Oscar Isaac

 1. Drive
  Tüm Bilgiler
  Drive Aksiyon, Dram 
  Türkçe Dublaj
  Bu noktada sorulması gereken doğal soru: Soğutucular gerçekten var mı? Muhtemelen hayır, ama kesin olarak öğrenmenin bir yolu yok. Vegas ve Atlantic City'deki herkes onların varlığını inkar ediyor, ama hepsi Soğutucuların ne olduğunu biliyorlar, açıklama yapmadan. En küçük avantajı bile elde etmek için neredeyse her şeyi deneyecek bir iş, insanı hayrete düşürüyor.
  • 1080P
  • IMDb 7.8
  • 9
  • 0
  The Two Faces of January
  Tüm Bilgiler
  The Two Faces of January Gerilim, Romantik 
  Türkçe Dublaj
  Başlangıçta serbest bırakıldığı zaman, Tepenin Gözleri karşılaştırıldı Teksas Katliamı. Filmleri birbirine bağlayan ipler, ilgili yeniden yapımları ile güçlendirildi. Terörün niteliği açısından fark tamamen kapanmasa da daralmıştır. The Hills Have Eyes, vahşet ve genel ürkütücülük ve ara sıra yaşanan gerginlik dönemleri için puan alır, ancak bilinçaltında uzun süre oyalanacak kadar korkutucu değildir. Bunun son aylardaki en iyi korku filmlerinden biri olduğunu söylemek doğru olur ama bu, niteliksiz bir övgüden çok zayıf alan hakkında bir yorum.
  • 2014
  • ABD,France,United Kingdom
  • HD
  • IMDb 5.8
  • 20
  • 0
  10 Yıl Sonra
  Tüm Bilgiler
  10 Yıl Sonra Dram, Komedi 
  Türkçe Dublaj
  Geri Dönüşümsüz'de önemli olan hemen hemen her şey stil ile ilgilidir. Tersine zaman akışı, elde tutulan kameranın yerleşimi ve hareketi, şiddete ilişkin seçimler, yönetmenin açıklama yaptığı araçlardır. Görünüşte, yıldızlar gerçek hayattaki Bellucci ve Vincent Cassel çiftidir, ancak hiç kimse görünmeyen veya bir kamera hücresi olduğu için neredeyse görünmeyen Noé'den daha güçlü bir varlığa sahip değildir. Karakterlerin hikayelerinin anlatılma biçimine göre ikincil göründüğü birçok durum vardır. Filmin görsel becerisinin bir kanıtı olarak, Irreversible İngilizce alt yazı olmadan da izlenebiliyordu ve yine de Fransızca konuşmayan bir izleyici için tamamen anlaşılabilirdi.
  • 1080P
  • IMDb 6.1
  • 26
  • 0
  The Bourne Legacy
  Tüm Bilgiler
  The Bourne Legacy Aksiyon, Gerilim 
  Türkçe Dublaj
  Slater daha önce aşk romanlarında yer aldı o Untamed Heart'ta ve o Benny ve Joon'da. Bed of Roses, her iki oyuncu için de bir adım öne çıkıyor. Ve 1996'nın tartışmasız sevgililer günü resmi olan bu film, çiftlerin 90'lardaki aşkla ilgili hafif bir dramadan beklediği ruh halini sunuyor. Genel hikaye özgünlük konusunda çok az şey iddia etse de, en azından malzemesine, birçok sözde aşk hikayesi için söylenebilecek olandan daha fazla çekicilikle yaklaşıyor.
  • 2012
  • ABD
  • HD
  • IMDb 6.2
  • 39
  • 0
  X Men Kıyamet
  Tüm Bilgiler
  X Men Kıyamet Aksiyon, Bilim Kurgu 
  Türkçe Dublaj
  Conan hayata yaklaşık 70 yıl önce Weird Tales dergisinin sayfalarında başladı. 1936'da 30 yaşındayken intihar etmeden önce Howard, 18'i yayınlanmış iki düzineden fazla Conan hikayesini tamamladı veya başlattı. King Kull ve Solomon Kane gibileri de dahil olmak üzere hakkında yazdığı tüm efsanevi kahramanlar arasında en popüleri Conan'dı. 1960'ların sonlarında, Howard'ın çalışmalarına hayran olan iki yerleşik yazar olan L. Sprague De Camp ve Lin Carter, mevcut Conan kanununu düzenlemek ve temizlemek ve ayrıca kronolojik boşlukları doldurmak için yeni hikayeler yazmak için büyük bir projeye giriştiler. Bu, 1967-68 döneminde kitapçı raflarına çıktığından beri basılan 12 ciltlik bir seri ile sonuçlandı.
  • 2016
  • ABD
  • HD
  • IMDb 6.5
  • 47
  • 0
  X Men 8
  Tüm Bilgiler
  X Men 8 Aksiyon, Bilim Kurgu 
  Türkçe Dublaj
  Özellikle kendilerini fantazi/bilimkurgu meraklısı olarak görenler tarafından 1982'nin en çok beklenen sürümlerinden biriydi. 1930'larda Robert E. Howard tarafından yaratılan ucuz kahraman Conan, 1970'lerin sonlarında ve 1980'lerin başında popülaritesinin zirvesindeydi. O yıllarda, sözde Kılıçlar ve Büyücülük türü bir patlama yaşıyordu kısmen Dungeons & Dragons adlı yeni bir rol yapma oyununun büyümesi ve kısmen de mevcut kitap başlıklarının sayısının artması nedeniyle. ana mağazalar. Conan'ın kahramanlıklarını ayrıntılandıran bir düzine orijinal ciltsiz kitabın Howard, L. Sprague De Camp ve Lin Carter tarafından kaleme alınan derlemeler yanı sıra birkaç yeni roman ve en az üç çizgi roman vardı: Conan the Barbarian,
  • 2016
  • ABD
  • HD
  • IMDb 6.5
  • 46
  • 0
  The Addams Family
  Tüm Bilgiler
  The Addams Family Aile, Animasyon 
  Türkçe Dublaj
  Üçlemenin sinema versiyonunun nasıl geliştiğini görmek isterim ve Altın Pusula'nın sonu anlatılacak daha çok hikaye olduğunu açıkça ortaya koyuyor. Kitabın sonunda aynı değildir Weitz tarafından seçilen durdurma noktası, temiz olarak ve bir tek için umut olabilir gibi biten iyimser yapar. Bir duyuları da bellidir sorunların çoğunu Altın Pusula dan sonucu izleyicilere yalnızca yeni karakterlerle değil, aynı zamanda yeni fikirler ve yeni bir dünya tanıtmanın doğasında var olan zorluklar. Geride o doğum sancıları varken, umarım ikinci film, ilkinin güçlü yanlarını geliştirecek ve tam anlamıyla tatmin edici bir sinema deneyimi sunacaktır.
  • 2019
  • ABD,Canada,United Kingdom
  • HD
  • IMDb 6.7
  • 90
  • 0

