IMDB Yüksek Diziler
Atiye
Tüm Bilgiler
Atiye   
1080p Kalitede Atiye izleHakan Muhafız serisinden sonra beklentilerimi çok yüksek tutmadım. Beklentilerimin üzerinde bir dizi ile karşılaştım. Bazı sahneler gülünç olsa da diziyi genel olarak başarılı buldum. En azından diyaloglar çeviri gibi değildi. Oyunculuk da benzer şekilde kötü değildi. Görsel efektlerin kullanımı daha başarılıydı. Onu seyrettim ve hiç sıkılmadım. Beren, ülke standartlarının üzerinde bir dizi oldu. Muhafız'ın olumlu tarafı, İstanbul'u iyi tanıtmak için attığı adımlardı. Başrolümüz aynı şeyi Göbeklitepe ve Nemrut için yapıyor. Senaryoya genel olarak bakarsak klişe kelimesini kullanmayalım ama klasik diyebilirim. Ancak dizide kullanılan mekanlar güzeldi. Hikaye kendine özel bir evren yaratmak yerine günümüzün modern İstanbul'unda geçiyor. Daha sonra Göbeklitepe ve Nemrut'un dahil olması hikayeye mistik bir hava katıyor. Her serinin bir rengi vardır. Hafif soğuk ve pastel renk seçimi çok keyifliydi. Serinin müzik seçkisi de iyiydi. Gerilim sahnelerindeki gergin müzik ve Göbeklitepe görüntülerinde arka planda Doğu ezgilerinin görünmesi, seyirciyi ekrana daha da bağlıyor. Dizinin hoşuma giden yanlarından biri de detaylara verilen önemdi. Elbette karakterlerin iyi ve kötü yanları vardı. Serdar'ın kötü karakter imajı istediğim kadar iyi değildi. Bunu biraz basit ve yapay buldum. Hannah da belliydi. Sezonun gizemini iyileştirecek bazı şeyler biraz gereksiz görünüyordu. Son derece kötü bulduğum birkaç sahne vardı ama onları unutmak istiyorum. Bu yüzden bundan bahsetmeyeceğim. Bazı sırların cevaplarının gelecek sezona bırakılması ve açıklanmaması benim için yetersizdi. Sezon finalinde ilk sahnenin cevaplanmasını diliyorum ama olmadı. Mesela başrolümüzün yetkilerinin ne olduğunu görmek güzel olurdu. İlk sezon yeni sezona hazırlanmak gibiydi. Umarım önümüzdeki sezon açıklanamayan şeyler iyi bir senaryo ile açıklanır. Önümüzdeki sezon göreceğiz.
 • IMDb 9.4
 • 3.327
 • 0
Our Planet
Tüm Bilgiler
Our Planet   
1080p Kalitede Our Planet izleGezegenimiz olağanüstü görselleri ve harika müzikleri olan ilginç bir belgeseldi, ancak birkaç bölümden sonra oldukça bir ton alıyor. Her bölümü değiştiren tek şey, hayvanların yaşadığı iklimdir, aksi takdirde sadece avcı avıdır, yemek yer ya da yenir. Çernobil dizisi ile ilgili kısım çok ilginçti ve daha fazlasını görmek isterdim ama sonra sezon bitti ve tüm bölümleri seyrettim. Yine de, genel olarak çok iyi bir mevsim ve gezegenimizin, türümüzün ve hayvanlarımızın karşılaştığı sorunların derinliklerine iniyor. Attenborough her zamanki gibi olağanüstü ve Steven Price'ın müziği de inanılmaz. Dün akşam prömiyeri seyrettiğimde, sadece ilk bölüm olan, en çok takdir ettiğim şey çekimin kalitesiydi. Gösteriye gerçekten hayat verdi, neredeyse gezegenin çeşitli ortamlarında gerçekten oradaymışım gibi hissediyorum. Her şey çok güzel ve doğal görünüyordu, ama doğada da belli ki üzücü anlar vardı. İlk bölüm, dizinin geri kalanına bir giriş gibi geldi ve bugün daha sonra Netflix'te yayınlandıktan sonra, gezegenimizi oluşturan çeşitli kırılgan ortamlara yönelik gerçek tehditleri beklediğim kalan bölümleri seyretmeyi dört gözle bekliyorum. açıklanacak. Prömiyerden önce, bir yağmur ormanında sivrisinek istilasına uğramış takasların derinliklerinde ilerleyen atıklardan Sibirya kaplanını görmek için haftalarca kulübelerde yaşamaya kadar çeşitli yerlerde çekim yapan ekiplerin videolarını seyrettik. Her seferinde haftalarca veya aylarca dayandıkları zorlu ortamlar, bazen sadece birkaç saniye süren çekimler elde etmek veya hiç çekmemek kendi başına ilham veriyor. Bunun mutlaka seyredilmesi gereken bir dizi olduğunu düşünüyorum ve umarım olabildiğince çok insana ulaşır. Netflix, yapımcılar ve David harika bir iş çıkardılar ve doğa programcılığında çıtayı bir kez daha yükselttiler. Benim için tek olumsuz, film müziğinin oldukça hayal kırıklığı yaratması ve deneyime çok az şey katması. Ancak, günün sonunda bu, gördüğünüz şeyle ve Sir David'in bazı fon müzikleriyle ilgili değil.
 • IMDb 8.9
 • 179
 • 0
Seven Worlds One Planet
Tüm Bilgiler
Seven Worlds One Planet   
1080p Kalitede Seven Worlds One Planet izleBüyük sinematografi ve birkaç ilginç gerçek, daha önce bu çeşitliliğin daha önce yayınlanan birçok gösterisinde daha önce görmüştük. Gezegenin ve kıtalarının yolları ve şekilleri hakkında pek bir şey yok, ancak daha sonra bu bölgelerdeki birkaç hayvana ve özellikle de korkunç durumda nasıl yaşayıp hayatta kaldıklarına odaklanan nokta atışı alanlara hızlı bir genel bakış. ormansızlaşma ve iklim değişikliği.Eski halinin yeni bir versiyonundan daha fazlası. Bunlar gibi olsa da, büyük David Attenborough tarafından anlatılıyor. TV'de birinci sezon olarak listelenmiştir, bu nedenle, bir araya getirildiğinde bize dünya kıtalarımıza daha kapsamlı bir genel bakış sağlayacak ek sezonlardan faydalanabilir. Topraklarından, ormanlarından, çöllerinden, nehirlerinden ve ikliminden toplumlarına ve insanlarına kadar her kıtayla ilgili her şeyi derinlemesine incelemeyi umuyordum. Bunun yerine, seçilmiş bir hayvanın yaklaşık bir saatlik çalışma süresinde nasıl avlandığına ve mücadele ettiğine dair bazı seçilmiş hikayeler alıyoruz. İnsanın bu gezegende neyi yanlış yaptığını anlamak için hala önemli bir dizi. Daha önce hiç görmediğim özel manzaraları ve harika görünen ve harika davranan hayvanları görmek ve ayrıca insanlığın mevcut türlere ne yaptığını görmek gerçekten gerekli. 2019, nihayet Dünya için adım attığımız sene. Thunberg ve bu şov, insanlara Güney Amerika'daki ormansızlaşmaya karşı mücadeleye katkıda bulunmaya, genel olarak plastik kullanımına ve kendi bencil çıkarları için hayvanlara ve tüm türe zarar veren insanlara karşı katkıda bulunmaya teşvik ederek Dünya'nın daha iyi olmasına yardımcı olacağına inanıyorum. Umarım hepiniz savaşa katılırsınız, hatta basit günlük seçimler bile. Plastikten kaçının ve et tüketiminizi azaltın. Genç yetişkin hayatımın çoğunda büyük bir David Attenborough hayranıyım ve onun yeni projelerini hatasız görüyorum.
 • IMDb 8.9
 • 228
 • 0
Dynasties
Tüm Bilgiler
Dynasties   
1080p Kalitede Dynasties izleEn iyilerinden biri değil, yine de cevherlerin çok fazla olması nedeniyle, ama işiyle ilgili bu kadar şaşırtıcı olan her şey burada ve yorgun hissetmeyecek şekilde var. Kapsanan hayvanlar tanıdık hayvanlardır, ancak aslında hanedanların yaklaşımı, daha önce hiç yapılmamış bir Attenborough belgeseli içindir. Bu nedenle, belirli türler içindeki belirli aileleri takip eder. Bazı Attenborough 'Vahşi Yaşam Spesiyalleri' bunu yaptı ama bu ölçüde değil. Yeni başlayanlar için harika görünüyor. Manzara, özellikle kaplanda nefesi kesiyor ama güzel manzaradan daha fazlası. Örneğin imparatorda Antarktika'nın ne kadar acımasız olabileceği hatırlatılıyor. Sahne, sadece gözler için bir ziyafet değil, aynı zamanda geniş ve samimi olduğu için oldukça sinematik kalitede fotoğrafla tamamlanıyor ve 'Hanedanlar'da çok sayıda bulunan duygusal ve gergin sahnelerin etkisini artırıyor. Liondaki vahşi aksiyona güzel bir örnek. Müziğin hem ihtişamı hem de atmosferi var, hiç müdahaleci değil ve birden çok şey katıyor. Tahmin edilebileceği gibi, anlatım çok düşündürücüdür ve asla başıboş veya spekülatif değildir. Hayvanların kendileri ve habitatlar tanıdık gelse de, keşfettikleri yaklaşım taze geliyor ve hayvanları yeni bir ışıkta görüyor, ya da böyle hissettiriyor. 'Hanedanlar' beş bölüm gibi hissetmiyordu, hayvanlarla ilişkilendirilebilir karakterler olarak tasvir edilen ve çok çeşitli duygularla beş ayrı hikaye gibi geldi. Yayınlanmadan önce karşılaşılan 'Hanedanlar' eleştirilerinin sizi rahatsız etmesine izin vermeyin, hayvanların tasviri çoğunlukla güven verici değil ve kesinlikle tek taraflı değil, bunun yerine karmaşık ve taviz vermezken, manzaralar muhteşem görünmekten daha fazlasına sahipken ve hiçbir şey şekerle kaplı veya aşırı insanlaşmış hissettirmiyor. Pek çok bilgi ele alınır, ancak doğru bir şekilde keşfedildiği ve aceleye getirilmediği veya kopuk olmadığı hissedilir ve gerçekler, duygusal açıdan karmaşık hikaye anlatıcılığından ödün vermeden eğitir ve aydınlatır.
 • IMDb 8.9
 • 201
 • 0
Gangs of London
Tüm Bilgiler
Gangs of London   
1080p Kalitede Gangs of London izleRaid'i daha önce seyrettiyseniz, bazı İnanılmaz dövüş sahneleri ile ne demek istediğimi, yüksek oktanlı, aşırı şiddetli, heyecanlı bir sürüş izleyeceksiniz. Hepsi ana yemek için boğazını çarptı ve sonra bir dilim az önce ne seyrettim çöl için. Bu şovu beğenebileceğim en iyi şey, Layer Cake ve John Wick'in Guy Ritchie tarafından benimsenen gizli aşk çocuğudur. Bazı üst çekmece, gerçek cesur, karanlık, heyecan verici bir aura ve gerçekten iyi üretim değerleri; pahalı hissettiriyor. Kesinlikle çok önemli bir faktör var, ilk büyük aksiyon sahnesinden bağlandım. İngiliz eylemi, draması açısından bu konuda çıtayı gerçekten yükselttiler. İnsanları önceden uyarmak için - çizilmiş, şiddetle şiddet içeren dövüş sahnelerini sevmiyorsanız, bu sizin için olmayacak, grafik. Bu şov Londra'daki çete bayisinin çok bileşenini mükemmel bir şekilde tasvir ediyor. Ultra şiddet, aile bağlılıkları, yabancı psikopatlar ve inanılmaz derecede iyi yürütülen dövüş sahneleri. Sahip olduğum tek yakınma Joe Cole başrol oyuncusu. Yeterince güçlü değil ve için için yanan bir devlet girişimi dikkat çekici olabilir. Bu, bu gösterinin ne kadar şaşırtıcı olduğunu değiştirmez. Bölüm 5, ana oyuncuları fazla göstermese de, tüm zamanların herhangi bir TV şovunun en iyi bölümlerinden biridir. Bu seriyi seyretmek gerekir ve ben kesinlikle hepsini tekrar olacak. En büyük şiddet üzerine harika bir hikaye. Baş karakter rol için tamamen yanlış, Londra'da en büyük suç patronunun oğlu olması gerekiyor ve ses çıkarıyor ve yaklaşık 17 yaşında bir devlet okulu çocuğuna benziyor. eşcinsel uyuşturucu bağımlısı küçük erkek kardeşin cesareti daha fazlaydı. Araba içi sahnelerin bazıları çok kötü cgi'deydi. Potansiyel vardı ama benim için bir şey yoktu.
