2019
Black
Tüm Bilgiler
Black   
Bu, Güney Kore'nin modern sinema standardına uygun değil ve acı bir hayal kırıklığı. Genel olarak gizemli televizyonla hayal kırıklığına uğradıktan sonra 'Siyah'a giden yol gösterildi, çoğu iyi değil, bu yüzden yüksek anlara tutunuyorum/biz. Ama bu Ed Wood kötüydü ve Marx Bros aslında eğlendirici ve hatta eğlendirici olmadan gülünçtü. Açılış jeneriği, liseli bir serseri çocuk tarafından yapılmış gibi görünüyor. Bu beni hemen vazgeçirdi. Açılış sahnesi 14 yaşında bir kız tarafından yazılmıştır ve sadece dijital kompozisyon ve protez israfıdır.
 • 2.691
 • 3
My Fellow Citizens
Tüm Bilgiler
My Fellow Citizens   
Ben biraz Choi Siwon hayranıyım ve önceki çalışmalarını beğendim ve bunu dört gözle bekliyordum. Bundaki performansı neredeyse eskisi kadar iyiydi ve role çok iyi uyuyordu, ancak onu ve başroldeki kadını bir arada göremedim. Harika, sert ve eğlenceli bir polis memuruydu, ama sadece onunla kimya konusunda hiçbir şekilde çalışmadı. Sonu biraz peki, bunu yaklaşık 3 dakika içinde bitirmemiz gerekiyor gibi görünüyordu, size cevaplar veren ama başka bir şey olmayan hayal kırıklığı yaratan bir karmaşa.
 • IMDb 7
 • 954
 • 0
Persona
Tüm Bilgiler
Persona   
Dört kısa filmin tamamı farklı tarzlarda çekildi. İlk Sıfır Aşk, olgunluk ve olgunluk arasındaki baştan çıkarmayı temsil eden bir ayartmadır. Bana iu'nun önceki şarkısı Everyone Has a Secretı hatırlatıyor. İkinci Uzun Yolsuzluk Yok, erkeklerle ve geçici aşkla oynayan bir kadın. Sevdiğim bir söz vardır, Bir erkek bir kadınla onunla yatmak için sohbet eder ve bir kadın onunla yatmadan önce bir erkekle sohbet etmek ister. Üçüncüsü Öpücük Günahtır ilginç ve yaramaz kısa film.
 • IMDb 6.9
 • 785
 • 0
Class Of Lies
Tüm Bilgiler
Class Of Lies   
Öğrencilerden gerçekten korktum. Eğer bu gerçekten olsaydı, beni çok korkuturdu. Okulda ve adalet bakanlığında çok fazla skandal, zorbalık, cinayet ve gücün kötüye kullanılması. Bir kdramada çok fazla çatışma olduğunda o kadar bunaltıcı hale geldi ki birçok yeri atlamak zorunda kaldım. Ayrıca, Lee adminini hala do bong'da hatırladığım için bir kötü adam olarak hayal edemiyorum. kabadayı kız çok güzel ve kötü öğrenci de sevimli ve oyunculuğunu beğendim. Erkek ve kadın başroller arasında bir aşk çizgisi olup olmadığını bile bilmiyordum.
 • IMDb 7
 • 1.376
 • 0
At Eighteen
Tüm Bilgiler
At Eighteen   
Bu gençlik draması biraz fazla uzun ve biraz iç karartıcı ama bazı izlenebilir anları var. Küçük bir Sky Castle çılgın ebeveynler ve biraz Yağmurda Bir Şey çılgın anne. Ong Seung Woo zayıf, bu yüzden bir genç gibi görünüyor, lise çocuğu gibi davranan bir yetişkin değil. Ve daha küçük yapısı onu mazlum olarak daha sempatik kılıyor. Yüz ifadeleri bazen çok sınırlı. Ama okuldaki kötü adamdan, babasından vb. katlanmak zorunda olduğu her şeye sempati duyuyor. Karakter sizin sempatinizi kazanmak için iyi yazılmış belki fazla aziz ama tüm kötü şeylere nasıl tepki verdiğini görmek oldukça ilginç ve onun bazen aşırı bilgece sözleri.
