Russell Crowe

 1. The Far Side of the World
  Tüm Bilgiler
  The Far Side of the World Aksiyon, Dram 
  Türkçe Dublaj
  Öncül orta derecede ilgi çekici. Schwarzenegger, Tanık Güvenlik Departmanında çalışan Federal Mareşal John Kruger'dir. Mahkemede tanıklık edecek kadar uzun süre hayatta kalmaları için Federal olarak korunan tanıkların kimliklerini silmek onun görevidir. Ara sıra, iş, birini hayatta tutmak için aşırı çaba sarf etmesini gerektirir ve Kruger sıklıkla arkasında bir ceset izi bırakır. Sadece bu da değil, Energizer Bunny'den daha fazla dayanıklılığa sahip. Elinden bıçaklanıp omzundan vurulabilir ve yine de o kolunu harika şeyler yapmak için kullanabilir.
  • 2003
  • ABD
  • HD
  • IMDb 7.1
  • 27
  • 0
  Babalar ve Kızları
  Tüm Bilgiler
  Babalar ve Kızları Dram 
  Türkçe Dublaj
  Ray Liotta, görünüşe göre, Jeremy Irons'ın Dungeons and Dragons'ta kötü bir büyücü olarak eşit derecede etkileyici dönüşünü inceleyerek bu role hazırlanmıştı. Matthew Lillard, o kadar kötü ki, kelimeler beni yanıltmayacak kadar utanç verici bir performans sergiliyor. Duke Fallow, McDonald's Chicken McNuggets rapçilerinden daha sinir bozucu ve aktörün gitmesini istedim. Bu arada, Farmer'ın yardımcıları olarak, Will Sanderson ve Ron Perlman ağaçların kimliğine bürünmeye çalışırlar. Burt Reynolds kraliyet kostümü içinde rahatsız görünüyor; miğferi her zaman eğri görünüyor. Kadınlar Leelee Sobieski, Claire Forlani ve Kristanna Loken ara sıra oluşan morlukların altında çekici görünmekten başka yapacak bir şeyleri yok. Jason Statham itibarını koruyor ve bunu yapmak için tek bir küfür bile dile getirmek zorunda değil. Son olarak, gerçek Lord of the Rings'in tek üyesi John Rhys-DaviesTopluluğun burada ortaya çıkması, işlemlere bir seviye klas getiriyor. Diyalog ne kadar dayanılmaz derecede aptalca olursa olsun, Rhys-Davies onu Shakespeare'in ağırlığıyla sunabiliyor.
  • 1080P
  • IMDb 7.1
  • 24
  • 0
  The Water Diviner
  Tüm Bilgiler
  The Water Diviner Dram, Savaş 
  Türkçe Dublaj
  Böyle bir oyuncu kadrosuyla, inanılmaz bir şey beklemeye hakkı var, bu yüzden Gecenin Sahibi Biziz'in sadece eğlenceli olması bazı çevrelerde hayal kırıklığına neden olabilir. Polis/suç dramaları gittikçe, bu yeni olan çok az şey sunuyor ama karakterleri geliştirmek zaman alıyor ve güçlü yanları burada yatıyor. Bu yönü kaldırın ve geriye kalan tek şey, Rus gangsterler ile New York polisleri arasında, 1988 dolaylarında bir mini savaş hakkında genel bir hikaye. En azından bize çiğnenecek etten daha fazla et verdiği için Gray'e teşekkür edin.
  • 1080P
  • IMDb 7.0
  • 38
  • 0
  Gladiator
  Tüm Bilgiler
  Gladiator Aksiyon, Dram 
  Türkçe Dublaj
  Bir savaş filmi genellikle gevşek bir şekilde, çocukları hedef alan ve ebeveynleri gözyaşlarına boğan bir sinema filmi olarak tanımlanır. Akla çok sayıda örnek geliyor, bunların çoğu canlı aksiyon olanlardan daha olgun animasyon özellikleri yapma tuhaf ayrıcalığına sahip bir prodüksiyon şirketi olan Walt Disney Studios'tan. Ancak Küçük Bir Prenses Disney'den değil, Warner Brothers'tan. En önemlisi, sadece 10 yaşından büyüklerin tüketmesi için uygun olmakla kalmıyor, aynı zamanda keyifli.
  • 2000
  • ABD,United Kingdom
  • HD
  • IMDb 8.2
  • 76
  • 0
  İyi Adamlar
  Tüm Bilgiler
  İyi Adamlar Aksiyon, Komedi 
  Türkçe Dublaj
  Birbirine bağlı birkaç tema incelenir. İlk ve en bariz olanı, Le Ly ve Butler'ın paralel acılarıyla ilgilidir. Farklı cilt, aynı acı sözleri, Stone'un üçlemesinin tekrar tekrar döndüğü bir noktayı aydınlatıyor. Bu filmlerdeki kahramanlar her zaman ruhları şiddete hizmet ederken korkunç bir bedel ödeyen kişilerdir. Le Ly savaşta vahşileşirken, ülkesi de öyle ve iyileşme süreci karada insanlardan daha kolay değil. Le Ly'nin erkek kardeşi, Savaştan sonra yeniden inşa etmek, tecavüze uğrayarak bir aile kurmak gibidir diyor.
  • 2016
  • ABD,United Kingdom
  • HD
  • IMDb 7.1
  • 46
  • 0
  Man of Steel
  Tüm Bilgiler
  Man of Steel Aksiyon, Bilim Kurgu 
  Türkçe Dublaj
  Cusack birlikteyken ekranı ısıtan hiçbir çatırtı cinsel enerji olmasa da, aralarındaki düşük anahtar kimyayı inkar etmek imkansız. Kıdemli aktör John Mahoney, bu tür filmlerde genellikle aptallık ve pisliğin simgesi haline gelen Korkunç Baba rolüne çok boyutluluk hissi veriyor. Burada James, Lloyd'a düşkün olmasa da, onu Diane'den uzaklaştırmak için her türlü dolambaçlı Makyavelist entrikalara bulaşmaz ve asla kalpsiz bir vahşiye dönüşmez. Lili Taylor ve Joan Cusack'in küçük, destekleyici parçaları var.
  • 2013
  • ABD,United Kingdom
  • HD
  • IMDb 6.6
  • 67
  • 0
  LA Confidential
  Tüm Bilgiler
  LA Confidential Dram, Gerilim 
  Türkçe Dublaj
  Cusack ortalama bir lise son sınıf öğrencisidir. Her Şeyi Söyle başlarken, geleceği çok açık olmasına rağmen mezuniyete hazırlanıyor. Babası onun orduya katılmasını istiyor ama Lloyd bunun onun için olduğunu düşünmüyor. Hiçbir şey satın almak, satmak veya işlemek istemediğini biliyor ve zevk aldığı ve iyi olduğu tek aktivite kickboks. Lloyd'un lise sevgisinin hedefi, sınıf birincisi Diane Court'tur Ione Skye. Lloyd uzaktan onun için can atıyor ama mezun olduktan sonra nihayet cesaretini toplayıp ona çıkma teklif ediyor. Memnuniyetle, kabul eder ve onu bütün gece, mezuniyet sonrası bir partiye götürür. Oradayken değerli bir ders alır herkes onu bilse de aslında kimse bilmiyorona. Ayrıca, neredeyse hiçbir ortak yanı olmamasına rağmen, Lloyd'dan gerçekten hoşlandığını keşfeder.
  • 1997
  • ABD
  • HD
  • IMDb 7.8
  • 64
  • 0

