Lena Olin

 1. Chocolat
  Tüm Bilgiler
  Chocolat Dram, Romantik 
  Türkçe Dublaj
  Yakalandığı sırada Daniel Dan Futterman eşi Mariane Angelina Jolie ile birlikte Pakistan'ın Karaçi kentinde yaşıyordu. Sözde ayakkabı bombacısı Richard Reid, El Kaide ve Pakistan'ın Servisler Arası İstihbaratı arasındaki olası bağlantılar hakkında bir hikaye araştırıyordu. Dini bir liderle görüşmeye giderken Daniel, Beşir Aly Khan tarafından yakalandı ve gizli bir yere götürüldü. Serbest bırakılmasının bir şartı olarak talepler yapıldı. Pakistanlı güvenlik ajanları, Wall Street Journal muhabirleri ve diğerleri, Daniel'i kimin aldığını bulmak için Mariane'nin etrafında toplandılar. Dışişleri Bakanı Colin Powell olaya dahil oldu. Sonunda, suçla bağlantılı birçok kişi tutuklanmış olsa da Daniel kurtarılamadı. 1 Şubat'ta kafası kesildi ve kısa süre sonra dünya bunu öğrendi.
  • 1080P
  • IMDb 7.2
  • 98
  • 0
  Hollywood Homicide
  Tüm Bilgiler
  Hollywood Homicide Aksiyon, Komedi 
  Türkçe Dublaj
  Çoğu zaman, en iyi komediler bariz bir şekilde aptaldır. Ancak bu durumda, bize akıllı ve bazen anlayışlı bir senaryo sunulur. DiCillo'nun özel başarısızlıklar ve hayal kırıklıklarından oluşan birkaç gerçek hayattan olay sadece temsil edilmekle kalmıyor, aynı zamanda yönetmen, adlandırılmış veya isimsiz hemen hemen her hedefte hiciv dikenleriyle uçmaktan korkmuyor. Tüm mizahın ortasında, bağımsız bir özellik yaratmanın zorlukları hakkında biraz bilgi edinme fırsatı var bazılarının inanabileceğinden çok daha az çekici bir süreç. Oblivion'da Yaşamakrenkten siyaha-beyaza geçişlerin sorunsuz bir şekilde işlendiği bunlar sadece bir sanat aygıtı değil bunların meşru bir nedeni var ve kanıt olarak birkaç farklı film stoğu ile harika bir şekilde fotoğraflandı. DiCillo, yıl sonunda birkaç en iyi on listesinden fazlasını yapabilecek neredeyse bir başyapıt hazırladı.
  • 2003
  • ABD
  • HD
  • IMDb 5.3
  • 71
  • 0
  Fanny and Alexander
  Tüm Bilgiler
  Fanny and Alexander Dram 
  Türkçe Dublaj
  Breillat'ın hemşehrisi Eric Rohmer'a ondan daha uygun görünüyor. Diyalog yazma ya da onu sunan oyuncuları yönetme konusunda aynı ustalığa sahip değil. The Last Mistress boyunca çok fazla konuşma olduğundan, bu bir zarara dönüşüyor. Diyalog zekice yazılmadıkça, iyi gelişmiş karakterler tarafından teslim edilmesi gerekir ve bu, The Last Mistress'in yer aldığı bir alandır.eksik. Ara sıra üç boyutlu parıltılar gösteren Vellini dışında, bu filmi dolduran kadın ve erkekler kağıt kadar ince ve pürüzsüz dokulu. Daha önceki Breillat filmlerinde rol alan Roxane Mesquida güzel bir kadın ama oyuncu olarak hiçbir zaman fazla derinlik göstermedi. Fu'ad Ait Aatou, genç bir Keanu Reeves'in tüm yeteneğini gösteriyor. Onun ifadesi bir monotonun görsel eşdeğeridir. Asia Argento, Vellini'ye biraz canlılık getiriyor, ancak böyle renkli bir sanatçıdan daha azını beklemezsiniz.
  • 1982
  • France,Germany,Sweden
  • HD
  • IMDb 7.8
  • 93
  • 0
  The Unbearable Lightness of Being
  Tüm Bilgiler
  The Unbearable Lightness of Being Dram, Komedi 
  Türkçe Dublaj
  Hikaye aptalca başlıyor ve oradan daha da kötüleşiyor. İlk on beş dakika, tuhaf işler yapan kadın Charlie Cantilini Lopez ve mükemmel adam Kevin Fields Michael Vartan arasındaki tatsız bir romantizmin gelişimine ayrılmıştır. Hiçbir kimya belirgin değil, ama bu bir romantik komedi olmadığı için önemli değil. Romantizm yeterince ciddileştiğinde Kevin, Charlie'yi eski TV talk show kişiliği Viola Fields Fonda ile tanışması için eve getirmeye karar verir. Yalnızca senaristlerin bildiği nedenlerden dolayı Viola, Charlie'ye anında ve yoğun bir nefret duyar. Muhtemelen bunun Viola'nın son zamanlarda yaşadığı sinir kriziyle ve hiçbir kadının oğlu için yeterince iyi olmadığına dair içsel inancıyla bir ilgisi var. Başka bir deyişle, bu sorgulamamamız gereken bir komplo aracı.
  • 1988
  • ABD
  • HD
  • IMDb 7.1
  • 100
  • 0
  Varolmanın Dayanılmaz Hafifliği
  Tüm Bilgiler
  Varolmanın Dayanılmaz Hafifliği Romantik 
  Türkçe Dublaj
  1968 Baharı'nı fon olarak kullanan Varolmanın Dayanılmaz Hafifliği, üç gerçek sanatçının ve onların aşk ve devrime yolculuklarının öyküsünü örüyor. Film bizi çok çekici bir çapkın ve çok zeki, politik bir doktor olan Tomas'la Daniel Day-Lewis tanıştırarak başlıyor. Tek gecelik ilişkileri ve duygusuz cinsel karşılaşmaları boyunca, yalnızca bir gerçek sevgilisi vardır; Sabina Lena Olin baştan çıkarıcı, kaygısız bir sanatçıdır.
  • 1988
  • ABD
  • HD
  • IMDb 7.2
  • 5.295
  • 0

