2010
Angel Beats
Tüm Bilgiler
Angel Beats   
Bu seri başlarken Yuzuru Otonaşi uyanır ve kendini bir okulda bulur ama hiçbir hatırası yoktur; bununla ilgili çoğu okuldan farklı bir şey var; bir tüfekle silahlı bir kız. 'Ölü Değil Henüz Battlefront' adlı bir şeyin parçası olduğunu iddia ediyor. Oradaki herkes aslında öldü ve tekrar ölebilirler, sadece yaptıklarında iyileşirler. Kız Yuri Nakamura, AKA Yurippe ve grubu, öğrenci konseyinin 'Angel' başkanıyla savaş halinde. Biri okula uyuyormuş gibi davranırsa ya da memnuniyet belirtileri gösterirse ortadan kaybolurlar.
 • IMDb 7.3
 • 3.159
 • 0
Kaichou Wa Maid Sama
Tüm Bilgiler
Kaichou Wa Maid Sama   
Misaki karakteri, dışarıdaki tüm kadınlar için bir rol model. Bu anime kesinlikle daha fazla tanınmalı! Onu gerçekten geri adım atmayan ve kendi fikrini söylemekten korkmayan güçlü bir çalışkan haline getirdiler. Kızları animede ve gerçek hayattaki filmlerde/dizilerde daha çok görmek istediğim şey bu! Okuldaki gençleri korkutmasına bayılıyorum çünkü onlarla her zaman aynı fikirde değil ama yine de okuldaki kızlar çıldırmış durumda.
 • IMDb 4
 • 2.616
 • 3
Shiki
Tüm Bilgiler
Shiki   
Vampirler tarafından avlanan kırsal bir köyde yaşayan sıkı sıkıya bağlı bir topluluk hakkındadır, ancak onların bakış açısından ilk başta bir tür salgın gibi görünmektedir. Koşu uzunluğu için, köylüler birer birer seçildiğinden, kahramanların çoğunun gerçekte neler olduğunu anlaması çok uzun zaman alıyor. Sonunda savaşırlar ve av, avcı olur. Avın yırtıcı haline gelmesine, hatta özüne kadar kaynatıldığında av ve yırtıcının bir ve aynı olduğuna vurgu yapılmalıdır
 • IMDb 7.1
 • 4.453
 • 0
Bakuman
Tüm Bilgiler
Bakuman   
Bu anime serisi, konu manga sanatçısı olmaya geldiğinde kesinlikle gözlerinizi açıyor ve bu zor olabilir. Sanki hafta bitmeden bir bölümü bitirmek için gece gündüz meşgulsün. Ayrıca gerçek dünyaya girmeden yazıp çizmeniz gerektiğinde yalnız bir iştir. Bakuman'ı izledikten sonra, manga sanatçıları hakkında araştırma yaparken çok fazla para almadıklarını görünce şok oldum ki bu çok saçma!! Yani en başta o manga serisinin yaratıcıları oldukları için değerli zamanlarını bunun için mi harcadılar?
 • IMDb 8.2
 • 1.748
 • 0
Yosuga No Sora
Tüm Bilgiler
Yosuga No Sora   
Mükemmel ve karakter geliştirmeye ihtiyaç duymayan ana karaktere sahip olağan harem anime. Basit bir harem şovu olsaydı her şey basit olurdu, ama değil. Onun ikizi olan bir tsundere kız kardeşi olan ana karakter. Harem türüyle birlikte, bunun nereye gittiğine inanılabilir. Müzik başlangıçta iyi görünüyor, ta ki aynı müzik parçası hikaye durumuna aldırmadan on iki bölüm dönene kadar. Müzik yönetmeni biraz gevşemek istedi.
 • IMDb 6.4
 • 7.162
 • 0
Highschool of the Dead
Tüm Bilgiler
Highschool of the Dead   
Bu, bir zombi kıyametinin ortasında tek bir bölüm. Bu bölümde zombiler yok. Bölümde neredeyse çıplaklık olan çok büyük çizgi film göğüsleri var. Çocuklar, sigara içtikleri için bir tür fantezi oynuyorlar. Harika bir dizi olacak gibi görünüyor, ancak kendilerini benim aralığımın dışında fiyatlandırdılar. Serinin tamamını izlemek için fiyatların düşmesini bekleyeceğim. Bu dizide 'Elfen Lied'den daha az çıplaklık ve 'Najica Blitz Tactics'ten daha az külot çekimi olabilir ama yine de kesinlikle ecchi!
 • IMDb 8.5
 • 6.415
 • 0
Borgen
Tüm Bilgiler
Borgen   
Sürpriz kazananın, potansiyel olarak Danimarka'nın ilk kadın Başbakanı olan Birgitte Nyborg Christensen olduğu bir seçimle açılıyor. Tam bir çoğunluğa sahip olmasa da, koalisyon oluşturmak için diğer çeşitli partilerle uğraşmak zorunda. Bunu yapıyor ama çoğunluğu zayıf, bu yüzden bir şeyler ters gittiğinde hükümeti tehlikede. Dizi sadece siyasetin parlamenter yönünü ele almıyor; medya da dizinin büyük bir bölümünü oynuyor.
 • IMDb 8.1
 • 2.093
 • 0
Adventure Time
Tüm Bilgiler
Adventure Time   
Finn ve arkadaşı Köpek Jake'in maceralarını anlatmaya çalışmak neredeyse imkansızdır. Çocuk kedi gibi bir şapka takıyor ve köpeğin sesi tıpkı Futuramadaki Bender'a benziyor çünkü bu karakter aynı zamanda John Di Maggio tarafından seslendiriliyor. Bunun ötesinde, iyi olduğu gerçeğinden başka bir şey söyleyemem! Adventure Timeı ilk izlediğimde, neredeyse gülmekten kırılacaktım Finn'in dev bir ayağa dönüşmesini içeren şovdu. Neden? Çünkü gösteri çok tuhaf, rastgele ve tahmin edilemezdi.
 • IMDb 7.9
 • 3.755
 • 0
Spartacus
Tüm Bilgiler
Spartacus   
Bu sezonla ilgili en iyi şeylerden biri, tüm yaşadıkları göz önüne alındığında karakterlerin değişme ve olgunlaşma şeklidir. Romalılar da çok daha ilginç ve stok kötü adam Glabor'dan çok daha iyi. Crassus özellikle iyi çünkü onu oynayan harika bir aktör var ve ayrıca onun gerçekten o kadar da kötü bir adam olmadığını hissediyorsunuz. Caesar'ı oynayan adam da bir zevk ve umarım başrolde onunla birlikte tartışmalı spin-off dizisi ortaya çıkar.
 • IMDb 7.8
 • 6.523
 • 0
Young Justice
Tüm Bilgiler
Young Justice   
Yazma ve anlatı açısından bakıldığında, Genç Adalet de başarılı. Diyalog çok düşündürücü ve akıllıca yazılmış, karakterlere derinlik ve karmaşıklık kazandırmada harika bir iş çıkarıyor ve ayrıca duygusal derinlik ve biraz ince bir mizah sağlama yeteneği ile. Hikaye hatları her zaman ilgi çekici ve bizi karakterlerin yaşadığı dünyaya çekmeyi başarıyor, harika bir atmosfer var ve aksiyon heyecan verici ve iyi animasyonlu.
 • IMDb 8.2
 • 5.070
 • 1
12
DİZİ DERLEMELERİ

