Ron Yuan

 1. Kurtuluş Günü 2 izle
  Tüm Bilgiler
  Kurtuluş Günü 2 izle Aksiyon, Bilim Kurgu 
  Türkçe Dublaj
  Kurtuluş Günü 2 Türkçe Dublaj ve Altyazılı HD Full izleAyrıca, kafasından koptu. Gülü boşver, gerçek değil. Umarım benimle dans etmekten sıkılmamışsındır? Sadece dans ettiğine inanıyorum çünkü Duraksadı. Bay Musgrave, hala gülün ipek yapraklarını parmaklıyor, sorgulayıcı bir şekilde baktı. Neden dans ettiğimi düşünüyorsun? diye sordu. Çünkü senden istedim, diye cevapladı gülümseyerek. Çok gülümsedi. Hayır, yalanladı. Fikir kesinlikle önerinizden kaynaklandı. Bu cesaret olmadan kendimi bir dans partneri olarak kimseye empoze etme cesaretine sahip olmam gerekip gerekmediğinden şüpheliyim. Ama başka bir sebebim vardı. Söyle bana, dedi yumuşakça ve ona çok alçakgönüllü bir ifadeyle baktı ve sonra tekrar daha da alçakgönüllü bir şekilde baktı, böylece papaz bu tabloya da baksaydı, bir zamanlar karısına onun hakkında konuşurken kullandığı terimi ona kesinlikle uygulardı ; ona küçük bir bagaj derdi. Ama papaz görmek için orada değildi ve John Musgrave ağırbaşlı ifadeyi çok sevdi. Bunun için tamamen farklı bir terim vardı, ki bu kadınsı idi. Eğer bilmeni çıkarları eğer, dedi, anmak durumunda kaldım tableaux konusunda seni mecbur bırakmayı reddettiğimde. İkinci kez nankör görünmek istemedim. Sonra, dedi Peggy, düşük bir sesle ve hala ona bakmadan, beni memnun etmek için dans ettin. John Musgrave sessizce bu sefer nedenimi doğru bir şekilde belirttiniz dedi. Seni memnun etmek istedim. O gül gibi ses müzik kırdı üzerine onların kulakları ve teklif onun kolunu. Ve şimdi kendimi memnun edeceğim, dedi, ve bunu dans ederken izle. Onu balo salonuna geri götürdüğünde ve eşine teslim ettiğinde, kalabalık bir odanın girişinde bir an yalnız kaldığında, hala elinde bir ipek gül tuttuğunu fark etti.
  • 2016
  • ABD
  • HD
  • IMDb 5.2
  • 5
  • 0
  Kod Adı Olympus izle
  Tüm Bilgiler
  Kod Adı Olympus izle Aksiyon 
  Türkçe Dublaj
  Kod Adı Olympus Türkçe Dublaj ve Altyazılı HD Full izlePeggy, doktor Fairbridge'i kız kardeşine tanıttı; ve Sophy onunla birkaç kez dans etti ve onu son derece eğlenceli buldu. Öyleydi ve bunu biliyordu, iyi bir izlenim yaratmak için kendini zorluyordu, ki bu da ilgisiz olmasa da, Sophy'yi memnun etti. Kız kardeşinin lehine yaptığı teklifte onu tüm kalbiyle savunmaya hazır, derhal onun tarafında kendini değiştirdi. John Musgrave olası bir rakip ışığında düşünmeyi reddetti. Bay Musgrave dans etmeyi umursamadı, ama salondaki büyük ateşin sıcaklığında Sophie'nin yanındaki aralıklardan birine oturdu ve ona işiyle ilgili birkaç şaşırtıcı soru sordu ve ona bazı planlar hazırladığını bildirdiğinde sürpriz gösterdi. ev çiftlik binalarının yeniden inşası için. Kendisini ya da işini oldukça ciddiye almadığını düşünüyordu; ama bu Sophy'yi rahatsız etmedi. Genç bir bayan için inanılmaz bir meslek dedi. neden? diye sordu Sophy. Bana öyle geliyor, diye