterine, okul öncesi bir kız için oldukça güçlü bir karaktermiş gibi gerçekten aşık oldum. Görünüşünü bile beğendim, gerçekten çok tatlı! Zero'nun vampir eğilimleriyle kendini aşmasına her zaman yardım etmek istediği için onun için üzüldüm ama o sadece açılmak istemiyor ve onu biraz itiyor.
 • IMDb 8.2
 • 6.317
 • 0
Toradora
Tüm Bilgiler
Toradora Animasyon 
Bu animeyi ilk duyduğumda, bölümlerin ve dizi özetinin olduğu siteye bir bağlantı verildi. O zaman izlemedim çünkü arkadaşım gördüğü en iyi anime olduğunu söylese de, büyük bir potansiyel görmedim. İyi görünüyordu. O zamandan beri başka zamanlarda bundan bahsetmişti ama beni buna zorlamadı. Sanırım bu şovu görmemi sağlayan şey çoğunlukla neden olmasın, merak ediyorum tavrıydı. İlk dört bölümü izledim, daha fazlasını görmek için cazip hale geldikten kısa bir süre sonra ve sonra sadece uykuya ihtiyacım olduğu için bıraktım.
 • IMDb 8.4
 • 6.855
 • 0
True Blood
Tüm Bilgiler
True Blood Dram, Fantastik 
Bu şovu ne kadar sevdiğime şaşırdım! Bu şimdiye kadar yapılmış en iyi HBO dizisi değil, ama gerçekten bağımlılık yapan ve Alacakaranlık destanında eksik olan bir şeye sahip harika bir dizi! Artık vampirlerle ilgili her şeyi seviyorum ama onlara takıntılı değilim, Buffy the Vampire Slayer ve Drakula hikayesinin çeşitli uyarlamaları aklıma geliyor. True Blood, Buffy'nin yaptığı gibi biraz zorlu bir başlangıç ​​yapmış olabilir, ancak ilerledikçe daha da ilginç ve sürükleyici hale geldi.
 • IMDb 7.5
 • 4.797
 • 0
Sons of Anarchy
Tüm Bilgiler
Sons of Anarchy Dram, Gerilim 
Gösteri açıkça gerçekten var olan bir motosiklet çetesiyle bağlantılı belki başka şeylerle karıştırılmış, hatta Ron Pearlman bile Sezon 1'de yanlışlıkla Cehennem Melekleri diyor disklerde özel bir özellik olarak görülebilen Gag Makarasında. Ayrıca diziye farklı rollerle bağlı Meleklerle birlikte olan insanlar var. David L. onlardan biri, oyunculuk becerileri biraz eksik olsa da, olabildiğince otantik. Bunu yaratan Kurt Sutter'ın Kalkan dizisinde rol aldığı da biliniyor.
 • IMDb 7.9
 • 5.226
 • 0
Gossip Girl
Tüm Bilgiler
Gossip Girl Dram, Romantik 
Yan karakterler de harikaydı. Özellikle Dorota'yı. Ben onu sevdim. Gösteriye çok fazla mizah getirdi ve Blair ile olan ilişkisini sevdim. Eleanor ve Cyrus bence yeterli ekran süresi alamadılar. Bize heyecan verici hikayeler getiren harika konuk karakterleri görmemiz gerek. Bazıları, örneğin Georgina gibi, bizi eğlendirdikleri için nefret etmeyi sevdiğimiz kötü adamlardı. Bittiğinde üzüldüm ama finalden memnun kaldım.
 • IMDb 7.1
 • 6.531
 • 0
Merlin
Tüm Bilgiler
Merlin   
Baştan çıkarıcı bir dizi. bu onun temel erdemidir ve onu görmenin kötü bir fikir olmadığı motifidir. çünkü Ortaçağ atmosferini, tanınmış karakterlerin özelliklerini koruyor ama kışkırtıcı, hoş, karanlık ve eğlenceli olacak cesarete ve bilime sahip, tanıdık bir evrenin bu tür kusursuz uyarlaması, ona yeni muhteşem nüanslar ve ayrıntılar veriyor. dostluk ve farklı sihir biçimleri, güven ve meydan okumalar, güzellik ve cesaret hakkında, hayatın anlamlarının en iyi şekilde hassas ve kesin bir şekilde tanımlanması hakkında bir dizi.
 • IMDb 7.3
 • 9.662
 • 0
The Mentalist
Tüm Bilgiler
The Mentalist Gerilim, Gizem 
Simon Baker bu karakteri ve bu şovu çalıştırıyor. Polis prosedürleri her yerde. Bu, Patrick Jane ve Simon Baker'ın gülümsemesiyle ayırt edilir. Rolde çok karizmatik. Robin Tunney sert kurabiye polisini oynuyor. Birlikte iyi bir kimyaları var. Tüm Red John hikayesi çok karmaşıklaşıyor. Bir çeşit Agatha Christie arsasına dönüşen çok fazla bükülme ve dönüş var. Gösteri bu süre zarfında biraz tökezliyor. Yeni insanlarla tekrar barışmak ve FBI'a geçmek bir sezon sürer.
 • IMDb 7.6
 • 9.340
 • 0
Fringe
Tüm Bilgiler
Fringe Bilim Kurgu, Dram 
İnsan etkileşimi, özellikle aktörler. Daha da şaşırtıcı olanı, bazılarının özgürce konuştuğunu karakter olarak değil ve aksanlarını duyduğunuzda Anna Torv ve John Noble. Bu, alışkın olduğunuz başka bir şekilde hareket etmek ve konuşmak için başka bir zorluk seviyesidir. Ve bence Sezon 1 zayıf başlamış olsa da, serinin en iyi uçurumu vardı. Pek çok kusur olsa da, bu hala çok çekici ve Sezon 5 sadece bir bonus olsa bile daha az mantıkla bu karakterlerle yaptıkları yolculuktan sonra kimseye duygusal olarak dokunulmamasına meydan okuyorum.
 • IMDb 8.1
 • 10.393
 • 0
12
DİZİ DERLEMELERİ

