2018
Third Charm
Tüm Bilgiler
Third Charm   
Belki de bu gösterinin dersi beni bir kez kandırdın, beni bir kez kandırdın, beni iki kez utandırdın. Biri seni bir kez terk ederse, onu geri alma. Oyunculuk iyi. Bu Seo Kang Joon için bir vitrin ve hikayenin sempatisi şaşırtıcı bir şekilde adamla birlikte. Önce gözlüklü ve diş teli olan inek öğrenciyi oynuyor oldukça komik, sonra bir polis ve sonunda bir şef. Esom'un oynadığı kadın başrol çok sinir bozucu. Ona çok kötü davranıyor. Kötü davranışlarının sebepleri geçmişe dönüşlerde ortaya çıksa da, ona sempati duyamıyorum.
 • IMDb 6.1
 • 1.996
 • 0
Twelve Nights
Tüm Bilgiler
Twelve Nights   
Bu romantik şehir tarzı filmi, Hong Kong'da Sofia Copolla olmak isteyen üç genç kadın yönetmenden biri olan Lam Oi-wah yönetiyor. Diğer ikisi Lai Miu-suet Yüzen Manzara ve Barbara Wong. Şehirdeki en iyi iki genç sanatçıyla birlikte hızlı bir şekilde ilerleyen 12 Nights, çiftin ilişkilerin acı tatlı gerçekliği boyunca tökezlemesini betimleyen hafif bir Napa Vadisi parıldayan gülü gibi aşağı iniyor. Eason Chan'ın oyunculuk yeteneği bazen etraftaki soytarılıkları yüzünden gizleniyor.
 • IMDb 6
 • 1.696
 • 0
Wok Of Love
Tüm Bilgiler
Wok Of Love   
Oyuncu kadrosunun çoğu olan iki erkek başrolü seviyorum. Romantizm, eğlenceli olduğu zaman sonuna kadar ılıktı, ama yine de çok inandırıcı değildi. Jang Hyuk zaten yerleşik, harika bir aktör ama iyi kullanılmadı. JunHo, Rain or Shine and Confession'da daha da iyi; müthiş bir geleceği var çünkü o süper yetenekli. Serinin çoğunu beğendi ama özellikle son bölümlerde yazımı düzensiz buldum. Müdahaleci anne figürlerinden gerçekten bıktım.
 • IMDb 7
 • 3.223
 • 0
Encounter
Tüm Bilgiler
Encounter   
Zengin, yaşlı, boşanmış bir Otel CEO'su hanımefendi ve otelinde çalışan genç bir adam hakkında bu romantik dramanın tonunda yatıştırıcı bir şey var. Küba bölümleri oldukça büyüleyici. Ancak Seul'de işler yavaşlar. Gülümsemeler burada büyük bir özellik. Park Bo Gum, yersiz büyük sırıtışlardan yarım gülümsemeye kadar çok gülümsüyor. Song Hye Kyo çok rahat görünüyor ve çok sık zayıf gülümsüyor. Romantizmde öpüşme var ama tutkulu aşıklardan çok arkadaş gibi davranıyorlar.
 • IMDb 7.7
 • 3.454
 • 0
When We Were Young
Tüm Bilgiler
When We Were Young   
Çin yapımları nostaljik okul dramaları yapmanın sırrını biliyor. Bu gerçekten şu ana kadar izlediğim en iyilerden biri. Ancak kaçamadıkları bir yön vardır: Açık son. Neden, gerçekten neden!, bize tatmin edici bir son veremezler mi?! Her neyse, hayattan bir kesit gerçekçi bir son dışında, hikaye tatlıydı ve gençliğin masumiyetiyle doluydu. Başroller özellikle sevimliydi ve herkes iyi bir performans sergiledi. Ayrıca, yürütme genel olarak iyiydi.
 • IMDb 8.3
 • 6.262
 • 3
Rich Man Poor Woman
Tüm Bilgiler
Rich Man Poor Woman   
