2014
Pinocchio
Tüm Bilgiler
Pinocchio Romantik 
Geppetto mücadeleci bir ahşap işçisidir. Gezici bir kervan şehre kuklalarla geldikten sonra büyülü bir tahta parçası alır ve canlanan Pinokyo'yu yontur. Klasik İtalyan çocuk romanının bir uyarlamasıdır. Büyülü bir karanlığa ve gerçeküstü dünya için bir gerçekliğe sahiptir. Sorun şu ki Pinokyo'yu hiç sevmedim. O bir aptal ve sinir bozucu bir velet. Gepetto'nun istediğini asla yapmaz. En bariz dolandırıcılıklarla kandırılmaya devam ediyor. O çıldırtan bir karakter.
 • IMDb 8.2
 • 2.207
 • 0
High School Love On
Tüm Bilgiler
High School Love On   
Asya dizilerine girerken izlediğim ilk k dizisiydi. Bu dizi beni asya dizilerine soktu. Gerçekten iyiydi. Oyunculuk iyiydi. Aktörler ve oyuncu iyi bir iş çıkardı. Saçı, makyajı ve kıyafeti gerçekten çok güzeldi. Senaryo iyi yazılmıştı. Ana kızın, ana adamı kurtaran bir melek olması hoşuma gitti. Lisedeyken hikayenin nasıl kurulduğunu seviyorum. Öğretmenin her iki çocuğa da anne olmasını sevmedim ve temelde ilk oğlunu terk etti, evli başka bir erkek çocuğu olan bir adam.
 • IMDb 7.7
 • 2.394
 • 0
Marriage Not Dating
Tüm Bilgiler
Marriage Not Dating   
Baş aktörler/aktrisler arasında kusursuz bir kimya var. Oyunculuklarında bir kusur bulmakta zorlanıyorum. Hafif bir romantik komedi değil ama çok hüzünlü kısımlar da içermiyor. Sizi zaman zaman duygusal ama mutlu bırakacaktır. Baştan sona bu 16 bölümlük drama sizi ekrana yapıştıracak. Bir dramanın bu roller coaster yolculuğunda bir dakika bile sıkıcı değil. Müzik de en iyi özelliklerinden biri, hikayenin özel anlarını zenginleştirebiliyor. Okuyucular için şımartmadan daha ne söylenebilir?
 • IMDb 8
 • 1.327
 • 0
Witchs Love
Tüm Bilgiler
Witchs Love Romantik 
Bu şaşırtıcı derecede ilgi çekici ve iyi yapılandırılmış bir dizi. Gerçekçi ama acı vermeyen bir aşk üçgeni var, ondan sonra çıkan ve her şeyi sonuna kadar ilginç tutan bir aşk üçgeni var. Karakterler canlandırıcı bir değişiklik olan anne bile sevimli. Yapmacık kötü adamlar yok. Yaş en büyük engel ama meseleleri komik ama ağır olmayan bir şekilde ele alma biçimlerini seviyorum. Uhm Jung Hwa, karakterini sempatik alıngan ve sevimli bir kariyer kadını yapıyor. Aşırıya kaçmış olsaydı kolayca ürkütücü olabilirdi ama yapmıyor.
 • IMDb 8.1
 • 1.577
 • 0
Doctor Stranger
Tüm Bilgiler
Doctor Stranger   
Kuzey Kore'deki seçkinler kısa süre sonra Hoon'un kendi alanındaki dehasını keşfetti ve onu tıp bilimini ilerletmek için son derece etik olmayan ameliyatlar yapan bir tıp merkezine gönderdi. Hoon'un istediğini yapmaktan başka seçeneği olmayan, bir gün Jae-Hee ve diğerinin getirildiği ve kendisine düşünülemez olanı yapması emredilene kadar orada kaldı. Hoon'un babası genç çiftin kaçmasına yardım etmek için kendini feda etti ama ayrıldılar Hoon Güney Kore'ye gitti ama Jae-hee ya öldü ya da Kuzey Kore'ye döndü.
 • IMDb 8.2
 • 1.567
 • 1
Tokyo Ghoul:re
Tüm Bilgiler
Tokyo Ghoul:re Animasyon 