cevapladı, daha fazla açıklayamadı. Bu yeni fikirler bana harika görünüyor. Bu şeylerin tersine çevrilmesi. Kadın küresi ev olmalı. Eh, dedi Sophy gülümseyerek, küremin esas olarak yattığı yer burası. Evleri planlıyorum diğer insanlar için. Bu gerçekten yeni bir fikir değil. Yurt dışında, bilirsin, kadınlar evi inşa ediyor siyahlar, yani. Ruby teyze, kadınların tüm bu neşeli kötü inşa edilmiş kulübeleri yaptığını söylüyor; direkleri kestiler ve her şeyi yaptılar.
  • 2013
  • ABD
  • HD
  • IMDb 6.3
  • 4
  • 0
  Hesaplaşma izle
  Tüm Bilgiler
  Hesaplaşma izle Aksiyon, Suç 
  Türkçe Dublaj
  Hesaplaşma Türkçe Dublaj ve Altyazılı HD Full izleDiogenes'in kendisini bir sıkıntı haline getirmesi olağandışıydı; muhtemelen Moresby havası onun için çok heyecan vericiydi. Ne zaman Peggy ulaştı end lane ve ortaya üzerine Bay Musgrave arka girişinin o durdu ve baktı ona, az bir anlamda merakı daha bir anda gerçekleşmesi bu şerit bir cul desac, ve tabii o da olabilir hazırla kendini için dönüş yolculuğu ile yol vardı gel ve yüzünü tekrar tehlikelerinden olan Robert kurtardı onu, sadece onu terk basely içinde yüzüstü dışında arka kapı konut ev saygın, fosilleşmiş bekar kız olması zorunlu hale kullanım esnafın giriş uyarıydı boyalı kapıya doğru ilerleyin ve Bay Musgrave'in bahçesinden geçin. Neden olmasın? dedi Peggy kendine. Bahçesini görmek istedim. Ona dedim ki Yani; ve o, onun buna cevap olarak bir beyefendi olmalı. Bu yüzden bir izinsiz giriş yapacağım. Diogenes ile tarlalara geri dönmek yerine, ilk kez onun bilgisi dahilinde ona meydan okuyan her şeyi yapardı yetkili düdük. Bu meydan okuma eylemiyle bir emsal oluşturan Diogenes, onu takip etmeye devam etti, bu da bir emsalin var olduğu şeydi. Peggy, bir hırsızın ilk kilidini zorladığında sahip olması gereken his olmadan değil, esnafın girişini itti ve kimsenin onu önlemek için nöbetçi olmadığından emin olmak için içeriye gizlice baktı, Diogenes meraklı burnunu çatlağın arasına soktu ve geniş omuzlarını kullanarak kapıyı biraz daha genişledi ve bir sınırla girdi. Bir acele, bir çığlık, bir çılgınca havlayan ve hırıltı takip ve Peggy, peşinde sıcak telaş ve ıslık yetkili olarak onu nefes nefese nefes izin geldi arka kapıdan Bay Musgrave ev, işitme üzücü bir kargaşa içinde değil duraklatmak için düşünün sözleşmeler, ama kesik ile bulaşıkhane ve mutfak.
  • 2016
  • ABD
  • HD
  • IMDb 7
  • 9
  • 0
  Mulan izle
  Tüm Bilgiler
  Mulan izle Aksiyon, Fantastik 
  Türkçe Dublaj
  Mulan Türkçe Dublaj ve Altyazılı HD Full izleTutkunun gizli akımlarıyla uyumlu birkaç yanlış cevap verdim ama kimse bunu tahmin edemezdi, aşk hakkında hiçbir şey bilmeyenler bile. Geri kalan zaman bir rüya gibiydi. Sıcak kokulu bir akşam, ayın ışığında, çayırları, kumsalları ve tepeleri güzelleştiren beyaz rüya görüntülerinin ortasında Indre'nin üzerinde yürüdüm ve parlak bir şarkı duydum, tek bir melankoli dolu melodi durmadan