Dizi İzle (HD)


Dizi İzle Sitemizin En Çok İzlenen Kore Dizileri sayfasına da mutlaka bakmanızı öneririm.


Dizi izle, en sevdiğiniz dizileri ya da vizyona yeni giren eserleri platformumuzda donma gibi sorunlar yaşamadan seyredebilirsiniz. Dizi izleme sitemizde tüm içerikleri yüksek çözünürlükte seyredebilirsiniz. Türkçe dublaj ve altyazılı izle seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Sitemiz sayesinde dünya çapında bir furya haline dönüşmüş büyük ve meşhur yapımlar için ücret ödeyip izlemek zorunda değilsiniz. Günümüzün değişen dünyasında internet ile artık bilgiye erişim sınırsız ve herkesin en doğal hakkı. Bilgiye olan sınırsız erişim, dolayısıyla eski ve yeni tüm dizi ve filmlerden haberdar olmamızı sağlıyor. Eskiden izlemek istediğimiz bir filmin günlerce DVD'ye gelmesini beklerdik. Veya kimi programlardan indirmeye çalışırken yüksek boyuttan dolayı sabahtan akşama kadar beklemek zorunda kalırdık. Yabancı dizi izleme platformları sayesinde artık tüm bu sorunlar geride kaldı. En güncel ve en son diziler haliyle elinizin altında. Tek bir tıkla full hd 1080p görüntü kalitesindeki dizilere çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Özellikle bilim kurgu dizilerini izlemenizi öneririm. Hatta dizi sektöründe en iyisi olduğumuzu iddaa ediyoruz. Sitemize yakın zamanda seveceğiniz hiçbir yerde olmayan özellikler ekleyeceğiz.