İlk iki sezonda tüm karakterler geliştirilir ve izleyiciye aşina olmaya başlar ve hikayenin ana parçasıdır, bu değil. Ken hafızasını kaybettiği için bu gelişme çöp kutusuna atılır. Sadece bu da değil, daha sonra nedense birkaç yüz bin yeni karakter tanıtıyorlar ve kimsenin umurunda olmayan ve olan hiçbir şey üzerinde hiçbir etkisi olmayan anlamsız hikayelerini takip etmeye başlıyorlar. Bunu bu kadar kötü yapmayı başarmaları aptalca. Aksiyon sahneleri hala iyiydi ve son birkaç bölüm, esas olarak umursadığımız karakterleri nihayet geri getirdikleri için küçük bir kurtuluş sağladı.
 • IMDb 8.5
 • 2.281
 • 0
Akatsuki No Yona
Tüm Bilgiler
Akatsuki No Yona Animasyon 
Prenses Yona sarayda rahat bir hayat yaşamıştır ve on altıncı doğum gününde çocukluk arkadaşı Soo-won babasını öldürüp tacı ele geçirince dünyası alt üst olur. Korkunç koruması Son Hak ile kaçmayı başarır; prenses için hayat artık kolay olmayacak. Hak'ın köyüne kaçan bir kahin onlara ilk kralın dört efsanevi ejderhanın yardımıyla krallığı nasıl birleştirdiğini anlatır. Kahinin asistanı Yun, ejderhaları aramaya koyulan Prenses Yona ve Hak'a katılır.
 • IMDb 8.5
 • 2.682
 • 1
Noragami Aragoto
Tüm Bilgiler
Noragami Aragoto Animasyon 
Bu anime, kredisinin çoğunu sağlam karakterlerinden alıyor. Sadece sunucu sevimli ve eğlenceliydi, ayrıca kılıçta ustaydı, aynı zamanda sevimli ama aynı zamanda büyük bir karakter gelişimine sahip olan Yuki gibi yan karakterler ve birinci sezonun çoğuna öncülük eden hikayesi ve Hiyori gibi. üçlünün kadınsı dokunuşu ve çoğunlukla anne figürü sesi. Animenin diğer karakterleri de iyiydi ama başarının reçetesi üç ana karakterdi. Bunun dışında hikaye oldukça ilginç ve aksiyon dolu.
 • IMDb 7.6
 • 1.927
 • 0
Kiseijuu Sei No Kakuritsu
Tüm Bilgiler
Kiseijuu Sei No Kakuritsu Animasyon 
Bu dizi başladığında, Tokyo'da büyük bir acımasız seri katil var gibi görünüyor, ancak kısa süre sonra katilin tam olarak insan olmadığı ortaya çıkıyor; uzaylı parazitler insan bedenlerini istila ediyor ve onları ele geçiriyor. Daha sonra insan gibi görünüyorlar. saldırana kadar çeşitli bıçaklı uzuvlar ortaya çıkıyor ve kurbanı öldürüyor, sonra da tüketiliyor! Konağı ele geçirmek için parazitin beyni ele geçirmesi gerekir; potansiyel bir ev sahibi, dizinin kahramanı Shinichi Izumi, istilacı parazitin beynine ulaşmasını ve beyni sağ elinde hapsolmasını engellemeyi başarır.
 • IMDb 8.5
 • 2.630
 • 0
No Game No Life
Tüm Bilgiler
No Game No Life Animasyon 
On sekiz yaşındaki Sora ve on bir yaşındaki üvey kız kardeşi Shiro, gerçek dünyada hikikomori, tamamen inzivaya çekildiler, ancak birlikte çevrimiçi oyunlar oynadıklarında, sadece 'Boş' olarak bilinen yenilmez takımlar. Bir gün bir satranç oyunu kazandıktan sonra kendilerini Disboard'un çevrimiçi dünyasının içinde bulana kadar tüm zamanlarını internette geçirirler. Burada her şeyin bir oyun tarafından belirlendiğini, kaybedenin önceden kararlaştırılan hiçbir cezadan vazgeçemediğini ve hile yaparken yakalanmanın anında yenilgi anlamına geldiğini öğrenirler.
 • IMDb 8.6
 • 1.626
 • 0
DİZİ DERLEMELERİ

