Patricia Clarkson

 1. Learning to Drive
  Tüm Bilgiler
  Learning to Drive Dram, Komedi 
  Türkçe Dublaj
  Yetimhane Pan'ın Labirenti kadar iyi değil. Set tasarımı aynı yaratıcılığı sağlayamıyor, senaryo daha az sıkı ve ikincil karakterler o kadar zorlayıcı değil. Ancak hayalet hikayelerinden hoşlananlar ve bir şiddet ve terör cümbüşü içinde sırlarını ortaya çıkarmak yerine yavaş yavaş ortaya çıkaran bir filme sabretmek isteyenler için The Orphanage bir ihtiyacı karşılıyor. Erken yaptığı büyü, sonsöz bitene kadar buharlaşmaz.
  • 2014
  • ABD
  • HD
  • IMDb 6.1
  • 23
  • 0
  Aşk Sürüşü
  Tüm Bilgiler
  Aşk Sürüşü Dram, Komedi 
  Türkçe Dublaj
  Burada ve orada bazı zekice parçalar var. I Love Mallory durum komedisi parodi Rodney Dangerfield ve Edie McClurg sahip eğlendirici ve biraz netameli, özellikle kahkaha parça manipüle nasıl dikkate. Bazı animasyonlu eklerde olduğu gibi, Leave it to Beaver gibi eski şovlardan kliplerin kullanımı işe yarıyor. Film müziğinin yetmişten fazla müzikal ipucu karışımı, görsel yıldırım için dengeli bir kontrpuan sağlar.
  • 1080P
  • IMDb 6.4
  • 23
  • 0
  The Green Mile
  Tüm Bilgiler
  The Green Mile Dram, Fantastik 
  Türkçe Dublaj
  Muller, büyük bir ara verme konusunda umutsuzluğa kapılan dört ikinci kademe oyuncudur. Böylece meseleyi ellerine alarak kendi düşük bütçeli bağımsız filmlerini geliştirmeye ve çekmeye karar verirler. Umut, onları fark ettirecek ve kariyerlerini yörüngeye fırlatacak. Bir hafta sonu, ormanın ortasındaki bir eve dolaşmak, içki içmek, yüzmeye gitmek ve senaryo yazma sürecine başlamak için bir yolculuğa çıkarlar. Michelle ilk gece kötü bir rüya görür ve kafasına çuval geçirmiş bir adamın onu ormandan izlediğini görür. Ertesi gece, onun odasında. Hiç kimse bu Aptal ın gerçek bir sapık mı yoksa oyun oynayan dört oyuncudan biri mi veya daha fazlası mı olduğundan emin değil.
  • 1999
  • ABD
  • HD
  • IMDb 8.5
  • 86
  • 0
  Labirent 2 Alev Deneyleri
  Tüm Bilgiler
  Labirent 2 Alev Deneyleri Aksiyon, Bilim Kurgu 
  Türkçe Dublaj
  Kubrick'in çocuk olduğunu, bu yüzden 2010 senarist Arthur C. Clarke'ın romanından Senaryoyu dayanarak, yönetmen, yapımcı ve yönetmeni: dört temel görevler üstlendi Hyams aittir. Sayıyı tutanlar için bu, Kubrick'in giydiğinden bir şapka fazla. Karşılaştırmalar, haksız da olsa kaçınılmazdır. Sinemanın en düşündürücü ve etkileyici filmlerinden birinin devamını bir dizi yorum ve eleştiri üretmeden yapmak imkansız. 2010'da gösterime girdiğinde Hyams ile yayınlanan röportajlara dayanarak, içine girdiği potansiyel bataklığın çok iyi farkındaydı, ancak orijinal filme duyduğu takdir öyleydi ki, devam filminin Kubrick'in film adaletini yerine getirmesi en büyük arzusuydu.
  • 2015
  • ABD
  • HD
  • IMDb 6.7
  • 67
  • 0
  Labirent Alev Deneyleri
  Tüm Bilgiler
  Labirent Alev Deneyleri Aksiyon, Bilim Kurgu 
  Türkçe Dublaj
  Bir film ile doğrudan devam filmi arasındaki en uzun aralığı temsil etmiyor bu ayrım muhtemelen Rüzgar Gibi Geçti/Scarlett'e ait olsa da, bazıları ikinci taksit bir TV mini dizisi olduğu için eşleştirmeyi diskalifiye eder. Ancak, Stanley Kubrick'in eşsiz bilim kurgu klasiğinin hayranları için fazlasıyla uzundu. 2010'un bir karesi selüloit ile işlenmeden önce bile, film yapımcısı Peter Hyams büyük bir meydan okumayı kabul etmişti Hollywood'daki pek çok kişinin ürkütücü bulacağı türden: Kubrick'in başlattığı hikayeye, bazı soruları hiçbir şekilde yanıtlamadan yanıtlayacak şekilde devam edin. orijinali ucuzlatmak.
  • 2015
  • ABD
  • HD
  • IMDb 6.7
  • 72
  • 0
  Maze Runner The Scorch Trials
  Tüm Bilgiler
  Maze Runner The Scorch Trials Aksiyon, Bilim Kurgu 
  Türkçe Dublaj
  Ara kız odaklı filmler giderken, bu, son zamanlardaki en iyilerle aynı ligde olmasa da, kendine ait bir yer tutuyor, Gezgin Pantolon Kardeşliği daha iyi oyunculuk, daha güçlü yön ve daha tatmin edici bir hikaye ile övünen. Benim gibi huysuz eleştirmenler Aquamarine'in köpüğünden sarhoş olmayabilir, ancak filmin hedef kitlesini demografik olarak sersemletmesi muhtemel. Bu nedenle, genç kızlar ve refakatçilik görevine hapsolmuş talihsiz ebeveynler için sağlam bir tavsiye. Diğer herkes için, özellikle de Y kromozomuna sahip olanlar için pek ilgi çekici bir şey yok. Ama zaten onu görmeyi planlamıyordun, değil mi?
  • 2015
  • ABD
  • HD
  • IMDb 6.7
  • 75
  • 0
  Friends with Benefits
  Tüm Bilgiler
  Friends with Benefits Komedi, Romantik 
  Türkçe Dublaj
  Nispeten konuşursak, Jurassic Park III, devasa oranlarda bir hayal kırıklığıdır. Steven Spielberg'in yönetmen koltuğundan ayrılmasıyla yerini Jumanji'den Joe Johnston aldı, Jurassic Park destanı B sınıfı canavar film köklerine kadar indi. İnsan karakteri kavramı, her biri iki amaca hizmet eden bir karton kesim ile değiştirildi: dinozorlardan kaçmak veya onlar tarafından yenmek. Final Fantasy'nin sentezleyicileri Jurassic Park III'te mükemmel bir şekilde evlerinde olurdu. İnsan aktörlere hiçbir şekilde ihtiyaç yoktur.
  • 2011
  • ABD
  • HD
  • IMDb 6.7
  • 98
  • 0

