Matthew McConaughey

 1. The Wolf of Wall Street izle
  Tüm Bilgiler
  The Wolf of Wall Street izle Biyografi, Suç 
  Türkçe Dublaj
  The Wolf of Wall Street Türkçe Dublaj ve Altyazılı HD Full izleNasıl yapabilirim ifade etmek için sen benim yoğun şükran için tüm bu? Doktor ciddiyetle geleceğini yaratarak ona emanet ettiği adamdan bekleyebileceği her şey var dedi. Geri kalanı için biz meseleleri bir daha iyice bir ya da iki gün. Bence dedi rising Renshawe ve Landor bizi unuttu. Sanırım sonra biz gidip onları izleyin de kendi eğlence. Ve Mösyö Grémond Dr. Ware bir taksi çağırdı ve kısa bir süre sonra onları kapısında bıraktı. Ev zaten kalabalıktı ve Bayan Ware kardeşine geç görünüşünü hak ettiğini düşündüğü bir hoşnutsuzluk verdi. Kimin daha fazla bir kısacık kaşlarını ancak Mösyö Grémond takip sonunda onun topuklar ve ne hostes olabilir başarısız çelenk ona teveccüh diğer en sevimli gülümsüyor selamlıyorum çok değerli bir Konuğumuz! Dr. Ware ona birkaç kişi sundu ve Dale kızlarını aramak için onu terk etmeden önce onu iyi fırlattığını gördü. O anda Kenneth Landor karşı ovuşturdu ve güvenli keşif için bir izci olarak yaptığı yardım çünkü ev sahibinin yarı kapasitesinde iki zor genç kadının peşinde koşan insanları görmezden gelmeyi zor buldu. Kenneth yarım saat boyunca doktorun dirseğinde göründü ve ona hiçbir yerde görünmediklerini itiraf etti üst katta alt katta veya hanımımın odasında. O kadar kederli bir görünüm giydi ki doktor güldü ve ona neden eski numaralarına uymadığını sordu odada düzinelerce güzel kız yok muydu? Kenneth sadece kaşlarını etkileyici bir şekilde kaldırdı ve doktor tekrar güldü ve ona gerginliğin uyarıcı olduğunu hatırlattı.
  • 2013
  • ABD
  • HD
  • IMDb 8
  • 4
  • 0
  Dallas Buyers Club izle
  Tüm Bilgiler
  Dallas Buyers Club izle Biyografi 
  Türkçe Dublaj
  Dallas Buyers Club Türkçe Dublaj ve Altyazılı HD Full izleYazık, ben çağırır, o ejaculated bir ses iğrenme. Herkes bir tavşan için oraya götürme hatasını yapmış olabilir. İlk tohumladığımda onu bir köpek için yeniden canlandırırsam ne mutlu. Diogenes'i kapıdan çıkardı ve bir tarlaya doğru yola çıktı. Alanın kapısı açmak için zahmetli oldu. Asma kilitle uğraşırken, silahı ellerinin daha fazla özgürlüğü için kapı direğine yaslanırken, daha önce şaşırtıcı derecede uysal ve depresif bir mien giymiş olan diogenes'in neşeli bir kabuğu, bu hazırlıkların işaret ettiği şeyin farkında gibi, kapıyı açmak için kapıyı açma işinden vazgeçmesine neden oldu. Aceleci figürü Diogenes'in kim olduğunu görünce sevinçle selamladı, o yapmadı işine devam etmek zordu, ama Peggy'nin yaklaşmasını bekledi. Bir koşuya çıktı ve Diogenes'in liderliğini yakaladı ve onu tutarak adama baktı. Onunla ne yapacaktın? diye sordu, suçlayan gözleri yüzünden silaha ve silahtan tekrar yüzüne gidiyor. Vur, Bayan, diye cevapladı. Bu Efendinin emirleri. Saçma! Peggy öfkeyle ağladı. Bunu yapmayacağım. Üzgünüm, Bayan, diye cevapladı adam, ona bir bakışta şüphe ve teslimiyet karışımı ile baktı. Ama korkarım öyle olacak. Ateş ım olmadan gecikme. Onlar benim emirlerim.
