2017
Duel
Tüm Bilgiler
Duel   
Bir Awesone Gerilim, Hikaye Konsepti tazeydi ve Benzersiz birkaç film, bu konuda drama üretimi, bu KDrama'yı dizi hiç dinlemedim, hatta herhangi bir öneri listesine asla girmedim, Youtube'da denemek için bir video izledim ve hayal kırıklığına uğramadım her yönden, senaryo yeterince sağlamdı sadece birkaç Kusur vardı ve özellikle başlangıçta polis şefi masum adamı kötü bir şekilde dövdü ve şüphelendiği adamın masum olduğu gerçeğini öğrendikten sonra ve ondan af dilemedi, hoşuma gitmedi ama her şeye rağmen harikaydı.
 • IMDb 6.2
 • 1.488
 • 0
Temperature of Love
Tüm Bilgiler
Temperature of Love Romantik 
Oyuncu kadrosu harikaydı, onları suçlayamam. Ama hikaye tam olarak diğer tüm romantik kdramalara benziyor. Kesinlikle yeni bir şey yok. Başrol çifti var, kadın başrolle ilgilenen iki adam. Acı ve çarpık, reddedilen kadın ikincil karakter. Terk edilen kıza aşık olan erkek başrolün en yakın arkadaşı. Kariyer krizleri, ebeveynin ilişkiyi onaylamaması. Bir şey mi kaçırdım? Bu formatı denemediyseniz, seveceksiniz. Farklı ve taze bir şey umuyorsanız, bu değil.
 • IMDb 6.9
 • 2.084
 • 0
Mad Dog
Tüm Bilgiler
Mad Dog   
Netflix'te My Country'i bitirdim ve içinde fantastik Do-Hwan Woo'nun olduğu başka bir şey izlemek istedim ve bu umut verici görünen bir şeydi. Bu gösteriden ne kadar keyif aldığıma hoş bir şekilde şaşırdım, çünkü öncül başlangıçta oldukça sıkıcı geldi. Sigorta dolandırıcılığı mı? Sigorta dolandırıcılığı çalışanları mı? Ne kadar heyecan verici olabilir? Dediğim gibi, bunu tamamen, karakterinin daha derin, daha karanlık bir yanını maskeleyen karşı konulmaz karizmatik olduğu için kesinlikle ana çekim olan Do-Hwan için izledim.
 • IMDb 7.3
 • 2.884
 • 0
Fight for My Way
Tüm Bilgiler
Fight for My Way   
Bu en iyi dramalardan biridir. İyi döküm de. Karmaşık bir şekilde çizilen hikaye, başından sonuna kadar içeriyor. Gerçekçi uzun ilişki sorunları olan ikincil çift bile dengeli ve ilginçtir. Park Seo Joon, MMA olmayan hayranların bile destekleyebileceği mazlum olarak bu rol için tamamen haklı. Onun için yazılmış rolü She Was Prettyden daha iyi. Kim Ji Won burada güzel ve alıngan ve spiker özentisi gibi davranıyor. Yardımcı oyuncular unutulmaz. Elijah Lee çekici bir eski rolü oynuyor. Parazitten Choi Woo Shik'in de şaşırtıcı derecede ilginç bir rolü var.
 • IMDb 7.9
 • 1.834
 • 0
Meloholic
Tüm Bilgiler
Meloholic   
Belki erkek başrol hayranıysanız veya webtoon'u okuduysanız hikayenin aynı olup olmadığından emin olmasam da belki bundan hoşlanırsınız. Aslında çok bir şey beklemiyorsanız beğeneceksiniz. Sonuç olarak, o kadar da kötü değil. 10 bölüm var, hikaye daha fazla yayılamadığı için bana göre gayet iyiydi. Ayrıca, film müziği güzeldi. Ayrıca sevimli olan yan karakterleri de sevdim. Ancak ana çiftin kimyası sıfırdı ve aşk hikayesi hiç yardımcı olmadı.
 • IMDb 5
 • 1.716
 • 0
Because This Is My First Life
Tüm Bilgiler
Because This Is My First Life   
Biraz dramatik kuraklıktan sonra, 2017 kurtarıldı, en azından ikinci yarısı. Çünkü bu bizim ilk dizimiz, kadroda çok fazla büyük isim ve popüler idoller ya da oyunculardan bahsediyorum olmadığı gerçeği göz önüne alındığında kolayca gözden kaçabilecek bir dizi. Ayrıca, hikaye bir vızıltı yapmak için biraz fazla sıradandı. Ancak, ciddi anlamda rahat ve romantik bir drama olduğu ortaya çıktı. Oyunculuk, tüm aktörler ve aktrislerden mükemmeldi ve özellikle başroldeki kadın ekstra sevimli ve sevimliydi.
 • IMDb 8.7
 • 1.361
 • 0
Black Knight
Tüm Bilgiler
Black Knight   
Arka plan o kadar iyi değil. 16 bölümle bitebilirdi ama 20 bölüm olarak yapıldı. Sonu tipik değil ama mantıklı. Kim RaeWon çok romantik, romantik repliğini ne zaman ortaya koysa onu çok seviyorum. İki lider arasındaki aşk kimyası birinci sınıf. Doğaüstü temalar bizim türümüz değil ama bunu izlemesi sonu dışında nispeten kolay bulduk. Hızlandırılmış bir zaman dilimi ile aceleci hissettim altyazılar zamanın geçişini göstermek için kullanılmış olabilir. Sonu gölgeledi.
 • IMDb 5.4
 • 1.185
 • 1
Lookout
Tüm Bilgiler
Lookout   
Dizinin en iyi yanlarından biri, tüm suçluyu bulma ve kötü adamlara ödeme yapma temasının güçlü kadın kahraman ve yüksek teknoloji ekibiyle iyi bir şekilde harmanlanmasıyla birlikte verdiği heyecandır. Suç dehası liseli çocukla ilgili ana dava olsa da, davalar tamam. Aslında, o çocuğun performansı gerçekten iyiydi, hala reşit olmayan manipüle edici katili oynuyordu. Ancak diğer oyuncuların performansları da harikaydı ve tüm drama bir tazelik getirdi.
 • IMDb 6.7
 • 816
 • 0
The Liar and His Lover
Tüm Bilgiler
The Liar and His Lover Romantik 
Manga uyarlamaları genellikle hayal kırıklığı yaratır, ancak orijinal mangayı bu dramaya bir şans verecek kadar sevdim. Ve benim için hoş bir sürpriz, orijinal hikayede çok fazla özgürlük gerektirse de, yine de onu tamamen sevdim! Çoğu mangada olduğu gibi, hikayenin öncülü biraz gerçekçi değil ve bir miktar inançsızlığın askıya alınmasını gerektiriyor orijinalinden daha az olsa da, diye düşündüm.
 • IMDb 7.1
 • 670
 • 0
The Big Boss
Tüm Bilgiler
The Big Boss   
Drama, çılgın bir arsa yolculuğuna sarılmış pek çok türle genel olarak saçma. Ancak, okul romantizmi arayanlar için bu dramanın en azından ilk sezon için sağlamayacağını belirtmek gerekir. Bu kötü bir şey değil, çünkü dizi daha çok komedi unsuruna odaklandı, ki bu da aslında mükemmel ve büyük dozlarda işlendi ve izleyici için tatmin edici oldu. Yine de, ister romantik ister düşmanca olsun, iki lider arasında dinamikler vardı. Öğrencilerin dostlukları da güzel bir şekilde sunuldu, bu da drama için bir bonus oldu.
 • IMDb 8
 • 6.462
 • 1
DİZİ DERLEMELERİ