Dizi İzle (HD)


Dizi İzle Sitemizin En Çok İzlenen Kore Dizileri sayfasına da mutlaka bakmanızı öneririm.


Dizi izle, en sevdiğiniz dizileri ya da vizyona yeni giren eserleri platformumuzda donma gibi sorunlar yaşamadan seyredebilirsiniz. Dizi izleme sitemizde tüm içerikleri yüksek çözünürlükte seyredebilirsiniz. Türkçe dublaj ve altyazılı izle seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Sitemiz sayesinde dünya çapında bir furya haline dönüşmüş büyük ve meşhur yapımlar için ücret ödeyip izlemek zorunda değilsiniz. Günümüzün değişen dünyasında internet ile artık bilgiye erişim sınırsız ve herkesin en doğal hakkı. Bilgiye olan sınırsız erişim, dolayısıyla eski ve yeni tüm dizi ve filmlerden haberdar olmamızı sağlıyor. Eskiden izlemek istediğimiz bir filmin günlerce DVD'ye gelmesini beklerdik. Veya kimi programlardan indirmeye çalışırken yüksek boyuttan dolayı sabahtan akşama kadar beklemek zorunda kalırdık. Yabancı dizi izleme platformları sayesinde artık tüm bu sorunlar geride kaldı. En güncel ve en son diziler haliyle elinizin altında. Tek bir tıkla full hd 1080p görüntü kalitesindeki dizilere çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Özellikle bilim kurgu dizilerini izlemenizi öneririm. Hatta dizi sektöründe en iyisi olduğumuzu iddaa ediyoruz. Sitemize yakın zamanda seveceğiniz hiçbir yerde olmayan özellikler ekleyeceğiz.