  • 2013
  • ABD
  • HD
  • IMDb 8
  • 7
  • 0
  Kubo ve Sihirli Telleri izle
  Tüm Bilgiler
  Kubo ve Sihirli Telleri izle Animasyon 
  Türkçe Dublaj
  Kubo ve Sihirli Telleri Türkçe Dublaj ve Altyazılı HD Full izleYapma, Pegtop'um. Titiz bir orta yaşlı kalbi kurcalamak kadınsı değildir. Peggy, John, onu bu şekilde tartışmamızın kadınsı olduğunu düşünmez dedi. Sophy, ve aynı şekilde, Hıristiyan adıyla özgürlükleri kabul etmenin kadınsı olduğunu düşünmeyeceğine ikna oldum dedi. Ruby teyze seni ilkbaharda Yurtdışına götürdüğünde John için iyi bir gün olacağını düşünüyorum. Bu arada, John Bayan Sommers'ın kardeşi değil mi? Evet! Şey, o iyi. O olamaz böyle mutlak bir delik, sonra tüm. Sophy, Yılbaşı balosu sırasında keşfettiği bir şey, eğer Moresby herhangi bir genç adam üretemezse, Rushleigh yapabilirdi; bunlardan biri iyi tercih edildi ve kabul edilebilir; dahası, kız kardeşine çok açık bir şekilde aşıktı. Sophy'nin görüşüne göre, kız kardeşi, john'dan bu kadar hazır bir saygısız söz ederken, doktor Fairbridge'den tamamen bahsetmekten kaçınmıştı. Açıkçası, Peggy'nin tarafındaki bu doğal olmayan rezerv, ilgi eksikliğinden kaynaklanmadı ; Sophie'nin deneyimi ona güvence veren hiçbir kız, iyi bir ilgiden yoksundur aynı kalitede cömert bir pay ile onu tercih eden bir adam arıyorum. Sonuç, o geldi, bu nedenle, bu Peggy, olmak hoş mahcup ederek onun bağlılık vardı arzulu ortaya çıkan bilinçsiz bu.
  • 2016
  • ABD,Japan
  • HD
  • IMDb 7.7
  • 6
  • 0
  White Boy Rick izle
  Tüm Bilgiler
  White Boy Rick izle Dram, Suç 
  Türkçe Dublaj
  White Boy Rick Türkçe Dublaj ve Altyazılı HD Full izleSene 1980 tarihinde Detroit’teki çatlak salgınının ve uyuşturucuların Savaşı’nın zirvesinde yer alan Rich, mavi yakalı bir baba ve onun gizli ve daha sonraları gizli bir polis olan genç oğlu Rick Wershe Jr.’ın hareketli öyküsünü konu alıyor. Bir uyuşturucu satıcısı, daha önce işleyicileri tarafından terk edilmeden hemen önce. Değerlendirme karışık olarak bu açık bir zihinle görmeye gittim. Filmden gerçekten keyif aldım. Evet, bazı bölümler yavaştı ama bu Infinity Wars insanları değil. Aslında babanın karakterini en inandırıcı buldum. Hayattaki mücadeleleri ve zayıf karar verme süreci, devam eden şeylerin çoğu için gerçek katalizördü. Gidin kendiniz görün diyorum. Bir