IMDB Yüksek Diziler
Atiye izle
Tüm Bilgiler
Atiye izle   
Atiye Dizisini 1080p Kalitede izleAtiye, ailesi ve sevgilisi Ozan ile birlikte, dünyanın en eski tapınağı Göbeklitepe'de yapılan bir keşifle hayatı baştan aşağı değişiyor. Bu olmadan önce İstanbul'da basit ve mutlu bir yaşam sürdürmektedir.. Bölgede kazılar yapan arkeolog Erhan, Atiye ve Göbeklitepe arasındaki mistik ilişkiyi ortaya koyan bir sembolü ortaya çıkarıyor. Atiye, ona farklı bir kapı açan bu gizemli olaydan sonra onun peşine düşüyor. Ve antik tapınakta kendi geçmişini aramaya koyuluyor. Bu gizemin açığa çıktığı gibi, Atiye geçmiş ile gelecek arasındaki, gerçek ile ruhsal arasındaki her şeyi sorgulayacaktır. Atiye izle, Atiye dizisini hd kalitede full olarak izleyin.
 • IMDb 9.4
 • 1.896
 • 0
Gangs of London izle
Tüm Bilgiler
Gangs of London izle Aksiyon, Dram 
Altyazılı ve Kesintisiz Olarak Gangs of London izleKesinti yaşamadan Gangs of London izle. Raid'i daha önce izlediyseniz, bazı İnanılmaz dövüş sahneleri ile ne demek istediğimi, yüksek oktanlı, aşırı şiddetli, heyecanlı bir sürüş izleyeceksiniz. Hepsi ana yemek için boğazını çarptı ve sonra bir dilim az önce ne izledim çöl için. Bu şovu beğenebileceğim en iyi şey, Layer Cake ve John Wick'in Guy Ritchie tarafından benimsenen gizli aşk çocuğudur. Bazı üst çekmece, gerçek cesur, karanlık, heyecan verici bir aura ve gerçekten iyi üretim değerleri; pahalı hissettiriyor. Kesinlikle çok önemli bir faktör var, ilk büyük aksiyon sahnesinden bağlandım. İngiliz eylemi, draması açısından bu konuda çıtayı gerçekten yükselttiler. İnsanları önceden uyarmak için - çizilmiş, şiddetle şiddet içeren dövüş sahnelerini sevmiyorsanız, bu sizin için olmayacak, grafik. Gangs of London Ultra HD izle.Bu şov Londra'daki çete bayisinin çok bileşenini mükemmel bir şekilde tasvir ediyor. Ultra şiddet, aile bağlılıkları, yabancı psikopatlar ve inanılmaz derecede iyi yürütülen dövüş sahneleri. Sahip olduğum tek yakınma Joe Cole başrol oyuncusu. Yeterince güçlü değil ve için için yanan bir devlet girişimi dikkat çekici olabilir. Bu, bu gösterinin ne kadar şaşırtıcı olduğunu değiştirmez. Bölüm 5, ana oyuncuları fazla göstermese de, tüm zamanların herhangi bir TV şovunun en iyi bölümlerinden biridir. Gangs of London izle. Bu Tv izlemek gerekir ve ben kesinlikle hepsini tekrar olacak.
 • IMDb 8.8
 • 19
 • 0
Breaking Bad izle
Tüm Bilgiler
Breaking Bad izle   
Breaking Bad Altyazılı Kesintisiz izleKimya öğretmeni olan Walter White'a üçüncü aşama kanseri teşhisi konduğunda ve yaşaması için sadece 2 sene verildiğinde, kaybedecek bir şeyi olmadığına karar verir. Serebral palsili genç oğlu ve karısı New Mexico'da yaşıyor. Ailesinin güvenli bir geleceği olmasını sağlama kararlılığında olan Walt, uyuşturucu ve suç kariyeri yapmaya başlar. Eski talebelerinden biri ile metamfetamin üretmeye ve satmaya başlarken, bu yeni dünyada dikkate değer derecede yetkin olduğunu kanıtladı. Breaking Bad izle, Breaking Bad adlı diziyi hd kalitede full olarak izleyin.
 • IMDb 8.4
 • 2.195
 • 0
Hunters izle
Tüm Bilgiler
Hunters izle Dram, Gizem 
Hunters Altyazılı Çevirisiyle izle1977 yılında New York'ta intikam almaktan rahatsız olan genç bir Yahudi adam, Dördüncü Reich'ı yaratmak için çalışan gizleme konusunda yüksek rütbeli Nazi yetkililerinin kabine karşı gizli bir savaşla mücadele eden gizli bir Nazi avcısı grubu tarafından yakalanır. Hunters izle, Hunters dizisini 720p görüntüde izleyebilirsiniz.
 • IMDb 8.4
 • 292
 • 0
Fargo izle
Tüm Bilgiler
Fargo izle   
Fargo Altyazılı Çevirisiyle izleMinnesota'da, son zamanlarda Vietnam'dan gelen genç bir Devlet Polis Memuru Lou Solverson'un yerel bir suç çetesiyle ilgili bir olayı araştırdığı ve büyük bir Mob sendikası. Bir şeyleri bir araya getirmesine yardım etmek, onun görevidir. Soruşturma onları, Luverne, Minnesota şehir avukatı Karl Weathers'a kadar getirecektir. Dizide önemli yeri olan ve bir Kore Savaşı gazisi olan Karl, gab armağanı ve gerçek bir aleyhtarı sanatçı ile kutsanmış bir sarhoştur. Kansas City suç sendikalarının kuzeydeki genişlemesi için önde gelen adam olan Joe Bulo. Fargo izle, Fargo adlı diziyi hd kalitede full olarak izleyin.
