Samuel L. Jackson

 1. Yenilmezler izle
  Tüm Bilgiler
  Yenilmezler izle Aksiyon, Bilim Kurgu 
  Türkçe Dublaj
  Yenilmezler Türkçe Dublaj ve Altyazılı HD Full izleÇünkü Potomac boyunca geçirdikleri üç günlük bir antrenman yürüyüşünden yeni döndüler yolda tanıştıkları piyadelerle savaşma ve atlarını nehirde yüzme zamanları; ve bu ilk taklit Savaşı ev halkının ilgisini çekemedi. Kenneth yürüyüşten büyük keyif almıştı. Eylemi sevdi ve tüm erkekler gibi zorla kamplarının monotonluğu altında tam olarak gerçekleşmesine rağmen sürtündü asker uygun görüldüğü anda cepheye gönderilecek. Sırt üstü yatarken gökyüzüne bakarken bir zamanlar bir gazinin söylediklerini duyduğunu düşünüyordu bu savaş büyük ölçüde asker temizliğinden oluşuyordu. Bu doğru olabilir ama o gelmeden önce bazı sert mücadele için gelmesi gerektiğini umuyordu. Bu ilginç spekülasyonlar onu o kadar çok sardı ki dirseğinde aniden dönene kadar posta görevlisinin turlara gittiğini fark etmedi ve adamın ona doğru geldiğini gördü. Bu asker posta görevlisi olarak detaylandırıldı hayır Earle Truxton düğününde en son gördüğümüz Charley Bemis dışında kampta tutulan askeri yaşamın görgü kuralları o kadar katıydı ki yaklaşmakta olan Adam üst memurunu selamladı kabul eden bir selam aldı bir mektup verdi ve bir kelime olmadan geri döndü.
  • 2012
  • ABD
  • HD
  • IMDb 7.7
  • 13
  • 0
  Belalı Tanık izle
  Tüm Bilgiler
  Belalı Tanık izle Aksiyon, Komedi 
  Türkçe Dublaj
  Belalı Tanık Türkçe Dublaj ve Altyazılı HD Full izleBridget pazarlamanın yaz aylarında çok daha ucuz olduğunu söylüyor ve eğer şimdi sadece insanların uzak olduğu ve çok fazla kazanmadığımız sıkıcı mevsimde babamı rahatça taşımak için yeterince para kazanırsak o zaman iyi geçineceğiz. Sadece bu yaz babamın odasında ne kadar muhteşem zamanlar geçireceğimizi düşün! Nadiren kendini şımarttığı gibi keder lüksüne izin veren Hester oturdu gözlerini çarşafın köşesine sildi ve ısrarla şöyle dedi: Ben bir şeytanım ve ineğe saklanmalıyım! Bunun yerine seni kürek çekeceğim dedi Julie Hester'ın düşürdüğü saç fırçasını aldı ve arkasını kuvvetlice uygulamak gibi yaptı. Hester kaçtı ama Julie onu yakaladı ve yataktan fırladı onu bir sandalyeye sıkıca dikti ve dedi ki o çılgın kafanı fırçalayacağım ve yatmana yardım edeceğim ya da oraya asla ulaşamayacaksın! Gecenin her saati olmalı. Hester soğuk ölümünü yakalayacaksın dedi. Yapmayacağım ve eğer bir fare kadar hareketsiz kalırsan ve saçlarını tararken çığlık atmazsan Dickens gibi çekiyorsun; yaptığını biliyorsun! Konuşmuyorum ve konuşmayı bırakıp bana bir şans vermeni istiyorum. Ben ilan almak daha kötü her gün ben titremeye ne düşündüğünü sen geldiğin için. ve ben oh! sana söylemek için böyle bir haber! Hester'ın kollarının boynundaki debriyajı için tamamen hazırlıksızdı bana gece söyleme Julie canım ben biliyorum her şeyi biliyorum! Musun? onu hızlı tutuyorum.