tarih filmi değil, kesinlikle bir erkek filmi olabilir. Bunu birkaç kez fark ettim ve kontes bana açmaya cesaret edemediğim bir mektup verdiğinde ve bana olan sevgisinden bahsettiğinde, karanlık bir adam beklediğim gibi çarpıcı bir görünüm yaratmadı. O henri gerekiyordu ki kelimeler o kadar ruhunuzu gerektiği gibi aşırı sağduyulu hissedin. Bu bencil duygu doğaldı. Bu iki varlığın ruhları karşılıklı olarak birbirine bağlı değildi, duygularını etkileyen kalıcı etkileşimlere asla sahip olmadılar; sevinçlerini ve üzüntülerini asla değiştirmediler, içimizde Kırılan güçlü bağlar bizi incitti, binlerce pasaj, bu yüzden bize tüm sinirlerimize dokunuyorlar, bu yüzden kalplerimize kıvrımlarda bağlanıyorlar. bu kısıtlamaların her birini adayan ruhu okşamak. Madeleine'in düşmanlığı beni Clochegourde'no'ya kapattı.
  • 2018
  • ABD
  • HD
  • IMDb 6.3
  • 1.191
  • 0
  Yıldızlararası izle
  Tüm Bilgiler
  Yıldızlararası izle Bilim Kurgu, Macera 
  Türkçe Dublaj
  Yıldızlararası Türkçe Dublaj ve Altyazılı HD Full izleTeknik bilgisi ve becerisi yüksek olan Cooper, geniş mısır tarlalarında çiftçilik yaparak geçinmektedir. Amacı iki çocuğuna güvenli bir hayat sunmaktır. Onlarla yaşayan Büyükbaba Donald çocuklara göz kulak olurken, henüz 10 yaşındaki kızı Murph şaşırtıcı bir zekaya sahiptir. Geçmişte bıraktığı biliminsanı kariyerini özleyen Cooperun karşısına bir gün beklenmedik bir teklif çıkar ve ailesinin, dahası insanlığın güvenliği için zorlu bir karar alması gerekir. Yapımda dünyaca ünlü başarılı aktör Ellen Burstyn'de yer almaktadır. Zaten bu bile eseri seyretmek için yeterli bir sebep. Sen ve ikisi arasında yarın bir çeşit anlaşma. Modern toplum, insanların önünde, üreticilere fayda sağlamaktan daha fazla iyilik talep ediyor mu? Ben öyle düşünüyorum. Ancak, bir kişinin faydalardan daha fazla sorun yaşayıp yaşamadığı ya da alacağı çok yüksek bir fiyat avantajı satın alıp almadığı, bu konular bireyi değil yasama organını ilgilendirir. Benim düşünceme göre, bu nedenle, her şeyde, genel yasalara bakmadan, yapmadan veya çıkarlarınızı teşvik etmeden itaat edeceksiniz. Çok basit olarak bu prensip olabilir görünüyor, bu zor affeden bir uygulama. Bu sıvı içinde çekirdek olarak, hangi tutmak tarih melek saç makarna tarafından ince nüfuz bir ağaç canlandırmak, yeşilliklerini korumak için, çiçeklerini geliştirmek ve meyvelerini yetiştirmek o kadar mükemmel ki, genel bir merak uyandırıyor. Sevgili arkadaşım, tüm yasalar yazılı kitapta değil; ayrıca, yasalar oluşturmanın yolları, en önemlisi daha az bilinir. Bir profesör değil, bir tez değil, sizin için doğru olan okul değil, çabalarınızı, konuşmalarınızı, dış yaşamınızı, kendinizi dünyaya sunma veya mutluluk arama şeklinizi yönetir. Yasaların bu gizli ihlali, toplumun takma adlarını korumak anlamına gelir, bunun yerine hakim olur. Her ne kadar bu mektup bir dizi yerde ajatuksienne ile uyum içinde olsa da, size kadın politikamı ifade etmeme izin verin.