Dizi İzle (HD)


Dizi İzle Sitemizin En Çok İzlenen Kore Dizileri sayfasına da mutlaka bakmanızı öneririm.


Dizi izle, en sevdiğiniz dizileri ya da vizyona yeni giren eserleri platformumuzda donma gibi sorunlar yaşamadan seyredebilirsiniz. Dizi izleme sitemizde tüm içerikleri yüksek çözünürlükte seyredebilirsiniz. Türkçe dublaj ve altyazılı izle seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Sitemiz sayesinde dünya çapında bir furya haline dönüşmüş büyük ve meşhur yapımlar için ücret ödeyip izlemek zorunda değilsiniz. Günümüzün değişen dünyasında internet ile artık bilgiye erişim sınırsız ve herkesin en doğal hakkı. Bilgiye olan sınırsız erişim, dolayısıyla eski ve yeni tüm dizi ve filmlerden haberdar olmamızı sağlıyor. Eskiden izlemek istediğimiz bir filmin günlerce DVD'ye gelmesini beklerdik. Veya kimi programlardan indirmeye çalışırken yüksek boyuttan dolayı sabahtan akşama kadar beklemek zorunda kalırdık. Yabancı dizi izleme platformları sayesinde artık tüm bu sorunlar geride kaldı. En güncel ve en son diziler haliyle elinizin altında. Tek bir tıkla full hd 1080p görüntü kalitesindeki dizilere çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Özellikle bilim kurgu dizilerini izlemenizi öneririm. Hatta dizi sektöründe en iyisi olduğumuzu iddaa ediyoruz. Sitemize yakın zamanda seveceğiniz hiçbir yerde olmayan özellikler ekleyeceğiz.