  • 2017
  • ABD,Bulgaria,Canada,France,Netherlands,United Kingdom
  • HD
  • IMDb 6.8
  • 8
  • 0
  İnanılmaz Aile izle
  Tüm Bilgiler
  İnanılmaz Aile izle Animasyon 
  Türkçe Dublaj
  İnanılmaz Aile Türkçe Dublaj ve Altyazılı HD Full izleBen korkunç bir alaycıyım diye itiraf etti kasvetli tonuyla dokundu ama dünyanın en ciddi insanı olabilirim ve benimle konuşmanızı isterim sadece beni daha fazla azarlamayacaksınız değil mi Bay Landor? Sanırım bunun için çok yorgunum. Düşük müzikal sesi karanlıkta ona doğru sürükleniyor gibiydi. Bencilce egoist olacağım ve bir arkadaşım hakkında konuşacaktım diye umuyordu blundering'e ne kadar yaklaştığını tespit etmemişti. Dinlemek için çok yorgun olmadığınızdan eminseniz onun hakkında tavsiyenizi sormak istedim Bayan Dale. Tabii ki değilim. Arkadaşınız Bay Landor'u duymak isterim. Hiç bu kadar tatlı bir ses var mıydı diye düşündü ya da çelişkilerle dolu bir kız? Bir an büyüleyici ağırlaştırıcı bir şekilde kaprisli bir sonraki doğanın anlaşılmaz derinliklerini ortaya çıkardı ki bu onun için dünyanın en saf ve en asil görünüyordu. Yüksek sesle dedi ki: Arkadaşım bölünmüş bir görevle parçalandı. Savaşa gitmek istiyor ama Savaş olacağını mı düşünüyorsun? Gidemez mi? sözünü kesti. Bana göre her insan kadar kim verebilir. Evet yapabilir ama sevdiği ayrılmaktan nefret ettiği insanlar var kalmak ve korumak istediğinden daha fazlası. Sanki tüm geleceği tehlikede gibi sadece onun değil onların da ve onun yolunu net göremiyor gibi görünüyor. Yaşlı ve destek için ona bağımlı mı bu insanlar? Hayır ama ona bağımlı olmalarını istiyor ve eğer giderse bu nasıl olabilir?
  • 2004
  • ABD
  • HD
  • IMDb 7.7
  • 8
  • 0
  Yeni Nesil Ajan 2 izle
  Tüm Bilgiler
  Yeni Nesil Ajan 2 izle Aksiyon, Suç 
  Türkçe Dublaj
  Yeni Nesil Ajan 2 Türkçe Dublaj ve Altyazılı HD Full izleBu yüzden koşullar gerektirdiğinde ya da mizaçları bağımsızlık talep ettiğinde ve iş ya da profesyonel yaşamda erkeklerle omuz omuza durmak için uygun şekilde eğitildiklerinde yapıyorum. Ama bu küçük kızlar varoluşun çıplak problemleriyle mücadele ediyorlar yüksek ırklı bir yarış atının sinir gerginliği ile çalışıyorlar canlılıklarını tencere ve su ısıtıcıları ve tavalar üzerinde kullanıyorlar ve gülümsüyorlar her zaman sevdikleri gibi gülümsüyorlar! Neden sevdiklerini sanıyordum! Bu sürprizlerle dolu bir sabahtı. Bunun gibi! ah Doktor çalışırken sessiz öfke içinde onun ses neden senin gibi olmak için alınmış bir hayat keskin keyifli bir hayat kalabalık olan olaylar ve sürekli değişim sahnesi