T.J. Miller

 1. Emoji Filmi izle
  Tüm Bilgiler
  Emoji Filmi izle Animasyon 
  Türkçe Dublaj
  Emoji Filmi Türkçe Dublaj ve Altyazılı HD Full izleJulie kızardı ve gözlerini geri çevirdi ona güvenilmeyecek gibi masal gözleri. Sanırım dedi sakince konuşmak için büyük bir çabayla sanırım çay için yukarı çıksak iyi olur. Bayan Ware bize ne olduğunu merak ediyor olacak. Doktor kütüphanede çayın demlendiğini öğrendiğinde onları üst katta takip etti ve kız kardeşini elektriklendirdi çay verdi ve hayatının her öğleden sonra bir çay masasının etrafında dolaşma alışkanlığı varmış gibi bir fincan aldı. Bayan Ware gelmemesini diledi çünkü kızları işleriyle ilgili sorularla katlamayı amaçlamıştı; kardeşinin huzurunda sormaya tereddüt ettiği sorular yaptığı gibi ona büyük bir huşu içinde durdu. O başardı o Hester konuşurken Julie ilmihal bir çok az ama bu genç kadının cevapları o kadar kaçamak ama withal o kadar tatlı bir şekilde kibardı ki Bayan Ware saldırısının izini gösterirken her seferinde başlangıç noktasına geri dönen bir lastik topa vuruyormuş gibi hissetti. Ayrıca Dr. Ware kız kardeşinin ne yapabileceğine dair bir fikre sahipti Julie'yi çok uzun bir tête à tête'den kurtardı ve sonsuz bir incelikle konuşmayı o kadar genel kanallarda tuttu ki kişilikler unutuldu ve Bayan Ware kabul edilebilir olma arzusunda oldukça parladı. Birçok kişi var kendi konuşma tarzları göz önüne alındığında bir saat içinde odadaki Her insanın tahriş durumuna indirgenmeyi başaran ancak daha güçlü bir güç tarafından yönlendirilen ve yönlendirilen içinde bulunan en iyisine yükselen ve o kadar olumlu bir izlenim yaratan kişi onları kabul edilebilir olmaktan başka nasıl düşündüğünü merak ediyor.
  • 2017
  • ABD
  • HD
  • IMDb 5.6
  • 4
  • 0
  Derin Sular izle
  Tüm Bilgiler
  Derin Sular izle Bilim Kurgu, Korku 
  Türkçe Dublaj
  Derin Sular Türkçe Dublaj ve Altyazılı HD Full izleOlur musun lütfen söyle bana ne bütün bu olanlar için ne ile sunmak heyecan? Hester sandalyesinin kenarına oturdu ve bir sonraki konuşmasını italik olarak yaptı. Bay Renshawe Nannie'nin partisine giden ve doğum günü pastasında yüzüğü olan Adam! Pek sayılmaz! Ve buraya gerçekte kim olduğumuzu bilmeden geldi çünkü Heath yöneticisi ona kartlarımızdan birini verdi ve bizi yemek şirketi olarak tavsiye etti. Onu görmeliydin Julie! Neredeyse ölümüne utanıyordu ve en azından söylemek gerekirse kendimi telaşlı hissettim ama iş kısmından güzelce geçmeyi başardık ve sonunda beni yere serdi! Hester! Boşalma dışındaki kelimeler julie'yi hayal kırıklığına uğratmış gibi görünüyordu. Genç kız geldi ve bir sonraki konuşmasının tam etkisini elde etmek için önünde durdu en önemli haber sonuncuya kadar tutmak için zor bir işi vardı. Jules Grémond bu ülkede şimdi Bay Renshawe ile kalıyor dedi. Julie tamamen belirsiz hale getirildi ancak renk yüzüne kıpkırmızı bir dalga halinde yayıldı ve kız kardeşini yanına çekerek yakaladı. Bana guying vardır! konuşabildiği zaman ağladı. Hester bu ciddi bir gerçek: kalbimi geç ölmeyi um dedi dramatik. Üstelik Bay Renshawe'nin sipariş ettiği şeyler Mösyö grémond to morrow için verdiği bir çay ve seçkin Afrika kaşifinin damağını sandviçler ve şeylerle gıdıklayacağımız kader Kararnamesi için! Oh! Julie ne komik bir dünya!