Dizi İzle (HD)


Dizi İzle Sitemizin En Çok İzlenen Kore Dizileri sayfasına da mutlaka bakmanızı öneririm.


Dizi izle, en sevdiğiniz dizileri ya da vizyona yeni giren eserleri platformumuzda donma gibi sorunlar yaşamadan seyredebilirsiniz. Dizi izleme sitemizde tüm içerikleri yüksek çözünürlükte seyredebilirsiniz. Türkçe dublaj ve altyazılı izle seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Sitemiz sayesinde dünya çapında bir furya haline dönüşmüş büyük ve meşhur yapımlar için ücret ödeyip izlemek zorunda değilsiniz. Günümüzün değişen dünyasında internet ile artık bilgiye erişim sınırsız ve herkesin en doğal hakkı. Bilgiye olan sınırsız erişim, dolayısıyla eski ve yeni tüm dizi ve filmlerden haberdar olmamızı sağlıyor. Eskiden izlemek istediğimiz bir filmin günlerce DVD'ye gelmesini beklerdik. Veya kimi programlardan indirmeye çalışırken yüksek boyuttan dolayı sabahtan akşama kadar beklemek zorunda kalırdık. Online dizi platformları sayesinde artık tüm bu sorunlar geride kaldı. En güncel ve en son diziler haliyle elinizin altında. Tek bir tıkla full hd 1080p görüntü kalitesindeki dizilere çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Özellikle bilim kurgu dizilerini izlemenizi tavsiye ederiz. Hatta dizi sektöründe en iyisi olduğumuzu iddaa ediyoruz. Sitemize yakın zamanda memnun kalacağınız hiçbir yerde olmayan özellikler ekleyeceğiz.