 • IMDb 7.5
 • 2.520
 • 0
Babel
Tüm Bilgiler
Babel   
Açıkçası dizi için neden Fas'ı seçtiklerini anlamıyorum. Bu dizinin, polisin çocuklara soru sormadan ateş ettiği ve yaşlıları dövdüğü tehlikeli, teröristlerle dolu bir ülke olarak yanlış bir görüntü verdiğini düşünüyorum, oysa Fas aslında diğer Afrika ülkelerine kıyasla çok daha ileri düzeyde ve ayrıca çok daha istikrarlı bir ülke. Neden rastgele bir orta doğu ülkesi seçmediler? Hikayeyi çok daha inandırıcı ve izleyiciler için satın almayı daha kolay hale getirecekti.
 • IMDb 7.5
 • 1.639
 • 0
Confession
Tüm Bilgiler
Confession   
Species'in piyasaya sürülmesinden sonraki yıl olan 1996'da piyasaya sürüldü ve doğru hatırlıyorsam büyük bir hit oldu. O zamanlar lisedeydim ve yönetmen Ringo Lam'ın Maximum Risk ile hedeflediği hedef kitleyle aynı olan akranlarım arasında oldukça popüler olduğunu biliyorum. Van Damme, kült yıldız gücünü Natasha Henstridge ile birlikte Hong Kong aksiyon yönetmeni Lam'ın yönetimi altında ödünç veriyor ve sonuç son derece kötü, sayıca az bir intikam.
 • IMDb 7.7
 • 1.688
 • 0
Hua Jai Sila
Tüm Bilgiler
Hua Jai Sila   
Bu hipnotik derecede güzel film bir rüyayı hatırlatabilir, ancak para ve gücün maddi dünyası, sözleşmeli kölelik ve her yerde dayak onun içine girer. Emerald, Pearl, Crimson, Jade ve Crystal'ın birbirine zıt hikayelerinde, bazılarının çiçek kızlar olarak nasıl hayatta kaldığını ve diğerlerinin nasıl ezildiğini keşfediyoruz. Sıkıcı veya soğuk olmaktan çok uzak olan film, dramatik ve duygusal olarak zorlayıcı. Çiçekler Şangay sınırsız üzüntü ve öfke rezervi içeriyor gibi görünüyor.
 • 5.734
 • 0
Search WWW
Tüm Bilgiler
Search WWW   
Basitçe söylemek gerekirse, yaklaşık 8 bölüm için yeterli hikaye vardı. 16 yaşında sıkıcı olaysız anlar çok fazla arttı. Farklı olmak için, bu drama modern güçlü kadınları göstermeye çalışıyor. Yeni tanıştığı bir adamla yatar. 3 güçlü modern kadın karakterden sadece Lee Da Hee'nin güzel dövüşçüsü ilginç görünüyordu ve oyuncuyla olan romantizmi komik, romantik ve dokunaklıydı. Im Soo Jung'un karakterinin Jang Ki Yong ile Mayıs Aralık romantizmi vardı ama hızla tükendi.
 • IMDb 9.2
 • 1.252
 • 0
The Light in Your Eyes
Tüm Bilgiler
The Light in Your Eyes   
Gözlerinizdeki ışık tuhaf, şaşırtıcı bir drama. Göründüğü gibi değil. Hikaye bir komedi olarak başladı, sonra fantastik bir drama dönüştü ve sonunda her şey mantıklı geldi. Dramatik, melodram unsuru gerçekten iyiydi ve aile dinamikleri dokunaklı ve güçlüydü. Bununla birlikte, hikaye çok karanlık olduğu ve bazen onunla iyi uyum sağlamadığı için komedi unsuru biraz daha az olabilirdi. Ayrıca dilim yaşam konseptinden de keyif aldım.
 • IMDb 8.7
 • 1.035
 • 0
DİZİ DERLEMELERİ