Dizi İzle (HD)


Dizi İzle Sitemizin En Çok İzlenen Kore Dizileri sayfasına da mutlaka bakmanızı öneririm.


Dizi izle, en sevdiğiniz dizileri ya da vizyona yeni giren eserleri platformumuzda donma gibi sorunlar yaşamadan seyredebilirsiniz. Dizi izleme sitemizde tüm içerikleri yüksek çözünürlükte seyredebilirsiniz. Türkçe dublaj ve altyazılı izle seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Sitemiz sayesinde dünya çapında bir furya haline dönüşmüş büyük ve meşhur yapımlar için ücret ödeyip izlemek zorunda değilsiniz. Günümüzün değişen dünyasında internet ile artık bilgiye erişim sınırsız ve herkesin en doğal hakkı. Bilgiye olan sınırsız erişim, dolayısıyla eski ve yeni tüm dizi ve filmlerden haberdar olmamızı sağlıyor. Eskiden izlemek istediğimiz bir filmin günlerce DVD'ye gelmesini beklerdik. Veya kimi programlardan indirmeye çalışırken yüksek boyuttan dolayı sabahtan akşama kadar beklemek zorunda kalırdık. Online dizi platformları sayesinde artık tüm bu sorunlar geride kaldı. En güncel ve en son diziler haliyle elinizin altında. Tek bir tıkla full hd 1080p görüntü kalitesindeki dizilere çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Özellikle bilim kurgu dizilerini izlemenizi tavsiye ederiz. Hatta dizi sektöründe en iyisi olduğumuzu iddaa ediyoruz. Sitemize yakın zamanda memnun kalacağınız hiçbir yerde olmayan özellikler ekleyeceğiz.