 • IMDb 8.3
 • 1.200
 • 0
Sherlock izle
Tüm Bilgiler
Sherlock izle   
Sherlock Altyazılı Kesintisiz izleConan Doyle karakterlerinin bu modernleştirilmiş versiyonunda, dedektif parsellerini kullanan bir adam, yirmi birinci yy başlarında Londra'da yaşıyor ve Scotland Yard'ın dedektif müfettişi Lestrade'e karşı daha ukala davranıyor, çünkü esasında daha az güveniyor. Doktor Watson şimdi Afgan savaşının oldukça genç bir gazisi, daha az hayranlık verici ve daha aktiftir. Bir ordu doktoru olan John Freeman, Afganistan'da yaralandı ve ordudan çıkarıldı. Sherlock izle, Sherlock dizisini 1080p görüntüde izleyebilirsiniz.
 • IMDb 8.3
 • 1.655
 • 0
Inside No. 9 izle
Tüm Bilgiler
Inside No. 9 izle Dram, Komedi 
Inside No. 9 Altyazılı Kesintisiz izleSardalye oyununun gardıropta ürpertici söylentilere yol açtığı büyük bir kır evinden tutunda, çok tuhaf perili bir eve, Londra'nın West End bölgesindeki kanla ıslatılmış bir oyuncunun soyunma odasına, hatta iyi bir işin kurbanı olan, görünüşte mutlu bir ilkokul öğretmeninin evine kadar saydığımız tüm yerlerde olan klostrofobik durumu konu alıyor. Inside No. 9 izle, Inside No. 9 adlı diziyi hd kalitede full olarak izleyin.
 • IMDb 8.3
 • 504
 • 0
Stranger Things izle
Tüm Bilgiler
Stranger Things izle   
Stranger Things Altyazılı Kesintisiz izleTüm insanların birbirlerini tanıdığı ufak bir kasabada, kendine has bir hadise, başka türlü barışçıl bir topluluğun dokusunda yırtılmaya başlayan bir çocuğun kaybolmasına yol açan bir olaylar silsilesini başlatır. Derin devlet kurumları ve görünüşte art niyetli doğaüstü güçler kasabaya yaklaşırken, birkaç kişi göründüğünden daha fazla şey olduğunu farkeder. Will Byers bir anda kaybolursa, tüm Hawkins kasabası tersine döner. Annesi Joyce de dahil olmak üzere birçok kişi Will'i arıyorlar. Serinin başarılı aktörü olan Jonathan muhteşem bir performans sergiledi. Stranger Things izle, Stranger Things adlı diziyi donmadan full hd kalitede izleyin.
 • IMDb 8.3
 • 1.027
 • 0
Peaky Blinders izle
Tüm Bilgiler
Peaky Blinders izle   
Peaky Blinders Altyazılı Kesintisiz izle1920 senelerinin Birmingham'da, İngiltere'de 1. Dünya Savaşı'nın ardından kurulan bir İngiliz televizyon suç ve dram içerikli dizisidir. Steven Knight tarafından yapılan ve Caryn Mandabach Productions, Yorkshire ve Tiger Aspect Productions tarafından üretilen seri, Shelby suç ailesi olarak tanıtılmıştır. Screen Yorkshire, İçerik Fonu aracılığıyla prodüksiyon için fon sağladı. Yorkshire İçerik Fonu'ndan fon alan ilk prodüksiyondu ve bu da gösterinin büyük bölümünün anlaşmanın bir parçası olarak Yorkshire'de çekildiğini netleştirdi. Peaky Blinders izle, Peaky Blinders adlı diziyi donmadan full hd kalitede izleyin.
 • IMDb 8.3
 • 1.748
 • 0
Band of Brothers izle
Tüm Bilgiler
Band of Brothers izle   
Band of Brothers Altyazılı Kesintisiz izle1942'de başlayan ve ikinci Dünya Savaşı'nın sonuna kadar, 101. Hava İndirme Biriminin 506. Alayı olan E Kolay Şirketi'nin öyküsüdür. Utah sahilindeki inişleri desteklemek için D-Day'in ilk saatlerinde düşman hatlarının arkasına paraşütle girdiler, Carentan'ın kurtuluşuna katıldılar ve tekrar Piyasa Bahçesi Operasyonu esnasında harekete geçtiler. Ayrıca toplama kampını kurtardılar ve Hitler’in Berchtesgaden’deki dağ sığınağına ilk girenlerdi. Bu seri olağanüstü şeyler yapan sıradan erkeklerin öyküsü olan büyüleyici bir yoldaşlık dizisi. Band of Brothers izle, Band of Brothers adlı diziyi donmadan full hd kalitede izleyin.
 • IMDb 8.2
 • 1.669
 • 0
The Boys izle
Tüm Bilgiler
The Boys izle   
The Boys Altyazılı Çevirisiyle izleSüper güçlenmiş kişilerin genel halk tarafından kahramanlar olarak tanındığı ve güçlü bir şirket olan Vought International'ın sahip olduğu ve agresif bir şekilde pazarlanmalarını ve para kazanmalarını sağlayan bir evrende bulunuyor. Kahramanlık kişiliklerinin dışında çoğu kibirli ve yozlaşmış durumdadır. Dizi asıl olarak 2 gruba odaklanıyor. Bozuk kahramanları kontrol altında tutmak isteyen tetikçi çocuklar ve Vought International'ın önde gelen süper kahraman takımı 7'ye. The Boys izle, The Boys adlı diziyi donmadan full hd kalitede izleyin.