çalıyordu. bilmem ama o önemli günden beri hep büyük bir hayranlıkla dinlediğim. Daha sonra, başka yerlerde olduğu gibi orada da, o ana kadar duygularımın sıkıldığı o mermer sertliği fark ettim. Hep böyle mi olacak diye sordum kendime. Yıkıcı bir etki altında olduğumu düşündüm; geçmişin kasvetli vakaları, tattığım tamamen kişisel zevklerle boğuşuyordu. Frapesle'e varmadan önce Clochegourde'a baktım ve aşağıda Touraine'de toue denilen bir tekne gördüm. Dişbudak ağacına bağlıydı ve su ile sallandı. Bu tıkanıklık, onu balık tutmak için kullanan Bay de Mortsauf'a aitti. Pekala, Bay de Chessel bana, birinin bizi duymasından korkmama gerek kalmadığında, güzel omuzlarınızı bulup bulmadığınızı size sormama gerek kalmadığını söyledi. Bay de Mortsauf'un sizin için hazırladığı resepsiyondan dolayı tebrik etmelisiniz! Azabın bitmesine izin ver, ilk darbeyle kalenin kalbini aldın. Arthur'un ve asil sarayının, silahlarının ve giysilerinin söylemi veatlıları, genç Arthur'u, güçlü şövalyelerini veonların büyük güçlerinden ve zenginliklerinden ve ne kadar iyi olduklarından. Sonrabu dünyalar alemine hoş geldin, geldiği yere gel ve orada olmasına rağmenRoma, Arthur'un bütün söylediklerini işittikleri, onlara iyiliğin büyük harikası gibi göründü.
  • 2020
  • ABD,China
  • HD
  • IMDb 7
  • 40
  • 0
  Hızlı ve Öfkeli 4 izle
  Tüm Bilgiler
  Hızlı ve Öfkeli 4 izle Aksiyon, Gerilim 
  Türkçe Dublaj
  Hızlı ve Öfkeli 4 Türkçe Dublaj ve Altyazılı HD Full izleHer şeyin başladığı sokaklara geri dönerken, 2 adam Los Angeles'taki tunerleri ve egzotik arabaları patlatmak ve Meksika çölünde yer açmak maksadıyla 2 kadınla bir araya geliyor. Bir suç onları L.A.'ye geri getirdiğinde, kaçak eski kardeşi Dom Toretto, davası Ajan Brian O'Connor'la yaptı. Ancak paylaşılan bir hasımla yüzleşmeye zorlandıkları için Dom ve Brian, onu geride bırakmayı umarlarsa belirsiz bir güvene teslim olmak zorundadırlar. Ve konvoy soygunlarından uluslararası tünellerde hassas tünel taramalarına kadar geçebilmeyi başarmıştır. Bu bir film ve kesinlikle bazı insanların söylediği kadar kötü değil. Ayrıca, bir film izlemenin asıl amacı, gerçeklikten kaçmaktır, bu yüzden insanların filmler gerçekçi olmadığında neden şikayet ettiklerini anlamıyorum. Son on yılda en popüler ve karlı aksiyon serilerinden biri haline gelmesine yardımcı olan bir ton kayması ile franchise için NOS'un sinematik bir eşdeğerini sağladı. Mükemmel fiske. Orta ikisinden çok daha iyi. Unutmayın o filmler oldu. Bu orijinal 4 ile birlikte çok daha iyi aktörler ile duvar eylem iyi topları oldu. Böylece, hiçbir şey yoktu, bir kaza geçirdim. Saché şovunu yaptığım planı takip ettim. Kendimi işe attım, bilim, edebiyat ve siyaset hobisiyim; diplomatik kariyere girdim Charles x hükümette; ölü dönemin kralıyla ilgilendiğim görevi kaldırdı. Zaten o andan itibaren, ainoaankaan kadınlarıma dikkat etmeden, o zaman ne kadar güzel, ne kadar manevi, ne kadar sevimli