Dizi İzle (HD)


Dizi İzle Sitemizin En Çok İzlenen Kore Dizileri sayfasına da mutlaka bakmanızı öneririm.


Dizi izle, en sevdiğiniz dizileri ya da vizyona yeni giren eserleri platformumuzda donma gibi sorunlar yaşamadan seyredebilirsiniz. Dizi izleme sitemizde tüm içerikleri yüksek çözünürlükte seyredebilirsiniz. Türkçe dublaj ve altyazılı izle seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Sitemiz sayesinde dünya çapında bir furya haline dönüşmüş büyük ve meşhur yapımlar için ücret ödeyip izlemek zorunda değilsiniz. Günümüzün değişen dünyasında internet ile artık bilgiye erişim sınırsız ve herkesin en doğal hakkı. Bilgiye olan sınırsız erişim, dolayısıyla eski ve yeni tüm dizi ve filmlerden haberdar olmamızı sağlıyor. Eskiden izlemek istediğimiz bir filmin günlerce DVD'ye gelmesini beklerdik. Veya kimi programlardan indirmeye çalışırken yüksek boyuttan dolayı sabahtan akşama kadar beklemek zorunda kalırdık. Yabancı dizi izleme platformları sayesinde artık tüm bu sorunlar geride kaldı. En güncel ve en son diziler haliyle elinizin altında. Tek bir tıkla full hd 1080p görüntü kalitesindeki dizilere çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Özellikle bilim kurgu dizilerini izlemenizi öneririm. Hatta dizi sektöründe en iyisi olduğumuzu iddaa ediyoruz. Sitemize yakın zamanda seveceğiniz hiçbir yerde olmayan özellikler ekleyeceğiz.


İzlediğiniz bir bölümü çok sevdiğiniz takdirde tekrar tekrar başa alıp izlemenin keyfi başka nerede var? Tüm bu seyir zevkinin sizler için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve işimizi çok önemsiyoruz. Bu sebepten dolayı dizi izle sitemizi sürekli olarak güncel tutmaya özen gösteriyoruz. Zaten çoğunlukla bilim kurgu dizilerinin bulunduğu sitesini kurmamızın amacıda buydu, hizmeti seviyoruz! Sevdiğiniz yabancı dizi izlemenin yanı sıra sitemize girdiğinizde belki de daha önce adını bile duymadığınız yeni diziler hakkında fikir sahibi olabilir, yepyeni bir dünyanın kapılarını aralayabilirsiniz. Sizler için derlediğimiz Efsane Diziler, IMDB Puanı Yüksek Diziler ve En Çok İzlenen Yabancı Dizilere mutlaka ama mutlaka bakmanızı tavsiye ederim. Çok seveceğiniz yapımları bir araya getirdik. Yorumlara bakarak ve kısa açıklamaları okuyarak dizinin konusu ve senaryosu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Böylece o dizinin sizin zevkinize uygun olup olmadığına karar vererek birinci bölümden başlayarak yeni bir dizi seyretme sürecine geçebilirsiniz. Dizilerin en güzel yanı filmler gibi çabucak bitmemeleri ve süreklilik sağlamalarıdır. Bu sayede senaryodan kopma gibi durumları yaşamazsınız. Ve diziyi dikkatle takip edebilirsiniz.


Dizi sektöründe olabildiğince kaliteli hizmet sunabilmek için çok çabalıyoruz. Birçok insan boş zamanlarını anime, film veya dizi izleyerek geçirir. Ancak dizi seyretmeye karar vermek kolayken hangi diziyi seyretmeye karar vermek, aradığınız diziyi aradığınız özelliklerde bulmak oldukça kolay bir iş değildir. Aradığınız diziyi buluyorsunuz alt yazılı bulamıyorsunuz, alt yazılı bulup istediğiniz görüntü kalitesinde bulamıyorsunuz derken keyfiniz kaçıyor. Bunların yaşanmaması adına biz size istediğiniz tüm özellikleri sunuyoruz. Geniş izleme seçenekleriyle, istediğiniz dilde türkçe dublaj ve türkçe altyazılı imkanlarıyla izlediğiniz diziden tam tatmin olmanızı sağlıyoruz. Diğer dil çevirileri için henüz çalışmalara başlamadık, bu durumu çözeceğiz. Ek olarak, PuhuTV Dizilerine buradaki bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


Dizi İzle (Full HD Kalitede)


Dizi sitemizde rahatlıkla birçok seriyi bulabilirsiniz. Öncelikle sitemizde reklam, pop-up bulunmuyor. İstediğiniz diziyi izlerken sağda solda beliren reklamlar dikkatinizi dağıtıp zamanınızı çalmıyor. Dizi süresi boyunca sizi rahatsız edebilecek her şeyi düşündük ve sitemizi ona göre tasarladık. Yayınlamakta olan dizilerin yeni bölümleri yayınladığı günden itibaren sitemizde bulabilmeniz mümkün. Gündemi, yenilikleri oldukça yakından takip edip yeni bölümleri ara vermeden, beklemeden izlemenize olanak sağlıyoruz. İzleyicilerimiz dizinin kendi asıl şekli nasılda sitemizde o halde bulabiliyor. Herhangi bir sansür, kısıtlama yapmıyoruz bu konuda. Dizilerimizi tek part halinde yüklüyoruz. Bunun nedeni ara vermeden tek seferde dizi seyretmenin daha keyifli olduğudur. Bu sayede HD dizi izle, yani sitemiz aracılığıyla diğer parta geçiş yaparken zaman kaybetmiyorsunuz. Tek part özelliğinden ziyade, tüm bölümleri HD yüklemeye çalışıyoruz. Seyircilerimizin sitemizden memnun kalması bizler için gerçekten çok önemlidir.