  • 2014
  • ABD,United Kingdom
  • 720P
  • IMDb 8.2
  • 3.205
  • 0
  Para Avcısı izle
  Tüm Bilgiler
  Para Avcısı izle Dram, Komedi 
  Türkçe Dublaj
  Para Avcısı Türkçe Dublaj ve Altyazılı HD Full izleJordan Belfort 24 yaşında genç ve hırslı bir adamdır. Para kazanma arzusuyla Wall Street borsasında önce komisyoncu ve ardından Stratton Oakmont adında bir yatırımcı firmasında zengin olmak için her şeyi yapmaya hazır bir CEO olur. 1990 senelerinin en hızlı günleridir ve New York işlem salonunda her şey olabilmektedir. Önemsiz tahvillerle birçok yatırımcıyı aldatarak, Belfort kısa zamanda bir para makinasına ve aynı zamanda bir harcama makinasına dönüşür. Bir günde hesapları milyon dolarlarla doldururken o gece hepsini aynı hızda harcayabilir. Bu film kusursuz kelimesinin her tanımıdır. Scorcese'nin DiCaprio, Hill ve oyuncu kadrosunun olağanüstü oyunculuğu ile karıştırılan fantastik hikaye anlatımı yeteneği harika bir kombinasyon yaratıyor. Film asla sıkıcı değildir ve dünyadaki her şeyi sadece götürmek için sahip olan bir adamın hayatına bir bakış verir. Bu senin kararın gibi görünüyordu, uzun ve olgun olarak kabul edildi, ama geri döndürülemez. Ne zaman sizden uzaklaşan erkekler size meşruiyet verir, arkadaşlığınızı değerli olarak korurlar; erkekler arasında bir erkeği büyütmek için saygılı bir sessizlikle uyanacaksınız. Sen öyle asestettu gençlik yapar, kim memnun etmek, viehätyksellä, hangi büyüleyecek ve bilgelik, kim fetihleri korumak için bilir. Tüm, ben sana ne söylemek için buradayım, kısa bir o eski ifade içerir: noblesse mecbur! Şimdi sizin için pratik yaşam aktivitesi için bu talimatları deneyin. Birkaç kişinin kurnazlığın koşulların başarısı olduğunu söylediğini duydunuz ve bu da kyynäspäillään'ın bu kalabalığın içinden bir yol açması gerektiğini söyledi. Dostlarım, bu ilkeler orta Çağ'da iyiydi, prensin birbirlerini yok etmek için rakipleri vardı; ama şimdi her şey halkın gözünde ve bu sistem sizi çok kötü bir hizmet haline getirecekti. Ciddi olarak, hain bir düşman olduğunda dürüst ve doğru bir adamla karşılaşacaksınız, adam, bu kurnaz niyetleri kullanır, iftira, kancaların kötü adamı. O zaman kendiniz gibi daha güçlü bir yardımcı olmadığınızı bilin; bir kişinin kendi düşmanına sahip olması gerekir; silahlarla dürüstçe savaşabilirsiniz, er ya da geç hor görecektir.
  • 2013
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 7.9
  • 2.482
  • 0