 • IMDb 8.2
 • 1.683
 • 0
Generation War izle
Tüm Bilgiler
Generation War izle   
Generation War Altyazılı Kesintisiz izle5 arkadaş Avrupa'nın yüzünü değiştirecek bir serüvende kahraman olmaya istekli ve bu da onları sonsuza dek değiştirecek. Seviye odaklı, çok süslü bir subay Wilhelm, edebiyatla savaştan çok ilgilenen hassas bir hayalperest olan küçük kardeşi Friedhelm ile doğu cephesindedir. Wilhelm'e derinden aşık olan Charlotte, Wehrmacht'ta, hatta doğu cephesinde de hizmet etmek isteyen genç bir hemşiredir. Greta, başka bir Marlene Dietrich olmayı isteyen kabiliyetli bir şarkıcı olmasına rağmen, Yahudi erkek arkadaşı Viktor hala ailesini Almanya'yı terk etmeye ikna edemiyor. Generation War izle, Generation War adlı diziyi hd kalitede full olarak izleyin.
 • IMDb 8.2
 • 2.003
 • 0
Black Mirror izle
Tüm Bilgiler
Black Mirror izle   
Black Mirror Altyazılı Kesintisiz izleİnsanlığın en büyük yeniliklerinin ve en karanlık içgüdülerinin çarpıştığı bükülmüş, ileri teknoloji bir evreni keşfeden bir antoloji dizisi. Kendimize sadece birkaç dakika uzaklıktaki bir evrende bulunan Kara Ayna modern teknolojilerin nasıl geri tepebileceğini ve üreticilere karşı nasıl kullanılabileceğini gözler önüne seriyor, her kısım farklı teknolojilerle mücadele eden farklı karakterlerle biraz farklı bir gerçeklik içinde. Son 10 senede, teknoloji onu durdurmak ve sorgulamak için zaman bulamadan önce hayatımızın neredeyse her yönünü değiştirdi. Black Mirror izle, Black Mirror adlı diziyi donmadan full hd kalitede izleyin.
 • IMDb 8.2
 • 3.750
 • 0
Doctor House izle
Tüm Bilgiler
Doctor House izle   
Doctor House Altyazılı Kesintisiz izleSağ bacağı sakat olan ve ağrı kesici bağımlılığı olan antisosyal ve inanılmaz derecede zeki olan Dr Gregory'i konu alan dizi. Garip ve neredeyse çözülmesi imkansız davaları Gregory ve ekibi çözmeyi başarıyor. Ayrıca Doktor Gregory'nin meslektaşları, Doktor James Wilson ve samimi onkolog güzel Doktor Dizi'ninde bu güzel seride büyük payları var. Doktor Gregory'nin bacağındaki kronik ağrı ile mücadelesini uyuşturucu bağımlılığı, aşk hayatlarını, karşılaştığı her bulmacaları çözme konusundaki sabırsız kararlılıklarını bizlere sunuyor. Doctor House izle, Doctor House adlı diziyi donmadan full hd kalitede izleyin.
 • IMDb 8.2
 • 4.224
 • 0
Narcos Mexico izle
Tüm Bilgiler
Narcos Mexico izle   
Narcos Mexico Altyazılı Kesintisiz izleModern uyuşturucu savaşının kökenini, Meksika ticaret dünyasının gevşek ve dağınık, bağımsız üretici ve bayi konfederasyonları olduğu bir zamanda başlayarak köklerine geri dönerek araştırıyor. 1980 zamanlarında Guadalajara Karteli'nin yükselişine tanık olun, Félix Gallardo bir imparatorluk inşa etmek maksadıyla kaçakçıları birleştirerek dümeni ele geçirdi. DEA ajanı Kiki Camarena yeni bir görev almak için karısını ve küçük oğlunu Kaliforniya'dan Guadalajara'ya götürdüğünde, görevinin hayal edebileceğinden çok daha zorlu olacağını çabucak öğrenir. Narcos Mexico izle, Narcos Mexico adlı diziyi hd kalitede full olarak izleyin.
 • IMDb 8.2
 • 963
 • 0
House of Cards izle
Tüm Bilgiler
House of Cards izle Dram 
House of Cards Altyazılı Çevirisiyle izleFrancis Underwood, kendisini haksız hissettiği kişilere karşı, yani ABD Başkanı da dahil olmak üzere kendi kabine üyelerine intikamını uygularken sizi uzun bir yolculuğa çıkarıyor. Atılgan, kurnaz, metodik ve kısır Frank Underwood, aynı kişilikte manipülatif ama bir o kadar da çılgın karısı Claire ile beraber, aynı adı taşıyan BBC serisinin bu Amerikanlaştırılmış rekreasyonunda iktidara karşı çıkarak Washington'u fırtınaya sürüklüyordur. House of Cards izle, House of Cards adlı diziyi donmadan full hd kalitede izleyin.
 • IMDb 8.2
 • 124
 • 0
