2012
To The Beautiful You
Tüm Bilgiler
To The Beautiful You   
Neden bu dramayı izlemelisiniz ve gerçekten zevk almalısınız? Tabii ki SM idolleri için. Bunun dışında drama sadece, iyi, sıkıcı. Dürüst olmak gerekirse, hala onu bitirmeye çalışıyorum, sevgisi sorun değil not, SM idolü yine oynuyor. Ancak hikaye bana hitap etmiyor, bu yüzden üçüncü bölümden sonra izlemeye devam etmek zor. Dürüst olmak gerekirse, SM'deki idol gruplarının hiçbirinin büyük bir hayranı değilim ve hiçbirini kolayca tanıyamadım, bu yüzden benim için bu dizi de diğerleri gibi.
 • IMDb 7.4
 • 2.711
 • 0
Zetsuen No Tempest
Tüm Bilgiler
Zetsuen No Tempest Animasyon 
Karakterlerin oldukça sıkıcı olduğunu gördüm çünkü hepsi hayatlarında hiç gülmemiş taş suratlı bir sürü gibi görünüyordu ve bazı eleştirmenlerin burada dediği gibi, gerçek aşırı aksiyonun başladığı zamana kadar birçok olay örgüsü vardı. Sonuna kadar bir sürü bölümü atlamak için beni yavaşlatmaktansa, olay örgüsünü doğru yerde anlamak isteyen bir insanım. Ne yazık ki öyle yaptım ve her halükarda benim için son bitmemiş gibiydi. Aslında böyle bir animenin bir öpücüğü aniden bitirmesine şaşırdım.
 • IMDb 8.1
 • 1.839
 • 0
Sakurasou No Pet Na Kanojo
Tüm Bilgiler
Sakurasou No Pet Na Kanojo   
İki ana karakter arasındaki ilişki hiçbir zaman gerçekten bir yere varmaz ve her ikisi de birbirlerine itiraf ettiklerinde, Kevin'in içlerinden birinin başına gelen bir şey olur, böylece diğerinin gerçekte nasıl hissettiğini duyamazlar ve duyamazlar. nasıl hissettiklerini birbirleriyle de tartışma ihtiyacı hissederler. Can sıkıcı, sıkıcı ve 26 bölümün sonunda bundan daha fazlasını bekliyorsunuz.
 • IMDb 7.9
 • 2.792
 • 1
Kamisama Hajimemashita
Tüm Bilgiler
Kamisama Hajimemashita Animasyon 
Bu animeden gerçekten keyif aldım, Tomoe ve Nanami'nin ilişkisinin birbirlerinden nefret etmekten birbirlerini önemsemeye geçmesine bayılıyorum. Çift olmayı hak ediyorlar, çünkü Tomoe'nun kulakları çok tatlıydı ve o hemen hemen Nanami'nin şövalyesi ve parlayan zırhıydı. Nanami ise Tomoe'yu iyi bir şekilde kızdırdığında sevdiğim, oldukça zeki ve cesur biri! Kulağa her zaman çok sevimsiz geldiğimi ve eleştirilerimle bir anlam ifade etmediğimi biliyorum.
 • IMDb 8.7
 • 3.232
 • 1
Tonari No Kaibutsu Kun
Tüm Bilgiler
Tonari No Kaibutsu Kun Animasyon 
Kahraman Shizuku Mizutani, zamanını çalışmalarına adayan çalışkan bir öğrencidir; sonra bir gün, sınıfında olan ancak nadiren okula gitmeye zahmet eden bir öğrenci olan Haru Yoshida ile tanışır. Haru, her zaman sıyrıklara girdiği için oldukça korkutucu olmasıyla ünlüdür; yine de kötü bir insan değil ve ikisi de kabul etmek istemese de kısa sürede birbirlerine karşı hisler besliyorlar. Dizi boyunca birbirlerine olan duygularıyla mücadele ederler ve Haru, Shizuku'ya hiçbir şey hissetmediğini söylemesine rağmen başka bir çocuk Shizuku'ya ilgi duyduğunda kıskanır.
 • IMDb 8.7
 • 3.373
 • 1
JoJos Bizarre Adventure
Tüm Bilgiler