Dizi İzle (Full HD Görüntüde)


Dizi izle, Aradığınız tüm dizileri sitemizde yüksek görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz. Global diziler genellikle dizi sevelerin en çok rağbet ettiği dizi kategorileri arasında yer alıyor. Amerika, İngiltere, Fransa, Kore ve daha pek çok dünyanın her yerinden yayınlanan yabancı dizilere tek bir adresten ulaşabilirsiniz. İçinizden bir ses 1080p kalitede dizi izle diyorsa ama ne izleyeceğinize karar veremiyorsanız, burada tüm bölümleriyle kategorilere ayrılmış bir şekilde dizilere ulaşabilirsiniz. Görüntü kalitesinin yüksek olması ve sorunsuz altyazı özellikleri sayesinde bir bölümden diğerine atlarken zamanın nasıl akıp gittiğini fark etmeyeceksiniz bile. Çağımızın en güzel vakit geçirmenin yollarından biri de dizi seyretmektir. Vaktinizi keyifle geçirebilmek için sitemizde bulunan binlerce diziden dilediğinizi açıp seyredebilirsiniz.


Dünya çapında bir furya haline dönüşmüş büyük ve meşhur yapımlar için ücret ödeyip izlemek zorunda değilsiniz. İşte tam olarak burada biz yani diziizle.blog ekibi devreye giriyor. Günümüzün değişen dünyasında internet ile artık bilgiye erişim sınırsız ve herkesin en doğal hakkı. Bilgiye olan sınırsız erişim, dolayısıyla eski ve yeni tüm dizi ve filmlerden haberdar olmamızı sağlıyor. Eskiden izlemek istediğimiz bir filmin günlerce DVD'ye gelmesini beklerdik. Veya kimi programlardan indirmeye çalışırken yüksek boyuttan dolayı sabahtan akşama kadar beklemek zorunda kalırdık. Online dizi izleme platformları sayesinde artık tüm bu sorunlar geride kaldı. En güncel ve en son diziler haliyle elinizin altında. Tek bir tıkla full hd 1080p görüntü kalitesindeki dizilere çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Özellikle bilim kurgu dizilerini izlemenizi tavsiye ederiz. Hatta dizi sektöründe en iyisi olduğumuzu iddaa ediyoruz. Bir takım eksikliklerimizin olduğunun farkındayız ve bu eksiklikleri gidermek içinde var gücümüzle çalışıyoruz.


İzlediğiniz bir bölümü çok sevdiğiniz takdirde tekrar tekrar başa alıp izlemenin keyfi başka nerede var? Tüm bu seyir zevkinin sizler için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve işimizi çok önemsiyoruz. Zaten çoğunlukla bilim kurgu dizilerinin bulunduğu sitesini kurmamızın amacıda buydu, hizmeti seviyoruz! Sevdiğiniz dizilerin yanı sıra sitemize girdiğinizde belki de daha önce adını bile duymadığınız yeni diziler hakkında fikir sahibi olabilir, yepyeni bir dünyanın kapılarını aralayabilirsiniz. Yorumlara bakarak ve kısa açıklamaları okuyarak dizinin konusu ve senaryosu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Böylece o dizinin sizin zevkinize uygun olup olmadığına karar vererek birinci bölümden başlayarak yeni bir dizi seyretme sürecine geçebilirsiniz. Dizilerin en güzel yanı filmler gibi çabucak bitmemeleri ve süreklilik sağlamalarıdır.


Dizi İzlemek (Yüksek Kalitede)


Dizi sektöründe olabildiğince kaliteli hizmet sunabilmek için dizileri sizlere reklamsız sunuyoruz. Birçok insan boş zamanlarını dizi, anime seyrederek geçirir. Ancak dizi izlemeye karar vermek kolayken hangi diziyi izlemeye karar vermek, aradığınız diziyi aradığınız özelliklerde bulmak oldukça kolay bir iş değildir. Aradığınız diziyi buluyorsunuz alt yazılı bulamıyorsunuz, alt yazılı bulup istediğiniz görüntü kalitesinde bulamıyorsunuz derken bir de bakıyorsunuz bir sürü zamanınızı almış. Bunların yaşanmaması adına biz size istediğiniz tüm özellikleri sunuyoruz. Geniş izleme seçenekleriyle, istediğiniz dilde türkçe dublaj ve türkçe altyazılı imkanlarıyla izlediğiniz diziden tam tatmin sağlamanıza olanak veriyoruz. Diğer dil çevirileri için henüz çalışmalara başlamadık, fakat en kısa süre içinde bu durumu çözüme kavuşturacağız.


Online dizi izlemenin en keyifli yeri. Öncelikle sitemizde reklam, pop-up bulunmuyor. İstediğiniz diziyi izlerken sağda solda beliren reklamlar dikkatinizi dağıtıp zamanınızı çalmıyor. Dizi süresi boyunca sizi rahatsız edebilecek her şeyi düşündük ve sitemizi ona göre tasarladık. Yayınlamakta olan dizilerin yeni bölümleri yayınladığı günden itibaren sitemizde bulabilmeniz mümkün. Gündemi, yenilikleri oldukça yakından takip edip yeni bölümleri ara vermeden, beklemeden izlemenize olanak sağlıyoruz. İzleyicilerimiz dizinin kendi asıl şekli nasılda sitemizde o halde bulabiliyor. Herhangi bir sansür, kısıtlama yapmıyoruz bu konuda. Dizilerimizi tek part halinde yüklüyoruz. Bunun nedeni ara vermeden tek seferde dizi izlemenin daha keyifli olduğudur. Bu sayede diğer parta geçiş yaparken zaman kaybetmiyorsunuz.


