2015
Diamond Lover
Tüm Bilgiler
Diamond Lover   
Öncelikle bunun iki versiyonu var. Orijinali 65 bölümdür. İlk olarak 24 bölümlük Netflix'te izlemiştim. Eşim 65 bölümün tamamını izledi ve son iki bölümü benimle Netflix'te izledi, 24 bölümde hiç görünmeyen insanlar da dahil olmak üzere tüm eksik bilgilerden şikayet etmekten kendini alamadı. Sonuna çok üzüldü. Netflix versiyonundaki bazı çılgın şeyleri anlamamı sağladı. Düşük prodüksiyon değerleri gibi görünen sahne kesintileri ve ses değişiklikleri, bölümlerin üçte ikisinin kurgulanmasından kaynaklanıyordu.
 • IMDb 7.5
 • 2.394
 • 0
Love Me If You Dare
Tüm Bilgiler
Love Me If You Dare   
Modern bir peri masalı, Peter Pan sendromunun ifadesi, bir oyun, zamanın tek bir çağın teninde bir korunma biçimi. ama daha da önemlisi, bu bir ifşadır. başrol oyuncuları ve temalar arasındaki kimya hakkında, yönetmen ve onun takdire şayan sanatı hakkında küçük detayları tanımlamak için ışık, hikayenin kendisi için baştan çıkarıcı, acımasız, dokunaklı, saf, sevimli. dostluk üzerine bir film. ya da arkadaşlığa bir saygı duruşu. önemli olan, son kredilerin bitiminden sonra izleyicinin durumudur.
 • IMDb 8.1
 • 3.444
 • 0
Exo Next Door
Tüm Bilgiler
Exo Next Door   
Ben bir Exo hayranı değilim ya da bu grup hakkında hiçbir fikrim yok ama yine de bu diziyi sevdim. Aşk üçgeni kısmı gerçekten eğlenceli ama adam için gerçekten üzücü çünkü onun tatlılığına gerçekten düşüyorum. Ama dikkatimi çeken şey bu değil, en çok Sehun ve Ji Yeon'un kardeşi arasındaki kimyayı seviyorum. Basit ve tahmin edilebilir bir hikayesi olmasına rağmen, gerçekten eğlenceli. Belki hayran olmayanlar bile bu mini dramanın tadını çıkarabilir.
 • IMDb 7.8
 • 2.586
 • 0
From Five To Nine
Tüm Bilgiler
From Five To Nine   
Bu dizi kalbimi fethetti. Komik. dramatik ve sevimli, iki başrol harika. Yan olaylar biraz bayatladı, Japonca okuyamamak, eğer konuştukları İngilizce anlaşılmaz ise kesinlikle bir serseri aslında birkaç kez Bekle, bu İngilizce olması gerekiyordu! diyerek güldüm ve Ekranda çok sayıda açıklayıcı metin var. Ortaya çıkan karakterler gerçekten çok iyiydi. Sonu biraz meh, çok fazla duygusal birikimden sonra bir tür hayal kırıklığı oldu, ama her şey iyi bitiyor, bu yüzden sorun değil.
 • IMDb 8.6
 • 2.037
 • 1
Falling For Innocence
Tüm Bilgiler
Falling For Innocence   
Bu diziyle ilgili asıl endişem aşk hikayesiydi. Başroldeki bayanın kime aşık olduğundan emin olamadığım için biraz garip hissettim. Hikayenin sıkıcı kısımları da vardı. Bazen sürükleyiciydi ve bazen de izlemeye devam etmek istemedim, çünkü gizem izleyicilere erkenden ortaya çıktı ve bu yüzden karakterlerin de fark etmesini bekledik. Ancak oyunculuklar gerçekten çok iyiydi. Ayrıca, hikayenin gerçekten üzüldüğü anlar oldu.
 • IMDb 8.1
 • 706
 • 0
Rakudai Kishi No Cavalry
Tüm Bilgiler
Rakudai Kishi No Cavalry   
Bazı insanlar bu animeyi Shakespeare ile karşılaştırdı ama öyle olduğundan şüpheliyim. Her ne kadar kraliçeye veya krala hizmet etmekle ilgili olmasa da, tamamen şövalyelikle ilgili, daha çok çetenin kendilerini savunmasına dayanıyor. Romantizm de fena değildi, Ikki ve Princess Stella'nın gerçekten harika bir eşleşme olduğunu düşündüm. Hatta son savaşta Ikki'nin nasıl yok edilemez olduğunu sevdim ve evet onun çok kanla yaralandığını görmek gerçekten hoş değil.
 • IMDb 7.3
 • 4.257
 • 0
Owari No Seraph
Tüm Bilgiler
Owari No Seraph   
Bir virüs tüm dünyaya yayıldıktan sonra Yuichiro ve arkadaşı Miklea ve büyüdükleri yetimhanedeki aileleri vampir tarafından yakalanır. Onları ve diğer çocukları virüsten etkilenmeyecekleri bir yere götürüyorlar, ancak kömür madeni gibi bir yeraltı kasabasında çalışmak zorunda kalıyorlar. Başarısız bir başarısızlık girişiminden ve ailesinin yıkıcı kaybından sonra Yuichiro yüzeye kaçar, orada vampir imha birimiyle tanışır ve Guren tarafından yönetilen bir ekiple orada her vampiri ortadan kaldırmak için eğilir.
 • IMDb 7
 • 3.887
 • 0
Himouto Umaru Chan
Tüm Bilgiler
Himouto Umaru Chan   
Kahraman Umaru mükemmel bir lise öğrencisi gibi görünüyor; güzel, popüler ve sınıfının en iyisi. sonra ağabeyi Taihei ile paylaştığı eve geri döner ve hayvan kulaklı kapüşonlusunu giyer ve tam bir serseri olur. Cips yerken ve kola içerken video oyunları oynayarak yatıyor; Taihei'den istediği her şeyi sağlamasını bekler; onun hayal kırıklığı için çok. Evde o kadar farklı ki, bazı insanlar onun küçük kız kardeşi olması gerektiğine inanıyor.
 • IMDb 8.7
 • 5.600
 • 3
Prison School
Tüm Bilgiler
Prison School   
Bu başlığı Top Ten Anime listesinde gördüm. Birkaç dakika düşündükten sonra devam ettim. Birinci bölümün sonuna gelmeden önce birkaç yüksek sesle gülmek anı ile ödüllendirildim. İzleyiciler muhtemelen bunun kesinlikle erkek mizahı olduğu konusunda uyarılmalıdır. Temelde bu hikayedeki erkekler karşı cinse takıntılı. Bu hikayedeki kadınlar, erkeklere, yani domuzlara karşı olumsuz bir bakış açısına sahip olma eğilimindedir.
 • IMDb 8.3
 • 5.869
 • 0
Rokka No Yuusha
Tüm Bilgiler
Rokka No Yuusha   
İlk iki bölümü izledim. Bunu yazdığım sırada IMDb'deki diğer bir yorumcuya göre 5. bölümden sonra iyileşiyor. Üzgünüm ama bir şeylerin iyi olacağını umarak bu kadar uzun süre beklemek isteyen biri değilim. Tecrübelerime göre bir şey iyi olacaksa, birinci bölüm de iyidir. Görseller Animasyon tamam. Dövüş koreografisi, bazı karakter tasarımlarıyla birlikte oldukça kötü. Genel görünüm korkunç değil, daha çok şeylerin genel tarafına yaslanıyor.
 • IMDb 6.6
 • 3.061
 • 0
DİZİ DERLEMELERİ