 • IMDb 8.8
 • 818
 • 0
On My Block
Tüm Bilgiler
On My Block Komedi 
1080p Kalitede On My Block izleBu gösteri gerçekten muhteşemdi. Fragmanı ilk gördüğümde ilginç göründüğünü düşündüm ama seyretmeyecektim ama sonra patlamaya devam etti ve o kadar mutluyum ki sonunda seyrettim ve sevdim. O çocukların hayatları ve bundan sonra ne olacağıyla ilgileniyordum. Bu gösteri tüm başarıyı ve birçok mevsimi hak ediyor. Çeşitliliği ve birçok insanın günlük olarak neler yaşadığını gösterir. İlk birkaç bölümde diziye aşık olacağımdan emin olmadığımı itiraf edeceğim oyunculuk ve komedi biraz gergin görünüyordu. Ancak, devam ettim ve çok güzel. Bu dizi hem komedi hem de drama temalarını içeren çok eğlenceli. Sanırım hepimiz bazı garip ve kalıcı gençlik sahneleri ile ilişki kurabiliriz ki bu beni buraya getirdi. Beni tutan, karakterlerin ve hayatlarının gerçekliği ve gerçeğiydi. Evet, pek çok hafif yürekli sahne var ama birçok gencin zor gerçekliğini gösteren çok daha fazlası var. Aile dramını, çete yaşamını, uyum sağlamayı ve arkadaşlarla ve evdeki sorunları gösterir. İkinci sezon için gerçekten heyecanlıyım ve bu şovu kesinlikle herkese tavsiye ederim. Çocukların konuşma biçiminden fon müziğine kadar her şey harika. Geçmişte geçen ya da günümüz gençliğini tam olarak temsil etmeyen programları seyretmekten bıktım. Önümüzdeki sezon latino tuzağı da dahil olmak üzere daha fazla tuzak müziği görmek istiyorum, çocukların marihuanaya nasıl tepki verdiklerini görmek istiyorum, daha fazla sosyal medya ve meme referansı görmek istiyorum. Devam edin lütfen. Bu genç oyuncuların büyüdüğünü ve geliştiğini görmek için sabırsızlanıyorum. Genel olarak hikayeyi beğendim. Dört genç yıllardır arkadaş olmuş ve şimdi ilk aşkla gelen ve arkadaşlıklarını tehdit eden büyümeyle gelen sayısız zorlukla karşı karşıyadır. Ana karakterler fakir bir mahallede yaşayan beyaz olmayan insanlardır, bu genellikle çok beyaz orta sınıfınızın yaş ortamına gelmesi için hoş bir değişikliktir. Son zamanlarda çok daha çeşitli televizyon şovları oldu ve bence bu gerçekten harika.
 • IMDb 8.7
 • 399
 • 0
Outer Banks
Tüm Bilgiler
Outer Banks   
1080p Kalitede Outer Banks izleBu Netflix'te yeni çıktı ve ben onu seyretmeye başladım. Asla durmadım. Eğlenceli ve keyifli bir gösteri. Oyuncu kadrosu olağanüstü her oyuncu onu parkın dışına çıkarır. Hikaye sonuna kadar ilgi çekici bir hızla ilerliyor, ancak geriye dönüp bakıldığında, her bölüm tek başına durabilir kendi başına. Yazarlar için olağanüstü bir başarı ve tebrik. Türü kategorize etmek zor. Sky olarak derecelendirildi, ancak çıplaklık veya kan yok. On üç yaşındaki birinin seyredememesi için hiçbir sebep göremiyorum. Komik, birçok mini macera, birçok talihsizlik, romantizm, gemi enkazları, fırtınalar, yangınlar, silah sesleri, fıçılar, hapishane, erkekler kızları kurtarır, kızlar erkekleri kurtarır, ebeveynler şeytandır, ebeveynler meleklerdir, hazine haritaları hepsini yapmak eğlenceli. Karantina için mükemmel. Dizi, karantinaya alınmış bir hafta sonu yaz saati için mükemmeldir. Doo ve Enid Blyton günlerinizi yeniden ziyaret etmenizi sağlayacak. Arkadaşlarla sırları paylaşmanın heyecanı, ergen aşkının küçük incelikleri ve yetişkinliğe adım atarken karşılaştığınız zorluklarla yüzleşmek size anılar şeridinde nostaljik bir yolculuk yaşatacak. Ancak arsa sizi daha fazlasını istemeye bırakacaktır. Öncül ve vaadi görüyorsunuz ve daha iyi yazılı bir komplonun buna ne yapabileceğini merak etmeye başlıyorsunuz. Spoiler vermekten kaçınıyorum, bu da son iki bölümün mantığa tamamen aykırı olduğunu açıklamayı zorlaştırıyor. Bu Netflix şovu, karantina sırasında iyi bir zamanda ortaya çıktı, bu yüzden çok fazla ses getirmeli. Bu, kesinlikle genç gençleri hedef alan bir gösteri. Oyunculuk aslında böyle bir şov için oldukça sağlam ve karakterler çok ilginç. Ana çocuk grubunda John B, Sarah, Kiara, Pope var. Bu karakterler bu dizide harikaydı ve birlikte iyi çalıştı. Sezonun ilk 7 bölümü tamamen kayıp bir hazineyi aramakla ilgili ve bu inanılmaz. İlk 7 bölümü gerçekten sevdiğim gibi. Son üç bölüm tamamen yeni bir yön alıyor ve çok sinir bozucu. Polis, televizyon polisi gibi davranmaya başlar ve soruşturma bile yapmaz.
 • IMDb 8.7
 • 242
 • 0
Riverdale
Tüm Bilgiler
Riverdale   
1080p Kalitede Riverdale izleEn son sezona kadar bu şovu seyrettim. Yazarların her seferinde şovda yeni bir çatışma uygulamaya başlaması nedeniyle şov biraz kontrolden çıkmaya başladı ama üçüncü sezonla birlikte nereden ilham aldıkları belli. Sadece üçüncü sezonun ilk dört bölümünü seyrettiğinizde, Esaretin kefaretinin Archie'nin içinde bulunduğu duruma yansıtıldığını görebilirsiniz. Müdürden, gardiyanların ofisinde çerçevelenen yazılı cümle bence kanıtın en açık şekli, incil'de bulunan kaya çekici Archi. İlk başta hayal kırıklığına uğradım, daha sonra bölümdeki bu küçük ayrıntıları görmezden gelmeye karar verdim. Sonra sonraki birkaç bölüm geldi. Yazarlar, zindanlar ve ejderhaları grifonlar ve çirkinler olarak değiştirerek bir tahta oyunu uygularken gösteriye heyecan verici bir oyun uygulamaya karar verirler. Daha sonra, 1980 senelerinin sonu veya 1990 yıllarının ortasındaki bir grubun yer aldığı, kahvaltı kulübü ninkine benzer gece kulübü adlı bir geri dönüş bölümü. Benzerlikler esrarengiz ve ne yazık ki bu örnekler, yazarların ilham aldıkları filmleri yansıtan diğer sahnelerde diyaloğu da içermiyor. Açıkçası hayal kırıklığına uğradım. Bu dizinin demografisinin, daha önce listelenen bu klasik filmlere aşina olabilecek insanlardan mı oluştuğundan emin değilim, ancak yazarların amacının geçmiş filmlerin başarılarından çalmak olduğunu düşünebiliriz. Kaç bölüm çıkardıkları karşısında şaşkına döndüm, pudingi yumurtlamaktan bahsettik. Karakterler açıklanamaz bir şekilde haftadan haftaya dönüşüyor ve her şey o kadar saçma ki, yüzde doksan dokuzunu anlamak imkansız. Yine de oldukça bağımlılık yapan bir şey var, kesinlikle güzel insanlarla dolu, ama gerçekten ilginç karakterler de var, özellikle Cheryl, çok eğlenceli. Seyretmeyi asla tekrar etmem ama her zaman yeni bir diziye oturacağım. Dürüst olmak gerekirse, oldukça hızlı bir şekilde özetlemek gerekirse: bu, isimleri değiştirilmiş herhangi bir korkunç CW genç draması olabilir. Kelimenin tam anlamıyla Archie'nin derisini giyen kötü bir gösteri.
 • IMDb 8.6
 • 315
 • 2
Blue Planet 2
Tüm Bilgiler
Blue Planet 2   
1080p Kalitede Blue Planet 2 izleDün gece bu belgeselin ilk filmini büyük umutlarla seyrettim ve umduğum her şey buydu. Attenborough liderliğindeki uluslararası vahşi yaşam fotoğrafçıları ekibi, 10 yıl önceki orijinal belgesel serisinin temasını güncelleyen ve zenginleştiren sansasyonel bir televizyon belgeseli yapımı ile bir kez daha ortaya çıktı. Devasa dalgalarda zevk için sörf yaptıklarının muhteşem görüntülerini görene kadar yüzen yunus sürülerinden daha fazla etkilenemeyeceğinizi düşünebilirsiniz. Ve daha sonra büyük bir yunus kümesinin başka bir türle daha önce hiç görülmemiş bir şekilde buluştuğunu görmek, bize bunun doğaya bakmanın gerçekten yeni bir yolu olduğunu gösteriyor. En son sualtı çekim tekniklerinin bize okyanuslar hakkında ne kadar çok şey gösterebileceğini görmek için serinin geri kalanına yapışık olacağım, aynı zamanda bu Mavi Gezegenimizi ne kadar kötü bir şekilde mahvettiğimize dair çarpıcı uyarıyı duymak için. BBC'nin bu dizinin kutulu setini dünyadaki her ulusal lidere hediye etmesini öneriyorum, şu mesajla birlikte; Tüm bunların geleceği sizin ellerinizde. Birçok film ve televizyon dizisi sınırları zorladığını iddia ediyor. Bu gerçekten yapıyor. Dizinin yapımıyla ilgili materyalin gösterdiği gibi, yapılması gereken dört yıl Antarktika'da insanlı bir dalgıç dalış için rekor bir derinlik içeriyordu. ücra bir adada yılda bir kez gerçekleşen bir olayı kaçırmak, mürettebatın denizaltına saldıran dev köpek balıklarıyla başa çıkmak, bir dizi yeni çekim teknolojisini kullanmak ve su altında o kadar çok zaman geçirmek ki daha önce hiç görülmemiş davranışları kaydedebildiler. Her bir saatlik program için yaklaşık bin saat çekim gerekiyordu. Sonuçlar, güzelliği, menzili ve tutarlılığı açısından kesinlikle eşsiz olan, fotoğrafçılıkla yakalanan şaşırtıcı bir doğa harikası yelpazesiyle gerçekten olağanüstü. Becerikli düzenleme ve yorum, her konuyu hayata geçirmeye yardımcı olur.
 • IMDb 8.6
 • 164
 • 0
Alex Rider
Tüm Bilgiler
Alex Rider Aile, Aksiyon 