İzlediğiniz bir bölümü çok sevdiğiniz takdirde tekrar tekrar başa alıp izlemenin keyfi başka nerede var? Tüm bu seyir zevkinin sizler için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve işimizi çok önemsiyoruz. Bu sebepten dolayı dizi izle sitemizi sürekli olarak güncel tutmaya özen gösteriyoruz. Zaten çoğunlukla bilim kurgu dizilerinin bulunduğu sitesini kurmamızın amacıda buydu, hizmeti seviyoruz! Sevdiğiniz yabancı dizi izlemenin yanı sıra sitemize girdiğinizde belki de daha önce adını bile duymadığınız yeni diziler hakkında fikir sahibi olabilir, yepyeni bir dünyanın kapılarını aralayabilirsiniz. Sizler için derlediğimiz Efsane Diziler, IMDB Puanı Yüksek Diziler ve En Çok İzlenen Yabancı Dizilere mutlaka ama mutlaka bakmanızı tavsiye ederim. Çok seveceğiniz yapımları bir araya getirdik. Yorumlara bakarak ve kısa açıklamaları okuyarak dizinin konusu ve senaryosu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Böylece o dizinin sizin zevkinize uygun olup olmadığına karar vererek birinci bölümden başlayarak yeni bir dizi seyretme sürecine geçebilirsiniz. Dizilerin en güzel yanı filmler gibi çabucak bitmemeleri ve süreklilik sağlamalarıdır. Bu sayede senaryodan kopma gibi durumları yaşamazsınız. Ve diziyi dikkatle takip edebilirsiniz.


Dizi sektöründe olabildiğince kaliteli hizmet sunabilmek için çok çabalıyoruz. Birçok insan boş zamanlarını anime, film veya dizi izleyerek geçirir. Ancak dizi seyretmeye karar vermek kolayken hangi diziyi seyretmeye karar vermek, aradığınız diziyi aradığınız özelliklerde bulmak oldukça kolay bir iş değildir. Aradığınız diziyi buluyorsunuz alt yazılı bulamıyorsunuz, alt yazılı bulup istediğiniz görüntü kalitesinde bulamıyorsunuz derken keyfiniz kaçıyor. Bunların yaşanmaması adına biz size istediğiniz tüm özellikleri sunuyoruz. Geniş izleme seçenekleriyle, istediğiniz dilde türkçe dublaj ve türkçe altyazılı imkanlarıyla izlediğiniz diziden tam tatmin olmanızı sağlıyoruz. Diğer dil çevirileri için henüz çalışmalara başlamadık, bu durumu çözeceğiz. Ek olarak, PuhuTV Dizilerine buradaki bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


Dizi İzle (Full HD Kalitede)


Dizi sitemizde rahatlıkla birçok seriyi bulabilirsiniz. Öncelikle sitemizde reklam, pop-up bulunmuyor. İstediğiniz diziyi izlerken sağda solda beliren reklamlar dikkatinizi dağıtıp zamanınızı çalmıyor. Dizi süresi boyunca sizi rahatsız edebilecek her şeyi düşündük ve sitemizi ona göre tasarladık. Yayınlamakta olan dizilerin yeni bölümleri yayınladığı günden itibaren sitemizde bulabilmeniz mümkün. Gündemi, yenilikleri oldukça yakından takip edip yeni bölümleri ara vermeden, beklemeden izlemenize olanak sağlıyoruz. İzleyicilerimiz dizinin kendi asıl şekli nasılda sitemizde o halde bulabiliyor. Herhangi bir sansür, kısıtlama yapmıyoruz bu konuda. Dizilerimizi tek part halinde yüklüyoruz. Bunun nedeni ara vermeden tek seferde dizi seyretmenin daha keyifli olduğudur. Bu sayede HD dizi izle, yani sitemiz aracılığıyla diğer parta geçiş yaparken zaman kaybetmiyorsunuz. Tek part özelliğinden ziyade, tüm bölümleri HD yüklemeye çalışıyoruz. Seyircilerimizin sitemizden memnun kalması bizler için gerçekten çok önemlidir.