olup olmadığına karar verdim. Benim için mükemmel bir şekilde çalıştı: huzurun inanılmaz bir görünümünü, en büyük çalışma kapasitesini aldım ve tüm bunları anlıyorum, hayatımızı boşa harcayan kadınların bize birkaç büyüleyici kelimeyle değiştirdiğine inanıyorum. Ama tüm kararım sona erdi: nasıl ve neden olduğunu biliyorsun. Sevgili Nathalie, fotoğraf çekimi sen benim hayatımsın, özgürce ve doğrudan, kendi kendime hayal ettiğim gibi, sana hiçbir yerin olmadığı duyguları söylediğimde, belki de soğuk bir şekilde derinleştireceğim, bir şey seni saracak ve kalbi katlayacak.
  • 2009
  • ABD
  • HD
  • IMDb 6.5
  • 1.787
  • 0
  Kan ve Kemik izle
  Tüm Bilgiler
  Kan ve Kemik izle Aksiyon, Gerilim 
  Türkçe Dublaj
  Kan ve Kemik Türkçe Dublaj ve Altyazılı HD Full izleHapishanede öldürülen yakın bir arkadaşının son isteğini yerine getirmek için söz veren Isaiah Bone dışarı çıktıktan sonra Los Angeles’a gelir. İnsafsız bir güce ve yıkıcı vuruş tekniklerine sahip olan genç dövüşçüyü bu büyük kentte kuralsız sokak savaşları ve acımasız dövüş müsabakaları beklemektedir. İlk olarak şunu söylemeliyim, bu bir film değil iki film. Birincisi, intikam almak için hiçbir yerden çıkmayan gizemli bir yabancı hakkında yapılan standart dram konulu sahneler. Dövüş sanatları dünyasını araştıran ilginç bir arsa ve yeraltı dövüş oyunu ve filmin son yirmi dakikasına kadar devam eden 'sürpriz bir etki' ile Ramsey, filmin sonuna kadar seyirciyi koltuğunda tutmayı başardı ve drama. Açıklama toplumun diğer hasar akıllıca inşa bireysel mutluluk bakış açısı, bir zararlı Doktrini, led kararlar ciddi olarak insanın inandığı tüm o, ne o, gizlice kendini sahibi olmadan hukuk, Dünya ya da bireysel fark sakatlığı, düzgün ve oldukça özel. Bu teoriye göre, esprili bir hırsız cezalandırılır, görevini gizli bir şekilde ihmal eden bir kadın mutlu ve akıllıdır; insanları size karşı tek bir tanık hakkına sahip olacak şekilde öldürmek; eğer bu şekilde kendiniz kazanırsanız bir macbeth'in diadem'i, iyi iş çıkardın. Çıkarlarınız yüce yasa olarak, sadece todistajitta ve todistuksitta, yasanın ve yolun sizi ve çabalarınızı belirleyeceği zorlukları ortadan kaldıracaktır. Toplumu bu ışıkta gören göz ,bir milyon ya da Kadırga köleliği, politik konum ya da utanç söz konusu olan sorunlu oyuna ulaşmak için mutluluk biçimidir. Yeşil oyun masası, tüm oyuncular için yeterli alan ve planlama atmak için gerekli marifet değildir. Senin için konuşmuyorum din ve duygular; altın ve demir makine tekerlekleri ile ilgili bir sorudur, hemen sonuç veren insanlar ciddiye alırlar. Sevgili kalbime bebeğim, eğer benim Yolumda, bu suç teorisinin dehşetini biliyorsan, o zaman toplumdan değil, mantıklı görünen, doğru görünen, teorinin yükümlülükleri dışında. Yani, her şey, siz de ayrı ayrı, birbirinize binlerce farklı biçimde borç veriyorsunuz.
  • 2009
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 6.8
  • 5.260
  • 0