1080p Kalitede Alex Rider izleEleştirmen incelemesini okudum. Serinin çocuklar için olduğunu düşünüyorlar. Yine de bazılarının onu seyredemeyeceğimi hayal etmiyorum. Evet şiddet içeriyordu ama gereksiz değil. Bazıları yavaş dedi, sanırım tempo ilgiyi koruyacak kadar hızlı ayarlandı, ancak ayrıntıları kaçıracak kadar hızlı değildi ve ayrıntıya ihtiyaç vardı. Tamam o kadar inandırıcı değildi ama James Bond da değil. Peki ya Tira sürücüsünün kaç kez vurulmadığı aptalsa, eğlence gerçek değil. Bunu diğer aksiyon maceralarıyla karşılaştırın ve bir çocuğu seyretmek istediğinizi unutun. Bunu yaptığınızda, çoğunun daha iyi olduğunu ve en iyilerinden bazılarıyla iyi bir şekilde karşılaştırıldığını fark edersiniz. 2006 filminin sahip olduğu birçok sorundan biri, bence serinin en kötü kitaplarından biri olan Stormbreaker ile başlaması gerektiğiydi. Açıkça hatalarından ders alarak dizinin ikinci kitabı Point blanc ile başladılar. Bu bence en iyi kitaplardan biri. Bu, iyi uyarlanmış bir dizi ile sonuçlandı, birkaç sorunu olsa da, kitapların hayranı olan veya olmayan herkese tavsiye ettiğim sağlam bir dizi. Büyürken bu romanların büyük bir hayranıydım, Point Blanc onların en iyilerinden biri. Bu o kadar iyi bir uyarlama ki, karavandan ve pazarlama eksikliğinden uzaklaştım, bunun ucuz bir girişim olacağını düşündüm ama bu şov çok iyi yapılmış. Sadece teknik olarak iyi yapılmış değil, her çekim bir öncekinden daha düzgün görünüyor, aynı zamanda temel aldığı orijinal romana da gerçekten yakın bir şekilde yapışırken, ihtiyaç duyulan alanları şekillendirmeyi başarıyor. Yazarların Stormbreaker'ı atlama kararının bu korkunç filmden sonra muhtemelen iyi bir karar olduğunu düşünüyorum, ancak umarım bu gelecek birçok sezon için alınır. Kitapların hayranları, şovun sonuna doğru isim düşüşünden kesinlikle keyif alacaklar, bu da bunu uzun soluklu bir başarı haline getirmek istediklerini açıkça ortaya koyuyor ve umarım öyle olur.
 • IMDb 8.6
 • 271
 • 0
Human Planet
Tüm Bilgiler
Human Planet   
1080p Kalitede Human Planet izleBu seyretmeye değer bir seri. Biz insanlar bu diziyi seyredene kadar bilmediğim herhangi bir duruma ve ortama çok fazla uyum sağlıyoruz, harika çekimler ve çekimler, mürettebatı bu tür riskleri almaları için selamlıyorum. bize bu devasa bilgi okyanusunu getirmek için hayatları. En şaşırtıcı şey, derin ormanlarda yaşayan, hakkında çok az bilgiye sahip olduğumuz izole kabilelerdi ve mürettebat üyelerinin orada nasıl ateş etmeyi başardıklarını ve onlarla nasıl iletişim kurduklarını, zor bir görevdi; Bugüne kadar insan toplumunun bilmediği bir kabileyi vurduklarını gerçekten takdir ediyorum, sık ormanın üzerinde bir uçaktan ateş ettiler. Suyun altındaki, yüksek dağların üzerindeki, uçaklardaki çekimler, her şey çok mükemmel, çok parlak, sadece bunları bize getirdiğin için teşekkür etmek istiyorum. BBC'nin 8 bölümlük epik belgesel dizisi olan bu seri, insanlığın modern şehirlerin rahatlığından ormanların, okyanusların ve donmuş atıkların düpedüz düşmanlığına kadar dünyanın her yerindeki tüm ortamlara uyum sağlama yeteneğinin büyüleyici bir kutlaması. BBC'nin tipik bir örneği olarak, her bölümde yer alan görüntüler, çekim teknolojisindeki gelişmelerden ve uzak bölgelere erişilebilirlikten tam olarak yararlanarak, henüz çekilecek en muhteşem görüntülerden bazılarıdır. Her bölüm, toplulukların kendi çevrelerinde nasıl hayatta kaldıklarına ve insanların gerçekten zor yerlerde yaşamak için gittikleri uzunluklara ilişkin çeşitli hikayeler anlatıyor. Ve çok takdire şayan. İnsan Gezegeninin en çok parladığı yer, bakışlarını gezegenimizdeki daha uzaktaki insanlara odakladığı zamandır. Nijer'deki Wodaabe halkının aşiret kur yapma ritüellerini, Kuzey Kutbu Kanada'daki midye toplayıcılarını veya Amazon'da Awá Guajá'yı emzirmeyi gösteren her bölüm, görünüşte medeni dünyamızın çok dışındaki topluluklar tarafından oyulmuş olağanüstü varoluşları vurgulamayı başarıyor. Oyuncu John Hurt, dramatik veya tuhaf olsun, ekrandaki görüntüler için en uygun tonu hassas bir şekilde belirleyerek anlatımı uygun ağırlıkla sunar. Bununla birlikte, Hurt yalnızca kabul edilebilir bir ikinci seçimdir, efsanevi belgeselci David Attenborough dahil olsaydı kesinlikle daha iyi hale getirilebilirdi.
 • IMDb 8.5
 • 239
 • 0
Hidden Kingdoms
Tüm Bilgiler
Hidden Kingdoms   
1080p Kalitede Hidden Kingdoms izleBu filmdeki görseller kesinlikle büyüleyici. Küçük bir farenin ve büyük kedilerin aksine pek umursamadığımız diğer minik yaratıkların perspektifini ele alıyoruz. Filmcinin böylesine şüpheli bir varlığı yakalayabileceğini kim düşünebilirdi. Filmin çekilme şekli, sizi bu küçük dostların yanına götürür ve her gün gösterdikleri cesareti böylesine görkemli bir şekilde gösterir. Ağır çekim çekimleri, Hollywood filminin çok daha eğlenceli bir tarzını yakalar ve aynı zamanda, iyi planlanmış herhangi bir belgeselde bulabileceğiniz bir eğitim düzeyini korur. Fry, filmi çok sakin bir şekilde anlatmakta harika bir iş çıkarıyor. Canlı yorumlara ihtiyaç duymaz, çünkü görseller bunu halleder. Bu seriyi SAF sanatı buldum. En son teknoloji ve hayranlık uyandıran anlatımla iç içe olduğumda, bu dizilerin arkasındaki bu parlak beyinler sayesinde artık biz insanlara o kadar da uzak hissetmeyen bu gizli krallıkların dünyasına teslim olduğumu hissettim. Dürüst olmak gerekirse, bu küçük yaratıkların yaşamlarına bağlı hissettim. Hepsi çok tanıdık geliyor. Hayatta kalma mücadelesi, günlük zorluklar, avcılardan kaçış, yiyecek peşinde koşma, gelecek için planlama, yeni deneyimler ve bağımsızlık için susuzluk. Eksik olan tek şey aşk ama bu biz insanlar için de başka bir tanıdık duygu olabilir. Onları tekrar tekrar seyrederdim, heyecanlar, görseller, hikayeler hayal gücümü neşeyle doldurur. Bu BBC doğa doktor dizisi, küçük dünyaya insan seviyesinden çok zemin seviyesinden bakmaya çalışıyor. Kamera yere indirilir ve daha büyük hayvanlara bakar. Bir çok resim küçük ve büyük olanın birleşimidir. Kesinlikle çok fazla post prodüksiyon var. Küçükleri çekmenin ne kadar zor olduğunu ve ne kadar kurulum gerektirdiğini görmek büyüleyici. Bu küçük yaratıkları yakalamak için minyatür ekipman kullandıklarını varsaydım. Gerçekte, normal kameraları mümkün olduğunca yere yakın yerleştiriyorlar. Onları deliklere koyuyorlar veya zemini yükseltiyorlar. Bu resimlerin çoğunu yapıyorlar.
 • IMDb 8.5
 • 219
 • 0
I Am Not Okay with This
Tüm Bilgiler
I Am Not Okay with This   
1080p Kalitede I Am Not Okay with This izleBu gösteri klişe ve özgünlüğün bir karışımıydı. Bir yandan bölümler, çılgın durumlar ve kıvrımlar ve dönüşler için ilginç olay örgüleriniz var, diğer yanda tahmin edilebilir olay örgüleriniz ve yazılarınız var. Oyunculuk harikaydı, daha önce projelerde çalışmış oyuncuları alarak akıllıca bir hamle yaptılar ve Wyatt Olef rolü için mükemmel. Sofia'nın performansından da keyif aldım, beni gerçekten karakterine sattı ve kızgın ya da kaba bir karakterden çekici ve yetenekli bir karaktere geçme yeteneği son derece etkileyici. Tüm oyunculuk inanılmazdı, bu yüzden oyuncu yönetmenine sahne oldu. Ana şikayetlerimden biri bölümlerle tutarsızlık, bazıları harikaydı, bazıları iyiydi ve bazıları çok beğenmedim. Daha fazla bölüm olsaydı bu bir sorun olmazdı, ancak sadece 7 olduğunu düşünmek uygun değildi. Dizi sürüklenmiyor ve müzik harika. Ruh halinize mükemmel bir şekilde uyuyor. Son bölümün en iyisi olduğunu hissediyorum ve bana hikaye daha yeni başlamış gibi hissettirdi. Bu da başka bir büyük sorun. İlk 6 bölümün hepsinin gerçek şova götürdüğünü hissettim. Bundan gelmek için iyi bir şey, diziden daha fazlasını istememi sağlaması. Potansiyel gerçekten parlıyor, ben son bölümüm ve yazarların ve yönetmenlerin gerçekten neler yapabileceğini görüyoruz ve sezon boyunca bu aşırı tonu görmek isterdim. Bir şey olacağından şüpheleniyordum ama bu sahne beni gerçekten şokta bıraktı. Gösteride bundan daha fazlasını istiyorum. Yazma ekibine tek tavsiyem araştırmanızı yapmak. Diğer Netflix şovlarının ne yaptığına bakın ve bunu yapmayın. Fark edilmenizin tek yolu bu. Klişeleri kırın. Kahramanın bir kıza aşık olmasına zaten başladınız. Genel olarak şovu seviyorum ve sanki insanlar ikinci sezona bir şans verirse topun gerçekten yuvarlandığını görebiliriz. Netflix'ten nefret etmeye başladım çünkü sizi bazı dizilere kolayca bağlarlar ve daha fazlasını elde etmek için bir yıl beklemeniz gerekir. Bu kesinlikle bu sene seyrettiğim en iyi şovlardan biri.
 • IMDb 8.4
 • 186
 • 0
The Office
Tüm Bilgiler
The Office   
1080p Kalitede The Office izleKablo şirketimi bıraktığımdan ve Netflix'i aldığımdan bu yana geçen birkaç aydır bu seriyi seyrediyorum. Neredeyse her gün işten sonra ve yapılması gerekenleri bitirdikten sonra birkaç bölüm seyrettim ve baştan sona kadar yaptım. Her karakter tarafından büyülendim ve kişiliklerinin gelişmesini seyretmek için neredeyse kendime bunun gerçekten bir dizi mi yoksa gerçek bir belgesel mi olduğunu sormam gerekiyordu. Karakterler biraz dramatize edilmiş olsa da, 'neredeyse' hepsine benzer özelliklere sahip olan iş arkadaşlarım veya arkadaşlarım vardı, bu da onu daha da kişisel hale getirdi. Son bölümü daha yeni seyrettikten sonra, eve gelemediğim ve ofiste ne gibi yeni maceralar yaşayacağını göremediğim için ne kadar üzüldüğüme şaşırdım. Gösteri çok büyüleyiciydi ve sizi gerçekten onların hayatına çekti. Şovu beğenmeyenlerin muhtemelen baştan başlamadığını ve sadece birkaç bölüm seyrettiğini düşünüyorum çünkü dürüst olmak gerekirse, birinci sezonun ilk birkaç bölümünden sonra onu seyretmeyi bırakacaktım ama ben Yapmadığıma sevindim. Amerikan versiyonuna bayılıyorum. Carell harika bir oyuncu kadrosunu yönetiyor ve bu kadar uzun sürmesine şaşırmadım. Seri üçte yoluma devam ediyorum ve dört gözle bekleyeceğim dördüncü ve beşinci serilerim var. Yazarların yirmi dakikaya bu kadar sığması inanılmaz. Çift bölüm olması hoşuma gidiyor. Ben de kahkaha parçasının olmamasına çok sevindim. Bu üçüncü seride, kameranın bir karakterden diğerine çok hızlı bir şekilde vızıldayarak çok can sıkıcı olabileceğini fark ettim. Tamamen gereksiz. Kendisi dolu ama çok savunmasız ve arkadaşları için endişeli. Bu seriyi daha bu yıl görmeye başladım ve şimdiden altıncı sezondayım. İlk sezonda bunun nasıl iyi bir dizi olabileceğini anlayamadım, oyuncular karizmatikti ve oyunculuk çok iyiydi ama takip edebileceğim neredeyse hiçbir hikaye yoktu ve Michael çok nefret edilen biri gibi görünüyordu. ikinci sezonda işler biraz toparlanmaya başladı ama bu kadar özel bir şey yok.