Jangsari Savaşı, bu filmden üç yıl önce muhteşem Chromite Operasyonu ile başlayan Kore Savaşı hakkındaki gevşek bir üçlemenin ikinci bölümüdür. Kore yarımadasının batı kıyısında bir oyalama manevrasına katılmak zorunda olan sadece birkaç günlük askeri eğitim almış bir grup öğrencinin hikayesini anlatıyor. Film, kendi kuzeniyle yüzleşmek zorunda kalan yerli bir Kuzey Koreli, koruyucu bir erkek kardeşi ve sahte bir kimlikle savaşa katılan kılık değiştirmiş kız kardeşi ve ailenin kara koyunu olarak görülen ve hırslı bir asker gibi farklı karakterleri takip ediyor.
 • IMDb 7.1
 • 4.332
 • 0
Risky Romance
Tüm Bilgiler
Risky Romance   
Karmaşık olmayan veya fazla çatışma olmayan bir drama izlemek istiyorsanız. Bu gidebileceğiniz bir gösteri. Tıbbi yönüne fazla odaklanmayan tıbbi bir drama. Buna rom com diyebilirsiniz. Bu gösteri öyle görünse de hiç ciddi değil. Bu dramayı izlemek için mantığınızı kafanızdan atmanız ve klişelere hazır olmanız gerekiyor. Kısacası, iyi hissettiren bir drama. Hiç ciddi olmayan ama korkunç bir planı olmayan bir şovu izlemek istediğiniz günler vardır.
 • IMDb 8.3
 • 2.672
 • 0
Devilish Joy
Tüm Bilgiler
Devilish Joy   
İlk bölüm aşırı romantik bir komedi gibi başlıyor, ancak sonraki bölümler her şeyin ilk bakışta göründüğü gibi olmadığını kanıtlıyor. Evet, biraz tahmin edilebilir. Ancak harika ve sinematik bir yapım nedeniyle yine de düşmanlardan ve yanlarına düştüklerinden nefret edeceksiniz, trajedilere dahil olan herkes için hissedeceksiniz ve başrollerin geleceği için dua edeceksiniz. Bu, sadece hikaye boyunca örülen Alzheimer ya da ailenizin hayatınızı sonsuza dek nasıl etkilediği hem iyi hem de kötü olduğu konusunda farkındalık için olsa bile izlemenizi tavsiye edeceğim ilk dizilerden biri.
 • IMDb 8.8
 • 3.266
 • 0
Color of Night
Tüm Bilgiler
Color of Night   
Bu dizinin fotoğraf ve kamera ekibi, bu tehlikeli ve görkemli yaratıkları gecenin köründe filme alan şaşırtıcı ve cesur çalışmaları nedeniyle takdir edilmelidir. Tüm habitatlar o kadar iyi renklendirilmiş ve net ki, geceyi gündüzü ayırt edemedim. Genç ve profesyonel bir ses katan Tom Hiddleston Thor, Avengers: Endgame tarafından anlatılıyor. En sevdiğim kısım, her bölümün sonunda, belirli bir bölümün karanlıkta nasıl çekildiğine dair sahne arkasına baktığımızda.
 • 2.692
 • 0
The Beauty Inside
Tüm Bilgiler
The Beauty Inside   
Güney Kore, gerçekten iyi ve eğlenceli filmler koymaya yabancı değil ve İçerideki Güzellik aka Byuti insaideu kesinlikle bu tanıma uyan bir film. Şimdi, şans eseri karşılaşmadan önce filme ya da hikayesine aşina değildim ve tabii ki Asya sinemasına olan aşkımdan dolayı bir şans vermek zorunda kaldım. Ve yaptığım için çok mutluyum, çünkü The Beauty Inside oldukça ilginç ve güzel bir film oldu. Tüm sadeliğiyle hikaye, her gün farklı bir bedende uyanan Woo-Jin'dir; hem cinsiyeti, hem milliyeti hem de yaşı kapsayan bir değişiklik.
 • IMDb 8.4
 • 3.092
 • 0
DİZİ DERLEMELERİ

