2009
Chrome Shelled Regios
Tüm Bilgiler
Chrome Shelled Regios Animasyon 
Fantastik diziyi izledikten sonra hemen bu filmi izlemek istedim. Ve hikayeye, kavramlara ve karakterlere aşina iseniz, muhtemelen bundan zevk alacaksınız. Ama bunun kendi başına ayakta kalabileceğine ikna olmadım; Birinin Steins Gate dünyasına ilk girişi kadar eğlenceli olmayacağını düşünüyorum. Dizi bağlamında bilimkurgudan diziden daha da uzaklaşsa da oldukça iyi. Dizi, kadere yaklaşımı ve ana karakterin zamanla ilgili tuhaf algısı gibi pek bilimsel olmayan unsurları olan bir bilim kurgu dizisiydi.
 • IMDb 7
 • 1.833
 • 0
Bakemonogatari
Tüm Bilgiler
Bakemonogatari Animasyon 
Bu anime, pek de insan olmayan bir lise öğrencisi olan Koyomi Araragi'yi takip ediyor; bir vampir saldırısından kurtuldu ve sonuç olarak biraz vampir; bu onu pek etkilemiyor gibi görünüyor ama canavarlarla karşılaşmalardan bir şekilde etkilenenleri kendine çekiyor gibi görünüyor. Seri, her biri böyle bir karşılaşmayı ele alan beş bölüme ayrılmıştır. Bu tür ilk karşılaşma Hitagi Senjogahara iledir; bir merdiven boşluğundan düştüğünde onu yakalar ve neredeyse ağırlıksız olduğu için şok olur.
 • IMDb 7.9
 • 2.395
 • 0
Kimi Ni Todoke
Tüm Bilgiler
Kimi Ni Todoke Animasyon 
Bu dizinin ilk sezonu son olmalıydı. Yazarların fikirlerini aceleye getirmesinden kesinlikle nefret ediyorum. Bu animenin ilk sezonunun iyi hazırlanmış, iyi düşünülmüş ve hatta iyi yazılmış olduğundan eminim. 1. sezonda gördüğünüz karakterler tanıdığınız ve sevdiğiniz karakterlerdir. Yeni karakterler tanıtmaya devam edin ve basit, anlaşılması kolay bir hikayeyi sebepsiz yere son derece karmaşık hale getirin. Bir önceki sezonda yenilmiş bir aşk ilgisini ekleyin ve bu felaket anlamına gelir.
 • IMDb 8.7
 • 6.217
 • 0
07 Ghost
Tüm Bilgiler
07 Ghost Animasyon 
Fantastik müziği, çekici erkek karakterleri ve hikayesiyle bu animenin harika olduğunu düşündüm. Her ne kadar bir uçurumun olmamasını istesem de, sanırım manga tabanlı olduğunda elde ettiğiniz şey bu! Teito ve Mikage en azından bir çift olmalıydılar, 9. bölümde Mikage'i öldürmenin çok kötü bir fikir olduğunu gördüm. Teito'yu seviyordu, sempatik bir kişiliğe sahip çok güçlü bir karakter gibiydi! Kötü bir adam olmasına ve Teitos babasını öldürmesine rağmen, Ayanami de oldukça sevimli bir karakterdi! Onu yapan Japon seslendirme sanatçısı, Ayanami karakterini o kadar kötü bir karaktere dönüştürdü ki kişisel olarak onun listemin en iyi anime kötü adamlarından biri olduğunu düşünüyorum.
 • IMDb 7.6
 • 1.810
 • 0
Fullmetal Alchemist: Brotherhood
Tüm Bilgiler
Fullmetal Alchemist: Brotherhood Animasyon 
Yeni başlayanlar için: simya ve simyacılar. Bunlar yalnızca simyanın tanımı gereği gerçekte ne olduğuna sadık kalmazlar Orta Çağ'da ve Rönesans'ta uygulanan bir kimya ve spekülatif felsefe biçimi ve esas olarak temel metalleri altına dönüştürmek için yöntemler keşfetmek ve evrensel bir çözücü ve bir iksir bulmakla ilgilidir. ama eşdeğer değiş tokuş ilkesiyle onu biraz genişletirler. Eşdeğer mübadelenin basit açıklaması, bir şey yaratmak için eşit değerde bir şeyden vazgeçmeniz veya feda etmeniz gerektiğidir.