 • IMDb 8.4
 • 389
 • 0
The Hunt
Tüm Bilgiler
The Hunt   
1080p Kalitede The Hunt izleBBC'nin bu dizisi şimdiye kadar yapılmış en iyi doğa belgesellerinden biri. Giriş bölümünü, farklı ekosistem türlerinde avcılar ve avlar arasındaki yarışmayı kapsayan beş bölüm daha izliyor. Korumanın zorluklarıyla ilgili son bir bölüm var. Çekimler oldukça basit bir şekilde şaşırtıcı derecede iyi. Film yapımcıları, kendilerini sürekli olarak yeni şeyler çekmeye ve daha önce görülen şeyleri yeni ve daha etkili yollarla filme almaya zorluyor gibi görünüyor. Hayvanlar genellikle hareketli kameralarla yakından ve göz hizasındadır, bazen havadan gelen mükemmel görüntülerle tamamlanır ve birçok sekansa benzersiz bir yakınlık sağlar. Kutup ayıları ve çitalar birçok kez filme alındı, ancak asla böyle olmadı. Aksine, daha önce hiç kimse bir mavi balinanın beslenmesini filme almamıştı ve bu çalışma, sonunda görüntüyü elde edene kadar iki yıldan fazla uzadı. Çok nadiren takım mükemmel çekimi tam olarak yakalayamaz. Örneğin bir kaplan onunla kamera arasında bir ağaç varken öldürür ama bu size her şeyin gerçek olduğunu hatırlatmaya yarar. David'in yorumu, her zamanki gibi, son derece iyi değerlendirilmiş ve müzik etkilidir ve malzemeyi büyük ölçüde geliştirir. Kurgu, gerçeği gösterme konusunda hiçbir zaman çok titiz olmamakla birlikte, hayvanların çektiği acıyı gereksiz yere vurgulamaktan kaçınır. Her bölümün sonunda on dakikalık bölümlerin oluşturulması, genellikle programların kendisi kadar ilgi çekicidir ve bu dizilerin bazılarını elde etmek için harcanan çalışma miktarı ve çekildikleri zamanki sevinç hakkında büyüleyici bir fikir verir. Belgesel, güzel, hayranlık uyandıran, dokunaklı ve bilgilendirici bir dizi. BBC yaban hayatı ekibinin bile bunu nasıl aşabileceğini hayal etmek zor. BBC her zaman inanılmaz vahşi yaşam belgeselleri yapar ve bu belgesel diğerleri kadar yaygın olarak tanıtılmasa veya popüler olmasa da, ölümcül yırtıcı av ilişkisi dramasının açık ara en heyecan verici hikayesidir.
 • IMDb 8.4
 • 259
 • 0
Breaking Bad
Tüm Bilgiler
Breaking Bad   
1080p Kalitede Breaking Bad izleGeçen Ocak ayında hastalandım, tam olarak anlayamadığınız o hastalıklardan biri. Belki seçim öncesi ve sonrası depresyondu, bilmiyorum. Ama neredeyse 10 gün yatakta kaldım ve sonra oldu. İlk bölümü seyrettim ve hemen ve yani hemen bağımlı oldum. Tüm diziyi sadece beş günde seyrettim. Şimdi düşünmek için zamanım vardı. Neden merak ediyorum. Düşündüğümde aklıma gelen ilk şey Bryan Cranston değil. Yazıda olduğu gibi konseptin mükemmel olduğunu biliyorum ama Bryan Cranston hepsini gerçek yaptı. Onun performansı, White'ın yaratılışı, geleceğin Oyunculuk sınıflarında incelenecek. Sizi ileri ve yanlara doğru çeken kişi o, sonra yarattığı gücü büyük ölçüde destekleyici oyuncuların olağanüstü kadrosu sayesinde kazandığını fark ettim. Her biri için bir sayfa yazabilirim ama ben sadece Paul'dan bahsedeceğim. Onu sevmeye başladım. Bir çıkış yolu bulmasını görmek için içgüdüsel bir ihtiyaç duydum. Peki sana ne söyleyebilirim? Biliyorum bir gün çocuklarım yeterince büyüdüğünde bu seriyi tekrar göreceğim. Birinci Sezon bağırsakları yumruk gibi patlar ve akıllara durgunluk veren bir şey değildir. Bu dizinin pilotu kesin bir görülmesi gerekendir ve Aksiyon sovları ve filmlerinin en iyileriyle birlikte duruyor. Bu bölüm o kadar baş döndürücü bir zirvede başlıyor ki, ilerlemenin tek yolunun hikayeyi uzun bir geri dönüş olarak anlatmak olduğunu düşünüyorsunuz. Bununla birlikte, harika bir düzenleme ve yazma parçasıyla, olay örgüsü mucizevi bir şekilde o noktadan itibaren ilerler. Cranston'ın kendine özgü performansı seyretmek için bir zevk. Bir kayaya karşı olan ve daha da zor bir yeri temsil eden, yüksek özlemlerini bastırmaktan ve vahşice devam etmekten başka seçeneği olmayan bir adamı temsil ediyor. Orta sınıf ahlakı ve erdemli davranıştaki teselli ve doğruluğu çoktan gitti. Bu iddialı, eğlenceli dizinin daha fazlasını dört gözle bekliyorum.
 • IMDb 8.4
 • 3.400
 • 0
Hunters
Tüm Bilgiler
Hunters   
1080p Kalitede Hunters izleBunu, oyuncu kadrosunu, hikayeyi ve diyaloğu geliştirmek için harcanan zaman gibi kısa tutacağım. Çok az entrika var ya da hiç yok, hepsi diğer hikayelere çok benziyor - hatta bazıları giriş videosunda veriliyor. Neredeyse bunun yapılmaya çalışıldığı her şey, diğer filmlerde ve dizilerde aynı bağlamda daha iyi yapılmış gibi geliyor. Komik değil, olmaya çalıştığı zaman bile - olmaya çalıştığı zaman korkutucu değil. İlk bölümün açılış sahnesi, hikayenin perspektifinden tam olarak anlayamadığım için daha sonra tamamen bir saçmalık haline getirilen büyük bir düşmanlığa sahip. Karakterlerin geçmişiyle uğraşırken ara sıra dehşet verici konularla uğraşıyor. Ne yazık ki ana kadro başarısız olurken, destek ekibinin çoğu verilen diyalogla harika bir iş çıkarıyor. Al Pacino ilginç olmaya çalışırken bile orijinal olmayan bir hikayeye sahip bir karikatür oynayarak boşa harcanıyor - aksanlı Al Pacino. Verisimilitude, ana karakter - genç bir yetişkin ya da geç bir genç herhangi bir mahkumiyet olmadan akrabasının ölümünden sonra süper kahramana dönüştüğünde pencereden çıktı. Ana kahramanın bir bilgin olarak yapabildiği ve bunun kaçırılmış bir fırsat gibi göründüğü şeyde iyi olduğu hiçbir yerde tespit edilmemiştir. Ana karakterin, bir aile üyesinin kaybı dışında kendi dünyasına ilgi duyması inanılmaz göründüğü için gerilimi de ortadan kaldırır. Ortaya koyduğu herhangi bir durum, esprili bir sözle, bir lanetle veya inanılmaz olan veya yapabileceği hiçbir yerde kurulmamış bir şey yapması ile biter. Yani pozitifler, iyi çekilmiş ve yapılmış, sahneler aitmiş gibi hissediliyor - 1984, 1984 gibi hissediyor. Bazı karakterlerin farklı zamanlara geri dönüşleri iyi çekilip yapılmış ve kalıcı bir etkisi olan tek sahneler, geçiş ve Bu sahnelerin kurgusu, yetersiz hikaye anlatılırken akıcıdır. Müzik harika, çünkü birkaç farklı zaman dilimiyle ilgileniyor, geçişleri harmanlamak için iyi bir iş çıkarıyor.
 • IMDb 8.4
 • 1.011
 • 0
Africa
Tüm Bilgiler
Africa   
1080p Kalitede Africa izleBu harika yeni BBC vahşi yaşam serisinin ilk üç bölümünü görmüş olacak kadar şanslıyım, BBC'nin hala türü yönettiğini rahatlıkla söyleyebilirim. Bu seri, sadece yepyeni muhteşem sahnelerle yaptığı vahşi yaşamı değil, aynı zamanda ekosistemin jeoloji ve öngörülemeyen hava sistemleri ve doğa olaylarıyla olan ilişkisini de araştırıyor. Yapım ekibi, en son teknoloji ve teknikleri kullanarak bize nefes kesen sahneler ve harika görüntüler sağlamak için olağanüstü önlemler aldı. Şu ana kadar bu sezon 4 yaşındaki torunumuz da dahil olmak üzere ailemi sessizce ekrana dikti. Her bölümün sonunda göz alıntısının eklenmesi, bu prodüksiyon ekiplerinin bu şovları nasıl yaptığını anlamamıza yardımcı olmak için küçük bir yol kat ediyor ve benim için her zaman ne yapmaya hazır olduklarını görmeyi dört gözle bekliyorum. Bir ömür boyu çekim. Attenborough'nun harika sesi bir başka inanılmaz BBC doğa serisini anlatıyor. Dünya Gezegeni, Yaşam, Donmuş Gezegen ve şimdi bizi Dünya'nın en şaşırtıcı yerlerinden bazılarına Yüksek Çözünürlüklü bir yolculuğa çıkarıyor. En çok nefes alan kamera çalışması için bu serilerden birini seçmek zorunda kalsaydım, bu şerefi bu diziye vermem gerekirdi. Doğa serilerinin çoğu hakkında tek bir homurtum olsaydı, yırtıcıların avlarını aşağı indirdiğini ve bazen parçaladığını göstermenin dehşeti olurdu. Seri, yırtıcıları açık bir kan olmadan iş başında göstermeyi başarıyor. Tüm bu inanılmaz diziler hakkında beni engelleyen tek şey, Sigourney Weaver, Oprah, Alec Baldwin ve şimdi de Forest Whitaker anlatımıyla her birinin Amerikanlaştırılmış bir versiyonunu yayınlamayı gerekli hissetmeleridir. Attenborough'nun anlatımı her zamanki kadar açık ve öz ve Amerikan seyircisi tarafından anlaşılabilir olduğunu düşünüyorum. İlk bölümden bu yana sona eriyor, geniş manzarası hakkında derin bilgi birikimiyle inanılmaz bir yolculuk. Sadece yaban hayatı değil, iklim ve dünya nüfusundaki değişimin her birini nasıl etkilediğini de gösteriyor.
 • IMDb 8.3
 • 139
 • 0
Frozen Planet
Tüm Bilgiler
Frozen Planet   
1080p Kalitede Frozen Planet izleAttenborough her zamanki gibi özel bir bakış açısıyla BBC'ye döndü ve bu kez dünyanın iki ucundaki kutup bölgelerindeki mevsimlere odaklanan harika bir belgesel dizisi daha yayınladı. Altı bölüme yayılan, her sezon bir bölümün ardından bölgelerdeki insan yaşamları ve ardından bölgelerin zamanla nasıl değiştiğini anlatan bir bölüm alır. Bunun gibi şovların sıradan bir seyircisi değilim, ancak türün büyük silahları için çıkıyorum ve BBC isimleri en yüksek kalitede olma eğiliminde bir promosyon beni seyretmeye ikna etti. Bu belgeseli yaptığı şey için suçlamak zordur, çünkü teknik olarak etkileyici ve şaşırtıcı bir şekilde filme alınmıştır, ancak yine de gösterinin sadece televizyonunuzu göstermek veya bir görsel duvar kağıdına sahip olmak için bir bahane olarak alınmasını önlemek için yeterli içeriğe ve ayrıntıya sahiptir. Çok fazla alanı kapsamasına rağmen şov, aşırılıkların ve onların içinde ve çevresinde yaşayan olağanüstü yaşam biçimlerinin bir hissini mükemmel bir şekilde yakalıyor, bazılarını daha önce gördük ve bazılarını görmedik ve bunu tanıdık görmeyi çekici buldum. Yaptığım gibi, tamamen katılaşan tırtılların sadece çözülmek ve buz geri çekildiğinde yaşamaya devam etmek için olduğunu öğrendiğim gibi yaratıklar. Bekleneceği gibi, sunumun bir kısmı insana benzeyen bir dokunuş ama çoğunlukla şov hayatta kalma şansı konusunda oldukça dürüst ve bize sadece şanssız veya durumlarını yanlış değerlendiren yaratıkların kaderini göstermekten korkmuyor. Her ne kadar bir belgesel olarak seyretmeye çalışılsa da, yavru bir kuşun ilk uçuşunda çok sert bir inişten sağ kurtulduktan sonra sadece yoldan geçen bir tilki tarafından yakalandığını seyrettiğinizde bir şey hissetmemek zor. Son 2 bölüm, karşılaştırıldığında daha zayıftır çünkü hayvanlardan daha azı ve daha fazla insan durumu ve daha büyük resim vardır, ancak ikisi de büyüleyici. Beşinci bölüme pek bir şey beklemeden geldim, ancak seçilmiş topluluklar üzerinde yapılan çalışmalar etkiledi.