Dizi İzle (HD)


Dizi İzle Sitemizin En Çok İzlenen Kore Dizileri sayfasına da mutlaka bakmanızı öneririm.


Dizi izle, en sevdiğiniz dizileri ya da vizyona yeni giren eserleri platformumuzda donma gibi sorunlar yaşamadan seyredebilirsiniz. Dizi izleme sitemizde tüm içerikleri yüksek çözünürlükte seyredebilirsiniz. Türkçe dublaj ve altyazılı izle seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Sitemiz sayesinde dünya çapında bir furya haline dönüşmüş büyük ve meşhur yapımlar için ücret ödeyip izlemek zorunda değilsiniz. Günümüzün değişen dünyasında internet ile artık bilgiye erişim sınırsız ve herkesin en doğal hakkı. Bilgiye olan sınırsız erişim, dolayısıyla eski ve yeni tüm dizi ve filmlerden haberdar olmamızı sağlıyor. Eskiden izlemek istediğimiz bir filmin günlerce DVD'ye gelmesini beklerdik. Veya kimi programlardan indirmeye çalışırken yüksek boyuttan dolayı sabahtan akşama kadar beklemek zorunda kalırdık. Yabancı dizi izleme platformları sayesinde artık tüm bu sorunlar geride kaldı. En güncel ve en son diziler haliyle elinizin altında. Tek bir tıkla full hd 1080p görüntü kalitesindeki dizilere çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Özellikle bilim kurgu dizilerini izlemenizi öneririm. Hatta dizi sektöründe en iyisi olduğumuzu iddaa ediyoruz. Sitemize yakın zamanda seveceğiniz hiçbir yerde olmayan özellikler ekleyeceğiz.


İzlediğiniz bir bölümü çok sevdiğiniz takdirde tekrar tekrar başa alıp izlemenin keyfi başka nerede var? Tüm bu seyir zevkinin sizler için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve işimizi çok önemsiyoruz. Bu sebepten dolayı dizi izle sitemizi sürekli olarak güncel tutmaya özen gösteriyoruz. Zaten çoğunlukla bilim kurgu dizilerinin bulunduğu sitesini kurmamızın amacıda buydu, hizmeti seviyoruz! Sevdiğiniz yabancı dizi izlemenin yanı sıra sitemize girdiğinizde belki de daha önce adını bile duymadığınız yeni diziler hakkında fikir sahibi olabilir, yepyeni bir dünyanın kapılarını aralayabilirsiniz. Sizler için derlediğimiz Efsane Diziler, IMDB Puanı Yüksek Diziler ve En Çok İzlenen Yabancı Dizilere mutlaka ama mutlaka bakmanızı tavsiye ederim. Çok seveceğiniz yapımları bir araya getirdik. Yorumlara bakarak ve kısa açıklamaları okuyarak dizinin konusu ve senaryosu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Böylece o dizinin sizin zevkinize uygun olup olmadığına karar vererek birinci bölümden başlayarak yeni bir dizi seyretme sürecine geçebilirsiniz. Dizilerin en güzel yanı filmler gibi çabucak bitmemeleri ve süreklilik sağlamalarıdır. Bu sayede senaryodan kopma gibi durumları yaşamazsınız. Ve diziyi dikkatle takip edebilirsiniz.


Dizi sektöründe olabildiğince kaliteli hizmet sunabilmek için çok çabalıyoruz. Birçok insan boş zamanlarını anime, film veya dizi izleyerek geçirir. Ancak dizi seyretmeye karar vermek kolayken hangi diziyi seyretmeye karar vermek, aradığınız diziyi aradığınız özelliklerde bulmak oldukça kolay bir iş değildir. Aradığınız diziyi buluyorsunuz alt yazılı bulamıyorsunuz, alt yazılı bulup istediğiniz görüntü kalitesinde bulamıyorsunuz derken keyfiniz kaçıyor. Bunların yaşanmaması adına biz size istediğiniz tüm özellikleri sunuyoruz. Geniş izleme seçenekleriyle, istediğiniz dilde türkçe dublaj ve türkçe altyazılı imkanlarıyla izlediğiniz diziden tam tatmin olmanızı sağlıyoruz. Diğer dil çevirileri için henüz çalışmalara başlamadık, bu durumu çözeceğiz. Ek olarak, PuhuTV Dizilerine buradaki bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


Dizi İzle (Full HD Kalitede)


Dizi sitemizde rahatlıkla birçok seriyi bulabilirsiniz. Öncelikle sitemizde reklam, pop-up bulunmuyor. İstediğiniz diziyi izlerken sağda solda beliren reklamlar dikkatinizi dağıtıp zamanınızı çalmıyor. Dizi süresi boyunca sizi rahatsız edebilecek her şeyi düşündük ve sitemizi ona göre tasarladık. Yayınlamakta olan dizilerin yeni bölümleri yayınladığı günden itibaren sitemizde bulabilmeniz mümkün. Gündemi, yenilikleri oldukça yakından takip edip yeni bölümleri ara vermeden, beklemeden izlemenize olanak sağlıyoruz. İzleyicilerimiz dizinin kendi asıl şekli nasılda sitemizde o halde bulabiliyor. Herhangi bir sansür, kısıtlama yapmıyoruz bu konuda. Dizilerimizi tek part halinde yüklüyoruz. Bunun nedeni ara vermeden tek seferde dizi seyretmenin daha keyifli olduğudur. Bu sayede HD dizi izle, yani sitemiz aracılığıyla diğer parta geçiş yaparken zaman kaybetmiyorsunuz. Tek part özelliğinden ziyade, tüm bölümleri HD yüklemeye çalışıyoruz. Seyircilerimizin sitemizden memnun kalması bizler için gerçekten çok önemlidir.