JoJos Bizarre Adventure Animasyon 
Biraz karanlık bir mangayı bir pop kültürü ikonuna dönüştüren anime. Bazı yönlerden eşsiz; diğerlerinde yetersiz. Yanlara dağılan mizah çizgilerine rağmen yazma kalitesi asla sarsılmaz. Neyse ki, animatörler birinci sınıf bir üretimle daha zayıf parçalar taşıyor. Yazar Araki kendine daha fazla eksantrikliğe izin verdikçe, eseri büyük ölçüde karakter kazanır. 1. ve 4. parçalar tarz ve ton olarak o kadar farklı ki, neredeyse kıyaslanamazlar. Kayıtsız diyaloglar ve eksik bir tempo duygusu, dizinin büyüklüğe ulaşmasını engelliyor.
 • IMDb 8.7
 • 4.345
 • 0
Girls und Panzer
Tüm Bilgiler
Girls und Panzer Animasyon 
Spor, kız öğrenciler ve silahlarla ilgili pek çok anime dizisi var ama bu kinayelerin 'Girls und Panzer'deki gibi birleştiği başka bir anime düşünemiyorum! Miho Nishizumi, tanker sporunda yer almayan tek okul olduğu için Oarai Kız Lisesi'ne transfer olan bir kız öğrenci. İkinci Dünya Savaşı dönemi tanklarında kızların birbirleriyle yarıştığı dövüş sanatı! Ne yazık ki, o geldikten hemen sonra okul bir avuç eski tank kullanarak spora başlar ve Miho kendini katılmaya ikna olmuş halde bulur.
 • IMDb 6.6
 • 3.294
 • 1
Magi
Tüm Bilgiler
Magi   
Genel olarak, bu gösteri yazı, animasyon, sanat ve kelimenin tam anlamıyla diğer her yönüyle oldukça iyi. İzlemekten gerçekten zevk alıyorum ama nedense izlerken sıkılıyorum, o yüzden bırakacağım. Eninde sonunda izlemek için geri gelebilir. Eğer yaparsam. O zaman sanırım ikinci sezonu izleyeceğim. Bu şovu izlemenizi tavsiye ederim, ancak hakkında söyleyecek fazla bir şeyim yok. Renkler çok parlak olma eğilimindedir ve potansiyel müşterilerin yeterince derinlemesine araştırılmadığını hissediyorum.
 • IMDb 8.4
 • 1.520
 • 0
Sukitte Ii Na Yo
Tüm Bilgiler
Sukitte Ii Na Yo Animasyon 
Şimdi bu animenin hayranı değilim ama okuldaki yalnızlığı yansıtıyor ve dışlanmış olmanın harika bir yolculuk olmadığı gerçeği. Mei ve Yamato'nun, konuşması zor biri olsa da, ne olursa olsun iyi eşleştiğini düşündüm ve Yamato her zaman onu geri alan kişiydi, özellikle de o sapık adamın onu düşürmesini sağladı. Yine de itiraf etmeliyim ki, ova dahil 14 bölümden daha az olmalıydı. Her bölümü izlediğim süre boyunca zaman geçtikçe, zaten çok sıkılmaya başladığımı düşündüm.
 • IMDb 7.7
 • 4.792
 • 1
Sankarea
Tüm Bilgiler
Sankarea   
Kahraman Furuya zombileri sever, sadece zombi hareketlerine takıntılı olduğu için değil; ayrıca gerçek bir zombi kız arkadaş isterdi! Bir gün bir tane alır! Kedisi bir kazada öldükten sonra onu hayata döndürmeye karar verir. Bir diriliş iksiri için eksik bir tarifi vardır ve deneylerini yapmak için terk edilmiş bir binaya gider. Burada Rea Sanka ile tanışır; zengin ama baskıcı bir babanın depresif kızı. Onu öldüreceğini umarak Furuya'nın iksirinden küçük bir miktar alır ama olmaz, aslında ölümcül bir kaza geçirdikten sonra tam tersi etki yapar ama tam olarak ölmez.
 • IMDb 8.3
 • 1.913
 • 0
DİZİ DERLEMELERİ