İzlediğiniz bir bölümü çok sevdiğiniz takdirde tekrar tekrar başa alıp izlemenin keyfi başka nerede var? Tüm bu seyir zevkinin sizler için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve işimizi çok önemsiyoruz. Bu sebepten dolayı dizi izle sitemizi sürekli olarak güncel tutmaya özen gösteriyoruz. Zaten çoğunlukla bilim kurgu dizilerinin bulunduğu sitesini kurmamızın amacıda buydu, hizmeti seviyoruz! Sevdiğiniz yabancı dizi izlemenin yanı sıra sitemize girdiğinizde belki de daha önce adını bile duymadığınız yeni diziler hakkında fikir sahibi olabilir, yepyeni bir dünyanın kapılarını aralayabilirsiniz. Sizler için derlediğimiz Efsane Diziler, IMDB Puanı Yüksek Diziler ve En Çok İzlenen Yabancı Dizilere mutlaka ama mutlaka bakmanızı tavsiye ederim. Çok seveceğiniz yapımları bir araya getirdik. Yorumlara bakarak ve kısa açıklamaları okuyarak dizinin konusu ve senaryosu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Böylece o dizinin sizin zevkinize uygun olup olmadığına karar vererek birinci bölümden başlayarak yeni bir dizi seyretme sürecine geçebilirsiniz. Dizilerin en güzel yanı filmler gibi çabucak bitmemeleri ve süreklilik sağlamalarıdır. Bu sayede senaryodan kopma gibi durumları yaşamazsınız. Ve diziyi dikkatle takip edebilirsiniz.


Dizi sektöründe olabildiğince kaliteli hizmet sunabilmek için çok çabalıyoruz. Birçok insan boş zamanlarını anime, film veya dizi izleyerek geçirir. Ancak dizi seyretmeye karar vermek kolayken hangi diziyi seyretmeye karar vermek, aradığınız diziyi aradığınız özelliklerde bulmak oldukça kolay bir iş değildir. Aradığınız diziyi buluyorsunuz alt yazılı bulamıyorsunuz, alt yazılı bulup istediğiniz görüntü kalitesinde bulamıyorsunuz derken keyfiniz kaçıyor. Bunların yaşanmaması adına biz size istediğiniz tüm özellikleri sunuyoruz. Geniş izleme seçenekleriyle, istediğiniz dilde türkçe dublaj ve türkçe altyazılı imkanlarıyla izlediğiniz diziden tam tatmin olmanızı sağlıyoruz. Diğer dil çevirileri için henüz çalışmalara başlamadık, bu durumu çözeceğiz. Ek olarak, PuhuTV Dizilerine buradaki bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


Dizi İzle (Full HD Kalitede)


Dizi sitemizde rahatlıkla birçok seriyi bulabilirsiniz. Öncelikle sitemizde reklam, pop-up bulunmuyor. İstediğiniz diziyi izlerken sağda solda beliren reklamlar dikkatinizi dağıtıp zamanınızı çalmıyor. Dizi süresi boyunca sizi rahatsız edebilecek her şeyi düşündük ve sitemizi ona göre tasarladık. Yayınlamakta olan dizilerin yeni bölümleri yayınladığı günden itibaren sitemizde bulabilmeniz mümkün. Gündemi, yenilikleri oldukça yakından takip edip yeni bölümleri ara vermeden, beklemeden izlemenize olanak sağlıyoruz. İzleyicilerimiz dizinin kendi asıl şekli nasılda sitemizde o halde bulabiliyor. Herhangi bir sansür, kısıtlama yapmıyoruz bu konuda. Dizilerimizi tek part halinde yüklüyoruz. Bunun nedeni ara vermeden tek seferde dizi seyretmenin daha keyifli olduğudur. Bu sayede HD dizi izle, yani sitemiz aracılığıyla diğer parta geçiş yaparken zaman kaybetmiyorsunuz. Tek part özelliğinden ziyade, tüm bölümleri HD yüklemeye çalışıyoruz. Seyircilerimizin sitemizden memnun kalması bizler için gerçekten çok önemlidir.