 • IMDb 8.3
 • 253
 • 0
Family Business
Tüm Bilgiler
Family Business   
1080p Kalitede Family Business izleBüyük Açılışı kaç kez okuduğumu sayamıyorum. Kitaplar çok iyi. Bu televizyon dizisi diğerlerine göre tamamen farklı. Kitapta defalarca Paris'in Beyoncé'ye benzediğini söylüyorlar. Harris'in karışık olması gerekiyordu. Diğer Duncan kardeşlerin nerede olduklarından emin değilim. Paris ve Londra aynı anda hamileydi ve hamile iken bebeklerinin babasını doğrulayamadı. Rio'ya benzemiyor. Alejandro'nun karısı aynı tür bir role sahip değildi. Aile şirketi oh, diziyi internette bulduğum birkaç klipten seyretmeye başladım. Ve oldukça ilginç görünüyor ama çok kötü yönetilmiş ya da ne olduğundan emin değilim çünkü mahallede dolaşan bir oyuncu gördüm ama o kadar kötü yapıldı ki, bırakın televizyonda bile olmasına şaşırdım. kliplerini göstereceklerdi, cehennem gibi utanmaları gerekirdi. Şu anda televizyonda görmeyi hiç beklemediğim bir şeydi. Cep telefonuyla veya Selma filmiyle harika televizyon yapmanın kolay olduğu yer. Yapımcılara ve kim yönetiyorsa, bunun çizgiyi tam olarak nasıl yavaşlattığından emin değilim ama birisi bir şeyde gerçekten büyük bir hata yapıyor, muhtemelen iyi bir gösteri olabilirim ama buna zaman bile veremiyorum. üzücü bir gün çünkü onu seyretmek istiyorum. Ama seyredemiyorum çünkü yapım o kadar korkunç derecede korkunç ki, akıllara durgunluk verecek kadar kötü. Bu dizinin zayıf gelişim durumunu anlatmak için sözlükte yeterli kelime olmaması korkunç korkunç. Çevrimiçi olarak 1. sezonun 3. bölümünü yavaşlat adında bir klip var, belki de tam bölüm olduğundan emin değilim ama sadece seyrettiğim diziyi neredeyse iyi oyunculara gerçekten kötü davranmaları söylendi. Oldukça üzücüydü, birisinin bu zavallı hurdayı yapmak için para harcadığı için neredeyse ağlamak istiyordum. Normalde İtalyanların ve bazı Yahudi gangsterlerin yaptığını gördüğümüz şeyde Beverly Hills'te yaşayan Siyah gangsterleri görmek gösterişli ve biraz gerçekçi değil.
 • IMDb 8.3
 • 268
 • 0
Formula 1 Drive to Survive
Tüm Bilgiler
Formula 1 Drive to Survive   
1080p Kalitede Formula 1 Drive to Survive izleBir F1 hayranı olarak, sahne arkasına bir göz atmak ve geçen yıl sezonunda belirli durumlarda neler olduğunu görmek çok heyecan verici. Sürücüler ve ekipleri pistteki ve dışındaki olaylar hakkında gerçekten ne hissettiklerini gösteriyor. Sezonun ilk yarışında her iki arabanın da pit stop sırasındaki hatalar nedeniyle çok iyi pozisyonlardan çekilmesi gerektiğinde, Haas F1 takımının tepkilerini görüyoruz. Ayrıca Daniel Ricciardo'nun 2019 sezonu için neden farklı bir takımla anlaşmaya karar verdiğini daha iyi anlıyoruz. Bu belgesel dizisinde beğendiğim şeylerden sadece birkaçı, F1 hayranıysanız seyretmenizi tavsiye ederim. Dürüst olmak gerekirse, bu mini belge için gerçekten heyecanlandım ve onu seyrettikten sonra aynı hayal kırıklığını hissettim. Daha çok kamera farkındalığına sahip aşırı hareket eden ve ekstra güç ve titreşim sağlamak için yaratılmış sahte monologlarla bir dizi sabunu gibi hissettiriyor. F1 hayranı için bu biraz cılız ayaklara bir tekme. Yapmaya karar verdikleri en kötü şey, bölümleri güçlendirmek için bir ses olarak sahte yorumlar eklemektir. Bu çok saçma bir seçim ve serinin muhteşemliğini gerçekten ortadan kaldıran korkunç bir karar. Benim için bu, tüm diziyi kırdı ve beni biraz güvenilmez bir hisle Netflix'e çevirdi. Gerçekten utanç verici çünkü gösteri geri kalanı için çok eğlenceliydi. Herhangi bir belgeselin, bir sporun BTS eylemlerinin özünü gerçekten yakalaması için, dizinin konusu olan oyunculara ve takımlara ya hep ya hiç erişmeniz gerektiğini hissediyorum. Benim için hayal kırıklığı yaratan Ferrari ve Mercedes'in serinin bir parçası olmadığına inanmamın nedeni bu, ama hayal kırıklığım burada bitiyor. Tam erişim vermeyi kabul eden takımlar için, yapımcılar harika bir iş çıkardı. Sürücülerin röportajları ve geçmiş hikayesi, onlara bağlı hissetmenizi sağladı. Takım sürücülerinin paylaştığı şiddetli çekişmeler hayret vericiydi. F1'in sadece sürücüden ibaret olmadığını, tüm yarış ekibinin takım üyesinin önemli olduğunu anlamamı sağladı.
 • IMDb 8.3
 • 301
 • 0
Locke and Key
Tüm Bilgiler
Locke and Key   
1080p Kalitede Locke and Key izleKarakterler karşısında kendimi inanılmaz derecede hayal kırıklığına uğramış hissettim, onları neredeyse hiç düşünmeden kendi ölümlerini kolaylaştırmak için sürekli kararlar alırken seyrederken. Hiçbir şey düşünmeyen karakterlerle empati kurmak zor. Ribon çocukları Dodge tarafından tamamen kandırıldıkça kendimi inanılmaz hissettim. Bütün hikayeyi bir arada tutan tek şey, açıklanamayan bir nedenden dolayı Dodge'un çocuklardan vazgeçmedikçe anahtarları alamamasıdır. Bunun farkına vardıkları an, tek yapmaları gereken anahtarları üzerlerinde tutmaktır. Döndürme kredileri işte bir fikir, neden omega kapıyı keşfetmek için astral projeksiyon anahtarını kullanmıyorsunuz? ya da kuyu neden onu Dodge'u gözetlemek veya bulmak için kullanmıyorsunuz? Baş anahtarını kullanın ve anahtarlar ve House hakkında kafanıza bir sürü kitap atın. Tyler şehrin tüm tarihini bu şekilde öğreniyor, ama bilgisi asla kullanışlı hale gelir. Yazarlar, anahtarların ne yaptığını göstermeyi severler, ancak neyin mümkün olduğunu asla tam olarak keşfetmezler. Anahtarları içeren hiçbir şeyin doğasını öğrenmiyorlar. Hayatları tehlikede olsa da, nasıl yapıldıkları veya nereden geldikleri konusunda da meraklı görünmüyorlar. Karakterler kötü kararlar aldıklarında, asıl mesele, karakterlerin uğraşmak zorunda kalacağı sonuçların olmasıdır. Karakter gelişimini zorlayan bu sonuçların yerine hiçbiri çözülemedi. Ya da astral projeksiyon anahtarı? Bode nasıl çalıştığını biliyor ve bir kez olsun Sam'in vücudunu önde bulmalarına rağmen hayalet olabileceğinden şüphelenmiyor. Bunun yerine, bizi ikinci sezonu bekletmek için yem alıyoruz. Eden gizlice kurşun tarafından vurulmak, olay olduktan sonra gösterdiklerinde çok tembel ve öğrenilmemiş hissetti. Sonunda aile katarsisi de inanılmaz derecede öğrenilmemiş hissetti. tüm seyirci muhtemelen başarısız olduklarını biliyor. Dodge'yi bilinçsiz buldukları andan itibaren bunun bu kadar kolay olamayacağını biliyordum.
 • IMDb 8.3
 • 169
 • 0
Fargo
Tüm Bilgiler
Fargo   
1080p Kalitede Fargo izleBu dizinin tadını çıkarmak için orijinal Coen filmini seyretmiş olmanız gerekmiyor, gördüyseniz de sizin için hiçbir şeyi mahvetmiyor: yeni televizyon şovu tamamen kendi canavarı. Şimdiye kadar, dizi ve filmin sahip olduğu tek ortak nokta başlık ve her ikisinin de iddiaya göre Minnesota'da bir yerde meydana gelen gerçek olaylara dayandığı öncül. Yazarlar, senelerdir sevdiğimiz ikonik Coen kreasyonlarının çoğu kadar tuhaf ve bir dereceye kadar en tepede olan yeni karakterler yaratmada harika bir iş çıkarıyorlar ve Billy Bob Thornton'un kült statüsüne ulaşma potansiyeline sahiptir. Kötü kararlar daha kötü kararlara yol açtıkça ve sıradan insanların hayatları şiddetle kontrolden çıktıkça kötü durumları seyretmek daha da kötüleşiyor, utanç verici bir şekilde seyretmesi çok eğlenceli ve burada o kadar kötü bir mizah anlayışıyla anlatılıyor ki ben şimdiye kadar her dakikasından keyif aldım. Şimdiye kadar kadro olağanüstü oldu ve prodüksiyon değerleri özellikle sinematografi harika. Şimdi, dizinin ilginç karakterlerine ve ana akım olmayan görünümüne rağmen daha geniş bir seyirci kitlesine hitap edip etmeyeceği, Breaking Bad gibi bir şovun yaptığı gibi görülmeye devam edecek, ancak bunu genel olarak siyah komedilerden hoşlanan herkese şiddetle tavsiye ederim. Coen'ların yaptığı hemen hemen her şey gibi. Harika, zifiri karanlık eğlence. Sezon üçü seyretmeyi yeni bitirdim ve vay be bir felaketti. Bu diziyi seviyorum, uçuş bölümlerini fark etmediğim bir diziye girmem nadiren oluyor. Bu dizide gerçekten güçlü bir yazı var. Ayrıntılara girmeyeceğim ama sonunda karakterlere gerçekten değer verdiğinizi söyleyeceğim, iyi ya da kötü onlara ne olacağını görmek istiyorsunuz. Bazı durumlarda onların kazanması için can atıyorsunuz, bazılarında ise onların ölümünü destekliyorsunuz. Çoğu zaman ikisi de oynamıyor.
 • IMDb 8.3
 • 1.841
 • 0
Inside No. 9
Tüm Bilgiler
Inside No. 9   