gibi Dales yaşamış ve koyun aşağı bir nispeten garip bir yer tanınmayan sosyal olmayan genç Arkadaşlık ve en kötüsü de görmek bir baba kime onlar tapıyorum tamamen çaresiz ve bağımlı onlar için her lokma ekmek! Bu bir mucize beni ruh onları dışarı ezilmiş değil! Hiç böyle düşünmemiştim Philip. Tabii ki yapmadın Mary. Bütün gün mutfakta sıkışık olmayı kollarını hamur yığınları üzerinde dövmeyi ve tamamen yorgunluktan kaseye düşmeye hazır olana kadar mayonez karıştırmayı seven asi kafa güçlü genç şeyler olduklarını düşündünüz!
  • 2005
  • ABD
  • HD
  • IMDb 5
  • 6
  • 0
  Yeni Nesil Ajan izle
  Tüm Bilgiler
  Yeni Nesil Ajan izle Aksiyon, Gerilim 
  Türkçe Dublaj
  Yeni Nesil Ajan Türkçe Dublaj ve Altyazılı HD Full izleEminim birden fazla nedenden dolayı size hayran olmamaları çok garip olurdu! Bu onların bana hayran olmalarından değil onlara hayran olmamdan kaynaklanıyor Mary. Ve tek ben değilim. İnsanlar onlar hakkında konuşmaya başlıyor. Lennox. Mary evlenmelerini istiyorum! Evlen! diye bağırdı. Hiçbir uygun erkek insanların kapılarına kutu pişiren ve teslim eden kızlarla evlenmez ve iyilik yapar ayrıca ne olduğunu bilir. Çok yanılıyorsunuz ve saçma fikirlerinize sarılırken konuşmaya devam etmenin arzu edildiğini düşünmüyorum. Onurlu bir şekilde yükseldi ve ofisine geçti. Bayan Ware onu takip etti. Philip diye kadınsı merakla sordu aklında özel biri var mıydı? Doktor Sabah gazetesinin derinliklerinde kayboldu. Philip kendimi oldukça güçlü bir şekilde ifade ettiğimi söylemeye cüret ediyorum; (Bu Bayan Ware'den büyük bir imtiyazdı). Aklında özel biri var mıydı? Ya olsaydı Mary? doktor cevap verdi biraz yatıştırdı ama tamamen mollified değil gerçekten bilmek ister misiniz? Evet yapmalıyım. Çöpçatanlık eğilimleri geliştirmeniz çok sıra dışı. Bu doğru. Bu tür meseleleri nadiren düşünüyorum ve aklınızda bulundurun hiçbir şekilde kızların sadece evlenmek uğruna evlenmeleri gerektiğini düşünmüyorum bu onların varlığının sonu ve amacı ama Dales durumunda kalbim buna dayanıyor. Kendini destekleyen kadınları onayladığını sanıyordum dedi kız kardeşi sunduğu görüşe çok şaşırdı.
  • 2002
  • ABD
  • HD
  • IMDb 5.9
  • 6
  • 0
  Unbreakable izle
  Tüm Bilgiler
  Unbreakable izle Bilim Kurgu, Gizem 
  Türkçe Dublaj
  Unbreakable Türkçe Dublaj ve Altyazılı HD Full izleSadece parmaklar ellerinin avuçlarına sıkıca kıvrıldı kendini kontrol altında tutmak için yaptığı güçlü çabaya ihanet etti ve bu Bayan Ware görmedi çünkü Hester'ın Şaşmaz gözleri onu garip bir çekicilikle tuttu. Başka bir anda kız döndü ve odadan çıktı. Ayrıldıktan bir süre sonra Bayan Ware şok geçiren bir kişi gibi hareketsiz oturdu. Şu anda lorgnette ile oynamaya başladı sanki ritmik bir düşünce