İzlediğiniz bir bölümü çok sevdiğiniz takdirde tekrar tekrar başa alıp izlemenin keyfi başka nerede var? Tüm bu seyir zevkinin sizler için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve işimizi çok önemsiyoruz. Bu sebepten dolayı dizi izle sitemizi sürekli olarak güncel tutmaya özen gösteriyoruz. Zaten çoğunlukla bilim kurgu dizilerinin bulunduğu sitesini kurmamızın amacıda buydu, hizmeti seviyoruz! Sevdiğiniz yabancı dizi izlemenin yanı sıra sitemize girdiğinizde belki de daha önce adını bile duymadığınız yeni diziler hakkında fikir sahibi olabilir, yepyeni bir dünyanın kapılarını aralayabilirsiniz. Sizler için derlediğimiz Efsane Diziler, IMDB Puanı Yüksek Diziler ve En Çok İzlenen Yabancı Dizilere mutlaka ama mutlaka bakmanızı tavsiye ederim. Çok seveceğiniz yapımları bir araya getirdik. Yorumlara bakarak ve kısa açıklamaları okuyarak dizinin konusu ve senaryosu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Böylece o dizinin sizin zevkinize uygun olup olmadığına karar vererek birinci bölümden başlayarak yeni bir dizi seyretme sürecine geçebilirsiniz. Dizilerin en güzel yanı filmler gibi çabucak bitmemeleri ve süreklilik sağlamalarıdır. Bu sayede senaryodan kopma gibi durumları yaşamazsınız. Ve diziyi dikkatle takip edebilirsiniz.


Dizi sektöründe olabildiğince kaliteli hizmet sunabilmek için çok çabalıyoruz. Birçok insan boş zamanlarını anime, film veya dizi izleyerek geçirir. Ancak dizi seyretmeye karar vermek kolayken hangi diziyi seyretmeye karar vermek, aradığınız diziyi aradığınız özelliklerde bulmak oldukça kolay bir iş değildir. Aradığınız diziyi buluyorsunuz alt yazılı bulamıyorsunuz, alt yazılı bulup istediğiniz görüntü kalitesinde bulamıyorsunuz derken keyfiniz kaçıyor. Bunların yaşanmaması adına biz size istediğiniz tüm özellikleri sunuyoruz. Geniş izleme seçenekleriyle, istediğiniz dilde türkçe dublaj ve türkçe altyazılı imkanlarıyla izlediğiniz diziden tam tatmin olmanızı sağlıyoruz. Diğer dil çevirileri için henüz çalışmalara başlamadık, bu durumu çözeceğiz. Ek olarak, PuhuTV Dizilerine buradaki bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


Dizi İzle (Full HD Kalitede)


Dizi sitemizde rahatlıkla birçok seriyi bulabilirsiniz. Öncelikle sitemizde reklam, pop-up bulunmuyor. İstediğiniz diziyi izlerken sağda solda beliren reklamlar dikkatinizi dağıtıp zamanınızı çalmıyor. Dizi süresi boyunca sizi rahatsız edebilecek her şeyi düşündük ve sitemizi ona göre tasarladık. Yayınlamakta olan dizilerin yeni bölümleri yayınladığı günden itibaren sitemizde bulabilmeniz mümkün. Gündemi, yenilikleri oldukça yakından takip edip yeni bölümleri ara vermeden, beklemeden izlemenize olanak sağlıyoruz. İzleyicilerimiz dizinin kendi asıl şekli nasılda sitemizde o halde bulabiliyor. Herhangi bir sansür, kısıtlama yapmıyoruz bu konuda. Dizilerimizi tek part halinde yüklüyoruz. Bunun nedeni ara vermeden tek seferde dizi seyretmenin daha keyifli olduğudur. Bu sayede HD dizi izle, yani sitemiz aracılığıyla diğer parta geçiş yaparken zaman kaybetmiyorsunuz. Tek part özelliğinden ziyade, tüm bölümleri HD yüklemeye çalışıyoruz. Seyircilerimizin sitemizden memnun kalması bizler için gerçekten çok önemlidir.