1080p Kalitede Inside No. 9 izleBlack Mirror'ın ilk üç sezonunu seyrettiğimden beri, boş zamanlarımda sürükleyici bir antoloji dizisi için boş bir boşluk hissettim, önceki dizi kadar büyüleyici, eğlenceli ve korkunç bir şey bulamayacağımı umuyordum. Dokuz numaralı içeriye gelene kadar. Şimdi buna oldukça geç geldiğimi itiraf edeceğim ama bunu birkaç gün arka arkaya seyretmek zorunda hissettim. Tüm mevsimler, düşük bütçeli bir televizyon programında gördüğüm en kusursuz yazı ve yönetime sahip. Her bölüm, söz konusu türün ortak mecazlarını seyreden sondan farklı bir türle birlikte gelir. Bununla birlikte, her bölümün gerçek karşılığı, ya karakterlerle, konumla ya da anlatıyla ya da üçüyle ilgili karanlık kıvrımdır. Bu, seriye etkileyici kancasını veren mükemmel bir yeniden seyretme değeri sağlar. Her bölümün, onu harika kılan kendine özgü bir özelliği olsa da, her sezon hala o kadar kusursuz bölümler içeriyor ki, onu tam olarak takdir etmek için ikinci bir seyretmeye ihtiyaç duyuyor. Birinci sezonda kişisel favorim Bölüm 2, Sessiz Bir Gece idi. Bu bölüm, küçük bir soygun dramının mükemmel bir yaratımıdır, ancak bölümün en parlak öğesi, bölüm boyunca hiçbir açıklamanın konuşulmamasıdır. Pemberton ve Shearsmith'in sadece vücut dilini kullanarak nasıl etkileşim kurduğu, bölümün etkileyici bir komedi unsurunu oluşturuyor, bu, bölümlerin son perdesine ilişkin beklentilerimizin başlarına dönmesini sağlıyor. Bölüm 2, Christine'in 12 Günü, günlük hayatı gibi görünen şeylerden geçerken Christine'i takip ediyor. İlk seyrettikten sonra, küçük ayrıntıların çoğu, seyircinin fazla dikkatini çekmeden geçer, Gösterinin hepsinin bir araya geldiği son bölüme kadar olmaz. Bölümün tüm küçük ayrıntılarına dayanan son, en güçlü kalpleri bile gözyaşı getirecek kalp durduran bir bükülme sunuyor.
 • IMDb 8.3
 • 2.030
 • 0
Seinfeld
Tüm Bilgiler
Seinfeld   
1080p Kalitede Seinfeld izleHerkese açık kanalda yayınlanan son iki sezonunda dizinin birkaç bölümünü yakaladım ve tekrar gösterimleri sırasında çok daha fazla Jerry ve arkadaşını yakalamaya değindim. İlk görüntülemelerde bunu çok eğlenceli buldum, ancak zaman geçtikçe daha çok sevmeye ve arkadaşlarımdan bantlanmış bölümleri hevesle ödünç almaya ve sendikasyon kanallarında yeniden yayın avlamaya başladım. Televizyon tarihindeki iki komedi dizisi arasında, medyanın kültürel simgesi olarak hem de Python'u seçerdim. Bu yapımda, Amerikan sitcom türünü rahatsız eden bir duygusallık ve ahlaksızlık duygusu yok. Karakterler Noel'de birbirlerine sarılmazlar, aşık olmazlar, aileleri ve arkadaşları hakkında bir şeyler yapmazlar, mesela arkadaşların yazarları tarafından bu kadar sevilen sahte bir katartik sezon sonu yoktur. Bunun yerine, Jerry'ye sahibiz, her bir durumsal komedi parçası için sürekli olarak günlük ayrıntıların ayrıntılarını araştırıyor; erkek arkadaşlarından ayrılıkları, ayrılıklara yol açan küçük nevrozları kadar etkileyici olan aşırı saldırgan Elaine'e sahibiz; çıktığı her kadına yalan söyleyen en büyük zavallı George, bir apartman yangınından kaçarken engelli insanlara hatalı ekipman satıyor ve kadınları ve çocukları kaslarını koruyor; ve girişimci cum schmooze Kramer'in inanılmaz derecede yaratıcı fiziksel komedisi. Dörtlü, defalarca, haftalarca ve haftalarca, tanımlanmamış anlatı bir sıradan ortamdan diğerine seslenirken, önemsizlikleri dizginlenemeyen bir şevkle tartışıyor. Nadiren böylesine büyük ölçüde anlamsız insan çabaları tarafından bu kadar zeka üretilmiştir. Bu dizinin parlaklığının yattığı yer, en tuhaf sonlara giderek daha az umut verici bir komedi öncülünün potansiyelini gerçekleştirme becerisidir; ve George'un benden daha büyük bir kaybeden yok. tartışmasını kazandıktan sonra muzaffer bir şekilde bağırması gibi, neredeyse her zaman televizyonun bazı klasik repliklerine tırmanan sonsuz, anlamsız bir şekilde kendini beğenmiş ve nihilist şaka.
 • IMDb 8.3
 • 365
 • 0
The Wire
Tüm Bilgiler
The Wire   
1080p Kalitede The Wire izleBu İnceleme teli daha önce hiç görmemiş ancak yaklaşık üç bin kişiden seyretmenizi tavsiye eden kişilere yöneliktir. Teli yaklaşık 3 yıl önce dizi bittikten çok sonra seyrettim ve Sopranos, Breaking Bad ve GOT seyrettiğim gibi aynı aralıklarla seyrettim. Seriyi bu dizilerle karşılaştırmayacağım çünkü şimdiye kadarki en büyük dizilerden bazıları olmaları dışında gerçekten karşılaştırılabilir değiller, ancak tamamen farklılar. Tel uyuşturucu ticareti, polis, politika ya da eğitim sistemi ile ilgili değil, tüm Baltimore şehri hakkındadır. Bu serinin herkes için olmadığını kabul ediyorum, bazıları için çok sayıda karakter ve yan hikayeyle çok şiddetli veya karmaşık olabilir, ancak bir film ve televizyon dizisi aşığıysanız ve yazmayı, oyunculuğu ve çok sayıda ilginç karakter, tel bu açıdan oldukça mükemmel. Her Sezon, şehrin esas olarak hangi yönünü kapsayacağını biraz değiştirir ve seri ilerledikçe daha karmaşık hale gelir. Bu dizi şüphesiz en ilginç karakterlerden bazılarına ve bir dizide gördüğüm en iyi yazılara sahip. Küçük yan karakterlerin bile tüm dizi boyunca ilerleyen ilgi çekici hikayeleri var ve detaylara daha önce hiç bu kadar dikkat görmedim. Bu gösteri, sebepsiz yere görmeyen insanlar için bu kadar yüksek beklentilerle inşa edilmedi, seyredin ve daha önce bahsedilen 3000 kişiden biri olup tanıdığınız herkese tavsiye etme şansınız yaklaşık yüzde doksan dokuzu görmemiş. Bu nokta, dizinin zamanımızı ve dikkatli değerlendirmemizi garanti altına almasının birçok nedeninden biridir. Kuşbakışı bir perspektiften, her mevsim bir öncekilere dayanıyor, en sonuna kadar, tekil bir iş olarak tek tek şeritlerden oluşan geniş goblenleri hesaba katmaktan başka seçeneğimiz yok. Hayata o kadar gerçek gelen ki, benim için kurgu ya da kurgu olmayan, kitap ya da film, resim ya da oyun, heykel ya da mimari beceriler gibi başka bir şey düşünmem neredeyse imkansız olan, birleşik güçlerinde eğitim derslerinin hacmini barındıran, dizinin yaptığı düşünce, hümanizm, saf ahlak veya eğlence.
 • IMDb 8.3
 • 314
 • 0
Battlestar Galactica
Tüm Bilgiler
Battlestar Galactica Aksiyon, Dram 
1080p Kalitede Battlestar Galactica izleİnsanla robotlar arasındaki savaşların ortasında insanların karanlık tarafları ortaya çıkarılırken, robotlar insanlığın ne olması gerektiğini kendi içlerinde sergiliyor. Hayatta kalma arzusu, Dünya'ya duyulan özlem ve geleceğe yönelik umut, hem insanları hem de robotları harekete geçirirken aralarındaki farklar giderek ortadan kalkıyor. Oyuncu seçimi olağanüstü ve performanslar ikna ediciden daha fazlasıydı. Oyuncular, içindeki ve dışındaki duygusal mücadeleleri ifade etmede mükemmel işler yaptılar. Dinamik ve öngörülemeyen hikaye çizgileri oyunculuk becerileri gerektiriyordu ve hepsi yüksek standartlarda performans gösterdi. Nefes kesen çok sayıda uçurum, avuç içi terleme gerginliği ve gözü genişleten beklenmedik olaylar vardı. Star Wars ön filmlerini yapacağını açıkladığında, yetmişli yılların sonlarında, seksenlerin başında yapılan filmlerin daha karanlık, daha iyi oynanmış ve daha yetişkin bir versiyonuna dair bu önyargıya sahiptim. Bunun yerine, selüloit üzerine gelmiş geçmiş en korkunç sinematik kararlardan bazılarıyla dolu bir grup çocuk filmimiz var. Ve sonra yeniden hayal edilen bu dizi ortaya çıktı, eklemeliyim ki, baştan sona ancak gösteri ana akım televizyonda ilk kez gösterildikten sonra seyrettim. Başlangıçta bunun iyi olup olmayacağı konusunda şüpheliydim, ancak finale ulaştıktan sonra bunun, şimdiye kadar yapılmış en iyi bilim kurgu programı olduğunu dürüstçe söyleyebilirim. Senaryolar birinci sınıf, gerçek bir yürek ve ruhla mükemmel oyunculuk ve hatalarıyla bile seyirciler tarafından uzun yıllar boyunca büyük bir sevgiyle hatırlanacak karakterler. Bilim Kurgu Kanalının duyduğumda, çok da heyecanlandım. Orijinal dizi, açıkça söylemek gerekirse, saçmalıktı. Büyük bir fikir aldılar, bir türün yakın soykırımı ve çürümesine izin verdiler. Glen Larson ve arkadaşları onu belirledikleri sınırlar içinde tutmak yerine, temelde uzayda kaçak yaptı. Bunda nasıl bilim olmadığına, atlama motorları yok, warp yok, herhangi bir tür FTL olmadığına girmeyeceğim.
 • IMDb 8.3
 • 341
 • 0
Firefly
Tüm Bilgiler
Firefly   
1080p Kalitede Firefly izleFox, bölümleri sıra dışı göstererek bu diziye inanılmaz bir zarar verdi. Hala çok düşük bir seviyede mantıklıydılar, yani devam eden yayın parçası olan ve yayınlandıkları sırayla bozuk olan çok fazla olay örgüsü noktası yoktu, ancak bu şov çok daha iyi amaçlanan sırayla görüyorsunuz. Yayınlanan bölümlerde, karakterler bazen ya karakter dışı ya da gerçekten tuhaf ya da bazen sadece sıkıcı gibi görünen şeyler yaparlardı, bu da CD'lerde çok daha mantıklıdır, toplamda bir sahne olsa bile, cd ile yayınlanan sürüm arasında farklıdır. Bununla beraber, bu şov, kötü muamelesine rağmen televizyonda gördüğüm en yenilikçi şey olduğunu söyledi. Her biri pilot bölümde oldukça iyi geliştirilmiş, daha sonra büyüyen ve değişen ancak serinin geri kalanında başlangıçta tasarlandığı gibi karakterlerine sadık kalan dokuz ana karaktere sahiptir. Özel efektler ve benzeri için detaylara gösterilen inanılmaz ilgiden bahsedebilirim, ancak özel efektler gerçekten iyi hale geliyor, bu yüzden bu, bunu pek çok filmden ayırmıyor. Konsept ilk bakışta tuhaf görünüyor, ancak inanılmaz derecede iyi yapılmış, her dünya kendi tuhaflıklarına, cazibesine ve tehlikelerine sahip olmaya gidiyor, ancak her zaman karakterlere ve birbirleriyle ilişkilerine geri dönüyor. Ateşböceği zorlu bir gösteri. Seyircilerden, karakterlerinin ahlaki ölçeğindeki grinin tonlarını takdir etmelerini ister. Kötüler, bir uzaylı ırkı gibi rahat giyinmemişler. 500 yıl sonra insanlık yine de kendi en büyük düşmanı olacak. Teknoloji ayrıcalıklı bir azınlığın elinde olacak ve diğerleri, uygarlığın ve hükümetin müdahalesi olmadan var olmanın mümkün olduğu Whedon'un üçüncü sınır dünyasında olacak. İşler kirli ve kullanılmış olacak. Ateşböceği, Trek'e neredeyse tamamen karşı çıkan bir evren yaratır. Federasyon benzeri merkezi gücü baskıcı ve distopik olarak yorumlanır. Biz direnen ve kaybedenlerin yanındayız. Oyunculuk güçlü, yazı her Whedon şovundaki kadar mükemmel, eğlenceli ve dokunaklı, efektler ve setler tutarlı, inandırıcı bir dünya yaratıyor.
 • IMDb 8.3
 • 236
 • 0