Dizi İzle (HD)


Dizi İzle Sitemizin En Çok İzlenen Kore Dizileri sayfasına da mutlaka bakmanızı öneririm.


Dizi izle, en sevdiğiniz dizileri ya da vizyona yeni giren eserleri platformumuzda donma gibi sorunlar yaşamadan seyredebilirsiniz. Dizi izleme sitemizde tüm içerikleri yüksek çözünürlükte seyredebilirsiniz. Türkçe dublaj ve altyazılı izle seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Sitemiz sayesinde dünya çapında bir furya haline dönüşmüş büyük ve meşhur yapımlar için ücret ödeyip izlemek zorunda değilsiniz. Günümüzün değişen dünyasında internet ile artık bilgiye erişim sınırsız ve herkesin en doğal hakkı. Bilgiye olan sınırsız erişim, dolayısıyla eski ve yeni tüm dizi ve filmlerden haberdar olmamızı sağlıyor. Eskiden izlemek istediğimiz bir filmin günlerce DVD'ye gelmesini beklerdik. Veya kimi programlardan indirmeye çalışırken yüksek boyuttan dolayı sabahtan akşama kadar beklemek zorunda kalırdık. Yabancı dizi izleme platformları sayesinde artık tüm bu sorunlar geride kaldı. En güncel ve en son diziler haliyle elinizin altında. Tek bir tıkla full hd 1080p görüntü kalitesindeki dizilere çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Özellikle bilim kurgu dizilerini izlemenizi öneririm. Hatta dizi sektöründe en iyisi olduğumuzu iddaa ediyoruz. Sitemize yakın zamanda seveceğiniz hiçbir yerde olmayan özellikler ekleyeceğiz.