İzlediğiniz bir bölümü çok sevdiğiniz takdirde tekrar tekrar başa alıp izlemenin keyfi başka nerede var? Tüm bu seyir zevkinin sizler için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve işimizi çok önemsiyoruz. Bu sebepten dolayı dizi izle sitemizi sürekli olarak güncel tutmaya özen gösteriyoruz. Zaten çoğunlukla bilim kurgu dizilerinin bulunduğu sitesini kurmamızın amacıda buydu, hizmeti seviyoruz! Sevdiğiniz yabancı dizi izlemenin yanı sıra sitemize girdiğinizde belki de daha önce adını bile duymadığınız yeni diziler hakkında fikir sahibi olabilir, yepyeni bir dünyanın kapılarını aralayabilirsiniz. Sizler için derlediğimiz Efsane Diziler, IMDB Puanı Yüksek Diziler ve En Çok İzlenen Yabancı Dizilere mutlaka ama mutlaka bakmanızı tavsiye ederim. Çok seveceğiniz yapımları bir araya getirdik. Yorumlara bakarak ve kısa açıklamaları okuyarak dizinin konusu ve senaryosu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Böylece o dizinin sizin zevkinize uygun olup olmadığına karar vererek birinci bölümden başlayarak yeni bir dizi seyretme sürecine geçebilirsiniz. Dizilerin en güzel yanı filmler gibi çabucak bitmemeleri ve süreklilik sağlamalarıdır. Bu sayede senaryodan kopma gibi durumları yaşamazsınız. Ve diziyi dikkatle takip edebilirsiniz.


Dizi sektöründe olabildiğince kaliteli hizmet sunabilmek için çok çabalıyoruz. Birçok insan boş zamanlarını anime, film veya dizi izleyerek geçirir. Ancak dizi seyretmeye karar vermek kolayken hangi diziyi seyretmeye karar vermek, aradığınız diziyi aradığınız özelliklerde bulmak oldukça kolay bir iş değildir. Aradığınız diziyi buluyorsunuz alt yazılı bulamıyorsunuz, alt yazılı bulup istediğiniz görüntü kalitesinde bulamıyorsunuz derken keyfiniz kaçıyor. Bunların yaşanmaması adına biz size istediğiniz tüm özellikleri sunuyoruz. Geniş izleme seçenekleriyle, istediğiniz dilde türkçe dublaj ve türkçe altyazılı imkanlarıyla izlediğiniz diziden tam tatmin olmanızı sağlıyoruz. Diğer dil çevirileri için henüz çalışmalara başlamadık, bu durumu çözeceğiz. Ek olarak, PuhuTV Dizilerine buradaki bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


Dizi İzle (Full HD Kalitede)


Dizi sitemizde rahatlıkla birçok seriyi bulabilirsiniz. Öncelikle sitemizde reklam, pop-up bulunmuyor. İstediğiniz diziyi izlerken sağda solda beliren reklamlar dikkatinizi dağıtıp zamanınızı çalmıyor. Dizi süresi boyunca sizi rahatsız edebilecek her şeyi düşündük ve sitemizi ona göre tasarladık. Yayınlamakta olan dizilerin yeni bölümleri yayınladığı günden itibaren sitemizde bulabilmeniz mümkün. Gündemi, yenilikleri oldukça yakından takip edip yeni bölümleri ara vermeden, beklemeden izlemenize olanak sağlıyoruz. İzleyicilerimiz dizinin kendi asıl şekli nasılda sitemizde o halde bulabiliyor. Herhangi bir sansür, kısıtlama yapmıyoruz bu konuda. Dizilerimizi tek part halinde yüklüyoruz. Bunun nedeni ara vermeden tek seferde dizi seyretmenin daha keyifli olduğudur. Bu sayede HD dizi izle, yani sitemiz aracılığıyla diğer parta geçiş yaparken zaman kaybetmiyorsunuz. Tek part özelliğinden ziyade, tüm bölümleri HD yüklemeye çalışıyoruz. Seyircilerimizin sitemizden memnun kalması bizler için gerçekten çok önemlidir.