Sizler için imdb yüksek dizileri derledik, bu hayatta film izlemek kadar eğlenceli ve sürükleyici bir şey daha varsa hiç şüphesiz o da dizi izlemektir. E tabii her dizide bu hissi vermiyor. Bu nedenle imdb yüksek diziler gibi sıralama türleri yapmak zorunda kalıyoruz. Çünkü bunlar insanlar tarafından puanlanarak belli bir beğeni kazanmışlardır. Diziler, filmlerden bağımsız olarak bir olayı çok daha uzun uzadıya anlatabilen yapımlardır. Dizi çekmek ve bunu beğendirmek filme göre çok daha zordur. Çünkü belli bir olayı 2 saate sığdırarak anlatmak çok daha kolay olacaktır.


Puana Göre IMDB Yüksek Diziler


Ancak dizilerde bu olayın tüm detaylarını en detaylı şekilde anlatarak seyirciye sunmak gerekir. Buna dayanarak sizlere imdb yüksek dizileri tek kategoride toplama kararı aldık. Bu noktada seyirciyi sıkmamak, onun merakını azaltmamak gibi şeyler önemlidir. Bütün bunlara rağmen dünya üzerinde çekilmiş çok kaliteli diziler bulmak mümkündür. Dizi sektörü de, film sektörü gibi kendini oldukça geliştirmiş bir sektördür. Öyle ki artık bazı dizilerin bütçeleri, ünlü filmlerin bütçeleriyle yarışır duruma gelmiştir. Peki siz ne tarz dizilerden hoşlanıyorsunuz? Akıl dolu yazılmış bir senaryoya sahip hapishaneden kaçış dizileri mi, bilim-kurguyu fantastik dünyayla bağlamış ve macerası bol dizileri mi, yoksa düzeni eleştiren dram dizilerini mi? Hoşlanabileceğiniz tüm bu imdb yüksek diziler için sitemizde elbette yer var. Peki bu dizilerin kaliteleri ne alemde?