Dizi İzle (HD)


Dizi İzle Sitemizin En Çok İzlenen Kore Dizileri sayfasına da mutlaka bakmanızı öneririm.


Dizi izle, en sevdiğiniz dizileri ya da vizyona yeni giren eserleri platformumuzda donma gibi sorunlar yaşamadan seyredebilirsiniz. Dizi izleme sitemizde tüm içerikleri yüksek çözünürlükte seyredebilirsiniz. Türkçe dublaj ve altyazılı izle seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Sitemiz sayesinde dünya çapında bir furya haline dönüşmüş büyük ve meşhur yapımlar için ücret ödeyip izlemek zorunda değilsiniz. Günümüzün değişen dünyasında internet ile artık bilgiye erişim sınırsız ve herkesin en doğal hakkı. Bilgiye olan sınırsız erişim, dolayısıyla eski ve yeni tüm dizi ve filmlerden haberdar olmamızı sağlıyor. Eskiden izlemek istediğimiz bir filmin günlerce DVD'ye gelmesini beklerdik. Veya kimi programlardan indirmeye çalışırken yüksek boyuttan dolayı sabahtan akşama kadar beklemek zorunda kalırdık. Yabancı dizi izleme platformları sayesinde artık tüm bu sorunlar geride kaldı. En güncel ve en son diziler haliyle elinizin altında. Tek bir tıkla full hd 1080p görüntü kalitesindeki dizilere çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Özellikle bilim kurgu dizilerini izlemenizi öneririm. Hatta dizi sektöründe en iyisi olduğumuzu iddaa ediyoruz. Sitemize yakın zamanda seveceğiniz hiçbir yerde olmayan özellikler ekleyeceğiz.


İzlediğiniz bir bölümü çok sevdiğiniz takdirde tekrar tekrar başa alıp izlemenin keyfi başka nerede var? Tüm bu seyir zevkinin sizler için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve işimizi çok önemsiyoruz. Bu sebepten dolayı dizi izle sitemizi sürekli olarak güncel tutmaya özen gösteriyoruz. Zaten çoğunlukla bilim kurgu dizilerinin bulunduğu sitesini kurmamızın amacıda buydu, hizmeti seviyoruz! Sevdiğiniz yabancı dizi izlemenin yanı sıra sitemize girdiğinizde belki de daha önce adını bile duymadığınız yeni diziler hakkında fikir sahibi olabilir, yepyeni bir dünyanın kapılarını aralayabilirsiniz. Sizler için derlediğimiz Efsane Diziler, IMDB Puanı Yüksek Diziler ve En Çok İzlenen Yabancı Dizilere mutlaka ama mutlaka bakmanızı tavsiye ederim. Çok seveceğiniz yapımları bir araya getirdik. Yorumlara bakarak ve kısa açıklamaları okuyarak dizinin konusu ve senaryosu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Böylece o dizinin sizin zevkinize uygun olup olmadığına karar vererek birinci bölümden başlayarak yeni bir dizi seyretme sürecine geçebilirsiniz. Dizilerin en güzel yanı filmler gibi çabucak bitmemeleri ve süreklilik sağlamalarıdır. Bu sayede senaryodan kopma gibi durumları yaşamazsınız. Ve diziyi dikkatle takip edebilirsiniz.


Dizi sektöründe olabildiğince kaliteli hizmet sunabilmek için çok çabalıyoruz. Birçok insan boş zamanlarını anime, film veya dizi izleyerek geçirir. Ancak dizi seyretmeye karar vermek kolayken hangi diziyi seyretmeye karar vermek, aradığınız diziyi aradığınız özelliklerde bulmak oldukça kolay bir iş değildir. Aradığınız diziyi buluyorsunuz alt yazılı bulamıyorsunuz, alt yazılı bulup istediğiniz görüntü kalitesinde bulamıyorsunuz derken keyfiniz kaçıyor. Bunların yaşanmaması adına biz size istediğiniz tüm özellikleri sunuyoruz. Geniş izleme seçenekleriyle, istediğiniz dilde türkçe dublaj ve türkçe altyazılı imkanlarıyla izlediğiniz diziden tam tatmin olmanızı sağlıyoruz. Diğer dil çevirileri için henüz çalışmalara başlamadık, bu durumu çözeceğiz. Ek olarak, PuhuTV Dizilerine buradaki bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


Dizi İzle (Full HD Kalitede)


Dizi sitemizde rahatlıkla birçok seriyi bulabilirsiniz. Öncelikle sitemizde reklam, pop-up bulunmuyor. İstediğiniz diziyi izlerken sağda solda beliren reklamlar dikkatinizi dağıtıp zamanınızı çalmıyor. Dizi süresi boyunca sizi rahatsız edebilecek her şeyi düşündük ve sitemizi ona göre tasarladık. Yayınlamakta olan dizilerin yeni bölümleri yayınladığı günden itibaren sitemizde bulabilmeniz mümkün. Gündemi, yenilikleri oldukça yakından takip edip yeni bölümleri ara vermeden, beklemeden izlemenize olanak sağlıyoruz. İzleyicilerimiz dizinin kendi asıl şekli nasılda sitemizde o halde bulabiliyor. Herhangi bir sansür, kısıtlama yapmıyoruz bu konuda. Dizilerimizi tek part halinde yüklüyoruz. Bunun nedeni ara vermeden tek seferde dizi seyretmenin daha keyifli olduğudur. Bu sayede HD dizi izle, yani sitemiz aracılığıyla diğer parta geçiş yaparken zaman kaybetmiyorsunuz. Tek part özelliğinden ziyade, tüm bölümleri HD yüklemeye çalışıyoruz. Seyircilerimizin sitemizden memnun kalması bizler için gerçekten çok önemlidir.