Dizi İzle (Full HD Görüntüde)


Dizi izle, Aradığınız tüm dizileri sitemizde yüksek görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz. Global diziler genellikle dizi sevelerin en çok rağbet ettiği dizi kategorileri arasında yer alıyor. Amerika, İngiltere, Fransa, Kore ve daha pek çok dünyanın her yerinden yayınlanan yabancı dizilere tek bir adresten ulaşabilirsiniz. İçinizden bir ses 1080p kalitede dizi izle diyorsa ama ne izleyeceğinize karar veremiyorsanız, burada tüm bölümleriyle kategorilere ayrılmış bir şekilde dizilere ulaşabilirsiniz. Görüntü kalitesinin yüksek olması ve sorunsuz altyazı özellikleri sayesinde bir bölümden diğerine atlarken zamanın nasıl akıp gittiğini fark etmeyeceksiniz bile. Çağımızın en güzel vakit geçirmenin yollarından biri de dizi seyretmektir. Vaktinizi keyifle geçirebilmek için sitemizde bulunan binlerce diziden dilediğinizi açıp seyredebilirsiniz.


Dünya çapında bir furya haline dönüşmüş büyük ve meşhur yapımlar için ücret ödeyip izlemek zorunda değilsiniz. İşte tam olarak burada biz yani diziizle.blog ekibi devreye giriyor. Günümüzün değişen dünyasında internet ile artık bilgiye erişim sınırsız ve herkesin en doğal hakkı. Bilgiye olan sınırsız erişim, dolayısıyla eski ve yeni tüm dizi ve filmlerden haberdar olmamızı sağlıyor. Eskiden izlemek istediğimiz bir filmin günlerce DVD'ye gelmesini beklerdik. Veya kimi programlardan indirmeye çalışırken yüksek boyuttan dolayı sabahtan akşama kadar beklemek zorunda kalırdık. Online dizi izleme platformları sayesinde artık tüm bu sorunlar geride kaldı. En güncel ve en son diziler haliyle elinizin altında. Tek bir tıkla full hd 1080p görüntü kalitesindeki dizilere çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Özellikle bilim kurgu dizilerini izlemenizi tavsiye ederiz. Hatta dizi sektöründe en iyisi olduğumuzu iddaa ediyoruz. Bir takım eksikliklerimizin olduğunun farkındayız ve bu eksiklikleri gidermek içinde var gücümüzle çalışıyoruz.


İzlediğiniz bir bölümü çok sevdiğiniz takdirde tekrar tekrar başa alıp izlemenin keyfi başka nerede var? Tüm bu seyir zevkinin sizler için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve işimizi çok önemsiyoruz. Zaten çoğunlukla bilim kurgu dizilerinin bulunduğu sitesini kurmamızın amacıda buydu, hizmeti seviyoruz! Sevdiğiniz dizilerin yanı sıra sitemize girdiğinizde belki de daha önce adını bile duymadığınız yeni diziler hakkında fikir sahibi olabilir, yepyeni bir dünyanın kapılarını aralayabilirsiniz. Yorumlara bakarak ve kısa açıklamaları okuyarak dizinin konusu ve senaryosu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Böylece o dizinin sizin zevkinize uygun olup olmadığına karar vererek birinci bölümden başlayarak yeni bir dizi seyretme sürecine geçebilirsiniz. Dizilerin en güzel yanı filmler gibi çabucak bitmemeleri ve süreklilik sağlamalarıdır.


Dizi İzlemek (Yüksek Kalitede)


Dizi sektöründe olabildiğince kaliteli hizmet sunabilmek için dizileri sizlere reklamsız sunuyoruz. Birçok insan boş zamanlarını dizi, anime seyrederek geçirir. Ancak dizi izlemeye karar vermek kolayken hangi diziyi izlemeye karar vermek, aradığınız diziyi aradığınız özelliklerde bulmak oldukça kolay bir iş değildir. Aradığınız diziyi buluyorsunuz alt yazılı bulamıyorsunuz, alt yazılı bulup istediğiniz görüntü kalitesinde bulamıyorsunuz derken bir de bakıyorsunuz bir sürü zamanınızı almış. Bunların yaşanmaması adına biz size istediğiniz tüm özellikleri sunuyoruz. Geniş izleme seçenekleriyle, istediğiniz dilde türkçe dublaj ve türkçe altyazılı imkanlarıyla izlediğiniz diziden tam tatmin sağlamanıza olanak veriyoruz. Diğer dil çevirileri için henüz çalışmalara başlamadık, fakat en kısa süre içinde bu durumu çözüme kavuşturacağız.


Online dizi izlemenin en keyifli yeri. Öncelikle sitemizde reklam, pop-up bulunmuyor. İstediğiniz diziyi izlerken sağda solda beliren reklamlar dikkatinizi dağıtıp zamanınızı çalmıyor. Dizi süresi boyunca sizi rahatsız edebilecek her şeyi düşündük ve sitemizi ona göre tasarladık. Yayınlamakta olan dizilerin yeni bölümleri yayınladığı günden itibaren sitemizde bulabilmeniz mümkün. Gündemi, yenilikleri oldukça yakından takip edip yeni bölümleri ara vermeden, beklemeden izlemenize olanak sağlıyoruz. İzleyicilerimiz dizinin kendi asıl şekli nasılda sitemizde o halde bulabiliyor. Herhangi bir sansür, kısıtlama yapmıyoruz bu konuda. Dizilerimizi tek part halinde yüklüyoruz. Bunun nedeni ara vermeden tek seferde dizi izlemenin daha keyifli olduğudur. Bu sayede diğer parta geçiş yaparken zaman kaybetmiyorsunuz.