  • 2020
  • ABD
  • HD
  • IMDb 6.3
  • 8
  • 0
  Cloverfield izle
  Tüm Bilgiler
  Cloverfield izle Bilim Kurgu, Korku 
  Türkçe Dublaj
  Cloverfield Türkçe Dublaj ve Altyazılı HD Full izleBenimle gelir misin Julie? Hayır canım sanırım senin yapacak daha iyi yönetecek yalnız yine ben olacağım git dersin seni istiyorum. Hester hayır yalnız gitmeyi tercih ettim dedi. Ancak o gün Bayan Ware'e bir sefer yapılmadı çünkü pasta pişirme sırasında bozuldu ve sonraki dört girişim aynı trajik kaderi paylaştı. Geceye doğru günün başarısızlıkları onları umutsuzluğun eşiğine getirdiğinde Dr. Ware içeri girdi ve ruhlarını harika bir şekilde tazeleyen uzun bir yolculuk için onları taşıdı. Eve dönerken bazı tıbbi konularla ilgili bin genelge göndermede yardımlarını istedi ve onlara yazmaları halinde ona büyük bir yardım olacağını söyledi. Zevkle kabul ettiler ve buna göre o akşam kapılarında büyük bir kırtasiye paketi kaldı. İçinde bir zarf paketine sıkışmış üzerinde yazılı bir kayma vardı: işte kopyalanacak kağıt ve form. Çok ısrarcı olmayın küçük kızlar yoksa sadık dostunuz Philip Ware'in gazabını indirirsiniz. Daha fazla mutluluk için bir fırsat olarak kullanmak için Doktor kızlar için işe erken ertesi sabah yazı çalışkanlıkla. Julie birkaç sırıtış ve lekeli kopyadan sonra iyi geçti; karakterinde önemli bir hassasiyete sahipti bu da böyle bir görevi basitleştirdi. Ancak Hester bir ya da iki gün boyunca o kadar çok çarşafı bozdu ki çöp sepetini hızla dehşete düşürdü. Sonunda büyük bir tiksinti içinde kalemini attı. Daha kolay bir ev inşa edebileceğime inanıyorum! sabırsız ünlemiydi. Kim benim yaptığım gibi daubs gördü! Julie baktı ve gülümsedi.
  • 2008
  • ABD
  • HD
  • IMDb 6.6
  • 5
  • 0
  Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2 izle
  Tüm Bilgiler
  Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2 izle Animasyon 
  Türkçe Dublaj
  Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2 Türkçe Dublaj ve Altyazılı HD Full izleDaha kötüsünü yapabilirsin. Olabilirim. Bunu yapmaya cesaret ediyorum, dedi Peggy kıpırdamadan. Yaşlı bir hizmetçi olarak öleceksin, Pegtop'um; erkekler çok fazla değil. Peggy sakince bu durumu bile düşünemiyorum dedi. Evlenmemiş kadın, sadece onu tanıyacaksa, en iyisidir. Evlilik Uygun bir tanım için bir kayıpta durakladı ve duraklama sırasında Sophy sigarasını yaktı ve düşünceli bir şekilde içti ve ateşe baktı. Evlilik, birçok insanın düşündüğü cennet değil, biliyorum, diye izin verdi; ama bu bir tane yerleşir. Peggy, kural olarak iki tane yerleşir dedi. Kaşlarını buruşturdu ve aynı şekilde ateşe baktı ve bir süre sessiz kaldı. Seni daha önce hiç evlilik konusunda bu kadar anlamlı duymadım dedi. İnanmıyorum, aslında, şu ana