La Casa de Papel izle
Tüm Bilgiler
La Casa de Papel izle   
La Casa de Papel Altyazılı Kesintisiz izleGelmiş geçmiş en büyük soygununu yapmak maksadıyla, Profesör isminde gizemli bir adam, tek bir özelliği olan 8 soyguncu grubunu işe alır. Hiçbirinin kaybedecek bir şeyi yoktur. 5 aylık inzivada her basamağı, her ayrıntıyı, her olasılığı ezberlemektedirler. Kendine özgü bir grup soyguncu, Moneda ve Timbre Fabrikasına, İspanya tarihindeki en muhteşem soygunu uygulamak ve 2.4 milyar avroya sahip olmak maksadıyla saldırdılar. Bu seri tüm dünyada çok fazla izlenen bir dizidir. Dizinin yönetmenliğini Álex Pina üstleniyor. La Casa de Papel izle, La Casa de Papel dizisini kesinti olmadan izleyebilirsiniz.
 • IMDb 8.1
 • 4.126
 • 0
Mad Men izle
Tüm Bilgiler
Mad Men izle   
Mad Men Altyazılı Çevirisiyle izle60'lı senelerde Madison Caddesi'nde reklam verenlerin, kendi kendine bağlı deli adamların profesyonel ve kişisel yaşamları tanıtıldı. Öyküler caddenin daha küçük firmalarından Sterling Cooper'a ve 10 senedeki çeşitli enkarnelerine odaklanıyor. Bu öykülerin merkezinde, şirketin yaratıcı dehası Donald Draper yer alıyor. Bu profesyonel yaratıcı parlaklık, sorunlu bir çocukluk gerçeğine inanıyor. Mad Men izle, Mad Men dizisini 1080p görüntüde izleyebilirsiniz.
 • IMDb 8.1
 • 558
 • 0
The Crown izle
Tüm Bilgiler
The Crown izle   
The Crown Altyazılı Kesintisiz izleEfsanevi Başbakan Sir Winston Churchill ile ilişkilidir, ayrıca dünyanın en ünlü monarşisine liderlik etme korkusu ile karşı karşıya kalan 25 yaşındaki yeni evli olarak Kraliçe Elizabeth 2'ye odaklanıyor. İngiliz İmparatorluğu çöküyor, siyasi dünya kargaşa içinde ve genç bir kadın tahta geçiyordur. Yepyeni bir dönem başlıyordur. Peter Morgan'ın ustalıkla araştırılan senaryoları, Kraliçe'nin kamusal cephenin arkasındaki cesur dürüstlükteki özel yolculuğunu ortaya koyuyor. The Crown izle, The Crown adlı diziyi donmadan full hd kalitede izleyin.
 • IMDb 8.1
 • 598
 • 0
The Witcher izle
Tüm Bilgiler
The Witcher izle   
The Witcher Altyazılı Çevirisiyle izleNetflix için Lauren Schmidt Hissrich tarafından oluşturulan Amerikan yapımı fantezi drama konulu internet dizisidir. Polonyalı yazar Andrzej Sapkowski'nin aynı isimli kitap serisine dayanıyor. Seri, insanların canavarlardan daha kötü olduğunu kanıtlayan bir dünyada yerini bulmak için mücadele eden yalnız bir canavar avcısı olan Rivyalı Geralt'ın öyküsünü konu alıyor. Ancak kader onu güçlü bir büyücüye ve özel bir armağanla gelen genç bir prensese götürüyor. The Witcher izle, The Witcher adlı diziyi donmadan full hd kalitede izleyin.
 • IMDb 8.1
 • 1.302
 • 0
Oz izle
Tüm Bilgiler
Oz izle   
Oz Altyazılı Kesintisiz izleDizi 1997 yapımı olmasına rağmen muhteşem bir eser ortaya çıkarmayı başarmışlar. Öyle ki günümüz dizilerinin bir çoğundan kat kat güzel olan bu diziyi sizlere sunduk. Suç, dram ve gerilim kategorilerini içeren eserin direktörlüğünü Tom Fontana sahipleniyor. Em Şehrinin mahkumları ile uyuşturucu ticareti ve şiddeti kontrol altında tutma girişimlerini konu alıyor. Gösteri esnasında birçok mahkum grubu vardı ve herkes onu canlı hale getirmedi. Gangsterler, Müslümanlar, İtalyanlar, bisikletçiler, Aryanslar, Hristiyanlar, Latinler, eşcinseller ve diğerleri. Oz izle, Oz dizisini 1080p görüntüde izleyebilirsiniz.
 • IMDb 8.1
 • 1.565
 • 0
Love Death & Robots izle
Tüm Bilgiler
Love Death & Robots izle   
Love Death & Robots Altyazılı Çevirisiyle izleSublely animasyonlu kısa dizi. Her bir sahnesi kendine özgü ve güzel bir hikaye. Hiper gerçekçi çok boyutlu kavramlar ile Animatrix bir destan düşünün, o bu dizi işte. Kesinlikle harikulade. Her bir bölümünden çok keyif aldım ve diğer bölümleri görebilmek için sabırsızlanıyorum, umarım bozmadan böyle devam ederler. Çok çeşitli animasyon tasarımları, sinematografi, müzik kullanımı ve transhümanizmden tutun siber punk'a kadar, robotikten yapay zekaya, başkalarının yaşamından anti militarizme kadar uzanan 18 farklı öykünün inanılmaz yaratıcı olarak gösterime sunmayı başarmışlar. Love Death & Robots izle, Love Death & Robots dizisini 1080p görüntüde izleyebilirsiniz.