trenine zaman ayırıyormuş gibi sallanan bir hareketle zincirinde ileri geri sarkıyordu. Bu gerçekten de böyle değildi ve eylem sinirlilikten kaynaklanıyordu çünkü zihninin her zamanki sakin sakinliği ne yazık ki karıştırıldı. O değildi bu alışkanlık olmaya çelişki özellikle neydi o mutluluk için çağrı bir gencin ; ama o vardı bir o kadın kim sahip en kötülerini söyledikten sonra en çok kınadıkları şeyle ilgilenerek kendileriyle çelişmeye başladılar ve şimdi Hester'ın pastasını ertesi gün dikiş dersine götürmenin ve belki de bunun için bir ya da iki sipariş almanın uygun olup olmayacağına dair spekülasyonlar yaptı. Sadece gerçek Radnorite fark olanakları açılırken bir kim olduğunu tanıttı gibi bir konunun tartışmasında bu Dikiş Sınıf Radnor. İçin şık ve özel bir dizi olan Bayan vardı Mal olmasının bir işlevi büyük önemi olan Kutsal ayinler bilinen yalnızca başlattı. Birbirlerinin çizim odalarında Ayın iki sabahı kırk seçilmiş ruhlar fakirler için dikmek için bir araya geldi bu büyük gürültülü her şeyi yiyen beden kaçışın olmadığı. Bu görünüşte amaçtı; gerçekte dikiş çok fazla iş yapılmış olsa da küçük bir düşünce.
  • 2000
  • ABD
  • HD
  • IMDb 7.1
  • 6
  • 0
  Iron Man izle
  Tüm Bilgiler
  Iron Man izle Aksiyon, Bilim Kurgu 
  Türkçe Dublaj
  Iron Man Türkçe Dublaj ve Altyazılı HD Full izleOnu teslim etti ve okumasını izledi. Ah sonunda yorumladı ne kadar orijinal kızlar! Ver o mektubu bana Driscoe (o vardı hep onu aradı Driscoe dan itibaren) ben sana inanmıyorum yarım anlamak sen hep uzakta yer bulutlar ne zaman bir yere mi ne var senin burun gömülü bir kitap. Bu kızlar işe gidiyor yemek pişirmek için! Aslında buraya gelip hayatlarının geri kalanında bayanlar gibi yaşayabilecekleri bir yaşam için yemek yapmayı tercih ediyorlar. Doktorlarının onlar için bulduğu odalara taşındılar sanırım bu korkunç bir mahallede Daire dedikleri iğrenç küçük yerlerden biri ve eminim ki kimse yok onlara yaklaşacaklar ve çılgın fikirleriyle yalnızlıktan ölecekler. Aşçı! bir hizmetçinin işini yapan bir bayanı kim duydu diye küçümseyerek tekrarladı! Başının üstündeki küçük pembe yay öfkeli sempati içinde oldukça titredi. Albay Driscoe kızların onlara bir ev verme teklifinizi takdir ettiğinden eminim dedi Albay driscoe konuşmasına izin verildiğinde Julie'nin mektubu Bu konuda çok feelingly konuşuyor. Eğer bağımsız olmaya çalışmanın akıllıca olduğunu düşünüyorlarsa yardım edemeyeceğimi söylemeliyim ama ruhlarına hayranım. Bu konuda bildiğiniz tek şey bu! Benim zamanımda kızlar garip bağımsız şeyler yapmadılar söylendiği gibi yaptılar! Albay'a gününün geçtiğini fark etti ama akıllıca düşünceyi söylemekten kaçındı.
  • 2008
  • ABD
  • HD
  • IMDb 7.6
  • 4
  • 0