İnternet üzerinde tüm dizi ve filmlerin veri tabanını bünyesinde bulunduran başarılı bir platform mevcut. Bu platform IMDB (Internet Movie Database), yani İnternet Film Veri Tabanı olarak adlandırılıyor. Bu veri tabanı üzerinden tüm dizi ve filmler 10 puan üzerinden oylanıp, kendi puanlarına kavuşuyorlar. Bu siteyi bu kadar özel kılan ise milyonlarca insanın bu site üzerinden filmlere puan vermesi, eleştiriler yazması denebilir. Bu site üzerinde bulunan imdb yüksek diziler sitemizde yer almakta. Yani hd film izlemeye karar verdiğinizde, bu diziyi daha önceden izlemiş insanların diziye verdikleri puanı göz önüne alarak bir dizi seçebilirsiniz.


Bir dizi izlemeye karar verdiğinizde, eğer aklınızda hiçbir seçenek yoksa imdb yüksek diziler arasından bir tercih yapmanız çok daha doğru olacaktır. Çünkü yüz binlerce insanın verdiği oylarla yüksek puanlara ulaşan diziler elbette çok kaliteli yapımlardır. Sadece puan yetmez aldığı yorumlara da bakmak isterim derseniz hem IMDB üzerinden hem de sitemizin üzerinde istediğiniz dizinin yorumlarını okuyup karar verebilirsiniz. Aman dikkat spoiler yememeye özen gösterin! Yoksa seyir keyfiniz hiç kalmaz bizden söylemesi. Eğer izlemek istediğiniz diziyi bulduysanız ve sitemiz üzerinden izlemeye karar verdiyseniz de çok doğru bir seçim yapmış olursunuz. Çünkü imdb yüksek diziler gibi farklı sıralama türleride sitemizde mevcuttur.


Çünkü bütün bu en kaliteli yabancı diziler için en kaliteli playerlarla sizlere hizmet sağlıyoruz. Bu sayede imdb yüksek diziler 1080p izle seçeneğinden faydalanıp, yüksek kaliteli dizileri yüksek çözünürlüklerde izleyebilirsiniz. Böylelikle izlediğiniz dizilerden alabileceğiniz hazzın tamamını alır ve yönetmenin çekim tekniklerine, oyuncuların oyunculuklarına hayranlıkla bakabilirsiniz. Son olarak ise bu imdb yüksek diziler için sizlere en iyi alt yazıları sunuyoruz. Usta çevirmenlerimiz en kaliteli şekilde Türkçe alt yazı seçeneği sağlıyor.

Dizi izle


Aradığınız tüm dizileri dizi izleme sitemizde yüksek görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz. Global diziler genellikle dizi sevelerin en çok rağbet ettiği dizi kategorileri arasında yer alıyor. Amerika, İngiltere, Fransa, Kore ve daha pek çok dünyanın her yerinden yayınlanan yabancı dizilere tek bir adresten ulaşabilirsiniz. İçinizden bir ses dizi izle diyorsa ama ne izleyeceğinize karar veremiyorsanız, burada tüm bölümleriyle kategorilere ayrılmış bir şekilde dizilere ulaşabilirsiniz. Görüntü kalitesinin yüksek olması ve sorunsuz altyazı özellikleri sayesinde bir bölümden diğerine atlarken zamanın nasıl akıp gittiğini fark etmeyeceksiniz bile. Çağımızın en güzel vakit geçirmenin yollarından biri de dizi seyretmektir.


Dünya çapında bir furya haline dönüşmüş büyük ve meşhur yapımlar için ücret ödeyip izlemek zorunda değilsiniz. İşte tam olarak burada biz yani diziizle.blog ekibi devreye giriyor. Günümüzün değişen dünyasında internet ile artık bilgiye erişim sınırsız ve herkesin en doğal hakkı. Bilgiye olan sınırsız erişim, dolayısıyla eski ve yeni tüm dizi ve filmlerden haberdar olmamızı sağlıyor. Eskiden izlemek istediğimiz bir filmin günlerce DVD'ye gelmesini beklerdik. Veya kimi programlardan indirmeye çalışırken yüksek boyuttan dolayı sabahtan akşama kadar beklemek zorunda kalırdık. Online dizi izleme platformları sayesinde artık tüm bu sorunlar geride kaldı. En güncel ve en son diziler haliyle elinizin altında. Tek bir tıkla full hd 1080p görüntü kalitesindeki dizilere çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Özellikle bilim kurgu dizilerini izlemenizi tavsiye ederiz. Hatta dizi sektöründe en iyisi olduğumuzu iddaa ediyoruz.


İzlediğiniz bir bölümü çok sevdiğiniz takdirde tekrar tekrar başa alıp izlemenin keyfi başka nerede var? Tüm bu seyir zevkinin sizler için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve işimizi önemsiyoruz. Zaten dizi seyretme sitesini kurmamızın amacıda buydu, hizmeti seviyoruz! Sevdiğiniz dizilerin yanı sıra sitemize girdiğinizde belki de daha önce adını bile duymadığınız yeni diziler hakkında fikir sahibi olabilir, yepyeni bir dünyanın kapılarını aralayabilirsiniz. Yorumlara bakarak ve kısa açıklamaları okuyarak dizinin konusu ve senaryosu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Böylece o dizinin sizin zevkinize uygun olup olmadığına kadar vererek ilk bölümden başlayarak yeni bir dizi seyretme sürecine geçebilirsiniz. Dizilerin en güzel yanı filmler gibi hemen bitmemeleri ve heyecanlı bir süreklilik sağlamalarıdır.


1080p Kalitede ve Ultra Hızda Dizi izle


Dizi sektöründe olabildiğince kaliteli hizmet sunabilmek için dizileri sizlere reklamsız sunuyoruz. Birçok insan boş zamanlarını dizi, film seyrederek geçirir. Ancak dizi izlemeye karar vermek kolayken hangi diziyi izlemeye karar vermek, aradığınız diziyi aradığınız özelliklerde bulmak oldukça kolay bir iş değildir. Aradığınız diziyi buluyorsunuz alt yazılı bulamıyorsunuz, alt yazılı bulup istediğiniz görüntü kalitesinde bulamıyorsunuz derken bir de bakıyorsunuz bir sürü zamanınızı almış. Bunların yaşanmaması adına biz size istediğiniz tüm özellikleri sunuyoruz. Geniş izleme seçenekleriyle, istediğiniz dilde türkçe dublaj ve türkçe altyazılı imkanlarıyla izlediğiniz diziden tam tatmin sağlamanıza olanak veriyoruz. Diğer dil çevirileri için henüz çalışmalara başlamadık, fakat en kısa sürede başlayacağız.


Online dizi izlemenin en keyifli yeri. Öncelikle sitemizde reklam, pop-up bulunmuyor. İstediğiniz diziyi izlerken sağda solda beliren reklamlar dikkatinizi dağıtıp zamanınızı çalmıyor. Dizi süresi boyunca sizi rahatsız edebilecek her şeyi düşündük ve sitemizi ona göre tasarladık. Yayınlamakta olan dizilerin yeni bölümleri yayınladığı günden itibaren sitemizde bulabilmeniz mümkün. Gündemi, yenilikleri oldukça yakından takip edip yeni bölümleri ara vermeden, beklemeden izlemenize olanak sağlıyoruz. İzleyicilerimiz dizinin kendi asıl şekli nasılda sitemizde o halde bulabiliyor. Herhangi bir sansür, kısıtlama yapmıyoruz bu konuda. Dizilerimizi tek part halinde yüklüyoruz. Bunun nedeni ara vermeden tek seferde dizi izlemenin daha keyifli olduğudur. Diğer parta geçerken zaman kaybetmeyip diziden kopma hissini yaşamıyorsunuz.


Yüklediğimiz dizilerin açıklama kısmına diziye ilişkin küçük notlar ekliyoruz. Söz konusu bölümün içeriğine dair açıklamalar gibi. Ayrıca; dizinin oyuncu kadrosunu, izleyici yorumlarını, izleyici puanlamalarını dizinin açıklamalar kısmına yazıyoruz. Kullanıcı yorumlarını ve puanlamalarını olduğu gibi, eklemeler veya çıkarmalar yapmadan direkt sizin erişiminize sunuyoruz. Bu sayede diziye dair fikirleri kolayca edinebiliyorsunuz. Yani özetle sunduğumuz hizmetler; güvenli ve kaliteli içerik, yüksek çözünürlük, telif haklarını gözetmek, reklamsız içerikler, istediğin zamanda seyretme gibi. Sitemizde yer alan dizilerin çözünürlük kaliteleri isteğinize bağlı olmakla birlikte çok kaliteli de olabilir normal kaliteli de. Bu çözünürlükleri internet hızınıza göre seçmeniz gerekir. İnternet hızınız çok yüksekse en kaliteli seçenekleri tercih edebilirsiniz. Blu-Ray, HD, 1080p gibi. Ayrıyeten; sitemizde bulunan dizilerin türü çok geniştir. Hangi türde dizi izlemek istiyorsanız bu sitede bulabilmeniz mümkündür. Bu dizileri istediğiniz dilde, istediğiniz kalitede tek part olarak izleyebilmeniz mümkün. Olabildiğince görüntü kalitesi düşük dizileri yüklememeye çalışıyoruz. Fakat bazen buna mecbur oluyoruz.


İzleyicilerimizin fikirleri bizim için her zaman önemli olmuştur ve bundan sonra da olacaktır. Onların fikirlerine başvurmak, onların tavsiyelerine uymak, yenilikleri uyarlamak izleyicilerimizin memnuniyeti açısından çok önemlidir. İzleyicilerimizi memnun etmek en öncelikli amaçlarımızdandır. Alt yazılı, dublajlı içeriklerimize kolayca erişim sağlayabilmelerinin yanında en güncel dizi içeriklerine de ulaşım sağlayabilmektedirler. Site temamız grafik tasarımcıları tarafından tasarlanmış olup en uyumlu renklerle dizayn edilmiştir. Kullanıcı ara yüzümüzü en sade şekilde yapmaya çalıştık, renk uyumuna özen gösterdik. Bize destek olmak isterseniz dizileri sosyal medya hesaplarınızda paylaşıp sitemizi arkadaşlarınızında görmesini sağlayabilirsiniz. En iyi dizi izleme yeri olan sitemizde keyifli vakitler geçirmenizi temenni ederiz.


hd film izle - film izle - full hd film izle - bir başkadır izle - oleybet giriş - oslobet giriş - amqsports.com - meritroyalbet - süperbetin - grandpashabet - portbet - film izle - bahsegir - bahsegir - grandpashabet

grandpashabet - meritroyalbet - smart iptv - Twitter Takipçi Satın Al - Twitter Takipçi Hilesi - Juul Türkiye - İqos Türkiye - İqos - takipçi satın al - deneme bonusu - bedava sohbet - Jojobet
izmir escort eryaman escort izmit escort escort ankara porno malatya escort gaziantep rus escort mersin escort izmir escort kizlar diyarbakır escort