İzlediğiniz bir bölümü çok sevdiğiniz takdirde tekrar tekrar başa alıp izlemenin keyfi başka nerede var? Tüm bu seyir zevkinin sizler için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve işimizi çok önemsiyoruz. Bu sebepten dolayı dizi izle sitemizi sürekli olarak güncel tutmaya özen gösteriyoruz. Zaten çoğunlukla bilim kurgu dizilerinin bulunduğu sitesini kurmamızın amacıda buydu, hizmeti seviyoruz! Sevdiğiniz yabancı dizi izlemenin yanı sıra sitemize girdiğinizde belki de daha önce adını bile duymadığınız yeni diziler hakkında fikir sahibi olabilir, yepyeni bir dünyanın kapılarını aralayabilirsiniz. Sizler için derlediğimiz Efsane Diziler, IMDB Puanı Yüksek Diziler ve En Çok İzlenen Yabancı Dizilere mutlaka ama mutlaka bakmanızı tavsiye ederim. Çok seveceğiniz yapımları bir araya getirdik. Yorumlara bakarak ve kısa açıklamaları okuyarak dizinin konusu ve senaryosu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Böylece o dizinin sizin zevkinize uygun olup olmadığına karar vererek birinci bölümden başlayarak yeni bir dizi seyretme sürecine geçebilirsiniz. Dizilerin en güzel yanı filmler gibi çabucak bitmemeleri ve süreklilik sağlamalarıdır. Bu sayede senaryodan kopma gibi durumları yaşamazsınız. Ve diziyi dikkatle takip edebilirsiniz.


Dizi sektöründe olabildiğince kaliteli hizmet sunabilmek için çok çabalıyoruz. Birçok insan boş zamanlarını anime, film veya dizi izleyerek geçirir. Ancak dizi seyretmeye karar vermek kolayken hangi diziyi seyretmeye karar vermek, aradığınız diziyi aradığınız özelliklerde bulmak oldukça kolay bir iş değildir. Aradığınız diziyi buluyorsunuz alt yazılı bulamıyorsunuz, alt yazılı bulup istediğiniz görüntü kalitesinde bulamıyorsunuz derken keyfiniz kaçıyor. Bunların yaşanmaması adına biz size istediğiniz tüm özellikleri sunuyoruz. Geniş izleme seçenekleriyle, istediğiniz dilde türkçe dublaj ve türkçe altyazılı imkanlarıyla izlediğiniz diziden tam tatmin olmanızı sağlıyoruz. Diğer dil çevirileri için henüz çalışmalara başlamadık, bu durumu çözeceğiz. Ek olarak, PuhuTV Dizilerine buradaki bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


Dizi İzle (Full HD Kalitede)


Dizi sitemizde rahatlıkla birçok seriyi bulabilirsiniz. Öncelikle sitemizde reklam, pop-up bulunmuyor. İstediğiniz diziyi izlerken sağda solda beliren reklamlar dikkatinizi dağıtıp zamanınızı çalmıyor. Dizi süresi boyunca sizi rahatsız edebilecek her şeyi düşündük ve sitemizi ona göre tasarladık. Yayınlamakta olan dizilerin yeni bölümleri yayınladığı günden itibaren sitemizde bulabilmeniz mümkün. Gündemi, yenilikleri oldukça yakından takip edip yeni bölümleri ara vermeden, beklemeden izlemenize olanak sağlıyoruz. İzleyicilerimiz dizinin kendi asıl şekli nasılda sitemizde o halde bulabiliyor. Herhangi bir sansür, kısıtlama yapmıyoruz bu konuda. Dizilerimizi tek part halinde yüklüyoruz. Bunun nedeni ara vermeden tek seferde dizi seyretmenin daha keyifli olduğudur. Bu sayede HD dizi izle, yani sitemiz aracılığıyla diğer parta geçiş yaparken zaman kaybetmiyorsunuz. Tek part özelliğinden ziyade, tüm bölümleri HD yüklemeye çalışıyoruz. Seyircilerimizin sitemizden memnun kalması bizler için gerçekten çok önemlidir.