Yüklediğimiz dizilerin açıklama kısmına diziye ilişkin küçük notlar ekliyoruz. Söz konusu bölümün içeriğine dair açıklamalar gibi. Ayrıca; dizinin oyuncu kadrosunu, izleyici yorumlarını, izleyici puanlamalarını dizinin açıklamalar kısmına yazıyoruz. Kullanıcı yorumlarını ve puanlamalarını olduğu gibi, eklemeler veya çıkarmalar yapmadan direkt sizin erişiminize sunuyoruz. Bu sayede dizi izlemeden önce yapıma dair fikirleri kolayca edinebiliyorsunuz. Yani özetle sunduğumuz hizmetler; güvenli ve kaliteli içerik, yüksek çözünürlük, telif haklarını gözetmek, reklamsız içerikler, istediğin zamanda seyretme gibi. Sitemizde yer alan dizilerin çözünürlük kaliteleri isteğinize bağlı olmakla birlikte çok kaliteli de olabilir normal kaliteli de. Bu çözünürlükleri internet hızınıza göre seçmeniz gerekir. İnternet hızınız çok yüksekse en kaliteli seçenekleri tercih edebilirsiniz. Blu-Ray, HD, 1080p gibi. Ayrıyeten; sitemizde bulunan dizilerin türü çok geniştir. Dizi izle sitesi, hangi türde dizileri seyretmek istiyorsanız onu size sorunsuz bir şekilde sunar.


Bu dizileri istediğiniz dilde, istediğiniz kalitede tek part olarak izleyebilmeniz mümkün. Dizi izleme sitemizden memnun kalmanız için olabildiğince görüntü kalitesi düşük dizileri yüklememeye çalışıyoruz. Kalitemizden kesinlikle taviz vermiyoruz. Ziyaretçilerimizin fikirleri bizim için gerçekten önemlidir. Onların fikirlerine başvurmak, onların tavsiyelerine uymak, yenilikleri uyarlamak izleyicilerimizin memnuniyeti açısından çok mühimdir. İzleyicilerimizi memnun etmek en öncelikli amaçlarımızdandır, dizi platformumuzda memnun olabilmeniz için en iyisini yapmaktayız. Alt yazılı, dublajlı içeriklerimize kolayca erişim sağlayabilmelerinin yanında en güncel dizi içeriklerine de ulaşım sağlayabilmektedirler. Site temamız grafik tasarımcıları tarafından tasarlanmış olup en uyumlu renklerle dizayn edilmiştir. Kullanıcı ara yüzümüzü en sade şekilde yapmaya çalıştık, renk uyumuna özen gösterdik. Ek olarak, dizi izle sitemize destek olmak isterseniz anime, yabancı dizi ve filmleri sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.


kalkinmaatolyesi.org  e-sporhaber.com  mobilcasinositeleri.com  en iyi bahis siteleri  digifestnyc.com  oleybet giriş  oslobet giriş  meritroyalbet  film izle  bob frisuren  deneme bonusu veren siteler  Youwin 

instagram takipçi satın al  Casino Siteleri  Deneme bonusu veren siteler  deneme bonusu  deneme bonusu  Bahis Siteleri  Deneme bonusu  Jojobet  Deneme bonusu  dizirix  Paribahis  guvencehd.org  Vbet 

Bonus veren siteler  Bet365  Juul 2 Fiyat  juul2 Fiyat  takipçi satın al  beğeni satın al  güvenilir takipçi satın alma  güvenilir takipçi satın alma  takipçi satın al  Juul Fiyat  korehintdizi.com  amqsports.com 

biffnet.com  edsiga.com  Vbet  Onwin  Kralbet  Sahabet  iQOS 

bodrum escort  escort ankara  bursa escort  ankara escort  kocaeli escort  ankara escort  antalya escort porno  malatya escort  escort antalya  sakarya escort  sakarya escort  izmir escort  sakarya escort diyarbakır escort porno izle porno canlı sex