Claire Forlani

 1. Özgürlük Savaşçısı
  Tüm Bilgiler
  Özgürlük Savaşçısı Aksiyon, Fantastik 
  Türkçe Dublaj
  Ayarlayıcı, bazı güçlü sahneleri ve konseptleri olan farklı bir film türüdür, ancak bu filmin tam anlamıyla başarılı olması için yeterli çalışma yoktur. Derin bir şey yapmaya çalışmakla bu amaca gerçekten ulaşmak arasında bir fark vardır ve yalnızca gerçekten eklektik sinema filmlerinden hoşlananlar Egoyan'ın buradaki çabalarını verimli görebilir.
  • 1080P
  • IMDb 3.8
  • 120
  • 0
  Madalyon
  Tüm Bilgiler
  Madalyon Aksiyon, Fantastik 
  Türkçe Dublaj
  Hanson, inanılmaz yüksekliklere ulaşabilen ve iç karartıcı derinliklere dalan, herkesin bildiği dengesiz bir film yapımcısı. LA Confidential ve Wonder Boys ile gözlerimizi kamaştıran auteur iş başında kayıp. Daha az sinirli ama yine de saygın 8 Mile'ın yönetmeni bile hiçbir yerde bulunamıyor. Bunun yerine, bir senaryomuz var ve Garry Marshall veya Nancy Meyers'in atölyesinden çıkacak bir şeyle daha uyumlu bir sonuç elde ediyoruz.
  • 1080P
  • IMDb 5.3
  • 94
  • 0
  The Rock
  Tüm Bilgiler
  The Rock Aksiyon, Gerilim 
  Türkçe Dublaj
  Sualtı savaş sahneleri şaşırtıcı derecede zayıf özel efektlerle gölgeleniyor. Crimson Tide'ın modelleri, mağazadan satın alınan bir kitten monte edilebilecek türden bir şeye benziyor. Neyse ki, bu diziler çalışma süresinin büyük bir bölümünü oluşturmaz. Aksiyonun çoğu teknede geçiyor ve bu klostrofobik sahneler çok daha inandırıcı, gerçekçi ve etkili.
  • 1996
  • ABD
  • HD
  • IMDb 7.1
  • 76
  • 0
  İçimdeki Ben
  Tüm Bilgiler
  İçimdeki Ben Gerilim, Gizem 
  Türkçe Dublaj
  Quest, genel olarak bilim kurgunun farklı yönleriyle ve özellikle Star Trek'le oynamaktan iyi vakit geçiriyor. Ve bu filmin tadını çıkarmak için orijinal Star Trek TV dizisi hakkında ansiklopedik bir bilgiyle donanmış olmanız gerekmese de, Galaxy Quest'in ilhamını ne kadar iyi bilirseniz, bu resimden o kadar çok şey çıkaracaksınız.
  • 1080P
  • IMDb 4.7
  • 143
  • 0
  Senden Beş Adım Uzakta
  Tüm Bilgiler
  Senden Beş Adım Uzakta Dram, Romantik 
  Türkçe Dublaj
  Güzel tatlı bir film: kısmen özelliği, kısmen sosyal yorum ve kısmen şakşak komedi. Filmle ilgili sorun, toplamın parçalardan daha büyük olmaması ve parçaların sürekli olarak hoş veya sinemasal olarak tatmin edici bir şekilde kaynaşmaması. Filmin canavar filmi yönleri çok eğlenceli olsa da, The Host'un politik alt konusu çok uzun, ilgi çekici ve bariz. Görünüşte rastgele, geniş patlamalar halinde ortaya çıkan komedi, komikten daha tuhaftır en yaygın olanı pratfall yapanlardır ve sonu üzücüdür.
  • 2019
  • ABD
  • HD
  • IMDb 8.4
  • 128
  • 0
  Five Feet Apart
  Tüm Bilgiler
  Five Feet Apart Dram, Romantik 
  Türkçe Dublaj
  Derin bir nefes al. Nefes alma lüksüne sahip olanlarımız, ciğerlerimize hava çekmeyi düşündüğümüzde düşüncelerimizi merkeze almak, rahatlamak, şarkı söylemek, bir balonu şişirmek, koşmak seçme şansına sahip oluyoruz. Kistik fibroz CF gibi akciğer hastalıkları olan kişiler için her nefes bir mücadele, bir zafer ve bunun son olabileceğine dair acı bir hatırlatmadır. Sadece birkaç on yıl önce, KF ile doğanlar için beklenen yaşam süresi 10'du. Dolayısıyla, Five Feet Aparttaki KF'li gençler gibi insanların hastalıklarını ve sınırlamalarını gerçekten anlayacak kadar uzun yaşamaları ancak son zamanlarda olmuştur.
  • 2019
  • ABD
  • HD
  • IMDb 8.4
  • 1.668
  • 0
  Yeşil Sokak Holiganları
  Tüm Bilgiler
  Yeşil Sokak Holiganları Dram, Suç 
  Türkçe Dublaj
  Film, Green Street'ten hoşlanmayacağımı bekliyordum çünkü daha önce çekilmiş diğer tüm Hooli filmleri beni hayal kırıklığına uğratmıştı. Ancak, şüpheli bir hikaye akışına ve Charlie Hunnam'ın oynadığı baş karakterin berbat aksanı da dahil olmak üzere bazı göze çarpan yanlışlıklara rağmen, onu oldukça beğendim. Bunun bir belgesel değil kurgusal olduğunu kabul etmek gerekir. Oyunculuğun genel olarak oldukça iyi olduğunu ve kamera çalışmasının yüksek standartta olduğunu düşündüm.
  • 2005
  • ABD,United Kingdom
  • HD
  • IMDb 7.2
  • 4.256
  • 0