Yüklediğimiz dizilerin açıklama kısmına diziye ilişkin küçük notlar ekliyoruz. Söz konusu bölümün içeriğine dair açıklamalar gibi. Ayrıca; dizinin oyuncu kadrosunu, izleyici yorumlarını, izleyici puanlamalarını dizinin açıklamalar kısmına yazıyoruz. Kullanıcı yorumlarını ve puanlamalarını olduğu gibi, eklemeler veya çıkarmalar yapmadan direkt sizin erişiminize sunuyoruz. Bu sayede diziye dair fikirleri kolayca edinebiliyorsunuz. Yani özetle sunduğumuz hizmetler; güvenli ve kaliteli içerik, yüksek çözünürlük, telif haklarını gözetmek, reklamsız içerikler, istediğin zamanda seyretme gibi. Sitemizde yer alan dizilerin çözünürlük kaliteleri isteğinize bağlı olmakla birlikte çok kaliteli de olabilir normal kaliteli de. Bu çözünürlükleri internet hızınıza göre seçmeniz gerekir. İnternet hızınız çok yüksekse en kaliteli seçenekleri tercih edebilirsiniz. Blu-Ray, HD, 1080p gibi. Ayrıyeten; sitemizde bulunan dizilerin türü çok geniştir. Hangi türde dizi izlemek istiyorsanız bu sitede bulabilmeniz mümkündür. Bu dizileri istediğiniz dilde, istediğiniz kalitede tek part olarak izleyebilmeniz mümkün. Olabildiğince görüntü kalitesi düşük dizileri yüklememeye çalışıyoruz. Fakat bazen buna mecbur oluyoruz. Kalitemizden kesinlikle taviz vermiyoruz.


İzleyicilerimizin fikirleri bizim için gerçekten önemlidir. Onların fikirlerine başvurmak, onların tavsiyelerine uymak, yenilikleri uyarlamak izleyicilerimizin memnuniyeti açısından çok mühimdir. İzleyicilerimizi memnun etmek en öncelikli amaçlarımızdandır. Alt yazılı, dublajlı içeriklerimize kolayca erişim sağlayabilmelerinin yanında en güncel dizi içeriklerine de ulaşım sağlayabilmektedirler. Site temamız grafik tasarımcıları tarafından tasarlanmış olup en uyumlu renklerle dizayn edilmiştir. Kullanıcı ara yüzümüzü en sade şekilde yapmaya çalıştık, renk uyumuna özen gösterdik. Bize destek olmak isterseniz dizileri sosyal medya hesaplarınızda paylaşıp sitemizi arkadaşlarınızın da görmesini sağlayabilirsiniz. Dünya genelinde en iyi dizi izleme yeri olan diziizle.blog adlı sitemizde keyifli vakitler geçirmenizi temenni ederiz.


yabancı dizi izle  hd film izle,film izle  full hd film izle  bir başkadır izle  oleybet giriş  oslobet giriş  amqsports.com  meritroyalbet  süperbetin  grandpashabet  portbet  film izle  smart iptv  takipçi satın al 

mobil ödeme bahis  tiktok takipçi satın al  Twitter Takipçi Satın Al  Jojobet  deneme bonusu  Full hd film izle  hd full izle  instagram takipçi satın al  betexper  full hd izle  sekabet  betebet giriş  betebet 

canlı casino siteleri  deneme bonusu  pleksi  izmir escort  bodrum escort  izmit escort  escort ankara  porno  malatya escort  bornova escort  diyarbakır escort  ankara escort  istanbul escort  beşiktaş escort  antalya escort  sirinevler escort  escort antalya  porno Film izle  çeşme escort  pendik escort kızlar  alanya escort  izmir escort