 • IMDb 8.6
 • 1.545
 • 0
Fairy Tail
Tüm Bilgiler
Fairy Tail Animasyon 
Manga ve Anime endüstrisinde en büyük üç franchise Bleach, Naruto ve One Piece'dir. Üç büyük olarak bilinirler. Bir 'dört büyük' ​​olsaydı, dördüncüsü muhtemelen eşit derecede uzun süren destansı savaşlar, sulu kahkahalar ve olağanüstü sanat ve tasarım serisi olan Fairy Tail olurdu. Fairy Tale, tüm mimari ihtişamıyla Güney Avrupa Rönesansını andıran bir dünyada geçiyor, ancak insanlar dünyanın her köşesinden geliyormuş gibi giyiniyorlar.
 • IMDb 7.4
 • 1.722
 • 0
Glee
Tüm Bilgiler
Glee Dram, Komedi 
İlk başladığında, diziyi sevip sevmeyeceğimden emin değildim. Biraz ilgimi çekti ama sevdim, High School Musical serisiyle yapılan karşılaştırmalar beni erteledi. Başlamak için hala şovu izledim ve özellikle büyüleyici prodüksiyon değerleri, canlı koreografi ve akılda kalıcı müzik için HSM ile karşılaştırırsak, bu çok daha iyi başlamaktan keyif aldım. Yazı çok klişe ve tembel, hikayeler ilgisiz, epizodik ve tazelikten yoksun Lady Gaga bölümlerinin veya Rocky Horror Picture Show'un hayranı değildim ve karakterler donuk ve kayıtsız hale geldi.
 • IMDb 6.4
 • 1.521
 • 0
Lie to Me
Tüm Bilgiler
Lie to Me Dram, Gizem 
Doktor Cal Lightman Tim Roth, herkesi ele veren en küçük yüz ifadelerinden insanları okuma konusunda uzmandır. Meslektaşları/işçileri Dr. Gillian Foster Kelli Williams, Eli Loker Brendan Hines ve Ria Torres Monica Raymund ile birlikte Lightman Group'a kiralık müfettiş olarak başkanlık ediyor. Bazen polis için bile çalışıyor. Bu, çok umut verici bir öncül ile başladı. İnsanların her yüz ifadesini okuma fikri akıllara durgunluk veriyor. Ve Tim Roth mükemmel bir şekilde rol aldı. Bu rol için gereken inanılmaz bir yoğunluğa sahip.
 • IMDb 7.4
 • 11.361
 • 0
The Vampire Diaries
Tüm Bilgiler
The Vampire Diaries Dram, Fantastik 
Nina Dobrev'in Elena Katherine rolünde çok iyi olduğunu gösteren oyuncular tarafından yapılan güçlü ve dramatik karakterlerle dolu ve yedinci sezondan itibaren ortadan kaybolması senaryodaki en talihsiz seçeneklerden biriydi. Ian Somerhalder ve Paul Wesley tarafından oynanan kardeşlerin yönetmenliği çok daha iyiydi. İki oyuncu inanılmazdı ve meydan okumaya hazırdı.
 • IMDb 7.4
 • 4.461
 • 0
Misfits
Tüm Bilgiler
Misfits Bilim Kurgu, Fantastik 
Toplum hizmeti yapan bir grup genç suçlu, doğaüstü bir fırtınaya yakalanır. Hepsi kendi özel güçleri tarafından yetkilendirilmiştir. Curtis Donovan hayatında zamanda geriye gidebilir. Simon Bellamy'nin görünmezliği var. Kelly Bailey zihin okuyabiliyor. Alisha Daniels cinsel açıdan karşı konulamaz. Nathan Young, güçlerini öğrenmek için çaresizdir. Bu, süper kahraman şovunun saygısız, komik ve havalı bir yorumu. Robert Sheehan büyük keşif ve 2 seriden sonra ayrıldığında büyük kayıp.
 • IMDb 7.7
 • 1.734
 • 0
12
DİZİ DERLEMELERİ