Dizi İzle (HD)


Dizi İzle Sitemizin En Çok İzlenen Kore Dizileri sayfasına da mutlaka bakmanızı öneririm.


Dizi izle, en sevdiğiniz dizileri ya da vizyona yeni giren eserleri platformumuzda donma gibi sorunlar yaşamadan seyredebilirsiniz. Dizi izleme sitemizde tüm içerikleri yüksek çözünürlükte seyredebilirsiniz. Türkçe dublaj ve altyazılı izle seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Sitemiz sayesinde dünya çapında bir furya haline dönüşmüş büyük ve meşhur yapımlar için ücret ödeyip izlemek zorunda değilsiniz. Günümüzün değişen dünyasında internet ile artık bilgiye erişim sınırsız ve herkesin en doğal hakkı. Bilgiye olan sınırsız erişim, dolayısıyla eski ve yeni tüm dizi ve filmlerden haberdar olmamızı sağlıyor. Eskiden izlemek istediğimiz bir filmin günlerce DVD'ye gelmesini beklerdik. Veya kimi programlardan indirmeye çalışırken yüksek boyuttan dolayı sabahtan akşama kadar beklemek zorunda kalırdık. Yabancı dizi izleme platformları sayesinde artık tüm bu sorunlar geride kaldı. En güncel ve en son diziler haliyle elinizin altında. Tek bir tıkla full hd 1080p görüntü kalitesindeki dizilere çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Özellikle bilim kurgu dizilerini izlemenizi öneririm. Hatta dizi sektöründe en iyisi olduğumuzu iddaa ediyoruz. Sitemize yakın zamanda seveceğiniz hiçbir yerde olmayan özellikler ekleyeceğiz.