Yüklediğimiz dizilerin açıklama kısmına diziye ilişkin küçük notlar ekliyoruz. Söz konusu bölümün içeriğine dair açıklamalar gibi. Ayrıca; dizinin oyuncu kadrosunu, izleyici yorumlarını, izleyici puanlamalarını dizinin açıklamalar kısmına yazıyoruz. Kullanıcı yorumlarını ve puanlamalarını olduğu gibi, eklemeler veya çıkarmalar yapmadan direkt sizin erişiminize sunuyoruz. Bu sayede dizi izlemeden önce yapıma dair fikirleri kolayca edinebiliyorsunuz. Yani özetle sunduğumuz hizmetler; güvenli ve kaliteli içerik, yüksek çözünürlük, telif haklarını gözetmek, reklamsız içerikler, istediğin zamanda seyretme gibi. Sitemizde yer alan dizilerin çözünürlük kaliteleri isteğinize bağlı olmakla birlikte çok kaliteli de olabilir normal kaliteli de. Bu çözünürlükleri internet hızınıza göre seçmeniz gerekir. İnternet hızınız çok yüksekse en kaliteli seçenekleri tercih edebilirsiniz. Blu-Ray, HD, 1080p gibi. Ayrıyeten; sitemizde bulunan dizilerin türü çok geniştir. Dizi izle sitesi, hangi türde dizileri seyretmek istiyorsanız onu size sorunsuz bir şekilde sunar.


Bu dizileri istediğiniz dilde, istediğiniz kalitede tek part olarak izleyebilmeniz mümkün. Dizi izleme sitemizden memnun kalmanız için olabildiğince görüntü kalitesi düşük dizileri yüklememeye çalışıyoruz. Kalitemizden kesinlikle taviz vermiyoruz. Ziyaretçilerimizin fikirleri bizim için gerçekten önemlidir. Onların fikirlerine başvurmak, onların tavsiyelerine uymak, yenilikleri uyarlamak izleyicilerimizin memnuniyeti açısından çok mühimdir. İzleyicilerimizi memnun etmek en öncelikli amaçlarımızdandır, dizi platformumuzda memnun olabilmeniz için en iyisini yapmaktayız. Alt yazılı, dublajlı içeriklerimize kolayca erişim sağlayabilmelerinin yanında en güncel dizi içeriklerine de ulaşım sağlayabilmektedirler. Site temamız grafik tasarımcıları tarafından tasarlanmış olup en uyumlu renklerle dizayn edilmiştir. Kullanıcı ara yüzümüzü en sade şekilde yapmaya çalıştık, renk uyumuna özen gösterdik. Ek olarak, dizi izle sitemize destek olmak isterseniz anime, yabancı dizi ve filmleri sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.


e-sporhaber.com  aviator giriş  bonus veren siteler  digifestnyc.com  yabancı dizi izle  oleybet giriş  oslobet giriş  meritroyalbet  film izle  deneme bonusu  iQOS  bob frisuren  deneme bonusu veren siteler 

instagram takipçi satın al  Juul Fiyat  Casino Siteleri  Deneme bonusu veren siteler  kalkinmaatolyesi.org  deneme bonusu  Bahis Siteleri  Deneme bonusu  Jojobet  iptv Almanya  Deneme bonusu  dizirix 

guvencehd.org  Deneme bonusu veren siteler  Bonus veren siteler  Bet365  İqos 3 Duo  İQOS VEEV  takipçi satın al  beğeni satın al  takipçi satın al  güvenilir takipçi satın alma  takipçi satın al  filmmodu 

Vbet  biffnet.com  edsiga.com  eşya depolama  Vbet  amqsports.com  Paribahis  Onwin  Youwin  Kralbet  Sahabet  https://animasyonfilmleri.com  bodrum escort  escort ankara  porno  malatya escort  escort bayan istanbul  beşiktaş escort  antalya escort  istanbul escort  escort antalya  sakarya escort  sakarya escort  izmir escort  sakarya escort bursa escort ankara escort kocaeli escort ankara escort ankara escort diyarbakır escort