 • IMDb 8.1
 • 1.777
 • 0
Better Call Saul izle
Tüm Bilgiler
Better Call Saul izle   
Better Call Saul Altyazılı Çevirisiyle izleJimmy McGill ile tanışın. Onu, Walter White'ın kaygan, Breaking Bad'daki becerikli avukatı Saul Goodman olarak daha iyi tanıyabilirsiniz. New Mexico, Albuquerque'de mücadele eden bir avukat. Çoğunlukla küçük zamanlarda sahtekarlarını savunur ve hukuki sorumluluk iddialarındaki insanları temsil eder. Erkek kardeşi Charles Chuck McGill, prestijli bir Albuquerque hukuk firmasında kıdemli bir ortaktır, fakat tuhaf bir rahatsızlıktan dolayı birkaç ay evinden ayrılmamıştır. Better Call Saul izle, Better Call Saul adlı diziyi hd kalitede full olarak izleyin.
 • IMDb 8.1
 • 900
 • 0
Fringe izle
Tüm Bilgiler
Fringe izle   
Fringe Altyazılı Kesintisiz izleFBI, eskiden kurumsallaşmış bir bilim insanıyla, daha büyük bir örüntüde yer alan ve görünüşünden daha büyük bir örgütün parçası olan garip suçları araştırmak üzere, oğlu Massive Dynamic isimli bir şirketle bağlantısı olan bir bilim adamıyla beraber çalışıyor. Bu yapımda önde gelen Walter Bishop, arketipsel çılgın bilim adamı ve Walter'in öfkeli oğlu ve her şeyi yapan esnaf Peter Bishop. Bunlar, gücün yönetmeni olan Phillip Broyles ve Walter'ın laboratuvar araştırmasına yardımcı olan Ajan Astrid Farnsworth tarafından destekleniyor. Fringe izle, Fringe adlı diziyi hd kalitede full olarak izleyin.
 • IMDb 8.1
 • 3.100
 • 0
Perpetual Grace LTD izle
Tüm Bilgiler
Perpetual Grace LTD izle   
Perpetual Grace LTD Altyazılı Kesintisiz izleYapım, tehlikeli olduğu ortaya çıkan Pastor Byron Brown'ı avlamaya çalışan, genç tutsakçı olan James'i konu alıyor. Seride Dash Williams, Chris Conrad, Dana DeLorenzo, Damon Herriman ve Ben Kingsley gibi ünlü aktrislerde rol alıyor. Dram türüne hitap eden Amerika yapımı olan dizi 2 temmuz 2019 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Perpetual Grace LTD izle, Perpetual Grace LTD dizisini kesinti olmadan izleyebilirsiniz.
 • IMDb 8
 • 360
 • 0
Boardwalk Empire izle
Tüm Bilgiler
Boardwalk Empire izle   
Boardwalk Empire Altyazılı Çevirisiyle izle1920'lerin Boardwalk İmparatorluğu'nun yasak döneminde, Atlantic City'nin, Atlantic County'nin hazinecisi Enoch Nucky Thompson'ın hikayesini konu alıyor. Federal hükümet, siyasi temasların yanı sıra gangsterlerle ilişkileri sebebiyle de, onunla ilgilenmeye başlıyor. Cömert hayat tarzı, konumu ile çelişkili görünüyor ve bağlantılarının yanı sıra bölgede verimli bir patika patlaması vardır. Boardwalk Empire izle, Boardwalk Empire dizisini 1080p görüntüde izleyebilirsiniz.
 • IMDb 8
 • 1.046
 • 0
Escape at Dannemora izle
Tüm Bilgiler
Escape at Dannemora izle   
Escape at Dannemora Altyazılı Kesintisiz izleNew York'un üstündeki bir hapishanede çalışan bir görevli, bir çift mahkumla romantik bir şekilde ilgilenir ve kaçmalarına destek verir. 18 ekim 2018 tarihinde yayın hayatına adım atan seri, biyografi, suç ve dram türlerine hitap etmektedir. Eserin direktörlüğünü Brett Johnson ve Michael Tolkin sahiplenmktedirler. Escape at Dannemora izle, Escape at Dannemora adlı diziyi hd kalitede full olarak izleyin.
 • IMDb 8
 • 1.393
 • 0
Bodyguard izle
Tüm Bilgiler
Bodyguard izle   
Bodyguard Altyazılı Kesintisiz izleLondra Büyükşehir Polis Teşkilatı'nın Kraliyet ve Uzman Koruma Şubesi için Uzman Koruma Görevlisi olarak görev yapan, kahramanca ama geçici bir savaş ustası olan David Budd'ın kurgusal öyküsünü konu alıyor. Politikaları umutsuzluğa sadık tutan hırslı ve güçlü İçişleri Sekreteri Julia Montague’i korumak maksadıyla görevlendirildiğinde, Budd kendini görevi ve inançları arasında parçalar. Onun güvenliğinden sorumludur. Bir trende terörist saldırısını önleyen bir kahramanlık eyleminin ardından, Polis Çavuşu David Budd, İçişleri Bakanının koruma görevini üstlenir. Bodyguard izle, Bodyguard adlı diziyi donmadan full hd kalitede izleyin.
 • IMDb 8
 • 1.479
 • 0