Dizi İzle (HD)


Dizi İzle Sitemizin En Çok İzlenen Kore Dizileri sayfasına da mutlaka bakmanızı öneririm.


Dizi izle, en sevdiğiniz dizileri ya da vizyona yeni giren eserleri platformumuzda donma gibi sorunlar yaşamadan seyredebilirsiniz. Dizi izleme sitemizde tüm içerikleri yüksek çözünürlükte seyredebilirsiniz. Türkçe dublaj ve altyazılı izle seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Sitemiz sayesinde dünya çapında bir furya haline dönüşmüş büyük ve meşhur yapımlar için ücret ödeyip izlemek zorunda değilsiniz. Günümüzün değişen dünyasında internet ile artık bilgiye erişim sınırsız ve herkesin en doğal hakkı. Bilgiye olan sınırsız erişim, dolayısıyla eski ve yeni tüm dizi ve filmlerden haberdar olmamızı sağlıyor. Eskiden izlemek istediğimiz bir filmin günlerce DVD'ye gelmesini beklerdik. Veya kimi programlardan indirmeye çalışırken yüksek boyuttan dolayı sabahtan akşama kadar beklemek zorunda kalırdık. Online dizi platformları sayesinde artık tüm bu sorunlar geride kaldı. En güncel ve en son diziler haliyle elinizin altında. Tek bir tıkla full hd 1080p görüntü kalitesindeki dizilere çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Özellikle bilim kurgu dizilerini izlemenizi tavsiye ederiz. Hatta dizi sektöründe en iyisi olduğumuzu iddaa ediyoruz. Sitemize yakın zamanda memnun kalacağınız hiçbir yerde olmayan özellikler ekleyeceğiz.