Yüklediğimiz dizilerin açıklama kısmına diziye ilişkin küçük notlar ekliyoruz. Söz konusu bölümün içeriğine dair açıklamalar gibi. Ayrıca; dizinin oyuncu kadrosunu, izleyici yorumlarını, izleyici puanlamalarını dizinin açıklamalar kısmına yazıyoruz. Kullanıcı yorumlarını ve puanlamalarını olduğu gibi, eklemeler veya çıkarmalar yapmadan direkt sizin erişiminize sunuyoruz. Bu sayede dizi izlemeden önce yapıma dair fikirleri kolayca edinebiliyorsunuz. Yani özetle sunduğumuz hizmetler; güvenli ve kaliteli içerik, yüksek çözünürlük, telif haklarını gözetmek, reklamsız içerikler, istediğin zamanda seyretme gibi. Sitemizde yer alan dizilerin çözünürlük kaliteleri isteğinize bağlı olmakla birlikte çok kaliteli de olabilir normal kaliteli de. Bu çözünürlükleri internet hızınıza göre seçmeniz gerekir. İnternet hızınız çok yüksekse en kaliteli seçenekleri tercih edebilirsiniz. Blu-Ray, HD, 1080p gibi. Ayrıyeten; sitemizde bulunan dizilerin türü çok geniştir. Dizi izle sitesi, hangi türde dizileri seyretmek istiyorsanız onu size sorunsuz bir şekilde sunar.


Bu dizileri istediğiniz dilde, istediğiniz kalitede tek part olarak izleyebilmeniz mümkün. Dizi izleme sitemizden memnun kalmanız için olabildiğince görüntü kalitesi düşük dizileri yüklememeye çalışıyoruz. Kalitemizden kesinlikle taviz vermiyoruz. Ziyaretçilerimizin fikirleri bizim için gerçekten önemlidir. Onların fikirlerine başvurmak, onların tavsiyelerine uymak, yenilikleri uyarlamak izleyicilerimizin memnuniyeti açısından çok mühimdir. İzleyicilerimizi memnun etmek en öncelikli amaçlarımızdandır, dizi platformumuzda memnun olabilmeniz için en iyisini yapmaktayız. Alt yazılı, dublajlı içeriklerimize kolayca erişim sağlayabilmelerinin yanında en güncel dizi içeriklerine de ulaşım sağlayabilmektedirler. Site temamız grafik tasarımcıları tarafından tasarlanmış olup en uyumlu renklerle dizayn edilmiştir. Kullanıcı ara yüzümüzü en sade şekilde yapmaya çalıştık, renk uyumuna özen gösterdik. Ek olarak, dizi izle sitemize destek olmak isterseniz anime, yabancı dizi ve filmleri sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.


e-sporhaber.com  aviator giriş  bonus veren siteler  digifestnyc.com  yabancı dizi izle  oleybet giriş  oslobet giriş  meritroyalbet  film izle  deneme bonusu  iQOS  bob frisuren  deneme bonusu veren siteler 

instagram takipçi satın al  Juul Fiyat  Casino Siteleri  Deneme bonusu veren siteler  kalkinmaatolyesi.org  deneme bonusu  Bahis Siteleri  Deneme bonusu  Jojobet  iptv Almanya  Deneme bonusu  dizirix 

guvencehd.org  Deneme bonusu veren siteler  Bonus veren siteler  Bet365  İqos 3 Duo  İQOS VEEV  takipçi satın al  beğeni satın al  takipçi satın al  güvenilir takipçi satın alma  takipçi satın al  filmmodu 

Vbet  biffnet.com  edsiga.com  eşya depolama  Vbet  amqsports.com  Paribahis  Onwin  Youwin  Kralbet  Sahabet  https://animasyonfilmleri.com  bodrum escort  escort ankara  porno  malatya escort  escort bayan istanbul  beşiktaş escort  antalya escort  istanbul escort  escort antalya  sakarya escort  sakarya escort  izmir escort  sakarya escort bursa escort ankara escort kocaeli escort ankara escort ankara escort diyarbakır escort