Sizler için imdb yüksek dizileri derledik, bu hayatta film izlemek kadar eğlenceli ve sürükleyici bir şey daha varsa hiç şüphesiz o da dizi izlemektir. E tabii her dizide bu hissi vermiyor. Bu nedenle imdb yüksek diziler gibi sıralama türleri yapmak zorunda kalıyoruz. Çünkü bunlar insanlar tarafından puanlanarak belli bir beğeni kazanmışlardır. Diziler, filmlerden bağımsız olarak bir olayı çok daha uzun uzadıya anlatabilen yapımlardır. Dizi çekmek ve bunu beğendirmek filme göre çok daha zordur. Çünkü belli bir olayı 2 saate sığdırarak anlatmak çok daha kolay olacaktır.


Puana Göre IMDB Yüksek Diziler


Ancak dizilerde bu olayın tüm detaylarını en detaylı şekilde anlatarak seyirciye sunmak gerekir. Buna dayanarak sizlere imdb yüksek dizileri tek kategoride toplama kararı aldık. Bu noktada seyirciyi sıkmamak, onun merakını azaltmamak gibi şeyler önemlidir. Bütün bunlara rağmen dünya üzerinde çekilmiş çok kaliteli diziler bulmak mümkündür. Dizi sektörü de, film sektörü gibi kendini oldukça geliştirmiş bir sektördür. Öyle ki artık bazı dizilerin bütçeleri, ünlü filmlerin bütçeleriyle yarışır duruma gelmiştir. Peki siz ne tarz dizilerden hoşlanıyorsunuz? Akıl dolu yazılmış bir senaryoya sahip hapishaneden kaçış dizileri mi, bilim-kurguyu fantastik dünyayla bağlamış ve macerası bol dizileri mi, yoksa düzeni eleştiren dram dizilerini mi? Hoşlanabileceğiniz tüm bu imdb yüksek diziler için sitemizde elbette yer var. Peki bu dizilerin kaliteleri ne alemde?


İnternet üzerinde tüm dizi ve filmlerin veri tabanını bünyesinde bulunduran başarılı bir platform mevcut. Bu platform IMDB (Internet Movie Database), yani İnternet Film Veri Tabanı olarak adlandırılıyor. Bu veri tabanı üzerinden tüm dizi ve filmler 10 puan üzerinden oylanıp, kendi puanlarına kavuşuyorlar. Bu siteyi bu kadar özel kılan ise milyonlarca insanın bu site üzerinden filmlere puan vermesi, eleştiriler yazması denebilir. Bu site üzerinde bulunan imdb yüksek diziler sitemizde yer almakta. Yani bir dizi izlemeye karar verdiğinizde, bu diziyi daha önceden izlemiş insanların diziye verdikleri puanı göz önüne alarak bir dizi seçebilirsiniz.