kadar konuyu tartıştığınızı duydum. Bunu düşünüyor musun? Sophy bilinçli bir şekilde güldü. Orada bazı biri, o söyledi, tereddüt haberdar olan onun kız kardeşi hızlandı faiz. Ama o fakir, diye aceleyle ekledi. O da bir mimar. Bir gün, belki... Bir gün, elbette, Peggy usulca geri döndü ve ayağa kalktı ve genç, ciddi yüzünü öptü. Çok sevindim, canım benim. Onun hakkında her şeyi duymak istiyorum. Başka bir zaman, dedi Sophy gülümseyerek. Henüz onun hakkında konuşmaktan biraz utangaçım. Ama o bir sevgili. Eminim öyle, yoksa onu umursamazsın. Peggy ateşin önünde sırtına yaslandı ve kız kardeşini eleştirel olarak gördü.
  • 2014
  • ABD
  • HD
  • IMDb 7.7
  • 6
  • 0
  6 Süper Kahraman izle
  Tüm Bilgiler
  6 Süper Kahraman izle Animasyon 
  Türkçe Dublaj
  6 Süper Kahraman Türkçe Dublaj ve Altyazılı HD Full izleBayan Chadwick bunu sıkıcı buluyordu, ama öyle söylemedi. Kibarca etkilenmiş görünüyordu. Bu çok ilginç olmalı daha Fazlasıyakın sakinleri, dedi ciddiyetle. Bu onun nesnesi, Bayan Simpson geri döndü. Çoğu cemaatin dergileri var. İnsanlar yerel olarak neler olup bittiğini bilmek ister; ve hepsini not ettiler. Açıklama gerektirmemesi gereken bir konuda çok cahil bir kişiye talimat vermek isteyen birinin zahmetli hoşgörüsüyle konuştu. Dergimiz yeni bir girişim diye ekledi, edebi adayın bilinçli gururuyla. Geçen yıl başladım. Düzenlemek istiyorum. Gerçekten! Bayan Chadwick'in sesi hayranlığını dile getirdi. Lütfen beni yıllık abone olarak bırakın. Bayan Simpson unbent. Memnun olacağım. Bu, bir kuruşa verilen aylık bir broşürdür. Bu yıkıcı değil, diye mırıldandı potansiyel abone. Bayan Simpson sabırla köy halkı daha fazlasını karşılayamadı dedi. Hepsi okumayı sever. Bazen bazı isimlerinden bahsedilir. Bunu bekliyorlar. Korkmalıyım, dedi Bayan Chadwick, editöre ciddi bir şekilde bakarak, sizin yerinizde bir iftira eylemi için kendimi içeri almaktan. Gerçeğin fedakarlığı olmadan kişisel olmak ve suç işlemekten kaçınmak çok zordur. Bir parish dergisinin bir olması gerektiğini düşünmeye meyilliyim tehlikeli yayın. Bayan Simpson, hiç bir fikriniz yok dedi. Sadece cemaate küçük bir hediye ya da yerel eğlencelere katılım ve benzeri konular gibi ilgili kişilerin kredisine yansıyan şeylerden söz ediyoruz; ve tabii ki komitelerde yapılan çalışmalar.
  • 2014
  • ABD
  • HD
  • IMDb 7.8
  • 9
  • 0
  Transformers 4 izle
  Tüm Bilgiler
  Transformers 4 izle Bilim Kurgu, Macera 
  Türkçe Dublaj
  Transformers 4 Türkçe Dublaj ve Altyazılı HD Full izleBütün Britanyalılar Arthur'u severdi; hepsine, yaşayan ondan korkuyorlardıtoprakta, imparatora da öyle yaptı, Arthur'un titizliği vardı; ve hepsiArthur'un Roma halkı korktu. O zaman Merlin whilom'un söylediği, Roma'nınArthur ateşe düşer ve taş duvarlar sarsılır ve düşer. Bu aynı belirteç gerekirimparator Luces'ten ve onunla birlikte Roma'dan gelen senatörlerden olsun; ve aynı şekilde, orada düşerler; Merlin'in ilk günlerde söyledikleri, hepsidaha önce yaptıkları gibi orada ve daha sonra