Dizi İzle (HD)


Dizi İzle Sitemizin En Çok İzlenen Kore Dizileri sayfasına da mutlaka bakmanızı öneririm.


Dizi izle, en sevdiğiniz dizileri ya da vizyona yeni giren eserleri platformumuzda donma gibi sorunlar yaşamadan seyredebilirsiniz. Dizi izleme sitemizde tüm içerikleri yüksek çözünürlükte seyredebilirsiniz. Türkçe dublaj ve altyazılı izle seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Sitemiz sayesinde dünya çapında bir furya haline dönüşmüş büyük ve meşhur yapımlar için ücret ödeyip izlemek zorunda değilsiniz. Günümüzün değişen dünyasında internet ile artık bilgiye erişim sınırsız ve herkesin en doğal hakkı. Bilgiye olan sınırsız erişim, dolayısıyla eski ve yeni tüm dizi ve filmlerden haberdar olmamızı sağlıyor. Eskiden izlemek istediğimiz bir filmin günlerce DVD'ye gelmesini beklerdik. Veya kimi programlardan indirmeye çalışırken yüksek boyuttan dolayı sabahtan akşama kadar beklemek zorunda kalırdık. Yabancı dizi izleme platformları sayesinde artık tüm bu sorunlar geride kaldı. En güncel ve en son diziler haliyle elinizin altında. Tek bir tıkla full hd 1080p görüntü kalitesindeki dizilere çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Özellikle bilim kurgu dizilerini izlemenizi öneririm. Hatta dizi sektöründe en iyisi olduğumuzu iddaa ediyoruz. Sitemize yakın zamanda seveceğiniz hiçbir yerde olmayan özellikler ekleyeceğiz.


İzlediğiniz bir bölümü çok sevdiğiniz takdirde tekrar tekrar başa alıp izlemenin keyfi başka nerede var? Tüm bu seyir zevkinin sizler için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve işimizi çok önemsiyoruz. Bu sebepten dolayı dizi izle sitemizi sürekli olarak güncel tutmaya özen gösteriyoruz. Zaten çoğunlukla bilim kurgu dizilerinin bulunduğu sitesini kurmamızın amacıda buydu, hizmeti seviyoruz! Sevdiğiniz yabancı dizi izlemenin yanı sıra sitemize girdiğinizde belki de daha önce adını bile duymadığınız yeni diziler hakkında fikir sahibi olabilir, yepyeni bir dünyanın kapılarını aralayabilirsiniz. Sizler için derlediğimiz Efsane Diziler, IMDB Puanı Yüksek Diziler ve En Çok İzlenen Yabancı Dizilere mutlaka ama mutlaka bakmanızı tavsiye ederim. Çok seveceğiniz yapımları bir araya getirdik. Yorumlara bakarak ve kısa açıklamaları okuyarak dizinin konusu ve senaryosu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Böylece o dizinin sizin zevkinize uygun olup olmadığına karar vererek birinci bölümden başlayarak yeni bir dizi seyretme sürecine geçebilirsiniz. Dizilerin en güzel yanı filmler gibi çabucak bitmemeleri ve süreklilik sağlamalarıdır. Bu sayede senaryodan kopma gibi durumları yaşamazsınız. Ve diziyi dikkatle takip edebilirsiniz.


Dizi sektöründe olabildiğince kaliteli hizmet sunabilmek için çok çabalıyoruz. Birçok insan boş zamanlarını anime, film veya dizi izleyerek geçirir. Ancak dizi seyretmeye karar vermek kolayken hangi diziyi seyretmeye karar vermek, aradığınız diziyi aradığınız özelliklerde bulmak oldukça kolay bir iş değildir. Aradığınız diziyi buluyorsunuz alt yazılı bulamıyorsunuz, alt yazılı bulup istediğiniz görüntü kalitesinde bulamıyorsunuz derken keyfiniz kaçıyor. Bunların yaşanmaması adına biz size istediğiniz tüm özellikleri sunuyoruz. Geniş izleme seçenekleriyle, istediğiniz dilde türkçe dublaj ve türkçe altyazılı imkanlarıyla izlediğiniz diziden tam tatmin olmanızı sağlıyoruz. Diğer dil çevirileri için henüz çalışmalara başlamadık, bu durumu çözeceğiz. Ek olarak, PuhuTV Dizilerine buradaki bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


Dizi İzle (Full HD Kalitede)


Dizi sitemizde rahatlıkla birçok seriyi bulabilirsiniz. Öncelikle sitemizde reklam, pop-up bulunmuyor. İstediğiniz diziyi izlerken sağda solda beliren reklamlar dikkatinizi dağıtıp zamanınızı çalmıyor. Dizi süresi boyunca sizi rahatsız edebilecek her şeyi düşündük ve sitemizi ona göre tasarladık. Yayınlamakta olan dizilerin yeni bölümleri yayınladığı günden itibaren sitemizde bulabilmeniz mümkün. Gündemi, yenilikleri oldukça yakından takip edip yeni bölümleri ara vermeden, beklemeden izlemenize olanak sağlıyoruz. İzleyicilerimiz dizinin kendi asıl şekli nasılda sitemizde o halde bulabiliyor. Herhangi bir sansür, kısıtlama yapmıyoruz bu konuda. Dizilerimizi tek part halinde yüklüyoruz. Bunun nedeni ara vermeden tek seferde dizi seyretmenin daha keyifli olduğudur. Bu sayede HD dizi izle, yani sitemiz aracılığıyla diğer parta geçiş yaparken zaman kaybetmiyorsunuz. Tek part özelliğinden ziyade, tüm bölümleri HD yüklemeye çalışıyoruz. Seyircilerimizin sitemizden memnun kalması bizler için gerçekten çok önemlidir.