İzlediğiniz bir bölümü çok sevdiğiniz takdirde tekrar tekrar başa alıp izlemenin keyfi başka nerede var? Tüm bu seyir zevkinin sizler için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve işimizi çok önemsiyoruz. Bu sebepten dolayı dizi izle sitemizi sürekli olarak güncel tutmaya özen gösteriyoruz. Zaten çoğunlukla bilim kurgu dizilerinin bulunduğu sitesini kurmamızın amacıda buydu, hizmeti seviyoruz! Sevdiğiniz yabancı dizi izlemenin yanı sıra sitemize girdiğinizde belki de daha önce adını bile duymadığınız yeni diziler hakkında fikir sahibi olabilir, yepyeni bir dünyanın kapılarını aralayabilirsiniz. Sizler için derlediğimiz Efsane Diziler, IMDB Puanı Yüksek Diziler ve En Çok İzlenen Yabancı Dizilere mutlaka ama mutlaka bakmanızı tavsiye ederim. Çok seveceğiniz yapımları bir araya getirdik. Yorumlara bakarak ve kısa açıklamaları okuyarak dizinin konusu ve senaryosu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Böylece o dizinin sizin zevkinize uygun olup olmadığına karar vererek birinci bölümden başlayarak yeni bir dizi seyretme sürecine geçebilirsiniz. Dizilerin en güzel yanı filmler gibi çabucak bitmemeleri ve süreklilik sağlamalarıdır. Bu sayede senaryodan kopma gibi durumları yaşamazsınız. Ve diziyi dikkatle takip edebilirsiniz.


Dizi sektöründe olabildiğince kaliteli hizmet sunabilmek için çok çabalıyoruz. Birçok insan boş zamanlarını anime, film veya dizi izleyerek geçirir. Ancak dizi seyretmeye karar vermek kolayken hangi diziyi seyretmeye karar vermek, aradığınız diziyi aradığınız özelliklerde bulmak oldukça kolay bir iş değildir. Aradığınız diziyi buluyorsunuz alt yazılı bulamıyorsunuz, alt yazılı bulup istediğiniz görüntü kalitesinde bulamıyorsunuz derken keyfiniz kaçıyor. Bunların yaşanmaması adına biz size istediğiniz tüm özellikleri sunuyoruz. Geniş izleme seçenekleriyle, istediğiniz dilde türkçe dublaj ve türkçe altyazılı imkanlarıyla izlediğiniz diziden tam tatmin olmanızı sağlıyoruz. Diğer dil çevirileri için henüz çalışmalara başlamadık, bu durumu çözeceğiz. Ek olarak, PuhuTV Dizilerine buradaki bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


Dizi İzle (Full HD Kalitede)


Dizi sitemizde rahatlıkla birçok seriyi bulabilirsiniz. Öncelikle sitemizde reklam, pop-up bulunmuyor. İstediğiniz diziyi izlerken sağda solda beliren reklamlar dikkatinizi dağıtıp zamanınızı çalmıyor. Dizi süresi boyunca sizi rahatsız edebilecek her şeyi düşündük ve sitemizi ona göre tasarladık. Yayınlamakta olan dizilerin yeni bölümleri yayınladığı günden itibaren sitemizde bulabilmeniz mümkün. Gündemi, yenilikleri oldukça yakından takip edip yeni bölümleri ara vermeden, beklemeden izlemenize olanak sağlıyoruz. İzleyicilerimiz dizinin kendi asıl şekli nasılda sitemizde o halde bulabiliyor. Herhangi bir sansür, kısıtlama yapmıyoruz bu konuda. Dizilerimizi tek part halinde yüklüyoruz. Bunun nedeni ara vermeden tek seferde dizi seyretmenin daha keyifli olduğudur. Bu sayede HD dizi izle, yani sitemiz aracılığıyla diğer parta geçiş yaparken zaman kaybetmiyorsunuz. Tek part özelliğinden ziyade, tüm bölümleri HD yüklemeye çalışıyoruz. Seyircilerimizin sitemizden memnun kalması bizler için gerçekten çok önemlidir.