Yüklediğimiz dizilerin açıklama kısmına diziye ilişkin küçük notlar ekliyoruz. Söz konusu bölümün içeriğine dair açıklamalar gibi. Ayrıca; dizinin oyuncu kadrosunu, izleyici yorumlarını, izleyici puanlamalarını dizinin açıklamalar kısmına yazıyoruz. Kullanıcı yorumlarını ve puanlamalarını olduğu gibi, eklemeler veya çıkarmalar yapmadan direkt sizin erişiminize sunuyoruz. Bu sayede dizi izlemeden önce yapıma dair fikirleri kolayca edinebiliyorsunuz. Yani özetle sunduğumuz hizmetler; güvenli ve kaliteli içerik, yüksek çözünürlük, telif haklarını gözetmek, reklamsız içerikler, istediğin zamanda seyretme gibi. Sitemizde yer alan dizilerin çözünürlük kaliteleri isteğinize bağlı olmakla birlikte çok kaliteli de olabilir normal kaliteli de. Bu çözünürlükleri internet hızınıza göre seçmeniz gerekir. İnternet hızınız çok yüksekse en kaliteli seçenekleri tercih edebilirsiniz. Blu-Ray, HD, 1080p gibi. Ayrıyeten; sitemizde bulunan dizilerin türü çok geniştir. Dizi izle sitesi, hangi türde dizileri seyretmek istiyorsanız onu size sorunsuz bir şekilde sunar.


Bu dizileri istediğiniz dilde, istediğiniz kalitede tek part olarak izleyebilmeniz mümkün. Dizi izleme sitemizden memnun kalmanız için olabildiğince görüntü kalitesi düşük dizileri yüklememeye çalışıyoruz. Kalitemizden kesinlikle taviz vermiyoruz. Ziyaretçilerimizin fikirleri bizim için gerçekten önemlidir. Onların fikirlerine başvurmak, onların tavsiyelerine uymak, yenilikleri uyarlamak izleyicilerimizin memnuniyeti açısından çok mühimdir. İzleyicilerimizi memnun etmek en öncelikli amaçlarımızdandır, dizi platformumuzda memnun olabilmeniz için en iyisini yapmaktayız. Alt yazılı, dublajlı içeriklerimize kolayca erişim sağlayabilmelerinin yanında en güncel dizi içeriklerine de ulaşım sağlayabilmektedirler. Site temamız grafik tasarımcıları tarafından tasarlanmış olup en uyumlu renklerle dizayn edilmiştir. Kullanıcı ara yüzümüzü en sade şekilde yapmaya çalıştık, renk uyumuna özen gösterdik. Ek olarak, dizi izle sitemize destek olmak isterseniz anime, yabancı dizi ve filmleri sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.


aviator giriş  bonus veren siteler  digifestnyc.com  yabancı dizi izle  oleybet giriş  oslobet giriş  amqsports.com  meritroyalbet  film izle  tiktok takipçi satın al  deneme bonusu  Twitter Takipçi Satın Al  iQOS 

bob frisuren  deneme bonusu veren siteler  canlı bahis siteleri  deneme bonusu veren siteler  Juul Fiyat  deneme bonusu  Casino Siteleri  Deneme bonusu veren siteler  takipçi satın al  kalkinmaatolyesi.org 

Jojobet  deneme bonusu  iptv Almanya  Deneme bonusu  guvencehd.org  Vbet  film izle  smm panel  Deneme bonusu veren siteler  Bonus veren siteler  Bahis Siteleri  Güvenilir bahis siteleri  Bet365  bodrum escort  escort ankara  porno  malatya escort  ankara escort  escort bayan istanbul  beşiktaş escort  antalya escort  istanbul escort  escort antalya  sakarya escort  sakarya escort  Mecidiyeköy Escort  izmir escort