Yüklediğimiz dizilerin açıklama kısmına diziye ilişkin küçük notlar ekliyoruz. Söz konusu bölümün içeriğine dair açıklamalar gibi. Ayrıca; dizinin oyuncu kadrosunu, izleyici yorumlarını, izleyici puanlamalarını dizinin açıklamalar kısmına yazıyoruz. Kullanıcı yorumlarını ve puanlamalarını olduğu gibi, eklemeler veya çıkarmalar yapmadan direkt sizin erişiminize sunuyoruz. Bu sayede dizi izlemeden önce yapıma dair fikirleri kolayca edinebiliyorsunuz. Yani özetle sunduğumuz hizmetler; güvenli ve kaliteli içerik, yüksek çözünürlük, telif haklarını gözetmek, reklamsız içerikler, istediğin zamanda seyretme gibi. Sitemizde yer alan dizilerin çözünürlük kaliteleri isteğinize bağlı olmakla birlikte çok kaliteli de olabilir normal kaliteli de. Bu çözünürlükleri internet hızınıza göre seçmeniz gerekir. İnternet hızınız çok yüksekse en kaliteli seçenekleri tercih edebilirsiniz. Blu-Ray, HD, 1080p gibi. Ayrıyeten; sitemizde bulunan dizilerin türü çok geniştir. Dizi izle sitesi, hangi türde dizileri seyretmek istiyorsanız onu size sorunsuz bir şekilde sunar.


Bu dizileri istediğiniz dilde, istediğiniz kalitede tek part olarak izleyebilmeniz mümkün. Dizi izleme sitemizden memnun kalmanız için olabildiğince görüntü kalitesi düşük dizileri yüklememeye çalışıyoruz. Kalitemizden kesinlikle taviz vermiyoruz. Ziyaretçilerimizin fikirleri bizim için gerçekten önemlidir. Onların fikirlerine başvurmak, onların tavsiyelerine uymak, yenilikleri uyarlamak izleyicilerimizin memnuniyeti açısından çok mühimdir. İzleyicilerimizi memnun etmek en öncelikli amaçlarımızdandır, dizi platformumuzda memnun olabilmeniz için en iyisini yapmaktayız. Alt yazılı, dublajlı içeriklerimize kolayca erişim sağlayabilmelerinin yanında en güncel dizi içeriklerine de ulaşım sağlayabilmektedirler. Site temamız grafik tasarımcıları tarafından tasarlanmış olup en uyumlu renklerle dizayn edilmiştir. Kullanıcı ara yüzümüzü en sade şekilde yapmaya çalıştık, renk uyumuna özen gösterdik. Ek olarak, dizi izle sitemize destek olmak isterseniz anime, yabancı dizi ve filmleri sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.


kalkinmaatolyesi.org  e-sporhaber.com  mobilcasinositeleri.com  en iyi bahis siteleri  digifestnyc.com  oleybet giriş  oslobet giriş  meritroyalbet  film izle  bob frisuren  deneme bonusu veren siteler  Bet365 

Casino Siteleri  Deneme bonusu veren siteler  deneme bonusu  Bahis Siteleri  Deneme bonusu  Jojobet  Deneme bonusu  dizirix  guvencehd.org  Vbet  biffnet.com  Vbet  amqsports.com  Vozol Sipariş 

Bonus veren siteler  Juul 2 Fiyat  juul2 Fiyat  takipçi satın al  beğeni satın al  güvenilir takipçi satın alma  takipçi satın al  korehintdizi.com  www.ocianews.com  casino siteleri  deneme bonusu veren siteler 

sohbet  iQOS  Juul Fiyat 

bodrum escort  escort ankara  bursa escort  ankara escort  kocaeli escort  ankara escort  antalya escort porno  malatya escort  escort antalya  izmir escort  bodrum escort  diyarbakır escort porno izle porno canlı sex mersin escort