her yerde buldu; Arthurdoğdular, Merlin her şeyi öngördü. İmparator sakin sözler söylediğini, adamlarının nasıl alındığını ve halkının nasıl alındığını duydu. eke öldürüldü. Sonra ordusunda çeşitli acılar vardı; bazıları ağladıArkadaşlar; bazıları düşmanlarını tehdit etti; bazıları silahlarını hazırlamışlar yaramazlıkonlara verildi! Sonra Luces'i gördü, her gün için başına bir kötülük geldi. halkını kaybetti, ama hissettiği zararı, asil adamlarını kaybetti. o zaman olduharikulade bir şekilde korktu ve onu danışmaya ve bazı sohbetlere yönlendirdi, bütün ordusuyla Aust'a yürüyeceğini; Lengres tarafından ileridevam et, Arthur'a özen gösterdi! Arthur'un casusları imparatorun ordusundaydı ve kısa süre sonra onun(İmparatorun) nereye gideceğini bilin. Arthur, yakında ev sahibiningeceleyin en iyi şövalyelerini toplamış; ve ileri kral onunla yürüdüiyi halk. Sağ elinde Lengres'in ayağa kalkmasına izin verdi veLuces'in geçeceği yol.
  • 2014
  • ABD
  • HD
  • IMDb 5.9
  • 13
  • 0
  Deadpool 1 izle
  Tüm Bilgiler
  Deadpool 1 izle Aksiyon, Bilim Kurgu 
  Türkçe Dublaj
  Deadpool 1 Türkçe Dublaj ve Altyazılı HD Full izleBu film eski Özel Kuvvetler operatörü tarafından açılmış paralı asker Wade Wilson’un öyküsüdür. Yeni kabiliyetleri ve karanlık, çarpık bir mizah anlayışıyla donanmış başrolümüz, yaşamını neredeyse mahveden adamın peşindedir. Wade Wilson eski bir paralı askerdir. Vanessa ile tanışır ve ona aşık olur. Hayat ona terminal kanseri teşhisi konana kadar pastoraldir. İşler kasvetli görünüyor, fakat ona süper kahraman gücü veren bir tedavi ile iyileştirilebileceğini söyleyen bir adam beliriyor. Başlangıçta korktuğum mizah, sadece kesintisiz çocuk wisecracks olacak ve yakında dikkat dağıtıcı olacak, aynı zamanda şaşırtıcı derecede iyi çalışıyor. Her çizgi ya da şaka değil, ama bu karakterin güzelliği bu: Gerçekten gerek yok. Ded kendine yardım edemez; Nefes alabildiği sürece akıllıca çatlayacak ve kendisiyle ve etrafındaki insanlarla dalga geçecek. Bazı kafirler gittiyayaların onları yere serdiği orman. O zaman kral Aurelie her şeyden memnun oldu; o ilerlediConingsburgh, tüm halkıyla birlikte Rab'be böyle bir güç için teşekkür etti. Üç günve üç gece kral orada yaşadı sağ, sevgilisinin yaralarını iyileştirmek içinşövalyeler ve kasabada yorgun kemiklerini dinlendirin. Üçüncü gün geldiğinde vehalk hiçbir şey yapmamış, sonra krala borazanları çaldırmış vekontlarını, avlanmaya gelmeleri için kral Aurelie'ye çağırdı. Ne zamanbir araya geldiler, kral çok geçmeden onlara ne nasihat edeceklerini sordu, zenginleri kimlerdi, Hengest hangi ölümle ölmeli ve nasılEn iyisi Ambresbury yakınlarında gömülü olan en yakın arkadaşlarının intikamını almak. Sonra Eldadus ayağa kalktı ve kralla şöyle konuştu; Tanrı'ya karşıiyi, o kutsal bir piskopostu, kont Aldolf'un kardeşiydi, ondan başkası yoktu: Rabkral, şimdi beni dinle, sana ne söyleyeceğim. cümle kuracağım, o nasılidam edilecektir.
  • 2016
  • ABD
  • HD
  • IMDb 7.6
  • 7.939
  • 1
  12