İzlediğiniz bir bölümü çok sevdiğiniz takdirde tekrar tekrar başa alıp izlemenin keyfi başka nerede var? Tüm bu seyir zevkinin sizler için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve işimizi çok önemsiyoruz. Bu sebepten dolayı dizi izle sitemizi sürekli olarak güncel tutmaya özen gösteriyoruz. Zaten çoğunlukla bilim kurgu dizilerinin bulunduğu sitesini kurmamızın amacıda buydu, hizmeti seviyoruz! Sevdiğiniz yabancı dizi izlemenin yanı sıra sitemize girdiğinizde belki de daha önce adını bile duymadığınız yeni diziler hakkında fikir sahibi olabilir, yepyeni bir dünyanın kapılarını aralayabilirsiniz. Sizler için derlediğimiz Efsane Diziler, IMDB Puanı Yüksek Diziler ve En Çok İzlenen Yabancı Dizilere mutlaka ama mutlaka bakmanızı tavsiye ederim. Çok seveceğiniz yapımları bir araya getirdik. Yorumlara bakarak ve kısa açıklamaları okuyarak dizinin konusu ve senaryosu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Böylece o dizinin sizin zevkinize uygun olup olmadığına karar vererek birinci bölümden başlayarak yeni bir dizi seyretme sürecine geçebilirsiniz. Dizilerin en güzel yanı filmler gibi çabucak bitmemeleri ve süreklilik sağlamalarıdır. Bu sayede senaryodan kopma gibi durumları yaşamazsınız. Ve diziyi dikkatle takip edebilirsiniz.


Dizi sektöründe olabildiğince kaliteli hizmet sunabilmek için çok çabalıyoruz. Birçok insan boş zamanlarını anime, film veya dizi izleyerek geçirir. Ancak dizi seyretmeye karar vermek kolayken hangi diziyi seyretmeye karar vermek, aradığınız diziyi aradığınız özelliklerde bulmak oldukça kolay bir iş değildir. Aradığınız diziyi buluyorsunuz alt yazılı bulamıyorsunuz, alt yazılı bulup istediğiniz görüntü kalitesinde bulamıyorsunuz derken keyfiniz kaçıyor. Bunların yaşanmaması adına biz size istediğiniz tüm özellikleri sunuyoruz. Geniş izleme seçenekleriyle, istediğiniz dilde türkçe dublaj ve türkçe altyazılı imkanlarıyla izlediğiniz diziden tam tatmin olmanızı sağlıyoruz. Diğer dil çevirileri için henüz çalışmalara başlamadık, bu durumu çözeceğiz. Ek olarak, PuhuTV Dizilerine buradaki bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


Dizi İzle (Full HD Kalitede)


Dizi sitemizde rahatlıkla birçok seriyi bulabilirsiniz. Öncelikle sitemizde reklam, pop-up bulunmuyor. İstediğiniz diziyi izlerken sağda solda beliren reklamlar dikkatinizi dağıtıp zamanınızı çalmıyor. Dizi süresi boyunca sizi rahatsız edebilecek her şeyi düşündük ve sitemizi ona göre tasarladık. Yayınlamakta olan dizilerin yeni bölümleri yayınladığı günden itibaren sitemizde bulabilmeniz mümkün. Gündemi, yenilikleri oldukça yakından takip edip yeni bölümleri ara vermeden, beklemeden izlemenize olanak sağlıyoruz. İzleyicilerimiz dizinin kendi asıl şekli nasılda sitemizde o halde bulabiliyor. Herhangi bir sansür, kısıtlama yapmıyoruz bu konuda. Dizilerimizi tek part halinde yüklüyoruz. Bunun nedeni ara vermeden tek seferde dizi seyretmenin daha keyifli olduğudur. Bu sayede HD dizi izle, yani sitemiz aracılığıyla diğer parta geçiş yaparken zaman kaybetmiyorsunuz. Tek part özelliğinden ziyade, tüm bölümleri HD yüklemeye çalışıyoruz. Seyircilerimizin sitemizden memnun kalması bizler için gerçekten çok önemlidir.