Dizi İzle (Full HD Görüntüde)


Dizi izle, Aradığınız tüm dizileri sitemizde yüksek görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz. Global diziler genellikle dizi sevelerin en çok rağbet ettiği dizi kategorileri arasında yer alıyor. Amerika, İngiltere, Fransa, Kore ve daha pek çok dünyanın her yerinden yayınlanan yabancı dizilere tek bir adresten ulaşabilirsiniz. İçinizden bir ses 1080p kalitede dizi izle diyorsa ama ne izleyeceğinize karar veremiyorsanız, burada tüm bölümleriyle kategorilere ayrılmış bir şekilde dizilere ulaşabilirsiniz. Görüntü kalitesinin yüksek olması ve sorunsuz altyazı özellikleri sayesinde bir bölümden diğerine atlarken zamanın nasıl akıp gittiğini fark etmeyeceksiniz bile. Çağımızın en güzel vakit geçirmenin yollarından biri de dizi seyretmektir. Vaktinizi keyifle geçirebilmek için sitemizde bulunan binlerce diziden dilediğinizi açıp seyredebilirsiniz.


Dünya çapında bir furya haline dönüşmüş büyük ve meşhur yapımlar için ücret ödeyip izlemek zorunda değilsiniz. İşte tam olarak burada biz yani diziizle.blog ekibi devreye giriyor. Günümüzün değişen dünyasında internet ile artık bilgiye erişim sınırsız ve herkesin en doğal hakkı. Bilgiye olan sınırsız erişim, dolayısıyla eski ve yeni tüm dizi ve filmlerden haberdar olmamızı sağlıyor. Eskiden izlemek istediğimiz bir filmin günlerce DVD'ye gelmesini beklerdik. Veya kimi programlardan indirmeye çalışırken yüksek boyuttan dolayı sabahtan akşama kadar beklemek zorunda kalırdık. Online dizi izleme platformları sayesinde artık tüm bu sorunlar geride kaldı. En güncel ve en son diziler haliyle elinizin altında. Tek bir tıkla full hd 1080p görüntü kalitesindeki dizilere çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Özellikle bilim kurgu dizilerini izlemenizi tavsiye ederiz. Hatta dizi sektöründe en iyisi olduğumuzu iddaa ediyoruz. Bir takım eksikliklerimizin olduğunun farkındayız ve bu eksiklikleri gidermek içinde var gücümüzle çalışıyoruz.


İzlediğiniz bir bölümü çok sevdiğiniz takdirde tekrar tekrar başa alıp izlemenin keyfi başka nerede var? Tüm bu seyir zevkinin sizler için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve işimizi çok önemsiyoruz. Zaten çoğunlukla bilim kurgu dizilerinin bulunduğu sitesini kurmamızın amacıda buydu, hizmeti seviyoruz! Sevdiğiniz dizilerin yanı sıra sitemize girdiğinizde belki de daha önce adını bile duymadığınız yeni diziler hakkında fikir sahibi olabilir, yepyeni bir dünyanın kapılarını aralayabilirsiniz. Yorumlara bakarak ve kısa açıklamaları okuyarak dizinin konusu ve senaryosu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Böylece o dizinin sizin zevkinize uygun olup olmadığına karar vererek birinci bölümden başlayarak yeni bir dizi seyretme sürecine geçebilirsiniz. Dizilerin en güzel yanı filmler gibi çabucak bitmemeleri ve süreklilik sağlamalarıdır.


Dizi İzlemek (Yüksek Kalitede)


Dizi sektöründe olabildiğince kaliteli hizmet sunabilmek için dizileri sizlere reklamsız sunuyoruz. Birçok insan boş zamanlarını dizi, anime seyrederek geçirir. Ancak dizi izlemeye karar vermek kolayken hangi diziyi izlemeye karar vermek, aradığınız diziyi aradığınız özelliklerde bulmak oldukça kolay bir iş değildir. Aradığınız diziyi buluyorsunuz alt yazılı bulamıyorsunuz, alt yazılı bulup istediğiniz görüntü kalitesinde bulamıyorsunuz derken bir de bakıyorsunuz bir sürü zamanınızı almış. Bunların yaşanmaması adına biz size istediğiniz tüm özellikleri sunuyoruz. Geniş izleme seçenekleriyle, istediğiniz dilde türkçe dublaj ve türkçe altyazılı imkanlarıyla izlediğiniz diziden tam tatmin sağlamanıza olanak veriyoruz. Diğer dil çevirileri için henüz çalışmalara başlamadık, fakat en kısa süre içinde bu durumu çözüme kavuşturacağız.


Online dizi izlemenin en keyifli yeri. Öncelikle sitemizde reklam, pop-up bulunmuyor. İstediğiniz diziyi izlerken sağda solda beliren reklamlar dikkatinizi dağıtıp zamanınızı çalmıyor. Dizi süresi boyunca sizi rahatsız edebilecek her şeyi düşündük ve sitemizi ona göre tasarladık. Yayınlamakta olan dizilerin yeni bölümleri yayınladığı günden itibaren sitemizde bulabilmeniz mümkün. Gündemi, yenilikleri oldukça yakından takip edip yeni bölümleri ara vermeden, beklemeden izlemenize olanak sağlıyoruz. İzleyicilerimiz dizinin kendi asıl şekli nasılda sitemizde o halde bulabiliyor. Herhangi bir sansür, kısıtlama yapmıyoruz bu konuda. Dizilerimizi tek part halinde yüklüyoruz. Bunun nedeni ara vermeden tek seferde dizi izlemenin daha keyifli olduğudur. Bu sayede diğer parta geçiş yaparken zaman kaybetmiyorsunuz.