Dizi İzle (Full HD Görüntüde)


Dizi izle, Aradığınız tüm dizileri sitemizde yüksek görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz. Global diziler genellikle dizi sevelerin en çok rağbet ettiği dizi kategorileri arasında yer alıyor. Amerika, İngiltere, Fransa, Kore ve daha pek çok dünyanın her yerinden yayınlanan yabancı dizilere tek bir adresten ulaşabilirsiniz. İçinizden bir ses 1080p kalitede dizi izle diyorsa ama ne izleyeceğinize karar veremiyorsanız, burada tüm bölümleriyle kategorilere ayrılmış bir şekilde dizilere ulaşabilirsiniz. Görüntü kalitesinin yüksek olması ve sorunsuz altyazı özellikleri sayesinde bir bölümden diğerine atlarken zamanın nasıl akıp gittiğini fark etmeyeceksiniz bile. Çağımızın en güzel vakit geçirmenin yollarından biri de dizi seyretmektir. Vaktinizi keyifle geçirebilmek için sitemizde bulunan binlerce diziden dilediğinizi açıp seyredebilirsiniz.


Dünya çapında bir furya haline dönüşmüş büyük ve meşhur yapımlar için ücret ödeyip izlemek zorunda değilsiniz. İşte tam olarak burada biz yani diziizle.blog ekibi devreye giriyor. Günümüzün değişen dünyasında internet ile artık bilgiye erişim sınırsız ve herkesin en doğal hakkı. Bilgiye olan sınırsız erişim, dolayısıyla eski ve yeni tüm dizi ve filmlerden haberdar olmamızı sağlıyor. Eskiden izlemek istediğimiz bir filmin günlerce DVD'ye gelmesini beklerdik. Veya kimi programlardan indirmeye çalışırken yüksek boyuttan dolayı sabahtan akşama kadar beklemek zorunda kalırdık. Online dizi izleme platformları sayesinde artık tüm bu sorunlar geride kaldı. En güncel ve en son diziler haliyle elinizin altında. Tek bir tıkla full hd 1080p görüntü kalitesindeki dizilere çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Özellikle bilim kurgu dizilerini izlemenizi tavsiye ederiz. Hatta dizi sektöründe en iyisi olduğumuzu iddaa ediyoruz. Bir takım eksikliklerimizin olduğunun farkındayız ve bu eksiklikleri gidermek içinde var gücümüzle çalışıyoruz.


İzlediğiniz bir bölümü çok sevdiğiniz takdirde tekrar tekrar başa alıp izlemenin keyfi başka nerede var? Tüm bu seyir zevkinin sizler için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve işimizi çok önemsiyoruz. Zaten çoğunlukla bilim kurgu dizilerinin bulunduğu sitesini kurmamızın amacıda buydu, hizmeti seviyoruz! Sevdiğiniz dizilerin yanı sıra sitemize girdiğinizde belki de daha önce adını bile duymadığınız yeni diziler hakkında fikir sahibi olabilir, yepyeni bir dünyanın kapılarını aralayabilirsiniz. Yorumlara bakarak ve kısa açıklamaları okuyarak dizinin konusu ve senaryosu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Böylece o dizinin sizin zevkinize uygun olup olmadığına karar vererek birinci bölümden başlayarak yeni bir dizi seyretme sürecine geçebilirsiniz. Dizilerin en güzel yanı filmler gibi çabucak bitmemeleri ve süreklilik sağlamalarıdır.


Dizi İzlemek (Yüksek Kalitede)


Dizi sektöründe olabildiğince kaliteli hizmet sunabilmek için dizileri sizlere reklamsız sunuyoruz. Birçok insan boş zamanlarını dizi, anime seyrederek geçirir. Ancak dizi izlemeye karar vermek kolayken hangi diziyi izlemeye karar vermek, aradığınız diziyi aradığınız özelliklerde bulmak oldukça kolay bir iş değildir. Aradığınız diziyi buluyorsunuz alt yazılı bulamıyorsunuz, alt yazılı bulup istediğiniz görüntü kalitesinde bulamıyorsunuz derken bir de bakıyorsunuz bir sürü zamanınızı almış. Bunların yaşanmaması adına biz size istediğiniz tüm özellikleri sunuyoruz. Geniş izleme seçenekleriyle, istediğiniz dilde türkçe dublaj ve türkçe altyazılı imkanlarıyla izlediğiniz diziden tam tatmin sağlamanıza olanak veriyoruz. Diğer dil çevirileri için henüz çalışmalara başlamadık, fakat en kısa süre içinde bu durumu çözüme kavuşturacağız.