Dizi İzle (HD)


Dizi İzle Sitemizin En Çok İzlenen Kore Dizileri sayfasına da mutlaka bakmanızı öneririm.


Dizi izle, en sevdiğiniz dizileri ya da vizyona yeni giren eserleri platformumuzda donma gibi sorunlar yaşamadan seyredebilirsiniz. Dizi izleme sitemizde tüm içerikleri yüksek çözünürlükte seyredebilirsiniz. Türkçe dublaj ve altyazılı izle seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Sitemiz sayesinde dünya çapında bir furya haline dönüşmüş büyük ve meşhur yapımlar için ücret ödeyip izlemek zorunda değilsiniz. Günümüzün değişen dünyasında internet ile artık bilgiye erişim sınırsız ve herkesin en doğal hakkı. Bilgiye olan sınırsız erişim, dolayısıyla eski ve yeni tüm dizi ve filmlerden haberdar olmamızı sağlıyor. Eskiden izlemek istediğimiz bir filmin günlerce DVD'ye gelmesini beklerdik. Veya kimi programlardan indirmeye çalışırken yüksek boyuttan dolayı sabahtan akşama kadar beklemek zorunda kalırdık. Yabancı dizi izleme platformları sayesinde artık tüm bu sorunlar geride kaldı. En güncel ve en son diziler haliyle elinizin altında. Tek bir tıkla full hd 1080p görüntü kalitesindeki dizilere çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Özellikle bilim kurgu dizilerini izlemenizi öneririm. Hatta dizi sektöründe en iyisi olduğumuzu iddaa ediyoruz. Sitemize yakın zamanda seveceğiniz hiçbir yerde olmayan özellikler ekleyeceğiz.


İzlediğiniz bir bölümü çok sevdiğiniz takdirde tekrar tekrar başa alıp izlemenin keyfi başka nerede var? Tüm bu seyir zevkinin sizler için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve işimizi çok önemsiyoruz. Bu sebepten dolayı dizi izle sitemizi sürekli olarak güncel tutmaya özen gösteriyoruz. Zaten çoğunlukla bilim kurgu dizilerinin bulunduğu sitesini kurmamızın amacıda buydu, hizmeti seviyoruz! Sevdiğiniz yabancı dizi izlemenin yanı sıra sitemize girdiğinizde belki de daha önce adını bile duymadığınız yeni diziler hakkında fikir sahibi olabilir, yepyeni bir dünyanın kapılarını aralayabilirsiniz. Sizler için derlediğimiz Efsane Diziler, IMDB Puanı Yüksek Diziler ve En Çok İzlenen Yabancı Dizilere mutlaka ama mutlaka bakmanızı tavsiye ederim. Çok seveceğiniz yapımları bir araya getirdik. Yorumlara bakarak ve kısa açıklamaları okuyarak dizinin konusu ve senaryosu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Böylece o dizinin sizin zevkinize uygun olup olmadığına karar vererek birinci bölümden başlayarak yeni bir dizi seyretme sürecine geçebilirsiniz. Dizilerin en güzel yanı filmler gibi çabucak bitmemeleri ve süreklilik sağlamalarıdır. Bu sayede senaryodan kopma gibi durumları yaşamazsınız. Ve diziyi dikkatle takip edebilirsiniz.


Dizi sektöründe olabildiğince kaliteli hizmet sunabilmek için çok çabalıyoruz. Birçok insan boş zamanlarını anime, film veya dizi izleyerek geçirir. Ancak dizi seyretmeye karar vermek kolayken hangi diziyi seyretmeye karar vermek, aradığınız diziyi aradığınız özelliklerde bulmak oldukça kolay bir iş değildir. Aradığınız diziyi buluyorsunuz alt yazılı bulamıyorsunuz, alt yazılı bulup istediğiniz görüntü kalitesinde bulamıyorsunuz derken keyfiniz kaçıyor. Bunların yaşanmaması adına biz size istediğiniz tüm özellikleri sunuyoruz. Geniş izleme seçenekleriyle, istediğiniz dilde türkçe dublaj ve türkçe altyazılı imkanlarıyla izlediğiniz diziden tam tatmin olmanızı sağlıyoruz. Diğer dil çevirileri için henüz çalışmalara başlamadık, bu durumu çözeceğiz. Ek olarak, PuhuTV Dizilerine buradaki bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


Dizi İzle (Full HD Kalitede)


Dizi sitemizde rahatlıkla birçok seriyi bulabilirsiniz. Öncelikle sitemizde reklam, pop-up bulunmuyor. İstediğiniz diziyi izlerken sağda solda beliren reklamlar dikkatinizi dağıtıp zamanınızı çalmıyor. Dizi süresi boyunca sizi rahatsız edebilecek her şeyi düşündük ve sitemizi ona göre tasarladık. Yayınlamakta olan dizilerin yeni bölümleri yayınladığı günden itibaren sitemizde bulabilmeniz mümkün. Gündemi, yenilikleri oldukça yakından takip edip yeni bölümleri ara vermeden, beklemeden izlemenize olanak sağlıyoruz. İzleyicilerimiz dizinin kendi asıl şekli nasılda sitemizde o halde bulabiliyor. Herhangi bir sansür, kısıtlama yapmıyoruz bu konuda. Dizilerimizi tek part halinde yüklüyoruz. Bunun nedeni ara vermeden tek seferde dizi seyretmenin daha keyifli olduğudur. Bu sayede HD dizi izle, yani sitemiz aracılığıyla diğer parta geçiş yaparken zaman kaybetmiyorsunuz. Tek part özelliğinden ziyade, tüm bölümleri HD yüklemeye çalışıyoruz. Seyircilerimizin sitemizden memnun kalması bizler için gerçekten çok önemlidir.