Dizi İzle (HD)


Dizi İzle Sitemizin En Çok İzlenen Kore Dizileri sayfasına da mutlaka bakmanızı öneririm.


Dizi izle, en sevdiğiniz dizileri ya da vizyona yeni giren eserleri platformumuzda donma gibi sorunlar yaşamadan seyredebilirsiniz. Dizi izleme sitemizde tüm içerikleri yüksek çözünürlükte seyredebilirsiniz. Türkçe dublaj ve altyazılı izle seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Sitemiz sayesinde dünya çapında bir furya haline dönüşmüş büyük ve meşhur yapımlar için ücret ödeyip izlemek zorunda değilsiniz. Günümüzün değişen dünyasında internet ile artık bilgiye erişim sınırsız ve herkesin en doğal hakkı. Bilgiye olan sınırsız erişim, dolayısıyla eski ve yeni tüm dizi ve filmlerden haberdar olmamızı sağlıyor. Eskiden izlemek istediğimiz bir filmin günlerce DVD'ye gelmesini beklerdik. Veya kimi programlardan indirmeye çalışırken yüksek boyuttan dolayı sabahtan akşama kadar beklemek zorunda kalırdık. Yabancı dizi izleme platformları sayesinde artık tüm bu sorunlar geride kaldı. En güncel ve en son diziler haliyle elinizin altında. Tek bir tıkla full hd 1080p görüntü kalitesindeki dizilere çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Özellikle bilim kurgu dizilerini izlemenizi öneririm. Hatta dizi sektöründe en iyisi olduğumuzu iddaa ediyoruz. Sitemize yakın zamanda seveceğiniz hiçbir yerde olmayan özellikler ekleyeceğiz.