Yüklediğimiz dizilerin açıklama kısmına diziye ilişkin küçük notlar ekliyoruz. Söz konusu bölümün içeriğine dair açıklamalar gibi. Ayrıca; dizinin oyuncu kadrosunu, izleyici yorumlarını, izleyici puanlamalarını dizinin açıklamalar kısmına yazıyoruz. Kullanıcı yorumlarını ve puanlamalarını olduğu gibi, eklemeler veya çıkarmalar yapmadan direkt sizin erişiminize sunuyoruz. Bu sayede dizi izlemeden önce yapıma dair fikirleri kolayca edinebiliyorsunuz. Yani özetle sunduğumuz hizmetler; güvenli ve kaliteli içerik, yüksek çözünürlük, telif haklarını gözetmek, reklamsız içerikler, istediğin zamanda seyretme gibi. Sitemizde yer alan dizilerin çözünürlük kaliteleri isteğinize bağlı olmakla birlikte çok kaliteli de olabilir normal kaliteli de. Bu çözünürlükleri internet hızınıza göre seçmeniz gerekir. İnternet hızınız çok yüksekse en kaliteli seçenekleri tercih edebilirsiniz. Blu-Ray, HD, 1080p gibi. Ayrıyeten; sitemizde bulunan dizilerin türü çok geniştir. Dizi izle sitesi, hangi türde dizileri seyretmek istiyorsanız onu size sorunsuz bir şekilde sunar.


Bu dizileri istediğiniz dilde, istediğiniz kalitede tek part olarak izleyebilmeniz mümkün. Dizi izleme sitemizden memnun kalmanız için olabildiğince görüntü kalitesi düşük dizileri yüklememeye çalışıyoruz. Kalitemizden kesinlikle taviz vermiyoruz. Ziyaretçilerimizin fikirleri bizim için gerçekten önemlidir. Onların fikirlerine başvurmak, onların tavsiyelerine uymak, yenilikleri uyarlamak izleyicilerimizin memnuniyeti açısından çok mühimdir. İzleyicilerimizi memnun etmek en öncelikli amaçlarımızdandır, dizi platformumuzda memnun olabilmeniz için en iyisini yapmaktayız. Alt yazılı, dublajlı içeriklerimize kolayca erişim sağlayabilmelerinin yanında en güncel dizi içeriklerine de ulaşım sağlayabilmektedirler. Site temamız grafik tasarımcıları tarafından tasarlanmış olup en uyumlu renklerle dizayn edilmiştir. Kullanıcı ara yüzümüzü en sade şekilde yapmaya çalıştık, renk uyumuna özen gösterdik. Ek olarak, dizi izle sitemize destek olmak isterseniz anime, yabancı dizi ve filmleri sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.


aviator giriş  bonus veren siteler  digifestnyc.com  yabancı dizi izle  oleybet giriş  oslobet giriş  amqsports.com  meritroyalbet  film izle  tiktok takipçi satın al  deneme bonusu  Twitter Takipçi Satın Al  iQOS 

bob frisuren  deneme bonusu veren siteler  canlı bahis siteleri  deneme bonusu veren siteler  Juul Fiyat  deneme bonusu  Casino Siteleri  Deneme bonusu veren siteler  takipçi satın al  kalkinmaatolyesi.org 

Jojobet  deneme bonusu  iptv Almanya  Deneme bonusu  guvencehd.org  Vbet  film izle  smm panel  Deneme bonusu veren siteler  Bonus veren siteler  Bahis Siteleri  Güvenilir bahis siteleri  Bet365  bodrum escort  escort ankara  porno  malatya escort  ankara escort  escort bayan istanbul  beşiktaş escort  antalya escort  istanbul escort  escort antalya  sakarya escort  sakarya escort  Mecidiyeköy Escort  izmir escort