Bir dizi izlemeye karar verdiğinizde, eğer aklınızda hiçbir seçenek yoksa imdb yüksek diziler arasından bir tercih yapmanız çok daha doğru olacaktır. Çünkü yüz binlerce insanın verdiği oylarla yüksek puanlara ulaşan diziler elbette çok kaliteli yapımlardır. Sadece puan yetmez aldığı yorumlara da bakmak isterim derseniz hem IMDB üzerinden hem de sitemizin üzerinde istediğiniz dizinin yorumlarını okuyup karar verebilirsiniz. Aman dikkat spoiler yememeye özen gösterin! Yoksa seyir keyfiniz hiç kalmaz bizden söylemesi. Eğer izlemek istediğiniz diziyi bulduysanız ve sitemiz üzerinden izlemeye karar verdiyseniz de çok doğru bir seçim yapmış olursunuz. Çünkü imdb yüksek diziler gibi farklı sıralama türleride sitemizde mevcuttur.


Çünkü bütün bu en kaliteli yabancı diziler için en kaliteli playerlarla sizlere hizmet sağlıyoruz. Bu sayede imdb yüksek diziler 1080p izle seçeneğinden faydalanıp, yüksek kaliteli dizileri yüksek çözünürlüklerde izleyebilirsiniz. Böylelikle izlediğiniz dizilerden alabileceğiniz hazzın tamamını alır ve yönetmenin çekim tekniklerine, oyuncuların oyunculuklarına hayranlıkla bakabilirsiniz. Son olarak ise bu imdb yüksek diziler için sizlere en iyi alt yazıları sunuyoruz. Usta çevirmenlerimiz en kaliteli şekilde Türkçe alt yazı seçeneği sağlıyor.

Dizi izle


Aradığınız tüm dizileri dizi izleme sitemizde yüksek görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz. Global diziler genellikle dizi sevelerin en çok rağbet ettiği dizi kategorileri arasında yer alıyor. Amerika, İngiltere, Fransa, Kore ve daha pek çok dünyanın her yerinden yayınlanan yabancı dizilere tek bir adresten ulaşabilirsiniz. İçinizden bir ses dizi izle diyorsa ama ne izleyeceğinize karar veremiyorsanız, burada tüm bölümleriyle kategorilere ayrılmış bir şekilde dizilere ulaşabilirsiniz. Görüntü kalitesinin yüksek olması ve sorunsuz altyazı özellikleri sayesinde bir bölümden diğerine atlarken zamanın nasıl akıp gittiğini fark etmeyeceksiniz bile. Çağımızın en güzel vakit geçirmenin yollarından biri de dizi seyretmektir.


Dünya çapında bir furya haline dönüşmüş büyük ve meşhur yapımlar için ücret ödeyip izlemek zorunda değilsiniz. İşte tam olarak burada biz yani diziizle.blog ekibi devreye giriyor. Günümüzün değişen dünyasında internet ile artık bilgiye erişim sınırsız ve herkesin en doğal hakkı. Bilgiye olan sınırsız erişim, dolayısıyla eski ve yeni tüm dizi ve filmlerden haberdar olmamızı sağlıyor. Eskiden izlemek istediğimiz bir filmin günlerce DVD'ye gelmesini beklerdik. Veya kimi programlardan indirmeye çalışırken yüksek boyuttan dolayı sabahtan akşama kadar beklemek zorunda kalırdık. Online dizi izleme platformları sayesinde artık tüm bu sorunlar geride kaldı. En güncel ve en son diziler haliyle elinizin altında. Tek bir tıkla full hd 1080p görüntü kalitesindeki dizilere çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Özellikle bilim kurgu dizilerini izlemenizi tavsiye ederiz. Hatta dizi sektöründe en iyisi olduğumuzu iddaa ediyoruz.


İzlediğiniz bir bölümü çok sevdiğiniz takdirde tekrar tekrar başa alıp izlemenin keyfi başka nerede var? Tüm bu seyir zevkinin sizler için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve işimizi önemsiyoruz. Zaten dizi seyretme sitesini kurmamızın amacıda buydu, hizmeti seviyoruz! Sevdiğiniz dizilerin yanı sıra sitemize girdiğinizde belki de daha önce adını bile duymadığınız yeni diziler hakkında fikir sahibi olabilir, yepyeni bir dünyanın kapılarını aralayabilirsiniz. Yorumlara bakarak ve kısa açıklamaları okuyarak dizinin konusu ve senaryosu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Böylece o dizinin sizin zevkinize uygun olup olmadığına kadar vererek ilk bölümden başlayarak yeni bir dizi seyretme sürecine geçebilirsiniz. Dizilerin en güzel yanı filmler gibi hemen bitmemeleri ve heyecanlı bir süreklilik sağlamalarıdır.