Yüklediğimiz dizilerin açıklama kısmına diziye ilişkin küçük notlar ekliyoruz. Söz konusu bölümün içeriğine dair açıklamalar gibi. Ayrıca; dizinin oyuncu kadrosunu, izleyici yorumlarını, izleyici puanlamalarını dizinin açıklamalar kısmına yazıyoruz. Kullanıcı yorumlarını ve puanlamalarını olduğu gibi, eklemeler veya çıkarmalar yapmadan direkt sizin erişiminize sunuyoruz. Bu sayede dizi izlemeden önce yapıma dair fikirleri kolayca edinebiliyorsunuz. Yani özetle sunduğumuz hizmetler; güvenli ve kaliteli içerik, yüksek çözünürlük, telif haklarını gözetmek, reklamsız içerikler, istediğin zamanda seyretme gibi. Sitemizde yer alan dizilerin çözünürlük kaliteleri isteğinize bağlı olmakla birlikte çok kaliteli de olabilir normal kaliteli de. Bu çözünürlükleri internet hızınıza göre seçmeniz gerekir. İnternet hızınız çok yüksekse en kaliteli seçenekleri tercih edebilirsiniz. Blu-Ray, HD, 1080p gibi. Ayrıyeten; sitemizde bulunan dizilerin türü çok geniştir. Dizi izle sitesi, hangi türde dizileri seyretmek istiyorsanız onu size sorunsuz bir şekilde sunar.


Bu dizileri istediğiniz dilde, istediğiniz kalitede tek part olarak izleyebilmeniz mümkün. Dizi izleme sitemizden memnun kalmanız için olabildiğince görüntü kalitesi düşük dizileri yüklememeye çalışıyoruz. Kalitemizden kesinlikle taviz vermiyoruz. Ziyaretçilerimizin fikirleri bizim için gerçekten önemlidir. Onların fikirlerine başvurmak, onların tavsiyelerine uymak, yenilikleri uyarlamak izleyicilerimizin memnuniyeti açısından çok mühimdir. İzleyicilerimizi memnun etmek en öncelikli amaçlarımızdandır, dizi platformumuzda memnun olabilmeniz için en iyisini yapmaktayız. Alt yazılı, dublajlı içeriklerimize kolayca erişim sağlayabilmelerinin yanında en güncel dizi içeriklerine de ulaşım sağlayabilmektedirler. Site temamız grafik tasarımcıları tarafından tasarlanmış olup en uyumlu renklerle dizayn edilmiştir. Kullanıcı ara yüzümüzü en sade şekilde yapmaya çalıştık, renk uyumuna özen gösterdik. Ek olarak, dizi izle sitemize destek olmak isterseniz anime, yabancı dizi ve filmleri sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.


kalkinmaatolyesi.org  e-sporhaber.com  mobilcasinositeleri.com  en iyi bahis siteleri  digifestnyc.com  oleybet giriş  oslobet giriş  meritroyalbet  film izle  bob frisuren  deneme bonusu veren siteler  Youwin 

instagram takipçi satın al  Casino Siteleri  Deneme bonusu veren siteler  deneme bonusu  deneme bonusu  Bahis Siteleri  Deneme bonusu  Jojobet  Deneme bonusu  dizirix  Paribahis  eşya depolama  Vbet 

guvencehd.org  Deneme bonusu veren siteler  Bonus veren siteler  Bet365  Juul 2 Fiyat  juul2 Fiyat  takipçi satın al  beğeni satın al  güvenilir takipçi satın alma  güvenilir takipçi satın alma  takipçi satın al 

filmmodu  biffnet.com  edsiga.com  Vbet  amqsports.com  Onwin  Kralbet  Sahabet  iQOS  Juul Fiyat  korehintdizi.com 

bodrum escort  escort ankara  bursa escort  ankara escort  kocaeli escort  ankara escort  porno  malatya escort  escort bayan istanbul  beşiktaş escort  antalya escort  istanbul escort  escort antalya  sakarya escort  sakarya escort  izmir escort  sakarya escort escort411.net/category/escort diyarbakır escort porno izle porno canlı sex