Yüklediğimiz dizilerin açıklama kısmına diziye ilişkin küçük notlar ekliyoruz. Söz konusu bölümün içeriğine dair açıklamalar gibi. Ayrıca; dizinin oyuncu kadrosunu, izleyici yorumlarını, izleyici puanlamalarını dizinin açıklamalar kısmına yazıyoruz. Kullanıcı yorumlarını ve puanlamalarını olduğu gibi, eklemeler veya çıkarmalar yapmadan direkt sizin erişiminize sunuyoruz. Bu sayede dizi izlemeden önce yapıma dair fikirleri kolayca edinebiliyorsunuz. Yani özetle sunduğumuz hizmetler; güvenli ve kaliteli içerik, yüksek çözünürlük, telif haklarını gözetmek, reklamsız içerikler, istediğin zamanda seyretme gibi. Sitemizde yer alan dizilerin çözünürlük kaliteleri isteğinize bağlı olmakla birlikte çok kaliteli de olabilir normal kaliteli de. Bu çözünürlükleri internet hızınıza göre seçmeniz gerekir. İnternet hızınız çok yüksekse en kaliteli seçenekleri tercih edebilirsiniz. Blu-Ray, HD, 1080p gibi. Ayrıyeten; sitemizde bulunan dizilerin türü çok geniştir. Dizi izle sitesi, hangi türde dizileri seyretmek istiyorsanız onu size sorunsuz bir şekilde sunar.


Bu dizileri istediğiniz dilde, istediğiniz kalitede tek part olarak izleyebilmeniz mümkün. Dizi izleme sitemizden memnun kalmanız için olabildiğince görüntü kalitesi düşük dizileri yüklememeye çalışıyoruz. Kalitemizden kesinlikle taviz vermiyoruz. Ziyaretçilerimizin fikirleri bizim için gerçekten önemlidir. Onların fikirlerine başvurmak, onların tavsiyelerine uymak, yenilikleri uyarlamak izleyicilerimizin memnuniyeti açısından çok mühimdir. İzleyicilerimizi memnun etmek en öncelikli amaçlarımızdandır, dizi platformumuzda memnun olabilmeniz için en iyisini yapmaktayız. Alt yazılı, dublajlı içeriklerimize kolayca erişim sağlayabilmelerinin yanında en güncel dizi içeriklerine de ulaşım sağlayabilmektedirler. Site temamız grafik tasarımcıları tarafından tasarlanmış olup en uyumlu renklerle dizayn edilmiştir. Kullanıcı ara yüzümüzü en sade şekilde yapmaya çalıştık, renk uyumuna özen gösterdik. Ek olarak, dizi izle sitemize destek olmak isterseniz anime, yabancı dizi ve filmleri sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.


kalkinmaatolyesi.org  e-sporhaber.com  mobilcasinositeleri.com  en iyi bahis siteleri  digifestnyc.com  oleybet giriş  oslobet giriş  meritroyalbet  film izle  bob frisuren  deneme bonusu veren siteler  Youwin 

instagram takipçi satın al  Casino Siteleri  Deneme bonusu veren siteler  deneme bonusu  deneme bonusu  Bahis Siteleri  Deneme bonusu  Jojobet  Deneme bonusu  dizirix  Paribahis  guvencehd.org  Vbet 

Bonus veren siteler  Bet365  Juul 2 Fiyat  juul2 Fiyat  takipçi satın al  beğeni satın al  güvenilir takipçi satın alma  güvenilir takipçi satın alma  takipçi satın al  Juul Fiyat  korehintdizi.com  amqsports.com 

biffnet.com  edsiga.com  Vbet  Onwin  Kralbet  Sahabet  iQOS 

bodrum escort  escort ankara  bursa escort  ankara escort  kocaeli escort  ankara escort  antalya escort porno  malatya escort  escort antalya  sakarya escort  sakarya escort  izmir escort  sakarya escort diyarbakır escort porno izle porno canlı sex