Yüklediğimiz dizilerin açıklama kısmına diziye ilişkin küçük notlar ekliyoruz. Söz konusu bölümün içeriğine dair açıklamalar gibi. Ayrıca; dizinin oyuncu kadrosunu, izleyici yorumlarını, izleyici puanlamalarını dizinin açıklamalar kısmına yazıyoruz. Kullanıcı yorumlarını ve puanlamalarını olduğu gibi, eklemeler veya çıkarmalar yapmadan direkt sizin erişiminize sunuyoruz. Bu sayede dizi izlemeden önce yapıma dair fikirleri kolayca edinebiliyorsunuz. Yani özetle sunduğumuz hizmetler; güvenli ve kaliteli içerik, yüksek çözünürlük, telif haklarını gözetmek, reklamsız içerikler, istediğin zamanda seyretme gibi. Sitemizde yer alan dizilerin çözünürlük kaliteleri isteğinize bağlı olmakla birlikte çok kaliteli de olabilir normal kaliteli de. Bu çözünürlükleri internet hızınıza göre seçmeniz gerekir. İnternet hızınız çok yüksekse en kaliteli seçenekleri tercih edebilirsiniz. Blu-Ray, HD, 1080p gibi. Ayrıyeten; sitemizde bulunan dizilerin türü çok geniştir. Dizi izle sitesi, hangi türde dizileri seyretmek istiyorsanız onu size sorunsuz bir şekilde sunar.


Bu dizileri istediğiniz dilde, istediğiniz kalitede tek part olarak izleyebilmeniz mümkün. Dizi izleme sitemizden memnun kalmanız için olabildiğince görüntü kalitesi düşük dizileri yüklememeye çalışıyoruz. Kalitemizden kesinlikle taviz vermiyoruz. Ziyaretçilerimizin fikirleri bizim için gerçekten önemlidir. Onların fikirlerine başvurmak, onların tavsiyelerine uymak, yenilikleri uyarlamak izleyicilerimizin memnuniyeti açısından çok mühimdir. İzleyicilerimizi memnun etmek en öncelikli amaçlarımızdandır, dizi platformumuzda memnun olabilmeniz için en iyisini yapmaktayız. Alt yazılı, dublajlı içeriklerimize kolayca erişim sağlayabilmelerinin yanında en güncel dizi içeriklerine de ulaşım sağlayabilmektedirler. Site temamız grafik tasarımcıları tarafından tasarlanmış olup en uyumlu renklerle dizayn edilmiştir. Kullanıcı ara yüzümüzü en sade şekilde yapmaya çalıştık, renk uyumuna özen gösterdik. Ek olarak, dizi izle sitemize destek olmak isterseniz anime, yabancı dizi ve filmleri sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.


kalkinmaatolyesi.org  e-sporhaber.com  mobilcasinositeleri.com  en iyi bahis siteleri  digifestnyc.com  oleybet giriş  oslobet giriş  meritroyalbet  film izle  bob frisuren  deneme bonusu veren siteler  Youwin 

instagram takipçi satın al  Casino Siteleri  Deneme bonusu veren siteler  deneme bonusu  deneme bonusu  Bahis Siteleri  Deneme bonusu  Jojobet  Deneme bonusu  dizirix  Paribahis  eşya depolama  Vbet 

guvencehd.org  Deneme bonusu veren siteler  Bonus veren siteler  Bet365  Juul 2 Fiyat  juul2 Fiyat  takipçi satın al  beğeni satın al  güvenilir takipçi satın alma  güvenilir takipçi satın alma  takipçi satın al 

filmmodu  biffnet.com  edsiga.com  Vbet  amqsports.com  Onwin  Kralbet  Sahabet  iQOS  Juul Fiyat  korehintdizi.com 

bodrum escort  escort ankara  bursa escort  ankara escort  kocaeli escort  ankara escort  porno  malatya escort  escort bayan istanbul  beşiktaş escort  antalya escort  istanbul escort  escort antalya  sakarya escort  sakarya escort  izmir escort  sakarya escort escort411.net/category/escort diyarbakır escort porno izle porno canlı sex