Yüklediğimiz dizilerin açıklama kısmına diziye ilişkin küçük notlar ekliyoruz. Söz konusu bölümün içeriğine dair açıklamalar gibi. Ayrıca; dizinin oyuncu kadrosunu, izleyici yorumlarını, izleyici puanlamalarını dizinin açıklamalar kısmına yazıyoruz. Kullanıcı yorumlarını ve puanlamalarını olduğu gibi, eklemeler veya çıkarmalar yapmadan direkt sizin erişiminize sunuyoruz. Bu sayede dizi izlemeden önce yapıma dair fikirleri kolayca edinebiliyorsunuz. Yani özetle sunduğumuz hizmetler; güvenli ve kaliteli içerik, yüksek çözünürlük, telif haklarını gözetmek, reklamsız içerikler, istediğin zamanda seyretme gibi. Sitemizde yer alan dizilerin çözünürlük kaliteleri isteğinize bağlı olmakla birlikte çok kaliteli de olabilir normal kaliteli de. Bu çözünürlükleri internet hızınıza göre seçmeniz gerekir. İnternet hızınız çok yüksekse en kaliteli seçenekleri tercih edebilirsiniz. Blu-Ray, HD, 1080p gibi. Ayrıyeten; sitemizde bulunan dizilerin türü çok geniştir. Dizi izle sitesi, hangi türde dizileri seyretmek istiyorsanız onu size sorunsuz bir şekilde sunar.


Bu dizileri istediğiniz dilde, istediğiniz kalitede tek part olarak izleyebilmeniz mümkün. Dizi izleme sitemizden memnun kalmanız için olabildiğince görüntü kalitesi düşük dizileri yüklememeye çalışıyoruz. Kalitemizden kesinlikle taviz vermiyoruz. Ziyaretçilerimizin fikirleri bizim için gerçekten önemlidir. Onların fikirlerine başvurmak, onların tavsiyelerine uymak, yenilikleri uyarlamak izleyicilerimizin memnuniyeti açısından çok mühimdir. İzleyicilerimizi memnun etmek en öncelikli amaçlarımızdandır, dizi platformumuzda memnun olabilmeniz için en iyisini yapmaktayız. Alt yazılı, dublajlı içeriklerimize kolayca erişim sağlayabilmelerinin yanında en güncel dizi içeriklerine de ulaşım sağlayabilmektedirler. Site temamız grafik tasarımcıları tarafından tasarlanmış olup en uyumlu renklerle dizayn edilmiştir. Kullanıcı ara yüzümüzü en sade şekilde yapmaya çalıştık, renk uyumuna özen gösterdik. Ek olarak, dizi izle sitemize destek olmak isterseniz anime, yabancı dizi ve filmleri sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.


kalkinmaatolyesi.org  e-sporhaber.com  mobilcasinositeleri.com  en iyi bahis siteleri  digifestnyc.com  oleybet giriş  oslobet giriş  meritroyalbet  film izle  bob frisuren  deneme bonusu veren siteler  Youwin 

instagram takipçi satın al  Casino Siteleri  Deneme bonusu veren siteler  deneme bonusu  deneme bonusu  Bahis Siteleri  Deneme bonusu  Jojobet  Deneme bonusu  dizirix  Paribahis  eşya depolama  Vbet 

guvencehd.org  Deneme bonusu veren siteler  Bonus veren siteler  Bet365  Juul 2 Fiyat  juul2 Fiyat  takipçi satın al  beğeni satın al  güvenilir takipçi satın alma  güvenilir takipçi satın alma  takipçi satın al 

filmmodu  biffnet.com  edsiga.com  Vbet  amqsports.com  Onwin  Kralbet  Sahabet  iQOS  Juul Fiyat  korehintdizi.com 

bodrum escort  escort ankara  bursa escort  ankara escort  kocaeli escort  ankara escort  porno  malatya escort  escort bayan istanbul  beşiktaş escort  antalya escort  istanbul escort  escort antalya  sakarya escort  sakarya escort  izmir escort  sakarya escort escort411.net/category/escort diyarbakır escort porno izle porno canlı sex