1080p Kalitede ve Ultra Hızda Dizi izle


Dizi sektöründe olabildiğince kaliteli hizmet sunabilmek için dizileri sizlere reklamsız sunuyoruz. Birçok insan boş zamanlarını dizi, film seyrederek geçirir. Ancak dizi izlemeye karar vermek kolayken hangi diziyi izlemeye karar vermek, aradığınız diziyi aradığınız özelliklerde bulmak oldukça kolay bir iş değildir. Aradığınız diziyi buluyorsunuz alt yazılı bulamıyorsunuz, alt yazılı bulup istediğiniz görüntü kalitesinde bulamıyorsunuz derken bir de bakıyorsunuz bir sürü zamanınızı almış. Bunların yaşanmaması adına biz size istediğiniz tüm özellikleri sunuyoruz. Geniş izleme seçenekleriyle, istediğiniz dilde türkçe dublaj ve türkçe altyazılı imkanlarıyla izlediğiniz diziden tam tatmin sağlamanıza olanak veriyoruz. Diğer dil çevirileri için henüz çalışmalara başlamadık, fakat en kısa sürede başlayacağız.


Online dizi izlemenin en keyifli yeri. Öncelikle sitemizde reklam, pop-up bulunmuyor. İstediğiniz diziyi izlerken sağda solda beliren reklamlar dikkatinizi dağıtıp zamanınızı çalmıyor. Dizi süresi boyunca sizi rahatsız edebilecek her şeyi düşündük ve sitemizi ona göre tasarladık. Yayınlamakta olan dizilerin yeni bölümleri yayınladığı günden itibaren sitemizde bulabilmeniz mümkün. Gündemi, yenilikleri oldukça yakından takip edip yeni bölümleri ara vermeden, beklemeden izlemenize olanak sağlıyoruz. İzleyicilerimiz dizinin kendi asıl şekli nasılda sitemizde o halde bulabiliyor. Herhangi bir sansür, kısıtlama yapmıyoruz bu konuda. Dizilerimizi tek part halinde yüklüyoruz. Bunun nedeni ara vermeden tek seferde dizi izlemenin daha keyifli olduğudur. Diğer parta geçerken zaman kaybetmeyip diziden kopma hissini yaşamıyorsunuz.


Yüklediğimiz dizilerin açıklama kısmına diziye ilişkin küçük notlar ekliyoruz. Söz konusu bölümün içeriğine dair açıklamalar gibi. Ayrıca; dizinin oyuncu kadrosunu, izleyici yorumlarını, izleyici puanlamalarını dizinin açıklamalar kısmına yazıyoruz. Kullanıcı yorumlarını ve puanlamalarını olduğu gibi, eklemeler veya çıkarmalar yapmadan direkt sizin erişiminize sunuyoruz. Bu sayede diziye dair fikirleri kolayca edinebiliyorsunuz. Yani özetle sunduğumuz hizmetler; güvenli ve kaliteli içerik, yüksek çözünürlük, telif haklarını gözetmek, reklamsız içerikler, istediğin zamanda seyretme gibi. Sitemizde yer alan dizilerin çözünürlük kaliteleri isteğinize bağlı olmakla birlikte çok kaliteli de olabilir normal kaliteli de. Bu çözünürlükleri internet hızınıza göre seçmeniz gerekir. İnternet hızınız çok yüksekse en kaliteli seçenekleri tercih edebilirsiniz. Blu-Ray, HD, 1080p gibi. Ayrıyeten; sitemizde bulunan dizilerin türü çok geniştir. Hangi türde dizi izlemek istiyorsanız bu sitede bulabilmeniz mümkündür. Bu dizileri istediğiniz dilde, istediğiniz kalitede tek part olarak izleyebilmeniz mümkün. Olabildiğince görüntü kalitesi düşük dizileri yüklememeye çalışıyoruz. Fakat bazen buna mecbur oluyoruz.


İzleyicilerimizin fikirleri bizim için her zaman önemli olmuştur ve bundan sonra da olacaktır. Onların fikirlerine başvurmak, onların tavsiyelerine uymak, yenilikleri uyarlamak izleyicilerimizin memnuniyeti açısından çok önemlidir. İzleyicilerimizi memnun etmek en öncelikli amaçlarımızdandır. Alt yazılı, dublajlı içeriklerimize kolayca erişim sağlayabilmelerinin yanında en güncel dizi içeriklerine de ulaşım sağlayabilmektedirler. Site temamız grafik tasarımcıları tarafından tasarlanmış olup en uyumlu renklerle dizayn edilmiştir. Kullanıcı ara yüzümüzü en sade şekilde yapmaya çalıştık, renk uyumuna özen gösterdik. Bize destek olmak isterseniz dizileri sosyal medya hesaplarınızda paylaşıp sitemizi arkadaşlarınızında görmesini sağlayabilirsiniz. En iyi dizi izleme yeri olan sitemizde keyifli vakitler geçirmenizi temenni ederiz.


Film izle - Yabancı Dizi izle - Yabancı Film izle - Türkçe Anime izle - Kore Dizileri - HD Film izle - Altyazılı Film izle - Türkçe Dublaj Film izle