Yüklediğimiz dizilerin açıklama kısmına diziye ilişkin küçük notlar ekliyoruz. Söz konusu bölümün içeriğine dair açıklamalar gibi. Ayrıca; dizinin oyuncu kadrosunu, izleyici yorumlarını, izleyici puanlamalarını dizinin açıklamalar kısmına yazıyoruz. Kullanıcı yorumlarını ve puanlamalarını olduğu gibi, eklemeler veya çıkarmalar yapmadan direkt sizin erişiminize sunuyoruz. Bu sayede dizi izlemeden önce yapıma dair fikirleri kolayca edinebiliyorsunuz. Yani özetle sunduğumuz hizmetler; güvenli ve kaliteli içerik, yüksek çözünürlük, telif haklarını gözetmek, reklamsız içerikler, istediğin zamanda seyretme gibi. Sitemizde yer alan dizilerin çözünürlük kaliteleri isteğinize bağlı olmakla birlikte çok kaliteli de olabilir normal kaliteli de. Bu çözünürlükleri internet hızınıza göre seçmeniz gerekir. İnternet hızınız çok yüksekse en kaliteli seçenekleri tercih edebilirsiniz. Blu-Ray, HD, 1080p gibi. Ayrıyeten; sitemizde bulunan dizilerin türü çok geniştir. Dizi izle sitesi, hangi türde dizileri seyretmek istiyorsanız onu size sorunsuz bir şekilde sunar.


Bu dizileri istediğiniz dilde, istediğiniz kalitede tek part olarak izleyebilmeniz mümkün. Dizi izleme sitemizden memnun kalmanız için olabildiğince görüntü kalitesi düşük dizileri yüklememeye çalışıyoruz. Kalitemizden kesinlikle taviz vermiyoruz. Ziyaretçilerimizin fikirleri bizim için gerçekten önemlidir. Onların fikirlerine başvurmak, onların tavsiyelerine uymak, yenilikleri uyarlamak izleyicilerimizin memnuniyeti açısından çok mühimdir. İzleyicilerimizi memnun etmek en öncelikli amaçlarımızdandır, dizi platformumuzda memnun olabilmeniz için en iyisini yapmaktayız. Alt yazılı, dublajlı içeriklerimize kolayca erişim sağlayabilmelerinin yanında en güncel dizi içeriklerine de ulaşım sağlayabilmektedirler. Site temamız grafik tasarımcıları tarafından tasarlanmış olup en uyumlu renklerle dizayn edilmiştir. Kullanıcı ara yüzümüzü en sade şekilde yapmaya çalıştık, renk uyumuna özen gösterdik. Ek olarak, dizi izle sitemize destek olmak isterseniz anime, yabancı dizi ve filmleri sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.


aviator giriş  bonus veren siteler  digifestnyc.com  yabancı dizi izle  oleybet giriş  oslobet giriş  amqsports.com  meritroyalbet  film izle  tiktok takipçi satın al  deneme bonusu  Twitter Takipçi Satın Al  iQOS 

bob frisuren  deneme bonusu veren siteler  canlı bahis siteleri  deneme bonusu veren siteler  Juul Fiyat  deneme bonusu  Casino Siteleri  Deneme bonusu veren siteler  takipçi satın al  kalkinmaatolyesi.org 

Jojobet  deneme bonusu  iptv Almanya  Deneme bonusu  guvencehd.org  Vbet  film izle  smm panel  Deneme bonusu veren siteler  Bonus veren siteler  Bahis Siteleri  Güvenilir bahis siteleri  Bet365  bodrum escort  escort ankara  porno  malatya escort  ankara escort  escort bayan istanbul  beşiktaş escort  antalya escort  istanbul escort  escort antalya  sakarya escort  sakarya escort  Mecidiyeköy Escort  izmir escort