Yüklediğimiz dizilerin açıklama kısmına diziye ilişkin küçük notlar ekliyoruz. Söz konusu bölümün içeriğine dair açıklamalar gibi. Ayrıca; dizinin oyuncu kadrosunu, izleyici yorumlarını, izleyici puanlamalarını dizinin açıklamalar kısmına yazıyoruz. Kullanıcı yorumlarını ve puanlamalarını olduğu gibi, eklemeler veya çıkarmalar yapmadan direkt sizin erişiminize sunuyoruz. Bu sayede dizi izlemeden önce yapıma dair fikirleri kolayca edinebiliyorsunuz. Yani özetle sunduğumuz hizmetler; güvenli ve kaliteli içerik, yüksek çözünürlük, telif haklarını gözetmek, reklamsız içerikler, istediğin zamanda seyretme gibi. Sitemizde yer alan dizilerin çözünürlük kaliteleri isteğinize bağlı olmakla birlikte çok kaliteli de olabilir normal kaliteli de. Bu çözünürlükleri internet hızınıza göre seçmeniz gerekir. İnternet hızınız çok yüksekse en kaliteli seçenekleri tercih edebilirsiniz. Blu-Ray, HD, 1080p gibi. Ayrıyeten; sitemizde bulunan dizilerin türü çok geniştir. Dizi izle sitesi, hangi türde dizileri seyretmek istiyorsanız onu size sorunsuz bir şekilde sunar.


Bu dizileri istediğiniz dilde, istediğiniz kalitede tek part olarak izleyebilmeniz mümkün. Dizi izleme sitemizden memnun kalmanız için olabildiğince görüntü kalitesi düşük dizileri yüklememeye çalışıyoruz. Kalitemizden kesinlikle taviz vermiyoruz. Ziyaretçilerimizin fikirleri bizim için gerçekten önemlidir. Onların fikirlerine başvurmak, onların tavsiyelerine uymak, yenilikleri uyarlamak izleyicilerimizin memnuniyeti açısından çok mühimdir. İzleyicilerimizi memnun etmek en öncelikli amaçlarımızdandır, dizi platformumuzda memnun olabilmeniz için en iyisini yapmaktayız. Alt yazılı, dublajlı içeriklerimize kolayca erişim sağlayabilmelerinin yanında en güncel dizi içeriklerine de ulaşım sağlayabilmektedirler. Site temamız grafik tasarımcıları tarafından tasarlanmış olup en uyumlu renklerle dizayn edilmiştir. Kullanıcı ara yüzümüzü en sade şekilde yapmaya çalıştık, renk uyumuna özen gösterdik. Ek olarak, dizi izle sitemize destek olmak isterseniz anime, yabancı dizi ve filmleri sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.


kalkinmaatolyesi.org  e-sporhaber.com  mobilcasinositeleri.com  en iyi bahis siteleri  digifestnyc.com  oleybet giriş  oslobet giriş  meritroyalbet  film izle  bob frisuren  deneme bonusu veren siteler  Youwin 

instagram takipçi satın al  Casino Siteleri  Deneme bonusu veren siteler  deneme bonusu  deneme bonusu  Bahis Siteleri  Deneme bonusu  Jojobet  Deneme bonusu  dizirix  Paribahis  guvencehd.org  Vbet 

Bonus veren siteler  Bet365  Juul 2 Fiyat  juul2 Fiyat  takipçi satın al  beğeni satın al  güvenilir takipçi satın alma  güvenilir takipçi satın alma  takipçi satın al  Juul Fiyat  korehintdizi.com  amqsports.com 

biffnet.com  edsiga.com  Vbet  Onwin  Kralbet  Sahabet  iQOS 

bodrum escort  escort ankara  bursa escort  ankara escort  kocaeli escort  ankara escort  antalya escort porno  malatya escort  escort antalya  sakarya escort  sakarya escort  izmir escort  sakarya escort diyarbakır escort porno izle porno canlı sex