Online dizi izlemenin en keyifli yeri. Öncelikle sitemizde reklam, pop-up bulunmuyor. İstediğiniz diziyi izlerken sağda solda beliren reklamlar dikkatinizi dağıtıp zamanınızı çalmıyor. Dizi süresi boyunca sizi rahatsız edebilecek her şeyi düşündük ve sitemizi ona göre tasarladık. Yayınlamakta olan dizilerin yeni bölümleri yayınladığı günden itibaren sitemizde bulabilmeniz mümkün. Gündemi, yenilikleri oldukça yakından takip edip yeni bölümleri ara vermeden, beklemeden izlemenize olanak sağlıyoruz. İzleyicilerimiz dizinin kendi asıl şekli nasılda sitemizde o halde bulabiliyor. Herhangi bir sansür, kısıtlama yapmıyoruz bu konuda. Dizilerimizi tek part halinde yüklüyoruz. Bunun nedeni ara vermeden tek seferde dizi izlemenin daha keyifli olduğudur. Bu sayede diğer parta geçiş yaparken zaman kaybetmiyorsunuz.


Yüklediğimiz dizilerin açıklama kısmına diziye ilişkin küçük notlar ekliyoruz. Söz konusu bölümün içeriğine dair açıklamalar gibi. Ayrıca; dizinin oyuncu kadrosunu, izleyici yorumlarını, izleyici puanlamalarını dizinin açıklamalar kısmına yazıyoruz. Kullanıcı yorumlarını ve puanlamalarını olduğu gibi, eklemeler veya çıkarmalar yapmadan direkt sizin erişiminize sunuyoruz. Bu sayede diziye dair fikirleri kolayca edinebiliyorsunuz. Yani özetle sunduğumuz hizmetler; güvenli ve kaliteli içerik, yüksek çözünürlük, telif haklarını gözetmek, reklamsız içerikler, istediğin zamanda seyretme gibi. Sitemizde yer alan dizilerin çözünürlük kaliteleri isteğinize bağlı olmakla birlikte çok kaliteli de olabilir normal kaliteli de. Bu çözünürlükleri internet hızınıza göre seçmeniz gerekir. İnternet hızınız çok yüksekse en kaliteli seçenekleri tercih edebilirsiniz. Blu-Ray, HD, 1080p gibi. Ayrıyeten; sitemizde bulunan dizilerin türü çok geniştir. Hangi türde dizi izlemek istiyorsanız bu sitede bulabilmeniz mümkündür. Bu dizileri istediğiniz dilde, istediğiniz kalitede tek part olarak izleyebilmeniz mümkün. Olabildiğince görüntü kalitesi düşük dizileri yüklememeye çalışıyoruz. Fakat bazen buna mecbur oluyoruz. Kalitemizden kesinlikle taviz vermiyoruz.


İzleyicilerimizin fikirleri bizim için gerçekten önemlidir. Onların fikirlerine başvurmak, onların tavsiyelerine uymak, yenilikleri uyarlamak izleyicilerimizin memnuniyeti açısından çok mühimdir. İzleyicilerimizi memnun etmek en öncelikli amaçlarımızdandır. Alt yazılı, dublajlı içeriklerimize kolayca erişim sağlayabilmelerinin yanında en güncel dizi içeriklerine de ulaşım sağlayabilmektedirler. Site temamız grafik tasarımcıları tarafından tasarlanmış olup en uyumlu renklerle dizayn edilmiştir. Kullanıcı ara yüzümüzü en sade şekilde yapmaya çalıştık, renk uyumuna özen gösterdik. Bize destek olmak isterseniz dizileri sosyal medya hesaplarınızda paylaşıp sitemizi arkadaşlarınızın da görmesini sağlayabilirsiniz. Dünya genelinde en iyi dizi izleme yeri olan diziizle.blog adlı sitemizde keyifli vakitler geçirmenizi temenni ederiz.


yabancı dizi izle  hd film izle,film izle  full hd film izle  bir başkadır izle  oleybet giriş  oslobet giriş  amqsports.com  meritroyalbet  süperbetin  grandpashabet  portbet  film izle  smart iptv  takipçi satın al 

mobil ödeme bahis  tiktok takipçi satın al  Twitter Takipçi Satın Al  Jojobet  deneme bonusu  Full hd film izle  hd full izle  instagram takipçi satın al  betexper  full hd izle  sekabet  betebet giriş  betebet 

canlı casino siteleri  deneme bonusu  pleksi  izmir escort  bodrum escort  izmit escort  escort ankara  porno  malatya escort  bornova escort  diyarbakır escort  ankara escort  istanbul escort  beşiktaş escort  antalya escort  sirinevler escort  escort antalya  porno Film izle  çeşme escort  pendik escort kızlar  alanya escort  izmir escort