İzlediğiniz bir bölümü çok sevdiğiniz takdirde tekrar tekrar başa alıp izlemenin keyfi başka nerede var? Tüm bu seyir zevkinin sizler için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve işimizi çok önemsiyoruz. Bu sebepten dolayı dizi izle sitemizi sürekli olarak güncel tutmaya özen gösteriyoruz. Zaten çoğunlukla bilim kurgu dizilerinin bulunduğu sitesini kurmamızın amacıda buydu, hizmeti seviyoruz! Sevdiğiniz yabancı dizi izlemenin yanı sıra sitemize girdiğinizde belki de daha önce adını bile duymadığınız yeni diziler hakkında fikir sahibi olabilir, yepyeni bir dünyanın kapılarını aralayabilirsiniz. Sizler için derlediğimiz Efsane Diziler, IMDB Puanı Yüksek Diziler ve En Çok İzlenen Yabancı Dizilere mutlaka ama mutlaka bakmanızı tavsiye ederim. Çok seveceğiniz yapımları bir araya getirdik. Yorumlara bakarak ve kısa açıklamaları okuyarak dizinin konusu ve senaryosu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Böylece o dizinin sizin zevkinize uygun olup olmadığına karar vererek birinci bölümden başlayarak yeni bir dizi seyretme sürecine geçebilirsiniz. Dizilerin en güzel yanı filmler gibi çabucak bitmemeleri ve süreklilik sağlamalarıdır. Bu sayede senaryodan kopma gibi durumları yaşamazsınız. Ve diziyi dikkatle takip edebilirsiniz.


Dizi sektöründe olabildiğince kaliteli hizmet sunabilmek için çok çabalıyoruz. Birçok insan boş zamanlarını anime, film veya dizi izleyerek geçirir. Ancak dizi seyretmeye karar vermek kolayken hangi diziyi seyretmeye karar vermek, aradığınız diziyi aradığınız özelliklerde bulmak oldukça kolay bir iş değildir. Aradığınız diziyi buluyorsunuz alt yazılı bulamıyorsunuz, alt yazılı bulup istediğiniz görüntü kalitesinde bulamıyorsunuz derken keyfiniz kaçıyor. Bunların yaşanmaması adına biz size istediğiniz tüm özellikleri sunuyoruz. Geniş izleme seçenekleriyle, istediğiniz dilde türkçe dublaj ve türkçe altyazılı imkanlarıyla izlediğiniz diziden tam tatmin olmanızı sağlıyoruz. Diğer dil çevirileri için henüz çalışmalara başlamadık, bu durumu çözeceğiz. Ek olarak, PuhuTV Dizilerine buradaki bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


Dizi İzle (Full HD Kalitede)


Dizi sitemizde rahatlıkla birçok seriyi bulabilirsiniz. Öncelikle sitemizde reklam, pop-up bulunmuyor. İstediğiniz diziyi izlerken sağda solda beliren reklamlar dikkatinizi dağıtıp zamanınızı çalmıyor. Dizi süresi boyunca sizi rahatsız edebilecek her şeyi düşündük ve sitemizi ona göre tasarladık. Yayınlamakta olan dizilerin yeni bölümleri yayınladığı günden itibaren sitemizde bulabilmeniz mümkün. Gündemi, yenilikleri oldukça yakından takip edip yeni bölümleri ara vermeden, beklemeden izlemenize olanak sağlıyoruz. İzleyicilerimiz dizinin kendi asıl şekli nasılda sitemizde o halde bulabiliyor. Herhangi bir sansür, kısıtlama yapmıyoruz bu konuda. Dizilerimizi tek part halinde yüklüyoruz. Bunun nedeni ara vermeden tek seferde dizi seyretmenin daha keyifli olduğudur. Bu sayede HD dizi izle, yani sitemiz aracılığıyla diğer parta geçiş yaparken zaman kaybetmiyorsunuz. Tek part özelliğinden ziyade, tüm bölümleri HD yüklemeye çalışıyoruz. Seyircilerimizin sitemizden memnun kalması bizler için gerçekten çok önemlidir.