Yüklediğimiz dizilerin açıklama kısmına diziye ilişkin küçük notlar ekliyoruz. Söz konusu bölümün içeriğine dair açıklamalar gibi. Ayrıca; dizinin oyuncu kadrosunu, izleyici yorumlarını, izleyici puanlamalarını dizinin açıklamalar kısmına yazıyoruz. Kullanıcı yorumlarını ve puanlamalarını olduğu gibi, eklemeler veya çıkarmalar yapmadan direkt sizin erişiminize sunuyoruz. Bu sayede diziye dair fikirleri kolayca edinebiliyorsunuz. Yani özetle sunduğumuz hizmetler; güvenli ve kaliteli içerik, yüksek çözünürlük, telif haklarını gözetmek, reklamsız içerikler, istediğin zamanda seyretme gibi. Sitemizde yer alan dizilerin çözünürlük kaliteleri isteğinize bağlı olmakla birlikte çok kaliteli de olabilir normal kaliteli de. Bu çözünürlükleri internet hızınıza göre seçmeniz gerekir. İnternet hızınız çok yüksekse en kaliteli seçenekleri tercih edebilirsiniz. Blu-Ray, HD, 1080p gibi. Ayrıyeten; sitemizde bulunan dizilerin türü çok geniştir. Hangi türde dizi izlemek istiyorsanız bu sitede bulabilmeniz mümkündür. Bu dizileri istediğiniz dilde, istediğiniz kalitede tek part olarak izleyebilmeniz mümkün. Olabildiğince görüntü kalitesi düşük dizileri yüklememeye çalışıyoruz. Fakat bazen buna mecbur oluyoruz. Kalitemizden kesinlikle taviz vermiyoruz.


İzleyicilerimizin fikirleri bizim için gerçekten önemlidir. Onların fikirlerine başvurmak, onların tavsiyelerine uymak, yenilikleri uyarlamak izleyicilerimizin memnuniyeti açısından çok mühimdir. İzleyicilerimizi memnun etmek en öncelikli amaçlarımızdandır. Alt yazılı, dublajlı içeriklerimize kolayca erişim sağlayabilmelerinin yanında en güncel dizi içeriklerine de ulaşım sağlayabilmektedirler. Site temamız grafik tasarımcıları tarafından tasarlanmış olup en uyumlu renklerle dizayn edilmiştir. Kullanıcı ara yüzümüzü en sade şekilde yapmaya çalıştık, renk uyumuna özen gösterdik. Bize destek olmak isterseniz dizileri sosyal medya hesaplarınızda paylaşıp sitemizi arkadaşlarınızın da görmesini sağlayabilirsiniz. Dünya genelinde en iyi dizi izleme yeri olan diziizle.blog adlı sitemizde keyifli vakitler geçirmenizi temenni ederiz.


yabancı dizi izle  hd film izle,film izle  full hd film izle  bir başkadır izle  oleybet giriş  oslobet giriş  amqsports.com  meritroyalbet  süperbetin  grandpashabet  portbet  film izle  smart iptv  takipçi satın al 

mobil ödeme bahis  tiktok takipçi satın al  Twitter Takipçi Satın Al  Jojobet  deneme bonusu  Full hd film izle  hd full izle  instagram takipçi satın al  betexper  full hd izle  sekabet  betebet giriş  betebet 

canlı casino siteleri  deneme bonusu  pleksi  izmir escort  bodrum escort  izmit escort  escort ankara  porno  malatya escort  bornova escort  diyarbakır escort  ankara escort  istanbul escort  beşiktaş escort  antalya escort  sirinevler escort  escort antalya  porno Film izle  çeşme escort  pendik escort kızlar  alanya escort  izmir escort