Yüklediğimiz dizilerin açıklama kısmına diziye ilişkin küçük notlar ekliyoruz. Söz konusu bölümün içeriğine dair açıklamalar gibi. Ayrıca; dizinin oyuncu kadrosunu, izleyici yorumlarını, izleyici puanlamalarını dizinin açıklamalar kısmına yazıyoruz. Kullanıcı yorumlarını ve puanlamalarını olduğu gibi, eklemeler veya çıkarmalar yapmadan direkt sizin erişiminize sunuyoruz. Bu sayede diziye dair fikirleri kolayca edinebiliyorsunuz. Yani özetle sunduğumuz hizmetler; güvenli ve kaliteli içerik, yüksek çözünürlük, telif haklarını gözetmek, reklamsız içerikler, istediğin zamanda seyretme gibi. Sitemizde yer alan dizilerin çözünürlük kaliteleri isteğinize bağlı olmakla birlikte çok kaliteli de olabilir normal kaliteli de. Bu çözünürlükleri internet hızınıza göre seçmeniz gerekir. İnternet hızınız çok yüksekse en kaliteli seçenekleri tercih edebilirsiniz. Blu-Ray, HD, 1080p gibi. Ayrıyeten; sitemizde bulunan dizilerin türü çok geniştir. Hangi türde dizi izlemek istiyorsanız bu sitede bulabilmeniz mümkündür. Bu dizileri istediğiniz dilde, istediğiniz kalitede tek part olarak izleyebilmeniz mümkün. Olabildiğince görüntü kalitesi düşük dizileri yüklememeye çalışıyoruz. Fakat bazen buna mecbur oluyoruz. Kalitemizden kesinlikle taviz vermiyoruz.


İzleyicilerimizin fikirleri bizim için gerçekten önemlidir. Onların fikirlerine başvurmak, onların tavsiyelerine uymak, yenilikleri uyarlamak izleyicilerimizin memnuniyeti açısından çok mühimdir. İzleyicilerimizi memnun etmek en öncelikli amaçlarımızdandır. Alt yazılı, dublajlı içeriklerimize kolayca erişim sağlayabilmelerinin yanında en güncel dizi içeriklerine de ulaşım sağlayabilmektedirler. Site temamız grafik tasarımcıları tarafından tasarlanmış olup en uyumlu renklerle dizayn edilmiştir. Kullanıcı ara yüzümüzü en sade şekilde yapmaya çalıştık, renk uyumuna özen gösterdik. Bize destek olmak isterseniz dizileri sosyal medya hesaplarınızda paylaşıp sitemizi arkadaşlarınızın da görmesini sağlayabilirsiniz. Dünya genelinde en iyi dizi izleme yeri olan diziizle.blog adlı sitemizde keyifli vakitler geçirmenizi temenni ederiz.


yabancı dizi izle  hd film izle,film izle  full hd film izle  bir başkadır izle  oleybet giriş  oslobet giriş  amqsports.com  meritroyalbet  süperbetin  grandpashabet  portbet  film izle  smart iptv  takipçi satın al 

mobil ödeme bahis  tiktok takipçi satın al  Twitter Takipçi Satın Al  Jojobet  deneme bonusu  Full hd film izle  hd full izle  instagram takipçi satın al  betexper  full hd izle  sekabet  betebet giriş  betebet 

canlı casino siteleri  deneme bonusu  pleksi  izmir escort  bodrum escort  izmit escort  escort ankara  porno  malatya escort  bornova escort  diyarbakır escort  ankara escort  istanbul escort  beşiktaş escort  antalya escort  sirinevler escort  escort antalya  porno Film izle  çeşme escort  pendik escort kızlar  alanya escort  izmir escort