Yüklediğimiz dizilerin açıklama kısmına diziye ilişkin küçük notlar ekliyoruz. Söz konusu bölümün içeriğine dair açıklamalar gibi. Ayrıca; dizinin oyuncu kadrosunu, izleyici yorumlarını, izleyici puanlamalarını dizinin açıklamalar kısmına yazıyoruz. Kullanıcı yorumlarını ve puanlamalarını olduğu gibi, eklemeler veya çıkarmalar yapmadan direkt sizin erişiminize sunuyoruz. Bu sayede dizi izlemeden önce yapıma dair fikirleri kolayca edinebiliyorsunuz. Yani özetle sunduğumuz hizmetler; güvenli ve kaliteli içerik, yüksek çözünürlük, telif haklarını gözetmek, reklamsız içerikler, istediğin zamanda seyretme gibi. Sitemizde yer alan dizilerin çözünürlük kaliteleri isteğinize bağlı olmakla birlikte çok kaliteli de olabilir normal kaliteli de. Bu çözünürlükleri internet hızınıza göre seçmeniz gerekir. İnternet hızınız çok yüksekse en kaliteli seçenekleri tercih edebilirsiniz. Blu-Ray, HD, 1080p gibi. Ayrıyeten; sitemizde bulunan dizilerin türü çok geniştir. Dizi izle sitesi, hangi türde dizileri seyretmek istiyorsanız onu size sorunsuz bir şekilde sunar.


Bu dizileri istediğiniz dilde, istediğiniz kalitede tek part olarak izleyebilmeniz mümkün. Dizi izleme sitemizden memnun kalmanız için olabildiğince görüntü kalitesi düşük dizileri yüklememeye çalışıyoruz. Kalitemizden kesinlikle taviz vermiyoruz. Ziyaretçilerimizin fikirleri bizim için gerçekten önemlidir. Onların fikirlerine başvurmak, onların tavsiyelerine uymak, yenilikleri uyarlamak izleyicilerimizin memnuniyeti açısından çok mühimdir. İzleyicilerimizi memnun etmek en öncelikli amaçlarımızdandır, dizi platformumuzda memnun olabilmeniz için en iyisini yapmaktayız. Alt yazılı, dublajlı içeriklerimize kolayca erişim sağlayabilmelerinin yanında en güncel dizi içeriklerine de ulaşım sağlayabilmektedirler. Site temamız grafik tasarımcıları tarafından tasarlanmış olup en uyumlu renklerle dizayn edilmiştir. Kullanıcı ara yüzümüzü en sade şekilde yapmaya çalıştık, renk uyumuna özen gösterdik. Ek olarak, dizi izle sitemize destek olmak isterseniz anime, yabancı dizi ve filmleri sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.


e-sporhaber.com  aviator giriş  bonus veren siteler  digifestnyc.com  yabancı dizi izle  oleybet giriş  oslobet giriş  meritroyalbet  film izle  deneme bonusu  iQOS  bob frisuren  deneme bonusu veren siteler 

instagram takipçi satın al  Juul Fiyat  Casino Siteleri  Deneme bonusu veren siteler  kalkinmaatolyesi.org  deneme bonusu  Bahis Siteleri  Deneme bonusu  Jojobet  iptv Almanya  Deneme bonusu  dizirix 

guvencehd.org  Deneme bonusu veren siteler  Bonus veren siteler  Bet365  İqos 3 Duo  İQOS VEEV  takipçi satın al  beğeni satın al  takipçi satın al  güvenilir takipçi satın alma  takipçi satın al  filmmodu 

Vbet  biffnet.com  edsiga.com  eşya depolama  Vbet  amqsports.com  Paribahis  Onwin  Youwin  Kralbet  Sahabet  https://animasyonfilmleri.com  bodrum escort  escort ankara  porno  malatya escort  escort bayan istanbul  beşiktaş escort  antalya escort  istanbul escort  escort antalya  sakarya escort  sakarya escort  izmir escort  sakarya escort bursa escort ankara escort kocaeli escort ankara escort ankara escort diyarbakır escort