İzlediğiniz bir bölümü çok sevdiğiniz takdirde tekrar tekrar başa alıp izlemenin keyfi başka nerede var? Tüm bu seyir zevkinin sizler için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve işimizi çok önemsiyoruz. Bu sebepten dolayı dizi izle sitemizi sürekli olarak güncel tutmaya özen gösteriyoruz. Zaten çoğunlukla bilim kurgu dizilerinin bulunduğu sitesini kurmamızın amacıda buydu, hizmeti seviyoruz! Sevdiğiniz yabancı dizi izlemenin yanı sıra sitemize girdiğinizde belki de daha önce adını bile duymadığınız yeni diziler hakkında fikir sahibi olabilir, yepyeni bir dünyanın kapılarını aralayabilirsiniz. Sizler için derlediğimiz Efsane Diziler, IMDB Puanı Yüksek Diziler ve En Çok İzlenen Yabancı Dizilere mutlaka ama mutlaka bakmanızı tavsiye ederim. Çok seveceğiniz yapımları bir araya getirdik. Yorumlara bakarak ve kısa açıklamaları okuyarak dizinin konusu ve senaryosu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Böylece o dizinin sizin zevkinize uygun olup olmadığına karar vererek birinci bölümden başlayarak yeni bir dizi seyretme sürecine geçebilirsiniz. Dizilerin en güzel yanı filmler gibi çabucak bitmemeleri ve süreklilik sağlamalarıdır. Bu sayede senaryodan kopma gibi durumları yaşamazsınız. Ve diziyi dikkatle takip edebilirsiniz.


Dizi sektöründe olabildiğince kaliteli hizmet sunabilmek için çok çabalıyoruz. Birçok insan boş zamanlarını anime, film veya dizi izleyerek geçirir. Ancak dizi seyretmeye karar vermek kolayken hangi diziyi seyretmeye karar vermek, aradığınız diziyi aradığınız özelliklerde bulmak oldukça kolay bir iş değildir. Aradığınız diziyi buluyorsunuz alt yazılı bulamıyorsunuz, alt yazılı bulup istediğiniz görüntü kalitesinde bulamıyorsunuz derken keyfiniz kaçıyor. Bunların yaşanmaması adına biz size istediğiniz tüm özellikleri sunuyoruz. Geniş izleme seçenekleriyle, istediğiniz dilde türkçe dublaj ve türkçe altyazılı imkanlarıyla izlediğiniz diziden tam tatmin olmanızı sağlıyoruz. Diğer dil çevirileri için henüz çalışmalara başlamadık, bu durumu çözeceğiz. Ek olarak, PuhuTV Dizilerine buradaki bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


Dizi İzle (Full HD Kalitede)


Dizi sitemizde rahatlıkla birçok seriyi bulabilirsiniz. Öncelikle sitemizde reklam, pop-up bulunmuyor. İstediğiniz diziyi izlerken sağda solda beliren reklamlar dikkatinizi dağıtıp zamanınızı çalmıyor. Dizi süresi boyunca sizi rahatsız edebilecek her şeyi düşündük ve sitemizi ona göre tasarladık. Yayınlamakta olan dizilerin yeni bölümleri yayınladığı günden itibaren sitemizde bulabilmeniz mümkün. Gündemi, yenilikleri oldukça yakından takip edip yeni bölümleri ara vermeden, beklemeden izlemenize olanak sağlıyoruz. İzleyicilerimiz dizinin kendi asıl şekli nasılda sitemizde o halde bulabiliyor. Herhangi bir sansür, kısıtlama yapmıyoruz bu konuda. Dizilerimizi tek part halinde yüklüyoruz. Bunun nedeni ara vermeden tek seferde dizi seyretmenin daha keyifli olduğudur. Bu sayede HD dizi izle, yani sitemiz aracılığıyla diğer parta geçiş yaparken zaman kaybetmiyorsunuz. Tek part özelliğinden ziyade, tüm bölümleri HD yüklemeye çalışıyoruz. Seyircilerimizin sitemizden memnun kalması bizler için gerçekten çok önemlidir.


Yüklediğimiz dizilerin açıklama kısmına diziye ilişkin küçük notlar ekliyoruz. Söz konusu bölümün içeriğine dair açıklamalar gibi. Ayrıca; dizinin oyuncu kadrosunu, izleyici yorumlarını, izleyici puanlamalarını dizinin açıklamalar kısmına yazıyoruz. Kullanıcı yorumlarını ve puanlamalarını olduğu gibi, eklemeler veya çıkarmalar yapmadan direkt sizin erişiminize sunuyoruz. Bu sayede dizi izlemeden önce yapıma dair fikirleri kolayca edinebiliyorsunuz. Yani özetle sunduğumuz hizmetler; güvenli ve kaliteli içerik, yüksek çözünürlük, telif haklarını gözetmek, reklamsız içerikler, istediğin zamanda seyretme gibi. Sitemizde yer alan dizilerin çözünürlük kaliteleri isteğinize bağlı olmakla birlikte çok kaliteli de olabilir normal kaliteli de. Bu çözünürlükleri internet hızınıza göre seçmeniz gerekir. İnternet hızınız çok yüksekse en kaliteli seçenekleri tercih edebilirsiniz. Blu-Ray, HD, 1080p gibi. Ayrıyeten; sitemizde bulunan dizilerin türü çok geniştir. Dizi izle sitesi, hangi türde dizileri seyretmek istiyorsanız onu size sorunsuz bir şekilde sunar.


Bu dizileri istediğiniz dilde, istediğiniz kalitede tek part olarak izleyebilmeniz mümkün. Dizi izleme sitemizden memnun kalmanız için olabildiğince görüntü kalitesi düşük dizileri yüklememeye çalışıyoruz. Kalitemizden kesinlikle taviz vermiyoruz. Ziyaretçilerimizin fikirleri bizim için gerçekten önemlidir. Onların fikirlerine başvurmak, onların tavsiyelerine uymak, yenilikleri uyarlamak izleyicilerimizin memnuniyeti açısından çok mühimdir. İzleyicilerimizi memnun etmek en öncelikli amaçlarımızdandır, dizi platformumuzda memnun olabilmeniz için en iyisini yapmaktayız. Alt yazılı, dublajlı içeriklerimize kolayca erişim sağlayabilmelerinin yanında en güncel dizi içeriklerine de ulaşım sağlayabilmektedirler. Site temamız grafik tasarımcıları tarafından tasarlanmış olup en uyumlu renklerle dizayn edilmiştir. Kullanıcı ara yüzümüzü en sade şekilde yapmaya çalıştık, renk uyumuna özen gösterdik. Ek olarak, dizi izle sitemize destek olmak isterseniz anime, yabancı dizi ve filmleri sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.


kalkinmaatolyesi.org  e-sporhaber.com  mobilcasinositeleri.com  en iyi bahis siteleri  digifestnyc.com  oleybet giriş  oslobet giriş  meritroyalbet  film izle  bob frisuren  deneme bonusu veren siteler  Bet365 

Casino Siteleri  Deneme bonusu veren siteler  deneme bonusu  Bahis Siteleri  Deneme bonusu  Jojobet  Deneme bonusu  dizirix  guvencehd.org  Vbet  biffnet.com  Vbet  amqsports.com  Vozol Sipariş 

Bonus veren siteler  Juul 2 Fiyat  juul2 Fiyat  takipçi satın al  beğeni satın al  güvenilir takipçi satın alma  takipçi satın al  korehintdizi.com  www.ocianews.com  casino siteleri  deneme bonusu veren siteler 

sohbet  iQOS  Juul Fiyat 

bodrum escort  escort ankara  bursa escort  ankara escort  kocaeli escort  ankara escort  antalya escort porno  malatya escort  escort antalya  izmir escort  bodrum escort  diyarbakır escort porno izle porno canlı sex mersin escort